Obnova systému

Otevřená diskuze | Kategorie: Počítače a elektro
zlataryba (2016-01-29 16:38:44)
Založeno: 25. 1. 2016 | Příspěvků: 6 | Členů: 1

Používám w7 na všech svých pc a na domácím mi na Silvestra odpoledne začal zlobit Explorer. Přestal mi posunovat stránku myší i šipkami z klávesnice. Záhy jsem zjistil, že nejde spustit pc jinak než,že otevřu správce úloh pomocí kombinace ctrl,alt a delete kláves. Nejdou spustit některé programy jako třeba Cubase.Nod antivir ani spyhunter nic nenašly. Kde je chyba?

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• zlataryba
    zlataryba, 26.1.16 21:41:01  

Po tom jsem taky šel ale aktualizace s tim to datem tam nejsou. Vypadá to jako něčím nabouraný systém, když k přehrávání ve winampu nebo media playeru stačí otevřít okno správce úloh a zase zavřít, ale z internetu to videa nepřehraje.

• zlataryba
    zlataryba, 26.1.16 09:46:51  

Kdyby tam ten bod byl tak jsem to udělal, ale žádný jsem nenašel. To je také dosti podezřelé. Od tohoto data tj.31.12.se ale nově tvoří.

• Antony52
      Antony52, 26.1.16 09:54:29  

Explorer může třeba začít zlobit, jako fšechny prohlížeče po aktualizaci. Můžeš zkusit prohlídnout naistalované aktualizace a pokud je nějaká z 31.12. tak ji zkusit odebrat. Já používám Firefox a také občas zlobí. Tak dávám v takovém případě "obnovení výchozího nastavení".
      Stává se to po aktualizacích.

• zlataryba
    zlataryba, 25.1.16 23:08:03  

Používám w7 na všech svých pc a na domácím mi na Silvestra odpoledne začal zlobit Explorer. Přestal mi posunovat stránku myší i šipkami z klávesnice. Záhy jsem zjistil, že nejde spustit pc jinak než,že otevřu správce úloh pomocí kombinace ctrl,alt a delete kláves. Nejdou spustit některé programy jako třeba Cubase.Nod antivir ani spyhunter nic nenašly. Kde je chyba?

• Antony52
      Antony52, 26.1.16 04:45:40  

To může být spousta různých věcí. Virus, poškození systému, .... Máš tam nastavený bod obnovení? Pokud ano tak můžeš zkusit vrátitpočítač do předchozího funkčního stavu.