Znamení Vodnáře

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
korloid (2018-11-16 18:23:58)Akyne (2018-11-14 17:58:23)edan.upir (2018-11-13 20:22:29)medo.vinka (2018-07-31 20:20:16)Babocka (2018-03-16 18:40:21)barb19 (2017-08-24 14:39:12)
Znamení Vodnáře

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• korloid
    korloid, 13.11.18 20:11:59  

Dneska se mi opravovala postýlka, tak tu byli všichni. Hele největší hračka pro Jáju byl vysavač, ty jeho hračky ho vůbec nezajímaly. Buď ho tahal za sebou nebo tlačil před sebou nebo jsme mu odpojili tyč s hubicí, tak pěkně chodil po bytě a poctivě do všech koutů na všechny strany, všude stačí jen chvilku a pak zas o kousek dál, no má to uklízení od mámy odkoukané dokonale.:1:

• Akyne
      Akyne, 13.11.18 20:17:36  

:7: Rozbila sis postel?Ty divoško!Kdo byl do jen řekl...
      No nic no.Pokus o ffftípek.Jája bude puntík po babičce :9: nebude to mít lehký,chlapec šikovnej.

• korloid
        korloid, 14.11.18 17:57:13  

Máš stejný smysl pro humor, jako můj syn. :15:
        Puntík jako puntičkář? No jeho mamince v puntičkářství nesahám ani po kotníky, její trpělivost skutečně nemám, takže to bude mít po mamince.:13: Uznávám, možná trochu vinu na tom mám taky, páč partnery si děti vybírají dle rodičovských vzorů. Takže pokud synek hledal partnerku mé povahy, tak snacha Maruška mi v mnohém předčí, o tom žádná.♥ ♥ ♥ Taky to bylo první, co mi vpálil, to spolu už bydleli, a prej ať se jdu podívat, jak má vypadat šuplík ponožek. Ty hele, jeden balíček ponožek jako druhej, pečlivě srovnané v řádcích, no jako v obchodě... takovej servis ode mne vážně neměl.:1:

• korloid
    korloid, 11.11.18 08:24:06  

Z knihy Horoskop na každý den roku 1992 od Emila Václava Havelky:
    Vodnář - Vzduch
    Lidé vzdušných znamení jsou neustále plni nových myšlenek a doufají, že jimi mohou ovlivnit ostatní. Je to komunikace v abstraktním smyslu, vzduch jako element je vystupující mentální energie. Eminentním zájmem vzdušných znamení je proto komunikace jejich energie s ostatními. Tito lidé kladou důraz na nastínění konceptu, nikoli však na realitu. Je zde příbuznost s ohnivou energií, neboť obě jsou vystupující, ale vzájemně se neprotínají, navíc vzdušným znamením chybí emocionální část.
    Vodnář patří do pevných znamení. Jde o druhou fázi energie tzv.fázi plnosti. Energie je na svém místě, udržuje se a stabilizuje.
    Vládcem Vodnáře je Saturn, nejpomalejší astrologická planeta.

• korloid
    korloid, 10.11.18 18:20:03  

Zdravím. Žiju, hlídám. Dneska naše mládě, když mi uvidělo, tak řeklo pěkně nahlas: bá-ba. Říkám jo, jo, bába přišla dělat šoférka. A on zas bá-ba a začal se smát, no k sežrání. Takže to chvíli trvalo, ale přece jen už začíná mluvit. Rodičové vyprávěli, že největší záchvaty smíchu má ze slova "DE". Vždycky řekne "de" a začne se šťastně smát. Podle mne to má okoukané z jejich koverzace tj. něco dělají, a ptá se jeden druhého: Už to jde? Ten, když se vše vydaří, řekne "Jde"., a je u toho spokojenej. Tak mladej taky říká "de" a sněje se. A zatím prý pořád ještě žárlí na maminku = Když přijde domů z práce a dá mamince pusu a obejme ji, mladej spustí ryk, že mu šahá na jeho maminku. Je to novinka, se kterou začal v pondělí, a zatím ho to drží. On jim spadnul z gauče či co - neviděli to, byli oba ve vedlejší místnosti, tak se mu udělala boule, a jestli ho bolela hlava a rozvinulo se to do tohohle či co, kdopak ví, co se v té malé šešulce odehrává.♥ A protože mu maminka při uspávání zpívá, vyžaduje zpívání i ode mne v kočárku. Tímto se omlouvám všem, které jsme potkali a kteří museli přetrpět mou hudební produkci. Naštěstí při písničce Když jsem já sloužil to první léto atd. začal usínat už při pátém roku, takže i když jsem motala slova, dokud slyšel hlas držící melodii, krásně usnul, a tak jsem po sedmém či osmém roku mohla přestat.♥

• Akyne
      Akyne, 10.11.18 18:56:37  

Šťastná to babička :2: :15: jen si to Káji uživej!

• korloid
        korloid, 11.11.18 08:22:01  

Díky Aky.♥ ♥ ♥

• edan.upir
      edan.upir, 13.11.18 19:40:33  

A proč už nemá v kočárku zabudovanej tranďák, nebo chytrej telefon se sluchátkama. :8: :1:

• korloid
        korloid, 13.11.18 20:08:27  

Když slyší repromuziku, tak tancuje nebo se kejve, rozhodně by neusnul. :15: Takže na spaní výhradně zpěv naživo, jinak to nefunguje. Hele, asi proto maj na koncertech tak hlasitej zvuk, aby tuhle funkci přetloukli decibelama.

• edan.upir
    edan.upir, 5.11.18 17:48:40  

https://www.astrologiepetranel.cz/sluzby/tydenni-horoskop/ :2: :1: Opět,velmi dlouhé,večery už jsou také delší. :1: :1:

• korloid
      korloid, 5.11.18 18:38:45  

Zajímavé počteníčko. Radar, v článku popisovaný, jsem už kdysi pocítila, ale rozhodně to není běžná záležitost, takže v praxi ho využívat nemohu. Myšlenka, že jedině lidi mají volbu prožitku, reakci na situaci, je pošetilá. Autor asi nikdy neviděl žádné zvíře, anebo má pocit, že je vyvolenej - strach nebo lásku volí každý živý tvor, u zvířat je to evidentní, každej například pes, se rozhoduje, jestli se bude lísat nebo uteče či zaútočí. Střelec je moje šéfová. Sbírat plody za posledních dvanáct let? No tak to mi asi konečně pošle Sazka nějakej ten bakšiš, že jo? Každou myšlenku požehnat světlem? OK, jdu na to: Pokud bude stát bakšiš od Sazky za to, vrátím se na tu stránku, a nějakou pětku pošlu na tam uvedený účet. Howgh!

• korloid
    korloid, 2.11.18 19:19:07  

Poslušně hlásím, že došla knížka receptář ve znamení zvěrokruhu. Začíná Vodnářem, což je milé. Ovšem hnedka to pokračuje tím, že náš základ jsou luštěniny. Myslím, že tady autorka krapet přestřelila - přece to, že jsme vzdušné znamení, nemusíme dávat na vědomí druhým koncem těla...aspoň myslím. Píše tu, že Vodnářka byla i Magdalena Dobromila Rettigová, Vodnář byl i František Smotlacha (atlasy hub) atd.
    Dneska opíšu recept paní Rettigové na Uherský guláš:
    750g kysaného zelí, 300g uzeného masa, 300g vepřového masa z ramínka nebo plecka, 50g slaniny, paprika, 2 lžíce sádla, 2 lžíce hladké mouky, 1/4 l kysané smetany, sůl.
    Kysané zelí překrájíme, zalijeme vodou a hned do něho přidáme omyté a na kostky nakrájené uzené maso a stejně krájené vepřové maso. Doplníme na kostičky rozkrájenou a rozškvařenou slaninou i paprikou. Přikryjeme a dusíme doměkka. Zvlášť na pánvi připravíme ze sádla a mouky světlou jíšku, dobře ji s vodou provaříme a zahoustlou přidáme k masu se zelím. Doplníme smetanou a vše dobře promícháme a prohřejeme. Podle chuti dokořeníme solí, případně i pepřem. Je to úprava podobná segedínskému guláši. Podáváme s knedlíkem nebo noky, ale i s chlebem.

• Akyne
      Akyne, 5.11.18 20:19:45  

Jsem masová a bysta!Prej luštěniny :7: checht.Dobrý gulášek a pivko k tomu a co víc si přát.Nejem jídlem žifff je člověk,ale jako důvod k radosti to je a ne,že ne! :15:

• korloid
        korloid, 6.11.18 05:53:07  

Taky jsem na to valila očička, a taky jsem proti. Si asi myslej, že když nás zadělávali ve znamení Býka, že jsme býložravci či co. Přece jsme se narodili v tuhé zimě, proto jsme Vodnáři. A co zahřeje v tuhé zimě? Maso. Je fakt, že čím jsem starší, tím ho nemusím taková kvanta jako dřív, ale jím ho pořád. V letošním létě, kdy jsem k chlazení těla používala i jídlo (vynecháním masa skutečně nebylo horko tak nesnesitelné), jsem po pár dnech zatoužila po masu, a dala si ho. Prostě jsem všežravec, a maso je fajn, když si ho člověk umí připravit podle chuti.♥

• korloid
    korloid, 1.11.18 16:57:54  

Horoskop na dnešní den
    Ti, kdo pro vás dnes budou mít pochopení, budou vaši nejbližší, buďte tedy v jejich blízkosti a hned uvidíte, jak se budou věci vyvíjet k lepšímu. Pokud si pospíšíte, podaří se vám ještě jeden husarský kousek, který byste do sebe ani neřekli.
    Láska a přátelství
    Jestli na vás bude dnes někdo zbytečně drsný, tak byste se neměli nechat rozhodit a raději se držet toho, co je důležité.
    Peníze a práce
    Číst si o nějaké nové strategii bude důležité využití času, které vás může posunout dál a dát vám také nové informace.
    Rodina a vztahy
    Jestli dnes budete toužit po nějakých změnách, tak byste se měli pokusit udělat pro to, co můžete, aby bylo vše lepší.
    Zdraví a kondice
    Jestli dnes budete chtít udělat něco pro vaše zdraví, tak se nevyhýbejte zdravým potravinám. Jsou už opravdu třeba.

• korloid
      korloid, 1.11.18 17:50:52  

Tak jsem si pospíšila, a to, co jsem chtěla udělat až 10.11., jsem udělala už dneska = založila jsem našemu Lvíčeti diskuzní fórum. Napřed jsem to chtěla učinit přesně na den vtělení, ale tahle doba vyhovuje taky, protože všichni donošení Lvi byli počati ve znamení Štíra čili v těchto dnech, respektive v těchto dnech vzniká další ročník Lvů. Pan správce mi překvapil svým rychlým schválením, takže tady to máme:
      https://www.diskutnici.cz/forum/4068-znameni-lva/

• korloid
        korloid, 2.11.18 17:21:39  

Tak aby toho nebylo málo, tak jsem ještě adoptovala další opuštěnou diskuzi Léčivé bylinky. Teď už jsou moje kapacity z velké většiny rozděleny, rezervu si nechám pro eventuální pomoc téhle naší diskuzi tady. Hihi, pro bylinky jsem si půjčila Tvůj styl, Upi = taky jsem do tématu diskuze dala jen odkazy do různých míst na netu, aby si každý mohl najít, jak vypadá ta která bylinka. Doufám, že Ti nevadí, že se takhle opičím. ♥

• Akyne
    Akyne, 27.10.18 18:39:06  

Louskáček na ořechy jsem nakonec našla ale koupila jsem si v Penny jiný za 99kč co vypadá jako formička na vosí hnízdo a musím říct,že to s ním jde daleko líp a rychleji :15:

• korloid
      korloid, 28.10.18 10:43:33  

Na ten jsem koukala, ale nějak jsem si nedovedla představit, jak funguje, tak jsem sáhla po klasice. A na kameňáky mám kladivo.

• korloid
    korloid, 27.10.18 18:28:43  

Z dneška na zítřek se mění čas, tak nezapomeňte spát o hodinu déle.♥☺♥

• Akyne
      Akyne, 27.10.18 18:35:39  

Já rozhodně budu spát dlouho a dobře :15: konečně správný čas.Už nechci nic měnit a vstávat do tmy tmoucí.Nejsem žádný skřivan a spánek je moje hobby :15:

• korloid
        korloid, 28.10.18 10:45:22  

To je dobře. ♥ Dneska jsem zas courala po inetových antikvariátech, a narazila jsem na kuchařku podle horoskopu. Tak až dorazí, podělím se o informace, co a jak si máme vařit dobrého.

• edan.upir
      edan.upir, 31.10.18 18:14:04  

Kdy to bylo,ale doufám,že nás to nějak nepoznamenalo, protože gaučink,lenost je můj nezdolnel koníček. :2: :1:

• korloid
        korloid, 1.11.18 16:59:16  

Upi, u Tebe jde o zasloužený odpočinek po náročném shromáždění potřebných zásob na zimu.

• Akyne
          Akyne, 5.11.18 19:03:04  

No toto?!A já snad poflakuju bo co? :9: fňuk!

• korloid
            korloid, 5.11.18 19:50:00  

Ty jsi naše ředitelka myslitelka - však jsem už před pár dny napsala na svůj profil, jaké krásné jméno jsi mi vymyslela. No, a jestli se teď chceš flákat - máš nárok, s klidem a pohodou užívej odpočinku, Aky. ♥ ♥ pac a pohlazení ♥ ☻

• Akyne
              Akyne, 5.11.18 20:17:08  

:2: Oh ...jaká to čest,děkuji.

• korloid
    korloid, 23.10.18 17:33:12  

Podzimní počasí, už je to na čepici, příště si ji už vezmu. Prcek má čepici i rukavice, a jak čepice nesnášel, teď už ani nemukne, páč zima je horší. Na dnešní procházce jsme viděli malinkého ježka. Čipernej, vůbec se nebál, a malej na něm mohl oči nechat. Pak jsem pinďu odevzdala a šla si koupit pivčo. V Albertu mají šest plechovek PilsnerUrquel ve fólii za 135 Kč. A páč mám chuť vyzkoušet něco nového, vzala jsem na zkoušku lahvinku Starobrno Drak extra chmelený ležák. V galerii máte fotečku detailu, čem v Brně říkají drak. Myslím, že to už není místo mozku z vína kostku, ale čistá demence.

• korloid
      korloid, 23.10.18 17:46:08  

Mi tam chybí písmenku u , má být čemu říkají drak.
      Hmmm, v pojmenování zvířátek maj mezery, ale pivo vaří dobré - přesně moje chuť. Krokodýl bude zařazen do seznamu nezbytných potravin v domácnosti. :15:

• edan.upir
    edan.upir, 22.10.18 15:37:13  

http://www.novoucestou.cz/2018/10/22/horoskop-na-obdobi-22-10-28-10-2018/ :2: je to dlouhý :1: :1:

• korloid
      korloid, 22.10.18 17:45:39  

Velmi silné dny to byly u mě v minulosti (asi se předcházím či co), a podepisuji se pod to, že obě události byly dočasné - posuďte sami: 23.10.1996 první rozvod a 24.10.1987 první svatba. Ze slovíčka první vyplývá dočasnost, protože následovala druhá svatba a druhý a poslední rozvod.:1: Takže já se jdu transformovat do stavebního kamene a pěkně dozraju, abych byla základem pro nové, co přijde. To se těším, to se těším.♥ ♥ ♥

• korloid
    korloid, 22.10.18 08:11:36  

A co předpovědi, pane vedoucí? Mám zas vsazeno, tentokrát jsem dala i sloupeček na náhodu. Mladí se chtějí odstěhovat stovky kilometrů daleko za lépe placenou prací. Bych broučka malého viděla jen velmi málo. Kdysi jsem uvažovala, že bych šla s nima, ale teď se na to necítím...možná ten klid patří ke stáří, a to chce mít svoje rituály, svůj klid. Stejně mě v životě ještě minimálně jedno stěhování čeká, páč tenhle pronájem z důchodu neutáhnu, takže budu muset někam do levnějšího.:5: Ale to bude jen zas tady po městě nebo spíš blízkém okolí.
    Na radikální změnu v novém městě, v nové práci, v neznámém prostředí už energii nemám. I kdybychom nakrásně vyhráli, chtěla bych zůstat tady poblíž.

• Akyne
      Akyne, 22.10.18 13:23:15  

Celý příspěvek zavání začínající depkou.Sim tě jaké stáří v padesáti?To já bych šla s nima.Budou tě potřebovat každou chvilku.No,ale to mluvím za sebe.Když jsi v pronájmu,snadněji se přestěhuješ jinam než kdybys byt vlastnila.
      Můj názor teda.Stěhovala jsem se v životě asi 6X :14: ale rodina má být pohromadě a vnouček má právo na svou babičku.

• korloid
        korloid, 22.10.18 13:47:52  

To ano, jenže mám ještě invalidní dceru, která se stěhovat odsud nechce. Když půjdu s nima, bude to, jako bych ji hodila přes palubu - ona mít pravděpodobně nikdy děti mít nebude. Bydlí sama, a trvalý vztah nemá.

• korloid
          korloid, 22.10.18 17:23:54  

Podtrženo, sečteno, popřemýšlela jsem a padlo rozhodnutí: zůstanu tam, kde jsem. Nemůžu být babička na plný úvazek, když jsem ještě neuzavřela kapitolu mateřství. Dokud nebudu mít pocit, že to beze mne dcera zvládne, pocit, který už u syna mám, žádný radikální řez u sebe dělat nebudu. A mám po starostech s rozhodováním. :2: Navíc, je otázka, jestli to mladí uskuteční nebo ne. Fakt je, že oboji prarodiče jsme se v mládí za prací odstěhovali, takže to maj v genech. Jenže taky na vlastní kůži zažili, jaké je to bez pomoci, postarat se sám o sebe v každé situaci, viděli, jaké jsme jako rodičové měli starosti, jak museli být doma sami, když byli např.nemocní nebo když byly prázdniny (u nás to bylo umocněno tím, že nám starší generace pomřela). No, je to na nich. Pokud půjdou, tak sami. Druhá babička a děda taky řekli, že oni nejdou, a to už je paní v důchodu a pán před důchodem.:15:

• Akyne
          Akyne, 22.10.18 20:05:19  

Já to chápu...když je dětí víc,je to mnohem těžší rozhodování.Život toho někdy naloží na jeden hrb hodně.Taky mě potkalo v životě snad úplně všechno,ale tu káru života táhnu dál s vědomím,že vzdycky může být ještě hůř.

• korloid
    korloid, 20.10.18 09:29:59  

Jsem si toho všimla až dneska = tenhle text se objeví, pokud kliknete na zvýrazněné slovo Diskutníci vlevo nahoře.:
    Vítejte na Diskutnících!
    500+ diskuzí, 7 400+ uživatelů, 28 000 000+ příspěvků
    Plánované novinky (platné od 1. 1. 2019)
    Zjednodušení financování webu
    Diskutníci budou nově financováni samotnými uživateli, plošně a jednotně, za symbolický příspěvek 120 Kč / rok (nevztahuje se na uživatele, kteří již mají předplacený účet bez reklam). Zároveň dojde k odstranění veškerých reklam, aby byl web přehlednější a rychlejší. Důvodem je jednodušší a stabilnější financování pro další rozvoj webu. Vedlejším efektem bude omezení zakládání duplicitních účtů a konec diskuzí na téma domnělého zvýhodňování platících uživatelů.

• korloid
      korloid, 20.10.18 09:35:03  

V průběhu roku dojde ke změně vzhledu webu. Nový vzhled bude založen na světlém podkladu namísto tmavého a bude optimalizovaný pro mobilní zařízení. Součástí redesignu bude též sada nových smajlíků :)
      Omlouváme se všem slušným a poctivým uživatelům, kterých se zejména nepopulární opatření vynucená neuspokojivou situací na webu dotknou.
      Admin
      Ještě je tam o pravidlu třikrát a dost a podobně, to už jen nekopčila. Jdu si opravit vzhled na světlé pozadí - dosud jsem měla tmavé pozadí a bílá písmenka, tak ať si zvykám.

• korloid
        korloid, 20.10.18 09:38:19  

No teda, hmmmm, to si budu asi chvíli zvykat.:11: Uvidíme, co bude za nové smajlíky, jestli to bude aspoň trochu jako náplast.

• Akyne
          Akyne, 20.10.18 22:59:29  

simtě..náplast...já nechci nic měnit!!!Já chci diskutníky v černém a basta!!Neproběhlo žádné referendum a hned chtějí po nás peníze :10: a to ještě pořádně nechápu za co.
          Nebudu se rozčilovat,když louskám ořechy!Ještě mě zaskočí a co pak ,že jo:6:

• korloid
            korloid, 21.10.18 06:06:53  

Tak už jsi našla louskáček? Hele, dneska jsem si zas přepla na tmavej, ten světlej je divnej; nechám si tmavej, dokud ho nezruší. Deset korun za měsíc se mi zdá přiměřené, což o to. Platila jsem i dřív, nemám ráda reklamy. Co se týče duplicitních účtů - ty tímhle neodstraní, kdo máš čas na tyhle vylomeniny, má určitě dost peněz na zaplacení. Nechápu proč mít duplicitní účet. Kdysi jsem tu už jednou byla, a tenkrát jsem se samozřejmě jmenovala jinak, ale ten jsem při odchodu zrušila, takže jednak o duplicitu nešlo, šlo o přirozený vývoj alá Indiáni tj. v každém vývojovém období nové jméno, a druhak jsem i tenkrát platila. Diskuze na téma zvýhodnění platících jsem si nevšimla, ale to se tím taky neodstraní, protože druhý důvod proč platím je kromě reklam i vyšší počet fotek na profilu, takže zas budou debaty o tom, kdo platí víc a kdo méně. Oni když se chtí lidi hádat, tak se budou hádat, i kdyby nebylo o čem. To jsou prostě lidi. Lidi s nedostatkem hořčíku.

• edan.upir
              edan.upir, 21.10.18 17:54:19  

A teď si vem,když nemám žádnou platební kartu. :8:

• korloid
                korloid, 21.10.18 18:26:48  

Ty jsi jak ta moje kolegyně Vodnářka - Koza, ta taky nemá žádnou platební kartu. Já kartu mám, ale nikdy jsem s ní neplatila na netu = tolik peněz vážně nemám, abych šla do takového rizika. Na Diskutníky kartu nepotřebuješ. Jde o klasickej převod tj.příkaz k úhradě. Podrobnosti podle mne přijdou každému do zprávy - číslo účtu a variabilní symbol a do textu pro příjemce se uvede zdejší přezdívka. Až budeš mít číslo účtu, tak buď to umíš zadat sám nebo si ty údaje vezmeš a dojdeš do banky, ať Ti vypíšou příkaz k úhradě. Další možnost je poslat peníze složenkou - to využívá ta moje kolegyně. Je mezi námi čtrnáct dní - já jsem ještě Kůň a ona už je Koza, čtyři dny před jejíma narozeninama se to měnilo.

• edan.upir
                  edan.upir, 21.10.18 19:04:09  

Já jsem ve znamení Draka. :2: :1:

• korloid
                    korloid, 22.10.18 08:02:30  

Ano, tomu přesně odpovídá ten prak, rošťáku jeden.:1:

• edan.upir
              edan.upir, 21.10.18 18:24:30  

Taky jsem něco podobného,ale Šaryk vždy najde. :2: :1:

• korloid
                korloid, 21.10.18 18:36:41  

:15: Taky jsem našla - mi bylo divné, jakto že to má ikonku, a když jsem na ni klikla, objevila se hláška, že účet zrušen na výslovnou žádost uživatele nebo tak něco. Jo, jo, předpolední vývojové stádium před padesátkou. Korloid je poslední. Jak jsem přelezla padesátku, tak jsem se nějak zklidnila, i když názory už jsem moc nezměnila, takže minimálně dalších dvacet let si hodlám užívat korloida. Navíc se chystám udělat za cca tři týdny takovou věcičku tady, že tady být budu muset. Uvidíme, jestli to vyjde - samo Ty a Aky se dozvíte jako první, jestli se zdařilo.♥

• korloid
                  korloid, 1.11.18 21:21:34  

Měla jsem na mysli tu diskuzi Znamení Lva. Teď to tady budu pár let mladýmu hlídat, a pak si převezme otěže sám. Pro sebe je člověk línej, ale pro prďolku malinkýho se bába přemůže.

• korloid
    korloid, 20.10.18 09:16:17  

A páč jsem pilník, už se mi vaří oběd: Vepřové kolínko alá vylepšený ovárek. Bude se podávat s chlebem a hořčicí (křen já nerada). Vylepšený ovárek proto, protože klasický ovar při domácí zabijačce je maso vařené v osolené vodě (následně se využívá krom přímé spotřeby k výrobě tlačenky, jitrnic a možná i jelit - ta mi nechutnala, tak jsem nedávala pozor a už si to nepamatuju). A vylepšený ovárek je voda, maso, sůl, cibule, mrkev a dneska i petržel, páč hezky odvodňuje. Celé tohle jídlo zlepšuje pohyblivost těla. Následně by se dal vyrobit i sulc, ale páč nic nezbyde, tak nebude z čeho. Je to jen malé přední kolínko, a já jsem velká ženská.

• Akyne
      Akyne, 20.10.18 23:05:55  

Šmarjá :7: o víkendu slušný lidi v 9hod. spí po páteční pařbě!Viď,Upírku!A tady s kolenem....no jasně,že je to vitamínová bomba s tím křenem a pivem :1: :1:

• korloid
        korloid, 21.10.18 06:09:26  

Ano, na pivínko jsem zapomněla, ale bylo.:15:

• edan.upir
        edan.upir, 21.10.18 18:09:31  

Nóó samozřejmně,já nevylezu z bydla,dokud mi slunce nasvítí do očí.

• Akyne
      Akyne, 20.10.18 23:07:38  

Jo a já tam dávám ještě bobkový list a nové koření a pepřové kuličky :4:

• edan.upir
        edan.upir, 21.10.18 18:19:40  

Jen to ještě trochu přikořeň a budu si připadat, jak Baloun ze švejka. :2: :1:

• Akyne
          Akyne, 21.10.18 20:31:38  

To koleno peče Karlička,ne já :15: