Pojďme se seznámit a kamarádit

Moderovaná diskuze | Kategorie: Komunity
jemi48 (2019-04-25 15:14:57)kunerolavitriol (2019-04-25 12:35:29)BRODWAJ (2019-04-25 12:24:28)starabodlina (2019-04-25 01:57:22)helena.manova (2019-04-22 06:20:02)Jitka.L (2019-04-21 22:04:24)M.Povltavska (2019-04-21 06:05:29)vlecena (2019-04-18 22:05:39)hanalu1 (2019-04-16 07:40:50)milena (2019-03-30 03:31:16)MimVig123 (2019-02-23 19:06:20)
Pojďme se seznámit a kamarádit
Založeno: 3. 2. 2014 | Příspěvků: 83 701 | Členů: 11
Správci: BRODWAJ (hlavní)

„Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.“

„Čím moudřejší je člověk, tím méně má potřeb.“

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• kunerolavitriol
    kunerolavitriol, 25.4.19 12:35:25  

Dobré poledne dámy, přeji hezký den.

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 25.4.19 12:22:03  

https://ibb.co/CKMSTXp :1: :1: :1:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 25.4.19 12:18:58  

starabodlina, 25.4.19 01:39:25 reagovatsmazat@!!!
    Evi s dědou je mi to líto,ale už má klid. Ty si také potřebuješ odpočinout a čeká tě ta operace. Pak určitě rehabilitace, lázně. Zkrátka se doléčit a myslet trochu na sebe.

Evi pro něj to je vysvobození a já nemusím mít starost že se Kamila bude s péčí zlobit po dobu mého pobytu v nemocnici...rehabilitovat budu ale do lázní nepojedu určitě mohla jsem mít 13x lázně zdarma po třech týdnech a i po měsíci pobytu nebyla jsem ani jednou a nepojedu není to nic pro mě a to raději budu s pejsky hlavně aby mi bylo lépe o to jde :15:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 25.4.19 12:15:23  

starabodlina, 25.4.19 01:50:54 reagovatsmazat@!!!
    Já sice nic negruntuji a uklízení také nechávám až bude koupelna a vymalováno. Postupně vyklízím, co nutně v kuchyni a v koupelně nepotřebují, dávám do krabic a uložíme do patra. Jen zítra ještě výperu v kuchyni záclony pak tam dám asi nové. Obklady a dlažbu jedeme objednat v pátek a do 14 dnů by jí měli přivést. Také jsme si na ni museli udělt místo i na další věci co si navozí oni.

Evko ale zase to budete mít krásné i když je to práce a prach ale potom je ten výsledek potěšující :15:
    zasloužíte si bydlení mít hezké akorát to s těmi obklady nějak trvá já myslela že to půjde trochu rychleji

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 25.4.19 12:10:48  

starabodlina, 25.4.19 01:50:54 reagovatsmazat@!!!
    Já sice nic negruntuji a uklízení také nechávám až bude koupelna a vymalováno. Postupně vyklízím, co nutně v kuchyni a v koupelně nepotřebují, dávám do krabic a uložíme do patra. Jen zítra ještě výperu v kuchyni záclony pak tam dám asi nové. Obklady a dlažbu jedeme objednat v pátek a do 14 dnů by jí měli přivést. Také jsme si na ni museli udělt místo i na další věci co si navozí oni.

no Evi u babi nikdo z její rodiny nedělal nikdo nic babi měla všude binec a dneska je to během třech dnů jinak a po víkendu začnu likvidovat dědovo skříň vše půjde do kontejnéru na oblečení a pak jí začnu vyhazovat binec kde co je a že toho má dost ale nemusí žít jenom ve smutku aspoň jí to trochu vzpruží že nebude myslet jenom na dědu :15:

muškáty jsem vždy měla jen ty klasické převislé muškáty jsou krásné ale musí být pod střechou na krytých balkonech a tak tam to je fajn ale běžně venku je to jak říkáš je po nich veta když přijdou nějaké přívalové deště

• jemi48
    jemi48, 25.4.19 08:15:35  

pěkné ráno a ještě hezčí den vám přeji :15: sluníčko krásně svítí a pěkně zahřívá.ráno už jsem vezla popelnici k cestě a je to na tričko :1: :1:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 25.4.19 12:00:40  

Milenko také tady je krásně a teplo a moc a popelnice byla už venku večer abych se nemusela starat :15:
      dneska jsem babi ještě vyglancovala před domem sekalo se a tak je to všechno jak má být

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 25.4.19 12:03:50  

Milenko dočkáte se vody má o víkendu pršet...já jsem ještě poprosila paní v květinářství aby udělala na zítra kytici pro dědu a nechala jsem nadepsat i mašli dědovi Eva a Kamila no jo zítra to děda má už načrtnutý a jistý pojede do kremace ale už jenom to pozemské a dědovi je snad někde dobře

• jemi48
    jemi48, 24.4.19 20:14:12  

pěkný večer, Evi, ty si opět zahráváš se zádama :15: já dnes měla na oběd vnuka a chytl nějakou virózu a tak pak jel domů se léčit. Pak mně přišla návštěva a do půl osmé, tak mám ještě nádobí od oběda a tak jdu uklízet. Zítra konečně musím nakoupit, zatím to jistil mrazak a pak už opět pro práci.Je konec měsíce .

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 24.4.19 20:24:14  

Milenko já jsem nádobí myla u vaření protože dneska jsem dokončovala babi barák má to tam hezké a grunt k nepoznání stavím se tam ráno a pohrabu jenom kousek před domem je tam napadáno větviček z břízy a nakrmím kocourky a půjdu domů a nachystám kocourkům na večer a snad jim to babi dcera dá a v pátek ráno tam zaběhnu nakrmit a zase nachystám na večer a pak se uvidíme s babi až v sobotu ráno

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 24.4.19 20:25:33  

Milenko také se dozvím jak to bude dál s babi jestli nějaká kačka bude nebo ne a pak mi nezbude než si najít brigádu ale něco na černotu :15:

• starabodlina
        starabodlina, 25.4.19 01:39:25  

Evi s dědou je mi to líto,ale už má klid. Ty si také potřebuješ odpočinout a čeká tě ta operace. Pak určitě rehabilitace, lázně. Zkrátka se doléčit a myslet trochu na sebe.

• starabodlina
    starabodlina, 24.4.19 19:36:06  

Tak konečně jsem se k tabletu dostala a funguje. Všechny zdravím, jsem šťastná, že už je po svátcích. Měli jsme tady vnuka to je okupant na PC. Do soboty byl na soustředění manžel ho přivezl, doufali jsme, že bude utahaný, ale on byl jak utržený od vozu. Jen si přivezl pěknou rýmu.
    Včera jsme byli po doktorech, nákupy. Už jsem koupila muškáty v Hornbachu vypadaly slušně.

• starabodlina
      starabodlina, 24.4.19 19:47:46  

Dnes byla česnečka se sýrem a čočka. Muškáty jsem vysadila do truhlíků. Kdyby ještě začali mrazíky dáme je do dílny.Byly krásně zakořeněné jedno plato 10 kusů za 129 Kč. Zítra ještě přesadíme fuchsie a oleandr, ten je velký a je nějaký ubohý, snad to rozchodí.

• starabodlina
        starabodlina, 24.4.19 19:51:01  

U nás je sucho nezaprší a nezaprší. Přemýšlím jestli budeme ještě něco sázet a pěstovat. Jestli bude léto jak loni?

• BRODWAJ
          BRODWAJ, 24.4.19 20:11:21  

Evko tak to tě ubezpečuji že co se týká vody bude to bída a už nyní říkají veřejně že bude zase velké zdražování že bude úroda o 40% nižší já stále snižuji nároky na zahradu asi nechám pár keříků a basta :15:

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 24.4.19 20:06:07  

já jsem dneska dělala bramboračku a bramborové placky chodím k babi gruntovat barák za tři dny je k nepoznání a tak jsem spokojená a ještě víc mě potěšilo že babi řekla že tak vysmejčeno nebylo to zahřeje

• starabodlina
          starabodlina, 25.4.19 01:50:54  

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 24.4.19 20:01:56  

Evi to jsi koupila hodně lacino tolik muškátů u nás v květinářství jsou drahé jako prase jsou krásné ale předražené nekoupila jsem ani jeden podívám se v zahradnictví a budeli nejhůř zajedu si do Brna do skleníků tam jsou za pár korun a pěkné

• starabodlina
        starabodlina, 25.4.19 01:57:20  

Já kupuji v tom balení po deseti kusech a kupuji ty vzpřímené, plnokvěté. Ty převislé nemám ráda, zafouká vítr, prutký déšť a jsou omlácené a bordel v všude okolo.

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 24.4.19 14:39:44  

https://ibb.co/bXmcJWM :15:

• jemi48
    jemi48, 24.4.19 08:25:28  

Hezké ráno, u nás bez sluníčka, ale i bez deště.v nachystaném sudu ani kapka. pěkný den.

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 24.4.19 14:30:52  

Milenko nebuď smutná já vím že tě to mrzí když nemáš vodu u nás pršelo a mám 1600 litrů vody a hned bych se podělila když vidím v televizi jaká je bída je mi z toho také smutno Milenko došlo na chytračení civilizace a to je teprve začátek

• kunerolavitriol
    kunerolavitriol, 24.4.19 07:49:15  

Dobré jitro dámy, přeji hezký den. Včera mi přišel nový notebook, tak sedím u něj a sžívám se s ním. Na starém jsem měl visty, tady jsou desítky, tak se učím.

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 24.4.19 14:33:14  

Oldíku tak si ho užívej určitě ti poslouží takjak si přeješ a chceš...říkala jsem si že bych si časem koupila jiný noťas ale jeto zbytečné je zánovní a až bude zastaralý a nastanou problémy koupím si jednoduchý a levný jenom na bankovnictví a kdybych něco hledala

• kunerolavitriol
        kunerolavitriol, 24.4.19 15:44:03  

tak ten můj starý už má 16 roků,hrozně pomalý a stále se kousal.

• BRODWAJ
          BRODWAJ, 24.4.19 20:32:17  

Oldíku tak to máš hodně dlouho nebo jsi měl už letitý noťas zasloužil sis nový :15:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 23.4.19 23:10:30  

Milenko hezkou dobrou noc já také jdu spát ráno mě čeká zase dost práce a také auto půjde do servisu budou dělat TK

• starabodlina
      starabodlina, 24.4.19 19:52:59  

Také dnes bylo naše auto v servisu, ta sranda stále 5500 Kč.

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 24.4.19 20:17:32  

no já Evko opravy budu mít zdarma jenom si zaplatím technickou takže na tom nebudu snad tak zle :2:

• jemi48
    jemi48, 23.4.19 13:56:02  

hezké odpoledne,Evi i mně to připadá, že se tady zdravím sama sebe.bylo to tady příjemné bez podrazů, ale nikdo nemá čas jen nakukuje

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 23.4.19 23:07:24  

Milenko no právě tak to je vidím kdy jsou tady ale nikdo nepozdraví nenapíše a jáuž ztrácím chuť se doprošovat také mám plno práce ještě lítám po doktorech na předoperační doma práce a vaření a chodím za babi a tam dávám do pořádku dům a ještě jsem chodila nepravidelně ale každý den na vyjímky jsem byla tady

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 23.4.19 23:09:21  

také mám návštěvy a plno práce a ptala jsem se kolikrát jestli to mám zrušit tak nevím proč narovinu neřeknou jo proč ne stejně nebudeme chodit a hotovo no je vidět že za dobrotu na žebrotu

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 23.4.19 13:38:30  

odpoledne ještě jdu k babi vyluxovat...vyprala jsem vyšívané ubrusy...dečky a další a bylo to venku ale dala jsem to na sušák a pod střechu sice jenom poprchává ale není to třeba aby mi na prádlo zbytečně pršelo :15:

• jemi48
    jemi48, 23.4.19 08:54:03  

hezké úterní ráno a i když pro někoho již pracovní, nedejte si pokazit celý týden :1: :1: :1: máme sice sluníčko, ale i to chvilkama odpočívá za mračounama, ale na déšť to nevypadá. jdu dát teprve snídani a bobule :15:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 23.4.19 13:26:51  

Milenko já jsem s Kamilkou u babi dneska udělala pořádnou vichřici na dvorku a na kusu zahrady...víc ale dělat nebudeme protože to si musí dělat synové ale vzhledem k tomu že smuteční hosté budou pak i s babi doma a hulí venku musí tak aby to tam také nějak vypadalo posezení stůl a židle vše nachystáno :15:

• jemi48
    jemi48, 22.4.19 14:42:04  

Hezké odpoledne. Tak mne vnuk dovezl domů. dojeli jsme v pořádku a přiznám se že jsem ráda doma ve svem klidku. Evi tak jsi měla velikonoce smutné ale dědovi jsi prodloužila život o pár let.už je v nebicku a zůstane ti na starost babka. ale aspoň si dáš do pořádku páteř a pak nějakou brigadicku seženeš. hlavně se dej dohromady ty.jdu dát kávu po 3hodinove cestě. ještě že ten můj vnoucek jel spolehlivě a opatrně i když spěchal vyplývat tu svoji kamarádku.

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 23.4.19 13:34:12  

Milenko pro dědu to bylo u vysvobození a i když to je smutné měla jsem radost že je mu už ne jen dobře ale také že jsem ho na poslední cestu pořádně vyfešákovala slušelo mu to :15:
      jsem spíše smutná že se skoro všichni vykašlali na fórum a tak přemýšlím jestli napíšu Adminovi aby to zrušil už nějak ztrácím trpělivost to udržovat a proč taky

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 22.4.19 13:58:05  

https://ibb.co/mTM66Th :1: :1: :1:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 22.4.19 13:56:44  

jsem unavená chvilku si lehnu byla tu návštěva včera a dneska zrovna tak a já toho mám dost

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 22.4.19 13:49:08  

dneska ve 4 hodiny 15 minut jsem začala pracovat okolo dědy jelikož děda ve spánku zesnul...než jsem ho umyla a oblékla do obleku dalo to práci na cestu jsem ho navoněla naposledy vůní co jsem mu koupila a on jí měl rád spray Diplomat...čekali jsme na pohotovostí lékařku na umrtní list

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 22.4.19 13:52:02  

pak přijel pohřební vůz ale to už bylo skoro 7 hodin ráno tak jsme si a babi dali snídani byla jsem tam já a babi syn on se ženou začali vyřizovat co bylo potřeba a já všechno vyhodila co bylo třeba do popelnice...všechno vynesla z postele na dvorek na vyvětrání...odpoledne matraci a nafukovací matraci umyju a i postela zítra se to vrací na charitu

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 22.4.19 13:55:29  

vyprala jsem babi prádlo...nakrmila kocourky...opláchla od snídaně nádobí...udělala jsem babi do termosky čaj...nachystala jsem věci na charitu 8 balíků plenek a další věci a skoro o deváté jsem šla domů bylo toho jako máku

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 22.4.19 13:35:27  

helena.manova, 21.4.19 07:27:28 reagovatsmazat@!!!
    Pěknou slunečnou neděličku Vám všem přeji.My včera také u syna grilovali,šla jsem brzy domů a upekla ořechový štrůdl,moc jsem jej osladila,ale příště dám méně náplně.Praskla mi a musela jsem přikrýt novým těstem,ale vypadá krásně.Dnes nevařím,až zítra,tak budeme odpočívat :15:

jemi48
    jemi48, 21.4.19 09:37:05 reagovatsmazat@!!!
    Pěkné nedělní ráno.probouzeni do sluníčka a pohodový celý den.

jemi48
    jemi48, 21.4.19 11:56:54 reagovatsmazat@!!!
    hezké poledne,po včerejším grilování nemá nikdo chuť na jídlo. máme ale udělané ptáčky , tak dáme oběd později.zústalo nás tady ke stolu jak apoštolů.pěkné odpoledne.

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 22.4.19 13:43:48  

ahoj Helenko :15:
      tady se také už skoro všude griluje no a rekreantů už zase kopa a to tepr ve začíná to bude tu jako na Václaváku jako kažý rok :15:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 22.4.19 13:45:53  

Milenko tak se asi všichni hodně nabaštili a přepili a přejásali a drží krátkou pauzu :15:

• kunerolavitriol
    kunerolavitriol, 22.4.19 12:16:06  

Dobré popoledne dámy, přeji hezký den. Na oběd byla mořská štika na másle s hranolky, polévka krémová česneka.

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 22.4.19 13:23:08  

Oldíku dobré pochutnání jste měli já ani neměla na jídlo chuť měla jsem jeden chlebíček ráno a dva odpoledne a stačí mi to nějak není nálada :15:

• starabodlina
    starabodlina, 21.4.19 20:02:23  

Krásný velikonoční večer.
    V sobotu manžel přivezl vnuka ze soustředění v karate a já měla práci doma vaření úklid až do večera. Dnes jsme zato byli celý den venku, oběd grilování, krásně jsme si den užili.
    Zítra přijedou mladý tak nás bude plný barák.

• Jitka.L
      Jitka.L, 21.4.19 20:48:47  

Hezký večer. My byli taky na zahradě,ale já upravovala záhony a manžel si nedal říct a přeházel kompost. Jo,komu není rady, tomu není ani pomoci.Včera s rodinkami synů taky hezký den.

• starabodlina
        starabodlina, 21.4.19 22:48:07  

Jo,jo manžel kompost přehazoval minulý týden a ještě dnes fňukal, že ho bolí celý člověk.

• BRODWAJ
          BRODWAJ, 22.4.19 13:30:31  

no po těžké práci to bývá že bolí celý člověk při lepší formě jenom záda :15:

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 22.4.19 13:28:37  

jen si Jituško užívejte proč ne hlavně že je vám fajn a máte se :15:
        tak co se týká tatíka nediv se ty děláš na zahradě a on chce taky chápu ho vím to podle sebe :15:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 22.4.19 13:25:59  

tak Evi to je jenom dobře že jste si udělali krásný den co tě těší tak to má být já si udělala pracovní den a bylo pořád co dělat jak u babi tak doma