Mobilní telefony

Otevřená diskuze | Kategorie: Počítače a elektro
kolbaba71 (2017-12-11 05:12:50)Doctor.Bolito (2017-12-09 14:30:05)777_kolemjdouci (2017-12-09 13:50:37)sorong.1 (2017-11-02 11:14:54)bublina (2016-11-26 18:26:00)TamelessWolf (2016-02-16 19:03:26)osoba (2015-08-26 15:21:45)kirscha (2015-01-07 10:09:05)depema (2015-01-03 11:52:04)kamik173 (2014-07-06 20:11:42)akanahe (2014-05-27 20:39:43)misa (2013-12-13 12:47:07)
Mobilní telefony
Založeno: 28. 10. 2013 | Příspěvků: 745 | Členů: 12

Obecná diskuze o mobilních telefonech všeho druhu.

Nemůžete přispívat - nejste přihlášen!

• Dweezil
    Dweezil, 4.12.17 11:25:56  

Honor 9 nebo Huawei p10 ?

• Braves
    Braves, 10.11.17 14:30:28  

Ahoj, máme syna, kterému bude 8 let teď v lednu. Potřeboval bych poradit nějaký mobil nebo něco, čím by nás mohl napsat nebo zavolat když půjde domů od kamaráda. Nejsem si jistý jestli v tomhle věku je rozumné mu kupovat mobil, ale jinou možnost asi nemám. Poradil by mi někdo co koupit prosím?

• Aitos
    Aitos, 17.8.17 14:44:38  

Kdo by překázel na novou sim u Tescomobile, kvůli LTE je to ze starších karet nutné, tak místo PUK staré karty jim stačí částka a datum posledního dobíjení a příp. nejčastěji volaná tel. čísla. Koupil jsem si na to Štědroně 150,- ve slevě za 75,-. A 2x30 bonus při dobíjení nad 300,- Co je blbé, že na staré kartě musí být alespoň 5kč zákl. kreditu, a na jejich číslo 841112255, kte to převádějí se platí 2,5/min.

• Aitos
    Aitos, 17.8.17 13:11:38  

Co byste volili za dámský mobil do 4tis, možná i lehce přes...?
    https://mobilni-telefony.heureka.cz/f:1611:43476;1666:7,101076,5,5487285,6958,478027,893330;3688:1;17220:1500-;20587:1;p:-4000/
    kritéria hlavní: vydrz a znacka , spolehlivost, jednoduchost a barva zlata/cervena, a kdyby slo tak i vyjimatelna baterie

• Aitos
    Aitos, 7.8.17 01:19:36  

Klasické Véčka, a přece se dělají a ještě i modernizují, LTE , voděodolný atd... ale klasický oper. systém... NTT Docomo https://www.nttdocomo.co.jp/english/product/feature_phone/p01j/index.html
    https://www.nttdocomo.co.jp/english/product/feature_phone/sh01j/index.html
    A v Japonsku jsou stále oblíbené, ne a ne zemřít... 1url.cz/GtCoj A neví někdo, zda se vozí i k nám? S Aj a LTE na naší síť by stačilo...

• Doctor.Bolito
      Doctor.Bolito, 7.8.17 22:30:41  

Dovézt ho není problém, ale za ty prachy...

• Aitos
        Aitos, 10.8.17 22:03:29  

Hm, koukám, 9tis je moc, je to na bázi Androidu 5.1 Je to vlastně nový mobil, ale nemá normální androidí UI, se kterým si hlavně starší lidi a blondýny moc neporadí. Ale to jako stary mobily na tlačítka. Dyť je katastrofa, že se vrací do prodeje 10let starý mobil, který ani není nijak podsatně vylepšený.-( https://mobilni-telefony.heureka.cz/nokia-3310-2017-dual-sim/#
        Dyť takový Samsung Star I stál 3tis. a byl daleko lepší jak ty staré Nokie, jen doladiť a trochu vylepšít foťák, přidat LTE a Wifi a displej 3,5-4" a jednoduchý nejlépe pevný systém, a šlo by to na dračku. Ale to nikdo neudělá, to se snad kvůli jednoduchosti nakonec vrátíme k vytáčecím telefonům, až si někdo vzpomene na malé děti, či co?

• marecnik
    marecnik, 5.8.17 18:35:30  

Zdravím,
    chtěl bych se zeptat. Rozhoduji se mezi tímto telefonem HUAWEI nova smart DS Titanium Gray a LENOVO Smartphone K6 grey, který byste mi doporučili?

• Aitos
      Aitos, 7.8.17 00:30:33  

Záleží jaké parametry preferuješ? Resp. co za činnosti... Já myslím že stačí za trojku třeba tento, https://mobilni-telefony.heureka.cz/xiaomi-redmi-4a-2gb-32gb-global/#
      kolega má Xiaomi Note s 5,5", lépe se kouká, ale do ruky už fakt pádlo... a kapsy jak krtečkovy kalhoty aby jeden měl.-) :1:
      Os. preferuji mobil co nejmenší, a stačí mi 4jádro, hry nemastím. A SD maid pro čistí i cache programů, takže to běží pořád celkem svižně i s 1 GB RAM a 8 ROM, což je dneska už krutě málo, android 6 a 7 mají už často velké nastávby, u samsung u klidně se systémem až 13GB, takže 16 je dneska minimum, ale myslím, že ještě furt stačí. Nougat "The absolute minimum requirements for Android were originally a 200 MHz processor, 32 MB of RAM, and 32 MB of storage. I think Nougat requires at least 512MB of RAM." Takže mělo by teoritecky běžet i na 10 let starém Samsungu STAR, bomba, ne? https://www.quora.com/What-are-the-hardware-requirements-for-running-Android-7-Nougat
      A dobrý dotaz, proč Andro 7 - Nougat zabírá 14GB?? Když systém mu žere 6,6GB?? https://www.quora.com/What-makes-Android-Nougat-14-GB-large
      Tak fakt nevím, jak se dá v praxi natlačit do pouhých 32MB ROM?-(

• sorong.1
    sorong.1, 28.5.17 07:38:21  

Mám Sony z5 a včera moje stažena klávesnice 3x4 dožila. Skončila ji podpora. Povedlo se mi ji odinstalovat, pořád to pouštělo hry. Která jiná je dobrá? Mám teď zakladni qwerty a úplně z toho silim nedá se mi na tom normálně psát :( prosím o radu. Používám t9 jsem prostě tak zvyklá.

• Doctor.Bolito
      Doctor.Bolito, 28.5.17 10:24:59  

Myslím že tohle rozložení uměla go klávesnice (asi i jiné, ale už nemám nejlepší paměť). Já teď používám klasickou gboard od googlu kvůli slovníku (její predikce slov je vcelku fajn a učí se). Jinak bych osobně doporučil zkusit Fleksy - je to klasický qwerty, ale velká písmena a rychlá gesta (člověk přejede prstem dolů, do strany, a udělá mu to velká písmena mezeru nebo tak nějak.. já neměl chuť se to učit, ale je to jeden z nejrychlejších způsobů psaní, jen slovník mě kdovíjak nenadchl).

• sorong.1
        sorong.1, 28.5.17 16:11:02  

Go, holka taky psala Go. Tak mi to večer pomůže. Na ty malý písmenka už taky pořádně nevidím :1:

• Doctor.Bolito
          Doctor.Bolito, 28.5.17 16:55:17  

V tomhle je vcelku fajn ta klávesnice Fleksy (na poměry "počítačových" klávesnic... klávesnice 3x4 je někde jinde).

• sorong.1
            sorong.1, 29.5.17 05:29:06  

Tak mám go, je to trošku jiný, však si zvyknu. :15:

• 777_kolemjdouci
      777_kolemjdouci, 10.8.17 05:58:32  

SwiftKey je moje klávesnice. Jsem s ní maximálně spokojen. Jo a motiv mám nastaven NEON. Vyzkoušej, odinstalovat ji můžeš kdykoliv.

• Doctor.Bolito
    Doctor.Bolito, 8.5.17 17:30:17  

Pf! Po návratu k androidu musím podotknout, že o to víc vnímám jak moc jsou podceňované mobilní Windows.
    Ať si říká kdo chce co chce, po vybalení z krabice mi přijde nejpoužitelnější. :5:

• Aitos
      Aitos, 10.5.17 17:28:28  

Konec podpory starýc Wp je problém, co se týče aplikací, tak co přejít na W10, co byste doporučili, nejlépe v rozměru do 4,7"? https://www.slant.co/options/4768/alternatives/~nokia-lumia-1020-alternatives

• Doctor.Bolito
        Doctor.Bolito, 10.5.17 18:18:55  

Jestli chceš teď pořizovat telefon s WP a lumie 950 je moc drahá/nedostupná, dohledal bych někde lumii 930.
        Do teď jsem jí používal (ke kulatinám jsem si udělal radost s hyperdrahým Galaxy S7) a nebýt lákadel typu dálkové ovládání zrcadlovky či do možného budoucna ovládání dronů, tak bych na ní nedal dopustit. V rodině slouží dál.
        Ale je fakt, že třeba při spuštění aplikace pro facebook si člověk počkal, teď na S7 a androidí aplikaci je spuštění prakticky okamžité.

Jinak W10M má jednu výhodu i pro obyčejné lidi - konečně normální doručenky SMS. Kdo používal WP7,8, ví o čem píšu :)

• Aitos
          Aitos, 10.5.17 21:49:15  

Tak kvůli hrám a aplikacím na poštu a banku chce spíše android, ale S7 těžko dosáhne a i kdyby, riziko rozbití či ztráty je veliké...

• Doctor.Bolito
            Doctor.Bolito, 11.5.17 17:26:45  

To je jasné. Špatně jsem to napsal. Jde mi o to, že aplikace na stejné věci jsou lépe udělané na android (facebook, mapy.cz) a nabízejí tam více možností. Ale dá se s tím v pohodě žít. Bankovní aplikace mají slušnou podporu i na W10M (dokonce i na WP8 mi ještě poměrně nedávno dorazil update aplikace od AirBank). Co bude do budoucna ale netuším. Minimálně otisk prstu na w10m zařízeních nebude.

• Aitos
    Aitos, 4.4.17 11:56:18  

Kdo nově má 4G síť na internet u virtuálních operátorů? Mě to nabízí Emtéčko 1,5GB za myslím 139,- a platí se až od aktivace v daném měsíci za poměrnou část. Ale u Tesco kde bych to měl radši, tak furt nic.-( A to už to slibují 2 roky... A kamárád shání, tak se ptám zda nevíte o dalších virtuálech?

• Aitos
      Aitos, 4.4.17 11:57:17  

...tedy v ceníku emtecko.cz/trz

• Doctor.Bolito
      Doctor.Bolito, 8.5.17 17:27:42  

Když nad tím s odstupem přemýšlím, dobré načasování :) Pár dní na to se začaly objevovat články o uvolňování LTE pro virtuály.
      Takže krom stávajícího Kaktusu a toho zmíněného emtéčka bude mít LTE i Bleskmobil, Tesco Mobile a OpenCall. Asi nebudou jediní...

• Aitos
        Aitos, 10.5.17 21:50:05  

Tesko už taky má. Nutná je výměna simky.

• Nessy
    Nessy, 22.1.17 19:38:59  

Máte zkušenosti s reklamací mobilů?
    Mobil mám 20 měsíců, kupovala jsem na mallu, je to honor. Teď začal zlobit, že se občas sám restartuje a občas se zasekne (to už chvíli). Bohužel mi taky párkrát spadnul a je prdlej displej, takže reklamace asi nemá cenu, co?

• Doctor.Bolito
      Doctor.Bolito, 24.1.17 12:05:27  

Teoreticky máš právo, prakticky bych úspěch nečekal. Ale ten současný stav nemusí být nutně neřešitelný. Zkusil bych obnovu do továrního nastavení, popř. nahrát aktualizace (resp. spíš nahrát novější/starší verzi androidu, pokud je k dispozici)

• 777_kolemjdouci
        777_kolemjdouci, 26.1.17 12:39:03  

Zaskoč do prodejny svého operátora a oni ti pomohou
        . A na nový mobil pořiď hned při jeho koupi fólii na displej a kryt zadní části.

• Nessy
          Nessy, 27.1.17 12:51:56  

Jo, teď jsem to bohužel pořídila, až když mi poprvé spadl a udělal se pavouk :8: P5íště se polepším :4:

• Aitos
    Aitos, 11.10.16 09:27:39  

Ještě mám jeden problém u té Nokie N8, nedrží mi heslo u Wifi připojení. Vypnu prohlížeč a musím ho zadávat znovu. Zkusím tohle až u ní budu. http://answers.microsoft.com/en-us/mobiledevices/forum/mdnokian/how-to-save-home-wifi-password-in-n8/65a7c4c1-a149-4772-9aa1-a2d5c1525aa4?auth=1

• Aitos
      Aitos, 13.10.16 17:07:15  

Je to ok nastavení, na to by jeden nepřišel...
      Celkově nakonec mi na běžný provoz paradoxně více vyhovuje 3 roky stará N8 než adroidí LG Leon Quadcore, který je lepší jedině na inet a hry, které stejně nehraji. Na telef i sms a focení /N8 ma 16Mpix má slušnou optiku/ se mi jeví pohodlnější a šikovnější do ruky ta N8. I delší výdrž baterie, už je jetá a i tak vydrží 3 dny s občasným brouzdáním /LG druhý den padá odpoledne pod 15%/, které je i s Operou největší slabinou celého mobilu, výchozí prohlížeč je fakt nouzovka. A že i s 256MB Ram rozjede Asphalf 6 a Nitro jsem se divil, a neseká se na světe div se 640MHz procesoru, to už se dneska nemontuje ani do hodinek. Hold odladěný Symbian měl hodně do sebe. Podle mě Nokie pohořela na nedostatku zajímavých aplikací pro "věčné" teenagery, hl. nových her a ptákovin zdarma. A taky poměru cena výkon, ve své době se použitný Android alá čajna prodával za 1/3 ceny N8ky. A jak známo, v ekonomice peněženka vítězí...
      Co se týče vývoje telonů je to myslím škoda /jedině v Japonsku se prý dále drží vývoj "klasických" telefonů, ovšem mimo Asii asi nepřijdou vůbec kdy na trh, ne včichni tam se pobláznili do smartfounů, ač nic proti nim, mají své dobré místo/. Ale už se ovšem bez Symbianu opět vrací na scénu, já bych o ní uvažoval, kdyby bývala uměla dualboot se symbianem.
      http://mobil.idnes.cz/nokia-d1c-vybava-benchmark-0yb-/mob_nokia.aspx?c=A161011_145106_mob_nokia_ada

• Aitos
    Aitos, 4.10.16 11:43:31  

Haló, je tu Doktor alá Nokia? Mám second hand Nokii N8 - skvělý 12Mp foťák, což je na velikost čipu až moc, šumí trochu. A pravda, trochu zastaralý neintuitivní systém, ale odladěný dost dobře. Což se u Androidu asi v žádné verzi říci nedá...-()
    jinak super, viz i recenze
    https://mobilenet.cz/clanky/nokia-n8-zahote-netbooky-recenze-6004
    Ovšem je problém updatovat systém nebo OVI mapy, hlási že nema wifi i když v prohlížeči jde /navíc k mé wifi frut zapomíná heslo/, tak nevím co s tím? :7:

• Aitos
      Aitos, 4.10.16 12:05:06  

Jdou vůbec ještě ty servery? Ještě zkusím přes PC, https://mobilenet.cz/clanky/update-na-nokia-belle-ke-stazeni-prinasime-navod-jak-aktualizovat-8522/2-podrobny-navod-jak-aktualizovat-na-nokia-belle

• Aitos
        Aitos, 5.10.16 11:37:12  

Tohle už nefunguje. :8:

• Doctor.Bolito
      Doctor.Bolito, 4.10.16 19:21:57  

V tomhle bohužel neporadím, protože jsem Symbian nikdy neměl v ruce (Nokie až s Windows). OVI mapy podle mě on-line už aktualizovat nepůjdou, ale je to jen můj tip.

• Aitos
        Aitos, 5.10.16 11:21:04  

Tak šlo oboje, mapy přes NokiaSuite 3.8.54 stahovat zatím jdou, i když stránky OVI.com nefungují. Update ale přes speciální aplikaci ze stránek Microsoftu, podobnou nokia suite, ale už převedená i na Lumie od nich. Dalo to nejnovější verzi, ale narazil jsem že tam pak, že jde jazyk jen En a čínsky a mandarínština, tedy hov. čínština.-ú) Telef nebyl určen pro náš trh ale Honkong.-)( Tak jsem další 2hod lozil po netu, staré návody na změnu čísla modelu, či čeho v telefonu přes NSS aplikaci nechodily třeba zde /kdo by chtěl ladit staré neupdatované nokie s verzí symbianu pod 5/ http://www.symbianportal.cz/programy/75-nemesis-service-suite/, resp, nenašel jsem číslo jaké zadat do N8, a hl. chyběly ty další aplikace ke stažení, resp. odkazy na ně, je to složité když už to člověk povýší, zpátky se musí na změnu čísla ve staré verzi, návody z r. 2006-9. Pak jsem našel z 2013 jinou jednodušší cestou, přes oficiální aplikaci Nokie, někteří psali, že ok, jiní, že to zablokli od Nokie. Nicméně já zkončil v noci na tom, že nešlo tu aplikaci propojit s telef. Asi na NSS mi to nějak rozruchala, že ho neviděla Nokia suite, nakonec jsem ho viděl, ale nešlo mi dostat se na download požadovaného firmware /zešedlé tlač/ podle zadaného čísla z těch stránek. On mi pak i zlobil inet, tak jsem toho zatím nechal... ta aplikace umí podle všeho i změnu jazyka, ale chce to více kódu na to, serial nebo model a nevím co ještě.

• TondaSchumacher
    TondaSchumacher, 21.8.16 19:00:52  

Mám operátor T-mobile a jelikož moc nevolám tak mám dobíjecí kartu (twist) a mobil mám dual sim.
    karta jedna je na volání a sms a karta dvě na data a net.....
    Dnes jsem si dobil 200kč a ihned mi přišla z infolinky sms že mi otevřeli balíček internet v mobilu kde mám 100MB dat na měsíc zdarma atd....
    Jsem zmaten...co s tím?
    Já mám na net tu druhou sim a navíc co bude za měsíc?...To mi strhnou z kreditu druhej balík nebo jak? proč mi posílaj něco co nechci?

• Doctor.Bolito
      Doctor.Bolito, 21.8.16 19:46:59  

Nevím jak to mají nastavené, ale nechápu jaký smysl má fungovat na Twistu? (možná pokud mám kontakty u t-mobilu s výhodným voláním do vlastní sítě)
      To i jejich Kaktus (pozor, účtuje se jako cizí síť) je výrazně výhodnější

• TondaSchumacher
        TondaSchumacher, 22.8.16 09:50:02  

Tak jsme volal přímo na infolinku (trvá to než to někdo vezme) a už mám jasno..... Prostě v mobilu nyní na měsíc nastavím že chci data ze sim č.1 a až balíček skončí dám to jak bylo.
        Jinak já nechci smlouvy....a to je to proč mám dobíjecí kartu. Navíc skoro vůbec nevolám...za poslední měsíc jsem volal 2x takže pro mne je tarif na prd. Nechci to...... chci být free

• TondaSchumacher
          TondaSchumacher, 22.8.16 09:50:56  

Taky mne dnes operátor lákal na tarif....a prý když dám 700 měsíčně mám volání a sms všude zdarma.......
          Já mu řekl že 700 mám na celý rok a mlčel.... :1:

• Doctor.Bolito
            Doctor.Bolito, 23.8.16 23:00:14  

Jinak, pokud to správně chápu správně, je to bonus za dobití, takže měsíc 100MB zdarma a pak nic nebude, dokud si nedobiješ znovu za 3 stovky (nebo kolik).

• Doctor.Bolito
          Doctor.Bolito, 22.8.16 15:48:17  

Však já píšu o předplacených kartách. U velké trojky jsou zpravidla zbytečně drahé

• TondaSchumacher
            TondaSchumacher, 29.8.16 21:34:28  

je to možné ale s mojím (ne)voláním je to fuk.....

• Doctor.Bolito
              Doctor.Bolito, 29.8.16 21:43:02  

Ani ne... dám příklad dejmetomu s Kaktusem (to je v podstatě taky T-mobile, byť jej nebere jako domácí síť). Minimum je 50Kč na rok. Platíš 1,5Kč za SMS, 2,5Kč za minutu (ale účtování po sekundách hned, ne až po první minutě...takže při 30s hovoru platíš polovic, jinde platíš rovnou za minutu při započatém hovoru). Data 1MB/Kč (když net využíváš jen minimálně) nebo v balíčku od 50Kč/80MB...za další stovku přikoupíš 500MB dat tuším. Jakmile máš předplacený balíček, Facebook je zdarma, a když si je dáš do přátel, vyskočí ti 2x/3x za měsíc jejich status, že do večera ten den můžeš nabít za 200Kč a oni ti zdvojnásobí tu částku (byť bonusový kredit musíš vyčerpat za měsíc).
              Jasně, že ne každý bude kvůli ušetřeným Kč sondovat na Facebooku, je to ostatně jen ukázka nabídky. Mobil.cz i Bleskmobil mají také zajímavé nabídky (ale nemají rychlá data LTE). Nabídky operátorů se také mohou vyplatit, ale spíš při specifičtějším využití a i díky slevám na volání do vlastní sítě (překvapivě přes polovina hovorů směřuje právě tam)

• TondaSchumacher
                TondaSchumacher, 30.8.16 16:22:04  

To zní dobře ten kaktus...Já ale opravdu volám minimálně že to ani neřeším.... že je to o kačku dražší jak jinde mne nevytrhne. Pokud bych volal často je jasné že chci co nej ceny.....
                Jo a u nás ani lte nechytíš... Bydlím na severní moravě u hranic a vesměs mi to venku píše...zvolte operátora.... vítejte v Polsku ...atd :1:
                A lte ani omylem.....

• Doctor.Bolito
                  Doctor.Bolito, 30.8.16 18:16:57  

Já neříkám...i když tohle nerad slyším, protože s tímhle přístupem máme jedno z nejdražších volání v Evropě .)
                  Pointa je ta, že jde o pár korun, ale přenesení čísla stojí asi 10 minut času a ideálně "nutnost" vyčerpat kredit do chvíle převodu.
                  Pak můžeš mít mobil.cz s (velmi pomalým) internetem zdarma. Osobně si nemohu LTE vynachválit hlavně při cestování :) (doma mám wi-fi, v Prahe je tak jako tak slušné 3G, ale na venkově je to horší... tam je důležité mít LTE na frekvenci 800 MHz, to některé (hlavně čínské neofiko dovezené) telefony neumí a pak chytají LTE obvykle spíš ve městech (1800,2100). Nevím jestli to není třeba tento případ. Ale může být, u hranic to asi nebude žádný med. Mě včera pobavilo, když jsem se v garážích v Tescu nemohl se svým telefonem dovolat (přes GSM), ale internet mi válel poměrně slušně :))

• TondaSchumacher
                    TondaSchumacher, 1.9.16 17:29:14  

Jj tady u nás se mnohdy nedovoláš ani jak jdeš se psem ven do lesa....

• Doctor.Bolito
                    Doctor.Bolito, 1.9.16 18:22:27  

Depresivní. :5: Nám tu doma občas blbne signál, takže jsou dny, kde se volající ptá, jestli nejsme v tunelu .)) V kontrastu s tím nám pár kanálů v telce ruší LTE :13:

• TondaSchumacher
                    TondaSchumacher, 2.9.16 11:35:14  

Doktore nevím kde bydlíš ale pokud jseš Pražák tak to tady s tím mým krajem ani nejde rovnat....
                    Jak jsme se kdysi ptal kamaráda (pražáka) kterej tomu fakt rozumí cože to je to lte (tehdá to začínalo a já nevěděl)....řekl mi: tebe to nemusí zajímat. Než to bude u vás bude to jasný snad každýmu. :1:
                    Na některých místech mám lepší Polský signál.... znám i pár lidí co maj Polského operátora :1:

• sorong.1
          sorong.1, 22.9.16 07:24:54  

Jo, dovolat se chvilku trvalo, ale už to bude lepší. Sešlo se tu několik faktorů, nějaké změny, školení a taky víc lidí v létě prostě volá. Každý jede na dovolenou a potebuje roaming. :15: teď bude trochu klid a pak začnou i-Phony nové generace, a pak už vánoce.
          Když se nemůžeš dovolat, napiš e-mejl na info@t-mobile.cz, na ten se ti někdo ozve, podle provozu tak do 2 dnů. Takže když to nespěchá, je to ideální stav, abys nemusel ztrácet nervy voláním a čekáním v hudbě. :4:

• 777_kolemjdouci
      777_kolemjdouci, 22.8.16 13:04:47  

Já mám Vodafone - 6 hod. volných minut do Vodafone a platím za to měsíčně 50,-kč. Jo a SMS do Vodafone mám za 0.40 hal. Spokojenost veliká. Na NET se připojuji přes WiFi takže zdarma.

• TondaSchumacher
        TondaSchumacher, 29.8.16 21:34:03  

luxusní :7: :1:

• Aitos
        Aitos, 31.1.17 20:42:59  

Já staré dobré Tesco mobile. 300 dobiji 1x za 2 měsíce - tedy dostanu celkem kredit 600, a můžu si vybrat buď za 300 balíček se 120min a 60sms mimo síť, volání+sms v tesco neomezeně, ale v rámci tesco to dostanu na měsíc už při každém dobytí za 200,-. A nebo za 150 150MB internetu, ještě loni byla neomezená po fupovka, inu škoda, ale za 10 je dalších 50MB. Jinak přímo 1,5GB taky nevychází špatně a za několik set lze mít 4GB. A volání jinam mimo balíček je za 1,25 když se počítá z bonusem. A jsou to ty starší karty se 100% Bonusem při dobíjení, získat asi už jen na inzerát nebo aukru. Tu výhodu bonusu loni prodloužili na další dva roky, takže pohoda...
        Jinak kdo chce spíše jen volání a sms ve vlastní síti zdarma a 1GB za 108Kč , tak dobré je emtecko pro firemní zákazníky Třin. železáren.

• Doctor.Bolito
          Doctor.Bolito, 31.1.17 20:51:53  

Ono se to vcelku podobá Kaktusu, u kterého jsem. Jenže tam člověk musí u Facebooku čekat na půldenní akci, což přeci jen není ončo. Volání dražší, ale na druhou stranu účtované po sekundách. Internet o něco málo levnější, ale zase s podporou 4G sítí (byť omezených na 20 Mbps)

• Aitos
            Aitos, 4.2.17 21:08:04  

Jo. Taky kak. dobry. Jde nejak zaridit aby kdyz je happyday ti prisel email. Ale uz jsem necetl jak. Emtecko od dubna slibuje ze budou mit taky 4g . Ale furt nic. Myslim, ze velká trojka se dohodla ze ho virtualum nepusti. Mozna jeste tak tem co většinově vlastní. Jako ne ten kaktus tmobile nebo tesco pod o2.