Znamení Lva

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
9marie04 (2019-01-20 22:24:04)korloid (2019-01-20 09:18:57)milos.bur (2019-01-19 12:17:18)radiac (2018-12-14 21:53:06)
Znamení Lva
Založeno: 1. 11. 2018 | Příspěvků: 142 | Členů: 4
Správci: korloid (hlavní)

Od 23.července do 22.-23. srpna se každoročně rodí Lvíčata, z kterých posléze vyrostou Lvice a Lvi. Páté znamení zvěrokruhu, které svým nositelům naděluje organizační schopnosti, tvůrčí potenciál, šlechetnost, bystrost, vyrovnanost, a také tvrdohlavost a panovačnost.
~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~
Nepátrej ve snáři, neptej se hvězd, kdy štěstí zazáří, kdy začne kvést. Zítra Tě probudí Tvůj velký den, Tvé chmury zapudí, splní Tvůj sen.
~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~
Diskutovat je zde možné o všem, protože život je komplexní, a hodně věcí souvisí s dalšími.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• 9marie04
    9marie04, 19.1.19 22:45:09  

Ještě pár slov..Luisu Hay znám osobně, byla jsem na třech z jejích prvních kurzů, mám i její literaturu /lépe měla jsem a půjčila a nevrátila se mi, ale asi ji někdo potřeboval víc, ale to jsem byla ještě a i ona v začátcích, ještě měla tlumočnici, ale pilně se česky učila. a tehdy to bylo ještě komornější, všichni jsme s ní mohli hovořit. Duchovními příčinami se zabývám od roku 1993, vím, že každá nemoc má nejdříve duchovní příčin a co si lle pod tímto představit teprve přejde do tělesného projevu,také jsem byla přesvědčena, že správné myšlení,pozitivní programování funguje stále, ale jde to dál, takže s myšlenkou a nastavováním si správného pozitivního programu nemocí předejdeme.A jak to jde dál také pochopila, kdy to jde a proč a kdy to nejde a proč. A jde to dál, pokud nezastavíme pohyb nějakým svým vážným porušením. Vše i pohyb má své podmínky, které je nutno znát, pochopit, přijmout za své a uplatňovat v každodenním praktickém životě.Tak ať se ti to vše daří s co nejmenší nutností opakovat a již nedělat chyby. Dobrou noc. :2:

• korloid
      korloid, 20.1.19 07:48:25  

Děkuji. :2:

• korloid
    korloid, 16.1.19 19:46:10  

Koho zajímají minerály a přírodní kameny, tady je článek o vztahu zvěrokruhu a minerálů:
    https://www.malachit-obchod.cz/clanek/kameny-a-znameni-zverokruhu.html

• korloid
    korloid, 13.1.19 08:39:41  

Kdo miluje testíky, připravte si papírek a tužku a tady jeden je: https://www.youtube.com/watch?v=19cLVgc9xK0
    Docela zajímavej, má deset otázek. (mi vyšlo 270 bodů ♥).

• romca
      romca, 14.1.19 10:48:01  

Děkuji mě 290 :15:

• korloid
        korloid, 14.1.19 17:19:18  

Takže také mentální věk 16-21 let.♥

• korloid
    korloid, 8.1.19 17:45:36  

A co si přichystal pro Lvy rok 2019?
    V drtivé většině samé štěstí a spokojenost. Na mráz, abyste si té pohody vážili, vás život vyhodí jen vyjímečně. Pozor abyste růžovými brýlemi včas viděli bouřkový mrak, o kterém jste si mysleli, že je to neškodný mráček. Zdravíčko při dobré psychice bude sloužit jako dobře namazaný stroj. Pro zvýšení pohody byste měli oprášit svůj zapomínaný talent a vrhnout se na činnost, která vás potěší a nabije novou energií. První polovina roku bude nabitější novými událostmi, druhá bude klidnější, usazenější. V každém případě pro vás bude platit: jaké si to uděláte, takové to budete mít. ♥

• milos.bur
      milos.bur, 10.1.19 16:40:22  

Marodím. :2: :11:

• korloid
        korloid, 11.1.19 05:52:36  

S čím konkrétně, abych mohla případně přispět radou? Mou specializací bylo porodnictví a gynekologie, z těch toho asi moc neupotřebíš, ale třeba si vzpomenu i na něco užitečného z mužského těla - bylinky, psychosomatika, má vášeň. Ukrať mi dlouhý zimní večer a nahoď téma.:1:

• milos.bur
          milos.bur, 11.1.19 11:18:18  

Spadnul sem mezi svátkama s koně.Zůstala mi noha ve třmenu.Chvíli.Výron,ne zlomený,ale masivní.Dostal se mi tam ňákej zánět a začal mi natýkat celá noha až nad koleno.

• korloid
            korloid, 11.1.19 16:46:26  

Otoku se nejsnáze zbavíme, když dáme oteklé místo výš než máme momentálně srdce např: sedím na gauči, před něj si postavím židli, otočenou zády ke gauči, nahoru na opěradlo židle si dám polštář a na něj si položím nohu. Vleže je to úplně jednoduché, nohu podložím polštářema tak, aby pata byla výš než zbytek těla. Na vyvýšeném místě to chce mít nohu aspoň osm hodin denně, a když tak zvládneš i usnout, to je úplně nejlepší.
            Pokud máte doma líh např.slivovici, občas ráno, večer bych tím otok potřela. Ideální by byly kapky z lihu a kaštanu (jírovcové kapky), ale i obyčejný líh na prokrvení, aby cévy odvedly přebytečnou vodu, by měl stačit.
            Jinak bych doporučila zařadit do jídelníčku jídla s bobkovým listem - dá se dát například do polévky z vývaru. Pokud máš rád kávu nebo čaj, tady budou k užitku. Čerstvou okurku, okurkový salát každý den.
            Psychosomatika: mít se víc rád, aby sis takhle neubližoval. Zadívat se do nitra, na koho máš vztek, tomu to na férovku říct, abys ten vztek mohl odložit jako vyřešený. Pokud se o něco nebo o někoho bojíš, říct mu to a poslechnout si, co on na to. A nezapomenout i z druhé strany: Čeho nebo koho se nechceš zbavit? Člověk musí umět např.věci odložit. Vezmi si, že bys nosil v batohu na zádech všechny boty, cos od malička měl. Když můžeš zahodit či odložit boty, které Ti jsou malé, proč tímhle stylem nemůžeš odložit něco, co už nepotřebuješ? Tím, že něco odložím vytvořím místo pro něco nového. Co když Tě něco nového čeká, a Ty to nemáš kam dát?
            Na další bylinky se ještě kouknu.

• korloid
            korloid, 11.1.19 17:08:41  

Tákže pětice bylinek: Řebříček, Černý bez, Jitrocel, Řepík a Tužebník. Ideální je všechny, ale stačí aspoň některé. Spařit horkou vodou, nechat pěkně odstát, scedit, namočit si obklad a přiložit na oteklé místo. Klidně si můžeš dát i hrnek čaje. Někdo radí před obkladem namazat konopnou mastí nebo jírovcovou. Osobně bych mazala jen když by byla kůže příliš suchá, a to čímkoli mastným rostlinným, klidně třeba i olejem (řepkový, slunečnicový). Držím palce, ať se brzo uzdravíš.

• korloid
    korloid, 8.1.19 17:24:22  

Jejda, nám tady přibyl další člen - vítej, Maruško. :2:

• 9marie04
      9marie04, 18.1.19 13:28:26  

Děkuji za přivítání, jsem lvice, bývaly kudrnaté blond vlasy, u nás v rodině je lvů jak lvů. Až budu mít za chvíli čas tak to napíši. Zatím se mějte.

• korloid
        korloid, 18.1.19 16:53:50  

Budeme se těšit, Maruško.
        Kolem mě zas bylo a je pořád hejno Marušek. Dříve maminka, tchyně, sestra, nyní dcera, snacha a doufám, že možná někdy přibyde i vnučka.:15:

• 9marie04
          9marie04, 18.1.19 22:47:02  

Já jsem Anna-Marieříkají mi A, ale biřmovaná Marie a Nick je tedy po Marii. Má maminka byla Anna, sestra je Marie, ta má dceru Marii,t ta má tchýni Annu a švagrovou Annu a ta má Aničku dcerku. Má maminka měla sestru Marii, ta měla dceru a vnučku Marii.Moje snacha je Jana , vnučka Zuzana A tato jména Anna/ matka Marie, která porodila Ježíše, Několik Marií , Jana a Zuzana doprovázely a staraly se o Ježíše a učedníky, takže jsou to duchovně stará jména min . přes 2000 let, duše těchto jmen jsou nyní dole ve Lvu a kolem a když neudělají závažnou duchovní chybu, budou stoupa, při chybě sestoupí do předchozího kruhu do Kozoroha a zase za nějaký čas, až chybu opraví se dostanou zpět do Kozoroha a vzestup do Lva vyěěího kruhu nebo opakovaný sestup. Z keuhu do kruhu se přestupuje v pˇolech Tedy VeLvu a Kozorohu. Můj syn je Lev a má ženu KozorohaJejí maminka je Lvice a v Kozorohu má jméno, ten náš společný vnuk je Lev a jméno má v Kozorohu Adam- nov ý člověk v naší rodině, pokud neudělá zásadní chbu, pak by se mu mělo dařit lépe, než jeho tátovi a dědovi. Ví, co by neměl udělat, ale zda to zvládne je v budoucnu, obrátil by směr zpátky a to na cestu táty a dědy. Test jsem 3udělala na 240, bude mi letos 73 a můj mentální je 21-29. Ještě k tzěm jménům, Obě mé vnučenky jsem jako babička držela při křtu, Takže první Zuzanka- Anna,/7 a půl/ druhačka, Ráček, blondýnka, modroočka, husté , dlouhé,kudrnaté vlasy , druhá je Gábinka-Anna-Marie, , modroočka blondýnka, rovné dlouhé a ne tak husté vlásky se chlubí, že má tři jména .Je narozena o 14 dní dříve a to na Gabrielu a MDŽ, všechny svátky má v jednom dni.

• korloid
            korloid, 19.1.19 09:24:02  

Maruško, můžeš, prosím, uvést zdroj, podle kterého je protipólem Lva Kozoroh? Všechny zdroje, které jsem našla já, uvádějí jako protipól Lva Vodnáře. Předem děkuji.

• 9marie04
              9marie04, 19.1.19 12:02:07  

Jdeme v duchovních kruzích, každý kruh má severní pól a jižní pĺ a jen na těchto tečnách duše vzestuouje nebo sestupuje. Těch zákl. kruhů je sem a v každém z nich pro jdeme 12i podkruhy, je to jako hodiny, 12 ve dne, 12 v noci, jako měsíce, roční doby, to ti je tak mnoho indicií pro nás lidi, jak postupovat co nejrychleji a co nejméně bolestně, ale když my jsme nepoučitelní...existuje kristova věta...Blahoslavení, kteří uvěří, aniž viděli. Já to pochopila takto, dostáváme neustále duchovní rady, to znamená, že kdybychom je dokázali dodržet jen jako rady, pak bychom je nemuseli tzv. vidět-prožívat. Takže, když jsem tyto informace dostávala a začala chápat souvislosti, byla jsem najednou moc chytrá, jak je to lehké dokončit v jednom kruhu ä postoupit do druhého. Po tolika letech opravdu hlubokého zájmu a učení jsem pochopila , jak spolu souvisí duše, tělo a duch, jako mají pro ten daný život a daného člověka roli, jak spolu souvisí reink., MŽ, karma a vznik křesťanství- Kristovo učení, Desatero až Dvanáctero- celý kruh, kolikrát ttím kruhem nejméně musíme projít, než může duše postoupit do dalšího kruhu. Toho je za těch 28 lettolik, že nelze napsat jeden některý zdroj,mnoho kurzů,nakoupených a přečtených knih, promeditovaných hodin, kdy kladu otázky a dostávám odpovědi, ty nebyly zpočátku hned, na jednu otázku jsem dostala odpověď až za tři roky, později jsem pochopila, ýe za ty tři roky jsem k ní musela dozrát,vyzkoušet a prožít prožít a vždy při tom prožití jsem si uvědomila tu dobrou radu...blahoslavení, kteří uvěří, aniž viděli-prožili a pochopila a pozvolna a těžko přijímala to, že před svým zasetým neutečemeneutečeme dřív, dokud si to nsklidíme, takže i když v několika životech utečeme, je to nastaveno tak, že nás to od to vrátí k té naší sklizni v posledním čase vrátí zpět k dosklizení našeho zasetého. A tady je zase vidět radu...co zasejete-sklidíte...a další Ježíšovu ..neodejdete, dokud nezaplatíte do posledního haléře / odkud neodejdeme, ptala jsem se a po dalším čase a prožívání začala chápat ty duchovní kruhy, ve kterých se duše učí a že z nižžího kruhum nelze trvale vejít do dalšího, vyššího, dokud tam nemáme tzv. čisté pole, zaplaceno do posledního haléže, z hinduizmu v karmě, dokud nejsou všechny důsledky našeho chování opraveny-zaplaceny, pochopeny a vnitřně přijaty. A další kruh , vyšší začíná vždy v Koozorohua přestup do Lva.Už jsi si to představila, když dáš 7 zvířetníků nad sebe, že se na sev.pólu setkají se Lvem z otrochu vyššího stupně. Ale nesmíme si myslet, že udržet si dosažené místo v kterémkoliv kruhu už je trvalé, stačí jedna velmi vážná chyba a zeLva frčíme přes Kozoroha zpět. Toto zatím nejde napsatý, jaký zdroj, to je již souhrn mého nynějšího chápání souvislostí všeho se vším, včetně chápání duchovního stupně Boha, Ježíše, Panny Marie , Ducha svatého, to vše se spojilo v to,co prožívám a píši. Mám prosbu, protože mám velký problém s očima a pomalu se mi píše, kdybychom si mohly raději telefonovat, mluvit zatím mohu

• korloid
                korloid, 19.1.19 19:56:30  

Děkuji za zajímavé vysvětlení Maruško.
                Na přímý dotaz přímá odpověď: Zvolila jsem Diskutníky právě proto, že se na nich jen píše, a to veřejně. O telefonování, emailování či osobní setkávání nemám zájem.
                Mimochodem, Maria Treben doporučuje na bolavé oči obklady ze Švédských kapek: na navlhčený kapesník nakapeme trošku Švédských kapek (mají je v každé lékárně), pohodlně si lehneme, a na zavřené oči zlehka přiložíme obklad. Ideální je ráno a večer po půl hodině aspoň týden, ale pomůže to i třeba jen jednou za den. Už jsem to zkusila několikrát, a pomohlo mi to. Po chvilce začnou oči hezky hřát, jak si berou potřebnou energii od těch bylinek. A doporučuje pít čaj ze světlíku lékařského, ten mají v každé prodejně bylinek. A z trochu jiného soudku: Luisa L. Hay ve svých knihách říká, že problémy s očima máme pro to, že máme ve svém životě něco, nač se nechceme dívat. Nemám tušení v čem se to týká Tebe a Tvého života, ale popřemýšlej o tom. Pokud na něco přijdeš, tak jsou dvě cesty: co lze změnit to změnit, a co nejde změnit, to si ve své hlavě vyargumentovat tak, aby to už dál psychosomaticky neškodilo. Případně cesta, kterou znám jen z doslechu: věřící mohou poprosit o pomoc buď boha ve kterého věří nebo své strážné anděle.

• 9marie04
                  9marie04, 19.1.19 22:11:51  

Tak se nedá nic dělat, ptala jsi se na zdroj, já tijej nemohla uvést jednou větou, tak jsem popsala, jak získávám informace a protože mám zelený i šedý zákal a dvojité vidění, trvá mi dlouho napsat příspěvek a dělám chyby, které opravuji dlouho, proto jsem navrhla tuto možnost telefonem, myslela jsem, že by tě mohlo zajímat více z toho, co jsem již vyzkoušela a zkrátilo by se to o dobu učení se způsobem pokus omyl, znovu. Tím vším jsem prošla i bylinkami, dokonce jsem je PŠST lidem na kosmetice či masáži dávala s radou zdarma. I tobě jsem chtěla zdarma říkat, co jsem zkoušela a jak to dopadlo a co mi z toho vzešlo za pochopení , poučení a zkusit to jinak.Ale je dobře, že jsi to narovinu řekla hned zpočátku, protože to, co píšeš je vidět, že máš zájem a každý kdo má zájem projde i skrze léčení bylinkami, včetně M.Treben. I znalostí fungování energií v těle , čakry, Reiky, a dál a dál, a prací s nimi nižšími i vyššími až vysokými . Už jsem se těšila, jak si spolu popovídáme,a ty to rady budeš dávat dál, když já již nemohu. škoda, tento příspěvek jsem psala dlouho a s chybami a opravami, je to náročné.Měj se fajn.Atˇse ti daří hledání a poznávání.Duchovní práce je na celý život.A stále lze říkat, ..vím, že nic nevím. Je toho tolik, co musíme poznat, pochopit, prožít, zpočátku přichází lehčí situace pro odpouštění, teprve později těžší i nejtěžší a teprve potom můžeme žíci, jak jsme co zvládli. O odpouštění toho vím opravdu dost i to, jak to šlo nebo kolikrát jsem musela opakovat.ím, že si v mnoha situacích budeš umět poradit, až se to spustí,ale i pro to to spuštění dokončování jsou podmínky, však jsem zatím na netu, nevím sice jak dlouho ještě, telefon snad budu zvládat i při dalším zhoršení. :2:

• korloid
                    korloid, 20.1.19 09:18:57  

Děkuji, také Ti přeji, ať se ti vše daří. A držím palce, ať se zbavíš co nejdříve strachu z chyb. Někdy se člověk tak bojí, aby neudělal chybu, až seká jednu za druhou. A přitom bez chyb bychom nepoznali rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem čili bychom byli chudší o radost z úspěchu, takže je jasné, že i chyby k životu patří.♥

• 9marie04
        9marie04, 18.1.19 21:32:35  

Lvi a lvice v mé rodině- má starší sestra, její snacha, její vnuk, její zeť, já, můj syn, můj vnuk, snachy neteř,maminka, její i můj společný vnuk, můj švagr, jeho syn, jeho ženy matka, otec a bratr- 13. Ještě i bratranci a sestřenice, ale to už je vzdálené. 3 tmavoocí , je to z rodiny mé snachy maminka, vnučka a ten náš společný vnuk. Lev je dole ve zvěrokruhu a my tam blízko máme ještě několik Raků ,moje vnučka 15, maminka 17, neteř 21 a Panen, můj syn 2., neteř 2., snachy sestra 6. A je tam ještě plno jiných zajímavostí, praděda mého syna nar. 1874 a můj syn jako pravnuk přesně za 100 let 1974. Zkuste si to ve své rodině, hledat souvislosti, kolikrát např. v následujících generacích se objeví jedno jméno a nebo jaká jména u vás v rodině převládají , moje maminka byla 3. a já jsem 4. Anna, tatek byl Jan a bratr i jeho syn také Janové. Druhý manžel / maminka brzy ovdověla, druhý muž byl Jan a měl Jana, ale bezdětného, další zajímavost, můj tatínek byl 3o.5. 1904, druhý muž mé maminky 31.5.1904, jen o 1 den, byli oba od maminky starší o 15 let, s mým otcem žila maminka 24 a s druhým 27 let/ to už jen tak podotýkám/. Tatínek mého muže byl nar. 17. listopad a všichni lvibyli počati v listopadu.troch smutnějšá souvislost, maminka pochovala svého 1. manžela Jana, syna Jana- mého bratra, 2. manžela Jana a jeho svobodného syna Jana/ byl vdovec a při 9. dítěti zemřela jeho manželka, děti vychovávala jejich babička a dvě nejstarší sestry. Na pohřbu toho 4. to řečník zmínil. Tato žena pochovává 4. Jana.Ty dospělé děti vzaly mou maminku jako babičku, stýkali jsme se občas na oslavách narozenin mé maminky a dědy Jana. :2:

• korloid
          korloid, 19.1.19 09:38:44  

:2: Hezky to máš prozkoumané. Taky mne tyhle souvislosti napadly, i to, že se s určitým jménem pojí smutnější věci, takže jsem "zakázala" to jméno dál používat, právě proto, aby se tenhle zacyklený kruh roztrhl a mohlo se jít dál tj.zažít jiné věci.:2:

• 9marie04
            9marie04, 19.1.19 11:08:19  

Ahoj, zabývám se těmito věcmi 28 let a myslím, že když se něčemu vyhneme nebo od toho nějakým způsobem utečeme, že jsme si moc nepomohli, ono to jen počká na další příležitost dořešení. Také jsem od trápení utekla rozvodem, už je to 14 let a poté, co jsem jimi prošla mám tuto zkušenost, že od svého určeného množství toho, co tam je ,jsem neutekla, nepustilo nás to od sebe daleko, podmínky se poskládaly tak, abychom to konečně již v tomto životě zvládli. Ale nevím, bylo a je to o hubu. Zkouším to vydržet, mám tam dvě věci, které už v tomto životě neopravím, proto si myslím, že s mým ex se ještě v budoucnu setkáme. Toto je můj hluboký zájem, karma, proč máme to nebo ono, kde se nacházíme, kde se to dostalo do naší DNA a co se s tím v tomto vtělení dá či nedá dělat. pěkný víkend.

• korloid
              korloid, 19.1.19 20:15:05  

Nikdo ničemu neuteče, taky věřím na karmické zákonitosti, ale každý se můžeme poučit a odpustit si. A poučený člověk může libovolně vyjít ze zacyklení a může odložit věci, které již nepotřebuje. Mezi útěkem a odložením je velmi tenounká hranice. Vlastně se to asi pozná právě až pokusem tj. když s něčím skoncuji, a vrátí se to, byl to útěk, a pokud se s tím dál v životě nesetkám, bylo to skutečné odložení. Co se týká setkávání lidí, věřím, že každý má právo určit si s kým se chce a nechce stýkat. A jinak doufám, že v dalších svých životech potkám ty, kteří již svá těla, ve kterých jsme se znali, museli opustit. Blbé je, že si to nebudu pamatovat, páč po smrti na tenhle svůj život dá se říct zapomenu. Jasně, jeho základní obrysy si zase víceméně zopáknu, tím se dokážu rozpomenout na to, kým jsem byla, ale na lásku, která ten život provázela se nerozpomínám, takže je pravděpodobné, že zapomenu i na ty lásky, které jsem zažila s tímhle tělem.

• korloid
    korloid, 1.1.19 00:05:55  

Zdraví, štěstí, lásku a pohodu i v roce 2019 všem.♥

• milos.bur
    milos.bur, 23.12.18 17:39:35  

ŠŤASTNÉ A VESELÉ :4:

• korloid
      korloid, 24.12.18 09:29:50  

Děkuji, Miloši. Pohodové prožití vánočních svátků Tobě i celé Tvé rodině. ♥

• korloid
    korloid, 19.12.18 17:05:24  

Odvážný Tygr
    Aktivní znamení, symbol moci a síly, nezkrotné citové prudkosti, odvahy a troufalosti.
    Kolem odvážného elegantního tygra, který je pro prostého orientálce tím nejpozoruhodnějším tvorem, vzniká množství legend a úsloví. A to docela oprávněně. Jaký vlastně je? Vzhled perfektní. Jako velká, krásná, neškodná kočka. Ale tygrova přirozená podstata? Rád útočí, nečekaně a na všechno, co se mu zamane. Zdá se, že boj i riziko jsou pro něho zpestřením života. Co neuloví ihned, to uštve. Žádnou oběť nepustí, i když ho už během lovu přestala bavit. Číňané proto říkají: Tygr se nehladí, ten se obdivuje. A pamatuj si, že i když spokojeně zavrčí, je to před skokem.
    Lidé zrození ve znamení Tygra mají řadu dobrých vlastností a působí sympaticky. O svou líbivost přepečlivě dbají. Tygr chce být obdivován. Potlesk ho povzbuzuje k dalším smělým činům, sebemenší výtka ho zraní víc než finanční ztráta. Když je mu něco proti srsti, neumí se ovládnout a dá svou nespokojenost najevo. Tygr chce mít vždycky pravdu. Chcete-li s ním žít v klidu, musíte mu ji přiznat a sám sebe přesvědčit, že Tygr pravdu má. Říct mu do očí, že je pravda docela jiná, je nerozumné. Mnohem výhodnější je jednat s ním tak, aby změnu názoru považoval za svůj objev. Aneb jak se říká: jemná hodinářská práce je v tomto případě zcela na místě.
    Žena Tygr je dobrá ekonomka a dosáhne úspěchu v každém povolání. Do všeho se vrhá s velkou vervou, takže snadno strhne i ostatní ke skvělým výkonům.
    Umí se vžít do pocitů jiných, takže Tygr je příjemný partner i rodič.
    Tygr ve Vodnáři mívá revoluční myšlenky, které také obrátí ve skutek. Jeho smysl pro spravedlnost je příslovečný, což nevylučuje, že s ním občas narazí.
    Koně mají výbušný, útočný Tygrův temperament rádi. Působí jako uklidňující faktor a Tygr na ně dá. Vzniká tak odolný životní svazek.

• milos.bur
      milos.bur, 19.12.18 18:23:20  

Á tygr :4:

• milos.bur
      milos.bur, 19.12.18 18:27:04  

Já na to snad začnu,když to tak čtu a zamýšlím se nad tím i věřit. :2:

• korloid
        korloid, 19.12.18 21:19:00  

:1: Věřit můžeš. A dáreček pod stromeček máš? Ten je teď důležitej. A taky jestli máš při štědrovečerních hodech nějakou povinnost, tak nezapomenout včas nakoupit. Já půjdu nakoupit na salát raději už zítra, a v sobotu maso. Akorát musím vychytat nějakou hodinu, abych nestála v dlouhé frontě a nepropadla panice, že je hlášenej hladomor a proto každej musí mít narvanej nákupní košík.

• milos.bur
          milos.bur, 20.12.18 00:43:02  

Mám vše :4: :6:

• korloid
            korloid, 20.12.18 17:00:27  

Vzornej! Uděluji Ti pochvalu.:15:

• milos.bur
          milos.bur, 20.12.18 00:43:51  

Ale ten její tygr a můj kůň,tj.dokonalý!

• radiac
    radiac, 14.12.18 21:53:06  

Charakteristika znamení
    Živel:Oheň
    Planety:Slunce
    Barva:oranžová, hnědá a zlatá
    Kameny:diamant, horský křišťál, topas, jantar, tygří oko
    Povaha mužská
    Opačné znamení:Vodnář :2: :4:

• korloid
      korloid, 15.12.18 07:53:20  

Ano, někde se píše, že se Vodnáři a Lvi nemají rádi, ale víš, že se nemá všemu věřit. Existují přece vyjímky, potvrzující pravidla. ♥

• korloid
    korloid, 10.12.18 16:23:55  

Miloši, myslím na Tygra, ale vydrž prosím, do Silvestra to určitě stihnu, akorát teď mám fofr.♥

• milos.bur
      milos.bur, 16.12.18 08:06:08  

:4: Kdo nemá? :4: Pohoda :6:

• korloid
        korloid, 18.12.18 19:17:14  

Už mám nachystanou literaturu, zítra se na to vrhnu.

• korloid
    korloid, 8.12.18 08:20:08  

Venku fučí vítr a občas prší. Vodu země potřebuje, a my se můžeme zabavit jinak. Já jdu na cukroví. A aby se mi dobře dělalo, chce to dobrou náladu. Smích je napříč znameními, takže:
    Stojí policajt na parkovišti před jedním barem a čeká na zavírací dobu. Chvíli před zavíračkou se najednou z baru vypotácí chlápek, který sotva stojí na nohou. Policajt se na něho zaměří a čeká.
    Muž se klátivou chůzí dostane až na parkoviště, kde s námahou vytáhne klíče z kapsy. Vyzkouší je nejmíň do pěti aut, mezitím mu klíče několikrát upadnou a i on několikrát upadne.
    Konečně nalezne svoje auto, otevře ho, sedne si za volant a deset minut tam jen tak sedí a pokouší se auto nastartovat.
    Mezitím už všichni ostatní hosté odjedou. Když konečně motor naskočí, policista neváhá, stoupne si před auto a nechá muže vystoupit. Pak mu dá fouknout a kupodivu nic. Policajt se diví, jak je to možné, a chlápek povídá:
    „No, dneska jsem byl určený jako volavka já, ostatní už odjeli.“
    zdroj: http://neviditelnypes.lidovky.cz/chtip-pani-neni-vam-spatne-09w-/p_zabava.aspx?c=A181207_204128_p_zabava_wag#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=pes_neviditelny&utm_content=main

• korloid
    korloid, 3.12.18 17:23:19  

http://www.moje-pravdy.cz/z-jinych-zdroju/horoskopy/rok-2018/mesicni/2193-merlinova-magicka-predpoved-na-prosinec-2018-pro-vsechna-znameni?fbclid=IwAR0WB5KmeQUjE710vBv_H9p-6lTXaFeYgNFcm2J5ekzD7M9QBGycKOA-9Ec

• korloid
      korloid, 3.12.18 17:50:19  

Na uvedené stránce je poznámka, že se může šířit pouze nezkrácený text tj.musí se okopírovat celá stránka včetně odkazu, což se sem nevejde. Proto volím dát pouze odkaz, vy si přečtete a pak můžete předpověď okomentovat - na co se těšíte, co doufáte, že se vás týkat nebude apod.

• milos.bur
        milos.bur, 7.12.18 07:57:49  

Nečtu,moc dlouhý :1:

• korloid
          korloid, 7.12.18 16:15:07  

A má to. Napíše to moc dlouhý, zkrátit to nejde, tak tyhle odkazy sem dávat nebudu. Vymyslím to nějak jinak.

• korloid
    korloid, 2.12.18 07:54:53  

V adventním čase máme tendence vzpomínat na minulost. Pozor na to. V knížkách o Angelice jsem se kdysi dočetla něco ve smyslu: Kdykoli budete prohrabávat popel minulosti, budete mít chuť zemřít. Je to docela logické - když chceme jít dopředu, taky se nekoukáme dozadu. Ohlédnout jistě, aby jeden neztratil směr, ale hnedka zas otočit očička dopředu, aby jeden věděl, kam jde a do čeho může šlápnout.

• korloid
    korloid, 28.11.18 10:16:56  

Citace z knihy Sluneční znamení autorky Lindy Goodmanové v překladu Lenky Studničkové. Vydání první 1994 strana 192 dole:

Lvi zřídka hovoří rychle, běží nebo spěchají (pokud nemají například ascendent nebo Měsíc v Beranu nebo Blížencích). Ve skupině lidí nebudete Lva ignorovat dlouho. Buď se stane středem pozornosti dramatickými prohlášeními a jednáním, nebo bude trucovat v ústraní za palmami v květináčích, dokud někdo nepřiběhne a nezeptá se, co se mu stalo. V tomto znamení se vyskytuje značný podíl modrých očí, ale mnoho Lvů, zvláště žen, má temně hnědé oči, které jsou chvíli něžné a mírné a potom najednou srší oheň.

• korloid
      korloid, 29.11.18 04:31:03  

By mě zajímalo, jestli je to o těch očích pravda.
      Naše Lvíče má vlásky barvy medu a modrá kukadla, takže na něj to sedí.

• FredrikBerglund
    FredrikBerglund, 21.11.18 05:40:14  

Můj táta je lev

• korloid
      korloid, 21.11.18 06:05:15  

Takže máš přímou životní zkušenost. A Ty ses narodil v jakém znamení?

• 69beran
        69beran, 26.11.18 23:54:51  

Určitě to bude nějaký ohnivý znamení, když tak pohotově odpovídá :1:

• korloid
          korloid, 27.11.18 14:27:26  

Zlatorůžek je Oheň?
          Tak co tady máme k Ohni:
          Lidské vlastnosti: krása, štěstí a radost, utrpení, horko, jasnovidectví, vůdcovské schopnosti
          Lidské tělo: srdce, krev
          Barvy živlu: pestrobarevná směs barev
          Období: poledne, léto

A v jakémžeto čínském znamení ses narodil, jasnovidče Zlatorůžku?

• FredrikBerglund
        FredrikBerglund, 8.12.18 22:28:05  

Býk

• korloid
          korloid, 10.12.18 16:24:42  

Znamení, v němž byli počati všichni donošení Vodnáři. Podrobněji až po vánocích. Děkuji za pochopení.

• 69beran
      69beran, 26.11.18 23:53:54  

Ve Švédsku lvi nejsou :7: :1:

• korloid
        korloid, 27.11.18 14:29:34  

Když jsou v Praze, proč by nebyli ve Švédsku?

Fredriku, máte ve Stockholmu ZOO?