Znamení Vodnáře

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
Akyne (2017-11-20 21:08:25)edan.upir (2017-11-20 20:43:46)korloid (2017-11-19 09:04:22)Babocka (2017-10-06 16:11:30)barb19 (2017-08-24 14:39:12)medo.vinka (2017-03-26 14:35:06)Morrigan (2014-02-22 01:31:07)lesun (2014-01-24 21:21:37)dellavare (2013-11-11 16:50:10)Ezechiel (2013-10-23 19:56:24)
Znamení Vodnáře

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Akyne
    Akyne, 20.11.17 18:39:34  

Upírku,kdepak je předpověď na 47 týden ha?! :7:

• edan.upir
      edan.upir, 20.11.17 19:06:18  

Aktuální týden: 47 Sluneční znamení: Vodnář

Ve středu se mění hvězdné postavení, milí Vodnáři. Slunce přechází do spřízněného znamení Střelce. Tato konstelace může přinést mnoho pozitivního. Období, kdy se Slunce pohybuje znamením Střelce, je nazýváno časem zázraků. Měli byste si dovolit více snít. Snažte se ze sebe dostat to nejlepší. V tomto čase by strach a obavy neměly mít ve vaší mysli místo. Pokud se objeví potíže a překážky, pak myslete na to, že to je to nejlepší, co se vám stalo. Přináší změnu, která povede k celkovému zlepšení vašeho života. V tomto týdnu se vám bude dařit v intelektuální oblasti. Především konstelace pondělí, úterý a pátku jsou nakloněny studiu, zkouškám, prezentacím, pracovním pohovorům, veřejnému vystupování a psaní. V úterý, ve středu a ještě ve čtvrtek bude Luna procházet znamením Kozoroha. To je vhodný čas pro organizování, zařizování úředních a administrativních záležitostí. Udělejte si čas na masáž, kosmetická ošetření, manikúru či pedikúru. V tyto dny neodnášejte oblečení do čistírny. V pátek se vám bude dařit v týmové práci. Planetární postavení pátku a soboty je nakloněno zábavě, nakupování a také navazování nových vztahů. Astrální kombinace tohoto týdne ukazuje i na nové lásky. Postavení Venuše a Pluta by mohlo přinést i žárlivost a nevěru. Jste-li již zadaní, pak neflirtujte. V pátek a v sobotu bude Luna procházet vaším znamením. To je vhodný čas pro návštěvy kulturních akcí, úklid, vzdělávání a také cestování. V neděli bude Luna procházet znamením Ryb. Pokud se objeví náladovost, pak relaxujte u oblíbených činností a nepřetěžujte se. :2:
      Opět spoždění,vy si neumíte představit,jaký chaos vládne na chalupě,ani počítač jsem nemohl nalézti. :2: :1: :1: :1:

• Akyne
        Akyne, 20.11.17 19:33:31  

Výmluva :11: píšu černý bodík.

Ale toto vypadá slibně docela....to by šlo. :15:

• edan.upir
          edan.upir, 20.11.17 20:02:02  

Jak seš štědrá, jak Ježíšek. :10: :1:

• Akyne
            Akyne, 20.11.17 20:43:18  

Smích jako?Dneska jsem ředitelka tak kušuj!

• edan.upir
      edan.upir, 20.11.17 20:43:46  

https://www.astrohled.cz/horoskopy/cinsky-tydenni-horoskop/detail-horoskopu/?id_znameni=14

• Akyne
        Akyne, 20.11.17 21:08:25  

jj :15: k výplatě je skutečně daleko,ale jinak dobrý.Díky Upírku.

• edan.upir
    edan.upir, 18.11.17 21:56:45  

Teď odešel odemne zedník,který mi tu dělal dva dny nepořádek na chalupě,dělal nové omítky a štuky.Nyní topím,jak topič elektrárenský,aby to rychle vyschlo.Také musím napsat ježíškovi o nová krbová kamna,ale až zjistí stav mého účtu tak se raději mé chalupě vyhne. :2: :1:

• edan.upir
      edan.upir, 18.11.17 22:07:21  

https://astroplus.cz/dodrzujte-7-pravidel-a-prani-se-budou-plnit/ Tak na to jsem zvědavej.

• Akyne
        Akyne, 18.11.17 22:47:30  

Člověče,to jsou zajímavé stránky toto...a poučné. :15:

• edan.upir
          edan.upir, 18.11.17 23:07:18  

Alespoň máš co číst během dlouhých zimních večerů. :2: :1:

• Akyne
      Akyne, 18.11.17 22:11:44  

To jsou ty světské radovánky? :1: :1: :1: No potěš!Řemeslník v bytě,hůl do ruky :14:
      Odkdy Ježíšek prověřuje výši konta?Pokud ano,zkus ho ukecat krbovky na splátky a se slevou :15:

• korloid
    korloid, 17.11.17 17:07:29  

Miláčkové, podařilo se mi sehnat knížku, kterou jsem kdysi měla, ale pak jsem ji asi někomu půjčila či co, ale teď jsem na ni narazila v antikvariátu, takže Čínský horoskop od p. Haddenbacha už zase zdobí knihovničku. A můžete se zeptat, co jste za Vodnáře. :15: Začnu u sebe: 21.1.1966 až 8.21967 Netrpělivý ohnivý Kůň. Brácha byl sice taky Vodnář, ale Opice. Syn je taky Vodnář a Kůň, snacha je Vodnářka a Koza, stejně jako moje kolegyně - jsme obě Vodnářky, ale já Kůň a ona Koza, i když je mezi námi jen čtrnáct dní. Pochlubte se, co jste za zviřátka :15:

• Akyne
      Akyne, 17.11.17 18:34:44  

Krysa... :1:

• korloid
        korloid, 18.11.17 08:28:24  

10.2.1948-28.1.1949, 28.1.1960-14.2.1961, 15.2.1972-2.2.1973, 1.2.1984-18.2.1985.
        Krysy mají za ušima! Představení si jich cení jako spolehlivých a snaživých spolupracovníků. Podřízení je ne vždy pochopí, neboť krysím heslem je všechno nebo nic! Zimní krysy jsou velmi odolné a houževnaté. Krysa ve Vodnáři je velmi chytrá. Jakmile dosáhne jednoho cíle, už směřuje k dalšímu. :15:

• Akyne
          Akyne, 18.11.17 12:29:09  

jj,oddolná to tedy jsem ,páč nic jiného mě nezbývá :1: :1:
          A co jsi ty?

• korloid
            korloid, 18.11.17 16:36:34  

Kůň. Trpělivost není jejich silnou stránkou, jsou ukecaní (ne zrovna chytří), jsou hluční, aby si jich všimli a poskytli jim panskou stáj se spoustou krmiva. Milují volnost. V manželství představují dominující část, vyžadují dostatek úcty, je třeba jim být neustále k dispozici, je třeba se o ně bát, ovšem Koně nejsou pro své partnery vždycky k mání a mají nedostatek taktu, a když mají špatnou náladu, umí být extra protivní. negativní vlastnosti jsou zesíleny u ročníků ohnového Koně (1906,1966).
            Podtrženo sečteno, sedí to, a dvojí rozvod je toho důkazem. Nikdo nemá šanci se mnou vydržet.:1: Jsem tedy sama a dobře mi tak!:14:

• Akyne
              Akyne, 18.11.17 19:31:38  

Taky pěkný :15: nenaděláš nic.Sice jsem pejskař,ale koně obdivuju.
              Dneska je rozvedený skoro každý.Já mám ovšem něco extra.Jsem rozvedená vdova,aktuálně spokojená se svým single životem.Pro mě se chlap ještě nenarodil a žít s blbcem nemůžu.Tak asi v příštím životě... :4:

• korloid
                korloid, 19.11.17 09:04:22  

To já si to s příštím životem ještě musím pořádně rozmyslet.:6: :1: Ale jinak to, že ženy mé hvězdné konstalace jsou nejhoršími možnými manželkami z celého zvěrokruhu, jsem četla už na víc místech. Bych měla dostat metál za to, že jsem se rozhodla už dál nikoho netrápit a být singl.:15: Šak co, rozhodnutí z minulosti mít děti nebylo až tak špatné, s tím vnoučkem je teď srandy kopec. Jak nemá dudlíka, tak si teď objevil jazýček, a žvýká ho, ale stylem, kdy mi tečou slzy smíchu, když ho pozoruju. Viděla jsi filmy o účetním Fantučim? Jak Fantuči, když viděl ženskou hodil jazyk do koutku úst a zíral v tranzu? Tak když náš brouček čumí do blba a u toho si žvejká jazyk, přesně s tou špičkou v rohu úst, tak bába řve smíchy.:1::1:

• edan.upir
      edan.upir, 17.11.17 20:29:16  

Drak-ve vodě. :8:

• korloid
        korloid, 18.11.17 08:36:58  

8.2.1940-26.1.1941, 26.1.1952-13.2.1953, 13.2.1964-2.2.1965, 31.1.1976-17.2.1977.
        Atributy Draka jsou duch, činorodost a značná dávka železné vůle. Často se vznáší v oblacích, kde je slunci nejblíž. Je to dříč, má pod čepicí, je vynalézavý, láskyhodný a má šestý smysl. Drak ve Vodnáři má břitký úsudek. Jemu nelze jen tak něco předstírat. Patří k ochráncům malých, s velkými si to rozdává.:15:

• edan.upir
          edan.upir, 18.11.17 20:25:36  

V tom se tak trochu poznávám,ale s tou železnou vůli to moc nepřeháním,to bych se zřekl světských radovánek. :2: :1:

• Akyne
            Akyne, 18.11.17 21:16:26  

Těm pár kuželkám denně říkáš světské radovánky? :2: :1: :1:

• edan.upir
              edan.upir, 18.11.17 21:31:03  

Špatně jsem se vyjádřil: všech světských radovánek. :1:

• Akyne
                Akyne, 18.11.17 21:45:30  

Víno,ženy,zpěv?Tedy oprava:pivo,ženy,zpěv?
                Chlap, njn. :6:

• korloid
                  korloid, 19.11.17 08:53:25  

Hlavně, že je náš. :1:

• Akyne
                    Akyne, 20.11.17 18:38:06  

Nebo tak! :1: :1:

• korloid
    korloid, 14.11.17 17:31:49  

Ahoj Aky! Hele, já včera nemohla, měla jsem šílené odpoledne. přišlo vyúčtování elektriky, a máme dost velký doplatek, takže jsem musela na rodinný sraz, abychom se domluvili na financích, a pak jsem při návratu domů málem zůstala uvězněná technikou, už jsem myslela, že budu muset volat správci, aby mi přišel někdo zachránit, takže jsem další techniku nemohla ani vidět, vyřídila jsem maily, protože mám objednané knížky (a když platím něco dopředu jsem nervózní, jestli všechno přijde jak má), a taky jsme ještě dojednávali podrobnosti s rodinou po mailu, a potom jsem si šla radši lehnout.

• Akyne
      Akyne, 14.11.17 20:15:54  

Zdarec!
      Teda ne že bych chtěla radit,ale proč si nezvýšíš zálohu než potom platit vysoké nedoplatky?Ale oni to teď udělají pravděpodobně sami.Tedy pokud máš čeza.To jsou taky pěkní zmrdi,ale to je na dlouho.
      Upi dole ve výhledu slibuje "nové možnosti výdělku",ale nepíše jaké.To je pro něj typické :11: je to tutla tutlavá.
      Dobře jsi udělala,že sis lehla :4: někdy je lepší ani nevstat :1: :1:

• korloid
        korloid, 14.11.17 20:19:47  

Ano, zálohy zvedli automaticky. A mladí už ví, kterej elektroměr maj hlídat, jedna kWh vychází na 4,33 Kč, tak si budou hlídat stavy a propočítávat, a kdyžtak zálohy navýším ještě víc. Jdu se podívat, co nás ještě čeká. :2:

• Akyne
    Akyne, 13.11.17 18:08:20  

Halo,halo....kde jste kdo?!!!! :10:

• Akyne
    Akyne, 12.11.17 16:25:56  

A Upírek nikde.Nevíme tedy jaký bude 46.týden :10:

• korloid
      korloid, 14.11.17 17:35:27  

No přinejmenším já už vím, jak začal: blázinec na kolečkách. Dneska už to bylo klidnější a produktivnější, takže jsem stihla všechno, co jsem chtěla, páč příští po a út mám dovču = budu se flákat pět dní v kuse, a protože má lejt, tak mi nedaj kočár, tk si budu číst ty objednané knížky. Snad to zásilkovna stihne, dneska přišla poznámka, že převzali do přepravy, a zítra či pozítří čekám na heslo k vyzvednutí. :2:

• Akyne
        Akyne, 14.11.17 20:18:01  

Doffča jo?Závidím,ale přeju.Jinak čas strávený s knížkou je nejlepší :15:

• korloid
          korloid, 14.11.17 20:21:18  

:1: Moje řeč, ale obě mé děti maj ke knížkám odpor, protože jsem je údajně zanedbávala, a raději jsem si četla.:1:

• Akyne
            Akyne, 14.11.17 21:28:06  

To je nevděk toto! :10:

• edan.upir
      edan.upir, 14.11.17 19:52:58  

Aktuální týden: 46 Sluneční znamení: Vodnář

Planetární postavení třetího listopadového týdne ukazuje na romanci, vášeň a fyzickou přitažlivost, milí Vodnáři. Nejste-li ještě zadaní, pak byste se s někým mohli nečekaně sblížit. Zajděte si v pondělí do kadeřnictví, pokud jste to nestihli v minulém týdnu. Je důležité, abyste dobře vypadali. V pondělí nastane příznivá konstelace. Jupiter se spojí s Venuší ve znamení Štíra. To ukazuje na nové lásky. Seznámit byste se mohli především ve svém bydlišti, díky příbuzným. Tato konstelace je vhodná pro tvorbu nových vztahů - pracovních i intimních. Je to příznivá konstelace pro umělecké, společenské a obchodní aktivity. Patrně přinese i nové možnosti výdělku. V úterý se věnujte vyřizování úředních a administrativních záležitostí. Je to vhodný den pro finanční transakce. Středa je nakloněna intelektuální práci. Pokud si naplánujete na tento den obchodní schůzky, jednání či pohovory, pak se vám bude dařit a budete přesvědčiví. Je to ideální den pro vzdělávání, vyřizování emailů, telefonátů a korespondence. Čtvrtek je vhodným dnem pro návštěvy kulturních akcí, společenská setkání i nakupování. Čtvrtek také ukazuje na romantiku a nové lásky. Sváteční pátek bude nakloněn návštěvám kulturních a protestních akcí. Postavení Marsu a Merkuru nabádá k sebeprosazování. Budete přesvědčiví a schopni dobře argumentovat. Nebojte se využít příležitosti a buďte iniciativní. Páteční i víkendová astrální kombinace bude přát cestování, vzdělávání, návštěvám kulturních akcí a přátelským setkáním. Sobotní novoluní ve znamení Štíra by mohlo být ideálním startovacím dnem pro zbavování se nepříjemných zlozvyků. Co vám brání žít spokojený život? Co nemáte pod kontrolou? Máte nějaké závislosti? Kouříte? Pijete moc alkoholu? Jíte moc sladkostí? Moc nakupujete? Zbavte se všeho, co vás omezuje. Při tomto planetárním postavení je také dobré se zamyslet, co pro vás znamenají lidé v okolí. Jsou vám nápomocní? Inspirují vás? Teď je třeba omezit a nejlépe úplně přerušit kontakty s lidmi, kteří vás využívají a ubírají vám čas a energii.
      :4: Nestíhám ředitelky. :4: :1:

• korloid
        korloid, 14.11.17 20:31:01  

Jeden dělník na dvě ředitelky a už nestíhá? :1: Co budeš dělat, jestli se tady objeví nějaká další? Upi, slyšel jsi o tom, že si někteří mužští pořizují harémy?

• edan.upir
          edan.upir, 14.11.17 21:05:09  

Něco jsem o tom slyšel,ale to není zvykem v naších krajinách,jedno řešení tu ale je,přestoupit na jinou víru. :1: :1:

• korloid
            korloid, 15.11.17 15:57:31  

To jakože budeš mormon, aby sis nemusel nechat nic pižlat, jo? :15:

• edan.upir
              edan.upir, 16.11.17 19:55:32  

A proč zrovna mormon,ameriku zrovna nemusím. :9:

• Akyne
                Akyne, 16.11.17 21:26:14  

Nožejo?Proč ne slimejši?

• edan.upir
                  edan.upir, 16.11.17 22:26:21  

Přesně podle očekávání,vybraná další možnost a nic vyvracet nebudu,ono stačí si něco přečíst o islámu na https://cs.wikipedia.org/wiki/Isl%C3%A1m ,človíček možná pochopí. :8:

• Akyne
                    Akyne, 17.11.17 14:42:42  

Nerozčiluj se Upi :4: já teď vypla TV,protože se nebudu koukat na debílky v Práglu co vypískali Babiše,Okamuru a teď špiní Zemana....joudové prostě.To nejsou demokraté,ale manipulátoři,sluníčkáři a vítači slimáků fuj hnůj je to!Naštěstí Praha nejsou Čechy a Zeman bude zase prezidentem.Žádnej Drahoš ani Horáček ani nikdo další z toho panoptika kandidátů mu nesahá po kotníky!

• korloid
                    korloid, 17.11.17 16:55:46  

Aky, souhlasím. Když jsem si poslechla kandidáty, dám hlas ing. Zemanovi v obou kolech. Jsem si ještě nedávno myslela, že by si už zasloužil odpočinek, ale když člověk vidí to panoptikum, bude to pan prezident muset vydržet ještě jednou pět let.

• edan.upir
                    edan.upir, 17.11.17 20:48:17  

Já se nečílím Aky a na naše zpravodajství vůbec nekoukám. :2: :1:

• korloid
                korloid, 17.11.17 16:53:33  

To jsme dva, tak budeš první Sultán z Čech.:1:

• edan.upir
              edan.upir, 16.11.17 21:21:56  

https://www.youtube.com/watch?v=tTuxDEGeXW0 :2: :1:

• korloid
                korloid, 17.11.17 16:52:23  

Jéé, to je hezké, to jsem ještě neslyšela. :15:

• korloid
    korloid, 12.11.17 16:03:24  

Generálka na zimu proběhla velmi uspokojivě. Ještě je třeba do prosince krapet poštelovat teplotu, aby nám ta bílá nádhera posléze zase neroztála, jako tomu bude nyní,páč do vánoc je ještě daleko, i když jsou už obchoďáky vyzdobené, jakoby měly propuknout už zítra.:2: Že nám to ředitelování ale jde, Aky, co? :15:

• Akyne
      Akyne, 12.11.17 16:24:47  

Stoupla mě moc a sláva do hlavy asik.
      Přišla jsem do Penny a tam se ke mě vrhli maníci v zástěrách a letákama,že je dnes národní potravinová sbírka,že mohu nakoupit a darovat zboží potřebným kterých jsou 2 mil.a kdesi cosi.Tak mě to nadzvedlo,že jsem se pustila do diskuze a studentíků jsem se zeptala,jak je možné,že pro muslimy a cikány je peněz dost?Jak je možné,že v té skvělé domokracii jsou chudí a potřební?atd....Odpověď žádná.
      Už po mě pak nic nechtěli.

• korloid
        korloid, 14.11.17 17:38:36  

:1: Takovéhle dotazy na tělo! Ještě myslet bys po nich chtěla, no fuj! Paní ředitelka vychovává. :1:

• korloid
        korloid, 14.11.17 17:41:25  

Ty, Aky, všimla sis té náhody, že Tobě tekly nervy v sudý den a mně v lichý? :15: Myslíš, že by to mohlo souviset s tím: řekni si oč chceš, a dostaneš, čeho si žádáš?

• Akyne
          Akyne, 14.11.17 20:06:15  

Určitě mohlo :15:

• korloid
        korloid, 14.11.17 17:50:15  

A protože Tys tu sérii začala, prozraď mi, prosím, jakýs měla dnešní den, ať vím, co mi zejtra čeká. Prosím.:1:

• Akyne
          Akyne, 14.11.17 20:07:39  

Tak neděle taková flákací,ale mám raději sobotu :6: to dá rozum.

• korloid
            korloid, 14.11.17 20:28:48  

:15: Upírek nestíhá časově a já mentálně.:1: Tak zapojím tykadélka: zníš a vypadáš spokojeně, tak by to mělo být zítra v klidu. Jdu se na to hezky vyspinkat. Dobrou, Aky.

• Akyne
              Akyne, 14.11.17 21:33:50  

Jsem v klidu,protože nejsem závislák.Nepiju,nekouřím,nejím sladkosti/tak jo no...občas/a nenakupuju zbytečnosti...tedy někdy....asi tak ve zkratce :15:

• korloid
                korloid, 15.11.17 16:00:02  

To my jsme doma všichni mravenci tj.sladké baštíme ve velkém.:1: A taky si kupuju bonbonky a bez čokolády ani ránu.:15: