Fotbal

Otevřená diskuze | Kategorie: Sport
dave.arnold.kryton (2020-01-22 12:55:41)jirka.r53 (2020-01-22 09:13:49)Zidane (2020-01-21 23:33:04)lomax (2020-01-21 23:04:44)PepikHnatek (2020-01-21 17:47:57)
Fotbal
Založeno: 5. 8. 2017 | Příspěvků: 804 | Členů: 5
Správci: PepikHnatek (hlavní)

TOMÁŠ ROSICKÝ

POKLONA !

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 19.1.20 18:39:28  

Erling Haaland, to je kopáč!
    První soutěžní mač za Dortmund a hned hattrick!

• dave.arnold.kryton
      dave.arnold.kryton, 21.1.20 08:06:17  

jj, a to nastoupil až na poslední třetinu zápasu :6:

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 21.1.20 08:37:19  

Fotbal se nehraje na třetiny, Dejve :4:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 16.1.20 19:20:38  

https://www.youtube.com/watch?v=_lCvGTKVcng

Tiki taka a lá Juve!

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 16.1.20 13:24:08  

https://sport.aktualne.cz/fotbal/kapitan-medailistu-z-ms-zivori-jako-taxikar-jsem-nepritel-vl/r~5548d314378411ea8d520cc47ab5f122/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

To je tak když se míchá politika a sport :5: :8:
    Pak padneš na dno a nemusíš se ani jmenovat Řepka.

• Zidane
    Zidane, 10.1.20 04:12:40  

https://www.sport.cz/fotbal/la-liga/clanek/1180097-dalsi-el-clasico-nebude-messi-a-spol-v-semifinale-spanelskeho-superpoharu-prohrali.html

Chacha, cheche, chichi, chocho :-)

• Zidane
    Zidane, 6.1.20 10:52:27  

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/soud-propustil-fotbalistu-repku-z-vezeni-40308950

• vasek.ku
      vasek.ku, 6.1.20 19:05:22  

Zmetek. Okresní soud ho nepustil, tak to zařídil krajský, kde měl asi obdivovatele. :10: Soud Řepkovi snížil trest o 293 dnů za 293 odpracovaných hodin veřejně prospěšných prací. To bych rád viděl, kde těch 293 hodin odpracoval. Vždyť je to lempl, který umí jen chlastat a co je práce v životě neviděl. Je mi z našich soudů na blití. :10: Na syna výživné neplatí, ale na děvky peníze měl? Od bezmozka se nedá očekávat charakter. :10:

• Zidane
        Zidane, 7.1.20 00:23:03  

Kdesi jsem dneska četl, že ze žaloby o výživné vykličkoval, protože soud udělal bububu a Řepa to zaplatil...mám to.

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/repka-vyklickoval-z-trestu-kvuli-neplaceni-alimentu-40283044

Notně snížené výživné... když jsem zadal "řepka žaloba výživné", google ukazoval, že Řepa dluží 175k a v tomhle článku píšou 27k... no ač jsem sparťan, tak tohle je výsměch.

Počítám, že si někde zařídil doklad, že dělá za minimální mzdu nebo tak něco... takhle brutálně snížené výživné mi fakt nepřijde normální.

• Zidane
          Zidane, 7.1.20 00:26:13  

Jinak ovšem pravda. Pokud mám děti a mám na ně platit výživné, tak platím hlavně tohle a ne své "další výdaje", ať jsou tím myšlené děvky nebo cokoliv jiného.
          A pokud už najednou neberu statisíce (což se po konci fotbalové kariéry stane tak nějak logicky), řeším to rovnou.
          Druhá věc ovšem je, že i když by Řepa podal návrh na snížení alimentů hned po konci kariéry, tak známe naše soudy... rok žádná čáka a než se rozhodne, plať původní částku a co na tom, že už tolik nevyděláváš... koukej platit nebo bude zle.

Takže jako vždycky - pravda je vždycky plus mínus uprostřed.

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 7.1.20 07:59:14  

Už jsem ti to chtěl vysvětlit, jsem rád žes to pochopil a nemusím si tady hrát na jeho zastánce.

• vasek.ku
              vasek.ku, 7.1.20 23:35:07  

Tenhle odpad společnosti snad ani žádného zastánce mít nemůže. :9:

• Zidane
                Zidane, 8.1.20 00:23:46  

Není zrovna příkladem správného chlapa, o tom žádná, v hlavě má slušně natruseno (jinak by nenadělal to, co nadělal), ale přiznejme si, že existují horší... podstatně horší.
                Takže pokud on je odpad, co je nějakej takovej ten "čtyřicetiletý, devětkrát soudně trestaný", prostě takovej ten, co život venku bere jen jako mezihru mezi basama, protože už se slušně a poctivě ani živit neumí? :14: :14: :14:

Nechci dělat Řepovi advokáta, kdyby nebyl blbej, do basy by se nedostal, o tom žádná. Ale pokud tady začneme používat slova typu "odpad", nevyhnutelně se dostaneme k "větší odpad", "ještě větší odpad" atd. atd. :14: :14: :14: Můžeme jen doufat, že ta basa Řepovi dala pár výchovnejch a poučí se z toho... snad :4:

• PepikHnatek
                  PepikHnatek, 8.1.20 10:00:43  

Taky nesouhlasím se slovem odpad a to i přesto, že si tu basu zasloužil, a dělal věci, kterýma sral hodně lidí i fans Sparty, vo tom tedy žádná!
                  Na dno ho poslal bohémskej život, ale hlavně, špatnej výběr žen. Ono prošustrovat za život 400 mega, to opravdu není známka chytrosti.

• Zidane
                    Zidane, 8.1.20 10:17:58  

Připomnělo mi to, co jsem slyšel od známého, když byl ve vazbě.
                    Prej se tam doslechl, že čísi "rekord" od propuštění do návratu do basy byl snad sedm hodin - pustili ho, on prakticky hned někoho přepadl, chytli ho a do vazby - pokud je to pravda, tak TOHLE je u mě odpad.
                    Tady se dá myslím dost úspěšně předpokládat, že se do basy CHTĚL vrátit, že ho propuštění vlastně nasralo - v base o něj bylo postaráno, dost možná tam byl (vězeňskou logikou) "někdo", zatímco venku byl nula a musel by se o sebe starat sám, nikdo mu nic nedá - no tak si zařídí novou basu.

Tohle u mě je odpad společnosti, Řepa je "jenom" vůl, blb, inteligenčně slabší... tak nějak. Ale odpad... to zas ne.

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 8.1.20 10:29:34  

Přesně takhle jsem to myslel i já.

• vasek.ku
                    vasek.ku, 8.1.20 18:48:16  

Na dno ho neposlal bohémský život, ani špatný výběr žen. Na dno se poslal on sám. Každý je totiž strůjcem svého štěstí a jak se chová, tak taky dopadá.

• Zidane
                    Zidane, 8.1.20 22:55:03  

To se ovšem, Vašku, nevylučuje s tím, co jsem řekl třeba já.

Doufejme, že je Řepa jen "inteligenčně slabší" a ta basa mu dala dostatečných pár facek, aby se z toho poučil.

Byl tam poprvé - můžeme doufat, že se poučil a měl by dostat druhou šanci.

Ve chvíli, kdy se tam za nějakou podobnou debilinu dostane znova, tak už to je v něm - nepoučil se a dávat třetí šanci už smysl nemá. Dostals druhou šanci, nedal sis pokoj... co s tebou.

• vasek.ku
                  vasek.ku, 8.1.20 18:45:42  

Jenže k němu jeho fans vzhlíželi jako k Bohovi a on pro ně asi tím nejlepším vzorem nebyl. On je něco jiného pro téměř celou společnost neznámý 9x trestaný Franta Vocásek z Horní Dolní a nebo všeobecně známá "osobnost",která je považována za celebritu a chová se jako ...

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 8.1.20 20:55:01  

Mě poprvé nasral když přiznal že podělal Spartě schválně titul, protože chtěl nasrat Křetínskýho a tak vyrobil penaltu, tuším v Liberci to bylo.

• Zidane
                    Zidane, 8.1.20 22:58:57  

Vašek: To máš pravdu, ovšem tenkrát se to ještě nevědělo - co je za vola a jaké krávoviny (řečeno slušně) dělá...

Pepik: Chtěl jsem se s tebou dohadovat, že co do toho pleteš Liberec, když tam šlo o Budějovice - a máme pravdu oba.

https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/fotbalista-tomas-repka-rozhovor-pro-cesky-rozhlas-radiozurnal.A140319_131605_fotbal_pes

Hrál za Budějovice a schválně udělal penaltu pro Liberec, protože se chtěl pomstít Křetínskému, sám to tam říká:

"V danou chvíli jsem to nedomyslel. Byla tam lidská ješitnost, kdy jsem si to chtěl vyřídit s panem Křetínským. Nezachoval se ke mně fér - když jsem odcházel ze Sparty, tak jsem mu slíbil, že mu to jednou vrátím. Doufám, že jsem mu to vrátil," prohlásil Řepka v rozhovoru pro Radiožurnál.

A dodal: "Nemyslím, že ten dluh je vyrovnaný. Ještě něco bude... Chci, aby se pan Křetínský přiznal k jedné věci. Chci, aby veřejně řekl, že nerozumí fotbalu."

• Zidane
                    Zidane, 8.1.20 23:08:40  

Ovšem to se pak dostaneme k tomu, že Křetínský by fotbalu rozumět nemusel.

To by nebylo potřeba.

On ať se stará o peníze, na fotbal může mít "lidi".

Ať si dosadí jako náměstky nebo viceprezidenty nebo cokoliv lidi, co rozuměj fotbalu, ale ať je hlavně poslouchá a nekecá jim do práce.

On se postará o to, "aby na to bylo", tedy rozumí ekonomickému chodu firmy.

No a na to, aby to fungovalo i fotbalově, ať si sežene lidi.
                    Ale musí jim věřit a ne že si bude uzurpovat právo veta, to ať si uzurpuje maximálně ve smyslu "měli bychom koupit Messiho" - "ses posral? Na to nemáme, nech si zajít chuť!".

• Zidane
                    Zidane, 8.1.20 23:10:04  

Ale dokud by se mluvilo o pro Křeťu přijatelných částkách, v tu chvíli ať do toho svým lidem nekecá a dá na jejich slovo.
                    Ovšem museli by to být odborníci, ne nějací Kotalíci, kteří to dostali zřejmě jen proto, že bratr hraje v NHL a pokud to tak nebylo, tak nevím...

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 9.1.20 08:58:52  

Zidane: My statistici, ten přehled /i vědomosti/ máme :1:

• lomax
        lomax, 8.1.20 22:10:53  

V hlavě to měl odjakživa vylízaný.. :10:

• vasek.ku
          vasek.ku, 9.1.20 23:05:20  

Plně souhlasím. :1:

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 10.1.20 09:39:06  

Ach ta zaujatost... :1:
            Nevyčítal jsi mi ji náhodou někdy :14: ?

• PepikHnatek
          PepikHnatek, 10.1.20 09:38:20  

No, odjakživa určitě né...de facto ho zkazili až peníze ve Spartě co začal brát, pokud bych se zamyslel do důsledku a meritu věci.

• Zidane
            Zidane, 10.1.20 09:51:35  

No nevím... byl ve Fiorentině, ve West Hamu (myslím) a i když tam možná nebral číselně tolik, tak i ceny byly v té době někde jinde, takže možná v reálné hodnotě peněz na tom byl i líp, kdo ví... jen na peníze bych to neházel, i když na to nějakej vliv taky měly, to je bez debat. Ono když člověk má, hezky se utrácí a hezky se na to zvyká, to je bez debat.

• PepikHnatek
              PepikHnatek, 10.1.20 09:52:55  

Tam šel až po Spartě, kolego!

• Zidane
                Zidane, 10.1.20 09:58:40  

Jo tys myslel první Spartu? Já myslel, že mluvíš o době, když se vrátil.

• PepikHnatek
                  PepikHnatek, 10.1.20 10:01:13  

KONEČNĚ jsem tě taky jednou nachytal :1: :14:

• Zidane
                    Zidane, 10.1.20 10:05:10  

Protože u první Sparty si nepamatuju, že by například měl svý proslulý "blikance" a "fénování", kdy řval na rozhodčího z půl metru... neříkám, že se to nedělo, ale nevzpomínám si. Ono taky byl více či méně mladý ucho, takže si to i tak nějak nemohl dovolit, po návratu už to bylo jiné :1:

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 10.1.20 10:08:18  

Hele to nevokecáš, prostě jsem tě uvařil, z toho se nevykroutíš :1: A bavili jsme se snad o pěnězích néé? Ty už musel mít taky malinko jiný než v Chacharstánu, proto mu narostli křídla. Ausgerechnet Praha, ta zkurví každýho, kdo v ní nežije odmala.

• Zidane
                    Zidane, 10.1.20 10:19:21  

A vtipný je, když jsme u Prahy, že kolikrát takoví ti nejpražáčtější pražáci tvrdící, že na východ od Jihlavy začíná Asie mají tátu z Brna a mámu z Holomóca - inu poturčenec horší Turka :1: :1: :1:

A druhá vtipná věc - půlka Prahy jsou náplavy odevšad možně a hlavně moravské náplavy na Prahu kydají... ale aby je živila, na to jim je dobrá, proč nejdou do Brnéčka, když je ve všem lepší? :1: :1: :1:

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 10.1.20 10:21:18  

Touhle zaujatostí a zakomplexovaností, nesmyslnou podotýkám, si strašně moc škodíš. Já na jižní MOravu nedám dopustit. A Brno mi je milejší než arogantní Praha nebo debilní Ostrava.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 31.12.19 12:08:13  

https://imgup.cz/images/2019/12/31/0944805F-B0ED-4783-9D23-795433737957.jpg

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 31.12.19 09:50:41  

Přetahovanou o Erling Braut Hålanda vyhrál DORTMUND!
    U mě dobrý, jsem spokojen :4:

• Zidane
      Zidane, 31.12.19 17:12:47  

U mě taky, v jistém anglickém týmu jsem ho fakt vidět nechtěl :4:

• Zidane
    Zidane, 30.12.19 16:13:33  

https://www.sport.cz/fotbal/ceska-1-liga/clanek/1176913-prekvapeni-banik-odvolal-den-pred-koncem-roku-trenera-kdo-ho-nahradi.html

Ze sedmého místa odvolávat trenéra, protože "nejsou spokojeni s herním projevem týmu"... mám pocit, že už to tu jednou bylo kdysi se Svědíkem dokonce z pátého místa a že to pak znamenalo docela sešup... že by se nepoučili?

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 25.12.19 15:03:10  

https://www.sport.cz/fotbal/ostatni/clanek/1174952-exkluzivni-pruzkum-nejmensi-fotbalisty-ma-barcelona-kde-hraji-obri.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null#hp-sez

NO.KDE BY TAM VZALI TEN PRŮMĚR 179CM NA HRÁČE, JEN MESSI MÁ METR PADESÁT :1:

• dave.arnold.kryton
      dave.arnold.kryton, 30.12.19 13:45:25  

španělská liga má nejnižší průměr hráčů celkově, není to jen o Barceloně, z praxe vím, že když malí rodiče u nás přijdou do klubu s talentem, tak kluka nevezmou kvůli předpokládané výšce .. myslím tím konkrétně Slovácko, ale věřím tomu, že to není jediný případ - přitom malý hráč ne vždy musí být horší než hráč vysoký ..ale to je na dlouhý rozbor, v naší lize bychom chtěli mít urostlé obránce, vysoké zabijáky v útoky a ještě bychom chtěli, aby byli rychlí, což si u vysokých hráčů můžeme většinou jen představovat. Holt, ne každá čára je Koller a ne každý trpaslík je Messi ...

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 30.12.19 19:47:36  

To je pravda, nicméně mne překvapilo, že má Barcelona průměr hráčů skoro 179 cm...vždyť tam hrajou pomocníci odm Sněhurky, kde by tuhle výšku vzali :4:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 24.12.19 08:09:38  

Krásné a klidné svátky všem přeje Pepik Hnátek.