Petra Kvitová

Otevřená diskuze | Kategorie: Sport
PepikHnatek (2018-11-06 12:59:00)Zidane (2018-10-25 22:26:00)chrisAngel (2016-08-24 14:02:54)
Petra Kvitová
Založeno: 1. 12. 2014 | Příspěvků: 385 | Členů: 3
Správci: Zidane (hlavní), PepikHnatek

Fórum o dvojnásobné wimbledonské vítězce, jejím životě, úspěších atd. Všechny slušné komentáře a diskuze jsou vítány, ty jiné budou mazány!

Vzkaz pro trolly a podobné živočichy: Neobtěžujte se. Off-topic, urážky, vulgarity atp. mažu a autory v případě opakování odměňuju banem.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 25.10.18 13:58:32  

:8:

• Zidane
    Zidane, 11.10.18 19:06:25  

https://www.sport.cz/ostatni/tenis/clanek/1030730-novy-davis-cup-kdepak-to-neni-nic-pro-nas-rikaji-nejvetsi-hvezdy.html

Hlavně že bafuňáři tvrdili, že ty změny dělají "pro ty nejlepší", aby se toho účastnili, protože se jim nelíbí DC rozcouranej v celým roce... a nakonec jsme tam, kde jsme byli, nejlepší to hrát stejně nebudou a nádavkem zabili Davis Cup...

By mě zajímalo, zda a kdy to někomu (krom fanoušků, ti to vědí dávno) docvakne, co je ten novej formát za píííííp :8: :8: :8:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 4.10.18 11:05:38  

Turnaj mistryň se od 21. do 29. října s dotací sedm miliónů dolarů uskuteční v Singapuru naposledy. Od příští sezóny se přesune do čínského Šen-čenu, kde se má hrát do roku 2028 s rekordní dotací 14 milionů dolarů.
    ---------------------

Tomu říkám čínská totalita! Turnaj mistryň se bude 10 let hrát na jednom místě v nejnedemokratičtější zemi na světě, hnus!:10:!

• Zidane
      Zidane, 4.10.18 13:51:47  

Neřekl bych nejnedemokratičtější. Příkladem dodržování lidských práv Čína sice rozhodně není, ale proti různým muslimstánům, kde podle práva šaría například ukamenují znásilněnou ženskou, protože se dopustila nemanželského sexu a to zaslouží dle šarii smrt a nikoho nezajímá, že to nebylo dobrovolné...
      Aspoň takovéhle věci se tam, pokud vím, nedějou.

A smutně se nedivím, že to takhle dopadlo. Peníze vládnou světem, Čína zaplatila a má...

• PepikHnatek
        PepikHnatek, 4.10.18 13:56:25  

V Číně je ročně tolik mrtvejch, že ji IS ani jemu podobní nemohou konkurovat ani kdyby v současnosti chtěli, hm. Proto pro mne čínskej majitel jakýhokoliv klubu na světě je nepřípustnej nejvíc ze všech a na nic si nehraju, pevně si za tím stojím!

• Zidane
          Zidane, 4.10.18 14:04:47  

Co vím, tak v Číně se popravuje mj. za tunelování či korupci - a v tomhle bychom se od nich mohli učit, byť - nebo možná právě proto, že :1: - by to znamenalo, že by tu asi moc politiků a manažerů "ze staré školy", neboli "urvi, co můžeš a oj.bej každého, kdo se nechá" nezůstalo :1:

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 4.10.18 14:12:19  

Tam se popravuje za tolik věcí, o kterých třeba ani nemáme páru:8: Ne, nechci se tady více bavit o politice, promiň.

• Zidane
              Zidane, 4.10.18 16:10:35  

Ovšem že bychom se od nich v něčem mohli učit, to se s tím nevylučuje. Ale máš pravdu, nechme politiky.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 2.10.18 08:54:08  

Pan Seren Wiliams, který obvinil ve finále US Open rozhodčího ze sexismu, od té doby tedy od finále které fakt vejde do dějin, se zúčastnil akce, kde při muzice vrtěl zadkem a tančil na klíně jiného muže /ne, manžel to nebyl/ a nyní dokonce vystoupila v jednom videoklipu nahá, odkaz níže, doporučuju neotvírat, pokud jste před nebo po jídle. Tak, jestli někoho obviním tze sexismu a pka dělám tohle tak jsem asi opravdu /cenzurováno/!

https://www.sport.cz/ostatni/tenis/clanek/1027477-emotivni-hit-naha-serena-williamsova-zpiva.html#hp-sez

• Zidane
      Zidane, 2.10.18 10:38:27  

Podle mě si to žehlí za to extempore s rozhodčím - někdo jí poradil, že by si měla získat nakrknuté fanoušky na svou stranu nějakou emotivní věcičkou, např. jako dělá tady - "je to pro dobrou věc, boj proti rakovině"... tak kdopak jí to poradil, z její hlavy to bude těžko :14:

• Zidane
    Zidane, 18.9.18 20:40:36  

https://www.sport.cz/ostatni/tenis/clanek/1023693-sudi-ktereho-vyplisnila-serena-ted-nesetril-ani-muzskou-hvezdu-jak-to-dopadlo.html#hp-sez

Takže doufám, že ta mastodontka pochopí, že ten trestný game nebyl sexisticky zaměřený, že ten rozhodčí takovej prostě je. Ale obávám se, že tohle po ní chtít je jako chtít po psovi diskusi o jaderné fyzice...

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 18.9.18 21:04:48  

No, yblo a je vtipný, že ten rozhodčí pana Serena Wiliamse, rozhodoval i Davis Cup Chorvatsko-USA. Věděl jsem to už předem, ale schválně jsem čekal jestli se něco nestane:4. A stalo:1:!

• Zidane
    Zidane, 14.9.18 11:00:07  

https://www.sport.cz/ostatni/tenis/clanek/1022240-zmeni-format-kvuli-ctyrem-hracum-a-ti-uz-to-pak-hrat-nebudou-divi-se-tenisova-legenda-novotam-v-dc.html#section-artcl

Asi tak. Čipoviny pro pár hráčů, kterým se současný formát nelíbil a přitom tito vzhledem ke svému věku už moc dlouho hrát nebudou...

• Zidane
    Zidane, 10.9.18 18:51:54  

https://www.sport.cz/ostatni/tenis/clanek/1021314-strycova-neskryvala-udiv-z-chovani-williamsove-kvuli-tomu-ze-je-to-serena-ma-sudi-privrit-oko.html

Potíž je, že Serena si to evidentně myslí a když to rozhodčí neudělal, psychicky to neunesla. Takový Kyrgios by za tohle dostal flastr, že by jen zíral a Serena pokutu sedmnáct tisíc dolarů? No to ji finančně položí, neměli by jí to ještě nakonec odpustit? :8: :8: :8:

A někteří se za ni ještě stavěj, neuvěřitelné. By mě zajímalo, jestli ti dotyční opravdu schvalují, co udělala a stejně tak by stáli za Ósakaovou nebo jestli se Sereny zastali z národní sounáležitosti (Roddick - Američan, SW - Američanka) a brali to "nepůjdu přece proti Američance, to nemůžu"...

Serena vyhrála hodně turnajů a tak, ale tímhle ukázala, že na skutečné šampionky typu Evertová, Navrátilová, Courtová atd. nemá a nikdy mít nebude. Ty by se k něčemu takovému počítám nikdy nesnížily.

• Zidane
      Zidane, 10.9.18 18:53:42  

A nevěřím, že pochopí, že to přehnala a poučí se. Už kdysi řvala ve finále GS na lajnovou, že ji zabije... to jí přijde normální? Asi jo, asi pro ni účel světí prostředky... ta to klidně znova zopakuje, když jí zase jebne, to je to nejhorší :8: :8: :8:

• Zidane
    Zidane, 9.9.18 20:19:44  

https://www.sport.cz/ostatni/tenis/clanek/1021107-pokuta-pro-serenu-americka-hvezda-zaplati-za-urazky-rozhodciho-behem-finale-us-open-17-tisic-dolaru.html

Taková pálka, vždyť ji to finančně zlikviduje... to si pořadatelé dělají srandu? Kdyby špatně zaparkovala, tak dostane větší flastr, tedy aspoň v zemích, kde se platí pokuty podle příjmu. Pak ať se kompetentní osoby nedivěj, že se tak chová :8: :8: :8:

• Zidane
    Zidane, 9.9.18 16:39:05  

https://www.sport.cz/plus/clanek/1021050-glosa-serena-predvedla-neuveritelne-divadlo-rozhodci-jednal-spravne.html

Porušila pravidla a pak nadává rozhodčímu do podvodníků a zlodějů, že jí po právu udělil trest... to snad nemyslí vážně. A nařknout rozhodčího se sexismu, protože "ji potrestal, protože je žena", to už je vrchol.
    Logika jako "ale paní učitelko, Pepíček byl na hruškách taky, proč trestáte jen mě, to není spravedlivé, Pepíčka potrestejte!".
    Sebestředná kráva a ti lidi, co jí za nařčení rozhodčího ze sexismu tleskali, mají v hlavě vyhrabáno. Porušila pravidla, rozhodčí neměl jinou možnost než jí udělit trest.
    A to, že se madam chová jak sebestředný hovado, protože si evidentně myslí, že je někdo a rozhodčí si před ní sedne na zadek, taky o něčem vypovídá. Že se nestydí, ale komu není shůry dáno, ten má v hlavě vyhrabáno.

• Zidane
    Zidane, 4.9.18 23:14:24  

https://www.sport.cz/ostatni/tenis/clanek/1019609-lapal-jsem-po-dechu-priznal-po-prekvapive-prohre-federer.html#section-artcl

„Bylo obrovské horko,“ uvedl Federer na webu ATP. „Byla to jedna z těch nocí, kdy jsem cítil, že je na kurtu těžký vzduch. Přišlo mi, že se vzduch vůbec nehýbal. Chvílema jsem lapal po dechu. Hodně jsem bojoval s podmínkami, což se mi stalo vůbec poprvé,“ líčil sedmatřicetiletý Švýcar.

A máme tě litovat? Podmínky byly pro oba stejné. Nebo si snad myslíš, že na soupeřově straně kurtu bylo chladněji? :14:

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 4.9.18 23:27:18  

Tak hrál proti podstatně mladšímu, jsem pochopil hned jak to myslel...

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 3.9.18 09:00:22  

https://www.super.cz/587356-oslavy-1-narozenin-se-dcera-sereny-williams-nedocka-tenisova-kralovna-ji-to-nedovoli-je-clenkou-svedku-jehovovych.html

Ty krááááávo:7:!

• Zidane
      Zidane, 4.9.18 23:13:16  

Komu není shůry dáno, ten má v hlavě vyhrabáno...

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 2.9.18 17:51:18  

Poprvé od rozdělení federace, postoupilo 6 tenistek do 3.kola grandslamu!

Naopak po 48 letech nemá naše země zastoupení v mužské dvouhře vůbec!

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 30.8.18 10:55:21  

https://www.sport.cz/ostatni/tenis/clanek/1017915-ceska-senzace-na-us-open-muchova-sokovala-vyrazenim-byvale-jednicky-pliskova-a-strycova-zarily.html#hp-sez

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 28.8.18 20:40:00  

Plíšková už nechce české kouče. Manželství s Hrdličkou věří na milión procent.
    --------------------
    Všechno obráceně...na to ho Hrdličkou jednou po rozvodu dojede, to bude milionů odtečenejch!

• Zidane
      Zidane, 29.8.18 12:11:37  

No pokud nemají předmanželskou smlouvu, tak se to někdy stává, že ten "chudší" jde do manželství s tím, že už počítá s rozvodem a štědrým peněžním vyrovnáním, pokud ne rovnou půlkou majetku... na tohle je, jak říkám, dobrá předmanželská smlouva, aspoň se pak ukáže, jak to ten chudší s manželstvím myslí - z lásky nebo vypočítavosti? :4:

• Zidane
    Zidane, 19.8.18 12:18:00  

A to se říká, že chtějí upravit i Fed Cup... takže počítám že taky zabít jako DC :8:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 16.8.18 22:32:38  

https://www.sport.cz/ostatni/tenis/clanek/1014548-hruza-nepochopitelne-komentuji-cesi-radikalni-zmenu-v-davis-cupu.html#hp-sez

Takhle to dojebat, to snad ani není možný:7: :8:!

• Zidane
      Zidane, 19.8.18 12:17:30  

Sbohem Davis Cupe, tohle už bude o ničem. Už vidím ten divácký zájem třeba v Argentině o zápas Česko - Srbsko... Davis Cup byl vždycky o domácím prostředí a atmosféře. Tou změnou Davis Cup defakto zabili. Možná na tom vydělají peněžně, ale už to prostě nebude skutečný DC :11:

• Zidane
        Zidane, 19.8.18 12:18:51  

Jakou atmosféru můžou asi tak udělat diváci, kterým je prakticky jedno, jak zápas dopadne? Domácí prostředí a fandění bylo domácí prostředí a fandění a to teď zabili :8:

• Zidane
    Zidane, 25.7.18 22:31:41  

https://www.sport.cz/ostatni/tenis/clanek/1008715-diskriminace-vytocena-serena-se-po-dalsi-navsteve-antidopingovych-komisaru-rozzurila.html

Jestli se jí to nelíbí, ať nechá tenisu a jde třeba za pokladnu do americké obdoby Tesca, tam ji komisaři otravovat nebudou.
    To snad není možný, co si o sobě myslí...

• elegan
    elegan, 24.7.18 07:55:06  

Kvitová měla na to ,aby vyhrála nejméně pět grandslamů...Její kolísavá forma je někdy až zarážející a ve mě způsobuje podezření že některé její zápasy nebyly čisté.

• Zidane
      Zidane, 24.7.18 08:01:48  

To si nemyslím, že by v něčem lítala. Hráči a hráčky z první padesátky tohle nemají při svých výdělcích zapotřebí. To spíš někde v druhé stovce, kde už cestují po nižších turnajích a jsou rádi, když nejsou penězma na nule, ale trošku výděleční.
      Hráči/ky z první padesátky by se tím, kdyby se na něco přišlo, odvařili a přišli o takový miliony, že by museli bejt blázni do něčeho jít.

A v ženském tenise tak v první padesátce nejde o umění, ale o hlavu. Která to má v hlavě srovnaný, ta má na to bejt jednička. Ale to nesmí sekat výsledky typu šest jedna jedna šest či podobné, což je u Petry problém. Tříseťáky, to je její...

• elegan
        elegan, 24.7.18 08:11:20  

Tlak sázkových kanceláří na znamé sportovce je enormní.Její výbuch na Wimbledonu v prvním kole byl víc než podivný.

• Zidane
          Zidane, 24.7.18 17:42:57  

Takových výbuchů v prvních kolech bylo jen na letošním Wimbledonu víc jak mezi chlapama tak mezi ženskejma, chceš říct, že to všechno sázkovky?

Ve druhým kole Wawrinka, ve třetím nasazená čtyřka Zverev s nenasazeným Gulbisem, nenasazený Veselý v druhém kole vyndal čtrnáctku Schwartzmana, u bab v druhým kole Muguruzaová a mám pocit, že ve třetím další favoritky... takováhle překvápka jsou grandslam co grandslam, akorát že to není Češka, tak se tu v tom nikdo nerejpe :4:

A ta neznámá Sasnovičová pak postoupila až do čtvrtého kola, takže přes Petru to těžko byl postup z leknutí a pochybuju, že takhle daleko by ji dotáhly jen sázkovky, něco holt umět musí :4:

• Zidane
            Zidane, 24.7.18 17:44:52  

Tím neříkám, že se v tenisu nešizuňkuje ohledně výsledků, ale na téhle úrovni si to podle mě málokdo riskne, dostal by takovej trest, že by se mu to nevyplatilo, to není turnaj třetí kategorie, kde za titul dostaneš deset tisíc dolarů, takže vhodně umístěná sázka na zápas s outsiderem dokáže zařídit totéž už v prvním druhém kole :6:

• PepikHnatek
            PepikHnatek, 24.7.18 19:58:32  

V prvním kole vypadla i Shutupová. Je znám případ, kdy si 2 čeští kamioňáci vsadili v rakousku dohromady 1000 euro na to že v prvním kole Wimblasu letos vypadne Petra i Mária. Kurs 72! Výhra 72000 euro. To už jde, ne:4:?

• Zidane
              Zidane, 24.7.18 20:58:02  

Jde. A nepředpokládám, že by měli nějaké zaručené informace nebo dokonce jeli v sázkařské mafii. Podle mě pokud něco slyšeli, tak z agentury JPP a to brát s hodně velkou rezervou.

• elegan
                elegan, 25.7.18 07:46:18  

Hele já sázím od té doby co u nás vznikly sázkové kancelaře takž o tom vím své...Byly doby kdy k nám jezdili Italové nebo jejich černí koně Albánci a spol a znali výsledky 2.italské fotbalové ligy jako když bičem mrská.Jednou jsem si taky přišel na své...

• Zidane
                  Zidane, 25.7.18 13:44:36  

Jenže to jsme opět u toho, že druhá liga - to je tak na uživení se, tam miliony v platech nelítají, takže není čemu se divit, když si někdo "pomůže" takhle. Hrát v první desítce tenisu a pustit grandslam, to by dotyčnému snad museli vyhrožovat smrtí rodiny, protože na peníze by, pokud má mozek v hlavě, těžko slyšel, vzhledem k hladině odměn, ve které se pohybuje. Ale u druhé fotbalové ligy či tenisových turnajů nižší kategorie bych se nedivil.

• PepikHnatek
                    PepikHnatek, 25.7.18 19:37:27  

Týpek od nás z hospy sází každotejdně první a druhou vietnamskou, indickou, malajsijskou a tyhle rákoskový ligy. Teď bral za kilo sedm litrů, jak to dělá nevim:1: Prej v druhý lize těchto zemí jsou kurzy okolo 2,1-2,5 na oba týmy, tak se na to asi mrknu taky:14:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 15.7.18 11:43:04  

Klobouk dolů před Siniakovou s Krejčíkovou. Během měsíce vyhrád dva grandslamy ve svém věku, to je obdivuhodné!

• Reckdyna
    Reckdyna, 7.7.18 17:35:37  

Já raději Lucku Šafářovou..Je to přirozeně inteligentní holka,která umí navíc výborně hrát tenis..
    Petra Kvitová mě těžce zklamala s aférou ohledně jejího údajného přepadení.ze kterého nikdo z nás ještě stále neznáme faktického pachatele!!..Mám na toto svůj názor,o kterém se raději rozepisovat nebudu--Pravdou je,že po jednom z rozchodů se svým bývalým přítelem-trenérem v minulosti,již jednou dosti velké psychické problémy měla.... :14:To popřít nelze!

• Zidane
      Zidane, 7.7.18 17:53:12  

Co tím myslíš? Že ji ve skutečnosti nikdo nepřepad a byla to komedie? Proč by to dělala?

A kdo by ji v tom ještě podporoval, když prý byla na operaci s tou pořezanou rukou, proč by to i ti doktoři dělali, že by tvrdili "ano, byla tu s tím a tím"? Pro peníze?

A i kdyby, věříš tomu, že kdyby to tak bylo, že by si někdo někde dříve či později nepustil hubu na špacír, i třeba mezi kamarády a "nikomu to neříkej" a zákonem cvrlikajících vrabců by se to samozřejmě rozkecalo? :1:

• Zidane
    Zidane, 3.7.18 06:18:17  

https://www.sport.cz/ostatni/tenis/clanek/1002718-atp-chce-od-roku-2020-obnovit-svetovy-pohar-tenisovych-druzstev.html#section-artcl

Nechápu... Davis Cup domršej výmyslem, že se to bude hrát všechno na jednom místě jednou za rok jako turnaj, takže fanoušci ostrouhají a už vidím ten třeskutý zájem například v Německu o zápas Kazachstán - Argentina, protože DC "několikrát za rok ti nejlepší nechtějí hrát" a teď vymejšlej staronovou soutěž?

A jak si můžou bejt jistí, že se jim na to ti nejlepší nevykvajznou jako na DC?

Kdyby radši ty změny typu slušné prémie a body do světového žebříčku dali do DC, třeba by to ty nejlepší přilákalo, takhle radši hrají turnaje, protože z DC nejsou body a prémie nestojej za řeč...

• PepikHnatek
      PepikHnatek, 3.7.18 08:35:50  

KDYŽ je DC, tak proti němu žádný turnaj není:4: Možná nějaké malé satelity, ale ty body do žebřičku nenaženou.

• Zidane
        Zidane, 3.7.18 13:41:02  

Já vím, že proti DC turnaj není, ale začíná už třeba v pondělí v úterý hned po DC a leť nafofr v neděli večer, pokud hraješ druhej zápas dne a první či oba se protáhly, honem honem přes půl zeměkoule, takže to bude i o tom. Anebo že těžko můžeš hrát turnaj těsně před DC, když nevíš, jak daleko se dostaneš, leť pak honem honem přes půl zeměkoule, aklimatizace a příprava žádná, nebude čas...

Takže bych DC ohodnotil určitejma bodama do žebříčku a zvýšil prémie pro hráče, aby měli motivaci DC hrát. Dělat z toho soutěž na jednom místě jednou za rok s tím, že se to odehraje dejmetomu během tejdne dvou mi přijde jako zoufalé udržování naživu, přičemž pacientovi napojenému na přístrojích ubírají kyslík, protože je kyslík potřeba pro jiné - zajímavější - pacoše, takže DC pacient místo života jen přežívá - zemřít ho nechat nechtějí, ale nechat ho žít plnohodnotně taky ne...

• PepikHnatek
          PepikHnatek, 3.7.18 14:17:17  

Největší úlet je a bude DC nebo FC ihned po grandslamu, to je vražedný a je to degradací té soutěže. Myslím že po AO nebo po USO, to je fakt úlet a toho kdo to vymyslel bych nechal zlynčovat hromadně všemi z TOP 50.

• Zidane
            Zidane, 3.7.18 14:31:24  

No právě. Utahaní z grandslamu a hned tohle... jak jsem řekl, kdyby radši měnili k lepšímu (!!!, ne tohle, co vymejšlej, turnaj na jednom místě) Davis Cup než vymejšlet Světový pohár družstev či co že to...

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 30.5.18 12:59:10  

Petra jde dál, do 3.kola FO jde i Strýcovka, paráda!
    Berdych mě včera nasral, v obou tie-brekcích vedl 4-1 a prosral to:8: Tohle už by chlap neměl pustit, u ženských to beru, i když taky občas nechápu...

• Zidane
      Zidane, 30.5.18 14:32:05  

Jakýsi tenisový odborník jednou řekl, že v první padesátce to u ženských není o umění, že uměj všechny na nejvyšší úrovni, ale jen o hlavě. A věřím tomu.

• Zidane
      Zidane, 30.5.18 14:33:22  

A v dohrávce 2:2 na sety, koukám, že mu to přerušení prospělo, ale nerad bych to zakřikl :1:

• Zidane
        Zidane, 30.5.18 15:05:59  

No tak druhá půlka pátého setu Chardymu vyšla a postupuje.