Fotbal

Otevřená diskuze | Kategorie: Sport
vasek.ku (2019-11-19 13:56:35)jirka.r53 (2019-11-19 13:33:33)Zidane (2019-11-19 09:41:28)PepikHnatek (2019-11-19 08:57:51)dave.arnold.kryton (2019-11-18 15:12:43)lomax (2019-11-17 20:04:44)
Fotbal
Založeno: 5. 8. 2017 | Příspěvků: 635 | Členů: 6
Správci: PepikHnatek (hlavní)

TOMÁŠ ROSICKÝ

POKLONA !

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• dave.arnold.kryton
    dave.arnold.kryton, 18.9.19 10:37:36  

No, na krakenovi jsem to vymazal, ale bylo cítit, že si všichni pokecat chceme .-))))))))))))))

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 18.9.19 10:40:30  

Udělals dobře, já se ti omlouvám, povahy se holt projevili, včetně té mé. Jsou lidé vstřícní a jsou lidé zakomplexovaní. Ti zakomplexovaní se s tebou nikdy nesejdou. Já se na naše setkání ve více lidech těším a vím že to bude na pohodu :4:

• dave.arnold.kryton
    dave.arnold.kryton, 18.9.19 09:50:49  

No, za pokus to stálo, třeba si ještě pivísek dá říct a nakonec se to rozjede.. to se mi až nechce věřit, že tohle fórum je tu už 2 roky ... :7:

• dave.arnold.kryton
      dave.arnold.kryton, 18.9.19 09:52:24  

jsem si myslel, že fotbal někoho zaujme ..

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 18.9.19 09:55:11  

Třeba jim vadí správce tady... :1: třeba by jim o na jiných fórech neodpustili, kdyby sem přišli a otevřeli se víc, třeba si myslí, že by se před někým znemožnili :14:

• dave.arnold.kryton
          dave.arnold.kryton, 18.9.19 10:08:19  

no samozřejmě, to je jdeno s druhým .. nejdřív jsi tu kdysi každýho totálně nasral a to se pak nediv. Na druhou stranu to šlo na diskutnících hodně do kopru poslední roky, ubylo lidí zde a zejména změny na začátku tohoto roku tomu tady moc bodů nepřidaly ..

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 18.9.19 09:53:07  

Von se sem ASI bojí, u tebe na Krakenovi je pod tvojí ochranou a bije se v prsa jak Velké sudety vše převálcují a tady by to asi nezopakoval, protože ví, že by násedovala megaodezva :1:

• dave.arnold.kryton
        dave.arnold.kryton, 18.9.19 09:57:40  

Pod mojí ochranou jsou všichni, co tipují ... :6: Je mi jasné, že sem nikdo nechodí, protože jsi tu správcem, ale ty jsi to fórum zachránil před vyhynutím ..a nikdo sem nechodil, i když jsi tu správcem nebyl. Je to vlastně podobné jako na fóru slávistů. Ty jsi takový spasitel fór ...

• PepikHnatek
          PepikHnatek, 18.9.19 10:11:05  

Dejve, otevřu se ti teď jako málokomu-KAŽDEJ kdo se se mnou z tohoto serveru potkal, byl překvapen jak se chovám, i na tý Skále mi chlapi říkaj-Pepiku, proč seš tady úplně v pohodě a na těch Diskutníkách jsi někdo jinej. Já jim říkám, hele, nevim, asi mám jinej druh humoru v psaný formě a občas jdu víc do diskuse ostřejc ale v mezích slušnosti. Setkání s lidma jako Mirhas mě prostě změnilo k lepšímu, prozřel jsem a nebojím se to přiznat.
          A prostě budu dál tvrdit, že osobní setkání je nejvíc. Buď ti změní názor na toho člověka, nebo se utvrdíš v tom že je fakt k*k*t :1: Proto si jsem jistej, že kdyby našli odvahu se se mnou potkat lidi jako emojp, PepaUf, Plasatko a jiní, tak by si změnili názor. Nebo se utvrdili v tom co si o mně nyní myslejí, ale šanci by měl dostat každej. Ale někdo prostě nemá odvahu a jinej zase koule jít s kůží na trh a setkat se. Život je tak krátkej, každej máme nějaký trable ať už osobní nebo zdravotní a budeme si tady hrát na nenávist a pohrdání :8: ? Mám rád lidi, kteří se nebojí a vládnou zdravou odvahou. Zažil jsem zde i ty, kteří se mne zastali a druzí si je ihned dali do ignoru. Fakt by to bylo i hrozně směšný, kdyby to nebylo vlastně smutný...

• dave.arnold.kryton
            dave.arnold.kryton, 18.9.19 10:16:57  

ale já tohle všechno vím a věřím, ale já s tebou měl kdysi taky nepřekonatelný problém a proto chápu i ty druhé .-))) Ne každý ti odpustí ty tvoje občasné výlevy :1:

• PepikHnatek
              PepikHnatek, 18.9.19 10:25:48  

A proč ty patříš mezi ty rozumné, kteří se se mnou baví a nemají problém a jsi v pohodě a ti moralizující hrdinové mají osypky už jen při představě, že by se potkali s tím monstrem Hnátkem, nebo mu nedej bože podali ruku, no co by na to řekli ostatní :14: ? Dyť by se znemožnili přece :1:
              Ano, mám nějakou minulost, ale kdo ne? Všichni vyřvávaj o udavačích, ok. Mě dodneška udávaj ti, skterými tihle hrdinové kamarádí, takže tu máme dvojí metr. Dvojí metr od moralistů co pohrdají Hnátkem, ale jiní udavači jim nevadí :1:
              Mě např. udala Romča. A přiznala se! A já ji odpustil! Myslíš, že má z těch emojpů, Ufů, SVček a dalších někdo takovej charakter aby odpustil mě? Mě, který se jako jediný na tomto serveru přiznal a už se asi 1000x omluvil!?Nemá! Tak hlavně že si hrajou na tvrďáky aplácaj se po ramenou a jejich každodenní mantrou je, že Hnátek je čurák :1: ! Jestli tohle není směšný tak už nevim.

• dave.arnold.kryton
                dave.arnold.kryton, 18.9.19 10:33:07  

no, Pepíku, když někdy je lepší mlčet nebo si dvakrát rozmyslet, co napíšeš - já ti věřím, že to myslíš upřímně a že seš fajn člověk, ale jak chceš někoho o tom přesvědčit, když začneš hodnotit zase jejich charakter .. to je nekonečný příběh stále s jedním a tím samým koncem ...všichni, o kterých píšeš, ať je to Maruška, emojp, sv2405 nebo Pepa a další - všechno jsou to fajn lidi ...

• PepikHnatek
                  PepikHnatek, 18.9.19 10:37:43  

A víš žeb si to myslim taky, že to jsou fajn lidi, to prostě vycítíš mezi řádky, oni si myslí, že když mne vůlgarně urážejí, že mě tím odradí, ale někdy se fakt chovaj jak malí, opravdu, je to až směšný a to jsou všichni starší než já! přitom by stačilo si říct "pojďme se sejít a jen si pokecat, nechme tu zášť doma a až po setkání si uděljme každý závěr" Tohle kdyby se povedlo, tak to klidně celý zafinancuju, ale vím že je to utopie. přitom stačí tak málo, jen špetka vůle!

• dave.arnold.kryton
                    dave.arnold.kryton, 18.9.19 10:39:29  

pepíku, víš , že se říká -" mlčeti - zlato " :1: :1: :1: Ty prostě jen nevíš, kdy přestat :1:

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 18.9.19 10:41:56  

Já se jen snažím o nemožné. Nikdy to nevzdám, i kdyby vulgarity těch, s kterými se chci usmířit, eskalovaly do výšin Mt. Everestu :2:

• dave.arnold.kryton
    dave.arnold.kryton, 18.9.19 09:41:25  

Nevadí ti to, Pepíku, že ne ?

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 18.9.19 09:42:55  

naopak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 4.9.19 22:34:58  

https://www.sport.cz/fotbal/liga-mistru/clanek/1139430-dve-velke-hvezdy-juventusu-se-nevesly-na-soupisku-pro-ligu-mistru-a-ted-zuri.html#hp-sez

• Zidane
    Zidane, 29.8.19 21:52:30  

https://www.sport.cz/fotbal/ceska-1-liga/clanek/1137348-slavia-prodava-krale-kam-talentovany-zaloznik-miri.html#hp-sez

Teda ten musel dostat vejplatu, když obětoval LM a letos bude bez pohárů...

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 29.8.19 21:38:06  

Rozhodčí zápasu FRANKFURT-ŠTRASBURG se jménem jmenuje Orel :7: :15:

• Zidane
    Zidane, 29.8.19 18:52:19  

https://www.efotbal.cz/clanek-201498-Slavia-by-mela-mit-za-cil-postup-ze-skupiny-LM-Ne-si-to-jen-uzivat-a-honit-se-za-dresem-Messiho-ci-j.html

Plná pravda. Proč všichni poslední dobou v Česku chtějí Real, Barcelonu a podobné? Aby si "užili"? A dostali šišku?
    Naopak by měli chtít co nejschůdnější soupeře, aby se dalo hrát o postup. Jak tam píše - skupina Zenit, Doněck, Záhřeb by sice byla neatraktivní, ale dalo by se tam hrát o postup.
    Zatímco skupina jako měla tenkrát Plzeň - Real, Bayern, CSKA Moskva je sice atraktivní a "zahrajou si proti Ronaldovi", ale v tu chvíli hrajou o třetí místo a postup do jarní fáze EL...

Takže jo, ať přijede Ronaldo nebo Bayern, ale až v osmifinále nebo ještě později. Proč hned ve skupině, proboha? Oni nechtějí postoupit???

• Zidane
    Zidane, 29.8.19 16:36:03  

https://www.sport.cz/fotbal/bundesliga/clanek/1136903-trestni-oznameni-kvuli-var-nemecka-policie-resi-udajny-podvod-v-utkani-bayernu-s-schalke.html#hp-artcl

Kapříci připluli?

• Zidane
    Zidane, 28.8.19 16:59:22  

https://www.sport.cz/fotbal/liga-mistru/clanek/1136915-volba-slavie-liverpool-real-a-inter-nebo-arsenal-celtic-a-rennes.html#hp-sez

Na jaře došla Slavia v poháru číslo dvě až do čtvrtfinále. „A kdyby v něm nepotkala Chelsea (pozdějšího vítěze), Evropskou ligu by vyhrála," tvrdí Dan Petrescu, trenér Kluže.

No nevím... myslí, že ve finále by Slavia Chelsea dala? Nebo že by jim ji někdo odstranil z cesty? Ale žádné nazdary by proti sobě neměli ani tak...

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 29.8.19 17:55:36  

Přesně tohle jsem si říkal taky...Petrescu, bývalý hráč Chelsea, si myslel, že by SKS Chelsea ve finále porazilo? No, tak to čumim dvakrát...

• Zidane
        Zidane, 29.8.19 18:17:24  

Podle mě si to nemyslel, řekl to diplomaticky... co máš v takové chvíli říct, pokud nechceš mlčet?

• PepikHnatek
          PepikHnatek, 29.8.19 18:23:37  

Diplomaticky podlézat soupěřovi fakt nejde. O to víc šok, že to řekla legenda velkoklubu z Anglie.

• dymbo
    dymbo, 28.8.19 11:04:52  

Víte, že...

První suspenzor byl v hokeji použit už v roce 1874, ale první helma až v roce 1974. Trvalo to sto let, než mužům došlo, že i mozek je důležitý...... :14:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 26.6.19 12:01:11  

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/365333/fotbal-ne-ma-logiku-sudi-ardeleanu-byl-po-barazove-ostude-povysen.html?fbclid=IwAR26WD03Yo776EUkPXm5FdlvZecybg6dufWTaOVOIkyA43GzW08PMXPtoQM

To je hnus :10: !

• Zidane
      Zidane, 26.6.19 15:37:43  

To víš, splnění úkolu si zaslouží odměnu...

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 26.6.19 17:06:46  

i já si to jinak neumím vysvětlit.

• simona.olga
    simona.olga, 24.6.19 14:51:22  

Ahoj. Před chvílí jsem vložila svoji říkanku na fórum Praha a tak mě napadlo, že bych ji mohla dát i sem. Je to podle skutečné události. Trenér se jmenoval Seifert, možná, že to jméno z fotbalu znáte. Když tak to smažte.

• simona.olga
      simona.olga, 24.6.19 14:52:24  

Můj bratr nějakou chvíli
      hrál kopanou za Slávii.
      Tenkrát to byl ještě žák,
      jmenujme ho Pepa Rak
      Ach bože, jak ten čas letí!
      Vybrali ho z mnoha dětí.

Honza byl o pár dní mladší.
      Jako dva nejlepší hráči
      nesměli jít před bránu,
      tvrdili jen obranu.
      Slávia pak, všechna čest,
      vyhrávala o sto šest.

Při hře s Uhelnými sklady
      padali už hráči hlady.
      Tak nastala drobná krize,
      schylovalo se k remíze.

Na věži zazvonil zvonec.
      za pět minut měl být konec.
      Trenér dobrý nápad dostal,
      Raka do útoku poslal.

Pepa ihned z půlky hřiště,
      poslal míč do brankoviště.
      Takže v brzké odpoledne
      zápas skončil dva ku jedné.

Dnes už jiné zájmy mám,
      na ten gól však vzpomínám.

• Zidane
    Zidane, 23.6.19 15:01:16  

https://www.efotbal.cz/clanek-200101-Potvrzeno-Druhou-ligu-okoreni-brnenske-derby-Zbrojovku-doplni-novacek-z-Lisne.html

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 21.6.19 09:50:28  

https://www.efotbal.cz/clanek-200142-Od-leta-velke-zmeny-pravidel-Utocnik-nesmi-stat-ve-zdi-gol-nastrelenou-rukou-neplati-dorazky-z-penal.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

• dave.arnold.kryton
    dave.arnold.kryton, 21.6.19 08:32:00  

Tak jsem se teď podíval na zápas Argentina - Skotsko, Skotky vedly 3:0, do konce 20 minut, za stavu 2:3 v 86. minutě rozhodl VAR o penaltě - trvalo to pět minut, penaltu neproměněná, další VAR, skotská brankářka žlutá, opakování penalty a 3:3, díky zkoumání situací uběhl téměř všechen nastavený čas, a byl konec, hrálo se snad už jen minutu ..no, šílený. Myslel bych si, že čas strávený nad rozhodováním u videa se do hry nepočítá, ale v tomto případě asi ano. Paradox je, že obě kapitánky se dožadovaly dalšího nastavení, bo pro oba týmy to byl konec.

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 21.6.19 09:27:05  

Hele, někdy je ten průběh utkání šílenej, vem si utkání ANGLIE-FRANCIE před 3 dnyx, tipovali jsme to dokonce u Krakena...
      Francie,
      Nedali penaltu
      Dostali góla
      Nedali druhou penaltu.
      Anglie dala druhej gól.
      Anglii neuznali druhej gól.
      Ještě v 89. minutě Anglie vedla
      Feancie hned nato vyrovnala
      v 95.min si dala Anglie vlastence.
      2-1 pro Francii, konec utkání :1:

• dave.arnold.kryton
        dave.arnold.kryton, 22.6.19 09:11:24  

já to četl, těch šílených zápasů je teď plno, včera Rumuni s Anglií, ale to je jen dobře pro fotbal, no VAR zatím fotbal nikam neposunul a stejně tak i žluté karty za pohyb brankařek při penaltě - myslím, že opakování penalty je dostatečný trest !!!

• simona.olga
    simona.olga, 18.6.19 08:23:46  

Nevíte prosím někdo, kde bych sehnala nějaké informace o turnaji akademií klubu AC Torino?

• simona.olga
      simona.olga, 18.6.19 21:03:08  

Zase jsem dopadla jako sedlák u Chlumce.

• Zidane
        Zidane, 18.6.19 21:28:39  

Protože nevíme, aspoň já ne... rada "Google" ti moc nepomůže, tak jsem radši mlčel :-)

• simona.olga
          simona.olga, 19.6.19 06:38:29  

Babička holt má smůlu. :13:

• Zidane
    Zidane, 9.6.19 14:52:48  

https://www.sport.cz/fotbal/la-liga/clanek/1112439-za-valladolid-pry-v-poslednim-kole-hralo-sedm-koupenych-hracu.html#article-artcl

• dave.arnold.kryton
    dave.arnold.kryton, 23.5.19 15:24:53  

a mizim, hezkej den, kluci !

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 23.5.19 15:47:48  

Dík, přijď zas :4:

• Zidane
    Zidane, 23.5.19 15:03:28  

https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/1108075-mluv-cesky-nebo-tahni-brankar-sparty-narazil-u-pokladny-na-nacka.html

Být vedoucím dotyčného supermarketu, okamžitě toho "člověka" vyrazím.

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 23.5.19 15:09:18  

Tohle je opravdovej hnus :10:

• Zidane
        Zidane, 23.5.19 15:11:24  

Jak píšu na Spartě... ale sem to hodím taky.

Vedení by dotyčného "člověka" mělo vyrazit na hodinu a nejen fanoušci Sparty probrat pár fackama do reality. A vlastně ne jen sparťani, ale všichni slušní lidi bez ohledu na klubovou či jinou příslušnost.
        Dement, nic jinýho. Já bejt vedoucím dotyčného supermarketu, už by tam nepracoval.

• PepikHnatek
          PepikHnatek, 23.5.19 15:13:07  

Zase ti napíšu, co asi nevíš. Použil jsi výraz SLUŠNÍ LIDÉ. Přesně takhle se jmenuje ultrapravicové hnutí v Brně a možná nejen tam. Takže pozor na to, co píšeš :4:

• Zidane
            Zidane, 23.5.19 15:14:57  

A jo, nejsou to náhodou ti, co udělali nedávno brajgl v divadle kvůli teď nevím jestli vlajce v pindě herečky nebo jak Ježíš ve hře znásilňoval muslimku?

• Zidane
              Zidane, 23.5.19 15:15:54  

No jistě... ale tak napsal jsem "slušní lidé", kdybych měl na mysli to hnutí, museli by to být Slušní lidé - velké S, protože název :1:

• PepikHnatek
                PepikHnatek, 23.5.19 15:17:37  

Jistý správce jistého skrytého fóra tento výraz rád píše a píše to vždy s malým S. Provokace je jasná, skrytý význam též. U tebe hovoří neznalost, to tě omlouvá :2: S neznalostí zákona bys už měl smůlu :15:

• Zidane
                  Zidane, 23.5.19 23:51:10  

Jaká neznalost? Řeknu-li "Slušní lidé", nemusim tim myslet slušné lidi.

Víš. slušný člověk nemusi být Slušný člověk... ale to my (minimálně my dva) víme.

Náckové a jiní nevzdělanci ať se nad sebou zamyslí anebo se odeberou do Edenu, tam budou vítání... možná.

• dave.arnold.kryton
          dave.arnold.kryton, 23.5.19 15:13:29  

já být vedoucím supermarketu, tak si každý den kupuju čerstvý pletýnky !!!!

• Zidane
            Zidane, 23.5.19 15:14:13  

Jako vedoucí by sis je KUPOVAL? :1: :1: :1:

• dave.arnold.kryton
              dave.arnold.kryton, 23.5.19 15:17:04  

no, na ty dvě pletýnky bych snad měl !!! To víš, že bych si je kupoval ...!!! Příkladem podřízeným !!!

• PepikHnatek
                PepikHnatek, 23.5.19 15:18:28  

Úsměvný je, když je vedoucí poctivý a podřízení kradou :1: A nejen pletýnky :14:

• Zidane
                  Zidane, 9.6.19 14:55:16  

Přesně, řeknou si "ten vůl si kupuje i blbý dvě pletýnky ke svačině, to ho ani nenapadne nás kontrolovat" a kdo nekrade denně aspoň hodinu, okrádá vlastní rodinu :1:

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 23.5.19 15:16:00  

Já mám raději týnky :1:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 22.5.19 08:44:57  

https://www.ruik.cz/od-sezony-2019-2020-se-v-premier-league-krome-zavedeni-var-zmeni-sest-pravidel/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

• Zidane
      Zidane, 22.5.19 10:21:01  

Střídání

Už žádné zdlouhavé zdržování při střídání. Nově bude střídající hráč opouštět hrací plochu u nejbližší čáry. Samotné hře to pomůže, protože se nebude čekat minutu až minutu a půl, než střídající hráč opustí trávník.

To už tu mělo bejt dávno. Taktika "jsou tři minuty do konce, tak vystřídám hráče jsoucího nejdál od střídaček a ten půjde ke střídačkám rychlostí šneka po infarktu" je bohužel rozlezlá jak svrab, neštovice a bolševník :8: :8: :8:

• dave.arnold.kryton
        dave.arnold.kryton, 23.5.19 09:38:59  

za stídání v nastavení už dávno měla být automaticky minuta navrch !!!

• Zidane
          Zidane, 23.5.19 12:03:02  

Měla. Minimálně. Kolikrát se couraj ještě delší dobu.
          Pamatuju, když se tenkrát mihlo v lize Kladno, měli tam nějakého černocha z Ameriky, ten před koncem střídal a běžel k čáře - a trenéři na něj řvali "slowly, slowly!" a po zápase říkal, že nevěděl, co po něm chtěj - ne, že by nerozuměl, ale nechápal, proč slowly, že naopak chtěl, aby se mohlo začít co nejrychlejc hrát - inu nestačili ho instruovat o "taktice" :1: :1: :1:

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 23.5.19 14:13:05  

To bylo i ve Spartě, ale naopak. Když tam byl Kweuke, trenéři potřebovali oživit útok, do konce asi 5 minut a on namísto aby rychle vystřídal tak šel právě tím slowly stylem...málem ho za to zabili :1: