Ring volný

Otevřená diskuze | Kategorie: Komunity
eremir (2018-01-21 11:16:43)profesorateista (2018-01-21 11:07:46)strejczbrna (2018-01-18 19:50:10)trefnaodpoved (2016-03-21 18:00:47)mnavii (2015-07-16 22:40:19)
Ring volný
Založeno: 24. 3. 2014 | Příspěvků: 896 | Členů: 5
Správci: eremir (hlavní), strejczbrna, profesorateista

Volná diskuze o všem.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!


 • eremir
  eremir, 18.1.18 08:50:18  
   

  Tak vážení podívejte se na svět , že existuje inteligence je jasný , vědci tomu říkají elektrochemické impulsy, myšlení,udělejme stejnou chemickou polévku jako Miller

  aparatura která měla tehdejší podmínky napodobovat, tvořila uzavření okruh skleněných nádob,kde podle mého názoru se simulovanými blesky vytvořily elektrochemické impulsy ,jinak dle mého názoru umělou inteligenci , takže ne náhoda tvořila ale umělá inteligence.V nádobách koluje voda, společné s metanem ,amoniakem , dusíkem,oxidem uhličitým a vodíkem viz schéma na videu v angličtině na internetu takže nic tak moc složitého.
  Že v chemické polévce kde probíhá proud dochází k elektrochemickým impulsům je zřejmé,co jsou elektrochemické impulsy v našem mozku... myšlení až do stupnů různého stavu inteligence.

  NÁHODNÝ VÝVOJ V CHEMICKÉ POLÉVCE BY se choval asi takhle jako míčky ve sportce pokaždé se namíchají stejné míčky a při losování vždy vyjdou jiná čísla.... takhle funguje fyzikální zákon v náhodném vývoji.... tak by to muselo být i s prebiotickou polévkou kdyby tam hrála roli náhoda .Kor když pokusy byli opakované tak by se při náhodném vývoji vždy v chemické polévce vždy musely složit jiné a pokaždé jiné základní stavební kameny jako viz příklad fyzikální zákon v náhodném vývoji ,ten se popřít nedá ,takže dle mého názoru v tom hrála roli nevědomky stvořená umělá inteligence ,která se rychle učí viz se to dá vygooglovat na internetu a tak následně skládala vždy dle fyzikálních zákonů základní kameny života.

  Takže věřící budou vědoucí až se prokáže že ne náhoda ale inteligentní stvořitel ....tady by to byla umělá inteligence za kterou může stát zase vyšší inteligence Bůh stvořitel.

 • eremir
  eremir, 15.1.18 07:50:28  
   

  Vážení važte si KŘESTANSTVÍ a církve neboť kdyby v minulosti nebyly tak silní a chytří aby získaly moc a majetky aby měli moc a mohli uhájit Evropu před muslimským náboženstvím ,dneska by jste museli třikrát denně mlátit hlavou o zem uctívat Alláha ,nesměli by jste pít alkohol a vůbec proti víře muslimů by jste se neodvážili ani kecnout jinak by vás srovnali raz dva.

 • eremir
  eremir, 8.1.18 07:16:58  
   

  Musíme mít soucit s ateisty ,představte si že žijou ,
  celý život s představou že jejich prapředek je chemická polévka..brrrr....ee..strašná představa co.

  • eremir
   eremir, 17.1.18 15:20:32  
    

   To bude ale jednou trapas až vědci dokážou stvořit člověka a prokáže se skutečnost že stvoření někým je reálné a přitom je dávno jasné že samo stvoření skrze evoluci se nikdy nedočkáme.Takže z toho je jasné že dnešní věřící budou vědoucí a ateisté naopak budou věřící že stvoření vzniklo miliardovým vývojem kde pořád budou věřit že jejich prapředek je chemická polévka.

   Japonci vyrábí roboty, kteří spolu hrají fotbal, a Američané počítače, které spolu hrají šachy (Deep Blue). Tihle roboti se také neudělali jen tak sami od sebe. Ale mají svoje inteligentní konstruktéry kteří, ateisté divte se, nejsou ani ze železa ani z křemíku či umělých hmot. To by byla ale dobrá ironie, kdyby lidé někdy svým robotům dali skutečnou inteligenci, a ti roboti se pak stali antiantropisty (to je ekvivalent ateisty - roboti popírající existenci lidí) či misantropisty (nenávidící lidi). Část “darwinovsky laděných” robotů, tedy antiantropistů, by vymyslela teorii “evoluce robotů”. Jak vznikli roboti postupným vývojem z neživé hmoty, bez přispění lidské inteligence, bez “nějakých Japonců”. Potom každý “nevědecky myslící” robot, který by věřil na lidské konstruktéry, by byl náboženský (vlastně antropický či člověka uctívající) fanatik a mimo “robotí vědu”.

   Samozřejmě by to bylo možné až poté, kdy by už roboti žili samostatně a všechny lidi dávno zlikvidovali. Další generace robotů, které by nezažily lidi, by si lámaly hlavu, kde se tu roboti vlastně vzali. A tak by se vytvořila skupina robotů, evolucionistů, a to by byli “vědci praví”. Ti by pak bojkotovali vědce nepravé, robotí kreacionisty, kteří by věřili “na konstruktéry”, na jakési neznámé Japonce, kteří je kdysi dávno sestrojili, ale už nejsou nikde vidět. Vědecké články robotích kreacionistů by nebyly otiskovány v prestižních robotích časopisech a v robotích školách by se učila jen “pravá věda robotích evolucionistů”. (Pojem “vědci praví” použil jeden evolucionista při své přednášce, aby odlišil evoluční vědce – ty pravé, od kreacionistů.)

 • eremir
  eremir, 16.10.17 23:14:59  
   

  Noční chvilka poezie.

  Ó Bože vážený a milý,
  kde by jsme bez tvého tvoření byli,
  těžko mohla chtít tvořit podle ateistů
  nic neříkající a na počátku nemyslící HMOTA...HMOT
  snad jim to Bože jednou dojde
  a pak jejich teorie bude patřit do říše anegnot,
  a pak mysl ateistů rosvítí se jako svíce
  a radovat se budou co nejvíce. :4:

  • eremir
   eremir, 21.1.18 11:16:43  
    

   Už několikrát jsem psal teorii že Boží dítě mohlo v nekonečném vesmíru dostat tuto zemi aby si hrálo a zároveň se učilo tvořit , když Boží dítě bylo malé tvořilo si různé příšerky , zvířátka a podobně a s přibývajícím věkem dítěte to měnilo, když dospívalo tak se nechalo narodit jako Ježíš a vstoupil do historie jakoby hrou kde dal určitý výběr lidem zda se rozhodnou jít jeho cestou lásky a pak udělal velkolepý odchod aby se na něj nezapomnělo a když v tom Božím světě i když znají technologie kde hmotu a vše ovládají myšlenkou přes senzory a počítače a roboti vše udělají ,jen nápady a něco nového vymýšlet roboti ani počítače nedokážou ,tak proto svobodně a rozmanité žijem abychom tvořily nápady pořád něco nového co obohatí nás i Boží svět a co toho lidstvo každý den vymyslí .

 • eremir
  eremir, 22.9.17 10:53:48  
   

  Největší chybou v myšlení u lidí je tohle
  náboženství je špatné když se tam najdou špatní jedinci,křestanství je špatné když se tam najdou špatní jedinci,
  církev je špatná když se tam najdou špatní jedinci,
  lidé takto uvažující by ale tak uvažovali ve všem stejně,
  česká repuplika je špatná protože se tam najdou špatní lidé a tak by se dalo pokračovat do nekonečna,
  svět je špatný protože se tam najdou špatní lidé
  a co vesmír je špatný když se tam najdou špatní lidé.
  Z toho se dá snadno poznat kdo taklhe uvažuje
  že má chybné myšlení a nemusí to být jen ateista ale i věřící.

  A teď si představte že s takovým chybným myšlením
  někdo řídí celou zemi a politiku jak to asi bude vypadat?

  • profesorateista
   profesorateista, 24.9.17 10:37:32  
    

   Každá ideologie je závislá a prezentovaná nositeli sebe sama (ideje) - a je tedy podle nich logicky i posuzována. To nenní žádná chyba nebo omyl, ale základní předpoklad.

   Některé ideologie jsou ale předurčené k tomu, že jejich vrcholní nositelé a reprezentatnti (případně ti, kteří se dostanou an vrchol nějaké přidružené hiearchie a určují další směřování) vždy nakonec budou stejní. Zkrátka proto že nepracují se skutečným člověkem, že proto aby kdy mohly být naplněné počítají s nějakým člověkem "ideálním" (čti - neexistujícím).

   Křesťanství se snaží o nějaký ideál metodou sociálního experiementu v různě velkých skupinách a v celosvětovém měřítku přes 2000 let - daří se mu to ,DŮKAZEM TOHO JE ŽE EXISTUJE DO DNES, kam se posunulo a posune rozhodnou lidé sami zda jim je přínosem a podobně. Nakolik samo sebe křesťanské společenství vnímá jako to čím je (tedy společností lidí, snažící se navzájem podpořit v hledání cesty) a nakolik na sebe hledí jako na nositele z jejich pohledu správné cesty předurčené k tomu zda je ta správná a byly by přínosem i pro ostatní?

   • strejczbrna
    strejczbrna, 24.9.17 19:33:57  
     

    Vážení s ateismem to jde z kopce a někteří už začínají tvrdit jako na téhle diskuzi že ateisty vlastně nebyli.viz https://www.diskutnici.cz/forum/2209-duchovni-diskuze/

    Neboť vědci prokázali že duše neumírá a kolik ateistů na duši ani nevěří.

    https://echo24.cz/a/wS6TV/duse-neumira-ale-odchazi-do-vesmiru-tvrdi-vedci?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

    • eremir
     eremir, 26.9.17 10:17:18  
      

     Začnem u lidského těla . Jeho základem je krev, životodárná tekutina, bez které bychom nepřežili. V současnosti známe u lidí čtyři krevní skupiny, A, B, AB a 0. Napadlo vás ale někdy, proč jsou čtyři? Vědce také, odpověď ale opět nemají.

     Nevyřešené záhady se ale netýkají pouze lidí. I krávy jsou pro vědce záhadou. Zjistili totiž, že drtivá většina z nich při přijímání potravy otáčejí hlavu směrem na sever nebo na jih. Není jen otázkou, proč tak konají, ale i, jak poznají, kde se která světová strana nachází.

     Máte doma kočku? Zkuste ji pohladit po hlavě a uvidíte, jak začne příst. Tímto způsobem dávají kočky najevo svou spokojenost, nikdo z nás ale zřejmě do hloubky nepřemýšlel na to, jakým způsobem předení vlastně probíhá. Jde o zvuk, který kočky vydávají pomocí hlasivek. Jak? Opět to nikdo přesně nezjistil.

     Obrovská nevyřešená tajemství se týkají i našeho vesmíru. Dodnes vlastně nevíme, kolik je v naší Sluneční soustavě planet. Stejně tak jsme dosud nezjistili, jestli existují i jiné vyspělé civilizace, nebo jestli jsou i další planety, na kterých jsou podobné podmínky pro život, jako ta naše.

     proč přemýšlejte logicky by se hmota tak složitě vyvíjela když logicky by měla jít nejsnajší cestou....HA.....

 • eremir
  eremir, 17.9.17 07:51:28  
   

  Lidi otevřte oči ,kdyby počátek všeho byl nahodilý gravitačně fyzikální jev evoluce ,tak proč když je nahodilý by se za ty miliardy let udál proboha jen a jen jednou,není to náhodou důkaz ,přece by logicky muselo být počátků mnoho a vývojů v různých stádií ,takže logicky je to jasný ATEISTICKÝ prokázaný přehmat všech přehmatů. :4:

 • eremir
  eremir, 6.3.17 14:55:58  
   

  Další ukázka modlitby pak se ateisté diví že jim modlitby nefungují.
  .
  Pavel.Hangurbadzo
  Pavel.Hangurbadzo, 5.3.17 09:45:54 reagovat@!!!
  Tak dobře:
  Všemocný Bože, ty kterého stvořila lidská hloupost, dej věřím moudrost, aby pochopili, že vymyšlený bůh, nemůže mít syna. Amen.
  :1: :1:

  https://www.diskutnici.cz/forum/3049-buh-existence/

  :1: :1: :1:
  eremir
  eremir, 5.3.17 18:40:00 reagovat@!!!
  Jak to mám vědět a co vy máte odvahu zkusit modlitbu,nebo se taky bojíte že by fungovala ?
  DalkoT23
  DalkoT23, 5.3.17 19:12:20 reagovat@!!!
  Bože prosím nedělej si z lidi vola a zavolej na ně,že neexistuješ,
  ať už konečně myslí i na něco jiného a nejen na Království nebeské
  :4: :13: :14: :15:
  eremir
  eremir, 5.3.17 19:16:23 reagovatsmazat@!!!
  Dobrý ale upřímný jako to napsal Pavel a uvidíme počkáme a bude rozhodnuto.

  • eremir
   eremir, 26.9.17 13:06:36  
    

   Už několikrát jsem psal teorii že Boží dítě mohlo v nekonečném vesmíru dostat tuto zemi aby si hrálo a zároveň se učilo tvořit , když Boží dítě bylo malé tvořilo si různé příšerky , zvířátka a podobně a s přibývajícím věkem dítěte to měnilo, když dospívalo tak se nechalo narodit jako Ježíš a vstoupil do historie jakoby hrou kde dal určitý výběr lidem zda se rozhodnou jít jeho cestou lásky a pak udělal velkolepý odchod aby se na něj nezapomnělo a když v tom Božím světě i když znají technologie kde hmotu a vše ovládají myšlenkou přes senzory a počítače a roboti vše udělají ,jen nápady a něco nového vymýšlet roboti ani počítače nedokážou ,tak proto svobodně a rozmanité žijem abychom tvořily nápady pořád něco nového co obohatí nás i Boží svět a co toho lidstvo každý den vymyslí .

 • eremir
  eremir, 6.3.17 14:50:40  
   

  Tak takhle se ateisté na zkoušku modlí ,pletou si modlitbu s příkazem a pak se ještě divý že nefunguje.

  tom.sawyer, 6.3.17 13:10:03 reagovat@!!!
  Neexistujícího Boha se nikdo nebojí. Oni se ho nebojí ani ti věřící a proto o něm klidně lžou. Pokud si vzpomínáš, já jsem k Bohu svou prosbu vyslal několikrát a nic se nestalo. A klidně to zopakuji.

  Pane Bože, jestli existuješ, tak ať jsem ihned rozežrán červy pokud lžu když tvrdím, že žádný Bůh neexistuje!
  eremir
  eremir, 6.3.17 14:34:28 smazat@!!!
  Ale jinak si Tome pleteš modlitbu s příkazem :1: ihned :1: to nic ,nějaké to prosím by neuškodilo,
  a pak se ATEISTÉ NESMÍ DIVIT ŽE JEJICH PŘÍKAZY nikdo neposlouchá. :1: :1:

  https://www.diskutnici.cz/forum/3371-ateisticka-vs-teisticka-inteligence/

 • eremir
  eremir, 23.2.17 13:40:06  
   

  Jasně celý vědecký svět je blbý a nikdo neprotestoval když Machio Kaku prohlásil že má důkaz že Bůh existuje, to bude asi vesmírná záhada
  a že vás to štve je vidět že se vztekáte jak malé děcko a to se projevuje nadáváním aspoň to každý vidí ,moudrý inteligentní lidé umí argumentovat než se vztekat.

  • strejczbrna
   strejczbrna, 28.2.17 08:15:49  
    

   Jak tak koukám po diskuzích ,tak s ateismem to jde zkopce,
   včera jsem potkal ateistu jak Brno samo,říkám mu ,člověče ty pořád věříš že je země placatá ,a on na mně spustil ,nějakou povědomou ,jo já chodím po placaté zemi a dokud mi někdo nedokáže že je země kulatá tak neuvěřím ,to co je v televizi ,to můžou být triky a věda se může plést ,takže DOKUD MI NĚKDO NEDOKÁŽE ŽE ZEMĚ JE KULATÁ TAK TOMU NEUVĚŘÍM.A jejda na co přišel z BRNA strejda ,ateista taky tvrdí že Bůh neexistuje dokud mu ho někdo nedokáže,tak se ptám ,kam až vede to nevěření?

 • eremir
  eremir, 21.2.17 12:22:37  
   

  Vážení stvořitel udělal dost stvořil svět vesmír dál všemu zákony a základ desatero všimněte si prosím že vše odpracoval sám nikde se nepíše že by poroučel dělníkům to dost vypovídá o jeho charakteru , že byl pracovitý a co je hlavní že nikomu neporoučel to znamená když si mohl stvořit armádu dělníků a poroučet jim a neudělal to ,tak neměl už potřebu poroučet ani lidem ,na co by měnil charakter , takže z toho se dá usoudit že když si vše dělal sám , utvoří svět kde si lidé by měli vzít z něj příklad a dělat si taky vše sami podle desatera , a né čekat že náš pracující prapředek v zaslouženým odpočinku nás bude hlídat a napravovat to co se zkazí , mějte vážení ohled aspoň na jeho věk když už po něm chcete aby pracoval bez odpočinku.

 • eremir
  eremir, 8.2.17 11:51:17  
   

  Tak nový rok jsem začal s motem ,že jdu do nového roku s Boží pomocí ,říká se kdo je s Bohem tak Bůh je sním ,říkám si vyzkouším to jako moudrý napúl věřící a napůl ateista,nic nemůžu ztratit jen získat a jen si pořád říkám, když do něčeho jdu tak z Boží pomocí,a tak plyne čas a trochu hodnotím ,pozoruji že se mi vše daří,čím to asi je ,nad ateisty v diskuzi ateistická chybná logika i jinde mám argumentačně pravdu, že by zázrak,mám mnohem více energie,více si hlídám zdravou stravu a co čert nechtěl stalo se že jsem si uvědomil jak si ateisté pletou pohádkové peklo s pravým a od té doby mě provází divné štěstí,přijdu domu za plotem forota dřeva zdarma,sousedi poráželi starý obrovský ořech , ten rozřezali ,měli to vyhodit ,tak mi to dali ,čekám tři auta ,nikdy se nestalo za deset let že by přijeli všechny tři najednou takže je nemusím vyhlížet no už se vám stalo že přijeli dva popeláři najednou ,plasty a směs a jěště k tomu pošta .No co k tomu dodat ,snad že hájit pravdu o peklu nese čertovské ,nebo snad náhodné štěstí,vsadil jsem sportku ,tak uvidím.

 • eremir
  eremir, 1.2.17 20:50:02  
   

  Věřící jsou prý lepší než ateisté
  Víra v Boha dělá lidi lepšími, říká nová studie provedená na toto téma.
  Před 8 lety Silly
  Sdílet

  Odeslat

  Jde přitom o závěr dlouhého výzkumu, který se táhl po tři desetiletí. Nyní vědci konečně zanalyzovali data a konstatovali, že věřící lidé jsou více nápomocní, upřímní a štědří než nevěřící.

  Věřící nepodvádí
  Někdy to ale není způsobeno jen tím, že je Bůh osvítil a udělal z nich lepší lidi. Někteří věřící chtějí prostě ve vlastní komunitě vypadat dobře a vydobít si respekt od souvěrců či přátel.

  Doktor Ara Norenzayan tvrdí, že úvahy o tom, zda víra dělá lidi lepšími, se v poslední době zvrhly do klišé a názorově vyhraněných hádek. Proto si vědecký tým vzal do ruky tvrdá data.

  Vztah mezi vírou a sociálně kvalitním chováním skutečně existuje. Zjistilo se například, že věřící při nejrůznějších hrách podvádějí v minimální míře a mají v sebe mnohem větší důvěru. Nikoliv tak nevěřící.

  Ochotni pomoct
  Toto je již několikátá studie, která navíc potvrdila, že lidé spoléhající se na Boha a modlitbu, jsou mnohem ochotnější přispět na charitu, případně přiložit ruku k dílu při dobrovolných pracích.

  Experti se sami sebe ptali, zda jsou lidi skutečně lepší, protože věří, nebo zda od přírody dobří lidé vyhledávají víru. Přišlo se na to, že dobré chování u mnoha z nich ovlivňuje strach z vyšší moci, která vidí všechno. Tím pádem se snaží chovat morálně a eticky.

  Bojí se vyšší moci
  Jeden experiment přinesl jasný důkaz. Jedné skupině studentů bylo řečeno, že v místnosti, kde se nacházejí, byl spatřen duch mrtvého. Druhé skupině nic takového řečeno nebylo. Následně se hrála hra, v níž se dá celkem hladce uspět podváděním. Kdo myslíte, že podváděl více? Samozřejmě druhá skupina. První se všeobecně bála, že je vidí duch.

  Podle některých evolucionistů vznikla víra především proto, aby dokázala udržet prvotní společenství pohromadě. Jen tak měli šanci přežít. Právě proto, že si pomáhali.

  Jiní vám zase řeknou, že Bůh skutečně existuje a vyvolává v lidech dobro. Nechť si každý vybere…

  http://magazin.cz/lifestyle/2458-verici-lide-jsou-zkratka-lepsi

 • eremir
  eremir, 30.1.17 17:33:34  
   

  No Pavle věř nebo nevěř vážně to není z mé hlavy
  pracují na tom vědci jen to zatím nedávají do tisku
  chápej jaký by to způsobilo poprask když si celý svět neuvědomil tak logicky snadnou jasnou skutečnost že když to není Bůh a je prokázána vědecky PROBÍHAJÍCÍ MLUVA s BOHEM tak je to sama EVOLUCE a zkoumá se teď proč se přestavuje jako Bůh a nebo zda sami lidé ji automaticky chápou jako Boha.

 • eremir
  eremir, 25.1.17 08:10:23  
   

  Tak po pravdě vůbec nezávidím ateistům
  když věří že jejich předkové byli ryby
  jak je můžou jíst s chuťí brrr,
  za to věřící hezky poděkují pánu Bohu za dary
  a hezky si šmáknou.

 • eremir
  eremir, 11.12.16 11:58:20  
   

  Tak ateisté věří že evoluce je mutační vývoj
  a hle světe div se nejnovější výzkum ve fyzilogii
  potvrzuje že zdravá buňka díky autofágii recykluje kolem sebe odpad a zmutovaná to nedokáže a tím dochází k patologickým jevům a tedy nemocem jako je cukrovka a podobně .Takže mutace je prokázaná chyba a tedy padá celá teorie o EVOLUCI?

 • strejczbrna
  strejczbrna, 10.7.16 12:08:10  
   

  Vítězství věřících nad ateisty je logicky předurčené,
  Použijme prostou logiku Věřící mají pravdu odmítají
  říkat evoluci Bůh,je naprosto jisté jestli za evolucí nestojí inteligentní bytost Bůh ,tak logicky zbývá že za vším je proces EVOLUCE jen věřící ji nazývají Bůh protože přes známý modulus Boží k lidem některým promlouvá což je vědecky dokázané viz si to může každý vy googlovat,nejzajímajší je že věřící až to pochopí nebo uznají budou vědoucí ,uznají to i vědci jelikož opravdu evoluce i když to pořád nevylučuje že za ní stojí inteligentní stvořitel a když ne tak sama Bůh evoluce stvořila Ješíše syna svého jako nás své děti a vše co říkají věřící se stejně potvrzuje ,jen ateisté moc chytře vypadat nebudou.

 • strejczbrna
  strejczbrna, 10.7.16 10:09:35  
   

  To bude jednou ostuda až vědci potvrdí že Bůh A EVOLUCE je jedno a to samé ,kolik lidí se bude držet za hlavu a ateisté nejvíc chtěli důkaz Boží existence a přitom ho znali jen nepochopily jeden prostý fakt když to stvořila evoluce a ona v mozku skrze modulus Boží promlouvá k věřícím lidem ,tak ona je ten kdo mluví,
  takže logicky je i Bůh ,jen si to uvědomit a pořád se hloupě neptat kdo je ten proboha Bůh.

 • eremir
  eremir, 25.6.16 22:27:04  
   

  Tak malá rekapitulace objevených chyb u některých ateistů.

  Chyby v myšlení u některých ateistů .
  Nechápou Boha a jeho systém.
  Nedomyslí se když podle Bible posuzují Boha
  že Bibli psali lidé a né Bůh.
  Nevědí že křesťanství nemůže za zlo ale i malé děti dnes vědí
  že jen a jen lidé kteří se sami rozhodnou svou svobodnou vůlí.
  Mají představy že všichni věřící jsou stejný jen pár ateistů si to
  nemyslí a těch jedinců je opravdu jako šafránu a to samé mají s církví.
  Odsuzují víru jako takovou aniž si to dokáží srovnat v hlavě
  PRÝ NENÍ MOUDRÝ KDO VĚŘÍ aniž si uvědomují že sami věří a kolikrát takovým nechci říci něco peprného tak pohádkám o tom ja hmota bez mozku vše vymyslela.
  Nepoznají že nejde vymyslet něco co existuje a když vymýšlí existující podle svého myšlení není jim jasné že vymýšlejí jen jiné představy o už existenci.
  Pořád dokola se ptají kde se vzali Bohové ...záhada je že to pořád nevědí
  a když jim řeknete ať se zeptají našich prapředků zda si Boha
  vymyslely nebo ho poznaly ,tak jim konečně dojde že to nejde a vítězoslavně to zjištění hlásí kde sedá ,po nějakém čase se znova ptají kde se vzali BOHOVÉ A KDYŽ JE UPOZORNÍTE ŽE NA TO SAMI PŘIŠLI ŽE NEJDE zjistit zda si ho v dávné minulosti naši předci vymysleli nebo ho poznaly tak jsou z toho udivení.
  Nechápou že pravý věřící nespáchá zlo protože věří že půjde do pekla a ani ve snu je nenapadne že někdo se za věřícího může jen vydávat a že vůbec věřící být nemusí asi je to na ně moc složité.
  To zatím stačí pro dnešek doporučuji některým si to opsat
  neboť si to můžou denně prohlížet k vůli zapamatování.
  Hodně zdaru k zmoudření milí ateisté vám přeji v brzké době
  a budu se za vás modlit.

  Tak jsem objevil další chybu v myšlení ateistů viz tady.
  Všimněte si prosím že nikde nevidíte u ateistů že by je mohlo
  napadnout že EVOLUCE je součástí již stvořeného.

  • eremir
   eremir, 5.7.16 19:53:10  
    

   Aby vám vše dávalo smysl musíte pochopit aspoň podobně systém světa
   a možné důvody proč to vše aby to dávalo smysl.

   Bůh tvoří a tvoří a tvoří, ale kdo má ty nápady pořád vymýšlet a tak dostane nápad, co stvořit něco co by tvořilo za mně tak stvořil svět a lidi k obrazu, svému teď sedí u svého Božího počítače a sklízí co zasel a jen si dopřává nejlepší jídla dnešního dne,nejlepší příběhy dnešního dne,a co když lidé při tvoření zničí svět co pak? V pohodě jednoduše má vše zálohované hned několikrát... to objevil pan Einstein že se dá cestovat v čase, v časoprostoru
   Bůh by řekl cestování v systému zálohování,
   co máme s bohem společné když nás stvořil k obrazu svému, logicky se dá vyvodit že chtěl aby jsme tvořily podle jeho představ a proto
   musel nás stvořit k obrazu svému i s povahou a vlastnostmi
   on tvořil mi tvoříme... teď už jen my, on sklízí co zasel
   on stvořil systém zálohování v časoprostoru
   my zálohujem taky na počítačích no jsme holt po něm.
   A když nás stvořil k obrazu svému... tak se dá hodně pochopit on Bůh nerad prožívá války ale rád se na ně dívá
   my neradi prožíváme války, no kdo by je rád zažil
   ale jako pěkný film válečný se taky rádi podíváme
   Bůh nerad prožívá horory,dramata,krimi příběhy a tak dál
   ale rád se na to podívá
   mi neradi prožíváme horory,dramata,krimi a tak dál
   ale jako filmy se rádi kouknem co si budem nalhávat
   my nemáme rádi blbce když se snima srazíme,
   ale když se na jejich účet bavíme jako třeba ve filmu
   tak je naopak máme rádi to by vysvětlilo proč Bůh neudělal jen chytré no nebylo by to tak zábavný svět
   a má pěknou podívanou každý den kam se hrabou naše filmy
   když se dívá na skutečnost.
   Jo Bůh je dokonalý je rafinovaný ale není zlomyslný a nerad hraje v kostky jak pravil pan Einstein.

   Za to dává vám smysl u teorie že kdysi dávno byla hmota,
   měla svatý klid a z nějakého neznámé ho důvodu se rozhodla miliardy let vyvýjet aby poznala bolest, hlad a mohla blbnou a pak se zabíjet ,to moc logiku a smysl nedává ,jaký měla důvod když na počátku měla svatý klid .

 • eremir
  eremir, 26.5.16 21:39:09  
   

  Je to tady konec evoluce,jak jsem říkal pravda vžy zvítězí.

  Vědci poprvé našli stavbu jiného druhu člověka. Dnes by šlo o vandalismus
  26. května 2016

  Archeologové objevili v jižní Francii stopy první jednoduché konstrukce, kterou nemohl postavit Homo sapiens. Vznikla před 175 tisíci let v době, kdy v Evropě nežil. Její účel je neznámý a stavitelé použili materiál, který by vás dnes přišel opravdu draho.

  http://technet.idnes.cz/neandrtalci-stavby-0op-/veda.aspx?c=A160525_144802_veda_mla

  • janko.luptak
   janko.luptak, 30.5.16 11:38:20  
    

   naopak, tohle dokonale potvrzuje evoluci. neumíš číst ani myslet. radši si hraj s pindíkem.

   • strejczbrna
    strejczbrna, 1.6.16 13:22:53  
     

    Když to dokazuje evoluci tak kde je vývojový mezičlánek ?
    Člověk pochází z člověka a ne z nějakých mezičlánků jak tvrdí zastánci evoluce.

   • eremir
    eremir, 3.6.16 19:33:47  
     

    Tak to vezmeme od počátku,
    znala hmota na počátku bolest,hlad
    utrpení,nemoci,války a podobně?
    Podle evoluční teorie nic z toho neznala.
    Není to náhodou největší omyl ateistů
    když si pletou transformační přeměnu hmoty k horšímu za vývoj ?

 • eremir
  eremir, 20.4.16 21:47:50  
   

  Nejkrásnější a nejhlubší pocit jaký může člověk zažít je poznat tajemno. To je základním principem náboženství, stejně tak jako veškerého seriózního úsilí v umění a ve vědě.

  Albert Einstein

 • eremir
  eremir, 20.4.16 21:44:52  
   

  Fyzikům nezbývá nic lepšího než chodit s ustaranými tvářemi a smutně si stěžovat, že v pondělí, ve středu a v pátek musejí na světlo hledět jako na vlnu, zatímco v úterý, ve čtvrtek a v sobotu ho berou jako částici. A v neděli se prostě modlí...

  Banesh Hoffmann

 • eremir
  eremir, 20.4.16 21:32:34  
   

  "Úvahy o tom, že černá díra emituje částice, nasvědčují, že bůh nejenže v kostky hraje, ale občas je hází i tam, kde je nikdo nemůže vidět."

  Stephen W. Hawking v narážce na Einstenův výrok

 • eremir
  eremir, 13.4.16 13:33:24  
   

  Kdo má zdravý rozum už ví že bez náboženství ať už to vyvinula evoluce nebo Bůh ,to je jedno to asi nejde a proto je důležité aby si každý uvědomil čemu je lepší věřit ,křestaňské lásce Ježíše ,kterou uznával i mistr Jan Hus a současná Evropa NEBO VÍRY V HMOTU ,V SUPERMANY ,V ISLÁM A BŮH VÍ V CO JEŠTĚ.

 • strejczbrna
  strejczbrna, 11.3.16 12:20:25  
   

  Další důkaz chybného myšlení ateistů
  je následující viz malý příklad.
  ATEISTÉ se požadují důkazů Boží existence
  a přitom si neuvědomují pravdivou skutečnost
  kdyby jim někdo představil pravého Boha
  tak stejně to neuznají ,tuhle skutečnost
  si díky svému chybnému myšlení neuvědomují
  a přesto většina důkazy Boží existence
  po věřících nesmyslně požadují . :4:

  • strejczbrna
   strejczbrna, 11.3.16 12:46:48  
    

   !

   A teď si představte že ateista se svým chybným myšlením dělá politiku nebo vědu ,pak to tak vypadá.

 • eremir
  eremir, 6.3.16 06:31:54  
   

  Koukám že jste si svým tvrzením jistý co?
  moudrý člověk je vždy na pochybách jen nemoudrý je si vždy jistý,co vy na to?

 • eremir
  eremir, 1.3.16 12:25:32  
   

  https://www.diskutnici.cz/forum/3371-ateisticka-inteligence/

  • eremir
   eremir, 10.4.16 22:25:55  
    

   Bože chraň nás prosím před ateisticky smýšlející
   společností,protože z jejich logiky vyplývá
   co jim nikdo nedokáže tak prý to neexistuje
   tak v tom ze svého chybného myšlení v lepší systém žití nikdy neuvěří,kdo jim dokáže že může existovat lepší systém žití ,v něj se musí věřit a zkoušet to až k němu vývojově dojdem a dokud jim nikdo nedokáže Boha tak vněj
   nevěří ,jsou skepticky smýšlející
   dokud jim nikdo nedokáže lepší systém než demokratický
   tak v něj nemůžou uvěřit a tedy nikdy k lepšímu systému
   nedojdou ,jsou odsouzeni být vývojovou brzdou a ke stagnaci,to samé vědci kteří mají chybné myšlení
   nevěřit ,takový vědec nevěří ani že něco objeví
   vždyť díky chybné logice přece nic jiného neexistuje
   co nejde dokázat ,takže kde je nevíra tam je chyba v systému myšlení,vývvoji a tak dál.
   Věřící vědec z předpokladu svého zdravého věřícího smýšlení věří ve svůj úspěch ,to samé jakýkoliv člověk
   se skepticky nevěřícným způsobem smýšlení ,bude společnost vývojově stagnovat a v krizi
   a přitom stačí si uvědomit že víra je hnací síla
   a vše špatné zmizí a neúspěch bude nám hned cizí.

   • eremir
    eremir, 12.4.16 13:59:47  
     

    Max Weber se ve svém sociologickém výzkumu náboženství soustředil na souvislost mezi náboženstvím a sociálními změnami a soudil, že náboženství může být hnací silou společenských změn. V protestantismu a zvláště pak v jeho puritánské variantě spatřoval zdroj kapitalistických názorů typických pro moderní západní společnost. Touha protestantských, zejména kalvínských podnikatelů dosáhnout hmotného úspěchu, která napomohla hospodářskému rozmachu západní civilizace, byla původně motivována záměrem sloužit Bohu. V kalvínském pojetí byl totiž úspěch na tomto světě považován za projev Boží přízně.
    Protestantská etika zbavila hromadění peněz středověké stigmatizace a omezením spotřeby podporovala systematickou akumulaci kapitálu. A tak podle Webera sloužila jako motivační základna rodícího se kapitalismu.

 • eremir
  eremir, 25.2.16 11:02:46  
   

  DALŠÍ OBJEVENÁ CHYBA V MYŠLENÍ ATEISTŮ
  NEUVĚDOMUJÍ SI SKUTEČNOST VIZ DOLE.

  eremir, 24.2.16 22:10:02 @!!!
  "Naučíme-li své děti, aby v každém stromu a v každém květu, v každé molekule a v atomu všehomíra viděly a pociťovaly řízení Boží - když tato myšlenka, tento pozorující způsob pevně v nich jedenkráte zakotvily - potlačíme pro jejich celý život jejich pesimistické a probudíme jejich optimistické vlohy a svět bude se jim jevit vždy jako místo nádhery a radosti, nikoli jako bědné údolí."

  Orison Swett Marden

  Pavel.Hangurbadzo
  Pavel.Hangurbadzo, 24.2.16 22:13:07 @!!!
  eremir: Další pitomost! Do mne tyto voloviny hustili až do doby, kdy jsem si přečetl Bibli. Od té doby jsem ateista. Tolik nesmyslů a vyložených lží v jedné publikaci, prostě nejde přehlédnout! :15: :15:

  eremir
  eremir, 25.2.16 10:52:51 @!!!
  Ale Pavle Bibli psali v dávné době a v dávné době to byly nejnovější poznatky co lidstvo znalo ,takže polopatě přeloženo že v té době psali pravdu co znali,
  dnes píšem taky co známe ,tudíž pravdu ale za tísíc let
  se mnohé změní ve vědě a pak bude se stejně poukazovat na nás že jsme lhali ...NESMYSL tvrdily jsme jen to co jsme znali.

  eremir
  eremir, 25.2.16 11:00:42 reagovatsmazat@!!!
  https://www.diskutnici.cz/forum/2918-tolerance-a-intolerance-ateistu-a-teistu/

  • strejczbrna
   strejczbrna, 27.2.16 11:58:02  
    

   Blaze národu, jemuž je Hospodin Bohem (Žalm 33,12)
   Ovšem, ne národu, jenž zaměňuje velikost ducha za bezbožnost.

   Čím byla Bible našim národům? Byla zdrojem životní pravdy, potěšení a duchovní síly. Mistr Jan Hus ve chvíli, kdy mu odmítají v Kostnici vydat k obhajobě Bibli, říká: "... nevadí, vyjmu ji z paměti...". Znal ji nazpaměť a na základě Písma bojoval proti zlořádům v tehdejší společnosti. Byl velký ve víře v Boha a v oddanosti Boží pravdě.

   • eremir
    eremir, 29.2.16 21:37:47  
     

    Takže z toho se dá usoudit že náboženství má svůj výchovný význam v Evoluci nebo Božím systému,už asi dávno naši předkové svou moudrostí usoudily že bude lepší víra kde je základ láska k bližnímu než aby se nekontrolovatelně vyvíjela víra v kde co a pak by se společnost nerada dočkala neblahých výsledků neznámých výchov ,viz příklad jak je nám proti srsti třeba islám a podobně.

    • eremir
     eremir, 2.3.16 10:28:26  
      

     Dar duševnej sily pochádza od Boha, božskej bytosti, a ak sústredíme svoje myslenie na túto pravdu, naladíme sa na túto veľkú silu. Moja matka ma naučila hľadať všetku pravdu v Biblii.

 • eremir
  eremir, 24.2.16 22:05:36  
   

  "Bože všemohoucí, vyznávám dnes před tebou, že jsme pronikli k hranicím lidských možností a lidského poznání. A o to pokorněji stojíme vůči otázkám o smyslu života, začínajíce znovu zápas o poznání tebe - o věčné a svaté tajemství země, nebe a lidského srdce."

  Friedrich Dessauer, přírodovědec, fyzik a filozof; zakladatel roentgenové hloubkové léčby a kvantové biologie

 • eremir
  eremir, 18.2.16 21:15:26  
   

  IQ-E = VŽDY ŘÍDÍ- E=mc2

  To znamená inteligentní energie řídí veškerou energii.

  příklad auto ,autobus, stroje, letadlo to jest podle rovnice E=mc2 může řídit jen IQ E=mc2 to znamená inteligentní energie z hmotněná znova podle rovnice E=mc2

  pak je druhý příklad hmotu může řídit program jako třeba autopilot ale zase platí program se sám nevymyslí neudělá zase za ním stojí IQ E=mc2 inteligentní energie.

  Co myslíte,vážení tyhle zákony platí a fungují když nevznikli Bohem tak evolucí .
  Je teda navýsost logické že inteligentní energie řídila i EVOLUCI a tu inteligentní energii věřící chápou jako inteligentního stvořitele.

  • eremir
   eremir, 18.2.16 21:35:01  
    

   A tady je to navěky zapsané do té doby než to potvrdí jednou vědci.

   https://www.diskutnici.cz/forum/2943-dukaz-ze-buh-je-energie/

   • eremir
    eremir, 19.2.16 11:42:39  
     

    IQ-E to znamená inteligentní energie řídí veškerou energii i zhmotněnou E=mc2
    Jinak tuhle rovnici jsem napsal podle vývoje v diskuzi IQ
    když jsem se ptal zda je možné hmotu ovládat na dálku inteligentní energií a tam pan Hnití.dat jasně prohlásil že mi lidé jsme důkaz že existuje v našem mozku inteligentní energie a ta díky inteligenci sestrojila dálkové ovládání ,první byl N.Tesla a tím se ovládá hmota na dálku a to podléhá zákonu že jen inteligentní hmota tedy člověk u něhož je prokazatelná inteligentní energie elektrochemických impulsů v mozku.
    a já jen na tomto základě rozvíjím hypotézu když jde námi na dálku ovládat hmotu ,tak proč by to nebylo možné i u evoluce ,co myslíte?

    • eremir
     eremir, 24.2.16 21:40:58  
      

     CITÁT VĚDCE .

     "Udivilo vás, pánové, že jste uslyšeli z mých úst slovo Bůh; ale ujišťuji vás, že pojetí Boha i čest, jakou jemu vzdávám, opírám na tak pevných základech, jako jsou pravdy z oblasti fyziky."

     Michael Faraday, velký anglický chemik a fyzik

     • eremir
      eremir, 24.2.16 21:43:06  
       

      "Nikdy jsem nepopíral existenci Boha. Jsem přesvědčen, že vývojovou teorii je možné úplně sladit s vírou v Boha. Je nemožné dokázat a pochopit, že velkolepý a nadevše nádherný vesmír a stejně tak člověk povstali jen náhodou. Toto považuji za hlavní důkaz existence Boha."

      Charles Robert Darwin, anglický přírodovědec a biolog