Pokémon Go

Otevřená diskuze | Kategorie: Počítačové a mobilní hry
MOSTecak (2016-12-08 05:09:32)V.Ivuska (2016-11-26 00:33:46)talk (2016-11-25 19:54:44)
Pokémon Go
Založeno: 16. 7. 2016 | Příspěvků: 140 | Členů: 3
Správci: talk (hlavní)

Diskuze a hra tohoto fenoménu!

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• talk
    talk, 5.11.16 19:33:02  

Jak to jde? Brzy zima, Vanoce. Jakej mas lvl a kolik pokemonu, uz delas souboje?

• V.Ivuska
      V.Ivuska, 18.11.16 11:07:37  

Ahojky Talk, už mám 22 level, zjistila jsem, že to lidi v našem městě přestávají hrát.. páč jsem už dlouho na 3ch stadionech :1: aspoň se mi sypou poke peníze :2: přitom Niantic dělá samé novinky pro lepší chytání a odměňování :2: takže jsem spokojená :1:

• talk
        talk, 18.11.16 11:19:40  

To je pekny. No, zrejme po uvodnim boomu uz to hrajou jenom skalni priznivci. :4: Ja ted taky nic nehraju, krome farmareni na mobilu. Navic me blbne net I na novy sim s balickem volneho netu. Protoze prekonfigurovaly sit netu a my jsme tu zarostly, takze to tu bezi tak na pul. Aspon se tesim na Vanoce.

• V.Ivuska
          V.Ivuska, 23.11.16 14:21:04  

nezačneš to hrát taky? :1:

• talk
            talk, 23.11.16 14:29:20  

Prave kvuli tomu padajicimu netu nemuzu. Tady je oblast, kde je to slaby.
            Navic kdyz si koupim mobil s novejsim androidem, tak prijdu o farmu.
            Takze asi ne, navic nemam na mobil s lepsi baterkou. Takze by me to vydrzelo hodinu, dve. Powerbanka taky neco stoji, ale to je lepsi mobil s dobrou baterkou. :4:

• V.Ivuska
              V.Ivuska, 23.11.16 16:31:01  

jj, je to žrout peněz i času jako každá hra :1:

• talk
                talk, 23.11.16 16:54:59  

No Jo no, kde jsou ty casy, co byly chipovany playstationy a vypalovany hry. :1: :4:

• V.Ivuska
                  V.Ivuska, 24.11.16 08:53:48  

playstation jsem neměla, ale když jsme měly počítač tak mi brácha do něj stahoval hry.. nedávno jsme v hospodě vzpomínaly.. akorát já znám jen pár her páč jsem dětství prolítala venku :1:

• talk
                    talk, 24.11.16 19:20:17  

Ja taky. :4: Svou prvni herni konzoli jsem si nasetril z vicero platu me prvni prace, zrovna tak mobil a pak pc. :4:

• V.Ivuska
                    V.Ivuska, 25.11.16 10:35:34  

já jsem to všechno dědila po bráchovi, je o 10 let starší :2:

• talk
                    talk, 25.11.16 12:50:19  

:4: Vcera jsem byl v Praze, podival jsem se do noveho nakupniho centra na Narodni a taky jsem se podival po novych starsich mobilech. Maji slusnou verzi androidu a vnitrni pameti, uz kolem 1500. Ale muj mobil by vykoupily za 400. Takze to by se dalo, ale ten net je tu v haji. Takze si radsi koupim zimni boty, uz mam proslapany paty. :3:

• talk
                    talk, 25.11.16 18:51:59  

Zajimavy je, ze tam mely asi seconhandove mobily za 16000. Na co to je dobry nevim, ani kolik stoji novy. Bohaci nevi, co s penezi, tak hromadi kramy. :1: :4:

• V.Ivuska
                    V.Ivuska, 25.11.16 18:58:45  

to jsi udělal dobře, boty jsou důležitější :4: internet v mobilu není zase tak důležitý, kdybych nepařila pokemony tak mi je k ničemu.. akorát mám na to závislost nic víc :1:

• V.Ivuska
    V.Ivuska, 12.10.16 22:27:31  

cítím se zdravě :1: :1:
    http://pkmn.cz/hranim-pokemon-go-k-lepsimu-zdravi/

• talk
      talk, 13.10.16 12:44:09  

Jo, Jo. Neni to neco jako orientacni beh? :1: :4:

• V.Ivuska
    V.Ivuska, 11.10.16 16:36:01  

koukám, že moc nadšenců z pokemon go sem nechodí.. :5: :1: :1:

• talk
      talk, 11.10.16 16:50:09  

No, moc ne no. :5: :1:
      Ja jsem nikde reklamu nedelal. Ale ty mlady, ktery to zajima, se asi schazi na googlu nebo facu. :3:

• cracicek
      cracicek, 12.10.16 10:42:19  

Asi je tu minimum dětí:)

• V.Ivuska
        V.Ivuska, 12.10.16 22:16:56  

neznám teda žádné děti, které by to hrály.. většinou známý mezi 20 až 30 let :1: :1:

• V.Ivuska
    V.Ivuska, 29.9.16 07:51:44  

Už mám 12 level :1: chodím po městě a chytám jak to jen jde..opravdu člověk tráví více času venku a poznávám nové hráče :1:

• talk
      talk, 29.9.16 13:21:54  

No vidis, tak to je super. :4: A co ta gps, co je k tomu potreba, ta se da stahnout zadarmo? :3:

• V.Ivuska
        V.Ivuska, 29.9.16 23:36:05  

gps je zadarmo, ale jestli se stahuje nevim... mám ji už přímo v mobilu.. jestli ji nemáš tak ji zkus stáhnout, ale aby to tvůj mobil podporoval.. no v technice se moc nevyznám :2:

• talk
          talk, 30.9.16 13:06:55  

Jasny, diky. Zatim ten novy mobil nemam. Jsem zvykly na svuj. :4:

• talk
            talk, 30.9.16 13:38:54  

Taky me rekni, jak dlouho ti vydrzi plne nabita baterie, kdyz chodis a hrajes venku? Co pak, to mas sebou power bank, a jak dlouho vydrzi power bank? :15:

• V.Ivuska
              V.Ivuska, 30.9.16 15:01:14  

..proto jsem si kupovala mobil kde má baterie velkou kapacitu což je 4100 mAh..takže když jsem třeba 5 hodin venku tak v pohodě mi baterka vydrží se zapnutou aplikací.. a pak ji musím hned dobít :1:
              ..taky jsem byla zvyklá na svůj starej mobil, ale teď jsem ráda za nový páč se mi aspoň neseká
              ...a power bank nemám..tak zapálenej hráč teda nejsem :1:

• talk
                talk, 30.9.16 16:50:26  

Ja myslel power bank v batuzku. :1:
                5 hodin to staci, to je dobra baterka.
                Vetsina mobilu ma 1400 mAh.

• talk
                  talk, 30.9.16 16:53:26  

Coz je tak 1-2 hodiny. :5:

• talk
                    talk, 30.9.16 16:55:10  

Nemaj to lehky hraci Pokemon Go. :1:

• V.Ivuska
                  V.Ivuska, 30.9.16 17:01:08  

jj, mě to rozhodně stačí :2: :1:

• talk
    talk, 14.9.16 22:52:40  

Dneska hraly ve vlaku 3 mlady pokemona go. A jeste se o tom spolu bavily. A mely dokonce prenosnou dobijecku mobilu. Sem koukal. :4:

• V.Ivuska
      V.Ivuska, 15.9.16 23:32:36  

Power Bank to musí mít každý zapálený hráč pokemon go! :2: :1: mě se ta aplikace pořád seká nebo mi nejde načíst.. jsem z toho akorát tak otrávená.. bych hrála jak vzteklá a nemůžu
      navíc je tam novinka, že svýho oblíbenýho pokemona máš hned vedle postavy.. což je super, ale zrovna mě to nefunguje.. budu muset znova aplikaci smazat a naistalovat

• talk
        talk, 16.9.16 11:12:09  

Zajimavy. A neni to rychlosti netu?

• V.Ivuska
          V.Ivuska, 16.9.16 21:07:01  

spíš to musím zaktualizovat..pak to třeba pojede, ale chce to někde sosat wi-fi.. ale pokemoni moc netu nežerou :1:

• talk
            talk, 16.9.16 21:56:50  

:1: :4:

• V.Ivuska
              V.Ivuska, 16.9.16 22:42:58  

už jsem je aktualizovala a můžu zase hrát :1:

• talk
                talk, 16.9.16 22:49:43  

Tak to jsem rad, ze ti to funguje. :4:

• V.Ivuska
                  V.Ivuska, 16.9.16 23:13:19  

děkuji :1: ..zítra to snad pořádně vyzkouším :3:

• talk
                    talk, 19.9.16 19:03:02  

Dneska jsem byl v Praze a videl jsem mobila, no mazec:
                    Znackovy za 1100. Super procesor, spousty ram, a hodne megapixelu fotaku, a android 5.1. Fakt hodnoty jak u tech drazsich modernejsich.
                    Kdyz bych prodal muj mobil, tak bych si ho mohl koupit, ale bojim se, jestli me tam pujde nastavit email a fb a jestli si zvyknu na novy dotyk, a hlavne, jestli by me sel pokemon na pomalym netu, a jestli to ma I tu gps. Jeste si to rozmyslim, uvidim.

• V.Ivuska
                    V.Ivuska, 19.9.16 22:57:07  

tak se podívej na internet co to umí a na recenze.. já mám taky android 5.1. a pomalý internet a stačí to.. ale ta hra mě stejně sere, pořád se seká, nejde se přihlásit a když už tak se mi nezobrazují pokemoni.. chce to pevný nervy :2:

• talk
                    talk, 19.9.16 23:25:55  

Dobre, muzu se priste zeptat tam, a vyzkouset ho, ted si nepamatuju model. :4:
                    Ale to je skoda. Cim to muze byt?

• V.Ivuska
                    V.Ivuska, 21.9.16 08:30:57  

to netuším, když se dívám na komentáře na FB tak v Praze chytají jak oteklí a nám v maloměstě to pomalu nejde ani spustit :1: Až budu mít k dispozici wi-fi tak to zkusím opět celé vymazat a nahrát znova.. :2:

• V.Ivuska
    V.Ivuska, 31.8.16 20:13:40  

Nejhorší je snad ta registrace... málem jsem ten mobil hodila z okna, než jsem se přihlásila..

• talk
      talk, 31.8.16 20:28:55  

No a plati se neco, nebo je to cely zadarmo?

• V.Ivuska
        V.Ivuska, 2.9.16 09:49:47  

aplikace je zdarma, :2: ale musíš mít pořád zapnutý internet a gpsku takže jak se to veme no.. :4:

• talk
          talk, 2.9.16 12:31:27  

Tady je chyba, ze zatim neprodavaji bez limitovy balicek netu. A gps se plati?

• V.Ivuska
            V.Ivuska, 6.9.16 20:23:02  

koupila jsem si simku od mobil.cz a jede to dobře ani to není tak drahé :4: za gps se neplatí, jen musíš bejt připojený na net

• talk
              talk, 6.9.16 21:07:21  

Vcera jsem byl v Praze a videl hrat na mobilu jednu slecnu v tramvaji. Byl jsem od ni kousicek a mastila to ve stoje. :4:

• V.Ivuska
                V.Ivuska, 7.9.16 20:32:36  

v Praze to musí bejt ráj pokemonu i pokestopu a velké souboje na stadionech.. co my chudáčci v maloměstě nebo ve vesnicích.. je to docela nespravedlivé ... :9: :2:

• talk
                  talk, 7.9.16 21:27:35  

To Jo no, ale obcas si muzes udelat herni den a vylet do Prahy. Mobila dobijes v cajovne. :1: :4:

• V.Ivuska
                    V.Ivuska, 7.9.16 21:58:13  

no to se mi moc nevyplatí, :1: když do Prahy to mám 180km .. blíž mám Brno, ale tam řádí žloutenka takže tam zatím nemám v plánu jet :3:

• talk
                    talk, 7.9.16 22:17:59  

Vsak Jasne. Ty mas prehled. A Brno asi znas. Ale Praha je krasna, krome strednich casti. Ja to mam do Prahy 50 km. A jeden soused chytil pokemona v dome, na vesnici. Ale zatim nekupuju novyho mobila.

• V.Ivuska
                    V.Ivuska, 7.9.16 22:30:22  

..v Praze jsem byla už několikrát takže ji taky trochu znám, ale stejně potřebuju mapu, když tam jsem a potřebuju někam dojít :1: :1:
                    dneska jsem si z domu taky chytla 3 pokemony, občas se panáček zblázní a chodí po sídlišti takže z gauče se mi chytalo velmi dobře :1:

• talk
                    talk, 7.9.16 22:37:52  

:1: No dobre. A uz jsi nekoho vyklepla v souboji? :3:

• V.Ivuska
                    V.Ivuska, 7.9.16 22:48:47  

Ne, jsem zatím na 7 levelu a chytám slabé pokemony..můj nejsilnější má CP 308 a ti co jsou na stadionech mají už kolem 1800 což já bych neměla žádnou šanci se k nim dostat :4: musím ještě nějakou chvili počkat.. a momentálně jsem na neschopence bez vycházek takže mám utrum :9:

• talk
                    talk, 7.9.16 23:04:20  

Aha, tak to Jo. Uzdrav se dobre, ale skoda, kdyz bys mela vychazky, bylo by to mozna lepsi. Ja ted nemam moc prace, takze se bavim diskuzema. Ale mam rozehranou Final Fantasy na PSP, ale uz me nebavi hodiny a dny levelovat, abych mohl hrat dal, takze to asi uz nedohraju, no nevadi, uz to tak nebastim jako kdyz me bylo 20. Pribeh by me bavil, ale ne hodiny blbyho opakovaciho levelovani. Spis by me bavilo mmo rpg. Ikdyz taky tam cloveka mrzi, kdyz ma slaby postavy. To si pak moc nezahrajes, no zalezi na moznostech. Do posledni mmo jsem dal 20 tisic. Ale ted pc ani nevedu, a nevadi. :4:

• V.Ivuska
                    V.Ivuska, 7.9.16 23:17:20  

jj, děkuji :4: taky mě štvou hry co mají dobrý a zábavný příběh, ale musí se u toho strávit X hodin a je zajímavý jak se do toho zažeru a vůbec nevnímám čas a celkově okolí :1: je to hroznej žrout času a pak i z toho bolí hlava :1: .. Pokemoni mě zatím baví, ale nelíbí se mi rozdíly v maloměstě, vesnici a ve velkoměstě.. podle mě by to mělo být tak nějak nastejno.. :3:

• talk
                    talk, 7.9.16 23:33:32  

Ja vzdy snil, ze budu mit herni konzoli a koukal na porad o megadrivu v tv.
                    Pak jsem za penize z prvni prace koupil megadrive. :1: A pak nekolik dalsich konzoli. Tehdy jsem hral 12 hodin denne. Vyspal, najedl a hral. Pak jsem u toho uz lezel, abych vydrzel unavu tela. :1: No byl to mazec. Hral jsem rpg a to jedna hra stala I pres 2 tisice. No, byl jsem sportovec, tak jsem vydrzel dost. Ale dobry to bylo. :1: :4:

Z ceho vlastne pokemon vydelava? S tim nespravedlivym rozdelenim, to je asi kapitalismem, a velkomesty a stredni vrstvou, to se v tom odrazi. :4:

• V.Ivuska
                    V.Ivuska, 8.9.16 00:16:19  

tak to je síla, ale chápu to :1: sice konzole a nic z toho nemám, ale když jsem to pařila u kamaráda taky mě to chytlo :1: ..je to dost drahej koníček :)
                    ..můžeš si zakoupit pokeprachy a nakoupit kraviny co ti pomůžou na vyšší level a paříš :1: ale mě se do toho nechce cpát takhle peníze ..počkám si na to Brno :1:

• talk
                    talk, 8.9.16 12:12:14  

Jo, to do toho asi necpi penize, lepsi je to brat volne.
                    Taky je dobry mit nejaky kamose, ktery to hrajou taky, taky jsem driv mel.
                    Spolecna domluva, cesta.

Taky jsem hraval zive Draci Doupe, v cajovne. :3:

• V.Ivuska
                    V.Ivuska, 8.9.16 23:02:40  

dračí doupě to občas hraje kámoš, já jsem to ještě nezkoušela.. zajímavá hra :1:

• talk
                    talk, 9.9.16 11:30:06  

Kdyz mas dobryho PJ, tak je to v pohode a pro hrace pohodlny a zabavny, ani to neni nejak narocny, kdyz se to bere volneji. :4: