Nebezpečné internetové známosti

Otevřená diskuze | Kategorie: Lidé a vztahy
samycka (2017-04-29 11:01:37)Jessie (2017-04-29 08:30:34)Nessy (2017-04-26 22:40:52)ala31 (2017-04-23 16:11:36)Saxana (2017-04-06 18:22:27)Rusalka (2015-12-09 09:18:33)Walker87 (2015-02-06 23:01:17)Vesely_Morous (2014-08-12 20:50:53)
Nebezpečné internetové známosti
Založeno: 19. 4. 2014 | Příspěvků: 1 496 | Členů: 8
Správci: Jessie (hlavní), Saxana

Nikdy nevíte, kdo je na druhé straně virtuálního setkání.

O zkušenostech z těchto setkání, o lidské komunikaci, o internetových válkách, o přátelství i zradě, o šikanovaných i o těch, co šikanují, a v neposlední řadě také o psychologii.

O tom, že nenávist bývá silnější, než láska.

Nově příchozí jsou vítáni, a to všichni bez výjimek, přihlašte se bez obav.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Jessie
    Jessie, 25.4.17 18:43:57  

PSYCHO
    Noc z 23.4. na 24.4.2017, forum Deprese a psychické problémy bez cenzury.
    Komentáře jedné z diskutujících. Chybí její stručné výkřiky a desítky odeslaných prázdných komentářů a možná i něco dalšího, neboť v závěru jsem omdlela... :14:

• Jessie
      Jessie, 25.4.17 18:44:31  

Ty už ses zase odmazal?
      Všechno jsem nečetla,takže se hoď zase do klidu,mudrlante...
      A cože ses tu teď po půlnoci tak najednou vyloupnul?
      Už se zase scházíte jako švábi na pivo,viď?
      A kdepak jsi nechal sever,jihu?
      Už se zase smazal...opravdu nějakej cvaklej...
      Tak dobrou noc přeji všem dobrým lidem.
      Trochu jsem to tu pročetla kromě těch reakcí na mě a nějak to tu dneska není komplet...pořád si říkám,kdo tu schází a světe div se marcela...není možná,takovå slušná diskutnice a ona má ban? To jsou mi,pane věci...hm,hm...zajímavé...
      ....to bude tou její slušnosti asi...
      (Bodejť by nescházela, když jsi ji napráskala.)
      Já?Jsi vůbec normální? Nikoho jsem nenapráskala,už jsem to tu dneska jednou psala, ty jejich pindy mi za to opravdu nestojí,abych se k tomu snížila,já totiž nejsem ty,víme?
      Ale,jak už jsem tu dneska jednou psala,kdybych věděla,kdo je nahlásil,tak mu poděkuju...už to přeháněly obě dvě tetky...
      A copak že nejsi v Kleci?Pustili tě na vycházku?
      Že zrovna na tebe tu musím narazit...
      Mimochodem,pozítří se vrátí pejsek,už se na vás mooooc těší!
      (Když bude prudit, pojede zpátky)
      To se všechno teprve uvidí,kdo kam pojede...
      To víš,že vím.Možná víc,než si myslíš...
      A hádej puso není odpověď.To,že je někdo online do tolika a tolika hodin podle tebe znamená,že u kompu musí být zrovna ten,o kterém si myslíš,že tam je? Hm,zajímavá logika...
      Představ si,že jedno zařízení může využívat i víc lidí...
      Víš co? Začínáš mě nudit a unavovat.
      Nemám nějak náladu na to si zde s tebou teď povídat.
      Jdu na skryté a pak jdu spát...nezapomeň mi to zase stopovat.
      Přesně tak,mohly by vlastně za to oslovení být rády.
      A nějaké vyhrožování správci na jeho fóru stylem...
      ...tak si dej bacha,tak to už je dost přes čáru...
      Ne,požádala jsem o to sama a fórum opustila.
      Ano.Asi tak moudré jako vy dvě tady na diskutnících...
      Ona je tu snad nějaká povinnost odpovídat zde jinému na otázky?
      Nevšimla jsem si...
      Jerry,jsi komik,to se musí uznat...
      Gusty ale narozdíl od tebe rozvedený není .On ne...
      V Soudkyni Barbaře chybu nehledej...začít bys mėl v prvé řadě u sebe.Dřív,než tu začneš poučovat a moralizovat druhé.
      Ale až po tobě,hrdino.
      Já jsem již 34 let vdaná.Máš smůlu.
      Rozvést se umí každý debil...
      Když myslíš...pořád lepší než zůstat v nouzi sám...
      Dědkové mají postavení?
      Ehm...,no,když myslíš...jsi mě teď fakt zase jednou pobavila...
      Asi jsi nikdy nečetla o tom,že jsem psala,že u mě přestávají každý týden 2 kamioňáci vždy 2 a 3 noci...už 2 roky...a představ si,že i těm je potřeba převlíknout postele.
      A také paní,která u mě obývá jednolůžkový pokoj dlouhodobě,protože zde pracuje v Kauflandu...když už máš potřebu se snížit k tomu,že se chováš jako STBák,tak si to aspoň napřed srovnej v hlavě,než zase plácneš nějakou kravinu,lhářko prolhaná...děláš pak jen drby,kde si věci domýšlíš a pak to tak vypadá...víš,co...udej mě Babišovi,ty závistivá zlá náno!
      Nesmíte ten virtuál tolik prožívat...
      ....reál a virtuál není jedno a totéž...
      Venčit se teprve půjde.K nevíře,že?

• Jessie
      Jessie, 25.4.17 18:46:04  

Pořád lepší než reálný rozvod.
      Ale to víš že ano,stávají.
      Ale řešili jste tu rozvod,tak jsem jen chtěla přispět k tématu.To je všechno.Až tu budete řešit jiné téma,přispěju k jinému tématu...takže asi tak.
      Myslíš tím teď asi sebe,ne?
      Vlastně pardon...ty jsi chorobná lapačka banů...
      Z žádného fóra mě nikdy nikdo nevyhodil,tak tu zase nelźi,anebo mi napiš z kterého.
      A mėsìc jsem dostala jen kvůli tobě a udavači Jarrymu. A budeš-li pokračovat tímto tempem v lovení banů,brzy předčíš i ten můj mėsíc...já jsem za celou dobu měla ban 1,ty už 4.
      Tak a teď jdeme opravdu ven.Další debata s tebou nikam nevede,ostatně jako vždycky.
      Nezapomeňte tu hned zase místo do mě kopat do gustyho,vy trapáci...to je smysl trávení vašich víkendů, chudáci...
      ...pravila lhářka a chronická sběratelka banů v jednom...
      Áááá,to je pane dvojčička...kde jste tvé tu tak vylouply,dámy? Vždyť svátek máte až 30.dubna?
      A vůbec,nerušte,nemám na vás čas ani náladu...potřebuji se o
      něčem poradit ohledně pěstování rajčat,ale ne vás...vy pěstujeme leda tak drby,takže máte smůlu a zacláníte...
      ...jo,do té doby,než jim to tam zase půjde do kelu...
      ......ti dva se tam mají rádi asi jako vy dvě mě...
      Jó,dobrý...tak už ses dneska uspokojila,já už ty pindy ani nečtu...takže jestli nemáš nic lepšího,tak se zase můžeš otočit,obrátit koště čelem vzat a vyfrčet zase zpátky na Bylouše..na to,co si říkají pavlačové drobný tvého typu já z vysoka víš co,viď...
      ...a do Silvestra už vůbec ne...
      Protože takovou stupiditu může vymyslet jen atrofující senilní mozeček...
      Ty,kdybys věčně někoho nepoopravoval,tak bys snad ani nežil...tohle už je nějaká nemoc nebo co.
      A pak,kdo sem chodí provokovat,viď...no,o jedné prolhané bych tady věděla,Šafrdoletka,která včera lhala,že jsem prý nahlásila marcelu...ani nevím,kde si zase pouštěla svá nevymá chaná ústa na špacír...a já narozdíl od jistých zde nemám potřebu nikoho hlásit,za to mi ty jejich hloupé pindy nestojí...
      Šafrdletko,proč lžeš? A nejenom tady o tom,ale třeba i o té pohotovosti u nás,když nemáš pravdu,hm? Stejně jako s tím začátkem lázeňské sezóny...kolik let máš ŽL na provozování penzionu,resp.čím ses v životè živila,že jsi tak všeznalá, hm? Proč lžeš o nějakých 5 lůžkách, když to není pravda,hm? Máme jich 15...proč lžeš o tom,že jsou zablešená,hm? Proč jsi tak strašně zlá bába,hm?
      Bavíš se právě s majitelkou penzionu.
      Tak trošku úcty by neškodilo od bývalé pomocnice v kuchyni.
      Tento týden nechal manžel přepsat půl domu na mě.Kvůli dceři z pochopitelných důvodů,kdyby se s ním,nedejbože,něco stalo.
      Ne,ty mne opravdu nemůžeš urazit.
      Vidím,že už zase máte potřebu mě řešit,to mě těší...
      Takže vyhrožuješ. A pojď se vsadit o co chceš,že vím čím?
      Máš smolíka...je mi to jedno...
      To víš,nejsem blbá jako někdo,ale vím dobře,co chcete udělat,tak jen s chutí do toho...znovu ti říkám, že je mi to fuck...
      Co?To tvé požírání psů? Těžko,to bude spíš alkoholismus...
      To,že tu Vandrovec několikrát tvrdil,že mu chutnají psí není pomluva,ale fakt...

• Jessie
      Jessie, 25.4.17 18:47:13  

A na kterém fóru mě,prosím pěkně hnali klackem,duše prostá?
      Klidně.
      Já tě na oplátku pozvu taky...budeme grilovat...máme ve sklepě ve vaně naloženého jednoho myslivce,kterýho zastřelili omylem při honu jeho parťáci...
      Gusty,chtěla jsem se tě zeptat,když zítra záseju ty semínka rajčat,jak dlouho tak trvá,než ty sazeničky vyrostou do té velikosti,aby se daly zasadit do skleníku?...3 týdny nebo déle?
      Ty jsi gusty?
      Ptala jsem se gustyho a už je na mně zase nalepené proprděné koště...prosím nelep se.A přestaň urážet,nic z toho,co píšeš tu takhle nemám.Anebo víš co? Pokud jsi frajerka a máš na to koule,přijď mi to říct zítra osobně do očí.Kde se nacházíme,víš.Tak co,přijdeš? Přesvědčit se na vlastní oči o tom,že tady lžeš?Tak v kolik,hodin tě mám čekat,hm?
      Budu tě čekat a myslím to naprosto vážně!
      Tak kdy,dopoledne,odpoledne...já se přizpůsobím...
      ...a další mele a mele...
      A kdopak tady mektal,že chodí k panu MUDr. Z.S. s pařátou,to jsi vůbec nebyla ty,viď...takže na to prostě koule nemáš,tušila jsem to,jo,zde za anonymním nickem je hrdina každý blbec....
      ...tak dobře,vždyť já netrvám na zítřku přijď kdykoliv jindy...troufám si,frajerko? Neboj,mlátit tě nebudu...
      Tak kdy teda?
      Žádnej doktor neskřehotal,protože tam prostě žádnej doktor nebyl.Už to chápeš?
      Skřehotal jakýsi ženský hlas s ruským přízvukem,že doktora nět...
      A toho šaška si nech pro skřehotavého 72 letého MUDr Z.S.,až se tam k němu zase napáskuješ se zlomeninama...
      ...on tě za to zaleje do sádry celou a bude od tebe pokoj...
      A je pryč...baba Máchalová,tfuj...odnesl ji čert! (reakce na rozloučení se jedné z diskutujících)
      Pak bude co jako? Dostaneš dalšī ban?
      A ta fóra,co jsi tu napsala...jsi k smíchu...lžeš a já ti to teď dokážu...kromě toho vašeho slavného Nad čím vám dnes zůstala blbost stát,které máte skryté mohu kdykoliv budu chtít něco napsat...mám ti to dokázat? A i z toho vašeho rozumu jsem odešla sama,protože jsem se odmítla účastnit všech těch sviňáren,které tam kujete...haha,naběhla sis na vidle...a teď se dobře dívej...jdu popřát dobrý večer na Voprcálky,pak na Houbaříky,pak na Amatérské fotografování...
      A pak se mi zde o mluvíš za lež!
      Která jsou ta další fóra,když tohle bylo jen namátkou?
      A vidíš,jak se lidem po mně stýská,když píšou,že Co odešla kikinečka,není tu žádná sranda...
      Tak,kdo je taky hádavý? O tobě mi to říká 99 %lidí,které mám v přátelīch...co ty na to,náhoda?
      A ty jsi tu zase vyskočil ze které stoky,zoufalče?
      Blbec mluví jen tehdy,je-li tázán.Takže zase zapluj zpátky do té díry,ze které jsi právě vyskočil.K tomu ti dopomáhej gravitace...
      Z Copak máme dnes nového jsem odešla sama kvůli tomu,že bylo znemožněno chodit tam pejskovi.Správcová mi minulý týden nabídla,ať se vrátím.Fórum mi asi na hodinu otevřela.Poté jsem tam napsala,že si toho vážím,ale že nabídku odmítám.
      Trvám stále na svém....buď já i pejsek nebo nikdo... (Lže, psala něco jiného do vzkazníku a něco jiného veřejně, obratem ji správcová vyhodila)

• Jessie
      Jessie, 25.4.17 18:49:47  

No tak ne,no...ale už u mě za těch 26 let bydleli různě nároční lidé různých národností a odjížděli vždy spokojeni a po mnoho let se ke mnė vraceli,mám plnou knihu poděkování od hostů,tak mi tedy vysvětli, jak je to možné...
      Ale vždyť já ti ten komfort přeci neberu...
      ...nebo myslíš,že ano?
      A víš,jak dneska letí retro?
      ...sedí to spíš jak komunista v kostele...
      ...ono už to tu přiletělo zas...
      ......no tak dobrá...blbec by pochopil...
      Hele,opucuj koště,STK i emise máš snad platnou,natankuj plnou a přileť...a to myslím vážně...zvu tě na kafe.Aspoň poznáš, že nejsem taková,za jakou mě máš...přidám ti na benzín...tak co,to je fair play nabídka,no ne? A neboj...zajedu kvůli tobě i pro pár zákusků do cukrárny k Veselému...
      Jestli se mě bojíš,přijeď s dráčkem...pokud ho znáš...a pokud s ním vycházíš v pohodě...
      Bavím se s tebou,ty ubohá duše?
      Ale s tebou se nebaví Renatka.
      S tebou se baví kikinka.
      Jé,já jsem věděla,že ještě přiletíš...
      ...kdepak,to není novinka,to už umím dávno...a umím víc věcí...mnohem víc...
      Jen nemám potřebu se tu s nimi chlubit...
      EET taky nemám ráda...je stejně otravná jako ta KZR kikina...
      ....ale,co mi zbyde...Hrabiš poručil...
      A víš,že jo? Tady názorně vidíš,jak lze lidi opít rohlíkem,resp.koblihou....

• Jessie
      Jessie, 25.4.17 18:51:09  

JAK KIKI DOKAZOVALA, ŽE JI ODNIKUT NEVYHODILI, A ŽE OSTATNÍ LŽOU:
      Tak Lenko a teď jdu pozdravit na ta fóra,o kterých jsi tvrdila,že mě odtamtud vyhnali....sleduj...Houbaříci...
      Vidíš, já se tu chovám slušně a ty mė posíláš do p....e,tak tedy marcelo...ještė trváš na tom,že nesmím na Houbaříky?
      Teď sleduj Amatérské fotografování....
      Dokazuju jen,že se zde lhalo, nic víc...
      Jasně...odcházíš,protože bys musela přiznat,že jsi lhala,když jsi tu psala,kam všude už nesmím,že mě odtamtud hnali klackem.Nečekala jsem,že se mi omluvíš za to,že jsi zde o mně lhala,ale ono je lepší odejít,než se omluvit,viď?
      Já zde naposledy opakuji,že odevšad jsem odešla sama a nikde nemám BL...teď jsem zapomněla, co jsi tam měla dál,kam už nesmím,jo....Voprcálkoviny....tak sleduj...
      (a když ji s pozdravy vypráskali:)
      A dobrá reakce,ne? Náhodou docela prdel...

• Jessie
      Jessie, 25.4.17 18:51:38  

JAK SE KIKI CHTĚLA PŘÁTELIT
      Tak,kávička uvařená..o těch rajčatech se už asi nic nedozvím...tak co,Lenko,přijedeš?Zvu tě na kávu a na zákusek,pokecáme a uvidíš,že to tu nemáme tak hrozné,jak si myslíš.Zakopeme válečnou sekeru,nabízím ti smír.Až mě poznáš osobně,změníš na mě názor...platí?
      Zvala jsem Lenku,ale klidně přijeď i ty...poznáš,že jsem úplně normální pohodová ženská...to je všechno.
      A klidně vezměte s sebou i toho vašeho Jakuba,ale napřed schovám psy..
      Říkám tady pořád,že virtuál je jiný než reál...
      ....hodně klame...ber to třeba tak,že je to jen taková hra,nevím,jak ti to mám víc naznačit...prostě si ráda hraju...až se tu budeme bavit každý pod svou pravou identitou,pak vám ukážu svou pravou tvář...kikinka je jen nick,já nejsem nick,jsem reálná žena,jmenuji se Renata.
      A kikinka s Renatou nemá nic společného... už chápeš?
      To je jen tvůj subjektivní názor,který jste si na mė vytvořili...Kdybys mě poznala,ručím ti za to,že bys tu o mně už nikdy nenapsala nic nehezkého...

• Jessie
      Jessie, 25.4.17 18:55:00  

JAK SE KIKI CHTĚLA PŘILÍSNOUT KE GUSTYMU, KTERÉMU PŘEDTÍM NADÁVALA:
      https://www.diskutnici.cz/forum/3080-deprese-psychicke-problemy-bez-cenzury/last/5901/
      kikinka, 27.11.16 23:59:35
      Gusty,víš o tom,že jsi darebák?
      kikinka, 28.11.16 00:07:23
      ...aby tu mohl srát ostatní....dělá mu to nesmírnou radost...
      kikinka, 28.11.16 17:40:00
      A ty děláš co?3 měsíce odcházíš a ještě jsi neodešel....
      kikinka, 28.11.16 00:36:59
      Tak,přátelé a protože odpovědi od jeho osoby se nedočkám ani do rána,rozloučím se s vámi a přeji všem dobrou noc a sladké snění!
      Gusty a ty s tím už opravdu začni něco dělat,protože tohle už je diagnóza jako pra...
      Radši napíšu prase,aby mě taky nenahlásil...
      kikinka, 19.11.16 01:18:15
      Gusty,už jsi přišel o správcovství na diskuzním fóru Co se vám líbí (nelíbí)...pokračuj tímto stylem trollování i zde.Ale pak se nediv,že přijdeš i o správcovství na tomto fóru,kde víc mažeš než radíš,jak se zbavit deprese.
      Gusty,zase ti straší na majáku,viď?Zapomněl sis vzít tabletky...
      (A po prohádané noci, kdy od všech dostala na frak, se kikinka snaží získat ochránce:
      Hezký a pohodový den přeji zdejšímu panu správci i všem ostatním.
      Gusty,dost jsem přemýšlela o vašem fóru.Nechci vám v žádném případě radit,jak to zde máte vést,jen jediné opravdu nemohu pochopit.PROČ se zde necháte denně urážet,ponižovat a kopat do sebe od těch,kteří sem chodí jen a pouze za tímto účelem.
      Vždyť tomuto fóru správcujete VY,ne oni,vy rozhodujete o tom,zda to tu takto bude i nadále fungovat nebo ne.Toto fórum je na téma Deprese,psychické problémy,ne fórum Všichni,kdo si potřebujete léčit své mindráky,přijďte si do mě kdykoliv kopnout.Jsou to jedinci,kteří v reálném životě jsou nějakým způsobem frustrovaní,nespokojení a nešťastní.A protože si toho jsou vědomi,ale nemají možnost to změnit nebo se jakýmkoliv způsobem prezentovat,aby si jich někdo všimnul,mají potřebu svou nicotnost a bezmoc kompenzovat zde ve virtuálním světě a vaše DF jim toto umožňuje.Protože pod rouškou anonymity si připadají nepostihnutelní a mocní,najdou si vždy objekt pro uvolnění svých frustrací,když to nebudete vy,budu to já,pokud ne my dva,najdou si někoho jiného.Toto zde bude fungovat pouze do té doby,po kterou vy jim to zde budete umožňovat.Včera večer jsem vám názorně předvedla jejich "statečnost",když jsem jednoho jediného z nich požádala o to,aby mi vše to,co mi tu je schopen napsat,přijel říct osobně do očí.Ne...40 km je prý daleko.Když jsem psala,že do nemocnice Cheb jet od nás z Mar.Lázní je daleko,napsali mi,že je to kousek.Co věta,to protimluv,tak,jak se jim to zrovna hodí.Tak v čem je tedy problém?Proč se najednou bojí?
      Protože sklo zde snese všechno?Proto je potřeba zde vás nebo kohokoliv denně urážet a napadat,lhát apod?A ve výsledku tím zlým,ulhaným a nevím jakým ještě jste zde podle nich vy,já nebo ten,který se proti takovým postaví?Gusty,zajímal by mne váš názor na toto,jak to vidíte vy? Máte toto opravdu zapotřebí,aby si kdokoliv z takových zde o vás denně otíral své zaplacené boty?

• Jessie
        Jessie, 25.4.17 18:55:20  

Nemáte!Když jim nedáte tu možnost,nezbyde jim,než s tím přestat.Ale je to vaše věc.
        A všelijaké ty hloupé připomínky a diagnózy od takových ubohých lidí jsou mi jen k smíchu.Alaram,já vim,že bys druhému ráda diagnostikovala to,co máš ty sama,ale musím tě zklamat,jsem naprosto v pořádku.Já vím,že ty ne a taky vím,proč.Vím,co tě před lety postihlo,ale nikdy se zde nesnížím na tvou ubohou úroveň,abych to zde prezentovala,tak jako ty to děláš s chutí mně,toto jsou podpásovky a ty já druhému nedávám.Ani tobě ani Jarrymu,o kterém taky vím,proč se chová,tak jak se chová...ostatní typu Safrdovalenka,marcela,pani.bramburkova,účastnice diskuze,vztekla fena,oldin nekomentuji...svou "odvahu" mi zde názorně předvedli už tolikrát...znovu jen další bezmocné výkřiky anonymních nicků,nic víc...jih33,neustále mazán a znovu aktivní,zřejmě jen další nick některé z těchto ubohých figurek,milada...další nešťastnice,2 týdny přítelkyně,pak zase ne,pak zase ano....jak to tu tak sleduji,opravdu mě nenapadá už nic,co bych k vám mohla dodat.Už ani to Blahoslavení chudí duchem,prostě nic...

• Jessie
    Jessie, 5.4.17 08:52:50  

Napsala jsem adminům:

Jsem překvapená a rozčarovaná vaším včerejším vyřešením situace na fóru Společně píšeme povídku. Dopadlo to bohužel tak, že my, co jsme chtěli jen slušně psát povídky, máme na fórum přístup odepřen, zatímco hlavní viník toho, co se tam strhlo, jistá Kikinka, má nadále možnost tam psát, protože správcem se stala její kamarádka.
    Poté, co správce fóra dostal měsíční ban, začala Kikinka napadat, urážet a vyhánět z fóra všechny, kdo chtěli na fórum, které je určené na psaní povídek - psát povídky! Byla jako rozumu zbavená, rozumná řeč s ní nebyla. Svým počínáním vyvolala vše, co následovalo.
    Naprosto chápu, že to nemůžete celé podrobně sledovat. Mohli jste ale prostě fórum do příchodu správce uzavřít a neudělat, jak se říká, kozla zahradníkem. Takto z toho zbývá divná pachuť a pocit nespravedlnosti.

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 14.3.17 16:11:53  

Posílat fotky po netu je nesmysl. Něškoho pak nase*eš a on se ti pomstí. Nechápu tyhle lidi co posílají fota a citlivé info...

• Jessie
      Jessie, 14.3.17 17:35:50  

Já už teď taky ne :2:. Ale když jsem vlezla před lety na internet, byla jsem strašně naivní a myslela si, že když nic zlého nedělám, nemůže se mi nic stát. Teď, po seznámení se se sbírkou různých psychopatů, už vím, že může. A platí se za vlastní naivitu kolikrát dost tvrdě.

• jo_toto
    jo_toto, 14.1.16 01:37:33  

´Nikdy nevíte, kdo je na druhé straně virtuální místnosti, do které jste právě vešli (jakkoliv to můžete tušit podle cesty kterou jste se tam doklikali, daleko spíš než podle nebezpečných názvů). To ovšem není nic zajímavého; zajímavější je, že to kolikrát nevíte ani na tý první straně, v čemž ovšem naštěstí nejste takřka nikdy sami...´
    Zákon tak řečeného optimisty
    Šťastný a tak akorát ´optimistický´ rok letošní.
    (tedy 2016, 2017 a pak 2018..) :4:

• Jessie
      Jessie, 14.1.16 22:18:54  

Chacha, to je dobré, kolikrát nevíte ani na té první :4: :2:.
      Vítej tady, ale nějak to tu usnulo. Na začátku sem přijuchala taková partička, zavedli tu takový ten hovor, kdy se akorát zdraví a mluví o ničem, a když diskuzi rozvrátili a mě otrávili, tak zmizeli. Takže tady nic nečekej, asi...

• jo_toto
        jo_toto, 16.1.16 00:31:24  

Díky za přivítání a zároveň se také loučím, naše premiéra & derniéra se zřejmě nezadržitelně chýlí, takže za pár let v lepších časech, třebas s kulatějším prezidentem, případně nashledanou. :4:

• ..achnat..
        ..achnat.., 25.2.16 00:09:59  

Já tu třebas trávím volný čas velice rád. Není nutné hledat smysl ve všem co činíme.

• minoki
        minoki, 18.3.16 12:07:35  

Zde byla nejaka diskuse??? :1:

• Neevermore
    Neevermore, 25.10.15 23:12:29  

nebezpečné zklamání

A co znamená když to nepřestane bolet?
    Už uběhla dlouhá doba a čas jen utíká dál a není nic co by mi pomohlo, vzpomínky mě stále trápí a vím že nepřestanou.
    Je mi stále stejně mizerně pokud ne ještě hůř, občas se mi něco připomene a brečím, jinak jsem takový zaražený, otrávený. Býval jsem introvert, ale teď už nemluvím vůbec když nemusím. Dokonce se stalo párkrát, že cizí lidi venku se mě zeptali co mi je, že jsem nějaký smutný. Asi je na mě vidět na první pohled, že životní energie klesla na nulu.
    Nenapadá mě ani teoreticky co by se muselo stát, takový jev asi neexistuje, aby můj stav změnil, tak se musím každý den probudit a trápit se znovu.
    Chtěl bych se bít a nemám za co.. a nemám na to ani sílu

• Jessie
      Jessie, 26.10.15 15:15:38  

To je těžké, když víc nevím, něco radit...
      Nemůže to být podzimem? Taky jsem nějak grogy.

• Neevermore
        Neevermore, 8.11.15 22:17:19  

můj dva roky dlouhý podzim...........
        Když já taky nevím, nevím víc než co jsem říkal před rokem.
        Má nebezpečná známost pro mě byla tak nebezpečná že jsem to odskákal docela. Trochu jako v té knize. Za největší nebezpečí považuju přitom, že rozsah škod jaké se způsobí jsem poznal až když bylo pozdě, prostě nikdy nepočítáte se vším. A navíc dokonce zrada přijde ne odněkud neočekávaně ale tam odkud jste si jisti že nepřijde.
        Chtěl bych najít nějaké forum kde bych se dozvěděl jak zvládají pokračovat jiní když jsou na dně, , co dál, protože něco dál být má. Uvnitř jsem umřel, ale fyzicky, no víte, nejsem ten typ, a nedělám nic násílím.
        Kdysi jsem měl své furum na lidech, úplně na jiné téma, ale i tak chybí mi. jen vzpomínky na všechno

• Jessie
          Jessie, 10.11.15 19:37:43  

Neevermore, nevím, jestli je takové fórum, jaké hledáš. Bývá to tak, že lidi nebývají k mání, když je potřebuješ a zoufale hledáš. A pak se najednou vynoří, když už nic nečekáš.
          Poučení? Odžít si svou bolest, než půjdeš dál.
          Ale třeba se mýlím někde je fórum s lidičkami, co tě podrží a pomůžou.

• Neevermore
            Neevermore, 13.11.15 19:21:42  

Aha, nevím jestli jsme se správně pochopili.
            Jistě nehledám někoho kdo by mi radil a pomáhal, myslel jsem že bych chtěl narazit na příběhy lidí kteří byli nebo jsou v podobné situaci jako já. Je možné že by to nic nepřineslo..
            Co dělat když netoužím aby byl zítřek ?

• Jessie
              Jessie, 14.11.15 09:44:50  

Na to ti odpovím, je na tobě, jestli to přijmeš - chovej se tak, jako by ses na zítřek těšil.

• Nessy
              Nessy, 15.11.15 08:42:03  

Mně to taky trvalo přes dva roky, než to přešlo :4: Ale přejde to. Jen se na to nesmíš upínat.

• Neevermore
        Neevermore, 8.11.15 22:48:16  

jak řekl Patrick Jane "nedokážu se s tím vyrovnat, ale naučil jsem se s tím žít"

k tomu bych chtěl dospět

• ..achnat..
      ..achnat.., 4.11.15 23:33:38  

Čas nezahojí vůbec nic, to je jen všeobecně rozšířená lež, pro ty co nemají schopnost skutečného prožití. Nakonec nezbyde nic jiného než hledat živé.

• Neevermore
        Neevermore, 8.11.15 21:54:14  

Čas sám nic nedělá, ikdyž je zvykem času přisuzovat různé schopnosti a vlivy, pravda.. zapomnění je to co by mělo otupit trápení. Záleží ovšem, na co můžete zapomenout. Když mě něco zasáhne hluboce, už se toho nezbavím, jakoby se stalo mou součástí. Přijde mi že ostatní takový problém nemají, sice z mého pohledu je to špatně, ale pro přežití to bude asi vhodná vlastnost.

• Jessie
        Jessie, 10.11.15 19:32:54  

Vím, že čas hojí rány.
        Ale to o hledání živých je dobré, snad.

• ..achnat..
          ..achnat.., 16.11.15 21:37:21  

Došlas jinému poznání.

• ..achnat..
    ..achnat.., 5.9.15 18:52:57  

Né na všechna se dá ovšem psát...Mám rád mrtvá fóra.

• Jessie
      Jessie, 7.9.15 13:34:15  

Tak to si tady užiješ :4:

• Saxana
        Saxana, 7.9.15 19:47:19  

Ale je to škoda no.

• ..achnat..
          ..achnat.., 8.9.15 18:23:35  

Ty jsi správcem fóra orgasmus?

• Saxana
            Saxana, 8.9.15 20:30:05  

Ano, proč?

• ..achnat..
              ..achnat.., 9.9.15 09:40:56  

A jak se cejtíš?

• Saxana
                Saxana, 9.9.15 20:00:11  

Jak bych se jako měla cejtit?

• ..achnat..
                  ..achnat.., 9.9.15 21:24:49  

Jakej je měsíc?

• Saxana
                    Saxana, 9.9.15 22:17:01  

Jako myslíš to, že je to tam také mrtvé??? To je to je pravda... kdysi na lide.cz to bylo oblíbené fórum a hodně se tam diskutovalo, teď už moc ne.

• ..achnat..
        ..achnat.., 8.9.15 18:29:47  

Cítím se tu skvěle. Jsou tu zvláštní lidé. Někteří vůbec nemají potřebu psát, což je velice imponující. Snídám po tmě.

• 666999
    666999, 2.1.15 11:34:18  

Dobré poledne všem.
    Dáváte si nějaká předsevzetí do Nového roku?

• Jessie
      Jessie, 2.1.15 14:15:54  

Dávám, celý život. Většinou je to o způsobu vyrovnávání se s okolím, v tom, jak budu přistupovat k lidem, kteří se mě nějak dotýkají. Je to hodně osobní a konkrétní. A plnit se mi to nedaří :-). Tedy vždycky ten rok, co to chci, se to nedaří, podaří se to jaksi mimochodem, když už to pustím z hlavy.

A ty?

• 666999
        666999, 2.1.15 14:38:05  

Už ne.

• Jessie
          Jessie, 2.1.15 14:40:36  

Ty se nechceš polepšit :4: ?

• 666999
            666999, 2.1.15 14:58:50  

Kam tím míříš?

• Jessie
              Jessie, 2.1.15 15:10:51  

Nikam, neurážej se. Padouch nebo hrdina, tady jedna rodina :4:.

Myslela jsem to spíš tak, že se člověk chce změnit sám pro sebe, ne kvůli druhým. Takže každý z nás jen sám o sobě ví, v čem by se chtěl změnit. Nikdo okolo to vědět nemůže, i když si to třeba myslí.

• 666999
                666999, 2.1.15 15:22:06  

Neurážím se, zajímalo mě kam přesně míříš na pomyslném terči.
                Chápu to tak, že máš na mysli něco jako očistu charakteru.
                Nemám nic proti tomu. Naopak. Člověk si tím tak nějak určuje vlastní osud.
                Můj názor.

• 69beran
      69beran, 4.1.15 09:33:30  

Ja zasadne NE. Pisu to nekde jinde. Kdyz chci neco u sebe zmenit, udelam to tehdy kdyz citim ze ted v tuhle chvili to opravdu moc chci a jsem toho schopen. To si reknu-od ted to tak je! A je to tak. Vyhlasena predsevzeti jsou jen gesta pro okoli.

• 666999
        666999, 4.1.15 18:45:26  

Nemyslel jsem nějaká ohlášení rodině či přátelům. Prostě sám sobě.
        Že třeba přestanu holdovat alkoholu, začnu být ohleduplnější vůči tchýni apod.
        Kdysi jsem si předsevzetí dával, nyní už ne.

• minoki
    minoki, 27.12.14 14:45:54  

Lidi ja jsem se nasmala:
    http://pussywalk.com/cs

• Josef.z.hor
      Josef.z.hor, 29.12.14 00:27:28  

Takto zkreslená a vytrhaná slova z kontextu zneužité hovory presidenta nesvědčí o kultuře tvůrce tohoto pamfletu. Můžeme si položit otázku po motivaci. Komu to slouží.

• 666999
        666999, 29.12.14 12:04:42  

prozradíš tedy komu podle tebe slouží?

• Jessie
          Jessie, 29.12.14 16:37:37  

No komu asi slouží zblblé stádo užitečných idiotů :4:.

• 666999
            666999, 29.12.14 17:20:02  

pravda a láska zvítězí nad zlými kundovoliči, njn..

hlavně že z kundiček matiček vyšli všichni (tedy kromě těch, kteří přišli na svět císařským řezem)

Když kundu spatří, už jsou v říji,
            kunda je nástroj štěstí pyji,
            v kundě úd štěstí vždy dojde
            jen mimo kundu svátost projde.
            (Piron)

Kunda - vázička, kterou muž zalévá svou šťávičkou. Latinové jí říkají cunnis, Keltové cwens, ale i kona a quena (z čehož pochází anglické queen, královna), Gótové kona, Arabové kouima, Baskové emacuma, Italové pota, Francouzi con atd.

dále rozeznáváme kundu jako noha, kundu mastnou, odleželou aj. o jejichž významech se zde nebudu raději šířeji rozepisovat.

• Jessie
              Jessie, 29.12.14 21:06:39  

No, to je tedy nářez :6: :2:. Ale taky důkaz, že nic nového pod sluncem, ten pan Piron skutečně existoval, škoda, že od něj nic přeložené do češtiny asi není. Žil v době rozkvětu galantní Francie a asi to brali normálně, takovéhle výrazy, a přesto nebyli ani vulgární, ani buranští.

• 666999
                666999, 29.12.14 21:09:38  

Pokud se to sem nehodí, tak to klidně smázni.

• Jessie
                  Jessie, 29.12.14 21:14:57  

Vůbec ne, líbí se mi to :4:.

• minoki
        minoki, 29.12.14 12:47:16  

myslis tu k.? :1:

• Jessie
        Jessie, 29.12.14 16:36:15  

Zdravím, Josefe, a děkuji za návštěvu tady. Kupodivu mi sem zapadáš i tématicky. Toto fórum má být i o způsobu vedení diskuze a já už dlouho s obdivem sleduji tvé působení na fóru o Miloši Zemanovi. Zastávám dlouhodobě názor, že s podobnými lidmi, jakých je tam většina, se diskutovat nedá a nemá, je to ztráta času. Mimořádná vulgarita, tupost a agresivita - co s tím, že. Ale ty tam předvádíš s nadhledem a lehkostí obdivuhodné výkony :-). Člověk se může prostě jen bavit, jak to žerou i s navijákem a vztekle prskají :4:.

• 666999
          666999, 29.12.14 18:29:05  

http://www.novinky.cz/domaci/357402-vojensky-lekar-chce-vratit-vyznamenani-nato-ministerstvo-mu-je-odebrat-nemuze.html

Dr.Martens, 29.12.14 18:18:24 reagovat@
          Podmázli ho Rusáci. Je potřeba s ním naložit jako s vlastizrádcem.

Jakou diskuzi lze vést s takovými "lidmi" jako je dr.martens a jemu podobnými? Z mého pohledu naprosto žádnou.

• Jessie
            Jessie, 29.12.14 21:13:38  

Největší odvahu prokazuje ten doktor tím, co právě dělá. Je dobře, že se ozval.

A martens považuje za svou vlast zřejmě NATO :4:. To jsou ti pitomci, co stále ještě věří, že Saddám měl jaderné zbraně a byl to krvavý diktátor.

• minoki
              minoki, 30.12.14 00:28:58  

To je panecku odvaha! :2: