Prezident ČR

Otevřená diskuze | Kategorie: Politika
Josef.z.hor (2019-10-13 08:39:16)Tanja (2019-10-07 13:19:55)Carbon.de.Castel-Jaloux (2019-10-05 13:43:15)klokan.Vendelin.u.D1 (2019-10-04 21:52:56)lomax (2019-10-04 21:29:51)arecuk (2019-01-17 18:41:30)blaznivymrak (2018-09-28 19:36:50)bulldog (2018-09-26 08:02:18)Valika (2018-09-18 19:15:57)Divobyj (2018-09-18 14:55:25)IDDQD (2017-05-13 22:06:56)mistr-flanwen (2016-11-30 20:23:06)
Prezident ČR
Založeno: 10. 11. 2016 | Příspěvků: 1 715 | Členů: 12
Správci: klokan.Vendelin.u.D1 (hlavní), lomax

Diskuze především o nynějším prezidentovi ČR, ale i diskuze o prezidentských volbách, minulých prezidentech a funkci jako takové. Prezidenty dalších států a zemí řešte, prosím, na jiných diskusních fórech.

Prosím o dodržení diskuzních pravidel a vyhýbání se argumentačním faulům:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Argumenta%C4%8Dn%C3%AD_klam

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Tanja
    Tanja, 4.10.19 19:38:32  

Samozřejmě,Blesk taky neberu...jen jsem náhodou klikla na besedu s Kocábem,pojmenoval to dobře,celý ten novinářský kolotoč.Gott si nezaslouží pomluvy a znevažování.On je takovej"nadstátní",mimo politiku.

• Tanja
    Tanja, 4.10.19 11:41:30  

Ahoj,teď jsem poslouchala Michaela Kocába ve studiu Blesk(přitom vařím),mám to na mobilu,takže odkaz mi sem nejde dát....Ale konečně, první člověk,co to všechno pojmenoval,tak jak to je...Jsem ráda,ten humbuk kolem Karla je docela nesnesitelný.

• Josef.z.hor
      Josef.z.hor, 4.10.19 19:24:39  

Blesk zásadně neberu. Je to tendenční v cizích zájmech pracující prostředek.

• lomax
      lomax, 4.10.19 21:29:50  

Kocáb by měl radši držet hubu, neboť Gotta pomlouval.

• Tanja
    Tanja, 2.10.19 10:48:32  

Ahoj,zemřel nám Karel Gott,... prosím,předčil všechny prezidenty a politiky.

• klokan.Vendelin.u.D1
      klokan.Vendelin.u.D1, 2.10.19 10:53:01  

je to tak.
      Bavil téměř čtyři generace a zanechal hlubokou stopu v české, ale i evropské kultuře (Gott byl velmi úspěšný např. v Německu).
      Byl to prostě Pan zpěvák. Bude nám chybět!

• Tanja
        Tanja, 2.10.19 10:57:49  

Když mi tahle zpráva vyskočila na mobilu, nechtěla jsem tomu věřit.Zasáhlo to celou naši rodinu.Byl světovej,byl náš...

• klokan.Vendelin.u.D1
        klokan.Vendelin.u.D1, 2.10.19 11:11:22  

https://www.lidovky.cz/svet/smrt-karla-gotta-je-v-nemecku-zprava-cislo-jedna-informuji-o-tom-vsechny-servery-a-televize.A191002_110331_ln_zahranici_vag
        Smrt Karla Gotta je v Německu zpráva číslo jedna, informují o tom všechny servery a televize

• Tanja
          Tanja, 2.10.19 11:29:01  

Časy se mění!!!Je mi moc líto...třeba Petr Hapka,Jiřinka Jirásková a další a další....časy se mění... kdopak je nahradí? Gotta asi nikdo.

• Tanja
            Tanja, 2.10.19 11:55:52  

Teď jsme se dívali na přímej přenos před jeho vilou,no tak to novináři nedali.Je to docela trapas, nedivím se Zemanovi,že je nesnáší.Jsou trapní a vlezlí,tohle si Karel nezaslouží.Trochu úcty by to chtělo.

• lomax
            lomax, 2.10.19 15:58:31  

Jiřinky mě teda vůbec líto není...

• Tanja
              Tanja, 2.10.19 17:43:25  

Ta byla aspoň chytrá narozdíl od Jiřinky B.

• lomax
                lomax, 2.10.19 18:00:33  

A zákeřná.

• lomax
      lomax, 2.10.19 15:57:33  

A přece se našli hovádka, kteří mu vyčítali antichartu....

• Carbon.de.Castel-Jaloux
        Carbon.de.Castel-Jaloux, 2.10.19 21:59:20  

To si piš! :14:
        Všelijaká spodina všeho druhu se už probudila, chce si smočit, plivnout ...
        Hřib chce vyskočit na vlnu a svézt se - pojmenovat náměstí, ulici ... Toho snad už bylo dost? :7:

• lomax
    lomax, 1.10.19 15:54:52  

Zeman je borec na kterého si kavárenští povaleči z Prahy nepřijdou... :15:

• Tanja
    Tanja, 1.10.19 10:40:32  

No,jo, opravdu nemá cenu v tomhle pokračovat :1: :1: :1:

• Tanja
      Tanja, 1.10.19 10:46:22  

Tak jsme se pobavili :2: a život jde dál...zdravím ostatní členy (ahoj Josefe a Carbone),je to docela fičák a tak to má být.Podráždili jsme krtka z díry,budiž nám to odpuštěno!!!! :2: :2: :2:

• Pavla.119
        Pavla.119, 1.10.19 12:02:16  

:1: :1: Vidím to naopak - krtka jsem podráždila já :1: :1:

• Tanja
          Tanja, 1.10.19 12:05:49  

Jj :1:

• Tanja
            Tanja, 1.10.19 12:10:16  

A dobrý,ne?

• Pavla.119
              Pavla.119, 1.10.19 12:16:12  

Jj, pohoda... mějte se hezky.
              Všechny zdraví stařenka Pavla

• Tanja
                Tanja, 1.10.19 12:19:16  

Taky tě máme rádi...fakt,nekecám,je potřeba provětrat faldy :1: :1: :2:

• Josef.z.hor
                Josef.z.hor, 3.10.19 21:53:44  

Stařenko jak se máš co zdravíčko? Já se mám skvěle. Snažím se předat své životní zkušenosti mladé generaci, ale ne těm s vypláchnutým mozkem kteří vyhovují plánované debilizaci národa.

• Tanja
    Tanja, 1.10.19 08:55:31  

Ahoj,nemá cenu se tady dohadovat.Carbon nikoho neuráží,pouze napsal to,co je pravda.Drahoš zklamal ve všech směrech.Napřed jsme ho docela brali,dokonce i naši vysokoškoláci,ale pak v těch debatách pan"NEVÍM", totálně selhal.A také nikdo z nás nenaletěl lžím.Je to jen normální pravda.Nejsme tady na fóru žádní blbci z hospody u piva.Ani blbá spodina.Zeman byl jediná správná volba.Škoda,že nemá o 10 let míň.

• Josef.z.hor
      Josef.z.hor, 1.10.19 09:04:00  

:1:

• Tanja
        Tanja, 1.10.19 10:30:56  

Musím ti něco napsat,před rokem jsem byla v San Franciscu na konferenci.Je tam klub"Český skauti",bylo to nádherné setkání s Čechy, co tam žijí.V parku je socha T.G.Masaryka!!!Uspořádali pro nás takový krásný setkání.Byla tam i kapela z Hodonína.Bylo to nádherný.A všichni tam i když žijí jinej život v jiné rovině,nám fandí.Jsem ne ně pyšná, pořád bojují za naši vlast,zní to jako klišé,ale oni to tak mají.Oni už neznají ty žabomyší války.

• Pavla.119
      Pavla.119, 1.10.19 10:22:40  

A přece jste naletěli na lži.
      Na rozdíl od Tebe znám Drahoše celý život.

• Tanja
        Tanja, 1.10.19 10:31:36  

Ty znáš celou ČR.

• Pavla.119
          Pavla.119, 1.10.19 10:39:51  

To ne, celou ČR neznám - jenže Drahoš je odsud. Z Jablunkova.

• Tanja
            Tanja, 1.10.19 10:41:47  

To by jsi koukala,až by k vám na V.M. dotáhl své kamarády :1:

• klokan.Vendelin.u.D1
            klokan.Vendelin.u.D1, 1.10.19 17:08:40  

Já jen musím říct, že mě Drahoš ničím nepřesvědčil o svých kvalitách.
            Ani na té debatě Drahoš-Zeman na České televizi předvečer finále II. kola se nijak neblýsknul, ačkoli se to nějak čekalo...
            U Zemana jsem věděl, co od něj mohu čekat. A to, co jsem mohl čekat, mě vcelku vyhovovalo... Proto za mě volba Zemana.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 30.9.19 18:25:46  

Já bych nejrači viděl na Hradě Jourovou :14: Ta by nám všechno zařídila ... :7: :14:

• Pavla.119
      Pavla.119, 30.9.19 18:42:52  

Co ti vadilo na Drahošovi?

• Josef.z.hor
        Josef.z.hor, 30.9.19 19:17:19  

Mě na něm vadilo již to, že přijal od muslimské obce 27 milionů na svou presidentskou kampaň a jinak ,že snad dokonce je sám muslim. Již se ví, že toto středověké zpátečnictví se do Evropy nehodí. Podle zjištění tento názor má 70% Rakušanů.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 30.9.19 22:35:42  

Muslim není, ačkoliv přijal peníze a podporu; je naprosto bezcharakterním oportunistou, navíc je neschopný, což je ku podivu --- v prezidentském duelu a před tím takové boty! Sám Horáček později konstatoval, že udělali chybu ...

Carbon.de.Castel-Jaloux, 30.9.19 22:37:36  

Hledali "slušného člověka" oproti tomu hrubiánovi :), ale on slušný není! - naopak, je ještě horší, než nějaké zjevné prase.

• Pavla.119
            Pavla.119, 1.10.19 07:31:10  

Je vidět že o něm nic nevíš!
            Jenom to, co ti nalhali!

• Josef.z.hor
            Josef.z.hor, 1.10.19 08:51:15  

Vše co o tomto podvodníkovi vyšlo najevo je pravda. Je to skutečný sobec a padělatel. Je snadno ovlivnitelný a bezcharakterní osoba.

• Pavla.119
          Pavla.119, 1.10.19 07:30:07  

To, co píšeš, je urážkou na cti dobrého, slušného a zásadového člověka.

A to je právě to, o čem mluvím: lidé naletěli na pomluvy a LŹI, šířené Zemanovým volebním štábem a dokonce Zemanem samotným.

Věříte lháři, opěvujete jednoho z největších lhářů v tomto státě. Vidět to nechcete, samozřejmě, nemůžete si to přiznat!

• Josef.z.hor
            Josef.z.hor, 1.10.19 08:55:03  

Nikoliv! Je to pravda. Byly o tom předloženy důkazy, krádeže patentů i svědci. Je vedlejší zda to uveřejnil také Zemanův volební štáb. Mám na jeho ústavu kde šéfoval v AV člověka který mi to potvrdil.

• Tanja
              Tanja, 1.10.19 08:57:28  

Na takové lidi jako je asi Pavla, Drahoš sázel,že ho podpoří.

• Pavla.119
              Pavla.119, 1.10.19 10:22:07  

Další lži.
              Drahoše znám celý život.

• Tanja
    Tanja, 30.9.19 12:09:51  

Píši sem nahoru, nekouřím,nepiju, nehledám ochranu,nejsem ustrašená ani buran.Ale Zemana si vážím,ať je jakýkoliv,je to prostě Zeman.Tvrdohlavý dědek,urýpaný,ale drží to vše pod krkem.Vzbuzuje emoce,tak ať.Je chytrý, právě až moc.A to vadí těm,co na něj nemohou.Já se stydím za "Kalouska a spol".

• Pavla.119
      Pavla.119, 30.9.19 15:00:50  

No a copak tak důležitého drží Zeman pod krkem? Pokud si přečteš Ústavu ČR tak zjistíš, jak omezené jsou pravomoci prezidenta! Prezident není žádný monarcha! Není to král ani císař! Je to JENOM prezident!

• Josef.z.hor
        Josef.z.hor, 30.9.19 19:23:38  

Velmi mě překvapuješ. Měl jsem dojem, že jsi zásadová. Toto však pro to nesvědčí. Tobě zřejmě jde o komedii. Mě však jde o dobrého hospodáře který ví co národ potřebuje. V rámci svých omezených možností. Jestli ti vadí, že je nemocen. Tak to se může stát každému. Havel byl nemocen soustavně s tál naší státní pokladnu miliony. Při tom byl rozumu chabého a naší zemi těžce poškodil.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 30.9.19 22:38:25  

Kdo se vyzná v ústavních zákonech? :14:

• klokan.Vendelin.u.D1
          klokan.Vendelin.u.D1, 1.10.19 17:06:47  

na internetu všichni. Jeden lepší ústavní právník než druhý :14: :14: :14:

• Pavla.119
    Pavla.119, 29.9.19 16:24:48  

Za současného prezidenta ČR se z hloubi duše stydím.

• klokan.Vendelin.u.D1
      klokan.Vendelin.u.D1, 29.9.19 16:27:28  

já jsem se styděl za některé dřívější.
      každý to máme jinak.
      Díky bohu, že dnes je prezident volen přímou volbou (je to více přímá demokracie, než když ho volí pouze poslanci).

• Pavla.119
        Pavla.119, 29.9.19 16:45:51  

To, že Zemana volilo tolik lidí, mne nepřekvapuje. Jsou to lidé, kteří nevěří sami sobě. Jsou vystrašení hrozbou imigrantů, ekonomickými problémy, změnami klimatu. Nerozumějí tomu a hledají někoho, kdo je ochrání. Bodrého tátu Zemana. Imponuje jim jeho hulvátství, arogance, populizmus, alkoholizmus, kuřáctví. Říkají si, když může prezident, tak já můžu taky. Zeman takové chování legitimizuje. Vzkazuje jim: „My jsme dobří. Špatní jsou ostatní: imigranti, sluníčkáři, pravdoláskaři, lepšolidi, pražští kavárníci. Nebojte se, já vás ochráním, zařídím, aby všechno bylo, jako bylo, aby bylo líp.“ Tak ho lidé volí. Přece nebudou volit nějakého chytráka, který jim bude říkat, co dělají špatně a že líp už bylo.

• Tanja
          Tanja, 29.9.19 17:16:10  

Ahoj,nepiju,nekouřím,nejsem hulvát,nečekám že mne Zeman ochrání.Nehledáme bodrého tátu.Zemana buď lidé nenávidí nebo mají rádi.Nic mezi tím.Nejsem vystrašená.Zemana bych znovu volila,jinej bohužel lepší není.Není prodejnej,je svůj,nemáme se za co stydět.Takovej Kalousek ,to je úplně jiná liga :14: .

• klokan.Vendelin.u.D1
          klokan.Vendelin.u.D1, 29.9.19 19:43:35  

to jsou zevšeobecňující bláboly. Řekněme nálepkování.
          Volili jste jinak než jsme my chtěli (tedy blbě), tak jste vystrašenci, kteří nevěří ani sami sobě. :4: :4:

Já jen říkám, že v r. 1989 lidé zvonili za pluralitu. A ta pluralita by měla být i politice, včetně názorů různých prezidentů, kteří od r. 89 seděli na Hradě.

Zemana jsem volil také. U Zemana vidím spoustu chyb (např. schvalování přítomnosti českých vojáků v Afgh.), ale v dané chvíli byl to nejlepší, co bylo na výběr.
          Zemanovi za zlé mám to, že u voleb říkal něco ve smyslu, že bude sjednocovat národ. To je podle mne naprostá hloupost, neboť národ právě rozdělují témata a jejich různá řešení. Zeman to (podle mého) věděl, že neříká úplně pravdu, o tom sjednocování. Ale možná to říct musel, aby zklidnil některá média, která ho už v té době neměla ráda (ba přímo nesnášela - např. Forum24).

• Tanja
            Tanja, 29.9.19 20:29:23  

To máš pravdu...jsou to bláboly.Nemá smysl se dohadovat.Dříve se volila ODS a jak to dopadlo.Zemana jsme tenkrát neměli rádi.Ale doba to ukázala.Má spoustu chyb,to je fakt,ale on je taková "liška podšitá", umí provokovat.Nejvíc nás dostalo to jeho oslovení Moravce v ČT..."tak vám to tedy vysvětlím,pane Moravče,pokud jste schopen to pochopit' :1: :1: :1:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 29.9.19 20:44:13  

Takhle on mluví normálně, dřív víc než teď :)))
              Představ si kníkala Drahoše a jeho "myšlenky"!

• Tanja
                Tanja, 29.9.19 21:10:45  

Já vím,ale tohle nemělo chybu a jak Moravec blednul zlostí :1:

• Tanja
                  Tanja, 29.9.19 21:20:26  

Drahoš :1: strašný,to byl ale výběr kandidátů,..jsem zvědavá,jak to bude vypadat příště.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 29.9.19 21:33:01  

Ten tlustej buzík není na takový tón zvyklý :1: :1:

• Tanja
                    Tanja, 29.9.19 21:45:01  

:1: :1: :1:

• Pavla.119
                    Pavla.119, 30.9.19 09:30:46  

Tak hlavně že Zeman dokáže "vtipně" "utřít" Moravce, že... stylem Hangurbadzo :1: ... haha, to je legrace... a ještě jedno pivo a pak si pustit Kameňák XXL.... :9:
                    Většině národa to stačí.
                    Proto máme za prezidenta burana.

• Tanja
                    Tanja, 30.9.19 09:43:22  

Pavlo,pivo nepiju a Kameňák jsem neviděla,ani po tom neprahnu.Tak koho by jsi si vybrala ty?Byl přece širokej výběr kandidátů!!!Zemana nevolili pouze burani.

• Pavla.119
                Pavla.119, 30.9.19 08:07:47  

To je právě to, o čem mluvím, co se lidem líbí. Laciné bonmoty. Mnohokrát zopakované. Když jej pozorně posloucháš, zjistíš, že vlastně točí kolem dokola pár "myšlenek" - "myšlenek" opravdu v uvozovkách protože je to ve skutečnosti jenom pár frází. Tady na Diskutníkách má k němu nejblíž Pavel Hangurbadzo! Taky točí kolem dokola pár frází, zpočátku se to zdá být vtipné a inovativní ale myslícího člověka, který nezapomíná, to časem začne nudit. Protože dál už neřekne nic.

• Josef.z.hor
                  Josef.z.hor, 30.9.19 19:29:42  

Národu se musí předkládat jen to co je schopen jasně pochopit. To složité, ty kombinace musí řešit sám. Dosti dobře umí předvídat.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 29.9.19 20:46:27  

Na klima se vyflajznu, na ekonomické problémy taky, ale hrozba havěti z Afriky a z BV je velice reálná. Máme je za dveřma, už přistávají v Košicích ... K nám jsou dováženi zatím tajně, ale vidím jich v Praze čím dál tím víc :10:

• Tanja
            Tanja, 29.9.19 21:17:30  

No tohle je průšvih,začala to"Makrela"...Snad si myslela,že Německo získá levné pracovní síly a že jim budou vděční.Tuhle jsme byli ve Vídni a i tam je jich plno.Tohle Germáni neurejdovali,tohle je opravdu hrozba pro celou Evropu.

• Pavla.119
            Pavla.119, 30.9.19 08:23:16  

Zeman sice navenek deklaruje že "uprchlíky nenene" - ale - to, že tady, v ČR, již vlastní spoustu nemovitostí lidé "odtamtud" - to je ticho po pěšině!

O tom se nemluví, to nikdo neví!

Podívej se na takové zapadlé městečko jako je Rožnov pod Radhoštěm. Za první republiky vyhlášené klimatické lázně. Zajímavá je krásná lokalita směrem na Frenštát. Ideální poloha, možnost neuvěřitelného rozvoje.
            Pozemky tam skoupila společnost "Společnost pro obnovu a rozvoj lázní Rožnov pod Radhoštěm, s.r.o." , IČ 25370464

Všechno v pořádku, že?
            Jenom potud, pokud nenahlédneš do výpisu z obchodního rejstříku. Víš, kdo je vlastníkem této společnosti?
            Je to SRO, které má jediného společníka (s vkladem 100%)
            a tím je
            AHMAD FOUAD M HACHMIEH, dat. nar. 2. února 1969
            Jeddah, Noufal street, Alfarisi tower 1, Saúdskoarabské království

Můžeš se o tom sám přesvědčit, nemusíš mně věřit - najdi si na Mapy.cz 49.4932764N, 18.1767328E a prohlédni si to, je tam i letecká mapa. Když klikneš na odkaz Informace o parcele v katastru nemovitostí, vyjede ti vlastník parcely.
            Toho pak najdeš na portálu Justice.cz - podívej se sám:
            https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=232268&typ=PLATNY

• Pavla.119
              Pavla.119, 30.9.19 08:30:18  

Pokud umíš trochu hledat v katastru nemovitostí, najdeš i mapu (nejdříve si najdi list vlastníka) a uvidíš, kolik pozemků jim patří! A skupují další! Snaží se vytlačit místní obyvatele, zatím jenom mírným nátlakem ale jistě bude hůř!
              Tak co?
              Dědek na hradě má plnou hubu keců ale skutečnost je úplně jiná! :9: :9: :9:

• Tanja
                Tanja, 30.9.19 09:01:48  

A ty si myslíš,že Havel by tomuhle zabránil?V katastru umím hledat,..až moc dobře.Tohle všechno není ani tak věc"dědka na hradě",jako právníků a prodejců.A koho by jsi si vybrala z minulé nabídky ty?Pokud si rozprodáme své pozemky,je to vina naše.

• Pavla.119
                  Pavla.119, 30.9.19 09:19:56  

Já vím že tomu žádný prezident nezabrání - ale v tom případě LŽE když tvrdí že tomu zabrání! A to je to, co mi vadí! LEŹ!!! LŽE! Lhal v předvolebních debatách a lže dál.
                  Máme prezidenta lháře.
                  Ale když vám to nevadí.... co se dá dělat.

• Tanja
                    Tanja, 30.9.19 12:01:25  

A co Karlovy Vary?To je samej Rus!!!

• Pavla.119
                    Pavla.119, 30.9.19 13:55:50  

Ano! To taky! Tam na tebe v obchodě nejdříve promluví rusky... tak jaképak vytahování se "emigranty do naší země nevpustím"? Vždyť je to lež!

• Josef.z.hor
                    Josef.z.hor, 1.10.19 09:02:53  

Nelže! On nemá pravomoc v tomto kapitalistickém systému tomu zabránit.