Sny, výklad, symboly

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
Giovanna (2016-11-20 02:50:37)mat.yz (2016-08-13 23:58:32)kimki (2016-06-29 04:01:25)Anna85 (2016-03-13 12:01:19)lenicka.ves (2015-11-23 09:11:06)veri (2015-10-27 14:25:59)vverka (2015-07-24 16:03:02)Liberec (2015-05-15 23:09:57)vveri (2015-03-30 14:48:49)sseemmka (2015-02-20 20:46:54)taninka (2014-08-13 04:23:55)janiccka.beruska (2014-06-12 22:06:17)Jitka (2014-03-17 14:53:04)ramoonka (2014-03-04 21:33:37)
Sny, výklad, symboly
Založeno: 26. 2. 2014 | Příspěvků: 199 | Členů: 14
Správci: nevimzevim (hlavní)

Sny v sobě nesou mnoho informací o našem nevědomém vnitřním světě. Jsou zašifrovány ve snových obrazech a symbolech, které se zde pokoušíme rozplétat.

~~~ Výklady se snažme dělat taktně a s ohledem na duši snícího. ~~~

Inspirace ~~~ Jaromír Medo - Snář :
http://www.medo.cz/jaromir/kniha_snar/index.html

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Giovanna
    Giovanna, 4.9.16 21:26:36  

Jeste musim dodat, ze ten M. je vedouci financnik, tak mozna proto byly ty penize v Tom snu :-)

• Giovanna
    Giovanna, 4.9.16 21:20:36  

Dobry vecer, zdal se mi dnes odpoledne tento ten. Ale drive, nez ho popisu, musim popsat svou situaci: ziju s jednim muzem, ktery je mou jistotou a stabilitou, byl mi nejak osudem nahodne pridelen, ale nemiluju ho. Mam ho Rada jen jako normalniho cloveka a kamarada. Jsem zamilovana do jineho muze zu asi 3 roky. Ten jiny muz je rozvedeny, ale zda se, ze se me boji, nebo proste nechce zu zit s zadnou zenou a tak je sam. Touzim po nem zu 3 roky, pisu mu, ale on jen ignoruje. Soucasny muz o me zamilovanosti k jinemu muzi vi. Nedavno jsem dokonce nasla jeho fotku a to opet posililo moje poblazneni. Jeste musim dodat, ze nikdy jsem presne nevedela, co ten muz dela a kde bydli... s touto fotkou a novych informacich o nem na netu jsem se to po 3 letech dozvedela. A ted o snu: Pred tim, nez jsem byla unavena, dostala jsem takovy nejaky vztek na neho, ze to proste nema cenu a ani mit nebude (ja tam totiz na to misto, kde pobyva, chci Jet, aby mi jeste do ksichtu rekl sve NE). A ze se konecne po tech 3 letech zu musim plne soustredit na jine veci, ze jsem mu zu venovala hodne casu a dostala jsem z toho akorat deprese a smutek, takze pred spanim jsem si prala, aby me tohle zu neotravovalo dal. Vy si to asi nedokazete predstavit, jsem divna, ale mam hodne bohatou fantazii a v te jsem jakoby fakt ty 3 roky zila a porad ziju, protoze ho prece nelze vymazat z mozku. Pak jsem usnula a ve snu jsem se ocitla na nejakem vecirku, vsichni byli slavnostne obleceni i ja a byl tam i muz, se kterym ziju-G., ale byl tam taky ten, ktereho miluju-M. G.mi dokonce dovolil, ze muzu sedet u M, protoze mi chtel doprat to stesti a ja jsem byla opravdu stastna. G.nezustal sedet sam, ale taky si tam nasel nejakou spolecnost. Citila jsem se blazene, ze sedim vedle M. a mu se to asi taky libilo, proste v Tom snu to pusobilo tak, jakoby jsme tim zu navzdy patrili k sobe. Pak musel M.nekam odejit, mela jsem o neho strach a sla jsem tam s nim. Bylo to nejake tmave misto, mozna to byl sklad, kde ho mel nekdo cekat a neco mu vyridit, co presne nevim. Cely ten vecirek byl asi v nejakem hotelu, protoze tam i do toho asi skladu vedly cervene koberce :-) M.i ja jsme meli strach se do toho tmaveho mista podivat. Ja jsem se podivala jako prvni a kdyz M.uvidel, ze jsem to prezila, rozhodl se tam jit. Cekala jsem na neho a po kratke dobe vysel a Dostal tam nejake penize, ale ty mu upadly na ten koberec a on je tam asi zaslapal, nebo je tam proste nechal a bylo mu to jedno. Chytili jsme se za ruce a stastne jsme se chteli vratit na ten vecirek a tim ten sen skoncil. Zu par dnu se rozhoduju, jestli za nim opravdu Jet a spoustu veci si s nim vyrikat, jak ho miluju atd. a nebo nejet. Po Tom stastnem snu mam spis tendenci za nim Jet. Vyklad prosim :-)

• Antony52
    Antony52, 30.6.16 20:15:14  

Antický snář od Artemidora z Efezu.
    Vydané 1974 v antické knihovně.
    https://uloz.to/!41fcrDV7N/snar-rar

• magic.music
    magic.music, 14.7.15 00:43:30  

Všem dopuručuji tyto stránky: http://svetlovsude.blogspot.cz/

• ra-mie
    ra-mie, 19.5.15 01:08:42  

Dobry vecer, zdal se mi podivny sen. Sedela jsem vecer na zahrade u domu me zesnule babicky. Najednou ke me prisel muj zesnuly deda, v plne sile, silnejsi nez normalne. Sedl si ke me , nemluvil a zacal jist z nekolika hrncu, ktere pred nim byli. Po chvilce ale cely zcernal a ja jsem citila, ze to jiz neni on, ale nejaka cizi bytost. Bala jsem se a tak jsem odesla do domu a zamkla jsem. Na chodbe jsem mela pocit jako kdyz na me nekdo neviditelny saha a vedela jsem , ze to nejakym zpusobem byla ona cerna bytost a rekla jsem ji at toho necha. Pak jsem vesla do dalsiho pokoje, kde lezela nejaka zena a pomyslela, ze je to ma sestra.
    Dekuji za vyklad.

• intago
    intago, 18.5.15 19:59:40  

pokud mam vylozit sen nekomu jinemu, musim se na nej napojit cimkoliv osobnim. Tedy stejne, jak pri jasnovidectvi... Staci foto, obrazek, ci telefon
    Zato mam jistotu kvality info :4:

• intago
    intago, 18.5.15 10:25:46  

I am Englishman
    Zdál se mi zvláštní sen o Anglii, kde jsem však nikdy nebyl. S kolegy jsme se sešli v Anglii na návštěvě, asi firemní. Zrovna měli významný svátek, což jsme netušili. Začali ho připravovat, nosili i nám jídlo a nápoje.
    Nikdo z nás tomu nerozuměl, anglicky mnozí ani neuměli. Nevěděli jak reagovat, zdráhali se pohoštění přijmout. To Angličany urazilo a naštvalo a začali to jemně dávat na vědomí různými slovními hříčkami a poznámkami na naši adresu, asi že jsme poloviční Rusové a neumíme se chovat. To mne naštvalo.
    Řekli jsem Angličanům, že vůbec neznáme anglické zvyky. Kdyby oni přišli do Afriky, kde by se zrovna konaly nějaké obřady, také by jim nerozuměli a nevěděli, jak se chovat. Pak mne napadl další příklad.
    Říkám jim - jste vyspělá kulturní civilizace. Máte anglikánskou církev a spoustu krásných chrámů. Viděl jste někdo z vás Boha? Za sebe říkám, že já ano. A co vy?
    To je uvedlo do rozpaků, nevěděli jak reagovat. Někdo zmlknul a dělal, že tam vůbec není, jiný se snažil zachránit nepřeložitelnými slovními hříčkami. Jednali tedy podobně, jako předtím my. Nikdo neřekl, že Boha viděl. Tak vidíte, já na na to. Nikdo z vás Boha neviděl, ač to je docela snadné. A vy byste chtěli, abychom my znali, jak se chovat o vašem svátku, o kterém jsme nikdy neslyšeli!
    To je rozesmálo, byli schopni seberefrexe. Začali tancovat, bavit se a popíjet. Vmísil jsem se mezi ně a za chvíli vykřikoval I am Englishman.

• veri
    veri, 10.5.15 18:53:18  

Zdravím, mě se po dlouhé době zdál ošklivý sen. Chtěla jsem nastoupit znovu do zaměstnání, které je už zrušené, ale v tom snu mě přijalí, byli tam cizí lidi a měla jsem nastoupit druhý den v půl 6. Nemohla jsem odvézt kolo domů, měla jsem nějaká zavazadla a tak jsem nechala kolo na jednom parkovišti, zamčené. Když jsem šla ráno okolo, tak kolo bylo zničené, rozebrané a potlučené. Měla jsem vztek. Chtěla jsem se podívat, kolik je hodin, vyndala jsem mobil a sklíčko bylo prasklé a zdál se rozbitý, nakonec jsem ho zmáčkla a bylo 9.30 hod. Tak jsem viděla, že to už nestihnu. Probudila jsem se a oddychla si. Byly 3 hodiny. Usnula jsem až v 5 hodin. :4:

• nevimzevim
      nevimzevim, 14.5.15 22:11:19  

Tak to zkusíme, když se k tomu nikdo nemá .. :)
      Zaměstnání by mohlo symbolizovat práci na sobě v nějakém ohledu, na kterém jsi už dělala, a nyní se k němu vracíš, ale jsou tam cizí lidé, takže se v této oblasti sama v sobě moc nevyznáš. Na cestě ti překážel nějaký sexuální obsah, jehož řešení jsi zatím odložila, ale leží ti v mysli, nenechala jsi to odejít. Poté, když se k tématu vracíš, tak už přestalo být aktuální a tvoje pudová část na to reaguje vztekem. Vztah, který byl s tímto obsahem spojen, je asi již minulostí, ale hodinky ještě jdou, takže by se mohl dát zachránit.
      A na závěr přímo věta ze Snáře:
      - nevědomí se někdy snaží snícího odradit od malicherností a popohnat ho ke smysluplné práci na vlastním sebezdokonalování zmínkou o nedostatku času či časové tísni
      :4:

• veri
        veri, 15.5.15 21:39:40  

Děkuji, ale přiznám se, moc tomu nerozumím. :4:

• nevimzevim
          nevimzevim, 15.5.15 22:42:51  

aha :15: škoda ... něčemu konkrétnímu nebo prostě všemu? :))

• veri
            veri, 15.5.15 23:14:30  

Rozumím jen větě ze snáře. :13:

• nevimzevim
              nevimzevim, 15.5.15 23:33:48  

všechno to ostatní je taky napsáno podle toho samého Snáře, takže teď nechápu zase já tebe .. :2:

• Anna85
    Anna85, 23.4.15 12:59:46  

Zdravím. Dneska se mi zdál dost zvláštní sen. Byla jsem v bytě u babičky, která zemřela více jak před dvěma lety. Babička tu byla, povídali jsme si. Pak se tam najednou objevila druhá babička a děda, kteří jsou již také několik let po smrti a smutně na mě koukali. Cítila jsem se velmi provinile, ale zároveň jsem byla ráda, že je vidím. Pak se tam zjevila teta mojí mamky, která sice ještě žije, ale má pokročilého Alzheimra. V tom snu byla ovšem mladá a v pořádku. Z celého snu mám takový zmatený dojem, vím, že tam pak byla i moje sestra a rodiče, a to už jsme byli v bytě u rodičů, kteří se mi pak snažili tvrdit, že tam nikdo nebyl. Nevěděl by někdo, jak si toto vyložit?

• lenicka.ves
    lenicka.ves, 13.3.15 15:50:08  

dobré odpoledne, dneska se mě zdál opravdu děsivý sen. ráno jsem se vzbudila, podívala se z okna viděla jsem dokořán otevřený a posprejovaný vrata ode dvora. běžela jsem se dolů podívat co se děje. potkala jsem bábu, ta řekla, že je zapomněla zavřít. šla jsem se podívat co zmizelo z garáže a kupodivu tam byla sekačka, ale nebylo tam kolo, takový starý, ale moje a ještě jedna věc chyběla, ale nemůžu si vzpomenout na to jaká. pak dojelo černý auto s tmavýma sklama a vyskákalo 8 různých mužů, divila jsem se, že se jich tam tolik vešlo. a něco, nevím co po mě chtěli, jako, že jim mám někoho zavolat, já jsem toho člověka vůbec neznala a jak jsem couvalal ke dveřím, tak mě jeden šlápnul na noho, to jsem mu oplatila. dveře jsem přirazila a snažila se je zamknout, i přes to, že jsem zamkla ty dveře nedržely a oni vešli dovnitř. utíkalal jsem do své ložnice a oni pak nějkam zmizeli. šla jsem teda dolů k bábě a tam už seděla matka a oboum to bylo úplně jedno. chtěla jsem volat policajty, ale jkdyž jsem voala, tak to jenom hrálo písničku, vzala jsem si teda telefon od báby, ale s ním jsem neuměla volat, pak se to povedlo, ale zas to hrálo tu písničku. pak teda mě milostivě půjčila telefon matka, jinak ho nedá z ruky a i tak to zase hrálo tu písničku. pak jsem se naštěstí probudila. cítila jsem se neuvěřitelně špatně a bezmocně.. je mě z toho snu zle ještě teď.

• Isisis444
      Isisis444, 13.3.15 17:24:55  

Chtělo by to nějak zapracovat na odvaze a překonat strach. Přihlásit se na karate, zkusit poprosit Archanděla Michaela o podporu, vizualizace stupnice dolní příčka strach, horní odvaha a představit si ukazatel a snažit se ho dotáhnout co nejvíce nahoru k odvaze jako protikladu strachu...
      Druhá věc je vztah k vlastnímu ženství, citům, ženám,mateřství...Tam by to zase chtělo více opečovávat, zjemnit, pohladit se, koupit si jarní kytičku, starat se o ní, zalévat jí a pozorovat, jak se rozvíjejí poupata...
      To mě u tvého snu nebo spíše noční můry napadlo jako řešení... :2:

• nevimzevim
      nevimzevim, 14.3.15 00:05:11  

Možná to bude znít divně, ale mně ten sen přijde docela vtipný. Totiž, když si představíš, že všechny ty osoby ve snu jsou tvoje vnitřní postavy, tak pak už můžeš jen sledovat, jak tvoje vlastní vnitřní postavy mezi sebou komunikují - v té části s mobilními telefony je to moc hezké. To, že "máma" a "bába" odmítají sdílet tvoje strachy, mi přijde pozitivní - mohlo by to znamenat, že některé části tvého "já" tvoje iracionální strachy vůbec neřeší a zůstávají v klidu. Avšak tvoje vnitřní bába nechává otevřený nějaký vchod do tvojí psychiky, který zůstává nechráněný - ty o tom víš, a asi je to jeden z důvodů, proč se vlastně bojíš. Nevím, jak jsi na tom se stravováním, ale psychika sytého člověka, bývá obvykle méně zranitelná, proto doporučuju si na to dát pozor, postarat se o sebe i v tomto ohledu.
      A ještě ta hudba - to je hezký moment - pokoušela ses žádat o pomoc policii, která zřejmě symbolizuje svědomí, ale ta byla nedostupná a nabídla ti pouze hudbu. Daný problém tedy není otázkou tvého svědomí, ale spíše citů, na které tě tvoje vlastní svědomí upozorňuje. Asi by ses jim tedy měla věnovat. :4:

• lenicka.ves
        lenicka.ves, 14.3.15 17:02:32  

děkuju za výklad :)

• nevimzevim
          nevimzevim, 16.3.15 22:21:45  

... a možná by nebylo od věci se otevřít vědomě, aby to nemusela místo tebe udělat tvoje "bába", když spíš :)) ... jak jsi na tom se vztahem k mužům, máš partnera? (jen řečnická ..)

• lenicka.ves
            lenicka.ves, 29.3.15 09:10:43  

jojo mám teď je to 11 rok. nevím jak pracovat s tou informací, otevřít se vědomě. rozhodně nejsem introvert...

• nevimzevim
              nevimzevim, 29.3.15 15:24:51  

Tak to je fajn, že máš. S tou otevřeností nevím, všechno je relativní. Ten sen na mě působí tak, že se obáváš něčeho, co by ti mohlo vniknout dovnitř a jen se tomu pasivně bráníš ..

• mat.yz
    mat.yz, 12.3.15 20:10:25  

Ahoj.

Sen. Ve vodě jsou dva hadi. Jedn bílý,tustý a druhý něco jako zmije. Jsem v řece a útočí,toho bílého zneškodním a ten druhý se ani nehne,stočí se do klubka a neútočí,jen poklidně syčí-vidím jeho jazyk....

• Isisis444
      Isisis444, 13.3.15 06:05:15  

Ahoj. Nic konkrétního mi z toho snu nenabíhá. Možná mrkni do Meda pod kolonku Had a Hadí síla, třeba ti významový výčet napoví souvislost. :4: http://www.medo.cz/jaromir/kniha_snar/index.html

• mat.yz
        mat.yz, 13.3.15 10:06:05  

Děkuji,často se mi zdá o hadech.... :4:

• nevimzevim
      nevimzevim, 13.3.15 19:18:33  

Jakým způsobem jsi toho hada zneškodnila - zabila?

• mat.yz
        mat.yz, 13.3.15 21:44:23  

jako přeprala-šel z něj strach,prostě jsem s ním cloumala až se přestal hýbat a já ho jako trofej vyzvedla z vody nad hlavu...jako když ulovíš rybu. :4:

• nevimzevim
          nevimzevim, 13.3.15 23:05:34  

Dívala ses do Snáře? (odkaz visí na nástěnce)
          Ten had, co jen poklidně leží a syčí, by mohl být symbolem sexuálního pokušení - viděla jsem tam nějakou souvislost s tím jazykem, ale ve snu nebylo přímo uštknutí, takže nějaké pokušení je asi přítomno, ale není to nijak .. fatální? :))
          To ulovení vypadá jako zabití, a to je ve většině případů (možná ve všech, ale nejsem si úplně jistá) ve výkladu hodnoceno negativně, protože negativní cestou se negativní význam symbolu v nevědomí překonat nedá.
          ... možná bys měla popřemýšlet nad těmito větami ze Snáře (u symbolu hada):
          - ... had v nevědomí není naším nepřítelem, neboť se k němu mimo sexualitu vztahuje i životní síla, která v sobě nese zákonitě i významný léčitelský aspekt
          - zabít hada: velice negativní symbol, který ohrožuje duševní i fyzické zdraví snícího

• mat.yz
            mat.yz, 13.3.15 23:28:20  

jj.četla jsem to negativní. Ten had byl tak tlustej,bílej a ohrožoval mou rodinu,tak jsem ho, ale jen lehce třesáním zneškodnila. Druhý byl v pohodě v klidu,jen se díval a ani se nehýbal. Tedy,možná dva sexuální partneři??? Nějaké pokušení,neb jsem vdaná..možná mě neco bude pokoušet.... ten počet hadů-2kusy,dva muži...jednoho budu muset střást???? Tedy zatím o něm nevím.... co? To by šlo,ne? :4: :15:

• nevimzevim
              nevimzevim, 14.3.15 00:23:23  

Hadi jako muži? :1: Teda ty to máš zajímavě nastavené! :))
              Nene, ty symboly se vztahují k tvému vnitřku, nikoliv k věcem vnějším - takže ani žádná nevěra tvého manžela. To pokušení je taky tvoje, a zřejmě bude zatím na nevědomé úrovni, proto se ti taky o něm zdálo (věci vědomé se obvykle do snu nedostanou, dokud je člověk nezačne potlačovat). Ale když tak vidím kudy se ubírají tvoje nápady, tak by ti hadi mohli představovat jedovaté myšlení (muž může mít milenku ..), kterým sama sobě škodíš. V tomto ohledu asi není člověka, který by neměl co zlepšovat .. :)) No, a způsob, jakým se s tím snažíš vyrovnat by se měl změnit - čili ne s hadem zatřást a zneškodnit ho, ale spíš si s ním popovídat a snažit se pochopit, proč tu vůbec je (která osoba v tobě ti toto našeptává a proč to dělá, jinak viz Artho Wittemann - Inteligence duše).

• mat.yz
                mat.yz, 14.3.15 09:31:55  

:1: :1: jj.budu o tom přemýšlet... :4:

• mat.yz
            mat.yz, 13.3.15 23:34:45  

a na víc,ten bílý had byl tak tlustej a krátkej,že ani jako had nevypadal,tedy takový had ve skutečnosti neexistuje.Druhý byl klasický had-zmije,užovka,dlouhý....pravý had a falešný had-bílý/nepatří mezi hady/,pokušení,ohrožení,zneškodnění...hm,zřejmě to bude něco v partnerství...třeba i muž může mít milenku...já to vidím na vztahy2 muži jedna žena,jeden muž dvě ženy???

• mat.yz
            mat.yz, 14.3.15 13:10:46  

léčitelský aspekt mě také napadl,pracuji s lidma a začala jsem i s malými dětmi,nejsem studovaná v oboru,mám jen nějaké terapeut.kurzy a člověka,se kterým spolupracuji/on je lékař/. :4:

• vestonickyw
    vestonickyw, 2.3.15 12:10:52  

Bílá, do všech stran nekonečná pláň, na ní jakýsi nástup elity státu. Já jsem nějakým organizátorem a svoji práci dělám dobře, snažím se. Při každém přesunu mě někdo z "elity" nakopne. Odpor je trestán smrtí. "Nešlo by to bez toho kopání?" Ptám se neohroženě, už toho mám dost a přemýšlím o tom, jak zmizet. V duchu jsem si říkal, že jsou to mocní šašci. Jejich moc vycházela z přesvědčení že moc mají. Říkal jsem si, jestli nejsem blbec plný strachu.

• Isisis444
      Isisis444, 2.3.15 14:24:00  

Zajímavý sen. Mně to přijde jako takový hlubší vhled do struktury, příčin a mechanismů moci a bodu zlomu, kdy si člověk uvědomí mocenskou mašinérii, začne do ní vidět a to je první fáze vnitřního osvobození od ní.

• vestonickyw
        vestonickyw, 2.3.15 20:09:30  

děkuju, tak doufám, že už nastane svoboda, karty to potvrzují.

• vestonickyw
    vestonickyw, 4.2.15 12:51:03  

mě se dneska zdálo, že mám dítě s 16-letou blondatou Ruskou. Přišla ke mě domů v doprovodu blonďatých rodičů. Byli takoví rozhněvaní, ale když mě viděli, uklidnili se a předali mi asi týden staré dítě v zavinovačce. Šišlal jsem na něj, měl jsem velkou radost, až takovou, že mi kluk málem upadl, a já ho chytal, jako když vám upadne drahý zákusek.
    Dítě mělo moje oči, ne takové dětské ale upřeně dospělé, pichlavé. Vyhýbal jsem se jeho pohledu.

• Isisis444
      Isisis444, 4.2.15 13:35:48  

Něco se v tobě narodilo, máš z toho radost, ale ještě si s tím nevíš úplně rady a nechceš to zatím úplně přijmout, vyhýbáš se pohledu dítěte. Podle těch očí bych řekla, že to bude tvá dospělost, zodpovědnost a podle pichlavosti asi prozíravost, jasnější vhled. Blonďatost matky a jejich rodičů a původ v Rusku - proti Německu z tvých dřívějších snů je to o hodně citovější, radostnější, otevřenější. :2:
      K tomu snu mi naskakuje karta Slunce. :4:

• vestonickyw
        vestonickyw, 4.2.15 20:02:04  

to je ale hezký výklad. Děkuji.
        Dává to smysl. V tarotu mi pořád vychází Mírnost. No chtěl bych se svému snovému dítěti dívat se o vočí.

• Isisis444
          Isisis444, 4.2.15 22:10:52  

Mírnost je příjemná karta, umění nalezení správné míry, poměru protikladů, vnitřní alchymie, pochopení se...Je v ní andělská mírnost, klid a vyváženost.:4:

• vestonickyw
    vestonickyw, 23.1.15 12:40:42  

Dnes dva erotické sny (pro změnu), jeden s bývalou přítelkyní a poté jinde s neznámou blondýnou. Obě na mě ležely celou vahou, připadal jsem si jako silná opora.

• Isisis444
      Isisis444, 23.1.15 12:54:04  

Myslím si, že tento sen signalizuje spíše fyzickou potřebu než že by něco hlubšího znamenal. :2:

• vestonickyw
        vestonickyw, 23.1.15 14:03:50  

hmm, aha, tak to ano:)

• vestonickyw
    vestonickyw, 22.1.15 15:40:29  

1. Sen Nad Letenskou plání prolétlo UFO. Všichni lidé, bylo tam jakési volné shromáždění, koukali a mlčeli. Byl to malý stříbrný disk. Jen tak pro srandu jsem zapískal na prsty a zavolal "ufo poďsem". Ostatní taky zajímalo, a já si říkal, že bychom se s ním mohli seznámit. Ufo udělalo otočku a zamířilo ke mě. Lidi začali prchat, takže jsem zůstal sám a na hlavou mi viselo na stojato kovové ufo, viděl jsem i špinavý plech. V duchu jsem si říkal "máš hochu, co jsi chtěl", do zpěvu mi právě nebylo.
    2. sen Někde v usa, na velkém dvoře či náměstí, na kterém bylo zaparkováno mnoho am. bouráků se setmělo, nebe se rozsvítilo spletitou sítí blesků a ten zasáhl auto na opačné straně náměstí. Zakouřilo se z něj. Lidé se rozprchli, ale všechny krámky a průchody byly zavřené, nebylo se kam schovat.
    3. sen: Zemětřesení ve starobylém hradu. Nejdřív jsem si natočil na kameru každý krásný detail výzdoby a architektury a že jsem byl filmař, chtěl jsem tam mít filmový efekt. Kameru jsem namířil na bohatě zdobený trop a roztočil jsem ji kolem její osy.
    Pak se objekt začal hroutit, padaly stěny a kvádry ze kterých byly postaveny. Chránil jsem nějaké děvče, ale nebál se.

• vestonickyw
      vestonickyw, 22.1.15 15:48:23  

opravdu, ale opravdu z toho mám nedobrý pocit.

• Isisis444
        Isisis444, 22.1.15 17:05:56  

Já v tvém snu vidím tematiku tarotové karty Věž. Tvé ego, falešná věž z iluzí se otřásá v základech. To UFO může symbolizovat zahlédnutí tvého vyššího já, které celý proce spustilo.
        "Chránil jsem nějaké děvče, ale nebál se."
        V překladu, tvůj duch chrání tvou duši a nebojí se nastávajících vnitřních změn a prozření. :4:

• vestonickyw
          vestonickyw, 23.1.15 14:03:23  

tak to zní vcelku pozitívně, děkuji.

• mayollenka
        mayollenka, 23.1.15 11:39:57  

také mě napadla tarotová věž, ve všech třech snech je. Určitě změna, přeju, ať proběhne co neméně dramaticky.