Co by..., kdyby...?

Otevřená diskuze | Kategorie: Zábava
Zidane (2016-11-27 02:29:50)hooxx (2016-10-27 20:40:25)biznasizna (2015-08-18 11:40:27)Qwerty (2014-02-05 19:29:24)
Založeno: 2. 12. 2013 | Příspěvků: 547 | Členů: 4
Správci: hooxx (hlavní)

Otevřená diskuze na téma různých alternativních realit inspirována hrou Sheldona Coopera a Amy Farrah Fowlerové...

Jak by vypadal svět, kdyby se původní obyvatele amerického kontinentu ubránili invazi Evropanů?

Co by se stalo, kdyby byl spalovací motor vynalezen už ve starověku?

Jak by vypadala průměrná rodina, kdyby bylo možné zplodit potomka se zvířetem?

Každého občas napadne podobná ptákovina... Pojďme si o tom popovídat! :D

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Zidane
    Zidane, 2.10.16 00:47:29  

Co kdyby ČR vystoupila z Evropské unie?

• M.Povltavska
    M.Povltavska, 15.7.16 17:44:56  

Kdyby se našel opatovický poklad?
    /má nesmírnou cenu a je pravděpodobně propadlý někde pod Labem/

• Zidane
      Zidane, 21.7.16 23:47:30  

Tak by to schlamstl stát a hodnotu tohoto by prodrbal na občany trvale opálené, ekonomické pijavice a podobnou verbež.. takže jen ať poklad zůstane, kde je :4:

• madame.Corall
    madame.Corall, 7.7.16 18:41:09  

Bylo už konečně pořádné léto?

• poradsam
      poradsam, 13.7.16 09:38:05  

Léto už začalo na jaře :4:

• M.Povltavska
      M.Povltavska, 14.7.16 07:18:56  

To máš těžké, on si to pořádné léto představuje každý asi trošku jinak, někdo má rád tropická vedra, jiný je nemusí, houbaři by spíš uvítali léto deštivé, zahrádkáři mají zase své představy, tak on svatý Petr vybírá pokaždé jinak, aby časem se dostalo na všecky. Pak zase remcají ti, co si to představují jinak.
      Loni bylo sucho a vedra a také jsme nadávali.Hlavně, aby nebyly povodně a ty kroupy také tam mohou zůstat.

• poradsam
        poradsam, 26.7.16 07:56:44  

Bod :15:

• Zidane
        Zidane, 31.7.16 23:39:40  

Já bych to řekl takhle: "Střez se dne, kdy nebude na co nadávat" - no a počasí se prostě nezavděčí. Moc vedro, druhý den moc zima, pak jsou týden vedra a když se počasí rozhodne, že by mohlo pršet, budeš stejně nadávat, protože máš zrovna vypráno a chtělas pověsit ven prádlo a teď nemůžeš, pač prší... počasí se prostě nezavděčí :4:

• poradsam
          poradsam, 2.8.16 09:46:17  

Můžeš ovlivnit jiné,ale dešti,větru a ani teplu nikdo neporučí to je logický :4:

• Zidane
            Zidane, 2.8.16 16:00:38  

Akorát jsem četl myslím v Duchu Llana Estacada, že bylo šílený vedro, Old Shatterhand s kamarády jeli pouští, míjeli nějaké kaktusové pole, tak ho Olda podpálil, protože věděl, že to "další vedro" způsobí chvilkový déšť, bych to musel najít - a vyšlo mu to. Ale tak pohádky pro dospělé, čert ví, jestli tohle může vyjít nebo si to May vymyslel :1:

• M.Povltavska
    M.Povltavska, 6.7.16 17:30:07  

Kdyby Jan Hus obživl a přišel se na náš podívat?

• poradsam
      poradsam, 7.7.16 08:29:14  

Co by to změnilo a co by se dělo?

• madame.Corall
      madame.Corall, 7.7.16 18:40:46  

Ten by koukal jak Evropa vypadá a co cizáků se tu usadilo a jak nám vládnou

• Zidane
        Zidane, 8.7.16 05:16:49  

A jak se tu muslimové roztahujou a Evropa jim ještě poklonkuje.

• M.Povltavska
          M.Povltavska, 14.7.16 14:08:42  

Ten by se asi nestačil divit.

• Zidane
            Zidane, 31.7.16 23:40:29  

A radši by se asi vrátil na hranici.

• M.Povltavska
    M.Povltavska, 30.6.16 12:05:13  

Kdyby konečně začaly pro všechny stejné povinnosti bez rozdílu, doufám, že nemusím zdůrazňovat jakého!

• Zidane
      Zidane, 30.6.16 22:51:03  

Pokud by to bylo v Česku, zřejmě by ti, kterým by nové pořádky nešly pod nos, udělali zase hromadný exodus do nějaké země zaslíbené a plakali tam, jak je tu trápíme a utiskujeme... a kdyby to bylo celosvětové, tak nevím, zřejmě by vyvinuli vlastní vesmírný program a vydali se hledat "přívětivější" planetu pro život :1:

• M.Povltavska
        M.Povltavska, 1.7.16 07:49:36  

Kéž by tu planetu našli a mizeli na ní jednou provždy!
        Dovedete si všichni představit, jak by si převážné většina obyvatelstva oddychla?

• Zidane
          Zidane, 2.7.16 08:30:29  

Jenže ono by to bylo asi nějak takhle:

Nejmenovaní se rozhodli, že emigrují na Mars, protože na Zemi je to samý rasista.
          Za týden se ozývá zpráva z Marsu: "Chceme zpátky! Špatný život! Marťani nemají kapsy!"

• M.Povltavska
            M.Povltavska, 2.7.16 09:29:07  

A ti pitomci by je briskně dopravili zpátky, aby nás náhodou zase někdo nenařknul z rasismu! Jenže oni nám do rasistů nadávají tak i tak, proto mi není jasné, že neřeknou: Tak ať tedy mají proč! a nechovají se podl toho.

• M.Povltavska
    M.Povltavska, 10.6.16 10:45:18  

Kdyby lidé už konečně zvedli zadky a došli si na politiky do těch jejich parádních rezidencí a tam udělali další defenestraci?

• M.Povltavska
    M.Povltavska, 1.5.16 15:28:31  

Tak, já teď navážu na poslední příspěvek, je to už mo dole, špatně se to hledá, tak začnem novou kapitolku.
    Máš pravdu, oni mají bodygardy, domy jako hrady apodobně. pak takový... abych nebyla sprostá... kecáv televizi o tom, ž to přece vůbec není tak strašné, jak lidi přehánějí a blabla, pak odejd v doprovodu svých goril do opancéřovaného auta, nechá se dovézt do svého hradu a je vysmátý.
    Co kdyby tak musel jít pěkně hezky pěšky, bez goril, žádnou zbraň! No a kdosi by se ulakotil na jeho peněženku a počínal si jako je zvyklý. Ještě by mu dal pár pořádných pěstí.
    Tak, teď zase někdo pokračujte, já pak navážu.

• Zidane
      Zidane, 1.5.16 17:29:58  

Přesně. A kdyby se pan politik bránil, potahovali by ho za nepřiměřenou obranu, protože udělal chudáčkovi zlodějíčkovi bebínko a kdyby byl zlodějíček nebílý, ještě navíc by politikovi hodili na krk rvačku s rasovým podtextem... to by se divil :1:

• M.Povltavska
        M.Povltavska, 2.5.16 11:07:33  

A víš, že by to jeden každý potřeboval jak prase drbání? Jen kdyby se jim to přihodilo, třeba by to byla dobrá terapie, doufám, že potom by mluvili jinak.

• running.simon
      running.simon, 16.6.16 18:32:03  

Plačky...plačky...plačky...

Kachny....kachny....kachny

:1: :1: :1:

Jo....malej čecháček zvládá maximálně tak někde v hospodě u píva - nebo anonymně na diskusi, nadávat na všechno a na všechny....sám neudělá nic....jen má orgasmus z toho, když mu někdo u toho píva - nebo na tý diskusi, v těch jeho plačících žvástech, přizvukuje.

Smutný příbeh :11:

:1: :1:

• M.Povltavska
        M.Povltavska, 20.6.16 16:26:29  

To je sice pravda, ale on nás stejně nikdo neposlouchá, když se někdo vzbouří a něco přece udělá, tak si ně něho už něco najdou a zase všecko zneužijí!
        To v listopadu 1989 mrzli lidé na Letné, cinkali klíči, poslouchali ty pindačky, ochotni k čemukoliv a výsledek?
        Vše bylo dávno s komouši dohodnuto, jen zneužili nadšení a euforii davů, aby si naplnili koryta a co mají obyčejní lidé?

• poradsam
          poradsam, 21.6.16 12:13:23  

Tvrdá realita :14: :14:

• Zidane
        Zidane, 22.6.16 03:56:24  

Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je ti nahoře zakázali...

• M.Povltavska
          M.Povltavska, 22.6.16 07:58:32  

To je jasná věc, však se jim to hodí jako argument, to je pořád: Však jste si je zvolili. Jen by mě zajímalo, jak je možné, že kolikrát zvítězí ta jistá strana, když každý tvrdí, že on ji nevolil. To jen potvrzuje pravdivost hesla: Kdyby volby mohly něco změnit, dávno by byly zakázány.

• Zidane
            Zidane, 22.6.16 17:10:59  

Ptá se synek tatínka: "Táto, co jsou to volby?"
            "Pojď, já ti to ukážu."
            Na zahradě přistoupí ke keři plnému vrabců, zatleská a zakřičí: "Kšáááááá!!!"
            Frr, všichni vrabci uletí, ale za chvíli jsou zpátky. "Táto, vždyť jsou zase zpátky."
            "To ano, synku, ale každý na jiné větvi."

Jinak s tím "on ji nevolil", to je česká vyčuranost - tuší, že dotyčnej, co se ptá, nemůže ani cejtit Babiše, tak mu přece neřekne, že ho volil...

• M.Povltavska
              M.Povltavska, 23.6.16 17:34:02  

To je ono, nikdo neví, kdo koho volil, tak proč to nezapřít?
              Já mívala potíže se svým okolím, když mi kdysi imperativně radili, že k volbám jít musím a musím volit ODS a podobně. Tak jsem se jich jednou zeptala, jestli se domnívají, že nejsem svéprávná?
              Na jejich kladnou odpověď jsem jim odsekla, že pak tedy nemám u voleb co dělat. Tak se na ty hotentoty musí.

• Zidane
    Zidane, 26.4.16 01:46:44  

Koukám tak na nástěnku...

Jak by vypadala průměrná rodina, kdyby bylo možné zplodit potomka se zvířetem?

Jak? Při tom, kolik lidí si pořizuje psa místo partnera či dětí, polidšťují ho, myslej si kdovíco, chovaj se k němu kolikrát líp než třeba k partnerovi, považují psa pomalu za spolučlověka v kožichu a s ocasem... kdyby ještě plodit mohli, to by počítám bylo v ČR lidopsů...

• M.Povltavska
      M.Povltavska, 28.4.16 12:20:35  

Nojo, ale jak by se utvářela povaha takového živočicha? Zda by získal psí věrnost či lidskou licoměrnost, případně by se mohlo stát, že by zdědil po obou ty negativní vlastnosti. A což až by se takoví živočichové dali naklonovat a někdo jich používal pro likvidaci jiných živočišných druhů...

• Zidane
        Zidane, 28.4.16 13:58:28  

Kdyby takový člověk získal psí věrnost, bylo by to takové to, kdy chlap ženskou tříská a ona s ním zůstává, protože "ho miluje" dohnané do extrému, co si budem povídat.

• Zidane
        Zidane, 28.4.16 14:33:44  

Klonovat? Možná zbytečná práce, nejen v ČR jsou taková kvanta pejskařů, kteří mají psa místo partnera či dětí a pomalu ho stavěj na piedestal, pejsáčkovi nejlepší šunčičku a sebe odbudou točeňákem atd., že by to "řešili" s radostí sami, věř tomu :4:

• M.Povltavska
          M.Povltavska, 29.4.16 09:28:01  

Věřím, proč ne. Faktem je, že za své peníze si může každý koupit, co chce a jestli dá psovi lepší jídlo než sobě, je to zas jenom jeho věc.Já to také znám, moje kámoška se svým psem nadělá mnohem víc, než kdekterá máma s dítětem. Dokonce ani nechce nikam jezdit, protože jejífenka by nechtěla být doma sama a když musí někam na celý den, chodí jí někdo toho psa hlídat.
          Také jsem jí tu její Lianku hlídala, mohu říct, že byla hodná, neměla jsem s ní žádnou práci a bylo jí srdečně jedno, jestli tam jsem nebo ne.
          Ale já to celkem chápu, ona je sama, děti nemá, tak se upnula na psa jako člena rodiny.
          Rozhodně ale nesouhlasím s lidmi, kteří tvrdí, že ti pejskaři by ty peníze, co investují do svých miláčků, měli radši věnovat třeba na dětské domovy a podobně.
          Každý si může své peníze investovat, do čeho se mu líbí a nemusí nic, co mu někdo podsouvá.

• Zidane
            Zidane, 29.4.16 14:30:30  

Jestli dá psovi lepší jídlo než sobě, to je jeho věc. Ale ve chvíli, kdy to je jako v tom vtipu:

Manželka přijde z nákupu: "Tak copak by sis dal k večeři? Byla by svíčková, španělský ptáček, roštěnka..."
            "Svíčkovou bych si dal, dík", ozve se z obýváku.
            "Ty mlč! Ty tam máš gothaj! To se bavím s Alíčkem!"

už to poněkud "jenom jeho věc" není. Ve chvíli, kdy by partnerka psovi podstrojovala a mě odbejvala, by s velkou pravděpodobností letěl ze dveří pes a ona hned za ním. Nebo opačně, podle toho, kdo by byl blíž a chyt bych ho jako prvního :14: Máš psa radši než mě? Vem si ho a jdi si kam chceš a buďte si tam beze mě, beztak jsem pro vás pátý kolo u tříkolky, jak vidno! :14: :14: :14:

A "pejsek by nechtěl být doma sám", to už je degenerace páníčků. Kdyby si ho vychovali, zvládl by to.

• Zidane
              Zidane, 29.4.16 14:32:14  

Neboli jak píšeš - to je výstavní příklad psa nahrazujícího dítě.
              Já jsem teda taky sám, ale jestli někdy takhle zdegeneruju, to snad dám zavčasu notáři pokyny pro příbuzné, aby mě nechali zbavit svéprávnosti, protože tohle fakt není normální :4:

• M.Povltavska
                M.Povltavska, 29.4.16 14:56:49  

Když má někdo rodinu a psovi podstrojuje na úkor rodiny, pak určitě jde o nějakou úchylku, to opravdu v pořádku není.
                Ale když je někdo sám a má psa za přítele, proč ne? Já osobně bych také zvíře upřednostnila před příbuznými, kdybych neměla třeba děti a jejich rodiny. Oni takoví příbuzní dovedou někdy být horší než pijavice a kdybych jim to dovolila, roztahovali by se všude na můj úkor i mé rodiny to mi věř.
                Ale vraťme se k té úchylce, kdy někdo je zamilovaný do svého zvířete, to je téma zajímavější.
                Tak tedy: Slečno, berete si zdepřítomného Alíka dobrovolně? Ano.
                Pane Alíku, berete si zdepřítomnou slečnu dobrovolně? Haf.

• Zidane
                  Zidane, 30.4.16 01:28:47  

Asi tak.
                  A to se dostaneme zase jinam - již je schváleno "registrované partnerství", tedy muž si může "vzít" muže a žena ženu... jak daleko jsme právě od "Slečno XXX, berete si zde přítomného Alíka dobrovolně?" - "Ano!" - "Alíku, bereš si..." - "Haf!"

A kdo rozliší, zda "Haf!" bylo "Ano" či "Ne"? Nějaká Arabela, která v pokračování tohoto seriálu rozuměla zvířecí řeči a věděla, co zvířata říkají?

• M.Povltavska
                    M.Povltavska, 30.4.16 07:09:08  

Moc ne, ale hele, když jim za to zaplatěj, bude nejspíš možné i to, však dnes je všecko o penězích, pořád jen ti páni dumají, jak nás, obyčejné lidi, o ně připravit. Asi se domnívají, že peníze kazí charakter, tak mají o náš charakter péči, ale koukám, že jsem značně odbočila.

• Zidane
                    Zidane, 1.5.16 00:22:12  

Tak tohle už věděli Kabáti, že

Taky sem chtěl začít kázat všem
                    že jednou provždy skoncujem s tím zlem
                    zlo sou prachy tak ať mi je daj
                    hmotnejch statků, aut, vil, ať se vzdaj

Opět zas něco věděli dopředu... stejně jako třeba

Až nám vlítne do Evropy vlna Arabů
                    to nám možná zkazí na dobro náladu
                    hráli si s náma hráli, na slepou bábu.

A ve vlnách vodporu, hnusu a závisti
                    nadávaj nám lidi že jsme rasisti
                    chcem jen slušně žít, slušně žít
                    jen upozornit.

Jak to mohl Landa před těmi pětadvaceti lety vědět? JAK??? :7: :7: :7:

• Zidane
                    Zidane, 1.5.16 00:29:46  

Akorát další sloku bych trošku upravil na

Raz, dva, tři Češi stáli
                    dvěma hlavu uťali,
                    jeden utek,
                    to je ale smutek.

A radši jdu spát :4:

• M.Povltavska
                    M.Povltavska, 1.5.16 10:40:38  

Jak to mohl vědět? Zřejmě plácl něco, co ho právě napadlo, protože tady bylo zřejmě možné vždy všecko. Asi byl tak trošku nadán duchem předvídavosti a ani sám o tom nevěděl. Bohužel se to vyplnilo a všem rozumným lidem hrůzou vstávají vlasy na hlavě.
                    Jen ti zabednění politici si stále melou svou, protože jim jde zase jenom o byznys, o jejich velké prachy!
                    Proto opakují cizí fráze, kterým sami nevěřej a doufaj, že když mají tučná konta různě v cizině, že oni se zachrání a nás, normální lidi, klidně obětují!
                    Tohle se vědělo přece dávno, jen se každý bál něco říct. Dnes se nebojíme, ale stejně je nám to houby platné.

• Zidane
                    Zidane, 1.5.16 14:34:50  

Přesně. Oni mají ochranky, domy obehnané zdmi a kamerami... a lidi poraďte si...