Co se vám líbí (a nelíbí) na diskutnících.cz?

Otevřená diskuze | Kategorie: Společnost
Pavla.119 (2019-07-16 06:54:51)milada948 (2019-07-15 09:46:59)sv2405 (2019-07-15 08:57:37)Sten (2019-07-14 22:44:24)sirStanley (2019-07-14 21:21:49)od10k5 (2019-07-14 19:44:49)lomax (2019-07-13 14:10:04)korektni.xenofob (2019-07-08 22:18:34)quashak (2019-07-07 13:19:21)Jessie (2019-06-27 14:23:54)Liska_obecna (2019-01-02 01:07:27)jirka5 (2018-10-16 14:58:56)
Co se vám líbí (a nelíbí) na diskutnících.cz?
Založeno: 10. 9. 2018 | Příspěvků: 776 | Členů: 12
Správci: Jessie (hlavní), od10k5

Tady si moc nepokecáte.
Diskutujte k tématu, nebo to aspoň předstírejte.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Pavla.119
    Pavla.119, 13.7.19 11:29:41  

Prosím vás, KDE najdu podrobnější vysvětlení k fungování diskuzí?
    Například to, že správce musí být na foru přítomen a pokud tam není tři měsíce, je mu forum odebráno?

• od10k5
      od10k5, 14.7.19 19:29:20  

Možná někde v pravidlech.

• Pavla.119
        Pavla.119, 14.7.19 19:33:37  

Tam to není

• od10k5
          od10k5, 14.7.19 19:44:49  

Tak se to dá zjistit přímou zkušeností. :15:

• Pavla.119
            Pavla.119, 14.7.19 19:50:59  

Ano, právě to se jednomu diskutníkovi stalo! Utrpěl úraz, nemohl 4 měsíce na internet a "jeho" fora sebral jiný diskutník.
            Dal mu je admin.
            Za to, že původní správce PORUŠIL PRAVIDLA.
            Jenže: v pravidlech o tom NIC NENÍ, ani v "nejčastějších dotazech"!

• Aitos
    Aitos, 26.6.19 18:55:23  

Mizejí fóra bez udání důvodu, nevím proč zmizelo fórum? https://www.diskutnici.cz/forum/2358-entheogenni-transformace-intuice/
    pravda, příspívalo se tam dost málo...

• Jessie
      Jessie, 27.6.19 14:15:21  

Asi proto, ze se tam nepsalo. Myslim, ze by bylo slusne to spravci aspon oznamit.

• od10k5
        od10k5, 27.6.19 17:41:18  

To admin nedělá. Proště smaže fórum které chce smazat a správce se to doví tak, že fórum nenajde.

• od10k5
    od10k5, 2.6.19 14:09:37  

Tak sme chudší o pár diskuzí a o pár diskutníků, kteří sem chodili hlavně kvůli těm diskuzím.
    Díky Admine! :10:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 13.5.19 09:18:49  

Směju se správcům, kteří než aby otevřeli skrytá tak je raději smažou :1:
    Proč asi? Aby se ti, kteří na ně nemohou, o sobě nepřečetli ty hnoje co se tam o nich píšou, to je jedinej důvod, to svědomí.
    Výmluvy, že na ně přijdou agresoři a hlásiči, kteří to tam zničí, jsou ubohé a laciné. Správcuji několik fór a vždy jsem si se vším poradil, i s těmi hlásiči i s těmi agresory.

• Jessie
      Jessie, 13.5.19 12:06:02  

Tohle je těžká věc, Pepo, nedá se jednoduše soudit. Já bych byla bývala svoje skryté NIZ odkrýt nemohla, protože jsme tam řešily i svoje osobní důvěrné věci.
      A ty máš skryté, které otevřeš?

• sv2405
        sv2405, 13.5.19 16:42:16  

No jistě, na skrytém člověk něco důvěrnějšího napíše a je to určeno jenom diskutníkům co tam mají přístup a ne nějakým posměváčkům a zneuživatelů této informace. Jsou tu lidé co se těší až budou skryté zrušena a že se doví nějaké pikantnosti, ale budou zklamáni, protože tu nikdo nezveřejní takové věci. A potom nevím jak kdo ale já třebas se nerad vracím o jeden list natož se hrabat v příspěvcích za několik let. :9:

• Jessie
          Jessie, 13.5.19 18:29:33  

To listování do minulosti se asi chce málokomu. Tedy někdy ano, když hledáme něco zajímavého. Většinou ale ne. Takže já bych třeba ani nevěděla, kvůli čemu konkrétně se fórum nedá zveřejnit. A nezveřejnila bych ho ze slušnosti vůči VŠEM, co tam psali s vědomím toho, že je fórum skryté.
          Ale znovu to píšu, zálohu bych si udělala.

• od10k5
            od10k5, 13.5.19 21:52:20  

Listování v minulosti může být poučné, člověk se tam může přesvědčit kdo o minulosti lže a kdo uvádí pravdu.

• Jessie
              Jessie, 14.5.19 18:19:46  

To určitě, ale jak kde. Máš fóra, kde se pořád opakuje to samé. Kdo by četl zdravení a různé juchání :6:.

• milada948
                milada948, 15.5.19 11:48:23  

V pohodě,já už ho odhlásila a psát si budeme na vzkazník,nebo na FEJS :5:

• Jessie
                  Jessie, 16.5.19 18:01:38  

Takže ty jsi svoje skryté zrušila? Ani nevím, že jsi nějaké měla :2:. Můžu se zeptat, jak se jmenovalo?

• milada948
                    milada948, 17.5.19 11:01:47  

Jo Senioři,ale máme ho i na fejsu,takže jsem se raděj dopředu pojistila když psali ,že to budou otevírat,tak to jsem nechtěla.Je to škoda,ale nedá se nic dělat.Kamrády si najdu vždy.Měli jsme ho už od té doby,coo se přešlo z lideček.A ty kamarádky a kamarádi zůstanou .A vzkazník doufám neotevřou. :4: :4:

• milada948
                    milada948, 19.5.19 10:22:37  

Navíc je to tady lepší,net to bylo,je klid,žádné hádky a nadávání.Já jsem spokojená.

• Jessie
                    Jessie, 20.5.19 13:18:48  

Tak možná založit stejné fórum, ale otevřené. Jestli jste tam dobrá parta, tak aby se to nerozpadlo. Jak sama píšeš, dneska se už tady nikdo neodváží prudit.

• milada948
                    milada948, 20.5.19 13:46:31  

To nechceme,tak jak to máme nám vyhovuje.

• milada948
                    milada948, 21.5.19 09:42:23  

Jenže nemusí číst soukromé starosti,co píšeme jenom pro sebe.

• PepikHnatek
                PepikHnatek, 17.5.19 09:00:35  

Přesně. Máš fóra kde se jen zdraví a juchá, dále fóra kde se vulgárně urážejí ti co tam nemohou /a to je dle mne ta největší podlost, když se dotyčný nemůže bránit/ a pak fóra, kde jak tady správně píšeš, se sdělují citlivé osobní informace a tam to teda chápu beze zbytku tu obavu z odkrytí.

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 17.5.19 08:57:47  

Tak, abys projel fórum o několik let zpět a našel tam co tě zajímá, ten drobek příspěvků třeba, tak aby sis vzal 14 dní dovolenou, nadopoval se energiťáky a 15 kafi denně a listoval nonstop, to je přece nesmysl, ne?
            Byl jsem už i falešně obviněn, že mám radost ze skrytých fór, ale tak černobílé ani pravda to fakt není.
            Nicméně vím o několika fórech kam nesmím jen já a přijde mi to komické :1: A to podotýkám, jsou fóra jak skrytá tak otevřená :15:
            Ale nestěžuji si ani nebrečím, já se fakt královsky bavím rozdílností a přístupem jednotlivců zde, je to zde úžasná učebnice psychologie :4:

• Jessie
              Jessie, 20.5.19 13:24:35  

Já bych se na projetí některých fór zpětně musela opít :6: . Ty holt jako sportovec radši ty energeťáky :4: .

• PepikHnatek
                PepikHnatek, 21.5.19 10:21:28  

Teď to po sobě čtu, na cos reagovala a chybi mi tam jedno slovo, je to v části:
                že mám radost ze ZRUŠENÍ skrytých fór.
                Znovu tady místopřísežně prohlašuji že NEMÁM!
                Jen mi fakt přijde komické, že někdo nechá smazat fórum aby si druhý nemohl přečíst o sobě ty "výtvory" tam :15:
                Tak by si je přečetl, no a co jako? Planeta se kvůli tomu nezpomalí a život stejně půjde dál, a žádnou pomstu dnes už rozumný člověk za to nebude vymejšlet, ne?
                Někdy se fakt královsky bavím :4:

• Jessie
                  Jessie, 22.5.19 14:07:01  

Ty jsi perfekcionista, chybějící slovíčka si každý domyslí :2:.
                  No a čeho se bát, kdyby si o sobě někdo něco přečetl - tak ono je čeho se bát. Na každou akci bývá nějaká reakce, lidi to vědí a bojí se udeřit přímo a proto pomlouvají za zády.

• PepikHnatek
          PepikHnatek, 17.5.19 09:03:44  

Tak třeba já osobně vím, co se o mně na jistém skrytém píše a vím tedy že ty "pikantnosti" tam jsou :4: Důkazu v e vzkazníku mám přehršel :2: Dřív mě to s*alo, dnes už se tomu i těm lidem směju :15:

• Jessie
            Jessie, 20.5.19 13:22:35  

To se člověk vždycky nějak dozví, co o něm lidi píšou, podle různých známek, náznaků, nebo to někdo přepošle. A nejlepší je to ignorovat. Já jsem nedávno jeden takový vzkaz neignorovala, protože to byla lež až na půdu a pořádně mě to vytočilo. A rozjela se aféra, která stejně nikam nevedla, a kterou jsem si mohla ušetřit. Prostě s blbci se dohadovat je ztráta času.
            A lidi jsou divní, když věří pomluvám a lhářům, jako kdyby se pravdě vyhýbali.

• PepikHnatek
              PepikHnatek, 21.5.19 10:13:35  

Naprostej souhlas. Někdy se člověk diví, jak málo křehká psychika u lidí je, že je skolí nevinnej vtip, či se naserou jakmile nemáš stejnej názor jako oni, co je ale horší, ti rozesírači a provokatéři, kterým nevadí že si třeba protiřečí, hlavně když se tě snaží vytočit věcma za hranou, jako jsou fakt očividné lži, vulgarity za hranou a nejhorší je, když už se navážejí do tvé rodiny. To jsou skuteční ubožáci a lidské zrůdy.
              Pak už se jen směješ tomu, že je tady skryté fórum, kde nejen nemůžeš ale i nakonec zjistíš ten důvod, že tomu je POUZE z důvodu že jsi tam pravidelně, či občasně /na tom fakt nezáleží/ probírán, urážen, ponižován a vulgarizován a největší hrůzu tam má hlavní správce, který než by to fórum před smazáním otevřel, tak ho raději nechá zničit z jedinýho důvodu, aby si Hnátek nepřečetl že měl celou dobu pravdu co se tam o něm píše, no největší fór je ten, že to ten Hnátek stejně ví, ale správce tomu nevěří, i přes mé náznaky a nepřímé důkazy že o tom vím :1:
              Je to marný, je to marný...je to marný :14:

• Jessie
                Jessie, 22.5.19 14:08:03  

Můžeš napsat, jaké je to fórum, kde o tobě psali?

• sv2405
                  sv2405, 22.5.19 15:33:38  

Mám dojem že to nenapíše přestože píše že měl informace od donašečů.

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 26.5.19 18:00:26  

Ty na to fórum chodíš taky a víš, že co píšu je pravda. Nepřímo to tady potvrzuješ :4:
                    Jinak co se nás dvou týče, dal sis mě do ignoru pouze na základě názoru jedné strany, můj úhel pohkledu tě nazajímal, skvělá objektivita! Chlap by se měl chovat jako chlap a ne jako citlivka, Karle!

• Jessie
                    Jessie, 26.5.19 18:15:45  

Tak to já zas oceňuju všechny, kdo si mě do ignoru nedali ani po masivní kampani Forresta a spol. :6:.

A to fórum, o kterém je řeč (nevím, jaké to je), bude smazané, nebo odtajněné?

• sv2405
                    sv2405, 27.5.19 08:21:34  

Nevím které myslí, chodil jsem na tři, na jedno jsem přestal už delší dobu chodit, druhé nemohu už najít asi už je smazáno a to třetí bude asi moderované.

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 27.5.19 10:43:43  

Karle, nikdy by mne nenapadlo, že tady budeš ze sebe dělat hlupáka, sám víš o kterém fóru je celou dobu řeč, je to to Burovo sportovní skryté :10: !
                    Ty mne stále z něčeho negativního neprávem obviňuješ a pak se chováš takhle :8: ? To mi k tobě nesedí, tahle ubohost, i přes to jak se ke mě chováš /ignor, odchod z Krakena, neobjektivní přístup/ si o tobě stále myslím že nejsi jako někteří, kterými fakt pohrdám, nicméně tohle hrání si na blbýho mi k tobě fakt nesedí!!!!!

• sv2405
                    sv2405, 27.5.19 11:46:29  

Když nevíš přesně kam chodím tak mě nenazývej hlupákem.
                    To fórum co zmiňuješ je právě to kam už delší dobu nechodím.

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 27.5.19 18:01:37  

Řešili jsme tady, že nevíš které fórum mám na mysli. To víme oba, že jsi věděl které to je, jsem tam pravidelně propírán, ale zánik mu nepřeju, to jen tak na okraj. A to kdo tam nyní chodí nebo ne, je mi jedno, řešil jsem něco jiného, viz výše v tomto příspěvku. Rád bych s tebou narovnal mezilidské vztahy, protože vím, že jsem ti nic neprovedl a kvůli kauze jteré jsi to udělal neznáš názor obou stran, což není fakt objektivní, sorryjako.

• Carbon.de.Castel-Jaloux
        Carbon.de.Castel-Jaloux, 1.6.19 21:32:23  

No tak já se pamatuji, co jste řešili, také jsem tam byl, dokud jsi nepodlehla kikině a té druhé pipince :1: Tohle fórum opravdu jedině smazat! :14: :14:

• milada948
          milada948, 2.6.19 09:58:17  

Tak to snad spíš naopak,my podlehly,jako kejvající husy.Jsem ráda,jak to dopadlo,je tu klid.Člověk si udělá úsudek,kdo to tady pořčád rejpal,dnes nikdo nikoho nevyhazuje,tak je to zajímavé,ale jisté,kdo to dělal.

• Jessie
          Jessie, 2.6.19 11:34:23  

Se uklidni, Carbone, NIZ nebylo o nic horší, než jiná fóra :6:. Mimochodem, kdo má být ta "druhá pipinka"?
          Ale vážně - NIZ se rozjelo až po příchodu kikinky, předtím málem zašlo na úbytě. Prostě to chce někoho s charismatem.

• milada948
            milada948, 2.6.19 13:13:06  

No asi já,pak už jen on a Kačenka.

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 7.6.19 09:37:26  

Jak poznáš charisma druhého přes klávesnici :1: ? To mne teda zajímá :15:
            O Kikině se rozepisovat nechci, ublížila mnoha lidem, vím o tom fakt hodně ale rozepisovat se nechci, protože půlka lidí na to nemá žaludek a druhá půlka jsou nevěřící Tomášové či její zastánci, hm :5:

• Jessie
              Jessie, 27.6.19 14:22:28  

Taky se ted nemuzu rozepisovat. Vyjadrim se, az budu doma :2:

• od10k5
    od10k5, 12.5.19 21:17:07  

Nelíbí se mi jak se to tu rozpadá.
    První pohroma byla nutnost za pobyt zde platit.
    Druhá pohroma přijde zrušením skrytých diskuzí.
    Uvidíme jak a zda to zde bude nějak vůbec fungovat při takovém odlivu lidí.

• Jessie
      Jessie, 13.5.19 12:11:31  

Tak já myslím, že zrušením skrytých se neprojeví vůbec nic.
      Máš pravdu, že to jaksi umírá. Někteří se izolovali na svých fórech a radši nikam nepíší, protože nemají chuť nechat si nadávat. Což je i můj případ. Prostě jsou takoví pitomci, co si svá poloopuštěná fóra střeží jako kdovíco a nikoho si tam nepustí :6:.

• sirStanley
        sirStanley, 13.5.19 13:51:18  

tady se ale nadává na to že už to tady takové jako dřív,na což se dříve nadávalo - že admin nedělá svou práci,že toleruje skrytá pomlouvačná fora ...

no a když se rozhodne jednat ,tak je to raky asi špatně

asi někomu chybí se den co den "spravedlivě pohoršit "

• Jessie
          Jessie, 13.5.19 14:04:15  

Spravedlivé pohoršení je důležitou hrou pro mnoho lidí :6:. Naštěstí se dá pohoršovat skoro nad vším, kam se člověk podívá, takže pohoršovači jsou v pohodě :4:.

Ale myslím, že s tou prací admina nemáš pravdu. Se vší úctou musím vyjádřit svůj názor, že tenhle server zabila přílišná cenzura a nespravedlivost.

• Jessie
    Jessie, 10.5.19 16:58:55  

Plánované novinky

Dne 1. června 2019 dojde ke smazání všech skrytých fór. Správci můžou změnit typ fóra na Otevřené či Moderované a zabránit tak smazání. Fórum ponechané jako Skryté bude automaticky smazáno. Děkujeme za pochopení.

• Jessie
      Jessie, 10.5.19 16:59:57  

Kdo si které fórum převede, a kdo ho nechá smazat, nevíte někdo?

• od10k5
        od10k5, 10.5.19 17:37:30  

Já si je nechám smazat.

• Jessie
          Jessie, 10.5.19 17:49:17  

A není to škoda? Nemáš tam nic, co by vadilo.
          Nebo si to aspoň zálohuj, třeba takhle: http://web.archive.org/web/20190212153935/https://www.diskutnici.cz/forum/4093-navrhy-adminovi-bez-cenzury/
          Mě moc mrzí, že jsem si své NIZ nestihla zálohovat, admin mi ho smazal pod rukama...

• od10k5
            od10k5, 11.5.19 04:34:43  

To mně mrzí, že mi smazal diskuzi o reiki a ani mi nedal vědět, že mi ji smaže. Prostě sem se jednou přihlásil a byla fuč.

• Jessie
              Jessie, 12.5.19 19:53:14  

Tak to tě naprosto chápu, to člověka otráví. Proto to tady vypadá tak, jak to vypadá, drží se hlavně diskuze o ničem, takzvané poňafávací :2:. Nikdo rozumný tomu nedá ze sebe víc, a proč taky, když to může všechno jedním rázem zmizet.