Off topic

Otevřená diskuze | Kategorie: Komunity
Ted.Kaczynski (2017-12-14 00:42:33)alaram (2017-12-12 21:11:00)p.jojo (2017-12-12 20:32:48)freekarol (2017-12-12 12:34:51)Ton-Dyk.PhD (2017-12-11 11:23:55)oldin22 (2017-11-30 17:37:47)Braddock (2017-11-10 10:07:24)c.erti.k (2017-10-23 11:45:31)nordic.pride (2017-10-03 21:37:53)lafytka (2017-09-13 18:22:26)skromnyhenri (2017-09-07 21:53:58)mat.yz (2016-09-22 12:36:56)info.crew (2015-12-09 13:35:41)chrochta-chrochta (2015-11-17 08:24:17)
Off topic
Založeno: 26. 10. 2015 | Příspěvků: 11 337 | Členů: 14
Správci: freekarol (hlavní)

Co je Off topic:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Off_topic

Pravidla tohodle fora:
https://www.diskutnici.cz/pravidla/

Zde můžete řešit vše, co vám jinde nedovolí. Pokud vám tedy někdo oznámí, že tohle se v diskusi neřeší, víte kam zajít. Tady k tomu máte volný prostor. Můžete si tu řešit své spory dle libosti, ale jen v možnostech, které umožnují zdejší pravidla viz odkaz v popisu téhle skupiny, na pravidla tohodle serveru.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 11.12.17 11:23:55  

Líbí se mi, jak ti dva trotli na foru Trapasu Prak zase zasvěceně debatují a něčem, o čem nemají ani páru :))))

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 4.12.17 18:39:31  

komančeros jsou ještě OK ale Babiš už vadí.... Ten Zidane je taky dobré pako... přitom jeden je líhní druhého...

• freekarol
      freekarol, 8.12.17 01:19:45  

Tak to vypadá, když lidí volí na protest. On názor, že by měli volit jen ti, kteří mají politickou gramotnost, má něco do sebe. Protože v demokracii, je skupinka moudrých lidí přehlasována negramoty a lidmi, kteří rádi dostávají věci zadarmo.

Názor, že komunisté jsou ještě ok, ale babiš ne, je taky jaksi zvláštní...

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 1.12.17 16:25:28  

to je těžší rozkvičet prase na porážce než tu toho hňupa :1: :1: :1: :1: :1: :1: takhle si nevodím ani svého vycvičeného psa :1: :1: :1: hop ta sedla.

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 1.12.17 16:24:04  

PepikHnatek, 1.12.17 15:34:24 reagovat@!!!
    Smazal jsem Atyofovy příspěvky, ještě jeden pokuz a BANán za provokace

:1: :1: :1: pokuz o ban. tak hlavně zase příště upozorňuj někoho na překlep ve jméně :4:

A dík za smazání, potvrdilo se, že největší banovací a mazací soudruh, který kryje jinou rpavdu, než je ta jeho, jsi ty. Hlavně zase příště poukazuj na druhé. Ty bys byl za komoušů krásný umlčovač protisystémových lidí.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 1.12.17 15:52:08  

Atyofe, to že někdo smaže příspěvek, kde uráží mého otce i dědu a pak dělá blbýho, nebo se prostě posral z rizika blokace od admina /mluvím o fóru 1FL a příspěvku Volvika/ tak k tomu nemám o říct. Na fóru PK se plazíš po kolenou, všimni si jak píšeš tady a tam. Ne hele, došla mi trpělivost, končím s váma, šanci si nezasloužíte nikdo co příspěvek to buď urážky, kopírovavé příspěvky nebo lezení do zadku slávistům na jejich fóru / to od vás tří považuju za největší fail, to jste klesli až na dno ostravských dolů, pak už je jen Čína, jak symbolické!/ Machrujete jak jste chytří ale jeden nerozezná příspěvek od fightu od sportovního utkání a nerozumí garážovkám, druhej nerozumí pokeru, ofsajdu ani neumí napsat správně jméno hráče a třetí umí psát jen arogantní a vulgární příspěvky, takže JDP a SB. Nazdar! Spouštím Váš brekot a lavinu urážek, vyčpělost dvou fór právě začala...

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 1.12.17 16:22:32  

copak tobě něco vysvětlovat...
      Líbí se mi, jak už nevíš čeho, tak se chytneš překlepu ve jméně - což pro tvojí informaci, když nepíšeš stylem kroužícího supa, se přihodí celkem snadno.

Jsi prostě perfektní, dokonalý, bezchybný, neděláš překlepy, neděláš gramatické chyby, neurážíš své nepřátele. Jen škoda, že si to myslíš jen ty sám a možná ještě tvůj ošetřující lékař...

Zamyslel ses někdy nad tím, že s ostatním sparťanama tady buď do sebe ze srandy rýpnem, normálně se bavíme anebo "žijem" v tiché ignoraci, ale s tebou si tu pinkáme o zeď jak s tenisovým míčkem? Pocem kam jdeš. Věř, že náma to není. Jedno ale souhlas vyčpěls...A tak konečně už asi při stopadesátem slibu fakt zmiz a o nic se nestarej, stejně už jsi vyčpělý jako Blafata a nudíš.

My si najdem nového zábavnějšího dementa na povodění.

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 30.11.17 15:55:18  

PepikHnatek, 30.11.17 12:57:10 reagovat@!!!
    Nechci bejt třináctej:10:! To číslo úplně nesnáším, to ať se propadnu raději do horoucích pekel a jsem klidně sedmnáctej ale třináctej bejt nechci! S pověrčivostí to nemá co dělat-poznámka pro ty, co to napadne:4:

:1: :1: :1: :1:

ubrečená plačka opět v druhé desítce tedy hluboko za medailovou pozicí :1: :1:

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 30.11.17 15:37:03  

PepikHnatek, 30.11.17 13:46:54 reagovat@!!!
    Jo, jasně, Atyofe, já jsem mimo a ty seš letadlo. Hele, bež si dělat idioty ze slávistů na jejich čínsko-nudlový forum a tady nevopruzuj. Ještě jednou a vyletíš jak Gruwe z jeřábu! Tvůj příspěvek mažu, poker patří na poker fórum a svý urážky a rejpání si nech na Off topic nebo na 1.fotbalovou ligu, já se tam zas dlouhou chvílic neobjevím ani nebudu bnahlížet, protože urážet něčí rodinu je hnus, tak hlavně že vám to u vašeho novýho kámoše Spartězdar tak vadilo a to jsem psal pravdu jen tak btw, hm. Pokeru rozumíš asi jako ofsajdům...
    ..............................
    rád bych to tam napsal, ale nemůžu, protože tvé ego...

urážky prosím nekomentuj, čínsko-nudlové, soudruzi, Bahník, cikán Baroš, alkoholik gruwe a mnoho dalšího je tvůj urážkový slovník. fakt v urážení nemáš, co vyčítat, tak za to prosím neschovávej to, že jsi andílek a my ďáblové...

A kde je urážená tvá rodina? To, že ti někdo napíše, že jsi mamánek, není urážka rodiny, je to jen to, že prostě nejsi dospělý...

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 22.11.17 13:54:33  

Ruply podle vzoru Pyčo:1: Bo Ostrava:4:

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 22.11.17 17:36:52  

tebe doma šikanují?

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 20.11.17 14:03:07  

Ted.Kaczynski, 17.11.17 19:29:48

Dnešnímu utkání přihlíží 7700 diváků. V Brně je vyprodáno!.....7700 smutných lidí

Tomu říkám názor dementa!
    Takže v Brně nedbyl ani jeden fanda Vítkovic? Zajímavé! A smutnější...
    Jo a Gruwe, kdes byl když jste doma ruply s trapnou Jihlavou, hm:4:?

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 21.11.17 12:50:35  

píše se rupli, debžo. Ale co taky tobě vysvětlovat gramatiku...

• gombur
        gombur, 24.11.17 13:46:58  

absence čárek ho asi taky netrápí

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 30.10.17 21:22:00  

PepikHnatek
    PepikHnatek, 30.10.17 14:01:06 reagovat@!!!
    Zidane, ty vole blbej:1: Ještě hodinu po telefonátu s tebou mě píchalo u srdce, máž žlutou, vole:5:!
    No co, ostravskej plevel byl zašlapán do země, penalta i vyloučení naprosto v pořádku. 3 body, radost a...nic víc.
    ---------------
    ...máž žlutou... Ty se zase někomu směj za tragéta. Se ti to vrací rychleji jak bumerang

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 30.10.17 14:26:41  

Už si to Gruwe po včerejšku hodil?
    Hážu hrst písku na rakev...
    Očekávám brekot.

• Ted.Kaczynski
    Ted.Kaczynski, 27.10.17 19:32:27  

Kdyby prohráli byl by sem vytočeného,takhle je to pořád,zkoukni historii a zjistíš že na penalty většinou prohrají špičkové kluby, favoriti.Sparta špičkovej klub je a bude,,v neděli ty netáhla co tahali nohy od 70 min.rozdupem. :1:

... koukám že další debil na scéně)))....ona vlastně sralta vyhrála. )

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 23.10.17 20:18:25  

Ted.Kaczynski, 22.10.17 21:32:06
    reagovat@!!!

je mi to u fiče.....jen jsem myslel že to v logu vidět jde. Stejně to byl ten tragét hnátek nebo jeho nohsled komunistický synek .....prodavač Zidane ......ale MF....))
    -----------------------

TRAGÉT:1:? Výborně, další příspěvek do mozaiky, jak chytří jsou obyvatelé Ostravy:4: Těším se, až mi zas někdo vyčte pravopis, tento příspěvek ihned zkopíruju:4:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 19.10.17 18:37:36  

Fujto, díky za tu lež, i fakt že nemáš koule udělat to, co já-přiznat se k tomu, co jsi udělal. Natož se za to zastydět. Neudal jsi jen mne, ale i jiné, a moc dobře to ty a tvé svědomí víte. Tak hlavně že prstem ukazuješ na druhé co sám děláš, to je tak nepokrytecké:4:

Tvé jedovaté sliny na Spartu, vydají za desetinu mých na tebou vyjmenovaných. Stejný poměr je i u kopírovaných příspěvků. Jestli jsi v něčem mistr světa, tak v tomhle. Imaginární strašidla máte vy s Gruwem, po společně vychlastaných krabičácích vína.

A díky že jsi se i ty češtinově opět ztrapnil. Nepíše se ČPÍT ale ČPĚT, hm. Vy dva už vážně nikomu nevyčítejte pravopis...

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 19.10.17 13:52:25  

Je super, jak někdo píše o bonzákách a sám jím je! Stejně jako Gombur, Rezek, Sportuzdar, Volvik a další Gruweho kámoši!
    Fujto, nemáš koule se k tomu přiznat a zastydět se za to jako já, který jsem to udělal! Jsi jedna velká nula, která mi na to nikdy neodpoví, stejně jako ostatní které jsem vyjmenoval a stejně jako Gruwe, jehož kámoši všichni jste. Jediný co umíte je kopírovat tuny příspěvků a psát urážky, na nic jinýho se vy, cypové, nezmůžete. To je pravda kterou nikdy nejen nezměníš, ale ani nevyvrátíš.

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 19.10.17 13:56:05  

už jsem ti psal několikrát, že nevidím důvod se přiznávat k něčemu, co jsem ti neudělal.

"Jediný co umíte je kopírovat tuny příspěvků a psát urážky"

tuhle větu si zapamatuj, až zase z každého tvé příspěvku bude čpít jedovatá slina na Plzeň, Slavii, Baník, Berbra, rozhodčí nebo tvé imaginární strašidla v hlavě, podle kterých jsou všude kolem jenom samí bonzáci.

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 19.10.17 13:41:13  

ubrečený, bonzácký, mamánkovský kvidoosle, našel jsem ti vhodné fórum. tam by tě mohli vzít za svého.
    https://www.diskutnici.cz/forum/3080-deprese-psychicke-problemy-bez-cenzury/

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 19.10.17 13:08:17  

Jo, podej ten kapesníček za mne Gruwemu, díkes!

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 19.10.17 12:54:19  

Fujto, ty rozumíš ofsajdu a fotbalu všeobecně jak Gruwe garážovejm vratům:1:
    Btw, stále čekám na Gruweho odpověď z mého posledního příspěvku zde. No jo, nemá koule na to, stejně jako jeho kámoš Sportuzdar. Vůbec bych se nedivil, kdyby se ti dva natolik skamarádili, že by Gruwe psal na nudlový fórum, hm. To už by ta chacharská hlava byla v tom sešívaným zadku celá:1:!

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 16.10.17 09:48:48  

To je hňup :1::1: zase prohra, ztráta na titul 15 bodů, gólů méně jak Baník a tady neustálé brečení a sebefackování. :1::1: číst neumí, psát neumí, počítat tuplem ne. Jen ten brekot mu jde.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 15.10.17 22:02:05  

Gruwe, a co je Atyof, Gombur, Volvik, Sportuzdar, Rezek a tvoji další přátelé? To nejsou bonzáci? Ti všichni mne /a i jiné/ udali, hm... Odpověz, máš-li koule a moc se těším na odpověď. A tomu že mám něco s nohou se musím smát, kdyby to nebyla věž jak lež, tak bych těžko ještě ve svých letech hrál fotbal a trénoval, ty cype...

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 15.10.17 12:51:55  

RUDEJ BONZÁCKÝ...dobrá češtin od někoho, kdo hledá chyby, nejen v pravopise, na druhých, Gruwe:1:
    Jinak, nevím, jestli máš opět 3 litry krabičáku v sobě, nebo jsi spadl z jeřábu, nebo oboje, ale rudej bonzáckej šmejd, je tu tvůj kámoš SPARTĚZDAR. Ale chápu tvoji frustraci, Baník se propadá tabulkou na dno, 6 týdnů v lize jste nevyhráli, ta deprese musí nějak ven...škoda že už i tvé urážky postrádají rozmanitost a jsou jak kolovrátek, hm...

• Ted.Kaczynski
      Ted.Kaczynski, 15.10.17 19:05:25  

Hele ty bonzáku, tím okolo sebe budeš kopat tou svou zchromlou pajdou na pravdě nic neměníš. Jsi rudý bonzácky šmejd levý jak vašich deset komunistických titulů. ) a běž si lepit hňupe

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 14.10.17 12:16:52  

Fujto, dej si to počítání ještě jednou:4:
    Ty seš blbej jak děravý necky...

• Ted.Kaczynski
      Ted.Kaczynski, 14.10.17 18:21:57  

Tos mu to nandal ty rudej bonzácký šmejde....)

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 12.10.17 21:19:41  

Fujto, ty seš ještě větší blbec, než jsme na všech fórech kam nemůžeš, doufali:14: Douč se nejdřív matematiku, ja?

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 13.10.17 10:02:24  

Už ses naučil ctrl+f, panici s jebakama?

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 13.10.17 10:06:14  

1. domovská stránka seznam
      2. internet explorer
      3. čtenář novinek
      4. klasický křupan
      5. volič KSČM

Za 6. výrok, který ty označuješ mylně jako lež, můžeme považovat tu větu o díku za doznání.

Pepí, čím dál víc nudíš a rozebrat tě je čím dál jednodušší :8:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 12.10.17 09:51:26  

Ton-Dyk.PhD, 11.10.17 09:09:00

7 lží v jednom příspěvku? Hm, to už hovoří samo za sebe, Fujto!
    A Ctrl+F? Was ist das, du trottel?

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 12.10.17 13:48:31  

:1: :1: :1: :1: ty nevíš, co je zkratka ctrl+f? dennodenně překonáváš level ve své debilitě :1: :1: :1:

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 12.10.17 13:50:13  

Jo a je tam těch ne-lží, ale pravd 5 (teoreticky 6), ale ne 7 :4:

Z matematiky taky propadáš, pepíčku?

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 10.10.17 23:44:48  

https://www.novinky.cz/krimi/451466-byvaly-ostravsky-hokejista-prepadaval-herny.html

Ostrava je město zkurvený...

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 11.10.17 09:09:00  

domovská stránka seznam, prohlížeč explorer a čtenář novinek. Inu klasický příklad českého křupana, voliče KSČM. Díky kvído za doznání :4:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 10.10.17 14:00:03  

Kolowrátek je Gruwe. Odsuzuje za něco druhé, ale u jiných to nevidí. Asi polskej nekvalitní líh...

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 10.10.17 15:54:49  

dej si ctrl+f a klíčová slova bonzák, sportuzdar, hlásit, hlásil, udal a neudal. Nejvíckrát vyjedou ty tvoje slindy. A ve stále stejných větných konstrukcích.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 9.10.17 11:44:22  

Gruwe, ty sis zas ěnco šlehnul co?
    Rudý bonzácký šmejd je tvůj novej kámoš Sportuzdar, ten který mne hlásil 3x, o Fujtovi a Volvikovi ani nemluvim. Tak neházej kamenem, nebo hoď po všech, ale měř všem stejně, ty ostravská socko z jeřábu.

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 9.10.17 17:57:26  

kolovrátek je tvůj brácha, co?

• Ted.Kaczynski
    Ted.Kaczynski, 7.10.17 14:31:41  

V těchto chvílích si vždy uvědomím, jak jsou veškeré hádky malicherné...

)))raději by jsi měl přemýšlet nad tím co jsi za hajzla a dementa, rudý bonzácký šmejde. :1:

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 6.10.17 10:45:55  

Zidane, 6.10.17 01:15:04 reagovat@!!!
    Utrpěná výhra a ta penalta byla ze sorty Limberský + Mingazov - styď se, dobytku.

penalta, ty dutá komoušská hlavo, byla z dílny Blafata. A on i ten Lžimberský pobýval ve spartě, kde se učil těmto moresům :4:

• qvecko
    qvecko, 29.9.17 11:26:08  

Je to duševní kripl...

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 6.10.17 10:39:30  

ktera piča tě zase bonzla a nechala zabanovat?

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 25.9.17 17:58:00  

Bonzák, lhář hář a blbeček, Gruwe, je tvůj kámoš Sportuzdar, akorát že on to neumí přiznat. On neumí přiznat vůbec nic-to že udával, a další věci...U něj ti bonzování nevadí, viď? Stejně jako u Fujty, že? Odpovíš na to? Nebo taky nemáš koule a opět a zas a dokola se zmůžeš jen na urážky, hm?
    By mne docela zajímalo v které části posledního příspěvku brečím, to je jen zbožné přání, stejně asi jako takové aby Bahník Otrava nebyl na sestupové příčce...no je tam a právem!
    Jinak, Gruwe, celou dobu na mne hledáš chyby v pravopisu, a pak napíšeš S TEBE:1:? Ty nejen nevíš co je fight mezi kluby, ty nejenže nerozumíš garážovkám, ale už ti nejde ani ten pravopis, kterej tvůj nohsled Atyof tak hrdě rád kritizuje u všech jen ne u tebe a tobě podobným, jako u Sportuzdar, to je taky Eman jak Zeman...takže je vidět z koho mají srandu ti co ti nemůžou přijít na jméno, a že už jich je slušná řádka:1:! Flák, ta sedla a zas jdu, velmi spokojen, podotýkám:4:!

• Ted.Kaczynski
      Ted.Kaczynski, 25.9.17 20:30:09  

Tak jsi se vybrečel rudý šmejde a zas vypadni, posíláme klíčenku. )

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 27.9.17 17:19:20  

ale jedno se musí uznat. jsi s tím kolotočem bonzovacího brečení velice vytrvalý.

Dává ti za to mamča aspoň čokošku po večeři?