Znamení Vodnáře

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
Akyne (2017-06-22 23:41:55)edan.upir (2017-06-19 11:32:07)Babocka (2017-06-11 17:33:16)korloid (2017-06-04 17:28:09)medo.vinka (2017-03-26 14:35:06)barb19 (2016-10-02 11:17:40)Key.Maker (2016-06-12 00:08:55)Morrigan (2014-02-22 01:31:07)lesun (2014-01-24 21:21:37)dellavare (2013-11-11 16:50:10)Ezechiel (2013-10-23 19:56:24)
Znamení Vodnáře

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!


 • edan.upir
  edan.upir, 19.6.17 11:26:41  
   

  Aktuální týden: 25 Sluneční znamení: Vodnář

  Vypadá to, že hvězdy vám v tomto týdnu budou nakloněny, milí Vodnáři. Planetární postavení je ideální pro nápravu v partnerském vztahu. Pokud se ve vašem osobním životě, resp. milostných vztazích, neustále objevují potíže, pak je nejvyšší čas něco změnit. Konstelace vám v tom budou nápomocné. Musíte ovšem začít u sebe. Nemůžete očekávat, že se změní druzí. Chcete-li mít spokojený život a láskyplné vztahy, pak se zbavte falešných představ, nerealistických fantazií a očekávání. Přestaňte hrát hry, buďte opravdoví. Neobviňujte druhé. Jestliže se ve vašem partnerském vztahu objevují potíže, pak je to následek vašeho chování, myšlení a představ. Chcete-li učinit nápravu, je třeba začít od počátku. Neočekávejte od druhých, že přinesou štěstí a spokojenost do vašeho života, ale sami aktivně udělejte vše pro to, aby váš milostný vztah byl šťastný. První podmínkou je trpělivost. Nechte lásku, aby rozkvetla. A to platí pro všechny Vodnáře, pro ty, kteří jsou sami, na počátku vztahu nebo v dlouholetém manželství. Když budete trpěliví, budete schopni rozpoznat vlastní špatné vzorce chování a změnit je. Jiný způsob myšlení a chování přinese plody, které uvidíte nejpozději na podzim. Nepromeškejte tuto jedinečnou příležitost. V tomto týdnu choďte i hodně do společnosti. Především druhá polovina týdne slibuje zábavu a zajímavá setkání. Ve středu přechází Slunce a Merkur do znamení Raka. Pozornost byste měli upírat k domovu, matce a dětem. Konstelace budou nakloněny záležitostem domova a rodiny. Zkrášlujte své obydlí. Kupte si nový nábytek, koberce, umělecké předměty. Případné schůzky si nejlépe naplánujte na úterý, čtvrtek nebo pátek. O víkendu bude Luna procházet znamením Raka. To je ideální konstelace pro domácí záležitosti a rodinná setkání. Sejděte se se svými příbuznými. :2:

 • edan.upir
  edan.upir, 14.6.17 15:50:31  
   

  http://www.vestirna.com/blog/znameni-hadonose-fakt-ci-mytus.php :8:

  • Akyne
   Akyne, 14.6.17 17:08:56  
    

   No jo,vývoj nezastavíš,tak nedělej voči :15: ...jinak super stránky!Díky Upírku.

 • edan.upir
  edan.upir, 1.6.17 14:28:47  
   

  Aktuální měsíc: červen Sluneční znamení: Vodnář

  Slunce prochází první tři týdny měsíce spřízněným znamením Blíženců, milí Vodnáři. Charakteristikou tohoto znamení je proměnlivost, všestrannost, ale také netrpělivost, přelétavost a povrchnost. I vy máte tendence se často nadchnout pro novou činnost či myšlenku, ale pak máte potíže s dokončováním. Překážky vnější i vnitřní, jako je třeba strach, pochybnosti nebo lenost, vám brání v naplňování plánů. Je jednoduché něco nového začít, schopnosti ale můžete plně prokázat až při realizaci a naplnění cílů. Lekcí tohoto měsíce je naučit se soustředit na jednu věc a hlavně ji dokončit. Vraťte se k projektům a aktivitám, které jste někdy v minulosti začali, a alespoň jednu z nich uzavřete. Vyzkoušíte si, že máte schopnosti a talent dokázat ještě více, a zvýšíte si tak sebevědomí. A příště se pak pustíte do náročnějších úkolů.

  V červnu získávejte nové znalosti a dovednosti. Studujte, navštěvujte přednášky a kurzy, zlepšujte své jazykové znalosti. Planetární postavení je nakloněno psaní a publikování. Nebojte se projevovat své názory. Mělo by se vám dařit ve veřejném vystupování, prezentacích, obchodních jednáních, pracovních pohovorech i zkouškách. V červnu se obklopujte žlutou barvou. Je to barva intelektu. Stimuluje mozek, odstraňuje negativní myšlenky a zvyšuje sebevědomí. Noste šperky s citrínem, turmalínem, žlutým fluoritem, tygřím okem a jantarem.

  Červnové planetární postavení ukazuje na nové lásky. Od 6. června do 5. července bude Venuše procházet znamením Býka. Nejste-li ještě zadaní, pak je velmi pravděpodobné, že se s někým zajímavým potkáte v luxusní restauraci či hotelu, mezi přáteli, ve škole, na univerzitě, v knihovně, v restauraci, v baru, na diskotéce, při sportování. Budete-li cestovat, pak by vás někdo výjimečný mohl okouzlit v Belgii, na Sardinii, v Londýně, v New Yorku, v San Francisku nebo v Norimberku.

  Venuše v Býku napomáhá zlepšovat partnerské vztahy. Je to vhodné postavení pro zásnuby. Konstelace června přejí i investicím do hmatatelných věcí. Máte-li volné finanční prostředky, pak kupujte šperky. Investujte do luxusních hodinek, kupujte umělecká díla, zkrášlujte své obydlí a zahradu, nakupujte dražší nábytek. Planetární postavení je nakloněno i koupi auta či motorky.

  21. června vstoupí Slunce do znamení Raka. Ke konci června se vaše pozornost bude upínat k rodině, domovu, matce a dětem.

  V červnu si neplánujte náročný program na dny: 5., 9., 15. - 16. a 30. června.

 • edan.upir
  edan.upir, 15.5.17 18:17:19  
   

  Aktuální týden: 20 Sluneční znamení: Vodnář

  Planetární postavení tohoto květnového týdne bude vyhovovat vaší zvídavosti, milí Vodnáři. Tím, že se objeví nové možnosti, byste mohli pociťovat neklid a rozptylovat energii do mnoha činností. Snažte se nepřijímat nové aktivity a projekty, pokud nemáte kapacitu dokončit ty stávající. V tomto týdnu byste měli chodit hodně do společnosti. Astrální kombinace ukazuje na zajímavá setkání. Nezadaní Vodnáři by mohli být nečekaně okouzleni někým netradičním a to především v pátek. Tento týden je příznivý pro kreativní práci. Můžete očekávat příliv nápadů a vnuknutí. Vaše intuitivní vnímání bude na vysoké úrovni, hlavně ve středu, ve čtvrtek a v pátek. Středa a čtvrtek jsou ideálními dny pro pracovní a jiné schůzky, prezentace či zkoušky. V tomto týdnu věnujte pozornost i financím. Teď je vhodná doba na to, abyste se podívali na toky peněz a eliminovali zbytečné výdaje. Páteční planetární postavení ukazuje na dobré zprávy. Možná obdržíte nečekaně výhodnou nabídku. Víkend je ideální pro sportování, cestování, zábavu a přátelská setkání. Rozhodně nezůstávejte doma a někam si večer vyjděte. :5:

  • edan.upir
   edan.upir, 22.5.17 17:19:38  
    

   Aktuální týden: 21 Sluneční znamení: Vodnář

   Novoluní, které nastane ve čtvrtek ve spřízněném znamení Blíženců, je ideálním časem pro nové začátky, milí Vodnáři. Máte úžasné nápady, tak je realizujte. Tyto konstelace jsou ideální pro zahájení nového projektu, aktivity, podnikání, ale také třeba pro stěhování, zahájení studia či zahraniční cesty. Využijte těchto příznivých energií k lepšímu organizování svého každodenního života. Musíte se naučit dochvilnosti. Přestaňte slibovat, co s jistotou nemůžete splnit. Myslete na to, že to, co děláte každý den, má větší váhu než to, co děláte jednou za čas. Zbavte se nepříjemných zlozvyků a nepříjemných návyků chování, jako je např. lhaní, pomlouvání, prokrastinace či roztříštěnost. V tomto týdnu se vám bude dařit v práci. Využijte pondělních, středečních či pátečních konstelací k obchodování, pracovním či jiným schůzkám, prezentacím, pohovorům nebo zkouškám. Konstelace jsou nakloněny i sportování a navazování nových vztahů. Hlavně při tenisu, golfu nebo jízdě na koni byste se mohli seznámit s někým zajímavým. A není vyloučeno, že dojde i na nové milostné vzplanutí. Páteční a víkendové astrální kombinace jsou nakloněny pořádání večírků, párty a rodinných oslav. Je to vhodný čas pro návštěvy kulturních akcí, ale také cestování, vzdělávání a sportování. :7: Lhát se nesmí! :1: :1:

   • korloid
    korloid, 24.5.17 16:13:53  
     

    Lhát se nesmí, pravdu si mohou dovolit jen rentiéři, tak co zbývá na ostatní? Bude velké ticho.:1:

    • Akyne
     Akyne, 24.5.17 22:44:44  
      

     Lhát se nemá,ale milosrdná lež se toleruju nebo je žádoucí a pravda je relativní pojem. :15:

 • edan.upir
  edan.upir, 7.5.17 22:51:37  
   

  Aktuální týden: 19 Sluneční znamení: Vodnář

  Zbavit se negativního chování a zlozvyků vyžaduje trpělivost, milí Vodnáři. Současná konstelace vám dává šanci trpělivě a vytrvale bojovat se svými „démony“. Pokud jste se již dříve rozhodli něco změnit a neuspěli jste, zkuste to teď znovu. Středeční úplněk je pro změnu ideální. Buďte k sobě laskaví, ale nepropadejte sebelítosti. Rozhodnost, klid a důslednost jsou charakteristikami, které byste v sobě měli v tomto týdnu rozvíjet. S úplňkem by se mohly objevit negativní pocity, jako je žárlivost, závist, podezíravost či zlomyslnost. Zároveň je to ideální konstelace pro zbavení se nepříjemných nešvarů. Astrální kombinace úterý a pátku je ideální pro schůzky, pracovní pohovory, finanční záležitosti a investice do hmatatelných věcí. Astrální kombinace tohoto týdne je nakloněna cestování a sportování. Můžete-li, udělejte si volno a někam odjeďte. Pokud vám pracovní povinnosti nedovolí vzít si teď dovolenou, pak alespoň využijte volného pondělí a cestujte také o víkendu, kdy bude Luna procházet znamením Střelce. V neděli je Den matek. Nezapomeňte koupit malý dárek či květiny své mamince. :4:

  • edan.upir
   edan.upir, 8.5.17 19:00:22  
    

   Interiér podle zvěrokruhu.

   Vodnář je naprostý originál

   ( 21.1. - 20.2.)

   Tento veskrze zajímavý vzdušný živel paří v dobrém k největšímu exotu Zvěrokruhu. Je to veskrze zajímavá osůbka, která vše vidí jaksi jinak než ostatní. S neutuchajícím nadšením dokáže vidět i to, co jiná znamení nepostřehnou nebo v řešení nevidí.

   Vodnář je originální každým coulem. Potřebuje kolem sebe moře volného prostoru, a to nejenom pro volné pobíhání po bytě, ale taky pro pocit lehkosti a svobody. Veškeré výdobytky moderní techniky u nich nesmí chybět. Rádi se přátelí, vyměňují si nápady, jsou skvělými společníky, a tak není divu, že jejich prvním kusem nábytku je stůl a židle, kde si budou moci sednout a družit se.

   Dominantou bytu by měl být proto velký kulatý stůl ve stylu Krále Artuše a velký počet židlí pro rodinu a přátele, kteří si u něj doslova podávají dveře. Vodnářův styl není vyhraněný. Tvary mohou být jak oblé tak hranaté, zde záleží na jednotlivém nastavění konkrétního Vodnáře. Má rád přírodní motivy a materiály, které dokáže mistrně zkombinovat s ocelovým designem spotřebičů či užitných předmětů. To je jeho zvláštností. Kombinuje všechny živly v bytě.

   Lidé se u něho cítí svobodně a volně a rádi se vracejí. Vodnář vaří rádi pikantní minutky z celého světa, a proto je u něj dokonale zařízená kuchyň podmínkou. Jako druhý nejdůležitější prvek bytu je pracovna, kde musí být dost prostoru pro počítač a velký pracovní stůl na haldy lejster a poznámek. U Vodnáře nechybí v pracovně pohodlná pohovka, na které sní, rozmýšlí a odpočívá.

   Silné a výrazné nasvícení, zejména v pracovních částech bytu, je u něho nezbytností. V šeru bývá podrážděný, chybí mu světlo a pocit uvolnění. Vodnář reaguje citlivě na elektřinu, pozor na tzv. dračí žíly (energetické zlomy od zásuvek a vodovodních trubek) a to zejména při umístěni postele.
   Z barev dává přednost tlumeným, elegantním odstínům včetně šedi v kontrastu s bílou a kovovou. Miluje sklo a vitráže. Vůně má rád éterické, opiové a orientální. Závěsy a záclony nemusí. Zato pohodlný vlněný běhoun na zem ano. Byt by měl být dobře tepelně izolován, Vodnář je náchylný na průvan a studené nohy. Místnosti by neměly být proti sobě okny, to Vodnáře znervózňuje, aniž by věděl proč tomu tak je. Spát by měl u zdi, ne pod oknem, mívá pak těžké sny a budí se. Vyhovuje mu východní a jižní strana. :4:

 • Akyne
  Akyne, 5.5.17 14:48:04  
   

  Okopčila jsem ten vtípek z jiné diskuze,protože jsem z toho měla ráno záchvat smíchu...tak to sem dávám pro pobavení.Snad to přísný a nekompromisní správce Upír nesmaže :4:

  ZOO v Bratislave.
  Slnečná nedeľa.
  Zrazu akýsi rómsky chlapček spadne do ohrady s medveďmi. Vytiahol ho okoloidúci mladík. Tlač na Slovensku o udalosti informovala takto:
  SME : V ZOO Bratislava,v dôsledku neopatrnosti rodičov, spadol 5-ročný Ferko do ohrady s medveďmi. Okoloidúci mladý muž, pochádzajúci Komárna, odvážne skočil do ohrady a chlapca vytiahol.
  Komáromi Hiradó : Hrdinský maďarsky mladík zachránil s nasadením vlastného života rómske dieťa z pazúrov grizlyho.
  Žilinsky večerník : Ožratý Maďar ukradol medveďovi raňajky.

  • korloid
   korloid, 5.5.17 16:36:51  
    

   :1:

  • edan.upir
   edan.upir, 5.5.17 21:38:16  
    

   To jsi mě zavedla do dětství,když jsme hrávali na tichou poštu,pokaždé z toho vylezla krásná hovadina,a dnešní novináři nejsou o nic lepší. :4: :1:

 • edan.upir
  edan.upir, 1.5.17 20:42:24  
   

  http://www.moje-pravdy.cz/z-jinych-zdroju/horoskopy/2017/mesicni/2125-merlinova-magicka-predpoved-na-kveten-2017-pro-vsechna-znameni

  • korloid
   korloid, 2.5.17 17:09:48  
    

   Díky.

  • Akyne
   Akyne, 2.5.17 18:58:03  
    

   Nic moc teda.Starostí mam pořád hafo :15:

 • edan.upir
  edan.upir, 1.5.17 20:40:52  
   

  Aktuální měsíc: květen Sluneční znamení: Vodnář

  Májová planetární konfigurace naznačuje, že to bude nejenom měsíc lásky, ale také čas práce a povinností, milí Vodnáři. Nevyhýbejte se nepříjemným úkolům. Zaměřte se na svůj každodenní program a lépe si ho zorganizujte. Naučte se neodkládat nezáživné činnosti. Pokuste se udělat si každý den seznam úkolů a vždy začínejte těmi nejdůležitějšími. Práci i plnění různých povinností vám zpříjemní, když se naučíte je vzájemně kombinovat. Nezapomínejte ani na odpočinek. Sportujte a relaxujte, najděte si čas na pravidelnou masáž.

  V květnu zaměřte pozornost na domácí záležitosti. Snažte se vylepšit prostředí, ve kterém se pohybujete. Konstelace jsou příznivé pro úpravy, opravy, rekonstrukce domu či bytu. Stejně tak je květen vhodným časem pro koupi/prodej/pronájem nemovitosti, pozemku a stěhování. Astrální kombinace je nakloněna i koupi auta, šperků, hodinek, uměleckých předmětů od mladých umělců. Máte-li volné finanční prostředky, pak investujte do fondů, které mají podíly v nemovitostech, v potravinářských společnostech či ve společnostech, které obchodují s luxusním zbožím.

  Venuše, planeta lásky, bude v květnu procházet znamením Berana. To ukazuje na zábavu a nové známosti. I když jste zadaní, někdo nový by vás mohl přitahovat. Plodnost bude v květnu zvýšená. Neplánujete-li teď rodinu, pak se chraňte.

  V květnu bude Saturn, Jupiter a Pluto ve zpětném chodu. Retrográdní fáze planet ukazuje na potřebu vyrovnat se s minulostí. Je potřeba vyléčit staré rány. Přijměte zodpovědnost za své minulé skutky, odpusťte, zbavte se démonů minulosti a splňte sliby, které jste dali sobě či druhým. Možná se budete muset zbavit i přežitých názorů a způsobů chování. Květen je měsícem léčení. Pokud máte nějaké zdravotní potíže, pak teď máte šanci zjistit, co vaše neduhy způsobuje. Vaše nemoc vám něco sděluje. Zkuste najít spojitost se svým životním stylem, mezilidskými vztahy nebo myšlením. Pokud sami nebudete schopni rozpoznat, co vám vaše nemoc říká, pak se obraťte na lékaře, kteří praktikují psychosomatickou nebo čínskou medicínu. Nápomocný může být i rozhovor s koučem, psychoterapeutem, dobrým přítelem nebo astrologem.

  Merkur bude v květnu procházet znamením Berana a Býka. To vám bude prospěšné v pracovní oblasti. Dávejte si pozor, jak v květnu mluvíte o druhých. Nikoho nepomlouvejte. Negativní hodnocení ublíží především vám.

  20. května přejde Slunce do znamení Blíženců, kde 25. května nastane novoluní. Období po novoluní je vhodným časem pro nové začátky. Úspěch slibují hlavně krátkodobé projekty a aktivity spojené se vzděláváním, školstvím, výpočetní technikou, publikováním, reklamou, PR a obchodováním. Novoluní ve znamení Blíženců je velmi příznivou konstelací pro uzavírání obchodního partnerství.

  V květnu nastane několik dynamických konstelací, které vyžadují opatrnost. Neplánujte si náročný program na dny: 1., 10. - 11., 22. a 29. května. :4:

  • korloid
   korloid, 2.5.17 17:00:14  
    

   Hele, ale to jsou krom 1. samé pracovní dny. To jakože v tyto dny řeknu šéfům, že dneska jsem dle horoskopu oslabená, tak to necháme na jindy? Mi odpovědí, že fakt, že se můj prapotomek bude jmenovat Jáchym, neznamená, že musím praktikovat scénář jistého filmu.:6:

   • Akyne
    Akyne, 2.5.17 18:51:15  
     

    :1: :1: :1:

  • Babocka
   Babocka, 2.5.17 20:29:23  
    

   pro mne poučné, děkuji :4:

  • korloid
   korloid, 5.5.17 16:39:56  
    

   Tak to vypadá, že náš posudkář je vodnář. Na sociálce visí oznámení, že 22.a23.nebude. Asi mu 29.nepovolili.

 • korloid
  korloid, 1.5.17 07:58:16  
   

  Tak jo, já jsem přežila. Kde jsou ostatní děvčata?

  • Akyne
   Akyne, 1.5.17 16:30:55  
    

   Tak to je hlavní :15: jinak děvče /jako tedy já/jsem pěkně v práci a oslavuji svátek práce vlastníma rukama :14:

   • korloid
    korloid, 1.5.17 19:38:17  
     

    No někdo ten kapitalismus budovat musí. Držím palce, ať Ti to rychle uteče.:15:

  • edan.upir
   edan.upir, 1.5.17 20:49:31  
    

   Sice nejsem děvče a z budovatelského nadšení už jsem vyléčen,proto jsem dnes nehnul ani prstem. :2: :1:

   • korloid
    korloid, 2.5.17 16:51:47  
     

    A co pusinku své milované pod rozkvetlým stromem, dals?

    • Akyne
     Akyne, 2.5.17 18:46:23  
      

     A neřekne a neřekne :1: :1: :1:

     • korloid
      korloid, 3.5.17 06:23:36  
       

      :1: :1:

    • edan.upir
     edan.upir, 4.5.17 20:51:18  
      

     Nedal,byla upálena na čarodějky. :1:

     • Akyne
      Akyne, 4.5.17 21:41:55  
       

      Tys ji nebránil vlastníma upíříma tesákama?! :7:

      • edan.upir
       edan.upir, 4.5.17 22:21:34  
        

       Čarodějky nesměji do moji Jedový chýše. :1:

       • Akyne
        Akyne, 4.5.17 22:29:08  
         

        Jsem myslela,že upíři sídlí na hradech a v chýších čarodějnice,ale asik to mám nějaký popletený tentonoc...

        • edan.upir
         edan.upir, 5.5.17 21:46:45  
          

         Ne,ne,tam je zima v kamenných věžích,tam si mohou ty jejich jedy vařit o třista metrů dál od mé Jedové chýše na hradě Střekově. :1: :1:

 • edan.upir
  edan.upir, 25.4.17 21:57:55  
   

  https://www.youtube.com/watch?v=MhDjNvmPIbE
  https://www.youtube.com/watch?v=QKFRhJ9iGgY

  Toto je mé město a okolí do třiceti km. :9:

  • korloid
   korloid, 26.4.17 16:45:17  
    

   Nádherně zvládnutý akordeon, hezké písničky. A jinak - v písničce Šedivý vlasy uvažuje písničkář o tom, že se přestěhuje na venkov. Tebe by nelákaly Krkonoše nebo Krušné hory?

   • edan.upir
    edan.upir, 1.5.17 21:16:41  
     

    Žil jsem na venkově i ten váš kraj znám docela dobře.Krkonoše zrovna nemusím,protože,kde jsou hory je dlouhá zima.Raději jsem na chalupě a užívám si důchodu. :2: :1:

    • korloid
     korloid, 3.5.17 06:24:50  
      

     Jímá mne bledá závist, pane rentiére. Já až v roce 2032.

     • edan.upir
      edan.upir, 5.5.17 21:55:03  
       

      Závidět nemusíš,horší by bylo,bydlet v paneláku nemít co na práci a okolo chalupy je práce až moc. :2: :1:

 • edan.upir
  edan.upir, 24.4.17 16:06:27  
   

  Aktuální týden: 17 Sluneční znamení: Vodnář

  Mnohé záležitosti se patrně daly do pohybu a vy byste se měli cítit dobře. Tento týden se zvýší vaše energie a vy se, milí Vodnáři, budete cítit vitálněji a sebevědoměji. Bude se vám dařit zvládat více práce a úkolů. Budete se i snadněji rozhodovat. Asertivnější chování udělá na druhé dobrý dojem. Proto budete v lepší pozici při rozhovorech s obchodními partnery, podřízenými i nadřízenými či jinými lidmi v pozici autorit. Úspěšní byste měli být především při jednání s muži. Tento týden a hlavně v úterý, ve čtvrtek a v pátek se vám bude dařit při veřejném vystupování, prezentacích a studiu. Středeční novoluní ve znamení Býka je vhodným časem pro zamyšlení. Znáte se dobře? Víte, v čem jste jedineční? Jaké jsou vaše talenty a schopnosti? Zamyslete se také, jaké sliby jste kdy v minulosti dali sobě nebo někomu jinému a nikdy je nesplnili. Proč? Udělejte to teď. V pátek přechází Venuše, planeta lásky a vztahů, do znamení Berana. To je ideální konstelace pro společenská setkání a navazování nových vztahů. Ke konci týdne nezůstávejte večer doma a někam si vyjděte. V sobotu bude Luna procházet znamením Blíženců. To je příznivá konstelace pro sportování, pobyt v přírodě a vzdělávání. Nedělní konstelace je nakloněna záležitostem domova a rodiny. Věnujte svůj čas práci na zahradě, zkrášlování bytu či domu, vaření a úklidu. Z neděle na pondělí nastává filipojakubská noc a lidé věřili, že se o této noci čarodějnice slétají na sabat a země vydává své poklady. Vyjděte si někam s přáteli a pobavte se při pálení čarodějnic. Chraňte se ale v neděli před závistivými pohledy a negativními lidmi, mohou škodit více než jindy. :2: :1:

  Poslední větičce věřím, čarodějek v této zemi až moc. :1: :1:

  • Akyne
   Akyne, 24.4.17 18:50:05  
    

   Co jako naznačuješ Upírku? :14:

   • korloid
    korloid, 26.4.17 16:49:09  
     

    Že se v životě ještě nepotkal se skutečnou čarodějkou, ale zatím jen a pouze s negativně laděnými čarodějnicemi.

    A možná je to skrytá výzva pro Tebe, Akyne, abys mu rozšířila obzory.:15:

    • Akyne
     Akyne, 26.4.17 19:54:09  
      

     :7: Myslíš?Upírek vidí už i za obzor :1: viď Upi?

     • edan.upir
      edan.upir, 4.5.17 20:56:16  
       

      To dá rozum,všechno znám,vím a všude jsem byl. :4: :1:

 • korloid
  korloid, 18.4.17 16:33:34  
   

  Jsem netrpělivá, jakej nám vychází 16.týden 2017. Hlavně ta sobota - Prosím pěkně, objednávám sluníčko, teplotu 22 stupňů, vítr do 4 m/s, žádný déšť, to vše v územním obvodu Karlovy Vary Sadov a v čase od 14 do 18 hodin 22.4.2017. Převelice děkuji.:6: