Prezident ČR

Otevřená diskuze | Kategorie: Politika
Divobyj (2017-01-22 20:33:53)quashak (2017-01-22 17:46:41)klokan.Vendelin.u.D1 (2017-01-21 22:37:50)Josef.z.hor (2017-01-21 22:35:10)pametnik (2017-01-21 09:06:05)alzbeta (2017-01-20 20:45:02)DalkoT23 (2017-01-19 13:12:01)Valika (2017-01-18 17:35:26)monsiner (2017-01-15 14:25:49)arecuk (2017-01-13 14:58:34)IDDQD (2016-12-19 21:58:05)mistr-flanwen (2016-11-30 20:23:06)
Prezident ČR
Založeno: 10. 11. 2016 | Příspěvků: 753 | Členů: 12
Správci: IDDQD (hlavní), klokan.Vendelin.u.D1

Diskuze především o nynějším prezidentovi ČR, ale i diskuze o prezidentských volbách, minulých prezidentech a funkci jako takové. Prezidenty dalších států a zemí řešte, prosím, na jiných diskusních fórech.

Prosím o dodržení diskuzních pravidel a vyhýbání se argumentačním faulům:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Argumenta%C4%8Dn%C3%AD_klam

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• alzbeta
    alzbeta, 20.1.17 20:30:20  

Zdravím...ano, Zeman je můj prezident. :4:

• alzbeta
      alzbeta, 20.1.17 20:45:01  

http://leteckaposta.cz/836470560
      veselé politické video :4:

• Josef.z.hor
        Josef.z.hor, 21.1.17 08:37:54  

Kdopak měl motiv k takovému výtvoru?. Hádej. Ano nemýlíš se. Je to z dílny pana Sorose za jeho peníze.

• klokan.Vendelin.u.D1
          klokan.Vendelin.u.D1, 21.1.17 11:05:28  

video je pěkné, ale zhotovit tohle je jednoduchá záležitost, to zvládne i puberťák.
          Na internetu jsou dostupné "makety" vtipných videí (k narozeninám, k novém roku, veselé vánoce,..) , kdysi jsem něco podobného taky dostal. Přes internet jenom nahraješ fotku/fotky hlav, které v tom videu chceš a internetový program ti ty fotky do videa jen "doplní". Trvá to asi 30 vteřin a to video je pak dostupné veřejně na internetu (nebo ke stažení). :15: :15:
          Jak říkám, zvládne to puberťák.

• pametnik
      pametnik, 21.1.17 08:55:54  

Tím bych se nechlubil. Už jak malý jsem slýchal "Kdo lže, ten krade a do pekla se hrabe".

• Josef.z.hor
        Josef.z.hor, 21.1.17 22:35:09  

Komu chvála, tomu čest.

• 58ne-4.l
    58ne-4.l, 18.1.17 11:53:22  

Co myslíte, že se inženýr Miloš Zeman naučil v KSČ, než ho vyloučili?

• shark
      shark, 18.1.17 16:29:36  

anální alpinismus? ....Ale jenom hádám, podle jeho ppstoje k Putinovi, Číně a Trumpetovi....

• Valika
        Valika, 18.1.17 17:28:46  

Tak to jsi špatný pozorovatel.

• shark
          shark, 18.1.17 17:41:05  

Kéž bych byl....

• Josef.z.hor
        Josef.z.hor, 20.1.17 23:33:41  

Copak také jsi podjatý proti presidentovi? To nesvědčí o tom, že jsi schopen přijmout realitu.

• hrdy.moravak
      hrdy.moravak, 18.1.17 17:39:38  

Asi lhat, teda jestli to neuměl už z dřívějška! Třeba v prezidentské kampani lhal, až sa mu od huby prášilo. Potvrdil to aj soud, kdyby sa to tady nekemu nelíbilo!

• klokan.Vendelin.u.D1
        klokan.Vendelin.u.D1, 18.1.17 19:51:10  

v tom, že Peroutka psal pro-hitlerovsky a proti-židovsky, to mu dokonce potvrduil soud. To je podstatné.

Že se Zeman seknul a článek s názvem "Hilter je gentleman" se opravdu (zatím) nenašel, je fakt. Ovšem název článku je dle mého prkotina, za to se skutečně Zeman nějak včasně mohl omluvit.. Ne za obsah tvrzeného, tam měl Miloš pravdu, že Perotika byl pro-režimní v tehdejší době..

• hrdy.moravak
          hrdy.moravak, 18.1.17 20:03:22  

Ale hochu, já přece nemluvím o Peroutkovi, ale o prezidenské kampani!!!
          To si trošku mimo.
          Ale vidím že debata s tebů néni možná, nesneseš pravdu, neumíš uznat chybu!

• Josef.z.hor
            Josef.z.hor, 21.1.17 08:40:50  

Tobě nejde o pravdu, ale o to co nejvíce presidenta pošpinit.

• klokan.Vendelin.u.D1
      klokan.Vendelin.u.D1, 18.1.17 19:51:42  

myslím, že trolly pošleme za dvéře. :6:

• hrdy.moravak
    hrdy.moravak, 16.1.17 17:41:44  

:1: :1: :1: Klasika!

• klokan.Vendelin.u.D1
      klokan.Vendelin.u.D1, 16.1.17 17:46:49  

s komunistama běž vysírat jinam. Děkuji za pochopení. V případě opakovaného zaplevelení diskuse půjdeš za dveře.

• hrdy.moravak
        hrdy.moravak, 16.1.17 17:57:26  

Ty nadáváš na systém který máme včíl a nikdo ti to nezakazuje. Tak jak ty, sa chovali právě komunisti, jiný názor zakázat, kritiku potlačit, oponenty umlčet, pozavírat a pár jich pro jistotu pověsit! Chováš sa stejně jak oni. Nejsi schopný unést pravdu. Naštěstí jediné co možeš, je vyhrožovat zablokováním.

• klokan.Vendelin.u.D1
          klokan.Vendelin.u.D1, 16.1.17 18:02:29  

Nepindej.
          Slušně tě upozorňuji, že zde je tématem PREZIDENT ČR. NE KOMUNISTI. Pokud ti to není jasné, nechej si to přeložit do hostýnkovštiny :4: :4:
          O komunistec se můžeš bavit jinde, máš zde dost takových fór, kde se to řeší: https://www.diskutnici.cz/forum/1983-bylo-za-komunistu-lepe/ nebo https://www.diskutnici.cz/forum/2224-komunismus/ ... či jinde. Tečka. Dále o tomto nehodlám diskutovat. :4:

• shark
            shark, 17.1.17 12:23:47  

Pezident ČR je senilní, samolibej, arogantní, sotva se vlekoucí a sotva držící rovnováhu (nedej Bože, aby se ohnul, zlomily by se mu cirhózní játra).......prostě už je nadále nepoužitelnej...

Toto je příspěvek do diskuze, nikoho nenapadám.....to jen abych nebyl opět smazán :15:

• shark
              shark, 17.1.17 15:18:35  

Prezident......u Zemana mi ani tohle slovo neleze přes pysky....

• Valika
                Valika, 18.1.17 17:35:25  

Je to vidět,že nejde... :15:

• klokan.Vendelin.u.D1
              klokan.Vendelin.u.D1, 17.1.17 18:20:15  

je to tvůj súbjektivní dojem.
              Neberu ti to, ale já mám svůj subjektivní pocit jiný.
              Byť trošku narcismu u něho je, to nepopírám. Václav Klaus tou stejnou vlastností též trpěl, ale o poznání více..

• Josef.z.hor
              Josef.z.hor, 18.1.17 00:01:39  

Ty přiznej se že máš na presidenta vztek. Ale proč ? Jsi snad Černohorec? :1: :1: :1:

• Divobyj
                Divobyj, 18.1.17 07:16:52  

Bělozubec

• Josef.z.hor
                  Josef.z.hor, 18.1.17 09:05:56  

Tím jsem nemyslel žraloka ale Schwarzenberga(volný český překlad).

• Divobyj
                    Divobyj, 18.1.17 14:59:09  

Poserplínu nech spát.Naškodil se nám měrou vrchovatou!

• Josef.z.hor
                    Josef.z.hor, 21.1.17 08:43:11  

To máš pravdu, ale ono se to nemůže nechat. Protože pracuje naplno proti republice v cizím zájmu(totiž ono to je v jeho zájmu).

• shark
                shark, 18.1.17 08:05:19  

Mám, ale nikoliv proto, že bych byl Černohorec, ale proto, že nám dělá ve světě vostudu

• Josef.z.hor
                  Josef.z.hor, 18.1.17 09:04:17  

Tak to je ostuda tvoje a ne jeho a naší země. Právě naopak ve světě je vysoce ceněn pro jeho volní vlastnosti, inteligenci a schopnost komunikovat na jakékoliv téma.

• shark
                    shark, 18.1.17 16:22:06  

Bože.....teda tady je materiál.... :7:

• klokan.Vendelin.u.D1
                    klokan.Vendelin.u.D1, 18.1.17 19:53:05  

SHARK: Tak teď máš od toho materiálu "pokoj", abys tolik netrpěl..

• Valika
              Valika, 18.1.17 17:33:31  

A ty jsi psychiatr,že se snažíš upřesnit "pomyslnou"diagnozu
              prezidenta... anebo jen papouškuješ ty, co mu nemohou na jméno přijít ? :2:

• shark
                shark, 18.1.17 17:44:17  

Jedinou diagnózu, kterou jsem si dovolil určit, byla cirhoza jater, a ta jaksi nespadá do k tomuompetence psychiatra :4:

• Josef.z.hor
    Josef.z.hor, 15.1.17 15:23:48  

http://www.srspol.sk/clanek-cesky-prezident-je-priatel-s-americkym-ruskym-a-cinskym-prezidentom-nas-13715.html

• Divobyj
      Divobyj, 15.1.17 15:58:25  

Díky Josefe za velmi dobrý článek,který krásně popisuje souvislosti.
      Musím napsat,že osobně už nějaký čas spekuluji o tom,že by se na Pražském hradě mohlo uskutečnit historické setkání amerického,ruského i čínského prezidenta s deklarací vzájemné spolupráce. :4:

• klokan.Vendelin.u.D1
        klokan.Vendelin.u.D1, 15.1.17 16:09:37  

stačilo by setkání Putin-Zeman-Trump v Praze.
        Už tím by Zeman všem sluníčkářům zkřivil úsměvy ve tváři.

• klokan.Vendelin.u.D1
          klokan.Vendelin.u.D1, 15.1.17 16:10:40  

Ale Putin a Trump se mají setkat relativně brzy na Islandu. Stačí, kdyby se k tomu Zeman přichomejtnul :15: :15:

• Divobyj
            Divobyj, 15.1.17 18:52:44  

Tak..tohle přání je nejspíš utopií.Jedině,kdyby tam jednal jménem EU :1: :4:

• shark
        shark, 17.1.17 12:25:17  

Já bych pozval ještě dalajlámu....

• Divobyj
          Divobyj, 17.1.17 17:40:54  

Tenhle agent CIA už může u nás navštěvovat tak nanejvýš extrémisty z TOP 09 a jim podobné vlastizrádce.

• Josef.z.hor
          Josef.z.hor, 18.1.17 00:03:49  

Tento dědek v rudém má na kahánku. Zimou se klepe. Tumu neovládá, ještě tak kecy ty má světový.

• shark
            shark, 18.1.17 16:24:44  

To mi připadá, že píšeš o sobě....že ty seš tak trochu egoista?

• hrdy.moravak
      hrdy.moravak, 15.1.17 18:17:02  

:1: :1: :1: To je ale slátanina!

• Josef.z.hor
        Josef.z.hor, 15.1.17 19:06:16  

Pokud nejsi podjatý a proti objektivní pravdě. Tak nemůžeš nic z toho popřít.

• klokan.Vendelin.u.D1
          klokan.Vendelin.u.D1, 15.1.17 19:15:48  

Josefe, buď v klidu. Moravák ve svém subjektivním názoru na článek je osamocen. Ale má právo na svůj názor.

• Josef.z.hor
            Josef.z.hor, 16.1.17 09:29:27  

Právě to mě štve, že se hlásí k Moravanům. Mám na Moravě mnoho přátel z různých prostředí a míst. Ale takovýto exces asi není tradiční.

• hrdy.moravak
          hrdy.moravak, 15.1.17 20:53:26  

To co platí pro mě, platí aj pro tebe! Jak píše klokan, každý má právo na svůj názor.
          Můj je, že se Čarnogurský na staré kolena dočista zbláznil! A jestli obdivuje Zemana, Trumpa a teho čínského komunistu, je to jeho věc!

• hrdy.moravak
            hrdy.moravak, 15.1.17 21:15:43  

Abych nezapomněl, já komunisty naopak neobdivuju, protože soustavně ničili tuto zem, majů na rukách krev neviných, pokřivili myšlení nekolika generací a rozhodně si nepřeju aby náš prezident sa před něma plazil a žadonil o nejaké investice! Mojím prezidentem sa žádný ohlý hřbet stat nemože!

• klokan.Vendelin.u.D1
              klokan.Vendelin.u.D1, 15.1.17 22:28:59  

komunisty tu neřešíme. To si nechej na jiná diskusní fóra.
              Mimochodem - vztah prezidenta vs. komunisti mi nějak nevadí. Mnohem více mi vadí případná vstřícnost prezidenta k uprchlické vlně, nemohu volit takového kandidáta, který by toto podporoval (Horáček je takový nemastný neslaný, ale jeho případní poradci - Vašáryová a protiruský Kolář - mi naznačují, že tihle pravdoláskaři jsou pro mě jako poradci nevhodní a tudíž je nevhodný i samotný Horáček).

• DalkoT23
              DalkoT23, 15.1.17 22:55:26  

Jo,jo!!Komunisti tady všechno ničili a zůstala tady jen velká černá díra!!A jak se zní krásne kradlo,kradne a ještě bude krást!Asi jsi dlouho nevytáhl paty z domu,když nevydíš tu spoušť která tady vznikla za těch 28 let!!
              A co se týče Čarnogurského+jeho bratra + rodina(KDH) - byl největší zloděj v republice po revoluci - Mečiar je proti němu neviňátko!!
              :4: :13: :14: :15:
              Neměl jsem s komunistami nic společnýho,ale píše se o tom období i hodně hovadin!!

• hrdy.moravak
                hrdy.moravak, 16.1.17 08:35:32  

Podívej se jak vypadaly země kde komunisti vládli na konci osmdesátých let a přestaň kecat blbosti!
                https://www.youtube.com/watch?v=8ZnthGnN4LU

• Josef.z.hor
                  Josef.z.hor, 16.1.17 09:26:00  

S takovejma hovadinama u mě neuspěješ. Nikdo nespal pod mostem a každý měl práci a za to, že někteří nechtěli pracovat byli trestáni za příživnictví.

• Valika
                    Valika, 16.1.17 17:45:44  

:4:

• Divobyj
                  Divobyj, 16.1.17 09:32:28  

Aha,tak teď už konečně vím,proč bylo zničeno Československo,ČR je zadlužena tak,že své dluhy už prakticky nikdy splatit nemůže,proč firmy,které dříve patřily nám všem jsou dnes zplundrovány,zrušeny nebo rozprodány,proč je zemědělství v troskách,proč je naše právo v naprostém chaosu a soudní procesy trvají i desetiletí,proč nemáme doktory a platíme nehorázné peníze za léky,proč je naše školství na nejnižší úrovni v historii,proč v televizi a rozhlase stále stejně lžou a manipulují a proč se nám buzeranti a cikáni vysmívají do ksichtů?
                  To je všechno proto,abych sehnal násadu na krumpáč!
                  Že mě to nenapadlo hned!

• DalkoT23
                  DalkoT23, 16.1.17 09:52:40  

Ale život šel dál :14: :14:

Teď chybí v lékárnách x důležitých léků,co ohrozuje životy nemocných - tak můžeš porovnávat. :11: :11:
                  Projeď se někdy vlakem Brno - Praha,kolik schátralých budov je jen kolem žel.tratí!!

• hrdy.moravak
                    hrdy.moravak, 16.1.17 12:34:16  

Chybí léky? Si na palicu? Které??
                    Co nemajů ráno, to ti objednajů na odpoledně!
                    Si pamatuju jak tiráci za bolševika kšeftovali s Brufenem, vozili to z Jugoslávie a ludé skrůcení revmatismem že si ani límec u košule nezapli, jim platili jak můrovatí!
                    Sa douč historii, ty obdivovatelu vrahů!

• DalkoT23
                    DalkoT23, 16.1.17 14:48:44  

Nedávno byl nedostatek inzulínu!!
                    A teď : http://tn.nova.cz/clanek/kriticka-situace-v-lekarnach-chybi-leky-volne-prodejne-i-na-predpis.html
                    :11: :11:
                    Obdivovatel vrahů???
                    To jsi padl na tu svoji starou hlavu??Kdo dneska vládne!!
                    Kde se stratilo tech 2 mil.komunistů??Všichni ti co "vraždili" byli vychovávání křesťanskými rodiči a pak podlehli pokřivené zneužité idei,protože komunismus hlásá úplně neco jiného,než si myslíš ty!!Komunismus je zatím utopie!!
                    A nastane až když příjde Království nebeské,prorože tam si budete všichni rovni!!
                    Bible hlásá myšlenky komunismu - zneužívala se při budování církve a bude se dál zneužívat v prospěch jednotlivců!!
                    :13: :13: :13:

• hrdy.moravak
              hrdy.moravak, 16.1.17 08:18:17  

Horáček mojím kandidátem byt nemože, to říkám na rovinu!
              A proč bysem si měl nechávat svůj názor na komunismus na jinší fóra to nechápu! Dyť řeč je tady o Zemanovi a ten u komunistů byl, tož co sa ti nezdá? Brzo poznal co je to za verbež a z té bandy zmetků vycůval!

• DalkoT23
                DalkoT23, 16.1.17 09:55:21  

A kdo nebyl - myslím z těch "vyšších"??!?
                Jak se jim za komunistů krásně a grátis vystudovalo,co!?!

• klokan.Vendelin.u.D1
                klokan.Vendelin.u.D1, 16.1.17 17:41:21  

na řešení komunistů tu máš spoustu jiných diskusních fór, kde je to hlavním tématem. Zde se řeší prezident ČR.

• DalkoT23
                  DalkoT23, 16.1.17 17:57:13  

Omluva - já už reagovat na tu tému nebudu :4:

• Josef.z.hor
              Josef.z.hor, 18.1.17 00:09:44  

Obdivuje zde někdo ty komunisty ? Ty jsi zřejmě nějak na minulost zatížený. Jsme však v současnosti a komunismus není již v polánu ani v Rusku natož v Evropě. Pokud to nevíš bylo od něj odstoupeno. Co se týče té krve tak kapitalisté ji mají na rukou daleko více. Na internetu je stálá výstava zločinů kapitalismu.