Znamení Vodnáře

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
Akyne (2018-05-24 08:10:49)edan.upir (2018-05-23 21:12:38)medo.vinka (2018-05-14 14:50:09)Babocka (2018-03-16 18:40:21)barb19 (2017-08-24 14:39:12)
Znamení Vodnáře

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!


 • edan.upir
  edan.upir, 21.5.18 01:50:53  
   

  Kde ty lidičkové zase jsou,já už má nasušeno seno pro ušáky,postavenou novou králičárnu a osazenstvo se fláká už na dovolenkách. :2: :1:

  • Akyne
   Akyne, 21.5.18 12:47:48  
    

   Já teď dovolenkuju s tenisákovým loktem a kolroid se na nás vybodla...tak asi tak :5:

   • edan.upir
    edan.upir, 23.5.18 21:12:37  
     

    Já bych rád doplnil, ale opravdu nestíhám nó musíte to přebra, dnes už je středa. :2: :1:

    Aktuální týden: 21 Sluneční znamení: Vodnář

    Mars, procházející vaším znamením, naznačuje, že máte teď k dispozici více energie, milí Vodnáři. Proto s ní neplýtvejte a zaměřte se na dokončování rozdělaných aktivit. Také hodně sportujte. Pondělní přechod Slunce do znamení Blíženců naznačuje, že budete schopni zvládat spoustu aktivit a pracovních či jiných úkolů. Hojně využívejte internet, telefon, buďte aktivní na sociálních sítích, hlavně na LinkedIn, Facebooku či Twitteru. Vyzkoušejte i blogování. Pokud zrovna nejste v pevném svazku, pak se nebojte ani internetových seznamek. V tomto týdnu by se vám mělo dařit při vyjednávání, obchodování, pracovních pohovorech, prezentacích, přednáškách, při studiu, zkouškách i v psaní a publikování. Máte-li nějaké projekty připravené, pak je zahajte v tomto týdnu. Astrální kombinace je nakloněna i koupi motorky, auta, počítače, mobilu, iPadu, čtečky či jiné elektroniky. Investujte také do svého vzdělávání. Schůzky, pracovní pohovory a jednání si nejlépe naplánujte od úterý do pátku. Protože se vám bude dařit, měli byste si být vědomi svých limitů. Mohli byste teď propadnout dojmu, že si můžete dovolit cokoliv. Arogantní chování, přílišné slibování, nadměrné utrácení a náruživost by vám přinesly jen potíže. Kontrolujte své úmysly, buďte disciplinovaní, nepřeceňujte své síly a omezte spotřebu jídla a alkoholu. Ve čtvrtek, pátek či v sobotu si někam vyjděte. Konstelace jsou nakloněny pořádání, oslav, večírků, rodinných a přátelských setkání a zábavě. Konec týdne přeje i cestování, sportování a vzdělávání. Buďte si jen vědomi svých limitů a zbytečně neriskujte. V neděli by se mohla objevit náladovost. Zůstaňte v neděli večer doma nebo běžte jen do menší a známé společnosti. :2:

  • Akyne
   Akyne, 21.5.18 12:48:52  
    

   Upírku,není tu výhled na 21.týden... :6:

 • Akyne
  Akyne, 15.5.18 21:20:29  
   

  Kde máme korloid?Že by už dovolenkovala? :6: ani ťuk od ní.Toto se nedělá!
  Upi,řekni taky něco!

  • edan.upir
   edan.upir, 16.5.18 16:37:31  
    

   O pár řádků níže píše,že si raděj zaleze k sobě,že má nějaké divné období. Asi se zamkla a neví kam položila klíče a nemůže ze spižírny ven. :2: :1:

 • Akyne
  Akyne, 12.5.18 00:10:50  
   

  Tak jak? :7:
  Vodnická banda zahradničí nebo co?

  • edan.upir
   edan.upir, 14.5.18 21:58:52  
    

   Tak se chlubím, makám na zahradách,protože musíma hlodavci se množí jak sarančata.Dnes jsem dosekal obě zahrady a počítám, letos ještě dvakrát sekát pokud se matka příroda na nás nerozlobí. :2:

   • edan.upir
    edan.upir, 14.5.18 22:32:28  
     

    Aktuální týden: 2 Sluneční znamení: Vodnář

    Planetární postavení třetího květnového týdne ukazuje na počátek nového životního cyklu, milí Vodnáři. V tomto týdnu dojde k významným planetárním posunům. V úterý přechází Uran, vaše vládnoucí planeta, do znamení Býka, kde se bude pohybovat přibližně 7 let. Toto planetární postavení se nejvíce projeví ve vnějším světě v oblasti financí, bankovnictví, daní, v politice, zemědělství a průmyslu. Tento tranzit vždy ukazuje na potřebu změny a ta se uskuteční i ve vašem životě. Toto planetární postavení boří rigidní struktury a nutí člověka zbavit se všeho, co mu neprospívá. Zamyslete se, ve kterých oblastech svého života jste ustrnuli a co bude třeba změnit.
    Uran se ve vašem horoskopu bude pohybovat sektorem každodenních rutinních záležitostí a práce. Váš běžný denní rozvrh bude vyžadovat změnu. Můžete zatoužit i po změně zaměstnání, neboť to také patří ke každodennostem. V takovém případě zkuste nejdříve obměnit pár drobných zajetých pravidelností v rámci svého stávajícího pracoviště. Nový postoj k pracovním povinnostem může znamenat, že si lépe budete organizovat práci a nebudete se tolik stresovat. Pokud to nepůjde, pak hledejte nové zaměstnání. Někdy tato konstelace znamená, že potřebujete pracovat s novými technologiemi nebo elektrotechnikou. Ať už se bude jednat o jakoukoli výzvu, přistupujte k ní co nejdisciplinovaněji. Pokud byste ignorovali vnitřní potřebu změny, pak by se tato konstelace mohla projevit jako fyzické onemocnění nebo nehody. Objeví-li se v této době nějaká nemoc, potom je to znamení, že je třeba něco ve vašem každodenním životě změnit. Mějte to na paměti a buďte na sebe opatrní.
    V úterý také nastane novoluní ve znamení Býka. Období po novoluní je vhodným časem pro změnu a zahajování nových aktivit a projektů. Konstelace budou příznivé pro rekonstrukce bydlení, koupi/prodej nemovitosti či pozemku, stěhování do vlastního či pronajatého domu/bytu nebo pro koupi auta. Ve středu vstupuje energická planeta Mars do vašeho znamení, kde se s přestávkou zdrží až do poloviny listopadu. To vám bude zvyšovat energii, ale také přinese neklid a potřebu rychle něco změnit a udělat. Nepospíchejte. Vše si dobře promyslete. Toto planetární postavení by mohlo způsobit impulzivní jednání. Opatrní buďte hlavně ve středu. Postavení Uranu a Marsu naznačuje vztek, hádavost a zvýšenou nehodovost. Případné schůzky si nejlépe naplánujte na pondělí čtvrtek či pátek. Konstelace pátku a soboty je nakloněna domácím a rodinným záležitostem. Víkendová astrální kombinace je nakloněna zábavě, pořádání oslav a večírků, rodinným a přátelským setkáním a také milostnému životu. Nezadaní jedinci by se mohli nečekaně s někým sblížit. Zadaní Vodnáři by si měli dávat pozor na své chování a neměli by flirtovat. Zbytečně byste ve svém protějšku vyvolávali žárlivost a podezíravost. :2:

    • Akyne
     Akyne, 15.5.18 21:21:16  
      

     Tohle musím naštudovat zítra s čistou hlavou... :15:

   • Akyne
    Akyne, 15.5.18 21:19:05  
     

    Šmarjá :7: Ty máš zahrady dvě?Mě úplně stačí jedna a jsem vyšťavená a to nemám králíky! :15:

    • edan.upir
     edan.upir, 16.5.18 16:40:42  
      

     Tu druhou mám na sekání trávy pro ušáky,ta patří sousedům. :2:

 • edan.upir
  edan.upir, 7.5.18 20:11:44  
   

  Aktuální týden: 19 Sluneční znamení: Vodnář

  V tomto týdnu zbytečně neutrácejte a také kontrolujte množství jídla a pití, které budete konzumovat, milí Vodnáři. Planetární postavení ukazuje na tendence k rozpínavosti a rozhazovačnosti. Držte se hesla: Všeho s mírou. Postavení Venuše ukazuje na nové lásky. I zadaní Vodnáři by mohli být nečekaně přitahováni k někomu cizímu. Astrální kombinace ukazuje na zamilovanost. I plodnost je teď zvýšená. Plánujete-li rodinu, pak toho využijte. Zkraje týdne bude Luna procházet vaším znamením. To je vhodná konstelace pro schůzky a obchodní jednání. Sváteční úterý bude přát pořádání protestních akcí a setkáním s podobně smýšlejícími lidmi. Středeční planetární postavení přeje obchodním jednáním, prezentacím, schůzkám, pohovorům i zkouškám. Ve středu a ve čtvrtek bude Luna procházet znamením Ryb. V tyto dny nechoďte do kadeřnictví a nejlépe si vlasy ani nemyjte. Tvoří se lupy. Najděte si čas na zklidnění, meditaci, jógu či masáž. V pátek a o víkendu se běžte někam pobavit. Tanec, návštěva divadla, koncertu nebo kino vám zlepší náladu. Páteční konstelace přejí pořádání oslav a večírků. Víkendové konstelace jsou nakloněny úklidu, sportování, pobytu v přírodě a cestování. V neděli se sejděte s rodinnými příslušníky u dobrého jídla a pití. V neděli se také slaví Den matek. Nezapomeňte své mamince koupit dárek nebo jí alespoň zatelefonovat.
  :2:

  • Akyne
   Akyne, 7.5.18 23:26:22  
    

   Mno cákryš...to by docela ušlo :15: ten úklid je asi priorita :14: ale furt není nějak čas.

 • edan.upir
  edan.upir, 5.5.18 21:28:20  
   

  https://astroplus.cz/co-je-to-karma-a-jak-ji-napravit/ :2:

  • Akyne
   Akyne, 6.5.18 00:29:14  
    

   S tou karmou je to nějaký fffšelijaký...asi jsem byla masový vrrah :10: a co s tím teď,když jsem spořádaná a daně platící osoba?
   A kde je kolroid?Si z nás dělá srandu či co?
   Přihlásí se,odhlásí se...tade není žádný holubník,ale seriozní diskuze,že Upírku?

   • edan.upir
    edan.upir, 7.5.18 20:07:22  
     

    Asi má nové počítadlo takže si nemůže prověřit svoji karmu. :1: :1:

    • Akyne
     Akyne, 7.5.18 23:19:46  
      

     Snad se brzy ukáže :15: jinak jsem z notého noťase docela orosená...fffšecko je prostě nějak zbytečně složitější...to víš,síla zvyku asi :6: u konzervy jako jsem já :14:

 • Akyne
  Akyne, 2.5.18 14:02:32  
   

  Kde je nějaké předpověď?
  Chvilku nejsem a hned se to tu binká...tak šup,šup.Chci vidět rychlou nápravu.

  • edan.upir
   edan.upir, 2.5.18 21:50:05  
    

   Úplně jsem zapoměl,že už je nový měsíc, jak jsem zaneprázdněn. :2: :1:

   Aktuální měsíc: květen Sluneční znamení: Vodnář

   V květnu nerozptylujte svou pozornost mnoha činnostmi, milí Vodnáři. Planetární konstelace naznačuje, že byste mohli propadat přílišnému optimismu a slibovat více, než můžete v budoucnu splnit. Mars přejde v polovině měsíce do vašeho znamení, což ukazuje na zvýšenou hladinu energie a také snahu rychle se zbavit případných potíží. Nevrhejte se do nových věcí, aniž byste je měli připravené. Vaše nadšení by vás mohlo vehnat do rizikových projektů. V květnu buďte opatrní hlavně ve dnech: 7., 15. - 16. a 28. - 29. května.

   Postavení Marsu přeje aktivním sportovcům. V květnu je důležitý i pohyb. Pokud pravidelně nesportujete, pak byste měli začít. Nemusíte hned běhat či chodit do posilovny. Najděte si fyzickou aktivitu, která vyhovuje vašemu naturelu. Každodenní krátké cvičení vám zlepší náladu a zpevní tělo.

   V květnu byste mohli mít tendence zbytečně utrácet za luxusní zboží a také za zábavu. Astrální kombinace naznačuje, že si budete chtít užívat a spotřeba jídla a pití bude zvýšená. Kontrolujte příjem kalorií, jinak vám hrozí přibývání na váze. V květnu věnujte svou pozornost financím a majetku. Teď je vhodný čas uspořádat majetkové poměry. Astrální kombinace je vhodná pro změny v bankovních účtech, úpravy smluv s bankou, pojišťovnou, úpravy v důchodovém spoření a v rozložení investic. Máte-li volné finanční prostředky, pak investujte do nemovitostí, drahokamů, hodinek, obrazů, veteránů a dále do fondů, které mají podíly v nemovitostech, v potravinářských podnicích či ve společnostech, které obchodují s luxusním zbožím. Konstelace měsíce května je vhodná i pro koupi auta.

   15. května přechází Uran, vaše vládnoucí planeta, do znamení Býka, kde se bude pohybovat přibližně 7 let. Toto planetární postavení se nejvíce projeví ve vnějším světě v oblasti financí, bankovnictví, daní, v politice, zemědělství a průmyslu. Tento tranzit vždy ukazuje na potřebu změny a ta se uskuteční i ve vašem životě. Toto planetární postavení boří rigidní struktury a nutí člověka zbavit se všeho, co mu neprospívá. Zamyslete se, ve kterých oblastech svého života jste ustrnuli a co bude třeba změnit.

   • edan.upir
    edan.upir, 2.5.18 21:51:24  
     

    Uran se ve vašem horoskopu bude pohybovat sektorem každodenních rutinních záležitostí a práce. Váš běžný denní rozvrh bude vyžadovat změnu. Můžete zatoužit i po změně zaměstnání, neboť to také patří ke každodennostem. V takovém případě zkuste nejdříve obměnit pár drobných zajetých pravidelností v rámci svého stávajícího pracoviště. Nový postoj k pracovním povinnostem může znamenat, že si lépe budete organizovat práci a nebudete se tolik stresovat. Pokud to nepůjde, pak hledejte nové zaměstnání. Někdy tato konstelace znamená, že potřebujete pracovat s novými technologiemi nebo elektrotechnikou. Ať už se bude jednat o jakoukoli výzvu, přistupujte k ní co nejdisciplinovaněji. Pokud byste ignorovali vnitřní potřebu změny, pak by se tato konstelace mohla projevit jako fyzické onemocnění nebo nehody. Objeví-li se v této době nějaká nemoc, potom je to znamení, že je třeba něco ve vašem každodenním životě změnit. Mějte to na paměti a buďte na sebe opatrní.

    Květnová astrální kombinace ukazuje na zamilovanost. Jste-li již v pevném svazku, pak o svůj protějšek pečujte. Tato konstelace přeje zásnubám. A pokud jste svou lásku ještě nenašli, pak by vás mohl někdo zaujmout při nakupování, v dražší restauraci, v hotelu, v bance, v umělecké galerii, divadle nebo na koncertě. Plodnost bude v květnu zvýšená. Myslete na to, pokud zrovna neplánujete rodinu.

    Budete-li chtít něco nového zahájit, pak využijte období po novoluní, které nastane 15. května. Konstelace budou příznivé pro rekonstrukce bydlení, koupi/prodej nemovitosti či pozemku, stěhování do vlastního či pronajatého domu/bytu nebo pro koupi auta. Tato lunární fáze je také vhodná pro uzavírání nového obchodního partnerství a vzdělávání.

    21. května přejde Slunce do spřízněného znamení Blíženců. Konec května bude přát aktivitám, jako je reklama, PR, obchodování, vzdělávání a výpočetní technika.

   • Akyne
    Akyne, 3.5.18 17:50:05  
     

    To by docela šlo :2: jsem plná optimismu z tohodlenct :15: hlavně,že tu dneska krátce sprchlo a v sudech pod okapem je konečně voda!Mohlo by pršet klidně celý týden...kdyby to bylo na mě tedy :15:

    • edan.upir
     edan.upir, 3.5.18 20:59:44  
      

     Do neděle povoluji pršení,příští týden musím vysekat zahrady na seníčko pro ušáky. :2: :1:

     • Akyne
      Akyne, 6.5.18 00:00:16  
       

      A kolik těch kousků máš? :15:

      • edan.upir
       edan.upir, 7.5.18 20:14:45  
        

       Šťastná sedmička,teď se mi kotí druhá samice,zatím jsem zahlédl jednoho. :2:

       • Akyne
        Akyne, 7.5.18 23:16:06  
         

        Tak ať se daří :15:

 • korloid
  korloid, 25.4.18 17:55:06  
   

  Upi, Aky vzkazuje, že má technické problémy s počítadlem, tak prosím vydrž.
  Já mám takové nějaké divné období, tak budu radši zalezlá u sebe.

  • korloid
   korloid, 25.4.18 17:56:50  
    

   Jo, a moc Tě pozdravuje.:15:

  • edan.upir
   edan.upir, 26.4.18 16:41:36  
    

   Také mám nějaké problémy s počítačem,mám starý XP.

   • korloid
    korloid, 26.4.18 17:57:01  
     

    V nových počítadlech jsou už jen desítky, takže Aky statečně bojuje.:1: Hnedka jak se naučí, tak ji tu máme. Věřím, že už příští týden.:15:

    • edan.upir
     edan.upir, 27.4.18 19:18:26  
      

     Pokusím se také věřit,je vidět,že už sem nakukuje. :2: :1:

    • Akyne
     Akyne, 7.5.18 23:28:14  
      

     Jo naučí...prdlačka!Furt se učím:pokus-omyl :14:

 • korloid
  korloid, 16.4.18 19:42:52  
   

  Kniha Hambaté anekdoty, autor Václav Vlk

  Na Valentýna jsem zažil nezapomenutelný erotický večer! Ona byla v průsvitných kalhotkách, nahoře bez, na nádherné široké posteli. A já byl v teplákách a bačkorách...s dalekohledem v domě naproti.

 • korloid
  korloid, 16.4.18 19:38:36  
   

  Kniha Hambaté anekdoty, autor Václav Vlk

  Tajemství úspěchu je slušnost a upřímnost.
  Jakmile se jich zbavíte, dosáhnete všeho.

 • korloid
  korloid, 16.4.18 19:33:39  
   

  Kniha Hambaté anekdoty, autor Václav Vlk

  Ptá se Pepíček maminky při koupání na nuda pláži:
  "Mami, kdybych vylezl z té druhé dírky, jmenoval bych se Pedýlek?"

 • korloid
  korloid, 16.4.18 19:28:50  
   

  U baru sedí mladá žena a něco pocucává. Přitočí se k ní nějaký muž a začne konverzovat:
  "Dobrý den. Je vedle Vás volno?"
  "Ne!"
  "No, nevadí. Přesto bych si s Vámi rád promluvil."
  "Ne!"
  "Dobře, tak Vám aspoň objednám skleničku."
  "Ne!"
  "Proč ne? Chvilku bysme spolu poseděli..."
  "Ne!"
  "Pokecali..."
  "Ne!"
  "Pak bychom spolu odešli..."
  "Ne!"
  "Vy byste mne pozvala k sobě na kafe..."
  "Ne!"
  "Tam bychom ještě chvíli poslouchali hudbu a tančili..."
  "Ne!"
  "Trošku intimností..."
  "Ne!"
  "Pak bychom se svlékli..."
  "Ne!"
  "Polaskali..."
  "Ne!"
  "Pomilovali..."
  "Ne!"
  "Já bych ani nepoužil kondom..."
  "Tak ten si teda vezmeš!!!"

 • korloid
  korloid, 16.4.18 19:23:08  
   

  Upi s Aky makaj na zahradě, nemaj čas číst, tak já jim budu předčítat z knihy Václava Vlka Hambaté anekdoty:

  Deník návštěvníka na Moravě:
  Pondělí - piju s Moraváky
  Úterý - skoro jsem umřel
  Středa - zase piju s Moraváky
  Čtvrtek - škoda, že jsem neumřel v úterý

  • edan.upir
   edan.upir, 17.4.18 21:45:34  
    

   Ale čas je,ale večer,celý den na zahradě a musím hlídat mladé králičata. :2: :1:

 • korloid
  korloid, 16.4.18 05:54:35  
   

  Čínské horoskopy z www.horoskopy.cz 16.týden:
  Drak
  Amorův šíp zasáhl dračí srdce! I když jste se tomu z počátku bránili a vztahu nedávali velkou životnost, tak jste si konečně přiznali, že je to přesně naopak. Nemějte strach ze svých citů, protože vám je druhá strana opětuje! Počítejte i s tím, že v okolí je spousta lidí, kteří vám vztah tak trochu závidí. Máte dvě možnosti, pochlubit se jim, nebo je zcela ignorovat. Vás přeci nemůžou rozhodit!
  Na co se můžete těšit?
  Když zapřemýšlíte o své nové známosti, zjistíte, že jste v tom až po uši! Ano, je krásné takhle intenzivně prožívat zamilovanost. Užívejte si společné chvíle, na víkend naplánujte něco, co baví váš objev. Že si nejste úplně jisti? Rychle to napravte!
  Na co si dát pozor?
  Kolegyně bude pořád vyzvídat na váš nový objev a vám to bude dost nepříjemné. Je to totiž docela drbna a vy nechcete, aby to za chvíli vědělo celé oddělení. Striktně jí řekněte, že to s ní nebudete řešit. Sice bude naštvaná, ale dá konečně pokoj.
  Úspěšné dny: Středa, Neděle

  Krysa
  Do života vám zavane svěží vítr. Smiřte se ale zároveň s faktem, že aby mohlo přijít nové, tak něco starého musí skončit! Sami ale víte, že některé konce nejsou zrovna jednoduché. Největší změna by se měla týkat práce, kdy sice pokukujete po vyšším postu, přesto se nechcete tak úplně rozžehnat se svým starým působištěm, kde přeci všechno tak dobře znáte. Rozhodněte se sami, jestli chcete jít dál.
  Na co se můžete těšit?
  Všechno, co doposud stagnovalo, nabere nový směr. Očekávejte příznivý obrat v kariéře, kdy dostanete dost zajímavou nabídku. Dobře ji promyslete, protože po posunu na vyšší pozici toužíte už dlouho. Teď to vypadá, že vám dali konečně příležitost.
  Na co si dát pozor?
  Přestože partnera máte, dolehne na vás pocit samoty a opuštěnosti. Je potřeba si ujasnit, co dál. Jestli ho milujete, tak ve vztahu zůstaňte. V opačném případě radši zvolte konec. Rozhodně mu o svých pocitech řekněte, nejspíš by ho to ani nenapadlo.
  Úspěšné dny: Středa, Neděle

  Kůň
  Najdete lásku tam, kde byste jí nečekali. Tedy spíše řečeno jste okolo ní chodili dlouho, ale neviděli jste ji. Najednou vám někdo otevře oči a vy se budete moc divit! V pracovních a finančních záležitostech buďte nadmíru opatrní. Věci, které vypadají zajímavě, jsou příliš riskantní. Dávejte si také zvýšený pozor na svoje společníky nebo obchodní partnery. Ve vašem okolí se pohybuje podvodník!
  Na co se můžete těšit?
  Kamarádka vám prozradí, že se líbíte kolegovi nebo spolužákovi. V první chvíli budete překvapeni, ale pak zjistíte, že máte zájem. Osmělíte se a vyrazíte za svým ctitelem, který nesebral odvahu vás přímo oslovit. Bude moc rádi a domluvíte si rande.
  Na co si dát pozor?
  Než se vrhnete do nového projektu nebo činnosti, zvažte dopředu všechna pro a proti. Hrozí, že se přeceníte a vrhnete se do něčeho, čemu buďto moc nerozumíte, nebo je to prostě nad vaše síly. Pozor, ať neproděláte peníze, či vás to rovnou nepoloží!
  Úspěšné dny: Pondělí, Pátek

 • korloid
  korloid, 16.4.18 05:48:59  
   

  Horoskop na 16.týden dle www.femina.cz:
  Změny v zaměstnání v první polovině týdne vás naštvou. Možná vás nadřízení přeloží na úplně jinou práci a navíc budete muset jezdit přes půl města, což vás bude okrádat o energii i čas. V každém případě se nestresujte, nedělejte žádná unáhlená rozhodnutí, tedy nedávejte výpověď, vyčkávejte. V druhé polovině týdne patrně přijde další vlna nečekaných změn, a vy se opět vrátíte na svou původní pozici.

 • korloid
  korloid, 15.4.18 19:17:22  
   

  Upi, někdo nahrál Krakonoše, koukej :15: :

  https://www.youtube.com/watch?v=rrr_LUIY3YU
  https://www.youtube.com/watch?v=urUxR_jL5F4&list=PLIZw1y5P9u6Xko1EoKcXf1n4gPlBXtmWb

  • edan.upir
   edan.upir, 15.4.18 20:43:54  
    

   Je to padouch!! :14:

   • korloid
    korloid, 16.4.18 16:36:05  
     

    :2: Proč je padouch? Že jsme to hledali 23.3. a on to nahrál 8.4.? Ona je docela dřina tam vůbec něco nahrát. Nevyznám se v tom a potřebovala jsem nahrát kousek z filmu, tak mi ochotnej pomohl, ale stejně je u toho videa hodně slabý zvuk, takže pokud si ho někdo chcete pustit, musíte hned po reklamě zesílit repráky. Video je kraťoučké, ale já v něm vidím celý svůj život. :1: https://www.youtube.com/watch?v=qXaaBGazuCc
    Pokud někdo koukal, nezapomeňte si pak zas repráky ztlumit. :1:

 • korloid
  korloid, 9.4.18 18:09:13  
   

  Horoskop na 15. týden roku 2018 Vodnář

  Vyrovnáte starý dluh. Spadne vám tak obrovský kámen ze srdce. Navíc si ze situace vezmete ponaučení pro příště a raději se budete spoléhat na vlastní síly. Laskavosti od druhých vás totiž nepříjemně zavazují, a to vaše svobodomyslná povaha nemá ráda.

  Horoskop na duben 2018
  Vztahy
  Dlouhodobý partner vám začátkem měsíce vytkne, že ho zanedbáváte kvůli práci. Bude si na to muset zvyknout, zajímavá pracovní náplň je pro vás teď na prvním místě! Mezi 14. a 19. dubnem je vhodný čas na usmiřování. Koncem měsíce budete pokukovat po dvou protějšcích a bude vás to svádět k záletům!
  Zdraví
  Stres v doma se na vašem organismu začne samozřejmě projevovat, a tak vás mohou potrápit především nejrůznější zažívací potíže.
  Finance
  Již první dny v měsíci vám přinesou významný jednorázový příjem! Po stránce kariéry bude celý duben mimořádně příznivý a práce vás bude velmi bavit! Kolem 12. dubna se utkáte se silnou konkurencí a bude potřeba promyslet si strategii. Ve druhé polovině měsíce se stanete svědky nečistých postupů!

  Základním živlem znamení Vodnáře je vzduch. Vodnáři jsou velmi originální. Vše co je mimořádné a bláznivé ho magicky přitahuje. Je poměrně těžké Vodnáře dobře odhadnout, někdy je dokonce nevypočitatelný, nikdy se s ním ovšem nebudete nudit. Legendární je jeho láska k nezávislosti a svobodě. Silnou stránkou zrozenců v tomto znamení je nesčetné množství nápadů, kterými každodenně oplývají. Někdy jim ale zjevně chybí trpělivost a schopnost tyto nápady prosadit. Už jen proto, že nemají čas všechny tyto záblesky nových idejí převést na činy. Vodnáři také bývají takříkaje o krok napřed. Fascinují je reformy, které mají za cíl zlepšení společnosti. Mnohdy vidí tak hodně dopředu, že objevuje věci, na které jejich okolí ještě není dostatečně připravené a zralé a pochopitelně není schopno držet s Vodnářem krok. Spíše si o něm myslí, že je tak trochu blázen. Osoby narozené ve Vodnáři mívají často plány a přání, které vzbuzují pozornost. Jejich okruh přátel bývá hodně široký. Sdružují se v něm všichni, kdo oplývají originalitou, od umělců po vědce až po vyslovené exoty, ale mezi přátele Vodnáře patří i obyčejní lidé s obyčejnými schopnostmi a starostmi. Jedna z nejsympatičtějších vlastností Vodnáře je právě kamarádskost. Stojí při svých přátelích a je vždy připraven jim pomoci. Protože se většinou ve všem dobře vyzná a zná spoustu lidí, stává se často, že se jeho činnost rozmělní na spoustu malých aktivit. Přitom bohužel mnohdy zapomene na své tak velkolepé nápady, které chtěl uskutečnit.

  • Akyne
   Akyne, 11.4.18 20:05:50  
    

   Pcháááá!!!Já čekám až na doplatek půjčky a pořád nic!Kua :10:

   • korloid
    korloid, 12.4.18 17:22:03  
     

    Moc tomu nerozumím: Ty sis od někoho půjčila a platíš vysoké úroky nebo Ty jsi někomu půjčila a dotyčný neplatí?

    • Akyne
     Akyne, 12.4.18 18:35:19  
      

     :7: Já si zásadně nepůjčuju!
     Půjčila jsem někomu peníze a a tak nějak to s tím splácením hapruje... :10: skončila jsem s dobrýma skutkama.

     • korloid
      korloid, 13.4.18 06:27:31  
       

      Dobře děláš.
      Já preventivně nepůjčuji = pokud mám přebytky, rozdávám, ale většinou je to klasika: vyfič, sám mám málo.
      Někde jsem četla, že peníze máš půjčit tomu, koho se chceš zbavit, a čím víc mu půjčíš, tím rychleji od Tebe uteče, aby nemusel platit.:2:
      Pokud to nebyla existenční částka, kašli na to s tím, že za všechno se platí, a tahle konkrétní životní zkušenost (už nikdy více nepůjčovat) Ti stála tolik a tolik.
      Jo a co se týče hvězd, a jejich prognózy že vodnáři vyrovnají dluhy: Pokud to nebyl vodnář, komu jsi půjčila, toho hvězdy neupozorní. Příště zkusím projet i ostatní znamení. A pro Tebe, protože jsi v roli poskytovatele, platí jen ta třetí větička: vzít si ponaučení a příště doporučit žádajícímu (nemusí to být nutně ta samá osoba), aby si našel jiného optimistického hejla. :2: Pesimisté tj.poučení optimisté nepůjčují. Pokud mají přebytky, rozdávají. A život sám je chrání tím, že přebytky často nemají. :2:

     • edan.upir
      edan.upir, 15.4.18 20:51:15  
       

      Takový dobrák jsem byl naposledy před několika lety,od té doby už mám sám málo,jak píše korloid. :2: :1: