Prezident ČR

Otevřená diskuze | Kategorie: Politika
Pavla.119 (2020-01-01 15:02:08)Carbon.de.Castel-Jaloux (2020-01-01 12:48:11)klokan.Vendelin.u.D1 (2020-01-01 10:40:44)lomax (2020-01-01 09:59:32)Tanja (2020-01-01 08:29:36)Josef.z.hor (2019-10-23 17:29:44)arecuk (2019-01-17 18:41:30)blaznivymrak (2018-09-28 19:36:50)bulldog (2018-09-26 08:02:18)Valika (2018-09-18 19:15:57)Divobyj (2018-09-18 14:55:25)IDDQD (2017-05-13 22:06:56)mistr-flanwen (2016-11-30 20:23:06)
Prezident ČR
Založeno: 10. 11. 2016 | Příspěvků: 1 770 | Členů: 13
Správci: klokan.Vendelin.u.D1 (hlavní), lomax

Diskuze především o nynějším prezidentovi ČR, ale i diskuze o prezidentských volbách, minulých prezidentech a funkci jako takové. Prezidenty dalších států a zemí řešte, prosím, na jiných diskusních fórech.

-----------------------------------------------------------------------
Vánoční projev prezidenta republiky M. Zemana - 26.12.2019
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/dokument-vanocni-projev-milose-zemana-85476

------------------------------------------------------------------------

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• lomax
    lomax, 31.12.19 10:08:05  

Přeji našemu prezidentovi M.Zemanovi hodně zdraví do Nového roku 2020. :4:

• Tanja
      Tanja, 1.1.20 08:29:35  

Já mu i celá moje rodina přejeme všechno dobré a ať mu to stále šlape,ať je stále svůj.Vzpomínáme na jeho začátky(tenkrát jsme volili ODS....strašný konce :1: )a nevěřili jsme mu....a teď,je to náš nejlepší prezident.Nemá konkurenci v naší podělané době.Hezky to drží pod krkem,chytrej jako lišák,to je prostě Zeman, :15: :15: :15:

• lomax
        lomax, 1.1.20 09:59:32  

Držet pod krkem, ty co se považují za elitu, je u nás potřeba. :4:

• klokan.Vendelin.u.D1
    klokan.Vendelin.u.D1, 27.12.19 14:52:01  

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nejak-jim-to-klesa-Milos-Zeman-si-s-nami-povidal-o-Minarovi-A-ma-vzkaz-pro-ty-kteri-chteji-jeho-konec-608285

ROZHOVOR S PREZIDENTEM
    ParlamentníListy.cz již tradičně přinášejí vánoční rozhovor s Milošem Zemanem. Hlava státu nejen mluví o vlastním svátečním programu, ale prozrazuje i některá aktuální rozhodnutí. Zeman podle svých slov přemýšlí, že kvůli ruským námitkám na vyhlášení 21. srpna jako Dne památky obětí okupace nepojede v květnu do Moskvy slavit konec války. Vzpomíná též na zemřelou političku Táňu Fischerovou.

• Tanja
      Tanja, 29.12.19 09:52:30  

Ahoj všichni,co na to říct,ty články od Pavly,co na to říct???? Prostě nic!!!... člověk si připadá jako blbec, co má rád Zemana.Ať už dá pokoj s tím osočováním,na to jsou jiná fóra.Ať už konečně nás nechá být.Jsme se také zasmáli, klidně si ať píše či kopíruje nenávist,to stačí jít na demonstrace na Letné.

• Tanja
        Tanja, 29.12.19 09:56:53  

Teď je velmi moderní být in a řvát a urážet,škoda,že to nebylo za Kalouska a jiných expertů.Že se na to Babiš nevykašle a nechá tuhle společnost vyhnít,pak Milion chvilek bude čumět.Neměli by co dělat.Kdo by to platil?

• klokan.Vendelin.u.D1
          klokan.Vendelin.u.D1, 29.12.19 10:48:41  

Milion chvilek nechť si křičí. Na Letné, na Václaváku, apod.
          Ale měnit politiky nebo výsledky voleb nebude.
          Na to nemá žádné oprávnění.

• lomax
          lomax, 29.12.19 15:28:25  

Kalousek zvedl DPH,oškubal tělesně postižené a studentíkům to bylo srdečně u prdele...Teď se ovšem ohánějí morálkou,to je směšné... :10: :15:

• Pavla.119
            Pavla.119, 29.12.19 16:14:50  

Možná proto, že tehdy ještě čůrali do plínek.
            Starat se měli jejich rodiče. :7: :10:

• klokan.Vendelin.u.D1
        klokan.Vendelin.u.D1, 29.12.19 10:47:13  

Pokud má člověk rád (nebo nerad) toho či onoho politika rozhodně neznačí, že je dotyčný (volič) blbec nebo genius.
        Je to prostě volba.
        Volba na základě priorit, preferencí, emocí, té lepší varianty z ostatních horších apod.
        A znamená také pluralitu názorů. Ta pluralita názorů, kvůli které se v roce 1989 také zvonilo klíči a po které se volalo..

• Tanja
          Tanja, 29.12.19 11:55:24  

Máme obě děcka mimo republiku a tak naše debaty jsou velmi zajímavé :2: teď o svátcích jsme je tady měly všechny...u nás nikdo nebyl nikdy komunista,nikdy ,ani dědové profesoři,ale rozum v naší rodině zůstal.Tak jsem naštvaná co píše či kopíruje Pavla,ať si přečte názor Holíka(bývalý hokejista)...

• Pavla.119
    Pavla.119, 27.12.19 12:29:37  

Země žije Vánočním poselstvím prezidenta, ale také pohádkami.

Stírá se rozdíl mezi fikcí a realitou, mezi panem Majerem, panem Zemanem a Rumburakem.

Možná to, co jsme slyšeli, nebylo to pravé poselství a mělo znít malinko jinak. Posuďte:

"Tak, vy ubožáci. Už posedmé mám tu možnost celému národu nakecat něco, co prospěje mým zájmům, mé nenávisti a mé pomstychtivosti.

Vše ale zabalím do takových keců, že budete mít pocit, že je to vlastně nezpochybnitelná pravda a vrcholné moudro a budete mi věřit, že myslím jen na vaše dobro, vy blbečci.

Takhle začnu: nakecám vám, že něco hezkého o Česku a jeho ekonomice říkám velvyslancům. Třeba ta nízká nezaměstnanost. Pravda je taková, že vzhledem k absenci inovací máme tak nízkou produktivitu práce, že nám chybějí lidé téměř na všechny pozice a růst hospodářství je tak pomalý, že vyspělé západní státy nedoháníme. Už několik let jsme v deficitu státního rozpočtu, ale pořád ještě máme prachy na jeho prohlubování a na úplatky voličům. Prezentujeme to jako dobro a vám nedojde, že je to smrtící spirála. Vy buďte rádi, že máte plná břicha a radujte se ze slevy na jízdném a nad svobodou, budoucí prosperitou a právním státem nepřemýšlejte.

Jestli se vám přece jen zdá, že něco je špatně, tak za to můžou "ti předtím" (a nemyslím tím sebe, sakra!"). Máme úplně na nic soudnictví, dopravu a bytovou politiku. Resorty, které jsou už mnoho let v gesci ANO, ale to si vy blbečci neuvědomujete. Takže vám třeba snadno nakecám, že moje kamarádka Benešová dá teď soudnictví do pořádku. A zatím má jen ochránit mého vazala Bureše, tedy, pana premiéra, ještě pro mne musí něco udělat, než ho potopím.

Určitě taky nevíte, že za dobu vlády ANO jsme se v rychlosti stavebního řízení propadli o 100 míst a dostali se tím do bytové krize, takže mi skočíte i na to, že ta neschopná Dostálová, která za ANO vede Ministerstvo pro místní rozvoj, s tím určitě něco udělá. Doprava už je také léta v gesci ANO, nebudu tedy zmiňovat, v jak strašném stavu je infrastruktura železnic, a ohledně dálnic taky nemám co říct, tak vám prostě slíbím, že to bude díky ministrovi za ANO lepší. To chcete slyšet, ne?!

• Pavla.119
      Pavla.119, 27.12.19 12:30:05  

Protože většina z vás nemá sebemenší tušení o řízení investic státu, snadno vám teď nabulíkuju, že ta nepřehledná snůška nesmyslů, kterou Babiš sesmolill jen proto, aby do ní zabalil náklady na dostavbu dalších bloků atomových elektráren Rusy, je opravdový plán. Ačkoliv sám Babiš pod tlakem kritiky říká, že je to jen návrh, tak já, aby to znělo vážněji, vám teď budu tvrdit, že je to propracovaná strategie. Stejně o tím víte prd.

A když jsme u těch elektráren: strašně se to táhne, Rusové jsou nervózní a tlačí na to, abych splnil to, za co už mi dali úplatky, tedy, sakra, provize. Musíme tu dostavbu, a tedy i budoucí závislost Česka na jejich palivu, přiklepnout jim. Tak ať s tím sakra Bureš hejbne, já ani Nejedlý nebo Mynář ty peníze vracet nechceme.

Prachy na ty nové bloky pumpneme z EU a nějak to zašmoulíme do PPP, aby si na svoje přišli i moji další kámoši, když už to s tou dálnicí u Ostravy tenkrát nevyšlo. Možná ty prachy z EU nebudou stačit, tak sebereme peníze těm nejslabším a nazveme to "zrušení daňových výjimek". A abyste mi to sežrali, plácnu nějakou ohromnou cifru, třeba 300.000.000.000 korun.

Aby náhodou někdo nechtěl investovat ty prachy do vývoje a obnovy moderních technologií, do ochrany přírodních zdrojů, nebo do zdravého životního prostředí, vyvolám teď hysterii a s vážnou tváří vám budu tvrdit, že klimatická změna nemá nic společného s aktivitou lidstva, ačkoliv to tvrdí vědci po celém světě. A protože vy stejně fungujete jen na první signální, nebudu váhat ani chviličku, abych porovnával změnu, probíhající nyní v řádu let, se změnou, která probíhala před miliony let v průběhu mnoha tisíciletí. To čumíte, co?! A taky bez skrupulí využiju historické lokální výkyvy podnebí v Grónsku, ač to nemá s globální změnou podnebí nic společného. Ale zní to učeně, ne?!

Jo: ty ruský elektrárny a prachy na ně mi nedávají spát! Kdyby se povedlo porušit zákon a odebrat už přiznanou podporu obnovitelným zdrojům, hned by byly prachy pro Rusy a jejich elektrárnu! Babiš už v té věci v Bruselu něco podniknul, když zařadil atomové elektrárny mezi zelené zdroje energie. Možná si ho ještě chvíli nechám ...

• Pavla.119
        Pavla.119, 27.12.19 12:30:42  

Aby mělo porušení zákona a odejmutí slíbené podpory obnovitelným zdrojům větší šanci, vyvolám ve vás teď dojem, že všichni majitelé fotovoltaik, oni Solární Baroni, jsou zločinci, podvodníci a mafiáni. Teď už by to mohlo projít, ne?! Nestačí? Tak si uvědomte, že slunce někdy svítí, a někdy nesvítí! Už?

No. Ale taky by se mohlo stát, že by banky půjčovaly na projekty, které zajistí jiné budoucí zdroje čisté energie, a to by zase byla čára přes rozpočet, teda přes ty ruský atomky. A to by se mi vůbec nehodilo, říkal jsem přece, že ty úplatky, pardon, provize, jsme už s Nejedlým od Rusů vyinkasovali předem.

Kdyby se vám přece jen zdálo, že zdravé životní prostředí a budoucnost našich dětí a vnoučat jsou důležité, postraším vás teď tím, že bychom mohli vinou důrazu na ekologii, životní prostředí a klima přijít o těžký průmysl. Ha! Stejně vám teď nedojde, že budoucnost patří inovacím a službám s vysokou přidanou hodnotou a ohromné fabriky a montovny za pár let tak jako tak nebudou tažnou silou ekonomiky! Naštěstí kašleme v Česku na kvalitní vzdělání a tak většina s vás zatím pracuje v nějaké té fabrice a jste na své práci, a hlavně platu za ní, bytostně závislí. Mimochodem: proto taky brzdíme důchodovou reformu, aby to tak dlouho zůstalo a nemohli jste si vyskakovat ani v budoucnu! Takže: když vám řeknu, že byste zrovna o tuhle práci, a tedy i o peníze, mohli přijít (reálný horizont neuvádím, 20-30 let dopředu by vás nezajímalo), tak uděláte cokoliv, co si budu přát.

Teď by to mohlo sakra vypadat, že do vás furt něco hučím. Tak si dáme pauzu: Přemýšlejte i o opačných názorech! Rozumíte? Ne? To nevadí, ale znělo to ode mne moudře a státnicky, vy nicky (hezky se mi to rýmuje!)

• Pavla.119
          Pavla.119, 27.12.19 12:31:18  

Teď by to mohlo sakra vypadat, že do vás furt něco hučím. Tak si dáme pauzu: Přemýšlejte i o opačných názorech! Rozumíte? Ne? To nevadí, ale znělo to ode mne moudře a státnicky, vy nicky (hezky se mi to rýmuje!)

Je tady samozřejmě pár lidí, kteří přemýšlejí samostatně, vidí dopředu, záleží jim na jiných hodnotách, než je sleva nebo plné břicho. Do těch teď musím nějak šťouchnout, aby vás nenakazili: Takže: Děti jsou ulejváci a za klima by neměli demonstrovat, a když už, tak ne v pátek, ale v sobotu. Ha! A těch několik tisíc divných lidí na demonstracích proti Burešovi, pardon, panu premiérovi, v Praze (o ostatních městech nebudu mluvit, ještě by vás napadlo, že Bureš, tedy, pan premiér, kterého mám pevně na vodítku, škodí úplně celé zemi), jsou nedemokratičtí zoufalci. Byly přece svobodné volby! A jen z těch pocházejí premiéři! Nebo odcházejí. A zkuste mi někdo připomenout, jak jsem nechal Šlachtu vypudit přes kabelky Nečase, abych pak pověřil bez voleb sestavením vlády kamaráda Rusnoka, ačkoliv měla volbami prošlá paní Němcová podpisy 101 poslanců!!! Nebo to s tím Sobotkou, hajzlem, jak jsem ho chtěl hůlkou přinutit k demisi, a on to spratek prokouknul! Na to teď taky okamžitě zapomeňte!

Protože by se mohlo stát, že někdo ze schopných lidí, kteří doposud stáli mimo politiku, by úspěšně kandidoval v příštích volbách, a ohrozil tak Bureše, sakra, pardon, mého pana premiéra, tak radši rovnou, apriori, takové lidi zdiskredituji názvem "parašutisti". A mají po hehe! Ale nemůžu být pořád tak negativistický, tak řeknu něco hezkého ... třeba ... třeba: Volte starosty! Teď jsem byl ale zase moc pozitivní :-(

Tak zpátky: chtěl bych vám říct, jak moc vámi opovrhuju, ale nějak tak, abyste to nepochopili. Tak to komplikovaně zabalím do slov TGM. Protože vím, že bolest nemáte rádi, tak vám tak nějak podprahově řeknu, abyste nemysleli, protože to nejhorší, co by se mi mohlo stát, je, kdybyste myslet začali.

A jak se vypořádám s tím, že mne někdo haní na sociálních sítích? Navíc s nebezpečím, že byste díky tomu někdo prokoukli, co jsem za zákeřného křiváka? No, označím takové lidi za nehodné diskuse, ale zase to zabalím tak, aby se zdálo, že vyzývám k plošné debatě.

Asi už vám teď nenakecám, že jsem zdravý. Tak přiznám ty nohy, bude vám mne líto, nabydete dojmu, že s vámi mluvím narovinu a na ostatní se už ptát nebudete. Ha!

No, už toho bylo dost, musím to teď nějak zapentličkovat. Takže: Krásný nový rok!“

• klokan.Vendelin.u.D1
            klokan.Vendelin.u.D1, 27.12.19 13:30:02  

nechápu ten text. Ale to nevadí.

Příště prosím dát jen zdroj (odkaz), ne vypisovat celý blábol. Navíc, když si ten blábol nezaslouží víc než jeden řádek. :4:

• lomax
              lomax, 28.12.19 07:36:39  

Přiznám se že taky nechápu o co autorovi jde...Drtivou většinu těch výtek totiž prezident nemůže nijak ovlivnit...

• Carbon.de.Castel-Jaloux
            Carbon.de.Castel-Jaloux, 27.12.19 19:34:28  

Tak jsem se zasmál ... :11:

• lomax
    lomax, 23.12.19 09:47:24  

Panu prezidentovi přeji k vánocům pevné zdraví... :15:

• Tanja
      Tanja, 24.12.19 12:17:41  

Já mu přejí ..aby byl pořád takový jaký je,aby měl zdraví a svůj rozum .A děkujeme pane prezidente;!!

• klokan.Vendelin.u.D1
      klokan.Vendelin.u.D1, 27.12.19 13:31:08  

já také.
      Jeden z nejlepších prezidentů, kterého v euro-atlantském prostoru v současnosti vidím.

• Tanja
    Tanja, 29.10.19 10:26:50  

Ahoj tady všichni, včera jsme se dívali na předávání ocenění.Máme radost,Zeman to ustál. :13: Měli jsme o něj strach,přece jenom to byl nápor.Všechno bylo dobrý, všechno...už se ozývají kritici,ať si trhnout...Teď jsem četla na netu Saudka,jak se k tomu staví.Měla jsem z něj radost, přesně vystihl situaci v naší vlasti.A vážím si ho....a Jágr to také velmi hezky popsal.

• klokan.Vendelin.u.D1
    klokan.Vendelin.u.D1, 24.10.19 19:19:23  

Lékařská zpráva o zdravotním stavu prezidenta republiky

Prezident republiky Miloš Zeman se rozhodl informovat o svém zdravotním stavu. V té souvislosti zprostil ÚVN povinného zachování mlčenlivosti a požádal ji o zveřejnění zprávy (v souladu s § 51 Zákona o zdravotních službách, bod 2b) tohoto paragrafu).

Lze shrnout, že pan prezident během pobytu v ÚVN i v dalších dnech byl sledován a léčen pro poruchu výživy spočívající v úbytku a narušené funkci svalů, zvláště na dolních končetinách. Současně je také přítomno postižení nervových vláken, projevující se ztrátou čití, tedy dotykového vnímání podnětů na periferii dolních končetin. Obě tyto skutečnosti se manifestují poruchou mechanismu chůze i prostého stoje, nejistotou při chůzi a nutností částečné mechanické opory.
    Laboratorní hodnoty, včetně hladiny krevního cukru a dalších parametrů hodnotících diabetes mellitus, jsou v normě.
    Byla zahájena komplexní léčba zaměřená na nácvik stereotypů chůze a stoje, doplněná dalšími rehabilitačními procedurami. Rovněž proběhla aplikace intenzifikované výživy, a to i nitrožilně. Jejím cílem je podpořit rekonstituci svalové hmoty a ovlivnit narušenou funkci nervových vláken na periferii dolních končetin.
    Léčebný a rehabilitační program má dlouhodobý horizont. Jeho efekt lze očekávat v rozmezí týdnů až měsíců.

Zpřístupnění lékařské zprávy prezidenta republiky je jediná forma vyjádření k jeho zdravotnímu stavu, které ÚVN poskytne.

(zdroj: Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zeman-zdravotni-stav-uvn-lecba.A191024_181226_domaci_elka )

Carbon.de.Castel-Jaloux, 24.10.19 21:31:07  

No tak ta opatření jsou naprosto normální, nic drastického. To by občas prospělo každému "zdravému" člověku.

• lomax
    lomax, 23.10.19 21:24:56  

Psi štěkají a Zeman jede dál. :4:

• klokan.Vendelin.u.D1
    klokan.Vendelin.u.D1, 20.10.19 18:45:37  

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zeman-nemocnice-ovcacek-rekondicni-pobyt-zdravi-fit.A191020_141843_domaci_remy
    Prezident Zeman zakončil v neděli rekondiční pobyt v nemocnici a zamířil do Lán

• Tanja
      Tanja, 21.10.19 08:58:05  

Je zajímavé,že Havlovi všechno prošlo.To si nikdo nedovolil.Operace v Rakousku atd.Kdyby tam jel Zeman,to by byl poplach a pomluvy.

• klokan.Vendelin.u.D1
        klokan.Vendelin.u.D1, 21.10.19 18:16:03  

Havel byl ve své době tabu. Na ikonu si nikdo nedovolil ani křivě se podívat.
        A navíc, v té době nebyli novináři taková hovada. To se rozmohlo až za (prezidenta) Klause, že novináři jsou jak stádo dobytka, navíc hloupé a zaměřené jednospektrálně (na Zemana a na Babiše). :15:
        Havel sebou opilý třísknul na služebce v Thaj-wanu.
        https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/havlovu-cestu-asii-ohrozil-pad-v-koupelne.A041122_145836_domaci_jan
        Ale o jeho opilosti se samozřejmě taktně mlčelo. Byla to přece ikona.

Mnoho jeho neřestí se objevilo na veřejnosti až po jeho smrti. Že chlastal první ligu, že hulil jako fabrika, že byl d*vkař. Jeho zesnulá manželka Olga by mohla vyprávět, jak jí Havel zahýbal s Dagmarou. Ostatně, jeho milenka Jitka Vodňanská nedávno o Havlovi vydala knížku, kde ty jeho rejdy popisuje.. :15:

Tak, a o Havlovi už DOST!! :15:
        Na zdraví žijících prezidentů! :15:
        http://img.blesk.cz/img/1/full/1029725_.jpg

• Tanja
          Tanja, 21.10.19 18:32:57  

:1: :1: :1:

• Tanja
            Tanja, 21.10.19 18:38:11  

Teď právě Soukup hezky reagoval na ten nedělní odjezd z nemocnice a jak se tam novináři chovali,to je ale smečka blbů.

• lomax
        lomax, 22.10.19 21:17:54  

Dvojí metr kavárenských povalečů a pisálků...

• lomax
    lomax, 20.10.19 12:02:21  

Kahaja, 20.10.19 11:28:08 reagovat@!!!
    Už to tu padlo mockrát,ale dám to znovu.Co udělal zeman pro tuhle zemi aby si ho člověk vážil a měl s ním soucit,kvůli jeho zdraví?

Docela by mě zajímalo, co dobrého pro tuto zemi udělal tenhle nick.Na diskutnících akorát pomlouval a urážel...

• klokan.Vendelin.u.D1
      klokan.Vendelin.u.D1, 20.10.19 12:15:04  

no, já bych sem spory a nejasnosti z jiných diskutnických fór sem natahal.
      Zeman vyhrál, protože:
      a/ je pro-národní
      b/ jeho aktivita v průběhu cca 15-20 let již byla známa
      c/ jeho ostatní soupeři byli horší, neprůhlední, neschopní, apod.
      d/ je prezidentem dolních 10 milionů
      e/ dokáže si obhájit vlastní názor, je velmi sečtělý, navíc má dostatečné zkušenosti z politiky
      f/ nepropadá konformitě, líbivosti, korektnímu bruselskému slovníku; naopak v mnoha případech jde proti proudu
      g/ není rusofob ani čínofob (obě země se na můj vkus nadstandardně haní), snaží se být vyvážený na obě strany (EU vs. Čína+Rusko)

Možná by se našly další věci.

• Tanja
        Tanja, 21.10.19 08:55:17  

Právě,na co sem tahat tu zlobu a nenávist z jiných fór.... stejně,kdyby se opakovala volba prezidenta a Zeman kandidoval ve stejném složení kandidátů,tak by zase vyhrál a né že ne. :15:

• klokan.Vendelin.u.D1
          klokan.Vendelin.u.D1, 21.10.19 18:02:33  

Asi by to záleželo na těch, kdo by kandidovali.
          Pokud by to byl Halík, Drahoš, Fischer, Hilšer apod., tak by Zeman nejspíš opět vyhrál, i když třeba jen o prsa nigerijské běžkyně, :15: :15:

• Tanja
            Tanja, 21.10.19 18:07:33  

:1: to by určitě vyhral :1: i o trochu větší prsa :1: ono se to nezdá

Carbon.de.Castel-Jaloux, 21.10.19 22:47:49  

Vyhrál by o pěkný vemena :)

• klokan.Vendelin.u.D1
    klokan.Vendelin.u.D1, 16.10.19 18:51:23  

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/zeman-opet-zamiri-do-stresovicke-nemocnice-40300115

Prezident Zeman má naplánován rekondiční pobyt v Ústřední vojenské nemocnici, který bude zahájen ve čtvrtek odpoledne a nejdéle potrvá do této neděle.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 16.10.19 20:38:06  

Kavárna už hýká a chrochtá :1: :1: :1: :1:

• Tanja
        Tanja, 17.10.19 12:25:53  

Já se jen zeptám,co říkáte Pavlu Novotnému :1: :1: :1:

• klokan.Vendelin.u.D1
          klokan.Vendelin.u.D1, 17.10.19 18:10:51  

jeho tatík, bavič Petr Novotný, ho měl raději vystříknout do kopřiv. A to je asi tak všechno, co bych řekl. :15:

• lomax
          lomax, 17.10.19 21:52:16  

To je ostuda České kultury. :10:

• Tanja
            Tanja, 18.10.19 08:38:47  

Největší blb Česka!Viděli jste ho, v čem předstoupil u soudu? Prostě pako,měli by ho zavřít.Jeho táta byl bavič,ale jiného formátu ( ne,že bych ho brala.Tohle stvoření,co vychoval,je ostuda.

• klokan.Vendelin.u.D1
              klokan.Vendelin.u.D1, 18.10.19 19:41:18  

jeho tatík na něj nikdy nebyl pyšný, co já pamatuju, tak už na Nově v jeho pořadu Novoty z něj byl docela nešťastný...

• Tanja
        Tanja, 18.10.19 08:40:44  

Kavárna na to čekala,až bude moci Zemana sprostě pomlouvat.Tohle by se nemělo dovolit.

• lomax
        lomax, 19.10.19 14:37:41  

Správně ,má o čem psát celý příští měsíc... :15:

• Tanja
          Tanja, 20.10.19 10:25:07  

Ahoj,teď budu budu mísu....aby jsem se trochu vzpamatovala.... pouštím si oba Nedvědy, nevím který je lepší,jestli Honza či František.Tak se tady omlouvám... :9:
          .