Fotbal

Otevřená diskuze | Kategorie: Sport
dave.arnold.kryton (2019-08-19 14:50:08)PepikHnatek (2019-08-11 23:29:58)Zidane (2019-07-24 14:34:37)jirka.r53 (2019-06-26 17:50:40)
Fotbal
Založeno: 5. 8. 2017 | Příspěvků: 474 | Členů: 4
Správci: PepikHnatek (hlavní)

TOMÁŠ ROSICKÝ

POKLONA !

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 26.6.19 12:01:11  

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/365333/fotbal-ne-ma-logiku-sudi-ardeleanu-byl-po-barazove-ostude-povysen.html?fbclid=IwAR26WD03Yo776EUkPXm5FdlvZecybg6dufWTaOVOIkyA43GzW08PMXPtoQM

To je hnus :10: !

• Zidane
      Zidane, 26.6.19 15:37:43  

To víš, splnění úkolu si zaslouží odměnu...

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 26.6.19 17:06:46  

i já si to jinak neumím vysvětlit.

• simona.olga
    simona.olga, 24.6.19 14:51:22  

Ahoj. Před chvílí jsem vložila svoji říkanku na fórum Praha a tak mě napadlo, že bych ji mohla dát i sem. Je to podle skutečné události. Trenér se jmenoval Seifert, možná, že to jméno z fotbalu znáte. Když tak to smažte.

• simona.olga
      simona.olga, 24.6.19 14:52:24  

Můj bratr nějakou chvíli
      hrál kopanou za Slávii.
      Tenkrát to byl ještě žák,
      jmenujme ho Pepa Rak
      Ach bože, jak ten čas letí!
      Vybrali ho z mnoha dětí.

Honza byl o pár dní mladší.
      Jako dva nejlepší hráči
      nesměli jít před bránu,
      tvrdili jen obranu.
      Slávia pak, všechna čest,
      vyhrávala o sto šest.

Při hře s Uhelnými sklady
      padali už hráči hlady.
      Tak nastala drobná krize,
      schylovalo se k remíze.

Na věži zazvonil zvonec.
      za pět minut měl být konec.
      Trenér dobrý nápad dostal,
      Raka do útoku poslal.

Pepa ihned z půlky hřiště,
      poslal míč do brankoviště.
      Takže v brzké odpoledne
      zápas skončil dva ku jedné.

Dnes už jiné zájmy mám,
      na ten gól však vzpomínám.

• Zidane
    Zidane, 23.6.19 15:01:16  

https://www.efotbal.cz/clanek-200101-Potvrzeno-Druhou-ligu-okoreni-brnenske-derby-Zbrojovku-doplni-novacek-z-Lisne.html

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 21.6.19 09:50:28  

https://www.efotbal.cz/clanek-200142-Od-leta-velke-zmeny-pravidel-Utocnik-nesmi-stat-ve-zdi-gol-nastrelenou-rukou-neplati-dorazky-z-penal.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

• dave.arnold.kryton
    dave.arnold.kryton, 21.6.19 08:32:00  

Tak jsem se teď podíval na zápas Argentina - Skotsko, Skotky vedly 3:0, do konce 20 minut, za stavu 2:3 v 86. minutě rozhodl VAR o penaltě - trvalo to pět minut, penaltu neproměněná, další VAR, skotská brankářka žlutá, opakování penalty a 3:3, díky zkoumání situací uběhl téměř všechen nastavený čas, a byl konec, hrálo se snad už jen minutu ..no, šílený. Myslel bych si, že čas strávený nad rozhodováním u videa se do hry nepočítá, ale v tomto případě asi ano. Paradox je, že obě kapitánky se dožadovaly dalšího nastavení, bo pro oba týmy to byl konec.

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 21.6.19 09:27:05  

Hele, někdy je ten průběh utkání šílenej, vem si utkání ANGLIE-FRANCIE před 3 dnyx, tipovali jsme to dokonce u Krakena...
      Francie,
      Nedali penaltu
      Dostali góla
      Nedali druhou penaltu.
      Anglie dala druhej gól.
      Anglii neuznali druhej gól.
      Ještě v 89. minutě Anglie vedla
      Feancie hned nato vyrovnala
      v 95.min si dala Anglie vlastence.
      2-1 pro Francii, konec utkání :1:

• dave.arnold.kryton
        dave.arnold.kryton, 22.6.19 09:11:24  

já to četl, těch šílených zápasů je teď plno, včera Rumuni s Anglií, ale to je jen dobře pro fotbal, no VAR zatím fotbal nikam neposunul a stejně tak i žluté karty za pohyb brankařek při penaltě - myslím, že opakování penalty je dostatečný trest !!!

• simona.olga
    simona.olga, 18.6.19 08:23:46  

Nevíte prosím někdo, kde bych sehnala nějaké informace o turnaji akademií klubu AC Torino?

• simona.olga
      simona.olga, 18.6.19 21:03:08  

Zase jsem dopadla jako sedlák u Chlumce.

• Zidane
        Zidane, 18.6.19 21:28:39  

Protože nevíme, aspoň já ne... rada "Google" ti moc nepomůže, tak jsem radši mlčel :-)

• simona.olga
          simona.olga, 19.6.19 06:38:29  

Babička holt má smůlu. :13:

• Zidane
    Zidane, 9.6.19 14:52:48  

https://www.sport.cz/fotbal/la-liga/clanek/1112439-za-valladolid-pry-v-poslednim-kole-hralo-sedm-koupenych-hracu.html#article-artcl

• dave.arnold.kryton
    dave.arnold.kryton, 23.5.19 15:24:53  

a mizim, hezkej den, kluci !

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 23.5.19 15:47:48  

Dík, přijď zas :4:

• Zidane
    Zidane, 23.5.19 15:03:28  

https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/1108075-mluv-cesky-nebo-tahni-brankar-sparty-narazil-u-pokladny-na-nacka.html

Být vedoucím dotyčného supermarketu, okamžitě toho "člověka" vyrazím.

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 23.5.19 15:09:18  

Tohle je opravdovej hnus :10:

• Zidane
        Zidane, 23.5.19 15:11:24  

Jak píšu na Spartě... ale sem to hodím taky.

Vedení by dotyčného "člověka" mělo vyrazit na hodinu a nejen fanoušci Sparty probrat pár fackama do reality. A vlastně ne jen sparťani, ale všichni slušní lidi bez ohledu na klubovou či jinou příslušnost.
        Dement, nic jinýho. Já bejt vedoucím dotyčného supermarketu, už by tam nepracoval.

• PepikHnatek
          PepikHnatek, 23.5.19 15:13:07  

Zase ti napíšu, co asi nevíš. Použil jsi výraz SLUŠNÍ LIDÉ. Přesně takhle se jmenuje ultrapravicové hnutí v Brně a možná nejen tam. Takže pozor na to, co píšeš :4:

• Zidane
            Zidane, 23.5.19 15:14:57  

A jo, nejsou to náhodou ti, co udělali nedávno brajgl v divadle kvůli teď nevím jestli vlajce v pindě herečky nebo jak Ježíš ve hře znásilňoval muslimku?

• Zidane
              Zidane, 23.5.19 15:15:54  

No jistě... ale tak napsal jsem "slušní lidé", kdybych měl na mysli to hnutí, museli by to být Slušní lidé - velké S, protože název :1:

• PepikHnatek
                PepikHnatek, 23.5.19 15:17:37  

Jistý správce jistého skrytého fóra tento výraz rád píše a píše to vždy s malým S. Provokace je jasná, skrytý význam též. U tebe hovoří neznalost, to tě omlouvá :2: S neznalostí zákona bys už měl smůlu :15:

• Zidane
                  Zidane, 23.5.19 23:51:10  

Jaká neznalost? Řeknu-li "Slušní lidé", nemusim tim myslet slušné lidi.

Víš. slušný člověk nemusi být Slušný člověk... ale to my (minimálně my dva) víme.

Náckové a jiní nevzdělanci ať se nad sebou zamyslí anebo se odeberou do Edenu, tam budou vítání... možná.

• dave.arnold.kryton
          dave.arnold.kryton, 23.5.19 15:13:29  

já být vedoucím supermarketu, tak si každý den kupuju čerstvý pletýnky !!!!

• Zidane
            Zidane, 23.5.19 15:14:13  

Jako vedoucí by sis je KUPOVAL? :1: :1: :1:

• dave.arnold.kryton
              dave.arnold.kryton, 23.5.19 15:17:04  

no, na ty dvě pletýnky bych snad měl !!! To víš, že bych si je kupoval ...!!! Příkladem podřízeným !!!

• PepikHnatek
                PepikHnatek, 23.5.19 15:18:28  

Úsměvný je, když je vedoucí poctivý a podřízení kradou :1: A nejen pletýnky :14:

• Zidane
                  Zidane, 9.6.19 14:55:16  

Přesně, řeknou si "ten vůl si kupuje i blbý dvě pletýnky ke svačině, to ho ani nenapadne nás kontrolovat" a kdo nekrade denně aspoň hodinu, okrádá vlastní rodinu :1:

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 23.5.19 15:16:00  

Já mám raději týnky :1:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 22.5.19 08:44:57  

https://www.ruik.cz/od-sezony-2019-2020-se-v-premier-league-krome-zavedeni-var-zmeni-sest-pravidel/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

• Zidane
      Zidane, 22.5.19 10:21:01  

Střídání

Už žádné zdlouhavé zdržování při střídání. Nově bude střídající hráč opouštět hrací plochu u nejbližší čáry. Samotné hře to pomůže, protože se nebude čekat minutu až minutu a půl, než střídající hráč opustí trávník.

To už tu mělo bejt dávno. Taktika "jsou tři minuty do konce, tak vystřídám hráče jsoucího nejdál od střídaček a ten půjde ke střídačkám rychlostí šneka po infarktu" je bohužel rozlezlá jak svrab, neštovice a bolševník :8: :8: :8:

• dave.arnold.kryton
        dave.arnold.kryton, 23.5.19 09:38:59  

za stídání v nastavení už dávno měla být automaticky minuta navrch !!!

• Zidane
          Zidane, 23.5.19 12:03:02  

Měla. Minimálně. Kolikrát se couraj ještě delší dobu.
          Pamatuju, když se tenkrát mihlo v lize Kladno, měli tam nějakého černocha z Ameriky, ten před koncem střídal a běžel k čáře - a trenéři na něj řvali "slowly, slowly!" a po zápase říkal, že nevěděl, co po něm chtěj - ne, že by nerozuměl, ale nechápal, proč slowly, že naopak chtěl, aby se mohlo začít co nejrychlejc hrát - inu nestačili ho instruovat o "taktice" :1: :1: :1:

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 23.5.19 14:13:05  

To bylo i ve Spartě, ale naopak. Když tam byl Kweuke, trenéři potřebovali oživit útok, do konce asi 5 minut a on namísto aby rychle vystřídal tak šel právě tím slowly stylem...málem ho za to zabili :1:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 17.5.19 12:11:56  

Iker Casillas po prodělaném infarktu ukončil kariéru :8:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 12.5.19 17:52:56  

City mistrem Anglie, Liverpool druhej o bod, třetí Chelsea!

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 8.5.19 14:41:34  

https://www.sport.cz/fotbal/liga-mistru/clanek/1101236-zpusobil-nejkrutejsi-zarez-historie-ligy-mistru-sudi-po-deseti-letech-promluvil-o-skandalu.html#hp-sez