Pojďme se seznámit a kamarádit

Moderovaná diskuze | Kategorie: Komunity
jemi48 (2019-08-22 07:41:20)kunerolavitriol (2019-08-21 23:59:12)BRODWAJ (2019-08-21 19:45:50)helena.manova (2019-08-21 08:46:44)vlecena (2019-08-20 20:37:50)Jitka.L (2019-08-18 23:05:40)M.Povltavska (2019-08-13 20:26:12)starabodlina (2019-08-05 00:55:21)KarelKeslly (2019-07-10 01:35:35)milena (2019-05-22 04:09:04)MimVig123 (2019-05-21 20:26:43)hanalu1 (2019-04-16 07:40:50)
Pojďme se seznámit a kamarádit
Založeno: 3. 2. 2014 | Příspěvků: 86 162 | Členů: 12
Správci: BRODWAJ (hlavní)

Nalezněte odvahu klást otázky a vyjádřit to, co skutečně chcete. Komunikujte s ostatními tak jasně ,jak jenom dovedete, abyste se vyhnuli nedorozuměním, smutku a dramatům. Pouze touto jedinou dohodou dokážete změnit svůj život.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• jemi48
    jemi48, 22.8.19 07:41:20  

dobré ráno a pěkný celý den. jsem doma a probudila jsem se do zamračeného rána .v noci asi pršelo, na chodnících mokro , ale já jsem neslyšela a spala a spala. :15: :15: tak začínám opět zaběhnutý způsob - bobule ,snídaně a budu muset jet nakoupit. :1: :1:

• jemi48
    jemi48, 21.8.19 16:10:34  

Hezké odpoledne. jsem doma dojela jsem v pohodě ale čas jsem měla horší než vnuk :15: ale to je jedno.jela jsem to poprvé sama vždy řídil muž a tak se teď tady chválím. je to přes 200 km a tak s jednou přestávkou. včera jsem to pojizdeni po doktorech se sestrenici také zvládla a tak asi budu jezdit častěji.zavzpominaly jsme na mladí. ta moje sestřenice má RS a už chodí o dvou berlích tak byla ráda že jsme to objezdily spolu. jinak ji vozí syn nebo snacha.jdu si dát gaucink a pak nakouknu.

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 21.8.19 19:36:03  

Milenko Bože to je tedy diagnóza na palici to měla moje kamarádka přišlo to tak najednu podlamovaly se jí z ničeho nic nohy a sem tam spadla a nemohla se zvednout tak jí manžel vzal na vyšetření k nám na neurologickou ambulanci a když pak byly výsledky hotové byl to šok je to stejná svině jako rakovina obojí zabíjí to je mi vážně líto

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 21.8.19 19:45:49  

Milenko já jsem ti říkala že všechno zvládneš to cítím až sem tak daleko jak jsi prostě šikovná :15:

• jemi48
        jemi48, 21.8.19 20:49:56  

Evi to víš že jsem byla ráda že jsem se vrátila ve zdraví a bez bouracky. jak jsem psala takové dálky nejsem zvyklá jezdit.ale potěší se člověk že jsem zvládla ujet tolik km. ta RS je opravdu hrozná nemoc zvlášť když se ti podlomi nohy tak jsi hned na zemi. taky jsem ji jednou sbirala ze země ale nastesti uz umi padat. jsem rada ze i ja jsem se pobavila a tyden utekl ani nevim jak. hlavne jsem potrebovala změnu . teď už tady usínám u telky tak přeji dobrou noc a ráno budu na značce.

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 21.8.19 13:35:35  

https://ibb.co/jWSypyr :15:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 21.8.19 13:33:34  

:7:

vlecena
    vlecena, 19.8.19 19:56:45 reagovatsmazat@!!!
    Dobrý večer.Tak jsem prijela o půl 6,ale mam i hrbitov,skoro druhý barak,a koupeny pěkné trvalky.Navečeřela jsem se brambory nivu,máslo okurkový salat.Zkusila novou buchtu ted ji rozkrájím , roznesu neuklízím.Umeju se a jdu zalehnout.Dobrou noc. :2:

Majdino až se ti někdy bude chtít napiš recept na tu buchtu já sem nějaký také dám vytáhnu zásoby receptů :15:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 21.8.19 13:30:58  

Hezký večer. opět den za námi a jsem utahana jak kotě.návštěva příbuzných a zítra ještě na hřbitov v Přerově a udělám taxikáře moji sestrenici a ve středu směr domů.snad počasí bude slušně.a pojede se dobře. Tak si odpocívejte a pěkně se vyspinkejte.

Milenko jestli jedeš dneska domů tak bys měla mít vhodně počasí ovšem nevím jak je v jiných krajích :15:
    přesto měj bezva cestu a šťastně doma zaparkuj a věřím že první bude odpočinek u kávičky a cigárko a pak teprve nějaké vybalení se :15:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 21.8.19 13:02:09  

jemi48, 20.8.19 08:29:29 reagovatsmazat@!!!
    Hezké ráno :15: a příjemný celý den.dnes zataženo a dokonce pršelo. dnes máme vstávání brzo a za chvíli odjíždíme do Přerova. jako taxikarka budu jezdit po ordinacích. legrace je že nevím kde co je a než se zorientuji tak prejedeme odbočku a musíme znovu projíždět dalsi ulicky. chudáci řidiči co jedou za mnou.dve starý babky v autě to je pohled.Oldo lituji tě že tě to tak bolí. já myslela že po těch ozarkach to bude lepší. snad se to uklidní chce to čas. mějte příjemný den.

Milenko tak to snad nebylo tak zlé a zvládla jsi to v klidu a že někde zabloudíš no a co nikdo není dokonalý hlavně že jste to všude vyřídily a nemusí pak jezdit autobusem nebo vlakem nevím jak tam dojíždí ono se dá ledacos jen když to není moc daleko

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 21.8.19 12:57:03  

jemi48, 20.8.19 19:54:28 reagovatsmazat@!!!
    Hezký večer. nikdo tady nereagoval. Jdu vás pozdravit a popřát dobrou noc.jsem unavená ale moc spokojena :15: zítra už cesta domů

Milenko vidíš sama jak mě má potom bavit sem chodit...už mě to štve a myslím si že se na to vykašlu opravdu proč se snažit když to nemá smysl

• kunerolavitriol
    kunerolavitriol, 21.8.19 04:12:10  

Dobré jitro dámy, přeji hezký den.

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 21.8.19 12:50:33  

Oldíku i tobě hezký den tak co jak pokračuje ten tvůj problém s onkologií?
      doufám že jste našli řešení

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 21.8.19 13:21:30  

Oldíne tak se domluv na onkolce aby ti něco na bolesti dali nějaký vhodný opiát nebo pořádný driák proti bolesti...do onkologie až tak nevidím je to složité a znáš to kolik lidí tolik názorů nejlépe k tomu může vést komentář onkolog to je ten pravý odborník já na onkologii chodila vypomáhat ale pouze klasiku léky...teploměry...běžné infuze nebo injekce ale chemošky a podobné důležité věci dělal onkologický vyškolený personál nevím jak kde ale v Thomayerce na onkolce byl odborný personál vyškolený a žádné holky po škole pouze personál s letitou praxí a já musím říci že jsem se mezi nimi cítila naprosto skvěle nikde jsem nepoznala tak skvěle semknutou partu tam sestry a lékaři plus pacienti jako jedna rodina jen škoda že na tak velice smutném oddělení

• vlecena
    vlecena, 20.8.19 20:35:03  

Dobrý večer.Tak jsem v posteli.Barakymám hotové zitra jen navoním .Asi neposekám leje a leje.Stihla jsem vyplet a to je hlavní.Doma jsem připravila zeleninu na zimu a ted je chci spát.Dobrou noc :3:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 21.8.19 12:53:28  

Majdi ani se ti nedivím že jsi unavená to co děláš by neutáhl snad ani kůň...já sice dělám dost různé práce doma i u babi ale už toho není tolik jak před vyklizením domu tím že jsem všechno vyklidila a uspořádala a dala do pořádku je všechno jednodušší

• jemi48
    jemi48, 20.8.19 19:54:28  

Hezký večer. nikdo tady nereagoval. Jdu vás pozdravit a popřát dobrou noc.jsem unavená ale moc spokojena :15: zítra už cesta domů

• jemi48
    jemi48, 20.8.19 08:29:29  

Hezké ráno :15: a příjemný celý den.dnes zataženo a dokonce pršelo. dnes máme vstávání brzo a za chvíli odjíždíme do Přerova. jako taxikarka budu jezdit po ordinacích. legrace je že nevím kde co je a než se zorientuji tak prejedeme odbočku a musíme znovu projíždět dalsi ulicky. chudáci řidiči co jedou za mnou.dve starý babky v autě to je pohled.Oldo lituji tě že tě to tak bolí. já myslela že po těch ozarkach to bude lepší. snad se to uklidní chce to čas. mějte příjemný den.

• kunerolavitriol
    kunerolavitriol, 20.8.19 03:08:06  

Nespím.

A to mám v sobě zolpidem a brufen.

• vlecena
      vlecena, 20.8.19 20:37:49  

Milý Oldo,tak bych Ti přála aby jsi byl bez bolesti.Můžeš tyto prášky mit spolu?

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 21.8.19 13:06:41  

:7:

• jemi48
    jemi48, 19.8.19 20:07:45  

Hezký večer. opět den za námi a jsem utahana jak kotě.návštěva příbuzných a zítra ještě na hřbitov v Přerově a udělám taxikáře moji sestrenici a ve středu směr domů.snad počasí bude slušně.a pojede se dobře. Tak si odpocívejte a pěkně se vyspinkejte.

• vlecena
    vlecena, 19.8.19 19:56:45  

Dobrý večer.Tak jsem prijela o půl 6,ale mam i hrbitov,skoro druhý barak,a koupeny pěkné trvalky.Navečeřela jsem se brambory nivu,máslo okurkový salat.Zkusila novou buchtu ted ji rozkrájím , roznesu neuklízím.Umeju se a jdu zalehnout.Dobrou noc. :2:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 19.8.19 16:29:06  

https://ibb.co/Ln094v4 :15: :15: :15:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 19.8.19 16:23:39  

jemi48, 18.8.19 16:47:40 reagovatsmazat@!!!
    Hezký skoro večer. vrátila jsem se z výletu z Hostyna. byla jsem tam se sestrenici u které teď prespavam. nádherný výjezd a ještě hezčí pohlazení na duši. zítra návštěvy u příbuzných a pak se mohu připravovat na cestu domů.

Milenko tak se máš fajn to je dobře tak to má na výletech vypadat :1:

• jemi48
    jemi48, 19.8.19 10:10:02  

Hezké pondělní dopoledne a pohodový celý den :15: jsem stále na Moravě počasí mně přeje. není moc horko a ani neprší. dnes jedeme navštívit příbuzné a na hrob rodičů a zítra musím sestrenici odvést po doktorech a tak to bude mít jednodušší. jezdí až do Přerova a tak jsem zvědavá jestli po tolika letech nebudu bloudit.je to legrace jak dvě staré báby lezou do auta.a doma mně hospodaří vnuk tak jsem zvědavá jak to tam vypadá. ve středu mám v plánu už se vrátit domů.

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 19.8.19 16:03:56  

Milen je jenom dobře že se ti daří a užívej si vesele pobyt v rodině nikdy nevíte kdy se zase tak sejdete...co se týká bloudění no co? zasmějete se a všechno dopadne dobře :15:
      budete mít na co vzpomínat zážitky vám nikdo nevezme nedajíse koupit ty se musí zažít...také se těším až se vydám do let svého dětství a mládí

• vlecena
    vlecena, 19.8.19 08:49:07  

Dobré ráno.Frčím.Cekala jsem až přijede manž.od doktorky.Konečně krev2,1.Tak aspon něco.Jinak lilo žně opět v hajzlu.Už ho lituji. :2:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 19.8.19 16:08:13  

Majdi tak to by bylo fajn kdyby už bylo dobře...s tou žní to máte tedy zlé tady je po žních už měsíc akorát kdo má svá malá políčka je sem tam vidět ale jsou to malé kousky...a pouze v nepatrném procentu jinak je všude i u soukromníků na poli jen kukuřice a slunečnice

• helena.manova
    helena.manova, 19.8.19 06:14:32  

Máme tu opět nový týden,jaké bude počasí nevím,ale slibuji obojí,sluníčko,bouřky...Včera mělo být 31 a bylo zataženo celý den,až k večeru se obloha rozjasnila a byla modrá,jak alabastr.Člověk se v té pžedpovědi nevyzná :15:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 19.8.19 16:16:15  

Helenko předpovědi nemůžeš věřit a vůbec se s tím řídit protože jim vychází pramálo příroda si sama řídí jak bude já beru den po dni jak teploty tak počasí nemůžu se řídit podle předpovědi kdy už žvanili že bude srpen chladnější a kulový máme stále +35 dusno a vedro je to už opravdu nepříjemné nedá se venku nic dělat hnus doufám že to nebude trvat dlouho a budu moct domek prodat a odstěhovat se pryč kde není stále nesnesitelné vedro jako tady

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 19.8.19 16:17:48  

Helen chtěla bych někam na Vysočinu kde je chladněji nebo kam koliv kde nejsou tyhle hnusné vedra

• vlecena
    vlecena, 18.8.19 21:30:29  

Dobrý večer.Tak ještě jeden pernější týden.Musim kloubit práci doma a jdu dodělat druhý dum.Zvířátka dam do pořádku v úterý.Aby meli také čisté domečky.Dnes jsem otrhala ostružiny oční doktorce dala do mrazáku.Jsou pěkně
    velké.Samo že napsala ať si je vemu,ale kluci si to smlsnou.Zitraudělám ráno kousek u růží a natřu pul oblouk,co jsem dala na pnutí trubače,.Začnu tvarovart poslední tujku ve dvoře.Nedodělám,to bych ruce zase moc unavila.Uvařeno má a tak pojedu na jedno patro a ostříhám kopretinY u domu.Ale má pršet a chtela bych posekat u nich.Takže jak čtu máte se fajn,přeji Vám to-Děvčata dobrou noc.Jooo zdravím i Oldika. :2:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 19.8.19 16:22:29  

Majdi já nevím co všechno u těch doktorek máš na starost ale podle toho co píšeš tak se jim staráš o domy domácnost a zahrady no tak to ti nezávidím já sice na péči měla plno práce ale nyní jsem omezila dělat vola mám toho doma dost a ne posluhovat stále jinde...
      je mi do toho kulový ale pokud je to jak si myslím no tak to jsi tedy kádr to se pak nedivím jak ti hapruje zdraví ale klidně mi řekni že mi do toho nic není já to unesu :2:

• vlecena
        vlecena, 19.8.19 19:59:29  

Evi dělám všechno,nechavají mně volnou ruku.Budou překvapený.ám je moc ráda všech 9 a oni mně to vrací.Prej sem jejich. :2:

• vlecena
        vlecena, 19.8.19 20:00:57  

jo nervi mám spíš doma s marodem.ale tam je krásná energie v obouch domech.Já se nedřu,pianko. :1:

• jemi48
    jemi48, 18.8.19 16:47:40  

Hezký skoro večer. vrátila jsem se z výletu z Hostyna. byla jsem tam se sestrenici u které teď prespavam. nádherný výjezd a ještě hezčí pohlazení na duši. zítra návštěvy u příbuzných a pak se mohu připravovat na cestu domů.

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 18.8.19 15:06:26  

https://ibb.co/1zkzys1 :15:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 18.8.19 14:15:06  

vlecena, 16.8.19 23:14:02 reagovatsmazat@!!!
    Dobrý večer.Tak jsem dnes hooodně brzo v postýlce.Je mně tu fajn,potřebuji klid.Taky se chystám na zeleninu do polévky a udělám pod svíčkovou.Tak návštěva vyřízena.tak to dopisuji.Mějte hezkou neděli. :1:

Jitka.L
    Jitka.L, 16.8.19 23:29:46 reagovatsmazat@!!!
    jdu pozdravit. Máme tady zase vnuka,další přijde zítra. Budeme grilovat a tak je pořád napilno. zavařovala jsem zeleninu a zítra už asi vytrhám okurky nakládačka. Už nejsou pěkné a navíc je u osady kontejner na bioodpad.tak trochu zaplníme. Když už na chatě platíme 650 kč za odpady,tak ať využijeme.

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 18.8.19 14:24:57  

Majdo tak odpočívej a užívej si dny podle toho jak chceš máš stále hodně práce a povinností a tak nabírej sílu odpočinkem a pohodou...já pracuji a buduji a dávám si vše do pořádku pomalu a po svém také ale jak dlouho mě to bude bavit nevím

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 18.8.19 14:28:56  

Jituš užívej si vnuků i chaty a odpočinku já jsem včera udělala doma generálku a zase vyčlenila některé věci ale nikam jsem to nedala všechno šlo do pytle a k popelnici když vyváželi popeláři pokud si to vzali je mi to jedno

• BRODWAJ
          BRODWAJ, 18.8.19 14:33:52  

Jituš tak měj hezké odpoledne a užívejte si hezkého počasí :2:

• jemi48
    jemi48, 18.8.19 10:33:32  

Hezké nedělní dopoledne.tak jsem po snídani a bobule mám v sobě. chystáme se na Hostyn na to poutni místo. není tak horko tak to snad zvládneme.

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 18.8.19 13:56:58  

Milenko nevím jaké je tam počasí ale ady je zase vedro až hnus a do toho všeho ještě dusno...už jsem byla venku 2x na koupel a zase je mi teplo je to strašné jaké tu je stále vedro

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 18.8.19 13:57:26  

tak aby se vám cesta vydařila a byly pěkné zážitky :15:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 18.8.19 14:11:22  

Milenko také se vydám do míst kde jsem prožila dětství je jedno jaký jsem měla život ale dětské vzpomínky a pocit že jsem zase doma protože tak jsem se tam cítila vždy je důležité...náš dům už nestojí zbourali ho a je tam pouze zanecáno kousek zdi a udělali tam jako by malý zarostlý remízek byl to bývalý malý klášter s hospodářstvím ale i tak mi nikdo nevezme co jsem tam prožila...vytěsním všechno to ošklivé a násilné ze života a to pěkné si vrátím do vzpomínek

• helena.manova
    helena.manova, 18.8.19 07:18:54  

Krásné nedělní ráno.Dnes je ve vedlejší vsi pouť a tak se půjdu podívat.Hezký den :15:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 18.8.19 14:05:30  

Helenko tak si užij pouti a vůbec neděle hlavně že se vám všem daří