Babička Lojzička

Otevřená diskuze | Kategorie: Komunity
alzbeta (2019-10-17 10:50:34)milada948 (2019-10-08 13:27:19)slavidan (2019-09-22 14:46:26)Zitaebr (2019-02-20 17:30:02)
Babička Lojzička
Založeno: 19. 6. 2014 | Příspěvků: 3 113 | Členů: 4
Správci: alzbeta (hlavní), slavidan

John Lennon - Happy Christmas
https://www.youtube.com/watch?v=sbKQ7nXx0o8&start_radio=1&list=RDsbKQ7nXx0o8#t=29
http://imgWorld.cz/s3/kWba82f5Aa.jpg
http://imgWorld.cz/s3/TWoTFfrRyI.jpg
Krásné prožití svátků Vánočních a Štastný Nový Rok 2019 vám přejí oba správci
http://imgWorld.cz/s3/IPNLo9vF6U.jpg
---------------------------------------

Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”

Forum nechávám otevřené, aby každý kdo půjde okolo a bude se chtít zastavit s nějakou poznámkou, tu možnost měl. Příspěvky se tu mazat nebudou, pokud to někdo moc přežene s napadáním ostatních kolegů, stačí jen starý dobrý BL.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

 • alzbeta
  alzbeta, 17.10.19 10:50:33  
   

  https://www.emimino.cz/denicky/prvni-mesice-po-porodu-peklo-eskaluje-14192/?utm_source=expres&utm_medium=boxik&utm_campaign=denicek-prvni-mesice-po-porodu-peklo-eskaluje

  Moje maminka měla hodně dětí. Kluka, po roce holku, po dvou letech dvojčata a pak po roce kluka a pak zase kluka...celkem sedm. Za sebou jak píštaličky..
  Byla na všechno sama, otec pracoval, aby to uživil od nevidím do nevidím...
  Takže, když se dvojčata narodila se slabými plícemi a hned měla oboustranný zápal plic, celé noci pochodovala s dvojčaty na rukou tak, aby mohla dýchat, po položení se jim slepovaly plíce a dusila se.

  Ona neměla pračku, dokonce ani tu obyčejnou Perlu, pračku bez ždímačky a už vůbec by si nemohla dovolit automatickou. Prala v neckách v bytě bez topení, bez teplé vody, bez koupelny v bytě 1+1 v domě bez výtahu. Auto samozřejmě neměla, nakupovala s kočárem a hlavně pořád šetřila. Komunisté neznali sociální dávky.

  Něco takového, když prala denně velké množství plen, jako jednorázové pleny tehdy matky neznaly. Neměla peníze na nějaké kupované přikrmování, takže děti jedly, co vařila, když už toho byly schopné. Do té doby je prostě kojila.
  Výdobytky moderní doby, jako je mikrovlnka, myčka nádobí, vysavače, no zkrátka nic takového nebylo, nebo si to nemohla dovolit. Její život se skládal z práce a lítání kolem dětí, na sebe a na nějaké deprese jí opravdu nezbýval čas.

  Pak přišel těžký uraz jejího muže, našeho otce a stal se invalidou a tak se muselo už vyžít z pár korun a rodinných přídavků, které nebyly nijak závratné. Maminka neměla příjem, ani komunisté neplatili ženám za výchovu dětí. Neznaly jsme, my děti, svačiny do školy, snídaně a už vůbec ne obědy. Doma nás v lepším případě čekala polévka s krajícem chleba. Šetřilo se tak, že jsme zimy prochodili ve svetru a levných teniskách. Čepice, šály, kabáty nebo bundy byly pro ty bohatší děti. My na to neměli.

  Takový život si vybral svoji dan a maminka zemřela mladá. Invalida se o děti starat nemohl a tak zbýval dětský domov...Proč to všechno vyprávím...

  Měla jsem dvě děti, obě jsem naprosto mlčky, bez cavyků a divadla porodila a žila jsem dál bez depresí, na to nebyl čas, už 4 měsíce po porodu jsem musela do práce na celý den, s radostí, že děti mám zdravé a já pro ně mohu pracovat. Zkrátka jsem byla dospělá a jako dospělá jsem se i chovala. Ne jako ufnukané nemehlo, co nic nezvládne.
  Děti musely do jeslí, pak do školky, pak do družiny, žily také ve starém hnusném bytě bez topení a koupelny, také já neměla žádnou automatku ani jednorázové pleny, po návratu z práce jsem večer prala plínky, vařila, uklízela.....

  Ale dnes jsem četla tohle, nářky nedospělých matek ...Tak nějak jsem vážně nechápala, z čeho a proč se dnes hroutí matky ? Vždyt převážně mají všechno, za pozadím navíc manžele, kteří si mohou dovolit si vzít volno, nebo obětavé matky...Na nic nejsou samy.
  V čem je problém ? Z čeho mají deprese, proč jsou tak zahleděné do sebe ? Já totiž znám lidi, co jsou na tom daleko hůře a vždycky i byli.

 • alzbeta
  alzbeta, 17.10.19 07:28:10  
   

  https://www.novinky.cz/…/urady-prace-budou-moci-kontrolovat…

  Musím se opravdu smát - u nás bydlí ženská, co má malého kluka. Její partner má byt ve vlastnictví a žije u něj i s děckem - on je otcem dítěte.

  Ta paní, co nás zdatně dojí na dávkách, má trvalý pobyt u nás v domě, zdědila tu byt po babičce ve vlastnictví a pobírá příspěvky na co se dá, takže má byt, který pronajímá romům, jezdí autem i na krátké vzdálenosti v Praze, přece nebude jezdit MHD atd. Kdo z vás, pracujících, to má - řečeno slovy Paroubka...

  U nás je tak hrůzně nastavena sociální finanční péče o vyžírky, až je to k blití..A přibude další, budeme platit za hajzly, co souloží, ale alimenty neplatí, tak je budeme platit my všichni. Tenhle stát lejno od "tatínků" vymůže, to víme všichni, jak je stát neschopný.

 • alzbeta
  alzbeta, 17.10.19 00:01:01  
   

  https://www.expres.cz/zpravy/louny-tyrani-simona-t-josef-kuca.A191015_144533_dx-zpravy_stes

  Co se to děje v tomto státě ? Sociálka pracuje tak dobře, že malé bezbranné děti nechávají napospas fetákům, agresivním alkoholikům a jim podobným zrůdám. Žáci fackují učitele, kteří se nesmí bránit, v kriminálech se stává hrdinou bestie, která umučí ženu či dokonce malé dítě...Na Václávaku se pilně obchodují drogy, vzrůstá zástup schizofreniků, kteří nemají duševní nemoce vrozené, ale získané jako následek fetovaní...Stát naprosto selhal...

  Jak je možné, že se nikomu nic nestane, mengelové v Pardubicích zmrzačí malé děti..ani se nedivím, že lidé nechtějí mít děti. Když jim je nezabije uchylná zrůda, tak jim je zmrzačí studovaní inteligenti..a všichni jsou v pohodě...

  O stavu téhle země vypovídá i to, že jeden podezřelý ze zločinu, že měl přepadnout kadeřnici, 13x !! ho soudili a ted chce 45 milionů odškodné a dostane je, protože justice u nás studuje v Plzni. Platíme za chyby nýmandů a idiotů a vážně to nikomu sakra nevadí ??

  Jsem obyčejný člověk, laik, ale nikdy bych nedokázala jít chladně kolem krvácejícího dítěte, notabene ve špitále !! Snažila bych se pomoct..Jak může netečná sociopatka, se kterou nehnulo trpící dítě, se starat v jiné nemocnici o kojence ?

  Věřím, že život vrací a paní, rádoby doktorce, to život vrátí, jak se zachovala...nevěřím na spravedlnost, měla okamžitě jít zametat ulice, na víc nemá !! Jak musí být těm rodičům, si ani nechci představit...že jim bl.bá, líná nána zmrzačí dítě.

 • alzbeta
  alzbeta, 16.10.19 07:00:55  
   

  Pohřeb Karla Gotta...

  Překvapilo mně, že matka aspon na chvíli neprojevila cit ke všem dětem, které pohřbívaly otce. Žádná objetí, bez citů, ani mladší sestry nevypadaly jako sestry, ale jako cizí lidé, kteří se náhodně na pohřbu setkali. Opravdu se tak cize k sobě všechny chovaly i za života Karla Gotta ? Pak to bylo a je smutné, že sestry se k sobě nebudou znát, snad možná přes bulvár se dovědí, jak žijí ty jejich starší sestry. Pokud je to vůbec někdy bude zajímat, že jejich táta neměl jen je.

  Jako to nezajímalo paní Bohdalovou, při jejím trapném a hloupém projevu. Mohla si ho ušetřit. Ublížila nejstarším dcerám a neomluvila se jim. Musely mít pocit velké hořkosti a zklamání...Na pohřbu byly všechny jeho děti, nejen jen dvě. Věk ani antibiotika paní Bohdalovou neomlouvají, pokud něco už nezvládám, tak to nedělám.

 • alzbeta
  alzbeta, 13.10.19 19:51:31  
   

  podivná výchova
  Šokující "rodinné" video: Dívenka s cigaretou a nejhrubší nadávky
  https://tn.nova.cz/clanek/hororova-vychova-davaji-divence-cigaretu-a-sproste-ji-nadavaji.html
  Tak tahle naprosto nevychovaná holka jednou svojí mámě nafackuje - musím přiznat, že si to ta "matka" zaslouží, protože její problematický potomek bude břemenem pro společnost. Měli by jí dítě včas odebrat, než z ní vychová kriminálnici, navíc agresivní.

 • PRALINKA007007
  PRALINKA007007, 13.10.19 14:50:12  
   

  https://www.youtube.com/watch?v=IDaJ7rFg66A :14: :13: :13: :13: :13: :13:

  ♪♫♪♪♫♪♪♫.♪#♪♫♪♪ ∮:2: :2: Neni to daleko KRÁÁSNĚJŠÍÍÍ, NEŽ VŠECHNY TY NEGATIVNÍ ZPRÁÁVY A POLITIKA :7: :11: :11: :15: :15: :15: :15: ?..KDYBY BYLO NA MĚ :4: na TĚ :13: :13: :13: :7: :1: :4: ..VŠECHNY NEGATIVNÍ ZPRÁÁVY BYCH ZAKÁÁZALA PSÁÁT!!!.♪ :4: :13: :13::15: :15: :15: :15: :15: tohle je DOKONALÉÉÉÉÉ PROSTĚ :14: :13: :13: ..NÁÁPLAST A LÉÉK NA NERVY!♪♪♪♪lalala-láááá♫♪♪ :15: :15: :15: :15:♪♫♪♪♫♪♪♫.♪#♪♫♪♪ ∮

  • alzbeta
   alzbeta, 13.10.19 15:21:27  
    

   Pralinko, není dobře, že lidé strkají hlavu do písku jak pštros...Mně osobně zajímá, co se děje - muziku vnímám jako doplněk života i když příjemný, ale chci vědět o věcech i nepříjemných..Nežiji přece na ostrově, ale v srdci Evropy a nic mi není jedno. Ani to, jaký bude zítřek..

   • PRALINKA007007
    PRALINKA007007, 13.10.19 15:45:17  
     

    Nepříjemné věci si každej najde na HOVNINKÁÁCH :13: :13: :13: ..rozumíš?..ty já nepotřebuju znáát a probíírat na ráádiu :4: :4: ♪♪třebas♪ :6: :6: :6: člověk toho svýýýho má nad hlavici..a ještě se zabejvat hnusamama,chci se tady potěšit prostě a jasně...je to jak kdo :4: :4: ..já teda to mám takhlenc♪♪ :1: :1: :1: ♪♪♪♫♪♪♫♪♪♫.♪#♪♫♪♪ ∮

    • alzbeta
     alzbeta, 13.10.19 19:48:54  
      

     Rozumím Ti pralinko, hodně lidí chce mít jen klid a pokoj...

 • alzbeta
  alzbeta, 13.10.19 12:47:05  
   

  Děti a aspirin...křečové stavy

  Jinak, když už je řeč o křečových stavech malých dětí, tak rodiče pozor na to, když má dítě teploty. Nedávejte jim aspirin pro dospělé, ale dětský aspirin.
  Jinak se pak dítě dostává do křečí, aspirin pro dospělé je na něho příliš silný. Vlastní zkušenost a rada od primáře dětského oddělení. Ten záchat po aspirinu pro dospělé se podobá epilepsii. Rodiče vystraší.

  No a k tomu dětskému aspirinu ještě na 2 hodiny obalte lýtka děcka látkou, namočené do vlažné octové vody, vyždímané a přes to suchý ručník, dítě se vám uzdraví bez následků.
  Pokud je k tomu i angina, tak obalte na 2 hodiny krček dítěte třeba gázou, namočené v čerstvé cibulové štávě, pokud ji dítě nesnáší syrovou, tak ve vařené cibuli a obalte taktéž suchou látkou. Po 2 hodinách sundejte, at nepodráždí dítěti kůži.
  Lze aplikovat i na dospělé. Za války, kdy nebyl penicilin, se tak léčily děti a naše maminka tak léčila i nás tím, čím ji její rodiče léčili. A já i své děti. Takže vyzkoušené.

  O tom, že připojíme hodně teplou kuřecí polévku s masem a zeleninou + čaj s medem není třeba diskutovat. Tato léčba zvedne z lůžka každého a v minulosti se dávala slepičí polévka vyčerpaným rodičkám a ty se cítily hned daleko lépe. Dneska bychom se divili, čím vším se lidé léčili bez chemií a bylo to učinné.

  Ovšem v případě bakteriální hnisavé anginy budme rádi, že existují antibiotika a neváhejme s jejich použitím. Samozřejmě, že jsou nemoce, kde antibiotika jsou spásou k uzdravení. Teprve pak dáváme doplnkovou česnekovou a cibulovou léčbu.

 • alzbeta
  alzbeta, 12.10.19 21:39:03  
   

  PRALINKA007007, 12.10.19 11:18:55
  Odpověděla jsem Ti ve smyslu - můžu milovat lidi, co mně mlátí i když jsou to rodiče ? Ne - takové násilníky rodiče nelze respektovat, jen je poslouchat ze strachu. A na stará kolena mi tu "lásku" vrací...hodně seniorů by o tom mohli vyprávět...vinu dávají režimu, pravda je někde jinde...

  • alzbeta
   alzbeta, 13.10.19 13:12:15  
    

   Odpovídám Ti už tady, je to už dost posunuté..

   Ano, pralinko, ale i to má souvislost. Špatné party se chytají mladí lidé, co jsou právě z takových rodin. A nehraje v tom roli majetek...Ale zájem rodičů, protože ted nevím, zda to řekl profesor Matějíček, nebo někdo jiný, ale řekl -
   kolik času věnujeme dítěti, když je malé, tolik ho ušetříme, až bude velké...

   Což je pravda, kterou dnes lidé nechtějí slyšet. Dítě musí rodičům věřit, cítit se u nich v bezpečí, cítit jejich zájem a lásku, rodiče nesmí podcenovat jejich dětské smutky a starosti...zvláště v případech odchodu otce, což pro děti je většnou silně deprimující, ony se se svým tátou nerozvedly a navíc hysterickými matkami jsou často obětmi jejich manipulace s otcem..pokud tohle nemá, hledá partu, kde mu nahradí nezájem rodičů. Tak to opravdu je. I malé děti mívají s dospělými špatné zkušenosti a zůstává to v nich. A formuje je to.

   Kdyby rodiče si chtěli přiznat pravdu, přišli by na to, v čem dělali chyby, ale kdo z nás chce vidět své chyby... My češi jsme hodně alibisté víš, za všechno může něco jiného, já jsem snažil/a, ale nedopadlo to...není to moje vina, tak to svedeme na geny..ale děti, zklamané svými rodiči, nejsou přece psychopaté, jen necítí to, co je rodiče nenaučili svým příkladem. O psychopatech to rozhodně není. To je jiná kapitola.

   No a jak se snažili a snaží rodiče ? Že koupili děcku co ho napadlo, aby měli klid a čas pro sebe ? Nazajímalo je jejich dítě natolik, aby mu věnovali čas, který byl zadarmo a včas darovaný dětem, mohl mnohé zachránit. Neznám děti, které by zlobily, chytaly se špatných part, pokud s nimi rodiče trávily volný čas v aktivitách, které děti zajímaly, tedy ne hry na internetu, ale čutaná na louce s tátou a s klukama a podobně..tyto děti mají i pěkný vztah k rodičům.

   Kteří rodiče všechno dělají s dítětem ? Vaří, uklízí a podobně ? Skoro nikdo, mají rodiče všechno dříve hotové a zdržovat se s dítětem jim přijde jen zdržující. Opravdu vás vaše děti zdržují ? Pak budete patřit k těm rodičům, co nechápou, proč jsou jejich děti jiné, než oni si představovali, ale nic pro to včas neudělali...

   • alzbeta
    alzbeta, 13.10.19 13:14:04  
     

    PRALINKA007007, 13.10.19 12:28:32

   • PRALINKA007007
    PRALINKA007007, 13.10.19 14:51:35  
     

    :8: Špatné party se chytají mladí lidé, co jsou právě z takových rodin. :7: :7: :7: :9: Nemáš pravdu♪♪cilink♪břink♪♪♪ :10: :10: :6: :6: :6: ♪♪

    • alzbeta
     alzbeta, 13.10.19 15:22:22  
      

     Je to uhel pohledu, samozřejmě. Laskaví rodiče mají laskavé děti...

     • PRALINKA007007
      PRALINKA007007, 13.10.19 15:46:20  
       

      :9: :9: Nemááš prostě pravdu....a basta :6: :6: ..nebudu to už rozebííírat :11: :11: ♪♪♪fleknnn :14: :14: ♪♫♪♪♫♪♪♫.♪#♪♫♪♪ ∮

 • PRALINKA007007
  PRALINKA007007, 12.10.19 11:12:28  
   

  1466).. :1: :1: :1: ♫♪KAREL GOTT CIKÁNSKÝ BARON♫♪♪tydli-tidly-tydli♫♪♪ :1: :1: :1: :1: ♻️⚠️❄️❄️jáááááááááááááááááááááááááááááááááááááá...víím,proč máám život ráád..♪♪ :2: :4: žííít chci a chci se smááát :4: :1: :1: ..láásku k lidem kdo máááá...nikdy pláááááč nepoz-nááááááá♪jojojo♫♪ššalalalááá♻️⚠️❄️❄️♻️ :15: :15: :15:
  https://www.youtube.com/watch?v=IAtmG8g39PE

 • alzbeta
  alzbeta, 11.10.19 22:51:15  
   

  Jaká To Nádhera (Caruso)
  https://www.youtube.com/watch?v=Z0pkZ66-k0E

 • alzbeta
  alzbeta, 9.10.19 05:03:52  
   

  Opravdu mně hluboce zajímá názor psychiatra na častý jev, že se "aktivistky" svlékají do naha. Jsou uchylné ? Vždyt mně, jako ženě, je uplně jedno, jestli se nějaká dojnice chce předvádět a tak se pro chlapy začne producírovat nahá. Vždyt ani nahý chlap by na mě nijak nezapůsobil, přijde mi to zvrácené a nepřesvědčuje mně to o ničem, jen o lidské blbosti a čím dál větší vyšinutosti národa, tohle oblíbené veřejné porno.

  Češi ve snaze být světoví a opičit se po každém skotu v zahraničí dělají neuvěřitelné věci. Děti at si raději tito blbostí postižení jedinci raději nedělají, protože děti jsou prý intelgentní po matkách a potřebujeme chytrou generaci, vypatlaní aktivisté jsou nám k lejnu. Přece proto, že druzí volají - skoč - neskočíme...nebo jo ? Vždyt ale mozek máme všichni, proč ho nepoužíváme ?
  https://www.super.cz/663451-eva-samkova-se-v-kampani-svlekla-donaha-takhle-ma-vypadat-zena-chvali-fanousci.html

 • alzbeta
  alzbeta, 8.10.19 19:40:41  
   

  Panis angelicus Margita Urbanová
  https://www.youtube.com/watch?v=WmX1GgcmnNo

 • alzbeta
  alzbeta, 8.10.19 19:39:51  
   

  Tato nejkrásnější dojemná a melodická hudba na světě!
  https://www.youtube.com/watch?v=M3VTBcwTQzM
  Barbra Streisand & Elvis Presley - Love Me Tender
  https://www.youtube.com/watch?v=lsu20QvLk2M
  Elvis Presley - Mama Liked The Roses
  https://www.youtube.com/watch?v=uO34QZFZfNQ
  ELVIS - DON'T CRY DADDY - VERNON ET ELVIS PRESLEY
  https://www.youtube.com/watch?v=SEFJlIwK6ro
  Matteo Bocelli for private wedding
  https://www.youtube.com/watch?v=tJbilhCWzWU
  La Voce del Silenzio - Andrea Bocelli
  https://www.youtube.com/watch?v=fFl6Gr--ugg
  À Toi .. Joe Dassin " Alain Delon and Dalila"
  https://www.youtube.com/watch?v=5IkFiuIkcPI
  Lara Fabian - Je Suis Malade - Thorn Birds Meggie Cleary - Paroles(Français/English/Ukrainian)
  https://www.youtube.com/watch?v=AXnGInTqvRs
  Toto Cutugno - L'Italiano (1983)
  https://www.youtube.com/watch?v=syc78JzHGTs

 • alzbeta
  alzbeta, 8.10.19 19:39:28  
   

  když hraje ulice...
  Дуэт Скрипачка и саксофонист, г. Одесса - 2011 год
  https://www.youtube.com/watch?v=XfiWp5_cdEg
  Красивая игра на саксофоне в Минске 2013
  https://www.youtube.com/watch?v=jJxy0Y0MgkA
  ИГРА НА САКСОФОНЕ ПРОСТО СУПЕР "КРАСИВАЯ МЕЛОДИЯ"
  https://www.youtube.com/watch?v=XzPWWsRqXGg

 • alzbeta
  alzbeta, 8.10.19 19:38:17  
   

  Alexandrovci
  Proč oficiálně měli tady 2 koncerty, ale doopravdy 3.
  http://vool.cz/NhMdf
  alexandrovci karel gott
  https://www.youtube.com/watch?v=6ZNlx0oARno
  Felix Slováček a Alexandrovci
  https://www.youtube.com/watch?v=FZcMr0-5DtU
  Смуглянка и Калинка (2009)
  https://www.youtube.com/watch?v=uazwUQayG0w

  Paridův soud z operety Krásná Helena Gott
  https://www.youtube.com/watch?v=m_rk7ryKSeo

  Je jaká je (Sereno é) Gott
  https://www.youtube.com/watch?v=yhRrh3xYvJI

  Belle- Notre Dame De Paris
  https://www.youtube.com/watch?v=23EIjQ4Nxnw

 • alzbeta
  alzbeta, 8.10.19 19:37:21  
   

  KAREL GOTT - VLTAVA g (videoklip)
  https://www.youtube.com/watch?v=Sd3bIIaz3Kg
  Karel Gott - Dopis domu
  https://www.youtube.com/watch?v=lEEkcvzrFlU

  Andrea Bocelli, Matteo Bocelli - Fall On Me (Official Music Video)
  https://www.youtube.com/watch?v=ChcR2gKt5WM

  Susan Boyle & Barbra Streisand..Send In The Clowns..(Mix) from A Little Night Music
  https://www.youtube.com/watch?v=OKbm90w14Cg

  BARBRA STREISAND - AVINU MALKEINU
  https://www.youtube.com/watch?v=0YONAP39jVE

  Karel Gott - Muzika (1984)
  https://www.youtube.com/watch?v=uDiKpLoFzwM

  KAREL GOTT - TÁTOVI g
  https://www.youtube.com/watch?v=me2pvtah22c

 • alzbeta
  alzbeta, 8.10.19 19:35:49  
   

  Šestnáctiletí kluci vás klidně zastřelí uprostřed křižovatky, říká běloch žijící v mexické čtvrti
  http://vool.cz/benuK

 • alzbeta
  alzbeta, 6.10.19 20:12:09  
   

  zábava
  http://www.img.tpx.cz/uploads/1.mp4
  http://www.img.tpx.cz/uploads/2.mp4
  http://www.img.tpx.cz/uploads/3.mp4
  http://www.img.tpx.cz/uploads/4.mp4
  http://www.img.tpx.cz/uploads/5.mp4

 • alzbeta
  alzbeta, 6.10.19 19:15:46  
   

  Tudy jezdil mistr....

  Nad Bertramkou 18
  mapy google
  http://www.img.tpx.cz/uploads/NadBertramkou.jpg

  https://www.instantstreetview.com/@50.069719,14.392286,69.69h,-11.65p,1z
  https://www.instantstreetview.com/@50.070014,14.393016,69.69h,-11.65p,1z
  https://www.instantstreetview.com/@50.070443,14.393415,49.81h,-11.83p,1z

  Nad Bertramkou 18
  mapy cz
  http://www.img.tpx.cz/uploads/mapy.cz.jpg

  https://mapy.cz/zakladni?x=14.3935847&y=50.0705794&z=17&source=addr&id=8970133
  http://vool.cz/UdUDA

 • alzbeta
  alzbeta, 6.10.19 18:43:01  
   

  Kamenný řád
  celá 6-dílná série na uloz.to
  http://vool.cz/jXw4k

  csfd.cz/film
  https://www.csfd.cz/film/213210-kamenny-rad/prehled/

  Kamenný řád na youtube

  Kamenný řád • 1 díl • Maryča
  http://vool.cz/QvrXs
  Kamenný řád • 2 díl • Karolina
  http://vool.cz/CLLNd
  Kamenný řád • 3 díl • Blažena
  http://vool.cz/kKupB
  Kamenný řád • 4 díl • Tonek
  http://vool.cz/uoBt7
  Kamenný řád • 5 díl • Jotidom
  http://vool.cz/cSseI
  Kamenný řád • 6 díl • Cyril
  http://vool.cz/9e35O

  • PRALINKA007007
   PRALINKA007007, 12.10.19 11:18:55  
    

   :6: :6: Mám ho stažený :4: ..všechny dííly :6: :6: ....včera jsem se dívala na JOTIDOMA :8: ,..ale tam bylo tolik POLITIKY :10: :10: ...TO BYLO UTRPENÍ :10: :11: :8: ...jinak je to kráásný seriááál :6: ...nesmírně se mi líbí,jak děti svoje rodiče uznáávaly :6: ...vááážily si jich :6: ...poslouchaly je :6: :6: ..až na nějaké výjimky,ale většinou jo...kdepak by ODMLOUVALY :8: nebo byly drzééé?..toby si teda vůůbec NEDOVOLILY!! :8: ???.♪♪kráásnéé vztahy tam byly :6: :6: ♪♪♪MOC SE MI TO LÍBÍ..I TA HUDBA JE KRÁSNÁ..NENAŠLA JSEM JÍ..extra na youtube :6: :6: ...♪♪Zdeněk Liška♪♪jedním slovem náádhera!! všecko..člověka to nějak povznááášíí až :6: :6: ten děj :14: :14: .....příběhy..nádherně to zahráli všici herci!OSSTRAVA!!!♪♪ :15: rupho :15: :15: ♫♪♪♪#♫♪♪♪♪

   • alzbeta
    alzbeta, 12.10.19 21:34:54  
     

    pralinko, děti respektovaly své rodiče proto, že i ti rodiče respektovali svoje rodiče. Tak to prostě je. Co děti vidí doma, to dělají, tak se chovají. Není to chyba společnosti, ale chyba špatné výchovy, kdy zapomínáme, že nás děti sledují a chovají se tak, jak my se chováme. Proto, když se někdo chová špatně ke svým rodičům před dětmi, nemůže očekávat, že ho jeho děti na stará kolena zahrnou láskou a pozorností. Tento vzor chování k rodičům jim bude cizí.

    Druhá věc a to vážná - je násilí v rodinách. Děti se nemají bít, to rodiče se mají chovat tak, aby nebyl důvod ke zlosti. Pokud já sám jsem hysterik, nemůžu čekat, že moje dítě jím nebude. Jasně, že bude. Proto je dneska tak málo mužů, ale hodně labilních jedinců, kteří o tom nevědí, že se nechovají jako muži, protože jediným vzorem je jim matka - samoživitelka. A vzor náhradního otce žádné dítě nebere, cizího chlapa respektovat žádné dítě nebude, pokud jeho vlastní otec nebyl asociál a nebyl na něj zlý a krutý. Nebo nebyl těžký a násilný alkoholik.

    Nechápu, jak vůbec někdo může bít dítě. Pralinko, mám děti a nikdy, to mi musíš věřit, jsem je neuhodila a vyrostli z nich normální, vzdělaní, hodní a pracovití lidé. A tak se ptám, co rodiče děláte pro to, aby vaše děti vás milovaly i potom, co se stanou dospělými a vždy se rády vracely domů...

    Pralinko, domov je s laskavou mámou a trochu přísným otcem, který dětem nastavuje mantinely a pravidla. Pokud takový domov děti nemají, většinou jsou z nich pak lidé, kteří předají štafetu dál a proto tu je už několik generací nestabilní rodina. Někdy dokonce se zhovadilou střídavou péčí...Rodiče svým dětem svojí nestabilitou ubližují, ale zatím nic jiného než dobře fungující rodinu pro výchovu dětí nevymyslel...a tak děti ztrácejí jistotu pevné semknutelnosti a bezpečí zázemí rodiny dál, ke škodě nás všech.

    • PRALINKA007007
     PRALINKA007007, 13.10.19 12:28:32  
      

     :9: Bane,děvče,co je v člověku,v charakteru,to tam je od narození.....můžeš vychovááávat ..snažit se...:11: :11: ... pak záleží na tom,JAKÉ PARTY se děti chytnou :11: ...JE TO MARNÉÉ :5: ..MARNÉÉ VOLÁÁNÍ :9: ♪♪ :6: :6: :6: ♫♪šškrund :6: :6:

   • alzbeta
    alzbeta, 12.10.19 21:42:01  
     

    Jinak jsem seriál ještě neviděla, nějak pořád nebyl čas...

 • alzbeta
  alzbeta, 5.10.19 20:18:46  
   

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Politik-ODS-ma-dluzit-miliony-Veriteli-rekl-at-si-vylize-prdel-Ten-ho-slozil-primo-na-radnici-Zadratovana-celist-panika-kriminalka-Pouze-na-PL-598421

  Já vůbec nechápu, jak někdo může půjčovat a to třeba i příbuzným velké peníze a nemít to stvrzený na papíře, takový blb si to zasloužil, že se mu pak vysmál.

 • alzbeta
  alzbeta, 5.10.19 19:57:34  
   

  Super manželka..
  http://www.yoom.cz/img/744ghf85_source.jpg

 • alzbeta
  alzbeta, 3.10.19 19:48:15  
   

  Podle některých informací se Ivana s dětmi připravují na stěhování za hranice. „Ivana má naprosto jasně narýsovanou budoucnost,“ řekl k tomu serveru extra.cz věrohodný zdroj z blízkosti rodiny Gottových. Co přesně se podle něj chystá?

  Zdroj: https://stars24.cz/celebrity/ceske-celebrity/14024-co-ted-ivana-gottova-ma-pry-po-smrti-karla-80-tento-plan

  Hnus českých novinářů...Paní Ivana truchlí s dětmi a zcela určitě se bude svěřovat, co bude dělat pak..sama to ještě nemá promyšlené.

  A nakonec i kdyby se přestěhovala, tak komu to může vadit ? Má právo žít podle sebe, ne podle trubek-novinářů. :8:

  • alzbeta
   alzbeta, 3.10.19 19:51:05  
    

   Karel Gott měl velký majetek. Nikomu ho neukradl, poctivě si ho vydělal. Takže, když jeho majetek paní Ivana použije na vylepšení budoucnosti jeho dětí, určitě by nebyl proti. Aspon na pár let...

 • alzbeta
  alzbeta, 3.10.19 19:08:28  
   

  https://www.instantstreetview.com/@50.070443,14.393415,36.76h,-3.69p,1z
  Kocáb je hrozný blb. Nezklamal, kretén. Štve ho, že on není nejlepší, ale nejhorší - i po smrti velikána nedokáže překonat závist.

  Je to člověk amorální, z Trendu získal do vlastní kapsy 30 milionů, okradl spoustu lidí. Ale byl čistý jako zloděj Gross. Je to velká škodná..

  O Halíkovi psát je zbytečné. Kdyby si chtěl člověk představit dábla, stačí, aby si představil Halíka.

 • alzbeta
  alzbeta, 2.10.19 00:52:30  
   

  MARVELLOUS: Listen to the most popular Russian song
  http://vool.cz/N2i7S
  Kupodivu, naše lidická příbuzná neměla sověty ráda. Ale měla ráda tuhle písen hrdinům Velké Vlastenecké Války. Tvrdila o ní, že přesně vyjadřuje jejich národní cítění, nebot jsou opravdu na své hrdiny hrdi.

 • alzbeta
  alzbeta, 2.10.19 00:45:42  
   

  https://www.lidovky.cz/relax/zajimavosti/oliva-vs-valdrova-a-bitva-o-prechylovani.A190923_132009_ln-zajimavosti_ape
  Přechylování jmen. Velká uchylnost čechů.
  Žádala jsem při svatbě české uřady, aby mi ponechaly příjmení ve tvaru země, kde jsme chtěli žít po svatbě, ale nebylo nám to dovoleno.
  Takže jsem se pak v té zemi jmenovala jinak než moje tchyně a švagrová. A moji švagři a tchán se jmenovali stejně, jako můj manžel.

  Jsem ráda, že si dnes můžete dovolit ponechat si příjmení svého manžela, když je cizinec a nikdo už vám neporoučí, jak se máte jmenovat po česky.

 • alzbeta
  alzbeta, 1.10.19 23:42:26  
   

  Mezinárodní den seniorů - 1. říjen a na netu nic....
  Žádné bujaré oslavy...žádné vtipné glosy o seniorech...
  Jak to ? :6: :9:
  http://vool.cz/nPraN

  Tak aspon já blahopřeju všem seniorům, co se dožili důchodu, v dnešní době to není moc obvyklé... :4: :15:

 • alzbeta
  alzbeta, 21.9.19 08:41:27  
   

  Malá fotbalistka... S U P E R !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  http://leteckaposta.cz/325326332

  Ta fotbalistka je užasná, uplně mně to šokovalo...

 • alzbeta
  alzbeta, 19.9.19 19:47:49  
   

  https://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/164339/vondrackova-utekla-navrat-do-kanady.html?fb_comment_id=2388083581312573_2389982457789352&comment_id=2389982457789352
  Plekanec je opravdu tatínek roku...fuj.

 • alzbeta
  alzbeta, 19.9.19 19:46:21  
   

  https://prima.iprima.cz/prostreno/jana-mihalikova

  diskuze - jak diváci vidí tuhle čarodějnici...odpovídá to pravdě.
  https://prima.iprima.cz/prostreno/jana-mihalikova/diskuse

  V diskuzi tuhle amorální ženštinu všichni odsoudili a myslím, že i všichni diváci, kteří tu nechutnou, amorální ženskou viděli v pořadu Prostřeno.

  Souhlasím se všemi tady v hodnocení téhle zlé osoby Mihalikové. Vypitý a možná zdrogovaný mozek holt dokáže své. Nevsadila se, jen plánovala podraz. Rodinka to bude asi pěkně vyčůraná.

  Markétka měla nejlepší večer, zvítězila morálně i pracovně v soutěži, tohle lejno, co ji záměrně odporně poškodilo, morálně propadla a doufám, že se na ni tak dívají i lidé v jejím okolí, co tohle lejno znají.

  Rodina jí možná fandila, prachy i když nepoctivě získané, nesmrdí...

 • alzbeta
  alzbeta, 18.9.19 07:23:45  
   

  Rozdíly, o čem zpíval Werich a o čem by zpíval dnes...češi tu nechválí čechy...
  http://www.img.tpx.cz/uploads/písen.pdf

 • alzbeta
  alzbeta, 16.9.19 09:32:00  
   

  Ahoj pralinko, v poslední době nějak pořád nestíhám...Tak tedy sem dám aspon něco, co se mi moc líbí...
  Dnes už na takové profíky můžeme jen vzpomínat.
  Naši zpěváci v roce 1968 v Cannes.
  https://www.youtube.com/watch?v=eCHTlbv9Flg