Polib mi (si) prdel

Otevřená diskuze | Kategorie: Nezařazeno
M.Povltavska (2016-12-09 16:15:00)dymbo (2016-12-09 09:25:52)Zidane (2016-12-05 15:40:26)vestonickyw (2016-11-09 09:48:58)samycka (2016-06-08 19:43:19)sicilius (2015-11-18 19:27:00)
Polib mi (si) prdel
Založeno: 9. 1. 2015 | Příspěvků: 1 581 | Členů: 6
Správci: vestonickyw (hlavní), dymbo

Vše co tě naštvalo a někoho jsi poslal/a tam, kam patří...
a nebo neposlal.
také>>>
https://www.diskutnici.cz/forum/528-co-nesnasis/
https://www.diskutnici.cz/forum/1273-zalovaci-forum/

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• dymbo
    dymbo, 5.12.16 09:19:20  

Ahoj.... :1:
    https://kreslenyvtip.cz/system/files/styles/large/private/kresleny_vtip/lubomir_vanek_1.jpg?itok=vw6a885q

• M.Povltavska
      M.Povltavska, 5.12.16 11:27:10  

A všichni mu můžou - viz výše uvedené!

• dymbo
    dymbo, 4.12.16 18:10:48  

Vzhledem ke stoupajícím cenám brambor a uhlí,
    budu za zlobení a podobné delikty,
    rovnou dávat přes držku...Mikuláš :14:

• dymbo
    dymbo, 4.12.16 18:08:54  

Pepíček u stromečku: „Ty všechny dárky mi přinesl Ježíšek?”
    „Pochopitelně, kdo jiný?”
    „To znamená, že vy jste se na mě zase vysrali?” :14:

• dymbo
    dymbo, 2.12.16 17:02:10  

Koupil jsem si ve specializované prodejně automobilů nový Ford F250 Tri-Flex Fuel.

Jezdí na benzin, vodík nebo etanol 85.

Vrátil jsem se do prodejny, kde jsem vůz koupil, s tím, že nemohu uvést radio do provozu.
    Technik mi vysvětlil, že rádio je ovládáno hlasově.
    “Nelson” řekl technik směrem k rádiu a z rádia se ozvalo: “Willie, nebo Mandela?”
    “Willie” řekl technik a radio začalo hrát “On the road again”.
    Potom technik řekl “Ray Charles” a z rádia zaznělo “Georgia on my mind”.
    Spokojeně jsem odjel a během příštích dní jsem si užíval poslechu mé nejoblíbenější hudby, od Beatles až po Beethovena.

Včera odploedne nějaký pitomec projel křižovatku na červenou a málem mně zramoval.
    Ulevil jsem si slovy: “Piča jedna blbá!”
    A z rádia se ozvalo:
    “Vyslechněte si v českém překladu včerejší projev kancléřky Merkelové ve Spolkovém sněmu.”

Skvělý automobil!

Nejlepší, co jsem kdy měl.

• M.Povltavska
      M.Povltavska, 2.12.16 17:45:31  

Tak tohle náhodou znám, někdo mi to poslal mailem. No a neměli v tom radiu pravdu?

• dymbo
        dymbo, 3.12.16 09:17:20  

měli,rošťáci :1:

• dymbo
    dymbo, 2.12.16 16:49:06  

Našel jsem já v popelnici
    skoro novou stavebnici.
    Sestavím si na linu
    ňákou pěknou kravinu.
    Postavím si třeba bagr,
    stejný, jako má můj švagr.
    Je to ale pěkně v řiti,
    chybí návod k použití. :14:

• dymbo
    dymbo, 1.12.16 16:59:59  

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/a7/89/d5/a789d51f58635b8246f533e490761fa1.gif

• dymbo
    dymbo, 1.12.16 16:21:22  

http://i1043.photobucket.com/albums/b438/monastirlimaria/gifs/0_11741b_eadc83be_orig_zpstiuzqash.gif

• M.Povltavska
      M.Povltavska, 1.12.16 17:52:15  

Ta zvířata jsou vůl a osel z Betléma?

• dymbo
    dymbo, 1.12.16 16:14:34  

Tak co,živej,nebo umělej?
    http://i1043.photobucket.com/albums/b438/monastirlimaria/christmas/716cdc06_zps7irdr0ql.gif

• dymbo
    dymbo, 30.11.16 09:57:43  

Pepíček přiběhne a říká mamince : mami mami stromeček hoří! a maminka řekne :pepíčku neříká se hoří ,ale svítí ! a pepíček po chvíli přiběhne a říká :mami mami záclony tak svítí....

• dymbo
    dymbo, 29.11.16 16:27:33  

Tohle mluví samo za sebeL
    https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15181681_1906660942896384_3997768947650568870_n.jpg?oh=ebf4077c32d7413f7ff47aa2a6198cf3&oe=58CD0597

• M.Povltavska
      M.Povltavska, 29.11.16 18:40:26  

Ten morgoš, to je přesný, ano, tak se bavěj i na ulici a prostě všude, lidi-nelidi, jim je to putna.

• Zidane
        Zidane, 5.12.16 15:40:26  

A řekni jim něco a bude to "co čumiš more, tobě dvacet, nás taky, poď na férovku!"

• dymbo
    dymbo, 26.11.16 11:34:25  

Čeština a chlast
    O tom, že čeština je nejkrásnější a nejbohatší jazyk na světě netřeba polemizovat. Zvláště dá-li se dohromady s největším koníčkem Čechů – alkoholem. A tak – jak říkáme hezky česky těm, kdo si poněkud více přihnuli?
    Elektrikář může být nadrátovanej a soudce jak zákon káže. Klempíř byl na šrot. Metař byl nametenej a sládek nachmelenej. Akademický malíř byl pod obraz a malíř pokojů zmalovanej. Loutkoherec byl zpumprlíkovanej. Zpěvák, a že jich bylo, byl zhulákanej. Letec byl jako bomba, pyrotechnik jako puma a kanonýr jako dělo. Pracovník pneuservisu byl gumovej.
    Truhlář byl jako prkno. Kněz byl jako slovo boží, funebrák tuhej. Meteorologa nebylo potřeba, ale byl by na mraky. Veterináře potřeba bylo, a když se vracel z akce, byl jako zvíře.
    Boxer byl ztřískanej, kropič zlitej. Zemědělci ji měli jako vidle. Zootechnik v JZD byl jako dobytek, řezník jako prase. Kovář byl zbušenej, kuchař na kaši a myslivec piclej. Písmomalíř byl často zlinkovanej, lakyrník zlakovanej. Kominík byl zčazenej. Sklenář měl okno. Koukám teď na televizní zprávy. Je tam nějaký poslanec. Ten kdyby přijel do Vísky, tak by byl odhlasovanej.
    Uklízečka bude na prach. Zaměstnanec autobazaru je jetej. Dopravář má špičku a pumpař je total. Zahrádkář by mohl být nakropenej, dřevorubec zrubanej.
    Karbaník je zkárovanej. Ortopéd bude zlámanej, dermatolog koženej a anesteziolog v bezvědomí. Pedagog bývá vyškolenej. Hudebník na moll a entomolog na mol. Chmelař je jako žok. Ajznboňák i tramvaják je vykolejenej. A výhybkář namazanej. Zoolog má opici. Logicky. Kynolog je jako doga. Zákazník má nakoupeno. Řidič je zřízenej a ocelář zkalenej. Flétnista zhvízdanej. :13: :13: :13:

• M.Povltavska
      M.Povltavska, 27.11.16 06:43:36  

Vynikající, my Češi přijdeme opravdu snad na všechno.

• dymbo
        dymbo, 27.11.16 10:31:30  

Jo,jo,jsme hlavičky...... :13: :13: :13: :13:

• M.Povltavska
          M.Povltavska, 28.11.16 06:49:01  

Že jo, a všichni namyšlení cizinci, kteří nad námi ofrňují jejich frňáky, nám můžou co??

• dymbo
            dymbo, 28.11.16 10:31:51  

Jasně,neznaj náš pekelnej humor,nerozumí mu,je to jen naše malé rodíné stříbro :1: :1:

• dymbo
    dymbo, 26.11.16 11:29:06  

Franta a Pepík se chtějí pořádně ožrat a zjistí, že mají posledních 50Kč.
    Pepa je vezme a koupí za ně kus kabanosu.
    Franta je na něj naštvanej: "To se ti povedlo, za co teď půjdeme chlastat..." Pepa na to: "Mám super
    nápad .....uvidíš! Půjdeme do hospody, objednáme 2 vodky, já si strčím ten kabanos do
    poklopce ty si klekneš na kolena a strčíš ho do huby..."
    Domluveno uděláno. Šli do hospody, objednali 2 vodky, Pepa si strčil kabanos do poklopce,
    Franta si kleknul a začal mu ho kouřit... Hospodský se vytočil, že takové prasárny ve své hospodě
    nestrpí vyrazil je bez placení..
    Situace se opakuje... ve druhé hospodě, ve třetí hospodě...atd.,.
    Před desátou hospodou běduje úplně ožralej Franta, že ho bolí kolena, huba že už má toho naprosto dost!!!
    Na to Pepa: "A co mám říkat já ? U třetí hospody jsem ztratil ten blbej kabanos !!!! :14:

• Zidane
      Zidane, 27.11.16 02:50:26  

:1: :1: :1:

• Zidane
      Zidane, 27.11.16 02:51:44  

Přijde do hospody chlap, vytáhne pistoli, namíří na barmana a řekne: "Vykuř mi ho!"
      Barman tedy jde na kolena a začne... chlapovi se to začne líbit a slastí pistoli upustí. Barman mu ji podá a říká: "Miř, vole, každou chvíli může přijít nějakej zákazník!"

• dymbo
    dymbo, 22.11.16 09:33:27  

http://www.humr.cz/content/uploads/04-january-2016/wow/opilec-silnice.gif
    :1: :1: :1:

• M.Povltavska
      M.Povltavska, 24.11.16 14:58:58  

Ten ji má jak z praku, ba, co víc, je na šrot.

• dymbo
        dymbo, 25.11.16 17:16:05  

A je mu fajn :1: :1:

• Puss
    Puss, 20.11.16 23:06:39  

https://www.diskutnici.cz/data/foto/110274.jpg
    ---------------------------------
    :1:

• M.Povltavska
      M.Povltavska, 24.11.16 14:59:38  

Pomník v nadživotní velikosti.

• dymbo
    dymbo, 20.11.16 17:23:01  

http://www.imagehosting.cz/?v=tumblrgtg.gif

• M.Povltavska
      M.Povltavska, 20.11.16 17:23:43  

Ať si pejsek dá.

• dymbo
        dymbo, 20.11.16 17:27:01  

Asi Plznička,zřejmě....má kliku,má krátké nožky,tudíž případný pád nebude tak bolestný :14: :14: :14: :14: :14: :14:

• M.Povltavska
          M.Povltavska, 20.11.16 17:28:43  

To není první pes, který má rád pivo, znám více takových.

• dymbo
            dymbo, 20.11.16 17:30:54  

I já,jeden z mých bývalých taky měl rád,ale tenhle je silnek abstinent :1: :1:

• M.Povltavska
              M.Povltavska, 20.11.16 17:34:53  

Jo, pak že zvířata nechtějí alkohol. Nejlépe jak říkají, že prase by se neopilo. Je prokázáno, že když mu dají pivo, vypije opravdu velké množství, náramně mu to chutná. Jeden známý mého syna vykrmil prase jen pivem, které v hospodě odčepovali, co nebylo vhodné pro lidi.

• Zidane
                Zidane, 20.11.16 18:27:09  

Kecy, že nechtějí.

http://www.ahaonline.cz/clanek/trapasy/96696/sloni-se-opili-zkvasenym-ovocem-tyhle-fotky-musite-videt.html

Například :1: A psy mající v oblibě pivo taky znám. Možná by zvířatům nejel tvrdej alkohol, ale pivo s klidem. No a to zkvašené ovoce z článku... není to sice přímo chlast, ale je vidět, že to zvířatům taky jede :1:

• M.Povltavska
                  M.Povltavska, 21.11.16 08:35:26  

Také jsem slyšela případ, kdy se krávy opily zkvašenými švestkami, to bylo zděšení, když mysleli, že jim všechny uhynuly a ony zatím byly silně pod vlivem! Zajímalo b mě, jestli také jejich mléko obsahovalo alkohol.

• dymbo
                    dymbo, 22.11.16 09:31:00  

Jo,například sloni,ty po zkvašeném ovoci v buši dokážou děsný věci :1: :1: :1:

• Zidane
                Zidane, 22.11.16 04:21:02  

Jo a zvířata nechtějí alkohol... chachá, to se říkalo už za Rakouska, že si hospodskej či jeho kamarád ze zbytků z hospody vykrmil prase - všecko od zbytků jídla po první či poslední piva ze sudu (která by lidi hodili hospodskému na hlavu) se slilo do jednoho, dejmetomu se to ještě něčím kříslo, když toho bylo málo, nalilo se to pak do koryta praseti, prase se díky tomu pivu přiožralo, leželo v chlívku a tím ležením kynulo...

Jak jsem řekl, zvířata možná nechtějí tvrdý, ale pivo zcela s klidem... pokud ho vůbec poznají (viz prase v těch "pomejích" - pomeje byly odjakživa zbytky jídla, právě první a poslední piva a ostatní kekel plus kdyžtak něco k tomu... ne nadarmo hospodský či jeho kamarád měl nejtlustší prase)

• dymbo
    dymbo, 18.11.16 18:04:01  

Klára Samková : "Vy, umělci a vzdělanci, i kdyby Zeman poblil korunovační klenoty, bude to menší škoda než to, co pácháte vy!"

26. 10. 2016 9:28

Ostře se vůči divadelníkům a jejich petici vymezila advokátka Klára Samková v příspěvku, který zveřejnila na svém facebookovém profilu.

Klára Samková: Vy umělci a vzdělanci, i kdyby Zeman poblil korunovační klenoty, bude to menší škoda než to, co pácháte vy!

Klára Samková

Problém je podle ní v tom, že „páni umělci se ještě neprobudili ze sladkých devadesátých, bojí se nebezpečí z druhé strany světa a o nebezpečí, co máme na prahu, statečně lžou“.

Tím se podle Samkové liší asi od 90 % národa, který to vidí úplně naopak „než tento výkvět národa“. „A ze kterého ‚výkvět‘ dělá tak akorát debily, kterými je možno pohrdat,“ uvedla Samková.

To je podle ní shrnutí celého problému, ve kterém jde národu o přežití. „Elitě“ jde o Zemana. „Prostě rozdílné životní hodnoty,“ podotýká Samková.

Pozoruhodné podle ní také je, že Tibet je hit už cca 26 let. „O zhůvěřilosti vynucované islámem po celém světě se nestará z nich nikdo, naopak kdo je proti islámu, tak je podle pánů umělců nacista, rasista a xenofob neuznávající lidská práva,“ upozorňuje advokátka.

„Jo! Propagovat lidská práva vraždit, prodávat děti, podporovat incestní homosexualitu, pedofilii a masové ponižování a týrání žen, o krvavém týrání zvířat nehovoře, to vše pokryto náboženskou daní ve prospěch muslimů, která je už zavedena i tady, aniž by si toho někdo všiml, to vše je v pořádku, o tom se nemluví, a kdo o tom mluví, tím se intelektuálně pohrdá,“ píše dále Samková.

A dodává: „Pravda je ovšem taková, že i kdyby Zeman byl ty korunovační klenoty poblil, tak škoda a nebezpečí z takovéhoto počinu je úplně marginální vůči tomu, co svým agresivním pokryteckým intelektuálstvím pácháte vy, vy umělci a humanitní vzdělanci!“ :14:

• M.Povltavska
      M.Povltavska, 18.11.16 18:27:14  

Ta paní mluví naprostou pravdu.

• dymbo
        dymbo, 19.11.16 09:56:14  

Ano,dneska si rádoby umělci troufají na všechno,jen né na pořádnou práci...ať jdou raději do dolů fárat,nebo zametat ulice,to by bylo určitě smysluplnější....

• M.Povltavska
          M.Povltavska, 19.11.16 14:20:59  

Jo, a nemusej se foukat nad obyčejné lidi, z jejichž práce jsou financováni.

• dymbo
    dymbo, 17.11.16 10:29:13  

Tohle sem musím dát!

SandraSanchezova, 17.11.16 08:50:50
    reagovat@!!!

Dnes je 17.listopadu. Slavíme. Je co slavit?
    Byla jsem tam a měla velká očekávání. Pracovala jsem na Václaváku a cinkala klíčema.
    Nejvíce mě překvapilo, jak největší komunisti hned druhej den byli aktivisty OF. Postupně likvidovali dokumenty , pak jedno zklamání za druhým a deziluze , hned bylo jasný, že líp bude jen pro některý
    https://nahraj.to/1zT5

• M.Povltavska
      M.Povltavska, 17.11.16 14:10:20  

Inu, co dodat? Leda ať nám všichni ti vyčůránkové políbí tu zadní partii!

• dymbo
        dymbo, 18.11.16 16:59:30  

Máš mé simpatie :13: :13:

• Zidane
      Zidane, 18.11.16 16:28:44  

Přesně. Co takovejch bylo, co nejpozději dvacátého roztrhali rudou knížku, na klopu placku OF a časem se rozutekli do ODS, ODA, ČSSD, KDU či jinam, kde zrovna tušili korýtko a kdybys jim připomněla, v jaké že straně to byli před třiceti lety a třeba tam i funkcičku měli, hrozej ti žalobičkou...

Ti popisovaní totiž nebyli "komunisti", ti byli "u komunistů". Takovej ten typ lidí, co kdyby sem přišli Židi, dají se první obřezat a předkožku budou skladovat v mrazáku, kdyby se to náhodou obrátilo...

• Zidane
      Zidane, 18.11.16 16:40:59  

Však i Kryl prý před smrtí znechuceně řekl, že "takhle si tu demokracii nepředstavoval", vrátil se zpátky do Německa a tam zemřel... dost možná zklamáním a deziluzí z toho, co se děje. A prý mu i "pomohl" Havel, když dával kamarádům z disentu funkce a Krylovi prý řekl "Karle, jdi a zpívej! Tam je tvoje místo.", čili mu tím dal najevo "už tě nepotřebuju"... no jestli to je pravda, tak bych se nedivil, že by třeba zrovna tohle Kryla dorazilo - to zklamání z vývoje a z toho, jak ho kamarád odkopl jako nepotřebný hadr...

• dymbo
        dymbo, 18.11.16 16:59:11  

Ano,to ho zabilo-doslova...takže,ať mi všichni,co blbnou se 17.listopadem,políbí řiť!!!!

• Zidane
          Zidane, 18.11.16 17:24:10  

Tak já si řeknu, že si připomínáme devětatřicátý a Opletala a je to :1:

• dymbo
            dymbo, 18.11.16 17:59:43  

Jasně,to mělo a má smysl,to šlo opravdu vo hrdinství!!