Nebezpečné internetové známosti

Moderovaná diskuze | Kategorie: Lidé a vztahy
milada948 (2017-08-22 10:56:53)dave.arnold.kryton (2017-08-22 10:44:31)kunerolavitriol (2017-08-22 09:45:10)Dopaminka (2017-08-22 07:07:42)Jessie (2017-08-22 07:06:40)kikinka (2017-08-22 01:21:18)SAMAN47 (2017-08-11 15:38:07)ala31 (2017-07-24 11:51:11)Nessy (2017-05-14 11:48:40)samycka (2017-04-29 11:01:37)Rusalka (2015-12-09 09:18:33)Walker87 (2015-02-06 23:01:17)Vesely_Morous (2014-08-12 20:50:53)
Nebezpečné internetové známosti
Založeno: 19. 4. 2014 | Příspěvků: 5 851 | Členů: 13
Správci: Jessie (hlavní)

Nikdy nevíte, kdo je na druhé straně virtuálního setkání.
O zkušenostech z těchto setkání, o lidské komunikaci, o internetových válkách, o přátelství i zradě, o šikanovaných i o těch, co šikanují, a v neposlední řadě také o psychologii.
Anketa:
1. Ke kolika lidem na netu máš nepřekonatelnou averzi a s chutí si do nich rýpneš?
2. Kolik lidí má naopak takovou averzi k tobě a píší o tobě zle?
3. A teď pozor, důležitá otázka - co z toho je pro tebe horší?
Sdělení šerifa: s kolty proklatě nízko se přesuňte do saloonu. https://www.diskutnici.cz/forum/3873-saloon/

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• dave.arnold.kryton
    dave.arnold.kryton, 22.8.17 08:25:19  

JSTE NA DISKUZÍCH UPŘÍMNÍ? :15:

Hezká otázka :6:

• dave.arnold.kryton
      dave.arnold.kryton, 22.8.17 08:37:20  

Nejsem upřímný. Kdykoli mám chuť se k něčemu vyjádřit, tak to nakonec raději spolknu a myslím si své. Upřímnost je veliké riziko.
      A když už se někdy odvážím něco napsat, narážím na problém, že neumím věci vyjádřit tak, jak bych chtěl. Nechci být dlouhý a neumím zkracovat. Na druhé straně neumím lhát. Tak proto raději mlčím :1:

• incorruptible6
        incorruptible6, 22.8.17 10:41:40  

Ale to nejsi ani neupřímný. To jsi mlčenlivý. :1:

• incorruptible6
    incorruptible6, 21.8.17 22:22:40  

Tak přemýšlím nad tou anketou...
    1. Averzi určitě k několika lidem mám, ale neřekl bych, že nepřekonatelnou ve smyslu, že bych se domníval, že to nelze změnit.
    2. Určitě jich taky pár bude, jestli je u nich nepřekonatelná, nevím. Jde zřejmě taky o sílu té agrese.
    3. To první, je věc, s kterou se nechá pracovat (sám na sobě). Tu druhou můžu těžko ovlivnit, pokud nechci měnit sebe podle někoho druhého. Takže horší pro mě je asi neschopnost posunout sám sebe jinam. To ale není odpověď na poslední dotaz, ten by tedy asi správně měl znít, že to první by bylo pro mě horší, kdybych měl vůči mnoha lidem averzi, kterou nelze překonat, protože to pro mě znamená, že nejsem svým pánem. :4:

Ale když nad tím tak přemýšlím, odpověď na první dvě otázky asi bude v číslech dost podobná, pokud ten člověk s tou druhou stranou komunikuje a není jen pouhý čtenář, protože ta averze bude pravděpodobně vzájemná. Zajímavá by byla možná výše těch čísel, ideální bude 0 - 0, to bude u andělů a pak budou ti další. :1: Ale ani to nic neřekne, protože jde o velikost vzorku s kterým komunikujeme a ten by musel být srovnatelný, což je nemožné.

Takže jsem vlastně dospěl k závěru, že ani ta anketa, ani to druhé, co jsem napsal, není schopno poskytnout kvalitní výstup, který by v číselné hodnotě o něčem vypovídal. :6:
    Co tam máte dál? :1:

• Kaca01
      Kaca01, 21.8.17 22:28:58  

Promin, ale......dlouhe a o nicem....

• incorruptible6
        incorruptible6, 21.8.17 22:33:07  

Já po nikom nepožadoval hodnocení...

• Jessie
          Jessie, 21.8.17 22:40:31  

Přiznávám bez mučení, nechala jsem to tu ze zlomyslnosti - vůči Kače :4:.

• Kahaja
            Kahaja, 21.8.17 22:44:46  

Aspoň jedna upřímnost :6:

• kikinka
              kikinka, 21.8.17 22:45:51  

Kahajo,není jen jedna.To,že to tak vidíš ty,neznamená,že to tak opravdu je.

• Kahaja
                Kahaja, 21.8.17 22:49:59  

A hned máme otázku pro anketu...JSTE NA DISKUZÍCH UPŘÍMNÍ? :15:

• incorruptible6
                  incorruptible6, 21.8.17 23:07:56  

Kdybys chtěla mít kvalitativní výstup, tak by sis musela dát práci s tím, udělat těch otázek třeba dvacet. Pak by blíže rozklíčovaly to chování. Na tohle se nechá odpovědět někdy ano, někdy ne. Důvody jsou různé, to by právě rozklíčovaly ty podrobnosti. Snažím se psát, co si myslím, takže víc ano.

• kikinka
                  kikinka, 21.8.17 23:10:49  

Snažím se.Někdy až moc,to je pak taková ta smršť co na srdci,to na jazyku...

• Kaca01
            Kaca01, 21.8.17 22:48:51  

Inu, to vis, na vase hlubokomyslne uvahy ja nemam..... :4:

• kikinka
              kikinka, 21.8.17 22:50:09  

Kde se v tobě najednou vzalo tolik sebereflexe :7:

• Jessie
              Jessie, 21.8.17 23:15:38  

Tohle je spíš otázka vychování.

• Jessie
      Jessie, 21.8.17 22:38:13  

Děkuju za odpověď na anketu :2:. Máme to podobně. Na 3.otázku jsem taky odpověděla, že je pro mě horší 1. Možná z trochu jiného důvodu, než pro tebe - proto, že s tou záští, kterou bych cítila sama, bych musela sama celé dny žít, nosit si ji v sobě. Kdežto zášť, kterou ke mě cítí jiní, jednoduše pustím z hlavy - ať se tím užírá sám.

Další anketa? Dej tip :2:

• kikinka
      kikinka, 21.8.17 22:43:38  

Hm,mám to taky podobné :2:
      Dík,incorre.
      Do zítřka vymyslím tip na další :1:

• Jessie
        Jessie, 21.8.17 22:52:34  

To by bylo fajn. Akorát že incorr, jako racionální muž, by rád, aby anketa měla "kvalitní výstup, který by v číselné hodnotě o něčem vypovídal", a to je úkol nelehký :4:.

• kikinka
          kikinka, 21.8.17 22:59:03  

No,to je pravda...ale tak aspoň se pokusíme něco vymyslet:4:

• incorruptible6
          incorruptible6, 21.8.17 23:03:07  

Tak já jsem v podstatě analytik i ve svojí práci. (tedy mimo jiné) Obecně jsem to popsal, jak se rozvíjela ta myšlenka a na konci je zamyšlení nad tím, co ta anketa ukázala. Smysl většiny anket takový je - mít nějaký výstup, který něco ukazuje. Dělal jsem třeba anketu na použitelnost konkrétních softwarů pro práci pojišťovacího zprostředkovatele. A to mimo jiné ukázalo na nějakých procentech, jaký typ software je pro ně uživatelsky nejpříznivější. To jen tak na okraj.

• skromnyhenri
    skromnyhenri, 21.8.17 22:12:43  

Všechny moje internetové známosti byly a i jsou super!!! Nebezpečné byly v tom, že byly fajn :14: :14: :14:

• kikinka
    kikinka, 21.8.17 19:02:35  

Incorre,děkuji ti,že jsi vyslyšel mou prosbu :4:
    Tak snad už mi dají teď pokoj. :2:

• Jessie
    Jessie, 21.8.17 17:09:05  

To téma níže s evičkou, které chlapi naletí, vlastně docela souvisí s tím, jak i já jsem naletěla Jerrymu. V mém případě prostě proto, že jsem o tom nepřemýšlela. Nepřikládala jsem tomu důležitost. Na skrytém fóru jsme nikdy nenapsaly nic, za čím bychom si nestály. Všechny jsme počítaly s tím, že záruka soukromí není stoprocentní. Takže jsme sice psaly trochu víc od plic, než se píše veřejně, ale s vědomím si toho, že to může číst někdo další (minimálně admin).

Příklad s tím zveřejněným screenem:
    Napsala jsem na Bylo, nebylo něco o stránku dál, protože to patřilo k věci, a Kača, kterou jsem v tu chvíli viděla poprvé v životě, mě za to napadla, s řadou výsměšných smajlíků, v podtextu jaký že jsem to blbec, když dělám takové věci.
    Kače jsem napsala slušně a smířlivě vysvětlení, že mám na to psaní dozadu jiný názor, a zeptala jsem se, jestli jsem jí někdy v minulosti něco udělala, že po mě tak vyjela.
    Nereagovala.

V danou chvíli - bezdůvodné napadení - pociťuje člověk celou škálu pocitů. Pokud si z nich dokáže rozumem jeden zvolit, je to důkaz, že situaci zvládl. Já jsem tedy veřejně reagovala tak, aby nevznikl konflikt.

V "soukromí", v našem "vzkazníku pro tři", jsem dala svým pocitům volnější průběh. Navrhla jsem, abychom schválně psaly něco dozadu, aby se ti, kdo se kvůli tomu podle mě neoprávněně čertí, naštvali. No jistě, není to hezké, uznávám, ale stejně zůstalo jen u slov, nic z toho nebylo, nikomu se nic nestalo, nikomu to neublížilo, a mně to pomohlo se vyrovnat s nepříjemným zážitkem tak, abych to už veřejně nerozmazávala.

A poučení? Jestli čekáte, že poradím přestat věřit lidem, tak to ani náhodou :2:. Spíš tomu nepřikládat takovou důležitost, "nezaháčkovat se", neprožívat to tak. Kdybych tomu byla věnovala víc úsilí, Jerry by do skrytého fóra neprošel. Ale stálo by mi to za tu námahu? To tedy nestálo. Nic jsme neriskovaly, nic se nám těmi zveřejňovanými screeny nestalo. Zato Jerry se znemožnil, chtěl ublížit nám, ale ublížil sám sobě.

• Kahaja
      Kahaja, 21.8.17 17:18:48  

Tak znemožněná je teď spíš Kikinka :6:

• milada948
        milada948, 21.8.17 17:26:50  

Prostě tam nechodit ,to bylo -nebylo-pro mně není,já to nedokáži se tak hádat a ani nechci,je tady diskuzí dost,tak jdu na jiné.Třeba zrovna k Evči,za chvilku je Ulice a mám nervy v klidu.K životu je vůbec nepotřebuji,ke Gustovi taky ani nenahlídnu a žiji.

• Jessie
        Jessie, 21.8.17 17:27:30  

Kikinka je pořád stejná, co ji znám. Prostě každá kočka má denně svou bláznivou čtvrthodinku, kdy prolítne bytem a všechno zporáží, no a ženské jsou na tom podobně :2:.

• Viktor.cistic
          Viktor.cistic, 21.8.17 17:30:16  

Jsi si jistá?

• Jessie
            Jessie, 21.8.17 17:32:16  

Beru to tak.

• Viktor.cistic
              Viktor.cistic, 21.8.17 17:34:21  

Není normální, aby jedinec z minuty na minutu změnil naprosto náladu, z pohodové ženské na běsnící monstrum, všechny zpourážel, všem vynadal a pak se zase vrátil, jako by se nic nestalo. To je znak psychické lability, ne-li něčeho závažnějšího, rozhodně to není vyrovnaný člověk.

• milada948
                milada948, 21.8.17 17:44:27  

Je to fakt o nervy a to si to jenom čtu,ale nevytočí mně ani jeden BLBEC,ten co mně tam vzpomněl,jak se píše i a ý,toho mám na háku,tu radost mu neudělám,aby se po mně vozil ubořák.Na ženskou to si troufne,na chlapa né.Takže mně může líbat..a to kolo bych si zase já o něj ani neopřela.Kiki je dobrá,že se nedá,ale je stejně nepřeštěká,.Tak bych je nechala,můžou si kecat o koupání v bazénu.

• Viktor.cistic
                  Viktor.cistic, 21.8.17 17:47:07  

Myslím, že to všechny moc žerete. Je to jen virtuál.

• milada948
                    milada948, 21.8.17 17:51:13  

Právě proto tam nejdu,vždy si to schytá,.Myslím,že sprostí byli víc jako ona.

• Viktor.cistic
                    Viktor.cistic, 21.8.17 17:52:59  

Nejsou sprostí, když je nikdo neprovokuje, to si všimni. Ale přijít tam a všechny seřvat, to je trochu na pár facek, to s nimi musím souhlasit. Je nadčlověk? Nebo jakým právem je chce rovnat?

• kikinka
                    kikinka, 21.8.17 17:56:59  

Ne,nejsem nadčlověk.Na nadlidi si tam hrají oni.
                    Ale nebylo dne,aby se tam o mně nezmiňovali,aniž jsem tam chodila.Proč mají potřebu pořád mě řešit? Jsou snad oni soudci a ja obžalovaný nebo na ci so tam vlastně hrajou?
                    My jsme tady něco míň než oni?No tak tohle si opravdu nemyslím...

• Viktor.cistic
                    Viktor.cistic, 21.8.17 17:57:57  

Zavinila jsi si to svých chováním sama. Nechoď tam a sejde z očí, sejde z mysli.

• kikinka
                    kikinka, 21.8.17 17:59:49  

Nikdy jsem nikomu z nich nic neudělala.
                    Sklízejí jen to,co zaseli...
                    Nikoho z nich bych si ani nevšimla,pokud by na mě nezaútočil jako první...

• Viktor.cistic
                    Viktor.cistic, 21.8.17 18:00:33  

Kdy to bylo? před rokem? Takže mám pravdu, že v sobě máš pocit křivdy a nenávisti.

• kikinka
                    kikinka, 21.8.17 18:06:37  

Ne před rokem...před pár měsíci,týdny i v řádech dnů...
                    Prosím,přestaňme to řešit,když tak večer můžeme pokračovat,mám tu 3 malé psíky,musím je jít vyvenčit.
                    Snad mi incorr konečně už vyhoví,když jsem ho tu nedávno prosila o to,aby mi tam zamezil vstup...

• Viktor.cistic
                    Viktor.cistic, 21.8.17 18:08:49  

Ano, psal, že ti vyhoví, ale já mu chtěl napsat odpověď a on to mezitím smazal, takže i pro Incorra:

A jsi si naprosto jistý, že to pomůže a nebude je vyhledávat a provokovat jinde?

A jinak, nechci v tom pokračovat, je mi to jedno, jestli se znemožníš sama nebo ti pomohou, jen mě zajímalo, co vede dospělého jedince k tomu, dělat ze sebe to, co tam ze sebe děláš ty a bohužel jsem rozumné vysvětlení nejenže nedostal, ale ani nenašel.

• incorruptible6
                    incorruptible6, 21.8.17 19:47:52  

To už Viktore těžko ovlivním...

• milada948
                    milada948, 22.8.17 00:13:31  

Pomůže,jinak ji tam uštěkají.Kikinko,už tam ani nevkroč.Máš kam psát.

• kikinka
                  kikinka, 21.8.17 17:53:33  

Miládko,pokud by jednali fér,nemontovali by se do hovoru.
                  Přišla jsem se bavit s Jerrym.Ale protože jeden si na mě nikdy netroufne,slétnou se na mě vždycky tak ve čtyřech až deseti lidech.A věř mi,že bych je udělala všechny,protože celý život pracuji s lidmi a v lidech a jednání s nimi se vyznám velmi dobře.Jen neumím psát a odpovídat současně osmi lidem najednou.
                  Ať přijde kdokoliv z nich sem a zkusíme to....fair play jeden proti jednomu.Ale srabové tohle neumí,ví,že by to nedali a proto sem nikdy nikdo z nich nepřijde,resp.přijde,jako třeba kaca,ale po třech mých odpovědích jí dojdou argumenty,stáhne ocas mezi nohy a radši zbaběle zase odejde.Tak jsou tam zdatní všichni ti,kteří se na mě umí vrhnout vždycky jen v houfu jako roj vos :1: :1:

• Viktor.cistic
                    Viktor.cistic, 21.8.17 17:57:12  

A není to spíše tím, že tam všichni už byli a ty jsi tam vlítla? Když chce psát jen s jedním, proč mu nepíšeš na vzkazník? Zřejmě by to pro tebe nemělo ten správný efekt a adrenalin, nevypadala bys jako jediná spravedlivá nebo proč?

• kikinka
                    kikinka, 21.8.17 18:08:42  

Na vzkaznik bych mu napsala,kdyby mě neměl v ignoru.

• milada948
                    milada948, 22.8.17 09:51:44  

Kiki,já to vím,přišla jsi a nadala Jerrimu,neměl co přenášet co my si píšeme,ale oni se tam seběhli všichni do jednoho,to je fér.Měli je nechat,aby si to vyřídili samy dva.Zavinili to včera oni.Každý soudný člověk vidí,že my jsme se do toho nepletly.Pak když vidíš,že to jednomu nestačí,tak vzpomene ještě její kamarádky a už začne pomlouvat i je,hlavně důležitý je pravopis,to že on je hulvát,to už nevidí.Důležité,že je tam měkké,nebo tvrdé I-Y,prostě ředitel zeměkoule.

• kikinka
                kikinka, 21.8.17 17:46:01  

Nehodnoť mě,prosím,když mě vůbec neznáš.
                Na bylo nebylo jsem byla při psaní stejně tak v klidu jako jsem teď tady.Pokud ty to vidíš jinak,je to tvůj problém,ne můj.Nebo ty mě snad znáš lépe než já sama sebe?

• Viktor.cistic
                  Viktor.cistic, 21.8.17 17:48:54  

Můžeš si psát, co chceš, ale tvoje příspěvky o tobě prozradí mnohem víc, než si sama myslíš a než vlastně vůbec chceš. Stačí jen číst. Takže ano, troufnu si tvrdit, že jsi nevyrovnaná, snažíš se lidem vetřít, pak je hromadně seřveš a snažíš se jim rozkazovat. To skutečně nedělá inteligentní a vyrovnaný jedinec, nemá to zapotřebí, víš?

• kikinka
                    kikinka, 21.8.17 18:24:04  

Znovu ti opakuji že mě neznáš,tedy mě nehodnoť.Já narozdíl od většiny ostatních zde nemám zapotřebí se schovávat pod nějakým anonymním nickem.Jestli chceš,dám ti sem hned teď odkaz na sebe včetně kontaktů,pokud mi nevěříš...

• Viktor.cistic
                    Viktor.cistic, 21.8.17 18:44:12  

Ale to já přeci už dávno mám, znovu ti opakuji, že stačí číst a vše na sebe napíšeš, i to, co je pravda. BTW - nikdy nevíš, kdy se tu objeví třeba tvůj soused nebo ten, kdo o tobě skutečně hodně ví.

• kikinka
                    kikinka, 21.8.17 22:00:49  

A já ti znovu opakuji,že je mi to jedno :4:

• Jessie
                Jessie, 21.8.17 17:54:19  

Tahle hodnocení jsou charakteristická tím, že jejich účelem je dehonestovat, urazit. Nebo proč to píšeš?

• Viktor.cistic
                  Viktor.cistic, 21.8.17 17:55:44  

Kdybych jí chtěl urazit, napíšu, že je blázen ať jde k doktorovi. Ale to jsem nenapsal, napsal jsem jen svůj názor na její chování, není tam nic dehonestujícího.

• kikinka
                    kikinka, 21.8.17 17:58:19  

Ne,nejsem blázen.
                    Kdybych byla blázen,lékař by mě zbavil řidičského a zbrojního průkazu :4:

• Viktor.cistic
                    Viktor.cistic, 21.8.17 18:00:00  

Já taky nepsal, že jsi blázen. A to, jestli máš nebo nemáš ŘP a ZP to je taky informace k ničemu, nedá se ověřit.

• kikinka
                    kikinka, 21.8.17 18:07:36  

Mūžu ti to ofotit a poslat na vzkazník,jestli chceš.

• Viktor.cistic
                    Viktor.cistic, 21.8.17 18:09:57  

Ne, skutečně nechci, je mi to jedno. Jen si dávej pozor na fakta, co tu píšeš, jsou snadno ověřitelná a výsledek by jsi asi veřejně číst nechtěla.

• kikinka
                    kikinka, 21.8.17 22:05:06  

Věř tomu nebo ne,ale znovu ti opakuji,že je mi to jedno.
                    Buď tak hodný a starej se o sebe,ne o mě.
                    Fakta se dají zjistit o komkoliv zde. I o tobě :4:

• kikinka
        kikinka, 21.8.17 17:43:21  

Když si nepřipadá znemožněný ten,který se chová jako estébák,nevím,proč bych se měla cítit já.
        Aspoň jsem mu řekla,co si o něm myslím.A o všech,kteří se ho za takové jednání snažili ještě obdivovat.
        Jessie a to,že na tebe kaca bezdůvodně zaútočila těmi smajlíký,to už dobře znám.Mnohokrát se mi to tam stalo...aniž by padlo jediné slovo o někom jiném,měl právě ten jiný potřebu se do toho zaplést.A pak,že neútočí ve smečce...
        Vrcholem všeho je,když takoví,co dělají všelijaké ty sviňárny jako třeba teď udělal Jerry,tak místo toho,aby někam zalezl a styděl se,tak si tam bude ještě hrát na machra?A 3 další zase hned s ním?Nakonec se mám cítit jako špatná já,protože oni mi ještě drze podsouvají vlastnosti,které jsou jim vlastní-lhaní apod...tak tomu říkám už vrchol drzosti nejvyššího kalibru.Ale,co chtít po někom,komu je slovo stud cizí a nemá kouska cti v těle...u nich mě už nepřekvapí nic.

• Viktor.cistic
          Viktor.cistic, 21.8.17 17:44:19  

A co udělal tak strašného? prostě vás jen přečůral, to je vše.

• Jessie
            Jessie, 21.8.17 17:50:50  

Bagatelizace. Znám :2:.

• Viktor.cistic
              Viktor.cistic, 21.8.17 17:54:47  

Je to virtuál, hra, nic víc. Řešíte tu žabomyší spory a války. Tak jsme ti ho vpustily na fórum samy, a kdybyste tam nepsaly nic, co je přes čáru, asi by nic nevynesl. Možná byste se měly zamyslet nad svých chováním spíše vy.

• Jessie
                Jessie, 21.8.17 18:05:16  

S tím nesouhlasím. Kdyby to bylo obráceně a někdo na jejich fóru se domlouval, že bude sem psát komentáře dozadu, tak by mi taková ptákovina vůbec nestála za slovo, natožpak za nějaké senzacechtivé kopírování.

• Viktor.cistic
                  Viktor.cistic, 21.8.17 18:11:05  

No vidíš a někdo jiný to zkopíroval a udělal z toho srandu, jak jste střelené a co se stalo? Řekni mi, jak vás to konkrétně poškodilo a ublížilo vám to?

• Jessie
                    Jessie, 21.8.17 18:20:17  

Vždyť to píšu, že nám to nijak neublížilo.
                    Když někdo zveřejní tvoje vzkazy, tak ti to taky nemusí ublížit, ale asi se na toho člověka budeš dívat jinak.

• milada948
                    milada948, 21.8.17 18:32:05  

Mně je to jedno,ať si počtou,je si taky čte celé osazenstvo diskuze a myslí si každý své a vadí to někomu?Kdo chce,tak si to může i opsat Čau

• Viktor.cistic
                  Viktor.cistic, 21.8.17 18:13:14  

Jiná věc by byla, kdyby tam odtud zveřejnil nějaké osobní, jinak tajené údaje, pak byste se rozčilovaly naprosto právem.

• Kahaja
                    Kahaja, 21.8.17 18:25:23  

Je to asi jako,když někoho drbeš a on se ti objeví za zády,nepříjemná situace,někdo se zastydí,někdo začne ječet,no :2:

• Jessie
                    Jessie, 21.8.17 18:28:48  

Ne, on se neobjevil za zády, on zíral klíčovou dírkou, dveře se otevřely a šmírák dostal zaslouženě po papuli :13:.

• kikinka
                    kikinka, 21.8.17 22:31:48  

Přesně tak,Jessie :4:

• Viktor.cistic
      Viktor.cistic, 21.8.17 17:21:27  

Mnoho povyku pro nic.

• Jessie
        Jessie, 21.8.17 17:28:25  

Souhlas.