Migréna

Otevřená diskuze | Kategorie: Zdraví a nemoci
Pavel.Hangurbadzo (2017-06-06 13:56:18)veri (2017-03-10 21:35:21)ala31 (2017-02-25 20:11:55)jitule111 (2017-02-06 10:12:45)radim (2016-01-25 12:16:13)Rusalka (2015-11-11 10:03:53)bella (2015-07-06 20:06:09)
Migréna
Založeno: 28. 11. 2013 | Příspěvků: 279 | Členů: 7
Správci: Pavel.Hangurbadzo (hlavní)

Poznatky a zkušenosti z léčby migrény. Fórum je určené pro všechny kdo mají zájem pomoci druhým vlastními zkušenostmi, stejně tak i pro ty, co hledají pomoc.

http://www.protiimigraci.cz/

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 22.4.17 15:25:04  

Hledám dobrovolníka, který by se chtěl vyléčit z migrény, a byl ochoten svoji zkušenost s vyléčením, tady zveřejnit. Podotýkám, že musí jít o migrénu, a léčba je paradoxně nejúspěšnější v době, kdy je záchvat rozvinut.

• Pavel.Hangurbadzo
      Pavel.Hangurbadzo, 6.6.17 13:48:30  

Migréna je vzácnost, proto se jí nikdo nechce zbavit! :1: :1: :1:

• 69beran
    69beran, 14.2.17 08:06:11  

Jedním ze spouštěčů migrény je čokoláda. Jo a glutamáty.

• Pavel.Hangurbadzo
      Pavel.Hangurbadzo, 14.2.17 08:26:33  

Spouštěčem může být cokoliv. Důležité ale je, že naprogramování mozku na spouštění migrény, jde zcela odstranit, a potom se žádné spouštěče neuplatní.

• ala31
        ala31, 25.2.17 20:11:55  

Máš nějaké stránky, kde bychom se mohli o tvém léčení dovědět?

• Pavel.Hangurbadzo
          Pavel.Hangurbadzo, 26.2.17 18:34:36  

Ne. Je to poměrně složitá technika. Ale všichni, které jsem léčil, (celkem 4 kusy :15:), do dnes neměli recidivu. Důležité je, že opravdu musí jí o migrénu. Bolesti hlavy z jiných příčin, jsou mimo moje možnosti. Tam musí nastoupit ortopéd, nebo chiropraktik.

• Eliska744
    Eliska744, 26.1.17 11:23:39  

Taky jsem trpěla na migrény, bylo to hlavně kvůli nošení multifokálních brýlí, nakonec jsem problém vyřešila koupí kontaktních čoček, člověk by nevěřil jak to může pomoci. Pokud máte podobnou příčinu, doporučuji nakoupit na http://www.kup-cocky.cz/, já tam byla vždycky moc spokojená :)

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 27.9.16 15:08:52  

Na migrénu prý platí tohle:
    http://www.uspesna-lecba.cz/uzasna-himalajska-sul/v-jednoduchosti-je-sila-jak-zastavit-migrenu-doslova-za-okamzik/

Chce to někdo vyzkoušet? Mně tam zaráží ty ceny.

• Pavel.Hangurbadzo
      Pavel.Hangurbadzo, 29.10.16 18:46:29  

Asi se jedná o tahání peněz od nemocných. A připomínám: Ověřená metoda léčby migrény, vyléčí migrénu, za jedno sezení.

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 25.9.16 17:30:29  

Kdo si myslí, že migréna nejde vyléčit, ať udělá čárku. :15:

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 6.9.16 08:37:15  

Je neuvěřitelné, jak nemocní migrénou, snadno rezignují na vyléčení své nemoci, i když vyléčení je možné.

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 25.7.16 10:11:35  

Konečně se našel jeden odvážný, který podstoupil léčbu migrény, a právě mi potvrdil, že už je měsíc bez migrény.
    Takže skóre vyléčených se zvyšuje na 4!

• ala31
      ala31, 13.2.17 14:22:36  

To je dobrá zpráva, možná, že by bylo dobré, kdyby se přihlásil a potvrdil, že se vyléčil. Nemyslím to ve zlém, určitě by se pak našlo víc zájemců.

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 22.5.16 19:13:38  

Kdo se chce trvale zbavit migrény, tak se přihlaste. Dohodneme součinnost.

• Pavel.Hangurbadzo
      Pavel.Hangurbadzo, 31.5.16 08:57:45  

Vyléčení je snadné.

• Pavel.Hangurbadzo
        Pavel.Hangurbadzo, 10.7.16 16:57:41  

Asi všichni milují svoji migrénu, když se jí nechtějí zbavit! :15: :15: :15: :15: :15:

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 4.4.16 14:31:09  

Prý to funguje i na migrénu. Nechcete to někdo vyzkoušet? :8:
    https://www.toprecepty.cz/fotky_diskuze/terapie_naklonene_postele.pdf

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 4.4.16 12:36:06  

Migréna musí být příjemná. Svědčí o tom skutečnost, že se jí nikdo nechce zbavit. :15: :15:

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 9.3.16 11:21:46  

Léky na migrénu stojí kolem 800 Kč. A jsou tam tak 3 tablety. Od výrobců a prodejců, je to .......! (Nevím jak to slušně nazvat)!
    Při tom účinná léčba existuje, a dojde k trvalému vyléčení.

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 16.2.16 09:59:31  

Naskýtá se zajímavá otázka: Proč si trpící migrénou myslí, že migrénu není možné vyléčit?

• Pavel.Hangurbadzo
      Pavel.Hangurbadzo, 2.3.16 09:53:40  

Odpovím si sám.
      Nemají potřebné znalosti! :15: :15: :15:

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 15.2.16 17:52:47  

Dobrá, když se nikdo nechce vyléčit, tak vás na dálku nakazím tropickým šílenstvím! :15: :15: :15:

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 25.1.16 07:38:49  

Nastala neuvěřitelná situace. Nikdo se nechce vyléčit! :15:

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 15.10.15 22:11:18  

Všimli jste si někdo, že migrénou trpí více ženy než muži? Ví někdo, jak to vysvětlit?

• orion
      orion, 22.10.15 10:14:23  

Toho si snad všiml každý. Vysvětlit by si to měl umět ty, když znáš opravdové příčiny a umíš ji léčit.

• Pavel.Hangurbadzo
        Pavel.Hangurbadzo, 22.10.15 18:02:46  

To jsem tu dával už několikrát. Tvoje podvědomá, pracuje jenom pro tebe. A když dostane pokyn, třeba například takovýto - buďte zticha, nebo mě z vás rozbolí hlava (nebo něco podobného), podvědomí to vyhodnotí jako "šéf chce aby jej bolela hlava", a poslušně tu bolest zařídí. Jinými slovy, mozek se naučí bolest hlavy vyvolávat. Léčba spočívá v tom, že se mozek odnaučí tu bolest vyvolávat. Nic složitého za tím není.

• orion
          orion, 29.10.15 07:18:04  

Ale tvoje první otázka byla o něčem zcela jiném. Já reagoval na tu první otázku. (A ne aby si tu znovu říkal, co si myslíš o příčinách M)

• Pavel.Hangurbadzo
            Pavel.Hangurbadzo, 29.10.15 13:29:59  

No vždyť já taky. Ženy jsou náchylnější formulovat takové instrukce pro podvědomí, které vedou k migréně. Dál to nebudu rozvádět.

• Pavol.Hangurbadzo
    Pavol.Hangurbadzo, 7.10.15 16:58:09  

Tak, už mě vztek přešel, a jsem ochoten opět léčit. Ale musí jít pouze o migrénu. Jiné příčiny bolesti hlavy, na př. blok krční páteře, je mimo moje možnosti.

• radim
      radim, 2.1.16 15:25:44  

Tak to je dobře, to jsem přišel včas. A kolik stojí tvé léčení? Nebo dáváš rady zdarma?

• Pavel.Hangurbadzo
        Pavel.Hangurbadzo, 2.1.16 20:39:36  

Nestojí nic, platí se jenom cestovní výdaje. A nejedná se o rady, ale o techniku.

• Carbon.de.Castel-Jaloux
    Carbon.de.Castel-Jaloux, 8.3.15 10:13:32  

http://www.wellnessbohemia.cz/index.php/vodolecba

Kneippova vodoléčba. Ono je toho víc, než jen uvedené. Prý i na bolesti hlavy a na migrénu. Dal bych přednost domácí léčbě - po výběru ovšem. Ale s kým se poradit?
    Viz také Priessnitz, ale v Jeseníku se mnou v kádích nic moc nedělali a jinak mě masírovali a inhaloval jsem . To bylo asi tak všechno. Připlácel jsem si tam na masáže, to mi dělalo celkově dobře. Masérů je dost, ale --- zkus si to platit! "Na pokladnu" tě moc masírovat nebudou.
    "Indukovaná pro lázeňskou péči" :1: :1: :1: :1: Svinstvo. Odborný lékař, praktický lékař, byrokracie .... a co s člověkem dělají či nedělají v lázních, nemůže moc ovlivnit.

• Pavel.Hangurbadzo
      Pavel.Hangurbadzo, 1.8.15 07:20:45  

Přitom účinná léčba je mnohem rychlejší a efektivnější.

• mellishek
    mellishek, 6.3.15 11:21:53  

Neříkejte mi, že jsem o pár dní minula možnost se zcela vyléčit?:( Nemáte prosím někdo kontakt na Pavla Hang.? Neodpovídá mi na vzkazy. A upřímně moc se nedivím, po tom, co jsem četla, co mu lidi psali. Lidi se opravdu bojí všeho nového a jsou zbytečně nedůvěřiví ....

Carbon.de.Castel-Jaloux, 8.3.15 09:56:45  

Tak mu prostě napiš vzkaz. Máš na mysli správce tohoto fóra?

Pak jsou tu fóra Zdraví a nemocní, ale tam o migréně asi těžko něco najdeš. Jestli je tam něco o neurologii .... Kam by jinam migréna patřila?

• mellishek
    mellishek, 5.3.15 09:14:28  

Jen se zeptám, aby nedošlo k omylu, ale předpokládám, že ne. Proč je tu Pavel a Pavol Hangurbadžo? Je to jeden a ten samý, že jo?:)

• Pavel.Hangurbadzo
      Pavel.Hangurbadzo, 16.11.15 21:12:56  

Pravdu máš. Ale důvod je mimo tuto diskuzi.

• Pavel.Hangurbadzo
    Pavel.Hangurbadzo, 2.3.15 16:10:30  

Nikdy jsem nelhal, a na léčbě nechci vydělávat. Přesto jsem pořád označován za lháře a podvodníka. Už toho mám plné zuby. Ten rok, nebo dva, co tu ještě budu, nemíním prožít jako lhář a podvodník. Proto končím s léčbou! Najděte si jiného.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 3.3.15 10:40:06  

Problém není v tom, co říkáš - problém je v tom, že jsi dosud neuvedl nic konkrétního. KDO a ČÍM (léčí), KDE, JAK (asi) ...., jak je to s výsledky, nějakou tu statistiku (co se týká dosavadních pacientů - totiž co se týká výsledků ....) apod.
      Např. siderickému kyvadélku bych moc nevěřil.
      Jsou ty mé dotazy či požadavky nemocného či zájemce o pomoc odůvodněné? Myslím, že ano.

• Pavel.Hangurbadzo
        Pavel.Hangurbadzo, 3.3.15 11:26:21  

Léčil jsem jednu labrantku, švagrovou, bratrance, a jednu malou holku. Léčba byly 100% úspěšná. A za posledních 10 let, nedošlo u nikoho k recidivě. Přesto neustále čtu takovéto příspěvky:
        Romana, 26.8.14 08:25:21
        vyjímečná se rozhodně necítím,na migrénu jsem se nikdy nevymlouvala, ale v zázrak který by mne záchvatů natrvalo zbavil,tak to vážený pane správce opravdu nevěřím :15:
        Nebo:
        zenavpohode, 15.6.14 17:19:12
        Co nové? Kdybys přinesl něco objevného v léčbě, vlastně nejen v léčbě, migrény, nemusel bys získávát příznivnivce zde. A tímto svou diskuzi s tebou končím a respektuj to, prosím.
        kirscha, 19.2.14 09:48:48
        Dobrý den,
        vzhledem k tomu, že pan Hangurbadzo si tuto skupinu založil pro obtěžování těch, kteří nemocí trpí, založila jsem skupinu novou, kam můžete vkládat příspěvky beze strachu z jeho příspěvků. Fórum o migréně.
        kirscha, 27.1.14 22:06:38
        A co kdybyste přestal obtěžovat, když nikdo nemá zájem?
        Když nabízím vyléčení, tak obtěžuji.
        Nikdo se nenamáhá léčbu vyzkoušet, ale hned jsou si naprosto jistí, že nefunguje. A v tomhle duchu se vede celá debata.
        Kašlu na to, mě hlava nebolí. A jestli se odmítají migrény zbavit, je to jejich volba.
        TÍM S LÉČBOU KONČÍM. JEDNOU PRO VŽDY A DEFINITIVNĚ.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 4.3.15 10:21:22  

Léčíš tedy ty, osobně? Proč jsi to hned neřekl? Jak léčíš a KDE léčíš?
          zenavpohodě je známá +++++; jak bych to řekl slušně ? :1: :1: Prostě madame Corall. Ta se angažuje všude :)))) a vždycky skončí roztržkou. Ty ostatní neznám.
          Každopádně neber hned každého vážně a --- mluv konkrétně.

• Pavel.Hangurbadzo
            Pavel.Hangurbadzo, 4.3.15 11:54:05  

Nikdo nemá zájem, tak proč se obtěžovat.

• mellishek
              mellishek, 5.3.15 09:12:08  

Já mám zájem! Vyzkoušela jsem snad všechno možný a nic - překvapivě :D Každopádně věřím, že na tom, co říkáš ty (respektive kniha od Coldwella) něco bude:)

Carbon.de.Castel-Jaloux, 4.3.15 11:28:54  

Kirscha - _Fórum o migréně_ už není. Pokud vůbec bylo :15:

• Pavel.Hangurbadzo
            Pavel.Hangurbadzo, 4.3.15 11:52:06  

Není. Admini ho smazali.

Carbon.de.Castel-Jaloux, 4.3.15 15:29:20  

:1: :1:
              Proč? Asi tam někdo radil omývat si přirození vlažnou vodou - vodoléčba! :)))

• Pavel.Hangurbadzo
                Pavel.Hangurbadzo, 4.3.15 15:33:49  

Duplicitní fórum, a pamětí netřeba plýtvat. Teď čekám, kdy zakáží vložit jeden a tentýž příspěvek víc jak dvakrát. :15: