Hi-Fi

Otevřená diskuze | Kategorie: Počítače a elektro
TondaSchumacher (2017-11-21 17:44:48)fialovypetr (2017-11-18 04:55:33)cabballero (2017-10-30 20:03:53)beLIEve (2017-10-28 15:17:45)gusty (2017-10-27 17:14:20)pavelse (2017-10-21 16:59:18)metal-warrior (2017-09-04 20:51:37)
Hi-Fi
Založeno: 7. 11. 2016 | Příspěvků: 1 384 | Členů: 7
Správci: cabballero (hlavní)

Patříte mezi ty, kteří si občas udělají čas, naloží se pěkně do křesla před svou aparatůru, vyberou si podle chuti oblíbenou muziku, nastaví tu správnou hlasitost, zavřou oči a vychutnávaj si nejen oblíbený žánr, ale i kvalitní zvuk? Je toto i pro vás dokonalý relax? Přijďte si pokecat o tom, co děláte vy pro potěchu svých uší.

Správce fóra nenese odpovědnost za věrohodnost informací v příspěvcích uživatelů. Pokud činíte něco na základě informací zde sdělených, činíte tak na vlastní riziko.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• TondaSchumacher
    TondaSchumacher, 9.10.17 16:38:35  

https://docs.wixstatic.com/ugd/019254_2137cfec0702445c9212696b7d7a6886.pdf
    Doufám že to půjde otevřít. To je ceník značky Burmester která je z Německa a dělá vše ručně a poctivě. Prý je to maximum co jde na tomto hifi poli získat. Každopádně ceny tomu odpovídají - mazec

• TondaSchumacher
      TondaSchumacher, 9.10.17 16:40:36  

Hoši ale hlavně neblbněte aby jste neskončili v exekuci. :1:
      Ty ceny jsou fakt vysoké a třeba hned ten první zesik je v ceně bytu 2+1 v Ostravě :1:

• cabballero
      cabballero, 9.10.17 19:12:12  

Jasně, dalo by se pochopit, že poctivou ruční práci je třeba ocenit, ale tahle audiotechnika, který se řiká high-end je podle mě slušně předražená a počítá se s tim, že většina lidí, kteří si něco takovýho pořizujou, nejsou ti, kteří by byli upřímně přesvědčeni o dokonalosti zvuku, kterej ten aparát dokáže vykouzlit a byli by ochotni se kvuli tomu zadlužit do konce života, ale je to pro ně taky taková "dizajnovka", kterou si pořídí proto, že nemusí řešit, co kolik stojí... třeba jako ty mobily s nakouslym jabkem v logu - to je taky hlavně na machrování jakože na to mam, ale technicky to neni lepší, než "číňan" za třetinovou cenu :1:
      Ale nechci to zase nějak schazovat, i mezi pracháčema budou lidi, co maj uši na to, aby dokázali ocenit i zvukové kvality těch přístrojů... každopádně ale trvam na tom, že je to předražený. A ta ruční práce - ano, ruční práce může bejt dražší, ale nedá se obecně tvrdit, že ve všech oborech ruční práce znamená automaticky nejvyšší kvalitu. A např. u výroby reprosoustav podle mě nemá cenu nějak extra zdůrazňovat, že jde o ruční práci, podle mě je výroba reprobeden tak nějak vždycky ruční výroba... almary na repro asi žádná mašina sama komplet neskládá a namontovat výhybky a repráky se stejně vždycky musí rukama :6: ?

• TondaSchumacher
        TondaSchumacher, 9.10.17 19:15:48  

Taky si myslím že ruční práce a z kvalitních materiálů by měla být dražší...ale zde je to už moc. Opravdu moc.....

• TondaSchumacher
    TondaSchumacher, 8.10.17 09:48:12  

Zdarec ...tak zesik Pioneer už je nějaký čas doma a s těma Magnatama hraje dokonale!
    Mám nyní funkční tuner SONY a na nic takže bych to chtěl prodat....

• cabballero
      cabballero, 8.10.17 13:37:33  

Nazdar, tak proto jsi nějakej čas nebyl na diskutníkách - ses zaposlouchal do nový "hifiny", užíval sis to a nevěděl, kdy přestat? :1:
      Jasně, moc fantazíruju, takhle to určitě nebylo... já jen, že jsem si nemohl nevšimnout, že sis dal od diskutníků na chvíli voraz, protože tys byl - hned po mně, pochopitelně :1: - nejčastější přispěvatel hifi fóra :6:

• TondaSchumacher
        TondaSchumacher, 8.10.17 13:39:26  

Vtipný a napůl pravdivý příspěvek.... :1:
        Jj chtěl jsme chvilu klid a pak ......
        Nyní to konečně hraje a krásný poslech..... mám toho pionnera co píšu dole na těch magnatech. Napojil jsem na to CD sony co jsem měl... A zůstal mi starší tuner od sonky co byl....ten bych rád prodal

• TondaSchumacher
        TondaSchumacher, 8.10.17 13:41:07  

jo a koupil jsme si nový číslo časopisu stereo-video a tam je ok čtení..... zaujal mne článek o firmě Burmester...vše made in germany, vše ruční práce a malovýroba. Ceny jsou šílené...zesik za milion dvěstě tisíc, Něco za 900 litrů atd... já nevěřil svým očím!!!

• cabballero
          cabballero, 8.10.17 13:52:58  

Já se o hifi a všechno možný kolem toho zajímal kdysi celkem dost, takže mě už takovýhle ceny nepřekvapí :1: ...ale když už, tak bych spíš pochopil dát milión za zesík, než za 2x2,5 metru reprokáblu :1: ...však víš, už jsme tu o tom psali.

• TondaSchumacher
            TondaSchumacher, 8.10.17 13:55:02  

Jj je to mazec.... :8: :1:

• TondaSchumacher
            TondaSchumacher, 8.10.17 14:11:35  

Představ si že bys na polici řekl - shořela mi Fábie a škoda je milion a půl! Policajti by na tebe koukali a ty bys dodal...no já vezl v kufru kámošovi kable na bedny...ty kvalitní :1:

• cabballero
              cabballero, 8.10.17 17:19:37  

:1: Mysleli by si, že jsem sjetej, nebo zralej na Chocholouška. A přidali pokutu za to, že si z orgánů dělam prdel :1:

• gusty
      gusty, 8.10.17 22:55:52  

také mám Pioneer a Magnát

• TondaSchumacher
        TondaSchumacher, 9.10.17 07:35:38  

Tak dej foto a nebo odkaz..... Je těch modelů mnoho :4:

• TondaSchumacher
          TondaSchumacher, 20.10.17 18:00:52  

No a ticho.... :11:
          Cabošu nechceš to celé nechat smazat?
          Jak budu chtít občas radu - máme vzkazník :14:

• cabballero
            cabballero, 21.10.17 20:59:54  

Smazat jakože celý tohle fórum? :1:

• TondaSchumacher
              TondaSchumacher, 22.10.17 08:12:52  

Přesně tak - máme vzkazníky a mejly ne?
              Nebo si myslíš že tu někdo něco napíše? :4: :1:
              Sice je to spíš pokud o vtip, ale jak na to koukám ......není to daleko od pravdy :5:

• cabballero
                cabballero, 24.10.17 21:18:28  

Jo jo, už to neni, co to bejvalo :1: Už ani mně se tu nechce jen tak si plácat játra jako ze začátku, když vim, že na diskutníkách na tohle téma nejsou lidi. A i kdyby byli, stejně by nebylo na každej den nový, nevokoukaný téma k diskuzi. Ale jak se řiká: "Když nejde vo život, jde vo hovno"... zkusil jsem to, nefrčí to, diskutuju o tom jinde, na stránkách, kam chodí hodně fandů do hi-fi :4:

• gusty
          gusty, 24.10.17 22:30:53  

Magnat Vector 207

• TondaSchumacher
    TondaSchumacher, 6.8.17 18:18:15  

https://www.datart.cz/AV-prijimac-PIONEER-SX-20DAB-K.html
    Jaké jsem koupil repro víte (ty Magnat shadow 203 na odkazu dole)
    Nyní k tomu potřebuju receiver.
    Od Vás chci aby jste mi řekli zda např tohle sedne s těma mýma reprákama? Mám v tom už dost hokej.... jak v těch watech tak ohmech. Tady u tohoto modelu navíc píšou že to má USB což nikde nevidím. USB má až model o ligu výše (někde dole jsem dával taky odkaz)
    Mohli by jste mi tedy ještě jednou mrknout na parametry těch Magnatů a pak k tomu přiřadit nějakej receiver který na to suprově sedne pokud budu hrát pouze na 1 pár repro?
    Já se raděj 2x ptám než abych opět něco dojebal ....díky všem :4:

• cabballero
      cabballero, 6.8.17 18:50:34  

Watty v pohodě, s ohmama opět trochu chaos, protože můžu vycházet jen z toho, co v popisu na netu uvede prodejce, ale netřeba z toho dělat detektívku. U resívru jasně píšou výst.impedanci 8 ohmů, ale u reprobeden bohužel uvádí 4 až 8 ohmů.
      Ty máš ty bedny naživo doma, můžeš se podívat, jakou impedanci uvádí vzadu na štítku - normální je u beden údaj buď 8 nebo 4 ohmy (popř. někdy 6 ohmů), ale napsat tam 4 až 8 ohmů.... :8: Takže pokud jsou bedny 8 ohmový, je to v cajku, pokud by byly 4 ohmový, teoreticky by k zesíku s 8 ohmovym výstupem nebyly vhodný, ale v tomhle případě by to průser nebyl - ten resívr je dělanej na 2 páry beden, takže těch 8 ohmů u reprobeden je třeba určitě dodržet v případě, když se k resívru připojí 2 páry reprobeden - ty tam budeš připojovat jen jeden pár, takže bych se nebál ani v případě, že by tvoje bedny měly 4 ohmy... ale spíš doufam, že jsou opravdu 8 ohmový, jen to na netu blbě napsali.

• TondaSchumacher
        TondaSchumacher, 6.8.17 19:08:53  

http://www.imagehosting.cz/?v=dscn60hrh.jpg
        ...
        http://www.imagehosting.cz/?v=dscn60igi.jpg
        ...
        Tak jsem ti to vyfotil abys to viděl.
        Je tam opravdu psaný 4 - 8 ohm

• cabballero
          cabballero, 6.8.17 19:19:41  

No to je pěkný :1: To jsem ještě neviděl, netušim, jak to výrobce myslí... to jakože to mydlí tak, že neví, jestli se jim na konci výroby povede 4 ohmová, nebo 8 ohmová bedna, tak to napíšou na štítek takhle? :1: Ne, to si dělam prdel, ale fakt netušim, proč to píšou takhle. Takže ti k tomu nenapíšu víc, než už jsem psal o kousek vejš :6:

• TondaSchumacher
            TondaSchumacher, 6.8.17 19:24:19  

Jj taky jsem zmaten a proto se zde ptám......
            Já myslím že bude rozdíl zda na to píchneš 1 nebo 2 páry...zda pojedu pouze na A nebo B a nebo na A+B. Možná je to myšleno nějak takto, ale pouze tipuju.....
            hele a watově to sedí ten zesik k těm Magnatům ne? Protože jsem koukal i na jiné modely a tam je např 2x50w...u jinýho zas 2x70w atd
            Já se omlouvám že se ptám jak debil, ale nerad bych koupil drahej krám a pak to oddělal......

• cabballero
              cabballero, 6.8.17 19:32:51  

Teď jsem koukal na netu na obrázek zadní strany toho receiveru https://interlink-static0.tsbohemia.cz/pioneer-sx-20dab-k-image1-big_ies2224376.jpg a tam je to vedle svorek na repráky jasně napsaný, že v případě připojení jen jednoho páru (A NEBO B) lze použít i 4 ohmové reprobedny. Takže je to jasný, když budeš připojovat jen jeden pár, je to v pohodě. A watty jsou taky v pořádku.

• TondaSchumacher
                TondaSchumacher, 6.8.17 19:36:10  

Jj díky - toto jsem chtěl vědět!!!
                ...
                Jinak pokud by někdo našel nějaký ok receiver na ty Magnaty tak sem dejte odkaz.... Ten co se o něm nyní bavíme ale vypadá po všech směrech ok...já jen zda někdo najde něco vhodnějšího že bych mrkl

• cabballero
                  cabballero, 6.8.17 19:40:14  

Až na ten USB - v popisu píšou, že jo, ale já ho jaksi nemůžu najít ani vzadu, ani na přednim panelu :7: takže pokud bys na USB trval, musíš vybrat jinej přístroj.

• TondaSchumacher
                    TondaSchumacher, 6.8.17 19:45:25  

Jj to máš pravdu...Já to už studoval a USB má až model o řadu výše.....cenově stojí okolo 13 až 15 tisíc :4:
                    Takže nechápu proč to tam píšou u tohodle jak to není pravda!

• TondaSchumacher
                    TondaSchumacher, 6.8.17 19:47:11  

U toho dražšího modelu mne krom USB zaujalo i to že to jde ovládat pomocí speciální aplikace kterou si stáhneš na svůj mobil. To je vychytaný a super

https://www.datart.cz/AV-prijimac-PIONEER-SX-N30DAB-K.html

• fialovypetr
      fialovypetr, 7.8.17 08:12:29  

A co na tom recaiveru budeš za dva roky chytat za rádia ??? :4:

• TondaSchumacher
        TondaSchumacher, 7.8.17 08:23:44  

Co to je za otázku?
        Ty co naladím :4:
        Pokud narážíš na to, že se bude vše digitalizovat tak tento stroj už umí přijímat i ty "nové" digi rádia takže ok. Navíc jsem četl že to nebude rozhodně za 2 roky ale za podstatně delší dobu...... takže u tohoto stroje není co řešit.
        Nechápu tedy Tvou otázku - mohl bys ji upřesnit?

• fialovypetr
          fialovypetr, 8.8.17 07:23:08  

Aháááá, tak to máš bezva vychytané...jsi opravdu už jednička, oni neví co bude s TVB2, o rádiích nemluvě, dodnes se nesjednotili, ale ty budeš mít digi rádio...Fajn, máš to promyšlené !! :2:

• TondaSchumacher
            TondaSchumacher, 8.8.17 07:36:45  

Né zas tak to nemám....já se spíš ptám tebe jak jsi to ymslel když ses mne ptal co budu chytat za 2 roky?
            Co bych jako měl chytat? To co nyní naladím např v autě nebo na malým radiobudíku ne? To samý! A kdyby náhodou se už domluvili a nějak to sjednotili tak ten receiver už je připraven i na to digi vysílání. Ale já myslím že to bude přesně jak píšeš Ty a že než něco sjednotí tak já budu starej chlap a tento stroj už taky bude mít své za sebou - takže bych to nějak neřešil..... Bohatě by mi nyní stačil tuner bez toho DAB+ (digi vysílání) ale pokud to bude mít, tak tím líp ne?
            Takže jsem nepochopil tvou otázku kde se ptáš....co na tom budeš za 2 roky chytat?
            Mohl bys mi prosím odpovědět jak jsi to myslel a né jen do mne neustále rejpat a vrtat?
            Cabo, pavel a jiní mi poradili...ty jen rejpeš nic víc :4:

• TondaSchumacher
            TondaSchumacher, 8.8.17 07:39:58  

Mi je úplně šumák jestli se sjednotili nebo ne - ten stroj umí jak klasiku co vysílá dneska tak je nachystaný na to co bude. takže co vlastně řešíš? O co ti jde?

• fialovypetr
              fialovypetr, 8.8.17 07:46:15  

Néééé, už nic ! Dodnes se neví na jaké frekvenci se bude vysílat foone, TV které se dnes prodávají s tzv. BTV2 asi u nás taky budou k ničemu, radiokomunikace neví co mají stavět, ...Asi by bylo nej do roku 2022 se držet jen zaběhnutého.

• TondaSchumacher
                TondaSchumacher, 8.8.17 07:48:56  

Jj souhlas. Však toto umí to zaběhnuté...takže co vlastně řešíme?
                Má to navíc jen DAB+ což je prý budoucí digi rádio.....(v Čechách už jede dneska).
                Spíš mi sem dej odkaz na něco co bys mi poradil ty.... v podobné ceně (plus mínus 2tis) :4:

• TondaSchumacher
                TondaSchumacher, 8.8.17 08:00:33  

Pokud mluvíme o Tv tam je to jiné....jistě máš na mysli DVB T2 Hevc....koupit nyní televizor bez tohodle je blbost. Už se na to začíná najíždět - na TV fóru to se Simonem řešíme furt a on tomu rozumí bo se tím živí :4:
                U rádií to asi bude ještě trvat než něco bude ale koupí toho co píšu nahoře přece nic nepodělám. Umí to jak dnešní tak je to nachystané na to co bude...
                nebo mám jako bedny zabalit a dát na půdu a a do roku 22 nebo 25 hrát na radiobudíku? To snad ne? :8: :7:

• running.simon
                running.simon, 8.8.17 14:20:50  

Ty jsi se asi probudil z dlouhýho zimního spánku, že?
                Meleš totiž technicky úplný kraviny :11:

1) Neexistuje nic jako BTV2. Nechlastej už!
                Pozemské vysílání se nazývá DVB-T!
                V případě nové normy MPEG-4, na kterou se celoevropsky přechází, pak DVB-T2.
                Ten název je zkratkou Digital Broadcasting Network - Terrestrial.
                V první vlně digitalizace se tehdy přecházelo z analogového vysílání TV signálu z pásma Bandů I-III - IV-V na vysílání v normě MPEG-2. Označení této normy pozemského vysílání bylo DVB-T - a její vysílání probíhá dosud už jen v pásmu IV-V, okleštěném o frekvenci 800 MHz, do které bylo tehdy nařízením EU určeno pro vysílání LTE internetu.

2)Jelikož ale nařízením EU vstoupí v r.2021-2022 v platnost i to, že na jejím území musí veškeré TV vysílání opustit i pásmo 700MHz na úkor dalšího obsazení internetovými LTE providery, dochází v současné době k přechodu ve vysílání na normu DVB-T2. V naší republice bylo nařízením vlády pro toto vysílání pak určeno vysílání v kodecu HEVC. Na podzim 2016 toto podepsala vláda a České Radiokomunikace od té doby označují jimi homologovaná zařízení pro příjem v T-2 HEVC kulatou zlatou nálepkou s nápisem "ČRa ověřeno".
                První přechodový multiplex se čtrnácti programy již pokrývá pomalu většinu republiky. Další budou následovat.
                https://www.cra.cz/cra-pokracuji-v-budovani-prechodove-site-dvb-t2

3) To, že satelitní operátoři (Skylink, Digi...) toto rozhodnutí napadli a řeší se to nyní někde, to je věc druhá. V rámci EU zcela určitě se nedá proti tomuto nějak technicky bojovat, zastavit to. V tomto jim jde jen a pouze o peníze.

• running.simon
                running.simon, 8.8.17 14:29:19  

Co se týká digitalizace radiového vysílání a přechod na vysílání DAB+, k tomu jsou relevantní informace zde: http://www.digistranky.cz/digitalni-rozhlasove-vysilani

• running.simon
            running.simon, 8.8.17 14:38:25  

"TVB2" ?? :1: :1: :1:

Twoe, když chceš být za suteréna, nepoužívej už tyhle své ynteligentní termity! :1:

To vysílání se nazývá DVB-T2, tedy Digital Video Broadcasting Network - Terrestrial, verze2, ty matlale

• TondaSchumacher
    TondaSchumacher, 30.7.17 10:22:14  

https://www.czc.cz/pioneer-sx-n30dab-s-stribrna/184206/produkt
    Tak jsme to s ženou projeli a toto zatím vyhrává...má to jak DAB+ tak wifi a i USB vstup..... a ještě to jde ovládat aplikací v mobilu což je třešnička na dortu!!!

• cabballero
      cabballero, 30.7.17 16:51:33  

Tak to je pěkný už od pohledu, vždycky se mi líbily komponenty stříbrný spíš než černý :6: ...skoro bych řekl, že do kuchyně je to škoda :14:

• TondaSchumacher
        TondaSchumacher, 30.7.17 16:58:43  

Jj zrovna řeším zda stříbrnej a nebo černej. Já osobně jsem pro stříbro. Jinak v kuchyni mám vše bílé....Dělají i bílý ale ten nemá všechny tyto funkce (ten odkaz dole)

• TondaSchumacher
          TondaSchumacher, 30.7.17 17:02:12  

sranda je že v kuchyni budu mít toto + ty Magnaty a chci na vánoce kupovat metrovou led TV a v obejváku mám starou TV sony...ještě tu crt velkou bednu. A jako hudbu starej radio budík :1:

• cabballero
          cabballero, 30.7.17 17:02:41  

Ani nevim, jak je to v současnosti s tim digitálnim rádiem ze vzduchu, jak nebo jestli vůbec se u nás možnost přijímat takovym přístrojem dig.rádio využije. Myslim, že už jsme se tu o tom kdysi zmiňovali v debatách o autorádiích, ale už si nepamatuju, k čemu jsme došli :6:

• TondaSchumacher
            TondaSchumacher, 30.7.17 17:21:02  

Pokud jde o auta tak např škoda to dává sériově do aut ....
            U toho co řeším já tak všude to zatím není - nejlíp je na tom Praha a okolí to je jasný ale do 3 let by to mělo bejt všude a kamarád mi poradil že pokud chci kupovat novej zesik za pár litrů a nechci to na 2 až 3 roky tak mám investovat a vzít ten s tím DAB+ ..... umí to i jiné věci navíc krom tohoto......

• TondaSchumacher
        TondaSchumacher, 30.7.17 17:01:03  

Hele vím že jsi to tu už psal ale nechce se mi listovat zpět. Mohl bys mi zopakovat přednášku na téma - jak udělat z videa na youtube něco co narvu na flash disk a pak to prdnu např do toho zesiku (mp3 asi)?
        Vím že se to tu řešilo ale já nějak zapomněl .....dík

• cabballero
          cabballero, 30.7.17 17:11:35  

A tohle si pochopitelně taky nepamatuju :1: Ani nevim, jestli jsem to byl já. Pokud jsem na to téma měl přednášku, tak jsem to nejspíš extra naštudoval na netu, abych konkrétně na tenhle dotaz odpovědět - z fleku to nevim, protože muzika z youtube nebo empétrojka neni to, co bych poslouchal, když mam chuť na muziku, takže ani nepoužívam nějakej ten program na to. Ale určitě jich je víc takovejch, kde se do něj třeba přímo zadá odkaz z youtube a z prográmku rovnou vypadne jen song ve formátu MP3... ale teď fakt nevim, musel bych znova hledat :6:

• TondaSchumacher
            TondaSchumacher, 31.7.17 07:02:20  

Pamatuju že jsi mi to tu sálodlouze a poctivě popsal - já už ale nevím kdy to bylo - leda bych někdy dlouze listoval zpět.

• cabballero
          cabballero, 30.7.17 17:13:15  

...třeba tohle? http://www.youtube-mp3.org/

• pavelse
            pavelse, 31.7.17 18:34:42  

nebo tohle https://www.onlinevideoconverter.com/video-converter
            je to jednoduché - najdi si video na youtube, zkopíruju si tu adresu toho videa např. https://www.youtube.com/watch?v=rqIZKWpWJjc a tuhle adresu vlož do volného řádku z toho odkazu co sem dal Cabballero a zvol CONVERT VIDEO a pak se ti objeví modrý odkaz ke stažení DOWLOAD a uložíš ve kvalitě 128kbps nebo tu adresu vlož do mého odkazu a zvol START - pak to bude chvíli pracovat a objeví se modrý tlačítko DOWNLOAD, na to klikneš a uložíš ve kvalitě 192kbps. Ten můj odkaz dokáže převádět různé audio / video formáty a lze nastavit i vyšší kvalitu než 192 (v MORE SETTINGS).
            No a pak si ty písničky uložíš někam na flešku a když to zesík pobere, tak si to i přehraješ. Jen počítej s tím, že se ti asi stane, že každá skladba bude mít jinou zvukovou hladinu a tak jedna bude potichu a druhá nahlas - leda že by se při konvertování rovnou nastavovala nějaká automatická hlasitost (nemám vyzkoušené), pokud ne, tak bys musel hladinu srovnat třeba v mptrimu.
            Upřímně řečeno, myslím si, že třeba na uložto ty písničky seženeš rovnou v mp3 bez nutnosti konverze.

• TondaSchumacher
              TondaSchumacher, 31.7.17 18:37:29  

díky hoši :4:

• cabballero
              cabballero, 1.8.17 20:25:05  

No jo, na bitrejt jsem vůbec nevzpomněl, je fakt, že 128kbps je naprd, škoda i flešky na to, takže se hodí konvertor, kterej nabídne možnost nastavit lepší hodnotu kbps... ovšem teď jde ještě o to, co za "mp3-kvalitu" se dá z YT vyždímat :6: Já v tom teda moc nejedu, ke kvalitě zvuku z youtube jsem skeptickej, ale přiznávam, že i na youtůbu mě občas zvuk nějakýho videoklipu mile překvapí :1:

• pavelse
                pavelse, 1.8.17 21:41:26  

mám s/k YT stejný postoj i zkušenosti

• TondaSchumacher
                  TondaSchumacher, 2.8.17 07:55:52  

Já v tom zatím taky moc nejedu ale kámoš mi říkal že na youtubku kouká i na videa v rozlišení 4K a to je dost ok. Sice zde se bavíme o zvuku a né o obrazu ale asi ta kvalita jde dost kupředu.......
                  Ono to bude jak s focením mobilem. Kdysi to bylo ostuda a o ničem a dneska jak máš ok mobil tak foto jako víno