Papoušek korela

Otevřená diskuze | Kategorie: Koníčky
pepino40 (2017-01-22 13:33:47)
Papoušek korela
Založeno: 3. 12. 2016 | Příspěvků: 4 | Členů: 1

Vše o korelách, rady i nové poznatky, co vaše korelka nebo korelák umí. Nechám se inspirovat, mám totiž také koreláka Pepíka. Psát bez vulgarit a ironie. Děkuji a těším se na příspěvky.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!


 • pepino40
  pepino40, 9.12.16 14:30:59  
   

  a také vam dělají piruety (křídla rostáhne a hlavu skloní dolu a začne Pepíku,Pepíku.

 • minoki
  minoki, 9.12.16 13:03:42  
   

  Ja mam korelaka v CR,jmenuje se Kulisek Sosol Tiptol (hanlive:Spenatovnik,vyroba spenatu) a umi rikat:Kuliiiskuuuuu a Pojd (to kdyz jsem mu davala klacek,aby na nej nastoupil a ja ho odnesla kam chtela.Pred psem chodi po zemi.Klec ma jako utociste a svuj bejvak,kam leti,kdyz se boji.Miluje zrcatka!!!Dokaze se cele hodiny natrasat a roztahovat kridla pred zrcatkem,pritom vydava zvuky.Zrcatko je vzdy cele zaplivane a je nutne ho ocistit.brali jsme ho sebou i na trhy,kde jsem na hotelu dala noviny,aby mohl kakat,zrcatko na nozce a on tam cele hodiny stal na jednom miste.V jednom hotelu se museli divit,proc maji nahore na skrini ptaci trus.Ale evidentne tam neutirali prach,takze to asi nezjistili.
  Kadi na obrazy a zrcadla!! V byvale garsonce miloval zrcadlo se zarovkou.Roztahoval na ni zobak a sedel tam cele hodiny,cely spokojeny.Zrcadlo bylo pri stehovani zezadu radne zes.... Na obrazy zepredu.
  Pri koupani chtel za mnou do vany.

 • gombur
  gombur, 9.12.16 00:04:46  
   

  nezamenovat korelaci a kauzalitu!

 • incorruptible6
  incorruptible6, 5.12.16 18:30:34  
   

  Tak jo. Mám koreláka Pepíka. Dostal jsem ho od klienta, někomu ulétl a ke klientovi přilétl... tedy už spíš přišel pěšky, protože ho pronásledovaly vlaštovky a už byl vyčerpanej. Sami měli korelu a protože jim přítomností té druhé korely přestávala mluvit, tak ji někomu potřebovali darovat. Dostal jsem ji i s klecí a máme ho už asi 12 let. Miluje dceru, pak ještě trochu manželku a na nás chlapy je drsnej. :1: