Focení TFP

Otevřená diskuze | Kategorie: Koníčky
tondatonda (2016-06-21 22:18:37)
Focení TFP
Založeno: 24. 11. 2015 | Příspěvků: 9 | Členů: 1

pro všechny zájemce o focení ....lidí, lidiček a člověka....
Time for prints (TFP) je forma dohody mezi fotografem a modelem/kou na focení, ve kterém nejsou žádné straně účtovány peníze a výsledné fotografie mohou obě strany využít pro svou prezentaci.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• satoo
    satoo, 18.6.16 08:56:50  

Zkusim to popsat ze sveho pohledu - protoze samozrejme vim o serverech s nabidkou / poptavkou v teto oblasti, a citim, ze pokud bych to nevysvetlil, jako prvni dostatnu radu, abych se regnul na nekterem z nich :)

Kdyz clovek zacina (nebo chce zacit) fotit lidi, vesmes ma 3 moznosti (nebo mu jsou poradeny) - rodina, kamaradi, a ... internet

Prvni dve moznosti jsou v mem pripade nefunkcni - nemam kolem sebe opravdu ani jednoho cloveka, ktereho by to pred objektivem aspon trochu bavilo.

Internet - zjistil jsem, ze nejsem pro zmenu ja schopen fotit lidi, ktere neznam - zvlast treba v pripade "mam na to 2 dohodnute hodiny".

Jsem dost uzavreny clovek, ktery ma kolem sebe par stalych pratel, nikam moc nechodim a nove lidi poznavam zridkakdy. A jako tresnicka na dortu - absolutne nesnesu "vnucovani se" - pri vete "cau, nechces vyfotit?" dostavam skoro vyrazku :)

Sem tam se stane, ze za mnou nekdo prijde "sam od sebe" - ale je to tak 2x za rok... Takze mi chybi praxe, zkusenosti. No... kdyby se nekdo z Prahy (nemam auto) nasel, tak treba... kdo vi.

http://www.fotodisk.cz/di/TYQH/7959.jpg
    http://www.fotodisk.cz/di/U1W1/8673.jpg

• tondatonda
      tondatonda, 20.6.16 14:09:46  

:1: no ty to máš hodně složitý..... tak nefoť lidi, ale třeba psy....nebo stromy....a td... prostě vše co nemusíš oslovovat....

• satoo
        satoo, 20.6.16 14:58:04  

:)))) jasne

• denis.marc
    denis.marc, 21.2.16 22:14:07  

Dobrý večer. :4: Takže téma TFP už máme i zde... :4:

• Deimos
    Deimos, 3.12.15 20:59:40  

Je mi líto, ale asi nebudu mít co vložit. Je to moc úzké téma. Abych ukecal nějakou holku, na to už se asi nedám.

• Butters
    Butters, 27.11.15 20:38:16  

Alespoň si dej do popisku fora, co to vlastně TFP znamená -

Time for prints (TFP) je forma dohody mezi fotografem a modelem/kou na focení, ve kterém nejsou žádné straně účtovány peníze a výsledné fotografie mohou obě strany využít pro svou prezentaci. :2:

• Butters
    Butters, 27.11.15 20:35:02  

Wauuu, tu je fotek :1:

• Arabesque
    Arabesque, 25.11.15 23:24:47  

Taky vi tám.

• tondatonda
    tondatonda, 24.11.15 00:03:58  

vítej.....