Migréna

Otevřená diskuze | Kategorie: Zdraví a nemoci
Pavel.Hangurbadzo (2016-12-03 07:28:47)jitule111 (2016-09-03 22:35:07)ala31 (2016-02-13 20:42:00)radim (2016-01-25 12:16:13)Rusalka (2015-11-11 10:03:53)bella (2015-07-06 20:06:09)veri (2015-06-08 17:06:18)
Migréna
Založeno: 28. 11. 2013 | Příspěvků: 270 | Členů: 7
Správci: Pavel.Hangurbadzo (hlavní)

Poznatky a zkušenosti z léčby migrény. Fórum je určené pro všechny kdo mají zájem pomoci druhým vlastními zkušenostmi, stejně tak i pro ty, co hledají pomoc.

http://www.protiimigraci.cz/

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 27.9.16 15:08:52  

Na migrénu prý platí tohle:
    http://www.uspesna-lecba.cz/uzasna-himalajska-sul/v-jednoduchosti-je-sila-jak-zastavit-migrenu-doslova-za-okamzik/

Chce to někdo vyzkoušet? Mně tam zaráží ty ceny.

• Pavel.Hangurbadzo
      Pavel.Hangurbadzo, 29.10.16 18:46:29  

Asi se jedná o tahání peněz od nemocných. A připomínám: Ověřená metoda léčby migrény, vyléčí migrénu, za jedno sezení.

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 25.9.16 17:30:29  

Kdo si myslí, že migréna nejde vyléčit, ať udělá čárku. :15:

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 6.9.16 08:37:15  

Je neuvěřitelné, jak nemocní migrénou, snadno rezignují na vyléčení své nemoci, i když vyléčení je možné.

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 25.7.16 10:11:35  

Konečně se našel jeden odvážný, který podstoupil léčbu migrény, a právě mi potvrdil, že už je měsíc bez migrény.
    Takže skóre vyléčených se zvyšuje na 4!

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 22.5.16 19:13:38  

Kdo se chce trvale zbavit migrény, tak se přihlaste. Dohodneme součinnost.

• Pavel.Hangurbadzo
      Pavel.Hangurbadzo, 31.5.16 08:57:45  

Vyléčení je snadné.

• Pavel.Hangurbadzo
        Pavel.Hangurbadzo, 10.7.16 16:57:41  

Asi všichni milují svoji migrénu, když se jí nechtějí zbavit! :15: :15: :15: :15: :15:

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 4.4.16 14:31:09  

Prý to funguje i na migrénu. Nechcete to někdo vyzkoušet? :8:
    https://www.toprecepty.cz/fotky_diskuze/terapie_naklonene_postele.pdf

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 4.4.16 12:36:06  

Migréna musí být příjemná. Svědčí o tom skutečnost, že se jí nikdo nechce zbavit. :15: :15:

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 9.3.16 11:21:46  

Léky na migrénu stojí kolem 800 Kč. A jsou tam tak 3 tablety. Od výrobců a prodejců, je to .......! (Nevím jak to slušně nazvat)!
    Při tom účinná léčba existuje, a dojde k trvalému vyléčení.

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 16.2.16 09:59:31  

Naskýtá se zajímavá otázka: Proč si trpící migrénou myslí, že migrénu není možné vyléčit?

• Pavel.Hangurbadzo
      Pavel.Hangurbadzo, 2.3.16 09:53:40  

Odpovím si sám.
      Nemají potřebné znalosti! :15: :15: :15:

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 15.2.16 17:52:47  

Dobrá, když se nikdo nechce vyléčit, tak vás na dálku nakazím tropickým šílenstvím! :15: :15: :15:

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 25.1.16 07:38:49  

Nastala neuvěřitelná situace. Nikdo se nechce vyléčit! :15:

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 15.10.15 22:11:18  

Všimli jste si někdo, že migrénou trpí více ženy než muži? Ví někdo, jak to vysvětlit?

• orion
      orion, 22.10.15 10:14:23  

Toho si snad všiml každý. Vysvětlit by si to měl umět ty, když znáš opravdové příčiny a umíš ji léčit.

• Pavel.Hangurbadzo
        Pavel.Hangurbadzo, 22.10.15 18:02:46  

To jsem tu dával už několikrát. Tvoje podvědomá, pracuje jenom pro tebe. A když dostane pokyn, třeba například takovýto - buďte zticha, nebo mě z vás rozbolí hlava (nebo něco podobného), podvědomí to vyhodnotí jako "šéf chce aby jej bolela hlava", a poslušně tu bolest zařídí. Jinými slovy, mozek se naučí bolest hlavy vyvolávat. Léčba spočívá v tom, že se mozek odnaučí tu bolest vyvolávat. Nic složitého za tím není.

• orion
          orion, 29.10.15 07:18:04  

Ale tvoje první otázka byla o něčem zcela jiném. Já reagoval na tu první otázku. (A ne aby si tu znovu říkal, co si myslíš o příčinách M)

• Pavel.Hangurbadzo
            Pavel.Hangurbadzo, 29.10.15 13:29:59  

No vždyť já taky. Ženy jsou náchylnější formulovat takové instrukce pro podvědomí, které vedou k migréně. Dál to nebudu rozvádět.

• Pavol.Hangurbadzo
    Pavol.Hangurbadzo, 7.10.15 16:58:09  

Tak, už mě vztek přešel, a jsem ochoten opět léčit. Ale musí jít pouze o migrénu. Jiné příčiny bolesti hlavy, na př. blok krční páteře, je mimo moje možnosti.

• radim
      radim, 2.1.16 15:25:44  

Tak to je dobře, to jsem přišel včas. A kolik stojí tvé léčení? Nebo dáváš rady zdarma?

• Pavel.Hangurbadzo
        Pavel.Hangurbadzo, 2.1.16 20:39:36  

Nestojí nic, platí se jenom cestovní výdaje. A nejedná se o rady, ale o techniku.

• Carbon.de.Castel-Jaloux
    Carbon.de.Castel-Jaloux, 8.3.15 10:13:32  

http://www.wellnessbohemia.cz/index.php/vodolecba

Kneippova vodoléčba. Ono je toho víc, než jen uvedené. Prý i na bolesti hlavy a na migrénu. Dal bych přednost domácí léčbě - po výběru ovšem. Ale s kým se poradit?
    Viz také Priessnitz, ale v Jeseníku se mnou v kádích nic moc nedělali a jinak mě masírovali a inhaloval jsem . To bylo asi tak všechno. Připlácel jsem si tam na masáže, to mi dělalo celkově dobře. Masérů je dost, ale --- zkus si to platit! "Na pokladnu" tě moc masírovat nebudou.
    "Indukovaná pro lázeňskou péči" :1: :1: :1: :1: Svinstvo. Odborný lékař, praktický lékař, byrokracie .... a co s člověkem dělají či nedělají v lázních, nemůže moc ovlivnit.

• Pavel.Hangurbadzo
      Pavel.Hangurbadzo, 1.8.15 07:20:45  

Přitom účinná léčba je mnohem rychlejší a efektivnější.

• mellishek
    mellishek, 6.3.15 11:21:53  

Neříkejte mi, že jsem o pár dní minula možnost se zcela vyléčit?:( Nemáte prosím někdo kontakt na Pavla Hang.? Neodpovídá mi na vzkazy. A upřímně moc se nedivím, po tom, co jsem četla, co mu lidi psali. Lidi se opravdu bojí všeho nového a jsou zbytečně nedůvěřiví ....

Carbon.de.Castel-Jaloux, 8.3.15 09:56:45  

Tak mu prostě napiš vzkaz. Máš na mysli správce tohoto fóra?

Pak jsou tu fóra Zdraví a nemocní, ale tam o migréně asi těžko něco najdeš. Jestli je tam něco o neurologii .... Kam by jinam migréna patřila?

• mellishek
    mellishek, 5.3.15 09:14:28  

Jen se zeptám, aby nedošlo k omylu, ale předpokládám, že ne. Proč je tu Pavel a Pavol Hangurbadžo? Je to jeden a ten samý, že jo?:)

• Pavel.Hangurbadzo
      Pavel.Hangurbadzo, 16.11.15 21:12:56  

Pravdu máš. Ale důvod je mimo tuto diskuzi.

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 2.3.15 16:10:30  

Nikdy jsem nelhal, a na léčbě nechci vydělávat. Přesto jsem pořád označován za lháře a podvodníka. Už toho mám plné zuby. Ten rok, nebo dva, co tu ještě budu, nemíním prožít jako lhář a podvodník. Proto končím s léčbou! Najděte si jiného.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 3.3.15 10:40:06  

Problém není v tom, co říkáš - problém je v tom, že jsi dosud neuvedl nic konkrétního. KDO a ČÍM (léčí), KDE, JAK (asi) ...., jak je to s výsledky, nějakou tu statistiku (co se týká dosavadních pacientů - totiž co se týká výsledků ....) apod.
      Např. siderickému kyvadélku bych moc nevěřil.
      Jsou ty mé dotazy či požadavky nemocného či zájemce o pomoc odůvodněné? Myslím, že ano.

• Pavel.Hangurbadzo
        Pavel.Hangurbadzo, 3.3.15 11:26:21  

Léčil jsem jednu labrantku, švagrovou, bratrance, a jednu malou holku. Léčba byly 100% úspěšná. A za posledních 10 let, nedošlo u nikoho k recidivě. Přesto neustále čtu takovéto příspěvky:
        Romana, 26.8.14 08:25:21
        vyjímečná se rozhodně necítím,na migrénu jsem se nikdy nevymlouvala, ale v zázrak který by mne záchvatů natrvalo zbavil,tak to vážený pane správce opravdu nevěřím :15:
        Nebo:
        zenavpohode, 15.6.14 17:19:12
        Co nové? Kdybys přinesl něco objevného v léčbě, vlastně nejen v léčbě, migrény, nemusel bys získávát příznivnivce zde. A tímto svou diskuzi s tebou končím a respektuj to, prosím.
        kirscha, 19.2.14 09:48:48
        Dobrý den,
        vzhledem k tomu, že pan Hangurbadzo si tuto skupinu založil pro obtěžování těch, kteří nemocí trpí, založila jsem skupinu novou, kam můžete vkládat příspěvky beze strachu z jeho příspěvků. Fórum o migréně.
        kirscha, 27.1.14 22:06:38
        A co kdybyste přestal obtěžovat, když nikdo nemá zájem?
        Když nabízím vyléčení, tak obtěžuji.
        Nikdo se nenamáhá léčbu vyzkoušet, ale hned jsou si naprosto jistí, že nefunguje. A v tomhle duchu se vede celá debata.
        Kašlu na to, mě hlava nebolí. A jestli se odmítají migrény zbavit, je to jejich volba.
        TÍM S LÉČBOU KONČÍM. JEDNOU PRO VŽDY A DEFINITIVNĚ.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 4.3.15 10:21:22  

Léčíš tedy ty, osobně? Proč jsi to hned neřekl? Jak léčíš a KDE léčíš?
          zenavpohodě je známá +++++; jak bych to řekl slušně ? :1: :1: Prostě madame Corall. Ta se angažuje všude :)))) a vždycky skončí roztržkou. Ty ostatní neznám.
          Každopádně neber hned každého vážně a --- mluv konkrétně.

• Pavel.Hangurbadzo
            Pavel.Hangurbadzo, 4.3.15 11:54:05  

Nikdo nemá zájem, tak proč se obtěžovat.

• mellishek
              mellishek, 5.3.15 09:12:08  

Já mám zájem! Vyzkoušela jsem snad všechno možný a nic - překvapivě :D Každopádně věřím, že na tom, co říkáš ty (respektive kniha od Coldwella) něco bude:)

Carbon.de.Castel-Jaloux, 4.3.15 11:28:54  

Kirscha - _Fórum o migréně_ už není. Pokud vůbec bylo :15:

• Pavel.Hangurbadzo
            Pavel.Hangurbadzo, 4.3.15 11:52:06  

Není. Admini ho smazali.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 4.3.15 15:29:20  

:1: :1:
              Proč? Asi tam někdo radil omývat si přirození vlažnou vodou - vodoléčba! :)))

• Pavel.Hangurbadzo
                Pavel.Hangurbadzo, 4.3.15 15:33:49  

Duplicitní fórum, a pamětí netřeba plýtvat. Teď čekám, kdy zakáží vložit jeden a tentýž příspěvek víc jak dvakrát. :15:

• Pavol.Hangurbadzo
    Pavol.Hangurbadzo, 20.2.15 10:30:18  

Dotaz: Znáte někoho, kdo by se chtěl trvale vyléčit z migrény?

Carbon.de.Castel-Jaloux, 28.2.15 11:39:23  

Kdybys raději napsal JAK a ČÍM léčí tvůj léčitel! Ono to není jednoduché. Já beru po transplantaci dost léků; může dojít k interakci s nějakým dryákem a co já vím. Moji lékaři by museli znát přesné složení!

• Pavel.Hangurbadzo
        Pavel.Hangurbadzo, 28.2.15 14:49:40  

Žádné dryáky. Mozek se odnaučí vyvolávat bolest.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 28.2.15 17:56:30  

To povídej skutečnému odborníkovi. Mozek řídí úplně všechno co se děje nebo bude dít v organismu. Stačí, když vyhodíš pojistky ....

• Pavel.Hangurbadzo
            Pavel.Hangurbadzo, 28.2.15 21:26:42  

Vědomí využívá asi 10% kapacity mozku. Zbytek je podvědomí, a to cele pracuje pro tebe. Potom stačí říkat, mě z tebe (z toho) rozbolí hlava a podvědomí to vyhodnotí jako - šéf chce aby jej bolela hlava, a tu bolest pohotově zařídí. (Nebo nějakou podobnou hlášku.) Je to možné dohledat v publikaci "Neomezená moc podvědomá" od Leonard Goldwel.
            Léky léčí symptomy, nikoliv příčinu.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 1.3.15 17:08:11  

Mluvil jsem o něčem jiném. Mozek se postupně vyvinul tak, že nyní řídí prakticky celý organismus --- i sebe, samozřejmě. Snaž se nahradit jeho činnost - jako kdybys byl v nějaké ústředně :)))!!! Dávno, než dopadneš k zemi, budeš mrtev. A to dokonale. Snad se to tělo i okamžitě rozloží :))))
              Jsou sice lidé, kteří ovládli vlastním úsilím zvláštní úkony, ale to je všechno v rámci organismu-mozku. (Často se mluví o "jogínech", nevím proč, jsou zvláštnější, na pohled téměř zázračné jevy - v rámci lidského.)

• Pavel.Hangurbadzo
                Pavel.Hangurbadzo, 1.3.15 17:27:56  

Tady nejde o nahrazení činnosti mozku, ale k přeladění na bezchybný mód.

• KristynaHa
      KristynaHa, 28.2.15 22:58:20  

Dobry den, je mi 25 a trpim migrenama pres 15 let. Chci se toho zbavit. Jak?

Carbon.de.Castel-Jaloux, 9.12.14 21:15:28  

Co může nahradit antimigrenikum? Nic! Přes dva dny jsem si bral Paralen a Zaldiar a nakonec jsem si musel stříknout Rosemig. Kur .... !!! Zase plýtvání. :5: :10:

• Pavel.Hangurbadzo
      Pavel.Hangurbadzo, 10.12.14 09:40:28  

Ty už mě fakt se.eš! :15: Kolikrát jsem tu psal, že léky léčí PŘÍZNAKY, nikoliv samotnou příčinu migrény? A taky jsem tu psal, že léčba je možná, a že léčím zdarma, s výjimkou cestovních výdajů? Mockrát, že? Když existuje účinná léčba, debata o lécích je zbytečná,. Je to tak, že? :7: