Prezident ČR

Otevřená diskuze | Kategorie: Politika
Tanja (2019-08-13 14:37:15)Josef.z.hor (2019-08-13 08:34:11)Carbon.de.Castel-Jaloux (2019-06-29 22:32:34)klokan.Vendelin.u.D1 (2019-06-28 21:06:24)lomax (2019-06-28 21:01:53)arecuk (2019-01-17 18:41:30)blaznivymrak (2018-09-28 19:36:50)bulldog (2018-09-26 08:02:18)Valika (2018-09-18 19:15:57)Divobyj (2018-09-18 14:55:25)IDDQD (2017-05-13 22:06:56)mistr-flanwen (2016-11-30 20:23:06)
Prezident ČR
Založeno: 10. 11. 2016 | Příspěvků: 1 610 | Členů: 12
Správci: klokan.Vendelin.u.D1 (hlavní), lomax

Diskuze především o nynějším prezidentovi ČR, ale i diskuze o prezidentských volbách, minulých prezidentech a funkci jako takové. Prezidenty dalších států a zemí řešte, prosím, na jiných diskusních fórech.

Prosím o dodržení diskuzních pravidel a vyhýbání se argumentačním faulům:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Argumenta%C4%8Dn%C3%AD_klam

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• lomax
    lomax, 27.6.19 17:50:00  

S našim prezidentem jsem spokojen čím dál víc...Je dobře že toho Staňka nechce odvolat. :15:

• Carbon.de.Castel-Jaloux
      Carbon.de.Castel-Jaloux, 28.6.19 08:03:32  

Staněk je na svém místě. Proč ho chtějí ONI odvolat? V tom bude nějaká špína.

• lomax
        lomax, 28.6.19 17:24:24  

Štve je že nebudou moci provozovat trafiku...

• klokan.Vendelin.u.D1
        klokan.Vendelin.u.D1, 28.6.19 18:53:54  

Proto, že objevil sviňárny po svém předchůdci (jistý Hermann) v několika organizacích - např. Nár.galerie nebo Nár.divadlo.

Proto Staněk začal vadit. I když ze začátku byl nevýrazný a nemastný, neslaný.

• lomax
          lomax, 28.6.19 21:01:52  

Jo ale včera v parlamentu už mu to šlo. :15:

• lomax
    lomax, 25.4.19 17:53:59  

Jsem velmi rád, že náš prezident opět zavítal do Číny,neboť jedině tam je ekonomická budoucnost a pro náš stát příslib ekonomických dohod a obchodů...

Carbon.de.Castel-Jaloux, 28.4.19 14:47:23  

Do Číny se cpe každý a každý ví proč. Teď nedávno tam byl Emmanuel ... :1:

• alzbeta
    alzbeta, 13.2.19 07:49:17  

https://www.lidovky.cz/domov/vyvlastneni-bytu-je-normalni-nastroj-lide-prece-musi-mit-kde-bydlet-rika-mlady-zastupitel.A190212_191355_ln_domov_mber
    Další blb, který nechápe špatnou práci politiků a řešil by situaci bolševickým znárodňováním nedostatek bytů v Praze. :8: Co je to za exota ? :7:

• lomax
      lomax, 13.2.19 17:30:50  

Jak to souvisí s našim prezidentem? :7:

• Josef.z.hor
      Josef.z.hor, 13.2.19 23:50:08  

Komu patří lidovky? Podle toho píší nesmysly.

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 29.3.19 19:29:20  

Babiš. Stejně jako MF DNES a další periodika a média :8: :5:

• klokan.Vendelin.u.D1
        klokan.Vendelin.u.D1, 28.4.19 14:56:02  

Lidovky (stejně jako další tisk - IDnes) jsou ve svěřeneckém fondu, kam musel podle zákona své firmy převést A.Babiš.
        Ale ještě před převodem novin do svěřeneckého fondu psaly taot média protibabišovsky (na rozdíl třeba od Bakalou financovaných médií - Aktuálně.cz, Centrum.cz, aj., které o svém majiteli Bakalovi raději nepíší vůbec)

Carbon.de.Castel-Jaloux, 28.4.19 14:51:12  

Hele, syn teď většinově :) bydlí se skorosnachou, zařídili si byt, takže s manželkou můžeme vzít nějakého černouška. Nebo vyhnance z Kliniky! :14: :14: :14: :14: Myslím, že by stará vzala do ruky mojí nabroušenou polní lopatku a ... :7: Rači ne :)))))))

• klokan.Vendelin.u.D1
    klokan.Vendelin.u.D1, 6.2.19 20:52:26  

Moc se mi nelíbí, že i Zeman "uznal" jako dočasného prezidenta Venezuely toho podivně plastikového panáčka Guaida. Připadá mi podivný jako francouzský Macron.
    https://www.novinky.cz/domaci/496635-zeman-blahopral-prozatimnimu-prezidentovi-venezuely-a-pozval-ho-do-ceska.html

Carbon.de.Castel-Jaloux, 6.2.19 23:13:07  

Nejde mi to do hlavy. Třeba to vysvětlí zítra?

Carbon.de.Castel-Jaloux, 6.2.19 23:15:16  

Mimochodem, Soukup ohlásil na pátek 20:50 nový pořad - Politický kabaret nebo tak nějak. Prej si bude dělat prču. To zas bude leckdo "zvažovat žalobu" :1: :1:

• Josef.z.hor
        Josef.z.hor, 7.2.19 11:44:11  

Dnes ve čtvrtek večer je uváděn nový seriál "Svět podle Putina." Jsem na to zvědav. ˇŠkoda, že to je tak dlouho.23,00 - 0,10 hod. Mnozí to neuvidí.

• klokan.Vendelin.u.D1
          klokan.Vendelin.u.D1, 7.2.19 19:23:56  

tuším, že ten seriál asi před rokem už odvysílala s CZ titulky Prima Zoom. Zřejmě to bude Barrandov jen reprízovat.
          Ale i za to díky.

• Josef.z.hor
      Josef.z.hor, 7.2.19 11:40:18  

Mě také zklamal. Co s tím sleduje mi není jasné.

• Josef.z.hor
        Josef.z.hor, 9.2.19 07:09:47  

Ona politika není vždy srozumitelná a jasná pro běžné lidi.

• alzbeta
        alzbeta, 10.2.19 20:38:55  

Předchozí prezident nebyl dobrý prezident. Země se hospodářsky hroutí. Proto po pádu prezidenta, kterého odvolal sám parlament jako neschopného vést zemi, jsou nutné nové volby. Nikde není tedy psáno, že parlament zvolí jeho. A že tedy Juan Guaidó bude prezident. Má dovést zemi k volbám, to je vše. Souhlasím se Zemanem.

• alzbeta
      alzbeta, 10.2.19 20:34:57  

Juan Guaidó
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Juan_Guaid%C3%B3
      http://vool.cz/Oon5O

Zeman v odůvodnění svých kroků připomněl, že Madura z funkce prezidenta odvolal venezuelský parlament, který ovládá opozice. Podle venezuelské ústavy přitom platí, jestliže je prezident odvolán nebo zemře, na jeho místo jako dočasný prezident nastupuje předseda parlamentu, jímž je právě Guaidó.

„Pro Zemana není Maduro žádný levicový intelektuál, ale člověk, který uvrhl zemi do neuvěřitelné bídy,“ řekl LN jeden z účastníků setkání. Pozvání do Česka doprovodil Zeman v dopise pro Guaidóa výzvou, aby coby prozatímní prezident co nejrychleji vypsal předčasné volby.
      ----------------------------------------------------
      Jako obvykle má Zeman pravdu.

• klokan.Vendelin.u.D1
        klokan.Vendelin.u.D1, 10.2.19 20:54:53  

My (v Česku) víme o Venezuele strašně, strašně málo informací... Prostě o tom média nenapíši. Navíc uveřejněné informace unikají po kouscích a je nutné si to skládat jako puzzle.

Zeman Guaidovi k převzetí úřadu negratuloval, pogratuloval mu k „odvaze převzít zodpovědnost za…".
        Mnoho toho, co se děje ve Venezuele, prostě nevíme.
        Třeba včera, jsem se náhodou dozvěděl, že tam probíhá rozsáhlé vojenské cvičení, a to jen proto, že tam spadl vrtulník ruské výroby. O vrtulníku napsali, ale o samotném cvičení neinformovali.
        Maduro například prohlásil, že sebere 10 milionů podpisů Venezuelců proti vměšování USA a pošle je Trumpovi, aby věděl, že venezuelská národ si nepřeje, aby ho zachraňoval. Podpisová akce už je rozjetá.
        Je to dobrý informační tah z hlediska, jak vzít vítr z plachet stráně války.

TV Nova včera v hlavních zprávách uvedla informaci, že většina chudých venezuelských lidí stojí (kupodivu) za Madurem.

Chci jen říct, že i ve Venezuele probíhají normální pracovní procesy, my se dozvídáme jen o takových, které mediální presstitutky sami tendenčně podají...

Doporučuji občas nahlédnout na Aeronet. je tam za poslední 2-3 dny několik článků, věnovaných Venezuele - a většina informací tam napsaných běžně v mainstrýmu není k dohledání. Např: http://vool.cz/bSwgE

Jako celek se EU snažila uznat Gauida jako dočasného prezidenta,.... ale ouha. Nepovedlo se díky vetu itálie, tak se to obešlo postupným uznáváním Gauida jednotlivými členskými státy..
        Jooo, a ještě jedna novinka z dneška (rozvovor na rádiu Frekcence 1), kde prezident Zeman řekl, že je zásadně proti tomu, aby Guaido řešil stav ve Venezuele vojenskou intervencí Spojených států. Nicméně prezident Zeman už dříve Gauida podpořil, a bez podmínek. Takže jestli tam Spojené státy opět humanitárně bombardovat, krev ulpí i na rukou Zemanovi.
        A s podporou Zemana Gauidovi opravdu nesouhlasím, v tom jsem s ním (a také s podporou vojáků NATO v Afgh) v zásadním rozporu.

• klokan.Vendelin.u.D1
    klokan.Vendelin.u.D1, 1.2.19 19:24:37  

Soudruh Láska je smuten, že jeho žaloba na prezidenta Zemana se zřejmě nesetká s úspěchem.
    https://www.parlamentnilisty.cz/politika/poslanecka-snemovna/Laska-chysta-zalobu-na-Zemana-Mezi-politiky-to-jen-zasumelo-Ma-plne-pravo-ze-sebe-delat-idiota-Strileni-od-boku-Chce-trestat-za-odlisny-nazor-568913

Chudák soudruh, to bude ještě zklamání. :15: :15: A takové práce si s tím dal....

Carbon.de.Castel-Jaloux, 1.2.19 19:35:20  

Mohl jen říct, že "zvažuje žalobu". Tak to dělá každej a nic to nikoho nestojí :))) Holt když chce ze sebe udělat blba, už nadobro ... :7:

• lomax
      lomax, 5.2.19 17:51:28  

Je aspoň vidět, čím se takový příživníci celý život zabývají.

• alzbeta
      alzbeta, 5.2.19 20:26:25  

Líbí se mi, jak se snažej...ale nakonec je Zeman uzemní a jsou jak spráskaní psi. :4:

• lomax
        lomax, 6.2.19 09:44:42  

Senát už se měl dávno zrušit ,slouží jako trafika pro obehrané politiky. :10:

• alzbeta
          alzbeta, 6.2.19 15:37:51  

Já bych pro jeho zrušení tak uplně nebyla. Ale v tomhle mega počtu je zbytečně velký, takže nás to dost stojí a také možná by bylo dobré, kdyby to dělali jako čestnou funkci. Za 1 republiky něco takového bylo, ale už jsem zapomněla, kde jsem to četla, že tam byly čestné funkce pro stát. Ale nechce se mi věřit, že by někdo něco dnes dělal pro lidi, pro stát zadarmo.. :1:

• Josef.z.hor
          Josef.z.hor, 7.2.19 11:46:27  

Ty peníze co to stojí, by mohly být využity za něco smysluplného.

• lomax
    lomax, 1.2.19 11:54:16  

Prezident jim to včera u Soukupu zase nandal. :15:

• alzbeta
      alzbeta, 6.2.19 15:38:56  

Já si to musím najít na youtube zase, protože jsem usnula jak mimino. :7:

• lomax
    lomax, 26.1.19 19:40:13  

Pan Soukup je moc hodný, když dává tolik prostoru na své televizi našemu prezidentovi.Dělají to oba moc dobře a lepšolidé se z toho mohou zbláznit. :15:

• klokan.Vendelin.u.D1
      klokan.Vendelin.u.D1, 26.1.19 21:58:48  

tak jestli je SOukup hdoný (nebo nehodný) neřeším.
      Ale je dobré znát názory prezidenta na mnoho problémů současného světa, a za to Soukupovi dík.

• lomax
        lomax, 27.1.19 10:10:23  

Máš pravdu ,Od Vaška jsme se v jeho posledním období moc názorů nedozvěděli.Pořád ležel ve špitálu a zajímal ho je Dalaljáma a zombíci valící se kameny...Zeman je jiná klasa.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 27.1.19 17:06:04  

Právě ve čtvrtek u Soukupa se člověk nejvíc doví. Zeman si neklade omezení ... :2: Vyjadřuje se ke všemu. Je dobré to sledovat.

• klokan.Vendelin.u.D1
          klokan.Vendelin.u.D1, 27.1.19 17:31:55  

však ho také sleduji. Mám to radši od Zemana, než potom ideologicky přežvýkané na Idnes nebo Seznamu či Echu24.

• lomax
            lomax, 27.1.19 19:34:00  

Já taky. :4:

• Josef.z.hor
            Josef.z.hor, 27.1.19 23:08:42  

:1: :1:

• Josef.z.hor
            Josef.z.hor, 1.2.19 21:55:14  

No ale potom co jsem se dozvěděl že tyto sdělovací prostředky jsou majetkem Sorose, ztratil jsme zcela důvěru v jejich pravdivost.