Pojďme se seznámit a kamarádit

Moderovaná diskuze | Kategorie: Komunity
BRODWAJ (2019-06-26 22:35:00)jemi48 (2019-06-26 22:30:37)starabodlina (2019-06-26 21:25:34)kunerolavitriol (2019-06-26 19:49:56)Jitka.L (2019-06-26 15:03:27)helena.manova (2019-06-25 06:53:02)vlecena (2019-06-24 22:06:50)KarelKeslly (2019-06-21 21:37:21)M.Povltavska (2019-06-04 17:12:02)milena (2019-05-22 04:09:04)MimVig123 (2019-05-21 20:26:43)hanalu1 (2019-04-16 07:40:50)
Pojďme se seznámit a kamarádit
Založeno: 3. 2. 2014 | Příspěvků: 85 021 | Členů: 12
Správci: BRODWAJ (hlavní)

„Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.“

„Čím moudřejší je člověk, tím méně má potřeb.“

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 26.6.19 22:35:00  

všem přeji dobrou noc a snad i klidné spaní :2:

• jemi48
    jemi48, 26.6.19 20:13:28  

Jdu vám popřát hezký večer .máme ještě teď ve stínu 31 stupňů. Tak nevím jestli neumru je to příšerné a to mě hučí ventilator a klínu občas zapinam. jinak se nedoplatim za elektriku.odchazim do studené sprchy a nakouknu později.

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 26.6.19 22:15:05  

Milenko já jsem ve vodě stále každou hodinu a vlasy si máčím ještě častěji a plenu mokrou studenou okolo krku prostě hrozné a venku stále teplo a ráno to začne nanovo už toho mám nějak dost

• jemi48
        jemi48, 26.6.19 22:30:11  

Tak to méně za to že jsme nadávaly na zimu. :15: taky tady sedím mokrá ze sprchy skoro studené a potim se. :15: v pátek se ma ochladit. budeme doufat. dobrou noc všem a pěkné sny. zítra musím jet pro práci ach jo.

• BRODWAJ
          BRODWAJ, 26.6.19 22:34:35  

Milenko dobrou noc já si namočila plenu a také si jdu lehnout trochu je ochlazeno a tak toho využiji spím jen tak na ostro a ničím přikrytá jinak bych zhebla

• starabodlina
    starabodlina, 26.6.19 17:21:02  

Vedro nás ničí. Stále se u nás buduje. Vybetonované podlahy a omítky nechtějí vyschnout.
    Vařit zatím nemohu kuchyně je odstavená bez vody a odpadů.
    Jezdíme na obědy, vaří moc dobře a porce se nedají sníst. Večeře studené a docela dobře příváme.

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 26.6.19 22:18:06  

Evko tak máte takovou dovolenou doma pracovní ale aspoň nemusíš stát u plotny v tom hicu je to děsné ani nemám na teplé jídlo nějak extra náladu vezmu si vždy něcoz lednice jen tak trochu a hlavně se nalívám a jsem z toho jako sud ale zítra si vezmu furon zdá se mi žezase otékají z vedra nohy

• jemi48
    jemi48, 26.6.19 13:56:09  

Tak si dávám teprve oběd :15: nedá se nic dělat. káva uvarena ráno ma konecne prijatelnou teplotu a tak ji tady popijim. ven nevystrcim ani no.chci přežít.

• Jitka.L
      Jitka.L, 26.6.19 14:20:49  

Ahojky všem. My taky obědvali až okolo půl 2. Měli jsme smažené fillé a opečený brambor. jo a ještě hrachovou polévku s opečeným rohlíkem. A jahodový kompot.... :1: :1:

• Jitka.L
        Jitka.L, 26.6.19 14:23:21  

Po 3 pojedu na kole na zahradu. Už by se mohl trhat rybíz, hrášek..Ale potřebovala bych tam být brzy ráno...to ale nehrozí,protože já se měla narodit jak sova, a nebo později večer.A to už tam nikdo nebývá a já se tam sama bojím. Ale jestli se ochladí v pátek, pojedeme tam a budeme tam spát.

• Jitka.L
          Jitka.L, 26.6.19 14:31:09  

Vypila jsem půllitru cool piva grep nealko.Bylo vychlazené, prostě mňamka.

• BRODWAJ
            BRODWAJ, 26.6.19 22:32:52  

já mám Jituš vychlazené minerálky a stále si nalévám a vracím do lednice i ovoce všechno mám v lednici a když si vezmu to studené je to osvěžující :2:

• BRODWAJ
          BRODWAJ, 26.6.19 22:25:06  

Jituš tak to jsi dobrá že v tom hicu jedeš na kole já bych zdechla špatně se mi dýchá v tom dusnu :15:
          venku v kádi je voda tak teplá jako bych pod ní topila no je to tedy venku o život

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 26.6.19 22:22:24  

rybu Jituš si dát je fajn je to lehké jídlo ale ty jahody bych nechtěla :15:
        já měla ještě rajskou a milostivý měl přírodní kuřecí s pečivem

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 26.6.19 22:20:41  

Milenko kdyby to šlo měla bych jenom studený odchov ale na diabetes jíst musím i něco teplého takže teplá snídaně a pak si ohřeju oběd ale jenom aby to bylo mírně teplé a večer už pouze studená večeře a druhá véča trochu ovoce :15:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 26.6.19 13:48:21  

zvu na ochlazení

https://ibb.co/17rwvHq :1: :1: :1:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 26.6.19 13:44:01  

https://www.youtube.com/watch?v=p5mvWGk2diQ&list=RDp5mvWGk2diQ&start_radio=1 :1: :1: :1:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 26.6.19 13:38:01  

https://www.youtube.com/watch?v=d54gaxpWGEA :1: :1: :1:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 26.6.19 13:35:42  

právě jsem byla pro umyté koše na dělení odpadu a venku máme
    +42 na sluníčku tak snad to už stoupat přestalo je tam jako v pekle a měli jste vidět záda nezáda jak jsem hopsala po rozpálené dlažbě hnus :10:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 26.6.19 13:02:25  

máme vedro až k zalknutí před desátou bylo +29 ve stínu o půl jedenácté bylo +31 ve stínu a v poledne +37 ve stínu a na sluníčko se nedá ani vylézt a poud se jde bosky po trávě i ta je horká je to strašné

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 26.6.19 12:45:25  

jemi48, 25.6.19 21:57:46 reagovatsmazat@!!!
    Jdu vám popřát dobrou noc a hezké sny. vylezla jsem z vany a než jsem se utrela tak jsem upocena jak kdybych měla teplou vodu.a to jsem ji měla skoro studenou. jsem hrozná v květnu nadávám na zimu a ted zase na horko.chladim teď vzduch a pak zalehnu. Oldovi přeji aby ozarky dopadly dobře. je to lepší než nějaká narkoza při operaci. ještě by mu zblbnul mozek.hezky se vyspinkejte do dalšího horkého dne.

Jitka.L
    Jitka.L, 25.6.19 22:48:10 reagovatsmazat@!!!
    Po nějaké době jdu taky pozdravit. nebudu vás ani zatěžovat mými starostmi. nemám ani sílu vše psát. jen...Jarda zase antibiotika, ěpatně se mu dýchá, V neděli a dne s nemocnice. O transplantaci se nemluvilo. Už začíná být zase ze všeho smutný, a já musím být k dispozici pro celou rodinu. Někdy už si říkám, že se pošoupnu a budu mít klid. Ale to si z blízkých nikdo nezaslouží.A tak musím vše vydržet. :10:

Jitka.L
    Jitka.L, 25.6.19 23:09:42 reagovatsmazat@!!!
    Jdu do hajan. Dnes už jsem dovezla ze zahrady kýblík okurek nakládaček. Ale dělat je budu až zítra. Večer se snad zastavím. Tak nezapomeňte na dostatek tekutin,samo nealko. :4: a hlavu do stínu.Na zahradu teď budu jezdit na kole. Ale letos jsem jela jednou a minulý rok? to si už nepamatuji. A kondička slabá,velmi slabá. :2:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 26.6.19 12:48:30  

Milenko já se každý den těším když sluníčko zaleze i když ho mám velice ráda ale co bylo není je to v této době všechno dost agresivní jak slunce tak i když jsou blesky a bouře a bude mnohem hůř to vím určitě protože co mělo přijít až za 30 let už nastalo nyní a to o něčem vypovídá jsem ráda že mi věk přibývá a mám blíže na druhý břeh nechci se dožít katastrofy už jsem jich od dětství prožila mnoho

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 26.6.19 12:51:07  

Jituško co se týká manžela je mi to líto a v těch vedrech bude asi hůř věřím tomu že se to spolu pokusíte zvládnout a dopadne všechno dobře život je těžký a do cesty nám staví překážky které ani někdy nedokážeme zvládat ale nakonec se zadaří

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 26.6.19 12:55:06  

co se týká starostí tak pokud ti to nevadí klidně se svěř protože se ti uleví ale pokud máš pocit že to řekneš raději kamarádkám soukromně je to na tobě a proč ne každý si dělá co uzná za vhodné

• kunerolavitriol
    kunerolavitriol, 26.6.19 08:52:05  

Dobré jitro dámy, přeji hezký den. Ještě vypiju kafíčko a pak vyrazím směr Olomouc FN na onkologii na první ozařování. Nevim, jestli po tom nebývá špatně, tak se mnou jede švagr jako náhradní řidič.

• jemi48
      jemi48, 26.6.19 11:22:49  

špatně nebývá. nechoď na sluníčko.

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 26.6.19 12:32:40  

Milenko jen ať se nechá odvézt domů v tom velkém horku nejsme nejmladší a stát se může co koliv víš nejlépe co tyto horka dokáží

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 26.6.19 12:25:12  

Oldíku špatně nebývá ale v tom vedru se může stát co koliv víš jak to je ne každému je stejně a potom bys řídit neměl je to jistota

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 26.6.19 08:49:47  

https://ibb.co/6tkV26g :15:

• jemi48
    jemi48, 26.6.19 08:45:17  

Hezké středeční ráno .Jak sleduji všichni máme starostí nad hlavu. i já, která se snaží každého utěšovat jsem úplně na dně po všech stránkách :9: snad bude lépe a bojujte s nepřízní osudu.dnes už od rána tak strašné horko, tak doufám ,že přežijeme se zásobou vody :15:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 26.6.19 12:44:33  

Milenko všechno vidíme v tom nejhorším protože na nás působí i to vedro ale zase se dokážeme postavit na nohy a bude dobře buď trpělivá Milenko však proto se máme aby jsme si aspoň slovy pomohly

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 26.6.19 08:44:11  

jdu pozdravit a přijdu o chvilku později protože mi není dobře musím se najíst cukrovka je sviňa...co se týká vedra nekomentuji :10:

• jemi48
    jemi48, 25.6.19 21:57:46  

Jdu vám popřát dobrou noc a hezké sny. vylezla jsem z vany a než jsem se utrela tak jsem upocena jak kdybych měla teplou vodu.a to jsem ji měla skoro studenou. jsem hrozná v květnu nadávám na zimu a ted zase na horko.chladim teď vzduch a pak zalehnu. Oldovi přeji aby ozarky dopadly dobře. je to lepší než nějaká narkoza při operaci. ještě by mu zblbnul mozek.hezky se vyspinkejte do dalšího horkého dne.

• Jitka.L
      Jitka.L, 25.6.19 22:48:10  

Po nějaké době jdu taky pozdravit. nebudu vás ani zatěžovat mými starostmi. nemám ani sílu vše psát. jen...Jarda zase antibiotika, ěpatně se mu dýchá, V neděli a dne s nemocnice. O transplantaci se nemluvilo. Už začíná být zase ze všeho smutný, a já musím být k dispozici pro celou rodinu. Někdy už si říkám, že se pošoupnu a budu mít klid. Ale to si z blízkých nikdo nezaslouží.A tak musím vše vydržet. :10:

• Jitka.L
        Jitka.L, 25.6.19 23:09:42  

Jdu do hajan. Dnes už jsem dovezla ze zahrady kýblík okurek nakládaček. Ale dělat je budu až zítra. Večer se snad zastavím. Tak nezapomeňte na dostatek tekutin,samo nealko. :4: a hlavu do stínu.Na zahradu teď budu jezdit na kole. Ale letos jsem jela jednou a minulý rok? to si už nepamatuji. A kondička slabá,velmi slabá. :2:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 25.6.19 21:18:40  

https://ibb.co/NntQsmG :15:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 25.6.19 21:15:05  

https://ibb.co/xqvXzNn :15:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 25.6.19 21:13:56  

tak jo přeji vám hezký zbytek večera a dobrou noc budu ležet užívat si chládku a čumět na Anděla až skončí vypnu telku a budu spát :15:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 25.6.19 21:10:01  

máme tady čpící vzduch kousek je plné pole pažitky a oni jí začínají sekat a to je tedy nářez celá dědina je plná sice vůně ale je to síla :15:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 25.6.19 21:12:16  

chvilku jsem tu podřimovala ale už jsem po sprše je mi dobře a prádlo jsem byla ještě venku sundat a sklidit teď budu dál pokračovat v chladném popíjení minerálky s mátou a limetkou a už vidím jak v noci budu běhat :1:

• jemi48
    jemi48, 25.6.19 20:24:11  

pěkný večer sedím tady uvarena horkem.ale mám posecenou zahradu.tak jedna starost za mnou.v tom horku se jim blbě sekalo.ale zítra má být hůř. snad to prezijeme a v sobotu má být jen 26 tak to už se dá vydržet. datlují na mobilu nechce se mi pouštět pc. Tak odpocívejte s chladnou vodou před sebou. ještě nakouknu.

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 25.6.19 21:04:03  

Milenko dala jsem si poslední sprchu dneska už je venku chladněji a tak je příjemno i doma větráky vytlačí teplo z oken a bude do rána dobře :15:

• jemi48
    jemi48, 25.6.19 15:10:59  

Hanina byla takový člověk plný elánu a dovedla si užívat života a radosti. škoda že se na nás vykaslala .

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 25.6.19 21:05:49  

Milenko znám jí roky a nikdy bych neřekla že se na nás vykašle aniž by řekla že nebude chodit ale nikoho nutit nebudu a doprošovat se také ne nehodlám se před nikým ponižovat akorát mi to je velice líto :7:

• jemi48
    jemi48, 25.6.19 14:57:24  

Hezké horké odpoledne.Evi to jsi mně překvapila s tou dcerou od Haniny. já myslela že ta paní co tady pracuje je její dcera a že je to ta co spolu jezdi vždy do toho divadla do Prahy.... a uzivaji si krásné společné chvile. asi to tak neni. a to psani tady je že aspoň vime o sobě. v tom horku se nechce zapínat pc. ja taky datluji do mobilu. za chvili mne příjde vnuk a tak se ozvu k večeru.

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 25.6.19 21:08:42  

Milenko ale nikdo nemusí chodit 5x za den je to jak říkáš vědět jak se komu daří a jak se má...já také myslela že to je ta její dcera co spolu cestují no asi ne....
      prostě je to jak to je nic nenadělám život jde dál

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 25.6.19 14:43:22  

https://ibb.co/WyVFxvn :15:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 25.6.19 14:38:47  

jsem ze všeho nějaká unavená a nic mě nebaví ale to dělá to hnusné vedro jenže je plno těch co se na to těšili a tak co se dá dělat tak ať si toho lidičky užijí a já se budu doma chladit

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 25.6.19 14:35:31  

mám všechno doma hotové dneska jsem udělala rajskou bude i na zítra pejsci dneska těstovina a kapsičky...je postříkaný chodník aby nerostla tráva a podobně...uklidila jsem zádveří
    pak jsme šly s Kamilou do obchodu nesla mi nákup bylo toho docela dost a nemohla bych to nést

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 25.6.19 14:37:11  

hned jsme se stavily u babičky Kamila jí vykoupala a já jí vyčistila umyvadla a záchod a umyla pár kousků nádobí a vydaly jsme se k nám a Kamča šla domů ještě se prý na chviličku staví než pojede na noční

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 25.6.19 14:24:44  

tak vážení volala jsem kvůli Hance co je s ní není to její dcera ale bývalá snacha...sekretářka tam nebyla a vzala to ta Hanky snacha osobně byla studená jako psí čumák...naprosto mě vykolejila řekla mi že její matka je mrtvá od roku 2011 a vůbec nebyla ochotná mluvit o Haně...sekretářka mi řekla když jsem volala před týdnem že Hanka má zlomené zápěstí a že jí ta snacha když bylo potřeba nakoupila a že jí budou sádru sundavat a ta krasavice že jí matka umřela takže nic nedopadlo v pořádku jsem tam kde jsem byla a víte co?

seru na to abych se snažila když z opačné strany není zájem myslím si že Hanka už nechce chodit jedno mě mrzí velice že ani nikomu nestojím za oznámení jak to je...není nad upřimnost!!!
    nevím co si myslet něco si myslím ale nebudu to raději psát

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 25.6.19 14:29:08  

abych řekla pravdu jsem zklamaná z toho jak se to rozpadlo dneska zřejmě kamarádství ani přátelství nic neznamená
      místo běžného povídání se stávalo fórum jako předpověď počasí a nebo jenom výmluvy jak se nedá psát všechno a když jsem to na přání skryla stejně se nic nezměnilo a já si připadala jako kráva co se snaží a jsem nakonec za blbce no co nadělám