Pojďme se seznámit a kamarádit

Moderovaná diskuze | Kategorie: Komunity
jemi48 (2018-07-19 23:12:38)starabodlina (2018-07-19 22:55:54)kunerolavitriol (2018-07-19 22:18:39)MimVig123 (2018-07-19 22:11:28)vlecena (2018-07-19 21:36:33)BRODWAJ (2018-07-19 21:08:40)milada948 (2018-07-19 18:30:13)debri (2018-07-19 15:54:19)hanalu1 (2018-07-19 11:01:08)milena (2018-07-19 09:01:32)Jitka.L (2018-07-17 22:36:16)M.Povltavska (2018-07-14 06:15:01)alka54 (2018-06-24 16:48:54)helena.manova (2018-06-02 08:02:59)
Pojďme se seznámit a kamarádit
Založeno: 3. 2. 2014 | Příspěvků: 67 778 | Členů: 14
Správci: BRODWAJ (hlavní)

Moudrost je ,,LASKAVOST''

„Falešná řeč, falešné slovo? Slova nikdy nelžou, lžou jen lidé, kteří jich užívají k tomu, aby zneužívali důvěřivosti ostatních lidí.“

Co je fér na světě, kde studené zlato má větší cenu než teplá lidská dlaň...

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• starabodlina
    starabodlina, 19.7.18 22:55:52  

Zdravím nespavce, chodím spát dlouho tak si něco od vás přečtu.
    Stejně je to nespravedlivé, taková malá zemička a někde máte hrůzu ze záplav a jiní čekjí na pár kapek.
    Dnes jsme jeli ráno,hned jak otevřou na nákup, aby jsme se nevraceli ve vedru. V našem věku nám ty horka nedělají dobře. Kde jsou ty doby, kdy jsem vyprala a hned ze šňůry jsem prádlo venku žehlila. Nyní si takovou práci nechávám na večer nebo v noci, když nemohu spát.

• vlecena
    vlecena, 19.7.18 21:32:03  

Dobrý večer.Tak jsem nějaká zmatená,co se děje.At nas admini nechají na pokoji,každý chodíme jak můžem.Někdy jsem tak utahaná,že si přečtu a u toho i usnu.Jo,že jsme na sebe horší než zvířata,je pravda.Já bych sousedku musela utlouct,ale dělám si to k obrazu svému a ona je nepříčetná.Je taková celou dobu a ted onemocněla a nic nedělájen sedí na lavičce a pozoruje.Nedala venku nikdy jen ukazuje co musí mamžel a 90leta babča dělat,jo,tam vladne ona.
    prd ji to je platné.,Jinak jsem udala tu cuketu mam zaVAŘENÉ a je to dobré ,Hani dik za recept.Udala jednu dávku džemu,uvařila KLUKŮM,NALOŽILA MASO NA ZITRA.Něco jsem vyplela vnuk střihal keře ten mladší a nosil na kompost ty hronmady plevele..Mel trest nesměl ze zahrady ani kamarádi k nám.Zetak poprvé za ty roky mu dal zaracha.Magda trest,že neuklidil pokojík.Byl z toho vyvalený,tak si to bude pamatovat.Měli to dělat davno.Z domu byly holky dost přísně vychovaný,tak si vzpomněla.Zítra bude parádnější obed a starší vnuk se mnou bude pracovat.Stačí hodka,když to vemem do teplejch.Já konečně uklidím kuchyn ,mám tam samé sklenice a žily mně to nerve.Klído jsem jela na kafe k švagrině.Už nejsem puntičkářka.
    Evi chlapi jso všichni stejný,mně dnes tak na,,,l ,když řekl,že ležím do 10.a kdo by to všechno doma udělal,no vůl jak panelák a klido to napíšu.Takjsem mu řekla at se vemou se sousedkou za ruce a jdou do.....,raději zalezl.Je něco ve vzduchu.Takže jdu volat s kámoškou.A za hodku spát.Zavářím sklenice. :1:

• MimVig123
      MimVig123, 19.7.18 22:10:02  

Dobrou noc všem....

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 19.7.18 21:08:39  

já dneska končím a budu přemýšlet jestli se nevymažu

dobrou noc všem

• jemi48
      jemi48, 19.7.18 21:17:02  

Ale nemaž se , jeden den je líp, jeden den hůř,na každého to někdy dopadne,člověk si myslí, že bude lépe a zase padne , pak se z toho vzpamatuje a zase bác, ještě,že nám není 20, to by ta beznaděj byla horší :1: :1: :1: Dobrou noc všem♥

• vlecena
      vlecena, 19.7.18 21:34:32  

Nevymažu,snad namažu,nééééééééééééé.

• MimVig123
      MimVig123, 19.7.18 22:10:30  

A prosím tě proč?

• jemi48
    jemi48, 19.7.18 20:57:05  

Jejda , jejda, co to je tady dnes za náladu???každý máme své starosti i radosti a tak nic nenaděláme a osud nám cestičku rýsuje, tak jdeme a jdeme dál :15: Já jsem také z toho počasí nějaká bez nálady,ale nic nenadělám, už tady trpím samomluvou :1: :1: a po té pozdní kávě jsem si dala nějaký indický rum, tak snad usnu :1: :1: Přeji lepší náladu :15:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 19.7.18 21:03:10  

no víš Milenko já už vlastně nevím jak se mám chovat asi je vážně asi něco ve vzduchu nebo co
      seru na cukrovku dám si panáka fakt

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 19.7.18 20:45:00  

Admini ruší diskuze a začínají blokovat přístup všude kde to není košér
    Admin mě přemlouvá abych fórum zachovala...já mám nevydařený život a smůla na prvního i druhého manžela mě potkala z jednoduchého důvodu jsem blbá a kráva co chtěla někomu udělat hezký život ale jen se to využilo a využívá nejsem sama takových je víc

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 19.7.18 20:48:13  

kkdyž se mi nedaří nebudu psát a předstírat jak je všechno super a jak to klape a jsem nadmíru spokojená je mi ukradené kdo si to z venčí čte píšu jak to je a nehodlám lhát a vymýšlet si že jsem spokojená a jak mám spokojené manželství ne nemám a kdybych neměla kolikmi je rozvedla bych se podruhé a bez váhání a už bych v životě nikoho nechtěla vidět po mém boku

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 19.7.18 20:55:25  

vždy jsem se snažila psát a bavit vás ale prostě je období kdy toho smíchu je velice málo
        od nikoho nežádám aby byl celé hodiny na netu a věnoval se fóru...kde jaké je počasí vidím v televizi evidentně vidím že vás sem chodit asi nebaví tak mi to prostě napište na férovku
        kdo se přihlásil jen chodí okolo ani se nepozdraví...já vás nechci nudit ani vám kazit dny každý z diskuzí se nacpal na fejs no tak ať každý si může dělat co chce

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 19.7.18 20:14:52  

Oldo proč si to smazal já to sem vložila s internetu jen jsem to našla v jiném znění nechápu co tě k tomu vedlo

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 19.7.18 20:18:11  

moje jsou první tři řádky a pak příběh co jsem našla...nechám to bez komentáře

• kunerolavitriol
        kunerolavitriol, 19.7.18 20:24:38  

Nezlob se, ale celé to vyznělo jako Tvůj prožitek a já nechtěl kazit dojmy tím, že to znám už déle.

• BRODWAJ
          BRODWAJ, 19.7.18 20:31:47  

ale já to také dávno znám a když jsem byla s pár lidmi u havárie která byla šílená dvě děti a maminka konec a pán v bezvědomí odvezen vrtulníkem tak se mi vybavil tento příběh a tak jsem hledala a našla jsem to trochu jinak napsané ale na tom nesejde účel to má stejný připomenout si zda se k sobě chováme slušně a jestli na sebe bereme ohledy nebo se má rád jenom každý pro sebe

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 19.7.18 20:27:32  

vzpoměla jsem si na to není na škodu si připomenout určité věci je to život jde o to jak jsou lidi k sobě neohleduplní a zničí život nevinným

Pane Bože aby se už člověk bál něco napsat

• kunerolavitriol
          kunerolavitriol, 19.7.18 21:31:43  

Ale notak, neurazej se hned, z toho dlouhého příspěvku fakt nelze poznat, co je Tvůj prožitek a co fikce, proto jsem tu moji připomínku smazal.

• vlecena
            vlecena, 19.7.18 21:36:32  

to musíš čist i mezi/y/ nevím jaké/řádky,ja Evině rozumím.

• jemi48
    jemi48, 19.7.18 20:10:45  

Hezký večer, snad ještě nespíte a poradíte, kdo má zkušenosti s ibiškem. Dostala jsem ho od šéfové a když začíná kvést tak květ upadne, jako by jej někdo ustříhl.Měl by krásnou broskvovou barvu,ale nikdy nerozkvetl úplně. Mám jej teprve 3 měsíce a už 2x tak opadnul.Při tom mám venku na zahradě/venkovní/ a ten už kvete krásně.Poraďte prosím :15:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 19.7.18 20:35:10  

S opadáváním květů jsem měla také problémy. Někdo mi poradil, abych zalévala do misky. I v zimě do té misky 1x za 14 dní dala Kristalon. Dělám to tak a je to v pohodě. Jednou za nějaký čas nechám substrát vyschnout. Ibišek sice zesmutní, ale dlouho ho netrápím a do misku mu dám vodu.
      Zdroj: https://www.poradte.cz/zahrada-a-rostliny/2910-ibisek-padani-kvetu.html

• jemi48
        jemi48, 19.7.18 20:39:36  

Do misky zalévám, mšice tam nejsou,tak nevim.

• BRODWAJ
          BRODWAJ, 19.7.18 21:00:08  

Milenko já si myslím že nejlepší je se zeptat u zahradníků a nebo v květinářství tady zahradnictví máme hned na třech místech jestli chceš zeptám se ti Janina je známá řekne mi co a jak ale nebude to hned zítra já ibišek mám zalévám ho jednou až 2x za týden zatím rozvine ale stejně druhý den nebo třetí květ odpadne já se podívám zítra do chytré knihy o pokojovkách

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 19.7.18 19:51:03  

když jsem psala že jsem viděla něco ošklivého bylo to tak havárii kde na místě skonaly dvě děti a maminka jen jediný člověk přežil ale jestli opravdu nevím odletěl s ním vrtulník ve velmi těžkém stavu
    hlavou mi proběhlo všechno možné málem jsem omdlela a vzpoměla jsem si na to jak jsem se léčila s rakovinou a šla jsem nakupovat před svátky
    Den před Vánocemi jsem šla do supermarketu dokoupit dárky, které jsem nestihla. Když jsem uviděla ten dav lidí, přešla mě chuť, začala jsem si říkat pro sebe: Můžu tu čekat věčnost, nic nestíhám a ještě co všechno musím vyřídit. Vánoce začínají být čím dál horší , celý ten shon tak přespat! Nakonec jsem se přece jenom probojovala do oddělení s hračkami a začala jsem nadávat na ceny, říkala jsem si že je dobře že holky jsou trochu větší!

Když jsem tak bloudila po regálech, tak jsem uviděla jednoho 5-ti letého chlapečka, který si k sobě tulil panenku. Měl strašně smutný pohled při tom, když hladil panenku po vlasech. Potom se otočil k jedné starší dámě a říkal jí: Babi, jseš si jistá, že nemám dost peněz, abych koupil tuto panenku?
    Babička mu odpověděla: Víš ty sám, že nemáš dost peněz, zlatíčko! Potom poprosila vnuka, aby na ni chvilku počkal, že se jde na něco podívat. Rychle odešla. Chlapeček ještě stále měl v náručí tu panenku. Nakonec jsem k němu šla a ptala ho: Komu chceš koupit tu panenku ? Tu panenku chtěla moje sestřička k Vánocům ze všeho nejvíc, byla si jistá, že jí panenku Ježíšek přinese pod stromeček.
    Tak když ji tak chtěla, tak jí to Ježíšek přinese k Vánocům.
    Ne, ne, tam kde je, nemůže Ježíšek přinést dárky. Aby panenku dostala, musím jí dát mamince, aby jí sestřičce odevzdala, až tam půjde. Oči mu přitom ještě víc zesmutněly. Moje sestřička šla k Ježíškovi, aby byla s ním. A tatínek mi povídal, že i maminka za chvilku půjde za Ježíškem, tak jsem si myslel, že by jí tu panenku mohla vzít.
    Potom mi ještě ukázal jednu milou fotku, na které se usmíval. Tuhle fotku bych jí chtěl taky poslat, aby na mě nikdy nezapomněla. Mám velmi rád svou maminku a chci, aby neodešla, ale tatínek říkal, že musí odejít, aby mojí sestřičce nebylo smutno. Potom se zase podíval s těma jeho smutnýma očima na panenku.
    Rychle jsem si vyndala peněženku, nepozorovaně jsem si z ní vybrala peníze a řekla jsem chlapečkovi: Pojď, přepočítáme tvoje peníze, jestli budou stačit na tu panenku. Rychle jsem přidala k penězům, které mi podával, ty svoje tak, aby si toho nevšimnul a začali jsme počítat. Bylo dost peněz na panenku a ještě mu zůstalo.
    Chlapeček zavolal Děkuju Ti, Bože, že jsi mi dal dost peněz. Pak se na mě podíval a řekl: Víte, včera jsem poprosil Boha, aby mi dal dostatek peněz na panenku, aby jí mohla vzít moje maminka sestřičce a on mě vyslyšel. Ještě jsem chtěl koupit mamince jednu bílou růžičku, ale to už jsem se neodvážil žádat od Boha. Ale on mi dal víc, abych mohl koupit i panenku i růžičku. Víte, maminka má velmi ráda bílé růže

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 19.7.18 19:58:01  

O pár minut se chlapečkova babička vrátila odešli.
      Po setkání s chlapečkem jsem pokračovala v nákupech, ale už v jiné náladě, stále jsem na něj musela myslet. Potom jsem si vzpomněla, co jsem četla dva dny před nákupem
      psalo se tam o opilém řidiči, který naboural auto ve kterém seděla mladá žena se svojí dcerkou. Děvčátko na místě zemřelo a matka byla ve velmi kritickém stavu. Dva dny po mém setkání s chlapečkem jsem si přečetla článek, který oznamoval, že chlapečkova maminka zemřela. Běžela jsem do květinářství koupit kytici bílých růží a šla jsem na pohřeb. Na místě,kde se mohou příbuzní naposledy rozloučit se svojí nejmilejší ležela mladá žena v rakvi, v ruce měla mou kytici bílých růží, vedle sebe měla položenou chlapečkovu fotku a panenku.
      S pláčem jsem opustila hřbitov s pocitem, že se můj život změnil. Láska, kterou chlapeček cítil ke své mamince a sestřičce byla neuvěřitelná a nepředstavitelná. A jeden opilý řidič mu za setinu sekundy sebral maminku a sestřičku, které tak velmi miloval.

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 19.7.18 20:06:21  

pak jsem si vzpoměla na dceru a jako by se čas zastavil a mnoho věcí bylo zpátky doma jsem viděla neschopného chlapa co mi visí na krku jako závaží a táhne mě ke dnu psychicky a zdraví se mi zhoršilo a dost říkala jsem si že si možná vykoleduji zpět rakovinu což by nebylo tak nemožné naopak kdybych mohla opila bych se a snažila se všechno zaspat je to člověk co nestál po mém boku když mi umřela máma...brácha a dvě ségry ale nejhorší pro mě bylo že mi nebyl oporou když umřela dcera při té havárii já mu to nikdy neodpustím od té chvíle se v mém srdci k němu vytvořil kámen studený necítím k němu nic jako bych nebyla jsem pro něho neviditelná nic pro něj neznamenám

• milada948
    milada948, 19.7.18 15:08:10  

https://i.nahraj.to/f/24vQ.jpg

Tak si dělám kávu,umyla jsem jedno okno a v zahrádce vyčistila kvítka a skalku a už mám dost.Prostě už nejsem mladice. :4:

• MimVig123
      MimVig123, 19.7.18 15:14:57  

Tak to jsi tedy udělal dost. Já jsem se prošla po lese, našla jsem tři dubáky, mám smaženici, byla jsem nakoupit mám na 14 dní klid.Nemohla by jsem bydlet vedle nějakého obchodního centra, mě by důchod nestačil, pořád by jsem nakupovala. :15: :15: :15: :15:

• jemi48
        jemi48, 19.7.18 17:28:55  

jdu na vás nakouknout,konečně přestalo pršet,tak mám okna umytá od deště :1: :1: :1: ale také se do nich pustím :15: já dnes nebyla líná i když to tak vypadá :15: opět jsem dávala čísilka do počítače,aby to nezůstalo na konec měsíce.jdu si teprve udělat kávičku, asi je už pozdě,ale snad budu spát :1: :1: :1:

• MimVig123
          MimVig123, 19.7.18 18:13:15  

Já když si dám kávu po druhé hodině, tak mám vystaráno, nespím do ráno :15: :15: :15:

• BRODWAJ
          BRODWAJ, 19.7.18 19:31:17  

Milenko ty jsi pilná když jsem pila kávu spala jsem vždycky ale každý jsme jiný už jsem si říkala že bych se chtěla pokusit opět ochutnat opravdovou kávu turka třeba mi to neudělá zle

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 19.7.18 19:19:43  

tak vidíš Emilko tak sis pochutnala a že bys stále utrácela?neutrácela bys protože k čemu by ti bylo neustálé nakupování já málo kdy utratím za něco co neotřebuji a ani nemám potřebu ráda si zboží prohlížím šmejdím ale nekupuji

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 19.7.18 19:17:17  

já jsem udělala co jsem považovala za potřebné a kašlu na všechno už mě to nebaví každý den práce a práce a pokud bude trochu hezky o víkendu si udělám malý výlet klidně i sama no a co jenom ale pokud budu mít hlídání Damijánka a nebo ho vezmu sebou ovšem nesmí být velké teplo nemá to rád je z Vysočiny a tam byl zvklý na chladnější podmínky

• hanalu1
    hanalu1, 19.7.18 11:01:07  

Hezké dopoledne. Byla jsem na hřbitově, rozkvetly mi cinie, tak jsem je zavezla na hrob a zrovna jsem umyla hrobku, nikdo to jiný neudělá. Stavila jsem se v drogerce a hned jsem vyplácla 216kč.
    Otrhala jsem opět okurky a zavařila, jen co to uschne dám už okurčiny pryč, mám nasetý salát ten celoroční a dám ho po nich. Na jednom kousku je nechám ať přerostou a bude na salát.
    Dnes konečně neprší, budeme moc s malým odpoledne na kolo. Sluníčko není ale to nevadí, je příjemně.
    Magdi z tebe je básník :4: Hezky jsi to napsala :4:
    Tak co Evi odpočnula sis??,Se mnou to tlouklo u televize tak jsem přelezla do postele, za to ráno jsem v 5h vzhůru a jen se převaluju. :5:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 19.7.18 14:08:37  

ahoj Hani :2:
      já jsem ráno vstala a utřela prach a jela na péči...potom jsemzaběhla do lékárny a bábině do obchodu...pak do drogérky tady u nás Lucka tam má zboží pouze z Německa a musím říci že všechno je fakt perfektní hlavně práky na praní...odvezlajsem nákup bábině a jela jsem domů

• kunerolavitriol
    kunerolavitriol, 19.7.18 09:54:02  

dobré ráno dámy, přeji příjemný den :15:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 19.7.18 14:10:42  

ahoj Oldo :2:
      i tobě přeji hezký den a aby se ti dílo dařilo :2:

• jemi48
    jemi48, 19.7.18 08:36:39  

hezké ráno,pěkný celý den,přestalo pršet, ale sluníčko zatím nikde :9:

• MimVig123
      MimVig123, 19.7.18 08:41:54  

Tady nezapršelo. Je sucho.....

• milada948
        milada948, 19.7.18 09:23:04  

Tady pod mrakem,ale neprší.Pěkný den všem. :4:

• BRODWAJ
          BRODWAJ, 19.7.18 14:20:01  

ahoj Miládko :2:
          tady také neprší tak si užívej hezký den

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 19.7.18 14:19:15  

ahoj Emilo :2:
        no hlavně jestli se ti daří to je důležité

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 19.7.18 14:18:09  

ahoj Milenko :2:
      tady dneska ani nekáplo je i není slunečno střídá se to a fouká vítr jinak je ale pěkně nevadí mi to měla jsem lítání

• vlecena
    vlecena, 19.7.18 07:51:55  

Dobré ráno.Tak tady pod mrakem.Snídám ,spolknu bobule,zapiju kurkumu A JDU TU CUKETU A UŽ ASI BUDE DOST.
    kLUCI DOJDOU NA OBĚD,TAK ASI čočková a vepřové kostky s rýží.vytřu a půjdu dělat ven .posbírám okurky,zavařím a bude to pojedu na hřbitov stavím se u švag.musím si jich užít,protože potom budou staleji na chatě.chystají se tam bydlet.no proc né ,maj to jak baraček moc pěkné.Jen je to v lese a v zimě se tam neprohrnuje.Tak si brácha koupil silné auto.
    Tak po snídani jsem jdu se rozcvičit,osprchovat,namazatnožky a jde se do víru práce.Mějte se a at Vás nic nebolí. :1:

• MimVig123
      MimVig123, 19.7.18 08:21:15  

Přeji všem krásné ráno. Sluníčko svítí, horko je už po ránu...Půjdu se podívat do lesa, či tam něco roste..Docela by jsem měla chuť na smaženici...

• BRODWAJ
        BRODWAJ, 19.7.18 14:25:27  

tak Emilko aby jsi v lese něco našla hlavně abys nezabloudila a nevylezla někde v zahraničí

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 19.7.18 14:24:02  

ahoj Majdi :2:
      jsem dneska docela nalítaná a tak mě nohy bolí musím si dát pauzu dneska jsem udělala svíčkovou včera jsem si jí ale už podusila a dneska dokončila a dali jsme si k tomu sekanou domácí a knedlu a je i na zítra bolí mě záda tahala jsem se dneska s dědou a namohla jsem si záda máš zase nabitý den tak aby ses neuhonila dej na sebe pozor

• jemi48
    jemi48, 18.7.18 20:43:22  

Jdu na vás nakouknout a popřát dobrou noc, u nás stále prší, už je to nepříjemné, dnes jsem 3x zmokla :1: :1: nerada chodím s deštníkem :1: hlavně aby nebyly záplavy.Hezké vyspinkání :15:

• BRODWAJ
    BRODWAJ, 18.7.18 20:28:16  

https://ibb.co/bDvYjJ

• vlecena
    vlecena, 18.7.18 19:24:36  

Tak také přeji dobrý večer.Ráno paníčka vstala,pro chlapy jídlo k obědu nachystala.Zákusek na přání lívanečky již voní, tvaružek a ostružiny ,již si cpou do pusiny.Koukejte at Vám zbyde dnes nebudu dělat jiné.!!!!!V jednu jsem odljela a v 19 přijela.Byla jsem kde je klidu dost,uprostřed lesa,to byla radost.Ted lezu pod sprchu a těším jak hupsnu do postele.Dá se říct byl to krásný den. :1:

• BRODWAJ
      BRODWAJ, 18.7.18 19:41:50  

Majdi taky jsem si dneska udělaladen podle sebe nebylo mi zrovna nejlépe a tak jsem se flákala a hotovo nezajímá mě nic pejskům jídlo nachystané bylo a já si ani nevařila jedla jsem jenom ovoce a zeleninu a hotovo