Seznamka pro nezadané

Otevřená diskuze | Kategorie: Lidé a vztahy
tarbiks (2017-06-18 20:52:25)BRITSKY.SLECHTIC (2017-06-17 09:02:45)cracicek (2017-06-05 18:30:16)MatrinxDarko (2017-06-03 02:01:34)od10k5 (2017-06-01 19:26:56)chita (2017-05-31 11:40:19)GaylordJeball (2017-05-02 17:35:52)bella (2017-04-09 01:07:40)Agustinenn (2017-03-29 22:32:32)lafytka (2017-01-28 18:33:52)gefion (2016-12-23 07:07:04)singing.vort (2016-10-22 22:22:32)kalipsao (2016-10-16 20:45:32)jirka222 (2016-07-17 09:04:28)dmatej (2016-03-05 10:44:52)Evellinenn (2015-09-11 14:32:59)rek11 (2015-06-21 21:12:17)kveta36 (2015-04-26 16:27:16)Spidlin (2015-03-23 21:04:45)Freudstein (2015-02-13 07:20:59)Palistina (2015-02-01 18:49:45)tonnyk (2014-12-08 22:17:45)knihomol (2014-06-12 13:23:33)
Seznamka pro nezadané
Založeno: 16. 11. 2013 | Příspěvků: 1 651 | Členů: 25

Diskuzní fórum pro všechny nezadané.

Pokec o vztazích současných či bývalých. Rady, tipy a zkušenosti ostatních jsou vítány.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• SmrtelnaExistence
    SmrtelnaExistence, 31.5.17 10:44:23  

No, tak koukam, že tahle seznamka samozřejmě taky přímo dokonale funguje...

• GaylordJeball
    GaylordJeball, 21.1.17 19:13:35  

Hledám někoho ,kdo se mnou půjde http://www.pobavime.cz/wp-content/uploads/do-prdele1-300x191.jpg

• lafytka
      lafytka, 28.1.17 18:32:15  

Du! :2:

• Agustinenn
      Agustinenn, 29.3.17 22:32:31  

Já taky. Už toho mám plný zuby :1:

• Pauleo
      Pauleo, 16.4.17 12:45:10  

To je něco jako z pohádky do pohádky?

• Cordell
    Cordell, 2.1.17 01:09:57  

Precetl jsem to tu a i kdyz starsi prispevky od Lafytky, tak je to pravda :7: Ano lidi dnes funguji prevazne virtualne. Chodim na jedno sezeni, kdyz chci zda by nekdo potom zasel nekde, reknou jo to by slo fajn... no ale ale... hele ted ja bezim pac musim neco resit s manzelem. Dalsi ze uz specha, dnes zrovna neco ma a vlastne i ty lidi co vypadaj, ze byse mohli domluvit, tak ani se mnou ale ani spolu se nedomluvi.
    Vypadne z nich, ze jsou pridany na FB :8:
    To me tak nas**** ze jsem jim rek ze zadnej FB nemam, tady ze jim dam mail a cislo a at me daj vedet. Samozrejme nikdo.

Podobne cestovani...kamos ma jednoho znamiho, ten byl hrozne nadsenej kam vsude by jel! Penize nejsou problem. Dobre domlouva se na Vietnam. Kluk jasne ze to je super a ze se hrozne na tohle tesi! Vietnam! Uz to ma prijit...kamos shani toho kluka, vodpoved zadna. Uz ma koupit letenku, hleda tak na nej dalsi cislo ze mu zavola jelikoz je trochu vodjinud.
    Telefon nebere. Nakonec... prej bohuzel nemuze, nema cas a jde menit praci.
    Umyslne to teda nechal na pozdeji. Vozve se mu dnes, ze by mohl jet s nama teda a bylo nas vic. Ten vodpovi, ze by mozna jel, ale radsi se uz nic nezepta. Tudiz cestovatel nadsenej leda tak z mapy na papire a jezdi mozna tak ve snu :15:

Kamaradka, rika kamosovi, tyjooo Vietnam to bych jela panecku. To by nak problem nebyl, ujistuje jak muze jet v poho, ma dovolenou, penize, cas.
    Kamarad ji voslovuje, ze teda v Rijnu 2016 lze koupit tu letenku, zda teda poleti? Je treba to koupit. Vodpoved je, ze bohuzel, jelikoz prave vybrala dovolenou na to aby mohla bejt 14dnu na Morave doma s maminkou a segrou a at se nezlobi! :7:
    Pozor a to zrovna tu kamosku celkem znal dobre, chodili i ven a uz jednou byli na 1 den v Nemecku. Aby to nevyznelo neco jen na dalku :11:

Jak to dopadlo? Nakonec az v roce letos 2017 hold poletime sami dva, kdyz je slozita domluva.

• lafytka
      lafytka, 4.1.17 20:34:00  

Vidíš, aspoň poletíte :4:
      Hele, se mnou se taky těžko domlouvá, skrz dítě, musela jsem odříct všechno, není čas, nejsou prachy, nemám hlídání...atd. Mrzí mě to, bývala jsem spolehlivá, ale tak vím, že počkám rok, dva a budu mít času spoustu.
      A o přátelích mi nemluv.....mesenger je zlo :10:
      Jednak tam zbytečně prndá o ho*ně kupa lidí, jednak se z nudy šíří leda drby.
      Reál je zásadní, proto už ale vyhledávám lidi jen z okolí, kvůli času. Ikdyž je to u nás hodně zoufalý...mám pocit, že všichni cestovatelé jsou v Praze :8:

• cracicek
        cracicek, 6.1.17 19:11:03  

Páč z Prahy chce každý vypadnout.

• Cordell
          Cordell, 6.1.17 21:35:10  

cracicek: Nevim co ty, ale ja jsem s Prahou spokojen, bydlim tu, chodim do prace (7 min pesky), nepredru se a vycestuju rad do prirody. Jiste clovek ma rad zmenu, takze pokud budu zit v pralese, urcite casem rad se podivam do mesta a na vopak :2:

• cracicek
            cracicek, 8.1.17 00:07:33  

Jsem byl jednou v životě v Praze a stačilo mi.

• Cordell
        Cordell, 6.1.17 21:32:20  

lafytka: Ja to spis napsal pro zajmavost, na druhou stranu zas nebude tolik lidi, co by s radosti jeli nekde do Jizni Ameriky spat pod sirak, coz me ted realne ceka :2:

• lafytka
          lafytka, 28.1.17 18:33:51  

To je fakt. Tam bych to nedala, na to vím moc z biologie co se tam plazí po zemi :1:

• SmrtelnaExistence
      SmrtelnaExistence, 31.5.17 10:52:13  

Amen ....

A co se týče posledního odstavce s tou kámoškou, tak to ještě můžete bejt rádi, že se vůbec aspoň ozvala s nějakou odpovědí.
      Snad vůbec nic nedokáže nasrat víc, než když se ty lidi ani vůbec nijak neobtěžujou, aby aspoň vzali do pazoury posranej mobil a napsali krátkou sms-ku ...

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 24.12.16 11:51:26  

stromeček už stojí,
    na stole chvojí,
    přeji hezký štědrý den,
    ať se máte dobře jen,
    ať vás vede hvězda,
    ať je dobrá vaše cesta,
    ať jsou kroky rozvážné,
    ať nejste tak moc holky vážné,
    a vy muži otevřená srdce mějte,
    na holky se smějte
    užívejte si ten vánoční čas,
    kdy vše krásné přichází mezi nás.

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 18.12.16 12:32:14  

toš tedy nevážně vážně... :-D ať již pro pobavení, tak i jako na něco víc... hledám milou dušičku - menší (sám mám 167) a přiměřeného věku (do 37) může být i s dětmi, na společnou cestu životem, vážnou i hravou (jsem pro každou špatnost), prostě tak nějak mezi, co nabízím? něhu, upřímnost, blbnutí i procházky sem tam do lesa či kamkoli jinam po památkách, či posezení někde u pivka, vínka, kafíčka (teď v zimě třebas i u medoviny), či v divadle, nebo kině, jinak jsem kuřák, ale ohleduplnej, v přírodě nekouřím a dokážu se ovládat, v posteli vášnivej i romantickej, taková ta střední cesta. Věčnej optimista, který se nechává vést vesmírem. Dokážu si vyprat i uvařit a co se úklidu týče, tak to nijak nepřeháním... vlasy momentálně na ježuru, když nebude v létě moc velký pařák, tak to nechám zase dlouhý (nejdéle to bylo někam do půli zad)... pokud bude zájem... momentálně mám něco kolem 67kg (takže tak akorát k mý výšce). Mám rád společnost i děti a dokáži se cele obětovat, když na to přijde, ale něco za něco. Nicméně mám i své dny, kdy se zavřu a píši buď básně, nebo román, či programuji hru, na které dělám už 8 let. více o mě třebas tu:
    http://pokorna-vrba.webnode.cz/o-me-minulosti/

• Agustinenn
    Agustinenn, 3.10.16 16:29:56  

Není tady někdo z okresu K. Vary??? Hledám kamarádku na pokec a třeba na víno a někdy někde tanec třeba - smajlík

Já žena 44let

• cracicek
      cracicek, 4.10.16 10:57:51  

A pak třeba něco víc? :-D

• gefion
        gefion, 4.10.16 14:57:56  

:1: :4: :4:

• lafytka
      lafytka, 4.10.16 14:59:53  

Ty mě štveš...mohly jsme chodit spolu :4:

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 9.9.16 10:28:02  

Klaun je ten, kdo chodí na netu na seznamky! Lidi, vyjděte do ulic, do přírody, vemte rozum do hrsti, žijte! Tady nic kloudného nenajdete, to není realita, zoufalci!

• cracicek
      cracicek, 9.9.16 16:15:00  

Jeví se to skoro jako osvěta, úplné prozření! :7:

• Zidane
      Zidane, 10.9.16 12:38:03  

Ono to fungovat může, jen se na to člověk nesmí bezvýhradně zaměřit :6:

• MatrinxDarko
      MatrinxDarko, 15.9.16 20:28:06  

Víceméně souhlasím, reál je vždy lepší... ale na druhou stranu... proč nevěnovat pět minut denně kontrole seznamek? Třeba se tam zrovna nějaká skvělá objeví... ta šance není nijak vysoká, ale existuje...

• Zidane
        Zidane, 15.9.16 23:53:49  

Asi tak. Proč apriori zavrhovat nějakou možnost? I v Chánově můžu najít pracovitého tamního obyvatele, tedy nemohu říkat, že tam nikdo nemaká :4:

• Zidane
      Zidane, 15.9.16 23:51:43  

Pepiku, klídek.
      Klaun je možná ten, kdo se plánuje seznámit JENOM takhle a jinou možnost nepřipouští.
      Ale proč jen tak víceméně pro srandu nezadat srandainzerát a občas nezkontrolovat, zda a jaké příšly odpovědi? Třeba i ta na druhé straně pochopí, co a jak, napíše, budeme to oba brát ze začátku jako srandu - a právě proto, že bychom od toho ani já ani ona nic nečekali z toho může nakonec něco bejt... protože budeme sví a nebudeme se tvářit "abychom se zalíbili"... třeba právě proto to vyjde, neřešit to a ono se uvidí, přičemž bychom ani nečekali, zda a co se uvidí - a právě proto, naopak právě proto se může vidět :4:

• chita
      chita, 16.9.16 09:01:20  

nebo se na to podivat z jinýho úhlu pohledu. šetří to čas a případné zklamání ;)

pokud člověk ví, co chce a má nějaké nároky, požadavky a podobně, může snadno a rychle zjistit, zda druhej vyhovuje.

například mám kočku, tak asi nebudu ztrácet čas s člověkem, co kočky nasnáší... najít se toho dá spousty.
      jasně, že i seznamování skrz média nese úskalí a dost nevýhod, ale to je všude.

já když si to tak vezmu, tak bych s partnerem asi jinak nebyla - on by si mne všimnul, ale u mne by asi zapadl v davu a nevěnovala bych mu pozornost.

• jirka222
    jirka222, 17.7.16 08:54:21  

Zdravím,kde tu naleznu lásku?

• PepikHnatek
    PepikHnatek, 24.6.16 20:36:04  

Lafyto, zase lovíš? To ti jedna seznamka-Štěstí-nestačí:-)))?

• lafytka
      lafytka, 26.6.16 17:32:50  

Nezáviď, klaune :6: :14:

• singing.vort
    singing.vort, 23.5.16 18:35:35  

Doprovod na brněnské ohňostroje? Prostě jen tak na pokec, ať tam kvůli dobrému fleku nemusím půlhoďku brejlit do mobilu.

• lafytka
      lafytka, 23.5.16 19:49:12  

Nechápu. Tam přece dobrý flek najdeš i bez mobilu.
      Ani nevím, že už jsou.

• Zidane
        Zidane, 23.5.16 19:53:12  

Počítám, že to tam je "kdo dřív přijde, ten dřív mele", že kdyby přišel pět minut před začátkem, dobrej flek už nenajde.
        Takže ta půlhodina brejlení do mobilu byla asi myšlena jako že musí přijít s předstihem a co tam potom... buď s někým kecat anebo holt brejlit do mobilu, aby ten čas do začátku rychleji utekl.

• lafytka
          lafytka, 23.5.16 22:53:58  

Promiň, to mě vůbec nenapadlo :7:
          On někdo brejlí do mobilu? Bože, tak s tím nikam nejdu.
          A navíc...prýgl je tak rozlehlej, že se dobré místo měří cca na stametry....my tam přijeli kdysi na poslední chvíli a viděli blbě, ale to jen proto, že jsme nevěděli kam si stoupnout.
          Jinak je to pecka veliká, vřele doporučuju....s tou muzikou jsem nic lepšího neviděla. Du si to najít :2:

• lafytka
            lafytka, 23.5.16 22:59:33  

http://www.ignisbrunensis.cz/program-prehlidky-ohnostroju--568.html

• Zidane
            Zidane, 23.5.16 23:29:26  

Jsou tací, že se bez čučání do "chytrého telefonu" prakticky neobejdou a kontrolují "co je nového" i když jsou třeba v hospodě s kamarádama... tak jdu tam proč? Pokecat a popít nebo čučet na net? To můžu doma levnějc :10:
            Četl jsem na netu, že jednu ženu brejlení společníků do mobilu štvalo a odnaučila je to následovně - koupila si http://www.nejbaby.cz/files/photos/l/6/63f22a59eab24ca03c1cd044bd754a043a3487b9.jpg a vždycky, když někdo vytáhl mobil, ona vytáhla tohle a začala si s tím hrát. Prý společníci nejdřív koukali, co blbne a pak jim to začalo docházet, proč to dělá a nechávali mobil mobilem - a tak by to mělo bejt. :4:

• lafytka
              lafytka, 24.5.16 17:24:42  

Tak já když si domluvím lidi na výlet, vychajdu nebo kalbu, tak sice ty placky chvíli ještě drží ze zvyku....ale jednak holkám to přímo zakazuju(páč čumí na Badoo a čtou si lichotky od blbců, kterým pak stejně neodepíšou :2: ) protože je to neslušné a bavme se spolu.
              A většinou se nedíváme ani na hodiny...ono se mluvit s lidma na živo dá zase zpětně naučit :4: ....i ti, co už to zapomněli si rádi pokecají.
              Taky je fakt, že lidi s plackama mě docela iritují....já se bavím s každým...včera třeba sranda ve frontě na poště...napřed jsem zdrhla a šla nakoupit, pak přišla s bramborákem v ruce a říkám: tady je to horší jak před 15 minutama, aspoň že mám svačinu....a už na mě mrkala nějaká paní a rozjela se konverzace, zda by to nemohlo fungovat rychleji...pak přišla ještě kámoška a to už sem zdrhala...ta jede drby, ať tam stojí kdo chce :2: :2:
              Ale za chvíli budou stejně stát všichni s hlavama k zemi a čumět....a třeba si psát na FB, stojím frontu na poště a jsem poslední...a pak ti dojde koment od známýho...jsem za tebou...to se buď picnu, nebo se odstěhuju do lesů :8: :2: :2:

• Zidane
                Zidane, 24.5.16 18:52:26  

Badoo znám akorát z poprasku, že to kdysi bylo vlezlé a šířilo se to prakticky jako virus - člověku přišel mail, že ten a ten kamarád si ho na Badoo chce přidat mezi kontakty, přitom když se člověk zamyslel - jak si mě může chtít přidat, když tam nejsem? - muselo mu to být podezřelé...
                No pak se zjistilo, že tam zadáš jméno a heslo (!!!) do mailu, tím ti nemilé Badoo vytěží kontakty z adresáře a rozešle se a dotyčný o tom, že ti poslal pozvánku, ani neví... http://www.pc-rady.estranky.cz/clanky/co-se-jinam-neveslo/mate-ucet-na-badoo--pozor-na-viry-.html
                http://vaclavkral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=234503 ... no jak jsem tohle zjistil, Badoo mi do kompu nesmělo a nesmí. Tfuj!

• Zidane
                Zidane, 24.5.16 18:53:51  

Jo, jsou tací. Už je ani nenapadne přijít a poklepat na rameno, radši napíšou přes telefon...

• lafytka
                  lafytka, 24.5.16 19:15:26  

Já su ráda, že se mnou lidi zatím mluví.
                  Ale bude hůř....generace mé dcery už bude komunikovat virtuálně..oni už si o přestávkách nehrají, všichni čumí do placek. Je to bída.

• Zidane
                    Zidane, 24.5.16 19:31:07  

Jo, to jsem tuhle viděl vtípek, který se bohužel asi časem stane realitou:

Přijde matka do mateřské školky, vidí tam děti sedět na pískovišti s tablety a učitelku podřimovat na lavičce.
                    "Paní učitelko? To se nebojíte, že vám nějaké dítě uteče?"
                    "Kam by utíkaly, wifina je jen na pískovišti."

Asi tak to, obávám se, skončí. Když to tak všímám, že dneska si děti radši s kamarádama píšou přes facebook místo aby si šli povídat ven na hřiště... já sice taky pobytu venku moc nedal, ale to bylo proto, že jsem byl knihomol a být na mně, pořád bych něco četl, což je dost rozdíl oproti čumění do FB...

• lafytka
                    lafytka, 24.5.16 19:35:07  

Jo, moje dítě má takhle reálně kamarádky na dědině...jedna na jedné straně vesnice, druhá na druhé a kecají na FB.
                    Naštěstí se jim to znudí a dojdou k nám na zahradu nebo do baráku prolízat půdy...ono to dobrodružství u kompu nezažiješ.
                    Ale to není jejich vina....dost rodičů pořídí dětem radši počítač, aby seděly doma a byly v bezpečí.
                    Pak v pětadvaceti už to tak roztomilé není...

• Zidane
                    Zidane, 24.5.16 20:31:19  

V pětadvaceti to roztomilé být může - pokud se tím kluk (většinou kluk) je schopnej živit a živí. Ale pokud tím jen zabíjej volnej čas, to už fakt moc roztomilé není.

A to bezpečí... jo, rodič má dobrej pocit, že se dítěti nic nestane, protože je doma...

• lafytka
                    lafytka, 24.5.16 20:58:06  

Jo, ale skleníková kytka venku nepřežije.

• singing.vort
            singing.vort, 24.5.16 06:46:15  

:2:

• Jari
    Jari, 4.5.16 19:05:49  

Ahoj,nejaky pohodovy muz z OV,nad 50/174,milujici pejsky a nekurak? :2:

• Zidane
      Zidane, 4.9.16 17:30:21  

Tak z toho jsem jen nekuřák :1:

• Agustinenn
    Agustinenn, 12.4.16 21:32:51  

Ahoj, někdo z Karlovarského kaje :4: ?

• cracicek
      cracicek, 15.4.16 10:45:59  

:7: :2:

• Agustinenn
        Agustinenn, 15.4.16 16:44:18  

:14: Ty?

• cracicek
          cracicek, 4.5.16 20:44:30  

A i kdyby, tak co? :-)
          Jinak ne-e. Tam jsem ještě ani nebyl. V tomto kraji.

• MatrinxDarko
            MatrinxDarko, 15.9.16 20:29:52  

To bys měl napravit. Karlovy Vary jsou pěkné město :)

• cracicek
              cracicek, 15.9.16 20:42:16  

Zrovna já se nepovažuji příliš za cestovatele.