The Truth Agenda

Otevřená diskuze | Kategorie: Politika
Carbon.de.Castel-Jaloux (2019-02-19 10:45:28)teticka.mary (2019-02-19 09:00:52)NumaPompilius (2019-02-19 07:09:09)milos.bur (2019-02-18 22:33:15)lamaalpaka (2019-02-18 16:02:23)Mary321 (2019-02-17 23:12:26)UweFiltr (2018-12-17 17:55:39)Divobyj (2018-12-02 17:35:20)Zidane (2018-11-17 00:06:05)
The Truth Agenda
Založeno: 21. 9. 2018 | Příspěvků: 1 340 | Členů: 9
Správci: Mary321 (hlavní)

Toto fórum vítá lidi, kteří se chtějí dovědět mediálně nezkreslené politické informace, zajímavosti a události. Média často nepovažují za důležité informovat o tom, co vám právě ve zpravodajství chybí! Vítáme lidi, kteří se nespokojí s jednostranným pohledem na věc, ale logicky chtějí slyšet i vyjádření druhé strany. Lidi, kterým nestačí automaticky přejaté a pouze do češtiny přeložené zprávy, aniž si novináři ověřili zdroj a pravost. Lépe je si poslechnout zprávy v originálním znění.VÍTEJTE, těším se na věcnou a slušnou diskuzi, splňující rámec pravidel Diskutníků.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• teticka.mary
    teticka.mary, 19.2.19 08:57:48  

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/497680-reznici-islamskeho-statu-se-dovolavaji-lidskych-prav-a-chteji-do-evropskych-vezeni.html

Tyhle parchanty by měli spíš zastřelit.

• Carbon.de.Castel-Jaloux
    Carbon.de.Castel-Jaloux, 18.2.19 14:47:27  

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/silenstvi-a-podvadeni-napsala-navratilova-o-transgender-sportovkynich-a-strhla-pozornost-medii-66401?dop-ab-variant=2&seq-no=1&source=hp

No výborně! Konečně někdo s prestiží. Navrátilovou nelze jen tak umlčet. Nakonec i ona sere na lidskoprávní organizace, ta se dneska nemusí bát nikoho :1:

Pitomci si mysleli, že když je lesba, že bude mlčet k transpodvodům ve sportu!

• lamaalpaka
      lamaalpaka, 18.2.19 15:51:29  

Skvěle to řekla. Na rozdíl od ideologů a levicových fantastů má ověřena fakta.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 18.2.19 19:45:40  

Tam nepíšou, že všichni z toho serou do vejšky :14: :14: Jenom jakési náznaky :)

• lamaalpaka
    lamaalpaka, 17.2.19 22:10:36  

Jean-Claude Drunker: https://www.youtube.com/watch?v=mrZc3EkVWdk
    Tady nefunguje MeToo? :14:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 18.2.19 19:48:09  

Jsou tam všichni tak vyžraní --- jako Poche :14:

• teticka.mary
      teticka.mary, 19.2.19 09:00:52  

..když mě bolelo v zádech,. tak jsem se takhle divně nepohybovala. Krok dopředu a dva dozadu. Je to ožralec.

• Mary321
    Mary321, 17.2.19 21:26:48  

Douglas Murray opět skvěle odpovídá dotazům z publika:
    https://www.youtube.com/watch?v=cWuf6LnnDc0

Carbon.de.Castel-Jaloux, 17.2.19 21:21:12  

Ad gemologie/
    Alchymisto bez uší :) dokážeš poznat ne/pravej kámen? Lidi si občas koupí např. v Pařížský v klenotnictvích prsten s kouskem skla :1: :14: Byl o tom pořad v tv. Důrazná rada: každý kupec by měl dát 800,- znalci za posudek; vyplatí se to!

• magistr_Kelly
      magistr_Kelly, 18.2.19 15:08:25  

Dokážu jako minerál ale ne už ve vybroušené podobě. Na to potřebuješ gemologický refraktometr. Právě na tohle hřeší zlatnící, boť zaprvé když ti k prodeji nedá certifikát pravosti, tak je to tutově fejk. A certifikát pravosti ti jen tak nedaj, boť většina těch šutrů je fejk kromě briliantů. Jeden takovej univerzální digitální na šutry všeho druhu mám v Kambodži, kam jezdí nejraději nakupovat přímo do dolů v Pailin k Rudejm Khmérům ,ten na diamanty je hrozně jednoduchý,(ale s těma já nekšeftuju, na ty má monopol žid a mezi ně tě nepustěj ani s pejzama :1: ) jenom se ho čidlem dotkneš a když zapípá tak je to diamant, když ne tak to bude s nevětší pravděpodobností zirkon, který má skoro identický lom světla, takže je to nejčastější podvrh. S refraktometrem poznáš taky jestli se jedná a šurt přírodní či syntetický. Co nepoznáš je jestli byl u pekaře nebo ne, boť dneska jsou skoro všechny šutry tzv, "heated" aby se stali co nejvíce čirými, boť v peci se rospustí případné nečistoty uvnitř a zintenzivní barva. Pečení je velká věda a to je opravdická alchymie a žádnej pekař ti neprozradí ani teplotu a ani chemikálie které přidává na odpaření v peci. Když to zmrší, tak máš z toho co měl být krásný krvavý rubín dnes zvaný Sunset Ruby, po kterým číňani šílej, chcíplej šutr fádní barvy asi jako granát a tisíce doláču v prdeli. :7: Dobří pekaři jsou velcí mistři a vyhledáváni široko daleko. Gemologie je věda. :1:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 18.2.19 19:55:24  

Mě taky překvapilo, že lze poznat rozdíl mezi přírodním a syntetickým. Ve škole nám říkali něco jiného ... :14:

Jo, Číňanovi se prý zavděčíš rubínem, říkal mi taky jeden Čechoameričan, který tam nedělal nic jiného, než že cvičil u činských mistrů kung fu. Sám jim ale asi nic nedal, dělal ve fabrice za celkem průměrný plat, který mu ale stačil na bydlení apod. a jeho koníčky.

• magistr_Kelly
          magistr_Kelly, 18.2.19 21:01:00  

Bylo tomu tak vždycky, jelikož červená nebo rudá v čínštině ale i všeobecně v Asii je barva, života, lásky, krve, štěstí a bohužel byla bolševiky zprofanována stejně jako prastarý symbol Slunce a štěstí nacisty, nešťastná svastika, kterou mámy v Indii malují děckám ráno na čelo aby dobře došli do školy. Klukům pravotočivou, holkám levo.
          Dneska když se číňnani dostali k penězům a to někteří ne k malým, tak každej byznysmen s trochou sebeúcty musí mít rubínový prsten s balvanem, nejmíň 10 carátů a vejš. Jenže ty se blbě scháněj a na marketech jako v Thajsku v Čatanburi si už překupníci jako já na to přirazej svůj lví podíl, zadarmo ani kuře nehrabe a náklady stojej i zemích kde se to zdá být levnétaky dost, takže o to je konečněj vejvar menší :4: takže nejlepší je jít přímo k prvotnímu zdroji do džungle kde je těžej. Jenže tam se moc nikdo kdo není dobrodruh nehrne, boť to samozřejmě přináší určitá rizika :4: a v tomhle byznysu je každej na vlastní pěst a nikdo ti nic neporadí a když tak schválně špatně, takže si musíš umět poradit sám. Můj zlatník v Honkongu mě moc rád vidí. :1: :1:

• Mary321
    Mary321, 17.2.19 21:07:03  

Okamura dává za uši sluníčkářům v parlamentu ČR.
    https://www.youtube.com/watch?v=8jBGU4Jqwu8
    Čssd vede už 5 let Ministerstvo práce a sociálních věcí, NKÚ tam vždycky našlo pochybení v účetnictví za miliardy- a co dál?

• magistr_Kelly
      magistr_Kelly, 18.2.19 15:51:55  

Asi ho budou muset zdemolovat jako WTC7. Rumsfeld den předtím prohlásil, že nemůže trackovat 2.3 trilionu doláčů. :1: :1: :1: ....a ve WTC 7 si CIA a Pentagon pronajímali dvě celé patra kde měla být o tom dokumentace k případnému dohledání a auditu. :1: Zcela čirou náhodou Boeing se sklápěcími křídli kterej se vešel do díry 4x4 metry co narazil do Pentagonu a zrovna na tom místě, kde byly jediné kopie těchto dokumentů. Kurva není to pech. :1: :1: :1:

• lamaalpaka
        lamaalpaka, 18.2.19 16:02:22  

Jj, také jsem to četla. To jsou kašpaři.

• teticka.mary
    teticka.mary, 17.2.19 09:34:39  

Proč si ty hajzlíky nepotrestá sama Sýrie, proč by je měla Evropa sem tahat a soudit? Stejně by byla k vrahům IS dost mírná a pak by zde ještě víc přibylo muslvrahů..i tak je Evropa zaplavena touhle žouželí, která by nás nejradši zničila.

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/497541-trump-vyzval-evropu-aby-prevzala-800-zadrzenych-islamistu.html

Carbon.de.Castel-Jaloux, 17.2.19 11:45:47  

Copak nemají v USA dost všelijakých zajímavých lágrů? :14:

• magistr_Kelly
        magistr_Kelly, 18.2.19 22:29:04  

https://www.youtube.com/watch?v=VwBfD8LZwss
        ----------------------
        Ale to víš, že mají, ale ty jsou určeny na genocídu bílého muže počtem 800 FEMA camps. Některé maskované jako sklady, některé jako ještě neotevřené obchoďáky nebo různá centra pro třeba přírodní katastrofy. Jsou pečliví a mají taky obrovské sklady umělohmotných rakviček se zesíleným víkem aby se při transportu dali naskládat na sebe a unesli dvě mrtvolky. Popravovat se bude gilotýnou, každej jinej druh popravy není vhodnej pro obchod s náhradníma součástkama jako očička, srdíčko, ledvinky a jiné orgány, kompletní seznam má Hašim Tači, Madlénin muckálek. Je ironií osudu, že od New World Order a jedné světovlády nás může spasit jedině Rus. :4: :6:

• Mary321
      Mary321, 17.2.19 23:12:26  

Macron a Merkelová to zvládnou. Sice mají vlastní země v chaosu, ale muslimové jsou přece priorita.

• magistr_Kelly
    magistr_Kelly, 17.2.19 02:06:49  

https://www.youtube.com/watch?v=YB9e857sZSM
    -------------------
    Dnes ponocuju tak to sem dám taky, dal jsem to k harpyji Dodo, ale tam není před smazáním nic jisté stejně jako u Vorla. :1: :1:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 16.2.19 23:28:33  

https://cs.gatestoneinstitute.org/13729/pokojne-ovladnuti-evropy

Když si tohle inteligentní člověk přečte pozorně, tedy pomalu a nerušen, dá si leccos dohromady. I když jednotlivosti jsou nám jasné, nebo je přinejmenším tušíme.

• lamaalpaka
    lamaalpaka, 15.2.19 11:16:18  

Ještě jednou Jiří Payne v krátkém videu o dvojím metru v EU:
    https://www.youtube.com/watch?v=VICGCPxTkA8

• Mary321
      Mary321, 15.2.19 11:30:48  

Přesně to mě uhodilo do očí, když španělská policie zmlátila Katalánce, co šli k referendu,a z Brusele ticho.

• magistr_Kelly
    magistr_Kelly, 14.2.19 23:17:25  

https://www.youtube.com/watch?v=zRDdP9X73Ds
    ------------------------
    Něco delšího na dobrou noc pro ty co rádi ponocujou. Je tam spousta věcí o kterých jste buď nevěděli, nebo jenom tušili. :6:

• Mary321
      Mary321, 15.2.19 18:15:22  

Viděla jsem polovinu, je to moc dobře udělané i pro mě, když z historie vím málo.

• magistr_Kelly
        magistr_Kelly, 15.2.19 19:34:08  

Že bys věděla málo si nemyslím, ale jsou věci o kterých jeden až tak do detailu neví. Je to tam polopatisticky podáno a hlavně je tam rozpitván Havel i se svojí rodinkou, co to vlastně bylo za jarabáčka a čí loutka. :4: :4: :6:

• Mary321
          Mary321, 15.2.19 19:45:26  

Dík. Dějepis byl pro mě vždycky nejhorší trápení. Teď doháním základy.
          I ta diskuze pod videem je hodně vypovídající. :15:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 15.2.19 20:41:44  

Nezapomínej na letopočty. Čím víc, tím líp. Všechno si pak můžeš pěkně zarámovat a lépe porozumět o co šlo.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 15.2.19 20:43:48  

S klasickým gymnasiem jsem se musel doučovat fyziku - kvůli sci-fi , které jsem začal číst. Někde to nevadilo, třeba u "Pušky na dinosaura" , ale u kyberpunku to bylo naprosto nezbytné :1:

• Mary321
            Mary321, 16.2.19 18:44:32  

:1: :1: Ty jsi důkladnej. Neučil ses mineralogii kvůli planetě Duna? :1:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 16.2.19 23:26:57  

Mineralogii jsem se nemusel učit, neboť jsem mj. maturoval z biologie a geologie :4:
              Dunu bych už nečetl :)

• magistr_Kelly
                magistr_Kelly, 17.2.19 02:11:55  

Moje láska od dětsví k petrografii, geologii, mineralogii mě dovedla až tam kde jsem dnes, ke gemologii......a i mě to slušně živí. Naši planetu jsem vždycky pokládal za živý organizmus, pouze jí to trvá eony něco vybudovat. Ona nás nepotřebuje ale my ji, nic jiného nemáme. :6:

• Mary321
                  Mary321, 17.2.19 17:22:09  

To je výborné, koníček a práce.

• Mary321
                Mary321, 17.2.19 17:21:00  

Tak. Duna byla skvělá kniha, i pokračování se mi líbily,ale pak jsem viděla film. To je důvod, který mi rozbořil moje představy při čtení, a už to nejde, vrátit se.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 17.2.19 21:17:35  

Najednou jsem se přeorientoval na kyberpunk :) Předtím jsem četl všechno, hlavně alternativní světy a cesty časem - jak to kdo řešil :)

• magistr_Kelly
    magistr_Kelly, 14.2.19 22:07:59  

https://www.rt.com/news/451231-pompeo-hungary-russia-china-hypocrisy/
    ------------------------
    Americkej pokrytec "Pompadúr" chtěl dávat lekce, rozumy a rozkazy Maďarům, jenže jejich ministr zahraničí se nedá. Good. :6:

• Mary321
      Mary321, 15.2.19 17:57:03  

Péter Szijjártó se nedá. Jasně že USA vidí Čínu jinak než střední Evropa a její maličké země. Jsme rádi, že vůbec můžeme jakž takž obchodovat, když EU reguluje i každý lísteček na stromě. Je to pokrytectví: každý chce obchodovat s Čínou a Ruskem, ale naoko křičí, že je to nemravné (když budeme obchodovat my nebo Maďarsko).

• magistr_Kelly
        magistr_Kelly, 15.2.19 19:22:09  

Rusové by asi měli začít stínat mečem na Rudém náměstí jako naši středověcí "spojenci" dělají v Saudské na jakémkoliv parkovišti nebo schazovat buzny ze střech. To by pak bylo o něčem jiném. :1: :1: :1:

• Mary321
          Mary321, 15.2.19 19:48:35  

Jo, to by bylo tóčo. A jak jsou všichni naštvaní k nepříčetnosti, že Rusko bylo oficiálně pozváno na vojenské angažmá do Sýrie :1: :1: :1:

• lamaalpaka
    lamaalpaka, 14.2.19 22:03:15  

Zajímavá přednáška o demokratickém deficitu v EU, Jiří Payne:
    https://www.youtube.com/watch?v=ITGRH4qENwE
    Pravděpodobnost, že něco v EU ovlivníme, se limitně blíží nule.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 15.2.19 10:00:51  

Jinak bychom tam nebyli :14:

• Mary321
        Mary321, 15.2.19 18:05:49  

Někteří lidé si ještě po 30 letech od sametu myslí, že Západ= svoboda. Dávno ne! My (země V4) tu máme víc svobody slova a nepotřebujeme hloupnout s politickou korektností.

• magistr_Kelly
          magistr_Kelly, 15.2.19 19:26:02  

To by si měli zapsat za uši všichni zasraní eurohujeři. Napsat jednu jedinou větu co tady píšeme profesor na univerzitě v US a specielně v neomarxistické Kalifornii, tak má na fleku padáka, v zemi která šíří demošku po planetě a vydává se za maják svobody pro celou Sluneční soustavu. :1: :1: :1:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 15.2.19 21:33:31  

Přitom starej kámoš se v 68. usídlil v Kalifornii, protože jí považoval, tedy nejen on, za nejsvobodnější stát USA. Dneska by se nemohlo stát, že by např. čínský mistr (kung fu, jak se říká), odmítl černocha s odůvodněním, že je černý :1: :1: A že ho prostě nechce!
            Jezdil si střílet do pustiny na terče i na láhve a nikomu by nevadilo, kdyby měl na terčích arabáky. Ačkoliv - v 90. letech, kdy se mi konečně dostala do ruky bouchačka (s krátkou hlavní tzv.), používali jsme na soutěžích americké papírové terče s kresbou Hispánce! I v případě terč a neterč (Hispánec držel bělošku s bouchačkou v rucejako rukojmí, nesměl jsi jí zasáhnout:)); prostě ten, kdo byl zločinec a měl být zastřelen, byl Hispánec. Nebo taky takový neurčitý typ - ne-běloch :14: :14: Pak to zatrhli.

Rád bych věděl, jestli se to dnešní šílenství projevuje také v jižních státech.

• magistr_Kelly
              magistr_Kelly, 15.2.19 22:41:49  

Naposledy jsem byl ve Státech před třemi roky a terče jsou k sehnání jakékoliv, jestli ještě mají staré zásoby a mimo city limits si můžeš střílet kolik chceš, ve městě se ale nechce střílet ani policajtům, protože musí vypsat pětistránkovej raport proč vystřelili. :7: Jižní státy jako Texas jsou zcela jiné než bolševická Kalifornie, taky lépe prosperují a lidi se tam z Kalifornie houfně stěhují, rozhodně se nehodlají zbavit druhého dodatku ústavy a jsou připraveni se bránit proti čmoudí invazi, kdežto kaliforňané tam čmoudstvo zvou a dávají jim azyl, ba dokonce jim schválili jejich řidičáky. V US je řidičák šíleně důležitej nejenom kvůli neexistující MHD ale i kvůli identifikaci, slouží jako u nás občanka. Trump ovšem prosadil, že čmoud co si odpyká trest není vypuštěn v US ale je li ilegál tak šup s ním do Mexika, třeba ikdyž ho zatkli ve slipech, tak tak ho vykopnou, to víš, že Social Justice Wariors řvou. :1: :1: :1: Slyšel jsem ale, že zakázali výrobu jižanských vlajek, prodej ovšem ne ale plížím, plazím fungovalo vždycky takže je to otázka času kdy s nějakým dalším zákazem něčeho federální neomarxisti z D.C. přijdou.
              Když mi kucí vyprávěli jak vypadala amerika když tam přijeli v 69. a později, tak kdybych je neznal tak bych jim nevěřil. Tehdá to byla opravdu svobodná a demokratická země, ještě i já jsem zažil toho dozvuky, ikdyž se to přesně v té době začlo měnit. Mohl bych napsat román a ani nevím jestli tam ještě zaletím, nejenže ji mám celou projetou ale taky kvůli tý obrovský buzeraci na vstupu na hranicích a ještě od hispánců co neumí ani kloudně nebo taky vůbec anglicky. :7: Jinak amerika je nádherná a obyč američani bezva lidi, ale to jsou obyč lidi všude na světě, pouze ta sebranka co si dělá nárok jim vládnout to kurví. :6:

• Mary321
                Mary321, 16.2.19 18:53:48  

Ten levicový jed se šíří i z univerzit. Mladí tíhnou k levici a k levicovému extrémismu.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 17.2.19 11:56:52  

Synovec projel kontinentem od oceánu k oceánu, poslal mi tisíce fotek :1: :1: ale zajímal se jen o přírodu, blbec. Nic jsem z něj nevypáčil.

• magistr_Kelly
                  magistr_Kelly, 18.2.19 23:19:25  

Já jsem s Ráčkem a jeho eighteen wheelerem(tak se říká v US tiráku)jezdil 9 měsíců po celých státech od pobřeží k pobřeží. V zimě jsme si vybírali jižní trasy a v létě severní. Ze začátku jsme si to romantizoval jako celou Ameriku a po těch 9 měsících jsem toho měl plný adidasky, ovšem to co jsem viděl a zažil za to stálo a ještě to nějakou pětku hodilo, ikdyž si sebou musel mrskat a střídat se, jinak hrozila pokuta za nedodržení času příjezdu. Taky policajti a v některých státech váhaři byly osina v prdeli ale každej truck má CB rádio a tak jsme se varovali co to šlo. Některé státy a hlavně okresy v kde nemaj žádnej průmysl si dělaj z pokut živnost. Na druhé straně Arizona měla nejvyšší pokutu 5 doláčů a tím tak srala federály, že prosadily tipec federálních fondů na opravu silnic, tak to je nakonec zlomilo. :4: Trakaři jsou jedna rodina. :4: :6:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 14.2.19 18:59:18  

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/497339-devatenactileta-britka-se-provdala-za-bojovnika-is-ted-je-tehotna-a-chce-zpet.html

Ať jí nechají v zasraným chalífátu i s jejím parchantem.

Jaký "bojovník IS"? Jsou to muslimácký vrazi, zvěř, bestie, které je třeba bít a bít. Výraz bojovník zní tak nějak ušlechtile. Ale kdo ví, co si ti pišišvoři z médií opravdu myslí.

• magistr_Kelly
      magistr_Kelly, 14.2.19 19:26:47  

Přesně, řezat hlava nehlava. Ta děfka je bezpečnostní riziko, první co udělá až bude na západě, tak se zase sčuchne s nějakým slimejšem a bude parazitovat na systému. :8: :8: :8:

• Mary321
      Mary321, 14.2.19 21:12:56  

Odešla tam dobrovolně a nelituje toho. Má snad to dítě s britskou korunou nebo co? :8:

• lamaalpaka
        lamaalpaka, 15.2.19 17:40:52  

O to jí jde, aby se dítě narodilo v Británii: pak už si tam může přivést svých 30 bratranců a bude vysmáto.

• magistr_Kelly
          magistr_Kelly, 15.2.19 19:30:38  

Nějak si ji podcenila.....bude to 3/4 vesnice plus pár desítek nemocných na různé neidentifikovatelné svraby. :8: