O člověku a lidech v časech minulých i přítomných

Otevřená diskuze | Kategorie: Lidé a vztahy
ala31 (2019-06-18 14:02:18)Kahaja (2019-06-17 13:13:56)alaram (2019-06-13 21:12:48)incorruptible6 (2019-05-18 16:47:17)Saxana (2019-04-14 13:10:07)Carbon.de.Castel-Jaloux (2019-03-30 09:33:16)oldin22 (2019-03-17 13:09:24)TX.2010 (2019-02-16 14:33:01)poko (2018-12-31 18:36:45)
O člověku a lidech v časech minulých i přítomných
Založeno: 12. 10. 2018 | Příspěvků: 552 | Členů: 9
Správci: alaram (hlavní)

Povídání o lidech, lidství, lidské povaze, výhrách i zklamáních. Seriózní debata bez napadání, jakákoliv osobní poznámka a urážka bude bez dalšího upozornění smazána.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• alaram
    alaram, 29.3.19 23:58:06  

Já, v dopravní špičce, když dost spěchám a nic s tím nadělám, ale aspoň mi dobře hrajou - než mi začne hrabat :1: :1: .

https://youtu.be/bvC_0foemLY

• alaram
    alaram, 26.3.19 14:21:39  

Fíííha! :7:

https://www.novinky.cz/krimi/500859-zpevaka-daniela-nekonecneho-nalezli-mrtveho.html

Nějak mi odchází živé vzpomínky na mládí. :11:

• alaram
    alaram, 22.3.19 21:13:27  

https://www.stream.cz/jak-nas-vidi-svet/10030909-spanelsky-ptacek-s-ryzi-jak-ceskou-klasiku-hodnoti-jednotlive-narody?rss&dop-ab-variant=8&seq-no=1

"Ježíši, já se snad přestěhuju vedle té restaurace!" :1: :1: :1: Ten z Mauriciu je bezva! :15:

• alaram
    alaram, 22.3.19 14:25:33  

No to je fakt "překvápko"!
    https://tn.nova.cz/clanek/terezu-podrazil-ten-komu-verila-pripad-se-nepohne-bez-penez.html

Mně už ta pinda leze krkem. Zvlášť když bulvární média naznačují, že bychom ji měli snad litovat, nebo co. Pašovala drogy, ne zadarmo, ať je ráda, že jí zůstane hlava na krku. :8:

• Carbon.de.Castel-Jaloux
      Carbon.de.Castel-Jaloux, 22.3.19 16:49:51  

TBC, svrab, AIDS a všelijaké venerické choroby ... :5: A mnoho věcí vůbec nerozeznají. Manželku jsem po dvou dnech dopravil do nemocnice, má ileus = akutní neprůchodnost střev. Dneska to doktoři bez CT a rtg ani nepoznají ... Zvlášť tam ... Bylo by výhodou, aspoň teda pro mě, kdyby tam měli neomezený přístup k vodě. Práce je rozhodně lepší, než postávat v cele.

Zavinila si to sama, prostě proto, že je pitomá.

• alaram
        alaram, 22.3.19 19:21:05  

:7: To jsou radosti :11: . Myslím s manželkou, tu holku prostě litovat nemůžu. Vyjadřoval se k tomu někdo z ministerstva zahraničí: stačí požádat a je tu vysoká pravděpodobnost, že si svůj trest může odsedět v ČR. Ale obvykle to bývá pod podmínkou, že bude akceptována plná výše trestu.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 22.3.19 22:03:38  

Byli jsme za ní se synem, už večer, má v nose trubičku ... V 10 jí ještě udělají rtg a rozmyslí se, jestli to rozeženou (?) nebo budou operovat. Pořád jí bylo tak blbě, že nemohla chodit a nemohla si tedy jít zakouřit :14:, ale stejně nám dávala pokyny, co a jak máme dělat :1: :1: Uvidím zítra.

Schwarzenberg řekl, že je hloupá, ale hloupost nikoho neomlouvá - přesto by se měla čr pokusit jí dostat do českého vězení. Protože nevím, jak to tam skutečně vypadá, rači bych byl tam, kdyby na to přišlo :1: :14: Přes den pohyb po barácích a na dvoře ... Ale obtížný hmyz, hlodavci, nemoci ... :10: :10:

• alaram
          alaram, 22.3.19 22:17:59  

Budu držet palce - jestli rozdává pokyny, vypadá to nadějně :1: . Ale vážněji, je to blbá polízanice, snad operace nebude nutná.

S tou Terezou ... měl by ji navštívil někdo z české ambasády a vysvětlil jí, co a jak. Zatím, jestli tomu dobře rozumím, se spoléhala čistě jen na svého místního advokáta, který ji nakecal bůhvíco a nejspíš mu platila mimo jiné i sexem, co si budeme namlouvat. A nevyčítám jí to, jen je to zas a znovu o zneužití její inteligenční slaboty a to není fér.

• alaram
    alaram, 18.3.19 22:06:47  

Uáááá!!! :1: :1: :1:

https://youtu.be/BmY_R_lywmc

Teď to dávali v televizi, tu zas hýkám jak oslík. :15:

• alaram
    alaram, 18.3.19 19:23:16  

https://www.reflex.cz/clanek/komentare/93856/ekologie-naruby-aneb-jak-skolacka-greta-zachranuje-klima-haldami-plastoveho-odpadu.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Chichi! :1:

Přiznám se … že mi z té holčičky naskakuje husí kůže. Ani nemusím číst, co dělá - stačí se na ni podívat, je na ní cosi … šíleného. :6:

• incorruptible6
      incorruptible6, 18.3.19 22:01:31  

Ekologická teroristka... :6:

• alaram
        alaram, 18.3.19 22:05:56  

Lidstvo by se určitě mělo chovat ekologičtěji. Ale tyhle fanatické typy spíš odpuzují - mě, teda. :6:

• incorruptible6
          incorruptible6, 18.3.19 23:46:44  

Ono to začíná PET lahví odhozenou v lese. Upřímně, tohle moc nechápu. Někdo jde na borůvky, dopije flašku a klidně ji tam odhodí. To je tak těžký, když ji dokázal přinést plnou, ji prázdnou a zmačkanou zase odnést a vyhodit do tříděného odpadu?

• alaram
            alaram, 19.3.19 08:02:35  

U nás to spíš než turisti dělají maníci, co pracují v lese. Normálně po sobě zanechávají smeťák! A pak to po nich uklízí o pár měsíců lidi, co tam vysazují nové stromky :10: . V létě je zas běžné, že jdeš po lesní pěšině lemované posmrkanými kapesníčky. To mi taky hlava nebere. :8:

Pověstnými bordeláři co se týče veřejných prostor jsou Romové. Ale těm už skončily nejzlatější časy zavedením povinnosti veřejných prací, když si párkrát zametou ulici (blbě, nicméně aspoň nějak) a náměstí, začínají své soukmenovce za každý odhozený papírek nebo vajgl okřikovat.

• incorruptible6
              incorruptible6, 19.3.19 16:28:30  

Já nevím, nikdy nic nevyhazuju, když není kam, nacpu to do kapes nebo batohu a vyhodim to až je kde. Kapesníčky se alespoň časem rozloží, to plast moc neumí. Petka se rozkládá asi 100 let.
              https://eprehledy.cz/jak_dlouho_se_rozkladaji_odpadky.php
              Překvapil mě tel polystyren. A na druhé straně šlupka od banánu... kdybych to měl odhadovat, řekl bych tak tři týdny. :1:
              A když už jsme u toho, vytanulo mi období po roztání sněhu, který ležel delší dobu a ve kterém se nakupilo stovky exkrementů psů.

• alaram
    alaram, 15.3.19 23:17:26  

"Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le".
    To je název knihy. Na kterou je taková reklama (neoficiální), až mě to odpuzovalo. Ale ve čtvrtek jsem se o pauze trošku nudila, tak jsem zaplula do svého oblíbeného knihkupectví, vzala ji do paciček a přečetla si úvodník:

• alaram
      alaram, 15.3.19 23:25:58  

Dnešní generaci, jež je zahlcena knihami osobního rozvoje, úspěšný bloger Mark Manson ukazuje, že klíčem ke štěstí může být přestat se za každou cenu být pozitivní a místo toho se snažit lépe strávit nepřízeň osudu.

Po desítky let nám bylo vtloukáno do hlavy, že klíčem k úspěšnému a šťastnému životu je pozitivní myšlení a přístup. Ale tomu již definitivně odzvonilo. Motto Marka Mansona je: "Srát na pozitivitu. Buďme upřímní, někdy prostě věci stojí za hovno a my se s tím musíme naučit žít." …

Manson si myslí, že zlepšení našich životů netkví ve snaže přeměnit citrony na slaďoučkou limonádu. Mnohem efektivnější je pochopit, že citrony prostě byly, jsou a budou kyselé. Většina lidských bytostí je totiž omezená a chybující. "Ne každý může být výjimečným - ve společnosti existují vítězové, ale také davy poražených, často ne vlastní vinou."

Manson radí, abychom se snažili svá omezení a chyby pochopit a přijmout je. To je, jak sám tvrdí, pravým zdrojem naší síly. Jakmile přijmeme náš strach, pochyby a nejistoty, jakmile od nich přestaneme utíkat a vyhýbat se jim a začneme jim čelit - objevíme kuráž a jistotu, po které tak zoufale toužíme.

• alaram
        alaram, 15.3.19 23:26:22  

No, z tohoto vidíte, že ji mám doma. :1:

• incorruptible6
        incorruptible6, 16.3.19 10:46:42  

Já se musím smát, to je jako s módou. Někdo řekne, že něco je děsně in a něco děsně out a že by si to v životě nevzal na sebe. A to "v životě", trvá přesně tak dlouho, než nějaký jiný guru nevyhlásí, že pro letošek je to in. :1:
        Na tohle mám svůj názor a ten je v tom, že je lepší hledat příčinu, která může něco změnit na následku než to přebít nuceným pozitivismem nebo naopak v hňácání se v negativech.
        Manson to jen ode mě opsal. :1:

• alaram
          alaram, 16.3.19 11:00:23  

Ráda si o sobě myslím, že jsem svá a nenechám se jen tak někým a něčím ovlivnit, když NECHCI - neboli, že nějaká móda toho či onoho je mi ukradená. Ale když je něčeho moc, toho je příliš a člověk si tak říká, že by teda jako měl … být pozitivní … o něco se snažit, i když se mu nechce, když všichni tvrdí, jak je krásné, úžasné, OSVOBOZUJÍCÍ …

Už jsem tu nejednou rozebírala ODPUŠTĚNÍ. Jak píše Manson: DESÍTKY LET čtu a slýchám, jak je to fajn, jak se člověku uleví, a když na to přišlo, bylo mi z těch pokusů odpustit akorát ještě víc zle. A teprve když jsem si přiznala, že to nedokážu a musím se s tím naučit žít, přišla ta pravá úleva a osvobození.

A taky čtu, jak se psaním blogu můžeme stát slavnými a vydělat si prachy - budu si muset nějaký založit, sakra. Ta knížka nebyla úplně levná a prodává se jak teplé housky. :1:

• incorruptible6
            incorruptible6, 16.3.19 13:43:44  

To odpuštění je hodně o pochopení a o tom, jak moc je člověk víc materialista nebo víc duchovní. U materialisty bude víc té logiky ve směru proč by to jako měl dělat, když se mu nechce a u toho duchovně směřujícího bude stejná logika říkat, proč by to udělat měl, přičemž čím více mu budou ty důvody dávat smysl, tím větší bude jeho schopnost odpustit.
            Když vezmu extrémní neodpuštění, bude se jednat možná o nenávist. Nedělat s tím ale nic, není taky dobře, jsou to destruktivní energie, stejně, jako je třeba strach, vztek, bezmoc a další, které v dlouhodobém horizontu otravují člověka a mohou být spouštěčem nemoci.

• alaram
              alaram, 16.3.19 19:08:42  

Neblahého vlivu extrémně negativních pocitů na zdraví jsem si moc dobře vědoma. Nenávisti jsem se neubránila, ono je to dost nad lidské síly, když se člověk v konečném součtu dva nekonečné roky plácá ve sračkách a ten, kdo ho tam naprosto nečekaně hodil, se mu směje do ksichtu, ale co nejrychleji jsem ji zpracovala. Nenávist v životě nechci a nedovolím, aby mě ničila. Co ovšem zpracovat nedokážu a jako materiálně založený člověk ani nechci, je ODPOR. A s tím se žít dá, zvlášť když dotyčného už nikdy nemusím osobně potkat.

S odstupem času si říkám, že to byla jen další zásadní lekce od života a tiše si klepu na rameno, že jsem to přes veškeré "kotrmelce" nakonec zvládla. Kdo vymyslel: "Co tě nezabije, to tě posílí", je génius! :15:

• incorruptible6
                incorruptible6, 16.3.19 20:08:39  

Ano, nesmírně to přispívá k vlastnímu růstu. Člověk se akorát na to občas dívá z jiné strany, než by měl. Vidí to třeba jako křivdu, nespravedlnost, naschvál a nevidí třeba to, že ho to dotlačilo třeba k tomu, že odněkud odešel, něco uzavřel, z něčeho se poučil a někde začal nebo vymyslel něco nového.

• alaram
                  alaram, 16.3.19 21:12:42  

Vznešeně se tomu říká "vystoupit ze své komfortní zóny". Netroufám si mluvit za všechny, ale jak to tak pozoruju (samozřejmě i na sobě), čím jsme starší, tím víc nám vyhovuje stálost a jistota: máme svůj řád, své vztahy, život si vcelku poklidně plyne … dokud ho něco "nerozcákne".

Fajn je, když si člověk po překonání všeho zlého může říct: "Jsou horší věci".

Carbon.de.Castel-Jaloux, 11.3.19 23:04:46  

Tak!!! Prééél! Sotva jsem spolykal Augmentin a bylo líp, šel jsem dvakrát na spondylochirurgii v Motole a dneska jsem vyfasoval další atb. Člověk aby vůbec nechodil mezi lidi. Nebo do nemocnic. V čekárnách samý simulant a přitom bacilonosič! :14: :14:
    Ještěže nás "mladý" včera pozvali na oběd, který jsme skutečně dostali :) Ale je to divný - šli jsme se starou k mladejm :7: :9:

• alaram
      alaram, 12.3.19 08:23:44  

To je, co?! :1: Myslím to "se starou k mladejm". Už se taky těším, ale jestli si to naše nemehlo, co neumí ani rozbít vajíčko, nabrnkne něco podobného, tak dostaneme naservírované meníčko "Vitana vaří za vás". V dnešní době teda i Knorr, "Dáme jídlo", "Pizza Marcello" a tak. :15:

Jinak, strach, že něco chytím, je jeden z důvodů, proč raději nechodím k doktorovi. Další je šílená časová ztráta a ten nejhlavnější, že jako OSVČ nepotřebuju neschopenku a (ťuk-ťuk na dřevo) ty svoje virózy a chřipajzny si můžu vyležet bez papíru. Loni mě obvoďák trochu proklepl kvůli zdravotnímu průkazu a zatím dobrý, v létě si skočím (k jinému, tenhle se mi prostě hnusí) na preventivku a NAZDAR, minimálně na další rok.

• ala31
        ala31, 14.3.19 09:11:57  

To tvoje "nemehlo" se naučí vařit jako my všichni, dnes už to není žádný problém, na internetu se naučí úplně všechno, i já se tam leckdy naučím nové věci a to si myslím, že jsem dobrá kuchařka. :15:

• alaram
          alaram, 14.3.19 21:50:20  

Taky si ráda hledám recepty, hlavně bezmasé - z masa umím z hlavy snad všechno, bez něj už je to horší. Třeba z červené čočky se dají udělat neuvěřitelné ňamky, které by mě nenapadly a nikdo známý nenaučil. :15:

• Mimiane
            Mimiane, 14.3.19 22:40:06  

Taky vařím nejraději z masa, ale v poslední době se snažím zařazovat bezmasá jídla. Červenou čočku jsem zakoupila nedávno a uvařila z ní polévku. Potěšilo mne, že byla hned měkká, zklamalo, že ztratila barvu. :2:
            Ale udělalo by mne radost, znát nějakou tu vyzkoušenou ňamku z ní, prozradíš? :4:

• alaram
              alaram, 14.3.19 23:01:41  

Nejednou vyzkoušené, chutná i masožravcům:

https://fresh.iprima.cz/recepty/vegetarianske-lasagne
              (bacha, děsná patlačka! :15:).

Polévka:

https://fresh.iprima.cz/recepty/polevka-z-cervene-cocky-s-rajcaty

Karoboše:
              https://fresh.iprima.cz/recepty/cockove-karbanatky

• Mimiane
                Mimiane, 15.3.19 01:10:37  

Tak to je bomba, v dubnu přijede na několik dní dlouholetá kámoška z netu, divoženka z hor Monča, pár let je už vegetariánkou a tak recepty se budou opravdu hodit. Naposled jsem dělala lazaně ze sóji, kdybych sama nevěděla, ani bych nepoznala, že se nejednalo o mleté maso. Patlačka mi nevadí, vařím ráda a díky moc za recepty.. :4:

• alaram
                  alaram, 15.3.19 08:06:08  

Není zač. Jen bacha na ty lasagne! Mně se v hrnci při předvaření vždycky slepily, akorát na vztek. Takže jednoznačně doporučuju ty hotové, NE SUŠENÉ, a nebo "plán B" - kupuju takové ty velké "trubky", které po uvaření jednoduše "rozpářu" a použiju jako lasagně. Ono to vychází i velikostně. Jednou jsem zkusila tu čočku do nich nacpat, plus ještě okolo a taky v pohodě. Stejně to nikdy nebude vypadat tak úhledně jako na obrázku, ale chuť výborná.

Určitě si vybereš i tady:
                  https://fresh.iprima.cz/23-bajecnych-receptu-na-quiche-slane-kolace

Listové těsto klidně kup, jsou dobrá a náplně už flákám, co dům dal, hlavně tuňáka s něčím, uzeného lososa mi chlapi sežerou, než ho stihnu použít, ale taky bude dobrý, špenát s něčím, sýry … jednoduché chutné. Jo, z listového těsta dělám i plněné "hřebínky": špenát se sýrem a tak. S tím se dá dost vyblbnout.

Taky dělám krémové zeleninové polévky: pórkovou, brokolicovou, květákovou - nejčastěji. Zeleninu chvíli dusím na másle a dávám do nich na závěr smetanu, takže jsou často samostatný oběd nebo večeře. Trik je v tom dát té zeleniny tolik, aby byla po rozmixování polévka hustá i bez jíšky. A u té květákové nezapomínat na muškátový oříšek, ten je tam opravdu cítit. :15:

• Mimiane
                    Mimiane, 15.3.19 16:54:39  

Díky, recepty jsem si uložila a budu je zkoušet.Trochu mě překvapilo, že ty lasagne vaříš, já dávám dost bešamelu a vkládám vždycky suché. Peču asi čtyřicet minut, jsou krásně měkké a nadýchané. Ale ono je asi víc druhů a možná že po povaření se s nimi i lépe pracuje. Sakra, už jsem na ně dostala fakticky chuť.. :15: :4:

• alaram
                    alaram, 15.3.19 17:03:11  

Nevím, kde dělám chybu, nevařené jsem dala při prvním pokusu a byly hnusné. Vařím tyhle jídla i pro rodiče a ti už potřebují vše dokonale měkké, tak neriskuju, nevařila bych ty čerstvé, ale ty jsem už dlouho neviděla.

• alaram
    alaram, 11.3.19 21:57:40  

Normálně … jsem si něco o sobě ověřila. Původně jsem chtěla napsat "zjistila", ale to není pravda, protože to o sobě vím: jsem JEŠITNÁ. Blbá to vlastnost! :1:

Jde totiž o to, že chci něco zkusit - něco nového, co by mě třeba časem i hodně bavilo … ovšem není to jen tak. Nejdřív ze všeho je třeba zjistit, jestli na to mám - no, a to je právě ten problém. Že zjistím, že na to nemám. :8: :1: Fakt se sama sobě směju, jenže já to fakt blbě snášíííím …

Jedna naděje tu je: kvíknu jen na poprvé. Když zkouším něco nového, víceméně zájmového, připomínám. Druhou ťafku už snáším líp a pak už je to: "Já vám ukááážu!", anebo střípky svých marných pokusů zametu, prach vytřu savem, nakonec vše vystříkám svěží pokojovou vůní a zapomenu.

Dokud mě zas něco nezaujme a nejedu v tom znovu. :6:

• alaram
    alaram, 8.3.19 21:50:15  

https://archiv.ihned.cz/c1-66511160-sloupek-milose-cermaka-mate-vysokou-inteligenci-gratulujeme-ale-to-jeste-neznamena-ze-se-nebudete-chovat-jako-pitomci

JO! :6:

• Kahaja
      Kahaja, 9.3.19 09:43:23  

Vysoká inteligence nesouvisí s chováním a povahou člověka.O tom hodně vím z vlastního života. Když k ní není dobrý charakter je k ničemu.

• ala31
        ala31, 14.3.19 09:12:40  

Pravda na 100% :15:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 6.3.19 21:17:22  

Dneska je to 7 let, co mi umřela máma. Ještě dopoledne jsem za ní byl a než jsem došel domů, volala doktorka. Požádal jsem dnes na mši (je Popeleční středa) faráře, aby o ní řekl několik slov při kázání.

• alaram
      alaram, 6.3.19 21:21:23  

Já se v těch církevních svátcích nevyznám, ale mše je rozhodně důstojná příležitost na hezkou vzpomínku na maminku.

• alaram
    alaram, 4.3.19 09:27:50  

Tak jsem se teď u kafe opravdu pobavila. Správce jistého fóra, které bylo chvíli nedopatřením zařazeno mezi Organizační, pravil, že kdo na liště jen načuhuje a nepíše, bude blokován. Jako by to v načuhování nějak bránilo :1: :1: :1: .

Ale o to mu ani nejde, chce prostě jen zase projevit MOC. Tím, že dá na BL někoho, kdo si stejně chodí jen číst. Asi ho to správně nakopne do nového dne a týdne. A nejen mě to rozesmálo, takže tím prokázal službu i jiným - tak to má být. :15:

• incorruptible6
    incorruptible6, 3.3.19 20:52:58  

https://www.stream.cz/jak-nas-vidi-svet/10030666-likerova-spicka-zakusek-ktery-se-cizinci-stydi-jist?rss&dop-ab-variant=3&seq-no=1
    :1:

• alaram
      alaram, 3.3.19 21:01:44  

:1: :1: Ale nakonec to baštili s chutí. :15:

• incorruptible6
        incorruptible6, 4.3.19 09:53:21  

To mě nikdy nenapadlo, že by se na to mohli prakticky všichni dívat takhle... dokonce tak, že si to před kamerou odmítli strčit do úst. To je nějaký předsudek nebo jak to nazvat... mě by to bylo naprosto jedno, jednou je to k sežrání, tak jakýpak ohledy na tvar... :1:

• Kahaja
      Kahaja, 3.3.19 21:03:19  

očekával bych to spíš bílé :1: :1: :1:

• alaram
    alaram, 3.3.19 10:00:46  

Internetové výzvy, to je věc!

https://tn.nova.cz/clanek/internet-zaplavila-dalsi-bizarni-vyzva-rodice-hazi-na-deti-syr.html

Když při nich někdo zabije nebo zraní sám sebe, je to jeho problém, ale zatahovat do nich nic netušící jiné lidi, natož děti, by mělo být trestné - ve smyslu DŮSLEDNÉ blokace videí takových kravin na sociálních sítích. Ano, je to "jen" měkký sýr, ale když po svém vlastním dítěti něco hodím a natočím to KVŮLI SRANDĚ CIZÍCH LIDÍ, je to úchylnost, která by se rozhodně neměla podporovat.

Protože příště může někdo přijít na to, že ještě větší sranda je hodit je do bazénu. Nebo něco na ten způsob.

• Kahaja
      Kahaja, 3.3.19 10:02:53  

Lidi nějak degenerujou :8:

• alaram
        alaram, 3.3.19 10:04:24  

Je vidět, že se mají až příliš dobře.

• Kahaja
          Kahaja, 3.3.19 10:20:36  

Taky si myslím,že valná většina těch nesmyslů pochází z nudy...

• alaram
    alaram, 2.3.19 16:05:15  

Dneska jsem tak líná, že kdybych nebyla tak líná, zkusím si vygůglit, jestli neexistují nějaké "kněžky ladu a pořádku". Které by jen silou své vůle a bez pohnutí prstem zajistily, aby se umylo nádobí, sporák, vyluxovat by to tu chtělo, dlaždičky v kuchyni už taky pamatují pondělí …

Založím nějakou šikovnou církev, kdy se mi o to věřící postarají a ještě mi za to zaplatí. Juj, TO JE NÁPAD! :1:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 2.3.19 21:37:20  

Dneska už ani ty kněžky lásky ...
      Sedl jsem si tuhle v metru proti jedný mý známý kurvě. Svého času jsem jí vídal v kontíku nebo kde - někteří moji žáci mě po tréninku občas někde zaplatili café :))) Její nápadně kulatý (ovšem zmalovaný) gesicht jsem poznal hned, mě lidi nevímproč taky poznávají; ona měla tlusté kejty nadité do takových jako kožených velice lesklých a velice přiléhavých kalhot a vůbec všechno drahé a kurevsky nápadné :14: :14: Povídám:- No nazdar, to to letí, to už je doba, co? No, nemládnem ... :1: :1: Urazila se! :7: :14: Hned si stoupla ke dveřím a vystoupila. Ale možná, že už byla na místě. Kam jí poslala "agentura" :14: :14:

No to jen taková vzpomínka :)

• alaram
        alaram, 2.3.19 22:08:43  

:1: Takhle jí to vpálit, to se nedělá! :15: