Účetní firmy

Otevřená diskuze | Kategorie: Nezařazeno
JarcaL (2016-11-14 16:04:17)
Založeno: 14. 11. 2016 | Příspěvků: 7 | Členů: 1

Jak vybrat účetní firmu?

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• saopaola
    saopaola, 22.1.17 11:43:21  

ahoj, muzete doporucit ucetni firmu, ktera je opravdu spolehliva? Dekuji

• Marieta
      Marieta, 4.10.17 17:36:15  

Dnes je to hrozný problém. Ten kdo ovládá dańovku, podvojko, mzdovou agendu i personalistiku, studuje daňové zákony, sociální a zdravotní pojištění, umí sestavit DPFO i DPPO a hlavně daně optimalizovat, tak si bere 600 na hodinu, protože je to daňový poradce. Pokud tohle umí samostatná účetní, tak je to terno, protože tohle dělá za rozumnou cenu. Ale ta určitě nebere další klienty, protože sama toho má až nad hlavu. Vím, o čem mluvím.

• gombur
    gombur, 16.11.16 01:03:54  

zdá se mi to, nebo bylo tohle forum založeno účelově pro pana Palaka?

• gombur
      gombur, 16.11.16 01:04:33  

případně JarcaL je Palak, to už je celkem fuk

• Palak
    Palak, 15.11.16 15:00:34  

Řídil bych se čistě pocitem z osobní schůzky a taky bych si pročetl všechno, co píšou o smlouvě a spolupráci. Pak bych si je vygooglil, možná se podíval na nějaké katalogy a hledal recenze (i když některé firmy si je píší samy). Pokud byste stála o konkrétní doporučení, pak bych řekl FChain s pobočkou v Praze - http://cz.f-chain.com

• Marieta
      Marieta, 4.10.17 17:31:10  

10 000 daňových přiznání a 30 daňových kontrol - to se může stát jen v Praze! A to ještě určitě ty kontroly byly z 90% na DPH. Já mám cca 500 daňových přiznání a 10 daňových kontrol, taky všechny OK. Z toho jedna kompletní včetně mezd.

• JarcaL
    JarcaL, 14.11.16 16:04:17  

Zajímalo by mě, podle čeho vybrat účetní firmu. Na trhu je jich poměrně dost, některé nabízejí paušály a jiné služby na míru... Ručit vlastními financemi by měly za případné chyby snad všechny outsourcingové účetní agentury, nebo ne? Nějaké rady? Byla bych ráda za jakýkoli názor a radu...