1. fotbalová liga

Otevřená diskuze | Kategorie: Sport
Ted.Kaczynski (2017-07-21 15:44:22)Ton-Dyk.PhD (2017-07-21 15:39:04)Honza.Zawoznik007 (2016-10-06 15:40:12)vokys (2016-02-08 01:09:31)
1. fotbalová liga
Založeno: 2. 6. 2015 | Příspěvků: 919 | Členů: 4

Forum je určeno jen pro slušné diskutníky co umějí diskutovat v klidu, věcně a bez urážek a vulgarit.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Ted.Kaczynski
    Ted.Kaczynski, 21.7.17 15:44:22  

Sparta dobrá ostuda..... čtvrt miliardy vyhozených oknem...

• PanPes
    PanPes, 21.7.17 10:36:54  

Sralta zase trapas. Tipuju tak 8-10 místo v lize. Taloš se bude pakovat do 10 kola. Rosický 8 minut dobrejch.

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 21.7.17 15:36:36  

to byla ostudy ty kráso!!! Ještě, že měli vošéfovaný sudí jinak by ani ta plichtička nebyla!!!

• Ton-Dyk.PhD
        Ton-Dyk.PhD, 21.7.17 15:39:03  

vlstně stačilo napsat "dle očekávání"

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 19.7.17 12:07:27  

AC Trapas Prak bude ve Fifě 18. "O Spartu jsme původně ani neměli zájem, ale nabídla se sama, a ještě nám za implementaci do hry zaplatila. Její PR to obhajoval rozšířením marketingu klubu", sdělil český ředitel EA SPORTS.

• gombur
      gombur, 19.7.17 13:36:22  

v pořádku, reklama po celé Evropě.. stejně si lidi pamatují týmy jen z podobných her :2:

• Ton-Dyk.PhD
        Ton-Dyk.PhD, 21.7.17 15:36:03  

ano přesně. Díky FIFA znám např i Spartu :)))

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 17.7.17 08:19:24  

Je opravdu funny sem jednou za týden /víckrát to nemá cenu/ chodit:1: Hrách na stěnu je tvá znalost fotbalu. Příprava je opravdu jen příprava, nic neznamená. Sparta loni v poslední přípravě skoro vše vyhrála a pak skončila třetí v lize. A takovejch případů ti najdu...ty se zmůžeš jen na štěkání, chyť se s Mikymauzem za vocas a notujte si spolu. Nikdy jsi fotbal profi nehrál, tak sklapni. Teď jistě vytáhneš urážku spojenou s machrováním, tak jen do toho, mulťáku:4:

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 19.7.17 11:55:30  

jednou za týden víc to nemá cenu :))))
      PepikHnatek, 17.7.17 08:19:24
      PepikHnatek, 12.7.17 08:26:13
      PepikHnatek, 10.7.17 11:56:35

PepikHnatek, 28.6.17 13:47:17
      PepikHnatek, 26.6.17 00:11:45
      PepikHnatek, 24.6.17 11:00:19

A to jsou jen výčty, kdy něco napíšeš, nakukuješ beztak denně :))))

Ale čemu se divím, v tvé pokřivené vymyšlené rudospařanskokomoušské realitě klidně týden může mít jen 2 dny.

• PanPes
    PanPes, 15.7.17 21:54:41  

Sralta v pochvě

• PanPes
    PanPes, 13.7.17 21:29:09  

NA VĚČNÉ ČASY RUDÁ, NIC NEVYHRAJU STB SPARTA, S TITULAMA ZA KOMANČSKÉ PENÍZE, KTERÉ NIKDY NIC NEPATŘILO, KLUB PODVODNÍKŮ, ZLODĚJŮ A KRIMINÁLNÍKŮ, CIRKUSANTI VĚTŠÍ NEŽ HUMBERTO, OCHOTNÍCI NESTYDÍCI SE ZA NIC, KLUB VŠECHNO JSME SI ODJAKŽIVA KUPOVALI-HRÁČE, ROZHODČÍ, PENALTY I TITULY, PROTOŽE STRANA NÁM VŽDY POMOHLA A POMŮŽE, ŽUMPA PRAHY A CELÉHO ČESKA STB SRALTA PRAHA

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 12.7.17 08:26:13  

Atyofe, je vidět že jsi fotbal nikdy nehrál. Prohrát takto s někým, kdo je o tři týdny dál v přípravě není ostuda. Ostuda je mít čínskýho majitele, nebo bojovat v druhý lize do posledního kola o postup, nebo třeba dostat od druhý německý ligy 1:5 v zápase kterej skončí o 15 minut dřív. Kdybys fotbal někdy hrál, tak bys věděl že je to normální. Psát argumenty které nedávají smysl, ale hlavně že je to proti Spartě a domnění že to nasere Hnátka, je na úrovni dítěte s kyblíčkem ma sídlišti někde ve smradlavé Dubině. Hnátka nenasereš, ten se skvěle baví tvým komplexem:1:

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 12.7.17 08:32:41  

všechno je ostuda, jen klepec sparty je "pouhá příprava" :))) spi dál. Ty dlouhodobě nevidíš dál jak za dveře své zemljanky.

A propos, co asi za těch zbývajících 10 dní do ligy doženete, hmmm?

Každý zkušený z fotbalového prostředí ví, že gró přípravy v českých podmínkách je zima, tam na to mají 3 měsíce, v létě sotva 4 týdny, když je EURO nebo MS, tak ještě méně, půl sestavy v prdeli. A za těch 4 a méně týdnů opravdu neztratíš kondičku, nebo nezapomeneš, jak kopnout do míče. Ale to je jak kdybych hrách na stěnu házel...

• PanPes
    PanPes, 10.7.17 20:42:38  

RUDÁ, NAMYŠLENÁ, AROGANTNÍ, BEZ POKORY, RUDÝM AGRESORŮM ZAPRODANÁ SPARTA, S BÝVALÝM KOMUNISTOU V ČELE, S TITULEMA ZA KOMANČSKÉ PENÍZE, KTERÉ UŽ NIC NEPATŘÍ, VŠE ZNÁRODNILA STRANA, KLUB PADAJÍCÍCH LETCŮ, PODVODNÍCI BEZ KONKURENCE, RUDÍ NOKOVÉ NESTYDÍCÍ SE ZA NIC, VŠECHNO SI KOUPÍME-HRÁČE, PENALTY I TITUL, PROTOŽE STRANA TAK HOVOŘÍ!!!!!

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 11.7.17 11:18:21  

:))))) čau nový atjofe

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 10.7.17 11:56:35  

Srovnávat Trnavu a Slovácko s Dynamem Kyjev, který už má co se přípravy týče 3 týdny náskok, to může jen debil...A jasně, já mám chyby a ty překlepy, to víš že jo, Vojto:1:

Míro, Číňane, myslím že hooodně podceňuješ můj věk...a je super jak reaguješ sám na svoje příspěvky, to je ukázka sešívané inteligence. Lup, ta sedla. Přijď si na Sparta fórum pro další, my tam sešívance pouštíme-všechny! Nejsme zakomplexovaní, jako ty, klaune.

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 11.7.17 11:25:34  

Opět na první nához))))

Btw letní příprava já tak krátká, že ta kondicka mezi posledním zápasem a začátkem přípravy snad ani nejde ztratit. Navíc podle špagety trenujete furt s balonem, takže ani nechápu ty kecy o zatavení..

Prostě jste dostali klepec a hotovo. Chcete hrát v LM a vypraská vás klub na stejné úrovni (špička své ligy a pravidelný účastník pohárů). Ostuda rudé chátry...

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 9.7.17 21:05:42  

4:1 od Ukaček :))))) inu tohle není Taborsko...

A Banicek krásně s ligovymi týmy 6:1 a 2:1.

• gombur
    gombur, 29.6.17 11:00:36  

jecheche... a zase si přišel pro facku :1:

• sportuzdar
    sportuzdar, 28.6.17 21:06:40  

PepikHnatek, 28.6.17 13:34:14 reagovat@!!!
    Vivat, Sportuzdar, Gruwe a mulťák Atyof. Tomuhle já se mám zpovídat? 3 moji osobní bonzáci a ostravská nula? Pche!
    Gruwe, víš o mě hovno, vy 4 jste nikdy nenasportovali dohromnadylet, to co já, ty odborníku na garážový vrata! Kádrování je práce vás čtyřech, ne moje, ses zas přivožral po krabičáku a spletl to. Vy lezete po fórech, kopírujete příspěvky, hledáte chyby a melete sračky. Já se jen směju jak lezeš sešívanýmu správci do prdele, což je trochu úlet, na to jakým se všude děláš za arogantního machra, a pak uděláš tohle, to je celý. Vy tu po půlnoci píšete normálně, já to udělám jednou za uherák a ty máš z toho znečištěný slipy, jasně. Máte všichni nudný a posraný životy, to se musí v těch mindrácích někde odrazit, chápu. Těším se až se sem po týdnu vrátím, co si zase přečtu za průjmy, dřív nemá smysl sem nahlížet:1:

• sportuzdar
      sportuzdar, 28.6.17 21:08:50  

Jinak ty kašpare když já hrál aktivně fotbal tak tebe táta ještě nosil v trenkách

• sportuzdar
    sportuzdar, 28.6.17 20:22:27  

PepikHnatek, 28.6.17 13:47:17 reagovat@!!!
    Atyofe, až zas na někom budeš hledat pravopisné chyby, tak si přečti cos právě napsal. Kopíruju a použiju až budeš ty hledat něco na mne, či na druhých, za týden čus, ty Afriko s malým nebo půlnoci ve dvou slovech:14:

• sportuzdar
      sportuzdar, 28.6.17 20:24:31  

Ty hňupe nepsal jsi že si to tady přečteš po týdnu.

• sportuzdar
        sportuzdar, 28.6.17 20:30:25  

PepikHnatek, 28.6.17 13:34:14 reagovat@!!!
        Vivat, Sportuzdar, Gruwe a mulťák Atyof. Tomuhle já se mám zpovídat? 3 moji osobní bonzáci a ostravská nula? Pche!
        Gruwe, víš o mě hovno, vy 4 jste nikdy nenasportovali dohromnadylet, to co já, ty odborníku na garážový vrata! Kádrování je práce vás čtyřech, ne moje, ses zas přivožral po krabičáku a spletl to. Vy lezete po fórech, kopírujete příspěvky, hledáte chyby a melete sračky. Já se jen směju jak lezeš sešívanýmu správci do prdele, což je trochu úlet, na to jakým se všude děláš za arogantního machra, a pak uděláš tohle, to je celý. Vy tu po půlnoci píšete normálně, já to udělám jednou za uherák a ty máš z toho znečištěný slipy, jasně. Máte všichni nudný a posraný životy, to se musí v těch mindrácích někde odrazit, chápu. Těším se až se sem po týdnu vrátím, co si zase přečtu za průjmy, dřív nemá smysl sem nahlížet:1:

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 28.6.17 13:54:03  

profackován na dvou forech najednou :6: :6:

• Ted.Kaczynski
      Ted.Kaczynski, 28.6.17 14:07:32  

Dobrá práce, i když je to vlastně smutné.... )

• Ton-Dyk.PhD
        Ton-Dyk.PhD, 28.6.17 14:16:34  

vlastně ano. Nejvíc se bijí do hlavy jeho rodiče...

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 28.6.17 13:47:17  

Atyofe, až zas na někom budeš hledat pravopisné chyby, tak si přečti cos právě napsal. Kopíruju a použiju až budeš ty hledat něco na mne, či na druhých, za týden čus, ty Afriko s malým nebo půlnoci ve dvou slovech:14:!

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 28.6.17 13:51:40  

jj mám tam pár překlepů a Slavii s malým s. Vím o tom.

P.S.: překlep není gramatická chyba.

Ty se hlavně douč shodu podmětu s přísudkem a čárky ve větě, a neřeš, že mi při mém rychlopsaní občas ujede prst ze shiftu dřív, jak zmáčku písmeno na klávesnici :4:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 28.6.17 13:34:14  

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 28.6.17 13:39:26  

to je silný mindráček tolik vzteku v jednom příspěvku :))))))

Ale ty to se svou omezenou rudou a tupou hlavinkou asi fakt nidky nepochopíš. Základ našeho výsměchu a tvého klaunství je, že jsi nestálejší, jak počasí v subtropické africe. Jeden den prohlášení, jak už nikdy nikam nebudeš nakukovat, za týden máš dokonalý přehled o tom foru, jednou se vysmíváš "nulám, co píšou po půl noci", podruhé tu sám po půl noci slimpeš. A tak bych mohl pokračovat.

Je toho spousta. Slavii se směješ, že jejich nový golman je starý, sami tam teď cpete znvoa Bičíka, kterému je 36. Slavii se směješ, že má posily nad 30, vy tam máte 36 letého Janka, kterému bude skeundovat dědek Blafata. Čínské juany ve slavii smrdí, ale za Počkala ne... A tak bych mohl pokračovat...

A toto vše je, můj rozmrzelý zoufalý nepříteli, úžasné podhoubí, kde se projevuje tvá debilita a náš výsměch na tvou bídu a zášť.

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 28.6.17 13:30:56  

dvojka z předloňského EURO U21 a poctivý dříč Jirka Pavlenka titul se slavii a přestup do Brém, kde bude jedničkou, oproti tomu jednička předloňského EURO U21 namyšlený rudoch Tomáš Koubek se dostal jen na leštění lávky ve Spartě a když dostal příležitost tak kiksoval :)))))

Jojo Sparta kurví charakter i talenty... Schick a Čermák to zavčas věděli a raději zdrhli.

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 28.6.17 13:31:58  

a pokud se Pavlenka v Brémách chytí, musí být repre jedičkou. O tom ani popel. Bundesliga je mnohem kvalitnější soutěž, ve švýcarsku je jen Basilej a pak dlouho nic, to je nulová konkurence pro Puclíka a spol.

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 27.6.17 12:56:39  

ligové nákupy víc než zjímavé. Ať už ve Spartě nebo ve Slavii. Konečně se to hýbe. Takoví Bulhaři, Rumuni nebo Ukrajinci už dávno dělají stamilionové nákupy a zvučné posily. Týmy z cizinců. Pak tady přijedou nějací pro nás pastevci a ty naše pražské nebo plzeňské nazdárky vykopávají v předkolech.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 26.6.17 00:11:45  

Gruwe, ty jsi takovej ubožák a čínskej vlezdořiť, že to nemá obdoby! Měl jsem tě za frajera co nenávidí Spartu a má jen blbej komplex, ale od doby co jsi začal lízt slávistům na jejich čínském fóru /i zde/ do prdele, jsi u mne lidskej odpad, všech kanálů futrál. Klasickej Ostravák, sračka největší!
    Ty o bonzování nic nepiš, kamarádíš s těma co bonzovali a dělají to dál-Atyof, Sportuzdar, Vivat a další...Fotbal dělám na hráčský úrovni již 37 let a je mi jedno či mi to věříš ty kanální kryso, co nikdy nic nedokázala ve sportu ani v životě.
    Nezajímá mě kdo koho volí ale jaký je člověk. Ty se kamarádíš s tím největším lidským odpadem a to neokecáš, viz tví bonzující kámoši-Sportuzdar, Vivat, Atyof. Tahle trojka mne udala celkem 11x a dodnes to nepřizná, nemá na to nikdo z nich koule, já hlásil 2x, přiznal to, stydím se za to a co? Jsem lidsky lepší a ty se třeba poser, nezměníš to!
    Čermák měl před podpisem s Plzní, den na to boural, pro mě sparťanem není už víc jak měsíc, tak co jako?
    Je rozdíl peníze z někoho ždímat /v jediném případě/ než si za ně v mnoha desítkách případů nákupem pořídit desítky hráču a pak i titul, hm.
    Kdo je Kvído nevim, ale vím kdo je Kerim a všechny Fujtovy nicky, ale ty v tomto případě strkáš hlavu do ostravských zavřených dolů, i jinam, například do prdele tvému novému kámošovi Sportuzdar, tak jen pokračuj a klesej níž v očích těch jimž jsi u prdle, protože se z tebe stal lidskej splašek...rád bych si s tebou dal někdy férovku ale ty, srabe, nedojedeš se svojí odvahou dál než do Svinova, ty hovne, a teď mne jdi nabonzovat, ty hrdino!

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 26.6.17 09:34:44  

TLTR navíc plné sraček. Tak sis tu zase sám nafackoval a můžeš jít.

• gombur
        gombur, 27.6.17 12:55:35  

:2:

• Ted.Kaczynski
      Ted.Kaczynski, 26.6.17 13:49:53  

dios mio :1: ty si fakt neuvědomuješ jaký píšeš blbosti? Ty budeš někoho kádrovat, s kým si můžu psát a s kým ne? :1:
      Zbytek nestojí ani za koment, snad jen ten tvůj další blábol viz. "37 let" ....to ti snad může věřit jen Tamagoči. :2:

P.S. ...ty si můžeš dát maximálně "férovku" s nějakou devítiletou holkou v parku, a to i tak bych spíš vsadil na tu holku. :1:

• Ted.Kaczynski
      Ted.Kaczynski, 26.6.17 15:01:07  

:1: :1: :1:

PepikHnatek, 12.6.17 23:00:23 reagovat@!!!
      ........................ Miluju hrdiny co tady blejou po půlnoci, protože jim nikdo neodpovídá, hm.

• Ton-Dyk.PhD
        Ton-Dyk.PhD, 27.6.17 11:20:39  

:1: :1: :1: to je zase facek

• gombur
      gombur, 27.6.17 12:54:35  

opakuji po 238., dodej důkaz o mém práskání

• Ted.Kaczynski
        Ted.Kaczynski, 27.6.17 12:57:02  

jj....a svazovou registračku :1:

• Ton-Dyk.PhD
        Ton-Dyk.PhD, 27.6.17 12:57:31  

agentura JPP. Trouba, co si nechal něco nakukat od kdo ví koho a teď to papouškuje jak muslim korán :))))

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 24.6.17 11:00:19  

Atyofe, tvůj počet udání je asi tak trojnásobný počtu tvých /současných i zaniklých/ nicků. Malou násobilku snad umíš, tak si to spočítej. Z vás práskačů tady nikdo neudává, co? Vivat, ty, Sportuzdar, nikdo z vás nikdy nezmáčkl !!!, že? A na ty co to přiznali, že to udělali 2x a dodnes se za to stydí a od té doby nic, budete nadosmrti ukazovat prstem, co? Tak tomu říkám vrchol pokrytectví.
    A dál...Pokud si myslíš že beru na první nához, tak si v tom bludu žij. Člověk by si měl stát za svými názory a né psát nesmysly v domnění, že to někoho vyprovokuje. Jsi jak soudruh Tvrdík, taky umíš mlžit a lhát. Směju se jak nadáváš na vše antisparťanské a lezeš s Gruwem do hubený čínský prdele. Klidně si mě zase udej, to je tvoje zrcadlo. Nebo to za tebe udělá někdo jinej, adeptů na tomto fóru je dost, nicméně na tebe nikdo nemá.

• Ted.Kaczynski
      Ted.Kaczynski, 24.6.17 22:54:42  

Jsi jen ulhanej rudej šmejd co nerozumí fotbalu, ničemu. Odpad! V každý hospodě bys dostal do 15-ti minut po držce. :1:

Všichni ví že jsi jsi bonzoval minimálně třikrát, na to jsou screeny tak netuším co řešíš šmejde.

Ty máš ten svůj svět, kde ten co kandidoval za komunisty ve veškerých volbách co šlo, během čtyř let .....vlastně nemá s komančemi nic společnýho. :1:

Svůj svět kde "čínské" peníze které dostala Sralta za Dočkala vlastně nesmrdí, to je v pořádku.

Svůj svět kde debil ze sparty nabourá najebaný, ale vlastně se nic neděje i když před tím v podobný kauze jsi chtěl dotyčného lynčovat. A ještě to okořeníš lží že už vlastně ve sraltě není. :1:

atd. atd. atd. ......kvído, kdy už pochopíš že jsi všem pro smích, a nejlíp by bylo kdyby jsi se už k ničemu nevyjadřoval.

• sportuzdar
        sportuzdar, 25.6.17 21:25:18  

Všem pro smích není.Jsou lidi kteří ho hají že diskutuje jen slušně. :1: :1:

• Ted.Kaczynski
          Ted.Kaczynski, 27.6.17 00:13:12  

jo....Tamagoči a Komunista :2:

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 26.6.17 09:33:30  

na první nához bereš pokaždé, když se ti otřu o tu rudou chátru a já se tím skvěle bavím.

"Člověk by si měl stát za svými názory" jj to sedí od někoho, kdo prohlásil, že už nikdy nikam nebude ani nakukovat, kdo dával ultimáta, že když něco (už si nevzpomenu co), tak končí na foru sparty a dalších milion předsevzetí a slibů, které jsi ty podsvinče nedodržel :4:

Zbytek už ti napsal Gruwe

• Ton-Dyk.PhD
    Ton-Dyk.PhD, 21.6.17 20:03:43  

U21 dobře! Sice měli na mále a na konci tak trochu z hovna bič, ale super! Jen by ještě teoretik Lavička měl přestat dělat z útočníka Holzera levého beka a bude to super.

• sportuzdar
    sportuzdar, 21.6.17 19:00:13  

Byla to jen otázka času.Tvrdík prostě umí.

http://www.slavia.cz/clanek.asp?id=Novou-posilou-Slavie-brankar-Jan-Lastuvka-14746

• Ton-Dyk.PhD
      Ton-Dyk.PhD, 21.6.17 19:13:47  

tak snad Pavlenka půjde, pro laštyho by byla škoda dělat dvojku, když v Karviné byl a byl by i dále za hvězdu a oporu.

• sportuzdar
        sportuzdar, 21.6.17 19:42:10  

Za ty prachy co nabízejí Bremy asi ne.