Znamení Vodnáře

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
Akyne (2018-09-24 20:24:26)korloid (2018-09-24 16:48:02)edan.upir (2018-09-21 20:14:33)medo.vinka (2018-07-31 20:20:16)Babocka (2018-03-16 18:40:21)barb19 (2017-08-24 14:39:12)
Znamení Vodnáře

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• korloid
    korloid, 24.9.18 16:48:02  

Tak co, lidičky, jak jste přežili vítr? U nás žádné větší škody, elektřina běží non stop.

• Akyne
      Akyne, 24.9.18 20:24:26  

Tady byla v noci trochu divočina...teď je vše OK.A hlavně pořádně pršelo!

• edan.upir
    edan.upir, 21.9.18 19:51:55  

http://www.jenpromuze.cz/mixer/24612-21-veci-na-ktere-se-pripravte-pokud-chcete-bydlet-s-holkou?utm_source=fb-onvo&utm_medium=link&utm_campaign=onvodb :2: :1: :1:

• korloid
      korloid, 22.9.18 08:03:09  

:14: Ahá, ono je to jen pro muže, tak to byla moje chyba. OK.:1: Jinak to na hejno žen docela sedí - a komu se to nelíbí, ten ať si najde Stepfordskou paničku.:13:

• korloid
    korloid, 21.9.18 17:46:43  

Aky, a cože jsi to nachystala na zimu? Marmeládky, kečup, kompoty anebo směs na lečo?

• Akyne
      Akyne, 21.9.18 20:51:10  

No to nestojí za řeč....povidla,marmelády,kompoty,přesnídávky...teď jsem se přeorientovala na houby :15:

• korloid
        korloid, 22.9.18 08:04:34  

Ano, i tady u nás kupodivu rostou. Jak bylo sucho před lety tak nerostly vůbec, ale letos to zvládly a nosí plné košíky. Se chystáme s holkou za čtrnáct dnů, tu první říjnovou sobotěnku.

• korloid
    korloid, 19.9.18 08:43:57  

Horoskop pro Vodnáře na měsíc Září ze Seznamu.cz:

Dostáváte naprosto skvělé nápady, které vaše okolí ocení. Dostanete také chuť cestovat. Určitě poslouchejte svoji intuici, která vám dobře radí a odjeďte do světa na zkušenou. Začněte se učit cizí jazyky. To všechno bude k vašemu dobru. A uvidíte, že i profesně se posunete zase o kousek dál k vysněnému cíli. Jste šikovní a houževnatí, navíc milujete společnost, a té si na cestách užijete dostatek.
    Láska a přátelství
    Budete prožívat poněkud bouřlivější období. Hádky a italská domácnost bude na denním pořádku. Ale zase bude hezké usmiřování, ovšem jen do doby, než opět bouchnete a všechno začne zase od začátku.
    Peníze a práce
    Finančních prostředků máte v záloze dostatek. Jenže nějak se vám začínají kutálet pryč. Udělejte si domácí účetnictví a přemýšlejte, kde by se dalo nejlépe ušetřit. Také si můžete něco přivydělat.
    Rodina a vztahy
    S přáteli, sousedy i spolupracovníky vycházíte výborně. Ale vaše vlastní rodina vás neuvěřitelně rozčiluje. Dejte si pauzu a udělejte si pár dní volna jen vy sami. Třeba získáte potřebný nadhled.
    Zdraví a kondice
    Pokud vás nyní čeká nějaký chirurgický zákrok, nemusíte se vůbec ničeho bát. Všechno dopadne výborně a vy se budete zase cítit jako ryba ve vodě. Zkuste meditovat, abyste se zbavili veškerého strachu.

• korloid
      korloid, 21.9.18 17:34:44  

Chirurgickej zákrok má naše ještě Vodnářská mamina (je 20.2.) za sebou, a od té doby je u doktora každej den. Stehy se nepovedly, takže to napřed hojně krvácelo, a pak to začalo všechno hnisat. Dneska jí to pan doktor prolil kysličníkem, takže mamina nám povyrostla. Jelikož ještě kojí, tak si brát prášky na bolest nechce, a tak trpí. V pondělí místo na kojenecké plavání jde na další převaz. Taťulda nakoupil sterilní obinadla, a o víkendu si to bude převazovat buď mamina sama nebo manžel. A já budu venčit mladého. Už tady prší, tak doufám, že se to přes noc hezky vyprší a zítra po obědě bude víceméně sucho, abychom se vyvenčit mohli.

• Akyne
        Akyne, 21.9.18 20:15:00  

Šmarjá,to je blamáž tohleto...ono tím trpí dost lidí :10:

• korloid
    korloid, 19.9.18 08:38:09  

Dneska se dovolenkuju. Po obědě jde mamča na zákrok s tím palcem, taťka jde na odpolední směnu do práce, tak budu hlídat cvrčíčka. Chvíli budu šmejdit po netu, a pak si budu číst. Včera jsem si zas objednala knížky na říjen. Pan spisovatel Jan Pohunek vydal další knížku - po knize Temní ilumináti https://www.dobre-knihy.cz/temni-iluminati-10079.html , která patří k mým knihovničkovým stálicím, vyšla další knížečka Přiznání iluminátů https://www.dobre-knihy.cz/priznani-iluminatu-369722.html , takže tu chci mít doma taky. Ta knížka umí zvednout náladu - každému, komu nevadí sranda, nadsázka a jadrná čeština, ji mohu vřele doporučit.

• korloid
      korloid, 19.9.18 16:25:52  

Ták, dohlídáno. Mamina přežila chirurgický zákrok - půlku nehtu pan doktor uřízl, seřízl okraj palce a sešil ho, aby nehet zarůstat nemohl, tak uvidíme, jestli to pomůže. Nezbývá než držet palce. Sluníčko venku pálí jako v létě. Jen si užívej, sluníčko, o víkendu konec léta a nastane podzim.

• edan.upir
        edan.upir, 21.9.18 17:10:43  

Krystušácká dolina, to tam nemáte sekáček na maso?? :1: :1:

• korloid
          korloid, 21.9.18 17:28:43  

Koukám, že jsi taky dobrák od kosti.:1:

• edan.upir
            edan.upir, 21.9.18 18:40:31  

Vždyť dobře víš, jak se to říká:"miluj svého bližního a při první příležitosti ho majzni". :2: :1: :1:

• korloid
          korloid, 21.9.18 18:18:29  

Mi napadl ještě jeden důvod, proč nelze použít Tebou navrhované řešení: Co když tam má mamina tu, tu erotogenní zónu. Potřebuju, aby měli za rok nebo dva dalšího prcka, aby mi tohohle půjčovali i třeba domů.

• edan.upir
            edan.upir, 21.9.18 18:57:42  

Jůů, babičkám nesvěřovat potomky. :2: :1:

• korloid
              korloid, 22.9.18 08:12:35  

Hehe, zatím to platí, ale za čásek si povíme. Osobně jsem si dala podmínku, že musí zvládat nočník nebo záchod, a pokud možno mluvit, i když to není nutnost. Počítám, že jak to půjde do školky, tak to u mě občas skončí, a to už bude za dva roky, takže tyhle vánoce nakoupím stoleček - teď prodávají i školní lavice různých velikostí, tak vezmeme něco alá pro 100-120 cm a židličku, a příští vánoce dostane svou postýlku, která zůstane u babi, a hyjé do vzdělávacího procesu. :2:

• Akyne
                Akyne, 24.9.18 20:23:06  

:7: Proč spěchat do vzdělávacího procesu?Vždyť není o co stát.Dnešní škola je katastrofa.Systém za chvíli děti zlomí a nabouchaj jim do hlavy nesmysly :14:

• korloid
    korloid, 18.9.18 06:26:52  

V článku http://electropiknik.cz/viral/vlastnosti-zen-podle-znameni-zverokruhu-prvni-misto-bude-prekvapenim-kazdeho-vas/2017/06/2/ píší:
    Vodnář
    Čestné druhé místo patří Vodnářům. Věčně mladá usměvavá, vzdušná a něžná – taková je žena ve znamení Vodnáře – sen pro každého muže. Nicméně budete muset vynaložit velké úsilí, a nebude to snadné, pokud ji přesvědčíte o manželství. Určitě to nebude snadný úkol.

No a jelikož a protože je drtivá většina Vodnářů počata ve znamení Býka, dám sem ještě je:
    Býk
    S takovou ženou se můžete oženit pouze tehdy, pokud jste velmi zábavný a nepříliš bohatý hlupák. Ona neustoupí, pokud z vás nevyroste úspěšný muž, ačkoliv radost se z vás někde vypaří. Ale pokud si myslíte, že na takovou ženu máte, tak jděte do toho.

• korloid
      korloid, 18.9.18 06:31:24  

Akorát jsem nějak nepochopila, které znamení je onou vysněnou manželkou. Které znamení není schopno věty: "Děkuji, nemám zájem, chcípnout hlady dokážu i sama." ?

• edan.upir
        edan.upir, 18.9.18 18:53:53  

Ta větička je opravdu použitelná. :1:

• Akyne
        Akyne, 18.9.18 23:31:15  

Páč jsi žena a nehledáš manželku,nemůžeš to objektivně posoudit :15: to dá rozum.
        Jinak otázku "které znamení není..." jsem nepochopila nějak... :14:

• korloid
          korloid, 19.9.18 08:23:10  

To je vončo, Aky! Nehledám manželku, tak mi to rozum nedal, tak to jó. A co se týče filmové větičky: Myslela jsem, že dokonalá manželka není schopna se rozvést, proto tím pádem není schopna použít tu větičku. To já jsem šťastně rozvedená už dvakrát, takže mám natrénováno.

• Akyne
    Akyne, 15.9.18 21:25:41  

Upírku,drahý :2: ...a jakpak ořechy letos?

• edan.upir
      edan.upir, 16.9.18 20:12:30  

Jedinej strom co mi zůstal zelenej na zahradě,ale ořechy nic moc na množství,ale na každý ořech budu potřebovat jařáb. :2: :1:

• korloid
    korloid, 14.9.18 16:54:16  

Aky, Upi, jestli jste dneska škytali, tak to mám na svědomí já, páč jsem na vás oba myslela. V práci máme krom dalšího i prodejnu, kde je paní prodavačka už v důchodu, ale pan vedoucí má před důchodem, tak ji přemluvil, aby vydržela než půjde do důchodu i on. Oba si vykají, ale sedli si lidsky, takže se umí hecovat, v dobrém smyslu zlobit, a špičkují. Dneska jsem tam byla a byl jinak klid, tak se rozjeli, no nasmáli jsme se všichni. Oba jsou tak pohotoví v těch jejich hláškách, že jsem si připadala jak na tenise, kdy jsem koukla na jednoho, hned na druhého a zase zpátky. "Vyhrála" paní Blanka, ale pan vedoucí se vzdal s takovým nádherným pohledem s očima plnýma lásky, že jsem jen s úsměvem od ucha k uchu potichu vycouvala, a myslela jsem na vás dva, když se taky škádlíte, že je to taky tak hezké. Tak jestli jste škytali, tak to bylo kvůliva tomuhle.
    Stejně je to dar, kdo umí takhle pohotově vymýšlet různé hlášky hned z voleje. Pobaví to. Jasně, něco jde vymyslet jen v kolektivu, kde se lidé znají delší dobu, ale prostě ta pohotovost, rychlost, s jakou ty hlášky sázejí, to mi fascinuje. Hezký zážitek. A umocněný tím, že je pátek, a přede mnou víkend.
    Vařím si bramboračku. Vždycky každý rok se touhle dobou vaří u nás doma bramboračky. Když to jde, tak z čerstvých lesních hub; když nejsou jako například i letos, tak dávám sušené z loňska + misku hlívy ústřičné. Tenhle týden přivezl manžel mojí šéfové asi dvě kila hříbků z místa 30 kilometrů odsud, takže začínají růst, ale tady prší furt moc málo. No i tak jsem s holkou domluvená, že aspoň jednou to na ty naše fleky zkusíme - buď na konci září nebo v říjnu. Tady jinak rostou houby až do konce listopadu, tak ještě máme šanci, i když to podhoubí musí být zdevastované, no uvidíme, potom poreferuji.

• Akyne
      Akyne, 15.9.18 21:23:16  

Asi jsem neškytala,ale rozhodně mě potěšilo,že sis na nás vzpoměla :2: viď Upírku!On sem nějak moc nechodí,páč schání to krmení v blízkém i vzdáleném okolí pro ušáky.To má teda honičku neskutečnou,protože české seno prý ve velkém skupují Němci.Snad něco zbyde na ty králiky.
      Jo a jinak je fajn potkat takový pohodový lidičky :4: to má člověk hned lepší den :15:
      Jinak dneska jsem nevařila a došla si s kastrolem k ťamanům.Jsou za rohem.Zavolám do kuchyně a za půl hodinky můžu jíst.Polífffku bramboračku mám moc ráda,ale jenom tu svoji,šumavskou od babičky.

• korloid
        korloid, 16.9.18 10:26:29  

:15: Přesně tak, hnedka je lepší den.
        O seno se letos budou rvát všichni zemědělci. Nejvíc mi mrzí, když tak pracně sehnané krmení jim pak shoří v seníku - to ten německej způsob tj. žádné stohy ani seníky, ale pěkně nechat v jednotlivých obrovských balících na louce, a pak si vždycky v zimě přijet jen pro jeden, a rovnou zkontrolovat majetek, mi přijde lepší.
        Receptů na bramboračku je jako receptů na bramborový salát - nespočet variací. Si vzpomínám jak synek chodil na učební obor kuchař, a pak se doma svěřoval, jak se mu smáli, že neumí, protože když měl říct recept, neměl navrčenej z oficiálních receptur, ale povídal, jak vařím já. Tož jsem svou bramboračku přejmenovala na sedminásobnou loupežnickou polívku, co vařila Manka Rumcajsovi, protože moje bramboračka není podle receptur bramboračka. Mimochodem ty receptury jsou většinou pěknej hnus - se nedivím, že se to pak nedá jíst nebo to nikomu nechutná. Schválně Ti napíšu, co dávám do bramboračky já (je to stejné, co dávala moje maminka): houby, brambory, cibuli, česnek, uzené maso, mrkev, celer, petržel, sůl a koření: majoránku, mletý kmín, sladkou papriku, libeček a zelenou petrželku. A zahustit máslovou jíškou. Houby buď jen čerstvé nebo kombinace sušené+čerstvé, páč dneska není problém koupit žampiony nebo hlívu ústřičnou. Jak se říkalo u nás doma: v pořádné polívce má stát lžíce.

• edan.upir
          edan.upir, 16.9.18 20:30:09  

Dobře to píšeš,rád chodím okolo poli,kde se válejí balíky sena. :2: :1:

• korloid
            korloid, 17.9.18 19:49:37  

Jsem včera koukala, že se už i naši zemědělci poučili, a balíkujou do ohromných jednotlivých kol - to musí být aspoň půl metráku sena v jednom tom balíku, co jde kutálet.

• edan.upir
              edan.upir, 18.9.18 18:58:00  

A jak je rychle je svážej do stodol na uskladnění, lidi kradou jak straky. :2: :1:

• Akyne
              Akyne, 18.9.18 19:47:28  

Naši zemědělci mají směšné dotace proti němcům nebo francouzům a ta mechanizace není právě levná.Za mě je lepší seno a kvalitnější to ze seníku než zapařené z balíku.
              Dneska je to všechno jen o penězích a taky manipulace se senem v balíku je jednodušší než s tím volným... :4:

• korloid
                korloid, 19.9.18 08:54:20  

Souhlas, a hlavně ty dotace dostávají hned vyplácené - včera jsem četla článek, že rakouským zemědělcům jsou už vypláceny dotace a náhrady za letošní sucho, a oni za to hned nakupují seno u nás (letos stojí 4000 korun, loni stála tuna sena 1000 korun). Našim zemědělcům se teprve začaly vyplácet dotace za rok 2017, takže nemají zač nakoupit, a budou muset porazit celkem desetitisíce kusů hovězího. Takže čekejme, že se zase bude zdražovat mléko, máslo atd. :11:

• korloid
    korloid, 13.9.18 16:45:46  

A co Upi, jak vymyslel krmení na zimu pro ušáky?

• edan.upir
      edan.upir, 13.9.18 21:31:46  

Upi se stím moc nemazlil,rozhlédl se po krajině a ruka magnetka to dokončila. :1:

• korloid
        korloid, 14.9.18 05:58:16  

Správně - pravej českej koumák: pomož si sám a bude ti pomoženo. 1*

• Akyne
        Akyne, 15.9.18 21:24:30  

Jsi muž činu! :2:

• korloid
    korloid, 12.9.18 16:51:27  

Střídání zimního a letního času:
    Evropská komise ve středu navrhla postup, podle kterého by každá unijní země do dubna 2019 oznámila, zda u sebe zamýšlí zavést trvalý letní nebo zimní čas. Poslední povinná změna ze zimního na letní čas by se uskutečnila v neděli 31. března 2019. Členské státy, které by poté chtěly trvale přejít na zimní čas, to budou moci udělat při poslední změně letního času na zimní v neděli 27. října 2019. Po tomto datu už nebudou žádné další sezonní změny času možné.
    Zdroj: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-evropska-unie/564375/zname-termin-posledni-zmeny-na-letni-cas-nechame-si-ho-v-cesku-uz-naporad.html

• Akyne
      Akyne, 12.9.18 18:22:19  

Maj to nechat jak to zařídila příroda a basta!

• korloid
        korloid, 13.9.18 16:43:59  

Osobně to vidím tak, že teď na konci října se zas budeme muset šoupnout, na jaře taky, a pak už bychom měli mít pokoj, protože než se naši zákonodárci rozmyslí, jakej čas raději - jestli ten letní nebo zimní, prošvihnou termín, a tak nám zůstane ten letní z roku 2019. Uvidíme, máme lístky do první řady.

• Akyne
          Akyne, 15.9.18 21:08:30  

Naši zákonodárci většinou dělají prový opak toho co si přejí občané a tak většina zákonů stojů za ho.no!Viz.protikuřácký zákon,vodáci si nesmí dát pivo...kraviny a šikana vlastních občanů!Hanba!

• korloid
            korloid, 16.9.18 10:32:00  

A lidi si smí kouřit v hospodě jen ve vyloučených lokalitách, kam se žádná kontrola neodváží - prej v ústeckých Předlicích v zastrčených lokalitách normálně u piva kouří jako dřív. Nevím, nebyla jsem tam, jen jsem o tom četla.
            Jinak vodákům se prej pití zase povolí, páč stejně chlastali, a legitimovat a pokutovat někoho v plavkách šlo natolik obtížně, že se od toho stejně upouštělo, takže kontrola proběhla s výsledkem, že všechno v pořádku.

• Akyne
              Akyne, 16.9.18 11:34:52  

Zase jsme u toho!Zákony platí jen pro někoho :10: tohle mě neskutečně se.e!
              Něco schválí a pak to zruší :8: dementi.Každej ví,že na vodě se prostě chlastá první liga a nakonec je tam každej sám za sebe neboli na vlastní nebezpečí,tak co má stát do toho lidem co kecat.

• korloid
                korloid, 17.9.18 19:51:38  

Jo, jo, a žádné volby to nezmění.