Tanga vs. kalhotky

Otevřená diskuze | Kategorie: Móda a krása
Denulinka15 (2017-10-17 14:54:27)
Založeno: 18. 9. 2017 | Příspěvků: 39 | Členů: 1
Správci: Denulinka15 (hlavní)

Co nosíte raději a častěji, sexy tanga, nebo obyčejné, ale pohodlné kalhotky? A pokud nosíte tanga, co vás k jejich nošení vedlo a přijdou vám pohodlné, nebo je vždy jen přetrpíte?:)

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• 69beran
    69beran, 7.12.17 20:28:32  

Zmizel příspěvek :7: Pravdivý příspěvek.

• isazkycom
    isazkycom, 22.11.17 15:08:02  

TANGA :-D z chlapského pohledu

• Pauleo
    Pauleo, 5.10.17 20:49:59  

Počkat, "sexy" kalhotky nejsou nebo co? Hezčí jsou kalhotky, to je jasné. Kus provázku, to jedině pořádné lano a sado maso, to je taky jasné.

• Denulinka15
      Denulinka15, 6.10.17 07:27:26  

Takže ty 3 zadečky tady v galerii by jste raději viděl takhle vyšpulené v normálních kalhotkách, než v tangách?:) Mimochodem, můžu se zeptat na Váš věk? čistě jen pro zajímavost :)

• Pauleo
        Pauleo, 6.10.17 21:43:51  

Nejsem zarytý na jednu věc, musí se mi to líbit, toť celé. Takže jsem neřekl tanga nikdy, ale "každý" okolo mě slintal po tangách, a já nikdy "nešel s davem", vybral jsem si svou cestu krásna. Navíc i kalhotky můžou být zdobné, ztenčené, apod. Pro někoho třeba kraječkové. Jediné co se mi teda moc nelíbí je takové to nohavičkové spodní prádlo. Jinak jen takový dotaz, "nechceš mě tykat"? Mě to vždy na veřejném chatu nebo fóru tak nějak vadilo. "Kdysi" by nikoho ani nenapadlo někomu vykat, je to každého věc, ale na mě to u takovéto debaty působí divně a neuznávám to. :4: Jinak ne že by můj věk byl až tak tajný, ale aby to tu nesvítilo, tak jsem poslal čistě jen pro zajímavost vzkaz.

• Standa.Rezek
    Standa.Rezek, 27.9.17 14:29:16  

taky nosím tanga, líp se v nich hejbe a vyniknou řitní svaly!

• janko.luptak
    janko.luptak, 27.9.17 08:33:31  

Prosím o nějaké fotky, mám slabou představivost. :13:

• Franz.Josef.I
    Franz.Josef.I, 23.9.17 22:45:14  

Já nosím zásadně jen tanga a nemám stím problém.

• 69beran
      69beran, 23.9.17 23:07:20  

ŠŇůrkou dopředu, předpokládám :1:

• Krysa
        Krysa, 25.9.17 13:44:07  

Co se člověk v dětství naučí.. To přece ví každý, že jedna čárka dopředu a dvě dozadu.. :4:

• Krysa
    Krysa, 20.9.17 15:13:58  

OK, je to sice pěkné (na hezkém zadku), protože to je prostě jako zadek bez kalhotek. Ale když odmyslím sexuální stránku, tak je to docela nechutné, protože ten provázek je celý den zařízlý přímo do okolí řitního otvoru, který se používá všichni víme k čemu, a zároveň myslím všichni víme i to, proč se večer chodíme umýt, i když si přes den zadek na záchodě utřeme.. :14: :14:

• Kahaja
      Kahaja, 20.9.17 16:30:14  

http://images.slideplayer.cz/8/2014760/slides/slide_50.jpg

• 69beran
      69beran, 20.9.17 23:14:56  

¨Vystihlas to dokonale :4: :2:
      Já si myslím, že to není na celodenní nošení, ale spíš jen tak když dotyčná vyleze ze sprchy a v pokoji na ní čeká frajer...
      Ono je třeba taky dodat, že tanga nejsou pro každou postavu. Přesněji řečeno-už i jen trochu macatější v nich vypadají směšně, někdy to může působit až nechutně. A úplně nejhorší je, když je má vytažené skoro až pod lopatky :7: A je fuk zda jde o spodní prádlo či plavky.
      Ono stejně záleží na tom, KDO si to či ono vezme na sebe. CO, to není tak podstatné :4:

• Denulinka15
      Denulinka15, 21.9.17 08:41:33  

No tak hygiena mě rozhodně v tomhle případě netrápí, mimochodem existují i takové věci, jako vlhčené ubrousky, které je lepší mít v kabelce pro jakýkoliv případ ,) Takže pokud o sebe holka dbá, přijde mi to v pohodě, spíše je to jen trochu nepohodlné.. a ty tanga nosíš tedy v rámci sexu, nebo jsi striktně proti?

• Krysa
        Krysa, 21.9.17 13:02:37  

Mně tanga zaprvé vůbec nesluší - nemám ten pěkný zadek, ale madla, takže jsem přesně ten případ, na kterém to vypadá nehezky. A pak mi to vadí právě pro to, co jsem psala výš. Nevidím důvod, proč mít něco zařízlé do řitního otvoru, když to tam být nemusí. :4: S ubrousky máš pravdu.

• schluss
          schluss, 24.9.17 13:07:48  

Co víš mě se třeba by :6: i líbil

• Franz.Josef.I
            Franz.Josef.I, 24.9.17 19:26:52  

Nestraš!!! :7:

• Krysa
            Krysa, 26.9.17 14:12:10  

Je fakt, že každý zboží má svého kupce. :15:

• Hipster-Killer
    Hipster-Killer, 19.9.17 10:52:13  

Dobrý téma, jen tak dál!

• 69beran
      69beran, 23.9.17 23:57:47  

Pořád lepší a zajímavější, než krafat o politice, nebo psát slaboduché -bylo, případně nebylo :13:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 18.9.17 13:20:02  

Tanga při sexu jsou rajcovní:4:

• 69beran
      69beran, 18.9.17 15:51:52  

Já spíš preferuju když nemá na sobě nic. Rajcovní jsou, ale spíše v případě, že se ještě pořádně neznáme a jsme u prvního mazlení, nebo když jde o stydlivou prvničku, která ještě ani sama neví, k čemu bude či nebude svolná a úspěch je už jen to, že se vůbec do těch tang svlékla :1:
      Pokud se s dotyčnou už "sexuálně známe", nemám potřebu, aby na sobě měla cokoliv, spíše naopak. Holt každý to má rád jinak.

• Carbon.de.Castel-Jaloux
      Carbon.de.Castel-Jaloux, 18.9.17 20:39:50  

Já nevím, co vy dva tady blbnete :1: :1: To je téma ...

S tangama jsem se setkal jen jednou, když se to tady objevilo, a byl jsem spíš otrávený. Ale nerozbíral jsem to, chtíč zvítězil! :15:

• 69beran
        69beran, 18.9.17 20:46:31  

No asi takhle - každej kousek prádla je jen na překážku! :1:

• Denulinka15
        Denulinka15, 19.9.17 09:09:32  

Tak to Vás tipuji na starší ročník :D Mě přijde, že většině kluků se to líbí..

• 69beran
          69beran, 19.9.17 17:01:33  

Mě se to nikdy nelíbilo při sexu. To není o věku.
          Ani erotický prádlo. Jo, mě se líbí když ji ještě ani skoro neznám , nebo mezi námi ještě nic nebylo a vidím ji v tangách. To se líbí všem. Ale nepotřebuju, aby když se už dobře známe, měla na sobě sexy prádlo. Prostě z koupelny rovnou nahatá, já taky a basta :2:
          A spíš si myslím, že právě starší ročníky si potrpí na to sexy prádýlko.
          Jóóó...když jsem kolikrát přišel k nějakým lidem a najednou se tam zjevila a šla si pro něco jejich 16-20 letá dcera v kalhotkách, jasně že to na mě hoooodně působilo :13: :14:
          Ale to je právě to, co píšu-neznám ji a pracuje fantazie... Ano, to je rajc!!! :1:
          Pokud ale jsme spolu nejednou souložili, nebo prováděli jiné praktiky, jakékoliv divadýlko v prádýlku na mě hrát nemusí. To fakt ne :6:

• 69beran
            69beran, 19.9.17 17:08:28  

A ještě něco. Jasně že ti mladí kluci a vlastně každý chlap řekne, že se mu to líbí. To já řeknu taky. A to v případě když vidím, že ona sama si na to určité prádlo potrpí. Pak bude kámošce vyprávět, jak strašně mě tím dostala :13: :14: Ve skutečnosti si v tu chvíli ale v duchu říkám-sundej už tu rádoby erotickou maškaru, přestaň se nakrucovat a pojď na to :1: