Výklad snů

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
Millagros115 (2017-09-14 16:15:40)vestonickyw (2017-09-04 23:03:32)Shierley (2017-09-01 21:10:45)mat.yz (2017-08-30 23:09:29)xdexil (2017-08-22 17:14:48)sarka732 (2017-08-14 18:09:36)samycka (2017-04-29 11:01:45)vveri (2017-03-10 21:31:51)K.Janca (2016-12-06 21:24:48)Anna85 (2016-05-24 02:17:31)Cordell (2015-10-14 01:08:45)
Výklad snů
Založeno: 20. 3. 2015 | Příspěvků: 718 | Členů: 11
Správci: vestonickyw (hlavní)

Všechny postavy, děje i předměty jsou VAŠIMI postavami, ději a předměty a může i nemusí mít s bdělou realitou NIC společného. Pokud této nejzákladnější myšlence výkladu snů rozumíte, neváhejte sem napsat svůj sen :-)

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• mat.yz
    mat.yz, 30.8.17 23:04:44  

Parta,párty,skvělá zabava.Mnoho vody,vitr....jsem s mužem,velmi šťastná,ale katastrofa ho zabije....vim,že kdyz mavnu rukama mohu stoupat vzhuru do nebe,vesmiru...v sáčku mam jeho tkáně,mavam rukama a stoupam vzhuru,kde vim,ze jo oživí....vsimnu si,ze stoupam podel spiral,jasne vodim znazornene šroubovice DNA,RNA...jsou barevné,jako kdyz jsou nakreslene v knize,jen jsou opravdové a uvolňují mi cestu...tkáně mam v mikrotenovem sačku....divnosen :-) ale citim se dobře,vim,ue to jde....pak se vbudim.

• mat.yz
    mat.yz, 27.6.17 08:34:52  

Sen:

Ležím v posteli,u hlavy mi leží velký kocour. Je to fajn,podřimuji. Pak mi nějak kocour začne vadit,tak ho odeženu. On mne označkuje na vlasy a příšerně to jde cítit. Jdu si umýt vlasy a jak se tak drhnu šamponem,slézá mi moje barva a objevuje se popelavá až bílá kštice...jsem vystrašená....

No jistě sex,podtext tam bude,ale nevím co .....

Druhý...rodím děti,mám jich 6 :D, jsou krásné ,cca po roce staré. pak si uvědomím ,že mám ještě dvě dospělé dcery a děsím se,že mám 8 dětí. Stará se o ně manžel a mně se chce utéct,ale zůstávám...ve snu mě napadá,že Marie Terezie měla taky kupu dětí,tak mě to uklidńuje.....
    Když se vzbudím,cítím neskutečnou úlevu,že to není pravda !!!!!!! :)))) brr,to byl sen. :D

• vestonickyw
      vestonickyw, 15.7.17 13:37:08  

ta prví část vyžaduje nějaké podrobnosti, jestli máš kocoura nebo partnera...

• mat.yz
        mat.yz, 28.7.17 23:17:18  

A jaký je mezi tím rozdil ? :4:

• sarka732
          sarka732, 12.8.17 21:38:25  

velkej rozdíl v tom je ,čím víc podrobností, tím víc, a líp, se dá sen vyložit :2:
          a prominte, zapoměla jsem pozdravit, ahojky všem :2: :2:

• vestonickyw
            vestonickyw, 16.8.17 21:32:09  

ahoj:-)

• mat.yz
            mat.yz, 30.8.17 22:57:37  

Mam partnera,manžela :-) jeeee,to mne nanapadlo :-) kocoura nemam,mam venkovni kočku :-)

• mat.yz
            mat.yz, 30.8.17 23:09:28  

Ahoj :-)

• vestonickyw
          vestonickyw, 16.8.17 21:32:42  

malej, ale významnej:)

• mat.yz
            mat.yz, 30.8.17 22:58:11  

Cvak :-)

• Millagros115
    Millagros115, 31.5.17 09:45:53  

Zdálo se mi,že jsem šla za tátou. Moc spolu nevychazime, ale šla jsem si k němu půjčit rozkládací stánek. Už tady m hloupý poznámky.. Ale ignorovala jsem to. Pak jsem se k němu vrátila, abyxch poděkovala a trochu si mohli promluvit. Jenže po mě vystartoval, byl pěkně hnusnej, nakonec z něj vypadlo,že mám jít dál, ale ať nečekám, že mi něco nabídne, že jsem béčka sadla. Poslala jsem ho do pr.ele a šla domů. Cestou jsem potkala tetu (jeho sestru) a jejich matku (moji babičku). Tak jsem jim to vysypala, hrozně jsem brecela...
    Hnusný sen.

• mat.yz
      mat.yz, 27.6.17 08:37:02  

řekla bych,očistný .)...je to jen a jen o tobě a tvém vztahu k sobě.... .)

• vestonickyw
      vestonickyw, 15.7.17 13:38:29  

pořešte vztah z otcem v bdělém stavu

• himbu
    himbu, 30.4.17 22:41:12  

já vím, že je to výklad snů, ale výklad Tarotu jsem nenašla a právě jsem se vrátila domů, když je ta Filipojakubská noc, tak jsem si snímla tarotové karty: císařovna - vůz - milenci.......není to moc silný kafe?....já jen abych to psychicky unesla....

• vestonickyw
      vestonickyw, 18.5.17 22:25:12  

no co, i takové narcistické chvilky mohou se udát v životě člověka :1:

• himbu
        himbu, 21.5.17 15:36:42  

totiž...je to jinak...je to křižovatka na které jsem se ocitla, a mám volit mezi těmi třemi symboly.....a císařovnou už být fakt nechci....

• vestonickyw
    vestonickyw, 30.4.17 10:32:43  

Oknem vletěl nádherný a veliký oranžový motýl. Chytil jsem do do dlaní, odnesl ho k oknu a vypustil ven, protože zabloudil. Motýl do domu nepatří. Hned za ním do okna vlétl velký tmavě modrý pták. Letěl jakoby zpomaleně, takže nebyl problém ho chytit za konec levého křídla a nasměrovat ho ven z okna. To samé jako s motýlem - zabloudil a já ho osvobodil a cítil jsem se úžasně.

• mat.yz
      mat.yz, 30.4.17 21:07:19  

duchovně povznášející sen,nějaký posun v duchovní sféře,nebo jen prožití duchova.... pěkný sen ...co má létat ať létá,ať je svobodné.... .)

• vestonickyw
    vestonickyw, 30.4.17 10:27:32  

Jsem u zkoušky z matematiky (akademické).Zkoušejí mě tři lidé, předseda komise je muž, jeho zástupkyně je žena, třetí je nevýznamná žena. Vůbec jsem se nepřipravoval a vůbec netuším, na co se mě předseda ptá. Zároveň nechápu, proč tam vůbec jsem a proč bych měl znát jakousi matematickou marginálii, která mě vůbec nezajímá... Po levici je spolužák, který je nabiflovaný, po pravici nabiflovaná spolužačka, která mi radí, je hodná, ale ona nechápe, že je mi to jedno. Předseda se skloní a do indexu mi píše slovy pětku. Je to významná chvíle, beze smyslu. Když všichni tři odcházíme ptám se spolužáků: "Víte proč tu jsem?" Neví. "Jen tak, protože už jeden titul mám!" A směju se tomu, i když nic nechápu, cítím úlevu i trochu zahanbení a postrádám smysl celé akce. Jsem překvapený tím, že to nikoho nezklamalo a že to byl takový malý happening. Vtipnost byla hlavně v té úlevě.

• mat.yz
      mat.yz, 30.4.17 21:03:48  

klasika! To mám taky! Mj.myslím,že to symbolizuje nějaké obavy-jsem dost dobrý,nebo ne /v něčem,ve svém oboru,vztahu..../

• vestonickyw
        vestonickyw, 30.4.17 22:04:21  

pak mě napadlo, že to je nucení ke studiu. Bedeme tě mít rádi, když budeš student - vysokoškolák. Můj kompromis, na zkoušce jsem byl, ale bojkotoval jsem to. Přání rodičů jsem naplnil, na VŠ jsem chodil, ale obsah mě nezajímal.
        Chodil jsem na 4 vš a přitom jsem rozený řemeslník:-)

• mat.yz
          mat.yz, 7.5.17 14:37:36  

Já mám možná ty studijní sny spojené s úspěchem,což je blbost... podvědomě vím,že když jsem nedodělala VŠ,že mi asi mnohé uniklo,ale vím,že mnohé by jsem neměla.... .)

• mat.yz
            mat.yz, 7.5.17 14:41:57  

Jenže u zkoušek jsem dutá a říkám si,proč po mne chtějí opakovat SŠ !!! vŠAK UŽ 4 ROKY MÁM ZA SEBOU a proč mi to prodloužili zase o 4 roky,že prý mi jinak maturita neplatí :))))) Mám 2 letou nástavbu,po revoluci a votýsemiani nezdá !!! :DDDDD

• vestonickyw
              vestonickyw, 7.5.17 22:47:19  

jo nesplněné a nesložené životní zkoušky...:)

• mat.yz
                mat.yz, 12.5.17 15:13:49  

:) njn.ale je jich stejně hooodně ,takže něco dáme,na něco se vykašlem....:)

• vestonickyw
                  vestonickyw, 12.5.17 20:49:01  

zkoušky, na které se nelze vykašlat, přijdou znovu.

• mat.yz
                    mat.yz, 18.5.17 21:48:13  

nene !!! ......pokorně,myslím,že máš pravdu .),neminou nás. :)

• vestonickyw
                    vestonickyw, 18.5.17 22:26:13  

a vo vo to de :-)

• mat.yz
                    mat.yz, 20.5.17 21:15:16  

:)

• mat.yz
          mat.yz, 7.5.17 14:43:14  

..je to tvůj sen,co tě napadlo,bude asi to nejpravděpodobnější .)

• vestonickyw
    vestonickyw, 30.4.17 10:14:48  

Tak zvláštní sen se mi ještě nezdál: Jdu v nacistickém průvodu a spolu s dalšími nacisty nesu obrovskou, pozlacenou hlavu vůdce - Hitlera. Jsem nadšen, oslněn tím hnutím pro velkou myšlenku německého národa. Po mé levici jde nějaký nacistický funkcionář a já mu říkám :"obdivuji německou kulturu, miluji tu důstojnou a smutnou německou náladu.". On se mě ptá, co konkrétně, ale já o německé kultuře nic nevím. Ptá se mě česky, jestli mluvím německy, ale německy nemluvím. Cítím jeho nadřazenost, dívá se na mě pohrdavě a spatra. Cítím se poníženě a trapně a ještě ve snu se ptám sám sebe co tam dělám, že zrazuji vlastence, ale že skutečně podléhám tomu duchovnímu vzepětí k "velkému otci" a dokonce vím, že lidé kolem mě páchají zvěrstva, ale to přehlížím a jsem nesen "velkou myšlenkou" a tu také sám nesu. Přemýšlím, jak to vysvětlím svým blízkým, kteří tuto myšlenku nesdílí a shledávám, že ji nemůžu nijak vysvětlit. Probouzím se s pocitem nadšeného (tj. dýchajícího pro velikost) zrádce.

• mat.yz
      mat.yz, 30.4.17 21:05:16  

rozpocení ve svém přesvědčení..???

• vestonickyw
        vestonickyw, 30.4.17 22:04:43  

morálka na huntě

• mat.yz
          mat.yz, 7.5.17 14:35:38  

:))) nééé !

• samycka
    samycka, 25.4.17 10:23:25  

Dobrý den, zdál se mi erotický sen tak brutální, že vám ho raději posílám do zpráv, abych neděsila. Děkuji za výklad.

• mat.yz
    mat.yz, 21.3.17 21:30:08  

Jsem v posledním patře věžáku a koukám z okna. Dotknu se vnější stěny a ta se zřítí celá,ale jen jako omítka,věžák stojí. Dole je dost zraněných lidí,sanitky jezdí,válí se boty/to vidím z výšky/mám strach co jsem to udělala. Vyjdu z paneláku a katastrofa je mnohem menší,je jen pár odřených lidí....vím,že to nikomu neřeknu a odcházím.Vím že jsem zavadila jen prstem a jsem si vědoma,že jsem to nezavinila/cestou z pater jsem si to uvědomila/tfuj . Z výšky to byl děs,z blízka to vypadalo mnohem lépe.... po dlouhý době dost hnusný sen. ¨

• mat.yz
      mat.yz, 22.3.17 20:23:47  

..zkusila jsem si něco rozebrat sama. Sen signalizuje,že z výšky-dálky se některé věci pro mne zdají být katasrofičtější než jsou opravdu z blízka.... tedy nadhled je důležitý,ale blízké osahání-střet s věcmi/ději/ může a je ,asi důležity. Prostě ,nelekat se a přiblížit se situacím hezky z blízka......co vy na to ???

• Dopaminka
        Dopaminka, 22.3.17 20:50:56  

Hezky. :15:
        Ta omítka, jak zavadis jen prstem, a spustí se celá lavina... Jak stačí malo, a má to velké důsledky. Ale nakonec ne tak velké,jak ses bála.
        Zajímavé by bylo sledovat, co je pro tebe omítka, panelák,ti lidi dole. Co je ten prst? Ten to spustil, kdo nebo co to je?
        Všímala bych si i těchto detailů a zkoušela vyložit jejich význam pro mě.

Jinak... Napadá tě ještě souvislost s tím, co vlastně vidíš horší, než to je?

• mat.yz
          mat.yz, 23.3.17 16:50:30  

Co je horší a pak ne. Myslím,že to jsou věci vztahové. Bude to tím co jsem zažila,takže někdy mám myšlenky : Z komára udělat velblouda a pak je to opravdu jen komár....

Co je prst-spouštěč ??? Nevím...panelák -asi můj "rozhled",omítka-něco kolem mne,něco velmi křehkého-slova? Nevím... dává ti to smysl...mě trochu ano .)

• Dopaminka
            Dopaminka, 23.3.17 17:00:19  

Tak to je podstatné. Tobě to má něco říkat. Je to zajímavé.

• mat.yz
              mat.yz, 23.3.17 19:06:51  

:)

• mat.yz
      mat.yz, 23.3.17 19:08:14  

vestonickyw ,chtěla bych i tvůj výklad,pokud můžeš .)

• vestonickyw
      vestonickyw, 24.3.17 18:34:49  

dost složitá psychologická situace, ale ne moc významná. rozpor mezi pýchou a pocitem viny. ukazováček je orgánem rozumu, kterým jsi shodila svou "fasádu" (je únavné ji stále renovovat) a myslela sis, že to, co pod ní lidé uvidí je snad zabije :-) Ale snad se jen trochu podivili.
      Pak jsi opustila svou povýšenou pozici, sestoupila mezi své "oběti" a zjistila skutečný stav věcí. Jakoby se se rozpouštělo tvé svatouškovství a bezhraničnost, ve kterém způsobuješ konflikty tím, že nezasáhneš včas, protože za nic nemůžeš (jelikož jsi kdesi v nejvyšším patře) :4: . Dobrý sen.

• Dopaminka
        Dopaminka, 24.3.17 18:36:11  

Heej, a kde je sex? :10:

• vestonickyw
          vestonickyw, 24.3.17 19:46:43  

něco postrádáš?

• Dopaminka
            Dopaminka, 24.3.17 20:32:49  

:4:

• vestonickyw
              vestonickyw, 24.3.17 20:56:24  

¨vidíš, že to jde i bez něj :15:

• mat.yz
                mat.yz, 24.3.17 21:22:24  

:))))

• mat.yz
          mat.yz, 24.3.17 19:58:16  

Já nemívám sex.podtexty...heč !!! :)))))

• mat.yz
        mat.yz, 24.3.17 19:57:00  

Člověče to mi dává smysl!!! Nezasáhnu včas...díky za podnět k přemýšlení! Děkuji ! :)