Výklad snů

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
Millagros115 (2016-12-08 17:49:57)K.Janca (2016-12-06 21:24:48)milada948 (2016-12-05 11:02:15)xdexil (2016-11-19 22:53:52)vestonickyw (2016-11-08 14:24:03)himbu (2016-10-19 15:07:10)mat.yz (2016-10-08 23:37:38)Shierley (2016-09-06 15:54:19)Anna85 (2016-05-24 02:17:31)samycka (2016-01-31 18:48:13)Cordell (2015-10-14 01:08:45)vveri (2015-05-17 17:04:27)
Výklad snů
Založeno: 20. 3. 2015 | Příspěvků: 617 | Členů: 12
Správci: vestonickyw (hlavní)

Všechny postavy, děje i předměty jsou VAŠIMI postavami, ději a předměty a může i nemusí mít s bdělou realitou NIC společného. Pokud této nejzákladnější myšlence výkladu snů rozumíte, neváhejte sem napsat svůj sen :-)
/Dany

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• milada948
    milada948, 15.9.16 13:56:07  

Vypadl mě přední zum,který jsem si tam marně dávala zpět,ale nešlo to.Ráno jsem byla šťastná,že to byl jen sen. :4: :4:

• milada948
      milada948, 15.9.16 23:37:53  

ZUB

• vestonickyw
      vestonickyw, 18.9.16 11:33:08  

ztráta vitality, ubývání životních sil a chuti se "zakousnout" do života.

• milada948
        milada948, 25.9.16 18:51:50  

Úplně přesně.... :5:

• vestonickyw
          vestonickyw, 25.9.16 20:17:11  

zase můžete nakopnout :4:

• mat.yz
    mat.yz, 22.8.16 21:49:59  

Sen.

Má už zesnulá teta se mi objevila ve snu. Měla miminko-krásnou holčičku. Nikdo se o ni nemohl starat tak mi ji dala a pak zesnula i v tom snu. NEŽ zemřela,řekla mi,že dítě je zabezpečené,dala mi klíče od bytu...přišla jsem tam s dítětem,byt byl úžasně vybavený/ač teta nikdy nic takového neměla ve svém životě zde na zemi/,krásný,čistý a byli tam všechny věci na to malé ,byl luxusní. Nakrmila jsem dítě a dítě povyrostlo....... byl to i tak velmi příjemný sen.

• vestonickyw
      vestonickyw, 22.8.16 22:24:05  

no vidíš, matko, jak rosteš :1:

• mat.yz
        mat.yz, 23.8.16 21:21:42  

:-DD Já? No pokud ano,nevím v čem :-)))))
        Děkuji.)

• mat.yz
    mat.yz, 15.7.16 22:29:42  

Ahojte.

Sen: Muž se šesti rukama ,byl zvláštního vzhledu,anomální,ale pociťovala jsme k němu velikou důvěru a on mne ve snu bránil a hájil před všemi ???? Co by to asi mohlo znamenat...???? Děkuji .)

• vestonickyw
      vestonickyw, 24.8.16 17:21:26  

zní to poměrně indicky... ruce jako nástroj komunike, kontaktu, doteku a zručnosti, asi tvůj vnitřní muž.

• mat.yz
        mat.yz, 24.8.16 22:38:38  

děkuji...ano,to dává význam!!! .)

• Ra-mien
    Ra-mien, 14.7.16 22:20:19  

Dobry den, s kamaradkou jsem odjela do Nemecka prodat nektere sve obleceni a pak jsem zase s kamoskou odjela zpet do Cech. Dekuji

• mat.yz
      mat.yz, 14.7.16 22:50:09  

Domnívám se,že to symbolizuje touhu po vnitřní změně. Odhodit staré stereotypy a obohatit svůj život....:)

• Ra-mien
        Ra-mien, 15.7.16 13:09:17  

dekuju, ta touha je tu stale

• mat.yz
          mat.yz, 15.7.16 22:34:28  

,) prodat něco svého osobního/oblečení/??? Kdo to koupí a proč. Proč někdo cizí kupuje tvoje věci??? .....zkus si odpovědět. :)

• vestonickyw
      vestonickyw, 15.7.16 21:32:54  

odkládáš své staré oblečení v "cizině", kde tě nikdo nezná a "doma" obnovuješ šatník. Nezdá se, že by v tom byl nějaký pokrok. Změna názorů, ale osobnost nezměněna.

• Ra-mien
    Ra-mien, 22.6.16 17:35:40  

Dobry den,
    zdalo se mi o jedne medialne zname zene pracujici s automatickou kresbou jak tancila v prostred mezi dvema zenami. Meli dlouhe saty a na hlave neco jako celenku z peri a ona jedina ji mela barevnou. Jak ta zena tancila, mela jsem z toho krasny pocit jakoby od ni sla ke me jeji energie. Ta energie se projevila vytvorenim krasnych obrazcu na mych rukou. Ja jsem ji pak rekla, ze by mela sve znalosti predat nekomu, kdo bude jejim pokracovatelem a ze by se mela dale venovat necemu dalsimu v duchovnim oboru, jenze si uz nemuzu vzpomenout o jaky obor melo jit. Ona si pak vybrala jako svou pokracovatelku zenu stredniho veku. Dekuji za vyklad

• vestonickyw
      vestonickyw, 23.6.16 12:22:06  

Ta tanečnice jste vy sama, teď už předat své zkušenosti (vědomí) sobě samé.
      S talentem ovšem přichází zodpovědnost...

• Ra-mien
        Ra-mien, 23.6.16 21:07:25  

aha to me nenapadlo a potesilo, dekuju

• 69evi
    69evi, 20.6.16 13:05:13  

Dobrý den, může mi někdo říct prosím co to znamená? děkuji,
    zdálo se mi o mé mrtvé matce že žije a jsme spolu někde na nějaké ploché střeše která je hodně vysoko, a ona jak jsme se společně plazili tak tím břichem do mě stále štouchala a já se bála že spadnu a rozplácnu se, cítila jsem tu převahu že se zřítím a táhlo mě to jako ke kraji a že spadnu, ale vždy jsem to nějak ukočírovala a vyrovnyla, byla to obrovská výška, nespadla jsem a matka je už 9 let mrtvá , je pravda že to ráno v práci jsem dostala šok pracovní problém a ted ho musím řešit, :-( děkuji za odpověď

• 69evi
      69evi, 20.6.16 13:27:44  

sny se mi zdávají jen zřídka kdy

• vestonickyw
      vestonickyw, 23.6.16 12:19:17  

matky soupeří se svými dcerami )otcové se syny atd.) i po smrti. vaše matka soupeřila poněkud pudově přízemním způsobem. znejišťovala vás "hloubkou, do které se zřítíte" pokud ji budete ohrožovat. Nějaká situace ve vašem životě vám to soupeření připomněla.

• mat.yz
    mat.yz, 31.5.16 23:41:05  

Ahoj.

Dva sny ,dva dny po sobě.
    První: Kamarádka mi ukradla 3 skříně z dětského pokoje a nechtěla mi je vrátit. Moc jsem na nich ve snu lpěla,byli mých dětí sama jsem jim je dala ze své ložnice,pocit ztráty a nedosažitelnosti trval celý sen.
    Druhý: píšu test a je to zkouška. Najednou mi test zmizel,mám už málo času na to napsat ho znovu. Opět pocit ztráty nad tím,že jsem to fakt napsala dobře a je to pryč...

Zajímavé je,že po těchto snech a probuzení přes dny nastává úleva,nějak ty sny symolizovaly ????...no,vestonickyw.zkus i jiní samo:)

• vestonickyw
      vestonickyw, 1.6.16 21:09:17  

někdy jsou sny prostě tím, čím jsou, opuštěním dětských vzpomínek, které už nám nikdo nepřipomene, a úspěšných zkoušek, které už nikdo neocení nikdo nepoplácá po zádech :-))

• mat.yz
        mat.yz, 2.6.16 21:54:46  

:-DDD !!! Děkuji...

• arundel
    arundel, 25.5.16 11:48:20  

ahoj, zdál se mi podivnej sen, pomůžete mi ho prosím rozluštit?
    Mám babičku v kómatu s těžkým poškozením mozku a teď se mi zdálo, že jsem se nastěhovala do jejího bytu a že tam za mnou přišla, byla hubená a zdravá.. já jsem byla překvapená, ale měla jsem radost. Jestli jsme spolu mluvily už si nepamatuju.. Co by to mohlo znamenat? díky :)

• vestonickyw
      vestonickyw, 25.5.16 21:53:35  

to není podivné, je to setkání s tvou vnitřní babičkou, (tvým obrazem). Na esoterické úrovni to může znamenat, že kóma nic neznamená.

• mat.yz
      mat.yz, 27.5.16 23:16:16  

potřeba být v blízkosti babičky,proto nastěhování k ní domů. Spojitost s babi je ve tvém srdci,v tobě,ať nevnímá,vnímáš ji ty.... a otázkou je,zda ona vnímá? ..... tvou přítomnost,atd... co my víme o komatu,že.

• arundel
        arundel, 18.6.16 10:00:03  

nevnímá vůbec nic :( teď se mi navíc zdálo, že mi vypadly dva zuby :(

• mat.yz
          mat.yz, 21.6.16 23:31:11  

domnívám se,tedy já osobně,že lidé cítí blízkost milovaného člověka i v komatu.....

K tém zubům. Máš časté potíže se zubama ??? Já např.začala mít problémy,než mi došlo,že zuby souvisí s pohledem na život...často jsem říkala : mám toho plné zuby ap....už to neříkám,ptže to tak nějak odnesly i mé zuby. mj.mnohé mé sny byly o vypadávání ,kývání zubů, mohou to být ztráty ,ale i pozitivní /ztratíš např.špatný úhlel pohledu na danou věc a najdeš jiný../ ,ale víc bude vědět vestonickyw... ,-)

• himbu
    himbu, 2.5.16 19:22:48  

nikdo žádný nový sny?......jsem chtěla napsat další svůj, ale je mi to žinantní když vy nic...

• vestonickyw
      vestonickyw, 2.5.16 20:41:11  

nestyď se a piš :-)

• himbu
        himbu, 4.5.16 13:20:19  

tak jo, no v tom snu - držela jsem velké stříbrné tepané srdce s červeným kamenem a na řetízku, které bylo současně otvíracím medailonkem s tajemstvím, ale bylo příliš velké, a zdálo se mi, že se ke mě nehodí a tak - na známé cestě, kudy chodívám jsem je prostrčila drátěným okem v plotě, a zasunula mezi větve a listí hustého okrasného keře...jenomže ten červený kámen zářil jako oheň, prosvítalo jím světlo a jako by na mě pořád mluvil, tak jsem si jej zase vzala zpět a pověsila na krk, a tam už viselo moje druhé o něco menší srdce s modrým kamenem ...

• vestonickyw
          vestonickyw, 4.5.16 21:56:03  

Obě ta srdce jsou tvá, máš dvě. Jedno pro svět, druhé pro sebe a to srdce, které se ti "nehodí" má velké tajemství - je pro svět příliš krásné a velké. Toho se nezbavíš, jedině...

• himbu
            himbu, 6.5.16 11:33:02  

ech, myslíš....jedině že bych to přechlastala?.....na to už jsem taky velká, i když to občas trochu zkouším....

• vestonickyw
              vestonickyw, 6.5.16 12:02:01  

jedině, že bys ho někomu věnovala, ale to nebývá zadarmo :1:

• himbu
                himbu, 6.5.16 12:12:24  

věnuji a zaplatím za to?....inu, celý život ostatně nedělám nic jiného )))

• vestonickyw
                  vestonickyw, 6.5.16 20:04:40  

to jsou paradoxy:-)

• vestonickyw
                  vestonickyw, 7.5.16 09:13:38  

ještě mě napadlo k tématu... srdce je třeba darovat SPRÁVNĚ, jinak zaplatíš zbytečně moc za něco, cos nechtěla.

• himbu
                    himbu, 9.5.16 13:33:54  

jenže to může být někdy velmi složité

• vestonickyw
                    vestonickyw, 9.5.16 19:47:11  

ale je to pokrok :15:

• himbu
            himbu, 6.5.16 11:33:20  

a dík :2:

• Ra-mien
            Ra-mien, 22.6.16 17:38:03  

hezky vyklad

• vestonickyw
      vestonickyw, 2.5.16 20:44:01  

a nežinýruje se (žinantní od gêne {tíseň, rozpaky} Ze starofranc. gehir {přinutit k doznání mučením}. Srov. žinýrovat se. :-)

• himbu
    himbu, 16.3.16 12:02:06  

Utekla jsem z dozoru rodičů (přitom s nimi už mnoho let nežiju) za pomoci něčeho na principu horkovzdušného balonu, akorát jsem si to sama nafukovala a zahřívala dechem. Bylo to velmi těžké se s tím vůbec vznést a vyžadovalo to obrovskou sílu vůle, ale povedlo se a vznášela se modrou oblohou. Pak jsem uviděla další stejně šťastné útěkáře a pluli jsme na nějaké soustředění společných aktivit, kde jsme přistáli, bydleli na ubytovně. A z té ubytovny jsem se rozhodla, že někam pojedu autem - sama, horskou krajinou po přírodní cestě kolem řeky jsem dojela ke kamenné zdi nebo překážce a musela jsem zaparkovat - široká cesta dál nevedla, ještě jsem zapomněla zabrzdit, tak jsem se musela vrhnout k popojíždějícímu autu a oknem zatáhnout ruční brzdu. Auto stálo na trávníku a já jsem viděla pěšinu vedoucí bokem té skálozdi, tak jsem po ní šla pěstěnou zahradou s cypřiši a topoly, a drobnolisté buxusovité a vonné keříky, najednou mžilo a všude byla rosa a vlhko jako před úsvitem a já jsem přes tu trávu procházela tanečním krokem, jakýmsi rituálním točením, a zpívala jsem písničku "ráno je modrá tůň", až jsem se ocitla u dveří chrámu, kde hrála hudba a uvnitř svítily svíce a prosvětlovaly gotické vitrážové okna. Chtěla jsem jít dovnitř, ale když jsem sáhla na kliku, tak zvonil ten hajzl budík...

Výklad snad ani nechci, je mi to téměř jasné.....no ale nenapiš sem takový krásný sen....

• vestonickyw
      vestonickyw, 17.3.16 16:21:57  

moc hezký sen

• himbu
        himbu, 4.5.16 10:56:51  

copak sen...sen ano....

• himbu
    himbu, 14.3.16 20:43:11  

a taky se mi hodně často zdá o vlacích, vždycky někam celkem pokojně jedu, vlak stíhám a neujíždí mi (před lety se mi zdávaly sny, že mi vlak ujíždí), a obvykle jedu s přáteli... jedinou starostí je, jestli mám sebou svačinu anebo jestli si sednu do kupé či do otevřeného vagonu.....

ale dnes jsem se z toho vagonu dostala na takovou jako vybetonovanou horskou dráhu, po které jsem klouzala až mě to vyklopilo na staré zahradě, s dřevěným stánkem s občerstvením a sedla jem si tam na zahradní lavičku ke stolku, v ruce s kufříkem, kde jsem měla nějaké spisy nebo noty a pila jsem čaj a víno? (to přesně nevím) s přáteli, a pak jsem dostala růže, několik kytic samých rudých růží, všude byly rudé růže některé byly čerstvé orosené a některé sušené, nacpala jsem je do kabely, ale něco zůstalo rozházené na zemi, protože jsem spěchala domů

• milada948
      milada948, 15.3.16 09:45:21  

Vlak
      být přítomen železničnímu neštěstí: od vzdáleného přítele dostanete špatné zprávy [3]
      být v uhánějícím vlaku: symbolizuje obavy a potíže, které které se na konec ukáží být důvodem tvých zisků [5]
      jet s ním: značí dobrý a rychlý postup [3]
      lokálka - mnoho času přejde, než dostaneš dopis [6]
      nákladní vlak: znamená změny k tvé spokojenosti a rozmnožení majetku [5]
      ocitnout se v lůžkovém vagónu varuje před nemilou společností, která může způsobit tvé finanční stráty. [5]
      osobní - obdržíš dopis [6]
      prázdný vlak: znamená brzké nezdary a problémy doma [5]
      rychlík - dostaneš dopis expres nebo telegram [6]
      spěchat na vlak: ukazuje na mnoho novinek [3]
      stojící vlak: věští nespokojenost a neúspěchy v práci či jiné životní překážky [5]
      uhánějící: znamená životní změny [5]
      vidět ho vyjíždět z tunelu: dozvíte se tajemství o sobě samém [3]
      vidět: předzvěst rozloučení [3]
      vystoupit z vlaku: dosáhnete svého cíle [3]
      zmeškat vlak: chcete dosáhnout něčeho nemožného [3]

• himbu
        himbu, 15.3.16 13:52:33  

mno...tohle jsem si našla taky, ale ten vlak byl jen prostředek, že mě někam dopravil....ale v tom snu byly nejsilnějším dojmem ten dřevěný stůl a na něm úplně živé růže...asi tak náklaďák růží, všechny jsem brala do rukou a bála jsem se, že se popíchám, ale neměly trny, což je divné, a voněly a byly temně rudé a pak jsem je skoro všechny nastrkala do kabely, ale bylo mi líto těch, co se do ní nevešly a zůstaly na zemi.
        Jo a ta horská dráha místy vypadala jako pevné mosty z betonu.

• vestonickyw
          vestonickyw, 15.3.16 20:14:44  

ten spodní komentář je odpovědí na ty růže :-)
          erotická symbolika

• himbu
            himbu, 15.3.16 21:14:05  

safra, už sem raději nic nenapíšu....čék se prozradí, ani neví jak....

• vestonickyw
      vestonickyw, 15.3.16 14:44:54  

nějaký zajímavý muž tě vytrhl z každodennosti a flirtovali jste spolu a byly techtle a možná i mechtle :-)