Čarovná cesta aneb Hra na výuku být čarodějem

Otevřená diskuze | Kategorie: Nezařazeno
meleq (2016-06-19 08:06:37)
Založeno: 6. 3. 2016 | Příspěvků: 9 | Členů: 1
Správci: meleq (hlavní)

Zapisuji své zkušenosti, postřehy a myšlenky z mé duchovní Cesty.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• meleq
    meleq, 19.6.16 08:06:37  

PÁR ÚVODNÍCH POZNÁMEK, JAXE DÍVÁM NA ONU HRU NA LIDSKÝ ŽIVOT

PÁR POZNÁMEK O HŘE:
    (z debaty s Jirkou)
    No..kdosi tu Hru hraje jako Hrac...jak tomu rikam, to je asi ten co sedi v kresle, jak tomu rikas ty...potom je tu clovek petr...to je dle me figurka....svet okolo petra....to je prostredi Hry...takze Hrac hraje s figurkou petrem, jako kdyz decko tahne s pinclikem v Clovece nezlobse...
    ovsem...stale chybi...s kym tu Hru ci proti komu tu Hru hraju...
    no a tomu rikam Autor...Animator...Programove Centrum Hry...
    to je to, co ma kluk v plejstesnu a co mu vykresli celou situaci treba strilecky...tj vykresli jeho figurku, valecne pole, spolubojovniky, protivniky, pusky a munici a ukol pro jeho jednotku...to dela Autor..
    Hrac se snazi se svou figurkou ziskat co nejvic kladnych bodu...to je jedna vec...
    a zaroven ziskat poznani a pochopeni Hry a postoupit na dalsi level...tj rekneme Zmoudret...to je druhy vysledek mozny ze Hry....
    problematicka je otazka: kolik je Hracu...ja momentalne krom sebe nikoho dalsiho neznam, coz ovsem nedokazuje, ze zadni dalsi nejsou...tusim tak desitku dvacitku Hracu v tehle me Hre...ostatni jsou jen figurky bez Hrace--tj kulisy, ovsem pripoustim i jine moznosti...
    Hrac jsem pouze ja...
    anebo naopak na cokoli pohlednu..je Hrac...a dokonce na mnohem vyssim levlu, nez ja....
    tolik zatim o Hre...pojem Duse jsem vubec nepouzil, v mem pojeti neni zapotrebi...kdybych ho chtel zapojit, rek bych Hrac= Duse....
    .............

• meleq
    meleq, 21.5.16 14:14:19  

STAV MÉHO MODELU K KVĚTEN 2016

SVĚT je HRA!!!
    Mohlo by se to jmenovat:

JEDEN DEN HLOUPÉHO PEŤULY

A výborné na tom je, že po každém skoro dni Peťula o fous zmoudří a posune se ke svému Cíli
    Jaký je jeho Cíl?
    Stát se Čarodějem!
    Kdo hraje tuto Hru na hloupého Peťulu?
    Mocný Čaroděj sám

Speciálním kouzlem se zaklel a ted se v potu tváře a vůbec celého těla snaží rozpoznat znamení a nápovědy a posunout se v Nauce...dál a dál až zpět do čarodějných stavů..a pozor, mnohem lepších, než byly původní jeho čarodějné stavy...to je proč to dělá, to je zisk ze Hry

Mnohdy je situace daného dne zoufalá, Petula tápe, neví si rady, zkouší jít vpravo, zkouší jít vlevo, jako carevič na rozcestí, a žádná cesta nevypadá ok..anebo, co horšího, vypadá ok a pak přijde zklamání

takže asi před týdnem se vyvinulo přání potkat Pomocníka...lépe řečeno, abych byl upřímný..Pomocnici
    Princ Bajaja měl koně, no já du dál, chtěl bych krásnou Čarodějku...

Pokroky sou, ale velmi nepatrné...no snad by se to mohlo rozjet i bez Pomocnice...ale s ní bych se cítil jistěji i napředoval lépe...
    metoda pokus-omyl je pracná a zdlouhavá, taky bych moh spíš umřít, než se dočkat čarodějnického pláště

proto své Hlavní Měsíční Kouzlo věnuji a zaměřím na Poznání Pomocnice
    Tuším, že už jsem nějakými těmi Pomocníky obklopen, ale jejich náznaky by se mohly víc zlepšit, abych je byl schopen líp chápat...a to nejenom tteoreticky, ale zejména prakticky, používat je v životě...tj v tom Dnu učně Peťuly...ke všeobecnému zlepšení...vždyt jsem takřka se všemi parametry ssíly na dně

jo, období Slabosti je dobré...člověk se naučí pokoře a houževnatosti jít si za svým i slabý.....či plazit se za svým...ale všeho do času
    věřím ve zlepšení...
    Věřím ve Zlepšení!
    V ě ř í m v e ZLEPŠENÍ ! ! !
    volám Tě, přijď, Přítelkyně
    ratuj,ratuj, ratuj
    Mistrům dík
    akšxp-pxškaaa
    ..................................

• meleq
    meleq, 7.3.16 08:59:52  

Kdo jsem?
    Uz to vim!
    Napadlo me to vcera:
    Jsem Program
    Obrazek
    Animace...
    Myska Miki
    poskakujici po Cesticce
    v jakemsi disnejovskem filmu
    ...xx...

a dneska sem se dozvěděl,
    jaký tu mám úkol:
    DÁT SVĚT DO POŘÁDKU!!!
    ...xx...

• a.l.tereza
      a.l.tereza, 18.3.16 01:20:37  

Sebe, jen sebe dát do pořádku a Svět už v něm dávno byl. :2:

• meleq
        meleq, 22.3.16 10:43:21  

ty máš své ukoly a pokyny a já zas své
        ...vxl...

• meleq
    meleq, 6.3.16 19:46:16  

Duchovní cesta

je jednoduchá
    Člověk má starost,
    Které náboženství vybrat,
    Které učení
    Kterou techniku, rituál, cvičení a dietu
    Když je toho tolik,
    Jak zvolit to správné?

Vidím Duchovní Cestu jako Kuchaře...
    Já-takto flák masa, nemusím vůbec nic dělat
    Kuchař si už mě zpracuje podle svého přesného receptu

Jenom vydrzet vsechno to rezani, krajeni, duseni a grilovani...

Pak---v mukách příprav ohnivých--- ze všech ssil doporučuji se držet myšlenky:
    Jsem v dobrých rukou Mistra Šéfkuchaře

Z pánvičky stejně neuteču,
    Tak ...hlavně...ať jsem chutný!
    Dobrou chuť všem!!
    Dik Mistře!
    ...xx...

• a.l.tereza
      a.l.tereza, 18.3.16 01:18:27  

Je slušné za to být potravou poděkovat? :2:

• meleq
    meleq, 6.3.16 13:35:32  

když cyklicky, tak cyklicky:

ČAROVNÁ CESTA
    začala 20.5.2014..šel sem po chodníku...
    a najednou...
    SLYŠÍM : JE TO HRA!!!

předcházely dvě asi 17 měsíční období příprav a vlastně více než 30ti leté období různých přípravných cvičení a meditací a vizí

(toto je tedy….další pokus dát hlavu a patu a srdce do popisu a zážitků z mé Cesty)

ZDE NĚKTERÉ VĚCI, KTERÉ SE NAKRESLILY UŽ Z MINULÝCH ÚVAH,ALE NA CESTĚ ZAČLY DOZNÁVAT ZMĚN

1 KAPITOLA
    ------------------

1 STAVBA BYTOSTI(napsáno ještě starým způsobem uvažování)

bytost je to, co je schopno života...zde ve světě bio-života,
    tj některé bytosti žijí, aniž mají bio-součást, jiné ..ta naše--bio-soucast ma...je to to, cemu rikame: clovek...člověk je tedy bio-součást mnohem větší a rozsáhlejší bytosti

Pozn1: z hlediska Hry/nový způsob uvažování)...clovek je figurka-avatar...a ona velka bytost je Hráč...posunuje figurkou...protihracem techto dvou je pak Velmistr-Osud- Bozska Ssila

Pozn2:
    zde bych řekl, že bio-život je po mém něco jiného než Život...to prvé se definuje schopností rozmnožování, výměn energií, reakcí na podněty a dalšími prvky...to druhé bych definoval jako schopnost si žití uvědomovat, tedy k Životu stačí Vědomí..a basta

já když uvažuju o sobě jako o člověku-zhruba,používám nejčastěji 4 oblasti VJEMŮ:

1-VJEMY Z Mysli lidské...myšlenky, pocity, emoce, představy, koncepty..atd jaxe tomu všemu říká
    2-VJEMY z oblasti Těla...nejčastějc známe bolest
    3-VJEMY ze Světa...okolí,druzí lidé,domy a tak
    4- VJEMY Z Vyšší mé Úrovně....vize, kontakt z Mistrem
    ...................

celé mé zapojení do Stvoření, to..co mě vlastně Tvoří a Zaznamenává... je pak technicky definováno v tzv MENTÁLNÍCH SÍTÍCH,což sou registry,kde je o mně,jako o bytosti,uvedeno úplně vše,nebo skoro vše....taková mentální DNA...u jiných: morfogenetické pole např

celé mé fyzické zapojení do Stvoření,tzn praktické provedení-- je pak dáno energetickými útvary-QAZARTALY...,které,fraktálním způsobem..a možná cyklicky! ( námět na nobelovu cenu),tvoří universum a vše v něm,včetně mě..tj-každý atom či částice či energetický projev je VÍR ENERGIE…QAZARTÁL

vazby a jejich posun těchto věcí mezi sebou-určují vše-a hlavně můj vývoj-jehož nejbližším cílem je 1-prokomunikovat,2-zesynchronizovat a 3-zcela se propojit s vyššími úrovněmi...reprezentovanými Mistrem-tj onim Hracem...potazmo Velmistrem...xx...

• a.l.tereza
      a.l.tereza, 18.3.16 01:17:16  

Crowley taky tvrdil, že je to hra. Avšak věděl i že vocaď pocaď? :2: