Fotbal

Otevřená diskuze | Kategorie: Sport
Johan (2018-10-19 09:25:08)PepikHnatek (2018-10-18 19:46:04)Zidane (2018-10-17 05:53:17)
Fotbal
Založeno: 5. 8. 2017 | Příspěvků: 239 | Členů: 3
Správci: Johan (hlavní), PepikHnatek

TOMÁŠ ROSICKÝ

POKLONA !

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 16.10.18 13:41:25  

https://www.sport.cz/fotbal/ostatni/clanek/1031994-na-lajne-baros-pak-i-berbr-vtipalkove-z-vychodnich-cech-muzou-dostat-poradne-za-usi.html#hp-sez

Jo, v našem regionu máme smysl pro humor:1:

• Zidane
    Zidane, 1.10.18 22:04:45  

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/madluv-glosar-video-odhaluje-v-sudich-kaspary-a-doslovny-prepis-barosovych-sprostaren-56960

„To si děláš pí*u! Zku**il jsi zápas, pí*o! Zm*de jeden ulhanej. Proč červená? Nedělej si ze mě p*del, ty ču*áku! Zku*venej vole, to nemá cenu, ty vole. Ču*áci vym*daný! Ty vole, to poznáš, proč na tebe řvu. Ču*áci zku*vení, opravdu!“

To je slovník, opravdu... někdo si evidentně zvyknul, že mu, protože se jmenuje Baroš všechno projde a když ne, spustí splaškomet že by se i Řepka mohl učit...inu komu není shůry dáno, ten má v hlavě vyhrabáno.

Ne nadarmo táta nedávno psal, že četl v diskusi na idnesu názor, že "proti Barykovi je i Limberský těžkej intelektuál" - to sedí.

• Zidane
      Zidane, 9.10.18 16:20:36  

Tak Baroš pět zápasů a Stanciu za vyloučení dva.
      Oba po zásluze a u Baroše dali najevo, že ještě jednou a trest bude drakonicky vyšší - kdesi jsem na toto konto od četl, že "omluva po třech dnech není omluva, kdyby opravdu litoval, omluvil by se hned".
      Což je pravda, takhle to vyznívá jako že mu to klub (či někdo jiný) poradil, ať se omluví, že to bude polehčující okolnost.

Proto - že se omluvil až se zpožděním - a taky prý proto, že už za vulgarity na rozhodčího před nějakou dobou trest dostal, mu bylo naznačeno, že tohle je poslední šance, ještě jednou a trest bude podstatně vyšší.
      Což je po zásluze. Jednou udělat blbost můžu, to je omluvitelné. Ale už dvakrát o člověku něco vypovídá - že to těžko byl náhodný exces, že je prostě "impulsivnější" a nejde, když není po jeho, pro vulgaritu daleko. Takže poslední šanci dejme tomu.

Ale ještě jednou a klidně ať mu dají třeba půl roku (maximum bylo devět měsíců) a co na tom, že by mu to mohlo v jeho věku ukončit kariéru - vracet se v tomhle věku po půl roce bez soutěžního zápasu, no nevím?
      V tu chvíli tvoje blbost, ty si můžeš za to, že končíš kariéru s takovým popraskem a ostudou, nemáš se chovat jako ovád.

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 9.10.18 16:42:00  

No, kdyby Baroš končil kariéru sestupem Baníku, nebo tím trestem od DK, nevadilo by mi to:1:

• Zidane
          Zidane, 9.10.18 16:53:06  

Tak na sestup Baníku už to letos nevypadá, vzpomeň několikrát, když byli po podzimu na padáka a na jaře takové šňůry výher, že tenkrát i Ostraváci (myslím, že R. Hryn například) na sport.cz říkali, že "kurde to je uplacené, že to vidím i ušima", takže kdyby to hrozilo, věřím, že "by to Barykovi nemohli udělat"...

Ale bylo by velevtipné, kdyby fakt spadli, Baroš by řekl, že si o rok prodlouží kariéru, protože chce pomoct Baníku z Národní ligy - a pomohl by, akorát že místo směrem nahoru by sbuchli ještě o patro :1:
          Ale to je asi tak pravděpodobné jako že Babiš dobrovolně vrátí všechny nepoctivě či ohýbáním zákonů (aby to bylo v tu chvíli legální) či jinak vyšmejdované peníze a jako pokání přidá sto procent "pokuty" navrch - a skutečně ze svého, nevybabiší si na to nějaké dotacičky :1: :1: :1:

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 9.10.18 16:58:27  

Já jsem na ty statistiky a...Baník měl loni po 20 zápasech 12 bodů /DVANÁCT!/ Ztráta na nesestupovej flek 8 bodů...a ještě se zachrání:7:? Tak sorryjako, ale jen /píp/ si může myslet, že to nebylo cinklý, viz náš zápas na Baníku, kdy chachaři vyhráli 3-2 a rozhodčí byl podplacenej hned jak byl na tento zápas nominovanej!

• Zidane
              Zidane, 9.10.18 17:05:14  

Tak náš zápas na Baníku nevím jestli podplacenej, ale že Baroš neměl dohrát (jako ostatně za pobyt v české lize podstatně víc zápasů), to neměl... a nemusí to bejt podplacený, stačí když Románek naznačí "když to nedopadne jak má, pískneš si dalších pár týdnů maximálně divizi a ještě na druhým konci republiky než bydlíš a benzín si plať ze svýho" a pan rozhodčí pochopí...

• Johan
    Johan, 1.10.18 09:59:38  

Liga přeci jen nebude nudná, Slavii a Spartě jsme připsali porážku a tak máme v čele ligy poměrně vyrovanou pětici týmů a zaděláno přinejmenším na napínavý podzim. Ostatně, tento týden byl v Evropě hodně klopýtavý pro favority - Real, Barcelona, Bayern ! Kdyby takových klopýtání nebylo, tak by nás ten fotbal ani nebavil :1:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 25.9.18 11:10:15  

https://www.sport.cz/fotbal/premier-league/clanek/1025505-unikatni-hattrick-fotbalista-se-stal-behem-sesti-tydnu-trojnasobnym-otcem.html#hp-sez

Tomudle se říká hattrick :14: !

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 23.9.18 08:06:39  

Zápasy Mladé Boleslavi jsou letos tak gólově bohaté, že středočeský tým již v 9. kole překonal hranici 20 vstřelených i inkasovaných gólů (22:20). Naposledy se to takto brzy podařilo před 57 lety Plzni, která v sezoně 1961/62 dala ještě o jeden gól víc.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 23.9.18 08:05:20  

Nikolaj Komličenko /Mladá Boleslav/ vstřelil 10 gólů v prvních devíti kolech. Jediným hráčem s více góly (13) byl v posledních 60 letech David Lafata v sezoně 2011/12. Deset jich vstřelili ještě Radek Drulák (1995/96), Peter Dubovský (1991/92), Ivo Knoflíček (1984/85) a Dušan Galis (1975/76)

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 17.9.18 14:53:42  

https://www.youtube.com/watch?v=VG16CTEz-Uk

pěknej fík.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 11.9.18 13:04:23  

Ta úleva, že je ten neschopnej trenér nároďáku odvolanej...ta úleva!

• Zidane
      Zidane, 11.9.18 13:07:26  

https://www.sport.cz/fotbal/liga-narodu/clanek/1021462-jarolim-v-letadle-skoncil-berbr-a-spol-potvrdili-nocni-odvolani-a-hledaji-nastupce.html#hp-sez

Rezignaci sice odmítl, údajně však jen proto, aby si nejprve promluvil se svými asistenty Kočím a Koubkem.

Anebo proto, že tušil, že stejně poletí a za vyhazov počítám má ve smlouvě zlatej padák, zatímco kdyby skončil sám, nedostane nic... jestli to tak bylo, to ví jen on sám.

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 11.9.18 13:12:42  

Jo, letěl, už v letadle:1:
        Byl to dvojitej let:14:!

• Zidane
          Zidane, 11.9.18 13:17:20  

Ale tak zlatej padák... šest set tisíc měsíčně bral, takže minimálně milionek shrábnul... to za dojebání repre stojí, ne? :14:

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 11.9.18 13:47:25  

To jsi naivka, to dostal víc:8:

• Zidane
              Zidane, 11.9.18 13:58:41  

To je prakticky jasný, takový tříměsíční odstupný minimálně... pokud mu nevyplatili celou zbylou částku, co měl dostat, tak jsou smlouvy taky někdy postavený.
              Proto prej taky tenkrát ještě za Lva Praha když ze Sparty vypakovali Sýkoru a ze Lva Jandače, tak majitel ty dva trenéry přehodil - šuškalo se, že právě proto, že když už jim musí cvakat odstupné, tak aby jim ho nedal úplně "za nic". Nebo jim možná odstupné vůbec nedal, protože řekl "od zítra netrénuješ Lva, ale Spartu, smlouva jinak zůstává v platnosti a pokud nesouhlasíš, dej výpověď", nedivil bych se tomu.

• Johan
    Johan, 3.9.18 15:00:35  

Debakl Plzně na Slavii a poznání, že sparťané mají největší ramena v lize, to přineslo víkendové ligové kolo. Čelo tabulky se vyrovnalo a jelikož skvěle bojuje Zlín (tradiční podzim), tak je o napětí postaráno a zápasy Plzně a Slavie se Spartou mohou ještě pořádně zamíchat kartami - herně to tentokrát sedlo jen Slavii, Plzeň propadla a Sparta se opět trápila, pořád tomu něco chybí. A zajímavé bylo i srovnání sestav pražských S - u Slavie řádili Češi - Hušbauer, Souček, Bořil a další, na Spartě Frýdek s Šuralem byli téměř neviditelní. Kam se poděly mladé naděje ? Překvapení kola - druhý poločas v Olomouci - tohle bych od Bohemky nečekal - SUPER !!!

• Zidane
      Zidane, 4.9.18 17:08:05  

Tak ta Frýdkova ruka... byla, ale kdo koukal, musel vidět, že to nebylo úmyslné. Prostě zakopl a to pak máváš rukama jak větrnej mlejn zcela reflexivně.
      Kdyby pískl penaltu, nedalo by se říct ani popel, ale mám dojem, že si obhájí i že to nepískl. Ruka byla, o úmyslu dle mne ani řeči, takže to rozhodčí vyhodnotil takhle a uvidíme, co na to komise, pokud se tím bude zabejvat.

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 4.9.18 18:56:45  

Já se asi zase budu hádat, vidím to přesně opačně než ty...ruka byla od těla, ale bylo to fakt těsně pod oblastí ramena, takže rozhodčí si obhájí i to že ji nefoukl.

• Zidane
          Zidane, 4.9.18 23:26:26  

Ruka od těla byla, o tom nediskutuju, ale dle mě to nebyl úmysl. Bylo vidět, že škobrtnul a to pak máváš rukama aniž nad tím přemejšlíš. Takže si obhájí, že to nefoukl a obhájil by si i že to foukl.

• Zidane
            Zidane, 5.9.18 10:57:45  

https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/1019861-dukla-mela-podle-komise-rozhodcich-na-sparte-kopat-penaltu.html#hp-sez

Uznejme, že nejspíš správně, ruka od těla byla, byť to podle mě nebyl úmysl - ale ruka od těla byla.

• PepikHnatek
              PepikHnatek, 5.9.18 11:02:55  

U nás v Houslicích by tohle nepískli, no:4:

• Zidane
                Zidane, 5.9.18 13:06:39  

A vedle v Kostomlatech by to pískli s radostí, to známe :1:

Víš jak to někdy na vesnici bývá:
                "Pane rozhodčí, po zápase bude selátko na rožni, pivečko... ale před týdnem z toho váš kolega moc neměl, prohráli jsme a fandové ho hnali až na nádraží..." :1: :1: :1:

• PepikHnatek
                  PepikHnatek, 5.9.18 14:36:23  

My nádraží nemáme...jen zastávku mezi poli:4:

• Zidane
                    Zidane, 6.9.18 13:03:00  

A styk s veřejností obstarává jednou měsíčně listonoš, nesetká-li se ovšem po cestě s medvědem, co? :1:

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 6.9.18 13:24:37  

Medvědy nemáme a chodí k nám listonošky:4: Denně:1:

• Zidane
                    Zidane, 6.9.18 20:26:26  

Přičemž když jsi celý den doma, objevíš ve schránce oznámení o uložení zásilky na poště, protože "adresát nezastižen", že? :1:

• Zidane
                    Zidane, 6.9.18 20:28:41  

Nadává pošťák bačovi sídlícímu na salaši v horách:
                    "Bačo! Už mě nebaví chodit za váma každej měsíc s důchodem dvacet kilometrů na salaš! To si nemůžete zařídit bankovní účet, aby vám chodil důchod do banky?"
                    "Mě neser, mladej! Nebo si předplatím denní tisk!"

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 6.9.18 22:58:00  

čověče, já mám s pošťačkama tak výbornej vztah, že mi vždy dopředu volaj, když mi něco vezou, nekecám!

• Johan
    Johan, 31.8.18 14:19:54  

Los pohárů nám přiřkl takové týmy, jako je |Real, AS Roma, Zeni či Kjev. No, body budou přibývat velice těžko, zatím jsme s koeficientem 1,500 v této sezoně na 38. místě v Evropě a to ještě můžeme děkovat přímé účasti Plzně v LM, za kterou jsou automaticky 4 body - což znamená, že Plzeň sama se ziskem 0,800 podílí na koeficientu více než polovinou, aniž by ještě hrála. Bohužel, dva týmy už venku. Každý získaný bod bude hodně důležitý!!!

• Zidane
      Zidane, 31.8.18 19:33:56  

To jo, letos bude asi koeficient trpět :9:

• Johan
    Johan, 27.8.18 14:14:54  

Liga má za sebou šest kol a celkem očekávaně se v popředí drží silná trojka Slavia, Sparta a Plzeň a s nimi neočekávaně drží krok už jen Baník. Plzeň jediná bez ztráty, i když některá její jednogólová vítězství mají podivnou pachuť, Slavie dominuje herním projevem a klopýtnutí si dovolila zatím jen jednou, trochu pokulhává Sparta, dvakrát ztratila vítězství v posledních fázích zápasu a to by se stávat nemělo. V příštím kole bonbónek v podobě střetu Slavie s Plzní, tady by mohla Sparta využít šance a částečně srovnat krok. Asi nejhorší začátek v historii zažívá Dukla a bude se z toho těžce dostávat. Zatím nula. I když Karviná s Opavou naznačují, že v tom Duklu nenechají samotnou.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 23.8.18 11:48:08  

:7: :7: :7:Řepka u soudu vyfasoval trest za falešné erotické inzeráty: Půl roku odnětí svobody:7: :7: :7:

• Zidane
      Zidane, 23.8.18 18:59:11  

Docela síla, ale může si za to sám.

• Johan
    Johan, 14.8.18 13:44:09  

Tak dneska jde Slavie do boje, tak jí přejme, ať jí to vyjde !!!

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 14.8.18 14:23:18  

Krásnej dvojsmysl, ty filuto:4:

• Johan
        Johan, 14.8.18 14:40:33  

Každý získaný bod je pro náš fotbal dobrý a ty, jako sparťan musíš pokorně uznat, že na úspěchu ostatních může vydělat i Sparta, stejně, jako v minulosti sparťanské body pomáhaly jiným našim týmům - tedy, když bude vysoký koeficient, mohou se mistři naší ligy vyhnout nepříjemným Suboticím a podobným týmům a bojovat třeba přímo ve skupině LM a to jde především. Letos Sparta moc nepřispěla, ale příště může být všechno jinak - body se sčítají a je vcelku jedno, kdo je posbírá. Za dva, za tři roky bude možná Sparta vděčná koeficientu, že si užije opět slavné zápasy v LM. Přejme a bude nám přáno !

• PepikHnatek
          PepikHnatek, 14.8.18 17:17:24  

Já to ale nemyslel spatněš, jen jsem tam viděl dvojsmysl, tak jsem to napsal:4:
          Pokud bych to měl měřit statisticky, tak Sparta zatím STÁLE od rozdělení federace přispěla do koeficientu největší porcí! To že se teď nedaří je věc druhá, ale ještě nedávno byla JAKO JEDINÁ 2x po sobě dvě sezóny na jaře v Evropě a sbírala body do koeficientu jak vzteklá.

• Johan
            Johan, 15.8.18 10:05:48  

Každý bod je dobrý, včerejšek ukázal, že se body proti protěžovaným zemím těžko sbírají, na remízu to ze strany Slavie bylo. Nerad kritizuji rozhodčí, neviděl jsem celý zápas, takže nejsem ovlivněn neuznaným gólem Slavie, přesto jsem viděl až příliš vysoká procenta rozhodčích pro domácí, s takovým evropským přístupem je jedno, jestli video ano nebo video ne. Na druhou stranu bylo vidět, že Slavie herně stačila, věřím, že i Sparta na tom bude podobně, i když se u ní kvalita rodí pomaleji, příští rok to třeba bude zase sparťanská jízda ! Pořád se v koeficientu pohybujeme hodně vysoko, škoda, že Trnava nesebrala body Srbům, ti se zezadu na nás začínají nebezpečně tlačit. Tak snad ta jejich Subotica aspoň vypadne :1:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 4.8.18 19:27:31  

3 zápasy Jablonec odehrál, má jeden bod.
    Dožije se Rada EL?

• Johan
    Johan, 31.7.18 13:43:42  

Poháry se nám rozjely už během MS a první kola máme za sebou, skvěle začaly v pohárech slovenské týmy, týmy ze Srbska a Skotska a překvapivě i zástupci úplného nováčka v evropských soutěžích , Kosova. Pohárový maratón je ovšem teprve v plenkách a všechno bude jinak. Z našich týmů se v pohárech prezentovala pouze Sparta, jejíž výkon stál itala místo. Subotica rozhodně nepůsobila dojmem nějakého silného týmu, ale to, co předvedla v Srbsku Sparta, to byl prostě průser. Když se to sečte s mizerným jarem a nijak skvělým loňských podzimem, s nákupy spousty hvězd a s mizením mladých nadějí ze Sparty ...Sparta prostě válí :9:

• Zidane
      Zidane, 31.7.18 13:49:55  

Z našich týmů se v pohárech prezentovala pouze Sparta, jejíž výkon stál itala místo.

Itala? :7: :1:

• Johan
        Johan, 31.7.18 14:12:33  

Hapala ..no, to já mám ještě pořád itala v hlavě, bo jsem žádnou změnu nevypozoroval ... :1: :1:

• Johan
    Johan, 31.7.18 13:20:34  

Začátek ligy v letních parnech zastihl velkou trojku v dobrém rozmaru, zatím bez ztráty kytičky jak Slavia, tak i Plzeň se Spartou, i když jen Slávia zatím může být spokojena i s hrou. Šokující statr Jablonce a Mladé Boleslavi. Jinak liga v novém - uvidíme, jaký bude přínos nadstavbové části. Nejsem tomu příliš nakloněný, ale možná to bude mít nějaký smysl.
    Práva na vysílání zápasů v podstatě vygumovala fotbal na ČT. Jistě, dnes prostě vládnou peníze. Raději to nebudu komentovat, nemyslím si, že to je zcela v pořádku, ale stejně to neovlivním. Navíc česká liga zase nenabízí natolik atraktivní fotbal, aby se z toho dělala tragedie - tak klidně mohlo být na O2 všechno :1: Je mi líto starších lidí, kteří se v tomto kolotoči příliš neorientují a teď je čeká opětovný boj s novými televizory, settopboxy, i s programy, na které byli zvyklí, ale jistě, to už nějak doklepou.

• Johan
    Johan, 16.7.18 13:38:56  

MS je na konci, v přípravných zápasech jihoamerické týmy vyučovaly Evropu, no nakonec všechno jinak. Nadchlo mě několik zápasů, zejména hned na začátku pyrenejské derby, a asi nejvíc Japonsko s Belgií, to byl masakr! No, tak teď uvidíme, jak se dívali naši prvoligoví plejeři a jestli nám předvedou podobné kousky. Liga se začátkem v půli července, to bude dlouhá sezona!

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 14.7.18 23:42:21  

https://www.livesport.cz/zapas/8z9isAUa/#prehled-zapasu
    https://www.livesport.cz/zapas/GUJnn49n/#prehled-zapasu

Nejsou tyhle zápasy v přípravě zbytečný:7: :8:?

• Zidane
      Zidane, 15.7.18 11:24:07  

Pro silnější tým je to zápas k ničemu, takovej příjemnější trénink, ale pro ten slabší je to svátek - kdy si tým odněkud ze čtvrté ligy jinak zahraje s prvoligovým? A že dostane dvacet fíků a soupeř se ani nezapotí? Ale zahrajou si, maj na to třeba památku, jak se před zápasy měněj vlaječky - pro ty (polo)amatéry je to prostě zážitek bez ohledu na výsledek. Akorát si říkám, že je ti silnější mohli nechat dát si čestnej úspěch, aby byl zážitek ještě větší :4:

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 15.7.18 11:33:07  

Všimni si, když koukneš do historie vzájemnejch zápasů, že spolu tito dva soupeři hrají vždy v červenci před začátkem sezóny. No já nevim, jestli to fakt není zbytečný, pozvat si pravidelně soupeře, kterýmu nadělím dvoucifernou rychtu...:8:

• Zidane
          Zidane, 15.7.18 11:49:50  

Takovej lepší trénink, vědí, že to není vyloženej trénink, ale zápas, ovšem stačí jim stejně tréninkové tempo :1:

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 15.7.18 11:50:53  

a to je z hlediska přípravy špatně!

• Zidane
              Zidane, 16.7.18 17:18:21  

Jeden zápas se nezblázní, pokud to mají něco jako spolupráci.

• Johan
          Johan, 16.7.18 13:32:19  

může to být nějaká forma spolupráce obou klubů, silnější tým to vezme jako trénink, zápas je vždy lepší než trénink.

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 16.7.18 16:16:39  

no pokud je zápas v nižším tempu než trénink, tak není...:8:

• dave.arnold.kryton
              dave.arnold.kryton, 18.7.18 12:59:45  

v tom asi nebudeme zajedno, hra je vždy pestřejší a přináší nečekané situace, je vždy lepší než trenink ! Samozřejmě, pokud je to hra pro hru, pokud to někoho nebaví, ať jde koulet gorodki.

• Zidane
                Zidane, 18.7.18 14:45:30  

Asi tak. U soupeře nevíš, co udělá, jen předpokládáš. Spoluhráče a jejich tréninkové "zvyky" už tak nějak znáš a operuješ s tím.

• PepikHnatek
                PepikHnatek, 22.7.18 12:52:46  

já to takhle vidím no...třeba Baník si těsně před ligou pozval třetiligovej tým:8: Asi potřeboval zvednout sebevědomí, protože předtím prohrál s druholigovým Prostějovem, který de facto je v druhý lize nováček, takže vlastně taky s třetiligoovým:1:

• Zidane
            Zidane, 16.7.18 16:56:54  

Taky si myslím.

• Zidane
      Zidane, 16.7.18 18:45:44  

https://www.sport.cz/fotbal/ostatni/clanek/1006358-brankarsky-trapas-roku-golman-vubec-nechytal-a-je-hitem-internetu.html

Když třeba Chorvat Nikola Vlašič zvyšoval na 20:0, gólman soupeře se ani nenamáhal zasáhnout a proti střelci se otočil zády.

Kdyby se na to takhle hráč vyflákl někde v okresním přeboru, dostane od trenéra čočku a týden vybíhá tribunu ve sprintu a pokud by stadion tribunu neměl, tak nejbližší krpál...