Tušení stínů a tušení souvislostí

Otevřená diskuze | Kategorie: Komunity
Jessie (2017-03-24 14:01:09)K.Janca (2017-01-25 19:00:03)tondatonda (2017-01-09 18:44:21)chvilka (2016-12-31 14:17:45)
Tušení stínů a tušení souvislostí
Založeno: 6. 9. 2015 | Příspěvků: 4 435 | Členů: 4
Správci: Jessie (hlavní)

Fórum pro všechny příznivce nezapomenutelného webu Tajemné křižovatky, který vytvořila Satanka. Web je v současné době nedostupný v původní podobě, zůstal však zachovaný v internetové paměti: http://web.archive.org/web/20130506035231/http://www.satanka.estranky.cz/
Dostupné jsou archivy diskuzí:
http://www.archiv.estranky.cz/
http://www.archiv2.estranky.cz/
A zde jsou některé vzpomínky na lidi a slova, které tu a tam doplňuji ze svého archivu, přístupné pod heslem tullamore9
http://www.oaza.estranky.cz/clanky/tuseni/

Technická poznámka: Fórum bylo několik dní bez správce a všichni se houfně odhlašovali. Nechtěla jsem, aby bylo zrušené, proto jsem požádala 24.1.2017 o správcovství. Svoji funkci beru jako udržovací službu. Jak napsal Achnat:"Až odloží tužku poslední, ptej se na Tušení". Tak tužku držím, zatím.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• milda
    milda, 23.3.17 15:35:29  

Snad je tu už jaro, konečně.

• Jessie
      Jessie, 23.3.17 16:10:54  

Dneska jsem viděla maličké trojlístky jetele, celé plochy. Ale čtyřlístek jsem nenašla. A máš pravdu, jaro je tady, teď už by čas měl plynout pomaleji, těšení se je ze všeho nejlepší :2:

• milda
        milda, 23.3.17 17:40:08  

dvůr mám jak od tanku...

• Jessie
          Jessie, 24.3.17 08:21:47  

Pořád lepší, než betonový. Takhle to aspoň žije :4:.

• Jessie
    Jessie, 18.3.17 08:36:01  

Aura byla 5.křižovatka, a Satanka o ní napsala 5 křižovatka : dokáže o nás aura, kterou vyzařuje každý živý tvor něco prozradit? --ANO - povahu, náladu, pravdu i lež.
    Já bych ze svého laického pohledu řekla, že aura je především o zdraví a jakou má barvu není tak důležité.

Mimochodem, myslím, že máme se Saty stejnou - fialovou. Monika jednou oslovila Saty "fialko", prý podle aury :2: Mně to vyšlo numericky.

• milda
      milda, 19.3.17 11:07:56  

Fialová - to je dost lichotivá barva. Ovšem ještě záleží na odstínu a jasu.
      Ale to ostatní, to je všechno jinak. Teď odjíždím, tak až se vrátím.

• Jessie
        Jessie, 19.3.17 14:05:59  

Fialovou mám ráda. Nevím, proč se říká "hnus fialovej" :3:. Nosím i fialové náušnice (ametyst), abych ladila :2: .

Jinak uvítám od tebe na to téma cokoliv, třeba i odkazy, kde číst. Ale nepřemlouvám tě, chápu, že o tom nechceš mluvit.

• Jessie
        Jessie, 19.3.17 14:10:27  

Ještě chci napsat, nevím, jestli jsem to už zmiňovala, že bych nechtěla naživo potkat někoho, kdo má dar vidět auru. Zrovna tak, jako nechodím k doktorovi na různé ty preventivní prohlídky. Nechci znát případnou nemoc, ani vady v auře. Prostě si to nepřipouštím.
        Ale otázek bych měla moc, to jo.

• milda
          milda, 19.3.17 18:39:50  

Nevadí mi o tom mluvit. Vadí mi reakce některých pitomců, kteří ani netuší, o co kráčí. Klidně uráží a ani se nepřiznají - zůstávají anonymní pod jiným nickem.

• Jessie
            Jessie, 20.3.17 14:38:00  

Pitomci jsou všude, to si nevybereš. Já spíš potkávám lidi, kteří dříve v diskusích už několikrát všechno řekli a nechtějí to znovu opakovat, když se s nimi setkám já :4: . Což chápu, taky se mi nechce opakovat samozřejmé věci, kolikrát předtím řečené.

• milda
          milda, 19.3.17 18:44:10  

Ty ani náhodou nepoznáš, s kým se setkáš. Pokud nejsi citlivější. Ani Tě nikdo nebude obtěžovat svojí "schopností". I Satanka souhlasila se mnou, že vidění aury je spíše než darem jakousi pomstou tomu, kdo tu schopnost má.

• Jessie
            Jessie, 20.3.17 14:34:53  

Souhlasím, není to dar. Dar by to mohl být, pokud by to k něčemu sloužilo, pokud by lidem znalost jejich aury pomohla zbavit se zlého. Třeba kdyby mě někdo upozornil, že mám změnit životní styl a jak, a pak by se změna k lepšímu projevila na auře.

Když si ale představím, že bych viděla auru třeba na svých dětech, a mohla bych jen bezmocně přihlížet zlému, co je ničí - tak ta představa je hrozná. úplně mi stačí, co vidím normálně - nepořádek, ponocování atd.atd.

• milda
      milda, 22.3.17 08:50:48  

Ale je to právě opačně. Barva aury je určující. Vyjadřuje osobnost, povahu. Tím, že něco ve svém životě změníš, neovlivníš její barvu. A není ani o zdraví. Změny zdraví se sice na auře objevují, ale ne změnou základní barvy. Ta se nemění nikdy, kromě smrti.

• Jessie
        Jessie, 22.3.17 18:24:09  

Neovlivním barvu, ale ovlivním odstín? To jsou velké rozdíly ve výkladu, jestli je odstín světlý nebo temný. To by mě právě zajímalo, jestli je v mé moci změnit svůj život, změnit sebe co se týká toho odstínu.
        Jestli mi rozumíš - barva jako taková sama o sobě není jednoznačně dobrá nebo špatná. Ale odstín ano.

• milda
          milda, 23.3.17 15:01:14  

Je to jinak. Nevím, jaké čteš zdroje. Ale - barva je ti daná. Tečka. Nic s tím nenaděláš. Je ti dán i odstín, to je pro tebe POŘÁD základní barva. S tím nehneš kdybyses stavěla na ucho. Můžeš se stavět na hlavu a nic se nezmění. Co se týče barvy která je ti daná. Stůj na uchu a nezmění se ti - např. DNA, otisky prstů. To platí i pro základní barvu aury. Prostě se nezmění, ať děláš cokoli.

• milda
            milda, 23.3.17 15:36:55  

Omlouvám se za trochu strohé vyjádření...

• Jessie
              Jessie, 23.3.17 16:06:45  

Mildo, neomlouvej se, tohle přesně jsem chtěla vědět. Myslela jsem, že odstín se může měnit.
              Pokud bys měl někdy náladu, napiš mi, co se tedy na auře mění?
              Nemusíš hned, jak se ti bude chtít. Nacházím pomalu v historii, o čem jsi napsal, je to zajímavé, ale ještě jsem zdaleka nečetla všechno.

• milda
    milda, 17.3.17 11:03:53  

Nádherný den. Škoda, že předpověď příznivá není.

• Jessie
      Jessie, 17.3.17 14:35:23  

Taky jsem se těšila na hezký den a v lehkém modelu vylezla ven. Ale už jsem se zase teple oblékla, začal foukat studený vítr. Škoda...

• milda
    milda, 15.3.17 10:03:21  

Tak jsem nakonec všechno nařezal na špalíčky, rozštípal. Domů jsem zalez až když už jsem na to neviděl.

• Jessie
      Jessie, 15.3.17 14:01:32  

Jsi dobrej. Doufám, že máš štípačku :2:.

• milda
        milda, 15.3.17 15:49:20  

Sekera je rychlejší.

• Jessie
          Jessie, 15.3.17 16:56:50  

Tedy, nejsem odborník, ale tohle mi připadá jako říkat, že šití v ruce jehlou je rychlejší, než šicí stroj :2:.

• milda
            milda, 15.3.17 19:19:21  

Zjednodušeně - štípačka má svoje pomalé tempo, nejde zrychlit, ruka jo. Než na štípačce udělám polínko, sekerou klidně 3 i víc.

• milda
              milda, 15.3.17 19:20:44  

Ale na štípačce to je pohoda, to jo.

• milda
    milda, 14.3.17 11:50:30  

Dnes mám den odpočinku. Ale fůra dřeva ze včerejška je doma. Jen něco lehce pořežu a budu se opalovat. :4:

• Jessie
      Jessie, 14.3.17 13:13:14  

Tak bacha, abys nebyl jak černoch :2: .
      Se dřevem a v lese je krásná práce. Těm chlapům, co nám vozejí na chalupě dříví, závidím, a líbí se mi, jak je taková práce na nich pěkně vidět, na duši i na těle :4:.

• milda
        milda, 14.3.17 14:18:42  

Skrz ty mraky to právě nepálí. Nechápu, jak můžeš závidět tu dřinu. Já se tím neživím, ale i tak je to makačka. A riziko.

• Jessie
          Jessie, 14.3.17 16:10:18  

To uznávám - je to dřina. A lidi jsou dneska víc líní, než dřív. Moje babička chodila s nůší do lesa. Lesy byly prý jako vymetené, čisté, sebrané klacky i šišky. Dneska je les plný popadaných zarůstajících větví, klacků, odřezků, pařezů. Než bych šla s nůší pro něco na topení, radši si to koupím.

• milda
            milda, 15.3.17 10:01:29  

Jo. Tak vypadají státní lesy. Jeden bordel. A ti co je mají na starosti, mají jedinou starost. Buzerovat soukromé majitele.

• milda
    milda, 12.3.17 10:11:53  

Dceruška má po vycházkách - zamrzlo jí jezero. Tady bylo -5st.

• Jessie
      Jessie, 12.3.17 12:57:02  

Ochladilo se citelně. Ale bruslit už nebudeme.

• Jessie
      Jessie, 12.3.17 13:05:01  

Včera jsem si četla v archivu o auře. Někomu jsi tam psal, že bílá aura je zřídka, spíš šedá, před smrtí. Napadlo mě něco si k tomu najít - je plno různých výpočtů aury, až mě to překvapilo. V prvním testu mi vyšlo, že mám auru bílou až stříbrnou (tedy doufám, že to není předzvěst smrti :4: ).
      Ještě budu v hledání pokračovat, je to zajímavé.

• milda
        milda, 12.3.17 13:19:25  

Bílá a zlatá. To jsou výjimečné barvy. A bílou určitě nemáš. Tu měl jen Ježíš.

• Jessie
          Jessie, 12.3.17 13:25:00  

Já ti to věřím, ale v tom testu to tak vyšlo. Zkusím ještě jiné testy, a dám sem pak odkazy k posouzení. Ale teď musím pryč.

• Jessie
          Jessie, 12.3.17 13:25:57  

A víš, jakou barvu máš ty? Jestli to tedy chceš prozradit.

• milda
            milda, 12.3.17 14:12:00  

Vím. Klidně mohu, ale ne tady. Už jsem se tady setkal s nehezkou reakcí a nechci znovu.

• milda
    milda, 11.3.17 11:43:10  

Vypadá to na hezký víkend, užijte si ho ve zdraví.
    Dceruška už je asi u vodníka a dobře jí tak. Poslouchat rodiče se musí.

• Jessie
      Jessie, 11.3.17 17:31:51  

Ty si taky užije hezký předjarní víkend.

Ohledně vodníka to řeknu bez obalu - v době, kdy jsem byla členkou Klubu starých panen, bych brala i vodníka :6:. Pořád lepší nějakej chlap, než žádnej :4:.

• milda
        milda, 12.3.17 10:10:16  

Taky jsme měli spolek, za mlada. Říkali jsme mu Spopropopan. :4:

• Jessie
          Jessie, 12.3.17 12:55:12  

Tak tomu nerozumím. Spo by mohl být spolek, pan = paniců. Ale to mezi nevím :6: :2:

• milda
            milda, 12.3.17 14:10:06  

Spolek Pro potírání panenství :4:

• Jessie
              Jessie, 12.3.17 22:15:27  

Ahá, tak ještě že se ty naše spolky nepotkaly, to by byl mazec :4:.

• Jessie
    Jessie, 9.3.17 15:36:10  

Tak čekám netrpělivě na pokračování, jak to bude pokračovat s tou pannou u jezera :4: :2:.

• milda
      milda, 9.3.17 15:42:04  

Už tu bylo, ale nějak se ztratilo.
      ¨
      Nechoď, ach nechoď na jezero
      zůstaň radš doma moje dcero
      neb je tam vodník veliký
      a natrhne ti kachlíky

• Jessie
        Jessie, 9.3.17 16:54:40  

:2:
        A dceruška si asi říct od maminky nedá. To tak bývá, jinak by to nebyla žádná legrace. Ani průšvih :4:

• milda
    milda, 8.3.17 07:25:35  

...prádlo si v uzel zavázala...to se holky máte, že nemusíte po ránu k jezeru :4:

• Jessie
      Jessie, 8.3.17 14:15:55  

K jezeru bych šla po ránu moc ráda :2:. Ale ne prát prádlo, to musela být fuška.

Včera jsem si povídala s jedním rybářem u rybníka. Ze prý ulovené hází zpátky, protože se to jíst nedá...

• milda
        milda, 8.3.17 17:46:45  

Je s podivem, že velké ryby jsou pod chemičkami, na Labi až nečekaně velké, stejně v Sokolově na Ohři. Jak se zdá, ta chemie jim prospívá. Ovšem...žrát se to nedá. :2:

• milda
    milda, 7.3.17 10:56:00  

:2: Ráno, raníčko panna vstala. I já. Zdravím všechny panny a mládence. Něco s tím udělejte. :2:

• milda
      milda, 7.3.17 11:55:11  

Pro Moniku a všechny vandráky
      https://www.youtube.com/watch?v=tfi8Xmo8AAY

• Jessie
        Jessie, 7.3.17 13:59:47  

Hmm... nebýt Moniky, tak ani nevím, že dneska jsou ještě vandráci :4:.

Pamatuju si jednoho kluka s dlouhými vlasy a korálky na krku, který mě zasvěcoval do tohoto způsobu života. Celý týden makal na stavbě, a v pátek odpoledne vyrazil - jiný člověk, svobodný a volný jako pták. To mu dávalo sílu přežít ten pracovní týden.
        Jak to chodí dneska, to nevím.

• milda
          milda, 7.3.17 14:19:41  

Byla to krása, jezdili jsme na Střelu k Rabštejnu. Mé trampské jméno je Grizzly. :4:

• Jessie
      Jessie, 7.3.17 14:02:30  

Myslíš s tím vstáváním :6: :2:? Mám to v plánu. Momentálně bych prospala půl dne, s příchodem jara to musím posunout :4:.