Pojďme se seznámit a kamarádit

Moderovaná diskuze | Kategorie: Komunity
Jitka.L (2019-11-15 21:06:06)BRODWAJ (2019-11-15 21:04:55)jemi48 (2019-11-15 20:33:12)starabodlina (2019-11-15 19:39:16)vlecena (2019-11-11 22:19:43)M.Povltavska (2019-11-11 16:37:41)helena.manova (2019-11-04 13:57:23)kunerolavitriol (2019-11-01 21:27:00)MimVig123 (2019-10-17 15:06:31)KarelKeslly (2019-07-10 01:35:35)milena (2019-05-22 04:09:04)hanalu1 (2019-04-16 07:40:50)
Pojďme se seznámit a kamarádit
Založeno: 3. 2. 2014 | Příspěvků: 88 270 | Členů: 12
Správci: BRODWAJ (hlavní)

Nalezněte odvahu klást otázky a vyjádřit to, co skutečně chcete. Komunikujte s ostatními tak jasně ,jak jenom dovedete, abyste se vyhnuli nedorozuměním, smutku a dramatům. Pouze touto jedinou dohodou dokážete změnit svůj život.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 15.11.19 21:04:55  

https://ibb.co/gyBTdWt :2:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 15.11.19 21:01:01  

tak se loučím dobrou noc

• jemi48
    jemi48, 15.11.19 20:33:06  

pěkný večer. nevím proč by se Eva měla zlobit.ja jsem tady každý den. mám takový postup :15: ráno snídaně a hned pouštím pc a píšu. pokud mám čas ozvu se i v poledne a pak k večeru. chápu že kdo má rodinu doma a nebo je v práci tak nemůže tak často přijít. ale já jak jsem sama doma tak se ozývám .aspoň vite že žijí. když se ukážeme je to milé i když se neznáme. jdu dát teprve večeři . teď vše organizuje vnuk.

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 15.11.19 20:48:24  

Milenko já si dojím jako druhou večeři zeleninu na másle je toho trošku ale stačí :15:
      dneska mi málem pukla palice to bylo psaního a zařizováního ale už pomalu odškrtávám a říkám si hlavně se všeho zbavit a už mít klid a já vím že naděje je vždycky pro lepší a já se s tím poperu chci být konečně volná od starosí menší starosti jsou zdravé a není nuda jen už mít za sebou ty větší a ubývají :15:

• Jitka.L
        Jitka.L, 15.11.19 20:55:34  

Malý dotaz??? Co zítra vaříte?

• BRODWAJ
          BRODWAJ, 15.11.19 20:59:17  

já plátky na houbách pro sebe milostivý prý houby najednou nechce a on s Kamilou budou mít sýr hranolky a tatarku minule chtěli řízek se salátem...no a u bábiny jsem udělala kuřecí na zelenině a těstovinu....no a je velká mísa okurkového salátu tak udělám i zapečené těstoviny :2:

• BRODWAJ
            BRODWAJ, 15.11.19 21:00:25  

no a v neděli žemlovku strašně se na ní těším a Leo prý si dá také Kamča ne už jde na denní zítra jí dovolená končí :2:

• Jitka.L
    Jitka.L, 15.11.19 17:36:27  

Hezký podvečer. Evi Brodwajko, nech diskuzi jak je. Pokud chce někdo sdělit něco důvěrně, je možno napsat na soukromý profil.Vždyť my si spolu taky psaly. Tady si často příjemně popovídáme. Je jasné, že nesedíme u Pc celé dny a hold někdy se tu sejdeme,jindy ne. Já chodím spíše večer,přes den bohužel nemám tolik času. A ani neotvírám Pc.Tak toť můj názor. U nás tedy slunko nebylo. Ale možná, že jsem to zaspala dopoledne. Byla jsem po noční. Zase jsem přijímala ožralu.Byl agresivní, hnusný,pomočený,sprostý... hulákal na přítelkyni do mobilu ty pí..házel telefon na zem a to vše v jednu hodinu v noci. Pak už jsem na něj houkla, že jestli nepřestane,zavolám policii. Tak až pak se trochu zklidnil. Volala jsem Dr,. ale těm je to jedno, vyšetří,pokud se ti blbové nechají,udělají zápis a zdrhnou. Sloužil docela hodný zřízenec, tak tam se mnou chvíli byl.Tak to jsou moje pracovní zážitky. Zítra budu péct koláčky makové, tvarohové a z povidly z jablek.Namočím do rozhřátého másla s rumem a cukru.Ještě jsem jedla nějaké z krémeem, ale to se mě zdálo dost mastné. Děláte nějak jinak? V neděli dorazí zase naše rodinka. Tak řízečky, chuťovky....Já vás obdivuji,jak vyvařujete a vypíkáte. Mě to tedy taky baví,ale jen občas, tak 2x do roka. :1: Možná 3 x. :1:

• starabodlina
      starabodlina, 15.11.19 18:32:29  

Jó páni Dr, ještě, že přijdou. Někdy na sebe nechají dost dlouho čekat a někdy si tam člověk připadá jak obtížný hmyz.

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 15.11.19 20:25:07  

Evko tak to bývá často

• starabodlina
      starabodlina, 15.11.19 19:32:31  

Jitko mám takový dojem, žes měla narozeniny nebo budeš mít. Je to jedno.
      Tak přeji vše nejlepší a hodně zdraví.
      Hezký si je oslav s rodinou.

• starabodlina
        starabodlina, 15.11.19 19:39:15  

Stím vyvařováním, vařím ráda,ale pečení mi moc nebaví, nesnáším vánoční,titěrky,ani ho nemám ráda. Ještě tak pracny a vanilkové rohlíčky.
        Rodinky máme u nás každou neděli a hladové je domů nepošlu.

• BRODWAJ
          BRODWAJ, 15.11.19 20:27:02  

Evko já zase obráceně už raději péct než vařit když vařím a stojím jako trubka u kamen a potom se nejí že není hlad tak k čemu vařit

• Jitka.L
        Jitka.L, 15.11.19 19:46:48  

Evi, budu mít v neděli. Uměla jsem se narodit, že? :4: :4: :4:

• BRODWAJ
          BRODWAJ, 15.11.19 20:27:57  

narodila ses Jituš v neděli a to je hezký den vlastně pohádkový :2:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 15.11.19 20:08:46  

Jituš dobře nechám diskuzi monitorovanou já už se k ničemu nebudu vyjadřovat a nic už nebudu komentovat...........
      před chvílí jsem dopočítala kolik mě všechno stálo za 14 dní až mi bylo na nic ale bohužel nevyhnutelné peníze budou jen my nebudem začnu pomalu prověřovat kam bych mohla nastoupit do práce jak bábina padne se zdravím

koláčky jsou různé ale ty co píšeš musí být moc dobré :4:

• Jitka.L
        Jitka.L, 15.11.19 20:15:06  

Evi, ty se zlobíš??? :9:

• BRODWAJ
          BRODWAJ, 15.11.19 20:28:36  

nezlobím Jituš já nejsem nějak urážlivá jen mi je tak něja smutno

• Jitka.L
            Jitka.L, 15.11.19 20:33:36  

To je mě líto,ale taky mě občas přepadnou takovéto chvilky.

• BRODWAJ
              BRODWAJ, 15.11.19 20:35:44  

Jituš to nic jsi hodná ale nelituj mě já se s tím nějak poperu stejně to jinak ani nejde :2:

• Jitka.L
                Jitka.L, 15.11.19 20:39:24  

Je dobře,že to takhle bereš.

• BRODWAJ
                  BRODWAJ, 15.11.19 20:42:13  

Jituš snad se brzy povede lée a ubudou nějaké starosti a to já už potřebuji posledních pět let to byla hrůza a děs a mám pocit že se začne všechno obracet k lepšímu pomalu ale přece jen to zdraví kdyby se pořádně zlepšilo a pak není co řešit zatím mám obyvy ale pořád si říkám nic se nenajde bude dobře

• Jitka.L
                    Jitka.L, 15.11.19 20:44:05  

Evi, já to ani nemohu napsat....abych to zase nezakřikla. :4: A tobě přeji,aby bylo dobře.

• BRODWAJ
                    BRODWAJ, 15.11.19 20:51:43  

Jituš musí to dopadnout dobře já se snažím a tak mi tam nahoře mají dát šanci abych si už taky žila klidný a pohodový život na stáří...včera jsem se zase tak fajnově nasmála volala dcera a kamarádka bylo to bezva hned mi to zvedlo náladu :2:

• jemi48
    jemi48, 15.11.19 17:22:27  

hezký večer. venku tma a strašný vítr.uplna vichřice. musela jsem zajet domluvit přezuti pneu a tak až 25.listopadu
    .a tak snad do té doby nenasnezi. jsme s vnukem doma a tak domlouvame se co na večeři .oběd byl řízek z krkovice a teď nás honí chutě a nevíme na co. máme pohodu s cigarkem protože rodiče nejsou doma.

• Jitka.L
      Jitka.L, 15.11.19 17:37:16  

takhle ty ho kazíš,jo??? Babičko, babičko... :1: :1:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 15.11.19 20:30:38  

Milen také tu začal vítr a docela dost ale má zase být změna počasí a tak to blázní já si kolikrát říkám že je to jako Aprílové počasí i podzimy bývají poslední roky nehezké a dost deštivé

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 15.11.19 20:32:14  

Milen to přezutí máš za chvíli všechno stihneš :2:

• jemi48
    jemi48, 15.11.19 09:30:50  

hezké ráno a pěkný celý den. u nás se slunickem. hlásím že jsem na živá a nohy mně bolí hned po ránu.zvěř nakrmena a ha jdu přemýšlet co uvařím vnukovi na oběd.

• starabodlina
      starabodlina, 15.11.19 09:39:22  

Také tě zdravím. Zatím sluníčko snad vydrží. Mám jednu pračku možná, že venku uschne. Také vařím polévku s játrovými knedlíčky,sekanou s bramborem a zelný salát s křenem.

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 15.11.19 20:34:34  

Milen a víš že mě bolí nějak často nohy taky ale říkám si že bude zase lépe a musí být potřebuji zdraví potřebuji pracovat :2:

• starabodlina
    starabodlina, 14.11.19 21:08:21  

Pěkný večer.
    Manžel byl dnes už druhý den bez teploty, ještě hodně kašle ale už se cítil lépe. Zajeli jsme do našeho oblíbeného řeznictví. Nó jsme všechny tři rodiny masožravci. Jeden den v týdnu bez masa bohatě stačí. Sladké k obědu jen ovocné knedlíky a jednou za čas nudle s mákem. Já sladké nemusím a manžel nemůže. Nějaké ty kaše krupička, rýžová atd nesnáším a ostatní jako palačinky, lívance vdolečky pro nás není oběd, když tak desert nebo svačinka.
    To je na vysvětlenou proč stále jen kupuji masíčko.
    Dnes jsem mimo jiné koupila po dlouhé době zabijačkovou polévku. Jinde bych ji nekupovala zde mají vše dobré i ta byla výborná, dobře okořeněná taková jaká se dělala u nás. Další jsem vzala grilovaná žebra a grilovaná telecí kolínka s hořčicí, křenem a pivo,tak to byla dobrota. Žádné vyvařování a moc jsme si pochutnali.

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 15.11.19 20:39:48  

Evko já občas kupuji prdelačku u soukromého řezníka a je vynikající má všechno dražší ale opravdu čerstvé chovají svoje čuníky ty porazí a vše dělají doma opravdu je to hned znát......
      také jsem v týdnu dělala pikantní grilovaná žebra a jen tak bez přílohy kdo chtěl chleba nebo rohlík...křen okurku hořčici každý si vzal co chtěl a bez vaření jak říkáš a vynikající bašta

• jemi48
    jemi48, 14.11.19 20:41:54  

Evi vždyť ty tady také nejsi dopoledne.jen já správná důchodkyně pozdravim ráno v poledne i večer. ať každý přijde jak může hlavně že o sobě víme. ja vám přeji dobrou noc. už hlídám zvířata.

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 14.11.19 20:10:06  

možná to nezní vůbec hezky ale myslím si že tuto diskuzi otevřu a odejdu pokud zanikne neudělám nic snažila jsem se a marně nemyslím si že to udržovat za každou cenu nemá smysl nevím jestli se na to nevykašlu už zítra přestalo mě bavit psát si pro sebe a že nemá nikdo čas tak tomu nemúžu věřit

odpočívejte
    věnujte se rodinám...svým kamarádům
    své volné chvíle užívejte podle sebe
    věnujte se svým zálibám

přeji vám hlavně zdraví a děkuji za strávené chvíle s vámi

• starabodlina
      starabodlina, 15.11.19 09:56:27  

Nevím co to má znamenat,ale každý chodí jak má čas. Já některý den vůbec neotevřu počítač. Nebo přijdu a také tady nikdo není,jako teď. No co, každý má jiný režim dne, jiné povinnosti a někdy i starosti s kterými by se rád podělil. Jelikož tato diskuze už není skrytá, těžko se někdo bude svěřovat se svými problémy veřejně. Pak se diskuze omezí na zdravení, počasí a vaření.

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 15.11.19 20:14:17  

Evi prostě je jedno už jak to je a bude prostě kdyby to šlo možná by jste to pochopily ale napsat to rozhodně na sklo nejde bohužel jen jediné mohu napsat veřejně jsem velice zklamaná a jsem i částečně podvedená ale dobře mi tak jsem prostě blbej dobrák

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 14.11.19 17:29:50  

https://ibb.co/v1TWxSj :2:

• jemi48
    jemi48, 14.11.19 08:49:12  

dobré ráno a pěkný den :15: dnes se sluníčkem :1: :1:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 14.11.19 16:52:24  

Milenko sluníčko bylo i u nás ale až po obědě a to bylo fajndneska se mi dařilo celý den a snad bude pomalu a jistě lépe :15:

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 14.11.19 16:56:46  

ráno u bábiny byla Kamča nechtěla jsem ale potvora šla už před osmou a hned k nám a když jsem se chystala říkala nikam nejdeme je tam hotovo a tak já nachystala aspoň dobrou snídani :15:

• BRODWAJ
          BRODWAJ, 14.11.19 16:58:23  

takže ráno bylo v poklidu a v klidu jsme se nachystaly na vyřizování...před desátou jsme vyrazily do Pohořelic

• BRODWAJ
            BRODWAJ, 14.11.19 17:02:27  

Kamily máma chtěla vzít že si jede zařídit práci tak jsem jí vyhodila cestou u té firmy...tak si tam hodila dotazník na vrátnici a vzala jsem je sebou ke kadeřnici tam jsem byla za chvíli hotová a vypadá to hezky a pak pomalu k advokátce

• BRODWAJ
              BRODWAJ, 14.11.19 17:05:24  

bylo docela brzy a tak jsme zabrousily do nové prodejny je to takový speciální obchod květinářství a pak různé krásné věci a vánočních věcí na výzdobu a výrobu výzdoby na co si jenom vzpomenete ale tolik krásy to se nevidí a každý kdo tam přišel byl unešen a chválilo se ve velkém a právem

• BRODWAJ
                BRODWAJ, 14.11.19 17:09:51  

a já byla naprosto baf měli už vánoční strom živý ve velkém kontejnáru ale byl naprosto přepychový jednoduše ozdobený ale fakt fantazie naprostá pohádka stála jsem a čuměla a nemohla jsem se nabažit...no a jak jinak utratila tam nějaké peníze ale nelituji kdybych měla zbytečných peněz dost utratila bych více :2:

• BRODWAJ
                  BRODWAJ, 14.11.19 17:12:42  

rozhodla jsem se že Advent si nazdobím zcela jinak než jsem plánovala :2:
                  zítra musím ještě objednat neco do obýváku no musím si to propočítat a snad to vyjde

• BRODWAJ
                    BRODWAJ, 14.11.19 17:19:52  

Advokátka v pohodě vše vyřízeno...příští týden si jdu pro dokumentaci a bude vyřízeno ale také jsem se prohla no co se dá dělat žejo?
                    ale jsem ráda že jsem se rozhoupala prý se mají o 100% zvyšovat poplatky jak u advokátů...notářů tak i prý finančák podraží a při vyřizování podraží kolky a veškeré úřední výkony advokátka říkala že doufá že to neprojde ve vládě že lidi už nyní na mnoho nemají a pak že to bude naprosto nedostupné lidem co mají z ruky do huby

• BRODWAJ
                    BRODWAJ, 14.11.19 17:21:56  

dneska jsem se sakra prohla když jsem cálovala a kdybych náhodou nešla a podražilo by se tak to už bych tedy nevím jak hned zaplatila mám štěstí že nemusím nic přes notáře a také ani korunu finančáku protože jsme manželé

• BRODWAJ
                    BRODWAJ, 14.11.19 17:28:26  

no a tak to budu mít z krku a jak to bude dál se uvidí jakmile nastane čas stačí Kamile majetek darovat a bude to zase jen přes advokáta ale tam se už zaplatí finančák no pokud bude chtít majetek tak poplatky si prostě zaplatí budu jí darovat dost velký majetek

• starabodlina
                  starabodlina, 14.11.19 21:18:00  

Někde mají krásné, vkusné věci na výzdobu, některé jsou hnusně kýče.
                  U nás se žádná výzdoba nekoná.

• BRODWAJ
                    BRODWAJ, 15.11.19 20:56:33  

Evia to si neděláte ani Advent a vánoce? to já jo pak cítím v sobě takové hezké a hřejivé pocity dělá mi to radost a není mi tolik smutno...příští týden musím ještě k advokátce a tak pokud to dovolí vyfotila bych vám tu krásu žádné blbiny ale všechno jako v pohádce...já letos stromek a osvětlení a to mi bohatě stačí nic víc nepotřebuji a zůstane výzdoba po Adventu :2: