Fotbal

Otevřená diskuze | Kategorie: Sport
Johan (2018-06-21 13:59:57)PepikHnatek (2018-06-18 20:44:29)Zidane (2018-06-03 17:58:14)
Fotbal
Založeno: 5. 8. 2017 | Příspěvků: 163 | Členů: 3
Správci: Johan (hlavní), PepikHnatek

TOMÁŠ ROSICKÝ

POKLONA !

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Johan
    Johan, 21.6.18 13:59:57  

Otvírací zápas MS nás gólově namlsal, k tomu se přidal jako bonbónek zápas Portugalska a Španělska a tím nějak gólové hody skončily ..A to se ještě o spoustu gólů postaraly pokutové kopy. No, třeba se to zlepší :1:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 3.6.18 17:48:56  

Sparťanky jsou mistryně ligy!

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 31.5.18 14:57:16  

https://www.sport.cz/fotbal/la-liga/clanek/994081-sok-v-madridu-zidane-po-zlatem-hattricku-v-lize-mistru-jako-trener-realu-konci.html#hp-sez

Nechápu. Nerozumím! Jsem v šoku!

• Zidane
      Zidane, 31.5.18 14:59:44  

Takové to "už jsem s týmem dokázal, co šlo, nemám motivaci pokračovat dál, chci změnu"? Taky nechápu, ale každej jsme nějakej.

• Johan
      Johan, 1.6.18 09:30:33  

může trénova žáky, tam bude mít motivaci vždycky :1:

• johnny2
        johnny2, 3.6.18 17:46:06  

Moc dobře řečeno hahah.

• michalhopek
    michalhopek, 28.5.18 11:44:11  

Zdravím fotbalové nadšence,
    nevíte poradit program, kde je možné sledovat velké zápasy (např. El Clásico) v HD kvalitě?

• Zidane
      Zidane, 28.5.18 15:25:15  

Na netu? To nevím.

• barbar-s
      barbar-s, 21.6.18 13:04:09  

Digi TV mám právě kvůli sportovním programům v HD kvalitě, mám dokoupený balíček sportovních programů

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 27.5.18 10:05:40  

Madrid je středobodem evropského fotbalu!
    Atletico vyhrálo EL, Real LM.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 17.5.18 11:59:55  

Neuvěřitelný závěr naší ligy pokračuje v sobotu předposledním kolem, kdy se tabulka neuvěřitelně rozdělila. Prvních 8 týmů je českých, zbylých šest moravských. A právě VŠECHNY moravské kluby svedou líté boje vzájemnými zápasy o sestup. Poslední Brno hraje s dvanáctou Jihlavou, patnáctá Karviná se čtrnáctou Ostravou a jedenácté Slovácko se třináctým Zlínem. Po tomto kole bude o maličko jasněji kdo sestoupí o patro níž a nahradí tak Opavu s Příbramí! Největší emoce budou stoprocentně v Karviné, na to vsadím cokoliv.

Ale ani na špici tabulky to není nezajímavé! Druhá Slavia hostí čtvrtý Jablonec, pátá Sparta třetí Olomouc. Jde o hodně, evropské poháry, třetí tým postupuje přímo do EL!

• Zidane
      Zidane, 17.5.18 12:21:46  

Spíš zápasy o záchranu než o sestup, ne? :1: To mě totiž baví, když hráč, trenér nebo komentátor řekne "hrajeme o sestup" - to jako "já chci sestoupit!" - "Ne, já chci sestoupit!!!" a bijou se o to, kdo spadne? Já bych teda hrál o záchranu, ale to jsem holt já :1: :1: :1:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 13.5.18 18:15:34  

Poslední bundesligová bašta padla.
    Hamburg který nikdy nesestoupil i přes včerejší výhru 2-1 nad Mönchengladbachem /kdy dohrával zápas 20 minut o desíti!/ poprvé v dějinách klubu i bundesligy sestupuje.
    Zachránit ho mohla prohra Wolfsburgu v zápase s 1.FC Köln, to by skončil na 16.místě a šel by alespoň do baráže, ale nestalo se tak.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 11.5.18 10:19:58  

Jsem velmi zvědav, co toto kolo přinese!

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 7.5.18 15:16:20  

3 kola do konce ligy a o ničem není rozhodnuto!
    Plzeň, které nyní stačila remíza k titulu, najednou potřebuje 4 body /za předpokladu že by Slavia vše vyhrávala, což je nepravděpodobný, ale.../!
    Důvodem jsou vzájemné zápasy se Slávií.
    Baník je poprvé na nesestupový příčce, má podobné skóre jako Karviná /-4/ ale více nastřílených branek.
    Boleslav si ztrátou dvou bodů hodně zavařila, tohle utkání ji může hodně mrzet,
    Stejně teoreticky i Baník, Baroš měl na noze 3 body, ale nedal penaltu!
    Představa že by tato neproměněná penalta, způsobila pád Baníku do 2.ligy a Baroš by tak ukončil kariéru, pádem svého milovaného klubu o patro níž, je velkým varováním a možným scénářem zároveň.
    Mezi patnáctou Karvinou a desátým Slováckem jsou stále jen 3 body! Osobně tipuju na sestup Jihlavu, což je paradox vzhledem k tomu jak s Jabloncem vlétla do Jara a až jejich vzájemný zápas ukončil její jarní neporazitelnost.
    No a čelo tabulky to samé. Jedno kolo nechce titul Slávia, další kolo Plzeň. Co se Evropy týče, Liberec pomalu vyklízí pole, poslední šanci má nyní na Baníku, ale tam to na 3 body nevypadá...
    Sparta nyní v Jihlavě "musí" a pak hraje utkáni pravdy doma s Olomoucí a končí na Bohemce, což není los nic moc.
    Jablonec a Slávia hrají finále MOLu kde taky musí uprostřed týdne roztříštit své síly!
    STÁLE NENÍ NIC ROZHODNUTO, tohle tady nepamatuju mnoho desítek let, takovej finiš, na obou pólech tabulky, podotýkám!

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 7.5.18 15:05:07  

Trocha opětovných Hnátkových statistik:
    Dvojutkání ASR-LIVE bylo nejvíc úrodné semifinále v dosavadní historii Ligy mistrů-13 gólů!
    A ty šílený výsledky 5-2 a 2-4, to hovoří za vše!

• Johan
    Johan, 7.5.18 13:43:28  

V pohárech hodně rozruchu z výkonu rozhodčích, jak AS Roma, tak i Bayern mají na co vzpomínat a poškozeným byl i Salcburk, takže tři čtvrtiny zápasů s průserem. V lize se pořád všichni nějak zachraňují, jen Brno ne. A šlágr Slavie s Plzní nepřekvapil. Plzeň může jen děkovat za mimořádně vydařený podzim, titul už uhraje, ale s pachutí něčeho hořkého. Baník stále bojuje a najednou je ohrožených, jak píše pan Hnátek, hafo týmů...asi to nakonec vyhraje Karviná, ale ani Baník ještě není ze hry ! No pro Boleslav přímo ostudné jaro. Jestli Sparta nakonec urve to 3. místo, bude to pro český fotbal dobře. Je otázka, co s fotbalem, který naše týmy předvádějí, chceme ubojovat v Evropě.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 3.5.18 08:51:51  

https://www.youtube.com/watch?v=ddwTLCUyDFY

Tahle chyba vejde do dějin.
    Tohle kdyby mi udělal u nás v Houslicích náš brankář Karel, tak ho pověsím za koule do průvanu.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 2.5.18 21:40:50  

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/fotbalista-pergl-zemrel-ve-veku-40-let-za-spartu-si-zahral-i-s-milanem-ci-arsenalem-46385?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 23.4.18 09:38:43  

Příští kolo domácí ligy bude velmi zajímavé co se vyjasnění sestupujících týmů týče, bude se to lámat. Třináctá Dukla si to rozdá s posledním Brnem, čtrnáctá Jihlava s dvanáctou Boleslaví. Mezi čtrnáctou Jihlavou a devatým Zlínem je rozdíl pouhých 3 bodů!!!! Je masakr jak vlastně celý jaro týmy od 9 přičky nemají v boji o záchranu nic jistýho! Závěr soutěže bude nesmírně zajímavý a to nejen dole le i nahoře, jde se o Evropu stále pere 6 týmů! Takovej ročník tady dlouho nebyl, statistiky v tomto hovoří jasnou řečí!

• Zidane
      Zidane, 23.4.18 22:58:51  

No hlavně nekřič, i Spartě jde o poháry a znáš Baník, na Spartu se vždycky hecnou, vyhrajou a pak prohrajou se Slováckem či jinou Jihlavou... hlavně vyhrát v Ostravě, hlavně to.

• johnny2
      johnny2, 29.4.18 01:19:40  

Už se nemůžu dočkat,letos celkem zajímavý fotbálek :)

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 17.4.18 16:00:26  

Mno, Baník ani Jihlava rozhodně nejsou nejúspěšnější týmy jara, zde si dovolím oponovat. Baník získal za poslední 4 utkání 10 bodů, což je téměř tolik jako za předešlých 20 kol, kdy získal bodů 12. Nejúspěšnější bodově na jaře je nyní stále Jablonec. Určitě závěr soutěže jak na čele, tak na chvostu bude zajímavý!

Co se Evropy týče, tak lze s ironií říct, že Real i Barca jsou jako Sparta! Oba prohospodařily tříbodový náskok, nicméně Real to nakonec uhrál na tu ne-penaltu. Famózní týden to opravdu byl, Nepostup Barcy i ManC málokdo čekal! A i v EL se děly věci. Fotbal je krásná hra, vo tom ani potom!

• Zidane
      Zidane, 17.4.18 17:24:47  

Říká "mezi nejúspěšnějšími", netvrdí, že nejúspěšnější. Spíš jde o to, že do těchto dvou by to těžko někdo řekl.

• Zidane
      Zidane, 3.5.18 16:04:44  

Třígólový náskok, ne tříbodový. Ale to je detail :-)

• Johan
    Johan, 17.4.18 15:17:25  

A těšíme se na zápas víkendu : SPARTA - JABLONEC !!!

• Johan
    Johan, 17.4.18 15:09:02  

Pohárové odvety tentokrát překonaly všechna očekávání a opravdu se děly věci. Vyřazením Barcelony skvělým představením AS Řím to začalo, překvapivé bylo i vítězství Liverpoolu i ve druhém zápase s nadupaným Manchesterem City, představení pokračovalo i druhý den dalším famózním obratem dalšího italského týmu s kaňkou v podobě penalty v nastavení, a ve čtvrtek v EL skvělá představení pokračovala, CSKA vedl už 2:0 a Arsenal se v tu chvíli určitě třepal a neskutečný obrat tentokrát na úkor italů předvedl Salzburk, ve Franci Lipsko počátečním gólem už téměř slavilo a i zde K.O. od Marseille - prostě famózní pohárový týden !!!
    A co naše liga ? Zdá se, že o legraci v naší soutěži není nouze, Plzeň dělá vše proto, aby se stala tragédem Evropy, prohýřit 14 tibodový náskok a to se soupeři, kteří rovněž nijak neexcelují, to se hned tak nevidí. V jarní tabulce jsou mezi nejvýše postavenými týmy Baník s Jihlavou, oba týmy po podzimu byly jasně na odpis..no, ale vše se ještě může vrátit do normálnu, Plzeň má stále ještě 5 bodů náskok a oba zmíněné kluby ještě jistotu záchrany nemají. Ovšem namočených týmů je celkem osm v šesti bodech, tam bude ještě tlačenice !!!! A to to před jarem vypadalo, že naše soutěž bude pěkná nuda :1:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 4.4.18 21:21:09  

Pro ty co nemají v lásce génia z Madridu, pár statistik:

Rekordy CR7 Nejvíce gólů v Lize mistrů: 119
    Nejvíce gólů v sezóně Ligy mistrů: 17 (2013/14)
    Nejvíce triumfů v Lize mistrů: 4 (společně s Iniestou a Seedorfem)
    Jediný hráč, který skóroval ve třech finálových zápasech Ligy mistrů.
    Jediný hráč, jenž skóroval ve všech šesti zápasech základní skupiny Ligy mistrů.
    Jediný hráč, který vstřelil gól v deseti zápasech Ligy mistrů v řadě.

Poznámka pro nové členy-urážky, vulgarity ani nic jiného, tu trpět nebudeme! Nejdřív se smaže příspěvek, pak druhý, potom diskutník z tohoto fóra:4:

• Zidane
      Zidane, 5.4.18 00:25:25  

génia z Madridu,

Tři písmenka ti tam chyběj, ale nechám toho, v tomhle se neshodneme, vím :4:

• Zidane
        Zidane, 5.4.18 00:26:36  

A sorry, ale musel jsem, už se na JEHO adresu (radši) vyjadřovat nebudu :1:

• Johan
      Johan, 17.4.18 15:15:25  

Statistiky jsou čísla, oblíbenost je věc srdce, sympatií a nemusí se vždy ani ten nejlepší fotbalista zamlouvat všem - samozřejmě respekt před vším, co Ronaldo dokázal, spolu s Messim jsou v období posledního desetiletí těmi nejlepšími, ale já měl rád nejvíc Johana :1:

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 4.4.18 14:07:07  

toto je forum pro mě

• Johan
    Johan, 4.4.18 10:47:47  

Rozehnal ukončil kariéru - fotbalově se mi moc líbil.

• Johan
    Johan, 4.4.18 10:22:06  

Aprílové kolo naší nejvyšší domácí soutěže opravdu pobavilo. Naše tři superkluby se předháněly v tom, kdo si utrhne větší ostudu a to vše se soupeři, kteří na jaře působí velmi matným fotbalovým dojmem. U Sparty tradiční kolaps ve druhé půli, Plzeň dokázala prohýřit přesilovku a Slávie se netrefila ani z penalty. Baník poprvé na jaře vyhrál a asi doufá, že to ještě půjde zachránit, no nevim. Kdyby se rozhodčí nebáli pískat hru na zemi v pokutovém území, tak měla Jihlava hodně zajímavý trestňák a kdoví...? Jaro zatím v režii Jablonce - žádné velké nákupy, žádná světová jména a jde to - Jablonec zatím bez ztráty bodu - super!!!

• Zidane
    Zidane, 2.4.18 22:45:56  

https://www.sport.cz/fotbal/evropske-ligy/clanek/976138-majitel-paok-nesmi-tri-roky-na-fotbalove-stadiony.html#article-artcl

No, jestli má na stadionu i kancelář, tak to má blbý :1: :1: :1:
    Jinak ale, pokud fakt vběhl na trávník, souhlas. Potrestat. O výši trestu bychom se mohli bavit, ale každopádně potrestat. Na trávník ať můžou vběhnout jen fanoušci po posledním ligovém kole/při oslavě titulu či podobného úspěchu, kdy se s tím tak nějak počítá či by počítat mělo. Jinak prostě ne.

• Johan
    Johan, 28.3.18 13:23:30  

Po ligovém videonevideokole přišla repre přestávka, ve které si týmy chystají své zbraně na letošní MS. Souboj Evropy s jihoameričny dopadl prachbídně a nic na tom nemění ani vysoké vítězství Španělska na Argrntinou 6:1.

Rusko - Brazílie 0:3
    Itálie - Argrntina 0:2
    Francie - Kolumbie 2:3
    Česko - Uruguay 0:2
    Švédsko - Chile 1:2
    Dánsko - Chile 0:0 - konečně někdo
    Wales - Uruguay 0:1
    Německo - Brazílie 0:1

A sláva

Španělsko - Argentina 6:1

V šesti z devíti zápasů nedali evropané gól. Rusko při losu na MS bylo jako domácí nasazeno, ale figurovalo v té době na nejhorší příčce světového žebříčku všech účastníků - říkal jsem si, že to je tím, že nehrálo kvaldu, no, viděl jsem oba zápasy a možná to není tím. Naši porazili Čínu, ta však dostala ve dvou zápasech 10 branek a asi nebude patřit mezi silné protivníky. Varování pro celý svět přichází z Brazílie, skvělá obrana a velice kompaktně působící tým. Španělsko jsem neviděl, ale asi spolu s Brazílií bojují o pozici největších favoritů MS !!!

• Zidane
      Zidane, 30.3.18 05:53:50  

PObavil clen.putinovy.revolucni.gardy nebo jak ten nick přesně je, když dal do Vtipů to, že jsme prohráli s Uruguayí, že to je strašná ostuda a tak... sportovní analfabet, co k tomu říct. Příště se nám vychechtá, že jsme v hokeji prohráli s nějakou trapnou Kanadou, ne? :1: :1: :1:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 16.3.18 09:59:35  

Souboj Jihlavy s Jabloncem bude zajímavej, oba týmy na jaře ještě neprohrály!
    Derby nikdy favorita nemá, statistiky hovoří jasně, postavení v tabulce nikdy nic neznamenalo i když týmy od sebe dělilo třeba 12 míst!
    Dukla je na jaře marná, pokud Baník neudělá 3 body, tak je mrtvej, no.
    Lipsko tipuju že prohraje, byť jen o gól, ale forma obou týmů je odlišná.

• Johan
    Johan, 16.3.18 08:22:05  

V sobotu nás čeká derby Sparty se Slavií, oba týmy jsou v podobné situaci, kdy v létě hodně investovaly a Slavia určitě dokázala lépe zužitkovat hráčský materiál, no derby nikdy nemá jasného favorita a Sparta oživená novým trenérem může překvapit. Utkání poslední záchrany absolvuje Baník, který hraje se zatím velmi nevýraznou Duklou a vyhrát prostě musí. Pro Duklu by porážka ovšem mohla taky znamenat, že se může na konci jara spolu se svým soupeřem poroučet z nejvyšší soutěže.
    Osobně jsem hodně zvědavý na to, jestli Jihlava prodlouží svou neuvěřitelnou sérii, Jablonec také vypadá na jaře dobře - takže zcela otevřený zápas. Víkend nabídne i bonbónek v Německu - utkání Lipsko-Bayern. Východoněmecký tým sice v posledních týdnech trochu pokulhává, ale hraje doma a určitě to bude velký boj. Objektivně musím říct, že v Petrohradě mě zase tým Lipska nijak neoslnil, solidní výkon, ale Bayern v současné době zase válí.

• Johan
    Johan, 16.3.18 08:11:49  

EL - poslední náš účastník v EL zaslouží pochvalu, o postup se hráči Plzně rvali až do konce a odcházejí se vztyčenou hlavou. Zápas měl tempo a určitě potěšil naše fanoušky i přes ten smutný konec. Salcburk zcela vymazal hochy z Dortmundu a celý zápas byl opět lepším týmem, výsledek 0:0 je pro německý tým hodně milosrdný. Víc jsem čekal od Zenitu, ale vedoucí gól Lipska v podstatě rozhodl a i když Zenit odpověděl nádhernou brankou, bylo to nakonec všechno. Překvapila výhra CSKA v Lyonu, ale ruské a ukrajinské týmy to tak mají - doma někdy bída a venku hody. Jsem zvědavý na los - pikantní by asi byl souboj Lipska se Salcburkem, to by mohlo být hodně zajímavé.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 13.3.18 14:31:35  

https://souteze.fotbal.cz/brankar-petr-cech-zlikvidoval-penaltu-a-ma-200-nulu-v-premier-league/a7336

Je to frajer, borec a...sparťan:4:

• Johan
    Johan, 5.3.18 13:08:23  

Ve čtvrtek nás čeká zápas Plzně se Sportingem. Sporting není úplně top v Evropě, ale je to tým s tradicí. Plzeň bude muset podat velmi odvážný výkon, aby dovezla hratelný výsledek.
    Těšíme se na zajímavý souboj v LM mezi Tottenhamem a Juventusem, v EL může být hodně napínavý souboj zlepšujícího se milánského AC s kulhajícím Arsenalem, utkání Salcburku s Dortmundem a také Lipska se Zenitem.

• Johan
    Johan, 5.3.18 12:59:20  

Úvod jara české ligy je poněkud rozpačitý, úroveň zápasů mizerná a k tomu mizerné počasí. Smutný pohled na Baník, který mohutně posiloval, tradiční jarní průser Zlína, bídné Teplice, mrtvá Dukla, a vedoucí týmy s nečekanými neúspěchy... sluníčko září snad jenom v Jihlavě, která dostala pod tlak týmy v dolní polovině tabulky, takže teď se třese i Mladá Boleslav, Zbrojovka , Dukla, no a Baník to pomalu může balit. Balit, jak se zdá, bude i Ital ve Spartě.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 4.3.18 14:51:39  

https://www.sport.cz/fotbal/serie-a/clanek/968621-fotbalista-astori-nahle-zemrel-kratce-pred-utkanim-serie-a-se-dnes-hrat-nebude.html#hp-sez

Kolikátej to je fotbalista, který za posledních 10 let zemřel na problémy se srdcem:8: :10:?

• Johan
      Johan, 5.3.18 12:50:49  

V posledních letech jsem to zaregistroval několikrát :9:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 3.3.18 12:59:33  

Neymar z PSG až na 3 měsíce mimo...!
    Všímáte si někdo že jakmile hráč, který stál miliardy/což je šílený, ale taková je doba/ odejde jinam, do půl roku je jisté že se dlouhodobě zraní?
    Viz Pogba, Ibrahimovič a další?

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 20.2.18 10:20:32  

Baník dojel na to na co Sparta na podzim, přílišný příliv nových hráčů i fakt že z nich většina nastoupila do zápasu se Slováckem, ta nesehranost musela být znát.
    Boleslav tlačila celý zápas a pak v nastavení neuhlídala Wagnera který ji ztrestal, taková utkání prostě občas bývají, že to nemá logiku. V Olomouci nikdo nechtěl prohrát, osobně jsem čekal že Berbrův kůň Zelinka zatlačí Plzni víc a že Plzeň o gól vyhraje. Sparta klasika, jak dá rychlý gól, tak se zatáhne a nechá hrát ve druhý půli soupeře:8: Chybí mi tu poznámka o šoku z Jihlavy, přece jen by se to tu mělo zmínit, pokud klub s neomezeným rozpočtem v lize prohraje s posledním, tak je to megaostuda a zmínit se to tu prostě musí. O poznámce se soustředěními ve Španělsku a jiných teplých destinacích naprosto souhlasím, podle mě to mají hráči spíše "za odměnu" byť je to vzhledem ke stavu českých hřišť kontraproduktivní, to je bez debat. Uvidíme co přinese další kolo.

• Johan
    Johan, 19.2.18 10:04:18  

1. liga - 1. jarní kolo.

Zklamání - Baník, čekal jsem, že posilněný tým nebude mít problém, šok v Boleslavi. Příšerné počasí v Jihlavě, ovšem jaký termín si nejvyšší soutěž nastavila, takové počasí má - v únoru prostě mrzne a padá sníh. Souboj prvních dvou týmů tabulky a střelecký koncert : 1:2 střely na bránu ve prospěch Plzně. Nováčci v dresu Sparty skórovali, ovšem komentáře na zápas hovořily o lepším Liberci ve druhé půli. Celkový dojem z 1. kola - mizerné počasí, mizerná střelba. Zůstává trochu záhadou, jaký smysl mají soustředění týmů ve Španělsku a podobných lokalitách, když ostré zápasy se pak hrají měsíc v mrazu.

• Zidane
      Zidane, 20.2.18 13:24:43  

Přesně. Kdyby na podzim nepředehrávali jen šestnácté kolo, ale klidně i sedmnácté, byl by to dle mě dobrej nápad.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 3.2.18 11:46:27  

No, těch gólů na Afrackém šampionátu bylo jak šafránu, rekord byl v jednom zápase tuším 3-1, jinak nuda nuda šeď šeď. WSloni mě zklamali nejvíc, 2 prohry jedna remíza ve skupině a že se "nějakej" Súdán dostane tak daleko je pro mě šokem. To co píšeš Johane, je pravda v každým řádku, naprostej souhlas!