Nesnáším své rodiče

Otevřená diskuze | Kategorie: Lidé a vztahy
Kahaja (2016-11-05 12:36:43)bejbi (2016-09-28 11:58:31)osoba (2016-07-10 19:33:38)TomToman (2016-06-26 12:17:12)
Nesnáším své rodiče
Založeno: 20. 12. 2015 | Příspěvků: 74 | Členů: 4

Pište kdo nesnáší své rodiče

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• TomToman
    TomToman, 26.6.16 12:17:09  

To už musí bejt moc vážnej důvod, aby někdo nesnášel svoje rodiče...

• bejbi
      bejbi, 8.7.16 11:53:24  

jo je protože když jsem příjela domu tak začali řvat a pořat me odvinovali z ničeho a tak jsem se odsťhovala

• amazonia.exotic
    amazonia.exotic, 3.6.16 21:00:55  

Taky jsem kdysi říkal že nesnáším moji mamku.A vyčítal ji že mi nedala tolik lásky kolik jsem ji potřeboval,pokud jsem bydlel u rodičů tak jsme se pořád hádali.Ona byla odjakživa hádaví tip a dokázala vybuchnout i kvůli maličkosti.Ale když jsem měl uraz a potřeboval jsem pomoc tak to byla právě ona která mi podala pomocnou ruku a za to ji jsem vděčný.Možná si myslíte že vás nemají rádi ale možná prostě neumějí dát k vám lásku najevo a nebo ji třeba uzavřeli do sebe ale určitě vás maji rádi.Doporučuji k přečtení knihu od Lorny Byrne - Nebeská láska,ta kniha je cela o lásce a určitě vám pomůže si některé věci lip uvědomit.

• bejbi
      bejbi, 12.6.16 11:10:02  

No když to tak čtu tak si taky uvědomují že me rodiče to dělají to sami a když jsem bila bez prace tak mne prosila ad du se vratlim domu a když jsem dostala práci tak už změnila názor

• bejbi
    bejbi, 20.5.16 13:29:21  

No tekaom se mama stara ale to už je pozdě kdis sem pric :7:

• bejbi
    bejbi, 9.4.16 12:19:13  

To je krutos matka po svi ceri vimaha prachy to svet nevidel ja sem zni bila v psichicky ninervovana kdis mi trekla ze pome vimaha prachy tak to sem netusila je to hrozny to sem se nezrala

• osoba
      osoba, 9.4.16 14:37:57  

Jaký prachy??

• bejbi
        bejbi, 9.4.16 19:07:00  

no za popelnice a za najem

• Kahaja
          Kahaja, 9.4.16 19:09:07  

Bejbi,taky je moc hezké přivítání od matky,co tady děláš,já nemám peníze :6:

• bejbi
            bejbi, 9.4.16 19:14:07  

To sme natom stejne Kahajko,ale já moum mamu nepřsvečim oničem protože moje matinka je panovačna a nepřmejšlí realně víš

• osoba
          osoba, 9.4.16 23:27:26  

Kolik ti je?? Jestli máš vlastní příjem a bydlíš u rodičů, je naprosto normální, že chtějí, abys přispívala na nájem a popelnice.

• bejbi
            bejbi, 11.4.16 10:51:17  

Mne je 23 a u rodičů už ne bydlím tak jak to máma udělat

• osoba
              osoba, 13.4.16 23:58:33  

Nevím. Nedovedu si představit, že bych měla platit nájem (nebo přispívat) někde, kde nebydlím. Poplatek za popelnice je podle trvalého bydliště, takže ten by mohl být oprávněný.

• hucurajda
                hucurajda, 14.4.16 16:27:13  

Na příšlušný Městský úřad se napíše žádost o zrušení poplatku za tuhý komunální odpad z důvodu odstěhování se z místa trvalého bydliště a uvede se adresa, kde se teď bydlí a žádost se pošle doporučeně a Městský úřad se k tomu vyjádří písemně na adresu, která se v té žádosti uvede.

• bejbi
                  bejbi, 16.4.16 16:41:40  

to já vím ale to musím do Třebíče

• hucurajda
                    hucurajda, 16.4.16 19:26:55  

Stačí poslat poštou

• janko.luptak
    janko.luptak, 19.3.16 10:38:06  

něco pro zasmání
    https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/1982296_10205864353308584_99303773445959680_n.jpg?oh=0e6ebad1dea7a847ce0d509fa40d479a&oe=5750194D :13:

• bejbi
      bejbi, 22.3.16 10:41:27  

To je dobry to ste vychítal :6:

• janko.luptak
    janko.luptak, 17.3.16 22:38:21  

Bejbi, proč nemáš ráda své rodiče?

• bejbi
      bejbi, 18.3.16 11:55:32  

protože mi pořad jen nadavali a já jsem už to nemohla unest tak jsem se od nich odstěhovala za Jacičkem a Kahajkou a teď žiju s ními v jedne domacností a je to rozhodně lepší než u mých rodíču pochválí mne za me vysledky v praci a je to hezké když jsem pochválena a taky se dobře cejtím je to jíne než tam kde jsem žila takové jinačí než u mých rodíču :6:

• janko.luptak
        janko.luptak, 18.3.16 18:40:51  

tak to je dobře. časem třeba pochopí, že už jsi dospělá

• osoba
        osoba, 19.3.16 10:08:59  

Útěk je vždycky jednodušší. Ale JDE to i jinak, skutečně! ROdiče třeba "jen" neumějí dáívat, co sami nedostáívali. Tohle je začarovaný bludný kurk, protože ti naprosto reálně hrozí, že budeš ke svým dětem úplně stejnáí. CO nemáš, nemůžeš dát. Zato schopnost dávat to prázdné a negativní je v každé další generaci větší. Je nejvyšší čas to obrátit. Načerpat od neomezeného Zdroje a dáívat těm, od nichž jsi nedostala.

• Jar.Esch
    Jar.Esch, 1.3.16 08:02:29  

Jsm nesnášeným rodičem. Jsem zde správně?

• Kahaja
      Kahaja, 1.3.16 15:03:39  

Jistě,dobrý pohled z druhé strany,napiš něco bližšího :2:

• Jar.Esch
        Jar.Esch, 6.3.16 13:00:09  

Nechci se o ně starat a i nadále platit jejich dluhy.
        Mám blbé kecy, když se třeba velice nenápadně snažím zeptat na budoucnost a jejich představu o ní.

• osoba
          osoba, 6.3.16 13:40:30  

Nechci soudit, ale někde se ve výchově stala chyba. Asi měli všechno, co si usmysleli, nic nemuseli, nebyli vedeni k úctě a respektu, ke skutečným hodnotám, ... Měl bys odvahu něco takového tu prozradit?? Kolik jim je??
          No jo, ale CO teď s tím??

• Jar.Esch
            Jar.Esch, 6.3.16 17:21:30  

Nebyly rozmazlovány nijak mimořádně, ve vztahu ke svým vrstevníkům v okolí. Resp. Dcera byla víc, protože byla o téměř pět let mladší a navíc byla šikanována svým bratrem. Musel jsem ji tedy před ním ochraňovat.
            Mnohem větší příčina byla v jejich baičce, mé tchyni, která mě nesnášela a neustále mě napadla a kritizovala. Děti vyrůstaly v přesvědčení, že jsem za všechno, co se uděje neblahého, vinen já. Je to tam taková tradice. Všechno svádět na ty vzdálenější a ochraňovat vlastní, bližší. Navíc, ona ještě nesnášela dceru, svou vnučku (protože se jí zdála být po mně) a výrazně prosazovala syna. Tam zase cítila víc vlastní krve. Je to docela motanice. V té rodině je hodně neřestí, coby prokázané rodové zatížení. Parazitní životní strategie, neúcta k rodičům, alkoholismus, gamlerství, agresivita, chorobná lhavost, sklony ke krádežím, osočování, paranoia, neschopnost přijmout odpovědnost za své chování (všechno svést na druhé), sebevražedné tendence (pokusy i dokonané), asociální chování vůbec. Mí potomci se o ně různou měrou podělily (díky bohu ne o všechny). Oběma se ale nechce pracovat, dcera má problémy s alkoholem, syn je náboženský fanatik, oba vyhrožují sebevraždou. Mezi nimi to jiskří také. Synovi je přes čtyřicet, dceři o pět méně. Na vině za své životní peripetie se ale shodnou. Vinni jsou rodiče. Jak, to sice nedokáži vysvětlit, ale .... máme na to přijít sami když jsme tak chytří.

• osoba
              osoba, 6.3.16 18:03:40  

Ten "náboženský fanatik" zjevně nemá absolutně nic společného s Bohem (kromě svého na názorech nezávislého původu u Něj a popírané zodpovědnosti vůči Němu), když je takhle "hodný" a koketuje s myšlenkou na sebevraždu. Je to zjevně dokonalá ukázka koncentrace problémů v jediné rodině, jakoby museli mít všechno, co je špatné. No jo, ale CO teď s tím?? Na výchovu je pozdě, na změnu ne - i když taky vypadá nereálně.

• Jar.Esch
                Jar.Esch, 6.3.16 18:49:51  

Co s tím? Nic, prožít si to a "vychutnat si rodičovství" až do konce.
                "....dokonalá ukázka koncentrace problémů v jediné rodině, jakoby museli mít všechno, co je špatné". Velice přesně vystiženo. Zapoměl jsem ale ještě říct, že v té rodině je také narcismus. Tchyně i syn tím docela trpí. Mají pocit výjimečnosti, nadřazenosti a práva soudit druhé. V podstatě nedělají nic jiného, než že sledují okolí, jiné lidi, spekulují o jejich úmyslech (vždy špatných a odsouzeníhodných) a vynáší soudy. Co je u nich samotných, nevnímají.
                Co se táče mých potomků, tchyně hledá příčinu ve výchovném selhání a to hlavně u mé osoby. Že její dva synové (strýci mých dětí), skončili tragicky, kvůli pití, s tím podle tchyně nesouvisí.
                Dialog je v tom prostředí naprosto nepřípustný. Jen křik a řev tchyně, která má patent na rozum, absolutní pravdu a právo veta. Jakýkoliv jiný výklad skutečnosti, než svůj vlastní, nepřipouští. A ten říká, že viníci jsou ti cizí, vzdálenější, zatímco ti vlastní, resp. bližší, jsou oběti - vždycky a za každých okolností. Tečka.

• osoba
                  osoba, 6.3.16 19:07:35  

Odkud jsi?? Tohle je až provokativně špatná rodinná situace. S tím se musí něco udělat.

• Jar.Esch
                    Jar.Esch, 6.3.16 19:51:40  

Je to ještě horší, tohle je jen několik základních údajů. Celek by byl neuvěřitelný. Zatím jsem nenašel odvahu ani všechno napsat. Je to mnohem košatější a tragičtější. Tchyně tvrdí, že je všechno v nejlepším pořádku, to jenom jí potkalo neštěstí. Ostatní lidi okolo sebe nevnímá anebo vnímá, ale velice selektivně: Rozdělí osoby na vlastní a cizí, resp. na bližší a vzdálenější a podle tohoto vzorce provádí velmi intenzivně permanentně prsonální politiku v rodině. Tj. neustálé spekulace, v nichž permanentně očerňuje ty cizí-vzdálenější, zatímco vymýšlí teorie, v nichž ochraňuje vlastní-bližší. V tomto duchu neustále a za neustálého křiku provádí permanentní brainwashing. Kdo s ní nesouhlasí, je špatný, zavrženíhodný. To vnímá jako své životní poslání. Vše zcela bez přítomnosti práva, spravedlnosti či jen zdravého rozumu - čistá idiocie.

• osoba
                  osoba, 6.3.16 19:57:46  

Vy bydlíte všichni pohromadě v 1 domácnosti?? Napiš do zpráv.

• bejbi
      bejbi, 17.3.16 09:34:52  

Jo si :2:

• bejbi
    bejbi, 20.2.16 18:49:52  

Ahoj novi člene

• bejbi
    bejbi, 19.2.16 21:59:11  

konečne od roču príč huuuuurrrrra :1: :1:

• bejbi
    bejbi, 16.2.16 22:01:56  

Tak lidi dneska to moje mati posrala jacucka mi urážet nebude a na a jejím pohřbu neuronim ani slzíčku

• bejbi
    bejbi, 16.2.16 22:01:22  

Tak lidi dneska to moje mati posrala jacucka mi urážet nebude a na a jejím pohřbu neuronim ani slzíčku

• osoba
      osoba, 13.3.16 20:55:47  

Možná by ses divila, jak je pravděpodobné, že úplně stejný postoj měla tvoje mamka ke své, a myslela si, že ona bude lepší matka, než je ta její. Jenže je nemožné, aby mohla být!!! Natož ty (další generace).

• bejbi
    bejbi, 11.2.16 20:38:28  

Ahojky lidičky jak se mate za chvíli mi končí vegač naší přijedou z prace škoda :9:

• bejbi
    bejbi, 24.1.16 17:08:20  

Zase spatky k rodičům OMG :9:

• Kahaja
      Kahaja, 24.1.16 17:10:42  

:5:

• bejbi
        bejbi, 24.1.16 17:21:47  

:5: to jo je to votrava :5:

• bejbi
    bejbi, 24.1.16 17:06:15  

Zase spatky k rodičům OMG :9:

• bejbi
    bejbi, 22.1.16 17:06:24  

https://www.google.com/search?hl=cs&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1280&bih=652&q=tlusty+lidi+&oq=tlusty+lidi+&gs_l=img.3..0i30.3874.8162.0.8477.12.11.0.1.1.0.354.2017.2j4j4j1.11.0....0...1ac.1.64.img..0.12.2021.SMA1GLoHMQk#imgdii=x8d1Z-cRc6YnFM%3A%3Bx8d1Z-cRc6YnFM%3A%3ByQS-Dpw0CYvjtM%3A&imgrc=x8d1Z-cRc6YnFM%3A

• Matrona
    Matrona, 14.1.16 12:42:11  

Ještě rádi si na své rodiče vzpomenete, až tu jednou nebudou. Když už nic jiného, dali vám život!

• Kahaja
      Kahaja, 14.1.16 13:16:32  

To je všechno,co mi dali,není to málo? :5:

• Matrona
        Matrona, 20.1.16 11:15:54  

To je ti opravdu málo? Nebudeš moc skromná. Jakpak ty jsi se jim odvděčila?

• Kahaja
          Kahaja, 20.1.16 15:08:14  

Vděk musí z něčeho vycházet,není z čeho,není ani u mně.To.že mně pro obveselení mysli zplodili je málo,na tom trvám :2:

• Matrona
            Matrona, 20.1.16 21:39:38  

:8:

• Kahaja
              Kahaja, 22.1.16 10:59:49  

Tak pro matronu,s tátou jsem se usmířit chtěla,výslovně si mně před smrtí nepřál vidět,tak co :6:

• bejbi
            bejbi, 23.1.16 13:04:59  

Jo to máš pravdu Kahejko :4:

• Kahaja
              Kahaja, 23.1.16 14:12:38  

Nemužeme to mít za zlé lidem kteří si to neumí představit,nezažili to :6:

• osoba
            osoba, 20.2.16 14:05:11  

Ani svým dětem nebudeš schopná dát polovinu toho, co tobě dali rodiče. Takže se máš na co těšit, až budou tvé děti mluvit o tobě podobně nebo hůř. Pokud ti nedali, co jsi potřebovala (ne co si myslíš, že máš nárok, že chceš), budou na tom tvé děti ještě hůř a sklidíš si horší postoje než tví rodiče od tebe.

• Kahaja
              Kahaja, 23.2.16 13:54:56  

Dávám jim mnohem víc než moje matka za celý život mně :5:

• osoba
                osoba, 23.2.16 14:24:30  

Nemůžeš dát, co nemáš. A zjevně nemáš, podle tvých výroků. Nemůžeš nesnášet někoho za to, že ti nedal to, co sám neměl, a sama jsi to nikde jinde nedostala, takže to ani nemůžeš nikomu (natož dotyčnému) dávat. Možná se navenek snažíš jednat jinak, ale nemáš z čeho čerpat, co jsi nepřijala.

• Kahaja
                  Kahaja, 23.2.16 17:41:51  

Tyhle informace máš odkud,shůry?

• osoba
                    osoba, 24.2.16 00:02:48  

Naprosto běžná situace, případ obrovské spousty lidí včetně mě. Mnozí si myslí a plánují, že se ke svým dětem dokážou chovat líp, než jejich rodiče k nim. ALE co nedostali, nemohou dávat - LOGICKY. Takže je to pak jen povrchní snaha a předávání stejné nebo i větší prázdnoty, než jakou měli rodiče. Napřed načerpej, abys OPRAVDU měla co dát.

• Kahaja
                    Kahaja, 24.2.16 13:07:26  

Čerpám sama ze sebe,on mé matky není co čerpat :6:

• osoba
                    osoba, 24.2.16 13:11:11  

Právě čerpání z prázdné nádoby je neefektivní a vyčerpávající. Napřed ji naplň tím správným a pak z ní čerpej. Nemůžeš dávat, co nemáš. Jen se vyčerpáváš snahou o dávání náhražky toho, co bys měla mít pro sebe i své děti a ostatní.

• Kahaja
                    Kahaja, 24.2.16 13:27:46  

Dobrý nápad,naplním jí dobrotou,laskavostí a mateřskou láskou,pak bude OK :15:

• osoba
                    osoba, 24.2.16 13:36:01  

Jenže ODKUD chceš čerpat, když nemáš kvalitní zdroj? CO ti nedala máma, protože to taky nemá, potřebuješ najít u správného zdroje a nasát až k přetékání.

• Kahaja
                    Kahaja, 24.2.16 13:39:59  

No právě :15:

• osoba
            osoba, 13.3.16 20:59:36  

A jaký motiv hodláš mít ty pro své děti?? Ty budeš mít dítě jen velmi uvědoměle s ohledem na jeho budoucnost, kdy už to nebude miminko, ale dospělý člověk s jistým a správným smyslem života???? Nedělej si iluze, že budeš v něčem lepší.

• bejbi
        bejbi, 22.1.16 17:06:55  

to sem na to stejne Kahajko

• bejbi
      bejbi, 14.2.16 13:14:00  

Jak tak určité kdiz mome rve a vohazujeme z baráku to je teda vděk