Ateistická chybná logika a chyby myšlení

Otevřená diskuze | Kategorie: Náboženství a filosofie
Pavla.119 (2017-11-20 11:14:32)Pavel.Hangurbadzo (2017-11-20 10:52:36)Kostic33 (2017-11-18 16:15:13)profesorateista (2017-11-16 08:15:29)strejczbrna (2017-11-16 08:11:12)eremir (2017-11-16 08:08:07)poutnicek777 (2017-11-15 21:05:04)Carbon.de.Castel-Jaloux (2017-11-15 20:12:45)Divobyj (2017-11-15 19:25:08)Antony52 (2017-11-15 19:13:33)DalkoT23 (2017-11-15 18:36:02)radiac (2017-11-05 12:36:27)slavidan (2017-10-14 23:09:16)NewGod (2017-10-13 22:04:43)osoba (2017-10-13 20:58:39)Mr.Alarming (2017-09-30 15:06:13)poko (2017-09-07 00:37:10)chatka88 (2017-09-06 10:55:49)Paja.119 (2017-08-31 16:50:45)arecuk (2017-07-27 00:07:39)beastisbest (2017-07-22 10:04:14)jirka2 (2017-07-05 21:28:15)pletiplot (2017-07-04 01:31:32)
Ateistická chybná logika a chyby myšlení
Založeno: 21. 2. 2014 | Příspěvků: 17 902 | Členů: 32
Správci: eremir (hlavní), strejczbrna, Pavla.119, Carbon.de.Castel-Jaloux, profesorateista

Toto forum má poukazovat na chyby v logice a v myšlení jak u ateistů a antiteistů tak i věřících a donutit aby se nad svými chybami zamysleli a mohli se tak stát moudřejšími a proto dodám toto moto s MOUDROSTÍ vpřed nikdy vzad proto jsem moudrý rád na světě to bude znát
.
Logika ateistů-antiteistů JE NÁSLEDUJÍCÍ - rýpe do toho co předpokládá, že neexistuje. První paradox ,může rozumný člověk s rozumnou logikou rýpat do něčeho v co ví že neexistuje? To nejprve tvrdí, že Bůh neexistuje, pak dokazuje že Bůh je špatný a to na základě jeho vlastního výkladu Bible a činnosti, ať nečinnosti církve. Je normální hodnotit, popisovat, vysmívat se neexistujícímu?Kde je prosím logika ,se ptám to je jasný důkaz chybné logiky ... A TO BY SE DALO NAVĚKY ZARÁMOVAT.
........ V napadáni Boha si v podstatě ateista logicky odporuje až toho vyplývá, JASNÝ A ZŘETELNÝ DŮKAZ ATEISTICKÉ/ANTITEISTICKÉ CHYBNÉ LOGIKY malý dodatek...uvědomí si tu jasnou a zřetelnou realitu své chybné logiky která je provází a dokud se nepoučí provázet bude.Samozřejmně ne všichni ateisté takto se vyjadřují ale jsou i ateisté kterým je tohle cizí a to jsou inteligentní ateisté u kterých jsem tyhle paradoxy neviděl.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Pavla.119
    Pavla.119, 12.11.17 06:00:44  

Danění círevních restitucí a KSČM a spol. to těm flaďákům nandá!

Asi většina čtenářů tohoto blogu zaznamenala zprávu, že KSČM podmiňuje podporu ANO tím, že budou zdaněny církevní restituce. Předseda hnutí Ano s tímto souhlasí (na rozdíl od církví přece on přišel k majetku poctivě a daně bezvadně odvádí) a k podpoře komunistického návrhu se přidají i Okamurovci. Není třeba se ale ničeho bát. KSČM a spol. zdaněné církevní restituce jistě chtějí pro "dobro obyčejného lidu".
    Jinými slovy ti, kteří majetek ukradli, ukradený majetek chtějí danit. Dokonce se tato kauza stává podmínkou toho, aby se dostali k moci. Připadá mi to jako špatný sen nebo jako divadlo absurdity. Jde o to, že když šli bolševici od koryt, pak po nekonečných peripetiích dostaly církve část svého majetku zpět. Dělo se to na stejném principu, jako dostávali zpět majetek restituenti (i když často, žel, po šílených peripetiích). Prostě když se něco ukradne, má se to vrátit. Když už někteří tak rádi šermují „křesťanskými hodnotami, které nás chrání od islámu“, pak ochrana soukromého majetku je jednou z křesťanských hodnot. Další pak to, že krást se nemá.

Jenže církev „lid“ moc v lásce nemá a tak když je třeba do někoho kopnout a získat politické body, církev se k tomu přímo nabízí. Neobhajuji církev v tom smyslu, že je dokonalá, že vše dělá dobře. (Je třeba i na tomto místě napsat, že se jednalo především o majetek katolické církve, která se jeho části zřekla ve prospěch protestantů a to i těch, kteří se od ní nyní odtahují.) Jen píšu, že kopání do církve v Česku vždy body přináší. Dokonce i od komunistů, kteří chtějí zdanit to, co ukradli a co bylo vráceno. Jenže když to chtějí udělat církvi, pak to „dav“ omlouvá a to dokonce i komunistům anebo Babišovi.
    Komunisté jdou tímto na ruku i Zemanovi, protože tvrdí, že v prezidentské kampani podpoří kandidáta, který bude mít na zdanění církevních restitucí stejný pohled jako oni, což Zeman má. Když se Zeman odmítl zúčastnit pohřbu kardinála Vlka, pak to odůvodnil tím, že „„pan kardinál byl zásadním příznivcem církevních restitucí a já nejsem, protože se domnívám, že církevní restituce jsou přehnané“. Odpor k restitucím vyjádřil ale i při jiných příležitostech. Zeman totiž občanům rozumí… Ve skutečnosti ale církvím byla vrácena asi třetina původního majetku, tedy byly značně okleštěné a navíc nebyla navrácena ani koruna z ušlého zisku.
    Jakýkoli slušný kandidát na prezidenta, který by elementární slušnost projevil tvrzením, že navrácený majetek se nedaní a to včetně církve, bude mít v tomto velmi ztíženou úlohu a mínus body. Zeman totiž svůj postoj nezmění, protože jak tvrdí, „jen blbci mění názory“ a on je ve svých výrocích a postojích zásadový člověk, včetně restitucí.

Tedy restituce se vracejí do hry a spojují KSČM, ANO, SPD a Zemana. Je třeba to flanďákům nandat ne?!

• Pavla.119
      Pavla.119, 12.11.17 06:01:15  

Osobně si nemyslím, že tato absurdita projde, ale i kdyby prošla, církvi to nakonec neuškodí. Proč si to myslím? Protože kdykoli měla církev protivenství, nakonec jí to prospělo a prospěje to i církvi naší. Nechci psát o utrpení, to je v kontextu danění navráceného majetku příliš silné slovo, píši jen o jistém protivenství anebo nespravedlnosti.

Zároveň ať tato kauza dopadne jakkoli, je mi jaksi smutno z toho, kdo stojí v čele tohoto národa a co je všechno schopen udělat proto, aby získal nebo udržel moc. O to více je třeba se modlit za tuto zemi…

https://david-novak.blogspot.cz/2017/11/daneni-cirevnich-restituci-kscm-spol-to.html

• Pavla.119
    Pavla.119, 7.11.17 11:43:09  

Nepocházím z opice, jakože je živý Bůh nade mnou
    3. 11. 2017 15:28:13
    Přál bych si, aby tato věta neznamenala opovržení od těch, co jsou „vědecky“ na výši, co sází na „vědecké“ poznání, ale aby byla počátkem diskuse.

Bohužel, v poslední době se spíše setkáváme s těmi, co budou tvrdit něco o temném Středověku o totalitě, ale sami nebudou chtít připustit jiný názor něž je ten jejich. Mám na myslí různé aktivisty za lidská práva, která se ovšem stala tak „rozsáhlým tématem“, že se zúžila jen na práva národnostních a náboženských menšin. Stručně řečeno, namísto univerzálního práva, se z toho stalo právo „antidiskriminační“, kdy lidská práva ano, ale musíme vzít v potaz a začne vyjmenovávání kulturních, sexuálních, náboženských, geografických atd. odlišností.

Víceméně to je tak poslední co uslyšíte, protože o tom se nediskutuje a když, tak je to monolog druhé strany. Ten buď přijmete anebo se stáváte vším možným. Hlavně ne člověkem. Protože jak můžete odmítat anebo diskutovat o takých nezvratných pravdách, jako naprostá rovnost kultur, náboženství, sexuálních diferencí a nedejbože lidských ras? Vždyť vše nás přeci obohacuje. Jediné s čím souhlasím je to obohacování, jen si zcela nejsem jist, zda je to k něčemu dobré.

Střet kultur, náboženství, národností zde probíhá snad od počátku lidstva. Svět sám o sobě je multikulturní, multináboženský, různorodý co se týče národnostní. V tom asi není problém. Již Peršané, Římané a předtím staří Řekové přebírali od druhých to, co jim bylo prospěšné a to, co je mohlo obohatit. Nikdy to však nepřebírali nekriticky na rozdíl od dnešní evropské společnosti a vždy si přebrané přizpůsobili vlastním zvykům a společenským normám. Ostatně to se týká i středověké Evropy a nejen středověké.

Zdroj: https://martinkavka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=632013

• Pavla.119
      Pavla.119, 7.11.17 11:44:02  

Nedávno jsem vezl jednu mladou dívku, takovou etnoženu, která mi vysvětlovala, jak je fajn, že sem přichází černoši z Afriky, kteří nás mohou naučit rozdělávat oheň pomocí dvou dřevěných klacíků. Dřevěných jsem si přidal sám, protože opravdu nevím, zda ohněm a klacíky neměla na mysli něco zcela jiného. Trochu jsem jí oponoval, že tito mladíci ze středu Afriky s mobilními telefony nás asi nemohou nic naučit a navíc, rozdělávání ohně pomoci dřevěných klacíku naše civilizace opustila před více než dvěma tisící lety, protože začala používat křesadlo.

Vlastně, byl to podobný argument, jako argumenty zastánců islámu, že islám nám dal Aristotela, Platona či Galéna. Nedal nám již z podstaty řečeného nic z toho. Všichni jmenovaní byli produktem evropské civilizace a islám je převzal, na krátkou dobu, co dobyl a zničil země našeho civilizačního okruhu. Navíc islámská civilizace se nemůže pyšnit těmito antickými filozofy a lékařem, ale byla pouze konzumentem jejich znalostí a to jen na velmi omezenou dobu. V celých dějinách islámské civilizace není nic, co by nebylo známo evropské civilizaci a kultuře, protože muslimové vše přebrali od Evropanů a Peršanů, kteří přebírali od Evropanů a Evropané od Perské říše.

Tohle je skutečnost, nikoliv slova. Jenže poukázat na tuto skutečnost znamená si vysloužit znamení kacíře. A nejen kacíře, ale také rasisty, xenofoba atd. Prostě se dostáváte na okraj „intelektuální“ společnosti kavárenských povalečů s jointem v puse.

V této společnosti se tleská všemu, jen přiznání se k tomu, že jsem Čech, Němec, Francouz a ctím svoje kulturní a náboženské kořeny je provázeno mrazivým bučením. Muslim, buddhista, animista může říct svojí verzi stvoření světa a člověka a bude se jásat, jak jeho názory obohatí náš svět. Burkiny a burky jsou skvělé, přestože to je znak náboženské příslušnosti, ale kříže vadí, protože narušují laickost veřejného prostoru. Lidl vymazává kříže ze všech sakrálních staveb kde může, ale je to prý náboženská neutralita.

Vzhledem k těmto skutečnostem prohlašuji, že jsem pronásledovaná menšina. Jsem bílý, to je znamení hanby, jsem Evropan, to je ještě horší, neb kolonizace, jsem katolík, to je tmářství, i když slyšel jsem, že papež zvaný Franta, se velmi snaží dostat církev do progresivního LGTB a multikulty proudu.

Ale jestliže má být pro mě obohacující animista z Afriky, mohu také říci, že jeho obohacení by neobohatilo ani staré Slovany, protože jejich vzdělanost před 2500 let byla mnohem dál, než jeho v roce 2017?

• rose66
    rose66, 29.10.17 10:56:00  

ateismus je omyl 20. stoleti

• Divobyj
      Divobyj, 29.10.17 11:56:13  

taková slepá ulička

• Antony52
      Antony52, 29.10.17 15:23:40  

Ateisti byli již i ve starém řecku. Prostě jsou předměti kteří neuznávají nic co si nemohou fyzikálně omakat. Odjakživa.

• sirStanley
      sirStanley, 29.10.17 18:52:13  

že využíváš výhod pokroku který byl umožněn právě ústupem z pozic náboženského tmářství které bylo vždy brzdou pokroku a který tady katolická havět po stovky let praktikovala tě moc netankuje,že?

• Pavla.119
        Pavla.119, 29.10.17 19:23:27  

A teď ještě tu o vítězství dělnické třídy nad kapitalismem, ju?

• sirStanley
          sirStanley, 29.10.17 20:18:23  

na to ti seju ,s tím co jsem psal to nemá nic společného

ale chápu že ještě nevymřeli zoufalci kteří musejí i po více než čtvrtstoletí po pádu komančství denně blekotat jaký to bylo

btw: tatulda beztak (jako všichni ostatní!!!) podepsal,byla tu tedy ve finále jen bezmocná krok ahubu držící většina - tak jakýpak boj mezi kapitalisty a komáry,jaképak vítězství ....

• Pavla.119
            Pavla.119, 29.10.17 20:48:51  

No, dělali jsme aspoň něco, zatímco většina dokázala leda tak žvanit u piva.

• sirStanley
              sirStanley, 29.10.17 20:59:28  

alespon něco skončilo podpisem ...

dál jsem jsem nekoukal ,zklamal......

• Pavla.119
                Pavla.119, 29.10.17 21:01:09  

Pak ho stejně zavřeli...ale to už nemusíš vědět.
                Dej si pivko, nohy pod stůl, počítač před sebe a machruj.

• sirStanley
                  sirStanley, 29.10.17 21:07:32  

z doposud viděného ten všechen strašnej komunistický teror ,nátlak a útlak spočíval v tom že mu občas valily klíny do hlavy na výboře - to se asi nedalo vydržet ,pravda... :15:

• Pavla.119
                    Pavla.119, 29.10.17 21:15:15  

Ano. Dovedl o tom vyprávět lehce, jakoby o nic nešlo...

• sirStanley
                    sirStanley, 1.11.17 11:43:47  

komančové nebyli žádná mimozemská entita kterou nikdo nikdy neviděl,byli to prostě a jednoduše především vaši sousedé ,lidi kteří tam byli pořád a kteří využili dobu pro svůj prospěch ,otec se chvíli vzpouzel a ....to je tak všechno

dobase změnila a z komančů jsou zase ti správní bohabojní křestané kteří tvoří tvůj milovaný sbor (polštář) :15:

• Pavla.119
                    Pavla.119, 2.11.17 22:15:09  

Ne, nejsou. Zemřeli a jejich děti se rozutekly.

• Pavel.Hangurbadzo
      Pavel.Hangurbadzo, 29.10.17 19:43:22  

Zase se pleteš. Ateismus je poznání, že náboženství je největší podvod všech dob. Ale chce to myslet, ne jenom tupě věřit.

• sirStanley
      sirStanley, 29.10.17 20:29:07  

Věda, technika a osvícenství
      v 17. a 18.století

zrod moderních věd = odklon od náboženských představ

• Pavel.Hangurbadzo
        Pavel.Hangurbadzo, 15.11.17 18:16:38  

Opuštění hloupostí, vymyšlených starověkými neználky. :1:

• eremir
    eremir, 16.10.17 23:13:12  

Noční chvilka poezie.

Ó Bože vážený a milý,
    kde by jsme bez tvého tvoření byli,
    těžko mohla chtít tvořit podle ateistů
    nic neříkající a na počátku nemyslící HMOTA...HMOT
    snad jim to Bože jednou dojde
    a pak jejich teorie bude patřit do říše anegnot,
    a pak mysl ateistů rosvítí se jako svíce
    a radovat se budou co nejvíce. :4:

• Carbon.de.Castel-Jaloux
      Carbon.de.Castel-Jaloux, 17.10.17 21:15:00  

K úrovni veršů se nebudu vyjadřovat, ale tebe Pavle jsem začal podezřívat, že pochybuješ o modlitbě jako takové :7: :7:

• Pavla.119
        Pavla.119, 20.10.17 07:04:29  

:4: Pavlíček se při zmínce o modlitbě za ateisty vždycky opupínkuje, ví, že se za něj modlili jeho předkové....

• Pavla.119
      Pavla.119, 20.10.17 07:02:43  

Jako verše - no - nebudu se vyjadřovat....

ale jako modlitba? - dobré!
      (koneckonců: modlitba za ateisty je vždycky DOBRÁ - ať už je projevena jakýmikoliv slovy....)

• eremir
        eremir, 26.10.17 07:12:01  

:4:

• eremir
    eremir, 19.9.17 13:30:16  

Největší chybou v myšlení u lidí je tohle
    náboženství je špatné když se tam najdou špatní jedinci,křestanství je špatné když se tam najdou špatní jedinci,
    církev je špatná když se tam najdou špatní jedinci,
    lidé takto uvažující by ale tak uvažovali ve všem stejně,
    česká repuplika je špatná protože se tam najdou špatní lidé a tak by se dalo pokračovat do nekonečna,
    svět je špatný protože se tam najdou špatní lidé
    a co vesmír je špatný když se tam najdou špatní lidé.
    Z toho se dá snadno poznat kdo taklhe uvažuje
    že má chybné myšlení a nemusí to být jen ateista ale i věřící.

A teď si představte že s takovým chybným myšlením
    někdo řídí celou zemi a politiku jak to asi bude vypadat?

• Pavel.Hangurbadzo
      Pavel.Hangurbadzo, 19.9.17 13:42:16  

Tvoje chybné myšlení spočívá v tom, že právě používáš logický klam, zvaný zevšeobecňování. :1: :1: :1:

• DalkoT23
      DalkoT23, 19.9.17 14:38:44  

:1: :1: :1: :1:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 19.9.17 18:47:14  

eremir není to tak. Islám je špatný od samého základu, se vším všudy.
      "Není nic horšího než islám," pravila na konci rozhovoru jedna semitka, která se pokusila studovat na univerzitě ... , řídit auto ... Ukazovala spálená stehna - trochu jí zdůrazňovali, že muslimská žena nedělá takové a podobné věci Alláhovi nemilé.

• NewGod
        NewGod, 2.10.17 12:52:33  

To je opravdu k smíchu, když to tvrdí věřící. Můžete mi laskavě vysvětlit jaky je rozdíl mezi vašim náboženstvím a tím islámským? Obě hlásají smrt jinověrců a zároveň si protiřečí, že neuznávají nasily. Obě náboženství je spojeno s Abrahámem. Setkal jste se někdy vůbec z muslimem? Já osobně potkal několik muslimu a na rozdíl od křesťanu není zázrak mezi nimi najít inteligentní a tolerantní lidi. Bohužel hlavní rozdíl je v tom kde kdo žije. Nevím jestli je to dílo Alláha nebo Vašeho Boha koneckonců je to stejná osoba jen máji jiné proroky ale každopádně většina muslimu žije v hrozných podmínkách bez vzdělaní to vede k fanatismu ale i u křesťanu najdeme především fanaticky arogantní nevzdělance. Když se vrátíme par set let zpět křestané žili ve stejných podmínkách jako muslimové a chovali se dokonce hůř. Když se ale muslim narodí jinde a má možnost se vzdělávat je to stejný člověk jako každý jiný který pozná co je dobré a zle i přesto, že to muže byt z rozporem jejich pohádek a to soudím z vlastích zkušeností. Musí Vás asi hodně štvát, že muslimu je dnes nejspíš vice než křesťanu. Každopádně to vypadá, že když se kdysi dávno rozdávala vira museli si vaše sekty někam odskočit.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 2.10.17 15:00:04  

Kde ty ses tu vzal? :1: :1:
          Taky neuznávám nasily

• NewGod
            NewGod, 2.10.17 15:32:43  

Přinesl mě čáp. Já se ale neptal jestli uznáváte nasily. Má otázka zněla v čem je Vaše náboženství lepši než islámské? Já v tom téměř nevidím rozdíl obě náboženství stoji na stejných názorech. Takže jsem z toho zmaten křesťanství je dobro ale islám je zlo? Řekl bych, že kdyby jste vyrůstal v nelidských podmínkách a nedostalo se Vám jiného vzděláni než výkladu božího slova. Dodržoval byste tyto slova do písmena a tudíž byl stejný nebo horší než fanaticky muslim. Já vidím rozdíl pouze v tom, že Vy jste se narodil ve statě kde zvítězil rozum a inteligence nad tmářství a mazanou demagogií ale bohužel každý takovou možnost nemá.

• Pavla.119
              Pavla.119, 2.10.17 17:05:02  

Křesťanství nařizuje násilí?
              Kde jste to sebral?

• DalkoT23
                DalkoT23, 2.10.17 18:21:35  

Donedávna se tak prezentovalo - dnes se tak prezentuje radikal.islám.
                :14:
                Přesazováním víry ve světě ŘKC - DALO PŘÍKLAD FAŠIZMU A KOMUNISMU
                :13: :13: :13:

• NewGod
                NewGod, 5.10.17 17:17:44  

Nemyslím, že má smysl na Vás jakkoliv reagovat.
                Nechci Vás urazit ale dle mého názoru jste neskutečně arogantní a jste přesvědčena, že víte vše.
                Tak znovu Vám napíšu, že bible nabádá lidi k předsudkům, nenávisti a nasily. Neuznává nikoho kdo chce žit podle sebe a ne podle písma. Na to mi odpovíte, že jednáte podle nového zákona a ne podle starého. Očividně ale špatně v novem zákone stoji, že starý zákon bude vždy platný. Dokonce cela historii od vzniku vašeho náboženství to jasně dokazuje ale Vy přece tvrdíte, že historii dobře znáte. Teď mi odpovíte, že si vykládali písmo jinak asi jako dalších tisíce a tisíce kteří si ho vykládají jinak než Vy například i Islám má mnoho výkladu a každý se liší ale to Vy určitě víte když víte co lidem vyprávěl Mohamed. Už jsem to říkal několikrát kdyby v určité fázi pokroku nezvítězil rozum a inteligence nad tmářstvím a mazanou demagogií vaše sekta by vesele vraždila a zabírala dal a Vy byste jím s radosti pomáhala, protože Bůh a jeho slovo je nadevše.

• Pavla.119
                  Pavla.119, 5.10.17 17:41:38  

No vidíte, jak to všechno víte!
                  Tak o čem chcete s věřícími debatovat?

• Antony52
                    Antony52, 10.10.17 14:57:51  

Chce věřícím ukázat že fšechno ví lépe než oni. Prostě že je nejchytřejší a nejkrásnější. :13:

• Pavla.119
                    Pavla.119, 10.10.17 18:58:15  

:1: Včetně pravopisu :1:

• Pavel.Hangurbadzo
                    Pavel.Hangurbadzo, 10.10.17 19:03:41  

Pavla: Myslíš tohle?
                    profesorateista, 24.9.17 10:50:18
                    Ano uznávám že jsme se mi ateisté mýlily
                    :1: :1: :1: :1: :1:

• Pavla.119
                    Pavla.119, 10.10.17 19:41:14  

Ne.

• NewGod
                    NewGod, 10.10.17 20:37:36  

Antony52: Ano, vskutku jsem nejchytřejší a nejkrásnější a ostatní jsou jen ošklivý hlupáci, kteří mi závidí mou velkolepost ale nikomu nepotřebuji nic ukazovat. Důležitý je pouze názor nejlepší bytosti ze všech, tudíž můj.
                    Velice si vážím Vaši reakce ačkoliv nemate vůbec ponětí o co se tady jedna. Nejprve jsem reagoval na uražení Islámu. Kde je pro mě nepochopitelné jak jedna sekta, která není o nic lepši se muže navážet do druhé. Posléze se vnutila Paní Pavla.119.
                    Paní Pavla.119 od začátku reaguje na mé komentáře nepatřičně. Místo toho aby odpověděla na otázku. Vždy uroní nevhodnou poznámku. Kdekoho uráží. Chová se jako, že ví vše ale když to chce někdo objasnit tak odpoví, že nemá žádný důvod aby někomu něco vysvětlovat. Upřimně ji moc nemusím a určíte je to oboustranné. Je poněkud ironické, když člověk co Vám nikdy na nic neodpověděl klade otázky. Neměl a nemam potřebu s ní diskutovat ale na rozdíl od ní mam tolik slušnosti abych aspoň odpověděl na otázku. Bohužel jsem věděl, že když pouze odpovím opět uslyším nějakou výmluvu, tak jsem rovnou napsal co na to milá paní Pavla.119 napsala už dříve. Jak už jsem několikrát psal jsem si vědom toho, že nic nevím. Dokážou si to ale připustit i ostatní.

Julian Tuwim:
                    „Vzdělání moudrému ukazuje, jak málo ví, a hloupému dává iluzi, že ví hodně.“

Takže Vám mnohokrát děkuji a doufám, že příště si to odpustíte.

• NewGod
                    NewGod, 10.10.17 20:39:29  

Pavla.119: A na nic víc se nezmůžete. Pokud někdy budu mít nezajímavý a nudný život jako Vy. Určíte budu diskuzím věnovat cele dny místo par sekund a budu mít čas i na pravopis ale co je hlavně důležité nebudu se sem chodit občas odreagovat a zasmát ale bude to můj jediný smysl života.

• Pavla.119
                    Pavla.119, 10.10.17 20:50:12  

:1: :1:

• profesorateista
      profesorateista, 24.9.17 10:50:18  

Ano uznávám že jsme se mi ateisté mýlily.

• DalkoT23
        DalkoT23, 24.9.17 11:10:28  

:1: :1: :1:

• profesorateista
          profesorateista, 24.9.17 11:38:45  

Na počátku byla inteligentní hmota
          hmota jó jo všech hmot
          ta se prostě vyvíjela
          jak jí to přišlo vhod

Mi všichni jsme děti inteligentní hmoty
          obouváme si na nohy bratra hmotu ,BOTY
          mi jsme všichni děti hmoty
          hmoty jó všech jo hmot
          tak se světem vyvíjíme
          jak nám to jo přijde vhod
          někdo je ateista
          kdo chce ten je křesťanem
          tak se to bude vyvíjet neustále
          až z vítězí pravda a rozum tak přestanem
          bude na vše všelékem být jen prostým člověkem

Případné pochvaly na ateistickou poezii zde prosím.

https://www.diskutnici.cz/forum/3371-ateisticka-inteligence/

• DalkoT23
            DalkoT23, 24.9.17 12:03:24  

Omyl eremíre :1:
            :4:
            Na počátku byla jenom energie
            :13: :13: :14:

• Antony52
              Antony52, 24.9.17 12:54:04  

Podle některých Vědeckých teorií na počátku bylo Nic = 0. A to nic se (kdo ví za jakého popudu) rozpadlo na hmotu antihmotu. Ty se vzájemně anihilovaly, ale vzhledem k tomu že hmoty bylo o neptrný víc tak vznikl svět. :7: :8: :9:
              https://cs.wikipedia.org/wiki/Antihmota

• Divobyj
            Divobyj, 24.9.17 17:47:14  

Na počátku byl samozřejmě Bůh-stvořitel.
            Naše hmotné světy stvořil pomocí svého Slova a Ducha svatého.

• eremir
    eremir, 17.9.17 07:52:21  

Lidi otevřte oči ,kdyby počátek všeho byl nahodilý gravitačně fyzikální jev evoluce ,tak proč když je nahodilý by se za ty miliardy let udál proboha jen a jen jednou,není to náhodou důkaz ,přece by logicky muselo být počátků mnoho a vývojů v různých stádií ,takže logicky je to jasný ATEISTICKÝ prokázaný přehmat všech přehmatů. :4:

• Pavel.Hangurbadzo
      Pavel.Hangurbadzo, 17.9.17 18:32:16  

To je příklad tvého chybného myšlení. Jak máš ověřeno, že se udál jenom jednou? :8: :8: :8:

• eremir
        eremir, 17.9.17 18:47:21  

Vždyť se to tak učí ve škole ,ani ty Pavle si nikdy neříkal že by jich bylo počátků víc...HA...

• Pavla.119
          Pavla.119, 17.9.17 19:35:09  

Obávám se že ve škole se to učí až tak o páté třídy výš :11: :9:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 17.9.17 19:40:08  

Co se učí ve škole ... :14:

Dejme tomu, že život vznikl způsobem, jak se to učí ve škole. Nakonec i život inteligentní. Ale jen na Zemi v naší galaxii? Nebo víckrát v naší galaxii? Nebo i v jiných galaxiích? V kolika? Ve všech? Vůbec ve vesmíru, ve vesmírech? Aj., aj.
          Nebo jsme úplně sami ... :5: :5:

Vědci se nemohou shodnout ... Neřešte to :)))))) Samozřejmě je zajímavé číst si o důvodech tvrzení, proč platí to či ono ...
          Vědci příslušných oborů se dosud neshodli na tom, co je RASA!

Škola - viz Terry Pratchett - "Lžidětem". Na každém stupni se děti dovídají, že je to vlastně jinak :1: :1:

• Pavel.Hangurbadzo
            Pavel.Hangurbadzo, 17.9.17 19:58:47  

Kosmické záření, v mezihvězdném prostoru, rekombinuje z dostupných atomů organické sloučeniny, až do velikosti alkoholu. Není důvod domnívat se, že ve zbytku Vesmíru, je to jinak. Potom je už třeba jenom vhodná planeta, s dostatkem vody.která slouží jako moderátor. A vznik života, je potom jenom otázkou času, a stálostí podmínek.

• poutnicek777
              poutnicek777, 17.9.17 22:12:44  

A to i nejake takove planete vis, tedy co je zrovna ve zrodu zivota? Prosim te, pochlub se. Zatim nikde nic a ty uz to mas vykoumany

• Pavel.Hangurbadzo
                Pavel.Hangurbadzo, 18.9.17 05:37:59  

Chápání textů ti moc nejde, že? :8: :15:

• Pavel.Hangurbadzo
                Pavel.Hangurbadzo, 18.9.17 09:34:33  

A co povíš na tohle: http://tinyurl.com/y8atucrr
                Že by život vznikl ještě někde jinde, a navíc vyspělejší?

• krudox
                  krudox, 18.9.17 10:31:54  

gaia je firma na výrobu podvrhů, snad jsi tomu nenaletěl, není to od nich první ani poslední mimoun... :2:

• Pavel.Hangurbadzo
                    Pavel.Hangurbadzo, 18.9.17 10:50:58  

Souhlasím, není to nijak potvrzené, ale UFO, není podvrh, ani setkávání s nimi, mnohdy nepříjemné.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 18.9.17 16:42:48  

Jo, setkávání s nimi ... Dřív když jsem šel z hospody, kolikrát jsem se s nimi setkal a dostal jsem do rypáku :10: :1: Jsou dost agresivní :10:

Carbon.de.Castel-Jaloux, 18.9.17 21:30:43  

Deset tisíc světů, řekl Giordano Bruno. Je jich mnohem víc. Jestliže ale vznik života je jenom otázkou času, kde všichni nositelé rozumu z jiných planet jsou?! Vědci se neustále dohadují, totiž dokazují tak a tak ... Já ovšem také nevím. To je prostě jedna z věčných otázek - jsme sami, nebo ... ?

Viděli jste film Mars útočí? :14: Také je nejdřív vítali ... Jako mnozí na Západě dnes vítají muslimy a negry :10: A což teprve emzáci! :14: Jak by museli být (nebo jak jsou) nepředstavitelně cizejší!

• krudox
                    krudox, 20.9.17 07:34:44  

tak to ti to moc nemyslí, když nevíš, kde všichni jsou, prostě jsou tak daleko, že je nemožné, aby sem doletěli za dobu jejich života...

Carbon.de.Castel-Jaloux, 20.9.17 15:04:16  

Možno předpokládat, že "oni" mají vědu a techniku na nepředstavitelně vyšší úrovni než my. Kdo jiný by dokázal překonat vesmírné pustiny?

"... je nemožné, aby sem doletěli za dobu jejich života ... " Díváš se na to z hlediska pozemské úrovně. Nakonec vychází pořád to samé: nevíme! :14:

• eremir
                  eremir, 19.9.17 16:42:17  

Jestli nás někdo stvořil tak měl k tomu logicky důvod a stačí se snadno domyslet jaký ,vezmeme v potaz co je a proč to asi je ,dle mého názoru ,jestli nás stvořitel stvořil k obrazu svému a nechal nás tvořit tak tvoříme za něj jako systém a aby byl systém tvořící nejvíce rozmanitější v tvoření ,musí být podle mého názoru absolutní svoboda vývoje ,tím se dosáhne rozmanitosti v tvoření ,když někdo díky svobodě z hřeší,tak kdo chce se může spasit i na to je myšleno taky svobodně skrze Ježíše Krista a o nic jiného nemusí mít stvořitel strach vše je cyklické co se v prach obrátí tak se smíchání zase začne skládat to objevil vědec Miller a omylem si dodnes ateisté myslí že něco nového stvořily a přitom kdyby trochu víc mysleli tak jim dojde že to už existuje ,takže jak by řekl vážený pan Einstein DARVINOVA TEORIE JE OMYL NAD ENTOU.

• Pavel.Hangurbadzo
                    Pavel.Hangurbadzo, 19.9.17 16:51:27  

Bohapusté žvanění. Nic z toho nemůžeš dokázat.

• eremir
                    eremir, 19.9.17 16:54:54  

Trochu přemýšlej složilo se to co existuje ,složilo takže obyčejný nám všem známý fyzický cyklus hmoty a energie ,nebotaky jinak ,z prachu jsi vzešel v prach se obrátíš.

• Pavel.Hangurbadzo
                    Pavel.Hangurbadzo, 19.9.17 17:02:57  

eremir: Další blábol, bez hlavy a paty.

• Andreas.Baader
      Andreas.Baader, 17.9.17 18:59:17  

Honimíre, tys na to káp. Snažení veškerých geniálních mozků je v hajzlu, přišel Hospodinův posel Honimír. :1: :1: :1:

To je síla, jaké máš velikášské představy o tom tvém bludařstvím stiženém mozku.

• eremir
        eremir, 19.9.17 13:14:25  

Jasně co se ateistovi nehodí ,tak nazve bludy ,jinak je vidět že to svámi zacloumalo ,holt pravda kor když boří jejich představy o počátku se nerada poslouchá ,chápu jak budete vypadat až se toho chytne věda a potvrdí to co jsem objevil. :1:

• Pavel.Hangurbadzo
          Pavel.Hangurbadzo, 19.9.17 13:43:50  

Nedělej si iluze, věda svaté hovadiny nezkoumá! :1: :1: :1:

• Antony52
        Antony52, 23.9.17 17:44:52  

Geniálních mozků, mistře? Ukažte nějaké. Kterých například. :8: Myslíte soudruhy Marxe, Lenina, Stalina, Mao ce tunaga? Nebo nějaké jiné? :7: :7: :8: :8:

• Andreas.Baader
          Andreas.Baader, 23.9.17 18:50:36  

Antony52: Zde jsem myslel především myslitele v oblasti přírodních věd. Ovšem Karla Marxe považuji za génia v oblasti humanitních a sociálních věd, to je pravda.

• Antony52
            Antony52, 23.9.17 20:26:05  

Tak to ti můžu vyhledat a vyjmenovat řádku věřích Vědců. A to skutečně Vědců, ne nějakých břídilů. :11:

• Andreas.Baader
              Andreas.Baader, 24.9.17 11:05:49  

Vsadím se, že ani jeden z těch vědců nebude tvrdit, že postrádá genetickou informaci, páč jej stvořil Jehova, a bude dobře vzdělán v tom, z čeho čerpá křesťanská nauka.

• Antony52
                Antony52, 24.9.17 16:15:07  

Pán je velmi ftipný. :11:

• Pavel.Hangurbadzo
      Pavel.Hangurbadzo, 17.9.17 19:59:48  

Proboha, ty slovo logika, radši vůbec nepoužívej.

• eremir
        eremir, 19.9.17 13:31:07  

Tak malá rekapitulace objevených chyb u některých ateistů.

Chyby v myšlení u některých ateistů .
        Nechápou Boha a jeho systém.
        Nedomyslí se když podle Bible posuzují Boha
        že Bibli psali lidé a né Bůh.
        Nevědí že křesťanství nemůže za zlo ale i malé děti dnes vědí
        že jen a jen lidé kteří se sami rozhodnou svou svobodnou vůlí.
        Mají představy že všichni věřící jsou stejný jen pár ateistů si to
        nemyslí a těch jedinců je opravdu jako šafránu a to samé mají s církví.
        Odsuzují víru jako takovou aniž si to dokáží srovnat v hlavě
        PRÝ NENÍ MOUDRÝ KDO VĚŘÍ aniž si uvědomují že sami věří a kolikrát takovým nechci říci něco peprného tak pohádkám o tom ja hmota bez mozku vše vymyslela.
        Nepoznají že nejde vymyslet něco co existuje a když vymýšlí existující podle svého myšlení není jim jasné že vymýšlejí jen jiné představy o už existenci.
        Pořád dokola se ptají kde se vzali Bohové ...záhada je že to pořád nevědí
        a když jim řeknete ať se zeptají našich prapředků zda si Boha
        vymyslely nebo ho poznaly ,tak jim konečně dojde že to nejde a vítězoslavně to zjištění hlásí kde sedá ,po nějakém čase se znova ptají kde se vzali BOHOVÉ A KDYŽ JE UPOZORNÍTE ŽE NA TO SAMI PŘIŠLI ŽE NEJDE zjistit zda si ho v dávné minulosti naši předci vymysleli nebo ho poznaly tak jsou z toho udivení.
        Nechápou že pravý věřící nespáchá zlo protože věří že půjde do pekla a ani ve snu je nenapadne že někdo se za věřícího může jen vydávat a že vůbec věřící být nemusí asi je to na ně moc složité.
        To zatím stačí pro dnešek doporučuji některým si to opsat
        neboť si to můžou denně prohlížet k vůli zapamatování.
        Hodně zdaru k zmoudření milí ateisté vám přeji v brzké době
        a budu se za vás modlit.

Tak jsem objevil další chybu v myšlení ateistů viz tady.
        Všimněte si prosím že nikde nevidíte u ateistů že by je mohlo
        napadnout že EVOLUCE je součástí již stvořeného.

• Pavel.Hangurbadzo
          Pavel.Hangurbadzo, 19.9.17 13:47:25  

Aby jsi mohl něco takového napsat, musel by jsi nejdříve dokázat, že ten tvůj pánbíček existuje. Věřící na to měli více jak 2.000 roků. a pořád nedokázali nic. Jenom tupě žvaní.