Postcrossing

Otevřená diskuze | Kategorie: Koníčky
k-y-s-l-i-k (2016-07-07 22:03:33)budivoj (2016-06-16 15:21:53)
Postcrossing
Založeno: 19. 5. 2016 | Příspěvků: 20 | Členů: 2

Pokec pro všechny, co jsou uživateli Postcrossing.com. Rád bych, aby zde byla stejná diskuze jako dříve na lide.cz :-)

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• k-y-s-l-i-k
    k-y-s-l-i-k, 7.7.16 22:03:32  

Tak jsem registroval dneska pohled a byl na cestě 69 dni z Hong Kongu... Až po registraci jsem si všiml razítka vedle poštovní známky: "insufficient prepaid for airmail transmission sent by surface mail" . Takže někde to kontrolují a můžeme být rádi, že to naše pošta neřeší :2:

• k-y-s-l-i-k
    k-y-s-l-i-k, 15.6.16 18:10:12  

Konečně jsem tady... měl jsem týden noťas v servisu, takže jsem neměl přístup k heslům :9:

• budivoj
    budivoj, 14.6.16 14:37:12  

Ono je to těžké. Na Lopuchu to taky chcíplo.. Sem jsem se přihlásil jen proto, abych to aspoň zkusil, ale výsledek bude tentýž. Mně osobně tohle prostředí přijde strašně nepřehledné, já to mám radši na tom Lopuchu. Ano, má to výhodu, že se tu dají větvit příspěvky a reagovat (což pro mě je jen zhoršení přehlednosti), ale při frekvenci několika příspěvků do týdne je to stejně k ničemu :-) FB má tu výhodu, že je těch lidí tam mraky, takže ta diskuze jede už jenom díky počtu lidí. Nechci Kyslíkovi kazit iluze, ale tohle se už podle mě stejně nerozjede. A ano, taky mi přijde nešikovné, že se sem nedají vkládat obrázky. Ty odkazy, to není ono..

• k-y-s-l-i-k
      k-y-s-l-i-k, 15.6.16 18:13:54  

Já vím, že hned po zrušení lide.cz by to bylo jednodušší a asi by se to chytlo. Ale tehdy jsi založil lopuch, tak jsem ti nechtěl konkurovat :2: Ale na Lopuch nechodí kromě asi 3 lidí už vůbec nikdo, tak jsem to zkusil tady. No uvidím. Já osobně jsem raději, když jde tady reagovat na jednotlivé příspěvky. A že nejdou vkládat přímo obrázky - na lide.cz to taky nešlo a přežili jsme to :6:
      Věřím, že chvíli by tady ta diskuze mohla vydržet...

• budivoj
        budivoj, 16.6.16 13:12:08  

Jasně, proč to nezkusit, ale v dnešní době, kdy na facebooku jsou prakticky všichni, se sem podle mě moc lidí nepohrne. Ale uvidíme..

• ybur
    ybur, 13.6.16 21:17:09  

no doufám že po srazu v Ostravě se sem přihlásí víc lidí a budou sem i aktivně chodit. Já jsem to napsala pár lidem, kterí sice jsou na FB, ale tamní PC komunita jim moc nesedí - a reakce byla taková, že sice "ty pubertální výlevy moc nemusím, ale když už jsem na FB, tak kouknu i na PC" a nikam nově se registrovat nechtějí... asi jsme prošvihli dobu, těsně po zrušení lidí by to mělo větší šanci.

Taky jsem ještě nepřišla na to, jak sem dát obrázek, tak někdy v té hospodě (v září?). Docela pilně si měníme pohledy s jednou Izraelkou. Akorát nevím, kdy to bude pokračovat - v pátek mi přišel tento mail:
    Please don't send the cards to the address is XXX anymore. I have a situation with mailman who intentionally damages my cards. Please contact me before any actions. I hope I can rent a post box in some neighbor city.
    To jsou věci ve světě, co?

• budivoj
    budivoj, 7.6.16 09:02:48  

Kiribati - http://img24.cz/images/41571051877847568578.jpg
    KLDR - http://img24.cz/images/64739587699372076911.jpg
    Azory - http://img24.cz/images/41047287548637422743.jpg

• ybur
      ybur, 8.6.16 15:15:17  

Jé, až teď jsem si uvědomila, že ten prostřední pohled není z jihu, ale ze severu! Blahopřeji k vzácnému úlovku.

• budivoj
    budivoj, 7.6.16 08:59:40  

Pavle, když to chceš kvůli chlubení, tak se chlubím.. V poslední době mi fakt udělaly radost tři kousky.
    Ofiko Azory a pak mimo PC přišla KLDR a Kiribati. Fotky nevím, jak se sem dávají, tak se koukni případně na Lopuch :-)

• budivoj
    budivoj, 7.6.16 08:55:08  

Ha, tak nakonec se mi povedlo se sem přihlásit. Jsem tu byl registrovaný už kdysi dávno a měl jsem trochu problém s heslem

• ybur
    ybur, 3.6.16 20:55:04  

Myslíš, že se sem někdo přihlásí? Všichni - teda skoro všichni - kecají na ksichtovníku a všechny pokusy nahradit Lidi zatím jaksi vyšuměly do ztracena...

• k-y-s-l-i-k
      k-y-s-l-i-k, 3.6.16 21:57:24  

No vidíš Vlaďko - ty jsi přišla :2: Tak zkusit to můžu, protože tady se dá reagovat tak jako dříve. Nic proti Lopuchu, ale nejde tam reagovat a vkládáš jen nad sebe.

• k-y-s-l-i-k
    k-y-s-l-i-k, 1.6.16 20:27:23  

Dnešní úlovek ve schránce - nový stát do sbírky - Kostarika :4:

• k-y-s-l-i-k
    k-y-s-l-i-k, 19.5.16 06:22:03  

Od doby "zničení" diskuzí na lide.cz mi chybí nšjaké pořádné fórum, kde se dá pochlubit se s pohledy, zanadávat na ošklivé atd.. Tak to pojďme zkusit zde :2:

• Puss
      Puss, 22.5.16 19:51:28  

Jo kámo, to si s tím fórem měl přijít o půl roku dřív a mohl jsi mít nůši pohledů z celého Karibiku, tedˇka letím za dva tejdny domů. :9:

• k-y-s-l-i-k
        k-y-s-l-i-k, 22.5.16 20:30:36  

To je v škoda, ale co se dá dělat. Já tam jsem jinak už 6 let, takže pohledů mám dost a dost. Spíš jde o to, že není, kde se s nimi chlubit :9:

• Puss
          Puss, 22.5.16 21:47:01  

A co v hospodě? Tam už o to není zájem? :6:

• k-y-s-l-i-k
            k-y-s-l-i-k, 1.6.16 20:27:49  

hospoda se občas koná, ale není to ono :5:

• budivoj
              budivoj, 7.6.16 09:20:36  

Tady bych s Tebou nesouhlasil.. Podle mě jsou ty hospody a prohlížení reálných pohledů daleko lepší, než dávat obrázky na net.

• ybur
                ybur, 13.6.16 20:58:07  

souhlasím - akorát je problém najít termín hospody, který by vyhovoval když ne všem, tak alespoň většině :2: