Fotbal

Otevřená diskuze | Kategorie: Sport
PepikHnatek (2018-08-17 08:52:12)Johan (2018-08-15 10:05:48)Zidane (2018-08-04 20:03:59)
Fotbal
Založeno: 5. 8. 2017 | Příspěvků: 203 | Členů: 3
Správci: Johan (hlavní), PepikHnatek

TOMÁŠ ROSICKÝ

POKLONA !

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Johan
    Johan, 14.8.18 13:44:09  

Tak dneska jde Slavie do boje, tak jí přejme, ať jí to vyjde !!!

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 14.8.18 14:23:18  

Krásnej dvojsmysl, ty filuto:4:

• Johan
        Johan, 14.8.18 14:40:33  

Každý získaný bod je pro náš fotbal dobrý a ty, jako sparťan musíš pokorně uznat, že na úspěchu ostatních může vydělat i Sparta, stejně, jako v minulosti sparťanské body pomáhaly jiným našim týmům - tedy, když bude vysoký koeficient, mohou se mistři naší ligy vyhnout nepříjemným Suboticím a podobným týmům a bojovat třeba přímo ve skupině LM a to jde především. Letos Sparta moc nepřispěla, ale příště může být všechno jinak - body se sčítají a je vcelku jedno, kdo je posbírá. Za dva, za tři roky bude možná Sparta vděčná koeficientu, že si užije opět slavné zápasy v LM. Přejme a bude nám přáno !

• PepikHnatek
          PepikHnatek, 14.8.18 17:17:24  

Já to ale nemyslel spatněš, jen jsem tam viděl dvojsmysl, tak jsem to napsal:4:
          Pokud bych to měl měřit statisticky, tak Sparta zatím STÁLE od rozdělení federace přispěla do koeficientu největší porcí! To že se teď nedaří je věc druhá, ale ještě nedávno byla JAKO JEDINÁ 2x po sobě dvě sezóny na jaře v Evropě a sbírala body do koeficientu jak vzteklá.

• Johan
            Johan, 15.8.18 10:05:48  

Každý bod je dobrý, včerejšek ukázal, že se body proti protěžovaným zemím těžko sbírají, na remízu to ze strany Slavie bylo. Nerad kritizuji rozhodčí, neviděl jsem celý zápas, takže nejsem ovlivněn neuznaným gólem Slavie, přesto jsem viděl až příliš vysoká procenta rozhodčích pro domácí, s takovým evropským přístupem je jedno, jestli video ano nebo video ne. Na druhou stranu bylo vidět, že Slavie herně stačila, věřím, že i Sparta na tom bude podobně, i když se u ní kvalita rodí pomaleji, příští rok to třeba bude zase sparťanská jízda ! Pořád se v koeficientu pohybujeme hodně vysoko, škoda, že Trnava nesebrala body Srbům, ti se zezadu na nás začínají nebezpečně tlačit. Tak snad ta jejich Subotica aspoň vypadne :1:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 4.8.18 19:27:31  

3 zápasy Jablonec odehrál, má jeden bod.
    Dožije se Rada EL?

• Johan
    Johan, 31.7.18 13:43:42  

Poháry se nám rozjely už během MS a první kola máme za sebou, skvěle začaly v pohárech slovenské týmy, týmy ze Srbska a Skotska a překvapivě i zástupci úplného nováčka v evropských soutěžích , Kosova. Pohárový maratón je ovšem teprve v plenkách a všechno bude jinak. Z našich týmů se v pohárech prezentovala pouze Sparta, jejíž výkon stál itala místo. Subotica rozhodně nepůsobila dojmem nějakého silného týmu, ale to, co předvedla v Srbsku Sparta, to byl prostě průser. Když se to sečte s mizerným jarem a nijak skvělým loňských podzimem, s nákupy spousty hvězd a s mizením mladých nadějí ze Sparty ...Sparta prostě válí :9:

• Zidane
      Zidane, 31.7.18 13:49:55  

Z našich týmů se v pohárech prezentovala pouze Sparta, jejíž výkon stál itala místo.

Itala? :7: :1:

• Johan
        Johan, 31.7.18 14:12:33  

Hapala ..no, to já mám ještě pořád itala v hlavě, bo jsem žádnou změnu nevypozoroval ... :1: :1:

• Johan
    Johan, 31.7.18 13:20:34  

Začátek ligy v letních parnech zastihl velkou trojku v dobrém rozmaru, zatím bez ztráty kytičky jak Slavia, tak i Plzeň se Spartou, i když jen Slávia zatím může být spokojena i s hrou. Šokující statr Jablonce a Mladé Boleslavi. Jinak liga v novém - uvidíme, jaký bude přínos nadstavbové části. Nejsem tomu příliš nakloněný, ale možná to bude mít nějaký smysl.
    Práva na vysílání zápasů v podstatě vygumovala fotbal na ČT. Jistě, dnes prostě vládnou peníze. Raději to nebudu komentovat, nemyslím si, že to je zcela v pořádku, ale stejně to neovlivním. Navíc česká liga zase nenabízí natolik atraktivní fotbal, aby se z toho dělala tragedie - tak klidně mohlo být na O2 všechno :1: Je mi líto starších lidí, kteří se v tomto kolotoči příliš neorientují a teď je čeká opětovný boj s novými televizory, settopboxy, i s programy, na které byli zvyklí, ale jistě, to už nějak doklepou.

• Johan
    Johan, 16.7.18 13:38:56  

MS je na konci, v přípravných zápasech jihoamerické týmy vyučovaly Evropu, no nakonec všechno jinak. Nadchlo mě několik zápasů, zejména hned na začátku pyrenejské derby, a asi nejvíc Japonsko s Belgií, to byl masakr! No, tak teď uvidíme, jak se dívali naši prvoligoví plejeři a jestli nám předvedou podobné kousky. Liga se začátkem v půli července, to bude dlouhá sezona!

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 14.7.18 23:42:21  

https://www.livesport.cz/zapas/8z9isAUa/#prehled-zapasu
    https://www.livesport.cz/zapas/GUJnn49n/#prehled-zapasu

Nejsou tyhle zápasy v přípravě zbytečný:7: :8:?

• Zidane
      Zidane, 15.7.18 11:24:07  

Pro silnější tým je to zápas k ničemu, takovej příjemnější trénink, ale pro ten slabší je to svátek - kdy si tým odněkud ze čtvrté ligy jinak zahraje s prvoligovým? A že dostane dvacet fíků a soupeř se ani nezapotí? Ale zahrajou si, maj na to třeba památku, jak se před zápasy měněj vlaječky - pro ty (polo)amatéry je to prostě zážitek bez ohledu na výsledek. Akorát si říkám, že je ti silnější mohli nechat dát si čestnej úspěch, aby byl zážitek ještě větší :4:

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 15.7.18 11:33:07  

Všimni si, když koukneš do historie vzájemnejch zápasů, že spolu tito dva soupeři hrají vždy v červenci před začátkem sezóny. No já nevim, jestli to fakt není zbytečný, pozvat si pravidelně soupeře, kterýmu nadělím dvoucifernou rychtu...:8:

• Zidane
          Zidane, 15.7.18 11:49:50  

Takovej lepší trénink, vědí, že to není vyloženej trénink, ale zápas, ovšem stačí jim stejně tréninkové tempo :1:

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 15.7.18 11:50:53  

a to je z hlediska přípravy špatně!

• Zidane
              Zidane, 16.7.18 17:18:21  

Jeden zápas se nezblázní, pokud to mají něco jako spolupráci.

• Johan
          Johan, 16.7.18 13:32:19  

může to být nějaká forma spolupráce obou klubů, silnější tým to vezme jako trénink, zápas je vždy lepší než trénink.

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 16.7.18 16:16:39  

no pokud je zápas v nižším tempu než trénink, tak není...:8:

• dave.arnold.kryton
              dave.arnold.kryton, 18.7.18 12:59:45  

v tom asi nebudeme zajedno, hra je vždy pestřejší a přináší nečekané situace, je vždy lepší než trenink ! Samozřejmě, pokud je to hra pro hru, pokud to někoho nebaví, ať jde koulet gorodki.

• Zidane
                Zidane, 18.7.18 14:45:30  

Asi tak. U soupeře nevíš, co udělá, jen předpokládáš. Spoluhráče a jejich tréninkové "zvyky" už tak nějak znáš a operuješ s tím.

• PepikHnatek
                PepikHnatek, 22.7.18 12:52:46  

já to takhle vidím no...třeba Baník si těsně před ligou pozval třetiligovej tým:8: Asi potřeboval zvednout sebevědomí, protože předtím prohrál s druholigovým Prostějovem, který de facto je v druhý lize nováček, takže vlastně taky s třetiligoovým:1:

• Zidane
            Zidane, 16.7.18 16:56:54  

Taky si myslím.

• Zidane
      Zidane, 16.7.18 18:45:44  

https://www.sport.cz/fotbal/ostatni/clanek/1006358-brankarsky-trapas-roku-golman-vubec-nechytal-a-je-hitem-internetu.html

Když třeba Chorvat Nikola Vlašič zvyšoval na 20:0, gólman soupeře se ani nenamáhal zasáhnout a proti střelci se otočil zády.

Kdyby se na to takhle hráč vyflákl někde v okresním přeboru, dostane od trenéra čočku a týden vybíhá tribunu ve sprintu a pokud by stadion tribunu neměl, tak nejbližší krpál...

• Reckdyna
    Reckdyna, 10.7.18 20:52:30  

MS:
    Fandím Belgii.Doufám,že to nandá Francii,alespoň o 2 góly :4: :1:
    Když ne,tak se svět nezboří,--ale Frantikům určitě celkové vítězství nepřeji!

• dave.arnold.kryton
      dave.arnold.kryton, 11.7.18 14:59:05  

Škoda, ale zápas s Francií nezvládli, čekal jsem, že se víc prosadí :6:

• Reckdyna
        Reckdyna, 11.7.18 16:16:13  

Mohli zabojovat více,to je pravda :6:
        No uvidíme jestli je chytne Anglie,nebo Chorvati..Každopádně z těch tří,co jsou ještě ,,ve hře,,fandím Chorvatům :4: :15:

• Johan
          Johan, 16.7.18 13:33:35  

Chorvati by si zasloužili zlato, hodně překvapili.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 10.7.18 17:51:45  

https://www.sport.cz/fotbal/la-liga/clanek/1004846-prestup-leta-je-tady-ronaldo-odchazi-z-realu-madrid-do-juventusu.html#hp-sez

U mě dobrý, jsem danda jak Realu tak Juve:4:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 3.7.18 09:51:36  

https://www.sport.cz/fotbal/premier-league/clanek/1003029-pokazil-finale-ligy-mistru-a-byl-svetu-pro-smich-ted-bude-jednickou.html#hp-sez

Tohle kopyto jedničkou:7:? Takže Liverpool sestoupí:1:?

• Zidane
      Zidane, 3.7.18 13:42:37  

:1: :1: :1: Něco jako když jsem nedávno o nějakém druholigovém anglickém týmu, teď nevím název, četl, že chtěli angažovat Stramaccioniho :1: :1: :1:

• dave.arnold.kryton
        dave.arnold.kryton, 11.7.18 14:55:24  

Tak, prý je to inteligentní trenér, jenom se zdá být všude nepochopen :6:

• Zidane
          Zidane, 12.7.18 05:12:04  

Chtěl jsem říct něco o Hřebíkovi, jenže ten má úspěchy aspoň s mládeží, jestli má nějaké Štramák, tak o tom nevíme.
          On Hřebík odborník je, v hlavě to má, ale potíž je, že má diktátorský sklony a vysvětlování "proč to máš dělat? Protože jsem to řekl a jestli se zeptáš ještě jednou, kopneš si pode mnou nejdřív za měsíc!" mu může fungovat právě u mládeže, k dospělým už to chce jiný přístup.
          Však kde u dospělých měl nějaké úspěchy, krom prvního půl roku ve Spartě? A pak mu prodali Haška s Labantem a celej systém mu šel do háje? K čemu měl náhradníky, když nedokázal nahradit dva, byť klíčové, hráče?
          A od té doby mám pocit, že kde byl, tam bída s nouzí a prý když ho vyhodili z Dynama Moskva, tak majitel řekl, že "ten bordel, co po Hřebíkovi zůstal v kabině, bude dávat půl roku dohromady"... tolik k Hřebíkovi. Ale s mládeží úspěchy má, to je třeba přiznat. Jestli je má Štramák, tak někde v Itálii a tady se o tom neví :1:

• Johan
            Johan, 16.7.18 13:51:44  

Sestavení týmu je jako puzzle, podle hráčů sestavíš tým tak, abys maximálně využil u každého hráče jeho přednosti - předělávání hráčů k obrazu svému je vždy cestou do pekel. Na druhou stranu je třeba určit systém hry. Hřebíka jsem nesmírně obdivoval - hra pod ním dávala smysl. V naší kopané málokdy k vidění. Současné kádry Sparty i Slavie by teoreticky měly mít na víc, zatím to moc vidět není. Naopak Plzeň po skvělém podzimu upadla do plácanice a ani Vrba nepomohl - kdyby nebyl na plzeňské lavičce on, jiný trenér by dávno letěl. Moc nevěřím, že by zase začali létat. Bohužel marně přemýšlím, jestli v naší lize uvidíme aspoń jeden tým, který bude opravdu ozdobou, nějak začínám mít pocit, že se náš fotbal začíná trápit.

• Zidane
              Zidane, 16.7.18 16:58:06  

Taky si myslím, že Vrba zůstal jen proto, že plzeňskou legendu si nemohli dovolit vyhodit.

• Zidane
              Zidane, 16.7.18 17:01:00  

Nezapomenu, když Hřebík přivedl tenkrát Flachbarta jako repre útočníka jednadvacítky a udělal z něj stopera :1: :1: :1:

• Zidane
    Zidane, 22.6.18 06:20:25  

https://www.sport.cz/fotbal/ms2018/clanek/999825-velky-prusvih-selhali-jsme-a-je-to-moje-chyba-omlouval-se-kouc-argentiny-po-vyprasku.html#hp-sez

To je teda Argentina v pěkný kaši, pokud Island vyhraje nad Nigérií, má Argentina po srandě... že by skončili ve skupině, to by asi málokdo čekal :7:

• johnny2
      johnny2, 24.6.18 19:46:02  

Rád se na to podívam. Nic proti Argentíně ale fandim Islandu.

• Zidane
        Zidane, 25.6.18 05:22:31  

A tak ono to tak jednoduchý není, Islandu nemusí výhra stačit, rozhodovalo by skóre. To sice má Island o gól lepší (1:3 proti argentinskému 1:4), ale jeden gól nic není, to se v posledním zápase může otočit, takže jak Argentina tak Island musej hrát naplno... a Chorvati to Islandu nechat taky nemůžou, z druhého místa by zřejmě šli na Francii, zatímco z prvního na Dánsko... no bude ta skupina zajímavá :6:

• Johan
    Johan, 21.6.18 13:59:57  

Otvírací zápas MS nás gólově namlsal, k tomu se přidal jako bonbónek zápas Portugalska a Španělska a tím nějak gólové hody skončily ..A to se ještě o spoustu gólů postaraly pokutové kopy. No, třeba se to zlepší :1:

• Zidane
      Zidane, 22.6.18 05:38:25  

A vlastence, kolik už jich bylo? Tři, čtyři? :1:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 3.6.18 17:48:56  

Sparťanky jsou mistryně ligy!

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 31.5.18 14:57:16  

https://www.sport.cz/fotbal/la-liga/clanek/994081-sok-v-madridu-zidane-po-zlatem-hattricku-v-lize-mistru-jako-trener-realu-konci.html#hp-sez

Nechápu. Nerozumím! Jsem v šoku!

• Zidane
      Zidane, 31.5.18 14:59:44  

Takové to "už jsem s týmem dokázal, co šlo, nemám motivaci pokračovat dál, chci změnu"? Taky nechápu, ale každej jsme nějakej.

• Johan
      Johan, 1.6.18 09:30:33  

může trénova žáky, tam bude mít motivaci vždycky :1:

• johnny2
        johnny2, 3.6.18 17:46:06  

Moc dobře řečeno hahah.

• michalhopek
    michalhopek, 28.5.18 11:44:11  

Zdravím fotbalové nadšence,
    nevíte poradit program, kde je možné sledovat velké zápasy (např. El Clásico) v HD kvalitě?

• Zidane
      Zidane, 28.5.18 15:25:15  

Na netu? To nevím.

• barbar-s
      barbar-s, 21.6.18 13:04:09  

Digi TV mám právě kvůli sportovním programům v HD kvalitě, mám dokoupený balíček sportovních programů

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 27.5.18 10:05:40  

Madrid je středobodem evropského fotbalu!
    Atletico vyhrálo EL, Real LM.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 17.5.18 11:59:55  

Neuvěřitelný závěr naší ligy pokračuje v sobotu předposledním kolem, kdy se tabulka neuvěřitelně rozdělila. Prvních 8 týmů je českých, zbylých šest moravských. A právě VŠECHNY moravské kluby svedou líté boje vzájemnými zápasy o sestup. Poslední Brno hraje s dvanáctou Jihlavou, patnáctá Karviná se čtrnáctou Ostravou a jedenácté Slovácko se třináctým Zlínem. Po tomto kole bude o maličko jasněji kdo sestoupí o patro níž a nahradí tak Opavu s Příbramí! Největší emoce budou stoprocentně v Karviné, na to vsadím cokoliv.

Ale ani na špici tabulky to není nezajímavé! Druhá Slavia hostí čtvrtý Jablonec, pátá Sparta třetí Olomouc. Jde o hodně, evropské poháry, třetí tým postupuje přímo do EL!

• Zidane
      Zidane, 17.5.18 12:21:46  

Spíš zápasy o záchranu než o sestup, ne? :1: To mě totiž baví, když hráč, trenér nebo komentátor řekne "hrajeme o sestup" - to jako "já chci sestoupit!" - "Ne, já chci sestoupit!!!" a bijou se o to, kdo spadne? Já bych teda hrál o záchranu, ale to jsem holt já :1: :1: :1: