Boží plán s lidstvem

Moderovaná diskuze | Kategorie: Náboženství a filosofie
Josef.z.hor (2016-12-09 23:17:50)osoba (2016-11-28 11:15:12)Divobyj (2016-11-27 22:38:18)VMerhaut (2016-11-26 18:14:39)kontrhel (2016-11-26 16:10:11)9marie04 (2016-11-24 01:42:46)MimVig123 (2016-11-08 06:13:49)talk (2016-11-06 20:27:26)Martin (2016-05-18 20:03:33)poko (2016-04-26 17:47:53)
Založeno: 12. 7. 2014 | Příspěvků: 3 973 | Členů: 10
Správci: VMerhaut (hlavní)

Toto fórum není založeno pro diskuzi o existenci Boha. Respektujte to prosím.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Josef.z.hor
    Josef.z.hor, 23.11.16 22:13:02  

https://www.youtube.com/watch?v=BCpZjmwFXbI

Zajímavé povídání o smyslu života.

• VMerhaut
    VMerhaut, 6.11.16 18:32:55  

Kritické sepsání náboženských dějin dokázalo, že původní znění „příkazu
    ke křtu“ v Mat.28:19 znělo následovně: „Proto jdouce, učte všecky národy,
    křtíce je ve jméno Mé (onto onomati mou), učíce je zachovávati všecko,
    cokoli jsem přikázal vám.“ Tak je to v poznámce pod čarou „Novum Testamentum
    Graece et Germanice“ od Nestle–Aland ve vydání z roku 1973 potvrzeno.
    Ta v celém světě známá verze „ve jménu Otce, Syna a Ducha svatého“,
    jak se užívá ve všech náboženských institucích při veškerých úředních aktech,
    nestojí v žádném původním manuskriptu, to je zjištění kritického biblického
    bádání. V Lutherově překladu je v poznámce pod čarou k Mat.28:19: „Přesně
    ta slova zní: Proto jděte a čiňte učedníky ve všech národech, tím, že je pokřtíte
    na jméno Otce a Syna a Ducha svatého a učíte je zachovávat …“ Než můžeme
    křtít na to jméno, ve kterém se nám Bůh jako Otec v Synu a skrze Ducha
    svatého zjevil, musí nám být zjeveno. V překladech Elberfeldera a Mengeho
    je též řečeno: „Křtěte je na to jméno …!“ Přesně to dělali apoštolové. V
    Bibli trojiční formule není ani jednou, skutečně ani jednou užita. To nachází-
    me potvrzeno v „Interlinearübersetzung Griechisch–Deutsch“ (Interlineární
    řecko–německý překlad).
    Petr ve svém prvním kázání v den založení novozákonní církve nedal
    dlouhé vysvětlení o křtu: Jemu, který slyšel původní slova z úst svého Mistra,
    bylo jasné, jak má být křest vykonán. Tak jednal na základě misijního pově-
    ření zmrtvýchvstalého Spasitele a přikázal všem, kteří uvěřili, aby se nechali
    pokřtít na jméno PÁNA Ježíše Krista (Sk.2:37-41).

Tolik výňatek z knihy Bible-nejčtenější kniha na Zemi od E.Franka. Doporučuji přečíst. Zde odkaz:https://www.svobodnalidovamisie.cz/soubor/bible-nejctenejsi-kniha-na-zemi/

• VMerhaut
      VMerhaut, 6.11.16 19:41:13  

Ještě dodám že jsem šťastný, že při vyvražďování jinak věřících KC nebylo vražděno ve Jménu Pána Ježíše, ale ve jménu satanské trojiční formule. Myslím že je to Boží účel k napravení církve Kristovy, že to zjevil až na konci. Tak nemůžou být tomu Svatému Jménu Ježíš připisovaná žádná zvěrstva.

• MimVig123
        MimVig123, 6.11.16 19:46:20  

Díky rada jsem si vás přečetla.

• VMerhaut
          VMerhaut, 6.11.16 20:22:27  

Bůh neopustí upřímné hledající srdce a požehná vám ve vaší upřímnosti. Pán s vámi.

• MimVig123
            MimVig123, 6.11.16 20:55:18  

I s Vámi a Děkují.

• MimVig123
            MimVig123, 7.11.16 09:34:24  

Pozorně jsem četla.Děkují.. nenašla jsem naprosto nic, proč je kolem toho dusno. Osobo..pokud víte, kde je něco špatně, tak mi na to upozorněte, "díky".Já jsem tam nenašla nic, jen to co je v Písmu...Bibli.

• VMerhaut
              VMerhaut, 7.11.16 20:22:37  

Je mi líto, oni vám na to neodpoví, protože to ani nečtou. Je to pro vás, hleďte na slovo že je jen jeden Bůh a všechno vám zapadne. Přeju vám Boží požehnání.

• MimVig123
                MimVig123, 8.11.16 06:13:49  

Děkují i Vám.

• osoba
        osoba, 6.11.16 20:04:01  

Doplň si vzdělání, pořád se nadutě navážíš do učení o Trojici, protože nesedí tvé filozofii, a ignoruješ její prokazatelnost v Božím slově. Ale zjevně nemá smysl se snažit něco ti vysvětlovat, jsi zaseklý gramofon, který oslovsky omílá dokola stejný refrén milionkrát. Takže nechápeš souvislosti, protože nemáš ve své zaujatosti proti Trojici ani čas je vidět. Vlastně se dá říct, že se rouháš proti Duchu svatýmu. Ale to je nad tvé chápání, ty máš svou pravdu a jdeš za ní přes mrtvoly (včetně osoby DS).

• VMerhaut
          VMerhaut, 6.11.16 20:19:10  

Nestojím o tvé posuzování sebe ale pokud ti to uleví tak si posluž. Teď posuzuj sama sebe jestli je to co jsi napsala z Krista nebo ne.Přemýšlej o tom proč ti to vadí a proč na mne útočíš.

Abych doplnil, proč jsem to sem dal. Jde mi o lidi, a je každého věc co věří, a pokud si to přečtou pak se sami rozhodnou.

• VMerhaut
    VMerhaut, 29.8.16 20:09:55  

Dovolte mi abych vám představil Boha o kterém se píše v bibli jako o jediném Bohu, stvořiteli všeho.
    Začnu od začátku. Je řečeno na počátku byl Duch, který se vznášel nad vodami. Ale nebylo ještě nikoho aby ho nazval Bohem. Tedy byl to Duch. Potom ten Duch protože byl všemocný stvořil anděly, ráj, člověka. A začal být uctíván jako Bůh, ale on se neproměnil ani nerozdvojil je stále tím Duchem, ale to stvoření ho nazývá svým Bohem Stvořitelem.
    Člověka stvořil k obrazu svému a co mu dal navíc než ostatním stvořením bylo to že člověk měl svobodnou vůli.
    Dal mu svět v, kterém měl vládnout, ale nesměl porušit jen jedno přikázání o ovoci, jistě víte o co jde.
    Avšak mazaný had docílil u Evy že začala pochybovat o Božím příkazu a porušila ho. A od té doby se všechny děti rodí v hříchu, tedy poddáni smrti a vládci tohoto světa Ďáblu. Jsou nyní bez možnosti věčného života a není nikoho kdo by mohl vystoupit do nebeské svatyně k Bohu aby obětoval před ním. Protože každý člověk je hříšný už od narození.
    Tady taková malá otázka: Proč je dítě hříšné když se narodí a přitom nic neudělalo?
    A před Bohem nepřežije nic hříšného.
    Takový malý postřeh, věděly jste že Adam a Eva neměli pupík?
    Ale ten Duch co ho stvoření nazývá Bohem měl plán jak dostát zákonu že hřích před něj nemůže přijít a přitom musí hříšník obětovat v nebeské svatyni za lidi krev. Proto si vytvořil v panně Marii tělo, kterého nechal pojmenovat Ježíš. A protože to tělo bylo cele dané od boha z nebes tedy nevzniklo spojením dvou hříšných těl, mohl v tomto těle ten Duch Bůh přebývat. Proto je řečeno že Ježíš je z nebe a ne ze země. A ač byl z nebe má pupík jako mi. Tedy by se zdálo že je poddán Ďáblu jako mi ale Dábel si na něm vylámal zuby, protože byl nehříšný a Dábel mu musel odevzdat klíče smrti. No a ten Ježíš, který je nazýván synem Božím stojí před svým otcem a přiznává se k těm věřícím ktěří se přiznají k němu. A potom ten Bůh, který je pořád Duchem mimochodem svatým Duchem, může sestoupit na věřící, protože je díky Ježíšovi vidí jako nehříšné a učinit v nich proměnu srdce.
    Dotazy rád zodpovím. Jednoduché že. :15:
    Trojjedinost nepotřebuji.

• Divobyj
      Divobyj, 29.8.16 20:42:58  

Takový malý postřeh-víte,že nám ubývá ochlupení na těle,včetně vlasů a stává se stále jemnějším?Víte,že z původních silných drápů zbyly už jen tenounké šlupičky našich nehtíků? Na konci kostrče už by nikdo nehledal zbytky po ocasu a tělesná výška,ta pomalu roste.Inu-evoluce se nevyhýbá ani nám. :4:
      Mimochodem,když už ten Váš Bůh stvořil člověka k obrazu svému,domníváte se,že se také,podobně jako člověk vyvíjí? :7:

• VMerhaut
        VMerhaut, 29.8.16 20:45:56  

Pane pokud vaši předci měli drápy a ocas tak moji zajisté ne.

• Divobyj
          Divobyj, 29.8.16 21:02:01  

To bude asi tím,že jsou Vaše znalosti historie lidstva omezené maximálně tak na Vaši prababičku

• VMerhaut
            VMerhaut, 29.8.16 21:05:10  

No a vaše znalosti jen na to co vám nabulíkovali ve škole.

• Divobyj
              Divobyj, 29.8.16 21:19:16  

Oplácet Vám stejnou kartou snad není třeba.Jen bych Vás chtěl jemně upozornit,že Vatikán již evoluci živočišných druhů uznává.Zatím pouze v rámci druhu,tedy nikoliv tak,že by se z jednoho druhu vyvinul druh jiný.Ale i to je pokrok nemyslíte?

• VMerhaut
                VMerhaut, 29.8.16 22:24:19  

Asi vás zklamu, co uznává Vatikán je mi úplně jedno.

• Divobyj
                  Divobyj, 30.8.16 09:31:36  

Ale naopak! Jsem rád,že nejste omezen Vatikánem.Otázkou ovšem zůstává,čím,nebo kým tedy? :11:

• VMerhaut
                    VMerhaut, 30.8.16 11:49:11  

Nejsem omezen ničím. Ale uvěřil jsem tomu, že bible je Boží slovo. Pak mohu tedy říci že jsem omezen biblí z pohledu nevěřících, ale z pohledu mého jsem osvobozen.

• Divobyj
                    Divobyj, 30.8.16 13:17:56  

Dobrá,to mnohé vysvětluje.Děkuji za odpověď.

• osoba
                osoba, 6.11.16 20:11:25  

Kecy bezbožného "božího NÁHRADNÍKA" nejsou vůbec směrodatné, nezmění nic na pravdě o Bohu, z níž máte tak panický strach, že nejste schopen soudně myslet. jako produkt evoluce nemáte větší hodnotu, než její nejprimitivnější článek a fantazírování o "blaženém NIC" po smrti zpochybňuje existenci Vašeho rozumu víc, než jeho výplody existenci Boha. Kromě toho: Doplňte si vzdělání. Spousta zarytých zastánců evolučního bludu ve snaze najít argumenty pro obhajobu té pavědecké fantasmagorie dospěla k nezvratnému přesvědčení o opaku. Takže tu jen papouškujete neověřené populární kecy, abyste zakryl vlastní neschopnost prověřit si fakta ve strachu z nutnosti uznat, že Bůh existuje.

• Josef.z.hor
          Josef.z.hor, 30.8.16 07:02:04  

Jak to můžeš vědět? Četl jsi svoji knihu života? Máš již tolik vyspělého ducha, že žádné pokušení na tebe nemá vliv?

• VMerhaut
            VMerhaut, 30.8.16 09:27:03  

Příteli ty věříš teorii evoluce?

• Josef.z.hor
              Josef.z.hor, 30.8.16 19:18:48  

Nikoliv. Já věřím v Boží zákony věčného pohybu a věčného vývoje. To je pravá evoluce ne to co si Darvin vymyslel a což bylo dávno zavrženo, ale debilně se to učí stále.

• VMerhaut
                VMerhaut, 1.9.16 08:00:22  

příteli ty nevěříš že tě Bůh stvořil tak jak jsi teď. Že lidi stvořil s ocasem a drápy, které pak postupně jaksi sami zmizely?

• Josef.z.hor
                  Josef.z.hor, 1.9.16 23:24:28  

Proč píšeš tento nesmysl. Napsal jsem jasně čemu věřím a podle čeho žiji.

• VMerhaut
                    VMerhaut, 2.9.16 11:54:07  

Ale příteli já reagoval na tvou reakci viz:
                    "Jak to můžeš vědět? Četl jsi svoji knihu života? Máš již tolik vyspělého ducha, že žádné pokušení na tebe nemá vliv?"
                    Z této reakce na mou odpověď jsem usoudil že věříš evoluci. Bylo mi to divné tak jsem se znova zeptal konkrétněji. Nechtěl jsem tě urazit. Promiň.

• Josef.z.hor
                    Josef.z.hor, 3.9.16 08:06:38  

Mě nemůžeš urazit. To bys se pokoušel urazit nepřímo Boha skrze mne. Pochop to správně. Evoluce jak si ji představují Darvinovci neexistuje. Existuje však Boží zákon neustálého vývoje, což jest pravá a skutečná evoluce. Přeji hezký den.

• VMerhaut
                    VMerhaut, 3.9.16 10:29:20  

Promiň nenašel jsem nikdy v bibli "Boží zákon neustálého vývoje".

• Josef.z.hor
                    Josef.z.hor, 4.9.16 10:16:48  

Bible je základ. Ostatní najdeš v proroctvích a zjeveních.

• osoba
        osoba, 3.9.16 19:14:06  

Pokud se považujete za produkt evoluce, nemáte větší hodnotu, než její nejprimitivnější článek a jste kanibal, protože žerete své příbuzné (zvířata a rostliny jsou přece ve vaší rodové linii). A s nějakým trilobitem nemá smysl komunikovat.

• MimVig123
        MimVig123, 6.11.16 19:44:29  

Nemyslíte, že vše co popisujete se může dít i naším způsobem života.Ovzduším, a jiným přírodním katastrofám co jsou.Taky naši předkové a dost blízky, měli mnohem víc síly k manuální práci, víc zručnosti atd.My spíš zakrňujeme. :15:

• kontrhel
      kontrhel, 30.8.16 12:09:44  

:1: :1: :1: To snad nemůže být pravda! :1: :1: :1: Zkus to v těch klipech "Na stojáka"

http://www.ceskatelevize.cz/specialy/nastojaka/videa/

• Josef.z.hor
    Josef.z.hor, 28.8.16 21:07:21  

V duchu a pravdě se má člověk modlit k Bohu, nikoliv ústy, jak to činí děti světa, jež se domnívají, že se modlí, když po určitou dobu pohybují ústy. Chceš-li se modlit v duchu a v pravdě, pak miluj Boha ve svém srdci a čiň dobro všem nepřátelům, pak bude tvá modlitba správná před Bohem.

• Divobyj
      Divobyj, 29.8.16 08:20:17  

.Já vnímám modlitbu jako dialog s Všemohoucím ve mě.K tomu slov netřeba.Modlitba s pomocí slov je modlitbou společnou,řízenou.Takovým modlitbám se vyhýbám.

• Josef.z.hor
        Josef.z.hor, 30.8.16 19:21:03  

To by bylo v pořádku za okolnosti,že konáš Boží vůli.

• Divobyj
          Divobyj, 30.8.16 21:18:21  

Já Boží vůli konám.Nemohu jinak.Můj záměr je i Božím záměrem.Jsou zde však lidé,kteří se snaží kličkovat.Boží záměr však neobelstí.

• nikdoinic
      nikdoinic, 29.8.16 08:52:40  

V duchu a v pravdě je být v Pravdě, tedy v přítomnosti Boha živých "Jsem" v Duchu Božím..
      Tedy že ústa používat můžeme:-), ale i nemusíme, ja třeba modlitby ráda píšu, ale modlit se můžeme i prací, skutky, ale i odpočinkem, zpěvem rozjímáním atd.

• VMerhaut
      VMerhaut, 29.8.16 17:11:28  

Myslím že v duchu se modlit není míněno v bibli modlit se v duchu beze slov, ale být naplněni Duchem Svatým pod inspirací Ducha Svatého. Pak se nemodlíme již mi ale ten Duch nám vkládá do úst to co chce aby se modlilo, protože každý křesťan by se měl modlit ve vůli Boží. Není možné aby se děla vůle křesťanů, ale každý křesťan by se měl modlit aby se děla vůle Boží. Pán také nečinil nic než to co mu řekl Otec a pokud jsme obdrželi stejného Ducha budeme chtít dělat to samé co dělal náš Pán když byl zde na zemi.

• kontrhel
        kontrhel, 29.8.16 17:29:28  

Co je zase tohle za konstrukce? Jak lze tento tvůj komentář dát do souladu například s Janem 14:14, kde se píše "Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním."
        Podle tebe Duch svatý o něco požádá Ježíš a ten to splní. A to je podle tebe modlitba? Z toho jsem Janek.

• VMerhaut
          VMerhaut, 29.8.16 17:35:10  

To je jednoduché, zkus se modlit za něco ve jménu Ježíše co Bůh nemůže splnit, ne že by to nesvedl ale proto že by tím skutkem popíral své slovo.

• kontrhel
            kontrhel, 29.8.16 17:46:32  

Nezkusím, modlitba nám není dána k experimentování. Ty však tvrdíš, že Duch svatý nám vkládá do úst, oč se máme modlit. Pak jsem tady, na tomto světě zbytečný, stačilo by, aby zde byl Duch svatý a ten by své požadavky posílal k Bohu Otci bez toho, abych jim já dělal křoví.

• VMerhaut
              VMerhaut, 29.8.16 17:52:32  

Duch Svatý je sám Otec.Otec je Bůh. A Bůh je Duch a krom toho je ještě svatý ten Bůh Otec.
              Přečti si jak se modli Pán Ježíš. Modlil se aby bylo od něj odňato jho kříže, ale nakonec řekl nechť se stane Boží vůle. Co by se asi stalo kdyby Pán Ježíš trval na své vůli?

• kontrhel
                kontrhel, 29.8.16 18:32:20  

Myslíš si, že nevím kdo je součásti Boží trojice? Neztrácej čas tím, že mi budeš vysvětlovat základy křesťanství.
                Ježíš je člověk a Ježíš je Bůh. Kdyby Ježíš člověk trval na své vůli, nestalo by se nic jiného, než se děje kdykoli, když na své vůli trvá kterýkoli člověk. Kdyby na své vůli netrval Ježíš Bůh, neměli bychom možnost spásy. Ale tohle je možná téma, které je moc složité.

• VMerhaut
                  VMerhaut, 29.8.16 18:38:56  

Já nevěřím v Boží trojici, respektive v trojjediného Boha. Věřím jen v jednoho Boha a jeho syna.

• kontrhel
                    kontrhel, 29.8.16 18:51:28  

Jasně, tak to tomu co píšeš rozumím.

• osoba
                    osoba, 3.9.16 19:19:45  

Ale Syn podle tebe není stejné podstaty s Otcem = Bůh, Duch svatý není Bůh, i když je Boží duch. Jehovistické bludy nepropaguj.

• osoba
                osoba, 3.9.16 19:17:57  

Skvělý příklad překrucování Písma k dokázání vlastní teologie o modlitbě a vůli. Bez dalšího komentáře.

• Josef.z.hor
    Josef.z.hor, 27.8.16 10:25:53  

Proč se mezi sebou svážíte? Každý z vás je plný chyb a nedostatků a má dost co zametat před vlastním prahem.Proto nechť se nikdo nepohoršuje nad chybami svého bratra! Před Bohem je to ohavnost, jestliže se někdo vypíná nad bratry z pýchy a sobectví - chce být moudřejší než ten druhý, považuje se za dokonalou a svého bratra kreslí všemi barvami pekla.

• Josef.z.hor
      Josef.z.hor, 27.8.16 10:26:30  

Amen.Boží neděli všem.

• nikdoinic
        nikdoinic, 27.8.16 10:27:53  

Je sobota.

• Josef.z.hor
          Josef.z.hor, 27.8.16 10:30:57  

Opět nerozumíš?Na dni vůbec nezáleží.

• nikdoinic
            nikdoinic, 27.8.16 10:33:54  

Nevíš ani jakej je den a mně tu napadáš že jsem v limbu?
            Tak kdo je tady v limbu?

Josef.z.hor, 27.8.16 10:29:58
            "Tak snad ten nedělní oběd kvůli tomu nezvoráš?"

• Josef.z.hor
              Josef.z.hor, 27.8.16 10:37:57  

Vím lépe jaký je den. Ty dáš jen na slova,ale duchovnímu vyjádření nerozumíš. Je mi tě líto. Končím s tebou dnešní debatu,protože negativního jsi opět vytvořila příliš. Nebudu tě v té negaci podporovat.Staň se.

• nikdoinic
                nikdoinic, 27.8.16 10:39:27  

Tvoje vlastní slova tě usvěčují, že nevíš ani jakej je den, jo bež se z toho svého limbu vyspat:-).

• Josef.z.hor
                  Josef.z.hor, 28.8.16 00:03:41  

Jen plkáš nic nevíš.Hádavé stvoření.

• nikdoinic
                    nikdoinic, 28.8.16 04:15:30  

A tak už jsi vystřízlivěl pane limbo?

• Josef.z.hor
                    Josef.z.hor, 28.8.16 07:55:28  

To se týká tebe a tvého materialismu.Já jsem abstinent a proto nemusím střízlivět.Ale ty ano.A nehádej se v neděli raději ji zasvěť Ježíši Kristu.

• nikdoinic
                    nikdoinic, 28.8.16 10:45:22  

A proč ses škorpil včera když jsi měl neděli? :15:
                    A dnes zas?

• Josef.z.hor
          Josef.z.hor, 28.8.16 00:02:55  

Přeji již dopředu.Škoda,že nerozumíš duchovní řeči. Jsi tvrdá materialistka.

• nikdoinic
            nikdoinic, 28.8.16 04:17:23  

No hlavně si nenavař sobotní oběd:-).
            To by jsi se moc nenajedl:-).

• nikdoinic
      nikdoinic, 27.8.16 10:27:20  

Jo přesně a tak o mně nepiš již lži, pomluvy a křivá obvinění :15: .

• Josef.z.hor
        Josef.z.hor, 27.8.16 10:34:54  

Obviňuješ sama sebe ve své domýšlivé a ješitné mysli.

• nikdoinic
          nikdoinic, 27.8.16 10:37:14  

Ja nejsem v limbu na rozdíl o Tebe, vždyť nevíš ani kterej je den.
          Tak že josefe nelži, nepomlovej, nepodávej křivá obvinění.

• Josef.z.hor
            Josef.z.hor, 27.8.16 10:38:46  

Vím lépe jaký je den. Ty dáš jen na slova,ale duchovnímu vyjádření nerozumíš. Je mi tě líto. Končím s tebou dnešní debatu,protože negativního jsi opět vytvořila příliš. Nebudu tě v té negaci podporovat.Staň se.

• nikdoinic
              nikdoinic, 27.8.16 10:39:47  

Tvoje vlastní slova tě usvěčují, že nevíš ani jakej je den, jo bež se z toho svého limbu vyspat:-).

• Josef.z.hor
                Josef.z.hor, 28.8.16 00:04:33  

Jen plkáš nic nevíš.Hádavé stvoření.

• nikdoinic
                  nikdoinic, 28.8.16 04:18:28  

ale jo vím, dnes je srpnová neděle a včera byla srpnová sobota.

• Josef.z.hor
                    Josef.z.hor, 28.8.16 09:28:18  

To co jsi napsala je mimo mísu. Nerozumíš řeči ducha.S tím nic nenadělám.

• nikdoinic
                    nikdoinic, 28.8.16 10:47:54  

To právě že umím ducha od Ducha rozlišit.

Kristus přišel v těle a kdo nevyznává Krista v těle je duch Antikrista.(1.Jan.1-4)

• Divobyj
      Divobyj, 28.8.16 08:31:51  

:4:

• Divobyj
        Divobyj, 28.8.16 08:38:05  

Josefe,nikdonic tě provokuje,snaží se tě vychýlit z rovnováhy a když zavrávoráš,šikovně Ti nastaví zrcadlo.Nezlob se na ni za to,zlob se sám na sebe.Dříve,než něco napíšeš,10x si to rozmysli.Pracuj sám na sobě a staň se silným.Když budeš pevný,nikdonic Tě nevychýlí a za nějaký čas ji to přestane bavit.

• nikdoinic
          nikdoinic, 28.8.16 11:04:41  

Jo doufej, doufej, že to bude jak si naplánuješ, ale nezapomeň na Vůli Boží:-).
          Ta rozhodne jak co bude:-).

Mi se s Josefem dohadujeme už asi 6 let.
          Ja nechci přijímat jeho Lorberoviny které skoro všude do záhlaví for vylepuje, neb je to jenom podvodník který se vydává za Ježíš Krista, tedy svůdce a Antikrist a on zase nemá rád Slovo Boží z Bible, to je celej příběh.
          Tak že to vůbec nezávisí na tom jestli to někoho baví a nebo nebaví, víš?