1. fotbalová liga

Otevřená diskuze | Kategorie: Sport
Ted.Kaczynski (2019-04-24 23:33:34)PepikHnatek (2019-04-24 22:55:57)Zidane (2019-04-14 00:00:03)Ton-Dyk.PhD (2018-12-15 21:43:37)Honza.Zawoznik007 (2016-10-06 15:40:12)
1. fotbalová liga
Založeno: 2. 6. 2015 | Příspěvků: 1 189 | Členů: 5
Správci: PepikHnatek (hlavní)

Forum je určeno jen pro slušné diskutníky co umějí diskutovat v klidu, věcně a bez urážek a vulgarit.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• lomax
    lomax, 22.4.19 22:10:50  

Dobře mažeš Pepíku....Nedovedeš prohrávat a nedržíš slovo.

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 23.4.19 09:49:32  

Podívej, pokud tady máš jeden příspěvek týdně s tím, že absoulutně jednostranně tady píšeš nesmysly na jeden jedinej klub a to opakovaně, tak co bys čekal, frajere? Nic není bez hranic ani trpělivost, kterou s tebou ZATÍM mám viz ponechání podobně nesmyslného tvého příspěvku z 9/4/2019

• lomax
        lomax, 24.4.19 20:52:34  

Být Sparťanem musel bych se stydět za prohru v poháru...Jen zákeřnost ve hře nic víc...Sbohem.

• PepikHnatek
          PepikHnatek, 24.4.19 22:24:47  

Zákeřnosti byly na obou stranách...

• lomax
        lomax, 24.4.19 20:53:58  

A ještě závěrem, pod tvým vedením to tu brzy chcípne... :15:

• PepikHnatek
          PepikHnatek, 24.4.19 22:55:56  

Děkuji za důkaz, který bys, kdybych ti nesmazal jeden jediný příspěvek, jistě nenapsal, ale myslel by sis to dál, viď :4:?
          Lidská ješitnost, stejně jako blbost, nemá hranice, díky za potvrzení :15:

• lomax
    lomax, 15.4.19 18:22:17  

https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/1094064-penalty-proti-sparte-mely-byt-dve-rozhodla-komise-rozhodcich-v-plzni-sudi-pri-pouziti-videa-nechybovali.html#hp-sez

Já se naopak divím, že rozhodčí neodpískal dvě proti Slávii, jak je v zápasech se Spartou dobrým zvykem. :15:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 9.4.19 15:59:58  

No, tak jsem si s tím sešívaným podvodem dal práci, dodávám to poněkud později než jsem slíbil, vůbec teď nestíhám, tak omluva. A tady už je přehled všech zápasů SK SLAVIA od začátku roku 2016 v MOL CUPu, komu nedojde že je to podvod že hrajou 90% zápasů doma, tak je blbštajn, nebo slávista.

Zápasy Slavie v MOL CUPu od začátku roku 2016:

28/9/2016 CHRUDIM-SLAVIA 1-3
    26/10/2016 SLAVIA-LITOMĚŘICKO 7-0
    12/4/2017 SLAVIA-KARVINÁ 5-2
    25/4/2017 SLAVIA-ZLÍN 0-1
    20/9/2017 SLAVIA-TŘINEC 5-1
    25/10/2017 JIHLAVA-SLAVIA 1-3
    7/3/2018 SLAVIA-LIBEREC 2-0
    17/4/2018 SLAVIA-ML.BOLESLAV 2-0
    9/5/2018 SLAVIA-JABLONEC 3-1 finále, na neutrální půdě v MB
    26/9/2018 SLAVIA-ÚSTÍ NAD LABEM 3-1
    16/11/2018 SLAVIA-CHRUDIM 3-1
    2/4/2019 SLAVIA-KARVINÁ 5-0
    SLAVIA-SPARTA bude odehráno 25/4/2019

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 9.4.19 14:49:28  

Plzeň letos podesáté vyhrála 1-0, což je rekord ligy u tohoto výsledku.
    Plzeň též vyhrála poosmnácté o jeden gól v sezóně, což je též nový rekord ligy.

14 - Plzeň (18/19)
    13 - Jablonec (09/10)
    12 - Liberec (13/14), Plzeň (15/16)
    11 - Slavia (85/86), Slavia (97/98), Sparta (97/98), Žižkov (00/01), Olomouc (04/05), Plzeň (16/17)

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 9.4.19 14:50:55  

Sešívaní navíc vstřelili celkem již 69 gólů a útočí také na rekord Sparty, která v sezoně 1999/2000 nasázela 81 branek.

Někteří z nás věří, ře rekord nebude překonán :4:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 7.4.19 15:20:59  

Lomaxi, ty koňo, z tebe ta nenávist ke Spartě jen stříká, to ani já nejsem j Slávii tak útočný a že ji teda nešetřim.
    Dávám to sem nahoru, mám pár poznámek...
    Hele, proč si myslíš že se Sparta tý Slavie v poháru bojí? My se jí nebojíme, my se smějeme tomu, co se vědělo už dopředu a co jsme na Sparta fóru avizovali 2-3 dny dopředu. Že Slavie bude hrát doma! A stalo se! Potom ještě ten podvod potvrdil 4 hodiny před losovačkou redaktor Sportu Procházka že Baník bude hrát s Bohemkou a to ej prosím pěkně slávista jak Brno! Co mi řekneš na tohle, hm?

A za druhý-takže když Sparta v době minulé byla pro mnohé komunistickým klubem, rozhodší jí věnovali přízeň a kopala víc penalt než jiní, tak teď její fandové namají právo poukazovat na to samé, protože jde o Slávii? Tenkrát to nebylo v pořádku a nyní to v pořádku je!? Miluju ten dvojí metr, fakt že jo :1:

• lomax
      lomax, 7.4.19 15:31:21  

Nerozeznáš nenávist od objektivity...Já fandím tomu, kdo hraje atraktivní a kvalitní fotbal a Sparta to už několik let není...Její působení v evropských pohárech bylo tragikomické na rozdíl od Plzně nebo Slávie.Na rozdíl od tebe nemám klapky na očích a nejsem zaslepenej.

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 7.4.19 15:35:45  

No, objektivní fakt nejsi :15:
        A mám pocit, že ty klapky máš ty.
        Spartu zkurvil Ital, od jeho odchodu se Sparta dává dokupy.
        Jde to pomalu ale už to jde správným směrem.
        Jinak, ještě nedávno Sparta DVAKRÁT PO SOBĚ, postoupila do jarní části bojů v Evropě. Od tý doby, to nedokázal nikdo, tolik tak vysmívané statistiky :4:
        Jinak, když ta Plzeň hraje tak atraktivní fotbal, tak jak mi vysvětlíš, ty objektivito, že si ji Sparta namazala nedávno na chleba 4-0 :2: ? To byla nááááhoda, viď :1: ?

• lomax
          lomax, 7.4.19 15:55:57  

Protože chtěla hrát fotbal.Mohla to taky zabetonovat a potom by Sparta vyhrála třeba 1:0 nebo by to skončilo plichtou.

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 7.4.19 16:19:20  

Byl jsem an tom utkání a nechtěla hrát. Limberský měl minimálně do poločasu 4 fauly na žlutou, za celej zápas nedostal žádnou! Sparta Plzeň přejela jak parní válec krtka, takhle dominantní jsem ji dlouho proti Plzni neviděl. Tak to je odpověď na ty moje klapky na očích :4:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 6.4.19 17:36:04  

https://www.sport.cz/fotbal/pohar/clanek/1090768-prubeh-rozlosovani-mol-cupu-vyvolal-na-internetu-bouri-co-se-stalo.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#rss

SEŠÍVANÝ PODVOD POTVRZEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• lomax
      lomax, 6.4.19 19:09:26  

Jakej podvod? Slávka je prostě lepší než Sparta a ty to nemůžež překousnout. :15:

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 6.4.19 20:58:43  

Přečti si ten článek po-ma-lu a pořádně. Díky.

• lomax
          lomax, 7.4.19 07:11:45  

Právě že čtu.
          Absurdní spekulace. Stejně jako veškeré teorie o údajném zmanipulovaném losování. Žádná senzace se nekoná. Jako ve všech podobných případech šlo o náhodu, která - bohužel pro někoho - není atraktivní. Kdyby los skončil jakoukoliv jinou kombinací, nepochybuju, že by to také bylo věcí předchozí konspirace," ohradil se generální sekretář Fotbalové asociace Jan Pauly.

A ještě něco rozhoduje se vždy na hřišti.Vy Sparťané pořád brečíte.Dokažte že jste lepší než Slávie a nehysterčte.

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 7.4.19 09:43:44  

tak že aby bylo jasno
            https://twitter.com/PavelP1959/status/1114152255811465216

https://pbs.twimg.com/media/D3ZDh1AWkAE3dLI.jpg

Toto vydal pan Procházka, novinář časopisu hattrick, jeden ze dvou českých novinářů, co smí hlasovat při příležitosti Zlatého míče, spoluautor knihy věčná Slavia.

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 7.4.19 09:44:58  

A brečení je vlastnost slávistů. Já se tady bavím sešívaným podvodem :4:

• lomax
              lomax, 7.4.19 10:46:50  

Hele o co ti jde? Sparta byla za komunistů protěžovaným klubem ,takže být tebou jsem zticha.Kvalitnímu mužstvu je jedno jestli hraje doma nebo venku a s kým.Jestli chce Sparta vyhrát pohár musí porazit každého soupeře a je jedno jestli doma ,venku nebo na neutrálním hřišti.Dle mého názoru Sparta a její příznivci vykřikují jen proto že jsou momentálně jen průměrným ligovým celkem kterého může v naší lize porazit kdokoliv.

• Zidane
                Zidane, 7.4.19 10:53:26  

Zeptám se tě na jednu věc.

Pokud byla Sparta za komunistů protežovaná, jak to, že v pětasedmdesátém sestoupila? Proč soudruzi nezatahali za nitky a svůj milovaný klub si nezachránili? :7:

Bohemácký sekretář Houška ve své knize píše, že Spartě tenkrát stačilo v předposledním kole vyhrát v Plzni a zachránila by se - proč to soudruzi svému milovanému klubu nezařídili? Aha? :4:

• lomax
                  lomax, 7.4.19 12:58:24  

Protože soudruh Štrougal zaspal. :15:

• Zidane
                    Zidane, 13.4.19 23:58:59  

Vysvětlení se vždycky najde aneb když fakta neseděj do teorie, ignorujme fakta, že? :4:

• lomax
                  lomax, 7.4.19 13:07:06  

Ještě něco, mám sem začít zatahovat to co kde a kdy napsal o Spartě?Nestačilo by na to 10 stránek.Zvlášť období kdy tam ve funkci manažerů byl Pelta s Horníkem bylo výživné... :15:

• Zidane
            Zidane, 7.4.19 10:55:42  

Nejprve červené míčky roztočil, poté s upřeným pohledem do nádoby několik vteřin počkal, až se zcela přestanou hýbat. A pak bez toho, že by jakkoliv otočil hlavu, vytáhl z osudí „slávistický“ míček

Já tedy nevím, ale mě máma už jako dítě učila, když něco losuju tak,že to odněkud tahám, že mám otočit hlavu a koukat jinam, aby to bylo fér - proč teda on hlavu neotočil a zíral přímo do losovací mísy?
            Tím neříkám, že to bylo "zařízené", ale je to rozhodně neobvyklé - otočit hlavu a koukat někam jinam mi v takovém případě přijde logické a dělal bych to automaticky.
            Proč to ten sekretář neudělal, to s jistotou ví jen on.

• Zidane
              Zidane, 7.4.19 10:58:20  

Plus teď v semifinále už je to jedno, ale vrátil bych se k systému, který byl dřív - že týmy z nižší soutěže hrály se soupeřem z vyšší automaticky doma, pořadatel se losoval jen u týmů ze stejné soutěže. Takovéhle, kdy prvoligista může hrát s divizním doma, takže krom kvality mít ještě výhodu domácího prostředí... no nevím. Automatické hraní doma pro tým z nižší ligy mi přišlo lepší. Kdy se stane, že do Polné nebo Převýšova přijede prvoligový tým? Pro ty "pralesáky" (nemyšleno zle) je to prostě svátek a pro jejich fandy taky :4:

• lomax
              lomax, 7.4.19 13:03:19  

Když losují Evropské poháry nebo kvalifikace ME nebo MS taky se losující otáčejí?Ale jo zpochybnit se dá všechno, hlavně když je nějaké mužstvo v krizi, tak mu všichni ubližují... :15:

• PepikHnatek
                PepikHnatek, 7.4.19 15:16:02  

Sparta je v krizi :7: ? Minulý víkend po 3 měsících poprvé prohrála, to je krize :1: ?

• Zidane
                Zidane, 14.4.19 00:00:03  

Třeba ne, ale měli by. Tak nějak sami od sebe právě proto, aby je nešlo nařknout, že "věděli, co dělají" :4:

• lomax
    lomax, 1.4.19 21:14:10  

Sparta kopala jen jednu penaltu a tudíž nebodovala.Potřebovala by aspoň tři.

• Zidane
      Zidane, 5.4.19 10:48:53  

Vtipné.

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 5.4.19 10:50:01  

Právě že vůbec, proto jsem nereagoval.

• Zidane
          Zidane, 5.4.19 11:01:59  

Ironie není přípravek na čištění oken, kdybys to nevěděl :4:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 30.3.19 10:52:50  

Baník je nejhorším týmem posledních 5 zápasů, získal v nich pouze jediný bod! Více v posledních 5 zápasech získala i Dukla a Karviná, kteří jsou beznadějně na sestupových příčkách!

• lomax
    lomax, 24.3.19 12:58:41  

Jako Sigmák jsem rád, že jsme se zavčas tak výhodně zbavili Kalase ...On ty vlastňáky dával už od žáčků.Z kopyta fotbalistu prostě nejde udělat.

• Zidane
      Zidane, 28.3.19 13:39:25  

Mě na něm fascinuje, jak se furt drží v Chelsea a přitom lítá kolik let po hostování... tak chtějí ho nebo ne? NIjak zvlášť, jinak by si ho nechali v kádru, ale zase zbavit se ho taky nechtěj, aby ho někam poslali na přestup a měli od něj pokoj... a že jemu to nevadí, každou chvíli hrát jinde... že by měl jakožto kmeňák Chelsea výplatu, kterou by někde v Bristolu nedostal ani omylem? :1:

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 28.3.19 20:42:54  

Po tom co udělal při pátém gólu právě s Anglií, myslím že v této zemi bude nežadoucí...do roka a do dne, vzpomeňte si na mne!

• Zidane
          Zidane, 29.3.19 09:17:19  

No ale možná i dostane čuchnout - pokud fakt Chelsea zakážou na rok nákupy hráčů, budou si muset s posilováním vystačit s hráčema na hostování :14:

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 29.3.19 12:52:22  

Ten kádr je tak širokej, že ani tohle nedonutí si tohohle nekopu vzít zpět.

• Zidane
              Zidane, 29.3.19 18:12:06  

Tak proč ho dávno nepustěj na přestup, pokud ho nechtějí v kádru? Tohle mi nebere lebka, mít hráče kolik let po hostováních a nic z toho, ani nevzít do kádru ani ho nepustit do světa... pochybuju, že by v Anglii fungovalo české "kmenový hráč nesmí proti svému týmu nastoupit", že by to jako dělali kvůli tomu.

• PepikHnatek
                PepikHnatek, 29.3.19 18:37:54  

Ten závěr tvého příspěvku je blbost, jinak prostě to takhle v Anglii chodí, Chelsa má po hostování ve světě více jak přes dvě desítky hráčů!

• Zidane
                  Zidane, 29.3.19 19:08:31  

Ale jo, ale beru to logicky - hráč je na hostování proto, abych ho viděl hrát, ač pro něj v kádru není místo. A na to, abych si omrknul, jestli na můj kádr má či výhledově může mít, ho nepotřebuju tahat po hostováních pět a víc let, by člověk řekl, na to by měl stačit kratší čas...
                  To vím taky, že Chelsea by mohla z hráčů na hostováních sestavit klidně dva další týmy a co si budem povídat, tohle je jeden z hlavních důvodů, proč se občas mluví o omezení hostovaček. Právě proto, aby prachaté týmy nemohly "stáhnout" kvalitní hráče a rozstrkat je po hostováních, hlavně že je máme podepsané my a ne konkurence...

• lomax
    lomax, 19.3.19 18:14:12  

Nejlepším hráčem Sparty v posledním zápase byl jednoznačně rozhodčí.Už to zas začíná. :10: :8:

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 19.3.19 18:22:30  

Nevim co bereš, ale chci to taky :1: :15: :14:!

• Zidane
      Zidane, 20.3.19 09:23:04  

Obě penalty byly v pořádku, nerozporoval je ani trenér Olomouce. Při první měl obránce ruku prakticky upaženou, co už by se mělo pískat jiného? a při druhé sám trenér říkal, že od hráče to bylo "školácké, naivní, neomluvitelné", o rozhodčím neřekl nic. Proč by to dělal, kdyby to nebylo jasné? Proč by si, pokud by byl aspoň trošku v právu nepostěžoval? Třeba Hašek z Bohemky si postěžoval - a poprávu, byť komise blekotala, že "kontakt tam byl" - byl, ale Masopust šel k zemi velice vděčně, takových penalt by bylo, kdyby se pískaly fakt všechny, deset za zápas.
      Proč si tedy nepostěžoval Jílek, pokud by věděl či cítil, že aspoň jedna penalta se "nemusela pískat"?

• Zidane
        Zidane, 20.3.19 09:27:00  

https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/1084057-na-letne-dve-penalty-narizene-proti-hostum-behem-peti-minut-unikum-ktere-ale-hanaci-nezpochynovali.html

zda si olomoucký stoper Vít Beneš na míč sáhl rukou či nikoli. „Sáhl. Hned v první chvíli jsem to věděl,“ přiznal obránce Hanáků

Takže sám hráč se zpožděním uznal, že první penalta byla.

A ke druhé:

Jenže od Jemelky to byla hloupost. Školácká, zbytečná, zcela evidentní," nijak neprotestoval kouč Hanáků Václav Jílek proti verdiktu Ardeleana, natož aby si snad slovem postěžoval na jeho přílišnou přísnost.

Tolik ke druhé - taky ani slovo protestu a tím tedy uznání, že byla.

• lomax
          lomax, 20.3.19 20:45:56  

Ze hry nic.A ještě něco kdyby se tak pískalo všude byly by hokejové výsledky.Za celý život nepamatuji zápas kdyby se v naší lize kopaly proti Spartě dvě penalty v jednom zápase...Sparta hraje velké kulové, přesně jako na podzim a v pohárech se to jenom potvrdí.Jílek to je sparťan a nebude si pálit mosty.Kdyby byla Sigma ohrožena sestupem, tak ho z těch penalt klepne a řval by jak na lesy.

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 20.3.19 20:49:11  

Čoveče, fakt jsi mimo :4:

• Zidane
            Zidane, 21.3.19 09:44:01  

Tak by prvních pár zápasů byly hokejové výsledky a pak by si hráči dávali ve vápně pozor. No a? Bez videa byla praxe "sundám ho a doufám, že si rozhodčí nevšimne", teď si všimnout může, opakovačka je mocná věc.
            Proto to taky chce, aby bylo video na všech zápasech.

Faul je faulem, ať ho spáchá jakýkoliv tým proti jakémukoliv v minutě první, osmnácté, padesáté nebo třetí minutě nastavení - a jako takový by měl být dle pravidel potrestán.

• Zidane
              Zidane, 21.3.19 09:46:54  

Jen by to zároveň chtělo zavést praxi fungující v hokeji - aby rozhodčí mohl potrestat jak faul tak simulování - když to faulovaný "přihraje", aby si rozhodčí ale opravdu všiml. Dneska to bohužel nejde, takže faulovaný sebou může švácnout a svíjet se jak pět minut před smrtí, aby to rozhodčí náhodou nepřehlédl, protože faul byl, tak se přihrávačovi nemůže nic stát...
              Ve chvíli, kdy by věděl, že nějakou hereckou vložkou po faulu riskuje žlutou, už by si aspoň ti trošku chytřejší dávali pozor, kor pokud už by jednu měli :1:

• PepikHnatek
                PepikHnatek, 21.3.19 20:23:32  

Baroš.

• Zidane
                  Zidane, 22.3.19 16:32:37  

Ten by nedohrál devadesát devět zápasů ze sta, protože to, že by se po pár vyndáních z hřiště poučil, u něj neočekávám :1: Spíš by nám ještě rozšířil slovník vulgarit :1: