Konspirace

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
quashak (2016-12-05 07:22:35)Krysa (2016-12-02 16:29:26)honzadusak (2016-11-29 19:40:16)seth-mluvi (2016-11-28 19:45:56)BaronQ (2016-11-24 19:58:16)
Konspirace
Založeno: 31. 7. 2016 | Příspěvků: 215 | Členů: 5
Správci: seth-mluvi (hlavní)

- Prostor pro konspirační teorie -

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Puss
    Puss, 28.11.16 07:11:06  

https://youtu.be/cmbNtetwCfs
    ----------------------------------
    Zde je zatím nejméně známá ale zato po WTC největší konspirace v dějinách. Je to o ovládnutí celé planety korporacemi. Do Roswellu ani na Area 51 není třeba chodit, konspirace jsou pod nosem ale málokdo je vidí. :8: :6:

• Puss
    Puss, 24.11.16 02:09:02  

http://www.nwoo.org/2016/11/22/neovereny-plan-na-zniceni-nemecka/
    -------------------------------
    :8: :8: :7:

• seth-mluvi
    seth-mluvi, 13.11.16 13:27:16  

A jak se vám líbí nový americký prezident?
    Už jsem měl trochu strach, že zvolí Hillary, která slibovala zrušení stránek s konspirační tematikou a velkou cenzuru internetu...

• BaronQ
      BaronQ, 14.11.16 14:30:16  

Zrušit konspirace by bylo škoda - kdy bychom si ověřovali vlastní soudnost )))) Trump je dobrá změna, jak tvrdí mí přátelé v USA a teprve až teď jde vidět, jak si tzv rádoby demokraté představují demokracii, tedy po svém a "inteligentně nenásilně" to dávají najevo ))) Však uvidíme - ještě se neprojevil. )))

• Puss
    Puss, 31.10.16 15:14:25  

https://c.imedia.cz/click?adurl=https://www.deramax.cz/odpuzovace-skudcu%3Futm_source%3Dseznam%26utm_medium%3Dcpc%26utm_campaign%3Dsklik_ODP_obsahova-ODP_zajmy%26utm_content%3DKvalitni%2Bodpuzovac-plasic&c=RSF6UJIMYQFCIW2HI7UV6BZCARP8WE5SB64WR4U6MSGZNMBAE6ZBUGRZ9NGIZZQGWT5Z4V58DPF4EDDQV6HB86GDBT7QZWG37387CKD8PYQ5J59T9HYS2FYR67ZXVXYTEBATE39EIFCDW9B5G7RYBH8SSHAQIJ78XV5YNXDGYRZXA5VBQV4UAWJWUIRZXDWRCY4APJUEDPPAFHVJWZ9BJ6UTZ78PCVWSQCR94QITBB5BBKEJCY4VBTQJMIBPJEDH9UR5W

• seth-mluvi
      seth-mluvi, 2.11.16 09:27:35  

To je na krysy????..??

• Puss
        Puss, 5.11.16 14:47:38  

Sorry, to smaž, to jsem dal aniž bych si všimnul na špatnou stránku. :1:

• Krysa
          Krysa, 5.11.16 15:50:06  

:14: A já myslela, že to je mířeno na mě.. :1: :1:

• Puss
            Puss, 6.11.16 12:50:58  

No to bych se nikdy neodvážil. Dost máš chudáku kamer v práci, ještě tě plašit jinou elektonikou by mě ani nenapadlo. :4: :6:

• Krysa
              Krysa, 7.11.16 07:57:07  

Mně ty kamery nevadí, já je mám na starost. :15: :15:

• Puss
    Puss, 26.10.16 08:14:39  

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Stiznost-na-Chovance-z-vlastni-strany-Chova-se-pry-jako-komuniste-stoji-v-rozcilenem-dopise-Mame-jej-cely-459979
    ------------------------------------
    A tady máme dalšího konspirátora a dokonce domácího. Ani nemusíme do Area 51. :4: :4: :6:

• Puss
    Puss, 11.10.16 16:03:01  

http://www.hlavnespravy.sk/soros-vyzyva-k-celosvetovemu-povstaniu-proti-putinovi/842807
    ---------------------------------
    Nejsoučasnější konspirátor konspiruje. :6:

• Krysa
      Krysa, 12.10.16 08:54:01  

:1: :1: Už ten první odstavec je zcela nezaujatej a nemanipulativní. :1:

• Puss
        Puss, 12.10.16 09:19:43  

Fakt? A co tě v něm tak zaujalo? :7:
        Jinak si živě dovedu představit jak by kvičeli jewmedia po celý planetě kdyby nějakej ruskej miliardář volal po svržení Obamy. :1: :1:

• Krysa
          Krysa, 12.10.16 09:45:53  

Je prostě.. jak to říct.. debilní. :4:

• Krysa
            Krysa, 12.10.16 09:47:18  

Ale samozřejmě chápu, že "informovaní pozorovatelé dění" jsou z něj nadšení, protože jim dává ten potřebný pocit, že prokoukli svět. :4:

• Puss
              Puss, 12.10.16 10:24:36  

Tvoje dojmologie je sice úchvatná ale ten kvikot si snad taky umíš představit, kdyby něco takového rekl rusák. Že to řekl žiďák, tak je to OK. Desinformátoři už kvičí o asi padesáté nemocnici. Syrie asi měla nejnemocnější národ na světě. A potom kdo konspiruje. :4: :4: :6:

• Krysa
                Krysa, 12.10.16 11:03:40  

Mě připadá zajímavá jedna věc - na jednu stranu tvrdíš, že mainstreemová média (vlastněná velkým židem) nás manipulujou svými články, abychom milovali USA a nenáviděli Rusko. Jakožto člověk hloubající si můžu říct - ano, Puss má třeba pravdu, je vidět, že o věcech přemejšlí a snaží se hledat odpovědi i jinde. Jenže ty to totálně zabiješ tim, že dáváš odkazy na podobný sračky, jako je zrovna nahoře odkazovanej web. Už právě ten první odstavec je evidentní proruská manipulace nejsilnějšího kalibru, takže bych naopak čekala, že ty, jakožto ten hloubající, tohle nikdy nebudeš někomu baštit. A vida, pro tebe je to evidentně podstatnej zdroj tvojí pravdy. Takže sorry, jsi pouze zaslepenej na opačnou stranu, než jsou podle tebe zaslepení všichni ostatní. O konspiracích a manipulaci má smysl diskutovat s někým, kdo je někde mezi, ne s někým, kdo je jasně vyhrocenej.

• Krysa
                  Krysa, 12.10.16 11:04:58  

Jinak řečeno - ty diskutovat nechceš, ty chceš přesvědčovat.

• Puss
                    Puss, 12.10.16 12:14:36  

Já to vidím jinak než to vidíš ty a tak to i podávám. Jak může být nějaká objektivní diskuze o Sorošovi. To je jako kdyby si chtěla objektivně diskutovat o AlCaponovi nebo Eichmanovi či Stalinovi nebo Hitlerovi. Diskutovat se dá pouze o lidech o kterých si člověk neni jist co jsou žač, třeba Clinton-Trump. Ty možná ještě věříš, že takovej Soroš je dobrák, já jsem přesvědčem, že je to hajzl na yxtou.

• Krysa
                    Krysa, 12.10.16 13:00:54  

Já nevim, co si o něm mám myslet, protože informace mám v podstatě jenom ze zdrojů, který považuju za značně přitažený za vlasy (například z hlavnespravy.sk). Podle takových zdrojů si názor dělat nebudu. Ze zdrojů mně blízkých o něm nic nevím, takže si těžko můžu dělat nějakej názor.

• Puss
                    Puss, 12.10.16 14:12:36  

Ty jeho hacknuté mejly ti o něm nic neříkají? :7: :7: Instrukce vládám jak mají přijmout co nejvíc čmoudů? Jak radil Porošovi jak obejít Minské dohody? Chápu, že Lenin nebo Stalin vyzývali dělnickou třídu ke svržení vlád, to byly přeci komouši, židobolševická svoloč a bylo to před stoletím. Ale jak může v dnešní době někdo něco takového k čemu Soroš vyzývá vyzvat a vytrubovat do světa aniž by to v demošce někdo odsoudil? Holt jemu za jeho prachy je konspirování ke svržení jiných vlád povoleno a schváleno. :4: :7: :8:

• Krysa
                    Krysa, 12.10.16 15:15:57  

Sorry, k němu nejsem zrovna schopná nijak argumentovat, protože jsem se o něj nikdy nezajímala. Vím o něm fakt prd.

• seth-mluvi
      seth-mluvi, 12.10.16 08:55:53  

Ještě jsem tam našel toto:
      http://www.hlavnespravy.sk/syria-usa-evakuuju-teroristov-islamskeho-statu-aby-ich-ochranili-pred-rusmi/703416

Píše se tam: "Zatiaľ je známe len to, že Spojené štáty podporujú sýrsku odnož Al-Kajdy – teroristickú skupinu Front al-Nusra. "
      Je to ta organizace, se kterou byl na videu paul valley v odkaze dole...

• Puss
        Puss, 12.10.16 10:26:09  

Dobrej je ten kreslenej fór o přeměně v umírněného islamistu. :1:

• seth-mluvi
          seth-mluvi, 14.10.16 14:50:02  

Ono je to celé hodně vtipné. Amerika podporuje Alkajdu- hm -jakáže to organizace tenkrát nabourala těma letadlama do dvojčat?? :15:

• seth-mluvi
    seth-mluvi, 26.9.16 21:24:33  

https://uloz.to/!ezYKVb47N/zillmer-hans-joachim-evoluce-podvod-stoleti-pdf

• Epirus
    Epirus, 20.9.16 17:29:53  

http://911research.wtc7.net/pentagon/evidence/footage.html
    ..................................................
    https://www.youtube.com/watch?v=hWiusdy1miI
    ---------------------------------
    :8: :8: :8:

• Puss
    Puss, 18.9.16 14:10:48  

http://sip.denik.cz/celebrity/princ-charles-vsechny-sokoval-priznal-ze-nechal-zabit-dianu-20160911.html
    -----------------------------------------
    Všechny okolnosti kolem její smrti byly hned od začátku divné.

• seth-mluvi
    seth-mluvi, 17.9.16 16:49:58  

https://ulozto.cz/live/!SZZfo8eYX/cenzurovane-video-odhalilo-pravdu-paul-vallely-z-americkej-armady-mp4

• seth-mluvi
      seth-mluvi, 19.9.16 10:08:14  

Tady si teda nemyslím, že byla odhalena nějaká velká pravda, ale souvisí to s tématem terorismu.
      Copak dělá americký generálmajor v rozbořeném obsazeném syrském městě oblečený jako zbojník? Je to video, které ukazuje, že byl součástí skupiny, která se pak rozpadla a část se přidala k IS.
      Kdo teda bojuje proti komu? Černobílé to rozhodně není.

• seth-mluvi
    seth-mluvi, 15.9.16 21:22:52  

https://www.youtube.com/watch?v=QmzIVggrSAw&index=4&list=PL8DjJpI8xQgM7wTqmz7NmcHGgOaPhWQYE

• Puss
      Puss, 18.9.16 14:06:27  

Moc dobrý, ani jsem netušil, že ty travezy byly 2x po 4 inch, což je 20cm a to mělo změknout kerosine po hodině a půl tak, že se to zpankejkovalo. :1: :1: tomu věří snad jenom Baron. Aspoň něco pro Krysu, nevím zdali se nepletu ale myslím si, že jí ještě trochu soudnosti v hlavě zbylo. Chudák Baron to nemůže otevřít a i kdyby mohl je to stejně ze žumpy tak by to neotvíral už ze zásady. :4: :6:

• BaronQ
        BaronQ, 18.9.16 17:47:00  

)))) Netahej mě do svých pochybných úvah, pokud nemám možnost posoudit a nevoz svůj omezený intelekt po ostatních. Svobodně se múžeš hrabat ve sračkách - v tom tě nikdo neomezuje, ale buď trochu soudný - zatížili to alespoň nějakou stovkou tun a vytvořili komínový efekt při hoření kerosinu? Tím se zabývej a neber si už nikoho do huby. Je to jasné? )))

• Puss
          Puss, 18.9.16 18:18:46  

Někdo jako ty, hlavně s inteligencí komínového efektu mě nebude rozkazovat co mám nebo nemám brát do huby. Je to jasné?

• BaronQ
            BaronQ, 18.9.16 18:44:27  

Opakuji, nikoho si neber do huby, tak jako tebe si nikdo nebere ve vlastních úvahách. Pokud v tom stále nemáš jasno, seznam se s pravidly DF, kromě toho, že jsi se zavázal vlastním slibem, který je jaksi nad rámec tvého chápání. Tečka.

• Puss
              Puss, 18.9.16 20:05:29  

Od někoho jako ty, žádné rozkazy nepřijímám. Tečka.

• BaronQ
                BaronQ, 18.9.16 20:36:16  

Nepřijímej - k tomu tě nikdo nenutí, ale drž slib a pravidla DF. Doufám, že už jsi tomu plně porozumněl.

• Krysa
            Krysa, 19.9.16 10:06:31  

Něco o blbý hlavě klidně zkoušej u mě, tam máš zřejmě občas i pravdu, ale napsat to o BaronQ už mi přijde dost přes míru. To spíš děláš blba sám ze sebe..

• Puss
              Puss, 19.9.16 16:09:37  

Ty jseš akorát nedůvěřivá a podezíravá ikdyž většinou ne tam kde bys měla být. On píše rádoby zasvěcené a odborné litanie o ničem. Ale i to je umění. :4: :6:

• Puss
    Puss, 10.9.16 17:58:35  

https://www.youtube.com/watch?v=yBRe5JLWTaw
    ---------------------------------------
    Nevím co bych dodal, jenom to, že to už tvrdím roky a jsem považován za "konspiratistu". Konspirovat můžou pouze vlády, to zatím nikoho nenapadlo. Doporučuji si to nahrát, protože to co nejdřív zmizí. :4: :6:

• BaronQ
      BaronQ, 10.9.16 18:23:21  

Nedodávajte nic - zmizet nemůže, protože pokud se jedná YouTube, kraviny a reklamní práce na superstřižnách v trikovém software se nechávají - ))) Bohužel, nemůžu si dovolit klikat na odkazy, tak popište, vo co tam jde ))))

• Puss
        Puss, 10.9.16 19:42:51  

Je to debata o WTC.....skoro dvě hodiny, co slovo to důkaz o všech těch oficiálních lžích, škoda, že si to nemůžete zkouknout. :9: .....a hlavně to doporučuju Kryse. :4:

• BaronQ
          BaronQ, 10.9.16 20:27:55  

Tak o tom se dá skutečně diskutovat dlouze a v podstatě o ničem, ale našťestí v tom mám jasno jak z fyzikálních, tak i skutkových hledisek )))

• Puss
            Puss, 11.9.16 11:30:45  

Tak to gratuluji, jak po fyzikální tak po skutkové stránce. Btw, co to máš za net, že nemůžeš otevírat odkazy? Kde to vlastně žiješ? :7:

• BaronQ
              BaronQ, 11.9.16 23:17:08  

hóóódně daleko na to, aby mě tento CZ server několikrát nepustil připojit jen proto, že u nás je jiný čas a odkazy na CZ serveru, to už je přímo sázka do loterie do soutěže výpadku, který už nemusím opravit. Co se týka YouTube, kromě zmíněného, je to žumpa, ze které se musí vybírat obezřetně, protože hrozí zašpinění sračkami a proto to tam také zůstává, neb kdyby bylo skutečně něco relevantního, bude to zablokováno a kdyby jste měli elementární IT znalosti, stáhnete si soubor a rozkucháte ho - nejen že zjistíte výrobce klipu, ale i verzi trikového software včetně všech úprav, časů, datumů a při troše štěstí i adresářovou strukturu uploadera včetně názvů souborů atd.

• Puss
                Puss, 14.9.16 12:17:22  

Nemůžeš žít dál než 12 časových pásem a to není žádný problém. Byl jsem v jungli kde byl bídný signál a připojil jsem se taky, tak co jsou to za pohádky? Horší to bylo s mobilem, proto jsem si kupil s klávesnicí a posílali jsme si SMS.

• BaronQ
                  BaronQ, 14.9.16 14:37:31  

No a já jsem právě přes ten mobil na sat terminálu bgan lan inmarsat s rychlostí asi 6Mb, takže až budeš mít příště nutkání bavit se takovým tónem v osobní záležitosti, mimo předmět diskuse o konspiracích, kde je povoleno vše, zkus se raději zeptat - i přes anonymitu je možné presentovat slušné vychování. Se satelity alá internet jsem už laboroval v minulém století, kdy existoval jen downlink, ale tu dobu si nemůžeš pamatovat. )))

• Puss
                    Puss, 14.9.16 16:10:55  

S někým kdo neotvírá či nemůže otvírat odkazy nemám potřebu se bavit či diskutovat. Miliardy lidí si to nemyslí ale pro tebe je YT žumpa takže to stejně nemá cenu. :6:

• BaronQ
                    BaronQ, 15.9.16 19:16:27  

Existují i taková fóra, kde se lidé navzájem trumfují videy z YouTube a v podstatě tímto si cosi suplují. DF je především o diskusi a ta plyne z vlastních myšlenek. YouTube je žumpa, ze které je nutno vybírat velmi obezřetně a přímo pod videem je prostor pro diskusi. Mám na mysli ta videa, která dělají reklamu trikovému software a konspiračním nesmyslům - to je ta žumpa, která zůstává a v případné uploadovaní něčeho zásadního, je v lepším případé blokováno v několika zemích, tak jak se stalo i mě, nebo je vymazáno. Že nemáš potŕebu s někým diskutovat, kdo neotevírá odkazy na YouTube, je jen trapnou výmluvou - takových, kdo neotevírají odkazy, je nás více a není to jen z bezpečnostních důvodů nebo nestabilního připojení, ale i proto, že se nacházíme především na serveru diskusního fóra. Jinak to respektuji a doufám že dodržíš slib alá z nouze ctnost )))

• seth-mluvi
                    seth-mluvi, 19.9.16 09:32:21  

Ono se hlavně dá kolem té žumpy diskutovat mnohem líp.
                    Když je tam debata s očitým svědkem, jak po nárazu něco bouchlo pod zemí(?) a potom se vysypaly ve spodním patře všechny okna, mluvi tam profík o tom jak odpaluje baráky, ukazuje to na nosníku, potom jsou vidět záběry na trosky a mezi nima ty nosníky jak řízlý laserem úplně stejně jak otom mluvil, pak je to strašně dlouhý.
                    No a ty na to napíšeš, že baráky se odstřelují odspodu, což je pravda pouze částečná, protože se odpálí základy a potom se boří od zvrchu a dovnitř. Ale když se na to podíváš, tak zjistíš jak to je během dvou minut a nemusím tady psát elaborát.. zbytečně, protože odpověď bude je to blbost.

• Puss
                    Puss, 19.9.16 16:23:12  

No jo, když si někdo tu žumpu neotevře tak se to potom svádí na komínovej efekt, z toho se budu chechtat ještě dlouho. V Madridu hořel mrakodrap 22 hodin a skelet stál, to samý na Thaiwanu. Vždyť ono tam ani pořádně nehořelo což naznačuje barva kouře. 90% kerosinu shořelo při výbuchu, potom hořeli židle, koberce, nábytek a cokoliv hořlavýho, jenže to nikdy nemohlo vytvořit takovej žár aby to "naměklo" ty traverzy jak tvrdí pankejkisti. Na tom jednom snímku je vidět jejich tlouštka, to jsem předtím neviděl, já myslel, že byly tak poloviční. Taky jsem netušil, že měli protipožární asbestovej nátěr. Průser je v tom, že když si konspirátoři těhle věcí dovolí tohle, co bude příště? :7: :8:

• seth-mluvi
                    seth-mluvi, 19.9.16 19:28:54  

Myslím, že můžeme být v klidu, český pilot do žádnýho mrakodrapu nenarazí. Ropy máme totiž velmi málo..
                    :15:

• BaronQ
                    BaronQ, 19.9.16 23:30:16  

Je to marný ))) Jediný pozitivní efekt konspirátorů - nedouků z youtube a jejich věrných omezených diváků s iq tykve vidím v tom, že systematicky nabourávají dokonaný záměr teroristů a vlastní americká vykonstruovaná jakoby "vina" se lépe vsákne (drtivá většina konspirátoru jsou US občané), než přiznání z důsledku terorismu, z kterého by ideologicky a protiamericky profitoval muslimský svět. S tichou podporou je toto ponecháno konspiracím, stejně jako UFO dezinformace a smrticí paprsky v době studené války, na kterých finančně krvácela protistrana v rámci svých nikam-nevedoucích výzkumů. Jde tedy o to, že i konspirace mohou mít jakýsi pozitivní vliv v rámci dezinformační války, ale ty musí tvořit inteligenti, nikoliv blbci s fatálně chybnými představami, kteří celé věci škodí nedomyslením fyzikálních principů ))))

• seth-mluvi
                    seth-mluvi, 20.9.16 07:21:39  

Mně zas proameričtí přisluhovači připomínají komunistické kádrováky, kteří taky určovali, co si mají lidé myslet a co ne. Pouze bylo zamněněno SSSR za USA.

• Puss
                    Puss, 20.9.16 10:04:52  

Přesně. Mainstream tu neni od informování, snad kromě počasí ale o utváření názoru co si stádo má myslet. Kdokoliv vybočí je okamžitě onálepkován a to je ten nejjemnější případ.
                    Po Hirošimě Pentagon tvrdil, že něco jako radiace NEEXISUJE, že je to japonská propaganda a pomsta za svržení bomby. Když se to jedním nezávislým australským novinářem kterému se podařilo se dostat do Hirošimi propálilo a bylo to zveřejněno v anglických novinách, tak McArthur se mohl vzteky posrat a do Japonska poslal svojeho novináře který opapouškoval jemu předložený pentagonský raport o japonské lži. Dokonce za tu lež mu byly udělena Pulitzerova cena. Tak takhle se asi dá věřit meanstreamu. Kéž by to byl pouze ojedinělý případ. :8: :8:

• seth-mluvi
                    seth-mluvi, 20.9.16 10:50:05  

Tak to mě akorát utvrzuje o tom, co si už delší dobu myslím - nějaký čas sleduju "flat earth" a myslím, že je to uměle vytvořená konspirace na zesměšnění všech konspiratistů. Taky se tam mluví o tom, že atomová bomba je podvod. Aspoň vím, kde ta myšlenka vznikla..

• BaronQ
                    BaronQ, 20.9.16 20:07:14  

Society flat to vypustila v rámci testu blbosti populace a v podstatě to bylo oprášeno už ve třetí vlně. Co se týče američanů - to jsou jen lépe oblečení rusási a proamerický přisluhovač je i každý ten, kdo si koupí americké tričko nebo hltá americké škváry. Objektivní pozorovatel si dělá sám úsudek bez ohledu na to, co si myslí rusáci nebo Američané nebo kdo či co se jim snaží podsunout v rámci bolševická či americká propagandy a ruku na srdce, v CZ převládá právě ta bolševická a putinovská, čili značně omezená a rusofilsky laděná. Věda nestraní a dává zapravdu tam, kde se potvrdilo empirickým zjiŠtěním.

• Krysa
                    Krysa, 21.9.16 10:17:02  

Test blbosti populace.. letos na Apríla se na stránkách firmy, co má na starost nábor pilotů, objevil luxusní inzerát, že hledají nové piloty pro vypouštění chemtrails. Bylo to fakt srandovní, dokonce tam byla i možnost komunikovat s UFO a další. Tak jsem to poslala holce, co pořád o chemtrails mluví, aby se zasmála a ona mi na to odpověděla, že to je teda hustý, že to přiznávají takhle veřejně.. :1: :1: :1:

• BaronQ
                    BaronQ, 21.9.16 18:40:28  

Pěkná recese pro nábor pilotů. Měsíčně rekreačně strávím za kniplem cca 4 letové hodiny a co bych za to dal, kdybych měl moźnost setkání s fantastickým UFO - netrvám ani na tvaru talíře z kredence, prostě jakéhokoliv ))) Chemtrails už je trochu moc - zakázat fyziku kondenzačních stop nejde, takže i 21 století se ponese v duchu této demagogie. )))

• Krysa
          Krysa, 12.9.16 08:03:22  

Já vidím tu pravdu tak někde uprostřed. Už jsem měla léta času si o tom pročíst a vidět hafo. Vzhledem k tomu, že jsem žila se stavařem, tak některý ty konspirační teorie o pádu budov jsme spíš doprovodili úsměvem, ale jinak si nedělám iluze.

• BaronQ
            BaronQ, 13.9.16 01:12:53  

Viděl jsem přímý přenos a nevšiml jsem si, že byl odstřel prováděn od spodu, jak je zvykem při demolicích a dokonce ani v patrech, kde narazilo letadlo a začal hořet kerosin. Dokonce jsem si ani nevšiml, že byl proveden konspirační odstřel tohoto patra a jak dlouho že to trvalo? Cca 70 minut nebo 90 minut či tři hodiny? Než to zmíněné patro konspirativně "odpálili" a přesně v místě nárazu? K smíchu. Turistické kamery zaznamenaly letadla (jedno svůj cíl nenašlo) a teroristé byli jmenovitě dohledáni včetně motivu. Proč se tedy nechávají konspirace bez jakékoliv piety, když např. popírání holocaustu je trestné? Na to je velmi jednoduché vysvětlení - v muslimském světě každoročně oslavují své hrdiny a toto je třeba nějak nabourat a znedůvěryhodnit jejich krvavý čin ve jménu svaté války, tudíž jako v každé válce se nechává dezinformacím prostor a jsou živeny inteligentními lidmi, kteří samozřezřejmě nevěří tomu, co se zde objevuje, ale pomalu se v muslimském světě objevuje názor, že technická vyspělost USA je na takové úrovni, že si dovolí vyvolat konflikt destrukcí svého a obětovat několik tisíc lidí, a co je nejdůležitější, zalepit huby všem pomahačům, což je sice nemožné, ale ať a proto je neradno si s USA zahrávat, protože oni nikdy neprohrají. Za další generaci už to bude tak zakořeněné, že muslimové ztratí džihádský vzor a američané ztrátu překousli právě tím, že bylo do světa díky méně inteligentním konspirátorům rozneseno, že v podstatě USA nic neprohrálo ))) Takže konspirujte (vy ne samozřejmě) ))))

• seth-mluvi
      seth-mluvi, 10.9.16 22:21:03  

Je to fakt zajímavý, dodíval jsem se do konce.
      Na konec říkají - divný je ten, kdo věří oficiální verzi.
      :1: :1: :1:

• Puss
        Puss, 11.9.16 11:28:50  

Tomu věří jenom ti slaběj mozkově výkonní. Oficiální "vysvětlení", tedy palčinková teorie ke které dospěli na zakázku je ta největší konspirace našeho století.(zatím) O WTC 7 kterou taky zdemolovali se v tom raportu nemluví vůbec, asi proto, že celé patro tam měl Pentagon a CIA a den předtím Rumsfeld prohlásil, že chybí nějakej trilion doláčů. Všechny dokumenty pro dohledání těch peněz byly jakoby náhodu ve WTC7. Z 86ti zabavených videonahrávek z benzínek a obchodů kolem Pentagonu zveřejnili jeden asi čtyřsekundovej mazanec. Škoda, rád bych se podíval jak se Boeing vejde do díry 4x4 metry.:4: :4: :4: :6:

• seth-mluvi
          seth-mluvi, 11.9.16 21:00:42  

Mě zas rozesmálo, že moderátorka BBC informuje o pádu třetího mrakodrapu a ten je vidět za ní na záběru.
          Je fakt, že když za dvacet minut fakt spadl i když do něj žádné letadlo nenarazilo, tak to zas tak humorný asi nebylo..

• Puss
            Puss, 11.9.16 22:23:05  

Na jednom z desítek kanálů co to přímo vysílali byl rozhovor s jedním z velitelů týmů hasičů. Nejvíc čemu se všichny hasiči divili kde jsou trosky z tak obrovských budov. Všechen beton nějak záhadně zhořel na prach. Ale lehce očouzenej pas jednoho z únosců jménem Satan Suaqvami se jen tak náhodou našel. Taktéž se později zjistilo, že 9 z 19 údajných únosců je živo a zdrávo. Potom se to už nesmělo vysílat.:4: :6:

• BaronQ
              BaronQ, 11.9.16 23:33:03  

Nebude to tím, že v podstatě jsou všechny budovy duté a díky sádrokartonovým vnitřním příčkám lze zanedbat i vnitřní nosnou betonovou konstrukci, ve kterých se nacházejí i výtahy (rovněž dutina) a je možné vycházet z obsahu obdélníka jedné strany budovy s=(a*b)x4 o tloušťce 1m, tedy trosky, i včetně těch slisovaných pod zemí jsou v podstatě promítnutím oněch obdélníku o nějaké tloušťce a skutečně jich není moc. Mrakodrapy jsou v podstatě tak lehké, že pod střechou mohou být vodní nádrže, které se svou potenciální energií něco zajišťují (používají se i kyvadla) zvláště v případech hurikánů nebo zemětřesení, protože by takové budovy spadly. Těžký vršek byl rovněž příčinou, že lehčí patra byla lisována kolmo dolů do po nějaké době - slyšel jsem kravinózní úváhy blbečků, že mrakodrap měl spadnout nabok, když ze strany narazilo letadlo )))) Prostě sranda poslouchat ty se sníženým intelektem ))))

• Puss
                Puss, 12.9.16 09:12:10  

Díky za hezkou litánii o ničem. :4: :6:

• BaronQ
                  BaronQ, 13.9.16 00:44:26  

Jde o přece o ty trosky a těch skutečně nebylo moc, protože budovy jsou duté, takže to nebylo o ničem. Je možné vypočítat kubíky a kolik nákladních aut bylo potřeba a to se shoduje. Aby se dalo konspirovat, chce to mít nějaké znalosti, protože takto je to k smíchu )))) Myslím tím ty hasiče, nikoliv nikoho ze zdejších )))

• seth-mluvi
                    seth-mluvi, 13.9.16 20:32:30  

Ja si myslím teda, že tu budovu snad drží pohromadě ocelové nosníky a ne beton..
                    Na tom videu ten novinář mluví o tom, že se v původním odborném posudku uvádí, že maximální teplota, která mohla působit na nosnou konstrukci byla 250°C.

• BaronQ
                    BaronQ, 14.9.16 03:11:21  

Beton, respektive železobeton je jen jakousi páteří, ve které fungují výtahy a další.

• seth-mluvi
                    seth-mluvi, 14.9.16 08:36:32  

Výtah nepotřebuje železobetonovou šachtu, ten jezdí aji v syporexu. Toto teda vím, protože jsem namontoval desítky výtahů..
                    Měla tam být zkroucená ocelovka, ale nosníky byly přepálený. Hlavně ten barák neměl vůbec spadnout, pri takové havárii, to se nikdy nestalo. Třetí barák o kterém se nemluví měl jen lokální požár a spadl taky... jako při požáru padají mrakodrapy?

• BaronQ
                    BaronQ, 14.9.16 09:16:05  

Podlahy byly vyplněné betonem a černobílé foto z doby stavby zobrazuje bednění v centrální části. Třetí barák spadl, protože jeho roh uvalil padající mrakodrap a statika s tím jaksi nepočítala v tehdejších dobách stavby, ale to se jaksi v konspiracích vynechává, aby to nenarušilo fantastické myšlenky spiknutí )))) Mrakodrap skutečně neměl spadnout po nárazu letadla a taky nespadl - díval jsem se v inkriminované době na přímý přenos z BBC a kvůli tomu jsme ten den nedělali. První mrakodrap spadl až po hodině, druhý až za necelé dvě. Mrakodrapy to tedy ustály - ustály náraz letadla bez diskusí, ale hořící kerosin dokáže vyvinout téměř 1800 stupňů ve trysce, kde se musí jeho teplota snižovat přiškrcením vzduchu na 800 stupňů, tedy taková teplota a i nižší stačila na změknutí zatížených nostníků a ze stejné příčiny padají i hořící železné haly napěchované dřevem a hadrami s daleko nižší teplotou. Hodinové až dvouhodinové hoření už účinek má a kdyby teroristé narazili o něco výše, tolik nezatížená konstrukce by snad vydržela i s jejími, doruda rozžhavenými nosníky. Pro mě je celá věc naprosto jasná a nejsem nakloněn jakékoliv konspiraci v této souvislosti, jakož i jiné, které, mimochodem, byly dávno úspěšně vyvráceny, což není populární. Ze stejných příčin odmítám konspiraci, že Nixon byl mimozemský klon, že Philadelphia se propadla do minulosti nebo že se Regan každou noc proměňoval ve vlkodlaka )))

• Krysa
                    Krysa, 14.9.16 09:17:55  

Já jsem podobný zdůvodnění, jako jsi teď napsal, četla už xkrát, a stejně pořád znova a znova další vytahují původní námitky. Nemá to smysl. :1:

• seth-mluvi
                    seth-mluvi, 14.9.16 09:26:41  

Chápu, že můžou být napálený nosníky v jednom patře nebo ve víc patrech, pak to ale spadne na stranu, ale proč teda přehořely všechny zaráz..
                    Nechápu jak dva opodál stojící mrakodrapy můžou urazit kus třetího, když se zřítily do základů?

• BaronQ
                    BaronQ, 14.9.16 09:32:22  

To Krysa - Samozřejmě. Kdyby president dal prohlášení, že bubáci v letadlech byli jejich lidé a že nainstalovali žáruodolné výbušniny přesně do inkriminovaných pater a že unesení lidé žijí na havajských ostrovech a že demolicí se měl od pojišťovny vytřískat kapitál na stavbu nové budovy, pak by se konspirovalo s muslimy a jejich džihádem - to je mi naprosto jasné )))) Ovšem, znám pár lidí, kteří v době incidentu byli skálopevně přesvědčeni o spiknutí a postupem doby, kdy si to nechávali pořádně projít hlavou a zohlednili i to, že neviděli přímý přenos (věřili, že barák spadl ihned a protože nespadl po směru letu letadla, odvodili si ten nesmysl řízené demolice)))), dnes by konspirátory mlátil po hlavě vším, co by mu přišlo pod ruku a velmi se stydí za svůj fanatismus z dřívějších dob )))), takže občas je dobré připomenout fakta )))

• BaronQ
                    BaronQ, 14.9.16 09:48:57  

seth- to je právě ta chyba, že jste neviděl přímý přenos ale už jen jakýsi výcuc z komerčních stanic, které nezajímal žádný elaborát - buď z piety, nebo prostě že by se to neprodalo. Za prvé, nejde o propálení nosníků - pokud by jste byl strojař nebo metalurg, určitě by jste něco věděl o mezní pevnosti za teplotách - proto uvádím jejich změknutí a jeho nosnosti toho všeho nad ním a nebylo to jen pár tun, které se ani nesnaží nasimulovat v konspirátorských filmových studiích. Za další, jedna věž, respektive její vršek nepadal přesně "základnou" dolů, ale našikmo, tj na tu stranu, kde změkly nosníky jako první pod únosnou mez, tedy nespadlo to do půdorysu, ale částečně i ven a poškodilo to roh budovy, která se z toho poroučela k zemi. Je pravdou, že právě tu třetí budovu v přímém přenosu nedali - přímý přenos se konal z vrtulníku a ze vzdálené vyšší budovy, takže nešlo dohlédnout někde dolů do toho prachu. PS ty záběry z přímého přenosu už nikdy neuvidíme z piety, protože lidé lezli do oken a na římsy a dokonce i mezi podélné členění, mávali na vrtulník, někteří to vzdali a vyskočili, jiní z nesnesitelného žáru atd.

• Krysa
          Krysa, 12.9.16 08:05:53  

Já jsem si vždycky pokládala otázku, co může někdo chtít od kamer, který z principu (benzinky, obchody) směřují maximálně na chodník před danou stavbu.

• Puss
            Puss, 12.9.16 09:10:14  

Fakt? Všech 86? Tak ať ty záznamy ukážou a zavřou konspiratistům hubu. Ukázali jeden 3.36sekund dlouhý mazanec s jedním vymazaným(prý poškozeným okýnkem) :1: :1: :1: Jseš fakt tak hloupá, že kdyby na nich nic nebylo tak je neukážou a že kdyby tam ten Boeing byl v celé kráse s roztaženými křídly jak seká lampy tak to nebudou vytrubovat do světa jako největší důkaz? Už by s tech natištěnejch posters byl milionovej byznys. :6:

• Krysa
              Krysa, 12.9.16 09:53:48  

Ukázat záběry ze všech kamer v okolí - a komu a proč? To je snad materiál pro vyšetřovatele. Proč by měl někdo věnovat kapacity, čas, peníze na to, aby vyvracel všechny možný námitky, který se objevujou (vždycky a při všem)? Tohle se nikdy nedělá, nikdy dělat nebude, a díky tomu jsou pak odpůrci všechno na vlně, protože mají pocit, že se jim to úmyslně tají. :8: Jak jsem psala nahoře, rozhodně si nedělám iluze, že se skutečnost patřičně nepřibarvila a neupravila, aby to posloužilo pro jistý účely, nicméně dost teorií je opravdu až komických.

• Puss
                Puss, 12.9.16 11:00:02  

Kryso. Je to událost která ovlivnila celej svět a veřejnost má právo vědět pravdu a ne aby si ji schovávala spiklenecká elita pro sebe. Kdyby to bylo všechno kosher tak s tím nebudou dělat takový tajnosti, což říká moje logika, krysy mají asi logiku jinou. ale věř si tomu co ti bylo do hlavy nalito aniž bys o tom přemýšlela, to je tvoje volba. :4: :4: :6:

• Krysa
                  Krysa, 12.9.16 13:02:28  

Snažím se nevěřit tomu, co mi do hlavy leje jak jedna, tak druhá strana. :4:

• seth-mluvi
                    seth-mluvi, 12.9.16 18:09:12  

Akorát že jedna strana má zastoupení tak 1% a druhá strana tak 99%.

• Puss
                    Puss, 14.9.16 12:03:30  

Na to už odpověď nemá. A všechny kamery zřejmě jsou namířeny max metr před vchod, proto je všechny zabavili. :1: :1: :1:

• Krysa
                    Krysa, 14.9.16 12:43:07  

Padla nějaká otázka, abych na ní měla mít odpověď? :7:

• Puss
                    Puss, 14.9.16 17:03:42  

Padá teď a opakuji ji po lopatě kromě toho co konstatuje Seth. Proč by to mělo být komické ukázat národu, tady máte záběry jak Boeing narazil do Pentagonu.....opravdu silvestrovská estráda a obroské náklady za milardy dolarů z peněz daňových poplatníků. Kryso jsi někdy fakt k smíchu. A ty si myslíš, že na těch všech 86 záběrech je vidět jenom pokladní a metr chodníku před obchodem? :1: :1: :1: :1: :1: :1: Je to asi jako ze zvěřejněním nahrávky z Kyjevské věže. Tam by jasně vyšlo najevo jak to vlastně bylo, jenže to se do kšeftu nehodí. Když umřel Nikola Tesla tak za hodinu tam byla FBI a odvezli dva náklaďáky dokumentace. Když se lidé ptali co tam bylo tak odpověď byla, že nic co by stálo za zveřejnění. :1: :1: :1: :1: Takhle se chovají všichni co nemají co utajovat. :1: :1:

• Krysa
                    Krysa, 15.9.16 13:35:31  

Máme v práci spoustu kamer, ani jedna není ani náhodou natočená tak, aby zabrala i nízko letící letadlo. Míří opravdu dolů, na vchody, na parkovací plochu (směrem dolů ze sloupu). Nevidim důvod, proč by někde měl svojí průmyslovou kameru namířenou na nebo dokonce nad horizont.. Ale asi jsme prostě divní. Padající nebo nízko letící letadlo by možná bylo zachycený někde v nějakým odrazu třeba na autě. Ale když myslíš, přít se nebudu.

• BaronQ
                    BaronQ, 15.9.16 19:35:54  

To Krysa - máš recht, ale jednu kameru mám, co mi čumí do nebe, ale je na teleskopu a sleduje dráhu Měsíce, takže jej mám pěkně na monitoru s HD rozlišením )))) Samozřejmě, že kamery monitorují vchody, obvodové zdi atd., popřípadě parkoviště - je to logické. Stejně tak je logické, že Westinghouse nechal odvézt všechny věci z hotelového pokoje, který platil Teslovi a žádné zázračné technologie, kromě firemní dokumentace plánů a patentových přihlášek, které se musely zaplatit a byly pod hlavičkou Westinghouse, oblečení a kovový šrot, nebylo tam nic.

• Puss
                    Puss, 18.9.16 13:59:48  

Máte jich v práci 86? :8:

• Krysa
                    Krysa, 19.9.16 10:07:38  

Myslíš, že jejich počet mění nějak jejich smysl? :1:

• Puss
                    Puss, 19.9.16 22:53:59  

Jasně, že mění. V práci je máte nejspíš kvůli špiclování jestli makáte nebo ne a kvůli bezpečnosti. U benzínek a shopů v US jsou VŽDYCKY parkoviště na které jsou namířeny taky. Ta kamera zabere i kiláky do dálky takže by tak nejmíň 10%z nich nějaký letadlo nafilmovalo nebo třeba i přímo náraz. To taky byl důvod proč ty kazety FBI zabavila.

• BaronQ
              BaronQ, 13.9.16 01:32:17  

Vypadá to, že chcete jen věřit, nikoliv ověřovat. Jednak, zaplácnout hubu konspirátorům se asi nikdo snažit nebude - má to jeden cíl a zajímavé, že se podařilo zaplácnout hubu všem účastníkům spiknutí )))) No comment. Bezpečnostní kamery tehdy fungovaly s nějakými 6-9 snímky za sec., ty lepší až 16 a je vůbec s podivem, že vyklesávající letadlo, jehož rychlost roste s každým metrem sestoupané výšky, je vůbec zaznamenané jako šmouha, čili i to je náhoda, že se zrovna trefilo do expozice. Pokud by jste hledal a ne jen věřil internetovým článkům, jistě by jste si vypočítal i kinetickou energii, která se podílela na destrukci samotného draku - v podstatě se vypařilo (to je středoškolská matematika) a kromě toho, odkdy rakety mají podvozek )))) Konspirátoři mi nevadí, vadí mi pouze jejich omezený potenciál, s kterým sebevědomě vystupují ))))