Znamení Lva

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
milos.bur (2019-09-28 16:03:11)korloid (2019-09-27 20:42:59)9marie04 (2019-09-27 20:35:53)radiac (2018-12-14 21:53:06)
Znamení Lva
Založeno: 1. 11. 2018 | Příspěvků: 241 | Členů: 4
Správci: korloid (hlavní)

Od 22.července do 22.srpna se každoročně rodí Lvíčata, z kterých posléze vyrostou Lvice a Lvi. Páté znamení zvěrokruhu, které svým nositelům naděluje organizační schopnosti, tvůrčí potenciál, šlechetnost, bystrost, vyrovnanost, a také tvrdohlavost a panovačnost.
~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~
Nepátrej ve snáři, neptej se hvězd, kdy štěstí zazáří, kdy začne kvést. Zítra Tě probudí Tvůj velký den, Tvé chmury zapudí, splní Tvůj sen.
~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~
Diskutovat je zde možné o všem, protože život je komplexní, a hodně věcí souvisí s dalšími.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• korloid
    korloid, 25.9.19 06:11:22  

Naše Lvíče dostane příští rok sourozence, s největší pravděpodobností Berana.
    V jakém postavení jste v rodině? Jedináčci, nejstarší, prostřední, nejmladší? Jak jste byli se svým postavením spokojeni? Např. jako prvorození vyžadovali jste poslušnost mladších, jaké máte vztahy po dosažení dospělosti?

• 9marie04
      9marie04, 25.9.19 21:31:44  

Gratuluji a přeji tobě i děťátku zdravíčko.Já jsem lvice, mám 2 syny, první je lev, druhý panna,ten starší lev má dva syny, starší je beran, mladší je lev. jsem třetí ze sorozenců, bratr byl váhy, druhá sestra je lvice a pěkně mne uměla ovládat.Už jsem to jednou psala, že je nás v rodině tlupa lvů :4: v kruhu dole. :4:

• korloid
        korloid, 26.9.19 06:23:17  

Děkuji Maruško Aničko. Rodičové právě mají lehké obavy, protože obě znamení milují dominanci. Uvidíme. :2:

• 9marie04
          9marie04, 26.9.19 21:23:08  

Jak mám ty dva vnky v těch znameních,beran a lev, jsou již dospělí a dominance tam odmala není nijak poznat.Působí tam více genetických vlivů.Stejně je budeš milovat i třeba dominantnější. Jsou to naši miláčci, už víš pohlaví? :4:

• korloid
            korloid, 27.9.19 06:16:16  

Zatím nevíme. Rodičové si představovali tři synky 2017, 2020 a 2024, tak uvidíme jaká bude realita. První synek Lev 2017 kýve spokojeně hlavičkou, když mu vykládám, jakej z něj bude velkej brácha. :1:

• 9marie04
              9marie04, 27.9.19 20:35:52  

Tak si toho daru užívej, prože dnes mnoho žen má problém otěhotnět. Duchovně by bylo dobré mít holčičku, ty máš pokračování a postup v chlapečkovi, v holčičce by měl postup tvůj manžel. Má to vliv i do budoucna, je v tom oboustranný rovnocenný postup. Ale na druhé straně se dorovnávají dluhy, kde jsou jen kluci nebo jen děvčata. á to určitá pravidla, ale dopředu to nejde předvídat, hlavně, ať jste oba zdraví. :4:

• korloid
    korloid, 16.8.19 06:04:48  

A je tu pátek 16.srpna 2019, svátek má Jáchym.

https://www.youtube.com/watch?v=PJT9WnFctXA&list=PLEL2tjJ6AaDON1TzCwDuJhxQuWdxUWZJW&index=5

• milos.bur
      milos.bur, 16.8.19 07:01:47  

Hoď ho do stroje :1:

• korloid
        korloid, 16.8.19 19:28:49  

Ježiš já jsem popleta. Ten příspěvek patří na Časoděje. :1: Jáchymča je naše Lvíče, tak asi zapracovalo podvědomí.:1: Jinak Jáchymů je relativně hodně dětí. Každou chvíli venku při chození po ulicích slyším, jak na ně volají buď maminky nebo učitelky ve školce i škole.

• korloid
        korloid, 16.8.19 19:36:55  

Ochrana při braní úplatků alias kdo má Jáchyma, ten brát může a nezblázní se. :13: Akorát se musí hlídat, aby nebylo víc Jáchymů než psychiatrů, to by potom přestalo kouzlo fungovat aneb došli Chocholouškové, končí i magie.:6:

• 9marie04
      9marie04, 16.8.19 23:31:26  

Manžel Sv. Anny, matky Panny Marie.

• korloid
        korloid, 17.8.19 06:35:34  

Děkuju, Maruško, to jsem nevěděla. :2:

• 9marie04
    9marie04, 5.8.19 23:16:37  

Já byla odjakživa čtenářka A asi to bude úsměvné, když napíši, jaké knihy jsem od druhé třídy četla. Jsem z malé vesničky, kde nebyla obecní knihovna. Naproti našeho domu se přistěhovala početná rodina veterinárního lékaře a jeho žena měla velkou sbírku Červené knihovny, takže jsem měla velmi rané čtení o lásce. S tím se pojí mé čtení při baterce pod peřinou do pozdních nočních hodin. A dodnes mám ráda filmy o lásce a POHÁDKY v neděli odpoledne si vždy nějakou shlédnu a potom vyprávím svým dvěma vnučenkám a ony se pokouší to vyprávět po svém, užíváme si to, protože já do toho zamotám nějakou srandičku a pak se tomu smějeme až k slzám.Co já nakoupila nebo vypůjčila a přečetla knih by nešlo ani odhadnout.Nyní mám problém s očima a čtení už mi nejde, tak tak nadatluji nějaký text. :4:

• korloid
      korloid, 6.8.19 06:11:10  

:2: Kniha samozřejmě pod stromečkem chybět nebude, už je na cestě ke mně. A antikvariáty ze mě mají radost, protože dávám dokopy všechny možné pohádkové knížky, ať mají pro začátek než se vrhneme do knihovny.

• korloid
    korloid, 4.8.19 08:18:58  

Prosím všechny zdejší Lvy a Lvice, aby se zamysleli, co jim v dětství dělalo radost - z jakých dárků měli největší radost jako děti. Podělte se o své vzpomínky, prosím. :15:

• milos.bur
      milos.bur, 5.8.19 10:59:50  

Autodráha! :2: Bože já u toho pak seděl celý dny! :2:

• korloid
        korloid, 5.8.19 19:59:12  

:15: Děkuji, Miloši.

• milos.bur
          milos.bur, 5.8.19 20:28:58  

Mě od toho vyháněli :1:

• korloid
            korloid, 6.8.19 05:54:24  

Tos byl tak hodné dítě, že nebyli rádi, že ses zabavil? :2:

• milos.bur
              milos.bur, 6.8.19 07:35:02  

To netrvalo dlouho.Ale tak dva měsíce,mě od autodráhy jen tak nedostali.

• korloid
                korloid, 7.8.19 06:05:27  

A teď je na co vzpomínat. :2: Hele, a zanechalo to na Tobě nějaké následky tj.koukáš rád na závody formule nebo na automobilové závody?

• milos.bur
                  milos.bur, 7.8.19 20:21:16  

Tak určitě :1:

• korloid
                    korloid, 8.8.19 06:07:30  

Prima, tak to jsi chvilkama hodnej i nyní.:1:

• milos.bur
                    milos.bur, 8.8.19 22:12:57  

Jj.chvilkama jo :4:

• korloid
                    korloid, 9.8.19 05:50:42  

• korloid
    korloid, 22.7.19 05:56:19  

Dneškem začalo letošní období Lva, tak si pěkně po ránu zazpíváme.♥

https://www.youtube.com/watch?v=phddyYr4n6w&list=RDSIgY4rv_JcQ&index=20

• milos.bur
      milos.bur, 24.7.19 23:08:16  

Mám narozeniny :4:

• korloid
        korloid, 25.7.19 06:09:14  

Všechno nejlepší, hlavně zdraví, pohodu a štěstí, Miloši. ♥
        https://www.youtube.com/watch?v=oTIAzvWYNNg

• 9marie04
        9marie04, 28.7.19 23:07:45  

Tak přeji vše nejlepší, já mám 26.7. svátek Anna a 31.7. narozeniny.Nás je v rodině velká tlupa lvů. :2:

• milos.bur
          milos.bur, 3.8.19 10:05:00  

A v čínskym sem kůň :1:

• korloid
          korloid, 3.8.19 11:58:36  

Aninko, všechno nejlepší k narozeninám.♥

• korloid
            korloid, 3.8.19 11:59:34  

Sice se zpožděním, ale přece.:15:

• 9marie04
            9marie04, 3.8.19 23:13:18  

Děkuji, dnes má narozky má sestra. před 5i dny měl narozky její vnuk, za 4 dny má můj vnuk, za 10 dní můj syn.Je nás ve Lvu moc. Ve Lvu je přestup z kruhu do kruhu. Ptotilehlý je Kozoroh.

• korloid
              korloid, 4.8.19 08:13:53  

Tak to je pořádný zápřah na játra a slinivku.:2: A jakým dárečkem lze potěšit paní Lvici?

• 9marie04
                9marie04, 4.8.19 21:39:06  

Už jsi mne potěšil, tím dotazem. A každé přání mi udělalo radost. I když i pěkná halenka mne potěšila. Děkuji.

• korloid
    korloid, 5.7.19 07:55:09  

Naše Lvíče zdárně roste a začíná z něj být koumák, co musí všemu přijít na kloub. Mám podezření, že až se vrhneme na pohádky, že to nebudu mít lehké. Hláška před loupežnickou jeskyní "Sezame, sezame, otevři se" bude evokovat moderní dveřní systémy, a já už se vidím, jak vysvětluji, že loupežníci nepoužívali fotobuňky, ale hlasový vstup.

• milos.bur
      milos.bur, 5.7.19 20:19:22  

A místo Sezame,tě opraví,že to určitě má být Sezname,Sezname otevři se :1:

• korloid
        korloid, 6.7.19 06:25:23  

:1: Ok, pohádka bude dřív než inet, jdu najít, která to je, začnu...mám dojem, že by to mělo být v Pohádkách tisíce a jedné noci, ale nemůžu ji najít. Asi jsem na ni jen koukala, ale nekoupila jsem ji. Jdu to napravit. Zvířátka a Petrovští mám taky nějakou divnou verzi, ta básnička je neúplná, doma jsme měli jinou.

• korloid
    korloid, 2.7.19 19:55:21  

Tak u nás nespadla ani kapka deště. Bouřku jsme sice slyšeli, ale obešlo nás to pořádným obloukem. Co tam u vás?

• korloid
    korloid, 28.6.19 16:28:46  

Vypadá to na horký víkend a déšť nějak zatím nic. :11:

• milos.bur
      milos.bur, 29.6.19 11:17:28  

Sem na chalupě na Vysočině a vypadá to tady stejně :11:

• korloid
        korloid, 30.6.19 08:29:03  

V noci na zítřek a zítra budete mít podle idnesu bouřky - hlavně na jihu kraje, a pak už teploty do 26 čili klasické léto, tak snad už to bude lepší.

• korloid
    korloid, 22.6.19 21:15:46  

Jsem byla na výletě u jedné kamarádky. Je věřící, tak jsem jí chtěla, že ač pohanka, mám dojem, že by se měla modlit postaru a tu Františkovu novotu si do rodiny nepouštět. On to sice myslí dobře, ale všichni víme, že cesta do pekel je dobrými úmysly dlážděna. Dneska je to tak, že jsou dvě louky, které jsou odděleny propastí, přes kterou vede uzounká lávka. Na jedné louce se pasou ovečky a čas od času některá přejde po lávce na druhou louku. Františkem požadovaná změna způsobí, že ovečky budou hnány k lávce ve stádu, a protože lávka je uzounká, některé popadají do propasti. Zbytečně. František stárne, krátí se mu čas a tak chce věci urychlit, ale v tomhle případě to bude kontraproduktivní. Jen by se tím naplnily předpovědi, že bude hrobařem křesťanství. No a proč to píšu - zapomněla jsem to kamarádce říct, přestože jsem tam jela s tím, že jí to povím a já teď nevím, jestli je to nějaké znamení, že do toho nemám zasahovat, páč jako nevěřící do toho nemám co mluvit, nebo jí to mám aspoň napsat do dopisu, případně to nechat na eventuální další návštěvu. Co myslíte?

• milos.bur
      milos.bur, 23.6.19 20:40:34  

Já bych jí to řekl,napsal.

• korloid
        korloid, 24.6.19 05:54:10  

Dobře, odpoledne napíšu, teď tolik času nemám. Jsi hodnej. Děkuju.♥

• korloid
        korloid, 24.6.19 17:19:21  

Hotovo, napsáno.

• milos.bur
          milos.bur, 27.6.19 11:49:45  

Dobře!Máš čistý svědomí!

• korloid
            korloid, 27.6.19 15:54:13  

Teď už ano. Časem sem dám odkázek, kde půjdou najít úryvky z toho dopisu vlastně ze dvou dopisů, protože jsem po prvním dopise dostala ujasňující otázky a na ty jsem také odpověděla, ale scuknu to do jednoho souboru, protože se mi nechce sjednávat si souhlas, zveřejním jen svoje písmenka.

• korloid
              korloid, 27.6.19 20:31:23  

Tak tady je odkázek, snad to bude fungovat:

http://www.pismak.cz/index.php?data=read&id=497168

• milos.bur
                milos.bur, 27.6.19 20:58:14  

Šikula :4:

• korloid
                korloid, 2.7.19 19:26:57  

https://www.novinky.cz/koktejl/509301-v-nizozemsku-resi-zahadu-mysich-hromadnych-sebevrazd.html

Jakápak záhada. Praktická ukázka změny modlitby. Evidentně se papež umí modlit, takže poprosil Boha o radu. Bůh poprosil Budhu o zvířátka a vysmátej dobrák mu vyhověl. A výsledek všichni vidí. Nejzajímavější na celém článku je sdělení, že někteří přežijí, někteří se zraní a někteří zemřou. Zkusím to převést na lidi: přežijí ateisté, zemřou věřící a zraní se věřící, kteří už nevěří. Pokud si někdo potrpí na velká písmenka, vychází mi to takhle: mrtví jsou Věřící (koho Bůh miluje, toho s křížem navštěvuje alias v okamžiku poznání je zabije jejich pocit viny, protože čekají na odpuštění zvenčí a najednou zjistí, že platí čekej do tmy), zranění jsou nevěřící (lidi v půli cesty k sobě- bývalí věřící, kteří už nevěří v Boha, ale zatím příliš nevěří ani sami sobě - podle toho, jak moc věří sobě se odvíjí rozsah zranění), bez zranění přežijí Nevěřící (tím, že věří sami sobě, umí si i sami sobě odpustit). Podtrženo sečteno, děkování Budhovi a případná omluva za poznámku z minulého týdne o trávě a krávě: "To by bylo mléko uspávací, navozující příjemný klid = proto jsou v Indii krávy posvátné (nakrmí se indickým konopím, a páč se to váže na tuk, mají velmi kvalitní mlíčko, a posvátné jsou všechny, páč utlumený pasáček si není schopen zapamatovat, která se napapala toho správného krmení, a proto Budha sedí nebo leží, páč není schopen běhat a skákat). :4:

• milos.bur
                  milos.bur, 2.7.19 19:31:24  

Dobře ty :1:

• korloid
                  korloid, 2.7.19 19:42:23  

Stejně je zvláštní, proč chce papež zlikvidovat italské věřící. Přece i jemu musí být naprosto zřejmé, že uvolněný prostor zaberou islamisté. Co potom bude dělat s nima? A co udělá on bez věřících? Konvertuje? Nebo mu bude stačit ta přeživší hrstka papírových věřících a ve skutečnosti ateistů, protože potom se vejdou do jednoho kostela a zbytek nemovitostí se může prodat? Prostě ať to beru z které strany chci, kdyby František myslel hlavou a ne vocasem, nikdy by to ani nenavrhl, natož aby to chtěl zrealizovat.

• milos.bur
                    milos.bur, 2.7.19 21:07:33  

Kdyby myslel vocasem,tak ho takové pošahaniny nenapadnou.

• korloid
                    korloid, 3.7.19 05:30:57  

Aha, děkuji za upřesnění. Mám dojem, že to mám pomíchaný s těma matlákama za velkou louží. Popelko, nástup, bude se přebírat.

• korloid
                  korloid, 2.7.19 19:53:08  

Dokud lidi budou všechno čemu momentálně nerozumí, považovat za zázrak nebo záhadu, nikdy se jako celek z bludů nevymotáme. Žádné záhady, ale mentální oříšky! Možná upřesním, že oříšky z ořešáku královského není úplně ideální brát chrupem - to by nedala ani Marfuša, ovšem uměla by si poradit: páč to byla holka ruská, sáhla by po pořádném kladivu. Staňme se každý Marfušou a bude krásně na světě.