Výměna manželek

Otevřená diskuze | Kategorie: Televize
Saxana (2017-08-19 11:14:03)Millagros115 (2017-08-11 23:02:05)debri (2017-08-05 22:01:15)Lidule (2017-08-05 18:34:02)Jackie0004 (2017-08-05 07:45:44)Ucik (2017-08-04 16:50:41)sorong.1 (2017-07-04 19:46:52)medvved (2017-06-09 13:23:57)www.kamzik (2016-05-25 06:51:59)
Výměna manželek
Založeno: 8. 4. 2015 | Příspěvků: 967 | Členů: 9
Správci: Saxana (hlavní)

Oblíbený seriál, pojďme si popovídat... prosím zde neurážet, děkuji za pochopení :)

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Millagros115
    Millagros115, 4.8.17 21:36:54  

http://lm.facebook.com/l.php?u=http:%2F%2Fvymena.nova.cz%2Fclanek%2Fnovinky%2Fpremierove-dily-vymeny-manzelek-budou-jeste-drsnejsi-od-kdy-se-na-ne-muzeme-tesit-3.html%3Futm_source%3Dfacebook%26utm_medium%3Dpost%26utm_campaign%3DVymena_manzelek&h=ATM4l3W6-N_ahNEI5C4ISWxRaSa8Dg077op7hAYOyPHVQsJb9Y1js8ajbMq9AHh8upovXmIjB6iCr-uirVSzcowslh3XPtHJnwKr4A-TtFFFGJWOTAU8xGHWskF6ijw0-eFDtqypAp34

Jsou tam lidi od nás ze sídliště. Je mi z toho zle, protože ten chlap je pedofil, jeho manželka je prostě mírně receno blbá, catecne retardovana... On je mlátí, včetně té dcery... Je to smutný.

• sorong.1
    sorong.1, 7.6.17 21:26:49  

Koukám že ti manželé jsou jeden za 18 a druhý bez dvou za 20. Zato gayové jsou pár úplně v pohodě.

• Saxana
      Saxana, 13.6.17 10:23:20  

Ten díl jsem zatím neviděla :1: Ale mám v plánu si ho dodatečně pustit.

• Jackie0004
      Jackie0004, 13.6.17 12:16:56  

To byla moc hezká Výměna..gayové byli úžasní, oba.

• Jackie0004
    Jackie0004, 26.5.17 09:14:40  

Ahoj, poslední výměna byla " normální". Paní od 7 dětí zvládala mimink naprosto v pohodě, a taky se za to uměla sama sebe vždycky hezky pochválit. Ta druhá paní to taky zvládala statečně se 7 dětmi..ale byla hodně nesebevědomá, bála se že ji manžel potom nebude chtít, že ji lidé odsoudí..Bylo mi ji líto, jak jí paní naložila v závěru..některé věci si mohla ušetřit, ale ona si musela rýpnout.

• Lidule
      Lidule, 26.5.17 18:35:55  

Jo byla to celkem pohoda jen jsem​ nechápala jak může ženská odjet od 4 měsíčního dítěte to já bych nedala a to děti zatím nemám ...

• Saxana
        Saxana, 26.5.17 20:36:49  

Taky bych od svého miminka neodjela. Já bych do výměny ani nikdy nešla :1:

• Lidule
          Lidule, 26.5.17 20:43:29  

taky bych nešla i když to jednou manžel naznačoval tak jsem ho rychle odpálkovala ať na to ani nemyslí ...

• Saxana
            Saxana, 26.5.17 20:45:25  

Jako já ty lidi na jednu stranu obdivuju, že do toho vážně jdou. Protože je to prostě reality show a hlavně je to i sestříhané a prostě jsou tam intriky atd atd... a já bych tohle fakt nedala.

• Lidule
              Lidule, 26.5.17 20:58:01  

právě a dělat ze sebe debila (pardon za to slovo) před národem mi za to ty prachy nestojí ...

• Saxana
                Saxana, 26.5.17 22:35:55  

jj asi tak no.

• Jackie0004
                Jackie0004, 26.5.17 22:50:47  

Jenže hlavně ty prachy jsou pro většinu kteří do toho jdou priorita.Že ze sebe udělají blázny, ukáží i to co nechtějí, to jim možná dojde až potom.

• Saxana
      Saxana, 26.5.17 20:36:26  

Ahoj, já si jí pustila včera večer, protože ve středu jsem byla na noční.
      Bylo to v pohodě. Ano paní od 7mi dětí to zvládala s přehledem to miminko. Ale má toho už hodně za sebou, tak prostě věděla jak na to. Holt ta Lenka (ta druhá paní) byla třeba trošku pomalejší a více se věnovala malé. Možná i malá z ní cítí takovou nejistotu, proto brečí a tak. Ale nemůžeme jí soudit. Bylo mi jí opravdu moc líto, ale ona s tou sebelítostí zase přeháněla chudák. Jak se u těch osmi očí rozbrečela, tak to asi taky nebylo košér. Paní jí jen řekla svůj názor. Neříkala to ani nijak zle...

• Lidule
        Lidule, 26.5.17 20:45:10  

taky nechápu proč se rozbrečela, vždyť to neříkala nijak zle jak nezvládá svoje jedno dítě a domácnost a sama jsem to taky nechápala ... a ano máš pravdu, to dítě nejspíš cítilo že máma není v pohodě tak ono taky nebude a řekla bych že něco na tom určitě bude i když se jedná o nemluvňata ...

• Saxana
          Saxana, 26.5.17 20:47:23  

Za jejími zády to říkala úplně jinak, to byla taková škodolibá. Ale před ní to řekla naprosto v pohodě a ona se hned rozbrečela jak malé dítě. Přišlo mi to hodně nedospělé a bylo vidět, že má opravdu malé sebevědomí. Ale nechci jí nějak soudit, to by nebylo fér. Ale je logický, že si každý může myslet co chce a psát a říkat co chce. S tím ti lidé co do výměny jdou holt musí počítat. Že je pár lidí pomluví a tak no.

• cracicek
            cracicek, 11.6.17 19:27:43  

Normálně jí to přišlo líto. Nevím, co na tom nechápete.
            Myslím, že i pronesla něco takového, že to čekala, nebo si myslela.

• Saxana
              Saxana, 13.6.17 10:22:50  

Neříkám, že to nechápu. :4:

• Norinka
    Norinka, 18.5.17 11:36:22  

Ahoj všem, někdy sleduji, ale vesměs se rozum pozastaví jestli je to vůbec možné...kolikrát se mi to zdá, že si to štáb přímo vyžaduje kvůli sledovanosti...nejvíce se mi líbí páry, kde si nedělají naschvály a vše dopadne dobře...třeba se i navštěvují, ale těch případů je málo...

• sorong.1
    sorong.1, 3.5.17 20:14:42  

Dneska bude nový díl. Nějaká nezvládatelná holčička. Nestačilo by jí dát nějakou práci aby se unavila nebo pár na zadek? :7: Nemám tyhle zkušenosti, naše děti byly "normální" ale kdo je normální že jo? :1: Prostě se dali zvládnout. Měli povinnosti přiměřeně věku, jezdili jsme na výlety, měli kroužky..

• sorong.1
      sorong.1, 3.5.17 21:33:36  

Ale holčina hodná, jen ty nálady občas...

• Jackie0004
      Jackie0004, 4.5.17 14:14:18  

http://vymena.nova.cz/clanek/novinky/krkavci-matka.html
      Ta ženský včera co měl 2 děti v děcáku, měla ještě další 2 v kojeňáku, které mohou jít do pěstounské péče.Mě byla ta Denisa sympatická, ale tohle nepochopím.
      Ta druhá to zvládla i s tou hyperaktivní Sašou perfektně.Po dlouhé době normální výměna..

• Saxana
        Saxana, 5.5.17 22:31:37  

Tak to je teda pěkný.

• sorong.1
    sorong.1, 19.4.17 20:50:40  

Já teď snad budu stíhat výměnu, dneska jsem to pustila a hned mě naštval cikán (tady se to může že?) celý den se to valí, nedělá asi bych ho poslala někam hned první den, však ona ho taky vlastně živí. :8: Blondýna dělá a platí daně.

• Lidule
      Lidule, 19.4.17 21:17:34  

Buď to dělá schválně aby se do televize ukázal jako king a pritom je to magor na entou ...

• cracicek
        cracicek, 20.4.17 11:54:30  

Pro penízky, né? Je za to platí?
        Proto tam většinou pak lezou takoví hotentóti, kteří jsou v nějaké finanční tísni.

• Saxana
      Saxana, 21.4.17 11:35:45  

Taky jsem se dívala. Jako čekala jsem to horší... ale podle mě to hodně dělala ta jeho manželka. I když vypadala nevinně, tak ona mu vlastně dávala prostor k tomu, aby nic nedělal. Kdyby ho zahnala, tak by něco dělal. Vždyť jste to viděli i s tou novou manželkou, že pak i šel a dělal. A na konci výměny řekl, že občas pomůže a ona mu ta jeho řekla, že si to udělá sama, že to po něm nechce... Takže on za to v podstatě nemůže. To ona nechce, aby něco dělal. Ale do práce by jít mohl, to je zase pravda.

• Lidule
        Lidule, 21.4.17 15:43:39  

máš pravdu, ale zase na druhou stranu když on furt tvrdil, že ženská má být doma a dělat tak zase na druhou stranu chlap by měl chodit do práce a vydělávat na rodinu a on si chodil jen na brigády a když si měl jít vyzvednou nějaké ty papíry a jak se mu furt nechtělo a odkládal to tak to zas takový pracující člověk nebude ... to vidíš i u nás v práci když nastoupí nový člověk, každej kdo takhle přišel tak během prvních pár dnů kolikrát nepřijde a vymlouvá se na všechno možné a nemožné ...

• sorong.1
          sorong.1, 21.4.17 21:05:22  

To mi povídej, u nás teď poslední asi dva roky prošlo tolik lidí, jak zjistí že se tu musí něco dělat tak hned utečou. No vidíš a já už budu slavit 10 let. :15:

• Lidule
            Lidule, 22.4.17 08:20:19  

Ja v září 5 let ... letí to rychle ...

• Saxana
            Saxana, 22.4.17 20:18:23  

Já 6 :1:

• Saxana
          Saxana, 22.4.17 20:19:05  

Jako neříkám, že byl hrozně pracující člověk, to ne... byl líný. Protože kdyby nebyl líný tak by do té práce chodil. Ale myslím si, že v té domácnosti, že se jen válí a nic nedělá, že za to může svým způsobem ta ženská no, že tohle dovolí.

• Lidule
    Lidule, 15.4.17 12:40:08  

http://21voderacek.rajce.net/Prani

• Saxana
      Saxana, 17.4.17 16:07:53  

Vám také :4:

• Saxana
    Saxana, 14.4.17 19:45:09  

Tak středeční výměna byla taky celkem dobrá... ta starší paní byla fajn... byla tam s takovým blbcem :1: Nevím co si on myslel, že tam bude dělat asi služku. Děti nevychované... ta malá jak pořád brečela, tak to byl děs. Úplně to vynucovala a co s ní jako... Ta starší ženská prostě byla správná a svojí dceru měla dobře vychovanou, takovou samostatnou, doma pěkně pomáhala bez řečí, což bylo vážně moc pěkný :4:
    Ona i ta druhá maminka byla příjemná, hodná a pracovitá, tak nevím co proti ní její manžel měl, to bych ho vážně nakopala :8:

A ten pán jak tam byla s ním (nepamatuju si jména), ježiš no ten byl úžasnej, hrozně pracovitej a jak o sobě mluvili s tou druhou starší paní, tak mi přijde, že mají opravdu krásné manželství... ale člověk neví že :1:

• Lidule
      Lidule, 14.4.17 20:04:02  

Já ten díl moc nevnimala ...

• Saxana
        Saxana, 14.4.17 22:17:01  

Jak to? :1:

• Lidule
          Lidule, 15.4.17 07:51:59  

Já ani nevím asi jsem byla unavená z práce :1:

• Lidule
    Lidule, 6.4.17 18:20:58  

To tu není nikdo další kdo kouká na výměnu???

Jinak ze včerejšího dílů bych asi uškrtila alfa samce ten byl opravdu na hlavu ... ta jeho posedlost čistotou byla fakt hrozná ... docela by mě zajmalo co on dělá za profesi když po 8hod v práci si musí odpočinout ... paneláková krysa (tímto se omlouvám všem co bydlí v paneláku) ... jinak zbytek celkem ušel na ty nemám žádné výtky ..

• Saxana
      Saxana, 6.4.17 18:27:34  

Asi ne čoveče, asi jsme zůstaly jen my dvě :1: :1:
      Jinak ten alfa samec byl hustej. Já se tomu smála :1: :1: :1:
      Prý, že nebude uklízet, že prostě už je to nastavený od pravěku, že chlap to nedělá a kdesi cosi :1: :1: :1:

• Lidule
        Lidule, 6.4.17 18:37:41  

Asi jo ale je to škoda kor když jsou teď nové díly ...
        Já bych toho alfa samce hnala koštětem ať se trošku hejbe pandero měl pořádně ...

• Saxana
          Saxana, 6.4.17 18:39:20  

Mě takhle buzerovat, tak bych ho praštila tím hadrem po tlamě :1:

• Lidule
            Lidule, 6.4.17 18:44:43  

To já taky ... ale co by mě nedonutil je stlat svoji postel, to nedokázal ani manzel a já to prostě nesnáším ... ráno vstanu a nechám to být když stejně se večer vrátím do svého mistecka a spím, a když mi manžel naklepe polštář jej to lítá hodně slovíček :1:

• Saxana
              Saxana, 6.4.17 22:20:18  

Jej, fakt jo. To já zase musím ustlat :1: :1: :1:

• Jackie0004
      Jackie0004, 8.4.17 15:33:07  

Alfa samec - to byl nadřazený, až moc sebevědomý chlap. nepříjemný, nesympatický..Jeho manželka byla chudák. Jak měla strach nechat se tetovat, že se měla poradit, nechápu. Šikovná, mladá, pracovitá,chytrá a nechá ze sebou takhle vláčet.
      Líbila se mi ta druhá manželka i ten manžel. Na to jak byla mladá, byla šikovná a hlavně nenechala od toho alfa samce dirigovat a trvala na svém.

• Jackie0004
        Jackie0004, 8.4.17 15:33:46  

"se sebou" :2:

• Saxana
        Saxana, 9.4.17 19:19:17  

To máš pravdu. On prostě velel doma. A to, že si manželka nemohla dělat co chtěla je teda hrozné.

• Lidule
    Lidule, 30.3.17 10:18:30  

Musím rychle než zase zapomenu - včerejší výměna byla celkem hustá ... ta mladá holka se dvěma děckama byla hrozná, tak brzo přijít do jináče a pak manžela začít podvádět ... já bejt na místě chlapa tak ji vyhodím zavřenéma dveřma ... druhá rodina byla celkem pohodová, jen se mi nelíbilo jak se nechala ta ženská ostříhat, jako jo prokoukla ale já nemám moc ráda když je baba s krátkými vlasy ...

• Saxana
      Saxana, 30.3.17 19:24:54  

Taky jdu akorát psát :1:
      K té první rodině kde byla ta mladá holčina... taky mi to přišlo celkem hustý a i smutný. Upíchli si děcko moc brzy a samozřejmě si nic neužili, takže teď začínají blbnout. Hlavně jim to asi neklape, protože oba mají potřebu vyhledávat opačné pohlaví. Musí si to vyřešit spolu. Ale docela mě zarazilo, že on má také asi facebook a to tam neviděl, že jeho žena tam dává fotky s jiným chlapem a že je s ním na fb ve vztahu? :7: A taky jak reagoval... normální člověk kdyby se dozvěděl o nevěře, tak by asi reagoval úplně jinak. Nevím jestli to také není třeba nějak nahrané... protože ona kdyby vážně byla nevěrná to by byla tak v klidu??? Přijde mi to celé nějaké divné... ale on každopádně vypadal nudně a na víc než na 28 let. Jejich děti neuměly ani pořádně mluvit no děs...

Druhá rodinka... taky se mi nelíbilo jak se nechala ostříhat. :4:

• Saxana
    Saxana, 26.3.17 20:06:52  

Co jste říkali na výměnu manželek? :4:

• Lidule
      Lidule, 26.3.17 20:32:51  

Ehm já si ji už nepamatuji ... můžeš mi ji připomenout???

• Saxana
        Saxana, 26.3.17 20:55:08  

Byl tam ten pán závislý na počítači a měl paní, která ho u té druhé rodiny špinila, ale přitom sama nebyla akorát a nakonec vyplynulo, že ona sama by taky měla se sebou co dělat a zamakat, aby to doma klapalo a fungovalo.
        Na druhé straně byli ti lidé docela v pohodě. Teď si vybavuji jen toho pána, ale tu paní si nemohu vybavit :1: Vím, že měli nábytek z palet a vypadalo to moc hezky.

• Lidule
          Lidule, 26.3.17 21:23:38  

Jooo už se mi rozsvítilo :4: jo ten závislák na počítači by me taky vadil, jako jo na hodku na odreagování beru ale sedět tam furt to fakt ne ... jeho baba byla hrozná,hlavně jak malovali já bych ji za to zavraždila jak to napatlala tam kde neměla to si nemohla pořídit papírovou pásku a olepit to??? Ta druhá rodina byla celkem v poho bydlení měli pěkné ale já bych to nemohla mít nábytek z palet ...

• Saxana
            Saxana, 28.3.17 08:46:50  

On to člověk rychle zapomene, že? :1:
            No, on byl závislák fakt, že jo na tom počítači, taky bych to nesnesla... ale když měl doma takovou ženskou tak co s ní :1: Jen doufám, že to nehrál a že se opravdu zlepší...
            No nábytek z palet je hezký, ale já bych to taky asi nechtěla. :1:

• Lidule
              Lidule, 28.3.17 09:05:43  

přesně tak ... mě se musíš ptát hnedka druhej den co si to ještě tak trošku pamatuju :1: