1. fotbalová liga

Otevřená diskuze | Kategorie: Sport
Ted.Kaczynski (2017-10-19 12:22:50)Ton-Dyk.PhD (2017-10-19 12:02:23)Honza.Zawoznik007 (2016-10-06 15:40:12)vokys (2016-02-08 01:09:31)
1. fotbalová liga
Založeno: 2. 6. 2015 | Příspěvků: 1 007 | Členů: 4

Forum je určeno jen pro slušné diskutníky co umějí diskutovat v klidu, věcně a bez urážek a vulgarit.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 19.10.17 11:38:36  

PepikHnatek, 19.10.17 08:32:13 reagovat@!!!
    Žádnej ofsajd to nebyl, za tím si budu stát do konce života!
    Nohy Ben Haima byla za úrovni plzeňského obránce viz tolikrát propíraný záběr. Co mě šokovalo byl fakt že komise za tento moment čárového Říhu pochválila! Ty vole, von zvedne praporek ve chvíli kdy je míč 2 vteřiny v síti, je jasný že do sluchátek dostal "jistej pokyn" protože proč by to jinak nezvedl dřív když by si byl jistej a trvalo mu to tak dlouho, to nikomu nedochází že to takhle bylo?
    .......................................
    osle, nauč se pravidla. Noha není stěžejní. Může se hrát i hlavou, víme?
    Shodnem se jen na tom, že pomeznímu pozdě cvaklo, co se stalo, a pozdě to zvedl.

Ale líbí se mi, jak už 4. den nebrečíš, protože jsi nad věcí :1: :1: :1: :1:

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 16.10.17 22:26:46  

PepikHnatek
    PepikHnatek, 16.10.17 09:50:40 reagovat@!!!
    Největší prasečina a totální zářez:

http://tv.isport.blesk.cz/video/3722037/sparta-plzen-vaclav-kadlec-paradni-ranou-trefil-tyc-ben-chaimuv-gol-neplatil-kvuli-ofsajdu.html

Všimněte si že rozhodčí zvedl praporek až ve chvíli kdy byl míč 2 vteřiny v síti! Viz 21.vteřina videa...Proč ho nezvedl dřív, v okamžiku kdy Tal přebíral míč, nebo se chystal prostřelit Kozáčika? Rozhodčí prostě měli jasný pokyny a ty dodržely. Plzeň je v LM a oni se můžou těšit na tučné prémie po skončení ročníku.
    --------
    Částečně musím souhlasit s blbounem nejapným. Pomezni se po gólu opravdu nejprve vracel k půlce jakože gól a až pak jakoby si uvědomil, co se stalo a zvednul to.
    Ovšem ofsajd to z dostupných záběrů opravdu byl, ale mávnutý dost komicky. To však nic nemění na tom, že si ten blekotův kvikot užívám

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 16.10.17 09:43:30  

***PETICE ZA UDRŽENÍ TONYHO ŠTRAMAKA CO NEJDELE VE FUNKCI VRCHNIHO KLAUNA TRAPASU PRAK***

• PanPes
    PanPes, 15.10.17 19:55:13  

Sralta zase kaput :1: :1: :1: :1: :1: :1:

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 16.10.17 09:42:43  

:1::1::1: a brečí jak holky. Penaltu chtěli, gól z ofsidu chtěli. Rosickeho nefaulovat :1::1:

• PanPes
    PanPes, 12.10.17 16:43:16  

NA VĚČNÉ ČASY RUDÁ, NIC NEVYHRAJU STB SPARTA, S TITULAMA ZA KOMANČSKÉ PENÍZE, KTERÉ NIKDY NIC NEPATŘILO, KLUB PODVODNÍKŮ, ZLODĚJŮ A KRIMINÁLNÍKŮ, CIRKUSANTI VĚTŠÍ NEŽ HUMBERTO, OCHOTNÍCI NESTYDÍCI SE ZA NIC, KLUB VŠECHNO JSME SI ODJAKŽIVA KUPOVALI-HRÁČE, ROZHODČÍ, PENALTY I TITULY, PROTOŽE STRANA NÁM VŽDY POMOHLA A POMŮŽE, ŽUMPA PRAHY A CELÉHO ČESKA STB SRALTA PRAHA

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 11.10.17 12:43:57  

25.10. Sparta - Baník pohár
    28.10. Sparta - Baník liga

2x v jednom týdnu vybrakovat letnou. Hnátka mrdne :) :) :)

• gombur
    gombur, 3.10.17 17:30:51  

1000

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 3.10.17 14:06:50  

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-domaci-souteze-juniori/314965/prvni-odvolana-penalta-z-videa-v-cesku-novinku-videlo-juniorske-derby.html

první videem usvědčený simulant. A ze Sparty. Náhoda? Nemyslím si!!!

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 3.10.17 14:06:34  

FUN FACT:
    Baník, ač předposlední a trápící se má o 4 víc vstřelených golů než "slavná a slovutná" posilami a miliony napumpovaná zrezivělá SPARTA BRAK!

• qvecko
    qvecko, 29.9.17 12:04:52  

Chtěl jsem vsadit proti Sraltě v evropské lize, bohužel sázkovka tenhle tým nevyhledala :3:

• sportuzdar
    sportuzdar, 19.9.17 17:29:19  

https://www.youtube.com/watch?v=Qhhovr2WOPg

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 18.9.17 17:03:47  

Včerejší zesměšnění spar-ty v přímém přenosu. Pokud má kvidoblb alespoň špetku soudnosti, tak vyleze až po Novém roce.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 18.9.17 08:56:47  

Gruwe, když čtu tvoje komenty tady a u Tondika...hele, ty už začni brát nějaký prášky, a pokud bereš tak nějaký silnější! Ty vole, ty seš normální magor /poslední přihlášení dnes ve 4:44 ráno-to hovoří za vše!!!!!/, to je neuvěřitelný jak v každým, každým příspěvku si hraješ na drsňáka a přitom jsi jen ostravská nula co nerozumí garážovejm vratům, nepozná příspěvek o fightu a na druhejch ty chyby hledá! Lži, práskaní a překrucovaní reality-to je zrcadlo tvých klámošu Fujty a Míry Sportuzdar, už jsi zase upadl z jeřábu na hlavu, fakt si dej chvíli voraz! Jinak já děti mám, stejně jako Fujta o mě víš hovno, ten si zas myslí že jsem vod Pardubic, vy jste fakt dva klauni a totálně mimo, už docela chápu to přátelství s rudým bonzáckým nokem Sportuzdar...

• gombur
      gombur, 18.9.17 10:32:29  

"Lži, práskaní a překrucovaní reality-to je kvídovo zrcadlo"

lépe bych to nenapsal :2:

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 18.9.17 17:03:08  

Ty to stále nechápeš. Ale já už ti tu rybařinu a snadný úlovek vysvětloval. A ne jednou...

• PanPes
    PanPes, 17.9.17 22:31:44  

Podprůměrná rudá Sralta zase ponížená :1: :1: :1:

• PanPes
    PanPes, 17.9.17 11:27:34  

NA VĚČNÉ ČASY RUDÁ, NIC NEVYHRAJU STB SPARTA, S TITULAMA ZA KOMANČSKÉ PENÍZE, KTERÉ NIKDY NIC NEPATŘILO, KLUB PODVODNÍKŮ, ZLODĚJŮ A KRIMINÁLNÍKŮ, CIRKUSANTI VĚTŠÍ NEŽ HUMBERTO, OCHOTNÍCI NESTYDÍCI SE ZA NIC, KLUB VŠECHNO JSME SI ODJAKŽIVA KUPOVALI-HRÁČE, ROZHODČÍ, PENALTY I TITULY, PROTOŽE STRANA NÁM VŽDY POMOHLA A POMŮŽE, ŽUMPA PRAHY A CELÉHO ČESKA STB SRALTA PRAHA

• gombur
      gombur, 17.9.17 18:41:52  

:1:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 17.9.17 11:00:46  

Gruwe, je úsměvný, bejt z Ostravy, jít na fotbal jednou za rok a psát o někom že je socka:1: Mě šlo v tebou okopírovqianém příspvku o princip, nikoliv o prachy. Ty bys 390,- za fotbal nedal, zhroutil by se ti týdenní rozpočet:14: Já si na svoji sociální situaci na rozdíl od tebe opravdu nemohu stěžovat a co se týče o hnití na Déčku, tak tu málokdy jsem po půlnoci /to už musí bejt!/ jako ty třeba dnes ještě, hm. Ty se zmůžeš jen na urážky, jak typické pro tobě podobnou vrstvu lidí:4:

A Míra stále neodpovídá, opět se odpovědi zatvrzele a tvrdošíjně /proč asi:4:?/ vyhýbá. Tak tedy položím otázku ještě jednou:
    Míro, máš koule přiznat se tady, před svými ochránci, že jsi mne již třikrát hlásil? Žádám tě o přímou odpověď na přímou otázku!

• Ted.Kaczynski
      Ted.Kaczynski, 17.9.17 15:40:01  

NO týden tady brečíš jak jsou listky + občerstvení drahé, to myslím vysvětluje vše. Ještě buď rád že dementní retard tvého kalibru se nepomnožil, cáloval bys víc. Ale co to vlastně kecám, ty nikam nejdeš, takže ušetříš......zas. )

Njn. největší kámoš provařený komunista, tak se pak není čemu divit. To potom chápu tvoje lži, práskaní a překrucovaní reality......ale tak to je jen tvůj boj. :1:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 12.9.17 23:45:01  

Míro, takže zase se vyhnutí odpovědi....nemáš koule, nemáš, aby ses přiznal jako já, seš nula!

Gruwe, víš kdo je debil? Ten kdo si myslí že je tohle liga nebo pohár:

capinek, 3.9.17 15:13:05
    reagovat@!!!

South Legion vs Slavia Praha (02.09.2017)

Pohled South Legion: South Legion 14 (Budějovice) vs SKS 14, Domluva suprová,naprosto bez problémů. Sestava na straně sks byla naprosto topova! Myslím že hodně,hodně dlouho takovouhle neměli! Po necelé minutě si výhru připisuje sks.

• Ted.Kaczynski
      Ted.Kaczynski, 13.9.17 17:07:10  

Lístky na derby pro sparťany za 390,-....... ty jsi dobrá socka, tak si najdi práci ty woe. ))) Za každodenní hnití na "diskutnících" ti fakt nikdo nikdy platit nebude.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 12.9.17 21:59:24  

Míro, já jen napsal pravdu. Ty ses tady rozbrečel a ti inteligenti ti skočili na tvůj tlustej špek...to je celý. Víš kolikrát Gruwe s Atyofem se navezli do mé rodiny...? To nespočítáš! To samé ty nebo Maruš do mé rodiny, když jsem ještě nahlížel na tvé čínské fórum...Chovej se jak chlap, plačko!

A na otázku ZASE neodpovíš, co:4:? A pak kdo má a nemá koule:1:

• sportuzdar
      sportuzdar, 12.9.17 22:19:28  

Odpovim.
      Je mi záhádou že tě tady na diskutnících správci ještě trpí.

• sportuzdar
        sportuzdar, 12.9.17 22:21:29  

A prosím až budeš odpovídat piš na vlákno.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 12.9.17 21:23:13  

Míro, ty seš tragéd. Zmůžeš se jen na výkřiky do tmy. Máš důkazy že je Zidane komanč? Nemáš. To že je něco stokrát omýlaná lež, tak se nestane pravdou. Dále, já bydlím v jiném kraji než Zidane, tak těžko můžu někoho volit z jiného kraje, ty pako! A dále-to že tady brečíš je ti podobný. Tom že si vymýšlíš lži na které ti tady ti agresoři typu Gruweho a Atyofa skáčou-tak to je tvoje zrcadlo a koneckonců i jejich. A když už něco píšeš o koulích! Já je měl se přiznat k dvojímu hlášení a dodnes se za to stydím! Tys mne udal třikrát-máš koule to tady přiznat? To jsem žádostiv, jak se k tomuhle postavíš! Omluvu a stud od tebe nečekám-jen to přiznání-ukáž se tlusťochu...

Na Atyofa nemá smysl ani reagovat, vždy uhne od tématu...do rodiny kope jen bídná a podřadná bytost? Hm, tak to jste se dobře s Gruwem pojmenovali-do mé rodiny jste se navezli asi 20x, já mám paměť dobrou. U mě vám to vadí, ale komanče, bonzáka a lháře sešívanýho se zastanete...jen proto že vás trpí na svém fóru a u nás máte zákaz? Tak to je grandiózní důvod:4: A další odraz zrcadla-super.

• sportuzdar
      sportuzdar, 12.9.17 21:33:44  

Jak jsem psal .jsi ubožák který tady do diskusí zatahuje rodinné příslušníky o kterých víš hovno a tím že tě tady codeman trpí se řadí na tvojí úroveň. :10:

• gombur
      gombur, 12.9.17 22:47:05  

to, že je Zidane komunista (resp. že patří/patřil k té straně) psal i on sám, tak nevím, co zase tady zkoušíš :8:

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 8.9.17 13:41:44  

Repre solidní trapas. Díra Vaclík. Ještě pár zápasů Pavlenky ve Werderu a je jasné, že Puclík se musí pakovat na lávku. A má jediné štěstí, že za ním je ta díra Koubek, jinak by se pakoval na tribunu.

• PanPes
    PanPes, 1.9.17 16:40:09  

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 1.9.17 00:19:51  

Gruwe, jmenuj jedinou lež co jsem kdy prohlásil! Tys upadl na hlavu z jeřábu že? Kamarádíš se tu s bonzákem co mě dvakrát napráskal a jehož otec, komanč, ho nechal vystudovat za komoušský prachy. Důkazy mám, ale sem je fakt dávat nebudu, protože by mne, už potřetí udal. Vojta je udavač taky, sám to víš kolik nicků už poslal do věčných lovišť, to už nevidíš a nepřiznáš co, ty cype! Miluju tyhle charaktery, co hledaj ty stejný chyby co u jinejch vidět nechtěj. Na Slavia fóru přechovávaj stále 3 bonzáky včetně správce, kterej dělá že to není pravda, není nikdo víc vysmívanej než ty jeho denní lži, který bych tady mohl denně uvěřejňovat, ale ještě nenazrála doba. Přes držku bys mi nedal, s mejma tělesnejma rozměrama a zkušenostma se sráčema tvýho typu si vytírám prdel a podlahu, mě by ses fakt nepostavil, tady si mel co chceš, ale nedal bys to, ty ostravská nulo!

Míro, charaktere, čistej až to bolí! Jelito je ten, kdo skrývá fórum jako ty, kdo si povídá sám se sebou jako ty s Kerimem, což je tvůj druhej nick a popři to, kdo fandí klubu kterej má hlavu v čínský prdeli a ještě je na to hrdej, je super, jak nadáváš komoušům ale sám těm čínskejm tleskáš, ty rudá nulo, protěžováná svým fotrem, jinak by z tebe nebylo nic než nula, o kterou se otře každej bezďák v kolínský nádražce, ty nic neříkej, neřeš a nepřepínej, ty fakt ne, ty rudej čínskej noku!

• sportuzdar
      sportuzdar, 1.9.17 17:48:45  

Ty hovado co ty víš jaký byl můj táta.Ty si ho znal?Přiznám se že já moc ne.Tragicky zahynul když mi bylo necelých šest let tak nevím co tady meleš něco o tom že sem vystudoval díky jemu.Jen lidská zrůda jako ty tady může znesvětit památku na rodiče a divím se že tady CODEMAN takový hovada trpí.

• gombur
      gombur, 1.9.17 18:02:27  

ty důkazy bych chtěl vidět :1: :1:

stejně jako spousty jiných důkazů, kterých máš asi plný počítač :1:

• ceska.ruka
      ceska.ruka, 1.9.17 18:04:17  

Ty něco piš o bonzákách cimbále ubonzovanej.

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 8.9.17 13:37:18  

sranda jsou dvě věci
      1) ty vymyšlené zaručené informace o každém z nás, které ti někdo nakukal
      2) že tomu tak slepě věříš, seznam mě s tím frajerem, co si tě tak omotal kolem prstu.

No tak či tak, z toho tvého sebemrskačství se tu baví řádka lidí. Snad jen Míra může být nasraný, protože začít kopat do rodiny může jen tak bídná a podřadná bytost jako jsi ty.

• sportuzdar
    sportuzdar, 31.8.17 22:53:40  

Hnátku ty jelito.Dodej důkaz že jsem byl někdy u komančů.To asi nedohledáš.Zato ten tydýt co ti tak leze do prdele na jeho fóru kandidoval a na to důkazy jsou.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 31.8.17 19:32:01  

Pánové, já psal o prvoligových týmech a vstupné na ně. Nějaké Prostějovy a Žižkovy tady nikoho nezajímají!

Míro, lakýrníku Spartězdar-trapas je ten kdo dělá svíčkovou z kachních prsou, nebo fandí čínským klubům, nebo neustále lže a dokáže se zesměšnit výroky, samozřejmě lživými jako:
    ------------------------
    sportuzdar, 11.7.17 21:57:01
    reagovat@!!!

U nás neřešíme Spartu a neurážíme.
    -------------------------

Je super, že ses i zde odhalil ve své tlusté, komančské nahotě, díky:4:

Atyofe, je super, jak vždycky utečeš od tématu k jinému, tohle dělaj baby, hm. A jinak, na fotbal nechodíš, nemáš šajnu kolik kde a hlavně za kolik...jen si hraješ na machra a víš hovno...flák, ta sedla, no a zas jdu.

• Ted.Kaczynski
      Ted.Kaczynski, 31.8.17 21:36:29  

Ty jsi ale mohutný dement. Ty hňupe na co hraješ? Bonzacká svině a lhář co už nezná kvida. Potřeboval bys přes držku ale na to jsi moc velký sráč. )

• sportuzdar
        sportuzdar, 31.8.17 22:34:18  

Co čekáš od usoplence jeho typu. :1: :1:

• sportuzdar
          sportuzdar, 31.8.17 22:37:02  

Jistě tomu soukmenovci zidanemu dával hlas když kandidoval za komouše.Ale přiznat to na to nemá koule!!!

• sportuzdar
    sportuzdar, 26.8.17 21:00:16  

Tak sralta Praha další trapas. :1: :1:

• FredrikBerglund
    FredrikBerglund, 25.8.17 21:41:41  

Na Viktorce je vstupné myslím 60,- hnátkos a je to v Praze

• gombur
      gombur, 26.8.17 12:47:23  

u nás je 40 Kč :2:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 23.8.17 21:59:09  

Atyofe, nevím jestli neumíš chápat nebo neumíš číst-řešil jsem právě ten tebou zmíněný princip. A to sice ten, že nemáš šajnu o tom kolik stojí vstupný na stadionech, tudíž víš o fotbale hovno, tudíž bys o něm neměl nejen diskutovat ale ani do něj krafat. Dík že ses takhle proflák´ že na fotbal fakt nechodíš-na rozdíl ode mne. Gruwe na tom nebude jinak, že:4:?

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 23.8.17 22:00:58  

pepku prozraď, bereš na tohle nějaké prášky?

• gombur
        gombur, 24.8.17 17:51:55  

:2: :2:

• gombur
      gombur, 24.8.17 17:52:48  

pan doktor tondyk chodí na fotbal, mám na to usvědčující materiály :4:

• PanPes
    PanPes, 22.8.17 15:34:46  

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 19.8.17 07:32:52  

Sparta byla v Liberci okradená o gól i penaltu, včera ji taky neuznali gól, holt platí čínské juany. To jsou fakta. Jinak žasnu jak tady maj někteří diskutníci nereálné představy o mém věku, i o vstupném na českých stadionech. Za kilo se dneska na fotbal nedostaneš ani ve smradlavé Ostravě, je vidět že na fotbal, na rozdíl ode mne, nechodíš, tipuju že tady takových je víc. Trapas tady zažívá Volvik s Atyofem v každým příspěvku co napíšou, není nikdo kdo by psal větší nesmysly, možná tak váš spoluudavačskej kámoš Sportuzdar na svém nudlovém fóru... Flák, ta sedla a zas jdu.

• Ted.Kaczynski
      Ted.Kaczynski, 20.8.17 11:57:01  

...nezapomínej že Sparta smrdí!!!

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 23.8.17 20:14:22  

občanka a mentální věk jsou zcela odlišné věci a nejlíp to vyobrazuje tvůj "smysl pro detail". Jak malé děcko v každé větě řešíš slova, nikoliv její smysl nebo princip. Ty bys byl schopen se hádat i o korunu, kdyby vstupenka stála 99 a my napsali, že jsi platil kilo.