Znamení Vodnáře

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
edan.upir (2017-03-25 00:14:33)Babocka (2017-03-23 07:17:59)Akyne (2017-03-18 18:50:22)medo.vinka (2016-12-17 00:27:55)barb19 (2016-10-02 11:17:40)Key.Maker (2016-06-12 00:08:55)Morrigan (2014-02-22 01:31:07)lesun (2014-01-24 21:21:37)dellavare (2013-11-11 16:50:10)Ezechiel (2013-10-23 19:56:24)
Znamení Vodnáře

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!


 • edan.upir
  edan.upir, 14.3.17 11:53:15  
   

  http://torpeda.cz/1563/V-nov-no-v-em-holk-m-p-es-50,-s-l-skou#comments :4:

 • edan.upir
  edan.upir, 28.2.17 04:13:40  
   

  Aktuální týden: 9 Sluneční znamení: Vodnář

  I když jsou konstelace tohoto týdne dynamické, vám by nečekané události měly vyhovovat, milí Vodnáři. Dynamické postavení Marsu, Jupiteru a Uranu naznačuje náhlé a nečekané změny, setkání a nové známosti. Objeví se nové nápady. Nemusíte hned něco dělat či měnit. Ale všechny informace berte vážně, mohou přinést skvělé příležitosti. Tento týden je vhodný pro změnu v životním stylu. Pokud jste se stále nezbavili omezujících zlozvyků, pak tak učiňte v tomto týdnu. Se změnou návyků začněte nejlépe v úterý nebo ve středu. Konstelace přejí i zahajování nových aktivit a projektů. Na pondělí si neplánujte náročný program. Konstelace jsou dynamické a ukazují na tendence k hádavosti, riskování a zvýšenou nehodovost. Raději v pondělí necestujte. Ve čtvrtek a v sobotu nepodepisujte závazné smlouvy. Mohli byste přehlédnout důležité detaily. V tento den si dávejte i pozor na alergeny a omezte spotřebu alkoholu a léků. V pátek večer si vyjděte někam do společnosti. Je to vhodný den pro přátelská setkání u dobrého jídla a pití, pořádání večírků, oslav, návštěvu divadla, koncertu nebo diskotéky. Venuše nabírá v sobotu zpětný chod, ve kterém bude až do poloviny dubna. Při tomto planetárním postavení vám nedoporučujeme měnit vzhled. Neměňte účes, barvu vlasů a nepodstupujte plastickou operaci. Není to vhodná konstelace pro koupi drahého oblečení, šperků, uměleckých předmětů nebo luxusního auta. Neměňte ani dekoraci bytu či domu. Retrográdní fáze Venuše není vhodným časem pro vstup do manželství. Během tohoto období nezačínejte nový vztah, neukončujte ten stávající a neobnovujte staré vztahy. Víkendová astrální kombinace je nakloněna cestování, studiu i sportování. :4:

  • edan.upir
   edan.upir, 2.3.17 17:50:19  
    

   http://www.moje-pravdy.cz/z-jinych-zdroju/horoskopy/2017/mesicni/2115-merlinova-magicka-predpoved-na-brezen-2017-pro-vsechna-znameni :4:

   Aktuální měsíc: březen Sluneční znamení: Vodnář

   Slunce bude v prvních třech týdnech března procházet znamením Ryb, milí Vodnáři. Toto znamení je posledním ve zvěrokruhu. Ryby jsou znamením mysticismu, nevědomí, snění, víry, kreativity, intuice, soucitu a obětavosti. Při této konstelaci byste měli věnovat pozornost svému nitru.

   Zamyslete se nad svým chováním a zbavte se negativních emocí. Naučte se myslet a chovat pozitivně. Nemůžete si dovolit reagovat na hněv hněvem. Nebuďte jako druzí. Je to na vás, můžete být spokojení a šťastní. V březnu byste se měli smířit s lidmi, kterým jste ublížili nebo kteří ublížili vám. Udělejte vstřícný krok, omluvte se, odpusťte a zapomeňte na minulé křivdy.

   V březnu byste měli nezištně pomáhat druhým. Udělejte každý den dobrý skutek. Věnujte peníze nebo svůj čas neziskovým organizacím. Budete-li pomáhat druhým, pomůžete hlavně sobě. Teď je také vhodný čas na to, abyste se snažili přiblížit svému nitru. Meditujte. Používejte denně vizualizaci, která vám pomůže manifestovat vaše plány. Čtěte duchovně a psychologicky zaměřenou literaturu.

   Planetární postavení je ideální pro psychoterapii. Promluvte si o svých nejniternějších potřebách a pocitech s někým blízkým. Pomoci vám může duchovní učitel, kouč, astrolog či terapeut.

   • edan.upir
    edan.upir, 2.3.17 17:51:35  
     

    V první polovině měsíce bude Merkur procházet znamením Ryb. To bude zvyšovat vaše intuitivní vnímání. Naslouchejte své intuici a nesnažte se ji nahradit logickými argumenty. Budete-li v tomto období podepisovat smlouvy či jiné důležité dokumenty, pak se raději poraďte s odborníky, přáteli nebo právníky. Sami byste mohli přehlédnout klíčové detaily. Druhá polovina měsíce, kdy Merkur bude procházet znamením Berana, je vhodná pro prezentace, zkoušky, pohovory a obchodování.

    Venuše, planeta lásky a vztahů, nabírá 4. března zpětný chod, ve kterém bude až do poloviny dubna. Při tomto planetárním postavení vám nedoporučujeme měnit vzhled. Neměňte účes, barvu vlasů a nepodstupujte plastickou operaci. Není to vhodná konstelace pro koupi drahého oblečení, šperků, uměleckých předmětů nebo luxusního auta. Neměňte ani dekoraci bytu či domu. Retrográdní fáze Venuše není vhodným časem pro vstup do manželství. Během tohoto období nezačínejte nový vztah, neukončujte ten stávající a neobnovujte staré vztahy.

    Energická planeta Mars bude procházet domovským znamením Berana do 10. března a pak přejde do Býka. To vám bude zvyšovat energii, ale mohlo by přinést i neklid. Dávejte na sebe pozor a neplánujte si náročný program na dny: 2., 6., 11. - 12., 17., 20. a 27. března.
    :4:

  • Babocka
   Babocka, 23.3.17 07:17:59  
    

   a já jsem chtěla změnit účes i barvu! :9:

 • edan.upir
  edan.upir, 19.2.17 23:09:17  
   

  Aktuální týden: 8 Sluneční znamení: Vodnář

  Merkur ve vašem znamení zvyšuje potřebu komunikovat, milí Vodnáři. Planetární postavení tohoto týdne je velmi příznivé pro intelektuální činnosti, navazování nových kontaktů a týmovou práci. Choďte hodně do společnosti, naplánujte si především na úterý, čtvrtek a pátek pracovní a jiné schůzky. Astrální kombinace ukazuje, že budete dobře argumentovat, nabízet jiné úhly pohledu na různé problematiky a přicházet s netradičními návrhy i řešením potíží. Jenom si dávejte pozor na pocit nadřazenosti. Budete v diskuzích obratní a můžete tak získat dojem, že víte všechno nejlépe. Planetární uspořádání je příznivé i pro zlepšení finanční situace a milostný život. Je pravděpodobné, že se s někým seznámíte. Rozhodně to bude za neobvyklých podmínek. Tento týden přináší nové příležitosti, spoustu zajímavých nápadů a společenských setkání. Nebojte se experimentovat a zkoušet nové věci. Od úterý do čtvrtka bude Luna procházet znamením Kozoroha. To je vhodný čas pro kosmetická ošetření, manikúru, pedikúru a masáž. Středeční astrální kombinace je dynamická. Raději si na tento den neplánujte náročný program a nenechte se vyprovokovat k neuváženému jednání. Sobotní konstelace přejí přátelským setkáním, návštěvám kulturních akcí, společenskému životu a také pobytu na horách. V neděli spíše relaxujte u oblíbených činností a nepřehánějte spotřebu alkoholu. :4:

  Už se těším na neděly. :2: :1:

  • Akyne
   Akyne, 20.2.17 14:05:12  
    

   To je moc pěkný Upírku...těšíš se v neděli na pivo,že? :4: :1: :1:

   • edan.upir
    edan.upir, 21.2.17 23:22:42  
     

    Samozřejmě,půjdem už v sobotu a v neděly se budem léčit. :1: Zítra musím na úřady,nó musím toho plno vyřídit,něco koupit na sekačku a udělat přípravu na jarní prácina zahradě.Mám plnou zahradu kytiček hotové bílé koberce. :2:

    • Akyne
     Akyne, 21.2.17 23:29:48  
      

     Tak to chápu...tady je všude ještě spousta sněhu :12: vrrrr

 • edan.upir
  edan.upir, 10.2.17 22:38:10  
   

  Tohle sem musím plácnout, když byl vyhlášen ten bojkot zimy.
  Když to ta příroda nezvládá, je nutné abychom se toho chopili my , lidé. Po krátkém zamyšlení nad efektivní realizací navrhuji následující:
  Ti z vás, kteří mají "ptačí" příjmení, popř. jména (např. Špačková,Kavková, Vrabec, Jiříček a Jiřička...) vylezou na nejbližší strom a začnou šveholit, švitořit a štěbetat, a jelikož simulujeme jaro, tak se samozřejmě za účelem rozmnožování u toho musí tvářit vilně, dámy poodhalí výstřihy, pánové načechrají chocholy,je povoleno stavět hnízda...
  Přirozeně : Vrána, Vránová, Havran, Havranová, Vraný a podobná havěť zavřou zobáky a odtáhnou na sever, třeba lyžovat, to je mi jedno.
  Kolegové Suchý, Suchánek, Sušák, Vysušil a jim podobní poberou lopaty,smetáky, vysavače, hadry a fény a začnou odstraňovat sníh a vlhkost, pomůže jim např. Teplý, Teplá.
  Ti z vás, kteří disponují příjmením typu - Louka, Fiala, či jmény typu Květa, Jiřina, a ojedinělí jedinci jak Petr Klíč apod. se výrazně oblečou a nalíčí a na místech již ošetřených pány Suchým a spol. zahrabou své bosé nohy po kotníky do země, vztyčí paže směrem k nebi a budou se nadále tvářit
  blaženě, hulení se povoluje...;
  Ježek, Kuře, Zajíc, Králík - vylézt z brlohů, odblešit a rozmnožovat; ostatní, s nepoužitelnými jmény jako Nykodýmová,Nádeník, Joura, Šilhavá,Dianová.., se lehce oblečou a za tance Volání jara, začnou zpívat píseň s jarní nebo letní tématikou (Léto - I.Bartošová, Léto je léto (sun of Jamaica)- Helena
  Vondráčková, atp.), choreografie je individuální, zakázány jsou pohyby připomínající sníh, sněžení, vánoční stromek, lyžování,let na lyžích, Ježíška, soba a podobné symboly zimy, počet opakování nejméně 5x denně;
  Pány a dámy Mrázek, Mrázková, Studený, Studená, Zima, Zíma, Zímová a jim podobné je bohužel nutné obětovat...

 • edan.upir
  edan.upir, 8.2.17 14:16:12  
   

  http://www.pronaladu.cz/osmnact-pravidel-etikety-ktera-by-mel-kazdy-znat/ Co na to říci,některé bodíky mi hlava nebere. :2: :1:

 • edan.upir
  edan.upir, 6.2.17 15:58:11  
   

  Aktuální týden: 6 Sluneční znamení: Vodnář

  Planetární postavení tohoto týdne je vám nakloněno, milí Vodnáři. V úterý přechází do vašeho znamení Merkur, planeta komunikace a obchodu. Budete schopni lehce komunikovat, budete přesvědčiví. Využijte toho. Mělo by vás být hodně vidět a slyšet. Nebojte se své vizionářské myšlenky prosazovat a realizovat. Měňte vyzkoušené a ověřené způsoby, prosazujte nové postupy. Teď byste měli využívat svých přirozených schopností. I nemožné lze uskutečnit. Nemůžete si klást malé cíle. Jste výjimeční, tak to ukažte. Jediným nebezpečím a brzdou by mohlo být vaše ego. Při realizování svých plánů byste mohli přehlédnout potřeby druhých a ignorovat jejich pocity. Myslete na to, že představy a ideály nejsou důležitější než lidé. V tomto týdnu byste měli spolupracovat s druhými a naslouchat jejich názorům. Nemusíte je přijímat, ale berte je v úvahu. Čtvrtek a pátek jsou ideálními dny pro schůzky, jednání, pohovory a obchodování. V tyto dny bude Luna procházet znamením Lva. Nebojte se tedy prosazovat své názory. Budete úspěšní při zkouškách, veřejném vystupování či prezentacích. V tyto dny si zajděte do kadeřnictví, vlasové úpravy vám déle vydrží. Večer nezůstávejte doma a někam si vyjděte. Nezadaní Vodnáři by se mohli s někým výjimečným sblížit. Sobotní konstelace ukazují na výhry. Jste-li nakloněni hazardu, pak sázejte. Sobotní úplněk ve znamení Lva vám bude připomínat, že byste svých talentů a schopností měli využívat ve prospěch dalších lidí a společnosti. Z vašich aktivit by měli profitovat i ostatní. Pokud jste ještě nezměnili svůj životní styl, nezbavili se nepříjemných zlozvyků a nenahradili je novými návyky, pak využijte této lunární fáze a o víkendu se změnou začněte. Je důležité, abyste letos byli v dobré kondici. Pak budete schopni realizovat své plány. :4:

  • Akyne
   Akyne, 6.2.17 18:15:24  
    

   To zní fakt dobře :2:

   • hanasir1255
    hanasir1255, 9.2.17 16:32:02  
     

    Zdravím, právě jsem byla na jednom přijímacím pohovoru, tak uvidím. Mělo by to klapnout. :4:

    • hanasir1255
     hanasir1255, 14.2.17 09:23:16  
      

     Neklapne, vzdala jsem to, když jsem se dozvěděla bližší info o pracovním prostředí

 • Akyne
  Akyne, 5.2.17 10:39:49  
   

  Upírkovi vše nejlepší k 35.narozkám :2: hodně zdraví!!!!

  • edan.upir
   edan.upir, 6.2.17 13:00:45  
    

   Díky Aky,ještě teď mám z oslavy horečku,mám v lednici ještě pár vyprošťováků,tak se doléčuji. :2: :1: :1:

   • Akyne
    Akyne, 6.2.17 14:08:01  
     

    jj :2: tak opatrně.

 • edan.upir
  edan.upir, 2.2.17 14:35:59  
   

  http://www.pronaladu.cz/tri-veci-jichz-se-obava-vetsina-lidi/ :8:

 • edan.upir
  edan.upir, 31.1.17 11:33:34  
   

  http://astroplus.cz/narozeniny-nejdulezitejsich-12-dnu/ :7:

  • edan.upir
   edan.upir, 1.2.17 13:24:55  
    

   http://astroplus.cz/jak-hodina-narozeni-ovlivnuje-nas-zivot/

  • Babocka
   Babocka, 1.2.17 20:14:01  
    

   neodplivovat si v den svých narozenin, to nevím, jak to zvládnu :8:

   • Akyne
    Akyne, 1.2.17 20:17:04  
     

    :1: :1: :1:

    • edan.upir
     edan.upir, 2.2.17 12:35:29  
      

     Aky, vše nejlepší k dnešním narozeninám,hodně štěstí, zdraví a lásky do dalších let. :4:

     • Akyne
      Akyne, 2.2.17 13:32:04  
       

      :2: Mhohokrát děkuju Upírku.Potěšilo.
      Jsem zapomněla,kdy máš narozky Ty? :7:

      • edan.upir
       edan.upir, 2.2.17 14:29:56  
        

       Ale nejdříve tě vyzkouším v počtech:2+3=? :1: :1:

       • Akyne
        Akyne, 2.2.17 16:25:47  
         

        V počtech jsem byla vždycky dobrá :15: a tak s malým předstihem posílám na Střekov upřímnou gratulaci :15: pěkně si to oslav.

        • edan.upir
         edan.upir, 2.2.17 16:45:40  
          

         Děkuji za přáničko,tak teď už musíš vědět správý datum,když seš tak dobrá počtářka. :2: :4:

         • Akyne
          Akyne, 2.2.17 18:16:54  
           

          A hlavně si ho pamatovat až si budeme gratulovat za rok :15:

         • edan.upir
          edan.upir, 2.2.17 18:40:55  
           

          Neboj, mám paměť jako slon. :2: :1:

 • edan.upir
  edan.upir, 29.1.17 12:36:49  
   

  http://www.astrohled.cz/horoskopy/horoskop-na-pristi-mesic/detail-horoskopu/?id_znameni=12 :2:

  • Akyne
   Akyne, 29.1.17 12:43:14  
    

   To je super! :15:

  • edan.upir
   edan.upir, 30.1.17 12:30:30  
    

   Aktuální týden: 5 Sluneční znamení: Vodnář

   V minulém týdnu nastalo ve vašem znamení příznivé novoluní, milí Vodnáři. Začal vám tak vesmírný nový rok. Bylo novoluní provázeno něčím významným? Pokud nějaká změna nastala, pak ji přivítejte, i když váš první dojem z ní byl spíše negativní. A pokud se nic významného nestalo, pak změnu sami plánujte. Čeho chcete dosáhnout do příštích narozenin? Sepište si plán a nejlépe si vytvořte grafickou podobu vašeho ideálního života. Koláž z obrázků, kterou budete mít někde stále na očích, vám bude velmi nápomocná při dosahování vašich cílů. Máte-li již nějaké projekty či aktivity připravené, pak s nimi v tomto týdnu začněte. A nejlépe ve středu nebo ve čtvrtek. Hvězdné postavení vám bude přát. Využijte konstelací pro vyjednávání, obchodování či jiné schůzky. V pátek přechází Venuše do znamení Berana. V tomto postavení ráda flirtuje a je přelétavá. Jste-li již v pevném svazku, pak si dávejte pozor na své chování, abyste někomu neublížili. Čtvrtek, pátek i víkend jsou nakloněny společenskému životu. Víkendová astrální kombinace přeje pobytu v přírodě, sportování, navazování nových vztahů a také cestování. :4:

  • edan.upir
   edan.upir, 30.1.17 13:50:26  
    

   http://www.moje-pravdy.cz/z-jinych-zdroju/horoskopy/2017/mesicni/2106-astrohoroskop-na-unor-2017 :4:

  • Babocka
   Babocka, 31.1.17 09:26:54  
    

   Teda, já žasnu! To nemá chybičku ! :-))

 • edan.upir
  edan.upir, 23.1.17 18:45:14  
   

  Aktuální týden: Sluneční znamení: Vodnář

  Máte před sebou významný týden, milí Vodnáři. V sobotu nastane příznivé novoluní ve vašem znamení. Tato konstelace je velmi silná a pomůže vám k lepšímu životu. Projekty a aktivity, které zahájíte v období po novoluní, mají velkou šanci na úspěch. Je to ideální čas pro záležitosti spojené s výzkumem a vědou, charitou, uměním, pro zahájení nových projektů, které budou realizovat nové trendy a inovativní nápady. Během týdne si tedy ujasněte, co nového byste chtěli začít, s čím byste chtěli skoncovat, a připravte si plán. Anebo si svou vizi ideálního života zpracujte jako koláž z obrázků. Ve svých plánech nemusíte být vůbec skromní. Planetární postavení vám je letos nakloněno. Měli byste těchto příznivých energií využít. Tato lunární fáze je také nakloněna změně životního stylu. Zbavte se omezujících zlozvyků jednou provždy a osvojte si zdravé návyky. Začněte třeba cvičit jógu. I vrcholoví sportovci praktikují pravidelně jógu. Do své sestavy zahrňte hlavně pozice stromu, orla, kobry a ryby. Zkraje týdne bude Luna procházet spřízněným znamením Střelce. To je ideální konstelace pro schůzky, jednání, služební cesty, studium i zkoušky. Ve středu a ve čtvrtek se věnujte vyřizování úředních a administrativních záležitostí. Pozornost věnujte financím, účetnictví a daním. V tyto dny si také zajděte k zubaři, na dentální hygienu, na masáž, manikúru, pedikúru a kosmetická ošetření. Ubývající Luna ve znamení Kozoroha je vhodnou konstelací pro plastickou operaci či jiné zásahy estetické medicíny. Neodnášejte ale oblečení do čistírny. S tím počkejte na pátek nebo sobotu. Víkend bude přát zábavě a přátelským setkáním. Nezadaní zrozenci znamení Vodnáře by si neměli nechat ujít žádnou příležitost k novému seznámení. :4: :2:

  • edan.upir
   edan.upir, 23.1.17 18:54:15  
    

   Nějak jsem tam vymazal tu čtyřku,to se podaří málo komu! :8: :1:

   • Akyne
    Akyne, 23.1.17 21:17:13  
     

    My si ji domyslíme,neboj :15:

    • edan.upir
     edan.upir, 24.1.17 18:56:40  
      

     Chtěl bych jsem dát blok od Večernice,je to kámoška ještě z lidečka, a místo toho atlasu ryb, ale zeptám se autorky,protože to jsou její autorská práva,horoskopy od ní se vždy splnily. :2:

  • Akyne
   Akyne, 23.1.17 21:17:42  
    

   To by šlo :2: