Olympiáda a paralympiáda Rio 2016

Otevřená diskuze | Kategorie: Sport
pejsek (2016-11-30 13:06:23)debri (2016-11-26 22:16:43)
Olympiáda a paralympiáda Rio 2016
Založeno: 3. 7. 2016 | Příspěvků: 30 | Členů: 2
Správci: debri (hlavní)

Pojďte si povídat o této sportovní události...

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• pejsek
    pejsek, 23.11.16 20:36:22  

Ahojky, tak jsem debri zkouknul příspěvky o Martinu Zachovi. Ten kluk má štěstí, že je mladý a vitální. Myslím, že jeho schopnost a touha předvádět se, mu velmi pomáhá i v tomto pro něho ,,nepříznivém,, životním období. Naštěstí má kolem sebe ještě mediální pozornost a ta mu myslím nyní pomáhá nejvíce vedle jeho rodiny a přátel, chce dokázat, že to jde a chce zvítězit třeba všem navzdory. Je to prostě pro něho další výzva. A to je dobře! :2:
    Proč tě tak zajímá tematika tělesně postižených, jestli se můžu zeptat,...na fotce jsem viděl nějakého muže se psem na vozíku,...?

• debri
      debri, 23.11.16 21:24:42  

To je pravě Martin...a proc mne to zajímá no jsem puvodně zdravotní sestra...nejakou dobu jsem pracovala na op.sale. A to i na ortopedii,kde jsme prave urazy patere ale i jine urazy operovali. No pochopitelně nejen je.
      To mne pak jaksi na materske privedlo na to zkusit si predvychovu asistencnich psů. Proste diky tomu jsem poznala spoustu uzasnych lidí.
      A Martin by byl podle myho nazoru stejny i bez medii. . I kdyz mu to BLBY PROSLAVENÍ pomohlo.
      Jako dalsi priklad je napr David Drahoninsky zkus si pustit jeho 13 komnatu na CT... z obyc kluka jeden z nasich nejjj paralympijskych sportovců....no a to bych mohla pokracovat.

• pejsek
        pejsek, 23.11.16 22:18:02  

:2: a já si to o tobě myslil, že na to budeš mít nějakou vazbu. Budeš se vracet na sál?

• debri
          debri, 23.11.16 22:48:47  

To uz bohuzel....je to hodne let taky uz to zdravi neni co bejvalo no sluzby jsou pro mne pasé :11:

• pejsek
        pejsek, 23.11.16 23:20:30  

sice nemám mediální, ale pozornost-díky své povaze mám, vím jak mně pomáhá když můžu být i středem pozornosti, člověk zapomene na postižení a cítí se normálně.
        Drahonínský měl fakt smůlu díky svému somnambulismu. Ale s těmi kluky, co dělají extremní sporty nebo jen tak z hlouposti z bujnosti,... taky smůla, ale přece jen věděli do čeho jdou. Já jsem moc rád, že jsem přežil své vylomeniny s minimálními škodami (klíční kost, zlomené nohy a ruka) a bujnej jsem byl až do dospělosti. Je to sice maličkost proti těmto postiženým, ale když jsem po infarktech nemohl vstát a když jsem poprvé mohl vstát a zjistil jsem, že dojít 4m do koupelny a umýt se je s vypětím sil a na půl hoďky, nebylo mi dobře. Bál jsem se, že to tak bude pořád.
        Ale můj obdiv ti kluci-bojovníci mají!

• debri
          debri, 23.11.16 23:35:19  

Asi tak kazdy sport mimo snad sachu je riziko. U Davida to byla sice namesicnost,ale moh se mohlo se mu nejaky byt treba ne tak fatalni uraz stat u taentkwoda.
          Ty z blbosti jsou nejcastejsi...skoky do nezname vody hit kazdyho leta..ale koho muze napadnot ze si zlomi krcni obratel pri jezdeni na pneumatice narazem do stromu.
          A kdyz se vracim ke sportu. Taky se tam pocita s leccim,ale urazy jako u Čajky /smrtak/ a u Zelenky taky nepatri k tem beznym

• pejsek
            pejsek, 24.11.16 00:09:36  

můj bratranec ve čtrnácti skočil do neznámé vody pod hřbitovem na tzv Barče u Duchcova a zabil se. Je to těžký, ale do některých extremů se ženou sami. Lezla by jsi na mrakodrap pro nezapomenutelné foto a okamžik slávy na youtube? A takových kravin je dneska habaděj

• debri
              debri, 24.11.16 02:13:54  

To mne moc mrzi :9: bohuzel prave kluci okolo puberty jsou mezi nejcastej takto zranenyma....

No Msrtin mel aspon jasno do ceho jde neskakal jen tak,ale na pripravene akci

http://www.imgup.cz/image/LkXf

• pejsek
                pejsek, 24.11.16 12:20:18  

jasně, viděl jsem, myslil jsem to jako všeobecný apel, víš...Je jich škoda.

• simona.olga
    simona.olga, 18.8.16 07:20:11  

Tak já se odhlásím. Škoda, že se fórum nechytlo. Byla to dobrá myšlenka ho založit.

• simona.olga
    simona.olga, 5.8.16 13:40:28  

V olympijském domě prý praskla voda a tekla po schodech dolů. Všichni museli jít ven. Do pokojů se naštěstí nedostala,
    TO SEM BUDU PSÁT POŘÁD SANA?

• debri
      debri, 5.8.16 20:08:57  

Jako zakl bych se mela vic snazit...ale stve mne ze momentalne k dispozici jen tablet takze nemuzu kopirovat , jen narazově. :10: jsem zvědavá jak dopadne Martina :7:

• simona.olga
        simona.olga, 6.8.16 08:39:42  

To je hloupé, že tam musí čekat někde stranou.

• simona.olga
    simona.olga, 5.8.16 06:56:01  

Zde je program ČT, který se týká olympiády.
    http://programy.sms.cz/index.php?P_id_kategorie=9167&P_soubor=televize%2Fporad_zanry.php%3Fzanr%3D216#_ga=1.161211454.2065404128.1451752542

• simona.olga
    simona.olga, 30.7.16 20:44:55  

Povede se olympiáda? Co myslíte?

• debri
      debri, 2.8.16 14:10:13  

Verim ze ano...i když zabery znečistěne zatoky plné odpadků kde se mají konat jachtarske zavody :9: :10:

• simona.olga
        simona.olga, 2.8.16 17:57:59  

A mnoho jiných problémů se již objevilo. Ubytování, gangy...

• debri
          debri, 2.8.16 19:55:27  

Nej průser je že v olympijské vesnici nejsou Pokemoni :1:

• debri
    debri, 7.7.16 15:31:53  

Co se paralympiáda týka jeden z velkých favoritů :15:
    http://www.zijushandicapem.cz/spolecnost/paralympionik-mgr-david-drahoninsky-a-jeho-pribeh.html
    a ač splněn limit a v treninku dokonce hod v délce současného světového rekordu šance na reprezentaci už pouze mizivá
    http://oh.idnes.cz/muz-roku-martin-zach-se-bojovat-o-paralympiadu-fq8-/sport_oh.aspx?c=A160702_160502_sport_oh_ma
    bohužel o šanci reprezentovat s největší pravděpodobností kvůli zranění přišel i tento atlet
    http://vozickar.com/seznamte-se-jaroslav-petrous-jeden-z-nejlepsich-hendikepovanych-atletu/

• UdatnyEurohujer
      UdatnyEurohujer, 8.7.16 22:36:55  

Doufám, že netrénují zbytečně. :5:

• Carbon.de.Castel-Jaloux
    Carbon.de.Castel-Jaloux, 4.7.16 17:40:50  

DEBRI

Tohle je, resp. bude, dobré téma, ale měl bys už začít uvádět nějaké odkazy s uvedenými fakty, všelijaké mudrování pisálků :) a tak podobně. Včetně všelijakých údajů o zločinnosti v Riu :1:
    Dát sem, co seženeš, když už jsi to jednou založil - a začít tomu dělat reklamu na fórech. Nanejvýš ti to smažou a napíšou ti ... prostě pošlou tě do prdele:) To každej vydrží :)))

Pak bych také změnil titul jen na Olympiáda 2016 nebo tak nějak - o paraolympiádě jsem se učil na specce, ale ono to zajímá v podstatě jen ty účastníky a lidi kolem. Není jich málo (mluvím z vlastní zkušenosti), ale tady jich asi moc nebude - těch zájemců. Ani lidi s postižením nebo s nějakou vleklou nemocí to nemusí zajímat. Nevím, jestli by to zajímalo třeba lidi s CHOPN ... Opět vlastní zkušenost.

Ale nenech si do toho kecat a dělej co chceš a umíš :15:

• debri
      debri, 4.7.16 19:14:44  

Zkusim pozištovat co se da. Blby je že ted bohuzel budu na tabletu takze tam nemam moznost ruzny veci kopirovat.To se zadaří ted jen narazově. Ale do obou akci je casu zatim dost.. jinak ruzne odkazy zacnu pridavat s priznavam že spis bych radsi propagovala paralympijske sportovce :4:

• UdatnyEurohujer
    UdatnyEurohujer, 4.7.16 11:30:00  

Kdy vůbec začíná, prozraďte to nevzdělanci, tedy mě :1:

• debri
      debri, 4.7.16 11:46:02  

Olympiada...5.8 - 21.8
      Paralympiada. 7.9 - 18.9. :15:

• UdatnyEurohujer
        UdatnyEurohujer, 4.7.16 13:46:43  

Díky. Tak to mají ještě čas něco postavit :1: :1: :1:

• debri
          debri, 4.7.16 14:03:21  

:1: :1: :1: a obzvlast na paralympiadu....handikapovaní nejsou rozmazleny primadony

• UdatnyEurohujer
            UdatnyEurohujer, 4.7.16 17:27:06  

To je pravda, jsou skromní.
            Štve mě Sáblice ďáblice, asi opravdu nepojede :14:

• gombur
    gombur, 3.7.16 13:48:10  

nebude, infrastruktura ještě ani zdaleka nestojí

• papouch1
    papouch1, 3.7.16 11:45:41  

Nevím,nejel bych tam jako kajakář.