Výměna manželek

Otevřená diskuze | Kategorie: Televize
Ucik (2017-12-17 18:05:15)debri (2017-12-11 23:21:13)Millagros115 (2017-11-26 11:06:26)Lidule (2017-11-18 21:42:08)sorong.1 (2017-10-28 17:31:13)medvved (2017-10-23 09:21:06)Jackie0004 (2017-10-13 23:58:37)Saxana (2017-10-10 18:08:10)www.kamzik (2016-05-25 06:51:59)
Výměna manželek
Založeno: 8. 4. 2015 | Příspěvků: 1 016 | Členů: 9
Správci: Saxana (hlavní)

Oblíbený seriál, pojďme si popovídat... prosím zde neurážet, děkuji za pochopení :)

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Jackie0004
    Jackie0004, 5.10.17 17:01:57  

Včerejší výměna byla hrozná. Eva z Ostravy byla hrozně fajn, uměla to s dětma. Její manžel s vyměněnou manželkou - průšvih. Jak mu potom ruply nervy tak to byl z úst odpadkový koš..byl vzteklý, takže to v sobě měl a ta vyměněná - hrůůůza.Ten druhý manžel byl fajn, bylo vidět, že žije pro ty svoje kluky..

• Lidule
      Lidule, 5.10.17 20:40:15  

Ta ženská jak byla sama pařit byla hrozná, já bejt jejim manželem tak ji vyhodim a rozvěsí se byla fakt hrozná ... chudáci kluci přitom mi nepřišli že by byli sprostí jen neměli pořádnou mámu ...
      Jinak ti ostatní byli v pohodě ...

• sorong.1
      sorong.1, 6.10.17 06:01:31  

Myslím že když tě někdo opravdu vytočí tak umí bouchnout i velký kliďas.
      A ta ženská byla fakt na ránu.

• Saxana
      Saxana, 10.10.17 18:08:09  

Já to viděla spíš chvílema. Je začátek, pak prostředek ne a konec zase jo. Ale ta ženská mi přišla fakt strašná. Jak tam na konci začala říkat, že si ho honil, tak to jsem šla do kolen. :1:

• Saxana
    Saxana, 28.9.17 14:04:55  

Tak včerejší výměna... paní Dáša na mě byla moc razantní. Říkala o sobě, že je krkavčí matka. S tím svým mužem žili jen sami pro sebe. Rozdíly u dětí tam byly opravdu dost vidět.
    Druhá rodina byla celkem v pohodě. Ta paní sympatická. Ale ty děti opravdu moc rozmazlovaly.

• Lidule
      Lidule, 28.9.17 14:49:25  

Ta paní s těma kockama byla celkem v poho, jen mi taky vadily ty rozdily při výchově dětí, ani se nedivím že žádné vřele uvítání že je zase doma nebylo může si za to sama ...
      Druhá paní mě překvapila byla milá, sice s jídelníčkem dětí to nebylo to pravé ořechové, ale hold každý vychovává jinak ... aspoň se na to dalo dívat, jen jsem nepobirala jak můžou spolu dva lidi žít kde je jeden milovník koček a druhej je nesnáší já bych do takového vztahu nešla ani náhodou ...

• Saxana
        Saxana, 29.9.17 23:26:34  

To jsem taky nepochopila no. Jak spolu můžou žít, že jeden kočky nesnáší a druhej je miluje. Musí to být strašné.

• Jackie0004
          Jackie0004, 30.9.17 15:26:53  

Oni byli oba dva tak strašně " chladní"..a aby byly zavřené kočky zavřené v jedné místnosti..no nevím, řít před dítětem, že jestli tu kočku uvidí v kuchyni, že ji zabije..
          Ta Rómka byla hrozně sympatická, příjemná, i ty děti na ni reagovaly jinak..i ten její manžel byl celkem fajn.

• Lidule
    Lidule, 21.9.17 09:06:18  

Tak jak včerejší výměna??? Mě to přišlo celkem pohodový, maminka toho jednoho prcka si myslím bezvadně zvládla 5 dětí, výhodou bylo že i sami děcka byli vychovaní, nepřišli mi rozmazlení, v jejich věku super ... člověk se pak ani nediví že žijí tak jak žijí, přišlo mi že většinu peněz dávali dětem, nevšimla jsem si že by jeden z nich kouřil či pil fakt skvělí lidé ...
    i druhá rodina byla fajnová, to že mají "nemocné" dítě si člověk hold nevybere, taky znám podobnou rodinu kde mají kluka se stejnou nemocí ale oba šílení kuřáci (i doma před děckama), chlastem taky nepohrdnou a kluk nevychovanej, fakt grázlík!!! No to jsem odbočila, konec jsem neviděla tak snad dneska ale za mě zatím pěkný díl.

• Saxana
      Saxana, 23.9.17 10:30:06  

Taky jsem si říkala, že to byl pěkný díl. A líbilo se mi, že nikdo nekoho nepomlouval. Zvládli to všichni perfektně. A ta paní od jednoho dítěte zvládala těch 5 dětí opravdu s přehledem. Přišlo mi, že ona děti opravdu miluje. :6:

• Saxana
    Saxana, 15.9.17 11:29:22  

Co říkáte na středeční výměnu? Myslím si, že ta 25 letá holčina byla v pohodě i s tím prohozeným manželem. Na jejich straně byl klid a ona byla vážně moc pracovitá. Ale jak přišla k nim do domu, kde probíhají stavební práce a prohlásila, že by se to nářadí mohlo víc srovnat, tak jsem se musela začít smát :1: :1: :1: Mi přišlo, že asi přišla rovnou do hotového, že neviděla opravdu bordel, když se rekonstruuje.

A na druhé straně to bylo opravdu hustý. Na tu malou, rozmazlenou holčičku bych asi neměla nervy :1: A ten chlap byl opravdu psycho.

• Lidule
      Lidule, 15.9.17 11:33:43  

ta 25 byla fajn až jsem ji litovala jakého má puntičkáře ... jo s rekonstrukcí je vždycky bordel ale sem tam úklid je potřeba nebo aspoň to srovnat ...
      druhá strana byla hrozná, starat se o 3 děti a mít eňo ňůňo naklizeno je šílené ...

• Saxana
        Saxana, 15.9.17 11:36:26  

Ano uklízet, ale oni to tam měli normální... prostě se dělalo. A žádný vyložený bordel tam nebyl. Jako tam, kde probíhala rekonstrukce.

• Lidule
          Lidule, 15.9.17 11:43:31  

my jsme rekonstruovali před 3 lety a taky to byl masakr, všude něco se válelo ... pak jsme potřebovali aby nám můj strejda pomohl udělat naštukovat a když se přijel podívat tak hned že tu máme bordel ať si to koukáme uklidit než nám to začne dělat a to je prosím celý život zedník :1: takže jsme museli uklidit aby nám to udělal to samé bylo když jsme chtěli od něj udělat koupelnu (dlažbu a obklady) taky tam muselo být čisto ale to se dalo už chápat ...

• Saxana
            Saxana, 15.9.17 12:42:23  

Kdybys viděla ten bordel u nás :1: Rekonstruujeme 3 roky. Ze začátku jsem chodila a uklízela po nich, ale pak jsem to vzdala. To se nedá :1:

• sorong.1
              sorong.1, 19.9.17 06:25:18  

Dělali jsme barák 8 let, člověk si zvykne :1: :1:

• Lidule
                Lidule, 19.9.17 08:35:04  

taky pěkný :1: no my jsme předělávali jedno patro něco okolo půl roku a ještě není hotové přízemí ... to víš, starý barák, stará elektřina, žádné odpady takže to vše musí jít nové a jelikož je to pěkná darda a nejsou peníze tak to hold musí počkat až se něco našetří jinak nemůžeme nic dělat dokud tohle nebude hotové :8:

• cracicek
      cracicek, 15.9.17 18:27:05  

Těžký pruďas, že by taky něco pochválil, to ne. Pořád se mu všechno nelíbilo.

• Lidule
    Lidule, 1.9.17 18:52:33  

Viděli jste ukázky na další výměnu???

• Millagros115
      Millagros115, 1.9.17 21:18:48  

Jo, to je holcina tady od nás.

• Lidule
        Lidule, 1.9.17 22:01:28  

A která??? Nejsem si jistá zda jsem slyšela správně že jedné je 17let ...

• Millagros115
          Millagros115, 1.9.17 22:08:05  

No, ta sedmnáctiletá. Bydli tady na sídlišti. On si ji vyhlidnul v decaku, hned jí zbouchnul, nechala se zplnoletnit, aby se mohla vdat a ziji spolu. Když ji potkáš na ulici, vypadá na dvanáct.
          Jemu je 46, je to starej dědek a pedofil od pohledu. Cas od času ji dá pár facek, jejím rodičům taky (oni jsou teda taky retardi, proto jim holku dali do DD). Kamarádka, co bydlela déle nich říkala, že se snad neštítí ani uhodit to miminko.
          Na podelani. Ale co už. Ona jeden den na FB píše, jak hledá bydlení, a o dva dny později sdílí fotku dcery s tím blbem s popiskem "moje lásky".
          Prostě ztracená existence. Mně je jen líto ty malý. Ale s tomhle genetickým materiálem...

• Lidule
            Lidule, 2.9.17 06:59:25  

Oj to je smutné ... chudák holka ...

• Millagros115
              Millagros115, 2.9.17 07:38:30  

Celý ke to na houby.

• Lidule
                Lidule, 2.9.17 09:57:24  

To je ... nejhorší je že nezná normální život a pořádnou rodinu takže ji tohle musí přijít normální ...

• Millagros115
                  Millagros115, 2.9.17 11:10:24  

Jo, to jo. Bez pomoci se nevyhrabe. Ale nikdo ji pomoct nemůže, když sama nechce.

• Lidule
                    Lidule, 2.9.17 11:59:18  

bohužel :9:

• Ucik
                    Ucik, 4.9.17 17:03:29  

No jako tady nějak zaspala sociálka když už v 15 rodila. A celkově by to měl řešit někdo výš, to jim jako nikomu není divne že si ve 14 vyhledl starý uchylak holku?

• sorong.1
                    sorong.1, 6.9.17 21:42:51  

Bože můj... Chudák ta holčička :9:

• Millagros115
                    Millagros115, 6.9.17 21:49:10  

Jak říkám, chudák ta malá. Ani najíst ji pořádně nedá... Doufám, že ji navštíví socialka. Tohle je fakt na zebliti

• Saxana
                    Saxana, 15.9.17 11:25:58  

Přesně, chudák. A to pití, že má čaj na dva dny? No to snad ne :9:

• Saxana
            Saxana, 2.9.17 20:16:51  

Ty jo, tak to je šílený :9: Já viděla tu ukázku a právě jsem si říkala, že vypadá tak na 13 let... a pak říkali, že jí je 17 :7: Vypadá hodně jako dítě... A říkala jsem si, že má nějaký starýho.
            No je to šílený, hlavně kvůli tomu děcku. A hlavně v čem bude vyrůstat.... pak až ta malá jednou vyroste, tak se naučí ty jejich návyky a bude to další děs. Ach jo.

Taky mám jednu holku na FB, je to známá z mládí. Nedodělala si školu, pořídila si 3 děti s jedním chlapem s kterým byla nešťastná. Jejich vztah byl jak na houpačce a vše ventilovala na FB. Už se s ním rozešla, našla si nového, kterého si vztala. A je to úplně to samé. Chvíli dobrý, pak zase jdou od sebe atd. A to vše píší a řeší přes fb, aby to všichni ostatní viděli. A to s ním chce další dítě. Přijde mi, že se ona vyhýbá práci.
            Někdy mám nutkání jim tam něco napsat. Ale nikdy to neudělám... nebudu se snižovat k tomuto kroku. Ale je to fakt síla někdy.

• Saxana
      Saxana, 2.9.17 20:12:53  

Ano viděla. Já myslela, že tý holčině je tak 13 let :1:

• debri
    debri, 30.8.17 20:34:12  

Pravě koukam :1: to bude zajimavy krajticka :13:

• sorong.1
      sorong.1, 30.8.17 20:37:23  

Jo, hady mají krásný, ještě mladý.. Až jim to vyroste budou hledat větší byt :1:

• Lidule
        Lidule, 30.8.17 20:42:45  

Chudáci hadí jak je furt tahaj, sice vypadají klidně ale u tak tohle neuznavam a to hady máme ...

• sorong.1
          sorong.1, 30.8.17 20:46:20  

Taky jsme měli, a myslím že je dobré je od mala zvykat. Až vyrostou mohli by ublížit. Když jsme měli Ester tak ta měla 4 metry.. :2:

• Lidule
            Lidule, 30.8.17 21:05:26  

Já bych řekla že je to na každém jedinci, někteří to snesou jiní ne ... hlavně u hada si člověk nemůže být nikdy jistej a měl by k němu i tak přistupovat ...

• sorong.1
              sorong.1, 30.8.17 21:12:09  

Můj ex má dodnes v ruce zarostlé hadí zuby :4: a to byla holka zvyklá :4:
              Ale jinak je ta výměna relativně klidná, na to jak je každý jiný.

• Lidule
                Lidule, 30.8.17 21:25:12  

Hustý :1:
                Já bych se nedivila kdyby nakonec zůstali vyměnění když jim to tak vyhovuje :1:

• sorong.1
                  sorong.1, 30.8.17 21:38:31  

Konec tedy hustý.. Uvidíme zítra na TN co s nima bylo dál

• cracicek
                    cracicek, 31.8.17 10:18:30  

Měli zůstat vyměnění, všem to tak vyhovovalo.

• Millagros115
      Millagros115, 30.8.17 23:11:21  

Ta mladá mi přišla jako neskutecna premoudrela pipina. Jana - já nevím. Mám z ní rozporuplný pocity. Asi se úplně nepriklanim k těm vyhrocenym debatám na FB, kde ji každej haní. Mně přišla fakt docela v pohodě. Na konci jak vybuchla, asi mezi nima bylo hodně napětí. Nikdo neví, co bylo mimo kamery a před výměnou. Asi to tam bylo hustý. Ona dva cholerici...
      Hady měli krásný!

• Saxana
        Saxana, 4.9.17 11:35:32  

Já to dokoukala včera. Jana mi taky teda přišla celou dobu celkem v pohodě. Až na konci pěkně vybuchla.

• Saxana
      Saxana, 1.9.17 12:15:09  

Já to ještě neviděla. Asi v neděli se mrknu :1:

• Saxana
    Saxana, 25.8.17 18:22:26  

Nikdo jste se ani nevyjádřil k nové výměně? Tak já teda začnu. Viděla jsem ji až dnes. :4: Té paní Vlasty mi bylo trošku líto, ale na druhou stranu jsem se musela smát :1: Byla trošku jednodušší no, ale nebyla zlá. Musel to být pro ní asi šok, když doma má jedno dítě a žádná zvířata.
    A její partner, že nechodí do práce... to mě teda zarazilo. Vypadal teda jako hodnej chlap co vše udělá v domácnosti. Ale to dokáže i ženská, když chodí do práce :4:

Na druhé straně mi moc neseděla ta paní. Nevím no, přišla mi taková divná. Moc mi nesedla. Ale její manžel byl fajn. A líbilo se mi jak se ujmul té paní a vše jí v klidu vysvětloval a měl trpělivost. Byl na ní hodnej a neřval na ní a nevymýšlel kraviny. :1:

• Lidule
      Lidule, 25.8.17 19:23:55  

já koukala tak do půlky a nějak mě to nebavilo ...

• Saxana
        Saxana, 25.8.17 21:16:01  

Mě to přišlo sranda :1:

• Lidule
          Lidule, 25.8.17 21:55:16  

Jsem nějak neměla na to náladu tak asi buduuset na netu ...

• Millagros115
    Millagros115, 4.8.17 21:36:54  

http://lm.facebook.com/l.php?u=http:%2F%2Fvymena.nova.cz%2Fclanek%2Fnovinky%2Fpremierove-dily-vymeny-manzelek-budou-jeste-drsnejsi-od-kdy-se-na-ne-muzeme-tesit-3.html%3Futm_source%3Dfacebook%26utm_medium%3Dpost%26utm_campaign%3DVymena_manzelek&h=ATM4l3W6-N_ahNEI5C4ISWxRaSa8Dg077op7hAYOyPHVQsJb9Y1js8ajbMq9AHh8upovXmIjB6iCr-uirVSzcowslh3XPtHJnwKr4A-TtFFFGJWOTAU8xGHWskF6ijw0-eFDtqypAp34

Jsou tam lidi od nás ze sídliště. Je mi z toho zle, protože ten chlap je pedofil, jeho manželka je prostě mírně receno blbá, catecne retardovana... On je mlátí, včetně té dcery... Je to smutný.

• sorong.1
    sorong.1, 7.6.17 21:26:49  

Koukám že ti manželé jsou jeden za 18 a druhý bez dvou za 20. Zato gayové jsou pár úplně v pohodě.

• Saxana
      Saxana, 13.6.17 10:23:20  

Ten díl jsem zatím neviděla :1: Ale mám v plánu si ho dodatečně pustit.

• Jackie0004
      Jackie0004, 13.6.17 12:16:56  

To byla moc hezká Výměna..gayové byli úžasní, oba.