Fotbal

Otevřená diskuze | Kategorie: Sport
vasek.ku (2019-10-13 19:36:45)Zidane (2019-10-13 16:55:45)jirka.r53 (2019-10-13 14:14:41)PepikHnatek (2019-10-13 10:46:43)dave.arnold.kryton (2019-10-12 06:38:48)
Fotbal
Založeno: 5. 8. 2017 | Příspěvků: 556 | Členů: 5
Správci: PepikHnatek (hlavní)

TOMÁŠ ROSICKÝ

POKLONA !

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 13.10.19 10:45:53  

https://www.ruik.cz/pred-sedmi-lety-svadel-souboje-s-automaty-ted-zdenek-ondrasek-skolil-anglicany/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 11.10.19 09:04:44  

https://www.efotbal.cz/clanek-210661-Soucek-S-Anglii-si-to-muzeme-rozdat-tak-jak-si-to-Slavia-rozdava-se-souperi-v-Lize-mistru.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Ten titulek je zajímavej...tzn. že Souček už dopředu ví, že nevyhrajeme :1:

• dave.arnold.kryton
      dave.arnold.kryton, 11.10.19 13:26:30  

nikdy nevíš .. pamatuju si te pětasedmdesátej - po prvním zápase v Anglii (0:3) se nám v Bratislavě velký šance nedávaly .. a já se ve škole vsadil, že budeme mistři Evropy ..a přijdu k televizi a nic ...nic ..říkám si ..že by byla rozbitá televize - a ona mlha. Druhý den jsme vyhráli a nakonec i byli mistři Evropy ...a kdo to tehdy čekal ? Vždyť jsme před tím nebyli ani na MS, na kterým exelovaly takové týmy, jako Zaire, NDR (a Haiti??) .-))) Východní němci, pokud mě paměť neklame, tehdy porazili ve skupině své západní bratry.
      Takovou mlhu jsem v realu zažil jen jednou ..běhal jsem jako pomezní a nic jsem neviděl ..a stejně se hrálo .-)))

• dave.arnold.kryton
      dave.arnold.kryton, 11.10.19 13:29:54  

ono stačí jedno vítězství, ten tým dostane šťávu a najednou rozkvete - takhle to funguje !!! Všechno je to v hlavách ...no, člověk musí snít .-))) A věřit ...

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 13.10.19 10:46:42  

Smekám velice hlůboko před tvojí prognózou!!!!

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 9.10.19 13:35:57  

S vyhazovama se o repre pauze roztrhl pytel. Další změnu hlásí Brno!

• Zidane
    Zidane, 8.10.19 23:01:42  

https://www.sport.cz/fotbal/ceska-1-liga/clanek/1151298-sparta-mela-kopat-penaltu-tvrdi-komise-a-co-pokutovy-kop-proti-plzni.html#hp-sez

Tak co, Limberáku, skončíš s fotbalem? Pokud to byla penalta, končíš, sám jsi to řekl..

Vřískal jsi něco v tom smyslu, tak ukaž, že na to máš, že dodržíš, co řekneš...

a že to vidím...

https://sport.tn.nova.cz/clanek/limbersky-za-saska-po-penalte-je-ostatnim-pro-smich.html

Ale je mi to jasný. Hovno hovno, slavnej soude, do držky si nevidíš... a že tě ta držka nebolí, kretíno!!!

A omluvu nechceme, dobře víme, že tvoje omluva má hodnotu tak akorát toho papíru, se kterým si následně vytřeme...

Otázkou je, jak na to zareaguje matador Limberský, zdali se natrvalo rozloučí s ligovými trávníky nebo vezme svoje slova zpět.

Vsadím vlastní koule, že z toho vycouvá, Limberák Limberákem zůstane...

"Nebude to tak velké," vyjádřil se telefonicky pro Nova Sport sám kontroverzní fotbalista.

Takže neskončí a opět a zas si dělá z huby větrník... no dyť to říkám... Limberák Limberákem zůstane :8: :8: :8:

• dave.arnold.kryton
    dave.arnold.kryton, 8.10.19 12:14:44  

Bayern potěšil ...1:2 s Hoffenheimem ! Jen tak dál - největší favorité bundesligy nevyhráli a maj to tam teď našlapaný jako hrom !!!

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 8.10.19 12:33:42  

Již jsem to zapil :15: Můj Dortmund třetí remíza 2-2 v řadě! Nechápu :5:

• Zidane
        Zidane, 8.10.19 15:37:25  

Tak já fandím Dortmundu spíš jako soupeři Bayernu... něco jako to mám s Realem ve Španělsku. Nemám rád UEFAlonu, tak fandím největšímu soupeři. I když je pravda, že jsem spíš přál Realu už v době, kdy UEFAlona nebyla tak okatá jako jsme následně několikrát viděli... :14: :14: :14:

• Zidane
    Zidane, 8.10.19 11:17:49  

https://www.ruik.cz/bohemka-podala-protest-proti-rozhodcimu-jeho-vykon-povazujeme-za-skandalni-zni-z-vrsovic

Zase Ginzel... to už je letos minimálně potřetí, co zprasil zápas...
    Sparta - Ostrava, Liberec - Sparta, teď Bohemka - Budějovice... za dvanáct kol tři zprasený zápasy a furt píská... tak buď je to Románkův koník nebo dobře kouří nebo nevím, proč už dávno neletěl :8: :8: :8:

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 8.10.19 11:19:00  

Podali protest, zároveň odvolali trenéra...

• dave.arnold.kryton
    dave.arnold.kryton, 20.9.19 09:24:13  

Bláznivý zápas pro Slovan - tak se má hrát pro diváky !!!! Turci v podstatě zápasu vládli, ale klidně to mohlo být 4:0 pro Slovan - ukázka efektivity, nadšení i kondice - Slovan hodně překvapil. Dát 5 branek je prostě super, i když jedna byla vlastní.
    A co ještě včera - výhra Dudelange venku 4:3, to byl další šok ..no a debakl Mönchengladbachu - to bylo snad největší překvapení, rakušani z toho musí mít vánoce !!!

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 20.9.19 09:30:03  

Ten Slovan někdy nečitelnej, koukal jsem do statistik na jeho neuvěřitelnou sérii doma, říkal jsem si, už ta série musí skončit...noi nesjinčila, otočili to po půli parádně!

Dudelange a výhra na Kypru-máš pravdu, tam jsem dokonce zvažoval, že dám APOEL do 3 týmů, no, ještě že tak! Tenhle tým, nechápu to, jak jde nahoru, asi silnej majitel či sponzor, rozodně ho poslední půlrok sleduju a to samý co u Slovanu jsem si říkal, už ta série musí skončit, no a vono ne :15:

Rakušáci v Německu s kanonádou, tak to je vždycky Weihnachten i v létě :1:

• Zidane
      Zidane, 21.9.19 23:40:41  

A Karius je... prostě Karius :1: :1: :1:

• dave.arnold.kryton
    dave.arnold.kryton, 18.9.19 13:29:23  

V dohledu derby :15:

• vasek.ku
      vasek.ku, 18.9.19 13:43:16  

Z toho mám docela bobky při pohledu na tu naši obranu. :9:

• dave.arnold.kryton
        dave.arnold.kryton, 18.9.19 13:50:47  

:1: :1: :1: Já ti odpovídal

Včera jsem poslouchal chválu na Karavajeva, mám pocit, že když hrál Zenit...pak pustěj Stancia ...a nevím, proč je odstavený Vácha - neměl jsem ho rád, ale byl bojovník a Kotál si ho v béčku chválí - to mi prostě hlava nebere.

• vasek.ku
          vasek.ku, 18.9.19 13:56:59  

Ty jsi odpovídal, ale na samostatný příspěvek, ne na reakci na tebe. :1: Musíme doufat, že už se ta naše obrana dá nějak do kupy.

• dave.arnold.kryton
            dave.arnold.kryton, 18.9.19 14:10:22  

co jiného by je mělo vyprovokovat než derby ..akorát mám z Jílka takovej neurčitej pocit, prostě se mi pořád zdá, že tam není pořádný sparťanský trenér ...když si to projdeš, tak Slávia to má momentálně skoro celý poskládaný z hráčů, kteří předtím hráli někde jinde v český lize - z čehož plyne, že si to puzzle dali dohromady a že to dokáží z hráčů vymačkat - Sparta měla v posledních dvou letech spoustu vlastních mladých, spoustu cizinců a i spoustu nakoupených po naší lize a výsledek je pořád stejný a každý týden jiný a o vymačkání nemůže být ani řeči :1:

• vasek.ku
              vasek.ku, 18.9.19 14:14:27  

To máš pravdu. A potom jako nepotřební od nás odejdou a v novém působišti jsou hlavními hvězdami. :9:

• PepikHnatek
              PepikHnatek, 18.9.19 18:14:47  

Přesně tak to i cítím...vystihl jsi to dokonale.

• PepikHnatek
          PepikHnatek, 18.9.19 18:14:15  

Ják já toho kluka měl rád, Ital ho vyštval a podívej, Petrohrad ho kopupil za nějakejch 10 mega eur teď :7: To se ti chce brečet, kyž to porovnáš se Zahustelem, Štětinou, Radakovičem, Kayou... :10: :8:

• Zidane
          Zidane, 21.9.19 23:46:13  

Stanciu se nechal zblbnout penězma, četl jsem to z víc míst, že Balkánci jsou dost ovlivnitelní agentama... no a agentka z toho měla provizi, tak do Nica hustila, sama to prý někde řekla, že "hráčům nad pětadvacet doporučuje, aby mysleli na finanční zajištění" - čtěme "běž tam, kde ti daj nejvíc" a takové to "ať mám co největší provizi" si jen myslí...

Druhá věc je, proč ho Sparta údajně nechtěla zpátky - prej nám ho párkrát nabízeli a nebyl zájem... že by proto, že si řekli "bil se v prsa, že bez trofeje neodejde a za půl roku byl pryč, kdo takhle uteče jednou, může to udělat vždycky, už se mu nedá věřit"? To je sice pravda, ale...

• Zidane
          Zidane, 21.9.19 23:46:36  

Karu prej vyštípal Taloš, že "málo pracuje dozadu", cornuto jeden...

• Zidane
            Zidane, 21.9.19 23:47:39  

Nebo v tom prý bylo možná i to, že jak bylo před MS v Rusku, chtěl někam do Ruska, aby byl "víc na očích" pro reprezentaci, kdo ví...

• vasek.ku
    vasek.ku, 18.9.19 12:59:47  

Já jsem kdysi založil ze stejných důvodů, tedy aby se Hrátky nezahnojovaly diskusemi a tipy se v těch diskusích neztrácely, fórum Lavička čtyř důchodců. Ale moc to stejně nefungovalo. Pár lidí tam z Hrátek přešlo, ale ona se ta diskuse zahajuje tím, že napíšeš :"Víš Pepíku, (Karle Tondo ...), jak jsi psal u Krakena, že ... tak já si myslím ...". Taky to tam postupně upadalo a nakonec to upadlo úplně. A já už potom taky neměl ani čas ani náladu, abych to tam uměle udržoval tím, že tam dám každý den jeden příspěvek a budu čekat, jestli na něj vůbec někdo zareaguje.

• dave.arnold.kryton
      dave.arnold.kryton, 18.9.19 13:12:39  

no, já právě taky většinou bojuju s časem a někdy jsem totálně bez nálady ..a celkově je tu málo příspěvků, hodně lidí ubylo a nových moc nepřibývá . A člověk si chce tak nějak někdy popovídat a někdy jen tak odblbnout ..a někdy vlastně ani nechce .-)))

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 18.9.19 18:19:40  

No jo, codemanovi po korekci hodně lidí ubylo, celkově mám pocit, že ve společnsti, jde tak nějak vše do kopru a tu naládu lidí VŠUDE to pak ovlivňuje vůči chování k druhejm, něco na tom co píšeš bude, Vašku.

• vasek.ku
        vasek.ku, 18.9.19 19:49:25  

A mně to tady ani nevyhovuje. Lepší uživatelské prostředí je na Facebooku: Lépe se tam vkládají fotky, můžeš z nich dělat celá alba, nemusíš neustále aktualizovat stránku,abys věděl co se tam děje. Jsi upozorňován ve které tvojí skupině přibyl příspěvek nebo kde kdo reagoval buď na tvůj příspěvek nebo na příspěvek někoho jiného. A to zcela zadarmo. Proto sem chodím v podstatě minimálně a hlavně na Hrátky. A když už jsem tam, tak se podívám na 2 - 3 další skupiny a to je všechno. Víc jsem na tom Facebooku.

• Zidane
          Zidane, 21.9.19 23:40:28  

A to je dle mne jeden z důvodů, proč ubývají uživatelé diskusních serverů napříč netem, ne jen tady... /hlavně/ pro dnešní mladé jsou diskusní servery pomalé, oni jsou zvyklí na odpověď hned, ne aby čekali do druhého dne... Messenger jim to ohlásí, ani u počítače nemusej bejt, hned viděj... to je jedno s druhým.

Komu to vyhovuje, ať to tak má, ale já FB zrušil (totálka, žádná jenom deaktivace) a od listopadu jsem po něm ani nevzdechl :6:

• dave.arnold.kryton
    dave.arnold.kryton, 18.9.19 10:50:57  

Včera mě nadchl Salcburk a ten jejich divoký střelec Haland, co dal na MS mladíků 9 gólů v jednom zápase a teď má bilanci 16 branek z 9 zápasů za Salcburk - to není náhoda, to je neskutečné.
    Jinak docela průser - Chelsea, Barca a i Liverpool. No, těším se na dnešek, který z favoritů klekne. A největší šlágr - PSG-Real - francouzi jdou už několik sezon po velkém úspěchu, ale pořád ne a ne to prorazit.

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 18.9.19 10:54:18  

Jako fandu fotbalu mne to nadchlo, jako tipujícího že jsem si ho nevybral mezi 3 týmy, už méně :4:

• vasek.ku
      vasek.ku, 18.9.19 12:35:28  

PSG dneska vyhraje. Věřte starému psovi. :1:

• dave.arnold.kryton
        dave.arnold.kryton, 18.9.19 12:43:40  

taky si to myslím, i když mám pocit, že v loňské sezoně trochu ubylo jejich nadšení, naopak vylétl Ajax ... i ten mi připadá zase proti lońsku mírně zakřiklý - možná se to všechno jen rozjíždí

• vasek.ku
          vasek.ku, 18.9.19 12:47:02  

Taky jsem váhal, jestli dát Ajax do 3 týmů a vidíš, dal 10 bodů. Věřím, že už se zase rozjíždí. Já bych jim to přál. Těm jsem totiž fandil, když tam kdysi hrál Johan. :1:

• dave.arnold.kryton
            dave.arnold.kryton, 18.9.19 12:51:37  

Ano, v 70. letech - znal jsem jejich sestavu nazpaměť, dneska si nepamatuju nic :1: Cruyff byl pan fobalista.

• vasek.ku
              vasek.ku, 18.9.19 13:01:14  

Taky tenkrát Ajax tvořil jádro holanské reprezentace a na to jaké je Holandsko mrňavé, sklízeli hodně úspěchů.

• dave.arnold.kryton
                dave.arnold.kryton, 18.9.19 13:18:02  

Však to MS 74 si pamatuju snad nejvíc ze všech a ME 76, to byly zápasy .. tam jsme oba finalisty z MS porazili , bože, krásný věk, krásný fotbal, krásná hudba .. ach jo, tam bych se chtěl vrátit ! Člověk byl plný elánu a ideí ... :1:

• vasek.ku
                  vasek.ku, 18.9.19 13:45:14  

:1: Dvacetiletí kluci. To už je dějepis. :1: I když já jsem v pubertě ještě dneska. Já půjdu z puberty rovnou do urny. :1: :1:

• dave.arnold.kryton
                    dave.arnold.kryton, 18.9.19 13:52:47  

to máš dobrý, že ti to vydrželo, já jsem nějak vyhořel, vždycky jsem měl tolik aktivit a najednou jak zdechlina ..ještě, že mám ty malý asiaty, ti mě nutěj aspoň do nějaké činnosti

• Zidane
                    Zidane, 21.9.19 23:38:19  

Moje babička z tatínkovy strany říkala, že chlap z puberty přejde do zamrzlý puberty a ze zamrzlý puberty do stařecký senility :1: :1: :1:

• dave.arnold.kryton
    dave.arnold.kryton, 18.9.19 10:41:38  

Takže konec diskusi ...o druhých a jdeme na fotbal !!