Fotbal

Otevřená diskuze | Kategorie: Sport
PepikHnatek (2019-02-18 19:32:11)lomax (2019-02-18 18:16:12)dave.arnold.kryton (2019-02-18 10:59:08)jirka.r53 (2019-02-17 17:06:14)Zidane (2019-02-17 15:08:10)
Fotbal
Založeno: 5. 8. 2017 | Příspěvků: 366 | Členů: 5
Správci: PepikHnatek (hlavní)

TOMÁŠ ROSICKÝ

POKLONA !

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Zidane
    Zidane, 17.2.19 15:08:10  

https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/1073462-dockal-je-volny-pro-spartu-v-cine-ukoncil-smlouvu-a-leti-domu.html#section-artcl

• lomax
    lomax, 14.2.19 11:38:04  

Plzni dnes vůbec nevěřím.

• dave.arnold.kryton
      dave.arnold.kryton, 15.2.19 08:54:34  

já to po první půli vypnul ...ale nakonec docela dobrý

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 15.2.19 09:42:24  

Já se na Plzeň a Slávii NIKDY v bedně nedívám, vyjímkou jsou pouze zápasy s ACS...

• dave.arnold.kryton
          dave.arnold.kryton, 15.2.19 11:16:37  

tak, když si chci zafandit nebo zkazit náladu, tak se dívám na Spartu..v poslední době to není radostný pohled. A jinak se dívám rád na pěkný fotbal, ale už to není jak za mlada, to jsem se díval na každý fotbal ..priority už jsou někde jinde. Jinak jsem rozladěn videem a penaltou pro Spartu, tak i neuznaným gólem Ajaxu ..já chápu, že se to dá pravidly obhájit, ale prostě mi ani jedno nepřipadlo fér... Co mě v posledních dne nadchlo, byl Kadeřábek a Di Maria

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 15.2.19 16:57:40  

Mě zas rozladila penalta pro Slávii...Škoda je simulant, když to řekl i Vízek, kterej je poloviční slávista, tak to už asi na ten názor nejsem sám no.
            K penaltě na Letné-byl jsem tam osobně a když Sparta proměnila penaltu, tak stadión řval ŠČASNÝ VEN, stačí ti to? Jinak jsem nepochopil hráče Bohemky, ve chvíli kdy je míč od něj 30 m a letí na tribunu tak on fauluje ve vápně? To bylo diletantské, no.

• Zidane
            Zidane, 15.2.19 23:52:22  

Sám hráč uznal, že "po něm blbě hrábl", takže obhájit to šlo. V tu chvíli nešlo vědět, že míč půjde na tribunu a soudit podle toho, že tam nakonec šel, se nedá.
            Takže penalta přííísná, to přiznejme, ale obhajitelná.

• Zidane
              Zidane, 15.2.19 23:53:50  

Čili si myslím, že obhájil si, že to pískl a obhájil by si i to, že to nepískl - takových situací bylo, je a bude. A klobouček před bohemákem, že se nevymlouval a uznal, že "po něm blbě hrábl".

• PepikHnatek
                PepikHnatek, 15.2.19 23:57:53  

Uznal to Bohemák a uznal to i Hašek-trenér. Není co řešit, Tečka.
                Pobavilo mě, že i antisparťan a těžkej sešívanej vlezdořiť Vízek, ve Sportu napsal o Škodovi že je simulant, tím mi vyrazil dech, to ho zeťák a celá sešívaná obec fakt nepochválí, za tuhle nenečekanou pravdu :1:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 14.2.19 10:52:29  

Hamšík do Číny...

• lomax
      lomax, 14.2.19 11:37:31  

Proč ne,za balík. :15:

• capinek
    capinek, 7.2.19 18:26:25  

vstupenka je samozřejmě kotel, což jste jistě poznali

• gombur
      gombur, 7.2.19 18:28:41  

parádní výhld, ve kterém vůbec nezavazely sloupy :5:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 7.2.19 09:32:17  

https://www.sport.cz/fotbal/ostatni/clanek/1069253-revolucni-zmena-ve-fotbale-pravidlo-z-roku-1965-muze-byt-dnes-zruseno.html#hp-sez

• dave.arnold.kryton
      dave.arnold.kryton, 7.2.19 10:02:11  

četl jsem a jsem pro zrušení, bo to bylo hlavně nespravedlivé v okamžiku, kdy bylo v odvetě dosaženo opačného stejného výsledku, v prodloužení následně remizují třebas 1:1 a ten gól hostujících je postupový..to je přece nesmysl. I když fotbal je prostě sport a na spravedlnost se nehraje :1: Proto je tak krásný, že má nekonečně mnoho variant !!!

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 7.2.19 10:03:53  

Já bych to pravidlo zachoval s tím, že by se zrušilo nesmyslné prodloužení a šlo by se hned na penalty! Jsem stará škola, no.

• dave.arnold.kryton
          dave.arnold.kryton, 7.2.19 10:28:33  

no, v současné době jsou zápasy hrané ve vysokém nasazení a v prodloužení toho mají plné kecky a už to za moc nestojí, jsem rád, že aspoń přidali dalšího střídajícího hráče ..asi by ty penalty byly rozumný ..kdysi dávno se hrával třetí zápas ...no, ale tehdy nebylo tak termínově nabito.

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 7.2.19 10:58:26  

Právě, hraješ vlastně další třetinu zápasu, když už jsi na konci sil..ty penalty hned jsou myslím férovější i atraktivnější pro diváky, si myslim!

• gombur
            gombur, 7.2.19 17:28:56  

já bych naopak zrušil penalty a zavedl nekonečné prodloužení.. vždyť ty penalty jsou o náhodě

• Zidane
              Zidane, 8.2.19 18:33:05  

Tohle není hokej a i tam Hašek psal, že když jednou hráli snad šest prodloužení, tak už hráči padali na držky a sotva se drželi na bruslích... co by to bylo za fotbal, když by hráči únavou skoro nebyli schopni přeběhnout hřiště, myslíš, že by to bylo koukatelné?

• dave.arnold.kryton
              dave.arnold.kryton, 9.2.19 07:23:02  

tak, pořád je to lepší, než los

• PepikHnatek
                PepikHnatek, 9.2.19 09:51:31  

To je pravda. Ale co když je výherní :1: ?

• Zidane
                Zidane, 10.2.19 09:45:42  

No to každopádně, to radši penalty než los, penalty jsou sice loterie, ale aspoň si tým může říct, že si to zmastili sami - blbě kopnutá pencle, zatímco los je čistokrevná náhoda, to bych nechával až fakt jako nejposlednější kritérium a kritéria předtím nastavit tak, aby se k losu prakticky nedalo dojít :4:

• Zidane
            Zidane, 8.2.19 18:34:07  

Právě. Třetí zápas na neutrální půdě - kdy bys ho sehrál? Nelze čekat kdovíjak dlouho kvůli dalším kolům soutěží... a když třeba v Anglii se hraje neděle-středa-neděle, kam během dejmetomu čtrnácti dnů nacpat další zápas?

• gombur
              gombur, 9.2.19 12:03:35  

v Anglii se hraje pohár na opakovaný zápas v případě remízy (jinak je to na jeden zápas)

• Zidane
          Zidane, 8.2.19 18:31:20  

Anebo prodloužení nechat, ale v něm už nepočítat gól hostů za dva - pokud by týmy v prodloužení daly stejně gólů, byla by to prostě remíza a hotovo.

• gombur
    gombur, 31.1.19 18:01:22  

navštěvujete utkání vašich lokálních klubů?

• Zidane
      Zidane, 5.2.19 18:55:12  

Pokud lokálním klubem je myšlen klub z domovského města, tak prakticky ne, krajskej přebor... naposledy jsem na Lípě byl, když před lety hrála doma pohár se Slavií a když Lípa (tenkrát nevím zda třetí liga nebo divize) dala vedoucí gól, moh jsem si samozřejmě hubu roztrhnout :1: :1: :1: Sice jsme nakonec prohráli, ale to se tak nějak dalo čekat, ale ta chvíle vedení byla nezapomenutelná :6:

• gombur
        gombur, 5.2.19 20:03:28  

Ano, myslel jsem klub z domovského města. Já chodím na Prostějov pravidelně od jeho znovuzrození a postupu do MSFL v sezoně 2012/13.. :2:

• gombur
          gombur, 5.2.19 20:05:27  

Předtím jsem nechodil, protože klub buď neexistoval, anebo byl před krachem. Taky jsem byl moc malý gomburek a můj tata preferuje hokej.

• Zidane
          Zidane, 6.2.19 04:40:11  

Já se radši ptám. Zažil jsem totiž člověka, co tvrdil, že fandit se má podle toho, kde bydlím a divil se, proč jsem sparťan, když mám Liberec blíž.
          Tak jsem mu řekl, že to mám ještě z federace, kdy na sever od Prahy liga nebyla a on to zaklincoval tím, že ve chvíli, kdy Liberec postoupil, jsem měl začít fandit Liberci.
          Tak mu říkám, jestli jako kdybych se odstěhoval do Ostravy, mám být zaťatý baníkovec, až bych přešel do Brna, tak zbrojovák a tak dále - a on že jo, že fandit se má co nejbližšímu klubu, abych mohl co nejčastěji chodit na zápasy... buď to byl tak geniální troll, že vypadal, že to myslí zcela vážně nebo nevím, protože to, co tvrdí, je houby fandění. Správný fanda těm svým fandí, ať je jak daleko chce, ať se daří či nedaří a ne to, co tvrdí on - přestěhuješ se jinam, začni fandit těm nejbližším... to nejsou fandové, to jsou u mě náplavy :8:

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 6.2.19 08:56:39  

Na blbce narazíš všude.

• gombur
            gombur, 6.2.19 19:39:38  

Mě se asi trilionkrát ptali, proč fandím Spartě, když jsem z Moravy a moravský hrdobce. :2: :8: :12: Když jsem pobýval v Ostravě, tak jsem chodil docela pravidelně na Bazaly (měl jsem to co by kamenem dohodil), přál jsem mu, ale baníkovec rozhodně nejsem a nikdy nebudu. :2:

Ale zase bych ty lidi neodsuzoval, jak píšeš na konci.. každý to má jinak. 100x horší level jsou fanoušci úspěchu, proti nic jsou tihle cestovní fanoušci ještě dobří.

• dave.arnold.kryton
              dave.arnold.kryton, 7.2.19 08:24:19  

s tím se prostě narodíš, najednou je z tebe sparťan. :6:

• PepikHnatek
                PepikHnatek, 7.2.19 08:25:24  

No, on není, on jen vysírá v každým příspěvku. Neraaguju na něj a brzy mi dojde trpělivost, ale on o tom ještě neví.

• dave.arnold.kryton
                  dave.arnold.kryton, 7.2.19 08:28:27  

hele, všechno se dá nakonec spláchnout a bavit se normálně :6:

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 7.2.19 08:30:40  

To jo, ale né s člověkem kterej tě udal, vysírá na všech tvých fórech, lže jak když Rudé orávo tiskne /např. že je sparťan/ a pak se diví že má třeba na Sparta fórum zakázanej vstup.

• dave.arnold.kryton
                    dave.arnold.kryton, 7.2.19 08:34:02  

ale no ták, vzpomeň si na sebe.-)) To taky kdysi nešlo udejchat :1:

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 7.2.19 08:39:57  

Rozdíl mezi mnou a tady panem Žumpurem je ten, že já se za to, že jsem někoho udal dodnes stydím a omluvil jsem se za to dotyčným dvěma diskutníkům a už to nedělám. On to dělá dál a o slovech stud a omluva se u dotyčného bavit nebudeme, že jo :4: Protože ty dvě slova prostě nezná. Pojďme řešit fotbal, prosím, já si dotyčného zpracuju a tuším že to bude velmi brzy :15:

• gombur
                  gombur, 7.2.19 17:22:43  

když nejsem sparťan, tak proč mám tohle? (ze srazíku s jedním disktutnickým sparťanem, který ti jistě na požádání potvrdí pravost mého tvrzení) btw. jistě si vzpomínáš, čím bylo to utkání mimořádné :2: :4:

http://www.yoom.cz/img/ak42sabm_source.jpg

• capinek
                    capinek, 7.2.19 18:20:00  

POTVRZUJI, ROZLUČKA s LAFIM

• capinek
                    capinek, 7.2.19 18:20:59  

a návštěva restauračního zařízení U Ráje

• gombur
                    gombur, 7.2.19 18:24:20  

lahodná pramenitá voda a divný chlápek, co ukousl dvě sousta z jídla a naštvaně utekl ze zahrádky :2:

• gombur
                gombur, 7.2.19 17:23:02  

:6:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 31.1.19 08:17:28  

https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/1066860-hotovo-zaloznik-stanciu-podepsal-uz-je-hracem-al-ahli.html#hp-sez

Nejdražší hráč ligy opustil českou soutěž a definitivně se upsal saudskoarabskému AL AHLÍ.

• dave.arnold.kryton
    dave.arnold.kryton, 31.1.19 06:52:09  

Italský pohár se blýskl ještě více, než liga :1: :1: :1:

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 31.1.19 08:02:09  

No, ani mi nemluv! Větší nářez než v Holandsku zápas FEY-AJA!

• lomax
    lomax, 29.1.19 09:42:00  

Ten Vackoh je fakt nenapravitelnej hlupák. :9:

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 29.1.19 18:06:52  

Řešil bych tu jen ten fotbal...

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 28.1.19 22:44:59  

Velice zajímavé výsledky se tsaly o víkendu v italské lize, šokující je kolik jich bylo:

FC TURÍN-INTER MILÁN 1-0
    BOLOGNA-FROSINONE 0-4
    PARMA-SPAL 2-3
    SASSUOLO-CAGLIARI 3-0

• dave.arnold.kryton
      dave.arnold.kryton, 29.1.19 07:36:21  

a ještě ke všemu Feyenoord vyprášil neskutečně Ajax, takže nejen Itálie :1:

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 29.1.19 18:05:04  

No to jo, ale v tý italský to bylo nějak moc zázraků najednou :15: