Ulice - díly dopředu

Otevřená diskuze | Kategorie: Televize
debri (2018-08-16 21:03:30)sorong.1 (2018-08-14 14:37:53)milada948 (2018-08-13 23:41:19)Millagros115 (2018-08-13 18:56:52)Lukas-Muf (2018-08-13 18:00:10)katerina.1789 (2018-08-13 07:30:46)Peregrina (2018-08-13 07:07:44)katka.fee (2018-08-12 21:17:10)Anicka (2018-08-12 19:05:43)Palomita (2018-08-12 17:12:22)Lidule (2018-08-12 15:34:16)falbalaB (2018-08-09 19:26:44)Ucik (2018-08-08 19:58:37)medvved (2018-08-08 07:44:37)medo.vinka (2018-07-26 18:28:55)maceta (2018-07-25 09:08:55)Nik-ky (2018-07-20 14:54:04)Lailah (2018-04-07 01:37:40)Peta37 (2018-03-22 07:23:50)barb21 (2018-03-10 16:10:19)Evcak (2017-12-27 10:33:59)tulacka (2017-06-25 17:57:49)alice-morgan (2017-03-22 20:11:52)
Založeno: 18. 4. 2016 | Příspěvků: 2 609 | Členů: 26
Správci: Peregrina (hlavní)

Na co se můžete těšit v následujících dnech v seriálu Ulice?

Domovské forum o seriálu Ulice zde:
https://www.diskutnici.cz/forum/2089-ulice/

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Peregrina
    Peregrina, 11.8.18 00:52:03  

pondělí 20.8. 2018
    Ulice se vrací po prázdninové pauze ve vysílání s novými díly, jež budou opět plné nečekaných zvratů, lásky, humoru, intrik i dramatických okamžiků. Hned start čtrnácté sezony seriálu přinese obrovskou změnu v životě Anči a Bedřicha Liškových. Právě dnes mají rozvodové stání, ze kterého jsou oba docela nervózní. Jak to zvládnou? A jak jejich blízcí? Liškovi ale nejsou jediní, koho čeká tento týden zásadní životní změna nebo rozhodnutí, jehož pak člověk lituje. Například Gábina udělá něco, co by ráda vzala zpět, jenže to už bohužel nepůjde… Osudy vašich starých známých z Ulice můžete sledovat opět od pondělka do pátku každý všední podvečer.

úterý 21.8. 2018
    Jak získat nazpět tu, kterou milujete, na které vám hodně záleží, ale která s vámi nedokáže žít, protože jste naprosto rozdílní a vztah s vámi ji ničí? Aleš se všemožně snaží o návrat ke Gábině a Šímovi. Ani prázdniny ho nezastaví. Se Šímou se snaží být stále v kontaktu, nehodlá se vzdát ani jeho, ani Gábiny. A právě Gábině začne volat častěji, než by jí bylo milé. Proč? A jak na to Gábina zareaguje? Už nyní vám prozradíme, že udělá něco, co by ráda vzala zpět, jenže to už bohužel nepůjde…

středa 22.8. 2018
    Jak požádat svoji vyvolenou o ruku? Někdo to řeší velkým překvapením, u někoho je to náhlá pohnutka, jiný se k tomuto zásadnímu kroku ani neodhodlá. Pavel Pelc na to půjde přes romantiku ve dvou i velké překvapení zároveň. Ovšem chybička se vloudí ve chvíli, kdy jeho plány shodou náhod odhalí babičky, jež si takovou událost přeci nemohou nechat ujít… Co všechno se semele poté, co Vilma Nyklová a Jarmila Pelcová zjistí, k čemu se Pavel chystá? A co na to samotný Pavel? Už teď vám prozradíme, že dojde i na infarktové situace…

čtvrtek 23.8. 2018
    Jací jsou Davidovi rodiče a jak dopadne jejich seznámení s Tomášem, Tereziným tátou? David má ze společné večeře trochu nahnáno, protože ví, že vyjít s jeho tátou je někdy hodně náročná disciplína. Tereza z toho strach nemá, ale i jí už brzy ztuhne úsměv na rtu. Tomáš totiž udělá něco, co by do něj nikdy neřekla, něco, po čem zůstanou všichni jako opaření … Davidovi rodiče v podání Aleny Mihulové a Zdeňka Juliny poprvé v Ulici už dnes večer! Kdo a co neustojí při společné veče ři u Terezy a Davida?

pátek 24.8. 2018
    Před prázdninami se rozešli ve zlém, nyní se Karla a Jirka Herman znovu nečekaně potkají. Jaké bude jejich shledání po dvou měsících, co se neviděli? Ani pro jednoho z nich to není jednoduché. Po všem, co se stalo před létem, nyní nevědí, co od toho druhého čekat, jak se k sobě chovat. Už nejsou parťáci, přesto je právě práce stále spojuje… Jak to spolu nyní ti dva mají? Čím právě Jirka všechny překvapí? A jakého brouka nasadí Karle do hlavy?

• Peregrina
      Peregrina, 11.8.18 00:54:43  

tak asi opravdu půjde na potrat, Gábi jako...a nebo ne.... a to je to, čeho jakože lituje, že nestihla tu lhůtu, která je pro interupci žádoucí..hmmm...jsem fakt zvědavá...a nemýlila jsem se, Davidovu matku hraje fakt Mihule...tu mám strašně ráda, ona se vůbec od "Sestřiček" nezměnila, je to krásná ženská..

• katka.fee
        katka.fee, 12.8.18 15:23:58  

taky s tou Gábinou nevim, jestli šla. Zas kdyby nešla, tak zopakujou už jednou její rozhodnutí nejít na potrat, ale na druhou stranu, proč by furt měli jinak držet Aleše v ději?

• sorong.1
      sorong.1, 11.8.18 18:37:09  

Jé už se těším. Normálně mám absťák :1: aspoň něco se vrátí do normálu. :2:

• layborwolker
    layborwolker, 17.7.18 18:08:15  

Před natáčením - Evžen s Robertem
    https://www.youtube.com/watch?v=c2mY4ARIqJ8

• amana
      amana, 1.8.18 14:31:23  

Moc jim to nešlo,ba hůř než skutečné natáčení-moc průhledné.

• Palomita
    Palomita, 26.6.18 12:28:54  

Trable s rodiči
    Tereza a David si užijí super prázdniny, přesně jak mají naplánováno. Ale jen co se vrátí z cest, začne ten pravý kolotoč a šrumec. Do života jim zasáhne nejen Terezin táta Tomáš, ale také Davidovi rodiče. Jací jsou? Už nyní vám prozradíme, že jsou pravými opaky Tereziných rodičů. A podle toho bude vypadat i jejich seznámí s Tomášem, kterého čeká docela náročné období, a to nejen kvůli blížící se svatbě…

Aleš se nevzdává
    Gábina si nepřeje nic jiného, než aby jí Aleš zmizel ze života. Ten něco takového však nemá v úmyslu. U Gábiny je stále zaháčkovaný přes Šímu, který ho zbožňuje. V Gábinin prospěch nyní hrají prázdniny, které má Šíma docela nabité. Gábina tak sází na to, že i v případě Aleše bude u Šímy platit, že sejde z očí, sejde z mysli. Dokonce tomu i sama částečně napomůže. Bude to ale stačit? Jak velké pouto mezi sebou Aleš a Šíma mají?

Kapela na soustředění
    Jaké by to bylo léto bez fesťáků a té pravé letní pohody? Starej vercajk vyrazí na soustředění do Loučky k Maléřovým, kde bude hned pořádně rušno, a to nejen kvůli zkoušení. Veronika se tak odváže, že i Martinovi spadne brada údivem. Verča i ostatní členové kapely totiž budou řádit jako za mlada. A neobejde se to ani bez několika karambolů…

Žádost o ruku
    David není jediný, kdo se letos odhodlal k žádosti o ruku. Pochlapí se také Pavel, který si je jistý, že Vendula je ta pravá, i když spolu zatím chodí jen pár měsíců. O to víc Pavel svým úmyslem všechny překvapí. A o to víc to začnou jejich blízcí řešit… Proč tak najednou?

Karla a Mára
    Karla a Mára si dopřáli dlouhou dovolenou, během které si užívali jeden druhého a také hodně cestovali. Domů se vrátí nabití energií, se spoustou zážitků i několika otazníky. Jak to bude dál s Karlou, která se těsně před dovolenou rozešla ve zlém se svým parťákem Jirkou Hermanem? A jak na tom jsou Márovi rodiče, o nichž nemají téměř žádné zprávy?

Na nové díly Ulice si budete muset pár týdnů sice počkat, ale na webu jsme s vámi stále! Po celé léto pro vás budeme mít videa, fotogalerie, ankety i zajímavosti nejen z Ulice, ale také z nových dílů.

• Peregrina
      Peregrina, 26.6.18 12:33:53  

takže Mihulová nebude hrát tu Táňu, ale spíš Davííí matku, ne?

• Palomita
        Palomita, 26.6.18 12:51:18  

Vypadá to tak

• Lukas-Muf
        Lukas-Muf, 27.6.18 16:44:46  

Kdo je furt ta Mihulova??

• sorong.1
          sorong.1, 27.6.18 16:59:55  

Sestřička z filmu sestřičky. :4:

• Lukas-Muf
            Lukas-Muf, 27.6.18 17:06:12  

Diky. Pohledam vecir.

• maceta
              maceta, 27.6.18 19:55:08  

Pořád je to kočka. Je prima, že zase začala hrát.

• Peregrina
                Peregrina, 27.6.18 20:34:59  

já jí mám hrozně ráda... a přesně, furt je to kočka...hrála taky manželku Jirky Luňáka (vetchý) v Okresním přeboru.

• Millagros115
              Millagros115, 27.6.18 20:34:07  

Pak hrála ve filmu Kráva a Domácí péče.

• Lukas-Muf
                Lukas-Muf, 28.6.18 19:30:44  

Tak sem nasel. Asi sem mozna neco z toho videl nebo jsem ji nekde videl (okjesni pjeboj urcite :1: ), mozna urcite, ale moc ji neznam...spis sem ji nevnimal.
                Snad bude dobra a dalsi nova postava se bude hodit :4:

• sorong.1
      sorong.1, 26.6.18 13:30:46  

Snad Gábina na ten potrat šla. První díly po sezoně ještě natáčeli teď když měla bříško ne?

• Palomita
        Palomita, 26.6.18 13:31:28  

Teď jsou natočené díly přibližně do konce října

• maceta
          maceta, 26.6.18 19:37:44  

Pustila jsem si rozhovor s Anetou Krejčíkovou, byl tam i herec, co hraje Aleše. Říkala, že mají hodně předtočeno.

• Palomita
            Palomita, 26.6.18 20:09:15  

Tak 2 měsíce jsou docela hodně :6: to je nějakých 40 dílů, jestli dobře počítám

• Lukas-Muf
    Lukas-Muf, 22.6.18 11:50:56  

A ještě jedna novinka :1:
    Vorvaň požádá Vorvanici o ruku (bylo v ukázkách) :7: :7: :7:

• ekoala
      ekoala, 21.7.18 12:54:41  

Vorvaň a Vorvanice, to je Pavel a Vendula?

• Lukas-Muf
    Lukas-Muf, 22.6.18 11:47:57  

Jo jo, slipka zase kdakala s kdekým a s každým v podstatě měla nějaký výlev :8:
    V podstatě celý díl nebyl o ničem jiném :4:
    Svatba nebyla právě, ale tak předpokládám, že se úspěšně vzali :4:

• Peregrina
      Peregrina, 22.6.18 15:03:25  

čí zase svatba, kozy a davííí?

• Banana
    Banana, 22.6.18 11:44:44  

Juuuu reknete mi, jak to cele dopadlo? Co teda slipka obecna zase kdakala (mela mit nejakej vylev k Eddiemu nebo co?) a jak to dopadlo se svatbou? Ja nebudu mit cas se na to mrknout az nekdy na Voyo v cervenci, to nevydrzim :)

• Lukas-Muf
    Lukas-Muf, 21.6.18 18:03:27  

Zaplaťpanbůh konec toho celého tyjátru, aspoň na chvíli :4:

• hart
      hart, 21.6.18 18:12:49  

Tak a máme pauzu - během dvou dnů jsem na chalupě našla 60 křemenáčů a 10 hříbků :15: :15:

• Lukas-Muf
        Lukas-Muf, 21.6.18 18:14:44  

Yes, dobře ty :4:
        Přesně, je i lepší zábava, než Ulice a zvlášť v poslední době, že jo :4:

• Palomita
    Palomita, 20.6.18 19:36:43  

Jestli jsem něco nepřeskočila, tak v pátečním díle Gábina vůbec nebyla... a v ukázce na nové díly byl Aleš...

• hart
      hart, 21.6.18 17:25:38  

také jsem ji tam neviděla, pouze se loučila Adriána a "muzikantská liduška" se nám trochu mázla - to bude Bedřich koukat co ještě bude s partou muzikantů vyvádět

• Lukas-Muf
      Lukas-Muf, 21.6.18 18:02:29  

Nebyla. Ale věřím, že vše dopadlo OK :4:

Konečně slepice letí do Austálie, hurá, bude klid. Zase se potřebovala nutně s každým sejít, se všema najednou vyřešit všechny "účty", každému si postěžovat, že je kráva (což je), každému se jen litovala..ježíš, to bylo traaaapnééé až na půdu :8: :8:
      Nejpelší je, že dala Evženovi správcovství baráku a ještě mu za to slibovala plat...tak to sem si málem polil telefon :1: :1: :1:
      Jako ona ho určitě za to bude platit, no to určitě, hahááá :1: :1: :1:

• Lukas-Muf
    Lukas-Muf, 19.6.18 21:23:37  

Jdu se mrknout teda..sice tu mam jenom 3G ale snad to povali nejak rozunme :)

• amana
    amana, 18.6.18 22:07:19  

No je to jen ukézka,kdy se dr.ptá na termín,to neznamená,že k tomu dojde.Já myslím,že si to nechá.Většinou se nemýlím,toho debžu jsem odhalila záhy,že je na něm něco divnýho už na začátku,že není normální,aby to bylo tak idylický,a aby byl tak dokonalej.Že se mi nezdál už tenkrát,a taky jo.Jak na ní tlačil,a málem si Šímu osvojoval,chtěl zkrátka vlastnit a manipulovat.Se divím jen fotrovi Šímy,že mu tam jednu nevyťal,ten taky ustoupil,když mu namluvil,že chtěl k němu utéct.Není normální,aby měl tak eminentní zájem o dítě,aby mu tak na něm záleželo,jak on říká,a oni sice tiše nesouhlasí,ale pořád žádný radikální řez,a přes Šímu bude manipulovat dál.No zajímavý to bude,drama nebere konce.Jinak ta trojka,co se tam zežrala,to bylo nechutný,zarostlej Lumír,a všichni odhalený pupky,a jak zákon káže.

• Peregrina
      Peregrina, 18.6.18 22:09:18  

já si taky myslím, že si to nechá...

• Lukas-Muf
        Lukas-Muf, 18.6.18 23:16:03  

Vsadime se?
        Uvidime zitra.

• Peregrina
          Peregrina, 18.6.18 23:28:49  

zásadně se nevsázím, ale počkám do konce sezony... uvidíme :1:

• hart
        hart, 19.6.18 06:15:43  

já myslím , že půjde opravdu na potrat - v létě "opravdu porodí" a v září bude zase jako laňka. Po tom jak se Aleš projevil by musela být padlá na hlavu, aby si dítě nechala, protože to by bylo pro ni peklo na zemi - Aleš se zachoval přesně jak jsme čekali :15:

• Lukas-Muf
          Lukas-Muf, 19.6.18 08:10:54  

Zlata slova :4:

• hart
            hart, 19.6.18 08:23:14  

mě někdo říci to co on Gábině tak první věc, kterou bych měla po ruce omlátím o tu jeho blbou namyšlenou palici - vůbec se nedivím, že žádnou partnerku neměl - možná žil v takovém prostředí, kdy otec se choval stejně

• Peregrina
              Peregrina, 19.6.18 11:35:51  

a co jí řekl???

• hart
                hart, 19.6.18 14:13:15  

ve stručnosti....byl na návštěvě - chtěl ji objímat,líbat , když odmítla a vyhodila jej, tak vyjel....měla by jsi se léčit, jsi nymfomanka, chudinka, jsem zvědav,který ubožák se nad Tebou slituje ... jsi workoholička s dítětem... - no pustila jsem si to 2 x (ten jeho výraz a proměna ) Alešek se projevil

• sorong.1
                  sorong.1, 19.6.18 14:59:10  

To je hajzl!! Doufám že mu konečně zavrhne ty kamarádšofty se Šímou.

• soraja
                  soraja, 20.6.18 08:41:27  

No tak tohle bych neskousla ani náhodou - o důvod víc běžet na gyndu. Šímovi pohrozit sociálkou pro případ že by neposlouchal (samozřejmě z hecu) a je vymalováno. Jenomže ten malý chuděra by z toho mohl být vystresovaný a proto si Gábina nechá od něho všechno líbit - do budoucna to bude ještě horší

• sorong.1
                    sorong.1, 20.6.18 10:22:09  

To je ta výchova -nevýchova. Dítě všecko smí za nic žádný trest. Na všecko si musí přijít samo. On chce utéct z domu a ještě ho div nepochválí? Kdyby aspoň došla do školy nebo nějaký psychologa.

• Lukas-Muf
      Lukas-Muf, 18.6.18 23:17:32  

Ale dojde, uvidis. Byla by blba..

• sorong.1
        sorong.1, 19.6.18 05:39:28  

Taky to můžou nechat jako otevřený na konci sezóny. Takový ten dlouhý ruský pohled do blba a... Konec :1: a my si tu budeme do září lámat hlavy. :1:
        A svatba vypada na Terku s Davidem,aby jí nemuseli mít s tátou že?

• Lukas-Muf
          Lukas-Muf, 19.6.18 08:10:26  

Sak taky nebudou, neboj.

• hart
            hart, 19.6.18 09:09:39  

já si stejně myslím, že to možná Alešovi někdo "vyslepičí", že byla v jiném stavu a budou se ještě dít věci

• milada948
              milada948, 19.6.18 23:50:41  

Nevím proč,je svobodná,tak si může dělat co chce,jak by on mohl dokázat,že to bylo jeho.Pokud si to nechá,tak může seknout i s kariérou.

• Lukas-Muf
                Lukas-Muf, 20.6.18 00:27:17  

Asi tak. Ale nezapominwj, ze je to Ulice...tady nic nejde jednoduse nebo jen tak. :4:
                Vzpomen treba na Sliza a jeho ukradene mega. No?
                .....ale dost uz, fuj :1:

• soraja
        soraja, 20.6.18 11:06:49  

Vzpomínám, jak jsem ještě "za minula" ležela ve špitále a každý pátek se prováděly interupce. Tak to byl rachot - vozíky létaly bez ustání kolem našeho pokoje až do večera. Jen by mne zajímalo, kolik jich tehdy za tři týdny mého pobytu poslali do nebe ....

• Millagros115
          Millagros115, 20.6.18 11:37:14  

Tuhle u nás byla taková putovní výstava pro interrupcím. Přišla mi už hodně za hranou.
          A přitom já jsem člověk, co s potratama fakt, jako fakt nesouhlasí. Už jenom z toho důvodu, že bych děti chtěla, ale mám smůlu. Na druhou stranu je to každého věc a pořád je v podstatě rozhodnutí té ženy, zda si děcko nechá, nebo ne - Polky jezdí na interrupce sem do Čech, protože tam jim to neudělají. Navíc v Gábinině situaci... neumíámsi představit si malýho Tkaničku nechat. On je regulérní magor, měl by se léčit. Takhle k němu bude připoutaná dalších 20 let.

• sorong.1
            sorong.1, 20.6.18 11:57:16  

Myslím že tohle je každé ženské věc. Někdy se to vážně semele jako v tomhle případě. A to je snad nejlepší řešení. Jindy se člověk snaží a ne a ne. Taky jsem chtěla ještě jedno ale už mi nebylo přáno. Dvě bez problémů a pak nic. Ale zase než nějaké chuďátko nemocné...tak to vlastně dopadlo dobře.

• katka.fee
            katka.fee, 20.6.18 12:09:33  

Ja si pamatuju, ze kdyz jsem chodila na stredni tak jednou nejaci magori udelali putovni vystavu u nas pred skolou na ulici. Odchytavali nas tenkrat pred skolou a chteli s nama o tom "diskutovat". No nastesti tam vydrzeli tak den nez si asi skola stezovala

• Millagros115
              Millagros115, 20.6.18 12:25:25  

tohle bylo dělaný tak agresivně, fajkt se mi to nelíbilo. Baba mě tam taky odchytla, tak jsem ji odpílkovala, že s potraty nesouhlasím, ale s jejich prezentací odpůrců taky ne a měla jssem klid.

• soraja
            soraja, 20.6.18 12:44:33  

Ano, než aby se mělo dítě narodit jako nechtěné a navíc s nemilovaným partnerem, tak je lepší interupce. Rozhodně mám radost a dokonce jsem klikla že souhlasím i když jindy na takové ankety nereaguji. A dobře včera Gábi Jitku odpálila ...

• Lukas-Muf
      Lukas-Muf, 19.6.18 22:23:56  

Haaa...pujde tam. Tak co, furt to nic neznamena?
      Mela pravdu..byla by blba kdyby si to ted nechala..