Čas

Otevřená diskuze | Kategorie: Příroda a přírodní vědy
Carbon.de.Castel-Jaloux (2016-12-02 09:14:28)Spravec (2016-11-28 21:18:28)eremir (2016-11-28 19:03:44)strejczbrna (2016-10-25 14:54:24)profesorateista (2016-10-25 08:43:00)Azazel-Andel (2016-10-04 11:36:05)krudox (2016-08-21 21:41:28)beastisbest (2015-12-26 18:29:49)mnavii (2015-07-16 11:33:48)biznasizna (2015-07-10 22:24:04)Larysa85 (2015-01-08 20:37:01)Kruciano (2014-10-22 18:29:04)
Čas
Založeno: 21. 8. 2014 | Příspěvků: 990 | Členů: 12
Správci: eremir (hlavní), strejczbrna, BaronQ, Carbon.de.Castel-Jaloux

ČAS--A EKOLOGIE SPOLU SPOLU DOST SOUVISÍ
TAK ZDE JE POVOLENA DISKUZE O EKOLOGII A OCHRANĚ PŘÍRODY PROTOŽE ČAS NEÚPROSNĚ BĚŽÍ A KDYŽ SE TO NEZAČNE ŘEŠIT VČAS MŮŽE BÝT NAVŽDY POZDĚ VIZ DRUHÉ TÉMA VŠE O ČASE NÍŽE. http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy

Čas určuje okamžik události na časové ose, měří se jím vzdálenost mezi událostmi. Čas je také neprostorové lineární kontinuum, v němž se události stávají v nevratném pořadí. Jako takový je podstatnou složkou struktury vesmíru. Je velmi obtížné, až nemožné, si čas nějak představit. Uveďte své teorie o ČASU.

http://www.greenpeace.org/czech/cz/

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• jo_toto
    jo_toto, 3.12.16 09:34:32  

Nad lotosovým květem
    na vteřinu zastavil se čas

• jo_toto
    jo_toto, 27.11.16 10:34:48  

Čas je nejvyšší!
    # http://www.in-cas.cz/

• Carbon.de.Castel-Jaloux
    Carbon.de.Castel-Jaloux, 25.11.16 21:01:15  

Kontrolní otázka:
    Co jsou "časosběrné motory", resp. pohon, u kosmických lodí u O. Neffa?

• eremir
      eremir, 26.11.16 18:48:39  

To vypovídá už sám název časo sběrné motory ,
      buď motory co pohání sám čas takže sbírají čas k svému pohybu nebo tak nějak.

• jo_toto
        jo_toto, 27.11.16 10:35:40  

anebo ANO
        :6:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 25.11.16 21:00:01  

Kontrolní otázka:
    Uveďte, kdo první použil výrazu časoprostor resp. prostoročas a co tím vlastně myslel! :15:

• jo_toto
    jo_toto, 15.11.16 08:01:17  

Je čas, vlastenci.
    https://drive.google.com/file/d/0B6mYpuUIyXHBcERPX0dOeEVTNkxPTm1FZzRuMUZJVTZCd2hV/view

• strejczbrna
    strejczbrna, 10.10.16 14:21:10  

"Vyjadřuji svůj obdiv odvážnému budovateli této originální věže, neboť mám velkou úctu ke všem budovatelům, největší pak k vrcholně geniálnímu budovateli - k Bohu."

Thomas Alva Edison, americký vynálezce, nejslavnější v dějinách; patentoval 1200 vynálezů

Pan Edison moc dobře ví jak těžké bylo vymyslet a stvořitt pouhou žárovku ,tak těžko by mohl uvěřit
    že člověk na rozdíl od žárovky se vyvinul sám bez vymyšlení a stvoření ,tak naivní můžou být jen největší snílkové.

• profesorateista
      profesorateista, 25.10.16 08:43:00  

Ano musím uznat že víra že se vše vyvinulu je pro lidstvo škodlivá ,když člověk věří že se vše vyvine tak se nesmíme divit že je světě tolik lenochů a nemakačeněk když věří že se vše vyvine co by dělali ne.

• strejczbrna
        strejczbrna, 25.10.16 14:54:23  

Mějme pochopení s lidmi prostými kteří byli vzati na zcestí vírou že jsou dětmi obyčejné hmoty co je učily a učí ve škole ,pak se nejde se divit že když v této zemi je dle výzkumů většina ateistů a ty mají díky výchově vzor prapředka hmotu ,tak jak mají mít vzor osobnosti se ptám,jaká bude jejich výchova s vzorem prapředka HMOTA.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 22.9.16 18:29:57  

"Kolegové, je čas na čaj," řekl potěšeně děkan.

(Viz T. Prattchett Neviditelná univerzita)

• eremir
      eremir, 3.10.16 10:50:30  

:1:

• gombur
    gombur, 21.9.16 01:02:51  

pane učiteli, už je čas

Carbon.de.Castel-Jaloux, 16.9.16 10:08:00  

Koukám, že tady se zastavil čas :1: :1:

• eremir
      eremir, 16.9.16 12:42:47  

:1:

• nikdoinic
    nikdoinic, 3.9.16 14:03:30  

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10150778447-historie-cs/216452801400012/

• jo_toto
    jo_toto, 7.8.16 15:22:39  

Uff! Jsem skoro hotovej.
    Kdyže už bude ta neděle?

• eremir
    eremir, 17.7.16 17:40:55  

Největší chybou v myšlení u lidí je tohle
    náboženství je špatné když se tam najdou špatní jedinci,křestanství je špatné když se tam najdou špatní jedinci,
    církev je špatná když se tam najdou špatní jedinci,
    lidé takto uvažující by ale tak uvažovali ve všem stejně,
    česká repuplika je špatná protože se tam najdou špatní lidé a tak by se dalo pokračovat do nekonečna,
    svět je špatný protože se tam najdou špatní lidé
    a co vesmír je špatný když se tam najdou špatní lidé.
    Z toho se dá snadno poznat kdo taklhe uvažuje
    že má chybné myšlení a nemusí to být jen ateista ale i věřící.

A teď si představte že s takovým chybným myšlením
    někdo řídí celou zemi a politiku jak to asi bude vypadat?

• strejczbrna
    strejczbrna, 10.7.16 10:02:00  

To bude jednou ostuda až vědci potvrdí že Bůh A EVOLUCE je jedno a to samé ,kolik lidí se bude držet za hlavu a ateisté nejvíc chtěli důkaz Boží existence a přitom ho znali jen nepochopily jeden prostý fakt když to stvořila evoluce a ona v mozku skrze modulus Boží promlouvá k věřícím lidem ,tak ona je ten kdo mluví,
    takže logicky je i Bůh ,jen si to uvědomit a pořád se hloupě neptat kdo je ten proboha Bůh.

• michalborek
    michalborek, 21.6.16 16:12:51  

Čas jako věčnost jest a věčnost jako čas;
    jen ve tvém myšlení je mezi nimi hráz.
    Ty nejsi v prostoru, ten prostor v tobě tkví;
    když vyloučíš jej, hned se věčnost objeví.
    Když duchem zdoláš čas a prostor zvládneš též,
    pak v samé věčnosti se mžikem ocitneš.
    Jen v tobě běží čas jak hodinový stroj;
    hleď, hned je po čase, když ztichne nepokoj.
    Kdo činem, chválou zde se Bohu v oběť dal,
    ten věčný život svůj už v čase započal.
    Věř, dokud na srdci ti čas a prostor leží,
    pak chápat, co je Bůh a věčnost, můžeš stěží.
    Čas letí, slýchávám. Ne, nemá perutě
    a při všech proměnách tkví v světě nehnutě.
    Chceš vyloučiti čas, dát věčnost místo něho;
    což mezi obojím je něco rozdílného?
    Ne, není před a po; co zítra má se stát,
    to od věčnosti Bůh již uměl nazírat.
    Nad tisíc věčností jsou časy významné;
    zde mohu připravit se pro Pána – tam ne.
    Tam na věčnosti vše se děje najednou
    a časná před a po vždy stále spolu jsou.
    Je krátký okamžik, leč mohu říci směle,
    že co je světem svět, Bůh v čase nebyl déle.
    Když srdce na čase a prostoru má dost,
    pak ještě nevnímá svou vlastní bezměrnost.
    Kdo Boha nehledá v pozemském čase všedním,
    ten vstupem na věčnost se neobjeví před ním.
    Že Bůh si tvoří svět i teď, snad divným zdá se,
    však žádné dřív a pak v něm není: pouze v čase.
    Cos hledáš, v domnění, že věčný Bůh vše není?
    Pak ztrácí se ti on i všechno věčné dění.
    Když zdáš se na světě být příliš dlouho v čase,
    pak v nyní věčnosti se k Bohu navrať zase.
    Kdo v Bohu do sebe se usebrati zná,
    ten věčnou sobotu již v čase začíná.
    Když věčnost hodnotou nás všech je počáteční,
    pak, chtějme nebo ne, my musíme být věční!
    Bod času toužícím se může rozšířiti,
    až mocen přesáhnout je celé věčné bytí.
    Můj Bože, je to tak? Můj duch, ta nicotnost,
    chce tebe pohltit co prostor pro věčnost!

//ANGELUS SILESIUS - z díla Cherubský poutník//

* http://www.ikarmel.cz/kniha/Cherubsky-poutnik_10928.html

• eremir
      eremir, 28.6.16 08:24:24  

pěkné

• jo_toto
    jo_toto, 12.6.16 12:56:51  

Jednotka času jedna generace:
    http://video.aktualne.cz/dvtv/jsme-naprogramovani-aby-se-nam-libil-sex-dite-uz-je-predmet/r~78349d782f0811e682470025900fea04/

• jo_toto
    jo_toto, 29.5.16 10:31:59  

Když trefíte správný čas zde: http://video.aktualne.cz/dvtv/cesky-humor-je-nejlepsi-na-svete-amerika-je-moc-politicky-ko/r~57ca1eee23fc11e6abfa0025900fea04/
    ..tak něco o něm uslyšíte. :4:

• jo_toto
    jo_toto, 24.5.16 07:57:30  

Kdy myslíte, že byl změněn název tohoto fóra:
    https://www.diskutnici.cz/forum/2926-greenpeace-celosvetove-uznavani/?

• jo_toto
    jo_toto, 17.5.16 21:53:46  

Pokud nemáte rádi časosběr, tak ušetříte min. 127 sec: http://video.aktualne.cz/ze-sveta/chlapec-se-fotil-kazdy-den-nez-dospel-v-muze-po-osmi-letech/r~59bebad01c0d11e69d46002590604f2e/

• jo_toto
    jo_toto, 24.4.16 16:43:02  

No dobře.

A co je bezčasí? Ví to někdo?

• eremir
    eremir, 20.4.16 21:34:33  

"Úvahy o tom, že černá díra emituje částice, nasvědčují, že bůh nejenže v kostky hraje, ale občas je hází i tam, kde je nikdo nemůže vidět."

Stephen W. Hawking v narážce na Einstenův výrok

• Vlastik
      Vlastik, 3.5.16 14:47:28  

díky tomu, že černá díra emituje částice, emituje tím i čas???

• eremir
        eremir, 4.5.16 12:58:19  

Vše má svůj význam.

• Janek333
        Janek333, 5.6.16 03:03:22  

A co tohle..jak to, že má černá díra gravitaci a dilatuje čas? Pokud by se z jejího dosahu nic nedostalo, nedostala by se z ní ani gravitace ani čas a tedy ani energie.

• eremir
          eremir, 5.7.16 20:05:44  

Aby vám vše dávalo smysl musíte pochopit aspoň podobně systém světa
          a možné důvody proč to vše aby to dávalo smysl.

Bůh tvoří a tvoří a tvoří, ale kdo má ty nápady pořád vymýšlet a tak dostane nápad, co stvořit něco co by tvořilo za mně tak stvořil svět a lidi k obrazu, svému teď sedí u svého Božího počítače a sklízí co zasel a jen si dopřává nejlepší jídla dnešního dne,nejlepší příběhy dnešního dne,a co když lidé při tvoření zničí svět co pak? V pohodě jednoduše má vše zálohované hned několikrát... to objevil pan Einstein že se dá cestovat v čase, v časoprostoru
          Bůh by řekl cestování v systému zálohování,
          co máme s bohem společné když nás stvořil k obrazu svému, logicky se dá vyvodit že chtěl aby jsme tvořily podle jeho představ a proto
          musel nás stvořit k obrazu svému i s povahou a vlastnostmi
          on tvořil mi tvoříme... teď už jen my, on sklízí co zasel
          on stvořil systém zálohování v časoprostoru
          my zálohujem taky na počítačích no jsme holt po něm.
          A když nás stvořil k obrazu svému... tak se dá hodně pochopit on Bůh nerad prožívá války ale rád se na ně dívá
          my neradi prožíváme války, no kdo by je rád zažil
          ale jako pěkný film válečný se taky rádi podíváme
          Bůh nerad prožívá horory,dramata,krimi příběhy a tak dál
          ale rád se na to podívá
          mi neradi prožíváme horory,dramata,krimi a tak dál
          ale jako filmy se rádi kouknem co si budem nalhávat
          my nemáme rádi blbce když se snima srazíme,
          ale když se na jejich účet bavíme jako třeba ve filmu
          tak je naopak máme rádi to by vysvětlilo proč Bůh neudělal jen chytré no nebylo by to tak zábavný svět
          a má pěknou podívanou každý den kam se hrabou naše filmy
          když se dívá na skutečnost.
          Jo Bůh je dokonalý je rafinovaný ale není zlomyslný a nerad hraje v kostky jak pravil pan Einstein.

Za to dává vám smysl u teorie že kdysi dávno byla hmota,
          měla svatý klid a z nějakého neznámé ho důvodu se rozhodla miliardy let vyvýjet aby poznala bolest, hlad a mohla blbnou a pak se zabíjet ,to moc logiku a smysl nedává ,jaký měla důvod když na počátku měla svatý klid .

• jo_toto
    jo_toto, 9.4.16 11:19:13  

Jak šel čas: https://pbs.twimg.com/media/Cfli4ITWwAA_n4a.jpg
    #medialnimag(or)ove

• jo_toto
    jo_toto, 27.3.16 11:25:46  

Bůh stvořil svět prý za cca týden (otázka kolik milirad let týden před vynálezem hodin a juliánského kalendáře trval, že?), no vývoj větrných elektráren trvá roky:
    http://motherboard.vice.com/read/the-worlds-largest-wind-turbine-will-span-a-half-mile?utm_source=twitter&utm_medium=post&utm_term=wind&utm_campaign=Climate&__surl__=IgN0n&__ots__=1459070549921&__step__=1

• profesorateista
      profesorateista, 30.3.16 19:29:50  

Jen tak dál ,tohle je cesta k moudrosti pochopit svět a vše kolem něho.

• eremir
      eremir, 10.4.16 22:19:31  

Bože chraň nás prosím před ateisticky smýšlející
      společností,protože z jejich logiky vyplývá
      co jim nikdo nedokáže tak prý to neexistuje
      tak v tom ze svého chybného myšlení v lepší systém žití nikdy neuvěří,kdo jim dokáže že může existovat lepší systém žití ,v něj se musí věřit a zkoušet to až k němu vývojově dojdem a dokud jim nikdo nedokáže Boha tak vněj
      nevěří ,jsou skepticky smýšlející
      dokud jim nikdo nedokáže lepší systém než demokratický
      tak v něj nemůžou uvěřit a tedy nikdy k lepšímu systému
      nedojdou ,jsou odsouzeni být vývojovou brzdou a ke stagnaci,to samé vědci kteří mají chybné myšlení
      nevěřit ,takový vědec nevěří ani že něco objeví
      vždyť díky chybné logice přece nic jiného neexistuje
      co nejde dokázat ,takže kde je nevíra tam je chyba v systému myšlení,vývvoji a tak dál.
      Věřící vědec z předpokladu svého zdravého věřícího smýšlení věří ve svůj úspěch ,to samé jakýkoliv člověk
      se skepticky nevěřícným způsobem smýšlení ,bude společnost vývojově stagnovat a v krizi
      a přitom stačí si uvědomit že víra je hnací síla
      a vše špatné zmizí a neúspěch bude nám hned cizí.

• eremir
        eremir, 12.4.16 13:56:04  

Max Weber se ve svém sociologickém výzkumu náboženství soustředil na souvislost mezi náboženstvím a sociálními změnami a soudil, že náboženství může být hnací silou společenských změn. V protestantismu a zvláště pak v jeho puritánské variantě spatřoval zdroj kapitalistických názorů typických pro moderní západní společnost. Touha protestantských, zejména kalvínských podnikatelů dosáhnout hmotného úspěchu, která napomohla hospodářskému rozmachu západní civilizace, byla původně motivována záměrem sloužit Bohu. V kalvínském pojetí byl totiž úspěch na tomto světě považován za projev Boží přízně.
        Protestantská etika zbavila hromadění peněz středověké stigmatizace a omezením spotřeby podporovala systematickou akumulaci kapitálu. A tak podle Webera sloužila jako motivační základna rodícího se kapitalismu.

• jo_toto
          jo_toto, 12.4.16 21:25:04  

Ale ty nekřesťansky roznožkové konce.. :11: :8:

• jo_toto
    jo_toto, 25.3.16 13:56:11  

Nikdy nic neříkej...
    Stačilo říct, že ty a já
    jsme minulost pouhá.
    Stačilo říct
    už nejsme láska..
    https://www.youtube.com/watch?v=_pjQ33qJJog

"Farizeové, učitelé zákona, velekněží – ti všichni patřili k náboženské elitě židovského národa. My máme někde v sobě zakódováno, že to byli zlí lidé, kdoví jací, a ve své fantazii si vykreslujeme, že zřejmě měli blízko k zločincům. Avšak bojíme si přiznat, že lidé, kteří dovedli Ježíše na kříž, byli lidé věřící – dokonce oni o sobě tvrdili, že jsou „opravdu věřící“, „praktikující“… Přesto těmto věřícím lidem Bůh proklouzl mezi prsty a oni jej přibili na kříž. Z takového přirovnání nám může běhat mráz po zádech. Ale kdy jindy než na Velký pátek bychom měli nechat tento drsný fakt k sobě promlouvat.
    Pašije nám ukazují, že je možné o sobě tvrdit, že jsem hluboce věřící člověk, a přesto Bůh pouze projde kolem mne, já se s ním ve skutečnosti nesetkám, a ještě jej mohu usmrtit."
    https://www.kzamysleni.cz/nekolik-velikonocnich-kazani-nejen-pro-verici/

• strejczbrna
      strejczbrna, 25.3.16 14:28:24  

Král Šalamoun říkával: "Důvěřuj Hospodinu celým svým srdcem, na svoji rozumnost nespoléhej. Svěř Hospodinu své počínání a tvé plány budou zajištěny." Toto přísloví je plně pravdivé, neboť Bůh je poslední instance, na kterou se obracíme, když je nám nejhůře. Když člověka zklamali lidé a svět, a když zklamal dokonce i on sám sebe, pak zbývá Bůh. Ten, kdo naslouchá prosbě modlícího se člověka ve chvílích nejtěžších.
      Spoléhejme na Boží moudrost a na to, že náš Osud, byť trpký a zlý, má svůj skrytý význam. Bůh ví, co koná. Stane-li se v našem životě nějaké velké neštěstí, vznesme svoji stížnost k Bohu a v modlitbě jej prosme o nápravu. Bude-li naše modlitba upřímná a o dobrou věc, pak ji Bůh vyslyší. Protože však Jeho mlýny melou pomalu, můžeme se někdy nápravy dočkat až v dalších životech naší duše, a nikoli v našem životě současném.

• jo_toto
        jo_toto, 26.3.16 22:10:09  

Komu že to říkával? :4:
        A hlavně v kterém čase to říkával - resp. co by řekl dnes - resp. za týden, kdy si přečtete tuto doplňující otázku.. :6:

• eremir
    eremir, 25.3.16 10:27:52  

Když se ptáte na minulost,
    někdy vám odpoví budoucnost.
    Jednoho dne jsem seděl na vrcholu
    kopce a meditačně jsem rozjímal,
    v představách svých jsem se o budoucnost zajímal
    a jak medituji v představách do budoucnosti pluji,
    se mi náhle ..zjevila vize... lepší nežli televize,
    vše za nás dělali počítače s roboty,
    co neznají odpočinku ,neděle ani soboty
    a mi jsme měli automaticky se regenerující se těla,
    k tomu všemu nám počítačová hudba zněla
    a díky regeneraci a automatické replikaci do časoprostoru se pro člověka smrt nekonečně ztrácí
    a nastává jen zálohování života a všeho,
    v systému časoprostoru který objevil pan Einstein.

No budoucnost se dá předpokládat
    tak taky stvořitel je věčný
    díky regeneraci a časoprostorovým
    zálohám všeho se smrt ztrácí.

• strejczbrna
      strejczbrna, 25.3.16 11:47:29  

Omlouvám se že reaguji aby druzí mohli lépe pochopit Boží systém a nebloudily v dojmech že něco muselo vzniknout evolucí,evoluce může být proces
      věčného koloběhu hmoty a energie
      Bible to popisuje z prachu vše vzejde a vprach se vše zas obrátí ,je to podobné jako koloběh vody.

• jo_toto
    jo_toto, 20.3.16 12:19:08  

Ježíš tě, eremire, vidí, protože vidí i všechny pole, trávu a činžáky. Měsíc bude ti v patách, možná i dýl, jako Abdeslamovi!
    ANO, to si piš: https://youtu.be/qFiE4F8_Qzw?t=37

• eremir
      eremir, 22.3.16 18:29:27  

No to to. :1:

• jo_toto
    jo_toto, 8.3.16 20:42:01  

Taky sem přidám něco ke svátku žen!
    Bude to o důležitosti kopců pro toto volání pod oknem: "Děkuji ti za celoživotní výchovu a taky ti sděluju, že už jsem vysokoškolsky vzdělaný člověk."
    ..a s tímto voláním z okna: "Máš hlad? Pojď se najíst!"

A teď to absolutně nezbytné:
    ´Jako děti jsme vybíhaly na kopec, vlastně na hranice sídliště, a dívaly jsem se dolů za dálnici, jak tam jezdí auta a tramvaje. Pamatuju se, jak jsem se v devíti letech ptala táty, že když tam jezdí auta, asi tam taky budou žít nějací lidé. "To sedí," odpověděl mi. A na moje další otázky řekl, že tito lidé nejsou zlí, jen jiní než my. Že jestli je chci poznat, musím s nimi žít. A jestli chci s nimi žít, musím vystudovat. TO byl pro mě zásadní životní moment. Od té chvíle jsem věděla, že chci studovat a poznat ty lidi za kopcem.´
    1
    :2:
    :3:

• eremir
      eremir, 22.3.16 19:38:45  

Tak dnes jsem pochopil filosofii a moudrost slov křesťaňství a Ježíše když tvrdí miluj své nepřátele
      dnes jsem potkal člověka kterého jsem napomínal ať
      nedělá nepořádek ,ten si to pamatovala dnes se mě pokoušel urazit a vyhrožoval zabitím ,chvilku jsem byl napružen jít k němu ať mi ukáže jaký je to zabiják ale zvolil jsem nereagování a v klidu jsem pokračoval,po pravdě lásku k takovým lidem je těžké mít ,ale pak si to člověk přemítá v hlavě a přemýšlí zda by nebylo moudré se mu pokusit nějak rozumně domluvit a tak podobně ,mé představy ale o jakékoliv domluvě nemuseli být úspěšné a tedy ztrátou času,tak jsem začal přemýšlet proč jsou lidé takový ,můžou za to ,proč jim nefunguje mozek a nedojde jim že vždy na to doplatí a trestají se potom sami ,až mi došlo jaký bych měl klid kdybych ho dokázal mít rád takovýho jaký je ,a zajímavé je když mi tohle došlo najednou nade mnou bylo obrovský světlo které jsem tak nádherně zářící na místě kde jsem pořád nikdy neviděl i když to udělalo slunce přes chodbu a dvoje skleňené dveře,mělo to snad být znamení že jsem na správné cestě?

• eremir
    eremir, 6.3.16 08:55:34  

Pravda je, že hlupáci jsou tak sebejistí, zatímco moudří lidé jsou vždy plní pochybností.

Bertrand Russell a spousta dalších osobností tohle tvrdí.

Všimněte si prosím .
    Pořád někdo tvrdí SEBEJISTĚ ŽE BŮH NEEXISTUJE,
    moudrý ateista je na pochybách, ale co když tu je,

• jo_toto
      jo_toto, 6.3.16 12:24:36  

Pokud někdo tedy sebejistě tvrdí, že Bůh existuje, je hloupý nebo nemoudrý?
      https://www.youtube.com/watch?v=NWZSCzgiuXw

• eremir
        eremir, 6.3.16 13:30:50  

Teď je otázka zda je uznána Boží existence.

• jo_toto
          jo_toto, 7.3.16 20:28:48  

Je otázka, jestli je uznána nepřítomnost Boha?

• eremir
            eremir, 11.3.16 09:37:24  

Tak to je dost zajímavé.

• jo_toto
              jo_toto, 11.3.16 21:57:01  

Že jo?! :3:

• strejczbrna
      strejczbrna, 11.3.16 12:23:31  

Další důkaz chybného myšlení ateistů
      je následující viz malý příklad.
      ATEISTÉ se požadují důkazů Boží existence
      a přitom si neuvědomují pravdivou skutečnost
      kdyby jim někdo představil pravého Boha
      tak stejně to neuznají ,tuhle skutečnost
      si díky svému chybnému myšlení neuvědomují
      a přesto většina důkazy Boží existence
      po věřících nesmyslně požadují . :4:

• strejczbrna
        strejczbrna, 11.3.16 12:44:30  

!

A teď si představte že ateista se svým chybným myšlením dělá politiku nebo vědu ,pak to tak vypadá.