Ateistická chybná logika a chyby myšlení

Otevřená diskuze | Kategorie: Náboženství a filosofie
Carbon.de.Castel-Jaloux (2017-02-22 19:42:22)Pavel.Hangurbadzo (2017-02-22 17:06:14)Divobyj (2017-02-22 15:19:27)poutnicek777 (2017-02-22 13:56:28)Pavla.119 (2017-02-22 12:55:49)eremir (2017-02-22 12:23:34)DalkoT23 (2017-02-22 12:19:06)profesorateista (2017-02-22 09:59:12)arecuk (2017-02-21 21:06:07)Isabel (2017-02-19 18:06:05)TX.2010 (2017-02-19 15:27:57)osoba (2017-02-05 19:08:27)chatka88 (2017-01-31 15:44:55)strejczbrna (2017-01-28 17:56:48)slavidan (2016-12-31 20:53:36)jelito (2016-12-27 20:30:35)Kostic33 (2016-12-17 21:51:27)Paja.119 (2016-12-17 16:43:15)pletiplot (2016-10-23 12:08:47)poko (2016-09-22 00:34:22)krudox (2016-08-28 23:00:19)martindoubrava (2016-08-23 11:33:47)Mr.Alarming (2016-07-02 12:07:32)
Ateistická chybná logika a chyby myšlení
Založeno: 21. 2. 2014 | Příspěvků: 16 651 | Členů: 30
Správci: eremir (hlavní), strejczbrna, Pavla.119, Carbon.de.Castel-Jaloux, profesorateista

Toto forum má poukazovat na chyby v logice a v myšlení jak u ateistů a antiteistů tak i věřících a donutit aby se nad svými chybami zamysleli a mohli se tak stát moudřejšími a proto dodám toto moto s MOUDROSTÍ vpřed nikdy vzad proto jsem moudrý rád na světě to bude znát
.
Logika ateistů-antiteistů JE NÁSLEDUJÍCÍ - rýpe do toho co předpokládá, že neexistuje. První paradox ,může rozumný člověk s rozumnou logikou rýpat do něčeho v co ví že neexistuje? To nejprve tvrdí, že Bůh neexistuje, pak dokazuje že Bůh je špatný a to na základě jeho vlastního výkladu Bible a činnosti, ať nečinnosti církve. Je normální hodnotit, popisovat, vysmívat se neexistujícímu?Kde je prosím logika ,se ptám to je jasný důkaz chybné logiky ... A TO BY SE DALO NAVĚKY ZARÁMOVAT.
........ V napadáni Boha si v podstatě ateista logicky odporuje až toho vyplývá, JASNÝ A ZŘETELNÝ DŮKAZ ATEISTICKÉ/ANTITEISTICKÉ CHYBNÉ LOGIKY malý dodatek...uvědomí si tu jasnou a zřetelnou realitu své chybné logiky která je provází a dokud se nepoučí provázet bude.Samozřejmně ne všichni ateisté takto se vyjadřují ale jsou i ateisté kterým je tohle cizí a to jsou inteligentní ateisté u kterých jsem tyhle paradoxy neviděl.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• eremir
    eremir, 19.2.17 09:36:08  

Největší chybou v myšlení u některých ateistů je tohle ,kolik ateistů dnes a denně ztrácí svůj drahocenný čas s marným bojem zda existuje Bůh přitom si neuvědomují že je marné a nikdy nemůžou vyhrát ,a přitom je jasné že kdyby svůj drahocenný čas věnovali nepravostem a zločincům tak každý hned pozná že jsou moudřejší a budou mít plnou podporu u poctivých věřících.

• profesorateista
      profesorateista, 22.2.17 09:59:10  

Já chybu dokážu přiznat ,nemám strach jako baba,tak snad si zemně vezmou příklad i další kolegové ateisté a ukážou že nemají strach přiznat chybu.

• DalkoT23
        DalkoT23, 22.2.17 11:49:59  

Eremíre,trpíš samomluvou?? :1:

• Pavel.Hangurbadzo
          Pavel.Hangurbadzo, 22.2.17 12:18:13  

Je nenápadný, jak 3m houno v trávě! :1: :1: :1:

• eremir
    eremir, 18.2.17 17:40:49  

"Vyjadřuji svůj obdiv odvážnému budovateli této originální věže, neboť mám velkou úctu ke všem budovatelům, největší pak k vrcholně geniálnímu budovateli - k Bohu."

Thomas Alva Edison, americký vynálezce, nejslavnější v dějinách; patentoval 1200 vynálezů

Záhada nejslavnější vynálezce v dějinách světe div se 1200
    vynálezů a jak to že on neobjevil že vývoj vše stvořil a jako on byla spousta vynálezců to bude asi další vesmírná záhada co.

• Pavel.Hangurbadzo
      Pavel.Hangurbadzo, 18.2.17 17:48:32  

Pro jedince s nulovou kapacitou paměti: I kdyby všichni lidé na světě, věřili v pánbíčka, jeho existenci to nijak nedokazuje. Pořád nechápeš, že? :8: :8: :8:

• Pavla.119
    Pavla.119, 7.2.17 07:35:04  

Mladý žid, který vybíral po domech na dobročinnost přišel za rabínem. "Rebe, chodím po domech a nechápu to. Lidé, kteří mají hluboko do kapsy a dvakrát obrátí každý peníz mi vždycky dají, byť i malý dar. A bohatí přede mnou zabouchnou dveře a nedají nikdy nic. Jak je to možné? Proč je to tak?" Rabín se zamyslel a pak ho odvedl k oknu. "Co vidíš?" "Vidím ulici, lidi, vozy...." odpověděl mladík. Rabín ho pak odvedl k zrcadlu. "Co vidíš teď?" "Jenom sebe." dostal odpověď. "Ano" děl spokojeně rabín " a lidé jsou jako to sklo. Pokud jim nic nebrání, vidí všechny ostatní. Ale stačí je podložit kouskem stříbra a už vidí jen sebe."

• eremir
      eremir, 8.2.17 12:33:49  

Tohle tutově ateisté těžko pochopí.

• DalkoT23
        DalkoT23, 8.2.17 12:44:14  

Jasně eremíre!!
        :14: :14:
        Hlavně,že jsi to pochopil ty!!
        To jsem zažíval jako taxikář 13 let.Normální nechávali "navíc",
        bohatí(nebo spíš zbohatlíci) si nechali vydat do posledního haléřu.
        Já vím,že se to nedá přirovnat k dobročinnosti,ale podstata je stejná.
        :13:

• Pavla.119
          Pavla.119, 8.2.17 12:47:52  

Ano, podstata je stejná.
          Viděla jsem to při té tříkrálovce :4:
          Ale mám zkušenosti i s bohatými lidmi s otevřeným srdcem... díky Bohu.

• DalkoT23
            DalkoT23, 8.2.17 14:03:11  

Ale jó,takových je naštěstí hodně.
            Ale taky je rozdíl mezi bohatým a zbohatlým.
            :4: :2:

• Carbon.de.Castel-Jaloux
            Carbon.de.Castel-Jaloux, 8.2.17 19:03:10  

Výraz "zbohatlík" má jakousi negativní konotaci a často odůvodněně, ale spíš to snad platí pro "staré časy", když ještě byly rodiny staré a dobré :), s tradicí, ať už měšťanské nebo šlechtické.
            Podle toho, co jsem četl o ruské oligarchii :) , dá se mluvit o zbohatlících par excelence. Podle mě se to vyznačuje buranstvím, nevkusem, nevzdělaností ... Touhou dávat své bohatství najevo apod. Může se mísit selfmademan se zbohatlíkem.
            Ale nakonec všude se vyskytnou lidi, kteří přispějí.

• Pavel.Hangurbadzo
              Pavel.Hangurbadzo, 8.2.17 22:03:43  

U nás se říkalo: Když se žebrák dostane na koně, ani čert jej nedohoní. Tolik ke zbohatlíkům.

• eremir
          eremir, 9.2.17 00:18:39  

Tak já vás vyhecuji a vy to krásné vysvětlíte.

• Divobyj
          Divobyj, 9.2.17 21:09:17  

Zajímavé.Několik let jsem vlastnil hospodu a zkušenosti mám stejné. :6:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 10.2.17 09:07:53  

Drožkářům nasrat. Za ty ceny jim dávat ještě "spropitné"? Normální nechávají navíc - spíš blb si hraje na haura. Za co?! Infekčními zárodky prosycená sedadla ... Jízda zlatým kočárem :1: :1:
          Pravím: nasrat!

• DalkoT23
            DalkoT23, 10.2.17 10:26:57  

Jak tohle všechno víš?
            Ty se asi vozíš jenom ve svým,tak jak to víš?
            Asi o té práci nemáš ani páru a podle jedinců soudíš všechny.
            Za 13 let jsem zažil 8 mrtvých(zabitých) taxikářů a o zranených/přeživších ani raději psát nebudu.
            Tak se trochu kontroluj :11:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 10.2.17 19:42:21  

Všechno vím.

Když jsem trpěl CHOPN, jezdil jsem týdně k plicaři taxíkem (MHD bych to nezvládl) - vzdálenost 3 stanice autobusem k doktorovi - běžně 200,- !!!
              Po transplantaci plic jsem jezdil každé pondělí na kontrolu z domu do FN Motol; pokud mne nemohl odvézt syn a pokud nebyla sanitka, což nebyla, jel jsem taxíkem. Pokud neznáš Prahu, nemá cenu tady psát odkud jsem jezdil a - za kolik. (S MHD bych to zvládl, ale kvůli snížené imunitě jsme nesměli, chodit mezi lidi vůbec ne, třeba do marketů, do divadla apod. Co ale číhalo v čalounění sedadel ... :14: )
              Konečně - můj vlastní synovec je taxikář, leccos mi vyprávěl ... (jemu jsem příslušnost k tomuto cechu nevyčítal, nic jsem mu neříkal; od vlastní krve se člověk neodvrací, to je jasné).

• Isabel
    Isabel, 6.2.17 14:08:17  

jediná chyba v myšlení ateistů je, že občas podceňují zvůli a touhu po ovládnutí světa pámbíčkáři napříč spektrem.

https://www.facebook.com/Bahramaalomat/videos/1135140009946585/?hc_ref=NEWSFEED

přeloženo překladačem:
    Poslední páteční modlitba v ulicích New Yorku.
    Islám vyhraje inshallah

Carbon.de.Castel-Jaloux, 6.2.17 18:38:27  

Jaképak napříč spektrem.
      Ani bojoví mniši na hoře Hiei v Japonsku, kteří se nechávali najímat různými knížaty a které koncem 16. století nechal vyhladit panovník zvaný taikó (horu a kláštery a pevnosti dobyl, 10 tis. mnichů pobil, ovšem za značnou cenu, a všechno to tam srovnal se zemí) nebyli tak agresivní a jako budhisté neměli naprogramováno ZMOCNIT SE CELÉHO SVĚTA, neboť svět patří jen Alláhovým věrným. Většinu nevěřících pobít, ostatní zotročit.

Kéž by byl Trump důsledný!

• Isabel
        Isabel, 6.2.17 22:17:40  

Toť pravda

• Antony52
      Antony52, 7.2.17 06:41:49  

1/O tom "napříč sepekterm" se dá polemizovat.
      2/Někteří Ateisté nejsou ani o chlup lepší. :1:

• Antony52
      Antony52, 7.2.17 06:43:08  

Vše je o snaze některých předmětů ovládat ostatní bez ohledu na to zda věří v boha či nikoliv. :11:

• Isabel
        Isabel, 7.2.17 12:08:41  

ano, a když vymyslí ideologii a nakukají ji dostatečnému počtu oveček, mají to snadnější. Venkoncem i ty ovečky z toho taky trochu profitují.
        Avšak zachovat si svobodné myšlení je jedna z nejtěžších věcí na světě.
        A taky nejvíc pronásledovaná.

• eremir
      eremir, 7.2.17 19:10:30  

Až na to ,že za panbíčkáře jak říkáte ,se odjakživa taky rádi vydávají nevěřící tedy ateisté ,proč asi mistr Jan Hus spílal bezbožníkům v církvi svaté ,to snad nebude těžké pro vás domyslet,proč pravý věřící jako mistr Jan Hus byl skromný ,netoužil po moci v církvi ,kolikrát vyčítal bezbožníkům = atheos že se nechovají skromně jak pravil Ježíš,ale co se vlastně divím co.Když si ateisté jak sami přiznali pletou pohádkové peklo ,s pravým peklem .

• Isabel
        Isabel, 7.2.17 21:32:30  

moje řeč, eremire, moje řeč!.....akorát s tím peklem tomu teda moc nerozumím, jsem nevěděla, že jsou dvě pekla

• eremir
          eremir, 8.2.17 00:04:49  

:1: :1:

• eremir
      eremir, 16.2.17 15:14:25  

Proč asi Britové chtějí výuku kreaconismu
      je vidět že lidé začínají chápat že jen na evoluci něco nesedí viz se potvrzují slova samotného Darvina.

"Nikdy jsem nepopíral existenci Boha. Jsem přesvědčen, že vývojovou teorii je možné úplně sladit s vírou v Boha. Je nemožné dokázat a pochopit, že velkolepý a nadevše nádherný vesmír a stejně tak člověk povstali jen náhodou. Toto považuji za hlavní důkaz existence Boha."

Charles Robert Darwin, anglický přírodovědec a biolog

Vědci: Jsme zděšeni!

Přední vědci a školské instituce jsou z výsledků výzkumu v šoku. Guardian cituje mimo jiné emeritního profesora biologie z University College London Lewise Wolperta: „Jsem zděšen. Ukazuje to, jak nedovzdělanou máme veřejnost. Inteligentní projekt ani kreacionismus namají žádnou souvislost s vědou, je to čistě náboženský koncept. Neexistuje o nich žádný důkaz, musí zůstat mimo hodiny přírodních věd.“

ČTĚTE TAKÉ: Jak vznikl život? Uměle vytvořená molekula nabízí řešení

Ale například Alison Ryanová z Asociace učitelů míní, že dobrý učitel, který má hodinu pod kontrolou, se nemusí nastínění kreacionismu a projektu vyšší inteligence obávat. „I učitelé přírodních věd mohou představit oba směry, které někteří lidé vyznávají, ale upozornit, že pro ně není žádný důkaz,“ dodává Ryanová.

http://www.tyden.cz/rubriky/veda-a-technika/vedci-v-soku-britove-chteji-vyuku-o-stvoreni_145370.html

• Pavel.Hangurbadzo
        Pavel.Hangurbadzo, 17.2.17 17:01:00  

To chtějí jenom ti hloupější.

• Isabel
          Isabel, 17.2.17 20:07:31  

jenže eremir z toho vyšpekuloval, že ti hloupější jsou chytřejší....

• Pavel.Hangurbadzo
            Pavel.Hangurbadzo, 18.2.17 05:38:36  

A to ještě není všechno! Svoje nesmyslné závěry, vydává za argumentační převahu! :1: :1: :1:

• DalkoT23
    DalkoT23, 6.2.17 13:24:09  

Koukám,že tady se andělé pletou s liďmi,kteří jsou dobří,
    láskaví ,charismatičtí a štědří.
    V přeneseném slova-smyslu bych to bral,ale při srovnávaní existenci andělů ve smyslu biblickém -
    - Zjevení Janovo 9:
    15 Tu byli rozvázáni ti čtyři andělé, připravení na hodinu, den, měsíc a rok, kdy mají pobít třetinu lidí.

je to blbost!! :14: :14:

• Pavel.Hangurbadzo
      Pavel.Hangurbadzo, 6.2.17 13:39:20  

Je to blbost a pořádná, ale věřící to odmítají pochopit! :15: :15: :15:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 6.2.17 18:40:43  

Dalko to asi myslel jinak :)))

• eremir
      eremir, 8.2.17 00:17:15  

Z Mikuláše je dobrý byznys, za jeho návštěvu dáte i přes pět tisíc
      5. prosince 2016 1:00
      Doby, kdy Mikuláše dělal za "panáka" soused, jsou pryč. Z tradičního strašení zlobivých dětí se stal byznys. Poptávka převyšuje nabídku, a tak ceny letí nahoru. Nejdražší agentura si za návštěvu mikulášské trojice účtuje přes pět tisíc.

http://zpravy.idnes.cz/straseni-deti-mikulas-cert-andel-mikulasska-nadilka-fyf-/domaci.aspx?c=A161204_213749_domaci_ekl

Carbon.de.Castel-Jaloux, 8.2.17 09:30:45  

Jedině dobře, že je poptávka vyšší než nabídka, aspoň se to nepodaří jistým změklým pajdulákům hned tak zakázat - na přání hadrářů ze Sdružení pedofilních obcí apod. Tohle přece musí urážet islám! :14:

• Codex
    Codex, 3.2.17 22:08:14  

takže jednoduše... Bůh musí existovat, ale jenom ten křesťanskej ten je ten very muč od matella

• eremir
      eremir, 4.2.17 01:54:30  

Děkujeme teď je to jasné.

• Codex
      Codex, 4.2.17 06:50:26  

Panebože Sheldone, to musím vždycky vytáhnout kartičku s nápisem Sarkasmus?

• Codex
      Codex, 4.2.17 16:16:22  

Dejte mi jediný. Očitý důkaz že jediné Božan křesťulů je pravej a nejsou praví bohové slovanů či vikingů

• Pavel.Hangurbadzo
        Pavel.Hangurbadzo, 4.2.17 16:51:05  

Takovéto myšlení věřících, je nejpádnějším důkazem, že všechna náboženství, jsou bludy. :1: :1:

• eremir
        eremir, 5.2.17 09:25:13  

Ktomu je dobré si udělat takový vzorec.
        Bůh Řeků = stvořitel
        Bůh indiánů = stvořitel
        Bůh arabů = stvořitel
        Bůh Židů = stvořitel
        Bůh ateistu evoluce = stvořitel

Takže podle tohoto vzorce vychází
        že stvořitel je jen jeden
        Jen lidé dávají název stvořitele si podle svého
        Žádná velká věda to není stačí použít logiku a vzít to matematicky ,přes vzorec k upřesnění.

• DalkoT23
          DalkoT23, 5.2.17 10:38:17  

Jenže začali to dávat z důvodu,že si neuměli vysvětlit různé přírodní jevy - blesk,hrom Slunce a Měsíc a jejich "pouť" po obloze,déšť,vítr,vlny a atd.!!
          :14: :14: :14:

• eremir
            eremir, 5.2.17 11:04:48  

Pane Bože dej lidem aspoň paměť , kolikrát tu zaznělo tohle a nikdo vám nebere že různé přírodní jevy si lidé mohli různě vysvětlovat ale to pořád nevylučuje že za systémem co existuje je inteligentní stvořitel a ne náhoda co rozhodla se miliardy let vyvíjet aby poznala ,hlad,bolest, utrpení a mezi sebou se pak mohla i zabíjet ,to je vývoj k horšímu v tom vidí ateisté logický vývoj .
            V

• DalkoT23
              DalkoT23, 5.2.17 13:13:34  

To máš pravdu,zatím to nevylučuje :1: :1:

• Codex
              Codex, 5.2.17 15:51:52  

inu, kdo je blbej blbým zůstane...
              Emoce a pocity jsou výsledkem reakcí mozku na podněty.
              Bída, Válka, politika to je všechno výmysl lidí společnosti.
              Všechno to vzdělávání věření ve vymyšleného boha, práce a peníze, to všechno je jen díky inteligenci, kterou naši předci začali upřednostňovat. Jak jinak, dkyž: Ostré zuby nemáme, ostré drápy nemáme, srst nemáme... jsme úplně ve všem silně podřadní, tak alespoň ten mozek...
              A pak přijde Eremir, a všechen vývoj inteligence je v kopru... padron, neměla bych říci spíše... v kapru? :6:

• eremir
                eremir, 5.2.17 15:59:29  

Tak tohle se vám ,po provedlo ,ale pořád to nemění fakt že jak říkáte vývoj , není žádný vývoj ale cesta k nesvobodě ,k utrpení ,k bolesti a miliardový vyvoj u někoho k blbosti jak říkáte ,co je to proboha za vývoj,a ještě miliardový .

• DalkoT23
                DalkoT23, 6.2.17 09:28:20  

1* :1: :1:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 6.2.17 11:06:45  

Kolikrát tu tohle zaznělo ... :1: :1:
            O tom vysvětlování jevů. Poprvé jsem to slyšel od své první s. třídní :)

• Isabel
              Isabel, 6.2.17 11:42:16  

inu....když dávnému předku člověka nad hlavou lítají hromy blesky...tak se člověk bojí. Žasne a bojí se mocných sil přírody, jimž v tuto chvíli přiřkne božské vlastnosti, protože jako primitivní člověk nezná žádné vysvětlení. Na tom je kus logiky.
              Mně naopak přišlo vždy nelogické, proč se biblický bůh zjevoval jen vyvolenému národu.....ňáká diskriminace, či co?

• Pavel.Hangurbadzo
                Pavel.Hangurbadzo, 6.2.17 11:51:20  

A komunikoval s ním pouze Mojžíš, a ten byl prolhaný jak cigán. A aby jej pochybovači nechtěli vidět, tak Mojžíš tvrdil, že Boha nemůže nikdo spatřit, a zůstat naživu. A mohl lhát dál.

• Isabel
                  Isabel, 6.2.17 12:44:40  

halt semita....ale chápej, potřeboval udržet pořádek v reptající komunitě, která strádala nekonečnou cestou pouští.

• Pavel.Hangurbadzo
                    Pavel.Hangurbadzo, 6.2.17 14:03:56  

Myslícím je jasné, že Bible byla sepsána, na ovládání lidí. Otázka je, jestli věřící tu Bibli četli, a hlavně - jestli rozuměli tomu, co je tam napsáno! :15: :15: Kyby byli schopní myslení, tak by věděli, že Mojžíšovy knihy obsahují desítky nařízení a přikázání s dovětkem - jak ti nařizuje tvůj Bůh, atd. atd.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 6.2.17 18:44:40  

40 let putování pouští - to je tak akorát, aby se zbavil starých struktur. Vědí to teologové, vědí to specializovaní historici ... Proč by jinak bloudili pouští? :14:
                    Mojžíš věděl, co chce.

• Pavel.Hangurbadzo
                    Pavel.Hangurbadzo, 7.2.17 06:37:00  

carbon: Vědí to teologové, vědí to specializovaní historici, že se chtěl zbavit starých struktur, tak proč "nevědí", že Starý zákon, byl koncipován na ovládání lidí, pomocí neexistujícího pánbíčka? :8: To bude asi další vesmírná záhada, jak říká "eremir"! :15: :15: :15:

• Pavla.119
                Pavla.119, 6.2.17 12:47:11  

Jj. Jste na správné diskuzi.

• Isabel
                  Isabel, 6.2.17 13:32:10  

jste si jistá?....píšu o pohanech....

• Pavel.Hangurbadzo
                    Pavel.Hangurbadzo, 6.2.17 13:38:20  

Ta je si vším ihned absolutně jistá! :1: :1: :1:

• Pavla.119
                    Pavla.119, 6.2.17 18:10:36  

Snad dokážeš přečíst název diskuze :2:

• Pavel.Hangurbadzo
                    Pavel.Hangurbadzo, 7.2.17 06:38:39  

Pavla: Zase kličkuješ jak zajíc! :1: :1: :1:

• Codex
          Codex, 5.2.17 15:45:12  

bůh je taková vsuvečka pro děti a pitomé lidi, kteří si myslí, že lidi jsou z kapra.

• eremir
            eremir, 5.2.17 15:50:39  

To dává logiku , děkujeme, Bůh je pro lidi co si myslí že jsou z kapra , mimochodem to že náš prapředek je ryba , tvrdí evolucionisté , takže podle vás jak tvrdíte věří ateisté v Boha?

• Codex
              Codex, 5.2.17 15:52:59  

my netvrdíme že jsme z ryby, pouze je prokazatelné,m že první život vznikl ve vodě

• eremir
                eremir, 5.2.17 15:54:39  

Ano rozumím děkuji.

• Pavel.Hangurbadzo
              Pavel.Hangurbadzo, 6.2.17 11:57:46  

Ty dokážeš vymyslet neskutečné voloviny! :1: :1: :1:

• Codex
          Codex, 5.2.17 15:46:44  

indiálni neměli bohy jako takové, a život přičítali matce zemi, tedy přírodě. Indiáni jsou jedni z nejinteligentnějších na poli víry vzniku života. Víc než hlína a žebro, jak si to vytvořili hlupáci od Boha....

• eremir
            eremir, 5.2.17 15:52:03  

Jo a Manitou byl kdo?

• Codex
              Codex, 5.2.17 15:55:28  

souhrnné označení pro různé přírodní síly.

• eremir
                eremir, 5.2.17 16:06:42  

Ano dejme tomu , přírodní síly to se dá nazvat evoluce tu tady nikdo nevylučuje a jak vidíte stvořitele že je za vším za přírodními silami a evolucí taky nevylučuje.

• Codex
                  Codex, 5.2.17 22:00:38  

ne, boha vylučuje rozum... tedy pokud nevyloučíte rozum, což se vám stalo... nějak vým uplaval... za kaprem

• Pavel.Hangurbadzo
          Pavel.Hangurbadzo, 6.2.17 04:54:22  

To je jedna možnost. Druhý vzorec, vypadá takto:
          Mějme "X" náboženství. Každé náboženství si o sobě myslí, že je to jediné správné, a ostatní jsou bludy. Teď jim přidělíme body.
          Každé náboženství má 1 plusový bod, jako že jsou jediné správné náboženství, a (X-1) minusových bodů, jako že jsou bludy.
          Převedeno na čísla, to vypadá takto:
          Když bude počet náboženství X = 100,
          Potom každé náboženství má jeden plusový bod, a 99 minusových bodů.
          Z toho i úplně retardovaný, si musí odvodit, že v naprosté většině, jsou všechna náboženství jenom bludy. Už to chápeš, nebo budeš mít pořád jenom tmu, nad propastnou tůní? :8: :8:

• osoba
        osoba, 5.2.17 18:57:28  

Dej mi nějaký VIDITELNÝ důkaz o existenci svého rozumu. Ale to od pokrevního příbuzného zvířata rostlin nelze očekávat. Doplň si základní vzdělání.

• DalkoT23
          DalkoT23, 5.2.17 21:07:02  

Zvířata mají víc citů než ty :13: :13:

• Codex
          Codex, 5.2.17 21:59:29  

to je docela směšné poslouchat od blízké příbuzné tupých slepic ;)

• Isabel
          Isabel, 6.2.17 13:55:15  

ze všech diskuzí, co jsem kdy prošla mě vždy až mrazí z toho, jak osoba vyniká necitelností, fanatismem, záští a nadřazeností.
          Skutečný obraz zla...

• Pavel.Hangurbadzo
            Pavel.Hangurbadzo, 6.2.17 13:58:56  

Trpí syndromem víry v přesvaté blbosti. Proto ty blbosti obhajuje! :15: :15:

• DalkoT23
            DalkoT23, 6.2.17 17:15:15  

Všechno,co jsi vyjmenovala,je stlabý odvar toho,co si o ni myslím
            :11: :11: :11: