Znamení Vodnáře

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
medo.vinka (2016-10-21 17:38:03)Akyne (2016-10-18 19:30:55)Babocka (2016-10-18 17:51:23)edan.upir (2016-10-18 15:29:08)barb19 (2016-10-02 11:17:40)Key.Maker (2016-06-12 00:08:55)Morrigan (2014-02-22 01:31:07)lesun (2014-01-24 21:21:37)dellavare (2013-11-11 16:50:10)Ezechiel (2013-10-23 19:56:24)
Znamení Vodnáře

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!


 • edan.upir
  edan.upir, 17.10.16 17:39:56  
   

  http://www.pronaladu.cz/co-na-vas-prozradi-horoskop/ :2: :1:

  • edan.upir
   edan.upir, 17.10.16 17:50:24  
    

   http://www.extra.cz/nejhorsi-vlastnosti-astrologickych-znameni-vite-cim-lezete-ostatnim-totalne-na-nervy :1:

   http://www.pronaladu.cz/jak-se-zamilovavaji-jednotliva-znameni-horoskopu/

   • Akyne
    Akyne, 17.10.16 22:25:10  
     

    :7: Prej jsme mimoňi?A proč?Chápe to tu někdo?

    • edan.upir
     edan.upir, 18.10.16 15:29:08  
      

     Chyba tisku! :1: :1: :1:

  • edan.upir
   edan.upir, 17.10.16 17:55:02  
    

   Aktuální týden: 42 Sluneční znamení: Vodnář

   Ještě v tomto říjnovém týdnu bude Slunce procházet spřízněným znamením Vah, milí Vodnáři. Proto byste těchto konstelací měli maximálně využít. Období po úplňku, který nastal o víkendu, je vhodné pro změnu životního stylu i zbavování se všeho nepotřebného. Využijte těchto konstelací a přestaňte dělat věci, o kterých víte, že je dělat nemáte, a začněte dělat to, o čem víte, že byste dělat měli. Co vám brání mít spokojenější život? Lenost? Neschopnost dotáhnout své plány do konce? Počátek týdne je nakloněn organizování, plánování, administrativě, vyřizování úředních záležitostí. Středa přeje intelektuální práci. Merkur ve znamení Vah vám bude nápomocný při vyjednávání, obchodování, při pracovních pohovorech, schůzkách, koupi dražších věcí i řešení právních sporů. Středa přeje i prezentacím, veřejnému vystupování, zkouškám, psaní a publikování. Budete dobře argumentovat a budete přesvědčiví. Čtvrteční astrální kombinace je dost dynamická. Ukazuje na spory, neklid, impulzivitu a nečekané potíže. Zbytečně neriskujte a nevyvolávejte spory. V pátek a v sobotu bude Luna procházet znamením Raka. Při této lunární fázi byste se měli zaměřit na domov a rodinné záležitosti. Je to ideální konstelace pro praní, úklid, zkrášlování domova. Sejděte se se svými příbuznými. Nedělní astrální kombinace je ideální pro zábavu, společenská setkání, navazování nových vztahů. Nezadaní zrozenci znamení Vodnáře by se mohli seznámit s někým zajímavým hlavně v prostředí cizinců, diplomatů, sportovců, studentů nebo profesorů. :2:

  • Akyne
   Akyne, 17.10.16 22:27:58  
    

   3. Předsudky jsou osudem hlupáků.
   4. Budoucnost prostě musí být krásná.
   5. Být andělem je těžké, ale je to třeba.
   Super! :15:

  • Babocka
   Babocka, 18.10.16 17:51:22  
    

   haha, to sedí! :1:

 • edan.upir
  edan.upir, 10.10.16 16:20:25  
   

  Aktuální týden: 41 Sluneční znamení: Vodnář

  Planetární postavení tohoto týdne je dost proměnlivé, milí Vodnáři, ale vám by to mohlo vyhovovat. Zkraje týdne bude Luna procházet vaším znamením. To je ideální konstelace pro schůzky, jednání, zahajování nových aktivit, podepisování smluv i řešení právních sporů. Budete úspěšní také při studiu, zkouškách, prezentacích či ve výzkumu. Na středu a čtvrtek si neplánujte náročný program. Luna v Rybách nabádá k relaxaci. Zajděte si na masáž, zacvičte si jógu, běžte do kina, čtěte a poslouchejte příjemnou hudbu. Páteční planetární postavení přeje nakupování a zábavě. Kupte si něco nového na sebe a běžte se podívat na novou výstavu. Běžte do kina, do divadla, na koncert nebo tancovat. Nezadaní Vodnáři by se mohli nečekaně s někým přitažlivým seznámit. O víkendu budou konstelace dost dynamické. Patrně se objeví nepředvídatelné události. Nedělejte unáhlená rozhodnutí a vyhněte se potenciálně nebezpečným místům a situacím. Nedělní úplněk ukazuje na spory a zvýšenou nehodovost. :4:

 • edan.upir
  edan.upir, 7.10.16 15:02:16  
   

  http://torpeda.cz/1585/Moje-ena-mi-nazna-ovala,-co-chce-k-nadch-zej-c-mu-v-ro :1: :1:

 • edan.upir
  edan.upir, 2.10.16 22:19:54  
   

  Aktuální týden: 40 Sluneční znamení: Vodnář

  1. října nastalo ve znamení Vah pozitivní novoluní, milí Vodnáři. To je ideální konstelace pro nové začátky. Využijte těchto příznivých energií a realizujte své plány. Planetární postavení tohoto týdne bude přát navazování nových kontaktů. Choďte hodně do společnosti. Sami uvidíte, že lidé na vás reagují pozitivně, protože máte mnoho znalostí a zkušeností, které jsou pro ně obohacující. Nezadaní Vodnáři by navíc někoho netradičního mohli okouzlit. Postavení Marsu a Venuše ukazuje na zvýšenou energii a sexuální touhu. Jste-li v pevném svazku, který již postrádá sexuální náboj, pak by toto planetární postavení mohlo zažehnout novou jiskru. Varujeme vás ale před flirtováním. Nevěra by se vám nevyplatila. Plánujete-li si schůzky a jednání, domluvte si je nejlépe na úterý, středu nebo čtvrtek. Druhá polovina týdne je ideální pro investování a nakupování. Ve středu a ve čtvrtek bude Luna procházet znamením Střelce. Využijte toho ke studiu, publikování, zkouškám, prezentacím nebo krátkým cestám. Páteční planetární postavení je dost dynamické. Ukazuje na spory, manipulaci, podezíravost a žárlivost. Vyhněte se tento den potenciálně nebezpečným místům, situacím a lidem. O víkendu bude Luna ve znamení Kozoroha. To je vhodný čas pro kosmetická ošetření, manikúru, pedikúru a také zásahy estetické medicíny. Víkendové konstelace jsou nakloněny také návštěvám kulturních akcí, studiu, psaní a kreativní tvorbě. :4:

  • Akyne
   Akyne, 3.10.16 06:57:41  
    

   Hned ses polepšil :15: to už by šlo.

 • edan.upir
  edan.upir, 1.10.16 20:26:03  
   

  Aktuální měsíc: říjen Sluneční znamení: Vodnář

  Ačkoliv planetární postavení nenaznačuje, že se bude jednat o klidný měsíc, vy byste měli z nenadálých událostí jenom těžit, milí Vodnáři. Spoléhejte na svou intuici.

  Merkur bude v říjnu procházet znamením Vah. Bude tak podporovat intelektuální oblast. Toto planetární postavení je ideální pro obchodování, vyjednávání, psaní, prezentace, veřejné vystupování, studium a vyučování.

  V říjnu se více hýbejte. Pokud vám sport nic neříká, pak alespoň choďte více pěšky, nepoužívejte výtah. A nejlépe začněte s novou fyzickou aktivitou. Najměte si pohledného trenéra či trenérku, abyste byli motivováni. Začněte třeba běhat nebo si upravte stávající fitness plán. Změny byste měli učinit i ve svém jídelníčku. Někdy stačí jen drobná obměna toho, co konzumujete, a budete překvapeni, že se budete cítit lépe fyzicky a psychicky, mít lepší pleť, zažívání i lepší spaní. Nevíte-li, jak na to, zajděte si za výživovým poradcem nebo si přečtěte knihu Dr. Gillian McKeithové Jste to, co jíte.

  Venuše bude v první polovině měsíce procházet znamením Štíra a pak přejde do Střelce. Zkraje měsíce by se tak mohly objevit intenzivní emoce, žárlivost a podezíravost, jste-li již zadaní. S tímto postavením souvisí i manipulace. Někteří lidé mohou mít tendence si vědomě či nevědomě vymámit na druhých, co potřebují. Bude třeba opatrnosti, protože se spousta věcí bude odehrávat skrytě, opředeno tajemstvím. I sex se může stát nástrojem kontroly, dominance a manipulace. Pokud zadaní nejste a někdo vás bude v první polovině měsíce přitahovat, pak jednejte opatrně. Zjistěte si o objektu svého zájmu vše podstatné. Někdo přitažlivý by vás v říjnu mohl zaujmout mezi lékaři, studenty, profesory, advokáty, v knihovně, při sportu nebo na cestách.

  Během měsíce října byste o sebe měli důsledně dbát. Zajděte si do kadeřnictví, na manikúru, pedikúru. Obohaťte svůj šatník o nové kousky. Dávejte přednost kvalitě před kvantitou. Je lepší mít pár opravdu krásných kousků oblečení než skříň plnou laciných a ošklivých věcí. Vytvořte si svůj osobitý styl. A pokud nevíte, jak na to, pak se poraďte s přáteli či odborníky. :4:

 • edan.upir
  edan.upir, 30.8.16 12:44:48  
   

  http://www.moje-pravdy.cz/z-jinych-zdroju/horoskopy/rok-2016/mesicni/2038-merlinova-magicka-predpoved-na-zari-2016-pro-vsechna-znameni :2:

 • edan.upir
  edan.upir, 28.8.16 10:12:15  
   

  http://www.pronaladu.cz/posledni-cislice-roku-vaseho-narozeni-odhali-tajemstvi-vaseho-zivota/ :4:

  • Akyne
   Akyne, 28.8.16 11:38:21  
    

   Tak mě vyšlo,že jsem Kov :15:

 • edan.upir
  edan.upir, 22.8.16 14:22:46  
   

  Aktuální týden: 34 Sluneční znamení: Vodnář

  Tento týden věnujte pozornost svému zdraví, milí Vodnáři. A to především v případě, že máte potíže s váhou, trávením, náladovostí či vás trápí chronické nemoci. Astrální kombinace je vhodná pro vytvoření nových zásad životosprávy, které vám budou sloužit po celý zbytek života. Změnit životní styl není otázkou okamžiku. Musíte změnit myšlení, postoje a přistupovat k jídlu jinak. Začněte třeba tím, že si budete zapisovat, co celý týden jíte. Taková analýza vám pomůže identifikovat problematické postoje a špatné návyky stravování. Pozornost věnujte i dalším každodenním aktivitám, jako je pohyb, sport, odpočinek a spánek. Nenabádáme vás, abyste se uchýlili k dietám. Spíše naopak. Zdravý životní styl je spojen s vyváženou stravou, pravidelností, střídmostí, pohybem a dostatkem odpočinku i spánku. Nemáte-li v této oblasti dostatek znalostí, pak informace hledejte na internetu, v knihovnách nebo se objednejte k odborníkům na výživu. Období, kdy Slunce prochází znamením Panny, je pro změnu životního stylu ideální. Nemusíte dělat radikální změny a omezovat se. Obvykle stačí drobné obměny. Přestaňte třeba používat výtah, choďte více pěšky, jezte jenom třikrát denně a mezi hlavními jídly jen pijte vodu nebo bylinné čaje, a hlavně každý den začněte vydatnou snídaní a večer se nepřecpávejte. V úterý a ve středu bude Luna ve znamení Býka. To je vhodné postavení pro úřední a administrativní záležitosti, finanční oblast a majetek. Středa a čtvrtek budou přát pracovním schůzkám a finančním transakcím. Na pátek si neplánujte náročný program. Astrální kombinace ukazuje na zvýšenou nehodovost. Dávejte si pozor na své věci, někdo by vás mohl oklamat či okrást. Vyhýbejte se alergenům a omezte spotřebu alkoholu. Buďte opatrní při sportování, jízdě autem, manuální práci a manipulaci s ohněm nebo hořlavinami. Víkend přeje úklidu, praní a domácím záležitostem. O víkendu také sportujte a sejděte se s přáteli či příbuznými. Především nedělní astrální kombinace je ideální pro pořádání večírků, oslav, romantické schůzky a navazování nových vztahů. :2: :1:

  • Babocka
   Babocka, 22.8.16 17:21:00  
    

   šmarjá, takže když to shrnu: nežrat, sportovat a ještě nás okradnou! :11:

   • Akyne
    Akyne, 22.8.16 18:16:18  
     

    Eh :7: ....ještě aby se člověk nenajedl!Upi,najdi prosím něco lepšejšího :15:

    • Babocka
     Babocka, 22.8.16 18:44:14  
      

     souhlas, připojuji se k této petici!:-))

     • Akyne
      Akyne, 24.8.16 23:37:49  
       

      Pravda,moc nás není,slovy "jen dvě",ale Upi nás musí brát vážně.Nebo riskuje problémy :4: :15:

      • Babocka
       Babocka, 27.8.16 18:39:53  
        

       tak já teda doufám, že nás vážně bere, protože jináč by mě vážně naštval!!! čáu Aky :4:

   • edan.upir
    edan.upir, 25.8.16 21:19:24  
     

    Měli by jste těšit,že tento týden za pár dní skončí,od pondělka zrušíte hladovku, hvězdy vám možná dovolí lenošit a okrást vás může i straka z ptačí říše. :1: Petice není platná,musí souhlasit tisíce lidí a problemy si nepouštím k mému tělíčku. :14: Možná,že so to příští týden vylepší. :2: Nepřejte si,aby je vymýšlela moje hlavinka,to by jste se úplně zděsili. :1: :1:

    • Akyne
     Akyne, 25.8.16 22:03:20  
      

     Hm...tomu říkám demekracie tady :5: Upi ty jseš uzurpátor a zpátečník :14: :15: jaképak tisíce,když je nás tu pět a půl :1: :1:

     • edan.upir
      edan.upir, 25.8.16 22:14:51  
       

      Skoro máš pravdu,já bych řekl tři a jedna osůbka stále jenom nakukuje. :8: :2:

      • Akyne
       Akyne, 25.8.16 22:51:09  
        

       Myslíš medovinku?Tak ji srdečně pozvi na pokec :15:

 • edan.upir
  edan.upir, 18.8.16 15:25:46  
   

  http://www.astrohled.cz/horoskopy/horoskop-na-pristi-mesic/detail-horoskopu/?id_znameni=12 :2: :1:

  • Akyne
   Akyne, 18.8.16 18:11:01  
    

   To by šlo :15:

 • edan.upir
  edan.upir, 18.8.16 14:48:52  
   

  Moje věštba,která přišla emailem.

  Jste romanticky naladěni a máte touhu dělat věci, na které byste si jindy netroufli. Hvězdy vám přejí a můžete si užívat. Nezapomínejte také na své blízké a udělejte radost pěkným dárkem. Rovněž je ale třeba mít se na pozoru před lidmi, které to s vámi nemyslí zcela upřímně. Jste v dobré fyzické kondici a zdá se, že ani peníze nejsou problém. :1:

  PS:Strach a peníze jsem nikdy neměl. :2: :1:

 • edan.upir
  edan.upir, 17.8.16 21:35:45  
   

  Vodnář

  Pokud jste vzorky tohoto báječného Exota Zvěrokruhu, * Večernice vám blahopřeje! Je to nejoriginálnější bytůstka, která je zrozena na barikádách čistokrevného jakobínského nasvícení, pevně třímajíc v rukou prapor ideálů o Rovnosti, Bratrství a Svobodě. Je to přísaha na celý Život. Poznatky new age jej výživně facinují a zuřivě je zavádí do života. Život bere jako nekončící párty na lodi Greenpease, kde radostně pomáhá zachraňovat mizející faunu. Je to tažný pták, kterého není problém odlovit, ale nasoukat do chomoutu. Tady vizionářsky zbystří a nenávratně odfrčí někoho opět zachraňovat. Jsou to nejbáječnější kamarádi Zvěrokruhu, čestní s velkorysým srdcem na dlani. Pro všechny. Jako individualita nemáte šanci. Těžce snášejí autority a se šéfy Lvi si brzo vletí do vlasů. Hodí se na svobodné povolání. Fungují v roli novinářů, montérů, lodních kapitánů, misionářů, vynálezců a oponentů konzervativních politických stran. Rádi štěbetají s Váhami, Blíženci a Střelci, nedůvěřují Štírům, panicky prchají od Raků, Panen a Býků. Často končí v dušičkovém skansenu Rybek, kde časem úspěšně zkamení. :2: :1:

  • Akyne
   Akyne, 17.8.16 22:09:57  
    

   Já jsem s tou čestností a velkorysostí pěkně dojela :10: ale co,dějou se i horší věci viď Upírku :15:

   • edan.upir
    edan.upir, 18.8.16 14:43:22  
     

    Pravda Aky,neštěstí nechodí jeno po horách,ale i po lidech. :9:

 • edan.upir
  edan.upir, 17.8.16 19:47:02  
   

  http://bydleni.idnes.cz/interier-podle-zverokruhu-byt-blizence-je-pruchodak-lev-miluje-luxus-1kw-/panelakovy-byt.aspx?c=A070921_185433_dum_stavime_web

  Toto si devčata určitě přečtěte,Libuška Pernová zaperlila. :2: :1:

  • Akyne
   Akyne, 17.8.16 19:55:49  
    

   Na mě to sedí perfektně :4: :15: :1: :1:

 • edan.upir
  edan.upir, 17.8.16 15:24:04  
   

  Něco od mé kamarádky astroložky z Ostravy,něco o zítřku. :2:

  ČTVRTEK ....18. srpna 2016.... jde těsně před polednem ÚPLNĚK * *
  Úplněk ve Vodnáři - zdravotně ... *
  Úplněk Vesmír rozbalí mezi stájemi Slunce Lev a Luna Vodnář.
  Oslabeny budou meridiány srdce ( Lev ) a cévní systém nohou ( Vodnář ).
  Kdo trpí na srdíčko nebo má problém s tlakem - měl by se šetřit a nereagovat na provokace. V úplňku lidi mají tendenci reagovat na první škrtnutí - a je z toho pak napalm :-) Hlavně ve vztazích...
  To samé pak u těch, co mají problém s cévami, berou Warfarin či trpí křečovými žílami.
  Nohy můžou bolet, rychle se unaví a budou jak kdyby jste je měli/y z olova.
  U úplňku se nejvíce zadržuje voda v těle, takže můžou nohy více otékat, tako i " celý člověk" ( metafora )...prostě má pocit - že je nafouklý jak balón...
  Nohy šetřit, dávat na vyvýšené místo ať se neměstná krev v žilách a nohy nezlobí.
  Taky mám zkušenost, že zas nebudu v noci spát - noc na úplněk, chodím jak sůva po bytě a počítám hvězdičky - pokud jsou vidět a Luna svítí jak magnet :-)
  No, dá se to přežít. Jednou za měsíc to nejsou takové galeje :-D
  Na váhu nelezte, o úplňku jste navíc o 2 - 3 kila, pak to zas vyčůráte a vypotíte.
  Fajn úplněk všem *
  :-)
  vaše* Večernice - Stálice

  • edan.upir
   edan.upir, 17.8.16 15:29:11  
    

   Autorka Libuše Pernová. :2:

  • Akyne
   Akyne, 17.8.16 19:34:06  
    

   No potěš :14:

 • edan.upir
  edan.upir, 15.8.16 16:45:19  
   

  Aktuální týden: 33 Sluneční znamení: Vodnář

  V tomto srpnovém týdnu se bude něco uzavírat a můžete si tak vytvořit prostor pro něco nového, milí Vodnáři. Důležitou konstelací je úplněk, který nastane ve vašem znamení ve čtvrtek. Tato lunární fáze vás nabádá, abyste nastolili rovnováhu ve svém životě. Měl by tam být prostor pro vaše aktivity, zájmy, práci, přátele, ale také partnerský vztah, děti a příbuzné. Neradi se přizpůsobujete. Proto se chcete odlišovat a nechcete být jako ostatní lidé. Nechceme, abyste slevovali ze svých požadavků. Je ale třeba žít opravdový život. To, co hlásáte, také žijte. Často se vám stává, že něco jiného říkáte a něco jiného děláte. Pomáhejte druhým, zachraňujte svět, ale vytvořte si také základnu domova a rodiny. Pokud ještě nejste zadaní, pak by se opravdová láska mohla objevit v tomto týdnu. Podmínkou je, že musíte být připraveni. Tedy musíte připustit, že se k vám může lépe hodit člověk, který možná nesplňuje vaše představy ideálu. Pondělní astrální kombinace jsou vhodné pro vyřizování úředních a praktických záležitostí. Je to vhodný čas pro masáž, kosmetická ošetření, manikúru a pedikúru. V úterý a ve středu bude Luna procházet vaším znamením. Dají se tedy očekávat nepředvídatelnosti. Ať už se bude dít cokoliv, hledejte ve všem nějaký smysl. Zapisujte si nápady. Budou se vám později hodit. Konstelace druhé poloviny týdne jsou ideální pro zábavu a pořádání oslav a večírků. Choďte hodně mezi lidi, seznamujte se. V tomto týdnu také sportujte. Především vodní sporty a golf, tenis, jízda na kole a na koni jsou aktivity, které vám budou prospěšné a pro nezadané se stanou i možností, jak se s někým výjimečným seznámit. :4:
  Sportem ke zdraví,nebo je to jinak? :8: