Kristovci

Otevřená diskuze | Kategorie: Náboženství a filosofie
poko (2016-11-28 12:25:42)VMerhaut (2016-11-26 18:15:28)9marie04 (2016-11-24 21:02:42)Divobyj (2016-11-24 20:55:24)a.l.tereza (2016-11-24 20:15:38)9876 (2016-11-04 11:13:36)czjhdlkjhbfdhndjgbdhsdgcj (2016-10-25 19:44:32)stihac (2016-10-25 02:17:52)Xyz123 (2016-10-12 21:42:08)osoba (2016-10-09 19:04:26)chenrezig777 (2016-09-05 05:07:24)tank (2016-09-02 13:02:13)lera (2016-09-01 20:33:14)Cho (2016-08-02 12:22:02)vsemohouci (2016-04-24 22:20:31)
Kristovci
Založeno: 22. 11. 2014 | Příspěvků: 245 | Členů: 15
Správci: poko (hlavní)

všechno okolo následovníků Ježíše Krista, ne o náboženských fanaticích vydávající se za následovníky.....

znak Kristovců
http://cs.wikipedia.org/wiki/Ichthys

dobrý den
všem potomkům Adama a Evy a stejně tak potomkům evolucí vyšlechtěných opic

zdravím všechny kterým se díky přijetí Ježíše Krista už nepočítají všechny jejich hříchy a stejně tak zdravím i ty, kterým díky nepřijetí Ježíše dál zůstávají k soudu

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• poko
    poko, 24.11.16 20:11:57  

http://www.tlg.estranky.sk/clanky/jan-pavol-ii.-je-v-pekle.html

• poko
    poko, 12.11.16 23:33:49  

Ježíš prorokoval, že Jeho následovníky, bude svět nenávidět.
    Ale co vidíme.????
    Svět papeži, tleská,
    něco je tady hodně moc špatně.

• VMerhaut
    VMerhaut, 8.11.16 16:49:42  

Poko přečti si toto.
    :https://www.svobodnalidovamisie.cz/soubor/bible-nejctenejsi-kniha-na-zemi/

• poko
      poko, 11.11.16 08:19:04  

Nejde mi to otevřít, jestli je to dlouhé, tak já dlouhé stejně automaticky přeskakuji.

• 9marie04
    9marie04, 22.10.16 21:29:49  

Poko..tak jsi se 31.7.2016 znovu narodil.Děkoval jsi za ochranu? Je to den mých narozenin.Já měla havárku 15. 10. 2013, také to bylo o život. 2: :2:

• Divobyj
      Divobyj, 22.10.16 21:36:50  

Tedy Marie,ne že bych chtěl býti vtíravým....
      Ale asi víš,na co se chci zeptat :4:

• 9marie04
        9marie04, 23.10.16 20:12:05  

Divobyj...vím, na co se ptáš, ale ne, i když šlo o život,rychlost mého auta byla velká, přesto jsem nebyla zraněna, tedy na nemocnici. Jen jsem to odležela v bolestech doma.K lékařům moc zatím nechodím. :2:

• stihac
      stihac, 22.10.16 22:10:26  

Samozřejmě, dokonce i před tím, než sedám na skútra, aLe mužu říci, problemy, které jsem dřív pokládal za důležité, okamžitě přestaly byt důležité.

I smrti už jsem se přestal bát, ona vůbec není hrozná jak je člověk v bezvědomí, a ono to bezvědomí, zas až tak dlouho netrvalo.

• Divobyj
        Divobyj, 22.10.16 22:14:15  

Jo,no tak alespoň něco :4:
        Mám to stejné.
        Dávno vím,že pohřební rubáš nemá kapsy a
        smrt jako taková je vlastně to nejpříjemnější,co člověk vůbec může zažít.
        Jenomže je toho ještě mnohem víc.

• stihac
          stihac, 23.10.16 03:02:12  

Já doufám že ano, ale zatím mě nebylo dáno poznat.

• 9marie04
          9marie04, 23.10.16 20:40:47  

Divobyj..ano i já toho mám mnohem víc, co jsem při a po nehodě pochopila, protože jak se věci vyvinuly potom bylo neuvěřitelné, jak na sebe navazovaly. :2:

• 9marie04
        9marie04, 23.10.16 20:37:50  

Poko..také prosím před jízdou a po jízdě děkuji za ochranu, protože to stálo nade mnou jistě několik ochránců, tak se trefit do mezery mezi značkami, kterou jsem prolítla. Je to zpětně úsměvné, když se začaly dělat kruháče, tak jsem kolem jednoho jezdila do práce. Byl rovný. Jednou jsem jela domů a naváželi tam hlínu a utvořili kopec a oseli trávou. Já si tehdy říkala, proč tam dělají ten kopec. A když jsem do toho kruháče za čas vlítla, byla tam mokrá tráva, spodek auta ohoblovaný o vysoký betonový obrubník kolem,kola vypuštěná, prasklá vana, motor, ale auto zhaslo v tom kopečku , disky se zabořily do mokré trávy a auto zbrzdily,potom se samovolně vrátilo zpět na silnici, kde zrovna naštěstí nic nejelo, až za vteřinku 3 auta, ale ta stihla zastavit a zároveň mi pomoci auto odtlačit bokem silnice, opravdu hned mne napadlo, že kdyby tam ten kopec nebyl a já prolítla rovným kruháčem, na druhé straně byl sráz, jistě by to bylo horší. Nárazem na ten betonový obrubník / byla mlha, já nebyla soustředěná na jízdu, neviděla jsem značky pro zpomalení a když se přede mnou objevil kruháč, na mokré silnici už jsem to neubrzdila /se mi pohnuly všechny srůsty dřívějších úrazů.14 dní bolesti. :1: :2:

• poko
          poko, 24.10.16 01:19:56  

Já to měl sice bez bolesti, akorát dodnes nevím, kde se to presně stalo a proč se to stalo,

• 9marie04
            9marie04, 24.10.16 22:26:20  

Poko..něco tomu předcházelo, když jsi vyjížděl, nějaké rozpoložení. Alwespoň u mne tomu tak bylo, byla jsem večer tak moc rozhozená, že jsem v noci málo spa¨la a při jízdě jsem stále myslela na ten večerní konflikt. A při jízdě mám být duchem přítomna, ne se zabývat něčím jiným.

• 9marie04
              9marie04, 24.10.16 22:36:57  

Poko...měsíc přede mnou měl můj švagr havárii v autě a také nevěděl, jak se mu to stalo, že vjel do protisměru, lékaři konstatovali lehkou mrtvičku. Zrušil auto a v protijedoucím autě jela matka s malým dítětem , přímý náraz a jim se nic nestalo, jen auto. Pro švagra přiletěla helikoptéra, trvalo dlouho, než začal mluvit srozumitelně a chodit bez opory, ale je bojovník a po dvou a půl roku, on 78 udělal dvojí psychotesty pro řízení auta a testy na řidičák na 48 z 50i. Byl dobrý řidič, do té doby neměl ani jednu havárku. :2:

• stihac
              stihac, 25.10.16 02:14:34  

Naopak krásné počasí žádný provoz prostě naprostá paráda, dobrá nálada, celou cestu jsem si to užíval až jsem se probral v nemocnici a ptal se co se stalo

• poko
    poko, 22.10.16 20:46:54  

visitor77, 22.10.16 12:07:10 reagovat@!!!
    tak, tak, len pripomeniem, som veľmi toletrantný človek, dokonca znesiem aj osobné urážky,...ale neznesiem ak niekto zámerne, cieľavedome a pokrytecky uráža, dehonestuje, posmeškuje (z)RKC, pápeža, veriacich a ich katolícku vieru, tradíciu viery, cirkevných otcov, a pod. Zdôrazňujem, aby si každý premyslel, čo a ako bude na DF, ktoré správcujem, písať - najprv upozorním (2-3x), potom vymažem, a ak niekto v tomto bude vedome pokračovať, bude mať BL (i trvalý)...opakujem, som hodne tolerantný, ale neznášam pokrytecké správanie a posmeškovanie...do tejto situácie sa po dlhšom čase dostal poko so svjimi 6 nicky (vidíte to pokrytectvo), ktorý robil všetko, čo píšem vyššie, ale ešte naviac, čom ma totálne vytočilo, - kopíroval z mojich minulých a dávnych prispevkov (má zrejme ich databázu), a púokrytecky pejstoval tak, že ich dával do iného kontextu, aby moju cirkev a mňa osobne zosmeišňova a dehonestoval...preto má BL (zvážim, na aký dlhý čas)...teda žiadna inkvizícia, ale obrana pred pokrytectvom!

• poko
      poko, 22.10.16 20:48:18  

oko, 22.10.16 20:45:58 reagovatsmazat@!!!
      Nelži, nikde v mé reakci kterou jsi smazal nebylo zminěno ani ŘKC ani papež, a Tvoje vlastni slova, která kopírují a která Tě vytačí, jsou Tvoje vlastní, Ty jsi je napsal a vúbec k nim neni potřeba nic pridavat, na proto ža dny komentař..

Pro jistotu toto uložím i na jiné fórum, aby věděli, co píši i po Tvém případném mazán

• Divobyj
    Divobyj, 21.10.16 21:48:19  

Ten,kdo se chová navenek suverénně,zdá se být učeným a inteligentním,zesměšňuje,vysmívá se,uráží a ukazuje svaly přičemž jich neváhá použít,když ví,že má převahu a moc,ten je ve skutečnosti jen hloupým zbabělcem,který má strach z ostatních,který se děsí toho,že by jej někdo mohl veřejně znemožnit,zesměšnit.
    Proto jen kolem sebe kope,syčí a plive jedovaté sliny.
    Toto mu ale nemůže vydržet navěky.
    Zhroutí se jako věž z karet.

• stihac
      stihac, 21.10.16 21:53:33  

on má rád když mu někdo připomene jeho vlastní slova KTERÉ MÍŘIL JINAM A ze kterých si sám udělal máslo na hlaVĚ.

visitor77, 28.9.16 20:35:04 @!!!
      iste, Boží slovo hovorí a učí o jednej jedinej nevěstke, a tou je rímsko-katolícka cirkev (hlavou tejto jedinej nevěstky je dnes papež František -

• Divobyj
        Divobyj, 21.10.16 22:24:04  

:7: :1: :1:

• stihac
          stihac, 21.10.16 22:29:54  

napsat něco geniálního na to musíš být vzdělanéj a mít školy, to jinak nejde opět cituji

visitor77 - 24.03.11 18:26:34
          RE: len...
          v:
          Ja mám za sebou Magistérium Cirkvi, biblických vzdelancov, Pápežskú akadémiu vied, čo máte vy?

• stihac
          stihac, 21.10.16 22:31:53  

po přečtení takové informace jsem musel konstatovat že já mám kule a uši. :1:

• Divobyj
            Divobyj, 21.10.16 22:44:09  

Tak to je mi tedy skutečný vědec!
            Se speciální akreditací na urážky a dehonestaci druhých.

• stihac
              stihac, 21.10.16 22:52:50  

Skutky usvědčují i projevený názor je skutek

• Divobyj
                Divobyj, 21.10.16 23:08:48  

Ano,pamatuji fora(ne tady,na diskutnících),kde si křesťané dávali velký pozor na to,aby jinými nebyli obviněni z hrubého chování,nenávisti,nebo ze lži.
                Inkvizitor,je jak vidno,prototypem křesťana nového,předurčeného k ovládání jiných a k vládnutí.
                Kéž bych se toho nikdy nedočkal!

• stihac
                  stihac, 22.10.16 01:09:44  

Vládnout si může kde chce, když sežene dost poddaných.

• Divobyj
                    Divobyj, 22.10.16 09:23:55  

Já bych to nepodceňoval.Poddanými se můžeme klidně přes noc stát my všichni.ŘKC zase nabírá ztracený dech.Získává majetky,peníze a vliv.Jestlipak víš,poko,kdo je považován za vítěze posledních voleb?

• poko
                    poko, 22.10.16 11:19:19  

U voleb jsem nebyl o volby se nestarám protože si stejně po volbách vytváří účelové koalice sami od sebe, ovládnout nitro se nepodařilo ani komunistúm

• Divobyj
                    Divobyj, 22.10.16 11:48:18  

Prozradím ti,že se jedná o KDU-ČSL,politického koně ŘKC.
                    Katolíci byli vždy mistry v ovládání nitra člověka.Vědí moc dobře,že ovládnou-li nitro,s tím ostatním není problém.
                    Komunisti jsou proti nim žabaři a neschopní učedníci.

• stihac
                    stihac, 22.10.16 15:22:59  

Jsou mi šuma fuk, politika mé moc nebere.
                    Můj Spasitel není ani jeden ani druhý.

• Divobyj
                    Divobyj, 22.10.16 17:38:30  

Spasitelé nejsou ani jedni,ani druzí.To je fakt.
                    Tento svět ale není o spasitelích.Je o pánech a poddaných.

• poko
                    poko, 22.10.16 20:54:45  

I jako poddaný se můžeš chovat v nitru naprosto svobodně a můžeš se opírat o to ,co Ti svět nabídnout nemůže, protože s ničím lepším ohledně smyslu života nepřišel, protože to nenašel a nemá.
                    I ve vězení můžeš zažívací svobodu, já ji zažival 31.7. 2016. po dopravní nehodě a probrani se z bezvědomí na lůžku v nemocnici ,

• Divobyj
                    Divobyj, 22.10.16 20:58:45  

Jaké jsi měl prožitky při té nehodě?
                    Prošel sis "klinickou smrtí"?

• stihac
                    stihac, 22.10.16 21:21:53  

Ne jenom bylo bezvědomí, otřes mozku, přišel jsem o 3 zuby které se stejně hybaly ,takže jsem nemusel na trhání, sešívali mě ústa, jinak nic, ani nevím kde a proč jsem havaroval, jel jsem na skútru a pak až na lůžku v nemocnici, žádné bolesti, pohoda a pokoj.

• stihac
                    stihac, 22.10.16 21:24:37  

Hned druhý den mě odvezl syn z nemocnice.

• stihac
                    stihac, 22.10.16 21:27:20  

Pravděpodobně už za jízdy jsem ztratil vědomí. takže nevím ani to místo, ani jak jsem se dostal do nemocnice.

• Divobyj
                    Divobyj, 22.10.16 21:28:10  

Hmmm...tak to máš blbý...
                    Tedy,ne že bych byl cynik a přál Ti něco špatného.
                    Ale prostě jsi měl v tu dobu šanci zažít proces oddělení duše od těla.
                    Já to zažil a přál bych všem,aby také dostali od Všemohoucího ten dar.
                    Předešlo by se mnoha nedorozuměním a špatným pochopením mnohého....

• stihac
                    stihac, 22.10.16 21:52:13  

Nikdy jsem tak blízko smrti nebyl, byl jsem v nebezpečí když jsem letěl na rogale na Slovensku do drátů vysokého napětí, které jsem nakonec podletl, ale dnes můžu říci, ze se už smrti nebojím, je u toho naprostý pokoj, bez starosti.

• stihac
                    stihac, 22.10.16 22:06:28  

Tenkrát na rogalle jsem mazal do drátů a zatočit vedle na nekterou stranu znamenalo napálit to do stromů i když i na stromech už jsem taky přistál, je to paráda, je to měké jak do peřin , ten naraz pohltí ty vetvicky, ale pak to sundávaní křídla, to je peklo ty lanka se nechtějí téch větviček pustit a zapleta se to, no hrůza.

• Divobyj
                    Divobyj, 22.10.16 22:18:59  

:1: :4:
                    Jeden můj kamarád měl letadýlko.
                    Bohužel s ním před dvěma roky za mlhy spadnul,ale přežil to.
                    Před rokem jsme na 1: výročí jeho znovunarození vypili dva litry slivovice.
                    Doufám,že to zase letos nebude chtít oslavovat :8: :9: :11:

• stihac
                    stihac, 23.10.16 12:46:49  

Můj kamarád přistál v kukuřici, to bylo šílený, to nešlo složit ani táhnout ani tlačit tak se to muselo zvednout nad hlavu a hodit před sebe a to bylo maximálně 30 až 50 cm a když se mělo přejít pole bylo to na dvě hodiny.

Tam šlo o to udělat co nejméně škody tak nešlo kukuřici okolo vytrhat okolo křídla aby se dalo složit a vynést, tam se muselo šetrně s nesloženym a to byla pro dva dřina

• poko
    poko, 21.10.16 21:00:31  

Přesun z jiného fora. kde vládne cenzůra.

visitor77, 21.10.16 17:54:32 reagovat@!!!
    cirkevná tradícia je v Duchu Svätom, teda v pravde,...vaše reči sú vaše...

• poko
      poko, 21.10.16 21:04:27  

Když si někdo toho svého náboženského ducha pojmenuje Duchem svatým je to stejně o ničem když to není v jednotě s Duchem ze kterého pochází Písmo.
      Např. tento takto pojmenovaný a odhlasovaný Duch svatý by nikdy nedal do Katechismu slovo NEVĚSTKA a přesto to nebí pro Božího Ducha ze kterého pochází Písmo žádný problém, protože to tam sám nechal zapsat

• poko
        poko, 21.10.16 21:15:35  

2 Timoteovi 3:16 Veškeré Písmo pochází z Božího Ducha a je dobré k učení, k usvědčování, k nápravě, k výchově ve spravedlnosti,

• kiwiboy
          kiwiboy, 21.10.16 21:22:54  

:1: Ahoj uz jsem to nasel diky jinym

• poko
            poko, 21.10.16 21:30:18  

Vrátil bych se ke slovu TRADICE pokud je tradice v souladu s tím, co tvrdí Písmo dá se předpokládat že to pochází z Jednoho stejného Ducha i když i falešný může napodobovat. Ale jakmile má tradice něco co ani Ježíš neučil a Písmo nezná ze za tím jiný falešný náboženský duch a jestli si toho ducha někdo pojmenuje Duchem svatým a pak se Duchem svatým ohání to vůbec nehraje roli.

Boží Duch nepůjde proti Sobě a nebude posílat rozporuplné informace, tady platí už jen toto:::

1 Janův 4:1 Milovaní, nevěřte každému vnuknutí, nýbrž zkoumejte duchy, zda jsou z Boha; neboť mnoho falešných proroků vyšlo do světa.

• kiwiboy
              kiwiboy, 21.10.16 21:45:29  

promin musim zena ceka jede se do kramu

• stihac
                stihac, 21.10.16 22:35:51  

jasně zítra je taky den u SJ mě taky vyhodili POKO tak abych nemusel přepínat zůstanu u tohoto jen si vezmu květinky