Hospoda - seriál

Otevřená diskuze | Kategorie: Televize
Ann.Taylor (2016-10-16 09:25:47)bety (2014-11-09 12:33:34)pastelka (2014-08-19 22:22:40)
Hospoda - seriál
Založeno: 20. 6. 2014 | Příspěvků: 45 | Členů: 3
Správci: Prototype.alex.mercer (hlavní)

Diskuzní fórum o kultovním seriálu Hospoda. Novák, Babula, Goliáš, páni doktoři, Joska a další se scházejí v malé pražské hospůdce a prožívají neobyčejné příhody denních štamgastů.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• chrisAngel
    chrisAngel, 15.8.16 21:58:28  

Od pristiho tydne se vraci ulice to znamena ze 12 dilu hospoda nbude odvysilano spiral ze to zaradej t reba v nedeli

• Tenzing
      Tenzing, 17.8.16 10:32:05  

Doby :12: tci!!! to už jednou udělali....

• Tenzing
        Tenzing, 17.8.16 10:32:43  

tenkrát to neodvysílali ani v neděli.... :8:

• chrisAngel
          chrisAngel, 24.8.16 12:59:31  

tak tentokrát se to nestane a zbylích 12 dílů odvysílají v sobotu a neděli od 27.srpna

• Prototype.alex.mercer
    Prototype.alex.mercer, 31.7.16 22:32:33  

Me napadlo, ze by se mohla udelat hospoda, ktera by byla presnou kopii te televizni. A v ni by se vysilal serial, na velke obrazovce, o dilech by se hlasovalo pomoci tlacitek na stolech.

• Prototype.alex.mercer
      Prototype.alex.mercer, 31.7.16 22:33:37  

Ted me inspiroval dil Hra. Mohly by se tam taky prehravat ruzne scenky ze serialu.

• Prototype.alex.mercer
      Prototype.alex.mercer, 1.8.16 18:53:42  

a Dallas samozrejme

• Tenzing
      Tenzing, 13.8.16 09:51:40  

koukám že si zřejmě pěkný alkoholik :1:

• chrisAngel
      chrisAngel, 16.9.16 12:38:45  

Myslim ze dnes uz by se to asi nechytlo preci Jen he ten serial uz ohranej a vetsina z mas ho zna n.a. spamet

• Tenzing
    Tenzing, 23.7.16 12:30:52  

A již od příštího týdne příjdou ty nejlepší díly. Jen otázka pro Džejára....myslíš si že by si sežral pěkně naloženou ponožku(z mojí nohy?) já bych ti jí naložil a věř tomu že by si se z té čalamády hezky oblizoval. To jen reaguji na tvoje řeči ohledně vaření guláše...chápej amerikáne...čím více cibule tím je to jídlo sladší. Jinak v pohodě sem na Šumavě a přeji Ti také hezkou dovolenou

• Prototype.alex.mercer
      Prototype.alex.mercer, 26.7.16 00:21:37  

Po precteni tveho prispevku mam pocit, ze by se hodila tato reakce https://youtu.be/bbpw99tfKqI?t=839 (pokud se to nekomu otevre na zacatku, presunte to na 14:00)

ke gulasi. Stejne mnozstvi cibule (objem, ne vaha) jako masa neni muj vymysl, ale obecne uznavane pravidlo.

"čím více cibule tím je to jídlo sladší" Nikdy jsem ji samotnou neochutnaval, ale mam pocit, ze pokud se cibule dobre (skoro do cerna) usmazi, nasladla uz neni. Problem s ni maji jen ti, kteri ji smazi pouze do zluta, alespon tak jsem se to docetl v komentarich pod receptem na netu.

• Tenzing
        Tenzing, 13.8.16 09:46:40  

ano máš pravdu...já jen že si někde v minulosti psal jak do guláše láduješ cibuli....no jinak vrátil sem se z hor a musím ti přiznat,že nejsi takový debil za jakého sem tě považoval....hodně zdaru :6:

• Prototype.alex.mercer
    Prototype.alex.mercer, 8.5.16 22:32:39  

Vzdy, kdyz si vybiram, na ktery dil se podivam, pomuze mi tento seznam http://www.karelsury.cz/hospoda.html

• Prototype.alex.mercer
    Prototype.alex.mercer, 5.5.16 04:24:56  

Na youtube nedavno nekdo nahral snad vsechny dily.

• Prototype.alex.mercer
    Prototype.alex.mercer, 18.4.16 00:02:21  

Snad nejlepsi dily jsou Ruzicka a For (oba ke zkouknuti na dailymotion.com)

• andyparker
    andyparker, 7.11.14 13:54:16  

Dobrý den.....hle, můj oblíbený seriál má své fórum. Mohl bych se přidat? :15:

• Lidule
    Lidule, 1.8.14 22:16:52  

hezký večer, mohu se k Vám přidat????

• Ann.Taylor
      Ann.Taylor, 2.8.14 08:30:51  

Ale zaplatíš rundu! :1:

• Lidule
        Lidule, 2.8.14 09:55:55  

tak jednu rundu bych zvládnout mohla :2:

• zdenek.smida
    zdenek.smida, 4.7.14 10:41:10  

Teda včera v té epizodě Nález...ty Zatloukalovy právní argumenty - Lotr (urážka na cti, píšu si), podávám tímto na muže žalobu pro krácení daně a další...tomu se každý, kdo trochu právu rozumí, musí zasmát.

• Ann.Taylor
      Ann.Taylor, 7.7.14 20:12:50  

Ale tak vždyť on chtěl jenom totálně zblbnout policajta a hlavně pana domácího, ne? :1:

• zdenek.smida
        zdenek.smida, 8.7.14 15:13:49  

no, policajta zlbnout nemohl, jelikož každý policista by tohle měl vědět. Pak už zbývá tedy pan domácí.

• Ann.Taylor
          Ann.Taylor, 8.7.14 15:26:14  

Zase ale nepřeceňuj všechny policajty, ale jo, tehle vypadal zkušeně. A pana domácího nepochybně, vždyť z toho si snažili dělat srandu pořád a jakkoli :1:

• zdenek.smida
            zdenek.smida, 8.7.14 15:56:41  

zkušeně? Vylezlo z něho: o čem to tady mluvíte :-))))))))))))

• Ann.Taylor
              Ann.Taylor, 8.7.14 16:25:18  

No kdyby na mě někdo vybafnul: Ukradli mi uzeniny, zavřete je, zatkněte je, jsou to lháři, zloději a lemplové a pak by z toho vylezlo něco o tom že to je učitel, že to byl úplatek, že to byla svačina, že to bylo pár korun a všichni by do toho kecali, asi bych byla taky trochu zmatená :D Ale hlavně oni tam furt metali s tím, že se budou žalovat za urážku nebo pomluvu a to jestli se chtěj hádat před civilním soudem toho policajta fakt zajímat nemusí :2:

• Tenzing
    Tenzing, 2.7.14 12:13:02  

to jsem slyšel ohledně toho natáčení...že prý herci nepili skutečné pivo...no to muselo být trochu nechutné...a když ještě pomyslím na Duška jak si často nahýbá tej "pálenky??ů...anebo to byla jen voda?? :1:

• zdenek.smida
    zdenek.smida, 30.6.14 13:39:02  

Dneska startujeme - maminko, já bych ty peníze dal jelikož je stejně zaplatí protistrana.

Tím bych si nebyl tak jist. Proč? Protože tento spor nemůžeme nikdy vyhrát.

Tak proč se nabízíte, že nás budete zastupovat? Protože se tím živím. :1:

• chrisAngel
      chrisAngel, 30.6.14 20:35:24  

pamatujte že v hospodě je líp než na světě

• Mnata
    Mnata, 30.6.14 12:41:30  

Tenhle seriál vždy ráz zkouknu. Nostalgie je sice trochu zavádějící věc, ale tehdy se fakt dělala lepší televize než dnes. Během posledních pěti let kompletně zmizeli estrádní večery typu Zlaté Mříže, a zábavné pořady všeobecně.

Místo toho nám v televizi neustále dokola předhazují "talentové" soutěže, kde stejně 90 % času nakonec zabere zpěv jako nejméně náročná a univerzálně líbivá forma "zábavy". A ani ten zpěv většinou za moc nestojí, a když už někdo náhodou vyhraje, stejně se po něm slehne zem a v televizi se stejně budou promenádovat stále stejné vepřové hlavy typu Gott a Bílá.

• Tenzing
    Tenzing, 22.6.14 21:20:47  

jo a 32. díl- záskok jak antikuchař špičák zaskakuje za kachnu...akorát ho nemohu sehnat...je taky super díl :6:

• Tenzing
    Tenzing, 20.6.14 21:24:23  

http://www.youtube.com/watch?v=BaXh2Jz3pCQ
    tahle epizoda se mi moc líbila

• zdenek.smida
      zdenek.smida, 21.6.14 10:52:40  

jo, ty epizody, kdy se navaří a pak se žere mám taky nejradši.

• Drzoun
    Drzoun, 20.6.14 17:24:37  

Serial je to dobrý, jsou tam dobré hlášky a Joska mně připomíná chudobou Kennyho MacKormika :1:

• chrisAngel
      chrisAngel, 20.6.14 20:33:18  

herec to byl fakt neskutečnej, mě se zase líbí dost obsazení pana Libského

• zdenek.smida
    zdenek.smida, 20.6.14 10:14:09  

Startujeme 30. června na TV Nova :7:

• chrisAngel
      chrisAngel, 20.6.14 11:51:25  

to snad není jediný léto aby to neopakovali :3:

• zdenek.smida
        zdenek.smida, 20.6.14 12:14:03  

akorát se asi 2x stalo, že to jelo a jakmile skončily prázdniny tak to v polovině típnuli a zbytek (cca 20 dílů) už nejelo.

• chrisAngel
          chrisAngel, 20.6.14 15:00:35  

tak se na to můžeš dívat na netu třeba celý rok prosimtě

• zdenek.smida
            zdenek.smida, 20.6.14 16:30:27  

to není ta pravá nostalgie...jednou jsem si ze všech dílů nastříhal takový mix nejlepších scének a hlášek do mp3 a poslepoval to...po večerech cca 2 měsíce práce a výsledek více než 7 hodinový soubor plný zábav y

• chrisAngel
              chrisAngel, 20.6.14 20:32:09  

to by mě zase nebavilo, já mám rád prostě ten seriál popíjení,u toho ty kecy a hlavně když si představim to že nějakej ten chlap měl i svojí rodinu, ty hlášky jsou až to druhý