Znamení Vodnáře

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
Akyne (2018-07-17 06:03:04)korloid (2018-07-17 05:53:17)edan.upir (2018-06-30 19:47:19)medo.vinka (2018-05-14 14:50:09)Babocka (2018-03-16 18:40:21)barb19 (2017-08-24 14:39:12)
Znamení Vodnáře

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• korloid
    korloid, 16.7.18 17:40:35  

Jaká je předpověď na tenhle týden?
    Jsem minulý týden objednala rybičkám krmení a filtry, a dneska přišly pouze filtry, krmení nikde. A já jim slibuju celej tejden, jak si dneska pošmáknou, a ono nic. Jsem napsala do azkrmiv, co jako s tím zbytkem objednávky, jestli mám vytvořit novou či co bude.

• Akyne
      Akyne, 16.7.18 20:11:26  

Upírek asi dovolenkuje někde v tropech a kašle na nás :14: popíjí na pláži šampíčko a pokuřuje doutníček sledujíc západ slunce ...chjo :2:
      Tak rybky mají dietu?To je tedy šlendrián!Není u vás zverimex nebo tak něco?Já vlastně nevím co se těm rybkám ve skle sype...já krmím starším pečivem ryby v řece za barákem.

• korloid
        korloid, 17.7.18 05:53:16  

Ryby v řece krmíme s vnoučátkem taky - co nesbaští kačenky, zbouchaj ryby. Teď jsem si při poslední procházce všimla, že z bahna na břehu roste pár kousků obilí = někdo krmil sypaným pečivem s neupečenejma semínkama.
        Zverimexy u nás jsou, což o to, ale to samé krmivo stojí na azkrmiva.cz skoro polovičku, a maj tam různé druhy, o hodně víc než v krámech. Takže zkouším různé druhy, některé jsem nakoupila a po pár krmeních vyhodila, protože kazej vodu a ničí filtr, a experimentuju dál. Máme tady totiž už jen jedinou firmu zverimex, sice maj dva krámy, ale maj omezený počet dodavatelů, takže například od vitakraftu vůbec neberou. To azkrmiva maj myslím pět dodavatelů, a navíc posílají zboží do zásilkovny, takže poštovné jen 54 korun, tak se to vyplatí. Už i odepsali, mám vytvořit novou objednávku, že to krmení prej neměli. Tak jdu vytvořit novou objednávku jen na papáníčko.

• korloid
    korloid, 6.7.18 07:37:35  

Ahojda, tak snad už to mám všechno vychytané. Aspoň prozatím. Omlouvám se, že jsem zrušila vazby s vašima ikonkama (tzv.škatuli s názvem přátelé). Potřebovala jsem ještě kousek svobody a volnosti.

Dneska je Den upálení mistra Jana Husa. Nikdo neví, kdy se vlastně narodil, třeba to klidně byl vodnář.

• Akyne
      Akyne, 6.7.18 23:14:41  

Zdar holká! :15: Svobodu a volnost potřebují všichni vodníci....snad dobrý :15:
      Husa bych nechala v klidu spát :5:

• korloid
        korloid, 7.7.18 14:07:25  

Zdar a sílu všem kuchtíkům a kuchtičkám. Jsem se rozhodla, že zítra uvařím rozlítaného ptáčka z vepřového masa, a nestačila jsem zírat na ty ceny. Kilo svíčková stálo jen o třicet korun víc než třeba krkovice, tak bude svíčkový rozlítaný ptáček s těstovinama.

Na vodníky koukám pořád dokola - český seriál Neviditelní je prostě nejlepší.

• Akyne
          Akyne, 7.7.18 14:32:42  

Jsem kuchtík z donucení,protože mě nikdo neuvaří.Pomoc hledám na konci svého ramene.Ptáky nedělám a to ani rozlítané.Nejsem omáčková.Svíčkovou /tedy jako maso/jsem meměla sto let nazad. :15:
          Nech si tedy chutnat :2:

• korloid
            korloid, 9.7.18 18:22:55  

Děkuji, bylo to velmi dobré. To já omáčková jsem. Tenhle víkend bude kuře na paprice se smetanou.

• edan.upir
    edan.upir, 30.6.18 19:26:26  

http://www.moje-pravdy.cz/z-jinych-zdroju/horoskopy/rok-2018/mesicni/2178-merlinova-magicka-predpoved-na-cervenec-2018-pro-vsechna-znameni :2: :1:

• Akyne
      Akyne, 30.6.18 23:42:31  

Díky :2: jak žiješ?

• korloid
      korloid, 6.7.18 08:08:38  

A mordyjé - červenec je měsícem změn!
      Pokud jsem se skutečně dotkla vašich citů bolestivě, tak se ještě jednou omlouvám (ale mně docvaklo až včera že je lepší v oddílu přátelé nemít nikoho, protože to je jediné spravedlivé řešení, páč tím dávám možnost každému myslet si, že tam patří, a mně svobodu a volnost).
      Ztráta člena rodiny proběhla v minulosti. Maminka zemřela 23.7.1994, takže letos to bude 24 let. Čas je skutečně relativní, protože si ji pamatuji, jako by to bylo jen 24 hodin, 24 minut, dvacet čtyři sekund. Šedomodré laskavé oči, někdy rozradostněné i když s hlubokou jizvou na duši, jindy vyloženě smutné, někdy zvědavé, jindy plné strachu a starostí.
      Dvorní karta Kniha. Hihihi, ani ne tak dvorní jako životní. V bydlení jsem si koupila mokré kamarády. Společenské akvárko. Momentálně řeším kvůli těm vedrům přemnožení šneků. Dlouhodobě čekám že konečně vyhraju eurojackpot nebo euromiliony nebo klidně oboje. Další naděje je dneska 06.07.2018 večer eurojackpot. Mám čísla: 04 07 10 22 50 a 02 03. A na zítřek 07.07.2018 mám euromiliony: 04 08 10 17 20 26 35 - 1 . Tak schválně.

• korloid
        korloid, 16.7.18 17:37:14  

Tak to zase vylosovali nějak divně, a na mě se nedostalo. Na tenhle týden mám to samé, ale páč paní co to vkládala do terminálu zahlásila, že ten tiket na eurojackpot je špatně, musím od příštího týdne vymyslet jiná čísla. Hmmmm, takže pět z padesáti, tak třeba: 2, 8, 17, 28 a 34. A dvě čísla z deseti: čtyři a jedna. Tak. A uvidíme. Euromiliony nechám tak, jak jsou.

• Akyne
    Akyne, 8.6.18 13:31:55  

Haloooo!?Ke je kdo? :7:

• edan.upir
      edan.upir, 8.6.18 21:42:22  

Sluním se . :2: :1:

• Akyne
        Akyne, 8.6.18 22:13:33  

Tak to máš dobrý :15: sedět pěkně pod třešní s oroseným lahváčkem...umíš žít! :1: :1:

• edan.upir
    edan.upir, 1.6.18 20:51:59  

https://www.astrohled.cz/clanky/mesicni-horoskop-na-cerven-2018/ :4:

• Akyne
      Akyne, 1.6.18 23:07:19  

Děkuji,super!
      Králící dupou? :15:

• edan.upir
        edan.upir, 8.6.18 21:39:13  

Samozřejmně že dupou a žerou ,jak kyseliny. :1:

• edan.upir
    edan.upir, 21.5.18 01:50:53  

Kde ty lidičkové zase jsou,já už má nasušeno seno pro ušáky,postavenou novou králičárnu a osazenstvo se fláká už na dovolenkách. :2: :1:

• Akyne
      Akyne, 21.5.18 12:47:48  

Já teď dovolenkuju s tenisákovým loktem a kolroid se na nás vybodla...tak asi tak :5:

• edan.upir
        edan.upir, 23.5.18 21:12:37  

Já bych rád doplnil, ale opravdu nestíhám nó musíte to přebra, dnes už je středa. :2: :1:

Aktuální týden: 21 Sluneční znamení: Vodnář

Mars, procházející vaším znamením, naznačuje, že máte teď k dispozici více energie, milí Vodnáři. Proto s ní neplýtvejte a zaměřte se na dokončování rozdělaných aktivit. Také hodně sportujte. Pondělní přechod Slunce do znamení Blíženců naznačuje, že budete schopni zvládat spoustu aktivit a pracovních či jiných úkolů. Hojně využívejte internet, telefon, buďte aktivní na sociálních sítích, hlavně na LinkedIn, Facebooku či Twitteru. Vyzkoušejte i blogování. Pokud zrovna nejste v pevném svazku, pak se nebojte ani internetových seznamek. V tomto týdnu by se vám mělo dařit při vyjednávání, obchodování, pracovních pohovorech, prezentacích, přednáškách, při studiu, zkouškách i v psaní a publikování. Máte-li nějaké projekty připravené, pak je zahajte v tomto týdnu. Astrální kombinace je nakloněna i koupi motorky, auta, počítače, mobilu, iPadu, čtečky či jiné elektroniky. Investujte také do svého vzdělávání. Schůzky, pracovní pohovory a jednání si nejlépe naplánujte od úterý do pátku. Protože se vám bude dařit, měli byste si být vědomi svých limitů. Mohli byste teď propadnout dojmu, že si můžete dovolit cokoliv. Arogantní chování, přílišné slibování, nadměrné utrácení a náruživost by vám přinesly jen potíže. Kontrolujte své úmysly, buďte disciplinovaní, nepřeceňujte své síly a omezte spotřebu jídla a alkoholu. Ve čtvrtek, pátek či v sobotu si někam vyjděte. Konstelace jsou nakloněny pořádání, oslav, večírků, rodinných a přátelských setkání a zábavě. Konec týdne přeje i cestování, sportování a vzdělávání. Buďte si jen vědomi svých limitů a zbytečně neriskujte. V neděli by se mohla objevit náladovost. Zůstaňte v neděli večer doma nebo běžte jen do menší a známé společnosti. :2:

• Akyne
      Akyne, 21.5.18 12:48:52  

Upírku,není tu výhled na 21.týden... :6:

• Akyne
    Akyne, 15.5.18 21:20:29  

Kde máme korloid?Že by už dovolenkovala? :6: ani ťuk od ní.Toto se nedělá!
    Upi,řekni taky něco!

• edan.upir
      edan.upir, 16.5.18 16:37:31  

O pár řádků níže píše,že si raděj zaleze k sobě,že má nějaké divné období. Asi se zamkla a neví kam položila klíče a nemůže ze spižírny ven. :2: :1:

• Akyne
    Akyne, 12.5.18 00:10:50  

Tak jak? :7:
    Vodnická banda zahradničí nebo co?

• edan.upir
      edan.upir, 14.5.18 21:58:52  

Tak se chlubím, makám na zahradách,protože musíma hlodavci se množí jak sarančata.Dnes jsem dosekal obě zahrady a počítám, letos ještě dvakrát sekát pokud se matka příroda na nás nerozlobí. :2:

• edan.upir
        edan.upir, 14.5.18 22:32:28  

Aktuální týden: 2 Sluneční znamení: Vodnář

Planetární postavení třetího květnového týdne ukazuje na počátek nového životního cyklu, milí Vodnáři. V tomto týdnu dojde k významným planetárním posunům. V úterý přechází Uran, vaše vládnoucí planeta, do znamení Býka, kde se bude pohybovat přibližně 7 let. Toto planetární postavení se nejvíce projeví ve vnějším světě v oblasti financí, bankovnictví, daní, v politice, zemědělství a průmyslu. Tento tranzit vždy ukazuje na potřebu změny a ta se uskuteční i ve vašem životě. Toto planetární postavení boří rigidní struktury a nutí člověka zbavit se všeho, co mu neprospívá. Zamyslete se, ve kterých oblastech svého života jste ustrnuli a co bude třeba změnit.
        Uran se ve vašem horoskopu bude pohybovat sektorem každodenních rutinních záležitostí a práce. Váš běžný denní rozvrh bude vyžadovat změnu. Můžete zatoužit i po změně zaměstnání, neboť to také patří ke každodennostem. V takovém případě zkuste nejdříve obměnit pár drobných zajetých pravidelností v rámci svého stávajícího pracoviště. Nový postoj k pracovním povinnostem může znamenat, že si lépe budete organizovat práci a nebudete se tolik stresovat. Pokud to nepůjde, pak hledejte nové zaměstnání. Někdy tato konstelace znamená, že potřebujete pracovat s novými technologiemi nebo elektrotechnikou. Ať už se bude jednat o jakoukoli výzvu, přistupujte k ní co nejdisciplinovaněji. Pokud byste ignorovali vnitřní potřebu změny, pak by se tato konstelace mohla projevit jako fyzické onemocnění nebo nehody. Objeví-li se v této době nějaká nemoc, potom je to znamení, že je třeba něco ve vašem každodenním životě změnit. Mějte to na paměti a buďte na sebe opatrní.
        V úterý také nastane novoluní ve znamení Býka. Období po novoluní je vhodným časem pro změnu a zahajování nových aktivit a projektů. Konstelace budou příznivé pro rekonstrukce bydlení, koupi/prodej nemovitosti či pozemku, stěhování do vlastního či pronajatého domu/bytu nebo pro koupi auta. Ve středu vstupuje energická planeta Mars do vašeho znamení, kde se s přestávkou zdrží až do poloviny listopadu. To vám bude zvyšovat energii, ale také přinese neklid a potřebu rychle něco změnit a udělat. Nepospíchejte. Vše si dobře promyslete. Toto planetární postavení by mohlo způsobit impulzivní jednání. Opatrní buďte hlavně ve středu. Postavení Uranu a Marsu naznačuje vztek, hádavost a zvýšenou nehodovost. Případné schůzky si nejlépe naplánujte na pondělí čtvrtek či pátek. Konstelace pátku a soboty je nakloněna domácím a rodinným záležitostem. Víkendová astrální kombinace je nakloněna zábavě, pořádání oslav a večírků, rodinným a přátelským setkáním a také milostnému životu. Nezadaní jedinci by se mohli nečekaně s někým sblížit. Zadaní Vodnáři by si měli dávat pozor na své chování a neměli by flirtovat. Zbytečně byste ve svém protějšku vyvolávali žárlivost a podezíravost. :2:

• Akyne
          Akyne, 15.5.18 21:21:16  

Tohle musím naštudovat zítra s čistou hlavou... :15:

• Akyne
        Akyne, 15.5.18 21:19:05  

Šmarjá :7: Ty máš zahrady dvě?Mě úplně stačí jedna a jsem vyšťavená a to nemám králíky! :15:

• edan.upir
          edan.upir, 16.5.18 16:40:42  

Tu druhou mám na sekání trávy pro ušáky,ta patří sousedům. :2:

• edan.upir
    edan.upir, 7.5.18 20:11:44  

Aktuální týden: 19 Sluneční znamení: Vodnář

V tomto týdnu zbytečně neutrácejte a také kontrolujte množství jídla a pití, které budete konzumovat, milí Vodnáři. Planetární postavení ukazuje na tendence k rozpínavosti a rozhazovačnosti. Držte se hesla: Všeho s mírou. Postavení Venuše ukazuje na nové lásky. I zadaní Vodnáři by mohli být nečekaně přitahováni k někomu cizímu. Astrální kombinace ukazuje na zamilovanost. I plodnost je teď zvýšená. Plánujete-li rodinu, pak toho využijte. Zkraje týdne bude Luna procházet vaším znamením. To je vhodná konstelace pro schůzky a obchodní jednání. Sváteční úterý bude přát pořádání protestních akcí a setkáním s podobně smýšlejícími lidmi. Středeční planetární postavení přeje obchodním jednáním, prezentacím, schůzkám, pohovorům i zkouškám. Ve středu a ve čtvrtek bude Luna procházet znamením Ryb. V tyto dny nechoďte do kadeřnictví a nejlépe si vlasy ani nemyjte. Tvoří se lupy. Najděte si čas na zklidnění, meditaci, jógu či masáž. V pátek a o víkendu se běžte někam pobavit. Tanec, návštěva divadla, koncertu nebo kino vám zlepší náladu. Páteční konstelace přejí pořádání oslav a večírků. Víkendové konstelace jsou nakloněny úklidu, sportování, pobytu v přírodě a cestování. V neděli se sejděte s rodinnými příslušníky u dobrého jídla a pití. V neděli se také slaví Den matek. Nezapomeňte své mamince koupit dárek nebo jí alespoň zatelefonovat.
    :2:

• Akyne
      Akyne, 7.5.18 23:26:22  

Mno cákryš...to by docela ušlo :15: ten úklid je asi priorita :14: ale furt není nějak čas.

• edan.upir
    edan.upir, 5.5.18 21:28:20  

https://astroplus.cz/co-je-to-karma-a-jak-ji-napravit/ :2:

• Akyne
      Akyne, 6.5.18 00:29:14  

S tou karmou je to nějaký fffšelijaký...asi jsem byla masový vrrah :10: a co s tím teď,když jsem spořádaná a daně platící osoba?
      A kde je kolroid?Si z nás dělá srandu či co?
      Přihlásí se,odhlásí se...tade není žádný holubník,ale seriozní diskuze,že Upírku?

• edan.upir
        edan.upir, 7.5.18 20:07:22  

Asi má nové počítadlo takže si nemůže prověřit svoji karmu. :1: :1:

• Akyne
          Akyne, 7.5.18 23:19:46  

Snad se brzy ukáže :15: jinak jsem z notého noťase docela orosená...fffšecko je prostě nějak zbytečně složitější...to víš,síla zvyku asi :6: u konzervy jako jsem já :14:

• Akyne
    Akyne, 2.5.18 14:02:32  

Kde je nějaké předpověď?
    Chvilku nejsem a hned se to tu binká...tak šup,šup.Chci vidět rychlou nápravu.

• edan.upir
      edan.upir, 2.5.18 21:50:05  

Úplně jsem zapoměl,že už je nový měsíc, jak jsem zaneprázdněn. :2: :1:

Aktuální měsíc: květen Sluneční znamení: Vodnář

V květnu nerozptylujte svou pozornost mnoha činnostmi, milí Vodnáři. Planetární konstelace naznačuje, že byste mohli propadat přílišnému optimismu a slibovat více, než můžete v budoucnu splnit. Mars přejde v polovině měsíce do vašeho znamení, což ukazuje na zvýšenou hladinu energie a také snahu rychle se zbavit případných potíží. Nevrhejte se do nových věcí, aniž byste je měli připravené. Vaše nadšení by vás mohlo vehnat do rizikových projektů. V květnu buďte opatrní hlavně ve dnech: 7., 15. - 16. a 28. - 29. května.

Postavení Marsu přeje aktivním sportovcům. V květnu je důležitý i pohyb. Pokud pravidelně nesportujete, pak byste měli začít. Nemusíte hned běhat či chodit do posilovny. Najděte si fyzickou aktivitu, která vyhovuje vašemu naturelu. Každodenní krátké cvičení vám zlepší náladu a zpevní tělo.

V květnu byste mohli mít tendence zbytečně utrácet za luxusní zboží a také za zábavu. Astrální kombinace naznačuje, že si budete chtít užívat a spotřeba jídla a pití bude zvýšená. Kontrolujte příjem kalorií, jinak vám hrozí přibývání na váze. V květnu věnujte svou pozornost financím a majetku. Teď je vhodný čas uspořádat majetkové poměry. Astrální kombinace je vhodná pro změny v bankovních účtech, úpravy smluv s bankou, pojišťovnou, úpravy v důchodovém spoření a v rozložení investic. Máte-li volné finanční prostředky, pak investujte do nemovitostí, drahokamů, hodinek, obrazů, veteránů a dále do fondů, které mají podíly v nemovitostech, v potravinářských podnicích či ve společnostech, které obchodují s luxusním zbožím. Konstelace měsíce května je vhodná i pro koupi auta.

15. května přechází Uran, vaše vládnoucí planeta, do znamení Býka, kde se bude pohybovat přibližně 7 let. Toto planetární postavení se nejvíce projeví ve vnějším světě v oblasti financí, bankovnictví, daní, v politice, zemědělství a průmyslu. Tento tranzit vždy ukazuje na potřebu změny a ta se uskuteční i ve vašem životě. Toto planetární postavení boří rigidní struktury a nutí člověka zbavit se všeho, co mu neprospívá. Zamyslete se, ve kterých oblastech svého života jste ustrnuli a co bude třeba změnit.

• edan.upir
        edan.upir, 2.5.18 21:51:24  

Uran se ve vašem horoskopu bude pohybovat sektorem každodenních rutinních záležitostí a práce. Váš běžný denní rozvrh bude vyžadovat změnu. Můžete zatoužit i po změně zaměstnání, neboť to také patří ke každodennostem. V takovém případě zkuste nejdříve obměnit pár drobných zajetých pravidelností v rámci svého stávajícího pracoviště. Nový postoj k pracovním povinnostem může znamenat, že si lépe budete organizovat práci a nebudete se tolik stresovat. Pokud to nepůjde, pak hledejte nové zaměstnání. Někdy tato konstelace znamená, že potřebujete pracovat s novými technologiemi nebo elektrotechnikou. Ať už se bude jednat o jakoukoli výzvu, přistupujte k ní co nejdisciplinovaněji. Pokud byste ignorovali vnitřní potřebu změny, pak by se tato konstelace mohla projevit jako fyzické onemocnění nebo nehody. Objeví-li se v této době nějaká nemoc, potom je to znamení, že je třeba něco ve vašem každodenním životě změnit. Mějte to na paměti a buďte na sebe opatrní.

Květnová astrální kombinace ukazuje na zamilovanost. Jste-li již v pevném svazku, pak o svůj protějšek pečujte. Tato konstelace přeje zásnubám. A pokud jste svou lásku ještě nenašli, pak by vás mohl někdo zaujmout při nakupování, v dražší restauraci, v hotelu, v bance, v umělecké galerii, divadle nebo na koncertě. Plodnost bude v květnu zvýšená. Myslete na to, pokud zrovna neplánujete rodinu.

Budete-li chtít něco nového zahájit, pak využijte období po novoluní, které nastane 15. května. Konstelace budou příznivé pro rekonstrukce bydlení, koupi/prodej nemovitosti či pozemku, stěhování do vlastního či pronajatého domu/bytu nebo pro koupi auta. Tato lunární fáze je také vhodná pro uzavírání nového obchodního partnerství a vzdělávání.

21. května přejde Slunce do spřízněného znamení Blíženců. Konec května bude přát aktivitám, jako je reklama, PR, obchodování, vzdělávání a výpočetní technika.

• Akyne
        Akyne, 3.5.18 17:50:05  

To by docela šlo :2: jsem plná optimismu z tohodlenct :15: hlavně,že tu dneska krátce sprchlo a v sudech pod okapem je konečně voda!Mohlo by pršet klidně celý týden...kdyby to bylo na mě tedy :15:

• edan.upir
          edan.upir, 3.5.18 20:59:44  

Do neděle povoluji pršení,příští týden musím vysekat zahrady na seníčko pro ušáky. :2: :1:

• Akyne
            Akyne, 6.5.18 00:00:16  

A kolik těch kousků máš? :15:

• edan.upir
              edan.upir, 7.5.18 20:14:45  

Šťastná sedmička,teď se mi kotí druhá samice,zatím jsem zahlédl jednoho. :2:

• Akyne
                Akyne, 7.5.18 23:16:06  

Tak ať se daří :15:

• korloid
    korloid, 25.4.18 17:55:06  

Upi, Aky vzkazuje, že má technické problémy s počítadlem, tak prosím vydrž.
    Já mám takové nějaké divné období, tak budu radši zalezlá u sebe.

• korloid
      korloid, 25.4.18 17:56:50  

Jo, a moc Tě pozdravuje.:15:

• edan.upir
      edan.upir, 26.4.18 16:41:36  

Také mám nějaké problémy s počítačem,mám starý XP.

• korloid
        korloid, 26.4.18 17:57:01  

V nových počítadlech jsou už jen desítky, takže Aky statečně bojuje.:1: Hnedka jak se naučí, tak ji tu máme. Věřím, že už příští týden.:15:

• edan.upir
          edan.upir, 27.4.18 19:18:26  

Pokusím se také věřit,je vidět,že už sem nakukuje. :2: :1:

• Akyne
          Akyne, 7.5.18 23:28:14  

Jo naučí...prdlačka!Furt se učím:pokus-omyl :14:

• korloid
    korloid, 16.4.18 19:42:52  

Kniha Hambaté anekdoty, autor Václav Vlk

Na Valentýna jsem zažil nezapomenutelný erotický večer! Ona byla v průsvitných kalhotkách, nahoře bez, na nádherné široké posteli. A já byl v teplákách a bačkorách...s dalekohledem v domě naproti.