Boží plán s lidstvem

Moderovaná diskuze | Kategorie: Náboženství a filosofie
Josef.z.hor (2018-01-19 18:10:47)9marie04 (2018-01-18 20:39:44)VMerhaut (2018-01-16 08:40:11)osoba (2018-01-13 21:54:37)poko (2017-11-26 01:52:49)talk (2017-07-28 20:02:54)Martin (2016-05-18 20:03:33)
Založeno: 12. 7. 2014 | Příspěvků: 4 035 | Členů: 7
Správci: VMerhaut (hlavní)

Toto fórum není založeno pro diskuzi o existenci Boha. Respektujte to prosím.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!


 • Josef.z.hor
  Josef.z.hor, 15.1.18 23:02:50  
   

  Jiří Drahoš, prezidentský kandidát, který je uměle podporován různými médii, nemá zrovna čistou minulost. Zde jsou nová fakta.

  Pokud si člověk dá tu práci, tak objeví dosud utajovaná fakta o Drahošově minulosti. Věděli jste například, že Drahoš byl ještě donedávna úřadujícím předsedou české asociace Římského klubu? Co je to vlastně ten Římský klub? Zkráceně to je zednářské společenství. Podívejme se na dnešní Německo, konkrétně na kancléřku Merkelovou, která patří k zednářům a iluminátům. Kdyby Merkelová neměla úzké styky se zednářským hnutím, nikdy by se nedostala na tak významný státnický post. Elitní spolek Bilderberg řídí svět. Není o tom pochyb. Kdo je s tímto spolkem zadobře, bude dobře odměněn. O tom by mohli dobře vyprávět Karel Schwarzenberg, politolog Jiří Pehe, Karel Kovanda a Michael Žantovský.....

  Pro mnoho lidí je Drahoš vhodný kandidát na prezidenta. Je to akademik, prý slušný člověk atd. Ale podívejme se na to, kdo Drahoše podporuje. Vždyť většinu peněz na kampaň dostal ze zahraničí. To znamená, že když Drahoš vyhraje volby, bude zavázán "někomu" ze zahraničí. De facto to znamená poslouchat příkazy ze zahraničí. Ze zahraničí, kde se ve velkém přijímají islámští migranti, potencionální teroristé, kde pojem demokracie je jen pouhé slovo a kde jedinec nemá skoro žádnou svobodu. Až sem to dotáhla západní Evropa, bohužel. Dokonce jsem někde zaznamenal, že Jiří Drahoš prý dostal finanční dar i od lidí, kteří jsou svázání s Mosteckou uhelnou.

  Napadlo někoho, proč Drahoš dostává milionové dary? A to i od těch méně známých? Protože pokud by byl Drahoš zvolen, bude jim zavázán. Sponzoři budou diktovat, Drahoš bude poslouchat. Mimochodem, TOP 09 s Kalouskem, nejvíce podporují J. Drahoše. Drahoš je de facto kůň TOP 09 a zejména některých lidí, kteří nemají asi zrovna čistou minulost.

  Vypadá to tak, že s největší pravděpodobností je Jiří Drahoš snadno vydíratelný. Tím pádem bude muset být velmi poslušný....

  Je to nedávno, co jsem si se zájmem přečetl menší článek od člověka, který prý osobně zná Drahoše. Podle tohoto autora - jméno si nepamatuji a ani bych ho neřekl, byl J. Drahoš krysa již dávno. Údajně svým kolegům kradl nápady, proto má několik spoluautorství na různých patentech, existují svědectví: "Buď budu uvedený jako spoluautor nebo nebude žádný patent." Dále mají lidé z tvrdého jádra Charty 77 k dispozici nejen kopii jeho skartovaného svazku STB, ale i další materiály ohledně jeho sexuální úchylky a ututlaných případů, také důkazy zahlazení jeho krádeží výměnou za nadstandardní výkony při spolupráci s STB a konečně vydírání kolegů ohledně spoluautorství na patentech.

  Položme si otázku, zda-li ČR potřebuje prezidenta, který by byl v prvé řadě asi snadno vydíratelný. A to jak různými tuzemskými skupinami, tak i zahraničními. Potřebuje republika prezidenta, který má vazby na zednáře? Potřebujeme za prezidenta mít toho, kdo se vyjádřil v tom smyslu, že by přistoupil na povinné kvóty ohledně "uprchlíků"? Ne, v žádném

  • Josef.z.hor
   Josef.z.hor, 15.1.18 23:05:28  
    

   Ne, v žádném případě. Česká republika potřebuje prezidenta, který se nenechá vydírat a je v prvém případě vlasteneckého cítění!

   parlamentnilisty.cz, 13. 1. 2018

 • Josef.z.hor
  Josef.z.hor, 14.1.18 22:35:32  
   

  https://www.youtube.com/watch?v=uxxnyFNpMW8

 • Josef.z.hor
  Josef.z.hor, 13.1.18 08:00:59  
   

  https://www.youtube.com/watch?v=ciCjnH2XzOA

 • VMerhaut
  VMerhaut, 14.7.17 19:51:31  
   

  https://www.youtube.com/watch?v=nkPKCE6NQLQ

 • Divobyj
  Divobyj, 11.7.17 09:40:32  
   

  Podobně,jako Josef se domnívám,že lidé,jejihž duch pochází přímo od Stvořitele používají svá těla,duše a vlastně i veškeré hmotné formy (pouze) ku svému PROJEVU.
  Z tohoto hlediska bych řekl,že jakékoliv nadměrné lpění na hmotných formách našeho světa je z hlediska nás,duchů(lidí)malicherné.
  Je známkou nevyzrálosti ducha :6: :2:

 • Josef.z.hor
  Josef.z.hor, 17.6.17 12:53:07  
   

  Boží plán s lidstvem této Země se týká ducha ne hmotných těl. Proto debaty o genech, dědičnosti apod. jsou zcela bezpředmětné.

  • 9marie04
   9marie04, 21.6.17 13:17:13  
    

   JzH...DNA člověka není jen záležitostí těla, je záležitostí duše, těla i ducha, je jimi spolutvořena a je součástí Boží DNA. CELÁ BOŽÍ DNA jsou všichni lidé na této planetě. Po této Boží DNA jdeme ve svém duchovním vývoji a dle stáří duše a stupně tohoto duch. vývoje je naše místo narození , stupeň učení a úkoly, které tam budeme plnit. :2:

   • Josef.z.hor
    Josef.z.hor, 22.6.17 06:45:10  
     

    To je tvůj výmysl. Není to pravda. Duše jsou postaveny na principu lásky a ne DNA. Dědičnost se na duších neprojevuje, ale je svobodná postavená na svobodné vůli duše konat jak uzná sama za hodné.

    • 9marie04
     9marie04, 22.6.17 12:03:21  
      

     JzH.. kdo staví naši DNA? Ano, Bůh ji celou nastavil v lásce, dal Pravidla / nejezte ze stromu poznání dobrého a zlého - Desatero a ze stromu života a smrti - 5. přik. Nezabiješ /, ale my tu lásku nedodržujeme, pravidla porušujeme sami, Bůh věděl , že jak se chováme -sejeme,tak budeme sklízet,chtěl nás toho ušetřit . To porušování má na naši DNA velký vliv,každé chování se v ní zapisuje a budeme jej muset opravovat sklízením stejného, to je SZ, zákon musu - musíme nejdříve dosklidit. Ideální by samozřejně bylo, kdyby už naše DNA byla námi stavěna jen z lásky. Ale oprava nejde tak rychle, vidíme, že jsou lidé, kteří nezapisují do Knihy života - DNA jen lásku,/ je to jejich stupeň duch.vývoje,také k tomu dojdou/, takže ji nemohou sklízet. O tom je teprve Učení - Cesta Pána Ježíše Krista,Cesta Spásy, Cesta do B. království, návrat ztraceného syna domů, k Otci, k Lásce, ale ta musít jít přes ..NAŠE.. znovunavrácení k lásce v nás. Od Boha-Lásky jsme odešli a k Bohu do Lásky se každá duše navrátí. Tak učí Ježíš Kristus... abychom vzali svůj kříž a následovali Jej V lásce k Bohu a bližnímu svému. DNA je zápis do Knihy života, Akáši,.Dokud tam zapisujeme chování z nelásky /a porušování Desatera je z nelásky /, dotud budeme sklízet nelásku. Spása je v tom, že sklízíme nelásku a... nevracíme stejným,.... tudíž zápisy do DNA v nelásce jsou již vymazány - opraveny v lásce. A prosím, nepiš nikomu, že je to jeho výmysl, je to velká pýcha, myslet si... jen já... mám pravdu....všechno ostatní u těch, kdo to mají jinak je výmysl. Každý jsme na nějakém stupni poznání a zda je to výmysl tobě ani nikomu nepřísluší hodnotit, nech to na Vyšším posouzení. Jinak tím dáváš najevo, jak málo rozumíš souvislostem i v tom, jak se tvoří DNA, co je to Spása, co je to návrat ztraceného syna a že k tomu návratu může dojít jen tak, že padneme na samé dno a sklízeníém nelásky získáme poznání, jak je dobře v Otcovské lásce, jak je dobré dodržovat Boží pravidla ... a svobodně se rozhodneme pro návrat domů, pro Cestu PJK /nikdo nevejde k Otci, než skrze MNE - Já jsem ta Cesta, Pravda, Život -JK /. Tedy ještě jednou, napiš své poznání a nikoho nehodnoť, co jsou nebo nejsou jeho výmysly. Už jsi poprosil Pána Ježíše Krista o možnost jít po Jeho Cestě? Už jsi Ho přijal jako svého Spasitele? Vyznal jsi MU to před lidmi? / Kdo MNE vyzná před lidmi, toho i já přiznám před Otcem - JK /. Jestli ne, tak to můžeš nyní udělat . Děkuji..Pěkný den. :2:

     • Josef.z.hor
      Josef.z.hor, 22.6.17 19:13:05  
       

      Co to plácáš o mé pýše. Uvedl jsem fakta která nejsou má ale obecná. Vidím, že jsi dosud na stejné úrovni poznání jako před 8-ti až l0 léty. Nebudu se již k tomu vyjadřovat.Je to tvůj osud starej se proto o něj a ne o druhé . Nic ve zlém, ale máš to dosud velmi komplikované.

      • 9marie04
       9marie04, 23.6.17 00:02:19  
        

       JzH...nemohu si pomoci, ale ty to máš stejné , jak před 8i-10i lety. Lorber, zastavil jsi se na něm. O Cestě PJK zatím nic nevíš , natož, aby jsi jí procházel. Máš to komplikované. Když se o někom vyjádříš, že je to jen jeho výmysl a nemá pravdu nebo reaguješ ..co to plácáš ...pak takovou máš lásku k bliž. svému, je to pýcha a povyšování se nad jiného. Umíš vůbec někomu přiznat, že by to mohl mít jinak, než to víš ty? V reakci to potvrzuješ, ...co to plácáš..je podle tebe "laskavý výraz"? Hodnocení, kde jsem ti nepřísluší a odpovídá stavu tvé lásky k bliž. svému a chápání souvislostí. Nebudeš-li reagovat, pak už ani já nebudu.Starej o sebe,aby jsi šel Cestou PJK a chápal, jak probíhá duchovní vývoj v duchovní škole a že všichni lidé nemohou být ve stejném čase na stejné duchovní úrovni, jako je tomu ve škole světské, všechny děti jí projdou, ale ne najednou, vše probíhá postupně od první třídy, od jednoduššího ke složitějšímu. :2:

       • Josef.z.hor
        Josef.z.hor, 24.6.17 14:30:29  
         

        Netahej sem Lorbera, který s tím nemá nic společného. Od té doby jsem přišel k dalšímu hlubšímu poznání.

       • Josef.z.hor
        Josef.z.hor, 24.6.17 14:33:34  
         

        Tvoje reakce odpovídá tomu, že s tím egem máš problém především ty ne já. S takovými věcmi se nezabývám.

        • 9marie04
         9marie04, 24.6.17 18:46:51  
          

         JzH...psal jsi, že už nebudeš reagovat,ale reaguješ, takže i já reaguji. Už prosím nikoho, ani mé ego nehodnoť,smíme hodnotit jen každý sám své ego,zodpovídáme jen sami za sebe. Napsal jsi, co jsi chtěl a měl, jako i já napsala, co jsem chtěla a měla napsat,máme odpouštět svým vinníkům, tak mi odpusť a já odpouštím tobě. Přeji vše dobré. :2:

         • Josef.z.hor
          Josef.z.hor, 25.6.17 09:15:22  
           

          Zase jsi nepochopila co jsem napsal. Chceš se hádat? Děkuji nechci.

         • Divobyj
          Divobyj, 25.6.17 10:44:59  
           

          Ale no tak,přátelé!
          Proč se o takovém zajímavém tématu nebavit bez těch faulů? :2:

          Já vidím DNA jako hmotné úložiště informací,tedy ducha.
          Těsně před smrtí těla se tyto informace soustředí(přemístí,nahrají)do duše,která pak opustí mrtvé tělo.
          Tož...asi tak nějak :8:

         • Josef.z.hor
          Josef.z.hor, 8.7.17 07:30:59  
           

          Ano my lidé to vidíme každý jinak, ale toto tajemství zřejmě nepoznáme. Království ducha je mimo jakékoli lidské poznatky.

         • Divobyj
          Divobyj, 8.7.17 09:26:03  
           

          Josef.
          Jistě jsi už slyšel o tom,že nejen před smrtí samotnou,ale i v různých nebezpečných situacích lidé vypovídají,že se jim život promítne pozpátku až k narození.
          Je to čistá pravda,sám jsem to zažil.
          Pročpak myslíš,že se tohle děje?
          Nic se neděje bez příčiny,bez jasných pravidel a důvodů.I tento jev má své opodststnění.
          jedná se totiž o přehrávání informací z mozku do duše.Tyto informace po smrti živého člověka spolu s duší opouštějí tělo :4:

         • Josef.z.hor
          Josef.z.hor, 8.7.17 17:43:27  
           

          Ano souhlasím jen s tím dodatkem, že informace od Ducha jsou nepřetržité nikoli až v době smrti těla. Zda je člověk ví záleží na jeho stupni sjednocení duše s duchem.

         • Divobyj
          Divobyj, 8.7.17 18:57:03  
           

          Informace zpracovává lidský mozek a v jeho paměťových centrech jsou i uloženy.Jenomže po smrti těla duše,která se od něj oddělí vidí,cítí,dokáže se pohybovat. Jak je to možné?Je to možné proto,že informace(duch)jsou přímo v ní.

         • Josef.z.hor
          Josef.z.hor, 10.7.17 06:38:25  
           

          Také tak to lze vyložit.

  • osoba
   osoba, 4.10.17 20:41:17  
    

   Asi neumíš číst nebo se soustavně vyhýbáš respektování autority Božího slova. Jinak bys tu nemohl blábolit takové pitomosti.

   • Josef.z.hor
    Josef.z.hor, 5.10.17 16:21:51  
     

    Podle božího slova se řídím a žiji. Nechápu tvoji invektivu. Zřejmě jsi vůbec nepochopil to co jsem napsal.

    • osoba
     osoba, 13.10.17 19:18:47  
      

     Božím slovem se zřejmě vůbec nezabýváš, nemohl bys napsat takovou stupiditu: "Boží plán s lidstvem této Země se týká ducha ne hmotných těl." Asi to víš líp než On, protože On tvrdí opak.

     • Josef.z.hor
      Josef.z.hor, 14.1.18 08:50:16  
       

      Ach ty lidská prostoto.

 • VMerhaut
  VMerhaut, 27.5.17 22:26:21  
   

  Doporučuji:
  https://www.youtube.com/watch?v=zl-sp_-Kvj4

  • VMerhaut
   VMerhaut, 28.5.17 07:49:36  
    

   Jen k poznámce o genech, která zazní ve videu. Podle mne není přesná. Proto uvádím citaci o dědičnosti z viki:
   "Je-li gen uložen na Y chromozómu, znamená to, že znak je vyhrazen pouze mužům a dědí se z otce na syna. Vzhledem k velikosti chromozómu Y je těchto znaků dost málo (vlastně se u člověka ví jistě o jednom a v podezření je jen pár dalších, veskrze se netýkajících důležitých věcí)."

   • 9marie04
    9marie04, 28.5.17 23:30:46  
     

    Vl...jak se ukládá gen? Kdo /co/, kdy a čím jej ukládá? Proč některý na Y mužský a jiný na X ženský chromozom? :2:

 • VMerhaut
  VMerhaut, 6.5.17 14:10:50  
   

  Doporučuji:
  https://docs.google.com/document/d/1Fs-A4EChhyeHoxHo8ZHOKoPQZAiyq6nl3pmz1z_y7tM/edit?usp=sharing

 • VMerhaut
  VMerhaut, 6.5.17 14:06:15  
   

  Doporučuji:
  http://www.apologet.cz/files/attachments/file/483-3-tak_to_ale_nebude_mezi_vami.pdf

 • osoba
  osoba, 25.3.17 20:40:01  
   

  http://www.7den.cz/film-menic-casu-en-sk-titulky/

 • Josef.z.hor
  Josef.z.hor, 25.3.17 07:02:33  
   

  Činnosť Svedkov Jehovových v Rusku je zastavená

  Činnosť organizácie Svedkov Jehovových v Rusku je zastavená kvôli extrémistickým aktivitám, uvádza sa na portáli Ministerstva spravodlivosti.

  Náboženská organizácia Administratívne centrum Svedkov Jehovových v Rusku je teraz na zozname verejných a náboženských združení, ktorých činnosť je zastavená v súvislosti s extrémistickými aktivitami.

  Konečné rozhodnutie o tom, či organizácii v Rusku zakážu činnosť vydá Najvyšší súd RF 5. apríla.

  Administratívne centrum Svedkov Jehovových v Rusku je popredná organizácia riadená pobočkami Svedkov Jehovových na ruskom území. Náboženská organizácia má pravidelne problémy so zákonom, od súdnych príkazov o zákaze činnosti a likvidácii oddelenia, po pokuty za uchovávanie extrémistických materiálov.

  Ako sa uvádza na webovej stránke Svedkov Jehovových v Rusku, zodpovedajúci dokument o žalobe zo strany Ministerstva spravodlivosti organizácia nedostala.

  “Ak žalobe bude vyhovené, bude to mať za následok katastrofálne dôsledky pre slobodu vyznania v Rusku, priamo sa toto rozhodnutie dotkne asi 400 registrovaných miestnych náboženských organizácií Svedkov Jehovových v Rusku, a tiež 2 277 náboženských skupín v celej krajine, ktoré združujú 175 tisíc stúpencov tejto viery,” uvádza sa v oznámení.

  hlavnespravy.sk, 24. 3. 2017

 • osoba
  osoba, 24.2.17 15:23:32  
   

  https://www.youtube.com/watch?v=F5zDYCPb82Y

 • 9marie04
  9marie04, 19.2.17 23:26:43  
   

  Vl..kde si myslíš, že to peklo bude a jak tam budou žít ti lidé, kterým Bůh nemohl odpustit / jaké provinění?/ nebo neodpustil, protože nečinili pokání. Souhlasím s tím, že pro odpuštění je pokorné pokání nezbytné.

 • osoba
  osoba, 10.2.17 13:06:02  
   

  „universalismus“.
  Universalisté říkají, že když je všem odpuštěno, tak všichni půjdou do nebe. Jenže to porušuje svobodnou vůli. Pokud nechci Boží odpuštění, tak právě toto je rouhání proti Duchu Svatému – že odmítáte Jeho odpuštění. To je jediná věc, kterou vám Bůh nemůže odpustit, protože Mu to nedovolíte. Rouhání proti Duchu Svatému je odmítnutí odpuštění. A proč vám to nemůže odpustit? Protože Mu to nedovolíte. Takže každému je sice odpuštěno, ale vy to musíte vírou přijmout! Já to podávám takto: „Peklo bude plné lidí, kterým Bůh odpustil, ale oni se rozhodli odpuštění nepřijmout.“

  • Josef.z.hor
   Josef.z.hor, 10.2.17 22:27:21  
    

   Toto je v kritickém rozporu s učením Ježíše Krista o znovuzrození lidského ducha a jeho přeměnu v božího ducha.

   • osoba
    osoba, 11.2.17 00:12:42  
     

    Zjevně jsi to nepochopil. není divu.

    • Josef.z.hor
     Josef.z.hor, 13.2.17 08:13:40  
      

     Proč myslíš? Ježíšovo učení je jasné a jednoznačné s tím nelze čachrovat podole vůle člověka. Učení o pekle je věc lidská. To má zcela jiný význam.

     • osoba
      osoba, 16.2.17 15:05:38  
       

      Tak s ním nečachruj a nedělej se chytřejším, než je Bůh. kromě toho, lidský duch se nepřemění v Božího ducha, to je jen tvoje formulace.

      • Josef.z.hor
       Josef.z.hor, 17.2.17 12:59:11  
        

       "Nebuď labuť" Nezodpovídám za tvůj nedostatek informací. Zde nejde o tvoji domnělou mou chytrost. S tou přeměnou jsem se skutečně přeřekl. Jde o znovuzrození čili sjednocení s Božím duchem.

  • VMerhaut
   VMerhaut, 19.2.17 14:13:01  
    

   Myslím, že přesnější je říci. Peklo bude plné lidí, kterým Bůh neodpustil nebo nemohl odpustit, protože neučinili pokání.

   • Josef.z.hor
    Josef.z.hor, 28.2.17 14:03:27  
     

    Oni ti lidé sami sobě neumějí odpustit, proto ani Bůh jim neodpustí. Je to na každém.

    • osoba
     osoba, 4.3.17 19:32:47  
      

     Nemůžou sami sobě odpustit, když odmítají Boží odpuštění. není to naopak. Bůh jim odpustil, ale oni to odmítají Proto nebude pro ně Jeho odpuštění mít žádnýá efekt pro věčnost a skončí v pekle, protože odmítli Boží milost.

     • Josef.z.hor
      Josef.z.hor, 4.3.17 22:12:55  
       

      Vztahy jejich vědomí jim nepřeji.

      • osoba
       osoba, 4.3.17 22:42:42  
        

       Jaký vztahy jejich vědomí? CO je to za blábol? Drž se reality a nefantazíruj o pitomostech.

       • Josef.z.hor
        Josef.z.hor, 4.3.17 22:52:22  
         

        To peklo je skutečně jen v jejich vědomí.

        • Josef.z.hor
         Josef.z.hor, 2.8.17 06:52:01  
          

         Není mi jasném proč této jednoduché definici nerozumíš?

 • VMerhaut
  VMerhaut, 24.1.17 17:45:45  
   

  Takto dopadne i celá Evropa. https://www.youtube.com/watch?v=FEKGoi24Kg8&feature=share

  • Divobyj
   Divobyj, 24.1.17 18:42:30  
    

   Díky,tato otázka začíná být opět aktuální.
   Vzpomněl jsem si při této příležitosti na našeho"Humanitárního Bombardéra".Stydím se za to,že něco takového mohlo být kdy naším prezidentem. :10:

   • Josef.z.hor
    Josef.z.hor, 24.1.17 23:35:28  
     

    Bohužel k tomu došlo a napravit to nebude jednoduché.

    • Divobyj
     Divobyj, 25.1.17 09:55:07  
      

     To,co se na Zemi dělo bylo už přes čáru.
     Za neustále rostoucím bohatstvím úzké skupinky lidí už začala být vysloveně spálená země.Zničené,roztrhané státy(včetně Československa),hromady mrtvol a migrace katastrofálních rozměrů. :10:
     To,co ti zločinci napáchali se bude napravovat sto let!
     Kdoví,jak dlouho ještě bude trvat,než začnou pozitivní změny v EU :9:

     • VMerhaut
      VMerhaut, 26.1.17 17:08:19  
       

      V bibli je napsáno že tou poslední říší bude římská říše. Migrace muslimů je cílená a řízená, přesně tak jak to bylo v Kosovu. Připadá mi že Kosovo byla taková zkouška před premiérou v celé Evropě.

      • Divobyj
       Divobyj, 28.1.17 01:31:00  
        

       Ano také to tak vidím.
       Např.třeba pochody homosexuálů Prahou jsou také takové zkoušky.Jestliže občané neprotestují,rozvrat naší společnosti úspěšně pokračuje... :10: