Znamení Vodnáře

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
edan.upir (2017-08-19 18:53:18)Akyne (2017-08-19 18:52:43)korloid (2017-08-19 16:45:38)Babocka (2017-08-04 10:21:50)Key.Maker (2017-07-27 15:09:31)medo.vinka (2017-03-26 14:35:06)barb19 (2016-10-02 11:17:40)Morrigan (2014-02-22 01:31:07)lesun (2014-01-24 21:21:37)dellavare (2013-11-11 16:50:10)Ezechiel (2013-10-23 19:56:24)
Znamení Vodnáře

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• edan.upir
    edan.upir, 14.8.17 20:28:08  

Aktuální týden: 33 Sluneční znamení: Vodnář

I v tomto týdnu prochází opozitním znamením Lva Slunce a Mars, milí Vodnáři. Planetární postavení tak může pozitivně ovlivňovat všechny oblasti vašeho života. Snažte se toho maximálně využít. Astrální kombinace jsou nakloněny milostnému životu i práci. Pozice Slunce s Marsem ukazuje na pozitivní náladu, zdravou asertivitu a také zvýšený sexuální apetit a fyzickou přitažlivost. Choďte v tomto týdnu hodně do společnosti. Váš šarm a charizma nenechá nikoho na pochybách, že jste výjimeční. Planetární postavení přeje přátelským setkáním, navazování nových kontaktů i novým milostným dobrodružstvím. Pokud si zrovna neužíváte volna, pak astrální kombinace využijte při schůzkách a vyjednávání. Budete přesvědčiví a lehce si druhé získáte na svou stranu. Pondělí, středa a čtvrteční dopoledne jsou vhodnými dny pro schůzky, pracovní pohovory a jednání s klienty. V tomto týdnu ale nepodepisujte nic závazného. Retrográdní pohyb Merkuru nepřeje ani zahajování nových aktivit či projektů, koupi auta, motorky, počítače či mobilu. Úterý ukazuje na žárlivost. Jste-li již v pevném svazku, pak si dávejte pozor na své chování a neflirtujte. Nezadaní zrozenci znamení Vodnáře by se mohli v tomto týdnu seznámit s někým zajímavým. Čtvrtek a pátek přejí rodinným a domácím záležitostem. Sejděte se se svými příbuznými. Sobotní večer i neděle jsou nakloněny zábavě. Běžte na koncert, do oblíbené restaurace, navštivte divadelní představení nebo si běžte zatancovat. :2:

• korloid
      korloid, 17.8.17 15:34:37  

A co houby? Budou? Zítra jdu na houby. Stačí půl košíku, aspoň na polívčičku a smetanovou omáčku.:13:

• korloid
        korloid, 19.8.17 16:40:44  

Tak ani půlka koše nakonec nebyla, ale zakryté dno ano, a páč mám velkej košík, stačilo to na tři litry silné smetanové omáčky, no mňamka. :15: A les je nádherně mokrej, takže v září a říjnu nás čeká slušná úroda. Škoda, že nejsou jedlí hořčáci, těch jsme našly asi dvě kila. :1:

• edan.upir
          edan.upir, 19.8.17 18:26:37  

Také jsem vyrazil s kosou a nůší do lesa, ale potkával jsem samé prašajdy,tak jsem si do nůše nalámal chrastí na zatop na chalupu. :2: :1:

• korloid
    korloid, 10.8.17 17:23:37  

UUUŽŽŽŽ. Poslušně hlásím, že už jsem babička. Dneska v 9:31 hodin, 3500 gramů, 50 cm, všechno proběhlo v pořádku, všichni jsou zdrávi. Takže naše vodnářská dvojka má malého lva. :1:

• Akyne
      Akyne, 10.8.17 19:51:49  

Gratulace!!!!!!! :2: Ať je zdravej,chytrej a krásnej a dělá rodičům a babičce jen radost :2:

• korloid
        korloid, 14.8.17 19:41:00  

Děkuji Akyne. Dneska dorazili všichni z porodnice domů. Je nádhernej a neskutečně hodnej. Máma ho držela v náručí, on očička otevřená, tak táta, že ho bude fotit. I když už měl hlad, zkusil pusinkou šmejdit na mámině halence, a když nic, tak zas se jen otočil a koukal, po chvíli to zase zkusil, a když zase nic, v klidu čekal, až to bude. Po čtvrtém šmejdění jsem to nevydržela, vyhnala tátu s foťákem a malej se konečně mohl nabaštit. Vážně mi překvapilo, jak si v klidu počkal až na něj bude mít máma čas. To teda moje děti byly hodné, ale když měly hlad, tak se ozývaly hodně hlasitě. Jája si počká, nacpe bříško co to dá, zalehne a spí. Táta ho potom různě muckal, zvedal a pouštěl mu ručičku u vytržení z toho, že je to synkovi absolutně šumák.:-)) Spokojená rodinka každým coulem. Jsem ráda. Nemít uši, tak mám odklápěcí hlavu. :1: :1:

• edan.upir
      edan.upir, 14.8.17 20:42:45  

Tak Tě vítáme v blubu babiček a mladým přeji ať jim lvíček dělá hodně radosti, zdraví a ať také trochu zazlobí. :2: :1:

• korloid
        korloid, 17.8.17 15:35:07  

Vyřídím. :1:

• edan.upir
    edan.upir, 6.8.17 22:57:12  

Aktuální týden: 32 Sluneční znamení: Vodnář

V druhém srpnovém týdnu se bude něco uzavírat a můžete si tak vytvořit prostor pro něco nového, milí Vodnáři. Důležitou konstelací je úplněk, který nastane ve vašem znamení hned v pondělí. Tato lunární fáze vás nabádá, abyste nastolili rovnováhu ve svém životě. Měl by tam být prostor pro vaše aktivity, zájmy, práci, přátele, ale také partnerský vztah, děti a příbuzné. Neradi se přizpůsobujete, proto se chcete odlišovat a nechcete být jako ostatní lidé. Nechceme, abyste slevovali ze svých požadavků, je ale třeba žít opravdový život. To, co hlásáte, také žijte. Často se vám stává, že něco jiného říkáte a něco jiného děláte. Pomáhejte druhým, zachraňujte svět, ale vytvořte si také základnu domova a rodiny. Pokud ještě nejste zadaní, pak by se opravdová láska mohla objevit v tomto týdnu. Podmínkou je, že musíte být připraveni. Tedy musíte připustit, že se k vám může lépe hodit člověk, který možná nesplňuje vaše představy ideálu. V pondělí a v úterý bude Luna procházet vaším znamením. Dají se tedy očekávat nepředvídatelnosti. Ať už se bude dít cokoliv, hledejte ve všem nějaký smysl. Zapisujte si nápady, budou se vám později hodit. Konstelace druhé poloviny týdne jsou ideální pro zábavu a pořádání oslav a večírků. Choďte hodně mezi lidi, seznamujte se. V tomto týdnu také sportujte. Především vodní sporty a golf, tenis, jízda na kole a na koni jsou aktivity, které vám budou prospěšné a pro nezadané se stanou i možností, jak se s někým výjimečným seznámit. Čtvrtek a pátek budou vhodnými dny pro pracovní a jiné schůzky a finanční transakce. Čtvrteční astrální kombinace naznačuje i výhry. V neděli nabírá Merkur zpětný chod. Pokud plánujete podepisovat důležitou smlouvu, kupovat auto, mobil, počítač nebo motorku, pak tak učiňte do neděle. Merkur bude ve zpětné fázi až do počátku září.

• korloid
      korloid, 8.8.17 16:40:00  

Ahojky vespolek. Poslušně hlásím, že pořád jsem ještě babka čekatelka. Mí mladí Vodnáři jsou na prášky, protože zítra večer se z důvodu malování zavírá porodnice, ve které chtěli rodit. Jenže náš pan Lev má času habakuk a ven se mu nechce. Vyzkoušeli už všechny rady od kdekoho a nic. Včera jsem se na ně byla mrknout. Břicho už je kapitální, ten bude mít přes čtyři kila, pořízek jeden.:15: Děkuji za zájem upírku, potěšil jsi mě.

• edan.upir
        edan.upir, 8.8.17 21:38:49  

Tak dej včas vědět, ať mám důvod jít dolu pod hrad do hospůdky a pořádně ho zapít. :2: :1: :1:

• Akyne
          Akyne, 8.8.17 22:48:36  

Ty si ten důvod najdeš vždycky,ale tohle bude echt!důvod! To máš povoleno slavit poctivě a z gruntu!:1: :1: :1: šmarjá to je o nervy tohleto ale bude tu natošup a budeme slavit narození miminka...co může být krásnějšího,že? :2:

• korloid
          korloid, 10.8.17 17:26:26  

V práci jsme mu už na zdraví poctivě zdolali láhev lambruska, protože je to tam samej řidič, tak každej jen malinko a zajíst chlebíčkem a zákuskem. Teďka doma je na večer naplánovaná další oslava.:-)

• Akyne
        Akyne, 8.8.17 22:52:19  

Drž se babičko čekatelko :15: nic se nemá uspěchat a všechno má svůj čas....taky se těším,až Tě budeme moci popasovat na echt babičku :4: :2:

• korloid
          korloid, 10.8.17 17:31:56  

Díky, Aky. Nervy to byly, ale už je to šťastně za náma, a Jáchym je spokojené miminko. Ta historie byla, že napřed chtěli rodit v Ostrově, potom se jim líbila jedna asistentka v Sokolově, tak že by raději tam. Ale pan lev se rozhodl pro Ostrov, takže si počkal, až v půlnoci zavřeli příjem v Sokolově a v půl čtvrté ráno se začal hlásit. Šest hodin na první porod je lepší průměr. :15:

• korloid
      korloid, 14.8.17 19:52:31  

Tak tohle jsi trefil úplně přesně, upírku. Ve čtvrtek moji mladí vodnáři vyhráli u Matky Přírody svého synka. Byla to dřina, protože milej pan lev se doslova hlásil na svět ručičku vedle hlavičky, takže porod byl delší než obvykle a mladej byl fialovej až do černa, ale jak se dostal ven komplet celej, tak se to za pár dní spravilo, a dneska je to fešák nádhernej růžovoučkej. :15:

• edan.upir
        edan.upir, 14.8.17 21:06:55  

Hlavně ať jsou oba zdravý a babča má koho rozmazlovat. :2: :1:

• korloid
          korloid, 17.8.17 15:42:17  

:1: Pšt ať to neslyší mladí. Znáš to: naše dítě bude disciplinované, žádné rozmazlování... Hehehe, myslím, že se mi role babičky bude líbit ještě víc než role matky.:1:
          Jinak jsem nechala udělat u pana Vávry horoskop pro prcka, a ten se mi líbí. Je ještě lepší než jsem si troufla odhadovat já, takže naprostá spokojenost. Děkuji za odkaz. Napsala jsem ho i mladým, jestli si taky chtějí nechat udělat svůj. Snacha je 20.2. a podle některých je vodnář a někdo ji uvádí už v rybách, tak se uvidí, jak to pojme odborník. Syn i já ji bereme jako vodnáře. :15:

• edan.upir
    edan.upir, 3.8.17 21:00:43  

Můj rozbor osobnosti! :2: :1:

https://astro-horoskopy.cz/u/?k=vhkvyf2wab :1: :1:

• edan.upir
      edan.upir, 3.8.17 21:08:07  

Ale babička Babočka se nám ještě nepochlubila,jestli už peče koblížky pro vnoučka,asi je stále překapena, jaký to je otesánek. :2: :1: :1:

• Babocka
        Babocka, 4.8.17 10:21:49  

Ten horoskop je perfektní, ale jináč nevím, co to meleš?? :7:

• Akyne
          Akyne, 4.8.17 14:57:43  

Upírek myslel korloid,že? :1: :1: Nepij to pivo Upírku,říkám to furt a raději cvič! :4:

• edan.upir
            edan.upir, 4.8.17 23:51:25  

Díky Aky,že jsi to uvedla na správnou míru a Babočce se omlouvám, že jsem z ní udělal babičku. :4:

• Akyne
              Akyne, 5.8.17 00:44:19  

Musím na Tebe přece dohlédnout checht :15: co by sis beze mě počal?

• edan.upir
                edan.upir, 5.8.17 00:48:05  

Asi bych se šel hodit rybám do Labe. :1:

• Akyne
                  Akyne, 5.8.17 01:00:11  

:7: Až tááák?! :15: :1: :1:

• Akyne
      Akyne, 4.8.17 14:59:02  

Kolik jsi za to vysolil? :15:

• edan.upir
        edan.upir, 4.8.17 23:44:28  

https://astro-horoskopy.cz/zdarma/?id=vycerpani

• edan.upir
          edan.upir, 5.8.17 02:06:19  

Vyplň a odešli,pošle ti to na email.

• korloid
          korloid, 8.8.17 16:43:03  

Tak jsem to také zadala.:1:

• edan.upir
            edan.upir, 8.8.17 21:15:26  

To si zase počtem. :2: :1:

• korloid
              korloid, 19.8.17 16:45:37  

Napřed se budu muset naučit číst já. Dojem z druhého počtení je úplně jiný než z prvního. Šahám si na hlavu: parohy mi zatím nerostou, ale jelen z toho jsem.

• korloid
      korloid, 8.8.17 17:02:31  

Jak moc to odpovídá skutečnosti? A co teda jsi: vědecký badatel nebo metafyzický spekulant? :15:

• edan.upir
        edan.upir, 8.8.17 21:24:44  

Docela slušný výkon podal,je vidět, že se vyzná. :2:

• Akyne
    Akyne, 2.8.17 07:34:08  

Upírek to zase fláká!!! :14:

• edan.upir
      edan.upir, 3.8.17 00:05:15  

Aktuální měsíc: srpen Sluneční znamení: Vodnář

Fyzické pohodlí, krása, materiální zabezpečení a pocit důležitosti budou v popředí zájmu měsíce srpna, milí Vodnáři. Léto je v plném proudu, tak si ho užívejte.

Srpnové hvězdné postavení je nakloněno umělecké práci a kreativním činnostem. Také aktivity spojené s dětmi, sportem a rekreací budou uspokojivé. Plánujete-li v srpnu něco nového zahájit, např. nový projekt či aktivitu, pak tak učiňte nejlépe v prvním srpnovém týdnu. Chcete-li uspět, pak vaše plány musí být dobře připravené a výsledky svých činností byste si měli umět představit.

Období, kdy Slunce prochází znamením Lva, patří ke třem negativním měsícům v roce. Mnoho kalamit a nešťastných událostí se v minulosti událo právě v této době. Proč je konstelace znamení Lva potenciálně negativní? Slunce je vládnoucí hvězdou znamení Lva. Tak jako Slunce přináší světlo, teplo a energii, dokáže také spálit. Proto se koncem července a v srpnu objevuje extrémní jednání.

I vy byste mohli podléhat svému egu. Myslete na to, že poučování, domýšlivost, necitelnost, sobeckost, vztek a pýcha vás omezují a nemohou vám dlouhodobě prospět. Každá akce přináší reakci. Vaše myšlenky a chování se dříve nebo později projeví.

V srpnu budete mít k dispozici více energie. Hodně se hýbejte a dávejte přednost individuálním sportům, které můžete praktikovat venku, na čerstvém vzduchu, jako je běh, tenis, golf, jízda na kole nebo na koni. Energická planeta Mars bude procházet opozitním znamením Lva. To by mohlo přinést neklid a tendence jednat impulzivně. Nepřeceňujte své síly a zbytečně neriskujte. Opatrní buďte, hlavně pokud máte vyšší krevní tlak. V srpnu je více namáháno srdce a krevní oběh.

Buďte opatrní hlavně ve dnech: 1., 6. - 7., 20. - 21. a 28. srpna.

Merkur, planeta komunikace, bude od 13. srpna do 5. září ve zpětném chodu. Při tomto planetárním postavení vám nedoporučujeme nastupovat do nového zaměstnání, kupovat/prodávat nemovitost, auto, motorku, počítač nebo mobil. Nepodepisujte důležité smlouvy, nezačínejte nový projekt a nestěhujte se. Zálohujte obsah svého počítače a mobilu. Mohli byste přijít o důležitá data. Dávejte si pozor při komunikaci a ujistěte se, že druzí rozumí vašemu sdělení. Buďte tolerantní. Bude častěji docházet k přeřeknutím a chybám. Dávejte si pozor při posílání zpráv, mohlo by dojít k nepříjemné záměně. Budete-li cestovat, pak mějte v záloze připravený náhradní plán pro případ zpoždění či rušení dopravních spojů.

V srpnu nastanou dvě důležité konstelace. 7. srpna to bude úplněk - částečné zatmění Měsíce - a 21. srpna pak nastane úplné zatmění Slunce. Protože úplněk nastane ve vašem znamení a úplné zatmění Slunce v protilehlém znamení Lva, mohly by přinést změny do vašeho života. Především v případě, že nežijete svůj opravdový život. Tato konstelace by vás mohla posunout na vaší životní cestě. Oba tyto dny vyžadují opatrnost. Ale především 21. srpna, a nejlépe ještě dva dny před a po tomto datu, tzn. v období mezi 19. a 23. 8 :2: :1:

• Babocka
    Babocka, 1.8.17 18:50:43  

a 31.???? :7:

• edan.upir
      edan.upir, 3.8.17 00:11:14  

Nestíhám Babočko,nestíhám. :9: :1:

• edan.upir
    edan.upir, 24.7.17 16:24:14  

Aktuální týden: 30 Sluneční znamení: Vodnář

Astrální kombinace posledního červencového týdne naznačuje, že se vám docela daří, milí Vodnáři. Vy však patrně pociťujete nespokojenost a máte dojem, že byste měli mít víc a lidé by k vám měli být laskavější a nápomocnější. Neříkáme, že si nezasloužíte lepší pracovní pozici, více peněz, více dovolené, nápomocné kolegy a přátele, milující příbuzné či velkou lásku, je ale nutné přistupovat k životu s větší pokorou. Chcete-li si zlepšit život, pak je třeba neustále pociťovat vděk za současnou situaci. Bez toho nic lepšího nedostanete. A i kdyby, tak jen na krátkou dobu. Navíc by se vám mohlo stát, že pokud nebudete vyjadřovat vděčnost, pak o stávající věci, práci, přátelské či jiné vztahy nebo majetek přijdete. Astrální kombinace tohoto týdne vás také nabádá, abyste pravidelně přispívali charitativním a jiným organizacím, které pomáhají lidem v nouzi. Nevyhýbejte se navazování nových kontaktů ve společnosti. Není vyloučeno, že tam někoho okouzlíte. To platí především pro nezadané Vodnáře. Pokud jste již zadaní, pak opatrně při flirtování. Nezneužívejte náklonnosti druhých lidí, obrátilo by se to proti vám. Hlavně v pondělí a pak ke konci týdne byste mohli být přitahováni k někomu novému a způsobit si potíže. Pondělí, úterý, středa a pátek budou příznivě ovlivňovat pracovní záležitosti. Čtvrteční postavení Slunce a Marsu naznačuje příval energie, zvýšené sebevědomí, ale také arogantní chování. Mohli byste mít tendence jednat impulzivně. Dávejte si pozor při sportování či jízdě autem. Během pracovního týdne si zajděte do kadeřnictví. Vlasové úpravy vám déle vydrží. V pátek a v sobotu bude Luna procházet znamením Vah. To je vhodné postavení pro společenská a přátelská setkání, pořádání večírků, oslav a návštěvy kulturních akcí. V neděli večer nechoďte do větší a neznámé společnosti.
    :2:

• edan.upir
    edan.upir, 17.7.17 18:07:13  

Aktuální týden: 29 Sluneční znamení: Vodnář

Planetární postavení se v tomto týdnu mění, milí Vodnáři. Energická planeta Mars vstupuje ve čtvrtek do protilehlého znamení Lva a v sobotu se k ní přidá i blahodárné Slunce. To ukazuje na zvýšenou energii a potřebu se více prosazovat. Protože bude planetární postavení tohoto týdne dost dynamické, bude třeba opatrnosti. Musíte si být vědomi projevů svého ega a mít ho pod kontrolou. Myslete na to, že povyšování se, lenost, poučování, kritika a vztek vás omezují a neprospívají vám. Impulzivním jednáním byste si mohli přivodit potíže. Opatrní buďte hlavně zkraje týdne, v pátek a o víkendu. Planetární postavení naznačuje nepředvídatelné události, zvýšenou nehodovost, hádavost a konflikty v mezilidských vztazích. Konstelace vás nabádají, abyste změnili své chování. Co skrýváte? Čemu se vyhýbáte? Před čím zavíráte oči? Kde jsou vaše slabá místa. Udělejte to, o čem víte, že byste dělat měli, ale z nějakého důvodu se tomu vyhýbáte. V neděli nastane ve znamení Lva příznivé novoluní, které je pro nové začátky ideální. V tomto týdnu věnujte pozornost penězům a majetku. Astrální kombinace ukazuje na nové možnosti investování a výdělku. Objeví se zajímavé nápady, které vás mohou přivést k jiné práci nebo novým oborům podnikání. Všemu věnujte pozornost, nápady si zapisujte a nic nezavrhujte. Konstelace přejí i navazování nových vztahů. Nevyhýbejte se společnosti. Noví lidé, kteří přijdou do vašeho života, vám mohou být nápomocní. Víkendové konstelace jsou ideální pro příbuzenské a přátelské návštěvy. :4:

• korloid
      korloid, 17.7.17 18:27:10  

Návštěvu jsem absolvovala už dneska, než začnou pařáky a nikam se mi chtít nebude. Všechno v pořádku, ale pomaličku a jistě stoupá nervozita. 36+3 gravidity tj.36 dokončených týdnů a tři dny navrch, malej má ke třem kilům, tak ještě aspoň 14 dní a můžem jít rodit. :15:

• edan.upir
        edan.upir, 17.7.17 18:47:45  

Ty se na to babičkovství přímo těšíj,jak to budeš rozmazlovat a smažit koblihy a péci buchty a také musíš připavit příbor pro mrňouse!! :2: :1: :1:

• Akyne
          Akyne, 17.7.17 19:04:18  

A půlitr na pivo co? :1: :1:

• edan.upir
            edan.upir, 17.7.17 19:23:48  

:1: Samozřejmě,ten patří k životu.

• Duha
    Duha, 12.7.17 09:24:37  

Taky asi vodnář :15:
    http://www.youtube.com/watch?v=gwU7dktICc0

• edan.upir
      edan.upir, 15.7.17 19:26:20