Výklad z mariášových karet

Otevřená diskuze | Kategorie: Tajemno a esoterika
sseemmka (2016-08-13 19:41:22)karty.janina (2015-01-29 18:26:37)helenka35 (2014-11-09 20:37:51)nomenklatura (2014-08-10 12:52:12)primulka (2013-11-08 15:49:42)
Výklad z mariášových karet
Založeno: 4. 11. 2013 | Příspěvků: 116 | Členů: 5

rady, poznatky, zkušenosti, konzultace

http://lenormand.mysteria.cz/

škoda, že prográmek Šestiočky nezahrnuje i Mariášky,( aspoň jsem je nenašla...) však si vystačíme.....

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 6.10.16 08:51:34  

aktuálka u mě http://sevetlonos.webnode.cz :4: :4:

• Jezzie
    Jezzie, 6.10.16 08:27:46  

Dobrý den, dělá tu stále ještě někdo výklad za mariášových karet?

• Ludka
    Ludka, 30.8.16 08:06:39  

Ahoj holky rozebirate jeste tady Mariasky

• jupi.ahoj
    jupi.ahoj, 2.11.15 07:40:59  

Mariášky asi nejsou v kursu, čarodějky jsou dnes radši moderní :4:

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 6.9.14 17:23:59  

tak co lidi, vykládáte, vykládáte?

co se vám podařilo vyvěštit, do čeho jste se trefili?

• helenka35
      helenka35, 9.9.14 18:26:08  

sám vidíš Kájíku kam se to forum dopracovalo stojí to za kuloš

• jupi.ahoj
      jupi.ahoj, 16.9.14 07:40:57  

vykládám vykládám, ale povykládat si o tom není s kým :1: :4:

• KarelKeslly
        KarelKeslly, 16.9.14 11:17:37  

a já su vosk? :14: :15:

• jupi.ahoj
          jupi.ahoj, 19.9.14 14:40:29  

já nevím, podle popisu z 5.5 ....? :7:

• KarelKeslly
            KarelKeslly, 19.9.14 19:37:41  

nesmíš si to tak moc brát... ale je to tak... když začneš žít podle karet, tak je pak vše v loji.. když budeš víc energie věnovávat na to, čeho chceš dosáhnout, tak uděláš líp... ostatně když sem něco dáš, tak ti k tomu řeknu své, když to tedy budeš chtít mermomocí vyložit (já dělám jen tabule, ostatní menší výklady jsou na prd, ale proti gustu... takže je klidně napiš)

• jupi.ahoj
              jupi.ahoj, 9.10.14 14:50:20  

neboj, neberu si tak :4: karty si vykládám spíš jen pro zábavu a ze zvědavosti, ale když má člověk pocit, že neví kudy kam, tak se k tomu trošku upne, ale ono to zas přejde :2:

• KarelKeslly
        KarelKeslly, 16.9.14 12:05:30  

tak já jsem už karty neměl v ruce snad deset let množná, že více, ale furt mi na mail chodí tabule, a prosby o jejich výklad... takže mám stále co dělat :15:

• helenka35
        helenka35, 18.9.14 19:43:13  

to máš pravdu,že není s kým nikdo sem nepíše

• karty.janina
    karty.janina, 30.6.14 14:13:45  

Přišla jsem se na Vás sem podívat přeji hezký den :4:

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 2.7.14 11:06:27  

kuk !!! :1:

• helenka35
      helenka35, 9.7.14 21:40:01  

no nevím tady to dost silně umřelo
      :9:

• KarelKeslly
        KarelKeslly, 10.7.14 08:03:55  

ahoj heli, jaká? vykládáš nebo už ne?

• helenka35
          helenka35, 11.7.14 18:11:42  

jasně vykládám neboj :-)

• jupi.ahoj
    jupi.ahoj, 2.5.14 13:12:30  

tak žal.10 je pryč, zato skladba žal.9 + zel.eso + žal.eso je taky pocuc....

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 4.5.14 16:44:08  

z louže do bláta... :8:

• jupi.ahoj
        jupi.ahoj, 5.5.14 07:27:30  

jj, popis mého života.... :5:

• KarelKeslly
          KarelKeslly, 5.5.14 09:35:42  

neupínej se tak na karty a začni žít... karty jsou jen pomůcka při rozhodování, aby nám dovolili nahlédnout jak se to může i nemusí vyvíjet...

• jupi.ahoj
    jupi.ahoj, 14.4.14 14:11:38  

si tady tak hezky povidám........ sama se sebou............. :1:

• KarelKeslly
      KarelKeslly, 28.4.14 14:20:36  

:1: :1: :1: nějak to tu zemřelo... taky se dívám, že jsem o nic nepřišel, co jsem byl v nemocnici...

• jupi.ahoj
        jupi.ahoj, 29.4.14 13:27:39  

no, však i to zrození bylo spíš na umření :9: :1:

tak hodně zdraví přeji :4: :2:

• helenka35
        helenka35, 30.4.14 22:26:07  

jj bohužel to už není co bylo na lidé ,škoda tam to jelo

• jupi.ahoj
    jupi.ahoj, 31.3.14 13:55:10  

A zase 10 žal. + 7. žal .+ 7 kulová, pořád mě ta desina pronásleduje, jsem se jenom ptala jaký bude duben..... :8:

• jupi.ahoj
      jupi.ahoj, 1.4.14 08:33:01  

dneska se mi zdálo, že mi , jako vlna z moře, omyla bosé nohy špinavá voda, až mi zůstaly blátivé ponožky, chtěla jsem si je omýt vodou z hadice, ale váhala jsem, tekla taky špinavá, čekala jsem na čistou....
      jestli mě čeká nemoc, tak jen doufám, že ji ve zdraví přežiju :4:

• jupi.ahoj
        jupi.ahoj, 1.4.14 08:34:45  

nebo že by apríl? :1:
        ne sen se mi opravdu zdál a ta desina mě taky furt pronásleduje :8:

• jupi.ahoj
        jupi.ahoj, 30.4.14 14:15:20  

mě ne, do tří dnů jsem tahala vnoučka v náručí, protože se ráno probudila nemohl se pro bolest postavit
        asi proto jsem v tom snu stála před školkou, jenže já v ní dřív pracovala..... :5:

• jupi.ahoj
      jupi.ahoj, 14.4.14 14:10:58  

hm, tak se mi dcera odstěhovala na druhej břeh Labe :8: :9:

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 16.3.14 12:02:02  

Pro všechny... malej, ale dosti těžkej test
    psyhologie výkladu

modelový příklad:
    muž středního věku, dělník ve fabrice, v poslední době drobné finanční problémy(splátky bytu), občasné hádky s manželkou(fotbal vs. seriály). Dvě děti, jedno na základce(dívka), které prochází pubertou(8tř.). Druhé(chlapec) na střední škole s průměrnými známkami(3.ročník, je plnoletý), asi kouří trávu, či cigarety, dost často je mimo domov.
    Vycházející výklad, který věštec vidí:
    Stupňující se finanční krize, dcera otěhotní, rozvod, kluk bude brát silné drogy či pít. Dotyčný muž bude závislý na automatech, sebevražda. (v časové posloupnosti, jak je to napsané)
    Jak tohle říci, aby se ten dotyčný nesesypal, či jak to ovlivnit, ve výsledném výkladu a předejít těmto událostem? Je to jen modelový příklad a záměrně je ten výklad takto hodně špatný. Čekám na vaše názory... a nápady :15:

• jupi.ahoj
      jupi.ahoj, 18.3.14 14:41:07  

těžko říct jen tak, mojí dceři řekla kartářka, že se jí brácha zabije po rozchodu s partnerkou kvůli vnukovi( že mu ho sebere), samozřejmě se mi to doneslo, pro matku nepředstavitelnej pocit,myslela jsem si, že se konečně jednou v životě zhroutím a strachy jsem byla úplně ochromená, ráno jsem se bála jít do obýváku, že se bude houpat na lustru, když se rozešli a tak...., pak jsem už byla ňák unavená, a řekla jsem si, že to budu řešit až pak,snažila jsem se ho neodmítat, ale né se vším s ním souhlasit a plánovat s ním budoucnost, která vypadá jako běh na dlouhou trať s překonáváním óóóbrovských překážek, asi tři roky už ho mám na krku, vysoudil si střídavou péči a " jedinej " stres má z toho, že ho nutim, aby si našel práci " vodstřelim " se dřív já :1: protože když už si tu práci najde, tak přebytky co mu nestihne zabavit exekutor naháže do automatu :14:
      takže bych volila asi tuto cestu: budoucnost plná óóóbrovských překážek, které je třeba řešit, jinak to špatně dopadne, ale takový vnouče..? to je přece nádherná věc.... :4: no nevím jak jsi to měl na mysli..? :7:

• KarelKeslly
        KarelKeslly, 18.3.14 16:55:39  

jako že vidíš špatný výklad v kartách, ale že to převedeš na to, aby jsi člověka povzbudila a neříkala mu ty špatné věci, co tam vidíš, ale nasměrovala ho k tomu lepšímu... prostě to negovat tu negaci... a tím jí tak předejít, pokud by byla reálná... kartář a věštec vůbec je psycholog vlastně a tak by měl umět člověka navést k tomu lepšímu a povzbudit ho...

• jupi.ahoj
          jupi.ahoj, 19.3.14 07:34:46  

ne, říkat, že je potřeba se k životu postavit čelem,nestydět se poprosit o pomoc rodinu, přátele, odborníky - když se to všechno se.. sesouvá ( těhotná dcera v 15ti? - průser, ale kolik takový vnouče udělá člověku radosti za pár týdnů měsíců let? / hlavně v pubertě :1: /)hraním automatů to nenapraví...nebo se taky může sebrat a odjet do tramtárie a na všechno se vyprdnout ( někteří to umějí :11: ) a nebo se na všechno vyprdne a skončí tak jak je to v kartách
          takže bych to prezentovala jako rozcestí jeho života, na kterém je zahleděný na cestu s tímto koncem, měl by se zastavit a porozhlédnout po jiné, po někom, kdo mu pomůže, srovnat si myšlenky, přehodnotit priority a zkusit výklad za čas znova

nechceš snad říct, že je výklad daný a nic a nikdo s tím už nehne ? :5:

• KarelKeslly
            KarelKeslly, 19.3.14 08:46:12  

nene... takhle přesně mi to stačí... jde o to, ajk toho člověka nasměrovat... jaké máte sami schopnosti ho posunout někam... někdy je to obtížné, když před sebou vidíte "pravdu" a říkat lež, či ji přikrášlit tak, aby se zlepšil jeho život... myslím, že jsi to podala docela obstojně... osobně by jsem takovému člověku doporučil, aby mi řekl, co ho ještě v životě trápí a pokusil by jsem se ho dále navést na tu jeho dobrou cestu...

• jupi.ahoj
              jupi.ahoj, 21.3.14 07:19:37  

tenkrát jsem byla na tu kartářku hrozně naštvaná, že to tak vybalila, dneska si říkám, že bych určitě neměla se synem takový " slitování" a minimálně bych ho pěkně zpérovala a možná ho i vyrazila, když se rozcházeli a třeba to tak opravdu mohlo skončit a já bych se dnes neradovala z vnoučka a necítila tolik štěstí, když se přijde pomazlit a dát mi pusu...... :3: :4:

• jupi.ahoj
    jupi.ahoj, 3.3.14 07:13:43  

ta desina žaludská, pořád mě mate nebo dávám blbou otázku, ptám se na vztah mojí dcery s přítelem a pořád mi tam leze ta desina, tak mě napadlo, jestli to spíš nemá být jako že "opouští rodné hnízdo" :5:

• helenka35
      helenka35, 3.3.14 18:18:41  

já mám žal 10 jako něco je na cestě,cesta někam

• jupi.ahoj
        jupi.ahoj, 5.3.14 07:41:44  

10 žaludskou vnímám jako cestu k rozpadu, ukončení, rozvod... jako cestu někam za potěšením ( dovolená..)vnímám 10 zelenou :5:

• jupi.ahoj
          jupi.ahoj, 9.10.14 14:53:30  

no jo, dopadlo to přesně tak, už jsou mladí od sebe :3: , takže rozpad vztahu, rozvod

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 31.1.14 08:41:05  

já jsem udělal stránky o mariáškách a jejich výkladu...
    http://mazil.zaridi.to/metafyzika/vyklad-karet/zpusob-vykladu.html
    dost lidí tam chodí podívat se na významy karet... tak jukněte taky... ty významy jsou nejspíš odlišné od toho co znáte, nejspíš jsou prohozeny listy se žaludy (klasická záměna), ale i tak tam můžete najít dobré spojitosti a převést si je pro vlastní potřebu...

• helenka35
      helenka35, 1.2.14 08:07:46  

Kájíku určo nakouknu díky :1:

• KarelKeslly
        KarelKeslly, 2.2.14 14:10:42  

jen nakoukni... zase budeš o něco chytřejší nebo zmatenější :15: :15: :15:

• jupi.ahoj
    jupi.ahoj, 31.1.14 07:06:48  

To je bíííída tady, ale zase asi nikoho nic netrápí, když si nepotřebuje vyložit, a všichni to umí, tak se nepotřebují na nic zeptat.... :2: :4:

• helenka35
      helenka35, 1.2.14 08:07:24  

njn už to není co bylo na lidé škoda :9:

• KarelKeslly
    KarelKeslly, 19.1.14 10:05:28  

pozvánka... budu rád, když nahlédnete
    http://www.diskutnici.cz/forum/2859-numerologie/
    http://www.diskutnici.cz/forum/2860-tajemna-slova/

• jupi.ahoj
    jupi.ahoj, 7.1.14 07:45:00  

Jsem si vykládala na dceru na letošek, pak jsem si koupila malou knížečku horoskopů a věřte nevěřte měla to tam..! :1: :4:

• helenka35
      helenka35, 19.1.14 10:09:08  

tak to je dobře,že ti to vyšlo

• jupi.ahoj
        jupi.ahoj, 22.1.14 07:40:29  

no v reálu to žádná sláva není, snad jen toho nového a pravého partnera bych jí přála :2: