Pes - nepřítel člověka

Otevřená diskuze | Kategorie: Společnost
Domecek (2017-08-19 11:34:02)Pavla.119 (2017-08-19 07:30:05)Zidane (2017-08-19 01:32:56)Jackie0004 (2017-08-01 15:40:58)xdexil (2016-12-31 12:07:22)doremila (2015-07-13 23:17:51)mazany.kocour (2014-07-31 14:34:53)
Pes - nepřítel člověka
Založeno: 8. 6. 2014 | Příspěvků: 246 | Členů: 7
Správci: Pavla.119 (hlavní), Zidane

Fórum na psy a pejskaře z druhé strany...

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Zidane
    Zidane, 31.7.17 17:32:51  

https://www.prozeny.cz/clanek/stop-zlodejum-takhle-zabranite-tomu-aby-vam-vykradli-byt-33637

„Na trhu je řada produktů za pár stovek, které dokážou vzbudit zdání, že v bytě někdo je. Dovedou zařídit, aby při stisknutí zvonku začal štěkat pes

Tak pokud by mě chtěl vykrást zloděj, který mě aspoň trošku zná, tak by mi tohle rozhodně nesežral :1: :1: :1:

• Zidane
    Zidane, 26.7.17 00:08:44  

https://www.novinky.cz/krimi/444450-muz-na-prostejovsku-hodil-psa-do-studny-zvire-zahynulo.html

Nejsem pejskař a nikdy nebudu, ale toho chlapa by měli zavřít. Pes je živý tvor a zaslouží si patřičné zacházení, tohle je neomluvitelné. Když to řeknu na plná ústa, posledním právem živého tvora je právo na rychlou a bezbolestnou smrt, což tady naplněno nebylo.

• sirStanley
      sirStanley, 18.8.17 20:13:55  

hrozí ubohé tři roky? ten ksindl by zasloužil zapíchnout jak podsvinče a nechat za hák vycákat na větvi

ano,mám českého fouska

• Domecek
        Domecek, 18.8.17 20:35:38  

Ono by úplně stačilo hodit ho do té studny, ať si to ten chlap užije. A za několik hodin, když by ho vytáhli, by byl poučený a jistě by zvířata do studny neházel.

• sirStanley
          sirStanley, 18.8.17 20:57:17  

onu,naivnost (..by byl poučený a jistě by zvířata do studny neházel.) vidět v lidech že jsou v jádru dobří,už mám za sebou dávno

• Zidane
            Zidane, 19.8.17 01:32:55  

Asi tak. Příště by si akorát dal pozor, aby ho nikdo neviděl. Anebo by si se psem "poradil" rychleji a hned ho uklidil, což je vlastně viz "aby ho nikdo neviděl". Hovado hovadem zůstane, akorát bude "chytřejší"...

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 19.7.17 06:34:35  

na milimetr vedle hovna na chodníku... a když jsem se zastavil, abych se podíval blíž, tak klasika rozšláplej bobek řidšího kalibru... co s tím? tuhé se sbíraj dobře a ty řídké ty se prostě nechávají... takový nešvar pejskařů :8: :8:

• Pavla.119
    Pavla.119, 12.7.17 07:17:06  

tohle jsem našla na FB:
    (a nejsem to já - jde pouze o shodu jmen¨)

Chci se podělit o svůj včerejší zážitek.
    Včera ráno před sedmou jsem byla venčit svého přes třináct let starého, poloslepého, polohluchého Arta. Byli jsme v Kolonce na trávníku, s košem na volno. Můj Art už nemůže dobře chodit, do schodů ho tlačím, a že by nějak běhal - o tom už žádná. V tu dobu jel kolem po cyklostezce mladý chlap s rotvailerem na vodítku. Můj pes se k nim tím svým kulhavým klusem vydal. Majitel rotvailera to zahlédl, seskočil z kola, sundal svému psovi koš, otočil se směrem k nám a čekal až k němu Art dopajdá. Byla jsem od nich asi 20 metrů, šla jsem k nim a volala, že to je dobré, že můj pes je už starý a nic neudělá. V ten moment začal ten chlap do mého psa kopat.Do žeber a do zadku. To už jsem běžela a řvala jestli je normální. Doběhla jsem, zacvakla Arta, který seděl rozplácle na zemi na vodítko a druhým koncem jsem přetáhla přes čumák rotvailera, který na nás cenil zuby, cloumal s vodítkem a vrčel. Majitel nelenil a tím kovovým velkým košem mě dvakrát vzal přes hlavu. Zleva přes ucho a rameno a hned na to zprava přes tvář a lícní kost. Já jsem zůstala v šoku a ten agresivní debil sebral svoje kolo a odjel středem.
    Píšu tenhle román jako prosbu ke svým přátelům a k přátelům svých přátel, aby můj zážitek sdíleli. Znojmo není žádné velké město a třeba někdo zná mladého, evidentně sportovně založeného muže, vlastníka rotvailera. Venčí ho stylem jízdy na kole určitě pravidelně. Jel směrem od Agrodomu přes Kolonku nahoru na Pražskou. Nejsem mstivá, ale po tomhle jsem šla na policii a všechno nahlásila. Je to vedeno jako napadení. Bohužel policie má jen třicet dní na vyřešení a pak to odloží. A já se tak nějak nechci smířit s tím, že mezi námi existuje někdo, kdo bezdůvodně zkope starého psa a mě taky starou ženskou zmlátí kovovým košem.
    Děkuji všem, kdo by něco věděl.
    Pavla Valová

• Zidane
      Zidane, 13.7.17 02:22:59  

Taky nejsem svině, ale takovejhle vypatlát si tu policii zaslouží. Kopat do psa a mlátit ženskou, to je hulvátština největšího kalibru.

• clen.putinovy.revolucni.rady
    clen.putinovy.revolucni.rady, 6.7.17 15:41:37  

jak prostě říkám
    "miluji psi, ale nesnáším pejskaře"

clen.putinovy.revolucni.rady, 6.7.17 15:40:00  

JÁ vám řeknu co je otravný.
    když si nějakej debil za souseda pořídil unafaného malého čokla který TŘIKRÁT DENNĚ co je venku na každého utočí, štěká, nafá a je prostě uřvanej na celé sídliště.
    musí to být nový pes protože dřív tady takový bordel nebyl

clen.putinovy.revolucni.rady, 6.7.17 15:40:42  

pes má právo si zaštěkat nebo se poprat.
      ale je naprosto NEUNOSNÉ že jsou lidé co nechají psa štěkat furt a hodiny a na všechny.
      od toho jsou noviny aby se pes plácl když furt dělá kravál

• Zidane
        Zidane, 6.7.17 15:46:06  

Přesně. Jenže takový "pejskař" ti řekne "je to pes, tak štěká" a neřeší to. Protože proč by to řešil, ON neví, že pes začne štěkat jak se za páníčkem ráno zavřou dveře a přestane s páníčkovým návratem... páníček o tom neví a stížnosti smete viz výše a dodá k tomu "kdo nemá rád zvířata, nemá rád lidi!" a ještě jsem já ten špatnej...

clen.putinovy.revolucni.rady, 5.7.17 06:52:03  

já mám psi hodně rád a všechny zvířata mám MNOHEM RADĚJI než lidi.
    ale jestli je něco fakt otravného tak to jsou pejskaři.
    takový ty lidi co se poflakujou po sídlišti se psema, každého otravujou, stokrát do měsíce vám okomentují vašeho psa TĚMA samýma větama.
    když vidím takového pejskaře tak zahýbám abychom se vyhnuli

• Zidane
      Zidane, 5.7.17 15:25:11  

A ještě horší jsou pejskaři, kteří si svého psa neumějí přivolat, můžou si vyřvat plíce a pes je má někde a metelí si po svém.
      A když se takové padesátikilové hovado rozeběhne ke mně a já se stavím do střehu, tak oni akorát NEBOJTE SE, ON SI CHCE JEN HRÁT!... pes možná ano, ale já ne! A copak já, já takový "hravý skok" od nějakého padesátikilového telete ustojím, ale co štíhlá holčina nebo dokonce dítě?

Pokud nemají psa vychovaného tak, aby se na zavolání vrátil, nemají ho co pouštět z vodítka. Tečka hotovo dvacet. A o tom, že dost pejskařů po svých miláčcích neuklízí, zvlášť v zimě (ve sněhu to není vidět, tak proč se ohejbat) ani nemluvím. Omazat to takovejm páníčkům a paničkám o ksicht :10:

clen.putinovy.revolucni.rady, 6.7.17 10:13:25  

já psa nikdy nepouštěl z vodítka ikdyž by třeba poslouchal a držel se u mě.
        nestojím aby ho něco zakouslo a nebo aby sežral někde něco otraveného.

• Zidane
    Zidane, 29.6.17 00:34:16  

https://www.youtube.com/watch?v=VK6_tjizu_g

A pak mi někdo tvrďte, že psi nejsou tupí.

Typickej pes, štěkat, štěkat a aby si to s tím na druhé straně šel vyřídit, když ho teda tak strašně štve, že by ho podle štěkotu nejradši sežral, to ne... a je mi zcela jasné, že až se druhý den u té brány zase potkají, zas bude štěkotu, že to bude slyšet široké okolí...

clen.putinovy.revolucni.rady, 5.7.17 06:48:10  

proč tupý?
      oni se NECHTĚJÍ prát ale jen si na sebe zaštěkat a ukázat kdo je větší frajer.
      kohouti na hnojišti si taky nevytrhávají peří dokud to jde ale jenom se předvádí, jeleni a ostatní zvířata taky většinou zápasí jen tak aby si neublížili.
      v hospodě taky nalitý chlapi se nervou ale jenom na sebe pokřikujou kdo je větší frajer a nebo se všelijak přetahujou.

clen.putinovy.revolucni.rady, 5.7.17 06:50:18  

tady máš krvavej zápas psů :6:
      https://www.youtube.com/watch?v=VsCs0DLgABE

• romca
    romca, 27.4.17 10:04:32  

Teda to je ale příšernej název diskuse!!!Mám druhého pejska a je po operaci a má v sobě metastázy,je teď jako zdravý,ale co bude, nikdo neví.Kdo nedokáže mít rád zvíře,nedokáže mít rád ani lidi,to si myslím já.

• Petr.Koenig
      Petr.Koenig, 27.4.17 13:13:40  

Někteří mají rádi zvířata, na rozdíl od lidí. Ostatně, někteří (a není jich málo) si to ani nezaslouží.

• Zidane
        Zidane, 27.4.17 15:17:27  

A někdy to jde až do extrému, kdy se někteří nad opuštěným psem rozněžněj a před bezdomovcem si odplivnou.
        Ano, ten pes za to nemůže, ale to někteří bezdomovci (byť jich je menšina) taky ne.

• Petr.Koenig
          Petr.Koenig, 27.4.17 16:34:28  

Ano, to je bohužel pravda. I bezdomovec je člověk a kdo má mozek a srdce na správném místě, tak jimi nepohrdá. Ovšem jsou situace, kdy někteří jsou opravdu na obtíž. Např. v MHD. Není nic příjemného, když člověk spěchá do práce a ve voze chrápe individuum, které se bůhvíjak dlouho nemylo. Ten bezďák má možnost se zadarmo umýt a převléknout, opuštěný pes je odkázán na pomoc lidí.

• Zidane
            Zidane, 27.4.17 19:01:48  

Tak. A taky jsou noclehárny. Jenže tam se nesmí přijít nacamraní, což je pro některé bezďáky problém.

• Zidane
              Zidane, 30.4.17 17:23:04  

Což už pak je ten typ bezďáků, kterým takový způsob života vlastně vyhovuje a dokud si vyžebraj dost na krabičák a občas něco k jídlu (pač takoví už často jedou hlavně na chlast), nemají důvod něco měnit. A takovým většinou nedávám, to je pravda. Anebo aspoň musej na férovku říct, že to maj na krabičák a ne ze mě dělat vola, že na polívku a když jim řeknu "tak pojďte tamhle ke Svatoňovi, vám polívku koupím", tak se začnou vymlouvat a radši jdou o kus dál, takže je jasné, že to chtěli na chlast...

• Petr.Koenig
                Petr.Koenig, 2.5.17 13:07:10  

Kolegovi v práci se stalo, že chtěl dát bagetu a bezďák povídá: "To si strč do prdele, já potřebuju škváru na víno".
                Já přispěju rád, ale dobře si rozmyslím komu. Pokud je to někdo, komu je míň jak mě (41) a je evidentně zdravej, nedám mu nic. Brigády se dají sehnat všude. Naproti tomu pán, kterému je asi 70, má jednu nohu a u té oddaného voříška, tomu jsem dával v Praze před metrem Vltavská pravidelně dvoubarevný peníz, kdykoliv jsem ho viděl.

• Zidane
                  Zidane, 2.5.17 13:42:18  

Tak kdyby to aspoň řekl slušně, možná mu něco dám za to, že je férovej. Ale tohle...

• romca
            romca, 28.4.17 14:00:11  

Souhlasím.

• Zidane
      Zidane, 27.4.17 15:16:33  

Já si zas myslím to - a ty to víš - že pes je živý tvor a jako takového ho respektuju a zaslouží si patřičné zacházení, ale pejskař ze mě nikdy nebude. Pes má bejt potěšení, ne otravná povinnost a chodit třikrát denně venčit by pro mě byla - kor ráno - DOST otravná povinnost.
      Takže pejskovi radši dopřeju lepšího páníčka než bych byl já :4:

• Pavla.119
      Pavla.119, 27.4.17 22:34:22  

Spousta lidí, kteří milují psy, zároveň nesnáší lidi, hlavně děti.

• Zidane
        Zidane, 27.4.17 22:48:48  

Jo, to je taky pravda. Pejsáčka milujou a děti nesnášej. Ale co, každej jsme nějakej, dokud jejich pejsáneček neřve imrvére na celej barák a když jim to člověk jde slušně říct, ať si psa umravněj, ještě dostane seřváno...

• Pavla.119
          Pavla.119, 27.4.17 23:33:04  

No právě. Zkus říct českému pejskaři, že vůbec nejsi zvědavý na to, jak se jeho miláček právě cítí! Že nechceš aby se ti motal pod nohama, aby kolem tebe kroužil v parku, abys ho musel obcházet na zahrádce u hospody, a to vůbec nemluvím o obtěžování štěkotem či dokonce útokem na nohavici :7:

• Petr.Koenig
            Petr.Koenig, 28.4.17 11:40:41  

Nejsme všichni stejní, není proto dobré házet všechny do jednoho saku. V každé skupině lidí se najdou slušní a zodpovědní a ti ostatní.

• Zidane
              Zidane, 28.4.17 13:50:02  

Souhlas. Ale pokud se ke mně řítí pes, já se stavím do střehu a páníček než aby si ho zavolal, tak akorát řve "nebojte se, on si chce jen hrát!", tak to je na průplesk nectěného páníčka.
              Pes si možná hrát chce, ale JÁ NE a pokud páníček ví, že nemá cenu na psa volat, protože ho stejně nepřivolá, nemá ho pouštět z vodítka. Ono když člověka, byť láskyplně, poskáče padesátikilové tele, nic příjemného to není a to jsem dospělej chlap, takže to ustojím. Co třeba dítě nebo padesátikilová holčina?
              Samozřejmě čest slušným páníčkům, kteří vědí, že jejich pejsek není středem vesmíru a že i existují lidi, kteří si od něj prostě budou držet odstup a nechtějí se s ním vítat a kdesi cosi a neznamená to, že by nesnášeli psy :4:

• Petr.Koenig
                Petr.Koenig, 28.4.17 14:50:52  

No a to jsou právě ti ostatní. :4: Nestačí jen uklízet hromádky, ale dbát i na to, aby pes nikoho neobtěžoval.

• Zidane
      Zidane, 2.5.17 13:43:31  

No mohl by se ten název spíš změnit na "pejskař - nepřítel člověka", bylo by to rozhodně trefnější. Psi nemůžou za to, že např. v paneláku štěkají na výtah - nevědí, co to je a ten zvuk "zasahuje do jejich teritoria", tak hlídaj. V tu chvíli má zakročit páníček a snažit se psa usměrnit a vychovat, aby si zvykl a furt neřval.

• Pavla.119
        Pavla.119, 2.5.17 20:26:59  

:1: Tak to domluv s adminem, já teď nemám čas :1:

• 31.1.Marika
    31.1.Marika, 2.4.17 12:48:58  

Kocka je taky nepritel cloveka, zere mu maso k obedu :1:

• Zidane
    Zidane, 12.3.17 14:26:30  

https://d1ejxu6vysztl5.cloudfront.net/comics/garfield/2017/2017-03-12.gif

Tak to je přesný :1:

Pro anglicky nevládnoucí:

Ajvaj, čas vyzvednout Liz!
    Máme rezervaci na jméno Arbuckle."

• Zidane
    Zidane, 6.3.17 19:29:25  

https://www.sport.cz/ostatni/tenis/clanek/861691-prines-ctyrnozi-sberaci-micku-pobavili-fanousky-na-tenisovem-turnaji.html

a turnaji v brazilském Sao Paulu již druhým rokem nosí míčky čtyřnozí sběrači - pejskové z útulku.

To musí bejt chuťovka ty oslintaný tenisáky... nadhodit si to, pak do toho bacit raketou a užijte si ten slinotrysk :1: :1: :1:

• Zidane
    Zidane, 1.3.17 17:05:26  

https://www.sport.cz/ostatni/tenis/clanek/859472-tenistum-na-turnaji-v-sao-paulu-budou-opet-nosit-micky-psi.html

To bude teda chuťovka, nadhodit si ten oslintanej míček :14:

• Zidane
    Zidane, 13.2.17 11:41:41  

http://www.reflex.cz/clanek/zajimavosti/77599/pes-ve-stridave-peci-jak-to-vypada-kdyz-o-domacim-mazlickovi-rozhoduje-soud.html

Bezesporu je ale skutečnost, že se o styku se psem rozhoduje vlastně podobně, jako kdyby šlo o styk s dítětem, hodně smutná. Něco to totiž vypovídá o stavu společnosti, ve které žijeme. Zmíněný případ totiž přestává být výjimkou, nebude trvat dlouho a podobné soudní spory budou naprosto normální.

Přesně řečeno. To už je demence, handrkovat se o psa natolik,že místo domluvení se po lidsku to ženou k soudu...

• Antony52
    Antony52, 30.1.17 07:55:53  

Tenhle pes má nějaká divná mláďata. :7: :8:

https://www.youtube.com/watch?v=_0nQeZrvatA

• sirStanley
    sirStanley, 28.1.17 15:16:11  

debilnější název diskuze jsem snad ještě neviděl

a můj Max souhlasí když jsem mu ho ted přečetl :1:

• Zidane
      Zidane, 29.1.17 07:03:42  

No pravda je, že "Pejskař..." by bylo lepší. Psi za to nemůžou, že mají pitomé a nekritické páníčky, kteří je neumějí vychovat a když někoho takový nevychovaný pes štve třeba neustálým štěkotem, ještě mu dají čočku, že "kdo nemá rád zvířata, nemá rád lidi"...

• Pavla.119
        Pavla.119, 29.1.17 07:10:17  

Pejskařství, či spíš "čoklařství", je náboženstvím dnešní doby a své čoklíčky považují za pánbíčky.

Vidíš že i ten sir tady čte svému psovi příspěvky :1: :1: :1: a snaží se nám namluvit že mu ten čokl rozumí :1: :1: a souhlasí s ním :1: :1: :1:

• Zidane
          Zidane, 29.1.17 07:11:25  

Přesně. Pes na piedestalu, oni mu pomalu nožičky líbají a kdo to nedělá, toho by nejradši roztrhali na cucky...

• Zidane
            Zidane, 29.1.17 07:15:12  

Pravda je, že kdesi kdosi spočítal, že ČR je "nejzapsenější" zemí v Evropě či aspoň na jednom z prvních míst. Dost lidí si psem často nahrazuje dítě a chovají se k němu stejně tak - považují ho za člověka.
            Jenže tak to není. Pes není člověk, nikdy nebyl a nikdy nebude.
            Je to pes a to není urážka.
            To je konstatování faktu. Je to pes a má psí myšlení, myslet jako člověk nikdy nebude a proto je hloupost jej za člověka považovat.

Například pes nedovede pochopit, co to je "být si s někým roven". Pes může být nadřízený nebo podřízený, tak to ve smečce je. "Být si s někým roven" nemůže, protože jak cítí, že "není podřízen", nevyhnutelně si začne myslet, že by mohl být tedy nadřízen a mohl by to dříve či později dát najevo. No a jak to pes dá najevo než vrčením či rovnou vystartováním na toho, komu chce dokázat svou nadřízenost?

Takže pes musí být vždy v "hierarchii" rodiny za všemi lidmi. Není-li, mohl by tomu, koho považuje za "v hierarchii pod ním" ublížit.

• Pavla.119
              Pavla.119, 29.1.17 07:16:54  

To nebere na vědomí žádný čoklař.

• Pavla.119
              Pavla.119, 29.1.17 07:18:13  

Jistě, existují i chovatelé psů, kteří to vědí a chovají se podle toho. A právě proto je běžně nepotkáš :1:

• Pavla.119
            Pavla.119, 29.1.17 07:15:46  

Zkus takového pejskaře napomenout, aby svému čoklíkovi nedovolil obtěžovat tě! To by byl oheň na střeše!

• Zidane
              Zidane, 29.1.17 07:21:30  

Přesně. Pes se ke mně rozběhne, já se postavím do střehu a páneček místo aby si psa zavolal, akorát řve "nebojte se, on si chce jen hrát!" - on si možná hrát chce, ale JÁ NE!
              A pokud pes neposlouchá a na zavolání se nevrací, nemá ho páneček co pouštět z vodítka. Ono je sice hezké, že "si chce jen hrát", ale když na mě takové padesátikilové tele "hravě" skočí, mám co dělat, abych to ustál a to jsem dospělej, jak v takovém případě dopadne dítě?
              A i když to ustojím, co špinavý oblečení, páneček mi to vypere nebo zaplatí čistírnu? :8:

• Zidane
                Zidane, 29.1.17 07:23:38  

Mě třeba fascinuje, co psů je schopnejch zavrčet na páníčka nebo po něm dokonce rafnout... totální nevychovanost.
                Jak by asi takový pes dopadl, kdyby jakožto vlk zavrčel či vystartoval ve smečce na vůdce? Zřejmě by dostal hodně jasně vysvětleno, že tohle teda ne... pes nemá na páníčka co vrčet. Prostě si to nesmí dovolit.

• Pavla.119
                  Pavla.119, 29.1.17 07:28:07  

Taky jsem si toho všimla.

• sirStanley
                  sirStanley, 29.1.17 16:21:21  

alfou i omegou u psa je poslušnost a udržování ho ve vědomí že v hirarchii rodiny (smečky) je a vždycky bude pátý z pěti

• Zidane
                    Zidane, 29.1.17 16:22:41  

Tak. Pes musí být v rodině, což je jeho smečka, poslední v pořadí. Jinak by mohl někomu ublížit.
                    Výjimka je případ, kdy je ve "smečce" více psů. Ti si své pořadí řeší mezi sebou, ale všichni lidé jsou ve smečce nad psem. Musej bejt.

• sirStanley
                    sirStanley, 29.1.17 16:33:51  

jde o ruzná období kdy to třeba v pubertě zkouší nebo se chystá vyzkoušet ,je třeba zvýšené opatrnosti a i přísnosti ,už i při náznaky toho že by chtěl tu nejmladší "vystřídat" jde do parády

je třeba si ovšem uvědomit že některé věci mají v genech ,třeba když hárá fena je "mimo" ,i ono zkoušení postoupit v hierarchii je dané - s tím je třeba počítat

• Zidane
                    Zidane, 29.1.17 16:41:50  

No to je asi pak ne tím, že je to fena, ale že je to samice - u "člověčí samice" to je taky tak, že co je jindy v pohodě, za to by tě při menses nejradši přetrhla na tři půlky :1:

• Pavla.119
                Pavla.119, 29.1.17 07:27:00  

Přesně!
                Co je mi do cizího nevychovaného čokla?
                Že je roztomilý?
                Pro mne roztomilý být NEMUSÍ!
                Není to můj pes!

• Zidane
                  Zidane, 29.1.17 07:28:42  

Víš, co mají společného děti, psi a prdy?

Sneseš jen ty vlastní :1:

• Pavla.119
                    Pavla.119, 29.1.17 07:29:54  

:1: Přesně! :1:

• Domecek
                Domecek, 21.2.17 11:00:42  

řeči o tom, že si pes chce jen hrát, jsem přestala brát vážně, když jsme si s bratrancovou rodinou vyjeli za Prahu k rybníku. Oni s sebou měli svého psa. Psa, který pokousal naši mamku a našeho psa. Jdeme po cestě a proti nám lidi. Pes se k nim rozběhl a bratrancova žena volala: "NEbojte, on nekouše." Byla jsem z toho úplně konsternovaná.
                Mám ale i jinou zkušenost. Šla jsem lesem a po cestičce přiběhl kokršpaněl. Nastavila jsem mu ruku, aby si mne očuchal. A pak jsem tomu psovi řekla: "Ty ke mně moc nechoď, ty koušeš." Choval se totiž netypicky. A po chvíli jdou jeho majitelé a volají: "Nechoďte k němu, aby vás nekousl." Chtělo se mi říci: "Právě mi sdělil, že kouše."

• Zidane
                  Zidane, 21.2.17 12:22:39  

Majitele toho kokra nechápu. Pokud vím, že můj pes kouše, má mít automaticky košík. I v případech procházky v lese atd., protože nikdy nevím, koho potkáme. Aspoň takhle bych to bral já a ne že každému kolemjdoucímu budu říkat "bacha kouše" :8:

• sirStanley
          sirStanley, 29.1.17 16:15:52  

tohle celé vaše žvatlání dokazuje že název fora je hloupě debilní a problém není v nepřátelství psů vůči člověku ale v blbejch lidech

• sirStanley
        sirStanley, 29.1.17 16:23:51  

já lidi moc rád nemám, zvířata mi jsou daleko milejší

• Pavla.119
      Pavla.119, 29.1.17 07:29:15  

:1: :1: Pohádky na dobrou noc mu čteš taky? :1: :1:
      Nebo mu předčítáš detektivky? :1: :1: