Hyde Park

Otevřená diskuze | Kategorie: Komunity
jarekrum (2019-08-08 20:10:53)slavidan (2019-08-01 22:23:39)alzbeta (2019-07-31 20:27:41)quashak (2019-07-19 15:12:28)Mimiane (2019-01-16 21:06:59)moravak.jak.poleno (2017-02-26 11:35:30)
Hyde Park
Založeno: 1. 6. 2015 | Příspěvků: 3 788 | Členů: 6
Správci: alzbeta (hlavní), slavidan

Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Zeman - zakomplexovaní idioti v internetových diskuzích
https://www.youtube.com/watch?v=jG6IZuB-8O0
Forum pro debaty s adminem...
http://imgworld.cz/s3/c7pUesblnt.png

Svoboda slova i názorů - Hyde Park
Diskuze uplně o všem, nejen o politice.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Hyde_Park_(Lond%C3%BDn)
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10252839638-hyde-park-ct24
https://www.facebook.com/iVysilani
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/podle-abecedy
Michael Jackson - Earth Song
https://www.youtube.com/watch?v=XAi3VTSdTxU
USA FOR AFRICA - We Are The World
https://www.youtube.com/watch?v=Zi0RpNSELas

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

 • alzbeta
  alzbeta, 31.7.19 09:12:37  
   

  Zeman odvolal Staňka z funkce. Poděkoval mu za odhalení zneužívání veřejných prostředků
  https://www.lidovky.cz/domov/zeman-odvolal-stanka-z-funkce-podekoval-mu-za-odhaleni-zneuzivani-verejnych-prostredku.A190729_131713_ln_domov_form

  V Česku bohužel je hodně stupidních lidí.
  Zeman v tomto případě měl naprostou pravdu. Jestliže si státní zaměstnanec Fajt dá sám sobě milionovou odměnu bez vědomí ministra kultury, pak je u nás něco špatně, když ho ministr správně odvolá a hlupáci za to napadli politiky.

  Vím zcela jistě, že Šmarda tím ministrem nebude a to je také správné..není žádný důvod, proč by člověk, který v tomto oboru nikdy nepracoval, měl náhle skočit do funkce - snad proto, aby přijmul zpátky Fajta a tu odměnu - milion - mu dal on sám ??

  Připomíná mi to Drahoše - v politice hlupák, ale chtěl být rovnou prezidentem - prý že je slušný a ten slušný člověk se vzápětí nacpal do politiky a protože tím prezidentem chce být, tak se rozběhla akce Minář, aby se zrušilo referendum a co nechtěl národ, aby zvítězilo v parlamentu..
  Je jedno, jestli Fučík byl komunista, ale jeho varovná slova platí i v demokracii - Lidé bděte !!

 • alzbeta
  alzbeta, 27.7.19 09:07:34  
   

  Usnesení číslo 653.
  Oficiální stránky Poslanecké sněmovny

  Trochu delší na přečtení, ale stojí to za to.
  Až se z těch miliard točí hlava!!!

  http://vool.cz/fyi5r
  http://www.psp.cz/eknih/2017ps/stenprot/030schuz/s030191.htm
  http://www.novarepublika.cz/2019/07/nezaplacene-podniky-privatizovane.html
  http://berossos.blog.cz/1907/pokracovani-ze-12-7

  Osobně se ale domnívám, že tyto plánované megarozkrádačky byly pak umořeny finanční amnestií prezidenta Václava Klause...zločinci jsou nyní tedy už chráněni.

  http://www.img.tpx.cz/uploads/zločinci.docx
  http://www.img.tpx.cz/uploads/zlodějna.pdf

 • alzbeta
  alzbeta, 18.7.19 16:42:07  
   

  https://www.expres.cz/zpravy/angela-merkelova.A190619_125709_dx-zpravy_stes

  Podle očí musela mít Angela problémy se štítnou žlázou už v mladí. Třes je u štítné žlázy častý + zimomřivé pocity. Mluvím o jejím zdraví. K její politice mám samozřejmě velké výhrady, ale tady je článek o jejím zdravotním stavu, nikoliv o její politice, takže ano, myslím, že má velké problémy se štítnou žlázou, až takové, že ji čeká operace. Proto také notně přibírá...zadržuje navíc vodu. Nic podobného jsem nečetla, jen si to myslím, tak uvidíme..

 • alzbeta
  alzbeta, 15.7.19 13:20:41  
   

  Ted zase říkali na ČT 24, jak Babiš spoléhá na Zemana, že ho omilostní, nebo zastaví stíhaní. Bože, to jsou zase kecy. To Zeman prostě neudělá, není Klaus, který amnestoval ekonomické zločince a že jich bylo !!

  Té škody také a ne v EU, ne dotace, ale přímo, že podvedli a okradli český národ...což považuju za daleko horší a kupodivu kvůli tomu na Letné nebyla ani noha. No jo, já zapomněla, Klaus by zvolený parlamentem a proto nikdo proti jeho krokům neprotestoval, že... :8:

 • alzbeta
  alzbeta, 15.7.19 12:14:42  
   

  Můj tip je, že Zeman odvolá Stanka, (Staněk se projevil jako blbec, když začal psát nedávno různé pitomosti, které si mohl odpustit a tím skončil u Zemana, který se ho zastával. Myslela jsem, že je Staněk víc inteligentní a nebude se míchat do sporu Zemana a vlády).

  ČSDD si rybník nevypustí, takže z vlády neodejdou, jinak by to logicky udělali už dávno a Babiš rozhodne o jiném ministrovi, než o Šmardovi. Protože, aby padla vláda, nechce nikdo z nich, tolik trafik nemáme, kam bychom je všechny pak přesunuli, až na jejich místa přijdou noví..žádná krize tedy nebude. Navíc by mohl Zeman až ho víc naštvou, jmenovat uřednickou vládu a měli by po chlebíčku. A oni to všechno vědí.

  Babiš navrhne kandidáta mimo Šmardy, Zeman se přestal zastávat Stanka, takže to schválí a bude vymalováno..Dá se tedy říci, že gordický uzel rozsekl už ted Staněk, když začal psát své nesmyslné eseje a tím podrážet Zeman. Asi to psal psal pod vlivem, jinak se ten Stankův ulet neumím vysvětlit..

 • alzbeta
  alzbeta, 13.7.19 18:22:19  
   

  http://vool.cz/keuBC
  Politici důchodcům pořádně zavaří? Připraví je o peníze a ani o tom neví...píšou novináři.

  Je smutné, že každá vláda připravila důchodce o peníze...Někdy mi přijde, že ti lidé nemají rodiče, prarodiče, vždyt ne každý má majetek, je tu spousta běžných lidí, co jsou odkázáni jen na důchod, po cca 40 i více letech práce. Všichni víme, že platy nebyly a nejsou takové, aby bylo možné jednu třetinu si odkládat na stáří. To byste nemohli mít rodiny, bydlení..

  Nejsme bohatý stát a přece jen. když každý rok z naší republiky odchází pryč přes 500 miliard zisku, co cizí firmy vydřeli z našich lidí, tak tu mnoho nezůstane..cizí firmy tu často neplatí ani daně.

  • alzbeta
   alzbeta, 13.7.19 18:52:55  
    

   http://vool.cz/ZgyiP
   Děsivá prognóza: Rekordně drahé brambory, pivo i zájezdy. Ekonom nastínil, co nás čeká

   No a ti důchodci by tu drahotu zaplatili z čeho ?
   Že je pořád plno nechutných keců, jak to zruinuje stát..

 • alzbeta
  alzbeta, 13.7.19 18:06:54  
   

  https://eurozpravy.cz/domaci/politika/263272-mach-fandi-klausovi-mladsimu-byvaly-europoslanec-bude-spolupracovat-s-trikolorou/
  Mach fandí Klausovi mladšímu. Bývalý europoslanec bude spolupracovat s Trikolórou....
  Já Klausovi ml. nefandím vůbec.
  Cesta k tomu, aby se i on stal prezidentem ?

  Europoslanec Mach byl naším nejlepším europoslancem. Byl jediný, kdo se nás zastával a české slepice v europarlamentu na něj neměly ani jedna, byly a jsou to nány. Vždycky souhlasily se vším, co bylo proti nám.
  Docela mně mrzí, že se dal dohromady s Klausem juniorem.

  • alzbeta
   alzbeta, 13.7.19 18:11:47  
    

   Klaus ml. totiž bude časem přesně totéž co tatínek. A Klaus starší nebyl prezidentem dolních deseti milionů, ale horních deseti tisíc...tatínek podepsal Lisabonskou smlouvu, syn aspiruje na vysoké funkce také, co by podepsal on ? Jinak jsem ráda, že politiku kočíruje Zeman, je tam ted kariéristů, kteří by nám jen škodili, že bez Zemana bychom na tom byli hůře. Někdy plácá nesmysly ale základ u něj zůstává - slouží nám, těm, kteří ho vynesli do křesla prezidenta, neslouží cizákům. A to se o Klausovi st. říci nedalo.

 • alzbeta
  alzbeta, 13.7.19 17:49:52  
   

  Zeman ustoupil. Staňka odvolá na konci července, řekl Hamáček
  http://vool.cz/XdGSa

  Staněk je bud hodně blbej, nebo hodně navedenej...
  Zeman by se ho zastával až do krve, ale po tom, co Staněk začal psát do médií chlubné řeči, kde shazoval, koho mohl, Zeman už nebude mít zájem hájit idiota.

  Nečekala jsem od Stanka takový podraz. I on je špatný politik, když nevydrží držet usta. Tím si zavařil, u Zemana propadl. Už mu na Stankovi nezáleží.

  • alzbeta
   alzbeta, 13.7.19 17:50:48  
    

   Staněk svými kecy uvolnil napětí a věci se pohnuly, ovšem Zeman Šmardu neschválí. Jen odvolá Stanka.

 • alzbeta
  alzbeta, 13.7.19 14:14:08  
   

  Čerpadláři financí z POSLANECKÉ SNĚMOVNY

  https://zpravy.idnes.cz/poslaneckeNahrady/seznam.aspx
  Za povšimnutí stojí Babiš,
  zvláště v době, kdy mu
  Kalouskové nemůžou
  přijít na jméno!

  Zajímavé, klikni na
  jméno poslance, a ono
  se ti ukáže, jak krásně
  dojí rozpočet

 • alzbeta
  alzbeta, 12.7.19 00:03:21  
   

  Komedie plná omylů
  Autor: Lukáš Kovanda | Publikováno: 4.8.2004 |
  Rubrika: Politika
  https://www.eportal.cz/Articles/62-komedie-plna-omylu.aspx

  A pořád to samé... :1:

  • alzbeta
   alzbeta, 12.7.19 00:08:46  
    

   Ten blb Minář nemůže říci ani jediné slovo, že by Babiš svoji funkci dělal špatně, naopak se lidé mají líp a tak hýká - Babiš je zločinec - a v čem ?

   Evropské dotace byly zneužity tolika politiky, že by museli zavřít nebo stíhat polovinu politiků v České republice - takže je za tím uplně něco jiného..trubky na to nepřijdou, na Letné budou hýkat dál...

 • alzbeta
  alzbeta, 11.7.19 23:45:09  
   

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Hrebejku-Geislerova-Zdenek-Zboril-ma-napad-jak-zaplatit-Karlovy-Vary-To-budete-koukat-588195
  „Ukazuje se, že to, co se děje okolo pana ministra kultury, není žádnou ústavní krizí, jak si myslí trochu zmatený senátor Czernin, ani ne krizí vládní, jak o ní mluví někteří sociální demokraté, ale že jde o krizi vnitrostranickou, která trvá už dost dlouho,“ uvedl Zbořil. „Také pan poslanec Dolínek svými slovy jen demonstruje, jak to ‚u nich doma‘ chodí a co všechno lze od přítelkyň a přátel očekávat. Někomu se mohou zdát jeho slova také neuvěřitelná, ale radit mu a vychovávat ho nemůžeme. Je to jeden z těch, kteří se rozhodli ČSSD zničit a ve svém strachu to dnes svádějí na prezidenta. Možná kdyby byl mlčel, jak říkají dějiny, zůstal by filosofem,“ dodal.

 • alzbeta
  alzbeta, 11.7.19 23:35:01  
   

  Věkové hranice..
  http://vool.cz/RL134
  Věková hranice v Bulharsku trestní odpovědnosti je od 14 let - spratek - násilník v Německu už by seděl v kriminále. Žádné dítě to pro bulhary není.
  http://bulharsko.krajane.cz/mkportal/modules/wiki/index.php/V%C4%9Bkov%C3%A9_hranice_v_Bulharsku
  Některé státy mají trestní odpovědnost od 10 let a myslím, že dobře vědí, proč to tak mají.
  http://bulharsko.krajane.cz/mkportal/modules/wiki/index.php/Kategorie:V%C4%9Bkov%C3%A9_hranice

 • alzbeta
  alzbeta, 11.7.19 23:26:08  
   

  https://spidlova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=719246
  Mluví mi z duše. Také nesnáším nabubřelé hlupáky, co jsou přesvědčeni, že jen oni vědí, jak máme žít, myslet a konat.

 • alzbeta
  alzbeta, 11.7.19 13:21:37  
   

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bomba-odpalena-v-CT-Slechtova-necekane-prozradila-jak-to-bylo-s-Babisem-Stropnickym-a-Zemanem-546893

  Šlechtová...
  Je ale třeba si připomenout, že toto je cena za to, že ve světě existuje terorismus. A také cena za to, že ho zatím nemáme v České republice,“ zdůraznila exministryně.

  Můj názor..
  To myslí vážně ??
  My přece ale do země teroristy nezveme jako velký bratr Německo a chytrá babička Merkel..a v zemi je také nemáme proto, že tomu brání Zeman a další rozumní politici. Není důvod je sem zvát. Nedokázali jsme nic udělat s romy, aby se postarali o sebe sami, staráme se o ně jak o mimina a migranti jsou ale náročnější ještě víc, na to nemáme. Na takové nároky. Pracující už takhle těžko zvládají nároky všech těch, co mají nataženou ruku, ale do státní kasy nikdy nic nedají a nedali. Tak at se paní Šlechtová probudí.

 • alzbeta
  alzbeta, 11.7.19 09:17:34  
   

  HROMADNÁ BITKA V CENTRE BRATISLAVY
  http://vool.cz/gzZwf
  Tomu násilí se dnes říká sport ?

  V Německu znásilnilo pět dětí 18letou dívku
  http://vool.cz/R9LAT

  Byli to požívači soc. dávek, takže nuda bez práce..Proč se neseberou okamžitě sociální dávky "rodičům" co nedělají a přesto nemají čas na své děti a nezáleží jim na jejich výchově? Svět by se tím posunul, pokud by šlo rádoby rodičům o chleba.

  Velkou roli hraje také závist přistěhovalců. Chtějí všechno a nejlépe hned, aniž si uvědomují, že vysokou životní uroven nebudovali a nebudují oni. V tom je vina těch států, že jim moc naslibovala a přestože vzaly svým lidem, co vzít mohly, takže brzy se sníží životní uroven i jejich občanů a čím se pak obhájí ? Že předpokládali vyšší inteligenci u primitivních národů ? Nebo že budou potřebovat do budoucna vojáky ?? A to je chtějí vychovat k aktivitě soc. dávkami ??

  Ptám se, měla tohle Evropa zapotřebí ??

  • alzbeta
   alzbeta, 11.7.19 09:18:33  
    

   Nevím, jestli bylo dobře, že jsme se otevřeli světu, tedy i Africe a to jak my, tak i slováci...Strach a omezování osobní svobody strachem výměnou za to, že můžu svobodně na dovolenou do Egypta, tedy někteří, protože na to potřebujete mimo otevření se světu, také dost peněz. A nebudeme si tedy nalhávat, že každý na to má. Je stále hodně lidí, co si nemohou dovolit ani dovolenou na Máchovo jezero...

   Ale hlavně je k nepochopení, proč nemáme armádu, která by chránila naše hranice, naši suverenitu, že tu bude žít jen ten, koho tu chceme. A že se z našich hranic nestane průchozí Václavák. Anglie si sice draho zaplatí znovunabytou svobodu, ale naštěstí ne krví, což možná čeká Evropu, pokud budeme mít schopné muže, zatím se čím dál víc ztrácejí, zženštili nám, kolem nich se pohybují samé ženy, nemají v rozhodujích letech mužské vzory - ty správné.

   • alzbeta
    alzbeta, 11.7.19 09:19:16  
     

    Nevím, co s touhle stoupající agresivitou chce udělat Brusel, ale mám za to, že nic. At si tu svobodu lidé odtrpí...nakonec, kdyby jim to vadilo, na různých světových náměstích by protestovala spousta lidí, ne ?? Takže nevadí to nikomu.

    V CR vadí jen přímá volba prezidenta, tak proti ní se protestuje, Babiš je zástěrka...víme to skoro všichni, o co opravdu jde i když to novináři nesmí psát, tak národ není blbý a uplně zfanatizovaný. Tak dalece ještě pořád ne.

    • alzbeta
     alzbeta, 11.7.19 09:20:24  
      

     Už dříve jsem psala, že jako první prohlédla Anglie, co je ten spolek v Bruselu zač a že jim to nic nepřineslo, co by bylo pro ně prospěšné. Naopak je sešněrovali a britům začalo být těsno a nevolno pod taktovkou Německa a dostali rozum. Chtějí si zachovat Anglii, možná se jim to i podaří, nevím, kolik přijali ekonomických migrantů. Chtějí, aby jejich daně šly na obnovu Anglie a ne na obnovu Afriky a mají v podstatě pravdu.

     Ono také, který národ by byl hrdý na to, že musí poslouchat cizí mocnosti jak švýcarské hodinky, jinak je neustále trestán za neposlušnost. A vědí dobře, že takhle žil východní blok pod kuratelou SSSR a že si tedy Unií nijak neprospěli, o národní suverenitu mohli přijít i jinak, než Lisabonskou smlouvou.

     Na to nemuseli podepisovat Lisabonskou smlouvu, co podepsal náš Klaus, nemám důvod ho mít ráda. Umožnil rozkrást stát, pustil zločince na nás jako Havel, hlavně ty ekonomické a tak to byl nejhorší prezident, proč proti němu lidé nepořádali demostrance ? Zeman nic takového jako prezident nedělá, dodržuje to, co slíbil svým voličům a proto ho volili 2x.

  • alzbeta
   alzbeta, 11.7.19 09:21:42  
    

   Domnívám se, že britové udělali dobře, Stálo je to členství hodně peněz a zbytečně, protože i když si vyjednali výhody, tak nebyly takového rázu, aby se vyplatily a navíc velká a hrdá královská Anglie nesnesla ten diktát Německa a Francie, kde vládnou celé Unii pomatenci, kteří jsou horší než byli bolševici, protože ti nechtěli zničit Evropu.

   Unie se mi jeví víc uzurpátorská než byl svaz bolševiků SSSR. Ani společný rubl po nás nechtěli. A nedělejme si iluze, kdybychom se chtěli cuknout, máme tu pro změnu jednotky NATO. Moc velký rozdíl v tom nevidím..

 • alzbeta
  alzbeta, 9.7.19 22:23:02  
   

  http://vool.cz/OyLA0

  Problémem je v ČR naprostá beztrestnost. Vždycky někomu jen něco hrozí a ....nakonec nic.
  Bolševiky přímo nesnáším, ale v jedné věci to měli vychytané. Kriminál byl kriminál a frackové, co je doma nevychovali, končili v pastáku a rozhodně jim tam nedávali vycházky, právo na zvláštní zacházení a podobné uchylné dnešní moresy.

  Ke kriminálníkovi se chovali jako ke kriminálníkovi, at mu bylo 50 nebo 10 let, prostě to právem schytal za to, co prováděl, zvláště když šikanoval ostatní.
  A tak se ptám - do kdy se budou tolerovat takové nechutnosti, jako je kriminalita a násilí spratků s nudlí u nosu ?

  Nepřijde mi to normální. Na dospělé si Brusel vymýšlí GPRD, ale tady nezletilí pancharti smějí všechno fotit a umistovat na internet a to jakým právem ? Někde máme, že je to povolené ?

  Vidím řešení v tom, že za každé umístění cizích lidí na internet, do kterých mi je lejno, jen jsem hnusák, který rád šikanuje a dělám to pro svoji uchylnou zábavu, protože jsem nebezpečně blbej uchyl, bych jim dala 6 měsíců pastáku s tím, že žádný počítač, mobil a vycházky a podobné pitomosti, které nikam nevedou, ale výchova k práci, k zodpovědnosti a především k uctě k autoritám.

  Protože tihle spratkové si neváží ani svých rodičů, ničeho, takže společnost by se už konečně měla zamyslet nad dnešní výchovou harantů, kterým nikdo včas nenastavil mantinely..některým se sice stane, že jim někdo šlápne do usměvu, ale správně by toto měl řešit stát. A ne aby se občané museli bránit sami proti "dětem".

  Také mně hodně zajímá, zda nezletilá slepice, která si dovolila dát facku svému učiteli, který jí to nemohl vrátit, protože jako dospělého by ho zavřeli, že parchanta chtěl vychovat, tak je doma, nebo v pastáku, kde by měla být a v životě by už nikoho nemlátila, ta nevychovaná blbka.

 • alzbeta
  alzbeta, 9.7.19 13:46:13  
   

  Nebývalá upřímnost na parádě deviantů v Paříži!
  http://vool.cz/p7cjW

 • alzbeta
  alzbeta, 9.7.19 13:45:46  
   

  Český ministr za ČSSD slíbil Arabům , že je nikdy Česká republika nezradí a nepodpoří Izrael přesunem ambasády
  http://vool.cz/jARVd

  Sluničkařská aktivistka z Itálie říká jasně: Evropa potřebuje africké imigranty/uprchlíky, protože bílá Evropa je mrtvá ...
  http://vool.cz/RCoQG

  Kdo je ve skutečnosti Jakub Janda, který je znám svým homosexuálním porno-videem?
  http://vool.cz/1i0iD

  Takovéto odpornosti se vážně dějí v Bruselu..
  http://vool.cz/I8tcH

  OSN si bere do úst fotbalistu Messiho
  http://vool.cz/2Zj8G

 • alzbeta
  alzbeta, 9.7.19 13:45:22  
   

  Edward Gibbon v roce 1775 popsal zánik civilizace
  http://vool.cz/d5IUK
  http://vool.cz/a0pUU
  http://www.img.tpx.cz/uploads/Gibbon.docx

  Tomu nevěří ani náš pes,“ utřel Ivan Vyskočil finance Milionu chvilek. Pro herce je podle něj velmi svůdné hovořit před 250 tisícovým davem. „Voni ty herci jsou samá emoce a ta hlava to někdy nedohání,“ dodal.
  http://vool.cz/pc5rj

  Chybný princip fungování zdravotnictví
  http://vool.cz/OHjxM

  Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmu
  http://vool.cz/CzYrE

  Přesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva
  http://vool.cz/xAgCb

  Milióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy?
  http://vool.cz/dduLI

 • alzbeta
  alzbeta, 9.7.19 13:42:44  
   

  Miloš Zeman prožívá smutný stařecký život v samotě. Zbylo mu jediné potěšení – ubližování druhým
  http://vool.cz/qKL7R
  To jsou zase slinty neuspěšných hlupáků...

  Babiš se lekl vlády bez ČSSD. Už i poslanci ANO chtějí, ať přitvrdí tlak na prezidenta
  http://vool.cz/PK1iU
  No, to určitě...jen byla škoda, že Staněk měl celkem hloupé kecy..není to politik, ale mluvka..škoda, zklamal některé lidi.

  Na základce děti často ztrácejí čas
  http://vool.cz/bwnCF
  Právě naopak - základy jsou nutné u všeho, u vzdělání obzvlášt. Když lidem chybí základy, do konce života je to na nich znát.

 • alzbeta
  alzbeta, 9.7.19 13:42:17  
   

  Jste otrokáři! Veteránka britské pravice rozbouřila Evropský parlament
  http://vool.cz/a5yFB

  Učitel byl vyhozen ze základní školy, když dětem pouštěl projev Mistra Jana Husa. Neměl ty „správné“ názory
  http://vool.cz/LnOer

 • alzbeta
  alzbeta, 8.7.19 13:10:05  
   

  31.1.Marika, 8.7.19 11:55:38
  svinstvo, které tu bylo, mají na svědomí všichni, kteří do KSČ vlezli a včas nevystoupili a taktéž ti, kteří se nahrnuli do KSČM po sametovce a snaží se nám namluvit, že je to jiná strana

  ---------------------------------------
  téma - co jsou a byli komunisté...

  Jestliže tvrdíme, že jsme demokratická země, nemůžeme zakázat strany, které se nám nelíbí. Komunisté, tedy, převážně komunisté, nemají jen část smutné minulosti, což má skoro každá strana něco, s čím se nechlubí a co jí bere voliče při volbách, ale především je to strana, které věřilo mnoho komunistů a také pro ni ztráceli zdraví a životy, komunisté také v SSSR vítězili nad Hitlerem a víme to všichni. Svět opravdu totiž není jednobarevný.

  Prapor internacionály nezvedali jen češi, ale i různé státy a dodnes jsou dělníci - bolševici i ve státech, jako je třeba Francie a jiné západní státy. I tam je zavírali, vraždili, ničili, takže nelze brát komunistickou stranu jen tím způsobem, že nám 40 let poroučeli a my museli poslouchat a že komunistické špičky mimo Františka Kriegla v Moskvě nás zradili a podepsali Moskevský protokol.

  Ted nám X let bude poroučet Brusel a také to snášíme - nebo ne ? Nebo se kvůli Bruselu scházíme na Letné a protestujeme ? Nebo budeme proti Bruselu stát na Národní třídě ? Myslím, že ne, historie se opakuje, jen se změnili aktéři a všem je to jedno.

  Češi jsou ted ve svém živlu, pořádá se hon na českého premiéra, Brusel nám fandí a podporuje , naší blbosti a ubohosti, tak běží hanebný lov na člověka, který je vinen s 50 miliony, které spotřeboval na Ptačí hnízdo, což je Bakala rád, že jeho nikdo nehoní s jeho 150 miliardami zlodějny...
  Nevidíme si na špičku nosu, naše děti nás jednou budou soudit jako idioty..na Letné jde uplně o něco jiného, lidé jsou slepí jak patrony.

  Takže ještě jednou - kdysi dávno, většina z nás ještě nebyla na světě...skončila krutá světová válka s nacismem a zmučení, utrápení lidé uvěřili nové naději - komunistické straně, která se spojila se socialisty a slíbila lidem mír a chléb - nutno říci ale, že obojí dodržela.

  Komunisté podporovali dělníky, rolníky a bohužel snižovali pracující inteligenci. To samozřejmě nebylo dobře. Všichni jsme potřební. Dělník, rolník, řemeslník, lékař, soudce, policie i politici...my všichni tvoříme společnost, ve které se potřebujeme navzájem. Tím chci říci, že i ty komunisty potřebujeme, nebo zatratíme dobrého řemeslníka jen proto, že má bolševické názory ?

  Proč by měl vystupovat ze strany ? Protože se to někomu nelíbí ?? No, to snad ne, proboha..my si musíme vážit všech lidí, to, že nemáme respekt k nikomu a k ničemu, se už dost dlouho projevuje na mládeži, která má za to, že svoboda je zničit, co zničit můžu a nedostatek ucty se projevuje až příliš často v mezilidských i rodinných vztazích, kde uzurpátorský jedinec chce, aby všichni sdíleli jen jeho pravdu.

  • alzbeta
   alzbeta, 8.7.19 13:10:29  
    

   Kdo to nechápe, tak mu není pomoci, nepochopí nikdy nic..a jde hýkat na Letnou, aby podpořil jedno nedovzdělané lejno, co dostalo za ukol dostat lidi na Letnou a ti často ani nevědí, co tam vlastně dělají...

  • alzbeta
   alzbeta, 9.7.19 13:38:47  
    

   že komunistické špičky mimo Františka Kriegla v Moskvě nás zradili a podepsali Moskevský protokol.
   ------------------------------
   Omlouvám se, chtěla jsem to opravit hned, ale zapomněla jsem na to..Takže : oprava
   že komunistické špičky mimo Františka Kriegla v Moskvě nás zradily a podepsaly Moskevský protokol.

 • alzbeta
  alzbeta, 8.7.19 12:23:11  
   

  NumaPompilius, 8.7.19 10:58:41
  a tuhle Klaus ml.rocnik 69 rikal,ze je tez husakovym ditetem

  téma - Husákovy děti

  Pravda o tom, co a proč byly Husákovy děti.
  Praha plánovala metro. Ale byla už zestárlá, nebyly mladé pracovní síly, které by stavbu zahájily a pokračovaly v ní, nebot to byl plán na celá léta dopředu...

  Zároven právě Praha byla městem, kde se skoro nestavělo, v jednom bytě bydlely i tři generace a nebylo tedy kde ubytovat rodiny, které bylo potřeba získat z venku do Prahy na výstavbu metra. A s tím bylo třeba velká výstavba škol a školek, mimo bytů. Začala vznikat obrovská sídliště - Jižní Město atd..

  Takže žádné přídavky na děti, novomanželské půjčky..lidé neměli děti proto, že nebyly byty pro rodiny. Tehdy ještě nebylo IN s dětmi bydlet pod mosty nebo v garážích, či azylácích. S mohutnou výstavbou sídlišt přišli do Prahy mladí lidé a protože měli "hnízda" - byty, začali mít i děti. Husák stavět byty nařídil i podnikům - začala velká výstavba.

  Plány vyšly, Praha získala nové byty, mladé lidi a silnou populaci. Ano, to byly pražské Husákovy děti.

  Metro se otevřelo 9.5.1974 na den vítězství.

  (Příspěvek jsem dala na svoje forum kvůli tomu, že tamní správce se mnou skončil .Důvod ? Nepřijala jsem jeho názor, měla jsem svůj a na něm jsem trvala. Proto tam už nepřijdu, jen se občas podívám zdálky..)

  • alzbeta
   alzbeta, 8.7.19 12:24:28  
    

   Ano, Husákovy děti začaly asi tak od roku 1967...

 • alzbeta
  alzbeta, 7.7.19 21:37:56  
   

  https://berwidbuquoy.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=717533
  https://berwidbuquoy.blog.idnes.cz/
  https://berwidbuquoy.blog.idnes.cz/blog.aspx
  https://berwidbuquoy.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=717533

  http://www.yoom.cz/img/48yzlr0w_source.jpg

  • alzbeta
   alzbeta, 7.7.19 21:38:40  
    

   Andrej Babiš, aneb trest za úspěch
   28. 11. 2018 20:35:27

   Lidská závist nezná hranic a zaslepuje i ty nejvzdělanější osobnosti naší planety. Andrej Babiš není ani prvním, ani posledním, kdo musí být postižen trestní normou úspěchu. Jeho chování však poukazuje na to, že na křiváctví a podrazy všeho druhu nebyl připraven. A to je jeho jediná chyba, za kterou nyní musí platit obrovskou daň, daň zklamání a permanentního stresu. Bez podpory prezidenta Zemana, který v této kauze projevil odvahu a občanskou moudrost, by patrně došlo k pádu současné vlády a k destabilizaci politických poměrů v naší zemi – nechť tedy právem zazní: Ať žije Miloš Zeman!

   Jako permanentní kritik prezidenta to říkám velice nerad, ale ve srovnání s primitivitou jednání naší parlamentní opozice, mi bohužel, nic jiného nezbývá. Prezident konečně učinil něco pro tuto zemi nesmírně pozitivního, co bych já od něj nikdy, za normálních okolností neočekával. Člověk se prostě může někdy mýlit! V této souvislosti musím, ačkoli jsem zarytý antikomunista od svého dětství, vyslovit blahosklonné uznání KSČM za politickou moudrost na udržení společenské stability naší vlasti.

   To bych také nikdy neočekával a spíš by bylo realističtější Gottwaldovo řešení: „Ať se kapitalisté a buržoasie mezi sebou seperou jak chtějí – to nám jenom dopomůže k moci!“Nic takového KSČM nepraktikuje a naopak se chová a jedná tak, jak by se vlastně měly chovat a jednat všechny tzv. „demokratické“ opoziční strany v parlamentu České republiky.

   Musím se chtě, nechtě, znásilnit a přinutit k následujícímu konstatování: „Klobouk dolů před KSČM!“ Bohužel mi jinak nedovoluje svědomí, abych KSČM volil. Děkuji za pochopení! Bude-li však pokračovat nechutná tahanice s výroky duševního psychopata, parlamentní opozicí povýšené na úroveň politického programu, nezbyde nám opravdu nic jiného než ve volbách posílit KSČM. Brát si za základ boje proti nepohodlnému premiérovi prohlášení úředně uznaného psychopata a na tomto základě vybudovat politický program k odstoupení premiéra i jeho vlády, není demokratický parlamentní politický postup, nýbrž naprosto školácké idiotství.

   • alzbeta
    alzbeta, 7.7.19 21:39:07  
     

    Jsem skálopevně přesvědčen o tom, že kdyby nyní došlo k volbám, patrně by Andrej Babiš vyhrál s ještě větším náskokem než posledně. Vyslechl jsem si hlasy mnoha lidí, kteří Babiše nikdy nevolili, ale svorně dnes říkají, že by mu po všech výlevech nejhorší nenávisti vůči jeho osobě svůj hlas dali, a nevylučovali ani absolutní většinu.
    Opozice si ve své trestuhodné nevzdělanosti, totiž neuvědomuje, že primitivní útoky na premiéra, pomocí pacienta psychiatrického oddělení, vzbuzuje nad obětí lítost a ubírá sympatie útočníkovi. Jde o normální emoce běžného člověka.

    Vše vzbuzuje u voličů oprávněný dojem, že dotyčná osoba není politikem hodným pohrdání, nýbrž bezbrannou obětí bestiálních útoků, urážek, nesympatií a zákeřných podrazů. Tito voliči potom nedávají svůj hlas „politikovi“. Dávají svůj hlas oběti, která v nich vzbudila lítost.

    John Kennedy porazil Richarda Nixona 1960 rozdílem několika hlasů. Lítost voliče vzbudila okolnost, že Nixon všude, a neustále, varoval obyvatelstvo USA před tím, že Kennedy je katolík. V jádru vůbec o nic nešlo a argumentace Nixona byla idiotstvím, přesně tak jako dovolávat se svědectví nesvéprávného blázna. Kdyby Nixon zbaběle nepomlouval, mohl se stát prezidentem USA již v roce 1960.

    Obětí závisti se stal i „otec německého hospodářského zázraku“, Ludwig Erhard.
    Pocházel z velkoobchodnické rodiny Erhardů, podnikajících v textilním průmyslu. Ministrem hospodářství se stal již 1949 a začal se svojí politikou „sociálního tržního hospodářství“. Během 10 let katapultoval SRN, tedy stát vtroskách následkem 2. světové války, žijící na hromadách zřícenin po masivním leteckém bombardování, až na 4. příčku světa s nejvyšší životní úrovní. Jednou větou: neuvěřitelný zázrak!

    • alzbeta
     alzbeta, 7.7.19 21:39:36  
      

     I on si musel vytrpět svůj trest za úspěch. Po zveřejnění jeho knihy „Blahobyt pro všechny“ mu bylo masově vyčítáno ignorantství, povyšování se nad ostatní a také to, že prý jeho dcera (byla podobná jedné herečce, alkoholičce) se courá po nocích a chlastá v levných barech s pochybnými společníky.
     Na rozdíl od Babišova syna, Erhardova dcera slabomyslná nebyla, takže se tento fakt zneužít nedal. Bylo možno zcela jednoduše doložit, že jde o záměnu s herečkou.

     Kniha „Blahobyt pro všechny“ (1957) se silně podobá publikaci Andreje Babiše „O čem sním, když náhodou spím“ (2017). Erhard si to rozházel nejen s opozicí, nýbrž i se svou stranou CDU těmito výroky: „Komplex závisti, kterým jsme my Němci dost postiženi, hraje významnou roli. Výhody, které někdo z nás získal, připravují našeho souseda o klidný spánek.“
     Takže nikoli pouze ČR a Babiš.

     • alzbeta
      alzbeta, 7.7.19 21:40:08  
       

      „Otec německého hospodářského zázraku“ musel rovněž zápasit se závistí. Ve své knize Erhard např. napsal: „Říká se, potřebujeme Erharda, abychom vyhráli příští volby. Tito lidé se hluboce mýlí. Nedělám politiku, abych vyhrál volby, nýbrž pracuji pro Německo a celý německý národ.“
      To je neslýchané! Politik pracuje proto, aby se jeho strana dostala ke korytu a nikoli, aby pracoval pro vlast a svůj národ! Nad Erhardem se začíná smrákat. Hlasy, aby odstoupil, stejně jako dnes v případě Babiše, nabývají na intenzitě...

      A pokračuje: „Existují tři kategorie lidí, které, upřímně řečeno a velice zdrženlivě vyjádřeno, nemohu prostě ani vystát. Jeden druh se nazývá pouze pragmatici. Je mi sice jasné, že člověk nemůže jít věčně hlavou proti zdi, ale stát se pragmatikem z hlediska úmyslu a charakteru, je pohrdání hodné. Po pragmaticích, kteří všechno vědí a všude byli, následují oportunisté. Člověk je potkává skutečně s pocitem hnusu. A nakonec je třeba zmínit se o konformistech, kteří jsou patrně tou nejhorší sebrankou. Prostě tolik špíny najednou žádný slušný člověk nevydrží.“

  • alzbeta
   alzbeta, 7.7.19 21:40:43  
    

   Mnoho lidí, i z řad jeho nejbližších spolupracovníků, se cítí dotčeno. Erhard je, coby spolkový kancléř, v roce 1966 donucen odstoupit. Za Andrejem Babišemdnes stojí prezident republiky, ČSSD a celá KSČM , takže může tedy premiér s lidovým klidem prohlásit: „Já nikdy neodstoupím. Rozumíte? Nikdy!“

   Za „otcem německého hospodářského zázraku“ tenkrát nestál vůbec nikdo. Německý národ ho nechal na „holičkách“. Trest za úspěch! Okamžitá demise a odchod!

  • alzbeta
   alzbeta, 7.7.19 21:45:41  
    

   http://www.img.tpx.cz/uploads/babiš.docx

 • alzbeta
  alzbeta, 7.7.19 20:09:07  
   

  To se mi líbilo...
  https://www.lidovky.cz/svet/aby-byl-hlas-americanu-vyslysen-pribeh-99lete-dobrovolnice-z-bileho-domu.A190704_142022_ln_zahranici_mha?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku

 • alzbeta
  alzbeta, 7.7.19 19:13:07  
   

  Praha navrhuje povolit taxikářům vyšší ceny. Magistrát si posvítí na alternativní přepravce
  https://www.novinky.cz/ekonomika/509765-praha-navrhuje-povolit-taxikarum-vyssi-ceny-magistrat-si-posviti-na-alternativni-prepravce.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku

  Konečně snad vítězí zdravý rozum..
  Taxi jsou jediné odvětví, kde živnostníkům určuje ceny magistrát. Musí jezdit za ceny, které jim určí a ne za skutečné náklady..

  Taxi za bolševiků..
  Byli to řidiči taxi, na kterých stát prodělával protože 2 jízdy pro řidiče, jedna jízda pro stát.
  Řidiči taxi tehdy byli velice finančně uspěšní, jako třeba šefové zeleniny a ovoce, masny a jiných lukrativních nedostakových prodejen. Tedy prodejen s nedostatkovým zbožím.

  V moji rodině potřebovali kuchynskou linku, tehdy velký hit - plechovou a 2 000 je stálo všimné vedoucímu prodejny, aby se na ně dostalo. To je jen jeden malinký příklad o tom, proč někteří lidé měli chaty, byty, auta a druzí nic..Zkrátka nepracovali tam, kde se točily velké peníze a nepodváděli.

  • alzbeta
   alzbeta, 7.7.19 19:14:05  
    

   Vrátím se k taxikářům. Jak už češi jsou takový poloprimitivní národ, bohužel, který o ničem nepřemýšlí, tak mají za to, že je tomu tak dodnes a ono ale není !! Už stát neplatí žádné náklady, ani daně, jako tehdy.

   Je tedy pokrytecké nadávat, že se zvyšují ceny taxi, když se zvedají ceny všude, zároven se ale zvedají důchody a platy, tak proč ne i taxikářům - proč by podle vás měli pracovat za hubičku? Luxus se platí a pokud chcete luxus, zaplatte si ho !!

   Taxikáři jsou živnostníci jako třeba instalatér, plynař atd, který vám řekne cenu a vy ji bez keců zaplatíte. Nic jiného vám nezbývá. To není luxus, to potřebujete. A přitom ti taxikáři pracují zrovna tak, jako pracuje zedník, instalatér, topenář, truhlář..za svoji práci chce plat, jako ho chcete za vaši práci vy všichni.

   Taxikář nemá zakázku za zakázkou, jako tomu bylo za bolšánů, protože tehdy bylo taxíků velice málo a víc pracovali pro hotely než pro jiné zákazníky.

   Dnešní taxikář si musí koupit licenci, udělat taxikářské zkoušky a většinou mají i průkazy profesionálního řidiče, což je drahá záležitost. Mají řadu povinností, například jedna je, že musí každý rok na lékařskou prohlídku, jinak by mohli o licenci přijít. Musí si zakoupit taxametry, platit daně, platit zvýšené pojištění auta i zákazníka - tak zvané pojištění sedadel. Daně, pohonné hmoty atd...

  • alzbeta
   alzbeta, 7.7.19 19:15:03  
    

   Když se vám něco stane s Uberem, tak na něm nic nevymlátíte. Pokud pojedete s někým, kdo takové pojištění nemá, protože jde o drahé pojištění, tak v případě nehody vám sice něco zaplatí z povinného ručení, ale budete zklamáni, hodně zklamáni.

   Jen z pojištění sedadel zákazníka řidiče taxi máte nárok i třeba na platbu k invalidnímu důchodu. Věc je i ta, že když zažalujete řidiče Uberu, aby vám doživotně platil, tak neuspějete. Dostanete jen to málo z povinného ručení, nikdo vás přece nenutil, abyste si sedal k amatérovi do auta, který jezdí bez licence a svěřil mu svůj život a zdraví.

   výhody Uberu :
   https://www.expres.cz/zpravy/uber-ridic-hluchota-ctenar-expres-stiznost.A171125_165200_dx-zpravy_lare

   Až se více rozšíří alternativní služby, které to nemají jako hlavní zaměstnání, ale jen jako přivýdělek, nesmíte být překvapení, až vám bude jednou zuby vrtat nějaký amatér z ulice, protože opravdový zubař je dražší..a podobně tak i v jiných profesích. Ale lidem to bude jedno, falešný zubař, nebo falešný taxikář, hlavně že ušetřili..

  • alzbeta
   alzbeta, 7.7.19 19:15:34  
    

   Kdyby taxikáři měli zakázky aspon jednu za 2 - 3 hodiny, snad by mohli jezdit levněji, ale mají to jako hlavní pracovní poměr, město musí mít profesionální taxi, zakázky jsou málo, daně prostě platit musí, lízing na auto také, spoustu složenek, o kterých zaměstnanci nemají tušení, jen živnostníci vědí, o čem mluvím..

   Až budou mít EET i taxíky, pak to Uber obejde, ale taxikáři budou pod dohledem, proto je dobře, že magistrát konečně na ně začal také myslet - bud profesionálové, nebo tlupa amatérů, co jezdí po práci a vy moc nevíte, s kým to vlastně jedete..

   Nemám ráda ty kecy těch důchodců, kteří si pamatují socialismus, kde všechno bylo jinak a lidí, co nic nedělají, jak kritizují pracující lidi - spousta z nich v životě pražského taxikáře neviděla, ale chytří jsou na novinkách jak rádio Jerevan. Jsou schopní psát o všem, protože všemu přece rozumí, všechno dělali - to ano, ale za socíku...

  • alzbeta
   alzbeta, 7.7.19 19:18:06  
    

   Řešení vidím v tom, aby naši taxikáři měli tady stejné podmínky jako Uber - nemuseli nic platit, jen pohonné hmoty. Žádné složenky, daně, pojištění atd, co všechno musí mít naši taxikáři. Žádné profesionální prohlídky zdravotního stavu. Žádné licence, žádné zkoušky, aby prostě mohl jezdit každý nýmand, český amatér, ano, to je řešení. Dokud tohle neuděláme, aby se narovnalo tržní prostředí, tak se nic nezmění. Vítězi budou zase ti, co tu neodvádějí daně.

 • alzbeta
  alzbeta, 7.7.19 14:40:20  
   

  Chtěla si půjčit půl milionu korun na opravy. Peníze nedostala a přišla o dům
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/chtela-si-pujcit-pul-milionu-korun-na-opravy-penize-nedostala-a-prisla-o-dum-75314?dop-ab-variant=&seq-no=2&source=hp

  Opravdu těžko k pochopení, že cizí osobě dám do ruky plnou moc a pak ještě navíc podepisuju, aniž vím co...já mám dobré a hodné příbuzné, přesto bych ani příbuzným tu moc nedala, vsadím se, že to měli jen mezi sebou bez notáře,protože já bych chtěla mít kontrolu přes všechno, co se týká mně a takto bych ji ztratila.

  Paní přitom byla zdravá, mohla si to obstarat sama, takže opravdu nechápu, proč nezvedla zadek a nevyřídila si to sama, osobně, a o nic by nepřišla.. Banka má pravdu, pitomá byla ona, ne banka.

  A ted se ona musí soudit s tím, kdo ji okrad, ne banka. Proč by to banka dělala, byla se tam snad ta paní předem na něco zeptat ? Nebyla. Kdyby jo, tak si to mohla i sama vyřídit. A ted nebýt alibistka, že jí za to může banka. Může za to její blbost a lenost.

  Četla jsem jednou o jednom joudovi, co podepsal 2 x sněmku !!
  Protože nevěděl, že sněmka je jen jedna a pokud podepsal rádoby kopii, podepsal dvě půjčky. Na lidskou blbost holt není lék.

 • alzbeta
  alzbeta, 7.7.19 14:25:46  
   

  Bisexualita - Pansexualita
  https://www.youtube.com/watch?v=uiIzJedb0pk

 • alzbeta
  alzbeta, 5.7.19 21:13:46  
   

  Velcí kámoši..
  http://www.yoom.cz/img/40g1kmfo_source.jpg

 • alzbeta
  alzbeta, 5.7.19 20:53:52  
   

  Evropský soud rozhodl :
  http://www.img.tpx.cz/uploads/evropa.docx