Mykóza

Otevřená diskuze | Kategorie: Zdraví a nemoci
pametnik (2016-04-14 18:42:50)
Mykóza
Založeno: 21. 2. 2015 | Příspěvků: 102 | Členů: 1
Správci: pametnik (hlavní)

Jmenuji se Věroslav a již nějaký čas svádím marný boj s mykózou nohou. A co vy? Trápí vás něco podobného? Dámy, co vaginální plísně? Pojďme se společně politovat, podiskutovat si o našem prokletí a navzájem si pomoci v hledání dobrých lékařů či léčivých přípravků.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• pametnik
    pametnik, 1.7.15 08:17:53  

S létem, vysokými teplotami a vysokou vzdušnou vlhkostí, přichází i nebezpečí plísní. Nejčastěji se objevují tam kde se schází více lidí. Poslední dobou také probíhá a to nejen u nás diskuze na odstraňování ochlupení. Z vyjádření doktorů je jasné, že to nedoporučují. Jaké máte názory a zkušenosti ?

• 69beran
      69beran, 29.8.15 19:21:08  

Roky pisu na nekolika diskuznich serverech ze odstraneni chlupu z intimnich mist je nehygienicke. Chlupy zajistuji odvetravani! Toto neni vec nazoru, to je holy fakt :15:

• 69beran
        69beran, 29.8.15 19:22:54  

Holeni tam dole je modni zalezitost ktera pomine.

• pametnik
          pametnik, 31.8.15 19:27:55  

Již se objevují první informace o tom, že vyholování intimních částí na těle je "OUT". Je to podobné jako chození v sandálech naboso, bez ponožek a v módním světě už jsou opět ponožky. Problém je ale v tom, že než se to k nám dostane, tak bude módní zase něco jiného.

• Verus
    Verus, 31.3.15 20:26:48  

Je škoda, že se tady nedokážeme nějak normálně pobavit o problému, který trapí řadu lidí a není nutně spojen se špatnou hygienou. Trpěla jsem na vaginální mykózy a na mykózy obecně a až po dlouhé době jsem zjistila, že na to měl vliv stres. Ten mi odrovnal imunitu a už jsem se vezla. Brala jsem wobenzym, vaginální globule a snažila jsem se hodně sportovat, abych stres odbourala a nakonec se mi to povedlo. Tak jen pro ty, co si myslí, že mykóza musí být nutně spojena se špatnou hygienou.

• Deimos
      Deimos, 10.4.15 11:30:17  

Pěkné stránky k tématu jsou tady: http://nemoci.vitalion.cz/mykoza/

• Deimos
      Deimos, 10.4.15 13:07:37  

Houby jsou všudypřítomné, to jestli se rozrostou a budou dělat problémy závisí na podmínkách které mají. Když mají možnost rostou. Potřebují teplo, vlhko a živiny - všechno jim naše tělo poskytuje vrchovatou měrou. V boji proti nim nám pomáhají "naše spřátelené" mikroorganismy, které jim konkurují. Pokud naši mikroflóru nějak poškozujeme (např: antibiotika, strava, stresové látky), tak houbám nic nebrání v rozjezdu. Naše imunita toho s mykotickou infekcí nic moc nenadělá, potřebujeme mikrokámoše, jak uvnitř, tak zvenku.

• pametnik
    pametnik, 27.3.15 19:04:12  

Protože je toto fórum o zdraví a radách jak se bránit nemocem, tak jsem to tady nechtěl nechat ležet ladem, když správce odešel a vzal jsem to.Věřím že mi pomůžete a nebudete třeba reagovat na ty, kteří přeskakují z jednoho fóra na druhé a snaží se provokovat, v domnění že jsou chytří. Díky za dobré rady, které mohou pomoci při léčení.

• travisbickle
    travisbickle, 26.3.15 04:02:11  

Mykóza neexistuje! A už vůbec to není nemoc, žijeme ve 21. století, považovat mykózu za onemocnění můžou zpátečničtí bigotní dědkové ve Vatikánu!

• saxana.nycolka
      saxana.nycolka, 26.3.15 09:42:07  

Plíseň na Tebe malověrný!!!!

• Franz.Josef.I
        Franz.Josef.I, 29.3.15 14:37:00  

Tak, penicilin na něj!!!

• Deimos
          Deimos, 10.4.15 11:24:17  

Penicilin není houba. Houba je Penicillium sp. a mykózu způsobit může.

• Deimos
      Deimos, 10.4.15 11:32:48  

Mohl bys popsat co si pod mykózou představuješ?

• Monicka
      Monicka, 13.4.16 13:32:44  

Mykozy bohužel existují. Já si s nima užila svoje a příjemné to nebylo. Brala jsem antibiotika, zaváděla čípky. Pak mi poradili v lékárně Probiolac jako prevenci proti opakovaným zánětům. A zdá se, že to pomohlo. Už nějakou dobu mám klid.

• alzbeta
    alzbeta, 21.3.15 10:39:52  

http://galenus.cz/clanky/zdravi
    Kdo nejrychleji najde plísen, dostane pusu. Jsem mladá a krásná, chlapi snažte se!! :15:

• milada948
      milada948, 23.3.15 17:33:52  

fuj :6:

• saxana.nycolka
      saxana.nycolka, 24.3.15 12:45:02  

Mladá krásná s plísní? :1:

• 69beran
        69beran, 1.4.15 09:51:28  

Plisne si nevybiraji jen osklive :1:

• M.orous
    M.orous, 21.3.15 01:18:33  

TOTO FÓRUM JE MRTVÉ. PROSÍM O JEHO OKAMŽITÉ SMAZÁNÍ.

• saxana.nycolka
      saxana.nycolka, 21.3.15 09:27:24  

Počkej, až Tě dostihne mykóza, ještě rád přijdeš!!! Radu budeš chtít a o své svědění se rozdělit.

• alzbeta
      alzbeta, 21.3.15 10:35:48  

Důvod? Protože nic nenapíšeš, tak něco napiš, at je důvod ho nemazat. Je to zajímavé forum, jen má trochu delší rozjezd, nikdo o něm neví. To se poddá.

• rakovinovec.bramborovy
    rakovinovec.bramborovy, 12.3.15 09:05:00  

Public service annoucement: Bílé tečky na penisu nejsou mykóza. Je to kožní zvláštnost, kterou někteří lidé prostě mají. Nic špatného to není, tak se, dámy, nebojte tyto pyje sát a, pánové, nesnažte se ty tečky vymačkávat, nejde to, nejsou to beďary. Děkuji.

• anuste
      anuste, 12.3.15 14:47:42  

Nono, darebo, vy jste vůbec taková zvláštnost ve vesmíru hoši... :7:

• pametnik
      pametnik, 16.3.15 12:14:16  

A kde jsi to chytil? :1:

• alzbeta
        alzbeta, 21.3.15 10:48:27  

Víc mi přijde důležitější že jak to chytil. Za ruce nebo za nohy? :1:

• alzbeta
      alzbeta, 21.3.15 10:37:52  

Zvláštností je spousta, přesto je lépe neriskovat. Ne každý jsme fundovaný doktor na rozpoznání plísně. :7: :4: :15:

• Arabesque
      Arabesque, 22.7.15 16:29:04  

¨Jsou to jen mazlavé žlázi někdo to má někdo ne je to normální.

• pametnik
    pametnik, 11.3.15 13:17:10  

Zprávy iDnes
    http://praha.idnes.cz/tlacitko-prechodu-pro-chodce-je-na-letne-ve-slovenstine-pia-/praha-zpravy.aspx?c=A150310_130928_praha-zpravy_bur
    Zde je poslední ukázka proč došlo k rozdělení Československa.
    http://www.gamepark.cz/rozpad_ceskoslovenska_a_vznik_dvou_samostatnych_statu_670337.htm
    Neví někdo, proč k nám jezdí za prací, do škol a pod., desítky tisíc Slováků a hodně se jich k nám stěhuje natrvalo ? Občas se objevují jen jako podtext nenápadné názory, obzvláště ze Slovenska, že rozdělení byla chyba a mělo by se to opět "projednat".

• rakovinovec.bramborovy
      rakovinovec.bramborovy, 11.3.15 13:19:15  

A jak to souvisí s mykózou?

• pametnik
        pametnik, 11.3.15 13:59:34  

Ále, zase jsem se překlep a nejde to nějak smazat. :11:

• anuste
        anuste, 11.3.15 14:26:15  

A krucajda, on je již Silvestr? :1:

• saxana.nycolka
        saxana.nycolka, 11.3.15 16:19:48  

Třeba mají všichni slovenští bratia mykózu?

• anuste
          anuste, 12.3.15 08:46:09  

:1: :1: :1: Mykóza , politika, vše tu probereme...

• janko.luptak
          janko.luptak, 12.3.15 09:49:30  

na penisu

• alzbeta
        alzbeta, 21.3.15 10:46:54  

Všechno souvisí se vším, to nevíš? :9: :1:

• janko.luptak
      janko.luptak, 11.3.15 15:43:16  

Neviem. Naozaj.

• alzbeta
      alzbeta, 21.3.15 10:43:18  

Bylo to správné rozhodnutí. Protože každý národ má právo na sebeurčení. A myslím, že jim to jde dobře. A že to tedy bylo dobře. Přijde čas, že češi budou chodit za prací na Slovensko a proč ne?

• anuste
    anuste, 11.3.15 10:04:37  

A již máme březen pomalu polovinu , za sebou.
    Tak ať jsou naše nožky, u mužů "pačmáky" připravené do otevřených bot. ¨
    Nožky máme upravené , nalakované nehty a "pačmáky", též upravené, žádné rozpraskané paty.
    Mě poradila pedikérka před lety na mykózu nehtů u nohou, aspoň 2x týdně si udělat vodu s octem do škopíku a čvachtat si tam nohy. Mykóza mne úplně zmizela, myslím z nehtu u palce, a chodidla jsou heboučká, ale čvachtáme a čvachtáme... :1:

• Standa.Rezek
    Standa.Rezek, 2.3.15 07:06:01  

ty bláho ono to fakt existuje)))) jsem myslel že jste si to jako vymysleli (něco jako sekvoje ty také nejsou, každý ví)))... ale vážně... na koupáky teda nechodím, když to chytím tak propolis, ještě něco? :)

• anuste
      anuste, 2.3.15 07:42:59  

V lékárně Ti za dobrý peníz doporučí... :4:

• fialovypetr
      fialovypetr, 2.3.15 09:40:23  

....ale ale...sekvoje nejsouuuu?, že by už i nebyly ??? :11: :5: :4:

• saxana.nycolka
      saxana.nycolka, 2.3.15 10:46:13  

Stanislave, u Tebe je ten problém, že Tobě nehrozí ani tak mykóza nohou, jako spíš ta druhá a to budeš muset opravdu do lékárny, na to asi propolis nepomůže.

• anuste
        anuste, 3.3.15 07:49:02  

:1: :1: :1:

• alzbeta
      alzbeta, 21.3.15 10:45:53  

Sympatáku, jedna rada zdarma. Koupej si každý den nohy v octové vodě. A budeš je mít čisté jak slovo Boží. Bez nemocí.

• janko.luptak
    janko.luptak, 1.3.15 00:02:33  

já si osobně myslím, že mykóza u člověka je pouze následek něčeho jiného v organismu - např. nefunkční játra, obezita a věci s tím spojené a je to jen signál dalších možných problémů. samozřejmá by měla být naprostá detoxikace organismu, tj. přísná dieta ne-li aspoň denní půst jednou za týden, vynechání všech toxických jídel, nápojů a samozřejmě nekouřit. prostě si udělat pro sebe takovou očistnou vnitřní kůru, náš organismus má fascinující sebečistící schopnost, ale musíme mu dát taky šanci a ne se furt cpát s prominutím "sračkama"

• fialovypetr
      fialovypetr, 1.3.15 10:47:19  

.....óóóóóó´jak chytré, jak dokonalé !!! Ano, totální detox, bez funkčních jater, nejíst sračky a plíseň - mykóza mě zmizí, s ní určitě i rakovina, cholera, mor... Jak jednoduché a já blbbec už 68 let chodím sem tam i po doktorech.
      No jo, no, člověk se pořád učíííí !! :13: :15:

• pametnik
    pametnik, 26.2.15 18:46:59  

Trochu zavzpomínám. Je to už 20-25 let a kolega v práci měl syna, který mykózu nohou chytil na koupališti. Obden ho nosil k doktorovi na převazy, protože klučina se nemohl už ani postavit na nohy. Místo aby se to lepšilo, tak se to horšilo, trvalo to už déle než měsíc. Protože už dlouho včelařím, tak jsem mu nabídl propolis a řekl mu k tomu vše i s tím, jak to musí nejdříve odzkoušet. Měl jsem ho doma rozpuštěný a tak jsem mu ho druhý den donesl . Po asi čtyřech dnech jsme se setkali, spíše za mnou kolega přišel a povídá, co si mi to dal ? Já se lekl a říkám jestli to před použitím odzkoušel, jak jsem mu řekl, on na to, klukovi jsem s tím namazal nohy, děsně řval, druhý den už míň a dneska šel do školy po svých, má to téměř zahojené. A skutečně, ještě asi po týdnu měl nohy zahojené.

• anuste
      anuste, 27.2.15 10:02:41  

Ahojda, stejný problém měl syn když byl malý, měl to na nohou a bylo to hodně zlé, stálé mazání od kožní lékařky, mu to hodně zhoršilo, byl dlouho nemocný a táta jej nosil na zádech, nemohl ani chodit.
      Takž pani doktorka řekla , že musí do nemocnice a on byl tak malý a když mne chytnul okolo krku a prosil, abych ho do té nemocnice nedávala, tak mi řekla paní doktorka , ale to již na obvodě, že bych ještě měla zkusit koupání v řepíku...
      Tehdá nebyl a tak nám babička z Prahy poslala velký balík s řepíkem. Po každé koupeli se mu ulevilo, nohy nechal na pleně oschnout a krvavé rány se pomalu hojily a stroupky začaly odpadávat, pomohlo to a do nemocnice nemusel a mne paní doktorka pochválila, ale byla to její rada.
      Po čase se mu to vyskytlo na obou rukou, to jsem již věděla, že zkusím řepík, ale toto onemocnění se tak rychle rozjíždí, on nemohl dát prsty od sebe, ale trpělivostí jeho i naší se mykózy zbavil, moc mne ho bylo líto...Mykóza je nepříjemná nemoc...

• pametnik
        pametnik, 27.2.15 13:13:46  

Propolis zabraňuje plísním v úlech, kde se relativní vlhkost pohybuje okolo 90%, to je asi jako v tropickém pralese. Propolis u nás v rodině používáme řadu let, je to taková rodinná tradice. Léčíme s tím drobná poranění, ale i vnitřně a na začínající anginu. Při poranění stačí ránu co nejdříve pomáznout a protože to nezačne hnisat, tak se rána rychle uzavře a rychle zahojí. Účinky propolisu mi potvrdilo několik lékařů, ale stále "probíhají testy", které trvají cca 30 let a stále nemohou přijít na to, jak to včelky dělají, aby se to nechalo nahradit nějakou chemií.

• anuste
          anuste, 27.2.15 14:00:35  

Ano s tím propolisem je to pravda. Také jsem jej dostávala od spolupracovnice...