Znamení Vodnáře

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
Akyne (2019-01-20 19:17:54)korloid (2019-01-20 19:15:04)edan.upir (2019-01-17 17:34:06)medo.vinka (2019-01-13 19:37:13)Babocka (2018-03-16 18:40:21)barb19 (2017-08-24 14:39:12)
Znamení Vodnáře

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• korloid
    korloid, 20.1.19 19:15:04  

A už nám klepe na dveře naše období. Na začátek si dáme jedno měsíční zatmění:
    https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/2709188-rude-zatmeni-mesice-ponori-cesko-v-noci-na-pondeli-do-karminove-tmy

• korloid
    korloid, 18.1.19 17:08:01  

Deset přikázání pro tchýně ze svatebních novin Blanky a Františka:
    1. Nemáš bez požádání udělovat rady.
    2. Nemáš se vměšovat.
    3. Nemáš nikdy říkat: Dřív jsme to ale dělali jinak...
    4. Nemáš být nikdy uražená.
    5. Máš ráda a hodně dávat.
    6. Nemáš špatně vychovávat vnoučata a nemáš zasahovat do jejich výchovy.
    7. Máš mít vždy dobrou náladu.
    8. Nesmíš být vtíravá.
    9. Máš být kdykoli k dispozici, když je třeba.
    10. Měla bys umět se kdykoliv ihned vypařit.

~

Přiběhne vyděšená žena za svým mužem: "Pospěš si, Vojtěchu, do domku mé matky vešel strašný medvěd!"
    "Nemám tušení, jak bych ho mohl před tvou matkou ochránit."
    ~
    Zvoní telefon: "Unesli jsme tvou tchýni, okamžitě pošli výkupné 100 000 dolarů!"
    "A když odmítnu zaplatit?"
    "Tak ti ji naklonujeme!"
    ~
    Vlak se blíží ke stanici. Najednou vjede do pole, udělá pár kliček, pak se vrátí na koleje a dojede do stanice. Tam se strojvedoucího ptá přednosta: "Cos to proboha vyváděl?"
    Strojvedoucí říká: "Co bys dělal, kdyby na kolejích ležela tvá tchýně?"
    "Přejel bych ji!"
    "No vidíš, a ta moje na poslední chvíli chtěla utéct."

• Akyne
      Akyne, 18.1.19 19:55:31  

:1: :1: :1: No jo,každej si musí nabít hubu sám a pak uzná,že tchyně měla třeba i pravdu :15:

• korloid
        korloid, 19.1.19 09:39:54  

:1: :1: Správně, Aky.♥

• korloid
    korloid, 16.1.19 19:49:43  

Článek o vztahu zvěrokruhu a minerálů:
    https://www.malachit-obchod.cz/clanek/kameny-a-znameni-zverokruhu.html

Samozřejmě všeho s mírou, tak jsem si vyrobila k narozkám hezkou sadu: náhrdelník, náramek, sponu do vlasů a náušničky. Materiál ametysty a granáty a na sponu jsem musela přidat ještě ametríny, páč ametysty mi už došly.

• korloid
    korloid, 16.1.19 17:15:16  

A páč se blíží Upiho příchod a to je velký milovník kvízů a testů, tady jeden hezkej je:
    Potřebujete papírek a tužku a jedém: https://www.youtube.com/watch?v=19cLVgc9xK0

Má to deset otázek. (mi vyšlo 270 bodů ♥).

• korloid
    korloid, 15.1.19 17:28:51  

Jak je vítr, tak našemu poskytovateli inetu asi rve antény nebo zamrzaj či co, a já mám pak občas problémy se připojit. Zrovinka před chvílí jsme řešili, že jsem bez - naštěstí jsou technici úžasní, maj vymakanou vzdálenou správu, a tak jsem byla připojena během chvilinky. Kdybych se tu náhodou nemohla objevit, nevyhlašujte pátrání, dorazím vždycky, když budu moct.♥

• korloid
    korloid, 14.1.19 17:24:40  

Už jsem se dlouho nepochlubila čísly, tákže Euromiliony (losují se v úterý a sobotu): 3,6,11,15,16,22,28 - 4 (to je náhodný tip od sazkyterminálu) a ještě jsem dala čísla, která jsem našla v jedné knížce, že prej vodnářům přináší štěstí: 2,4,6,8,10,22,35 - 1. A pak jsem vsadila Eurojacpot (losuje se v pátek): 2,17,19,26,31 - 2,6 (to taky vybral sám terminál jako náhodnej typ...asi neví, že náhody neexistujou). Jinak jsem pořád zatím žádnou hlavní cenu nevyhrála, ale jak píšu, je to zatím. Naděje je sice taková přichcíplá, ale pořád žije!

• Akyne
      Akyne, 14.1.19 19:43:36  

Přitom je to jen pár čísel co Tě dělí od výhry milionů :4: neztrácej naději,jednou to vyjít musí :15:

• korloid
        korloid, 15.1.19 05:58:07  

Hodná Aky.♥ Už kvůli tomu našemu prďolkovi malému, kterej už vydrží běhat venku třeba i hodinu v kuse, aby měl vlastní kus oploceného pozemku, kde by si mohl bádat bez přímého dozoru a okřikování, co všechno nesmí. Babičky mají mít vlastní domeček a dvoreček. Podmínky podle kterých bych dům vybírala jsou jasné: minimálně 1000 metrů pozemku, klidně i víc, dům napojený na obecní vodovod a elektřinu, a pokud možno i kanalizaci, na zahradě studna, abych měla čím zalejvat stromy a kytky a zeleninku. Zbytek není rozhodující tj.plyn být může a nemusí. Pevná paliva jsou sice opruz, ale dala bych to. Jestlipak se ještě prodávají voňavé smolné borovicové špalky? Si pamatuju, jak jsme měli velikánská kola, pečlivě uložená v kolně vedle klasického dřeva na topení, a z nich mohl sekat kusy jen otec, a následně se doma nožem oddělovaly uzounká dřívka jakožto loučky na podpal. Když došly nebo se potřebovalo zatopit honem honem, používal se podpalovač Pepo, ten se prodává pořád, s tím umí zatopit každej.

• Akyne
          Akyne, 16.1.19 21:01:32  

Ach jo Karličko...jsi romatička,což je hezký,ale dopad na zem bývá krutý.Práce na domě bez šikovného muže je nekonečný seriál..mluvím z vlastní zkušenosti. :14:

• korloid
            korloid, 17.1.19 06:19:38  

Dneska se daj sehnat řemeslníci poměrně snadno, v tom bych problém neviděla. Navíc pořád je ve hře varianta, že bych bydlela na vejminku u mladejch - v garsonce bydlím i teď, takže když by byl samostatnej vchod, tak bych nevadila - aspoň to říkají oba. Stejně bych se soustředila jen na zahradu, pinožit se s bydlením, na to jsem nikdá nebyla. Mně stačí stůl, židle, postel, knihovna, kuchyňská linka, záchod, koupelna, skříně a houpací křeslo.:1:

• Akyne
              Akyne, 17.1.19 20:32:41  

:7: Podle svých zkušeností si Tě dovoluji opravit:sehnat dobrého řemeslníka není jednoduché a ta cena :8: !Jeden se nedoplatí.Na to bacha.
              Bydlet s mladýma ve svém separé schvaluju,jen pokud máte dobrý vztah.Ale ne že Ti chci do toho kecat :4: :1: :1:

• korloid
                korloid, 18.1.19 06:02:07  

Vztah je zatím velmi dobrý, protože vím, že do ničeho mluvit nesmím, takže odpovídám jen na to, nač jsem tázána. Od kolegyně jsem totiž ze svatebních novin dostala desatero pro tchyně, tak se snažím ho dodržovat. O víkendu ho sem kdyžtak nabouchám. Však uvidím co bude, jak se říká, mám lístky do první řady, tak mi nic neuteče.:1:

• korloid
    korloid, 14.1.19 06:26:38  

Synek našel na netu zajímavá povídání s paní Evou Moučkovou, například tady:
    https://www.youtube.com/watch?v=KaEfjNsdPoI&list=PLtHP9C5Xm5x8R3qy0SUUxB5md8UCGyVR_&index=12

• korloid
    korloid, 13.1.19 08:42:06  

Písnička pro nedělní ráno: https://www.youtube.com/watch?v=8jsnJI4GA3g&list=PLQAnIR_FB_bJkAMLUocdjzWpehyl60-LY&index=108
    Snědla kobra bobra na den bezmasý,
    že byl bobr obr, pochutnala si.
    Snědla kobra bobra na posezení,
    bobr byl moc dobr, už z něj nic není.
    Kobra byla holka dobrá,
    neměla však jísti bobra.
    Kobře není dobře,
    Jan za chrta dán,
    on to nebyl bobr,
    byl to dobrman!

• Akyne
      Akyne, 13.1.19 11:01:25  

:1: :1: :1:

• Akyne
      Akyne, 13.1.19 21:18:47  

Moc se tam u Vodnáře nedohadujte, stale vás sleduji a řeším přístup se šéfama diskuse, protože musím platit složenkou. Bobr je dobrej.

Upírek se ozval na meil., tak přeposílám...hlavně,že je zdravej a plnej elánu jak nám to tady vytmaví až to konečně zaplatí!!! :15:

• korloid
        korloid, 14.1.19 05:41:21  

Hurááááá! :1: :1: Díky, Aky.♥

• korloid
    korloid, 9.1.19 06:26:56  

A co nás čeká v roce 2019?
    Jaké si to uděláme takové to budeme mít čili klasika - to říkám já. A co na to astrologové? Nejsnazší budou první dva měsíce, takže pokud je na obzoru nějaká změna, je ideální čas právě kolem narozenin. Dalších deset měsíců bude jak přechod tornáda: jaro bude bouřlivé - kdo může vezměte si dovolenou a myslete na to, že klid nám prospívá (pokud nejde o život, jde o prd a kvůli prdu se přece nebudete dva dny vztekat), v létě nás čeká stagnace, neschopnost se pohnout, na podzim si hezky rozproudíme krev láskou nebo cestováním a na zimu se zklidníme. Je potřeba zdůraznit potřebu zůstat nohama na zemi, nenechat se strhnout k bláznivinám ani nevidět svět víc černě než je nutné. Zdravíčko máme letos slabší, tak na sebe musíme být opatrní = dostatek odpočinku, kvalitní jídlo a pití, dovolená relaxační - lázně, procházky přírodou, koupele, masáže. Po finanční stránce to bude klasika: zvyšující se příjem a nečekaná vydání, takže i nadále musíme být finančně obezřetní. Co se týká myšlení a vodnářských nápadů, tak i nadále nám bude hlava velmi dobře sloužit a jako jindy i nadále platí, že ne každý náš nápad nadchne všechny kolem nás. Nedá se nic dělat, musíme to nějak přežít.♥

• Akyne
      Akyne, 13.1.19 11:01:13  

Tak asi tak...nevypadá to špatně,mohlo by být vždycky i hůř :4: hlavně to zdraví nějak udržet a pak bude dobře.

• korloid
        korloid, 13.1.19 15:43:36  

Přesně tak.♥

• korloid
    korloid, 8.1.19 05:54:51  

Aky, a co když mu pošleš vzkaz přes facebook, co se děje? Má tam profil?

• Akyne
      Akyne, 13.1.19 11:02:32  

No,smiř se s tím,že se na nás vykašlal :11:

• korloid
        korloid, 13.1.19 15:45:21  

Počkáme tedy a uvidíme.

• korloid
    korloid, 3.1.19 05:39:56  

Hledá se edan.upir. Upi. UUUpiiii.

• Akyne
      Akyne, 3.1.19 15:26:33  

Upi domů!!!! :10:

• korloid
        korloid, 3.1.19 16:27:45  

Hele, podle záznamů tady byl, když se podíváš na jeho profil, je vidět čas přihlášení - i jeho ikonka byla mezi našima tj.byl se podívat i přímo tady na diskuzi, takže spíš to vypadá na blokaci kvůli nezaplacení ročního poplatku = mohou chodit po diskuzích a číst, ale nemohou přispívat.:11:

• korloid
          korloid, 3.1.19 16:30:17  

Tak aspoň, že je v pořádku.♥

• korloid
    korloid, 2.1.19 05:46:10  

A hyjé zpátky do pracovního procesu! A co příspěvek na 2019, zaplacen máte? Já jo.
    Ten náš šéfik se nám někde fláká, možná s nějakou babou a na nás úplně kašle. Musíme ho zavolat (Aky přidej se): Upi. Upi! UPI! UUPII! UUUPIII!

• Akyne
      Akyne, 2.1.19 16:27:46  

To bude ono!Možná si ten lajdák ušatý nestihl zaplatit a teď sem nemůže....Upííííkůůůůů okamžitě domůůůůůůůůů!!!!!

• korloid
    korloid, 1.1.19 00:03:16  

Zdraví, štěstí, lásku a pohodu i v roce 2019 nám všem.♥

• Akyne
      Akyne, 1.1.19 00:49:23  

:2: :2: :2:

• Akyne
    Akyne, 29.12.18 22:18:50  

A jak to tady probíhá? :7:
    Žádné informace?Nic zásadního?....podivné

• korloid
      korloid, 30.12.18 07:00:56  

Všude je klid a mír.♥

• Akyne
        Akyne, 30.12.18 11:09:13  

To slyším ráda :2:

• korloid
    korloid, 24.12.18 09:33:39  

Klidné a pohodové prožití vánočních svátků a dobrou chuť: u nás klasika: kapr a salát. ♥

• Akyne
      Akyne, 24.12.18 09:39:47  

Děkuji :2: všem pevné zdraví!
      Taky to jistí kapr a salát a vychlezené pivínko :4: ...to až večer.Teď je má domácnost v poločase rozkladu :5: nestíhám nic.

• korloid
        korloid, 27.12.18 14:51:46  

Opravuješ, renovuješ nebo se stěhuješ?

• Akyne
          Akyne, 27.12.18 14:56:50  

:7: nestraš :15: to je tak,když nechávám všechno na poslední chvíli.Vlastně to tak dělám každoročně :1: :1:

• korloid
            korloid, 27.12.18 15:09:04  

Ahá. Tak teď už máš klídek, ne? Salát na silvestrovské chlebíčky se bude dělat až pozítří, takže teď je čas na počítadlo.:2: Dneska si vařím bramborovou kašičku, ať si pajšl taky odpočine.:1:

• Akyne
              Akyne, 29.12.18 22:28:07  

Chlebíčky si pro sebe nedělám...možná jen sardelová očka na plátku rohlíku s máslem a stačí...jo a pivo nebo víno :4:

• korloid
                korloid, 30.12.18 06:59:47  

V Albertu mají zase 6x Plzeň za 120 plechovky, takže mám zásobu. :2:

• Akyne
                  Akyne, 30.12.18 11:08:36  

Uděluju pochvalu :2: zásoby musí být,viď Upírku?Kde to chlapisko lítá furt?

• korloid
                    korloid, 31.12.18 08:50:25  

Nemám zdání, ale snad nám přijde popřát dneska nebo zítra. To poznáme.

• edan.upir
    edan.upir, 11.12.18 18:12:58  

https://astroplus.cz/co-se-nema-rikat-pred-zrcadlem/?fbclid=IwAR0f-wzSo1BDqjsq7m3lVQhXVtkpInsPYDeKoayVs5_3qmnb4gKvJtkA0nE :2: :1: :1:

• edan.upir
    edan.upir, 1.12.18 19:32:09  

http://www.moje-pravdy.cz/z-jinych-zdroju/horoskopy/rok-2018/mesicni/2193-merlinova-magicka-predpoved-na-prosinec-2018-pro-vsechna-znameni?fbclid=IwAR0WB5KmeQUjE710vBv_H9p-6lTXaFeYgNFcm2J5ekzD7M9QBGycKOA-9Ec :2:

• korloid
      korloid, 2.12.18 08:00:45  

Přání směrem v Vesmíru? Konečně vyhraju v loterii? Nepropadat beznaději....no musím se přiznat, malinko už jsem propadla - sázím teď Náhodný tip, takže mám každej tejden jiná čísla. Jo až rok 2019 bude bohatej, jo? Tak jo, budu teda sázet dál. Budu mít kolem sebe lidi, kteří mne mají rádi? No to přece už dávno mám = se mnou nikdo jinej nevydrží!

• korloid
    korloid, 28.11.18 10:33:25  

Pan Benedikt Štirský napsal knihu Křížem krážem zvěrokruhem: Vodnář (vyšlo 2004):
    Vodnář představuje všechny ideály a naděje lidstva. Od přírody je laskavý a vlídný, ale velmi rád šokuje své okolí, odporuje veřejnému mínění a miluje nepřístojné chování. Často se obléká do zvláštních úborů, aby všem ukázal, že se nemíní v žádném případě přizpůsobit konvencím. Žije spíše v budoucnosti než v přítomnosti, a proto se může zdát některým lidem podivný a může proto být i nepochopený. Lidé narození v tomto znamení považují duševní život za důležitější než tělesné záležitosti. Jsou velmi romantičtí, milují přírodu, dlouhé procházky, rádi přemýšlí, organizují, milují všechno originální a neobvyklé. Nemají předsudky a zastávají pokrokové a demokratické názory. Mají pevnou vůli, jsou houževnatí a trpěliví, přitom ale nemilují příliš namáhavou práci a stereotyp je ubíjí. Bývá velmi upřímný, kolegiální, přející a věrný. Milostný život je pro něj spíše okrajovou záležitostí.
    Vodnář je pod vlivem planety Uran. Díky tomu je mu do vínku dané, aby se stal neobyčejně citlivým a učenlivým. Celý život se bude snažit odhalovat tajemství života, a to především pomocí své logiky a kombinačních schopností, které má vyvinuty až neobyčejně. Má sklony k fantazírování, má živou povahu a lehce se dokáže povznést nad všednost života. Někdy inklinuje k samotářství, ale není uzavřený a nepřístupný.

• edan.upir
      edan.upir, 29.11.18 15:31:39  

To jsem celej Já a raději to ani nebudu rozvádět, :6:

• korloid
        korloid, 29.11.18 16:04:27  

Fakt? A nemáš nějakou fotku onoho zvláštního úboru, do kterého se často oblékáš, abys všem ukázal, že se nemíníš v žádném případě přizpůsobit konvencím?

• Akyne
          Akyne, 29.11.18 18:12:23  

To bude aktuální nálady asi,viď Upírku :15: