Prezident ČR

Otevřená diskuze | Kategorie: Politika
Josef.z.hor (2018-04-21 22:40:07)Carbon.de.Castel-Jaloux (2018-04-19 22:06:07)klokan.Vendelin.u.D1 (2018-04-19 20:57:45)Divobyj (2018-04-19 20:54:18)PPP (2018-04-17 06:02:01)bulldog (2018-04-16 21:31:27)arecuk (2018-04-04 13:53:34)Valika (2018-03-10 16:17:51)IDDQD (2017-05-13 22:06:56)mistr-flanwen (2016-11-30 20:23:06)
Prezident ČR
Založeno: 10. 11. 2016 | Příspěvků: 1 347 | Členů: 10
Správci: klokan.Vendelin.u.D1 (hlavní)

Diskuze především o nynějším prezidentovi ČR, ale i diskuze o prezidentských volbách, minulých prezidentech a funkci jako takové. Prezidenty dalších států a zemí řešte, prosím, na jiných diskusních fórech.

Prosím o dodržení diskuzních pravidel a vyhýbání se argumentačním faulům:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Argumenta%C4%8Dn%C3%AD_klam

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Divobyj
    Divobyj, 15.4.18 20:34:48  

https://www.novinky.cz/domaci/469226-utok-na-syrii-byl-kaubojsky-projekt-zapad-stredni-vychod-rozvrtal-prohlasil-zeman.html

Náš pan prezident opět skvěle.
    Není divu,že většina lidí pod článkem s ním souhlasí :4:

• c-o-l-u-m-b-o
    c-o-l-u-m-b-o, 26.2.18 23:22:36  

" Najdi pět rozdílů "
    https://fungate.cz/wp-content/obrazky/2014/07/najdipetrozdilu.png

• Josef.z.hor
    Josef.z.hor, 15.2.18 07:19:09  

Šéf nemocnice, jež léčí prezidenta, dostal ultimátum. Slibuje, že ho splní

Babišův ministr Adam Vojtěch netají, že odvolání ředitelů státem řízených nemocnic nemusí být u konce. Ministr…

• Josef.z.hor
      Josef.z.hor, 15.2.18 07:22:10  

Takovým záhadným způsobem informují novináři čtenáře. Tato zpráva se týká pouze odvolávaných ředitelů nemocnic a se zdravotním stavem, presidenta nijak nesouvisí.

• Josef.z.hor
    Josef.z.hor, 14.2.18 07:41:05  

Piráti navrhují možnost odvolat prezidenta v referendu
    Odvolat hlavu státu by mělo být podle Pirátů o dost jednodušší než vystoupit z NATO či EU. O prezidentovi by občané podle Pirátů měli mít možnost rozhodovat v „běžném“ referendu, vyvolaném na základě petice se 100 až 250 tisíci podpisy.

Potvrzuje se, že nám byli podsunuti těmi kteří usilují o demontáž naší země. Je to strana destrukce plně pracující pod taktovkou Kalouska. O vřelých vztazích Bartoše s Kalouskem je mnoho dokumentačních snímků z minulosti.

• Divobyj
      Divobyj, 14.2.18 17:54:29  

Nikdo a nic by nemělo být nedotknutelné a neodvolatelné.
      Včetně prezidenta republiky.
      Narozdíl od pirátů si ale myslám,že v těch nejdůležitějších referendech,tzn.toto,vystoupení z EU,NATO,nebo třeba zrušení Senátu by těch podpisů mělo být mnohem víc.
      Mé číslo je 5 000 000 lidí,starších 18 let.

• Josef.z.hor
        Josef.z.hor, 19.4.18 11:15:54  

Piráti jsou prodlouženou rukou muslimů a také od nich mají finanční prostředky.

• Divobyj
          Divobyj, 19.4.18 20:54:17  

Je to především obrovská ostuda před světem.
          Češi zvolili do parlamentu tlupu P(p)irátů. :11:

• Josef.z.hor
    Josef.z.hor, 9.2.18 22:00:25  

https://www.youtube.com/watch?v=5_qe24ant18

• klokan.Vendelin.u.D1
    klokan.Vendelin.u.D1, 7.2.18 17:40:13  

A to šíření "fake news" o zdravotním stavu prezidenta Zemana je také nechutné...
    https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Konec-srandy-K-dohadum-o-Zemanove-zdravi-se-vyjadrila-BIS-Ze-pry-je-prezident-nad-hrobem-donaseli-i-nam-523433

• c-o-l-u-m-b-o
      c-o-l-u-m-b-o, 7.2.18 22:57:48  

Na Parlamentní listy - nemají ale nic společného s Parlamentem ČR - může psát kdokoliv ...
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Parlamentn%C3%AD_listy
      -
      Už tam máš taky svůj článek ? :11:

• Josef.z.hor
        Josef.z.hor, 8.2.18 09:37:25  

Proč by to dělal? On je zaměstnán jinou účelnou prací.

• klokan.Vendelin.u.D1
        klokan.Vendelin.u.D1, 11.2.18 19:10:41  

ne, já myslím, že denně stovky a stovky českých článků (ve všelijakých novinách a serverech) jsou ažaž. :15:
        Ještě nějaký dotaz?

• PPP
        PPP, 17.4.18 06:02:01  

To jistě může, pro mě je třeba důležitější obsah zpráv, článků v mediích, zda je pravdivý, či ne, kde si případně mohu ověřit původní zdroj. A ne to, kdo a kde to píše, říká.

• klokan.Vendelin.u.D1
    klokan.Vendelin.u.D1, 7.2.18 17:39:10  

Skvělý rozhovor s Janem Kellerem:
    https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Jan-Keller-Pohrebni-ustav-Pravda-a-laska-Pehe-jako-muzicek-ktery-poskakuje-radosti-nad-smrti-volicu-Reknu-vam-pravdu-o-EU-kvuli-niz-koncim-523320

• Josef.z.hor
      Josef.z.hor, 8.2.18 09:38:20  

To s tím koncem myslí skutečně vážně?

• Josef.z.hor
    Josef.z.hor, 7.2.18 14:06:44  

A je to venku
    Redaktorovi ostravského Rádia Čas se povedl usvědčující úlovek. Při návštěvě prof. Drahoše v Jablůnkově, dva dny před volbami, došlo k večernímu setkání s Michalem Horáčkem v Ostravě. Redaktorovi se podařilo nahrát rozhovor usvědčující antizemanovskou kliku ze
    spiknutí. Rozhovor si lze poslechnout na webu rádia. Samozřejmě, že státní média v čele s
    Českým rozhlasem a Českou televizí o celé kauze mlčeli a mlčí! A to přesto, že sám redaktor kontaktoval hned druhý den jejich zpravodajské redakce.
    A teď to hlavní. M. Horáček se ptá:
    Tak doktore, jak dlouho jste domluvený s Kaldou, že to vydržíš?
    A prof. Drahoš odpovídá:
    Počítáme tak 10 až 12 měsíců. To už bude Babiš i Zeman mimo hru. Mirek by měl do té doby jít do vedení sněmovny a po mém odstoupení převezme prezidentské pravomoci. …
    a rozhovor dál pokračuje.
    Tak tomuhle komplotu jsme naštěstí dokázali zabránit. Je neuvěřitelné jakou loutkou Kalouska je „božský“ profesor Drahoš i státní média. Naštěstí se to na Ostravsku stačilo
    dostat mezi lidi a prof. právě v Ostravě utrpěl debakl. Nejsme totiž ovce!!!
    Teď jsme vyhráli, ale co bude za 5 let!!!??? Proto je potřeba to šířit dál, aby všichni věděli,co jsou to zač!!! Musíme se jim ubránit!!!
    Michal Urban

• c-o-l-u-m-b-o
      c-o-l-u-m-b-o, 8.2.18 00:10:57  

Třesky - plesky ...
      Že by taky zase jen Blesk ?
      Aby si namastil kapsu?
      Titulky prodávají a čím víc lidí si to koupí, ... tím lépe...

• arecuk
        arecuk, 8.2.18 11:26:59  

No jo, KALOUSKA tam museli dát jako návnadu pro takové Josefy z hor…
        Pro normálního člověka právě tohle sníží důvěryhodnost takové zprávy z 0,01% na čistou nulu.

• Josef.z.hor
          Josef.z.hor, 14.2.18 19:28:52  

Kalouska nemusí nikdo navnaďovat. Ten je sám o sobě třída. Příklad nemorálnosti, skutečného opilce a zloděje.

• Josef.z.hor
          Josef.z.hor, 14.3.18 11:01:47  

O Josefovi máš špatné mínění. Josef takové ptákoviny nesleduje.

• Josef.z.hor
        Josef.z.hor, 12.4.18 22:56:29  

V tomto případě je potřeba opakovat tyto okolnosti, protože pan Drahoš i nadále chce v politice ovlivňovat dění v naší zemi. Lidská paměť je ošemetná.

• Luba
      Luba, 11.2.18 18:10:15  

Třesky plesky báby Lorencový. Dávno vyvrácený rádiem Čas. Bába lže ař se jí od huby práší.

• quashak
      quashak, 12.4.18 09:04:56  

Tupče!
      http://forum24.cz/exposlankyne-ano-lorencova-odhalila-udajne-spiknuti-proti-zemanovi-lhala/

• klokan.Vendelin.u.D1
        klokan.Vendelin.u.D1, 12.4.18 17:59:04  

tak to ne, bez těch nálepek... Jsou zde s tebou trvalé problémy, chce to zchladit hlavu.

• Josef.z.hor
    Josef.z.hor, 7.2.18 13:52:45  

Na Ukrajině se připravuje puč za odstranění Porošenka.

• Divobyj
    Divobyj, 3.2.18 14:55:52  

https://www.youtube.com/watch?v=ruMJlp2vUus

Jsem potěšen,že máme opět takového prezidenta,který se nepaktuje s čokoládovým fašounem z Ukrajiny a jemu podobnými.

• Josef.z.hor
      Josef.z.hor, 3.2.18 15:20:54  

Bohužel naši slovenští sousedé toto nemohou říci.

• Divobyj
        Divobyj, 3.2.18 15:49:03  

Však také víme,koho jsme si na Hrad zvolili. :6:
        Nevím jak ty,Josefe,ale já opravdu nemám čas na to,abych stál na Hradě s transparentem s nápisem-FAŠOUNY A MUSLIMY K NÁM NETAHEJTE!

• Josef.z.hor
          Josef.z.hor, 3.2.18 15:51:15  

Příteli! Já také ne a nikdy bych na takové akce nešel . To je pro mladé, ještě nevyzrálé.

• Divobyj
        Divobyj, 3.2.18 21:19:57  

Svým způsobem jim to ale přeji.
        I oni se nechali přesvědčit Tisovými pohrobky k tomu,aby iniciovali roztržení Československa.Nyní tam musí přihlížet,jak je Kiskou přijímán pohrobek Bandery.Kdo s čím zachází....

• Josef.z.hor
          Josef.z.hor, 4.2.18 08:08:32  

Věřím, že bude opět líp.

• klokan.Vendelin.u.D1
    klokan.Vendelin.u.D1, 2.2.18 17:16:46  

Pánové, trochu prosím usměrnit diskusi.
    Pokud nekopírujete doslovnou citaci nějakého článku (netýká se příspěvků z FB), tak prosím se vyvarovat slov typu "křupan", "opilec", apod.

Všichni tyto nálepky nesdílíme. Děkuji za pozornost.

• incorruptible6
      incorruptible6, 2.2.18 20:50:00  

A co prase? Prase se může? :1:

• klokan.Vendelin.u.D1
        klokan.Vendelin.u.D1, 2.2.18 21:17:01  

platí to i pro slovo "prase". Ale myslel jsem, když napíšu "apod.", že je to snad jasné.

• incorruptible6
          incorruptible6, 2.2.18 21:51:20  

Hele klokane a jak ty se stavíš k vyjádření, že Drahoš je muslim a jak vnímáš za odůvodnitelný Zemanův výrok s mutantem? Nebo taky budeš dělat že nevidíš?

• klokan.Vendelin.u.D1
            klokan.Vendelin.u.D1, 3.2.18 09:10:13  

Já se k tomu nestavím nijak.
            Drahoš je nyní out, prezidenta máme na další období. Nehodlám zjišťovat, zda je Drahoš mulim či ne. Přiznám se, že nemám tolik času, abych ho ztrácel takovými zbytečnostmi.

• incorruptible6
              incorruptible6, 3.2.18 11:57:37  

Tak nějaký názor na to máš, ne? Nebo jen držíš tou neutralitou basu? Dobře, tak je tam druhá otázka, kterou si přeskočil. Tam nemusíš nic zjišťovat, je to reálná situace.

• klokan.Vendelin.u.D1
                klokan.Vendelin.u.D1, 3.2.18 12:28:34  

Vyjádření směrem ke Keblůškovi nebylo zrovna šťastné. Toho se měl Zeman raději vyvarovat.
                Asi to měl být bonmot směrem k novinářům, ale bylo to už za hranou slušnosti.

• Divobyj
    Divobyj, 2.2.18 16:36:26  

http://www.zemanmilos.cz/cz/tiskova-sdeleni/prezident-republiky-obdrzel-gratulaci-od-angely-merkelove-294635.htm

Vcelku by mne zajímalo,do jaké míry je ta gratulace k opětovnému zvolení pana prezidenta Miloše Zemana opravdu srdečná :1:

• Josef.z.hor
      Josef.z.hor, 3.2.18 15:58:38  

Také jsi si všiml, že mu nepřeje dobré zdraví? Jak je to obvyklé u všech přání. O upřímnosti velmi pochybuji. Spíš věřím, že je to jak se říká :Germánská lest.!

• Divobyj
        Divobyj, 11.2.18 21:24:46  

Ano,máš pravdu.Adolfa by nejraději našeho pana prezidenta utopila na lžíci vody.Je falešná jako tisícieurovka.

• incorruptible6
    incorruptible6, 2.2.18 10:53:13  

Takže pár slov po úvodní přestřelce.
    1. Na toto fórum jsem přišel z důvodu, že na Naší politice si norbert stěžoval, že to tam stále vytahuji. OK, tak jsem dal do vyhledávače prezident, abych se podíval, jestli existuje fórum, kde bude prezident hlavní téma a našel tohle fórum. Jakékoli úvahy o tom, že jsem s někým domluven, stejně tak jako úvahy, že jsem sem někoho pozval nebo že mu dávám nějakou zprávu, aby mě sem šel podpořit, jsou lživé spekulace. Tímto doufám jsem vše vysvětlil a nebude mít nikdo potřebu v tom pokračovat.
    2. Pojďme ukončit hovory v osobní rovině a bavit se k tématu.
    3. Prosím o důkaz, že je Drahoš muslim.
    4. Zajímalo by mě, proč to pan prezident říkal o tom mutantovi a zda je to přijatelné. Já říkám, že ne, ale můžete mě přesvědčit. Zejména Divobyj, kterému to přijde v pořádku, by nám to mohl vysvětlit.

• Josef.z.hor
      Josef.z.hor, 5.2.18 08:28:19  

Mě jsi sice nežádal, ale uvedu jen tolik. V Rakouském tisku bylo k tomu celé memorandum. Také k Římskému klubu, jeho zakladatelů a členům. Zřejmě jsem to skartoval, ale pamatuji se k tomu Drahošovi jen tolik, že Drahoš byl roku 2006 přijat mezi muslimské bratrstvo společně jej tam uvedl Muneet Hasan Alramin.
      K tajnému fondu na volby přispělo Muslimské bratrstvo částkou 76 346 421 Kč. Takovou částku neměl nikdo. Z tohoto fondu jsou placeny všechny akce bratrstva v ČR. Zejména nákup pozemků, výstavba budov, koupě lázní apod.

• arecuk
        arecuk, 5.2.18 12:38:49  

A zdrojem je zřejmě ten tvůj přímý stream od pánaboha, že? Nebo co ty bylo za „rakouský tisk“? Ale ať to byl jakýkoliv, otázka byla na důkazy a ne na novinové pindy.

Už jen spojení „společně jej tam uvedl…“ poskytuje obrázek o duševní způsobilosti toho, kdo to vymyslel. A neboj, vím, že tys to nebyl, tys to jako vždy jen nekriticky a bezmyšlenkovitě překopíroval.

• Josef.z.hor
          Josef.z.hor, 6.2.18 23:39:35  

Já si to do hlavy neberu. Také to nepatří mezi předmětný můj zájem sledovat kritiku rakouského a německého tisku naši politické scény. Raději kdyby se starali o svůj bordel s imigranty.