Fotbal

Otevřená diskuze | Kategorie: Sport
Zidane (2019-11-21 17:20:05)PepikHnatek (2019-11-21 17:19:44)dave.arnold.kryton (2019-11-21 13:30:26)jirka.r53 (2019-11-21 10:51:31)lomax (2019-11-17 20:04:44)
Fotbal
Založeno: 5. 8. 2017 | Příspěvků: 678 | Členů: 5
Správci: PepikHnatek (hlavní)

TOMÁŠ ROSICKÝ

POKLONA !

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Zidane
    Zidane, 21.11.19 17:16:49  

https://www.ruik.cz/belgie-jiz-zna-dva-soupere-na-euru-je-to-ostuda-jasne-ovlivneni-turnaje-certil-se-de-bruyne

• Zidane
    Zidane, 21.11.19 11:48:05  

https://www.sport.cz/fotbal/serie-a/clanek/1164488-prilis-jasna-vyhra-koncis-trener-italskeho-tymu-dostal-unikatni-vyhazov.html

Politická korektnost už i ve sportu? Co to melou o nedostatku respektu tím, že vyhráli takovouhle náloží? To to jako měli od stavu pět nula odchodit?

Že pokud je tam tak výrazný kvalitativní rozdíl, měli tam ti silnější poslat o kategorii mladší tým, protože takováhle nálož nedá nikomu nic, to je druhá věc, ale motat do toho "nedostatek respektu" a že "soupeři vzali radost z fotbalu", to už mi přijde na hlavu postavené...

Naopak takovéhle nucené "odchození zápasu", aby měl kvalitativně horší soupeř "radost z fotbalu" mi přijde kontraproduktivní, protože soupeř si pak na základě prohry "jenom" o pět gólů může myslet, že je lepší než ve skutečnosti je...

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 21.11.19 15:48:08  

to je ta nová doba.......

• Zidane
        Zidane, 21.11.19 15:55:16  

To jsem slyšel už i u menších dětí ve škole - vyhlásej první tři místa, dál se to nevyhlašuje a vyhráli všichni, medaili dostanou všichni, aby je to motivovalo, kdyby někdo věděl, že skončil poslední, mohlo by ho to mrzet, demotivovat a zdeptat... blabla. Tak se příště musíš víc snažit, abys poslední nebyl.
        Život je holt o tom, že někdo musí bejt poslední a pokud budou děcka vychovávaný v takovýmhle skleníku, kde je všechno skvělý, každýmu se daří a nikdo není poslední, nikdo neprohrál, o to horší pro ně bude setkání se skutečným životem, kdy na ně nikdo ohledy brát nebude...

• Zidane
          Zidane, 21.11.19 16:01:04  

Jako jo, mohl jim trenér říct "hele uberem", ale pokud to neudělal, proč ho za to vyhazovat? Nebo si mohl zkoušet ve smyslu "strčím útočníka do obrany a obránce do útoku, ať si zkusej i jinej post než kterej hrajou normálně". Tým tím "zpomalí", protože hráči nebudou hrát na obvyklých postech a trenér třeba zjistí, že může klidně dát záložníka do útoku, že mu to tam taky třeba pude.
          Ale tohle, to mi fakt nebere lebka. Ti lepší si akorát zvyknou, že jim stačí hrát na půl plynu, nezlepšovali by se tak, jak by mohli a až by narazili na dospělej fotbal, dojeli by na to. No a ti horší by si mysleli, že jsou lepší než ve skutečnosti jsou a pád z hrušky by je pak bolel o to víc...

Prostě nepochopitelné a vedení má v hlavě nevím co, ale mozek to nebude.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 20.11.19 22:30:38  

Dobrou noc...

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 20.11.19 15:39:50  

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kellner-vybudoval-vetsi-imperium-nez-bata-jenze-miliardare-cesi-radi-nemaji-83144?dop-ab-variant=100&seq-no=2&source=hp&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

• Zidane
      Zidane, 20.11.19 15:46:47  

Jak které miliardáře, jak které... vystát nemůžu jednoho čoboláka, jinak mi jsou fuk :-)

• dave.arnold.kryton
    dave.arnold.kryton, 20.11.19 14:32:25  

Los ME je opravdu lahůdka ... teda, tohle musel vymýšlet Ainštajn :8:

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 20.11.19 14:35:28  

Ani mi nemluv. Je to multikulti svět, no tak to dáme do 12 zemí :10: !

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 20.11.19 14:36:12  

Zkurvili Davis Cup, teď už i fotbal, viz MS v Kataru a další nesmysly, peníze vládnou!

• dave.arnold.kryton
          dave.arnold.kryton, 20.11.19 14:41:12  

četl jsem ve Sportu, nový daviscup dostal 2x4 centimetry, no, to je Sport - u fotbalových dvacítek nedal ani výsledek, natož komentář - oni vyhrají nad Anglií a následně nad Holandskem a Sport drží bobříka :6:

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 20.11.19 14:44:09  

Oni umějí psát jen o Slávii, když tam je 7 z 10 fotbalových redaktorů v čínské vlajce, tak se nediv!

• vasek.ku
              vasek.ku, 20.11.19 19:42:26  

Já nevím. Já jsem naposledy slyšel, že Sport.cz je hlásná trouba Sparty. Takže každý "postižený" to shazuje na oponenta. :1: :1:

• PepikHnatek
                PepikHnatek, 20.11.19 20:33:38  

Vlastní to Křéťa ale je tam přesila píšících slávistů. Tak si vyber :4:

• vasek.ku
                  vasek.ku, 20.11.19 20:35:29  

No vidíš, a nepíší o té Slávii nejvíc proto, že je nejlepší?

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 20.11.19 20:40:07  

To je asi v pořádku. Nicméně přečti si i Dejvův příspěvek, s kterým já teda, snad tě to nenaštvě, plně souhlasím :4: Memí to k zamyšlení, co ten Dejv píše a já to vidím stejně?

• vasek.ku
                    vasek.ku, 20.11.19 20:52:03  

No tak to vidíš stejně jako Dejv. Ale já jsem reagoval na něco jiného, ne?

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 20.11.19 20:54:56  

Reagoval jsi na moji reakci, která byla povzdechem nad tím, co psal Dejv, ktrýmu jsem tímto dával za pravdu. Nebo jsem opět špatně chápající alibista :15: ?

• vasek.ku
                    vasek.ku, 20.11.19 20:58:17  

Pane Bože, ty to vidíš. :8: :8: Reagoval jsem na tohle:

PepikHnatek, 20.11.19 14:44:09
                    reagovat@!!!
                    Oni umějí psát jen o Slávii, když tam je 7 z 10 fotbalových redaktorů v čínské vlajce, tak se nediv!

• PepikHnatek
                  PepikHnatek, 20.11.19 21:01:24  

Ano, já to vím přece! Hned nad tím je ten Dejv. Já už se ti někdy fakt bojím něco napsat :5: Vždycky mě seřveš :1:

• vasek.ku
                    vasek.ku, 20.11.19 21:19:24  

Protože reaguješ vždycky na něco jiného, než co jsem psal. Tak ještě jednou:

Ty jsi napsal "Oni umějí psát jen o Slávii, když tam je 7 z 10 fotbalových redaktorů v čínské vlajce." Já jsem ti na to odpověděl, že jsem naposledy slyšel, že Sport.cz je hlásná trouba Sparty. Na to jsi reagoval, že "to vlastní Křéťa, ale je tam přesila píšících slávistů." Když jsem ti odpověděl, že o nich píší nejvíc asi tím, že jsou nejlepší, tak jsi mi doporučil Dejvův příspěvek a že to vidíš stejně jako on. Ale Dejvův příspěvek nijak nesouvisí s tím proč ve Sportu píší nejvíc o Slavii.

• PepikHnatek
              PepikHnatek, 20.11.19 21:26:22  

Ale souvisí! Dejv psal že se tam o Daviscupu napsalo na ploše 2x4cm, u fotbalových dvacítek nebyl ani výsledek natož komentář, když naši mladý porazili Anglii i Holansko, tak jsem zareagoval já souhlasně ve smyslu, že umějí psát jen o Slávii, ale o ostatním DŮLEŽITÉM /tak to bylo myšleno!/ už nikoliv. Rozumíš mi Vašku prosím? Víc polopaticky už to napsat neumím :15:

• vasek.ku
                vasek.ku, 20.11.19 21:33:25  

Prosím tě, jak už ti mám vysvětlit, že jsem se s tebou nedohadoval ani o Davis Cupu, ani o U21, ale o tom, proč ve Sportu píší podle tebe hlavně o Slavii. A tím tuto diskusi končím.

• PepikHnatek
                  PepikHnatek, 20.11.19 21:36:00  

Zas si připadám jak debil, neumím to už líp vysvětlit :9:

• vasek.ku
                    vasek.ku, 20.11.19 21:40:12  

To se ti nedivím. Mně taky tak připadáš. :9:

• PepikHnatek
                  PepikHnatek, 20.11.19 21:46:56  

Tak jako sorry, ale už nevim jak ti to vysvětlit :8: Přitom je to jasně daný, ale kdo chce psa bít...to je jako stěma vulgaritama. Když jsem druhým nadával, vyčítal jsi mi to. A bylo to v pořádku. Když druzí urážejí mne, tak fňukám. No, tak se mi nediv, že tam nevidím objektivitu.

• vasek.ku
                    vasek.ku, 20.11.19 22:16:19  

Co tu zase motáš sto věcí do hromady? Aby ses mohl litovat, jak tě všichni nemají rádi?

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 20.11.19 22:21:05  

Litovat jsem nikdy nechtěl, jen měřit všem stejně! Vašku, přijde mi, že seš fakt teď nějak zaujatej, nezlob se, teď neměříš všem stejně, ale hele to je jedno, já to nechci zhoršovat, jen vím jedno, líp se s tebou povídá než píše, fakt se tě nějak začínám bát ve smyslu že se už bojim něco napsat, už mi i sám nadáváš, je toho teď na mě nějak moc, omlouvám se.

• Zidane
        Zidane, 20.11.19 15:22:34  

Z okoun.cz:

Ehm, cesta případného semifinalisty ME, který začne druhým místem ve skupině za Itálií může být Baku-Řím-Baku-Amstedam-Baku-Londýn(-Londýn). Fotbal pro fanoušky.

Ono sice Baku je prdel světa absolutně pro všechny týmy a ukazuje se, že UEFA udělá pro prachy všechno, ale pokud může nastat tahle možnost, co se přeletů týče, tak to fakt vymyslel Einstein...

• PepikHnatek
          PepikHnatek, 20.11.19 15:24:12  

Je to hnus. Vše jde do hajzlu. I ten milovaný fotbal, čertužel!

• Zidane
            Zidane, 20.11.19 15:28:44  

Tady by mohla pomoct Gréta, i když je jinak blbá jak vagon tupejch bruslí... proč už dávno nešije do těch nutnejch přeletů při ME? :14: :14: :14:

• PepikHnatek
              PepikHnatek, 20.11.19 15:31:41  

Ale no tak fuuuj :8:

• Zidane
                Zidane, 20.11.19 15:34:20  

Náhodou by to mohlo pomoct, kdyby se tihle ekomagoři do nápadu "ME v hromadě zemí" obuli a vrátilo se to k systému "v jedné zemi, maximálně ve dvou".
                S těmi dvanácti to fakt přehnali.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 20.11.19 09:10:05  

https://www.sport.cz/fotbal/premier-league/clanek/1164797-mourinho-opet-do-akce-slavny-kouc-miri-na-lavicku-tottenhamu.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null#hp-sez

Bezpáteřní krysa! Po odchodu z Chelsea prohlásil, že v Anglii nebude už jiný tým trénovat! Po Man U jde ke Spurs, hnus :10:

• vasek.ku
      vasek.ku, 20.11.19 19:45:25  

No a co? Trenéřina je jeho zaměstnání, tak co zase vyvádíš? Navíc, jemu je úplně u zádele, co si o něm myslí nějaký Hnátek někde v Česku. :15:

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 20.11.19 20:33:04  

No, sere si do huby jako ten Jidáš, co ho naposledy vyhodili z Karviné, já na ten charakter dost dám, sorryy, jestli jsem zas k smíchu.

• vasek.ku
          vasek.ku, 20.11.19 20:36:42  

Já už mlčím. To nemá smysl.

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 20.11.19 20:38:30  

Vašku, otázka za 1000 bodů. Může v tvých očích mít Hnátek někdy pravdu :1: ?

• vasek.ku
              vasek.ku, 20.11.19 20:56:46  

Ale tady přece nejde o pravdu. Prostě se musíš pořád proti někomu vyhraňovat. Mně to připadá, že se nám vrací Hnátek před třema lety. Nech Mourinha Mourinhem a Straku Strakou, ať si trénují koho chtějí. Proto o nich snad nemusíš psát jako o Jidáších.

• PepikHnatek
                PepikHnatek, 20.11.19 21:00:08  

No, ale já to tak mám, nemůžu za to a zabij mě za to třeba, neumím se změnit. Třeba já mám moře chyb, ale když něco prohlásím kategoricky, tak si za tím stojím. Ne jako tihle dva. A neříkej mi, že zrovna ty, Vašku, jsi Strakovi odpustil co udělal...je to pár týdnů, co sis do něj taky slušně kopnul :4: A po právu!

• Zidane
    Zidane, 19.11.19 23:57:58  

https://www.sport.cz/fotbal/euro2020/clanek/1164746-cesi-budou-pri-losu-skupin-me-ve-tretim-kosi-komu-se-vyhnou.html#hp-artcl

Takže při našem štěstí slíznem skupinu A a to bude pocuc... Řím, Baku...

...

Cesta případného semifinalisty ME, který začne druhým místem ve skupině za Itálií může být Baku-Řím-Baku-Amsterdam-Baku-Londýn(-Londýn).

Inu, fotbal pro fanoušky.

• Zidane
      Zidane, 19.11.19 23:59:45  

Logicky vzato nejlepší by pro nás byla skupina F - Mnichov/Budapešť, co se týče vzdálenosti. Ale to se nestane, však jaká by to byla náhoda?

• vasek.ku
    vasek.ku, 19.11.19 08:20:51  

Argentina remizovala s Uruguayí
    Výsledek přípravného mezistátního zápasu:

Argentina - Uruguay 2:2 (63. Agüero, 90.+1 Messi z pen. - 34. Cavani, 68. Suárez).

Tak toho prcka nechali aspoň v nastaveném čase kopnout penaltu, aby si nepřipadal jako nekopa. :1: :1:

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 19.11.19 08:57:50  

Už ji kopal před pár dny s Brazílií. Nedal, proměnil až dorážku :4:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 18.11.19 15:01:13  

Pro PepaUf, protože víme že denně nahlíží:

PepaUf, 18.11.19 00:01:57
    reagovat@!!!

:1: :1: Když se volotrk sere do něčeho čemu nerozumí tak klidně vypotí,že naši mohli zabojovat a dostat se do druhého koše,,,,evidentně namá ani páru A JÁ HO TO UČIT NEBUDU :8:
    --------------

Tady je odpověď:

https://www.sport.cz/fotbal/euro2020/clanek/1164187-komplikace-porazka-v-sofii-muze-prijit-narodni-tym-draho-hrozi-mu-pad-do-ctvrteho-kose.html#hp-sez

Tak kdo je volotrk, teď, hm :4: ? Omluvu asi čekat nemám, že :1: ?

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 18.11.19 08:39:04  

Nyskím, že zas na dlouhou dobu přestanu repre fandfit. Na to EURO nemusíme ani jezdit po té další ostudě včera. Byl to hnus, fraška a ponížení.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 14.11.19 07:40:17  

KAREL BRUCKNER včera 80!
    Děkujeme za vše, pane trenére a omluva za pozdní gratulaci!

• lomax
      lomax, 17.11.19 20:04:44  

Včera oslava a dneska průser s Bulharama.Prostě Šilhavej není Bruckner.

• Zidane
    Zidane, 12.11.19 21:42:09  

Co říkáte na nové venkovní repre dresy?

Předpokládám, že jste viděli, ale pro jistotu: https://media.sport.cz/images/gallery/0000000009991498/L7I37v81ENyEKEt4m8esUg/5dc93f346ac9508d71d90100-288296.jpg?20191111120235

Já tedy souhlasím s tím, že to je humus, vypadá to spíš jak reflexní vesta než národní dres...

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 12.11.19 22:54:30  

No comment :10:

• vasek.ku
      vasek.ku, 14.11.19 14:58:12  

Pro nás možná neobvyklá barva, ale jinak nic proti. Mně spíš vadí, že logo Pumy je skoro větší než státní znak.

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 14.11.19 17:55:47  

Je to smutný. U našich repre ta zaprodanost pěnězma úplně čiší, fanoušci jsou pak za blbce, kterým pánům shora jsou zhola ukradení :10: