Znamení Vodnáře

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
korloid (2017-04-28 16:07:06)Akyne (2017-04-26 19:54:10)edan.upir (2017-04-25 23:17:01)Babocka (2017-04-18 18:18:25)medo.vinka (2017-03-26 14:35:06)barb19 (2016-10-02 11:17:40)Key.Maker (2016-06-12 00:08:55)Morrigan (2014-02-22 01:31:07)lesun (2014-01-24 21:21:37)dellavare (2013-11-11 16:50:10)Ezechiel (2013-10-23 19:56:24)
Znamení Vodnáře

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!


 • edan.upir
  edan.upir, 25.4.17 21:57:55  
   

  https://www.youtube.com/watch?v=MhDjNvmPIbE
  https://www.youtube.com/watch?v=QKFRhJ9iGgY

  Toto je mé město a okolí do třiceti km. :9:

  • korloid
   korloid, 26.4.17 16:45:17  
    

   Nádherně zvládnutý akordeon, hezké písničky. A jinak - v písničce Šedivý vlasy uvažuje písničkář o tom, že se přestěhuje na venkov. Tebe by nelákaly Krkonoše nebo Krušné hory?

 • edan.upir
  edan.upir, 24.4.17 16:06:27  
   

  Aktuální týden: 17 Sluneční znamení: Vodnář

  Mnohé záležitosti se patrně daly do pohybu a vy byste se měli cítit dobře. Tento týden se zvýší vaše energie a vy se, milí Vodnáři, budete cítit vitálněji a sebevědoměji. Bude se vám dařit zvládat více práce a úkolů. Budete se i snadněji rozhodovat. Asertivnější chování udělá na druhé dobrý dojem. Proto budete v lepší pozici při rozhovorech s obchodními partnery, podřízenými i nadřízenými či jinými lidmi v pozici autorit. Úspěšní byste měli být především při jednání s muži. Tento týden a hlavně v úterý, ve čtvrtek a v pátek se vám bude dařit při veřejném vystupování, prezentacích a studiu. Středeční novoluní ve znamení Býka je vhodným časem pro zamyšlení. Znáte se dobře? Víte, v čem jste jedineční? Jaké jsou vaše talenty a schopnosti? Zamyslete se také, jaké sliby jste kdy v minulosti dali sobě nebo někomu jinému a nikdy je nesplnili. Proč? Udělejte to teď. V pátek přechází Venuše, planeta lásky a vztahů, do znamení Berana. To je ideální konstelace pro společenská setkání a navazování nových vztahů. Ke konci týdne nezůstávejte večer doma a někam si vyjděte. V sobotu bude Luna procházet znamením Blíženců. To je příznivá konstelace pro sportování, pobyt v přírodě a vzdělávání. Nedělní konstelace je nakloněna záležitostem domova a rodiny. Věnujte svůj čas práci na zahradě, zkrášlování bytu či domu, vaření a úklidu. Z neděle na pondělí nastává filipojakubská noc a lidé věřili, že se o této noci čarodějnice slétají na sabat a země vydává své poklady. Vyjděte si někam s přáteli a pobavte se při pálení čarodějnic. Chraňte se ale v neděli před závistivými pohledy a negativními lidmi, mohou škodit více než jindy. :2: :1:

  Poslední větičce věřím, čarodějek v této zemi až moc. :1: :1:

  • Akyne
   Akyne, 24.4.17 18:50:05  
    

   Co jako naznačuješ Upírku? :14:

   • korloid
    korloid, 26.4.17 16:49:09  
     

    Že se v životě ještě nepotkal se skutečnou čarodějkou, ale zatím jen a pouze s negativně laděnými čarodějnicemi.

    A možná je to skrytá výzva pro Tebe, Akyne, abys mu rozšířila obzory.:15:

    • Akyne
     Akyne, 26.4.17 19:54:09  
      

     :7: Myslíš?Upírek vidí už i za obzor :1: viď Upi?

 • korloid
  korloid, 18.4.17 16:33:34  
   

  Jsem netrpělivá, jakej nám vychází 16.týden 2017. Hlavně ta sobota - Prosím pěkně, objednávám sluníčko, teplotu 22 stupňů, vítr do 4 m/s, žádný déšť, to vše v územním obvodu Karlovy Vary Sadov a v čase od 14 do 18 hodin 22.4.2017. Převelice děkuji.:6:

 • edan.upir
  edan.upir, 10.4.17 00:01:29  
   

  Aktuální týden: 15 Sluneční znamení: Vodnář

  Pokud jste ještě nestihli udělat jarní úklid, pak vám k tomu dává příležitost konstelace tohoto týdne, milí Vodnáři. Úterý je ideálním dnem pro půst nebo zahájení detoxikačního programu. Můžete to propojit s lidovými zvyky a obyčeji, které lidé praktikovali před Velikonocemi. O Škaredé středě se nemračte, jinak vám to zůstane celý rok. Na Zelený čtvrtek naši předkové prováděli mnoho úkonů, které souvisely s rituální očistou těla i domova. Jezte zelené potraviny, pijte kopřivový čaj a uklízejte. Velký pátek byl tradičně spojován s kouzlením a magií. Máte-li nějaké tajné přání, pak by se vám pomocí rituálů a kouzel mělo vyplnit. Úterní úplněk ve znamení Vah nasměruje vaši pozornost k mezilidským vztahům. Tématem tohoto úplňku je osvobození. Cítíte se některými vztahy omezováni? Který ze vztahů vás brzdí a limituje? Nadřízení? Kolegové v práci? Rodiče? Příbuzní? A možná se necítíte omezováni jen vztahy. Je i možné, že vás blokují nějaké zlozvyky, špatné návyky či závislosti. Zbavte se jich. Tyto energie jsou silné a pomohou vám k lepšímu životu. Musíte ale udělat první krok, bez vašeho přičinění se nic nestane. Případné schůzky, jednání, prezentace nebo veřejné vystupování si naplánujte na pondělí, kdy bude Luna procházet znamením Vah. V pondělí nabírá Merkur zpětný chod, ve kterém bude až do počátku května. Při tomto planetárním postavení vám nedoporučujeme začínat nový projekt, nastupovat do nového zaměstnání, stěhovat se, kupovat/prodávat nemovitost, auto, motorku, dražší mobil nebo počítač. Je to však vhodná konstelace pro revizi, kontrolu a přehodnocování plánů. O víkendu si vyjděte někam do společnosti. Planetární postavení slibuje nezadaným Vodnářům nová seznámení. O víkendu se věnujte velikonočním zvyklostem. Malujte vajíčka, upleťte si nebo kupte pomlázku a připravte velikonoční pokrmy. K velikonoční neděli nezaměnitelně patří tradiční rodinný oběd. Chystáte-li se na svátky někam odcestovat, pak si svou cestu důkladně plánujte a buďte při jízdě opatrní. Dají se očekávat potíže. :4:

  • korloid
   korloid, 10.4.17 17:53:13  
    

   Ok, okna se budou mýt v sobotu. A další sobota bude obřadní.:2:

  • Babocka
   Babocka, 12.4.17 20:20:03  
    

   a o tom, že mi oteče huba od zubu, se tam nic nepíše! :11:

   • Akyne
    Akyne, 12.4.17 23:28:53  
     

    To je jen drobná "radůstka" života...zase bude líp :4: :15:

    • Babocka
     Babocka, 13.4.17 19:06:58  
      

     :4: díky

   • edan.upir
    edan.upir, 14.4.17 12:32:41  
     

    O tom jsme věděli, ale nechtěli jsme tě předem vystašit. :1: :1:

 • edan.upir
  edan.upir, 31.3.17 19:59:12  
   

  Aktuální měsíc: duben Sluneční znamení: Vodnář

  Planetární postavení naznačuje, že v dubnu budete asertivnější. Prosadit si názory nebude tak obtížné, milí Vodnáři. Jaro je obdobím nových příležitostí, určitě byste je měli využít. Máte-li již nějaký projekt či aktivitu připravené, pak s nimi začněte nejlépe hned zkraje měsíce, do 10. dubna. Konstelace slibuje úspěch především činnostem, které vyžadují odvahu, rozhodnost a nadšení. Dařit se bude hlavně krátkodobým projektům.

  V dubnu byste měli žít svůj život naplno. Neplýtvejte energií ani svým časem. Chovejte se jinak než obvykle. Co to znamená? Například že budete všude chodit včas, dokončíte vše, co začnete, nebudete slibovat nic, co byste později nemohli splnit, nebudete moralizovat a nebudete nikoho pomlouvat.

  S dubnovým dynamickým postavením je spojováno nebezpečí netrpělivého a impulzivního jednání a hádek. Opatrní buďte hlavně ve dnech: 9. - 11., 13. - 14. a 28. dubna.

  V komunikaci by se vám mělo v dubnu dařit. Budete dobře argumentovat. Planetární postavení je výhodné pro veřejné vystupování, obchodování, vyjednávání, prezentace, zkoušky a testy.

  Merkur nabere 10. dubna zpětný chod, ve kterém bude až do počátku května. Při tomto planetárním postavení vám nedoporučujeme nastupovat do nového zaměstnání, kupovat/prodávat nemovitost, auto, motorku, počítač nebo mobil. Nepodepisujte důležité smlouvy, nezačínejte nový projekt a nestěhujte se.

  Energická planeta Mars bude do 21. dubna procházet znamením Býka a pak přejde do Blíženců. To vám bude nápomocné, pokud budete budovat něco nového. Je to i ideální konstelace pro sportování. Dávejte přednost hlavně individuálním typům sportů, jako je jízda na kole, na koni, běh, golf nebo tenis.
  Pokud nejste zadaní a někdo vás bude v dubnu přitahovat, pak postupujte pomalu. Venuše bude v první polovině měsíce ještě ve zpětném chodu. A to není vhodná konstelace pro nový milostný vztah. Postavení Venuše a Marsu naznačuje smyslnost, zvýšenou sexuální touhu a plodnost. Pokud plánujete rodinu, pak těchto energií využijte.

  V první polovině měsíce neměňte vzhled, nepodstupujte plastickou operaci, nekupujte nic dražšího, neměňte dekoraci bytu či domu. Venuše vládne partnerským vztahům a lásce, a proto v první polovině měsíce v této oblasti nic neměňte. Není to vhodný čas pro obnovu bývalého vztahu, nekončete vztah stávající, nezačínejte nový vztah. Tato konstelace nepřeje zásnubám ani svatbě.

  Od 19. dubna bude Slunce ve znamení Býka. Ke konci měsíce se zaměřte na svůj domov, majetek a peníze. :2:

  • korloid
   korloid, 8.4.17 18:36:47  
    

   Dotaz: Druhá polovina dubna přeje svatbě dvou vodnářů? Ne, že bych to mohla změnit, ale ať vím, s čím mám děckám kdyžtak pomoci.:2:

   • edan.upir
    edan.upir, 10.4.17 01:27:30  
     

    Vodnář - Vodnář
    Není větší Vesmírné estrády, než když se setkají v jednom vztahu dva aerodynamičtí, pořádně prokysličení Vodnáři. Je to hvězdný tobogán i šílené představení v přímém přenosu akčního koncertu, pro veškerý sucharský plebs. Romantika, která se dá přímo zhmotnit, je pro ty dva natolik fascinující, že totálně na dlouhé měsíce a někdy i na několik let zapomenou na okolní svět a splynou v jednu duši a tělo. Rozmotat je je pak nadlidský úkol, protože tohle souznění intelektu a osobní odvahy se nevidí ani v akčních filmech. Je naprosto jedno, kde se ti dva odchytí za křídlo a posléze přistanou v pohádce tisíce a jedné noci. Jejich představa o letu na Mars, či přebývání nad propastí Kilimandžára je natolik utkvělá, že odradit je z onoho počinu může leda tak blázen, který riskuje, že bude smeten do propasti naprostého pohrdání od těch dvou. Až po letech improvizace a neustálého zkoušení všeho možného a nemožného se rozhodnou usadit a počít nějakého potomka, obyčejně pod hrozbou počínající menopauzy nebo předčasného invalidního důchodu kvůli revma. Pokud se jim přesto nějakým zázrakem podaří počít zdárně zdravého potomka, bude se mít jako Alenka v říši divů, neb rodičové vodnářští nebudou litovat námahy ani času zasvětit svého potomka do všech podrobností své bohaté životní pouti. Přesto je dítě bude ctít a velice milovat, protože ví, že takové skvělé blázny jako rodiče žádný jiný spolužák nemá. Na vedoucí posty nehleďte, spíš na družnost a kamarádství. :4:

    Takto to vidí astroložka Večernice. :2:

    • korloid
     korloid, 10.4.17 17:44:30  
      

     Bezva, krásně se to čte. Jo, krásná láska mezi nima je hustší než mlha nad Brčálníkem. Prcek je na cestě, první bude Lev, a dál se uvidí. A kdyby na něj rodičové nestačili, babka Vodnářka ((podle slunečního horoskopu, jinak počata i porozena v roce Ohnivého Koně podle čínského horoskopu, Cypřiš podle Keltů, Kalich podle cikánského horoskopu, Vítr podle Aztéků, Hathor podle Egypťanů, Vydra podle indiánského horoskopu, Doba ticha podle cyklického horoskopu)) jim pomůže.:1: A už se i ví, že můj prapotomek bude kluk.:15:

     • Akyne
      Akyne, 10.4.17 19:02:20  
       

      :4: Brčálník na Šumavě? :15:

      • edan.upir
       edan.upir, 10.4.17 20:15:55  
        

       Aky, ty nevíš že Brčálník je na Šumavě,vlakovou stanici před Železnou Rudou,je to rekreační středisko, byl jsem tam na dovolené v 87r,ale nevím jestli je ještě v provozu. :4:

       • Akyne
        Akyne, 10.4.17 20:23:43  
         

        Právě proto se přece ptám,né?Chci se jen ujistit,že nejde o nějakou shodu jmen...OK?

        • edan.upir
         edan.upir, 10.4.17 21:05:19  
          

         Rákosníček má také svůj Brčálník. :1:

         • Akyne
          Akyne, 10.4.17 21:49:04  
           

          Ty seš hlava,Upírku... :15:

         • korloid
          korloid, 12.4.17 17:37:58  
           

          Přesně tak, mlha hustá tak, že by se dala krájet, je od Rákosníčka. :2:

          Akyne, netušila jsem, že je to někde opravdově. :1:

         • Akyne
          Akyne, 12.4.17 18:36:41  
           

          Tak to se povedlo... :1: :1: :1: Brčálník fakt existuje ale rybník to není.

         • edan.upir
          edan.upir, 13.4.17 21:00:21  
           

          Aky,rybník tam také je,ale dole v údolí,tam se filmoval Král šumavy a za rybníkem jsou rašelinyště.A ten mlýn tam také doufám ještě stojí.

        • Akyne
         Akyne, 13.4.17 22:08:42  
          

         Upírku jsi vedle...Král Šumavy se točil hlavně na Kvildě a na Skelné /Granzvald/...to jak v tom hamru zastřelili převaděče...jinak rašeliniště neboli slatě, na Brčálníku nikde nejsou :4: to mi věř.Nějak sis to pomotal,ale to se stane.

     • edan.upir
      edan.upir, 10.4.17 21:02:04  
       

      Takže srpnové dítko,věřím tomu,že babičky vodnářky se výrazně budou podílet na jeho osobnosti. :4:

      • korloid
       korloid, 16.4.17 08:23:26  
        

       Ano, pokud by mi došly nápady na zvládnutí výchovy, vím, kam se obrátit pro radu.:6: Termín mají 12.8.17.

 • edan.upir
  edan.upir, 14.3.17 11:53:15  
   

  http://torpeda.cz/1563/V-nov-no-v-em-holk-m-p-es-50,-s-l-skou#comments :4:

 • edan.upir
  edan.upir, 28.2.17 04:13:40  
   

  Aktuální týden: 9 Sluneční znamení: Vodnář

  I když jsou konstelace tohoto týdne dynamické, vám by nečekané události měly vyhovovat, milí Vodnáři. Dynamické postavení Marsu, Jupiteru a Uranu naznačuje náhlé a nečekané změny, setkání a nové známosti. Objeví se nové nápady. Nemusíte hned něco dělat či měnit. Ale všechny informace berte vážně, mohou přinést skvělé příležitosti. Tento týden je vhodný pro změnu v životním stylu. Pokud jste se stále nezbavili omezujících zlozvyků, pak tak učiňte v tomto týdnu. Se změnou návyků začněte nejlépe v úterý nebo ve středu. Konstelace přejí i zahajování nových aktivit a projektů. Na pondělí si neplánujte náročný program. Konstelace jsou dynamické a ukazují na tendence k hádavosti, riskování a zvýšenou nehodovost. Raději v pondělí necestujte. Ve čtvrtek a v sobotu nepodepisujte závazné smlouvy. Mohli byste přehlédnout důležité detaily. V tento den si dávejte i pozor na alergeny a omezte spotřebu alkoholu a léků. V pátek večer si vyjděte někam do společnosti. Je to vhodný den pro přátelská setkání u dobrého jídla a pití, pořádání večírků, oslav, návštěvu divadla, koncertu nebo diskotéky. Venuše nabírá v sobotu zpětný chod, ve kterém bude až do poloviny dubna. Při tomto planetárním postavení vám nedoporučujeme měnit vzhled. Neměňte účes, barvu vlasů a nepodstupujte plastickou operaci. Není to vhodná konstelace pro koupi drahého oblečení, šperků, uměleckých předmětů nebo luxusního auta. Neměňte ani dekoraci bytu či domu. Retrográdní fáze Venuše není vhodným časem pro vstup do manželství. Během tohoto období nezačínejte nový vztah, neukončujte ten stávající a neobnovujte staré vztahy. Víkendová astrální kombinace je nakloněna cestování, studiu i sportování. :4:

  • edan.upir
   edan.upir, 2.3.17 17:50:19  
    

   http://www.moje-pravdy.cz/z-jinych-zdroju/horoskopy/2017/mesicni/2115-merlinova-magicka-predpoved-na-brezen-2017-pro-vsechna-znameni :4:

   Aktuální měsíc: březen Sluneční znamení: Vodnář

   Slunce bude v prvních třech týdnech března procházet znamením Ryb, milí Vodnáři. Toto znamení je posledním ve zvěrokruhu. Ryby jsou znamením mysticismu, nevědomí, snění, víry, kreativity, intuice, soucitu a obětavosti. Při této konstelaci byste měli věnovat pozornost svému nitru.

   Zamyslete se nad svým chováním a zbavte se negativních emocí. Naučte se myslet a chovat pozitivně. Nemůžete si dovolit reagovat na hněv hněvem. Nebuďte jako druzí. Je to na vás, můžete být spokojení a šťastní. V březnu byste se měli smířit s lidmi, kterým jste ublížili nebo kteří ublížili vám. Udělejte vstřícný krok, omluvte se, odpusťte a zapomeňte na minulé křivdy.

   V březnu byste měli nezištně pomáhat druhým. Udělejte každý den dobrý skutek. Věnujte peníze nebo svůj čas neziskovým organizacím. Budete-li pomáhat druhým, pomůžete hlavně sobě. Teď je také vhodný čas na to, abyste se snažili přiblížit svému nitru. Meditujte. Používejte denně vizualizaci, která vám pomůže manifestovat vaše plány. Čtěte duchovně a psychologicky zaměřenou literaturu.

   Planetární postavení je ideální pro psychoterapii. Promluvte si o svých nejniternějších potřebách a pocitech s někým blízkým. Pomoci vám může duchovní učitel, kouč, astrolog či terapeut.

   • edan.upir
    edan.upir, 2.3.17 17:51:35  
     

    V první polovině měsíce bude Merkur procházet znamením Ryb. To bude zvyšovat vaše intuitivní vnímání. Naslouchejte své intuici a nesnažte se ji nahradit logickými argumenty. Budete-li v tomto období podepisovat smlouvy či jiné důležité dokumenty, pak se raději poraďte s odborníky, přáteli nebo právníky. Sami byste mohli přehlédnout klíčové detaily. Druhá polovina měsíce, kdy Merkur bude procházet znamením Berana, je vhodná pro prezentace, zkoušky, pohovory a obchodování.

    Venuše, planeta lásky a vztahů, nabírá 4. března zpětný chod, ve kterém bude až do poloviny dubna. Při tomto planetárním postavení vám nedoporučujeme měnit vzhled. Neměňte účes, barvu vlasů a nepodstupujte plastickou operaci. Není to vhodná konstelace pro koupi drahého oblečení, šperků, uměleckých předmětů nebo luxusního auta. Neměňte ani dekoraci bytu či domu. Retrográdní fáze Venuše není vhodným časem pro vstup do manželství. Během tohoto období nezačínejte nový vztah, neukončujte ten stávající a neobnovujte staré vztahy.

    Energická planeta Mars bude procházet domovským znamením Berana do 10. března a pak přejde do Býka. To vám bude zvyšovat energii, ale mohlo by přinést i neklid. Dávejte na sebe pozor a neplánujte si náročný program na dny: 2., 6., 11. - 12., 17., 20. a 27. března.
    :4:

  • Babocka
   Babocka, 23.3.17 07:17:59  
    

   a já jsem chtěla změnit účes i barvu! :9: