Přátelé školy Lindnerova

Otevřená diskuze | Kategorie: Komunity
Alfons (2018-07-25 19:22:50)
Založeno: 5. 5. 2018 | Příspěvků: 6 | Členů: 1
Správci: Alfons (hlavní)

Stránky absolventů základní školy.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Alfons
    Alfons, 5.5.18 10:17:06  

Zatím zkušební provoz pro staré dobré spolužáky :2: . Buďte zde vítaní :4: .

• Stonehenge
      Stonehenge, 24.5.18 19:07:16  

Lojzíku, jsi tady sám. Víš, že Lindlerky nejsem, ale o fous dál :4:
      Při likvidaci třídy jsem našla pro Tebe videjko, máš ho tady mít
      Bloudíš Lojzíku?
      https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=O6uAaS4dxyY
      ... až Ti sem Ti Tvoji naskáčou, smázni mne, Bludičku cvaklou :13:

• Alfons
        Alfons, 24.5.18 19:20:58  

:1:
        Třídu jsem založil, jako jednu z variant pro starší spolužáky. Mají na ní na stránkách třídy daný odkaz, ale zatím nikdo neprojevil zájem, takže jí za pár týdnů nejspíš zase zruším.
        Tady se stejně klasická třída vytvořit nedá, je to spíš o plkání :4: .

• Stonehenge
        Stonehenge, 24.5.18 20:09:39  

To jsem pochopila, nejprve mne to také napadlo, ale těžko mi sem vlez. Jeden vzdělanec - spolužák - chtěl založit soukr. web, jeví se, že to také vzdal. Źije za louží, když jsem mu popsala nové "Zákony", podivil se a jeho nadšení je fuč. Pravdou je, že kdyby odešel do nebíčka, byl by asi konec.
        Vecpala jsem se do Matesa - Buddy help, víš o té třídě??? Kdyby ji za chvilku nesmázli, zase bych se tam něco naučila. Je jak je, nebulím, jen konstatuji.

• Alfons
          Alfons, 24.5.18 20:19:21  

Většina z nás aktivních spolužáků má dnes profil na fb. Ač to někteří lidé z Help Fora zavrhovali, má to i své výhody v tom, že člověk nemusí čekat, než mu někdo vleze do třídy, ale může diskutovat v různých zájmových skupinách. Na rozdíl od Spolužáků tam není ani problém s fotkami, s příspěvky, je to tam o dost přehlednější. Už jsem tam taky našel pár bývalých spolužáků, protože tam jsou například skupiny, které se zabývají určitými místy, např. sídliště Ďáblice, kde mě objevila dcera jednoho mého bývalého spolužáka z tamní školy a dala mu na mě kontakt. A to není jediný případ :4: . Bohužel u vdaných spolužaček to tak snadno nejde :1: .

• Stonehenge
        Stonehenge, 31.8.18 13:50:21  

Lojzíku, koukám, že se Ti sem zatím moc nehrnou. Jsi ale kabrňák, že se alespoň pokoušíš.
        Smáznout mne můžeš kdykoliv, alespoň Ti hodím nějaký takt - lákadlo :4:
        Bill Haley & His Comets - Rock Around The Clock (1955) HD
        https://www.youtube.com/watch?v=ZgdufzXvjqw
        Ahojky V. :13: