Prostřeno (2)

Moderovaná diskuze | Kategorie: Televize
Jackie0004 (2017-02-22 13:01:38)mat.yz (2017-02-22 12:51:38)majkanova (2017-02-22 12:26:29)semtexca (2017-02-22 09:45:25)Ucik (2017-02-22 07:03:20)Jitka.L (2017-02-21 21:27:42)atka.l (2017-02-20 20:49:59)Jessie (2017-02-16 15:20:36)debri (2017-02-16 13:05:14)zdeninka.budinska (2017-02-15 13:10:07)ala31 (2017-02-14 20:44:45)alka54 (2017-02-11 10:37:18)lafytka (2017-02-05 14:02:53)caseMake (2017-01-30 21:49:20)jemi48 (2017-01-14 16:31:57)anuste (2016-12-17 12:09:47)zapadlova.jana (2016-11-17 18:48:49)Johoney (2016-11-05 13:36:19)vveri (2016-06-22 21:17:34)kelisova (2016-03-25 09:47:28)
Prostřeno (2)
Založeno: 15. 10. 2014 | Příspěvků: 11 235 | Členů: 20
Správci: majkanova (hlavní), Jackie0004

Známý oblíbený i zatracovaný seriál televize Prima.
Někdy se pobavíme , ale často nám zůstává rozum stát nad soutěžícími.
Jak to vidíte vy?
Nebudeme vulgární, to obstarávají soutěžící.

http://www.imagehosting.cz/?v=thumbpep.jpg

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• mat.yz
    mat.yz, 21.2.17 19:12:48  

Tak se nám to vybarvuje !!! :DDD
    Dnes vařil Honzík. Předkrm játr.paštika,hovězí vývar s knedlíčky,hl.chod kachní prsa,kuskus.Dezert jsem nezaznamenala,nestihla jsem ..... Dostal 21 bodů,ikdyž myslím,že jídla nebyla tak špatná ...
    Dana kritizovala ,ale vše pojedla,talíř měla vybílenej. Olina se ve všem nimrala a nic ji nevonělo,tu bych od toho stolu hnala !!!
    Jo a když Dana a Olina kritizovaly ložnici,nic se jim tam nelíbilo...Olina mi připadá jako nafrněná dámička a Danuš zase taková všudybylka ...no,to je zase skupina !!!!
    Mj.jsem natěšená na Danču co povaří ,když vše ví :-DDD ...Promiňte,ale až na zedníka a tu mladou paní jsou to zase individua ..... !!!!! :((((

Já bych měla jen takový dovětek : když vaří polévku,proč tam nedají petrželku? Mě to tam v té polévce nějak chybí. Líp to vypadá a hlavně to dodá polévce chuťový šmrnc. Tedy ,ne že bych tam dávala vždy čerstvou,ale když mi na ni záleží mám ji tam :))) Jsem náročná?

• semtexca
      semtexca, 21.2.17 20:15:36  

:15: Nejsi náročná, zelený v polívce musí být :15: jinak si večer popsala přesně. Oli jen jídlo rentgenovala, ale nic skoro nesnědla, a Dana sice chválila, ale za bukem pomlouvala..ale dlabala jak o život :15:

• mat.yz
        mat.yz, 21.2.17 21:37:41  

:)nechápu,sním a pak pohaním :))))

• semtexca
          semtexca, 22.2.17 09:29:02  

:15: za těch šedesát papírů udělají všechno :15:

• majkanova
            majkanova, 22.2.17 12:26:27  

no ale někdy je jim to prd platné... :1:

• mat.yz
            mat.yz, 22.2.17 12:51:36  

Holky,ale mám pocit,že s body jdou dolů a nějak mi to nedá,že vyhraje OLINA !!!! :(((((((

• Jackie0004
      Jackie0004, 22.2.17 07:34:13  

Olina se včera změnila v nepřejícnou a nesympatickou babu. Jak řekla že se jí paštika hnusí, tak jsem myslela že to vypnu. Dana ta kritizuje, ale je tak sladká jen jí namazat na chleba.Olga se jídla ani nedotkla, Dana vymetla talíře. Jinak Honza uvařil normálně, zarazilo mě, že v dnešní době někdo nezná kuskus..Tak vám holky nevím, jestli to sledování vaření není horší než horror.

• majkanova
        majkanova, 22.2.17 09:12:19  

Jak ty dvě nány kritizovaly barevnost v ložnici to už jsem se naštvala, všichni nemají v koupelně u syna televizi a křišťálový lustr, škoda, že neukázala svoje bydlení. Ale o vaření, celkem dobré, jen ta příloha ke kachním prsům mi nepasovala, prý nebyl sos, my říkáme šťáva, ale políval jim to, bylo to vidět. Jo a dezert byly lívanečky. Určitě to bylo na víc jak na 4 body. Není ta Dana učitelka? pořád poučuje... no snad to nevyhraje Olina, to bych jí nepřála.... hojte...

• semtexca
          semtexca, 22.2.17 09:45:24  

sosu tam dával dost, a asi se to :15: vcuclo :15: Jestli je Dana učitelka nevím, ale jéé chytrá :15: a všechno ví :15:

• majkanova
            majkanova, 22.2.17 12:19:29  

to je dobrý, vcuclo do kuskusu... :1: :1:

• mat.yz
          mat.yz, 22.2.17 12:50:16  

mám pocit,že tam byl prostřih na její bydlení,nějaký otoman s dekou tam byl vidět a psa měla..... :)

• semtexca
        semtexca, 22.2.17 09:43:08  

:15: jo Evi, je to napínavé :15:

• mat.yz
        mat.yz, 22.2.17 12:49:12  

No nic,dnes kmuchtí Dana,už ty bramboráky co se ji rozpadaly budou stát za to se na ni juknout :-DDD .

Holky,jak mu píchali do toho těsta na loupáky :DDDDDD ,to jsem se nasmála:-))))

• semtexca
    semtexca, 20.2.17 19:58:56  

Olga je zvyklá vařit klasiku. Šlo jí to od ruky. Šunkové rolky vypadaly dobře, svíčková byla asi špičková, jen k těm brusinkám neměla dávat šlehačku ze spreje. Polévku měla zakalenou, a štrůdlík chutnal. Dana do všeho šťourala, myslím že jí to Olga vrátí, až bude vařit :15:

• mat.yz
      mat.yz, 20.2.17 20:52:09  

Ahoj! Ano,polévka byla kalnější,jinak vařila dobře,já bych zblajzla vše :)Dana ,na tu se těším jak bude vařit,teoreticky je velmi zdatná kuchařka :-DDDDDD

• majkanova
        majkanova, 21.2.17 11:07:38  

Ahojte, vařila dobře to, co umíme i my že....Ale už toho měla plné zuby, bylo to vidět. Ale já bych taky brala, kdyby vařila u sebe v malém bytečku. Chtěla ukázat to honosné bydlení, tam bych ani neuměla asi žít. Nevím, protože jsem to nezkusila. Myslím, že se chtěla pochlubit, ale bylo to až moc, všeho. A to prý celý život nechodila do práce. Já nezávidím, ale nechtěla bych to.

• mat.yz
          mat.yz, 21.2.17 12:03:55  

majko : jo i já dokážu zakalit polévku :DDD .... dům byl jako zámek .)) ....já miluji dřevo ,ale když se to někomu líbí žít jako na zámku,proč ne :)) Já jsem spíš na ty roubenky,ale zase koupelna z Tv :O ty,jo já jsem ráda,že se osprchnu a mažu do postele a kdoví na co tam v tý koupelně koukaj :))) určitě ne na zprávy :-))))

Je zajímavý,jak si lidé dokáží byty "vyšperkovat " ...mě se moc líbila chalupa,jak vařil Vlastík ,to byla nádhera....

• semtexca
          semtexca, 21.2.17 13:34:45  

Holky, já si myslím, že Olga dělá rodince uklízečku, kuchařku a co je třeba :15: prostě posluhu :15:

• mat.yz
            mat.yz, 21.2.17 19:17:06  

no,i to je možný ...ale je nafoukaná,jak kdyby dělala ministryni ...ty jo,to je dílo...... :))))

• Ucik
          Ucik, 21.2.17 14:24:33  

Já si hlavně nemůžu pomoct, je přece uplně jedno kde vařila, mělo by se řešit jídlo a všichni řeší nábytek doma a to že nevařila u sebe. Vždyť je to fuk za chvíli z toho bude pořad o bydlení :1:

• majkanova
            majkanova, 22.2.17 09:15:30  

já myslím, že to není jedno, je to pořad o vaření, ale i prostředí ve kterém se to odehrává..

• Jackie0004
      Jackie0004, 21.2.17 17:15:06  

Olga uvařila dobře, Dana ke všemu měla poznámky, ale byla slušná,Olga jí to samozřejmě vrátí..
      Bydlení mě nezajímá, ale vadilo i to, jak se Olga " vychloubala" svou rodinou.

• majkanova
        majkanova, 22.2.17 09:16:25  

taky to tak vidím, včera už ohrnovala nad vším nos...

• Jackie0004
    Jackie0004, 19.2.17 14:06:08  

http://www.iprima.cz/prostreno

• mat.yz
      mat.yz, 19.2.17 19:32:33  

Jé,děkuji.)

• Jackie0004
        Jackie0004, 19.2.17 20:55:46  

Není zač :2: , chodí nás tady čím dál míň, všimla sis toho?

• Ucik
          Ucik, 19.2.17 22:07:09  

všichni diskutujou tam pod jednotlivými soutěžícími. Koukali jste někdy na ty diskuze? To je jedna nechutnost za druhou. Fakt kdyby každý na netu nebyl anonymně hned by to bylo o něčem jiném.

• Jackie0004
            Jackie0004, 20.2.17 08:40:21  

Diskuze přímo na stránkách Primy je hrůza..vulgarismy, napadání..tam jsem byla jen jednou a nikdy víc.

• Ucik
              Ucik, 20.2.17 09:10:53  

joo nechapu že to tam nechavájí. Tam je to šílené

• Jackie0004
                Jackie0004, 20.2.17 15:24:15  

Psala jsem přímo na Primu a odpověděli mi, že je diskuze hlídaná, ale nejde hned mazat závadné příspěvky - podle mě jen alibi nic víc.

• Ucik
                  Ucik, 20.2.17 17:02:29  

Jo taky mě to napadlo jim napsat, a to že to nejde mazat hned, ono stačí aby tam lidi nemohli přispívat anonymně a cokoliv atsačil by tam jeden admin co by to hlidal, ale tak to jsou jen výmluvy no ale takhle si to tam muže přečíst kdokoliv i děti. :8:

• mat.yz
          mat.yz, 20.2.17 17:26:08  

Ano,moc si nepodrbem :-)))

• Jackie0004
            Jackie0004, 20.2.17 17:34:12  

To teda..kam se všechny holky ztratily??

• mat.yz
              mat.yz, 20.2.17 20:50:00  

já ti nevím,třeba to přestaly sledovat,ikdyž teď je to lepší,ptže tam opravdu jde vidět jak vaří .)

• semtexca
      semtexca, 20.2.17 19:54:34  

dííky Evičko :2:

• mat.yz
    mat.yz, 16.2.17 19:05:33  

Tak dnes tedy vrchol... zkazili hostitelce celý večer. Co jim je do toho jak bydlí??? !!!! Jakým právem ji 2Oti letá holka soudí... sama neví kde bude za 2o let....

No,k vaření.... myslím ,že vařila zatím nejlíp.Hl.chod,dezert,polévka vypadali luxusně. Předkrm slabší,ale prostě vařila podle mne nej. Jo,to je ženská,uvařit v takový kuchyni a ještě tak dobře je umění.... Ani ta Drahuš se ji nezastala...
    šopský sált a bageta vypadali dobře,hovězí polévka výtečně,srnčí na víně a zelenině nemělo chybu a dezert jahody,piskot ,šlehačka s maskarpone vypadal výtečně.... Co dodat,jen že ona byla tak naivní a důvěřivá,že je klidně do svého bydlení pustila... :( ,nemusela a přesto to udělala.

• majkanova
      majkanova, 17.2.17 10:58:24  

Mluvíš mi z duše.. taky jsem si říkala, že když už nevařila doma, stejně jí strhnou body. Já bych je tam taky neposlala, starý barák a ještě v opravě bych taky negruntovala, ta Drahuš, je taky pěkná megera. Vařila výborně, jen škoda přesolené polévky, zbytečně se ale tak nechala vytočit. Asi se přihlásila z finančních důvodů, ale když je psychicky na dne, neměla do toho jít. I ten chlap je tam takový slizoun, pořád ty jeho dvojsmyslnosti se mi protiví. Tak asi vyhraje ta krasavice pondělní.

• mat.yz
        mat.yz, 17.2.17 14:31:14  

psych.na dně...majko,mne kdyby někdo šťoural do citlivých míst,asi bych se taky naštvala....
        a možná bych je i vyhodila !!! :-DDDDD ta mladá,co bude vařit dnes se neúčastnila,byla neutrální,ta se mi líbila...takže já výhru přeju jí ....

Holky,je to o vaření,ale prd vím jak to chutná tak to tenhle týden beru podle charakteru,za to se omlouvám :-)))

• semtexca
      semtexca, 17.2.17 11:01:00  

Maty, to srnčí asi bylo dobré, a ta tmavá šťáva :15: Jak píšeš, na ty podmínky vařila dobře. Byla odvážná, že použila nevyzkoušenou troubu, a dala to :15: A tak mladá zase není, aby nevěděla, že jí to bydlení pohaní. Jak jsem viděla ukázku, bude ještě dnes trucovat...

• mat.yz
        mat.yz, 17.2.17 14:27:32  

Holky,já vzpomínám,jak jsem po rozvodu měla taky houby....je to už leta,ale nikdy jsem na to nezapomněla, i přesto ,že se mám nyní fakt dobře.). Tehdá starej nábytek,co mi kdo dal,co jsem koupila po bazarech....nejde na to zapomenou a je to o tom,že člověk by měl být pokorný a nesoudit,neb neví jak a kde skončí,což vy víte o čem píši a i majka .). Je jasné,že paní co dře od pondělí do neděle a od neděle do pondělí a má takové bydleni,tak si prostě šla vyvařit výhru. A vařit tedy uměla ! Kdyby zachovala nervy,což já bych je asi taky nezachovala,tak mohla mít šanci je vyhrát....
        A že má k tomu co má citový vztah,je její plus. Znám tolik lidí,co prodali domy po rodičích ptže se o ně nechtěli starat.... já ji v tomto naprosto rozumím.
        A jak říkám,podle mne vařila nejlíp. Jen jde jasně vidět,že přesto,že je od fochu nemá prokouklé lidi.... .)

• Jackie0004
          Jackie0004, 17.2.17 17:43:21  

Holky , já jsem se dívala na včerejší vaření Renáty teprve teď - pustili se do ní vlastně všichni. Všichni kritizovali její bydlení, místo toho aby ocenili to, že jim své " skromné" bydlení ukázala, tak do ní jen rýpali.
          Bylo mi Renáty hodně líto - a Prostřeno přece je o vaření..no jak jsem si myslela, že jsou fajn parta a vlastně Renáta celou dobu když vařila všechny chválila a oni ji vlastně píchli kudlu do zad. Renáta uvařila hodně dobře a vzhledem k podmínkám ve kterých vařila to měla na jedničku. Kritizovat to, že dělá 14 hodin denně jak řekla Drahuška, že by to měla mít finančně ohodnoceno a mělo by to být vidět - v jaké době proboha žije???Na Renátě je vidět, že je udřená, ale férová...Jarda se snažil zachránit situaci, mladá co bude vařit dneska jenom hanila...
          Tak vám holky nevím, ale mě takhle přijít a rýpat do mě , kdybych všechny dobře pohostila tak letí všichni - jsem zvědavá na dnešek.

• mat.yz
            mat.yz, 17.2.17 19:46:57  

přesně tak,letěli by všichni... !

Dnes mladá vařila také dobře. Řepa s kozím sýrem,dýňová polévka,kachní prsa a br.šišky se zelím,dezert také dobrý ... zábava parádmí. Pondělní hostitelka jen kritizovala a takticky dala málo,vyhráli obě dvě. Aspoň tak,ptže pondělní hostitelka mi lezla na nervy a její bodování byla podpásovka,asi tušila,kdo má také nekročeno k výhře....

Máš pravdu,doba je zlá a kritizovat někoho za to,že dře a nemá,je vrchol hlouposti....

• Jackie0004
              Jackie0004, 17.2.17 20:50:33  

Veronika vařila na svůj věk dobře, Jana takticky jen kritizovala,pořád se jen blbě uchechtávala, lezla mi na nervy. Veronika konečně dneska i mluvila a ty dny předtím jen mlčela..
              Renáty mě bylo líto, trošku pochopení pro člověka by mohli přeci mít.. Drahuška pořád jen mluvila o neslušném chování a narušené psychice, vždyť co je na tom, když je člověk citlivý? Vím jistě, že bych žádnou takovou soutěž neabsolvovala. Já se svou hubou nevymáchanou a citlivou povahou - to by byla sledovanost :1: .Tak holky další týden za náma, uvidíme koho uvidíme příští týden :1: , nechcete se některá přihlásit :1: ?

• mat.yz
                mat.yz, 17.2.17 21:32:59  

Přihlásit se vážně nehodlám :DDDD smííích.

Jinak s tebou souhlasím co píšeš. Truchlit je normální!!! Však před kamerou pláčí i celebrity,když příjdou o blízké.
                Ono se to Drahuš říká,když ji maminka žije..... /nechci být hnusná/
                Pochop,kdo nebyl v Rusku není chytrej a ona byla "jen" v Americe :DDDDD ,tolik k celé Drahuš.
                Viděla jsem ukázka z příštího týdne...je se na co těšit :)))) Krásný víkend . .)

• majkanova
                  majkanova, 18.2.17 12:51:20  

Děvčata, moc pěkně jste to tu popsaly, líbí se mi, že nepíšete jen o vaření, ale i o těch lidech tam, za ten týden je poznat, jaký kdo je. Já bych do toho nešla ani za nic na světě. Jsem jen ráda, že to nevyhrála všechno ta pondělní.. Pěknou sobotu.

• mat.yz
                    mat.yz, 18.2.17 21:43:56  

:)

• semtexca
                    semtexca, 19.2.17 09:35:28  

Taky jsem byla ráda, že tu výhru Jana nedostala celou a musela se dělit. Byla nesnesitelná..

• atka.l
                    atka.l, 20.2.17 20:49:58  

Mně se nelíbí,že se řeší bydlení.Jsou tam přece kvůli jídlu ,tak se má hodnotit především to.Jestli někdo vaří u dcery nebo doma jim může být šuma fuk. :9:

• semtexca
    semtexca, 16.2.17 08:26:10  

Drahuš se teda moc nepředvedla. Sloní žrádlo obsahovalo nakrájený salám a nacpala do toho zavařené papriky?..kečup a už nevím..no děs. Čočková polévka..tak tu nezkazila. Švejžužu s br-placičkama vypadalo uboze. Jen ten dort se asi dal jíst..i ho měla načančaný :15: Drahuš je diblík :15: je prostě zatížená na zajíčky, a ještě se s zím chlubí :15: není to žádná héérečka, u těch je to normální :15: Každopádně nevyhraje :15:

• Jackie0004
      Jackie0004, 16.2.17 08:50:16  

Zdeni,napsala jsi to hezky. Drahuš se předváděla, dvojsmysly jen u stolu lítaly a některá témata se opravdu ke stolu nehodila. Je vidět, že si zatím všichni rozumí a užívají si to. Dneska bude u Renáty konflikt, tak se uvidí jak bude vaření pokračovat.

• majkanova
        majkanova, 16.2.17 09:41:17  

Taky se mi to vaření nelíbilo, ty řeči jsou dost nechutné a trapné. Myslela jsem, že bude Drahuš lepší, o tom partnerovi z Ameriky bych na jejím místě taky nemluvila. Dnes tam přijde i na slzy, podle ukázek jí ta pondělní krasavice zapadne kvůli pořádku. Ale mě je ta dnešní sympatická, i když má hlas jak chlap. Že?tak ahojte...

• majkanova
          majkanova, 16.2.17 09:41:50  

no napadne, že jo...

• mat.yz
          mat.yz, 16.2.17 19:11:33  

jo,mladá holka,co ta ví o životě....a právě proto by měla ubrat....jenže mládí si myslí,že ví vše.... :(

• Ucik
        Ucik, 16.2.17 10:39:20  

No já vím kdo vyhraje, pra omylem zveřejnila na začatku víteze na stránkách :1:

• mat.yz
          mat.yz, 16.2.17 19:07:16  

degešové :-DDD fakt ??? :-DDDDD

• majkanova
            majkanova, 17.2.17 11:01:39  

kdo? nevím o co kráčí....

• mat.yz
              mat.yz, 17.2.17 14:18:57  

o tom,kdo zveřejnil výsledek...já ho tedy nevím,ale Ucík ano :)

• mat.yz
      mat.yz, 16.2.17 19:09:32  

Jo,já když viděla jak krájí ten výrobní salám-junior :-DDDD smííích,pardon. Neříkám,že by to nemělo být dobré,ale do tv bych s tím nešla ani já ,ptže nejsem kdoví jaká kuchařka....jj.prostě má to sebevědomí......

• semtexca
        semtexca, 17.2.17 11:02:22  

:15:

• mat.yz
          mat.yz, 17.2.17 14:31:59  

:-))))) to byl tovar,viď :-b

• semtexca
            semtexca, 19.2.17 09:36:43  

:15: to byl mazec..salám sice dobrý, ale co s ním leze do televize :15: