CSI

Otevřená diskuze | Kategorie: Televize
Palomita (2015-10-23 08:21:02)Ann.Taylor (2015-06-08 10:16:59)lucisek (2015-06-02 14:05:45)MalaKaca (2015-05-19 17:00:09)Paulina (2015-05-18 18:14:04)CSIBIGFAN (2014-04-22 21:29:58)BiggiS (2013-11-06 22:27:55)
CSI
Založeno: 3. 11. 2013 | Příspěvků: 137 | Členů: 7
Správci: Ann.Taylor (hlavní)

Diskuze o seriálech CSI, CSI: Miami a CSI: NY.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Paulina
    Paulina, 18.5.15 18:14:04  

Smutné i dobré zprávy pro fanoušky CSI :-) (SPOILER)
    15. série je bohužel poslední, ale protože si CSI zaslouží důstojné zakončení, můžete se těšit na CSI televizní film. V září bude odvysílaný jako 2 hodinové finále. A ta nejlepší část? Dočkáme se návratu Grissoma a Catherine.

• Ann.Taylor
    Ann.Taylor, 9.8.14 12:33:18  

Obnovuji dotaz do větší obecnosti - ví někdo, jak je to s vysíláním NY? Vím, že nadabované už jsou všechny série, tedy předpokládám, že to běželo na AXN. Ale běžela i sedmá až devátá řada i na jiných kanálech? A nevíte, jestli tam přeložili i názvy těchto epizod stejně, jako u předchozích řad?

• KatkaDH
    KatkaDH, 12.5.14 18:18:06  

Ahoj, nevíte někdo jestli jsou české nebo slovenské titulky ke 14. řadě csi LV? popřípadě s dabingem

• KatkaDH
      KatkaDH, 12.5.14 18:45:58  

Na slovensku se teď ta 14 vysílá, nevíte jestli to někde stáhnu? Díky

• Ann.Taylor
      Ann.Taylor, 12.5.14 22:47:47  

na edně by mohly být

• KatkaDH
        KatkaDH, 14.5.14 15:39:00  

nejsou :/ a s tím sk dabingem se nikde nedá stáhnout? nemůžu nikde najít..

• Ann.Taylor
          Ann.Taylor, 15.5.14 08:07:34  

Čtrnáctá řada s dabingem těžko. Teď ji odvysílali v USA a pokud vím, na českých kanálech ještě neběžela.

• KatkaDH
            KatkaDH, 15.5.14 18:26:39  

já vím, v česku ještě ne, ale na slovensku už běží

• Ann.Taylor
    Ann.Taylor, 3.5.14 16:33:52  

Jak to tedy je s vysíláním Novy? Vysílá teď nějakou kriminálku nebo ne? A neví někdo, jestli bude Nova (myslím ten hlavní kanál, kde běžela 13. série) vysílat i série NY, co ještě nevysílala? Já vím, že nadabované už jsou dávno a na českých kanálech běžely, ale zajímá mě Nova.

• Paulina
    Paulina, 1.5.14 22:25:33  

Právě jsem zhlédla předposlední díl 14.série 'Kitty', kde se objevila Patricia Arquette (dříve: Médium) - hrála agentku FBI z kyber divize. Šlo o epizodu, která měla představit budoucí spin-off. Podle pozitivních ohlasů si myslím, že se 'rodina CSI' rozroste.

• lucisek
    lucisek, 27.4.14 13:44:06  

Zdravím, chtěla bych se zeptat... nevíte kde se dá stáhnout v angličtině 14.řada csi las vegas??? dívala sem se snad všude a nemůžu to nikde najít, většinou sem to našla jako online, ale k tomu nemůžu přidat titulky.... :11: poradíte mi?? děkuji za odpověď..

• Ann.Taylor
      Ann.Taylor, 3.5.14 16:34:36  

No nejlepší je hledat na zahraničních serverech. Pokud už nemůžu najít na mých obvyklých úložištích, vždycky se mrknu na filestube.com. Sice nevím, jestli tam najdeš všechny díly, ale určitě alespoň na některé to odkáže.

• KatkaDH
      KatkaDH, 12.5.14 18:19:18  

ahoj, tady http://uloz.to/hledej?q=csi+s14

• CSIBIGFAN
    CSIBIGFAN, 22.4.14 21:04:22  

Konec 13.řady. Tak ted sleduji poslední díl 13.řady a strašně mně to zaujalo,hlavně ten konec z toho běhal mráz po zádech. A kdy bude pokračování, kdy odvysílají alespon to pokračování, ten pilotní díl 14.série??

• Ann.Taylor
      Ann.Taylor, 23.4.14 19:29:22  

Na serialzone není žádné datum, takže nepochybně si počkáme. A navíc mám dojem, že NY nova ještě nevysílala pěkných pár řad (pokud se nepletu, protože pořád žiju v domnění, že tuhle 13. řadu vysílala normálně nova na nově a u NY vím, že vysílala AXN a možná ještě někdo, ovšem ne ten "hlavní" kanál) a tak by, pokud nějakou CSI nasadí, mohli nasadit právě tu.

• CSIBIGFAN
    CSIBIGFAN, 10.4.14 13:43:08  

Mám dotaz: Bude v nějakém díle nové 14.řady CSI LV vidět svatba Davida Hodgese a jeho snoubenky Italky Elizabethy?? Ted jsem shlédl 20 díl 13 řady(Nebát se), kde se vyskytne Hodgesova snoubenka Elizabetha a mluví tam spolu o té jejích svatbě a bude to tam vidět?? Pokud né, tak to je tím pádem další otevřený konec. Už mně ty otevřené konce v některých dílech CSI začínají štvát, že nás ti filmaři nechávají abychom si mohli spoustu věcí jen domyslet:((

• Paulina
      Paulina, 10.4.14 16:07:53  

Elisabetta se objeví ve 4. díle 14. série (Poslední večeře). Nicméně jestli jsi fanoušek jejich vztahu, líbit se ti to nebude.
      Nechci prozrazovat děj, ale otevřeného konce se bát nemusíte. Abych přece jen odpověděla, tak se v epizodě objeví mini scéna v rámci plánování svatby.

• CSIBIGFAN
        CSIBIGFAN, 10.4.14 17:39:53  

Po dnešním díle jsem fanoušek její vztahu(stejně jako u jiných vztahů v jiných CSI(např vztahu Dona Flacka a Lovatové v CSI NEW YORK) Ti se tam jako plnohodnotný pár objevili alespoň ve více než 2 epizodách,narozdíl od Hodgese a Elizabethy(škoda že se objevili spolu zatím jen ve 2 epizodách(poprvé ve 12.epizodě 13.řady dvojchyba a podruhé v dnešní epizodě Nebát se.

• CSIBIGFAN
    CSIBIGFAN, 29.3.14 13:37:38  

Mimochodem Gill Grissom mi tam zase tak moc nechybí,ale Ray Langston strašně.Ten by se tam měl taky alespoň na okamžik vrátit jako host.

• Paulina
    Paulina, 29.3.14 08:29:23  

Billy P. (Grissom) navštívil CSI tým při oslavě finále 14.série.
    (viz obrázky)

https://pbs.twimg.com/media/Bj1vhGsCEAAM4Uc.jpg
    https://pbs.twimg.com/media/Bj1g4m0CQAAzsEU.jpg
    https://pbs.twimg.com/media/Bj1hHvRCQAAhQNm.jpg

• CSIBIGFAN
      CSIBIGFAN, 29.3.14 13:35:49  

Zajímavý SPOILER,tak starý dobrý Grissom se přece jen po 6.letech(i když jen jako host) tam objeví. Tak to je zajímavé a jakto najednou???Vždyť nejen Grissom,ale i ten jeho herec(mimochodem William Peterson žádný Billy P) nechtěl přece už mít s návratem do CSI LV nic společného a nechtěl se tam už ani na okamžik vracet ani jako host.Už dávno po svém odchodu se usadil někde v Costa Rice a začal vést svůj život v ústraní a věnovat se v lastinské americe svým výzkumům,že už pak ani na Sáru neměl čas,která mu pak utekla a už se pak 5 let neviděli a byli spolu jen ve vztahu na dálku a posléze přetrhl s ní veškeré kontakty,tak co ho najednou po 6 letech vedlo k návratu??? Sára??? vrátí se k sobě ti 2?? Skončí tou oslavou na konci 14.řady seriál ůplně??? povídej jsem zvědavý ;-)

• Paulina
        Paulina, 29.3.14 19:06:59  

Čtěte pozorně !!! Za prvé: William (Grissom) se do CSI nevrací, ani jako host ani jinak, přišel jen na oslavu (mimo natáčení), pogratulovat k úspěšné 14.sérii. Za druhé: už jsem psala několikrát, že seriál byl prodloužen na 15.sérii, tudíž NEkončí 14. A za třetí, (minilekce angličtiny) :2: Billy a William jsou tatáž jména - Billy je akorát zkrácenina z jména William

• Ann.Taylor
          Ann.Taylor, 29.3.14 21:37:51  

No tak napsat navštíví CSI tým, to prostě jeden jasně vezme, že navštíví tým jako tým, rozhodně mě nenapadlo, že se za tím schovává návštěva herců :2:

• Ann.Taylor
      Ann.Taylor, 29.3.14 17:53:25  

Taky mě to překvapuje, že se Gil objeví, když Petersen se od seriálu výslovně distancoval.

• Paulina
        Paulina, 29.3.14 19:18:30  

Od seriálu, přesněji od své postavy se sice distancoval, ale s lidmi ze štábu se zná dlouho a dá se říct, že jde o jeho přátelé.
        Zkrátka se přišel podívat jak se jim daří. Nešlo o natáčení žádné epizody!!! Jen zákulisní párty.

• Ann.Taylor
          Ann.Taylor, 29.3.14 21:39:19  

Jinak myslím, že to udělal i od seriálu, myslím, že jsem někde četla, že říkal, že CSI si žije vlastním životem a nezajímá ho, jak se to tam vyvíjí. To, že se s tvůrci dál zná, to může, ale prý se nezajímá o to, co vymýšlí v ději.

• Ann.Taylor
    Ann.Taylor, 26.3.14 18:33:39  

Končím VEŠKERÉ debaty ohledně kompetencí, nemají smysl a kdybych na nějaký takový příspěvek někdy reagovala, prosím, ignorujte to.
    Takže:

Tuší někdo kdo nahradí Jima a jestli to bude nová postava nebo se na jeho místo dostane nějaký už známý detektiv, co tam vystupuje?

• Paulina
      Paulina, 26.3.14 19:26:51  

Žádné další informace nemám. Jediné jisté je, že bude 15. série. Jací postavy se vrátí a kdo přibude se zatím do éteru nedostalo.

Ohledně Vaší vášnivé diskuze :4: PO 14-ti leté zkušenosti s americkým právním systémem a forenzními vědami mám pro Vás jednu radu -> Nesnažte se charakterizovat odlišný systém českým názvoslovím. (české ekvivalenty :1: cha cha, raději vždy v originálu)

• Ann.Taylor
        Ann.Taylor, 26.3.14 21:20:32  

Líbilo by se mi, kdyby to byl Vartann (pokud tam pořád pracuje?), toho mám celkem ráda.

• Pity
    Pity, 25.3.14 22:05:40  

Zdravim, je tady nekdo kdo sleduje pravidelne v utery na fandovi Kriminalku New York ? Jestli jo, prosim o zaslani meiliku na ucikpetr @ seznam.cz chci se zeptat na jednu vec ohledne serialu :-) diky moc! :)

• Ann.Taylor
      Ann.Taylor, 26.3.14 07:31:46  

Nesleduji, ale koukám, že tam dávají třetí sérii a tu ještě docela dobře znám.

• Pity
      Pity, 26.3.14 09:02:10  

Ne, ja potřebuji nějakého diváka, co včera sledoval na Fandovi kriminalku. (běžel tam kod na jednu soutěž a ja chci vědět ten kod) Díky moc! :)

• Ann.Taylor
        Ann.Taylor, 26.3.14 10:03:03  

Tak to bohužel, ale makej. Já když naposledy soutěžila s médiem vlastněným stejnou společností, jako Nova, tak mi výhra přišla třikrát, ač jsem vyhrála jen jednou :1:

• Pity
      Pity, 26.3.14 13:33:26  

A neznas nejake jine diskuzni forum kde pisou divaci serialu kriminalky NY nebo neznas primo nekoho kdo sleduje tento porad na fandovi v utery? Ja ten vcerejsi dil nevidel proto to muze vedet nekdo kdo to videl, proto hledam divaky tohoto serialu a jejich stranky a fora kde si o tom vykladaji :) diky :O)

• Ann.Taylor
        Ann.Taylor, 26.3.14 13:53:22  

Neznám nikoho, kdo sleduje televizi a vlastně neznám vůbec nikoho, kdo sleduje CSI. Možná, že ještě někdo neopustil fóra na lidech, pokud ta služba funguje, ale já z nich odcházela na konci roku a už tehdy tam nikdo nepřispíval, takže pochybuju. Rozhodně to už nepatří mezi žádanou špičku, o které by se vedly důsledné aktivní stránky, to bylo tak před pěti lety...

• Paulina
    Paulina, 25.3.14 14:44:50  

SPOILER: :4: Kriminálku Las Vegas opouští další člen původního týmu - kapitán Jim Brass (Ve finále 14.série).

• Ann.Taylor
      Ann.Taylor, 25.3.14 14:49:09  

Ooo, Jimbo...největší hláškař... :11: :2:

• CSIBIGFAN
      CSIBIGFAN, 26.3.14 09:53:33  

Cože??? Tak Kpt.Jim Brass odejde??? Ale stejně podle mně to 14.sérií skončí.Žádná 15.série,už je to moc zdlouhavé,už by to měli ukončit!!! Moc to natahují oproti dalším krátkým CSI(MIAMI,NY),které úspěšně zakončili 10.řadou(MIAMI) a 9.řadou(NY).Tak už by měli utnout i Vegas tím koncem 14.řady.

• Ann.Taylor
        Ann.Taylor, 26.3.14 10:02:03  

No krátkými se to nazvat nedá, ale je fakt, že když už i Jim...i kdyby se tým dal různě doplňovat, Jim tam přeci jenom charakterizuje celou lasvegaskou policii, je to původní detektiv, zastupuje celé jedno odvětví, je to velká škoda. Nový Jimbo už sotva povstane :2:

• CSIBIGFAN
          CSIBIGFAN, 26.3.14 12:21:32  

A kdo tam bude detektiv oddělení vražd místo Jima??? Conrad Ecklie nebo Kevin Crawford???

• CSIBIGFAN
    CSIBIGFAN, 19.3.14 07:55:27  

Jaká Jess??? A Jamie Lovato je strašně hezká,tak se ani nedivím že jí to s Flackem klape;-)

• Ann.Taylor
      Ann.Taylor, 19.3.14 08:55:43  

Jaká Jess...proboha Jessica Angell byla ten nejzásadnější bod Flackova života.

• CSIBIGFAN
        CSIBIGFAN, 19.3.14 11:48:37  

Tak já jsem původní díly CSI NY neviděl,tak jsem nevěděl,že měl Flack předtím nějakou Jessicu. A ta Lovatová je hezká,s Flackem jsou dobrý pár a přímo se k sobě hodí;-)

• Ann.Taylor
          Ann.Taylor, 19.3.14 14:21:59  

Jamie Lovato vystupuje až na konci, čili jsi z NY neviděl v podstatě nic, co utvořilo charaktery postav. Jessica byla zavražděna na konci páté série, vystupovala od třetí, navíc byla podstatným bodem ve Flackově životě a její vražda i okolností k mnoha dalším věcem, jako třeba dočasnému ochrnutí Dannyho, a ještě dlouho byla vzpomínána v sérii šesté.

• CSIBIGFAN
            CSIBIGFAN, 19.3.14 15:59:47  

Popravdě jako první díl v CSI NY jsem viděl díl o obchodu s orgány kde byl jako host Ray Langston(6.řada tuším:Díl Hammer Down) a pak jsem shlédl pár dílů 7.série a ta 9.série mně začala bavit sledovat až teď vzhledem k dílu Seth and Apep(crossoveru k CSI LV(In Vino Veritas) a ta nová detektivka Lovato mně zaujala,tak jsem teď začal sledovat pár dílů o lovestory jí a Flacka.

• CSIBIGFAN
    CSIBIGFAN, 18.3.14 20:28:29  

Ted jsem shlédl jeden díl 9.řady CSI NY a ta nová detektivka Jamie Lovatová je kočka a s Flackem jsou dobrý pár :) Stejně dobrý jako Ryan s druhou kočkou Samanthou v CSI MIAMI, ale mezi nima to dopadlo tak tragicky :(( Ale s Flackem a Jamie né, alespon že tak :)

• Ann.Taylor
      Ann.Taylor, 19.3.14 07:21:16  

Jamie je strašně podobná Jess, ale neskutečně, proto jim to tak klape. Připomíná mu ji a on už nemusí truchlit. Ale samozřejmě hezká je.

• Ann.Taylor
    Ann.Taylor, 15.3.14 16:37:55  

Ale aby tu bylo i jiné téma než zase dohadování o rozdílech jednotlivých odvětví ochrany zákona - četli jste některé knihy CSI?

• CSIBIGFAN
      CSIBIGFAN, 15.3.14 17:42:37  

Máš pravdu nemá cenu se tu furt dohadovat kdo je nadřízený,kdo ne atd.Radši změníme téma: Jednu knihu mám a četl jsem jí.Knihu CSI LV(ale ta kniha je jen o té původní sestavě vedené Grissomem a to je mi prdplatné,jelikož jsem s ním viděl jen 2 díly dohromady(smrt Warricka Browna a Grissomův odchod). Takže nevíš prosím tě o nějaké novější CSI knize kde jsou jen nové postavy (např Ray Langston,nebo DB.Russell,Morgan Ecklieho dcera)

• Ann.Taylor
        Ann.Taylor, 15.3.14 18:59:56  

Encyklopedická bohužel, to existuje jen tahle jedna. Potom už jsou jen příběhové, ale všechny taktéž s původním týmem. Jedna je i z Miami a tam je Ryan, ale ne Natalia, a nevím, jestli je i z NY, hledala jsem, nějaké náznaky našla, ale v češtině vůbec nic.

• Ann.Taylor
          Ann.Taylor, 15.3.14 19:01:35  

Tedy ono těch příběhových bude víc, ale v češtině jen tři z Vegas a jedna z Miami.

• CSIBIGFAN
            CSIBIGFAN, 15.3.14 19:52:16  

Škoda že není více těch kinh u CSI LV a CSI MIAMI a i z těch modernějších novějších dílů i s novými členy týmu :)

CSI MIAMI je dobrá v tom, že Horaito je tak akční, rád střílí a obětoval by svůj život i za svůj tým( jak jde vidět v tomhle drsném tragickém videu, které jsem te dobjevil) http://www.youtube.com/watch?v=CPVgs2BmV28

• Ann.Taylor
              Ann.Taylor, 15.3.14 21:39:41  

Rozhodně by se to k ostatním hodilo a taky by bylo fajn vzít to i z pohledu prostředí. Jako Vegas poušť a suchý mumifikující vzduch, Miami zase vlhko, oceán, bažiny, hodně vliv dravých zvířat, New York naopak klasické město a tedy mrtvoly "uprostřed civilizace".