Potkali jste celebritu?

Otevřená diskuze | Kategorie: Nezařazeno
pametnik (2016-11-29 21:24:52)gefion (2016-11-28 15:50:54)debri (2016-11-24 21:37:20)Franta (2016-08-15 10:37:53)Alice.Belickova (2016-07-23 15:24:54)Krapetka (2016-07-08 14:36:55)
Potkali jste celebritu?
Založeno: 7. 7. 2016 | Příspěvků: 128 | Členů: 6
Správci: debri (hlavní)

Fotky a osobní zkušenost ze setkání s někým populárním.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• debri
    debri, 24.11.16 21:37:19  

https://www.imgup.cz/image/LkQq

• pejsek
    pejsek, 23.11.16 22:21:58  

já jsem potkal Schumachera,...celkem sympaťák, ale nevěděl jsem, že je to černoch :2:

• alzbeta
    alzbeta, 12.8.16 08:49:48  

Za velmi arogantního a nepříjemného člověka dost lidí v Praze považuje Miroslava Donutila. Je na lidi hodně odměřený až někdy i zlý a snaží se je shazovat, ale nemá na to, není Zeman, aby ho napadaly vtipné bonmoty... Umí být vtipný jen když mu to napíšou ve scénaři, je to takový studený čumák, hodně namyšlený.

• debri
      debri, 14.8.16 18:27:32  

Jo jo taky jsem na podobné diskusi o něm cetla to samé.
      Jinak pokud mi to klapne jedu si příšti mesíc zopakovat příjemnou akcicku Životní příběhy známých i neznámých. První řočník byl maturitní projekt slečny Míši Mikulenkové,která byla diky tomuto zvolena Ženou regionu kroměřížského kraje.Vytěžek putoval do FDN Brno,kde jí před lety zachránili život po vážné aoutonehodě zpusobené opilou řidičkou.
      Letos má být výtěžek určený Spolku Martina Zacha...moderatora loňské i letošní akce,takže poputuje na podporu vozíčkářů po úrazech páteře. :2:
      Hosty by měli být Michal Viewegh, Andrea Kalivodová a Adam Rieger basketbalista :15:

• Franta
    Franta, 2.8.16 20:33:21  

Potkal jsem asi 5 celebrit najednou....se z toho musím vzpamatovat

• TondaSchumacher
      TondaSchumacher, 3.8.16 11:42:00  

Hrál u vás Lunetik? :1:

• debri
        debri, 3.8.16 12:48:50  

Ty byli jen 4 :1: ty ja potkala kdysi na prodejně u kamosky nez mi docvaklo marně sem premyslela odkad je znám :1:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 27.7.16 16:48:10  

TondoSchumachere!!!!
    já a ještě někteří moji přátelé milujeme zvířátka více než lidi a víme proč :2:
    je nám také ukradené co si kdo myslí žijeme pro ně a jak říkáš ty i život by se jim obětoval protože i oni za nás jsou schopni ten svůj obětovat
    až lidi budou mít k sobě přístup jako zvířátka k pánům bude na světě moc hezky

a děkuji ti za zvířátka!!! jsi má krevní skupina a moc si toho vážím :15:
    zase jeden dobrý člověk :4:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 27.7.16 16:50:03  

kéž by to tak cítilo spoustu celebrit!!! je pravda že jsou mezi nimi tací jako my a to mě hřeje u srdíčka ty je třeba ocenit :1:

• TondaSchumacher
      TondaSchumacher, 28.7.16 07:25:11  

Za to mi nemusíš děkovat...toto je už ve mne a jiný nebudu.

• TondaSchumacher
    TondaSchumacher, 27.7.16 09:39:53  

Málem bych zapomněl na Moniku Žídkovou.... ta bydlí kousek opodál v dědině a dělá tam i starostku.
    Kámoš bydlí vedle jejich rodičů, kde ona bydlela za svobodna, takže jak jsem za ním jezdil tak holky Žídkové se vždy opalovaly na dece a mi nevěděli kam čumět (Monika má stejně hezkou sestru) :1:
    Je to ale moc hodná a skromná slušná žena.... žádná fiflena :4:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 27.7.16 16:40:46  

ne všichni nosí nos vzhůru a o to víc to člověka potěší že jsou říkejme tomu tedy celebrity co dělají to své jako práci a k lidem se chovají naprosto normálně ano těch si vážím jako Martina Krause jezdí sem často a je to vážně milý kluk a co s ním mluvíme a je jedno kde zdraví nás už jako by tu někdy bydlel
      a musím říct že ho tady máme rádi :1:

• TondaSchumacher
        TondaSchumacher, 28.7.16 08:50:42  

Máš pravdu... Celebrita asi není ideál označení. Spíš osoba mediálně známá.....

• debri
          debri, 30.7.16 03:23:56  

Jejda sem te malem nepoznala...kam si dal Barnyho ??

• TondaSchumacher
            TondaSchumacher, 30.7.16 06:58:25  

Jsi asi desátá co se na to ptá tak znovu vysvětlím :8:
            Codeman dělal úpravy a pohyblivé ikonky nebude podporovat - ikona která se mi hejbala se přestala hejbat a jeden den sama zmizla. Mám jí sice uloženou ale dal jsem tam tuhle.
            Na této ikonce je taky CELEBRITA seriálu Simsnovi která se jmenuje Barney a podle této firurky má můj pes jméno....takže já tam Bárnyho mám !!! :1:

• debri
              debri, 2.8.16 14:11:42  

No jooo my uz byly na pesanka zvyklí :1:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 25.7.16 22:44:45  

pan Marek Eben herec, moderátor, hudební skladatel, písničkář je člověk před kterým je ano třeba smeknout,není dokonalý ale je to osobnost a kdyby nás takových bylo mnohem více bylo by na světě krásněji

ano velice si ho jako člověka vážím!!! setkala jsem se s ním jednou když zpíval pro postižené děti pro mě je prostě jak bylo již řečeno muž s velkým M

• pametnik
    pametnik, 25.7.16 17:33:12  

Nejvíce si ale cením "setkání" s Olgou Havlovou. Potkával jsem ji na chodbě, zdravili jsme se a pak došlo i na krátká popovídání. Bylo to několik měsíců před jejím odchodem.

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 25.7.16 22:01:16  

jóóóó paní Olga to byla opravdu dáma po všech stránkách,inteligentní,příjemná,milá .......
      závidím tomu kdo se s ní setkal ale Havla jsem nemusela mám k tomu své důvody :4:

• pametnik
    pametnik, 21.7.16 18:46:47  

Potkal jsem se i s vysokými církevními celebritami. S některými se znám, s některými jsem si jen podal ruku a krátce popovídal.

• milada948
      milada948, 24.7.16 13:54:50  

Já žádnou celebritu neznám. :4:

• Franta
        Franta, 25.7.16 14:47:00  

"šťastná to žena...."

• milada948
          milada948, 25.7.16 17:30:14  

Řekla paní kněžna a spadla s koně :2: :2:

• BRODWAJ
            BRODWAJ, 25.7.16 22:02:15  

:1: :1: :1:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 25.7.16 22:01:56  

však to je dost i tak :15:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 19.7.16 17:50:24  

no je pravda že něco na tom slově celebrit je dneska je celebritou kde kdo třeba
    Leoš Noha
    http://www.imagehosting.cz/?v=staensftf.jpg

je to zedník co nechtěl makat a tak jel do Prahy z Ústí a nasomroval se do divadla jako poskok,časem jako kulisák a potom ho najímali na malé role a udělali z něho herce je pro ně laciný
    jak k tomu přijde třeba Menšík,Burián,Marvan.....atd.
    žádné herectví nemá ani žádnou jinou školu jenom ten vyuční list nic proti tomu ale je to dost levárna dneska může hrát už kde kdo a nám to nabízí jako kvalitu

nevím co si o tomto druhu herců myslíte?
    znám jeho rodinu maminka o něm říká jak je to populární herec no je to její názor
    každopádně je mi smutno z toho kam se to dopracovalo byl tady za matkou je to tři dny :2:

• janko.luptak
      janko.luptak, 19.7.16 19:06:25  

toho jsem potkal v Ústí v trolejbusu. :15: jako herce ho znám jen z Okresního přeboru a tam byl hodně dobrej.

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 25.7.16 22:10:01  

nejde o povolání jako takové a je fakt že malé role jsou také role,jen mi jde spíše o princip co se herectví týká tak to bylo míněno........ať si hraje třeba podkoní nebo poslední člověk v žebříčku pokud je to nějaký štěk nebo komparz
        ale pokud někdo uvádí někoho jako herce a herec není nemyslím si že to je v pořádku,pokud by si tito lidé nějaké herectví vystudovali i když třeba jenom například nějaké dva roky nebo co koliv jako by rekvalifikaci oboru nic potom proti tomu!
        také si nedávám titul ing. nebo Mudr. nemám nic z toho vystudováno jsem pouze zdravotnice!
        to je jenom příklad nejsem k těm titulům oprávněná takže doufám že je jasno jak to bylo míněno

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 25.7.16 22:14:06  

já jsem neřekla že nebyl dobrý zrovna mi seděl v seriálu Helena.....
        známe se osobně s jeho matkou jsme kamarádky ale i jí řeknu co si myslím a Leoš řekl sám že nikdo po něm nic ani nechce

já také nemohla přijít z ulice a postavit se jako zdravotní sestra když jsem měla textilku
        musela jsem si tuto pozici vystudovat večerně proto si myslím že tak nějak by to mělo fungovat

• alzbeta
        alzbeta, 12.8.16 08:55:57  

janko.lupták, máte pravdu, není to žádný zedník, je to dobrý herec.

• TondaSchumacher
      TondaSchumacher, 24.7.16 10:46:31  

tak je třeba i menších rolí a podobných "herců" které by ani ten Menšík nezahrál...
      Co se mi nelíbí je to oslovení pro něj a toho Menšíka..... To je jako bych já jezdil motokáry a tvrdil že jsem závodník stejně jako Schumacher Michael (!!! :1: )

• Ted.Kaczynski
      Ted.Kaczynski, 25.7.16 11:46:43  

irelevantní....Marvan byl pošťák, Burian obchodní příručí

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 25.7.16 22:21:08  

třeba popelář na tom nesejde ale každý by měl mít ke své pozici kvalifikaci
        potom se nedivím jak upadá kvalita civilizace

nikdo se za své povolání nemusí stydět je potřeba všechno a každá práce je závislá zase jako řetězec na druhé práci
        jde o kvalitu lidí aby také společnost nějak vypadala

a k tomuto sedí Císařův pekař a opačně tam je to panem Werichem jasně řečeno v písni.....

• alzbeta
      alzbeta, 12.8.16 08:44:46  

Leoš Noha - Vyučil se mechanikem elektronických zařízení, což je velmi žádaný obor a dobře placený a Od roku 2005 je v Divadle Na zábradlí ve stálém angažmá. Zdroj:
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Leo%C5%A1_Noha
      Neznám ho, nikdy jsem se s ním nesetkala. Ale jedno vím určitě. Aby si někdo dnes udržel stálé zaměstnání v divadle od roku 2005 jako on, tak musí být opravdu dobrý. Protože lidé by tam prostě nechodili.

• Driver78
    Driver78, 17.7.16 18:44:08  

Jak se pozná celebrita? Nějaké známé osoby znám osobně, ale že bych je nazval celebritou...no to asi ne, ne kvůli tomu že jsou občas v TV nebo hrajou za známej klub.
    Pro mě je celebritou třeba MUDr Mařík, Pomahač atd. ale rozhodně ne obnažená rychlokvaška z nejmenované komerční TV :15:

• TondaSchumacher
      TondaSchumacher, 17.7.16 18:50:00  

Pomahač....tak to jo - borec :4:

• Driver78
        Driver78, 17.7.16 18:50:26  

Nazdar :4:

• gombur
      gombur, 17.7.16 23:59:23  

Pomahače jsi mohl před lety potkávat v Porubě v paneláku

• Franta
        Franta, 18.7.16 10:57:43  

jenže to jste ještě nevěděli, že z něj bude až taková celebrita

• papouch1
    papouch1, 16.7.16 12:01:43  

Já viděl Gondíkovou,ne že by to byla nějaká extra celebrita ale půjčil bych jí ho.

• milada948
      milada948, 17.7.16 13:14:22  

:1: :1: :1: :1: Tak myslím,že má svého dost. :3: :3: :3: :3: :3: :1:

• TondaSchumacher
    TondaSchumacher, 15.7.16 10:03:10  

Dole píšete o panu Ebenovi - neznám ho a ani sjem ho osobně neviděl ale působí na mne jako muž s velkým "M"...je to charismatický slušný chlap. nejen že je skoro ikona slušnosti a nikdo si ho neumí představit jak řekne sprosté slovo nebo něco neslušného ale je prostě borec....
    To jak miluje svou paní a jaký spolu maj vztah je moc pěkné. Jeho paní je tuším taky vozíčkářka....
    Před ním smekám až k zemi..... :6:

• pametnik
      pametnik, 15.7.16 19:23:47  

I toho si hluboce vážím, ale nepotkal jsem se s ním.

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 25.7.16 22:40:46  

pan Marek Eben herec, moderátor, hudební skladatel, písničkář je člověk před kterým je ano třeba smeknout,není dokonalý ale je to osobnost a kdyby nás takových bylo mnohem více bylo by na světě krásněji

ano velice si ho jako člověka vážím!!! setkala jsem se s ním jednou když zpíval pro postižené děti pro mě je prostě jak bylo již řečeno muž s velkým M

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 14.7.16 12:17:57  

když nejmenovat baviče s kým trávit Silvestra tak škoda že umřelo tolik lidiček ze Slunce seno
    trávit se všemi v Hošticích Silvestra by byla bomba :1: :1: :1:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 14.7.16 12:20:23  

včetně štábu to je jasné :15:

• TondaSchumacher
      TondaSchumacher, 14.7.16 12:29:49  

Konopníkovou ani Škopkovou nepotřebuju - to mohu rovnou ke tchýni a vyjde to nastejno
      jen by asi nebylo tak veselo :1:

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 14.7.16 20:50:47  

:1: :1: :1:
        no právě

• TondaSchumacher
          TondaSchumacher, 15.7.16 09:59:15  

A těch drbů pak..... ten měl to s tou a Toník byl na seně s tou co má auto z Tuzexu......
          Na to mi zase stačí diskutníci...... :1:
          Ale film to byl ok...Troška je srandista

• BRODWAJ
            BRODWAJ, 25.7.16 22:43:21  

však o tom jsem mluvila šlo by mi o jejich vzpomínání a co kde zažili myslím si že zábavy by bylo opravdu hodně :1:

drby mě nezajímají ale v těchto komediích seděly :1: :1: